WP VR - en to nl_NL translation catalogue (357 entries)

en:  :
nl_NL: piepsel

en: 360 Degree Panorama
nl_NL: 360 graden panorama

en: 360 Degree Video
nl_NL: 360 graden video

en: 360 Video Support
nl_NL: 360 video-ondersteuning

en: 900+ Icons & RGB Color Support for Hotspots
nl_NL: 900+ pictogrammen en RGB-kleurondersteuning voor hotspots

en: :
nl_NL: piepsel

en: Activate License
nl_NL: licentie activeren

en: Add Company Information
nl_NL: Bedrijfsinformatie toevoegen

en: Add Form Shortcode
nl_NL: Formulier shortcode toevoegen

en: Add New Tour
nl_NL: Nieuwe tour toevoegen

en: Add Scene ID
nl_NL: Scène-ID toevoegen

en: Add a Hotspot inside your tour to show additional information like Paragraph, Heading, Image, Video, or multiple content.
nl_NL: Voeg een hotspot toe aan je tour om aanvullende informatie te tonen, zoals alinea, kop, afbeelding, video of meerdere inhoud.

en: Add-ons
nl_NL: toevoegingen

en: Adding Hotspots on Scene
nl_NL: Hotspots toevoegen ter plaatse

en: Advanced Controls
nl_NL: Geavanceerde bedieningselementen

en: Allow the Authors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access their own tours only):
nl_NL: Sta de auteurs van uw site toe om virtuele rondleidingen te maken, te bewerken, bij te werken en te verwijderen (ze hebben alleen toegang tot hun eigen tours):

en: Allow the Editors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access other users' tours):
nl_NL: Sta de editors van uw site toe om virtuele tours te maken, te bewerken, bij te werken en te verwijderen (ze hebben toegang tot tours van andere gebruikers):

en: Assign Pitch & Yaw
nl_NL: Wijs pitch & yaw toe

en: Authors will be able to Create, Edit, Update, and Delete their own virtual tours only.
nl_NL: Auteurs kunnen alleen hun eigen virtuele rondleidingen maken, bewerken, bijwerken en verwijderen.

en: Auto Gyroscope Support
nl_NL: Ondersteuning voor automatische gyroscoop

en: Auto Rotation
nl_NL: Automatische rotatie

en: Autoload & Autoplay Video Tours.
nl_NL: Autoloaden en automatisch afspelen van videotours.

en: Autoload Tours
nl_NL: Autoload-tours

en: Back to WPVR Dashboard
nl_NL: Terug naar WPVR-dashboard

en: Background Audio
nl_NL: Achtergrond audio

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background Panoramas
nl_NL: Achtergrondpanorama's

en: Basic Control Buttons
nl_NL: Basis bedieningsknoppen

en: Basic Settings
nl_NL: Basisinstellingen

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
nl_NL: Voordat u begint, kunt u onze documentatie raadplegen om vertrouwd te raken met WP VR - 360 Panorama en Virtual Tour Creator voor WordPress.

en: Best WordPress Plugin
nl_NL: Beste WordPress-plug-in

en: Border
nl_NL: kant

en: Border Radius (px)
nl_NL: Grensstraal (px)

en: Bottom
nl_NL: ondergrond

en: Button Alignment
nl_NL: Knop uitlijning

en: Button Style
nl_NL: Knopstijl

en: Button Text
nl_NL: Knoptekst

en: Button URL
nl_NL: knop url

en: Call To Action
nl_NL: oproep tot actie

en: Call to action button text
nl_NL: Oproep naar actieknop tekst

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
nl_NL: Kunt u geen oplossing vinden met onze documentatie? Plaats gewoon een ticket op het ondersteuningsforum. We moeten uw probleem oplossen.

en: Capitalize
nl_NL: met hoofdletters schrijven

en: Cart Lift
nl_NL: wagenlift

en: Center
nl_NL: middelpunt

en: Check out our other amazing free plugins!
nl_NL: Bekijk onze andere geweldige gratis plug-ins!

en: Checkout All Features
nl_NL: Alle functies afrekenen

en: Choose The Spot
nl_NL: Kies de plek

en: Click on Preview to see how the content is appearing for the hotspot.
nl_NL: Klik op Voorbeeld om te zien hoe de inhoud voor de hotspot wordt weergegeven.

en: Click on the Preview button to view your uploaded panorama in virtual tour mode.
nl_NL: Klik op de knop Voorbeeld om uw geüploade panorama te bekijken in de virtuele tourmodus.

