WP VR - en to pl_PL translation catalogue (360 entries)

en:  :
pl_PL: : :

en: %
pl_PL: prokuratura

en: 360 Degree Panorama
pl_PL: Panorama 360 stopni

en: 360 Degree Video
pl_PL: Wideo 360 stopni

en: 360 Video Support
pl_PL: Wsparcie wideo 360

en: 900+ Icons & RGB Color Support for Hotspots
pl_PL: 900+ ikon i obsługa kolorów RGB dla hotspotów

en: :
pl_PL: : :

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj licencję

en: add
pl_PL: dopłacać

en: Add a Hotspot inside your tour to show additional information like Paragraph, Heading, Image, Video, or multiple content.
pl_PL: Dodaj hotspot do wycieczki, aby wyświetlić dodatkowe informacje, takie jak akapit, nagłówek, obraz, wideo lub wiele treści.

en: Add Company Information
pl_PL: Dodaj informacje o firmie

en: Add Form Shortcode
pl_PL: Dodaj krótki kod formularza

en: Add New Tour
pl_PL: Dodaj nową wycieczkę

en: Add Scene ID
pl_PL: Dodaj identyfikator sceny

en: Add-ons
pl_PL: dodatki

en: Adding Hotspots on Scene
pl_PL: Dodawanie hotspotów na scenie

en: Advanced Controls
pl_PL: Zaawansowane sterowanie

en: Allow the Authors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access their own tours only):
pl_PL: Zezwól autorom Twojej witryny na tworzenie, edycję, aktualizację i usuwanie wirtualnych wycieczek (mogą uzyskać dostęp tylko do własnych wycieczek):

en: Allow the Editors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access other users' tours):
pl_PL: Zezwól redaktorom Twojej witryny na tworzenie, edycję, aktualizację i usuwanie wirtualnych wycieczek (mogą uzyskać dostęp do wycieczek innych użytkowników):

en: Assign Pitch & Yaw
pl_PL: Przypisz skok i odchyl

en: Authors will be able to Create, Edit, Update, and Delete their own virtual tours only.
pl_PL: Autorzy będą mogli tworzyć, edytować, aktualizować i usuwać tylko własne wirtualne wycieczki.

en: Auto Gyroscope Support
pl_PL: Obsługa żyroskopu samochodowego

en: Auto Rotation
pl_PL: Obrót automatyczny

en: Autoload & Autoplay Video Tours.
pl_PL: Automatyczne ładowanie i autoodtwarzanie wideo.

en: Autoload Tours
pl_PL: Wycieczki z automatycznym ładowaniem

en: Back to WPVR Dashboard
pl_PL: Powrót do WPVR Pulpit nawigacyjny

en: Background Audio
pl_PL: Dźwięk w tle

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Background Panoramas
pl_PL: Panoramy w tle

en: Basic Control Buttons
pl_PL: Podstawowe przyciski sterowania

en: Basic Settings
pl_PL: Podstawowe ustawienia

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
pl_PL: Zanim zaczniesz, możesz sprawdzić naszą dokumentację, aby zapoznać się z WP VR - 360 Panorama i Virtual Tour Creator dla WordPress.

en: Best WordPress Plugin
pl_PL: Najlepsza wtyczka WordPress

en: Border
pl_PL: okalać

en: Border Radius (px)
pl_PL: Promień granicy (PX)

en: Bottom
pl_PL: spód

en: Button Alignment
pl_PL: Wyrównanie przycisków

en: Button Style
pl_PL: Styl przycisku

en: Button Text
pl_PL: Tekst przycisku

en: Button URL
pl_PL: Adres URL przycisku

en: Call To Action
pl_PL: wezwanie

en: Call to action button text
pl_PL: Tekst przycisku wezwania do działania

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
pl_PL: Nie możesz znaleźć rozwiązania z naszą dokumentacją? Po prostu opublikuj bilet na forum pomocy technicznej. Mamy rozwiązać Twój problem.

en: Capitalize
pl_PL: spieniężać

en: Cart Lift
pl_PL: Wózek podnośnikowy

en: Center
pl_PL: skupisko

en: Check out our other amazing free plugins!
pl_PL: Sprawdź nasze inne niesamowite darmowe wtyczki!

en: Checkout All Features
pl_PL: Sprawdź wszystkie funkcje

en: Choose The Spot
pl_PL: Wybierz miejsce

en: Click on Preview to see how the content is appearing for the hotspot.
pl_PL: Kliknij podgląd, aby zobaczyć, jak treść wyświetla się dla hotspotu.

en: Click on the Preview button to view your uploaded panorama in virtual tour mode.
pl_PL: Kliknij przycisk Podgląd, aby wyświetlić przesłaną panoramę w trybie wirtualnej wycieczki.

