WP VR - en to he_IL translation catalogue (355 entries)

en: 360 Degree Panorama
he_IL: פנורמה של 360 מעלות

en: 360 Degree Video
he_IL: סרטון 360 מעלות

en: 360 Video Support
he_IL: תמיכת וידאו 360

en: 900+ Icons & RGB Color Support for Hotspots
he_IL: 900+ אייקונים ותמיכה בצבע RGB עבור נקודות חמות

en: Activate License
he_IL: הפעל רישיון

en: Add Company Information
he_IL: הוסף מידע על החברה

en: Add Form Shortcode
he_IL: הוסף קוד קצר של טופס

en: Add New Tour
he_IL: הוסף סיור חדש

en: Add Scene ID
he_IL: הוסף מזהה סצנה

en: Add a Hotspot inside your tour to show additional information like Paragraph, Heading, Image, Video, or multiple content.
he_IL: הוסף נקודה חמה בתוך הסיור שלך כדי להציג מידע נוסף כמו פסקה, כותרת, תמונה, וידאו או תוכן מרובה.

en: Add-ons
he_IL: תִתוֹק

en: Adding Hotspots on Scene
he_IL: הוספת נקודות חמות במקום

en: Advanced Controls
he_IL: בקרות מתקדמות

en: Allow the Authors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access their own tours only):
he_IL: אפשר למחברי האתר שלך ליצור, לערוך, לעדכן ולמחוק סיורים וירטואליים (הם יכולים לגשת לסיורים משלהם בלבד):

en: Allow the Editors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access other users' tours):
he_IL: אפשר לעורכי האתר שלך ליצור, לערוך, לעדכן ולמחוק סיורים וירטואליים (הם יכולים לגשת לסיורים של משתמשים אחרים):

en: Assign Pitch & Yaw
he_IL: הקצה פיץ' ו-Yaw

en: Authors will be able to Create, Edit, Update, and Delete their own virtual tours only.
he_IL: מחברים יוכלו ליצור, לערוך, לעדכן ולמחוק את הסיורים הווירטואליים שלהם בלבד.

en: Auto Gyroscope Support
he_IL: תמיכה בג'ירוסקופ אוטומטי

en: Auto Rotation
he_IL: סיבוב אוטומטי

en: Autoload & Autoplay Video Tours.
he_IL: טעינה אוטומטית והפעלה אוטומטית של סיורי וידאו.

en: Autoload Tours
he_IL: סיורים בטעינה אוטומטית

en: Back to WPVR Dashboard
he_IL: חזרה ללוח המחוונים של WPVR

en: Background Audio
he_IL: רקע אודיו

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Panoramas
he_IL: פנורמות רקע

en: Basic Control Buttons
he_IL: כפתורי בקרה בסיסיים

en: Basic Settings
he_IL: הגדרות בסיסיות

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
he_IL: לפני שתתחיל, תוכל לבדוק את התיעוד שלנו כדי להכיר את WP VR - 360 Panorama ו-Virtual Tour Creator עבור וורדפרס.

en: Best WordPress Plugin
he_IL: התוסף הטוב ביותר של וורדפרס

en: Border
he_IL: לִגבּ

en: Border Radius (px)
he_IL: רדיוס גבול (PX)

en: Bottom
he_IL: תַחתִ

en: Button Alignment
he_IL: יישור כפתורים

en: Button Style
he_IL: סגנון כפתור

en: Button Text
he_IL: טקסט כפתור

en: Button URL
he_IL: כתובת אתר לחצן

en: Call To Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Call to action button text
he_IL: טקסט כפתור קריאה לפעולה

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
he_IL: לא מוצא פתרון עם התיעוד שלנו? פשוט פרסם כרטיס בפורום תמיכה. אנחנו צריכים לפתור את הבעיה שלך.

en: Capitalize
he_IL: לְהַצִ

en: Cart Lift
he_IL: מַעֲבָר

en: Center
he_IL: לְמַ

en: Check out our other amazing free plugins!
he_IL: בדוק את התוספים המדהימים החינמיים האחרים שלנו!

en: Checkout All Features
he_IL: בדוק את כל התכונות

en: Choose The Spot
he_IL: בחר את המקום

en: Click on Preview to see how the content is appearing for the hotspot.
he_IL: לחץ על תצוגה מקדימה כדי לראות כיצד התוכן מופיע עבור הנקודה החמה.

en: Click on the Preview button to view your uploaded panorama in virtual tour mode.
he_IL: לחץ על כפתור התצוגה המקדימה כדי להציג את הפנורמה שהועלתה במצב סיור וירטואלי.