en: Click on the Update button to save your work. And just like that, you can create an unlimited number of virtual tours and add your customization to them.
nl_NL: Klik op de knop Update om uw werk op te slaan. En zomaar, je kunt een onbeperkt aantal virtuele tours maken en je aanpassing aan hen toevoegen.

en: Click on the Upload button to upload your panorama image.
nl_NL: Klik op de knop Uploaden om uw panoramaafbeelding te uploaden.

en: Click on this Publish button to save this as a tour. You can always find it in your tour list.
nl_NL: Klik op deze knop Publiceren om dit op te slaan als een tour. Je kunt het altijd vinden in je tourlijst.

en: Click to Upload an Image
nl_NL: Klik om een afbeelding te uploaden

en: Color
nl_NL: blozen

en: Company Logo & Description
nl_NL: Bedrijfslogo & beschrijving

en: Compass
nl_NL: bereik

en: Contact Our Support
nl_NL: Neem contact op met onze ondersteuning

en: Continue to guide
nl_NL: Ga verder met begeleiden

en: Control Buttons
nl_NL: Bedieningsknoppen

en: Control Horizontal & Vertical View of Panorama Images
nl_NL: Bedien de horizontale en verticale weergave van panoramabeelden

en: Convert any jpeg or png format image to webp on media upload:
nl_NL: Converteer een afbeelding van JPEG- of PNG-formaat naar WebP bij het uploaden van media:

en: Create a tour use this QR code
nl_NL: Maak een tour Gebruik deze QR-code

en: Create high-converting slaes funnels on a visual drag & drop funnel builder canvas and increase your online sales from today.
nl_NL: Maak hoogconverterende slaes-trechters op een visuele drag & drop-trechter voor de trechter en verhoog uw online verkoop vanaf vandaag.

en: Cubemap
nl_NL: blokkenkaart

en: Cubemap Image Support
nl_NL: Ondersteuning voor cubemap-afbeelding

en: Cubemap Images
nl_NL: cubemap afbeeldingen

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom Control Buttons
nl_NL: Aangepaste Bedieningsknoppen

en: Custom Icon & Color for Hotspots (Using CSS)
nl_NL: Aangepaste icoon en kleur voor hotspots (met CSS)

en: Custom Panorama Loading Face
nl_NL: Aangepast panorama laadgezicht

en: Custom Preview Image & Text
nl_NL: Aangepaste voorbeeldafbeelding en tekst

en: Custom Rotation Settings
nl_NL: Aangepaste rotatie-instellingen

en: Custom Zoom Settings
nl_NL: Aangepaste zoominstellingen

en: Custom icons will only show on frontend. Hotspot custom icons only works with fontawesome 5. If you are using any different version of fontawesome under theme or any plugin, you may deactivate fontawesome from WP VR. Go to "Get Started menu" and select "Role" and check fontawesome disable switch. Now put your desired any icon class under "Hotspot custom icon class" field. It will appear on the frontend.
nl_NL: Aangepaste pictogrammen worden alleen weergegeven op frontend. Hotspot aangepaste pictogrammen werken alleen met Fontawesome 5. Als u een andere versie van Fontawesome onder Thema of een plug-in gebruikt, kunt u Fontawesome van WP VR deactiveren. Ga naar "Get Started Menu" en selecteer "Role" en controleer Fontawesome uitschakelen Switch. Zet nu uw gewenste Icon-klasse onder het veld "Hotspot aangepaste pictogramklasse" -veld. Het zal verschijnen op de frontend.

en: Customize Icon & Logo of Control Buttons.
nl_NL: Pas het pictogram en het logo van de bedieningsknoppen aan.

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Decisions
nl_NL: beslissingen

en: Disable Fontawesome from WP VR:
nl_NL: Schakel Fontawesome uit WP VR:

en: Disable On Hover Content for Mobile:
nl_NL: Schakel Hover-inhoud uit voor mobiel:

en: Disable WordPress Large Image Handler on WP VR:
nl_NL: Schakel WordPress grote afbeeldingshandler uit op WP VR:

en: Disable keyboard control to use the form.
nl_NL: Schakel toetsenbordbesturing uit om het formulier te gebruiken.