en: Click on the Update button to save your work. And just like that, you can create an unlimited number of virtual tours and add your customization to them.
pl_PL: Kliknij przycisk Aktualizuj, aby zapisać swoją pracę. I tak po prostu możesz tworzyć nieograniczoną liczbę wirtualnych wycieczek i dodawać do nich swoją personalizację.

en: Click on the Upload button to upload your panorama image.
pl_PL: Kliknij przycisk Prześlij, aby przesłać obraz panoramy.

en: Click on this Publish button to save this as a tour. You can always find it in your tour list.
pl_PL: Kliknij ten przycisk Publikuj, aby zapisać to jako wycieczkę. Zawsze możesz go znaleźć na swojej liście wycieczek.

en: Click to Upload an Image
pl_PL: Kliknij, aby przesłać obraz

en: Color
pl_PL: zafarb

en: Company Logo & Description
pl_PL: Logo firmy i opis

en: Compass
pl_PL: opasanie

en: Contact Our Support
pl_PL: Skontaktuj się z naszym wsparciem

en: Continue to guide
pl_PL: Kontynuuj do przewodnika

en: Control Buttons
pl_PL: Przyciski sterujące

en: Control Horizontal & Vertical View of Panorama Images
pl_PL: Kontroluj poziomy i pionowy widok obrazów panoramicznych

en: Convert any jpeg or png format image to webp on media upload:
pl_PL: Konwertuj dowolny obraz w formacie JPEG lub PNG na WebP podczas przesyłania multimediów:

en: Create a tour use this QR code
pl_PL: Utwórz wycieczkę Użyj tego kodu QR

en: Create high-converting slaes funnels on a visual drag & drop funnel builder canvas and increase your online sales from today.
pl_PL: Twórz ścieżki SLAES o wysokim konwersji na wizualnym kanwie konstruktora lejka przeciągnij i upuść i zwiększ sprzedaż online od dzisiaj.

en: Cubemap
pl_PL: Mapa słowna

en: Cubemap Image Support
pl_PL: Obsługa obrazów CubeMap

en: Cubemap Images
pl_PL: Obrazy z mapą

en: Custom Control Buttons
pl_PL: Niestandardowe przyciski sterowania

en: Custom CSS
pl_PL: Niestandardowe CSS

en: Custom CSS
pl_PL: Niestandardowe CSS

en: Custom Icon & Color for Hotspots (Using CSS)
pl_PL: Niestandardowa ikona i kolor dla hotspotów (przy użyciu CSS)

en: Custom icons will only show on frontend. Hotspot custom icons only works with fontawesome 5. If you are using any different version of fontawesome under theme or any plugin, you may deactivate fontawesome from WP VR. Go to "Get Started menu" and select "Role" and check fontawesome disable switch. Now put your desired any icon class under "Hotspot custom icon class" field. It will appear on the frontend.
pl_PL: Niestandardowe ikony będą wyświetlane tylko na frontend. Niestandardowe ikony Hotspot działa tylko z FontaWesome 5. Jeśli używasz innej wersji FontaWesome pod motywem lub jakąkolwiek wtyczką, możesz dezaktywować FontaWesome z WP VR. Przejdź do "Menu Rozpocznij" i wybierz "Role" i zaznacz FontaWesome Disable Switch. Teraz umieść żądaną klasę ikon w polu „Hotspot Custom Icon Class”. Pojawi się na froncie.

en: Custom Panorama Loading Face
pl_PL: Niestandardowa twarz ładująca panoramę

en: Custom Preview Image & Text
pl_PL: Niestandardowy obraz podglądu i tekst

en: Custom Rotation Settings
pl_PL: Niestandardowe ustawienia rotacji

en: Custom Zoom Settings
pl_PL: Niestandardowe ustawienia powiększenia

en: Customize Icon & Logo of Control Buttons.
pl_PL: Dostosuj ikonę i logo przycisków sterowania.

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: Decisions
pl_PL: decyzja

en: Disable Fontawesome from WP VR:
pl_PL: Wyłącz FontaWesome z WP VR:

en: Disable keyboard control to use the form.
pl_PL: Wyłącz kontrolę klawiatury, aby użyć formularza.

en: Disable On Hover Content for Mobile:
pl_PL: Wyłącz zawartość najechania na telefon komórkowy:

en: Disable WordPress Large Image Handler on WP VR:
pl_PL: Wyłącz duży program obsługi obrazów WordPress na WP VR:

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
pl_PL: Nie zamykaj ani nie odświeżaj strony podczas procesu importowania. Może to zająć kilka minut.

en: Documentation
pl_PL: dokumentacja

en: Documentation
pl_PL: dokumentacja

en: Done
pl_PL: spełniony

en: Download QR Code
pl_PL: pobierz kod QR

en: Duplicate Tours with One Click
pl_PL: Powiel wycieczki za jednym kliknięciem

en: Editors will be able to Create, Edit, Update, and Delete all virtual tours.
pl_PL: Edytorzy będą mogli tworzyć, edytować, aktualizować i usuwać wszystkie wirtualne wycieczki.

