Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to lv translation catalogue (177 entries)

en: Redirect Tester
lv: Pāradresāciju Testēšana

en: URL is not being redirected with Redirection
lv: URL netiek pāradresēts ar šo spraudni

en: URL is being redirected with Redirection
lv: URL tiek pāradresēts ar šo spraudni

en: Unable to load details
lv: Neizdevās izgūt informāciju

en: Server
lv: Servera domēns

en: The relative URL you want to redirect from
lv: Relatīvs sākotnējais URL no kura vēlies veikt pāradresāciju

en: The target URL you want to redirect to if matched
lv: Galamērķa URL, uz kuru Tu vēlies pāradresēt sākotnējo saiti

en: (beta)
lv: (eksperimentāls)

en: Force a redirect from HTTP to HTTPS. Please ensure your HTTPS is working before enabling
lv: Piespiedu pāradresācija no HTTP uz HTTPS. Lūdzu pārliecinies, ka Tavai tīmekļa vietnei HTTPS darbojas korekti, pirms šī parametra iespējošanas.

en: Force HTTPS
lv: Piespiedu HTTPS

en: GDPR / Privacy information
lv: GDPR / Informācija par privātumu

en: Add New
lv: Pievienot Jaunu

en: Please logout and login again.
lv: Lūdzu izej no sistēmas, un autorizējies tajā vēlreiz.

en: URL and server
lv: URL un servera domēns

en: Site and home are consistent
lv: Tīmekļa vietnes un sākumlapas URL ir saderīgi

en: Header value
lv: Galvenes saturs

en: Header name
lv: Galvenes nosaukums

en: HTTP Header
lv: HTTP Galvene

en: WordPress filter name
lv: WordPress filtra nosaukums

en: Filter Name
lv: Filtra Nosaukums

en: Cookie value
lv: Sīkdatnes saturs

en: Cookie name
lv: Sīkdatnes nosaukums

en: Cookie
lv: Sīkdatne

en: If you are using a caching system such as Cloudflare then please read this:
lv: Ja Tu izmanto kešošanas sistēmu, piemēram "CloudFlare", lūdzi izlasi šo:

en: URL and cookie
lv: URL un sīkdatne

en: None of the suggestions helped
lv: Neviens no ieteikumiem nelīdzēja

en: Please see the <a href="https://www.xtoool.com/support/problems/">list of common problems</a>.
lv: Lūdzu apskati <a href="https://www.xtoool.com/support/problems/">sarakstu ar biežākajām problēmām</a>.

en: Unable to load Redirection ☹️
lv: Neizdevās ielādēt spraudni "Pāradresācija" ☹️

en: Unknown Useragent
lv: Nezināma Iekārta

en: Device
lv: Iekārta

en: Operating System
lv: Operētājsistēma

en: Browser
lv: Pārlūkprogramma

en: Useragent
lv: Iekārtas dati

en: No IP logging
lv: Bez IP žurnalēšanas

en: Full IP logging
lv: Pilna IP žurnalēšana

en: Anonymize IP (mask last part)
lv: Daļēja IP maskēšana

en: Monitor changes to %(type)s
lv: Pārraudzīt izmaiņas %(type)s saturā

en: IP Logging
lv: IP Žurnalēšana

en: (select IP logging level)
lv: (atlasiet IP žurnalēšanas līmeni)

en: Filter by IP
lv: Atlasīt pēc IP

en: Referrer / User Agent
lv: Ieteicējs / Iekārtas Dati

en: Geo IP Error
lv: IP Ģeolokācijas Kļūda

en: No details are known for this address.
lv: Par šo adresi nav pieejama informācija.

en: Geo IP
lv: IP Ģeolokācija

en: City
lv: Pilsēta

en: Area
lv: Reģions

en: Timezone
lv: Laika Zona

en: Geo Location
lv: Ģeogr. Atrašanās Vieta

en: Powered by {{link}}redirect.li{{/link}}
lv: Darbību nodrošina {{link}}redirect.li{{/link}}

en: If you want to report a bug please read the {{report}}Reporting Bugs{{/report}} guide.
lv: Ja vēlies ziņot par nepilnību, lūdzu iepazīsties ar {{report}}Ziņošana Par Nepilnībām{{/report}} ceļvedi.

en: Are you sure you want to import from %s?
lv: Vai tiešām vēlies importēt datus no %s?