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
nl_NL: Sluit of vernieuw de pagina niet tijdens het importeren. Het kan enkele minuten duren.

en: Documentation
nl_NL: documentatie

en: Documentation
nl_NL: documentatie

en: Done
nl_NL: klaar

en: Download QR Code
nl_NL: QR-code downloaden

en: Duplicate Tours with One Click
nl_NL: Dubbele reizen met één klik

en: Editors will be able to Create, Edit, Update, and Delete all virtual tours.
nl_NL: Editors kunnen alle virtuele rondleidingen maken, bewerken, bijwerken en verwijderen.

en: Enable Social Media Share
nl_NL: Social media delen inschakelen

en: Enable Video
nl_NL: Video inschakelen

en: Enable Video JS control (It will load the WP VR Video JS library in the listed pages only):
nl_NL: Video JS-besturingselement inschakelen (het laadt alleen de WP VR Video JS-bibliotheek in de vermelde pagina's):

en: Enable explainer video
nl_NL: Uitlegvideo inschakelen

en: Enable mobile media resizer:
nl_NL: Mobiele mediaresizer inschakelen:

en: Enable or Disable Keyboard Movement Control.
nl_NL: Schakel de bewegingsbesturing van het toetsenbord in of uit.

en: Enable or Disable Keyboard Zoom Control.
nl_NL: Schakel de zoomregeling van het toetsenbord in of uit.

en: Enable or Disable Mouse Drag Control.
nl_NL: Schakel de muissleepbediening in of uit.

en: Enable or Disable Mouse Zoom control.
nl_NL: Schakel de muiszoomregeling in of uit.

en: Enable script control (It will load the WP VR scripts on the pages with virtual tours only):
nl_NL: Scriptbesturing inschakelen (het laadt de WP VR-scripts alleen op de pagina's met virtuele rondleidingen):

en: Enable the call to action, it will render under the tour.
nl_NL: Schakel de call-to-action in, deze wordt weergegeven onder de tour.

en: End Tour
nl_NL: Einde tour

en: Enter your license key, save changes and activate.
nl_NL: Voer uw licentiesleutel in, sla wijzigingen op en activeer.

en: Equirectangular
nl_NL: equirectangul

en: Explainer
nl_NL: uitlegger

en: Explainer Video
nl_NL: Uitleggervideo

en: Export
nl_NL: exporteren

en: Features That Can
nl_NL: Functies die kunnen

en: Flip the phone to landscape mode for a better experience of the tour.
nl_NL: Zet de telefoon naar de landschapsmodus voor een betere ervaring van de tour.

en: Fluent Forms Add-on
nl_NL: Vloeiende formulieren add-on

en: Follow the Guided Wizard and Learn How it Works.
nl_NL: Volg de begeleide wizard en leer hoe het werkt.

en: Font Size (px)
nl_NL: Lettergrootte (px)

en: Font Style
nl_NL: lettertype stijl

en: Font Weight
nl_NL: doopvont gewicht

en: Font color
nl_NL: doliekleur

en: For Classic Editor:
nl_NL: Voor Klassieke Redacteur:

en: Free vs Pro
nl_NL: Gratis versus pro

en: Front-End Notice for Mobile Visitors:
nl_NL: Front-end melding voor mobiele bezoekers:

en: Full Page Virtual Tours
nl_NL: Virtuele rondleidingen op volledige pagina

en: Full Screen
nl_NL: volledig scherm

en: Fullwidth
nl_NL: volledige breedte

en: General
nl_NL: veldoverste

en: General Setup Options
nl_NL: Algemene instellingenopties

en: Generic Form
nl_NL: generieke vorm

en: Get Access to
nl_NL: Toegang krijgen tot

en: Get It Now
nl_NL: Snap het nu

en: Get Pro Now
nl_NL: Word nu pro

en: Get Started
nl_NL: Aan de slag

en: Give a name to your virtual tour.
nl_NL: Geef een naam aan je virtuele tour.

en: Go Pro
nl_NL: gaan pro

en: Guided Tour
nl_NL: begeleide tocht

en: Gyroscope
nl_NL: gyroscoop

en: Gyroscope & Mobile Notices
nl_NL: Gyroscoop & mobiele mededelingen

en: Gyroscope Control
nl_NL: Gyroscoopregeling

en: Gyroscope Support
nl_NL: Ondersteuning voor Gyroscoop

en: Height
nl_NL: hoogte

en: Height Unit
nl_NL: Hoogte eenheid

en: Height:
nl_NL: Hoogte:

en: Here is a preview of your panorama image in tour mode. You can control it and mode around to see it in 360 degree view.
nl_NL: Hier is een voorproefje van je panoramaafbeelding in de tourmodus. Je kunt het bedienen en de modus ronddraaien om het in een 360 graden zicht te zien.

en: Here you can see the Pitch & Yaw has been set for the hotspot.
nl_NL: Hier kun je de pitch zien en is Yaw ingesteld voor de hotspot.