en: Enable explainer video
pl_PL: Włącz wideo wyjaśniające

en: Enable mobile media resizer:
pl_PL: Włącz zmianę rozmiaru nośników mobilnych:

en: Enable or Disable Keyboard Movement Control.
pl_PL: Włącz lub wyłącz kontrolę ruchu klawiatury.

en: Enable or Disable Keyboard Zoom Control.
pl_PL: Włącz lub wyłącz kontrolę zoomu klawiatury.

en: Enable or Disable Mouse Drag Control.
pl_PL: Włącz lub wyłącz kontrolę przeciągania myszy.

en: Enable or Disable Mouse Zoom control.
pl_PL: Włącz lub wyłącz kontrolę zoomu myszy.

en: Enable script control (It will load the WP VR scripts on the pages with virtual tours only):
pl_PL: Włącz kontrolę skryptów (załaduje skrypty WP VR na stronach tylko z wirtualnymi wycieczkami):

en: Enable Social Media Share
pl_PL: Włącz udostępnianie w mediach społecznościowych

en: Enable the call to action, it will render under the tour.
pl_PL: Włącz wezwanie do działania, zostanie wyrenderowane w ramach trasy.

en: Enable Video
pl_PL: Włącz wideo

en: Enable Video JS control (It will load the WP VR Video JS library in the listed pages only):
pl_PL: Włącz kontrolę wideo JS (załaduje bibliotekę WP VR Video JS tylko na wymienionych stronach):

en: End Tour
pl_PL: koniec wycieczki

en: Enter your license key, save changes and activate.
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny, zapisz zmiany i aktywuj.

en: Equirectangular
pl_PL: równowartościowy

en: Explainer
pl_PL: wyjaśniacz

en: Explainer Video
pl_PL: Wyjaśnienie wideo

en: Export
pl_PL: eksportowy

en: features
pl_PL: zarzut

en: Features That Can
pl_PL: Funkcje, które mogą

en: Flip the phone to landscape mode for a better experience of the tour.
pl_PL: Przesuń telefon w tryb poziomy, aby uzyskać lepsze wrażenia z trasy.

en: Fluent Forms Add-on
pl_PL: Dodatek Fluent Forms

en: Follow the Guided Wizard and Learn How it Works.
pl_PL: Postępuj zgodnie z przewodnikiem kreatora i dowiedz się, jak to działa.

en: Font color
pl_PL: kolor czcionki

en: Font Size (px)
pl_PL: Rozmiar czcionki (PX)

en: Font Style
pl_PL: Styl czcionki

en: Font Weight
pl_PL: Waga czcion

en: for Choosing
pl_PL: za wybór

en: For Classic Editor:
pl_PL: Dla klasycznego edytora:

en: for unlimited virtual tours.
pl_PL: dla nieograniczonej wirtualnej wycieczki.

en: for Virtual Tours, Viewing Panoramas, and 360 Degree Content
pl_PL: W przypadku wirtualnych wycieczek, przeglądania panoram i zawartości 360 stopni

en: free
pl_PL: bezpłatny

en: Free vs Pro
pl_PL: darmowe vs pro

en: Front-End Notice for Mobile Visitors:
pl_PL: Powiadomienie z front-end dla użytkowników mobilnych:

en: Full Page Virtual Tours
pl_PL: Wirtualne wycieczki na całej stronie

en: Full Screen
pl_PL: pełny ekran

en: Fullwidth
pl_PL: pełna szerokość

en: General
pl_PL: gromadny

en: General Setup Options
pl_PL: Ogólne opcje konfiguracji

en: Generic Form
pl_PL: Formularz ogólny

en: Get Access to
pl_PL: Uzyskaj dostęp do

en: Get It Now
pl_PL: Pobierz to teraz

en: Get Pro Now
pl_PL: Zdobądź profesjonalistę

en: Get Started
pl_PL: rozpocząć

en: Give a name to your virtual tour.
pl_PL: Nadaj nazwę swojej wirtualnej trasie.

en: Go Pro
pl_PL: zostać pro

en: Google Street View
pl_PL: Widok ulicy Google

en: Guided Tour
pl_PL: wycieczka z przewodnikiem

en: Gyroscope
pl_PL: giroskop

en: Gyroscope & Mobile Notices
pl_PL: Powiadomienia o żyroskopie i urządzeniach mobilnych

en: Gyroscope Control
pl_PL: Sterowanie żyroskopem

en: Gyroscope Support
pl_PL: Wsparcie żyroskopu

en: Height
pl_PL: zenit

en: Height Unit
pl_PL: Wysokość

en: Height:
pl_PL: Wysokość:

en: Here is a preview of your panorama image in tour mode. You can control it and mode around to see it in 360 degree view.
pl_PL: Oto podgląd Twojego obrazu panoramy w trybie wycieczki. Możesz nim sterować i trybu wokół, aby zobaczyć go w widoku 360 stopni.