en: Click on the Update button to save your work. And just like that, you can create an unlimited number of virtual tours and add your customization to them.
he_IL: לחץ על כפתור העדכון כדי לשמור את עבודתך. ובדיוק ככה, אתה יכול ליצור מספר בלתי מוגבל של סיורים וירטואליים ולהוסיף להם את ההתאמה האישית שלך.

en: Click on the Upload button to upload your panorama image.
he_IL: לחץ על כפתור ההעלאה כדי להעלות את תמונת הפנורמה שלך.

en: Click on this Publish button to save this as a tour. You can always find it in your tour list.
he_IL: לחץ על כפתור פרסום זה כדי לשמור זאת כסיור. אתה תמיד יכול למצוא אותו ברשימת הסיורים שלך.

en: Click to Upload an Image
he_IL: לחץ כדי להעלות תמונה

en: Color
he_IL: לִצְ

en: Company Logo & Description
he_IL: לוגו ותיאור החברה

en: Compass
he_IL: מִסגֶ

en: Contact Our Support
he_IL: צור קשר עם התמיכה שלנו

en: Continue to guide
he_IL: המשך להדריך

en: Control Buttons
he_IL: כפתורי שליטה

en: Control Horizontal & Vertical View of Panorama Images
he_IL: שליטה בתצוגה אופקית ואנכית של תמונות פנורמה

en: Convert any jpeg or png format image to webp on media upload:
he_IL: המר כל תמונה בפורמט JPEG או PNG ל-WebP בהעלאת מדיה:

en: Create a tour use this QR code
he_IL: צור סיור השתמש בקוד QR זה

en: Create high-converting slaes funnels on a visual drag & drop funnel builder canvas and increase your online sales from today.
he_IL: צור משפכי SLAES בעלי המרה גבוהה על בד בונה משפך גרירה ושחרור חזותית והגדל את המכירות המקוונות שלך מהיום.

en: Cubemap
he_IL: מַתַיִם

en: Cubemap Image Support
he_IL: תמיכה בתמונה CubeMap

en: Cubemap Images
he_IL: תמונות Cubemap

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom Control Buttons
he_IL: כפתורי שליטה מותאמים אישית

en: Custom Icon & Color for Hotspots (Using CSS)
he_IL: סמל וצבע מותאמים אישית עבור נקודות חמות (באמצעות CSS)

en: Custom Panorama Loading Face
he_IL: פנורמה מותאמת אישית לטעינת פנים

en: Custom Preview Image & Text
he_IL: תצוגה מקדימה מותאמת אישית וטקסט

en: Custom Rotation Settings
he_IL: הגדרות סיבוב מותאמות אישית

en: Custom Zoom Settings
he_IL: הגדרות זום מותאמות אישית

en: Custom icons will only show on frontend. Hotspot custom icons only works with fontawesome 5. If you are using any different version of fontawesome under theme or any plugin, you may deactivate fontawesome from WP VR. Go to "Get Started menu" and select "Role" and check fontawesome disable switch. Now put your desired any icon class under "Hotspot custom icon class" field. It will appear on the frontend.
he_IL: סמלים מותאמים אישית יופיעו רק ב-frontend. סמלים מותאמים אישית של HotSpot עובד רק עם FontAwesome 5. אם אתה משתמש בגרסה אחרת של FontAwesome תחת ערכת נושא או כל תוסף, אתה עלול לבטל את FontAwesome מ-WP VR. עבור אל "תפריט התחל" ובחר "תפקיד" וסמן את מתג ההשבתה של FontAwesome. כעת שים את כל מחלקת הסמלים הרצויה לך בשדה "Hotspot Custom Icon Class". זה יופיע בחזית.

en: Customize Icon & Logo of Control Buttons.
he_IL: התאם אישית את הסמל והלוגו של לחצני השליטה.

en: Deactivate License
he_IL: בטל את הרישיון

en: Decisions
he_IL: הַחלָ

en: Disable Fontawesome from WP VR:
he_IL: השבת את FontAwesome מ-WP VR:

en: Disable On Hover Content for Mobile:
he_IL: השבת תוכן ריחוף לנייד:

en: Disable WordPress Large Image Handler on WP VR:
he_IL: השבת את מטפל התמונות הגדול של WordPress ב-WP VR:

en: Disable keyboard control to use the form.
he_IL: השבת את בקרת המקלדת כדי להשתמש בטופס.