en: Here, you can set what content your viewer will see after clicking on the Hotspot. You can either set an URL or any other content using this editor. To learn more, follow this guide to set content using editor
nl_NL: Hier kunt u instellen welke inhoud uw kijker zal zien nadat u op de hotspot hebt geklikt. U kunt een URL of een andere inhoud instellen met deze editor. Volg deze handleiding voor het instellen van inhoud met Editor voor meer informatie

en: Home
nl_NL: leger

en: Home Button to visit Default Scene
nl_NL: Startknop om standaardscène te bezoeken

en: Hook
nl_NL: haken

en: Hotspot
nl_NL: warmwaterkussen

en: Hotspot Custom Icon Class
nl_NL: Hotspot aangepaste pictogramklasse

en: Hotspot ID
nl_NL: Hotspot-ID

en: Hotspot Setting
nl_NL: Hotspot-instelling

en: Hotspot-Type
nl_NL: hotspot-type

en: ID
nl_NL: identificatie

en: If set to true, device orientation control will be used when the panorama is loaded, if the device supports it. If false, device orientation control needs to be activated by pressing a button. Defaults to false. Will work if gyroscope is enabled
nl_NL: Indien ingesteld op TRUE, wordt de besturing van het apparaat Orientatie gebruikt wanneer het panorama wordt geladen, als het apparaat dit ondersteunt. Indien FALSE, moet de oriëntatieregeling van het apparaat worden geactiveerd door op een knop te drukken. standaard op false. Werkt als gyroscoop is ingeschakeld

en: Import
nl_NL: gewicht

en: Import & Export Virtual Tours
nl_NL: Virtuele rondleidingen importeren en exporteren

en: Import tour file:
nl_NL: Tour-bestand importeren:

en: In this Preview, drag to your desired location and click on it, exactly where you want to set the hotspot
nl_NL: Sleep in dit voorbeeld naar de gewenste locatie en klik erop, precies waar u de hotspot wilt instellen

en: Info
nl_NL: willepel

en: Info-type Hotspots (Heading, Image, Text, Video, Gif, Links)
nl_NL: Info-type hotspots (kop, afbeelding, tekst, video, GIF, links)

en: Italic
nl_NL: cursief

en: Justified
nl_NL: gerechtvaardigd

en: Keyboard Movement Control
nl_NL: Bediening van het toetsenbord

en: Keyboard Zoom Control
nl_NL: Toetsenbord zoomregeling

en: Learn more
nl_NL: meer informatie

en: Left
nl_NL: linkerkant

en: Let's add a Hotspot
nl_NL: Laten we een hotspot toevoegen

en: Letter Spacing (px)
nl_NL: Letterafstand (px)

en: License Key
nl_NL: licentiesleutel

en: Line Height
nl_NL: Lijnhoogte

en: Line Through
nl_NL: doorstrepen

en: List of allowed pages to load WP VR Video JS library (The URLs of the pages on your site, You want to load Video JS):
nl_NL: Lijst met toegestane pagina's om WP VR Video JS-bibliotheek te laden (de URL's van de pagina's op uw site, u wilt video JS laden):

en: List of allowed pages to load WP VR scripts (The URLs of the pages on your site with virtual tours):
nl_NL: Lijst met toegestane pagina's om WP VR-scripts te laden (de URL's van de pagina's op uw site met virtuele rondleidingen):

en: List the pages like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
nl_NL: Maak een lijst van de pagina's als deze: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: List the pages with virtual tours like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
nl_NL: Maak een lijst van de pagina's met virtuele rondleidingen zoals deze: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: Lowercase
nl_NL: kleine letters

en: Make WPVR Popular
nl_NL: WPVR populair maken

en: Mobile Height
nl_NL: Mobiele hoogte

en: Mobile Height Unit
nl_NL: Mobiele hoogte-eenheid

en: Mobile Panorama
nl_NL: Mobiel panorama

en: More Pro Features
nl_NL: Meer Pro-functies

en: Mouse Control.
nl_NL: muis controle.

en: Mouse Drag Control
nl_NL: Bediening met muissleep

en: Mouse Zoom Control
nl_NL: Muis zoomregeling

en: Move Down
nl_NL: naar beneden gaan

en: Move Left
nl_NL: Links verplaatsen

en: Move Right
nl_NL: Rechts verplaatsen

en: Move Up
nl_NL: overgaan

en: Multiple Content on Hotspots
nl_NL: Meerdere inhoud op hotspots

en: Next
nl_NL: naast

en: No
nl_NL: heel weinig

en: None
nl_NL: niet een

en: Normal
nl_NL: snoe

en: Note: WooCommerce &amp; Fluent Forms hotspots will not be supported on embedded tours.
nl_NL: Opmerking: WooCommerce &amp; Fluent Forms hotspots worden niet ondersteund op embedded tours.