en: Plugin Importers
lv: Importēšana no citiem Spraudņiem

en: Plugin Status
lv: Spraudņa Statuss

en: Feed Readers
lv: Jaunumu Plūsmas lasītāji

en: URL Monitor
lv: URL Pārraudzība

en: Delete 404s
lv: Dzēst 404 kļūdas

en: Delete all from IP %s
lv: Dzēst visu par IP %s

en: Unable to create group
lv: Nav iespējams izveidot grupu

en: Valid groups detected
lv: Konstatētas derīgas grupas

en: Database tables
lv: Tabulas datubāzē

en: The following tables are missing:
lv: Iztrūkst šādas tabulas:

en: All tables present
lv: Visas tabulas ir pieejamas

en: Cached Redirection detected
lv: Konstatēta kešatmiņā saglabāta pāradresācija

en: Please clear your browser cache and reload this page.
lv: Lūdzu iztīri savas pārlūkprogrammas kešatmiņu un pārlādē šo lapu.

en: The data on this page has expired, please reload.
lv: Dati šajā lapā ir novecojuši. Lūdzu pārlādē to.

en: Need help?
lv: Nepieciešama palīdzība?

en: Pos
lv: Secība

en: 410 - Gone
lv: 410 - Aizvākts

en: Position
lv: Pozīcija

en: OK
lv: Labi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Export
lv: Eksportēšana

en: Redirection JSON
lv: Pāradresētāja JSON

en: View
lv: Skatīt

en: Import/Export
lv: Importēt/Eksportēt

en: Logs
lv: Žurnalēšana

en: 404 errors
lv: 404 kļūdas

en: I'd like to support some more.
lv: Es vēlos sniegt papildus atbalstu.

en: Support 💰
lv: Atbalstīt! 💰

en: Settings saved
lv: Uzstādījumi tika saglabāti

en: Group saved
lv: Grupa tika saglabāta

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai tiešām vēlies dzēst šo vienību (-as)?
lv[1]: Vai tiešām vēlies dzēst šīs vienības?
lv[2]: Vai tiešām vēlies dzēst šīs vienības?

en: All groups
lv: Visas grupas

en: 301 - Moved Permanently
lv: 301 - Pārvietots Pavisam

en: 302 - Found
lv: 302 - Atrasts

en: 307 - Temporary Redirect
lv: 307 - Pagaidu Pāradresācija

en: 308 - Permanent Redirect
lv: 308 - Galēja Pāradresācija

en: 401 - Unauthorized
lv: 401 - Nav Autorizējies

en: 404 - Not Found
lv: 404 - Nav Atrasts

en: Title
lv: Nosaukums

en: with HTTP code
lv: ar HTTP kodu

en: Show advanced options
lv: Rādīt papildu iespējas

en: Saving...
lv: Saglabā izmaiņas...

en: Something went wrong 🙁
lv: Kaut kas nogāja greizi 🙁

en: Search by IP
lv: Meklēt pēc IP

en: Select bulk action
lv: Izvēlies lielapjoma darbību

en: Bulk Actions
lv: Lielapjoma Darbības

en: Apply
lv: Pielietot

en: First page
lv: Pirmā lapa

en: Prev page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Next page
lv: Nākošā lapa

en: Last page
lv: Pēdējā lapa

en: %s item | %s items
lv[0]: %s vienība
lv[1]: %s vienības
lv[2]: %s vienības

en: Select All
lv: Iezīmēt Visu

en: Yes! Delete the logs
lv: Jā! Dzēst žurnālus

en: No! Don't delete the logs
lv: Nē! Nedzēst žurnālus

en: Newsletter
lv: Jaunāko ziņu Abonēšana

en: Want to keep up to date with changes to Redirection?
lv: Vai vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām izmaiņām "Pāradresācija" spraudnī?

en: Your email address:
lv: Tava e-pasta adrese:

en: You've supported this plugin - thank you!
lv: Tu esi atbalstījis šo spraudni - paldies Tev!

en: You get useful software and I get to carry on making it better.
lv: Tu saņem noderīgu programmatūru, un es turpinu to padarīt labāku.

en: Forever
lv: Mūžīgi

en: Delete the plugin - are you sure?
lv: Spraudņa dzēšana - vai tiešām vēlies to darīt?

en: Deleting the plugin will remove all your redirections, logs, and settings. Do this if you want to remove the plugin for good, or if you want to reset the plugin.
lv: Dzēšot šo spraudni, tiks nodzēstas visas Tevis izveidotās pāradresācijas, žurnalētie dati un spraudņa uzstādījumi. Dari to tikai tad, ja vēlies aizvākt spraudni pavisam, vai arī veikt tā pilnīgu atiestatīšanu.