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
he_IL: אין לסגור או לרענן את הדף במהלך תהליך הייבוא. זה עשוי לקחת כמה דקות.

en: Documentation
he_IL: תִעוּ

en: Documentation
he_IL: תִעוּ

en: Done
he_IL: נַע�

en: Download QR Code
he_IL: הורד קוד QR

en: Duplicate Tours with One Click
he_IL: שכפול סיורים בלחיצה אחת

en: Editors will be able to Create, Edit, Update, and Delete all virtual tours.
he_IL: עורכים יוכלו ליצור, לערוך, לעדכן ולמחוק את כל הסיורים הווירטואליים.

en: Enable Social Media Share
he_IL: אפשר שיתוף מדיה חברתית

en: Enable Video
he_IL: אפשר וידאו

en: Enable Video JS control (It will load the WP VR Video JS library in the listed pages only):
he_IL: אפשר בקרת וידאו JS (הוא יטען את ספריית WP VR Video JS בדפים הרשומים בלבד):

en: Enable explainer video
he_IL: אפשר סרטון הסבר

en: Enable mobile media resizer:
he_IL: אפשר שינוי גודל מדיה נייד:

en: Enable or Disable Keyboard Movement Control.
he_IL: הפעל או השבת את בקרת תנועת המקלדת.

en: Enable or Disable Keyboard Zoom Control.
he_IL: הפעל או השבת את בקרת זום המקלדת.

en: Enable or Disable Mouse Drag Control.
he_IL: הפעל או השבת את בקרת הגרירה של העכבר.

en: Enable or Disable Mouse Zoom control.
he_IL: הפעל או השבת את בקרת הזום של העכבר.

en: Enable script control (It will load the WP VR scripts on the pages with virtual tours only):
he_IL: אפשר בקרת סקריפט (הוא יטען את סקריפטים של WP VR על הדפים עם סיורים וירטואליים בלבד):

en: Enable the call to action, it will render under the tour.
he_IL: אפשר את הקריאה לפעולה, זה יוצג מתחת לסיור.

en: End Tour
he_IL: סיים סיור

en: Enter your license key, save changes and activate.
he_IL: הזן את מפתח הרישיון שלך, שמור שינויים והפעל.

en: Equirectangular
he_IL: שְׁוֵה כֹּ

en: Explainer
he_IL: מְבָא�

en: Explainer Video
he_IL: סרטון הסבר

en: Export
he_IL: יְצוּ

en: Features That Can
he_IL: תכונות שיכולות

en: Flip the phone to landscape mode for a better experience of the tour.
he_IL: הפוך את הטלפון למצב נוף לחוויה טובה יותר של הסיור.

en: Fluent Forms Add-on
he_IL: תוסף טפסים שוטפים

en: Follow the Guided Wizard and Learn How it Works.
he_IL: עקוב אחר האשף המודרך ולמד כיצד זה עובד.

en: Font Size (px)
he_IL: גודל גופן (PX)

en: Font Style
he_IL: סגנון פונט

en: Font Weight
he_IL: אֶבֶ

en: Font color
he_IL: צבע פונט

en: For Classic Editor:
he_IL: לעורך קלאסי:

en: Free vs Pro
he_IL: חינם לעומת פרו

en: Front-End Notice for Mobile Visitors:
he_IL: הודעה חזיתית למבקרים בנייד:

en: Full Page Virtual Tours
he_IL: סיורים וירטואליים בעמוד שלם

en: Full Screen
he_IL: מסך מלא

en: Fullwidth
he_IL: רוחב מלא

en: General
he_IL: כְּל

en: General Setup Options
he_IL: אפשרויות הגדרה כלליות

en: Generic Form
he_IL: טַרחָב

en: Get Access to
he_IL: קבל גישה ל

en: Get It Now
he_IL: קבל את זה עכשיו

en: Get Pro Now
he_IL: קבל מקצוען עכשיו

en: Get Started
he_IL: התחל

en: Give a name to your virtual tour.
he_IL: תן שם לסיור הוירטואלי שלך.

en: Guided Tour
he_IL: סיור מודרך

en: Gyroscope
he_IL: ג'ִירוֹסקוֹפּ

en: Gyroscope & Mobile Notices
he_IL: ג'ירוסקופ והודעות ניידות

en: Gyroscope Control
he_IL: עֲצִירָה גִירוֹפּו

en: Gyroscope Support
he_IL: תמיכה בג'ירוסקופ

en: Height
he_IL: גַבהו

en: Height Unit
he_IL: מְעַל�

en: Height:
he_IL: גובה:

en: Here is a preview of your panorama image in tour mode. You can control it and mode around to see it in 360 degree view.
he_IL: הנה תצוגה מקדימה של תמונת הפנורמה שלך במצב סיור. אתה יכול לשלוט בו ולבצע מצב מסביב כדי לראות אותו בתצוגה של 360 מעלות.