en: OFF
nl_NL: rechts

en: ON
nl_NL: in

en: Oblique
nl_NL: scheef

en: On Click Content
nl_NL: op klikinhoud

en: On Hover Content
nl_NL: op hover-inhoud

en: On Screen Compass.
nl_NL: op het scherm kompas.

en: Once you see the Pitch & Yaw value for the spot, click on this Arrow. It'll be set as the coordinate for your hotspot
nl_NL: Zodra je de pitch & yaw-waarde voor de plek ziet, klik je op deze pijl. het wordt ingesteld als de coördinaat voor uw hotspot

en: Oops! It seems like this post isn't published yet. Stay tuned for updates!
nl_NL: Oeps! Het lijkt erop dat dit bericht nog niet is gepubliceerd. Blijf op de hoogte voor updates!

en: Open in new tab
nl_NL: Openen in nieuw tabblad

en: Open in same tab
nl_NL: Openen in hetzelfde tabblad

en: Overline
nl_NL: vooraf weten

en: Padding (px)
nl_NL: opvulling (px)

en: Panorama Scene Gallery
nl_NL: Panorama-scènegalerij

en: Partial Panorama / Mobile Panorama Support
nl_NL: Gedeeltelijke panorama / mobiele panoramaondersteuning

en: Paste Youtube or Vimeo link or upload
nl_NL: plak youtube of vimeo link of upload

en: Permission check failed
nl_NL: Machtigingscontrole mislukt

en: Personalize your virtual tours, in the way you want.
nl_NL: Personaliseer uw virtuele rondleidingen, zoals u dat wilt.

en: Pitch
nl_NL: neerkomen

en: Pitch & Yaw is Set
nl_NL: Pitch & Yaw is ingesteld

en: Post a Ticket
nl_NL: Plaats een kaartje

en: Premium Features
nl_NL: Premium-functies

en: Preview
nl_NL: bezichtiging

en: Preview Image Message
nl_NL: Voorbeeld afbeelding bericht

en: Preview The Image in Tour Mode
nl_NL: Bekijk de afbeelding in de tourmodus

en: Preview Your Hotspot Content
nl_NL: Bekijk een voorbeeld van uw hotspot-inhoud

en: Previous
nl_NL: verleden

en: Print the forms shortcode you want to show.
nl_NL: Druk de formulieren shortcode af die u wilt laten zien.

en: Publish Tours Anywhere (Embed Add-on)
nl_NL: Publiceer tours overal (Embed Add-on)

en: Publish Your Tour
nl_NL: Publiceer je tour

en: Put value in (px)
nl_NL: waarde in (px)

en: Radius
nl_NL: kring

en: Radius Unit
nl_NL: ronding

en: Radius:
nl_NL: straal:

en: Rate Us
nl_NL: Beoordeel Ons

en: Read Documentations
nl_NL: Lees documentatie

en: Read Our Complete Guides
nl_NL: Lees onze complete gidsen

en: Recover abandoned carts with automated email drip campaigns. Start getting back lost sales on your online store.
nl_NL: Herstel verlaten karren met geautomatiseerde e-mailcampagnes. Begin met het terugkrijgen van verloren verkopen in uw online winkel.

en: Resume Auto-rotation after
nl_NL: hervat automatische rotatie na

en: Rextheme
nl_NL: rexthema

en: Right
nl_NL: naar rechts

en: Rotation Speed and Direction
nl_NL: Rotatiesnelheid en -richting

en: Save
nl_NL: besparen

en: Save Your Progress
nl_NL: Bewaar je voortgang

en: Save Your Tour
nl_NL: Bewaar je tour

en: Scene Author with URL
nl_NL: Scèneauteur met URL

en: Scene Fade Duration
nl_NL: Scène vervagen duur

en: Scene Gallery
nl_NL: Scene Galerij

en: Scene ID
nl_NL: Scène-ID

en: Scene Navigation Menu
nl_NL: Scènenavigatiemenu

en: Scene Setting
nl_NL: Scène-instelling

en: Scene Title
nl_NL: Scène titel

en: Scene Titles on Gallery
nl_NL: Scènetitels op galerij

en: Scene Titles on Gallery.
nl_NL: Scènetitels op galerij.