en: Here you can see the Pitch & Yaw has been set for the hotspot.
pl_PL: Tutaj możesz zobaczyć, że boisko i Yaw zostało ustawione dla hotspotu.

en: Here, you can set what content your viewer will see after clicking on the Hotspot. You can either set an URL or any other content using this editor. To learn more, follow this guide to set content using editor
pl_PL: Tutaj możesz ustawić, jakie treści zobaczy Twój widz po kliknięciu w hotspot. Możesz ustawić adres URL lub inną zawartość za pomocą tego edytora. Aby dowiedzieć się więcej, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby ustawić zawartość za pomocą edytora

en: Home
pl_PL: ojczyzna

en: Home Button to visit Default Scene
pl_PL: Przycisk Home, aby odwiedzić domyślną scenę

en: Hook
pl_PL: uczepić

en: Hotspot
pl_PL: gorący miejsce

en: Hotspot Custom Icon Class
pl_PL: Niestandardowa klasa ikon Hotspot

en: Hotspot ID
pl_PL: Identyfikator hotspotu

en: Hotspot Setting
pl_PL: Ustawienie hotspotu

en: Hotspot-Type
pl_PL: Hotspot-typ

en: ID
pl_PL: dowód osobisty

en: If set to true, device orientation control will be used when the panorama is loaded, if the device supports it. If false, device orientation control needs to be activated by pressing a button. Defaults to false. Will work if gyroscope is enabled
pl_PL: Jeśli ustawione na true, kontrola orientacji urządzenia będzie używana, gdy panorama jest załadowana, jeśli urządzenie ją obsługuje. Jeśli false, kontrola orientacji urządzenia musi być aktywowana przez naciśnięcie przycisku. domyślnie na false. będzie działać, jeśli żyroskop jest włączony

en: Import
pl_PL: znaczyć

en: Import & Export Virtual Tours
pl_PL: Import i eksport wirtualne wycieczki

en: Import tour file:
pl_PL: Importuj plik wycieczki:

en: In this Preview, drag to your desired location and click on it, exactly where you want to set the hotspot
pl_PL: W tym podglądzie przeciągnij do żądanej lokalizacji i kliknij ją, dokładnie tam, gdzie chcesz ustawić hotspot

en: Info
pl_PL: info

en: Info-type Hotspots (Heading, Image, Text, Video, Gif, Links)
pl_PL: Hotspoty typu info (nagłówek, obraz, tekst, wideo, GIF, linki)

en: Italic
pl_PL: italski

en: Justified
pl_PL: usprawiedliwiony

en: Keyboard Movement Control
pl_PL: Kontrola ruchu klawiatury

en: Keyboard Zoom Control
pl_PL: Kontrola zoomu klawiatury

en: Learn more
pl_PL: Więcej

en: Left
pl_PL: lewo

en: Let's add a Hotspot
pl_PL: Dodajmy hotspot

en: Letter Spacing (px)
pl_PL: Rozstaw liter (PX)

en: License Key
pl_PL: klucz licencyjny

en: Line Height
pl_PL: Wysokość linii

en: Line Through
pl_PL: przejechać

en: List of allowed pages to load WP VR scripts (The URLs of the pages on your site with virtual tours):
pl_PL: Lista dozwolonych stron do załadowania skryptów WP VR (adresy URL stron w Twojej witrynie z wirtualnymi wycieczkami):

en: List of allowed pages to load WP VR Video JS library (The URLs of the pages on your site, You want to load Video JS):
pl_PL: Lista dozwolonych stron do załadowania biblioteki WP VR Video JS (adresy URL stron w Twojej witrynie, chcesz załadować wideo JS):

en: List the pages like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
pl_PL: Wymień strony w następujący sposób: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: List the pages with virtual tours like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
pl_PL: Wymień strony z wirtualnymi wycieczkami w następujący sposób: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: Lowercase
pl_PL: małe litery

en: Make WPVR Popular
pl_PL: Spraw, aby WPVR był popularny

en: Mobile Height
pl_PL: Wysokość mobilna

en: Mobile Height Unit
pl_PL: Mobilna jednostka wysokości

en: Mobile Panorama
pl_PL: Mobilna panorama

en: More Pro Features
pl_PL: Więcej funkcji Pro

en: Mouse Control.
pl_PL: Kontrola myszy.