en: Here you can see the Pitch & Yaw has been set for the hotspot.
he_IL: כאן אתה יכול לראות את המגרש והפיתול הוגדר לנקודה החמה.

en: Here, you can set what content your viewer will see after clicking on the Hotspot. You can either set an URL or any other content using this editor. To learn more, follow this guide to set content using editor
he_IL: כאן, אתה יכול להגדיר את התוכן שהצופה שלך יראה לאחר לחיצה על הנקודה החמה. אתה יכול להגדיר כתובת URL או כל תוכן אחר באמצעות עורך זה. למידע נוסף, עקוב אחר מדריך זה כדי להגדיר תוכן באמצעות עורך

en: Home
he_IL: מִש�

en: Home Button to visit Default Scene
he_IL: כפתור הבית כדי לבקר בסצנת ברירת המחדל

en: Hook
he_IL: מַכַ

en: Hotspot
he_IL: חָרִיר

en: Hotspot Custom Icon Class
he_IL: מחלקת אייקון מותאמת אישית של נקודה חמה

en: Hotspot ID
he_IL: מזהה נקודה חמה

en: Hotspot Setting
he_IL: הגדרת נקודה חמה

en: Hotspot-Type
he_IL: סוג של נקודה חמה

en: ID
he_IL: תְעוּ

en: ID:
he_IL: מזהה:

en: If set to true, device orientation control will be used when the panorama is loaded, if the device supports it. If false, device orientation control needs to be activated by pressing a button. Defaults to false. Will work if gyroscope is enabled
he_IL: אם מוגדר כ-true, ישמש בקרת כיוון התקן כאשר הפנורמה נטענת, אם ההתקן תומך בכך. אם FALSE, יש להפעיל את בקרת כיוון המכשיר על ידי לחיצה על כפתור. ברירת המחדל היא FALSE. יעבוד אם הג'ירוסקופ מופעל

en: Import
he_IL: לְיַ

en: Import & Export Virtual Tours
he_IL: ייבוא וייצוא סיורים וירטואליים

en: Import tour file:
he_IL: ייבוא קובץ סיור:

en: In this Preview, drag to your desired location and click on it, exactly where you want to set the hotspot
he_IL: בתצוגה מקדימה זו, גרור למיקום הרצוי ולחץ עליו, בדיוק היכן ברצונך להגדיר את הנקודה החמה

en: Info
he_IL: מוּסָ

en: Info-type Hotspots (Heading, Image, Text, Video, Gif, Links)
he_IL: נקודות חמות מסוג מידע (כותרת, תמונה, טקסט, וידאו, GIF, קישורים)

en: Italic
he_IL: מוֹקִית

en: Justified
he_IL: מוּצדָק

en: Keyboard Movement Control
he_IL: בקרת תנועת מקלדת

en: Keyboard Zoom Control
he_IL: בקרת זום מקלדת

en: Learn more
he_IL: למידע נוסף

en: Left
he_IL: שְׂ

en: Let's add a Hotspot
he_IL: בואו נוסיף נקודה חמה

en: Letter Spacing (px)
he_IL: מרווח אותיות (PX)

en: License Key
he_IL: מַפתֵח

en: Line Height
he_IL: גובה קו

en: Line Through
he_IL: קו דרך

en: List of allowed pages to load WP VR Video JS library (The URLs of the pages on your site, You want to load Video JS):
he_IL: רשימת הדפים המותרים לטעינת WP VR Video JS (כתובות האתרים של הדפים באתר שלך, אתה רוצה לטעון וידאו JS):

en: List of allowed pages to load WP VR scripts (The URLs of the pages on your site with virtual tours):
he_IL: רשימת הדפים המותרים לטעינת סקריפטים של WP VR (כתובות האתרים של הדפים באתר שלך עם סיורים וירטואליים):

en: List the pages like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
he_IL: רשום את הדפים כך: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: List the pages with virtual tours like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
he_IL: רשום את הדפים עם סיורים וירטואליים כמו זה: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: Lowercase
he_IL: אוֹתִיו

en: Make WPVR Popular
he_IL: הפוך את WPVR לפופולרי

en: Mobile Height
he_IL: גובה נייד

en: Mobile Height Unit
he_IL: יחידת גובה ניידת

en: Mobile Panorama
he_IL: פנורמה ניידת

en: More Pro Features
he_IL: תכונות מקצועיות נוספות

en: Mouse Control.
he_IL: בקרת עכבר.