en: Scene Type
nl_NL: Type scène

en: Scene Upload
nl_NL: Scène upload

en: Scene Upload:
nl_NL: Scène uploaden:

en: Scene-type Hotspots (Connect Panoramas)
nl_NL: Scène-type hotspots (verbind panorama's)

en: Scenes
nl_NL: toneelstuk

en: Select Target Scene from List
nl_NL: Selecteer Doelscène uit de lijst

en: Select a Version to Rollback
nl_NL: Selecteer een versie om terug te draaien

en: Select your form
nl_NL: Selecteer uw formulier

en: Sell WooCommerce Products
nl_NL: verkoop WooCommerce-producten

en: Set Contact Form
nl_NL: Stel contactformulier in

en: Set Hotspot ID
nl_NL: Hotspot-ID instellen

en: Set The Content for Click Action
nl_NL: Stel de inhoud in voor klikactie

en: Set Zoom Preferences
nl_NL: Zoomvoorkeuren instellen

en: Set a Title to Your Virtual Tour
nl_NL: Stel een titel in voor uw virtuele tour

en: Set a Tour Preview Image
nl_NL: Stel een tourvoorbeeldafbeelding in

en: Set a time after which auto rotation will stop. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
nl_NL: Stel een tijd in waarna de automatische rotatie stopt. Toewijzen in milliseconden, waarbij 1000 milliseconden = 1 seconde.

en: Set a value to determine the speed of rotation. The higher the number, the faster it will rotate. Positive values will make it rotate clockwise and negative values will make it rotate anti clockwise
nl_NL: Stel een waarde in om de rotatiesnelheid te bepalen. Hoe hoger het getal, hoe sneller het zal draaien. Positieve waarden zorgen ervoor dat het met de klok mee draait en negatieve waarden zorgen ervoor dat het tegen de klok in draait

en: Set an unique Hotspot ID to each of your Hotspots. Avoid Spaces & special characters. Set it like H1 or 01
nl_NL: Stel een unieke hotspot-ID in op elk van uw hotspots. Vermijd spaties en speciale tekens. Stel het in als H1 of 01

en: Set as Default
nl_NL: Als standaard instellen

en: Set the Scene ID for your first panorama image. The Scene ID has to be unique for each scene and without any spaces or special characters. You can set it as Scene1, S1, or simply 01.
nl_NL: Stel de scène-ID in voor uw eerste panoramaafbeelding. De scène-ID moet uniek zijn voor elke scène en zonder spaties of speciale karakters. U kunt het instellen als Scene1, S1 of gewoon 01.

en: Settings
nl_NL: instellingen

en: Setup
nl_NL: instelling

en: Share On
nl_NL: delen op

en: Share your tour
nl_NL: Deel je tour

en: Since you have updated the plugin, please clear the browser cache for smooth functioning. Follow these steps if you are using <a href="https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en" target="_blank">Google Chrome</a>, <a href="https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-clear-firefox-cache" target="_blank">Mozilla Firefox</a>, <a href="https://clear-my-cache.com/en/apple-mac-os/safari.html" target="_blank">Safai</a> or <a href="https://support.microsoft.com/en-us/help/10607/microsoft-edge-view-delete-browser-history" target="_blank">Microsoft Edge</a>
nl_NL: Aangezien u de plug-in hebt bijgewerkt, moet u de browsercache leegmaken voor een soepel functioneren. Volg deze stappen als u gebruik maakt van <a href="https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=genie.platform%3ddeskresscomzomdesms tegens, tegensmassafterms, tegens, tegens, tegen, tegen, , targets, targets, tegen, tegen, tegen, tegen, , targets, targets, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, , targets, targets, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen, tegen,

en: Starts from only
nl_NL: begint alleen vanaf

en: Stop Auto-rotation after
nl_NL: Stop automatische rotatie na

en: Style
nl_NL: stijl

en: Submit
nl_NL: menen

en: Support
nl_NL: onderhoud

en: Take The Tour
nl_NL: Maak de rondleiding

en: Target Scene ID
nl_NL: Doelscène-ID

en: Text Decoration
nl_NL: tekst decoratie

en: Text Transform
nl_NL: Teksttransformatie

en: Thank you
nl_NL: dank u

en: The notice will appear on the front end of the virtual tour if viewed from a mobile device.
nl_NL: De melding verschijnt aan de voorkant van de virtuele tour als deze wordt bekeken vanaf een mobiel apparaat.

en: This option will display Zoom In, Zoom Out and Full Screen buttons on the tour.
nl_NL: Deze optie geeft de inzoom-, uitzoom- en volledig-schermknoppen op de tour weer.

en: This option will not work if the "Tour Autoload" is turned on.
nl_NL: Deze optie werkt niet als de "Tour Autoload" is ingeschakeld.

en: This will set the scene fade effect and execution time.
nl_NL: Dit zal de scène-fade-effect en de uitvoeringstijd instellen.

