Yet Another Related Posts Plugin v3.0.11 - en to he_IL translation catalogue (114 entries)

en:  or
he_IL: או

en: "Relatedness" options
he_IL: קריטריונים להגדרת קשר בין פוסטים

en: "The Pool"
he_IL: "המועמדים"ֿֿ

en: "The Pool" refers to the pool of posts and pages that are candidates for display as related to the current entry.
he_IL: "המועמדים" הם כל הפוסטים והדפים שעשויים להחשב כקשורים לפוסט הנוכחי.

en: %f is the YARPP match score between the current entry and this related entry. You are seeing this value because you are logged in to WordPress as an administrator. It is not shown to regular visitors.
he_IL: %f הוא הציון ש-YARPP נותן להתאמה בין הרשומה הנוכחית לפוסט הקשור הזה. אתם רואים את הערך הזה כי נכנסתם לוורדפרס כמנהל. המידע הזה לא נגיש למשתמשים רגילים.

en: (Update options to reload.)
he_IL: (אנא עדכנו את האפשרויות כדי לרענן.)

en: <strong>Help make YARPP better</strong> by sending information about YARPP's settings and usage statistics.
he_IL: <strong>עזרו לשפר את YARPP.</strong>  שלחו מידע אודות השימוש בתוסף וההגדרות שלו למפתחי YARPP.

en: Also display in archives
he_IL: הצג גם בארכיונים

en: Author:
he_IL: מחבר

en: Automatically display:
he_IL: הצג אוטומטית ב-:

en: Before / after (excerpt):
he_IL: לפני / אחרי (תקציר):

en: Before / after each related entry:
he_IL: לפני / אחרי כל פוסט בנושא:

en: Before / after related entries:
he_IL: לפני / אחרי הפוסטים הנוספים בנושא:

en: Bodies:
he_IL: גוף הפוסט:

en: Contact YARPP
he_IL: צרו קשר עם YARPP

en: Contributing this data will help make YARPP better for you and for other YARPP users.
he_IL: אם תסכימו לשלוח את המידע שלכם ל-YARPP, תוכלו לעזור לשפר את YARPP עבורכם ועבור שאר המשתמשים בתוסף.

en: Copy Templates
he_IL: העתק תבניות

en: Custom
he_IL: תבניות

en: Default display if no results:
he_IL: תצוגה ברירת מחדל אם אין תוצאות:

en: Default image (URL):
he_IL: ברירת המחדל לתמונה (URL):

en: Developing with YARPP
he_IL: שימוש ב-YARPP למפתחים

en: Disallow by %s:
he_IL: חסום לפי %s:

en: Display options <small>for RSS</small>
he_IL: אפשרויות תצוגה <small>עבור RSS</small>

en: Display options <small>for your website</small>
he_IL: אפשרויות תצוגה <small>לאתר שלכם</small>

en: Display related posts in feeds?
he_IL: להציג פוסטים נוספים בנושא בתוך ההזנות (Feeds)?

en: Display related posts in the descriptions?
he_IL: להציג פוסטים נוספים בתיאורי הפוסטים?

en: Display results from all post types
he_IL: הצג תוצאות מכל סוגי הפוסטים

en: Donate to mitcho (Michael Yoshitaka Erlewine) for this plugin via PayPal
he_IL: תרמו למיצ'ו (מיכאל יושיטקה ארליויין) בעזרת PayPal

en: Example post
he_IL: פוסט לדוגמא

en: Excerpt length (No. of words):
he_IL: אורך תקציר (מספר מילים):

en: For example:
he_IL: לדוגמא:

en: Frequently Asked Questions
he_IL: שאלות נפוצות

en: Heading:
he_IL: כותרת:

en: Help Improve YARPP
he_IL: עזרו לנו לשפר את YARPP

en: Help promote Yet Another Related Posts Plugin?
he_IL: רוצים לעזור לקדם את התוסף?

en: If you opt-in, the following information is sent back to YARPP:
he_IL: אם תבחרו לשתף את המידע שלכם עם YARPP, המידע שלמטה יישלח בחזרה ל-YARPP.