en: Mouse Drag Control
he_IL: בקרת גרירה של עכבר

en: Mouse Zoom Control
he_IL: בקרת זום עכבר

en: Move Down
he_IL: לְהִתְ

en: Move Left
he_IL: זז שמאלה

en: Move Right
he_IL: לַעֲזו

en: Move Up
he_IL: לְהַע�

en: Multiple Content on Hotspots
he_IL: מספר תוכן בנקודות חמות

en: Next
he_IL: הַבָ

en: No
he_IL: לֹא

en: None
he_IL: אַף ל

en: Normal
he_IL: תִקנ

en: Note: WooCommerce &amp; Fluent Forms hotspots will not be supported on embedded tours.
he_IL: הערה: WooCommerce &amp; Fluent Forms Hotspots לא ייתמכו בסיורים משובצים.

en: OFF
he_IL: מִנ�

en: ON
he_IL: עַל פ

en: Oblique
he_IL: אֲלַכסו�

en: On Click Content
he_IL: על תוכן לחץ

en: On Hover Content
he_IL: על תוכן ריחוף

en: On Screen Compass.
he_IL: מצפן על המסך.

en: Once you see the Pitch & Yaw value for the spot, click on this Arrow. It'll be set as the coordinate for your hotspot
he_IL: לאחר שתראה את ערך ה-Pitch & Yaw עבור הנקודה, לחץ על החץ הזה. זה יוגדר כקואורדינטה לנקודה החמה שלך

en: Oops! It seems like this post isn't published yet. Stay tuned for updates!
he_IL: אופס! נראה שהפוסט הזה עדיין לא פורסם. הישארו מעודכנים לעדכונים!

en: Open in new tab
he_IL: פתח בכרטיסייה חדשה

en: Open in same tab
he_IL: פתח באותה כרטיסייה

en: Overline
he_IL: לְרַק�

en: Padding (px)
he_IL: ריפוד (PX)

en: Panorama Scene Gallery
he_IL: גלריית סצנת פנורמה

en: Partial Panorama / Mobile Panorama Support
he_IL: תמיכת פנורמה חלקית / פנורמה ניידת

en: Paste Youtube or Vimeo link or upload
he_IL: הדבק קישור יוטיוב או Vimeo או העלה

en: Permission check failed
he_IL: בדיקת ההרשאה נכשלה

en: Personalize your virtual tours, in the way you want.
he_IL: התאם אישית את הסיורים הווירטואליים שלך, בצורה שאתה רוצה.

en: Pitch
he_IL: לְהַ

en: Pitch & Yaw is Set
he_IL: Pitch & Yaw מוגדר

en: Post a Ticket
he_IL: פרסם כרטיס

en: Premium Features
he_IL: תכונות פרימיום

en: Preview
he_IL: הַצָגָ

en: Preview Image Message
he_IL: הודעת תמונה בתצוגה מקדימה

en: Preview The Image in Tour Mode
he_IL: תצוגה מקדימה של התמונה במצב סיור

en: Preview Your Hotspot Content
he_IL: הצג תצוגה מקדימה של תוכן הנקודה החמה שלך

en: Previous
he_IL: קוֹד

en: Print the forms shortcode you want to show.
he_IL: הדפס את הקוד הקצר של הטפסים שברצונך להציג.

en: Publish Tours Anywhere (Embed Add-on)
he_IL: פרסם סיורים בכל מקום (תוסף הטבעה)

en: Publish Your Tour
he_IL: פרסם את הסיור שלך

en: Put value in (px)
he_IL: שים ערך ב-(PX)

en: Radius
he_IL: רַדִיוּס

en: Radius Unit
he_IL: אֶצְבַּע ה

en: Radius:
he_IL: רדיוס:

en: Rate Us
he_IL: דרג אותנו

en: Read Documentations
he_IL: קרא תיעוד

en: Read Our Complete Guides
he_IL: קרא את המדריכים המלאים שלנו

en: Recover abandoned carts with automated email drip campaigns. Start getting back lost sales on your online store.
he_IL: שחזר עגלות נטושות עם מסעות פרסום אוטומטיים בטפטוף דוא"ל. התחל לקבל בחזרה מכירות אבודות בחנות המקוונת שלך.