en: Mouse Drag Control
pl_PL: Kontrola przeciągania myszy

en: Mouse Zoom Control
pl_PL: Kontrola zoomu myszy

en: Move Down
pl_PL: opuszczać

en: Move Left
pl_PL: Przesuń się w lewo

en: Move Right
pl_PL: Ruszaj w prawo

en: Move Up
pl_PL: podnieść

en: Multiple Content on Hotspots
pl_PL: Wiele treści w hotspotach

en: Next
pl_PL: prawie

en: No
pl_PL: bynajm

en: None
pl_PL: żaden

en: Normal
pl_PL: normalny

en: Note: WooCommerce &amp; Fluent Forms hotspots will not be supported on embedded tours.
pl_PL: Uwaga: Hotspoty WooCommerce & Amp; Fluent Forms Hotspoty nie będą obsługiwane podczas wycieczek osadzonych.

en: Oblique
pl_PL: skośny

en: OFF
pl_PL: opodal

en: ON
pl_PL: przez

en: On Click Content
pl_PL: Przy kliknięciu treści

en: On Hover Content
pl_PL: Na najechaniu zawartości

en: On Screen Compass.
pl_PL: Kompas na ekranie.

en: Once you see the Pitch & Yaw value for the spot, click on this Arrow. It'll be set as the coordinate for your hotspot
pl_PL: Gdy zobaczysz wartość Pitch & Yaw dla miejsca, kliknij tę strzałkę. zostanie ustawiony jako współrzędna dla twojego hotspotu

en: Oops! It seems like this post isn't published yet. Stay tuned for updates!
pl_PL: Ups! Wygląda na to, że ten post nie został jeszcze opublikowany. Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

en: Open in new tab
pl_PL: Otwórz w nowej karcie

en: Open in same tab
pl_PL: Otwórz w tej samej karcie

en: Overline
pl_PL: wyciąć

en: Padding (px)
pl_PL: Wyściółka (PX)

en: Panorama Scene Gallery
pl_PL: Galeria scen panoramicznych

en: Partial Panorama / Mobile Panorama Support
pl_PL: Częściowa Panorama / Mobilna Panorama Wsparcie

en: Paste Youtube or Vimeo link or upload
pl_PL: Wklej link do YouTube lub Vimeo lub prześlij

en: Permission check failed
pl_PL: Sprawdzanie uprawnień nie powi

en: Personalize your virtual tours, in the way you want.
pl_PL: Spersonalizuj swoje wirtualne wycieczki w sposób, w jaki chcesz.

en: Pitch
pl_PL: wystawiać towar

en: Pitch & Yaw is Set
pl_PL: Pitch & Yaw jest ustawiony

en: Post a Ticket
pl_PL: Opublikuj bilet

en: Premium Features
pl_PL: Funkcje premium

en: Preview
pl_PL: prapremiera

en: Preview Image Message
pl_PL: Wyświetl wiadomość obrazkową

en: Preview The Image in Tour Mode
pl_PL: Podgląd obrazu w trybie wycieczki

en: Preview Your Hotspot Content
pl_PL: Wyświetl podgląd zawartości Hotspot

en: Previous
pl_PL: dawny

en: Print the forms shortcode you want to show.
pl_PL: Wydrukuj formularze Shortcode, które chcesz wyświetlić.

en: pro
pl_PL: zawodowiec

en: Publish Tours Anywhere (Embed Add-on)
pl_PL: Publikuj wycieczki w dowolnym miejscu (dodatk do osadzenia)

en: Publish Your Tour
pl_PL: Opublikuj swoją wycieczkę

en: Put value in (px)
pl_PL: Wpisz wartość w (px)

en: px
pl_PL: ermodrale

en: Radius
pl_PL: promień

en: Radius Unit
pl_PL: Jednostka promienia

en: Radius:
pl_PL: Promień:

en: Rate Us
pl_PL: Oceń nas

en: Read Documentations
pl_PL: Przeczytaj dokumentację

en: Read Our Complete Guides
pl_PL: Przeczytaj nasze kompletne przewodniki

en: Recover abandoned carts with automated email drip campaigns. Start getting back lost sales on your online store.
pl_PL: Odzyskiwanie porzuconych koszyków dzięki zautomatyzowanym kampaniom kroplowym. Zacznij odzyskiwać utraconą sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

en: Resume Auto-rotation after
pl_PL: Wznów automatyczne obracanie po

note: Author of the plugin
en: Rextheme
pl_PL: rekstemet

en: Right
pl_PL: w porządku

en: Rotation Speed and Direction
pl_PL: Prędkość obrotowa i kierunek

en: Save
pl_PL: uratować

en: Save Your Progress
pl_PL: Zapisz swoje postępy

en: Save Your Tour
pl_PL: Zapisz swoją wycieczkę

en: Scene Author with URL
pl_PL: Autor sceny z adresem URL

en: Scene Fade Duration
pl_PL: Czas trwania zanikania sceny

en: Scene Gallery
pl_PL: Galeria scen

en: Scene ID
pl_PL: Identyfikator scen

en: Scene Navigation Menu
pl_PL: Menu nawigacji sceny

en: Scene Setting
pl_PL: Ustawienie sceny

en: Scene Title
pl_PL: Tytuł sceny

en: Scene Titles on Gallery
pl_PL: Tytuły scen w galerii

en: Scene Titles on Gallery.
pl_PL: Tytuły scen w galerii.