en: If, despite this check, you are sure that <code>%s</code> is using the MyISAM engine, press this magic button:
he_IL: אם למרות הבדיקה, הינכם בטוחים ש <code>%s</code> משתמש במנוע MyISAM לחצו על כפתור הקסמים הזה:

en: In addition, YARPP also loads an invisible pixel image with your YARPP results to know how often YARPP is being used.
he_IL: בנוסף, YARPP יטען תמונה בלתי נראית בגודל פיקסל אחד בכל פעם ש-YARPP יופעל, על מנת לדעת באיזו תדירות נעשה שימוש בתוסף.

en: Learn More
he_IL: למידע נוסף

en: List
he_IL: רשימה

en: Make sure to visit the <a>Related Posts settings page</a> to customize YARPP.
he_IL: אל תשכחו לבקר בדף ההגדרות של <a>פוסטים נוספים בנושא</a> על מנת לשנות את ההגדרות של YARPP

en: Match threshold:
he_IL: ציון ההתאמה המינימלי:

en: Maximum number of related posts:
he_IL: מספר מקסימלי של פוסטים נוספים בנושא:

en: No related posts.
he_IL: אין פוסטים קשורים לנושא.

en: Optional Data Collection
he_IL: איסוף מידע

en: Options saved!
he_IL: האפשרויות נשמרו!

en: Order results:
he_IL: הצג תוצאות לפי:

en: Please try <a href="%s" target="_blank">manual SQL setup</a>.
he_IL: בבקשה תנסו <a href="%s" target="_blank">להתקין SQL ידנית</a>.

en: Post types considered:
he_IL: סוגי הפוסטים שיכללו

en: RSS display code example
he_IL: דוגמא לקוד RSS

en: Related Posts
he_IL: פוסטים נוספים בנושא

en: Related Posts (YARPP)
he_IL: פוסטים נוספים בנושא (YARPP)

en: Related entries may be displayed once you save your entry
he_IL: פוסטים נוספים יוצגו אחרי שהפוסט יישמר

en: Related posts brought to you by <a href='%s'>Yet Another Related Posts Plugin</a>.
he_IL: פוסטים נוספים בנושא הובאו אליכם על ידי <a href='%s'>Yet Another Related Posts Plugin</a>.

en: Related posts:
he_IL: פוסטים קשורים לנושא:

en: Review YARPP on WordPress.org
he_IL: כתבו חוות דעת על YARPP ב-WordPress.org

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Send settings and usage data back to YARPP
he_IL: שלחו מידע אודות השימוש בתוסף וההגדרות שלו למפתחי YARPP

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Show example code output
he_IL: הצגת דוגמת קוד פלט

en: Show excerpt?
he_IL: להציג תקציר?

en: Show only posts from the past NUMBER UNITS
he_IL: הצג רק פוסטים שנכתבו לכל היותר לפני NUMBER UNITS

en: Show only previous posts?
he_IL: הצג רק פוסטים ישנים?

en: Show password protected posts?
he_IL: האם להציג פוסטים מוגנים בסיסמה?

en: Template file:
he_IL: קובץ תבנית:

en: Thank you for installing <span>Yet Another Related Posts Plugin</span>!
he_IL: תודה שהתקנתם את תוסף הפוסטים הנוספים בנושא, YARPP.

en: Thank you!
he_IL: תודה רבה!

en: The MyISAM check has been overridden. You may now use the "consider titles" and "consider bodies" relatedness criteria.
he_IL: בדיקת MyISAM בוצעה. כעת ניתן להשתמש ב  "consider titles" וב-  "consider bodies" כמדדים לשייכות לנושא הפרסום.

en: The YARPP database had an error but has been fixed.
he_IL: למסד הנתונים של YARPP הייתה בעיה אבל היא תוקנה.

en: The YARPP database has an error which could not be fixed.
he_IL: נמצאה בעיה במסד הנתונים של YARPP ולא ניתן לתקנה.