en: Resume Auto-rotation after
he_IL: המשך סיבוב אוטומטי לאחר מכן

en: Rextheme
he_IL: REXTHEMED

en: Right
he_IL: יָמִ

en: Rotation Speed and Direction
he_IL: מהירות סיבוב וכיוון

en: Save
he_IL: לַח�

en: Save Your Progress
he_IL: שמור את ההתקדמות שלך

en: Save Your Tour
he_IL: שמור את הסיור שלך

en: Scene Author with URL
he_IL: מחבר סצנה עם כתובת URL

en: Scene Fade Duration
he_IL: משך הסצנה דעיכה

en: Scene Gallery
he_IL: סצ'אר ג'

en: Scene ID
he_IL: מזהה סצנה

en: Scene Navigation Menu
he_IL: תפריט ניווט בסצנה

en: Scene Setting
he_IL: הגדרת סצנה

en: Scene Title
he_IL: כותרת הסצנה

en: Scene Titles on Gallery
he_IL: כותרות סצנה בגלריה

en: Scene Titles on Gallery.
he_IL: כותרות סצנה בגלריה.

en: Scene Type
he_IL: סוג סצנה

en: Scene Upload
he_IL: העלאת סצנה

en: Scene Upload:
he_IL: העלאת סצנה:

en: Scene-type Hotspots (Connect Panoramas)
he_IL: נקודות חמות מסוג סצנה (חבר פנורמות)

en: Scenes
he_IL: סִירָה

en: Select Target Scene from List
he_IL: בחר סצנת יעד מתוך רשימה

en: Select a Version to Rollback
he_IL: בחר גרסה להחזרה לאחור

en: Select your form
he_IL: בחר את הטופס שלך

en: Sell WooCommerce Products
he_IL: למכור מוצרי WooCommerce

en: Set Contact Form
he_IL: הגדר טופס יצירת קשר

en: Set Hotspot ID
he_IL: הגדר מזהה נקודה חמה

en: Set The Content for Click Action
he_IL: הגדר את התוכן לפעולת לחיצה

en: Set Zoom Preferences
he_IL: הגדר העדפות זום

en: Set a Title to Your Virtual Tour
he_IL: הגדר כותרת לסיור הוירטואלי שלך

en: Set a Tour Preview Image
he_IL: הגדר תמונת תצוגה מקדימה של סיור

en: Set a time after which auto rotation will stop. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
he_IL: הגדר זמן שאחריו הסיבוב האוטומטי ייפסק. הקצה באלפיות שניות, כאשר 1000 מילישניות = שנייה אחת.

en: Set a value to determine the speed of rotation. The higher the number, the faster it will rotate. Positive values will make it rotate clockwise and negative values will make it rotate anti clockwise
he_IL: הגדר ערך לקביעת מהירות הסיבוב. ככל שהמספר גבוה יותר, כך הוא יסתובב מהר יותר. ערכים חיוביים יגרמו לו להסתובב עם כיוון השעון וערכים שליליים יגרמו לו להסתובב נגד כיוון השעון

en: Set an unique Hotspot ID to each of your Hotspots. Avoid Spaces & special characters. Set it like H1 or 01
he_IL: הגדר מזהה נקודה חמה ייחודית לכל אחד מהנקודות החמות שלך. הימנע מרווחים ותווים מיוחדים. הגדר אותו כמו H1 או 01

en: Set as Default
he_IL: הגדר כברירת מחדל

en: Set the Scene ID for your first panorama image. The Scene ID has to be unique for each scene and without any spaces or special characters. You can set it as Scene1, S1, or simply 01.
he_IL: הגדר את מזהה הסצנה עבור תמונת הפנורמה הראשונה שלך. מזהה הסצנה צריך להיות ייחודי לכל סצנה וללא רווחים או תווים מיוחדים. אתה יכול להגדיר אותו כ-SCENE1, S1 או פשוט 01.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Setup
he_IL: מִסדָ

en: Share On
he_IL: לְהִשְ

en: Share your tour
he_IL: שתף את הסיור שלך

en: Since you have updated the plugin, please clear the browser cache for smooth functioning. Follow these steps if you are using <a href="https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en" target="_blank">Google Chrome</a>, <a href="https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-clear-firefox-cache" target="_blank">Mozilla Firefox</a>, <a href="https://clear-my-cache.com/en/apple-mac-os/safari.html" target="_blank">Safai</a> or <a href="https://support.microsoft.com/en-us/help/10607/microsoft-edge-view-delete-browser-history" target="_blank">Microsoft Edge</a>
he_IL: מכיוון שעדכנת את התוסף, אנא נקה את מטמון הדפדפן לתפקוד חלק. בצע את השלבים הבאים אם אתה משתמש ב-<a href="https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=genewatedwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwodwod-wodwod-wod-wod-wod-wod-wod-wod-wod-wod-wod-wodyst.