en: To Embed on External Page:
nl_NL: Om in te sluiten op externe pagina:

en: To use this WP VR tour in your posts or pages use the following shortcode
nl_NL: Gebruik de volgende shortcode om deze WP VR tour in uw berichten of pagina's te gebruiken

en: Top
nl_NL: hoogst

en: Tour Autoload
nl_NL: Tour automatisch laden

en: Tour Background Audio
nl_NL: Tour achtergrond audio

en: Tour Background Music
nl_NL: Tour achtergrondmuziek

en: Tour Preview
nl_NL: Tourvoorbeeld

en: Tour Preview Image will not appear if this is turned on.
nl_NL: De afbeelding van de tourvoorbeeld wordt niet weergegeven als deze is ingeschakeld.

en: Tours
nl_NL: rondreis

en: Turning On The StreetView Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
nl_NL: Als u de StreetView-optie inschakelt, worden uw virtuele tourgegevens gewist. Weet je het zeker?

en: Turning On The Video Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
nl_NL: Als u de video-optie inschakelt, worden uw virtuele tourgegevens gewist. Weet je het zeker?

en: Turning it On will display a gallery with all the scenes on your tour. By double clicking on a scene thumbnail on the gallery, you can move to that specific scene. The gallery will only show up on the front end and not on the preview.
nl_NL: Als u hem inschakelt, wordt een galerij weergegeven met alle scènes op uw tour. Door te dubbelklikken op een scèneminiatuur in de galerij, kunt u naar die specifieke scène gaan. De galerij verschijnt alleen aan de voorkant en niet op de preview.

en: Turning it on will display scene titles on each scene thumbnail inside the Scene Gallery. The Scene IDs will be used as the Scene Title.
nl_NL: Als u deze inschakelt, worden scènetitels weergegeven op elke scèneminiatuur in de scènegalerij. De scène-ID's worden gebruikt als de scènetitel.

en: URL
nl_NL: url

en: Underline
nl_NL: nadruk

en: Unlimited Hotspots (Up to to 5 for a scene in free)
nl_NL: Onbeperkt hotspots (tot 5 voor een scène in gratis)

en: Unlimited Scenes (Up to 5 in Free)
nl_NL: Onbeperkt scènes (maximaal 5 in gratis)

en: Unlock all these options by upgrading to Premium version
nl_NL: Ontgrendel al deze opties door te upgraden naar Premium-versie

en: Upgrade Now
nl_NL: Nu upgraden

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgrade naar pro

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgrade naar Pro

en: Upload Panorama Image
nl_NL: Panorama-afbeelding uploaden

en: Upload or Add Link
nl_NL: Upload of voeg link toe

en: Uppercase
nl_NL: hoofdletters

en: Use the iframe below to share this tour on an external page.
nl_NL: Gebruik het iFrame hieronder om deze tour te delen op een externe pagina.

en: Using this Tour
nl_NL: Deze rondleiding gebruiken

en: VR GLass Support:
nl_NL: Ondersteuning van VR-glas:

en: VR Glass Support for Video Tours
nl_NL: VR Glass-ondersteuning voor videotours

en: Video
nl_NL: video-

en: Video Settings :
nl_NL: Video-instellingen:

en: Video Tutorials
nl_NL: Video-tutorials

en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
nl_NL: WP VR - 360 Panorama en Virtual Tour Creator voor WordPress is een op maat gemaakte Panaroma & Virtual Builder-tool voor de WordPress-website.

en: WP VR Plugin Rollback
nl_NL: WP VR-plug-in Rollback

en: WP VR assets will be loaded on your allowed pages only. If you turn this on, you have to list the URL's of the pages with virtual tours on the 'List of allowed pages to load WP VR scripts' option
nl_NL: WP VR-assets worden alleen op uw toegestane pagina's geladen. Als u dit inschakelt, moet u de URL's van de pagina's met virtuele rondleidingen op de 'Lijst met toegestane pagina's om WP VR-scripts te laden' op de lijst zetten

en: WP VR will not load Font Awesome library.
nl_NL: WP VR laadt Font Awesome Library niet.

en: WP VR will resize each scenes for mobile devices.
nl_NL: WP VR zal het formaat van elke scène voor mobiele apparaten wijzigen.