en: Scene Type
pl_PL: Typ sceny

en: Scene Upload
pl_PL: Przesyłanie sceny

en: Scene Upload:
pl_PL: Przesyłanie sceny:

en: Scene-type Hotspots (Connect Panoramas)
pl_PL: Hotspoty typu sceny (Połącz panoramy)

en: Scenes
pl_PL: scenki

en: Select a Version to Rollback
pl_PL: Wybierz wersję do wycofania

en: Select Target Scene from List
pl_PL: Wybierz scenę docelową z listy

en: Select your form
pl_PL: Wybierz swój formularz

en: Sell WooCommerce Products
pl_PL: Sprzedawaj produkty WooCommerce

en: Set a time after which auto rotation will stop. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
pl_PL: Ustaw czas, po którym zatrzyma się automatyczna obrót. Przypisz w milisekundach, gdzie 1000 milisekund = 1 sekunda.

en: Set a Title to Your Virtual Tour
pl_PL: Ustaw tytuł na swoją wirtualną wycieczkę

en: Set a Tour Preview Image
pl_PL: Ustaw obraz podglądu wycieczki

en: Set a value to determine the speed of rotation. The higher the number, the faster it will rotate. Positive values will make it rotate clockwise and negative values will make it rotate anti clockwise
pl_PL: Ustaw wartość, aby określić prędkość obrotu. Im wyższa liczba, tym szybciej się obraca. Dodatnie wartości sprawią, że obróci się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a wartości ujemne sprawią, że obróci się przeciwnie do ruchu

en: Set an unique Hotspot ID to each of your Hotspots. Avoid Spaces & special characters. Set it like H1 or 01
pl_PL: Ustaw unikalny identyfikator hotspotu dla każdego ze swoich hotspotów. Unikaj spacji i znaków specjalnych. Ustaw to jak h1 lub 01

en: Set as Default
pl_PL: Ustaw jako domyślny

en: Set Contact Form
pl_PL: Ustaw formularz kontaktowy

en: Set Hotspot ID
pl_PL: Ustaw identyfikator hotspotu

en: Set The Content for Click Action
pl_PL: Ustaw treść dla akcji kliknięcia

en: Set the Scene ID for your first panorama image. The Scene ID has to be unique for each scene and without any spaces or special characters. You can set it as Scene1, S1, or simply 01.
pl_PL: Ustaw identyfikator sceny dla pierwszego obrazu panoramy. Identyfikator sceny musi być unikalny dla każdej sceny i bez spacji i znaków specjalnych. Możesz ustawić go jako Scene1, S1 lub po prostu 01.

en: Set Zoom Preferences
pl_PL: Ustaw preferencje powiększenia

en: Settings
pl_PL: Ustawienie

en: Setup
pl_PL: budowa ciała

en: Share On
pl_PL: dzielić na

en: Share your tour
pl_PL: Udostępnij swoją wycieczkę

en: Since you have updated the plugin, please clear the browser cache for smooth functioning. Follow these steps if you are using <a href="https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en" target="_blank">Google Chrome</a>, <a href="https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-clear-firefox-cache" target="_blank">Mozilla Firefox</a>, <a href="https://clear-my-cache.com/en/apple-mac-os/safari.html" target="_blank">Safai</a> or <a href="https://support.microsoft.com/en-us/help/10607/microsoft-edge-view-delete-browser-history" target="_blank">Microsoft Edge</a>
pl_PL: Ponieważ zaktualizowałeś wtyczkę, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, aby zapewnić płynne działanie. Wykonaj następujące kroki, jeśli używasz <a href="https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=genie.platform%3ddesktop&hl=pl" target="_blank">google chrome>, <a href="https://supportull.molla.org/pl/s/how-clear-acre-cache chrome>, <a href="https://www.actactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactacktactactactactactactacregweltackactactactactactactactactactactactacregcik-acur-acreg-acrefur-acrefur-supckactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactawna lizak celour-actactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactactac

en: Starts from only
pl_PL: zaczyna się tylko od

en: Stop Auto-rotation after
pl_PL: Zatrzymaj automatyczne obracanie po

en: Style
pl_PL: wskazówka zegar

en: Submit
pl_PL: poddać pod

en: Support
pl_PL: dźwigać

en: Take The Tour
pl_PL: Weź udział w wycieczce

en: Target Scene ID
pl_PL: Identyfikator sceny docelowe

en: Text Decoration
pl_PL: Dekoracja tekstu

en: Text Transform
pl_PL: Przekształć tekst

en: Thank you
pl_PL: dziękuję

en: The notice will appear on the front end of the virtual tour if viewed from a mobile device.
pl_PL: Powiadomienie pojawi się na przedniej części wirtualnej wycieczki, jeśli jest oglądane z urządzenia mobilnego.