en: Starts from only
he_IL: מתחיל מ-Only

en: Stop Auto-rotation after
he_IL: עצור סיבוב אוטומטי לאחר מכן

en: Style
he_IL: לְעַ

en: Submit
he_IL: לְהַ

en: Support
he_IL: סִדוּ

en: Take The Tour
he_IL: קח את הסיור

en: Target Scene ID
he_IL: מזהה סצנת יעד

en: Text Decoration
he_IL: חֵפֶץ ל

en: Text Transform
he_IL: טרנספורמציה של

en: Thank you
he_IL: תודה לך

en: The notice will appear on the front end of the virtual tour if viewed from a mobile device.
he_IL: ההודעה תופיע בקצה הקדמי של הסיור הווירטואלי אם תצפה ממכשיר נייד.

en: This option will display Zoom In, Zoom Out and Full Screen buttons on the tour.
he_IL: אפשרות זו תציג זום אין, התקרבות וכפתורי מסך מלא בסיור.

en: This option will not work if the "Tour Autoload" is turned on.
he_IL: אפשרות זו לא תפעל אם ה-"Tour Autoload" מופעל.

en: This will set the scene fade effect and execution time.
he_IL: זה יגדיר את אפקט הדעיכה של הסצנה וזמן הביצוע.

en: To Embed on External Page:
he_IL: להטמעה בדף חיצוני:

en: To use this WP VR tour in your posts or pages use the following shortcode
he_IL: כדי להשתמש בסיור WP VR זה בפוסטים או בדפים שלך השתמש בקוד הקצר הבא

en: Top
he_IL: רֹאש

en: Tour Autoload
he_IL: סיור אוטומטי טעינה

en: Tour Background Audio
he_IL: אודיו ברקע סיור

en: Tour Background Music
he_IL: מוזיקת רקע לסיבוב הופעות

en: Tour Preview
he_IL: תצוגה מקדימה של סיור

en: Tour Preview Image will not appear if this is turned on.
he_IL: תמונת התצוגה המקדימה של הסיור לא תופיע אם זו מופעלת.

en: Tours
he_IL: יִסוּר

en: Turning On The StreetView Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
he_IL: הפעלת אפשרות StreetView תמחק את נתוני הסיור הווירטואלי שלך. אתה בטוח?

en: Turning On The Video Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
he_IL: הפעלת אפשרות הווידאו תמחק את נתוני הסיור הווירטואלי שלך. אתה בטוח?

en: Turning it On will display a gallery with all the scenes on your tour. By double clicking on a scene thumbnail on the gallery, you can move to that specific scene. The gallery will only show up on the front end and not on the preview.
he_IL: Turning It On יציג גלריה עם כל הסצנות בסיור שלך. על ידי לחיצה כפולה על תמונה ממוזערת של סצנה בגלריה, תוכל לעבור לסצנה הספציפית הזו. הגלריה תופיע רק בחזית ולא בתצוגה המקדימה.

en: Turning it on will display scene titles on each scene thumbnail inside the Scene Gallery. The Scene IDs will be used as the Scene Title.
he_IL: הפעלתו תציג כותרות סצנה בכל תמונה ממוזערת של סצנה בתוך גלריית הסצנה. מזהי הסצנה ישמשו ככותרת הסצנה.

en: URL
he_IL: תוֹלַת

en: Underline
he_IL: לִמְש�

en: Unlimited Hotspots (Up to to 5 for a scene in free)
he_IL: נקודות חמות ללא הגבלה (עד 5 לסצנה בחינם)

en: Unlimited Scenes (Up to 5 in Free)
he_IL: סצנות ללא הגבלה (עד 5 בחינם)

en: Unlock all these options by upgrading to Premium version
he_IL: פתח את כל האפשרויות הללו על ידי שדרוג לגרסת פרימיום

en: Upgrade Now
he_IL: שדרג עכשיו

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג ל-Pro

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג ל-Pro

en: Upload Panorama Image
he_IL: העלה תמונת פנורמה

en: Upload or Add Link
he_IL: העלה או הוסף קישור

en: Uppercase
he_IL: רישיות רישיות

en: Use the iframe below to share this tour on an external page.
he_IL: השתמש ב-iframe למטה כדי לשתף סיור זה בדף חיצוני.