en: WPVR
nl_NL: WP VR

en: WPVR Feature Comparison
nl_NL: WPVR-functievergelijking

en: WPVR Height
nl_NL: WPVR-hoogte

en: WPVR Mobile Height
nl_NL: WPVR mobiele hoogte

en: WPVR Radius
nl_NL: WPVR-straal

en: WPVR Setup
nl_NL: WPVR Configuratie

en: WPVR Tour ID
nl_NL: WPVR-tour-ID

en: WPVR Width
nl_NL: WPVR-breedte

en: When someone clicks on the tour, auto-rotation stops. Here, set a time after which auto rotation will start again. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
nl_NL: Wanneer iemand op de tour klikt, stopt de automatische rotatie. Stel hier een tijd in waarna de automatische rotatie opnieuw zal starten. Toewijzen in milliseconden, waarbij 1000 milliseconden = 1 seconde.

en: Width
nl_NL: ruimheid

en: Width (px)
nl_NL: Breedte (px)

en: Width Fullwidth
nl_NL: Breedte volle breedte

en: Width Unit
nl_NL: Breedte eenheid

en: Width:
nl_NL: Breedte:

en: Will activate the VR Glass support on mobile devices. This is the Beta release. So, if you face any issues with it, please contact us at support@rextheme.com
nl_NL: Activeert de VR Glass-ondersteuning op mobiele apparaten. Dit is de bètaversie. Dus als u problemen met het probleem hiermee ondervindt, neem dan contact met ons op via support@rextheme.com

en: Will convert any jpeg or png image to webp format during media upload. will decrease the image size with no quality compromise and help the site to load faster.
nl_NL: Zal elke JPEG- of PNG-afbeelding converteren naar WebP-indeling tijdens het uploaden van media. Zal het beeldformaat verminderen zonder kwaliteitscompromissen en de site helpen sneller te laden.

en: WooCommerce Add-on
nl_NL: WooCommerce-add-on

en: Word Spacing (px)
nl_NL: Woordafstand (px)

en: WordPress's default large image handler for images larger than 2560px will be disabled for WP VR. So can create virtual tours with extremely high-quality images. Enabling it will also show high res image on mobile devices. Many devices may not support that resolution.
nl_NL: De standaard grote afbeeldingshandler van WordPress voor afbeeldingen groter dan 2560px wordt uitgeschakeld voor WP VR. Zo kan je virtuele tours maken met afbeeldingen van extreem hoge kwaliteit. Als u deze inschakelt, wordt ook een beeld met een hoge resolutie weergegeven op mobiele apparaten. Veel apparaten ondersteunen die resolutie mogelijk niet.

en: Write your css here
nl_NL: Schrijf hier je CSS

en: Write your custom css
nl_NL: Schrijf uw aangepaste CSS

en: Yaw
nl_NL: afwijking van de richting

en: Yes
nl_NL: ja

en: You can disable on hover content for mobile devices. As most of the devices are touch based.
nl_NL: U kunt hover-inhoud voor mobiele apparaten uitschakelen. Omdat de meeste apparaten aanraken zijn gebaseerd.

en: You can use any image size but maximum image upload size recommended to support all device is 4096x2000 px for perfect responsive view. To check 360 view, click on preview button and check tour preview metabox.
nl_NL: U kunt elk beeldformaat gebruiken, maar het maximale uploadformaat voor afbeeldingen dat wordt aanbevolen om alle apparaten te ondersteunen, is 4096x2000 px voor een perfecte responsieve weergave. Om de 360-weergave te controleren, klikt u op de knop Voorbeeld en controleert u de metabox van de tourvoorbeeld.

en: Your Image In Tour Mode
nl_NL: Uw afbeelding in de tourmodus

en: Your Viewers - And Make Them Take
nl_NL: uw kijkers - en laat ze nemen

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
nl_NL: Uw beoordeling en feedback zijn belangrijk voor ons. Als je tevreden bent met WP VR - 360 Panorama en Virtual Tour Creator voor WordPress, geef ons dan een beoordeling.

en: Zoom In
nl_NL: inzomen

en: Zoom Out
nl_NL: uitzoomen

en: Zoom interval is 50 to 120 degree. You can put any value between 50 to 120. As an example, if you set 100, the scene will display with zoom in 100 degree on each load.
nl_NL: Zoominterval is 50 tot 120 graden. Je kunt elke waarde tussen 50 en 120 zetten. Als u bijvoorbeeld 100 instelt, wordt de scène weergegeven met 100 graden inzoomen op elke lading.

en: add
nl_NL: aanbouwen

en: features
nl_NL: kenmerken

en: for Choosing
nl_NL: voor het kiezen

en: for Virtual Tours, Viewing Panoramas, and 360 Degree Content
nl_NL: Voor virtuele rondleidingen, panorama's bekijken en 360 graden inhoud

en: for unlimited virtual tours.
nl_NL: Voor onbeperkt virtuele rondleidingen.

en: free
nl_NL: vlot

en: pro
nl_NL: grot

en: px
nl_NL: PX