en: The higher the match threshold, the more restrictive, and you get less related posts overall. The default match threshold is 5. If you want to find an appropriate match threshhold, take a look at some post's related posts display and their scores. You can see what kinds of related posts are being picked up and with what kind of match scores, and determine an appropriate threshold for your site.
he_IL: ככל שציון ההתאמה המינימלי גבוה יותר, כך הוא יותר מגביל ועל כן תקבלו פחות פוסטים שקשורים לרשומה שלכם. ברירת המחדל של ציון ההתאמה המינימלי הוא 5. אם אתם רוצים למצוא את ציון ההתאמה המינימלי שמתאים לאתר שלכם, הסתכלו על הפוסטים הקשורים לרשומה כלשהי והניקוד שלהם. ניתן לראות אילו סוגים של פוסטים קשורים נמצאו ועם אילו ציוני ההתאמה, ובעזרת המידע הזה ניתן לקבוע ציון התאמה מינימלי שמתאים לאתר שלכם.

en: There is a new beta (%s) of Yet Another Related Posts Plugin. You can <a href="%s">download it here</a> at your own risk.
he_IL: קיימת גרסא חדשה יותר (%s) של YARPP ותוכלו להוריד אותה <a href="%s">כאן</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">update automatically</a>.
he_IL: יש גרסה חדשה יותר של %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">הצג את פרטי גרסה %4$s</a> או <a href="%5$s">עדכן אוטומטית</a>

en: These are the related entries for this entry. Updating this post may change these related posts.
he_IL: להלן פוסטים הקשורים לפוסט זה, עדכון פוסט זה יכול להשפיע על הפוסטים הקשורים האלה.

en: This advanced option gives you full power to customize how your related posts are displayed. Templates (stored in your theme folder) are written in PHP.
he_IL: אפשרות מתקדמת זו מאפשרת לכם שליטה מלאה בצורת הצגת הפוסטים הנוספים. תבניות (נמצאות בתקיית התבניות שלכם) כתובות ב- PHP.

en: This information will be used to improve YARPP in the future and help decide future development decisions for YARPP.
he_IL: המידע נאסף על מנת לשפר את YARPP וכדי לעזור בקבלת החלטות עתידיות לגבי YARPP.

en: This is entirely optional, but will help improve future versions of YARPP.
he_IL: אינכם חייבים לשלוח את המידע הזה, אבל שליחת המידע תסייע לשפר גרסאות עתידיות של YARPP.

en: This option automatically displays related posts right after the content on single entry pages. If this option is off, you will need to manually insert <code>related_posts()</code> or variants (<code>related_pages()</code> and <code>related_entries()</code>) into your theme files.
he_IL: האפשרות הזאת מציגה באופן אוטומטי פוסטים נוספים בנושא אחרי התוכן בכל רשומה באתר שלכם. אם האפשרות הזאת אינה מופעלת, תצטרכו להכניס את הקוד: <code>related_posts()</code> או את החלופות: <code>related_pages()</code> או <code>related_entries()</code> לקבצי העיצוב שלכם באופן ידני.

en: This option displays related posts at the end of each item in your RSS and Atom feeds. No template changes are needed.
he_IL: אפשרות זאת תציג את הפוסטים הנוספים בנושא בתוך הזנות Atom ו- RSS. אין צורך בשינויים בתבנית העיצוב.

en: This option displays the related posts in the RSS description fields, not just the content. If your feeds are set up to only display excerpts, however, only the description field is used, so this option is required for any display at all.
he_IL: אפשרות זאת תציג פוסטים נוספים בנושא בתוך תיאורי הזנות RSS ולא רק בתוכן.

en: This option is disabled because no YARPP templates were found in your theme.
he_IL: האפשרות הזאת לא זמינה משום שאין תבניות של YARPP בעיצוב שלך.

en: This option is disabled because your theme does not support post thumbnails.
he_IL: האפשרות הזאת אינה זמינה משום שהעיצוב שלך לא תומך בתמונות קטנות.

en: This option will add the code %s. Try turning it on, updating your options, and see the code in the code example to the right. These links and donations are greatly appreciated.
he_IL: אפשרות זאת תוסיף את הקוד %s. נסו להפעילו, לעדכן את האפשרויות ובדקו את דוגמת הקוד המופיעה משמאל.