en: This option will display Zoom In, Zoom Out and Full Screen buttons on the tour.
pl_PL: Ta opcja wyświetli przyciski powiększenia, pomniejszenia i pełnego ekranu podczas trasy.

en: This option will not work if the "Tour Autoload" is turned on.
pl_PL: Ta opcja nie zadziała, jeśli włączono „Tour Autoload”.

en: This will set the scene fade effect and execution time.
pl_PL: Spowoduje to ustawienie efektu zanikania sceny i czasu wykonania.

en: To Embed on External Page:
pl_PL: Aby osadzić na zewnętrznej stronie:

en: To use this WP VR tour in your posts or pages use the following shortcode
pl_PL: Aby użyć tego WP VR Tour w swoich postach lub stronach, użyj następującego skrótu kodu

en: Top
pl_PL: buda woz

en: Tour Autoload
pl_PL: Automatyczne ładowanie wycieczki

en: Tour Background Audio
pl_PL: Wycieczka dźwięk w tle

en: Tour Background Music
pl_PL: Muzyka w tle wycieczki

en: Tour Preview
pl_PL: Podgląd wycieczki

en: Tour Preview Image will not appear if this is turned on.
pl_PL: Obraz podglądu trasy nie pojawi się, jeśli jest włączony.

en: Tours
pl_PL: wycieczki

en: Turning it On will display a gallery with all the scenes on your tour. By double clicking on a scene thumbnail on the gallery, you can move to that specific scene. The gallery will only show up on the front end and not on the preview.
pl_PL: Włączenie go wyświetli galerię ze wszystkimi scenami podczas wycieczki. Dwukrotnie klikając miniaturę sceny w galerii, możesz przejść do tej konkretnej sceny. Galeria pojawi się tylko na przedniej stronie, a nie na podglądzie.

en: Turning it on will display scene titles on each scene thumbnail inside the Scene Gallery. The Scene IDs will be used as the Scene Title.
pl_PL: Włączenie go spowoduje wyświetlenie tytułów scen na każdej miniaturze sceny w galerii sceny. Identyfikatory scen będą używane jako tytuł sceny.

en: Turning On The StreetView Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
pl_PL: Włączenie opcji StreetView spowoduje usunięcie danych z wirtualnej wycieczki. Czy na pewno?

en: Turning On The Video Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
pl_PL: Włączenie opcji wideo usunie Twoje dane z wirtualnej wycieczki. Czy na pewno?

en: Underline
pl_PL: uwydatniać

en: Unlimited Hotspots (Up to to 5 for a scene in free)
pl_PL: Nieograniczone hotspoty (do 5 za scenę za darmo)

en: Unlimited Scenes (Up to 5 in Free)
pl_PL: Nieograniczone sceny (do 5 w darmowym)

en: Unlock all these options by upgrading to Premium version
pl_PL: Odblokuj wszystkie te opcje, aktualizując wersję premium

en: Upgrade Now
pl_PL: Uaktualnij teraz

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Uaktualnij do Pro

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Uaktualnij do Pro

en: Upload or Add Link
pl_PL: Prześlij lub dodaj link

en: Upload Panorama Image
pl_PL: Prześlij obraz panoramy

en: Uppercase
pl_PL: wielkie litery

en: Use the iframe below to share this tour on an external page.
pl_PL: Użyj poniższej iframe, aby udostępnić tę wycieczkę na zewnętrznej stronie.

en: Using this Tour
pl_PL: Korzystanie z tej wycieczki

en: vh
pl_PL: ves

en: Video
pl_PL: wideo

en: Video Settings :
pl_PL: Ustawienia wideo:

en: Video Tutorials
pl_PL: Samouczki wideo

en: VR Glass Support for Video Tours
pl_PL: Wsparcie VR Glass dla wideour wycieczek

en: VR GLass Support:
pl_PL: Wsparcie szkła VR:

en: vw
pl_PL: VW

en: When someone clicks on the tour, auto-rotation stops. Here, set a time after which auto rotation will start again. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
pl_PL: Gdy ktoś kliknie na trasę, automatyczne obracanie zatrzymuje się. Tutaj ustaw czas, po którym automatyczne obracanie rozpocznie się ponownie. Przypisz w milisekundach, gdzie 1000 milisekund = 1 sekunda.