en: Once deleted your redirections will stop working. If they appear to continue working then please clear your browser cache.
lv: Tikko spraudnis tiks nodzēsts, visas caur to uzstādītās pāradresācijas pārstās darboties. Gadījumā, ja tās šķietami turpina darboties, iztīri pārlūkprogrammas kešatmiņu.

en: Yes! Delete the plugin
lv: Jā! Dzēst šo spraudni

en: No! Don't delete the plugin
lv: Nē! Nedzēst šo spraudni

en: Redirection is free to use - life is wonderful and lovely! It has required a great deal of time and effort to develop and you can help support this development by {{strong}}making a small donation{{/strong}}.
lv: Spraudnis "Pāradresācija" ir paredzēts bezmaksas lietošanai - dzīve ir vienkārši lieliska! Tā attīstīšanai ir veltīts daudz laika, un arī Tu vari sniegt atbalstu spraudņa tālākai attīstībai, {{strong}}veicot mazu ziedojumu{{/strong}}.

en: Support
lv: Atbalsts

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Import
lv: Importēt

en: Update
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Auto-generate URL
lv: URL Autom. Izveide

en: A unique token allowing feed readers access to Redirection log RSS (leave blank to auto-generate)
lv: Unikāls identifikators, kas ļauj jaunumu plūsmas lasītājiem piekļūt Pāradresāciju žurnāla RSS (atstāj tukšu, lai to izveidotu automātiski)

en: RSS Token
lv: RSS Identifikators

en: 404 Logs
lv: 404 Žurnalēšana

en: (time to keep logs for)
lv: (laiks, cik ilgi paturēt ierakstus žurnālā)

en: Redirect Logs
lv: Pāradresāciju Žurnalēšana

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
lv: Esmu foršs cilvēks, jo jau piedalījos šī spraudņa autora atbalstīšanā.

en: Plugin Support
lv: Spraudņa Atbalstīšana

en: Options
lv: Uzstādījumi

en: Two months
lv: Divus mēnešus

en: A month
lv: Mēnesi

en: A week
lv: Nedēļu

en: A day
lv: Dienu

en: No logs
lv: Bez žurnalēšanas

en: Delete All
lv: Dzēst Visu

en: Use groups to organise your redirects. Groups are assigned to a module, which affects how the redirects in that group work. If you are unsure then stick to the WordPress module.
lv: Izmanto grupas, lai organizētu uzstādītās pāradresācijas. Grupas tiek piesaistītas modulim, kas nosaka, pēc kādiem darbības principiem (metodes) pāradresācijas konkrētajā grupā ir jāveic.

en: Add Group
lv: Pievienot grupu

en: Search
lv: Meklēt

en: Groups
lv: Grupas

en: Save
lv: Saglabāt

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Download
lv: Lejupielādēt

note: Plugin Name of the plugin
en: Redirection
lv: Pāradresētājs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Redirect to random post
lv: Pāradresēt uz nejauši izvēlētu rakstu

en: Redirect to URL
lv: Pāradresēt uz URL

en: Source URL
lv: Sākotnējais URL

en: Date
lv: Datums

en: Add Redirect
lv: Pievienot Pāradresāciju

en: View Redirects
lv: Skatīt pāradresācijas

en: Module
lv: Modulis

en: Redirects
lv: Pāradresācijas

en: Name
lv: Nosaukums

en: Filter
lv: Atlasīt

en: Reset hits
lv: Atiestatīt Izpildes

en: Enable
lv: Ieslēgt

en: Disable
lv: Atslēgt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Last Access
lv: Pēdējā piekļuve

en: Hits
lv: Izpildes

en: Type
lv: Veids

en: Modified Posts
lv: Izmainītie Raksti

en: Redirections
lv: Pāradresācijas

en: User Agent
lv: Programmatūras Dati

en: URL and user agent
lv: URL un iekārtas dati

en: Target URL
lv: Galamērķa URL

en: URL only
lv: tikai URL

en: Regex
lv: Regulārā Izteiksme

en: Referrer
lv: Ieteicējs (Referrer)

en: URL and referrer
lv: URL un ieteicējs (referrer)

en: Logged Out
lv: Ja nav autorizējies

en: Logged In
lv: Ja autorizējies

en: URL and login status
lv: URL un autorizācijas statuss