en: Thumbnails
he_IL: תמונות קטנות

en: Title:
he_IL: כותרות:

en: Titles:
he_IL: כותרות:

en: To restore these features, please update your <code>%s</code> table by executing the following SQL directive: <code>ALTER TABLE `%s` ENGINE = MyISAM;</code> . No data will be erased by altering the table's engine, although there are performance implications.
he_IL: בכדי להפעיל מחדש אפשרויות אלה, אנא עדכנו את טבלת <code>%s</code>על ידי הרצת פקודת SQL להלן <code>ALTER TABLE `%s` ENGINE = MyISAM;</code> למרות השפעות על הביצועים, שום מידע לא יימחק כתוצאה משינוי מנועי הטבלאות

en: Trust me. Let me use MyISAM features.
he_IL: סמוך עלי, תן לי להשתמש באפשרויות של MyISAM.

en: Website display code example
he_IL: דוגמת קוד לתצוגה באתר

en: When "display results from all post types" is off, only posts will be displayed as related to a post, only pages will be displayed as related to a page, etc.
he_IL: כאשר האפשרות "הצג תוצאות מכל סוגי הפוסטים" לא מופעלת, רק פוסטים יוצגו כקשורים לפוסטים, רק דפים יוצגו כקשורים לדפים, וכולי.

en: Whether all of these related entries are actually displayed and how they are displayed depends on your YARPP display options.
he_IL: אופן הצגת הפוסטים הללו תלוי בתצורת ההצגה של YARPP.

en: With your permission, YARPP will send information about YARPP's settings, usage, and environment back to a central server at %s.
he_IL: אם תסכימו, YARPP יאסוף מידע אודות השימוש בתוסף, ההגדרות שלו והאופן שבו האתר שלכם משתמש בתוסף. המידע יועבר לשרת מרכזי ב-%s.

en: Would you like to copy some sample templates bundled with YARPP into your theme?
he_IL: האם תרצה להעתיק תבניות לדוגמא שכלולות ב-YARPP לעיצוב שלך?

en: YARPP Forum
he_IL: פורום

en: YARPP limits the related posts list by (1) a maximum number and (2) a <em>match threshold</em>.
he_IL: YARPP    מחליט כמה פוסטים נוספים בנושא להציג לפי  ההגדרות של (1) מספר הפוסטים מקסימלי ו- (2) ציון ההתאמה המינימלי.

en: YARPP on Twitter
he_IL: חשבון הטוויטר של YARPP

en: YARPP on the Web
he_IL: אתר האינטרנט של YARPP

en: YARPP's "consider titles" and "consider bodies" relatedness criteria require your <code>%s</code> table to use the <a href='http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/storage-engines.html'>MyISAM storage engine</a>, but the table seems to be using the <code>%s</code> engine. These two options have been disabled.
he_IL: מדדי השייכות "consider titles" ו- "consider bodies" דורשים את טבלת ה-<code>%s</code> שלכם כדי להשתמש במנוע האחסון <a href='http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/storage-engines.html'>MyISAM</a>, אבל הטבלה כנראה משתמשת במנוע <code>%s</code>. שתי האפשרויות הללו בוטלו.

en: Yet Another Related Posts Plugin Options
he_IL: אפשרויות תוסף YARPP, פוסטים נוספים בנושא

en: by <a href="%s" target="_blank">mitcho (Michael 芳貴 Erlewine)</a>
he_IL: על ידי <a href="%s" target="_blank">mitcho (Michael 芳貴 Erlewine)</a>

en: consider
he_IL: כלול

en: consider with extra weight
he_IL: כלול עם משקל כבד במיוחד

en: date (new to old)
he_IL: תאריך (חדש לישן)

en: date (old to new)
he_IL: תאריך (ישן לחדש)

en: day(s)
he_IL: ימים

en: do not consider
he_IL: אל תכלול

en: month(s)
he_IL: חודשים

en: require at least one %s in common
he_IL: וודא שיש לפחות %s אחת במשותף

en: require more than one %s in common
he_IL: וודא שיש יותר מ-%s אחת במשותף

en: score (high relevance to low)
he_IL: ציון (הקשר גבוה לנמוך)

en: score (low relevance to high)
he_IL: ציון (הקשר נמוך לגבוה)

en: title (alphabetical)
he_IL: כותרת (א-ת)

en: title (reverse alphabetical)
he_IL: כותרת (ת-א)

en: week(s)
he_IL: שבועות