en: Width
pl_PL: szerokość

en: Width (px)
pl_PL: Szerokość (Px)

en: Width Fullwidth
pl_PL: szerokość pełna szerokość

en: Width Unit
pl_PL: Szerokość Jednostka

en: Width:
pl_PL: Szerokość:

en: Will activate the VR Glass support on mobile devices. This is the Beta release. So, if you face any issues with it, please contact us at support@rextheme.com
pl_PL: Aktywuje obsługę VR Glass na urządzeniach mobilnych. To jest wydanie beta. Jeśli więc napotkasz jakiekolwiek problemy z nim, skontaktuj się z nami pod adresem support@rextheme.com

en: Will convert any jpeg or png image to webp format during media upload. will decrease the image size with no quality compromise and help the site to load faster.
pl_PL: Przekonwertuje dowolny obraz JPEG lub PNG na format WebP podczas przesyłania multimediów. Zmniejszy rozmiar obrazu bez kompromisów jakości i pomoże witrynie szybciej się ładować.

en: WooCommerce Add-on
pl_PL: Dodatek WooCommerce

en: Word Spacing (px)
pl_PL: Odstępy słów (PX)

en: WordPress's default large image handler for images larger than 2560px will be disabled for WP VR. So can create virtual tours with extremely high-quality images. Enabling it will also show high res image on mobile devices. Many devices may not support that resolution.
pl_PL: Domyślna obsługa obrazów WordPress dla dużych obrazów o większych niż 2560 pikseli zostanie wyłączona dla WP VR. Dzięki temu można tworzyć wirtualne wycieczki z niezwykle wysokiej jakości obrazami. Włączenie go również wyświetli obraz w wysokiej rozdzielczości na urządzeniach mobilnych. Wiele urządzeń może nie obsługiwać tej rozdzielczości.

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
pl_PL: WP VR - 360 Panorama i Virtual Tour Creator dla WordPress to dostosowane narzędzie Panaroma & Virtual Builder dla witryny WordPress.

en: WP VR assets will be loaded on your allowed pages only. If you turn this on, you have to list the URL's of the pages with virtual tours on the 'List of allowed pages to load WP VR scripts' option
pl_PL: Zasoby WP VR będą ładowane tylko na dozwolonych stronach. Jeśli to włączysz, musisz wyświetlić adresy URL stron z wirtualnymi wycieczkami na opcji „Lista dozwolonych stron do załadowania skryptów WP VR”

en: WP VR Plugin Rollback
pl_PL: Wtyczka WP VR Wycofanie wtyczki

en: WP VR will not load Font Awesome library.
pl_PL: WP VR nie załaduje czcionki niesamowitej biblioteki.

en: WP VR will resize each scenes for mobile devices.
pl_PL: WP VR zmieni rozmiar każdej sceny na urządzenia mobilne.

en: WPFunnels
pl_PL: WPFunnele

en: WPVR Feature Comparison
pl_PL: Porównanie funkcji WPVR

en: WPVR Height
pl_PL: Wysokość WPVR

en: WPVR Mobile Height
pl_PL: Wysokość mobilna WPVR

en: WPVR Radius
pl_PL: Promień WPVR

en: WPVR Setup
pl_PL: Konfiguracja WPVR

en: WPVR Tour ID
pl_PL: Identyfikator trasy WPVR

en: WPVR Width
pl_PL: Szerokość WPVR

en: Write your css here
pl_PL: Napisz tutaj swój CSS tutaj

en: Write your custom css
pl_PL: Napisz swój niestandardowy CSS

en: Yaw
pl_PL: schodzić z kursu

en: Yes
pl_PL: ba

en: You can disable on hover content for mobile devices. As most of the devices are touch based.
pl_PL: Możesz wyłączyć zawartość najechania na urządzeniach mobilnych. Ponieważ większość urządzeń jest opartych na dotyku.

en: You can use any image size but maximum image upload size recommended to support all device is 4096x2000 px for perfect responsive view. To check 360 view, click on preview button and check tour preview metabox.
pl_PL: Możesz użyć dowolnego rozmiaru obrazu, ale maksymalny rozmiar przesyłania obrazu zalecany do obsługi wszystkich urządzeń to 4096x2000 pikseli, aby uzyskać doskonały responsywny widok. Aby sprawdzić widok 360, kliknij przycisk Podgląd i sprawdź Metabox podglądu wycieczki.

en: Your Image In Tour Mode
pl_PL: Twój obraz w trybie wycieczki

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
pl_PL: Twoja ocena i opinie są dla nas ważne. Jeśli jesteś zadowolony z WP VR - 360 Panorama i Virtual Tour Creator dla WordPress, daj nam ocenę.

en: Your Viewers - And Make Them Take
pl_PL: Twoi widzowie - i spraw, aby zabrali

en: Zoom In
pl_PL: pomakżyć

en: Zoom interval is 50 to 120 degree. You can put any value between 50 to 120. As an example, if you set 100, the scene will display with zoom in 100 degree on each load.
pl_PL: Odstęp powiększenia wynosi od 50 do 120 stopni. Możesz umieścić dowolną wartość od 50 do 120. Na przykład, jeśli ustawisz 100, scena będzie wyświetlana z powiększeniem w 100 stopni przy każdym obciążeniu.

en: Zoom Out
pl_PL: pomniejszyć