en: Using this Tour
he_IL: באמצעות סיור זה

en: VR GLass Support:
he_IL: תמיכת זכוכית VR:

en: VR Glass Support for Video Tours
he_IL: תמיכה ב-VR Glass עבור סיורי וידאו

en: Video
he_IL: וִיד�

en: Video Settings :
he_IL: הגדרות וידאו:

en: Video Tutorials
he_IL: מדריכי וידאו

en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
he_IL: WP VR - 360 Panorama ו-Virtual Tour Creator עבור WordPress הוא כלי פנורמה ובונה וירטואלי מותאם אישית עבור אתר וורדפרס.

en: WP VR assets will be loaded on your allowed pages only. If you turn this on, you have to list the URL's of the pages with virtual tours on the 'List of allowed pages to load WP VR scripts' option
he_IL: נכסי WP VR ייטען בדפים המותרים בלבד. אם תפעיל את זה, עליך לרשום את כתובות האתרים של הדפים עם סיורים וירטואליים באפשרות 'רשימת הדפים המותרים לטעינת סקריפטים של WP VR'

en: WP VR will not load Font Awesome library.
he_IL: WP VR לא יטען את הגופן ספרייה מדהימה.

en: WP VR will resize each scenes for mobile devices.
he_IL: WP VR ישנה כל סצנה עבור מכשירים ניידים.

en: WPVR
he_IL: wpvr

en: WPVR Feature Comparison
he_IL: השוואת תכונות WPVR

en: WPVR Height
he_IL: גובה WPVR

en: WPVR Mobile Height
he_IL: גובה נייד WPVR

en: WPVR Radius
he_IL: רדיוס WPVR

en: WPVR Setup
he_IL: הגדרת WPVR

en: WPVR Tour ID
he_IL: מזהה סיור WPVR

en: WPVR Width
he_IL: רוחב WPVR

en: When someone clicks on the tour, auto-rotation stops. Here, set a time after which auto rotation will start again. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
he_IL: כשמישהו לוחץ על הסיור, סיבוב אוטומטי מפסיק. כאן, הגדר זמן שאחריו הסיבוב האוטומטי יתחיל שוב. הקצה באלפיות שניות, כאשר 1000 מילישניות = שנייה אחת.

en: Width
he_IL: רַח�

en: Width (px)
he_IL: רוחב (PX)

en: Width Fullwidth
he_IL: רוחב מלא ברוחב

en: Width Unit
he_IL: מְעִיל ב

en: Width:
he_IL: רוחב:

en: Will activate the VR Glass support on mobile devices. This is the Beta release. So, if you face any issues with it, please contact us at support@rextheme.com
he_IL: יפעיל את תמיכת ה-VR Glass במכשירים ניידים. זהו מהדורת הבטא. אז, אם אתה נתקל בבעיות כלשהן עם זה, אנא צור איתנו קשר בכתובת support@rextheme.com

en: Will convert any jpeg or png image to webp format during media upload. will decrease the image size with no quality compromise and help the site to load faster.
he_IL: ימיר כל תמונת JPEG או PNG לפורמט WebP במהלך העלאת מדיה. יקטין את גודל התמונה ללא פשרה איכותית ויעזור לאתר להיטען מהר יותר.

en: WooCommerce Add-on
he_IL: תוסף WooCommerce

en: Word Spacing (px)
he_IL: מרווח מילים (PX)

en: WordPress's default large image handler for images larger than 2560px will be disabled for WP VR. So can create virtual tours with extremely high-quality images. Enabling it will also show high res image on mobile devices. Many devices may not support that resolution.
he_IL: מטפל התמונות הגדול המוגדר כברירת מחדל של וורדפרס עבור תמונות גדולות מ-2560 פיקסלים יושבת עבור WP VR. כך יכול ליצור סיורים וירטואליים עם תמונות באיכות גבוהה במיוחד. הפעלתו תציג גם תמונה ברזולוציה גבוהה במכשירים ניידים. ייתכן שמכשירים רבים לא יתמכו ברזולוציה זו.

en: Write your css here
he_IL: כתוב את ה-CSS שלך כאן

en: Write your custom css
he_IL: כתוב את ה-CSS המותאם אישית שלך

en: Yaw
he_IL: לְהַס�

en: Yes
he_IL: כֵּ

en: You can disable on hover content for mobile devices. As most of the devices are touch based.
he_IL: אתה יכול להשבית בתוכן ריחוף עבור מכשירים ניידים. מכיוון שרוב המכשירים מבוססים על מגע.

en: You can use any image size but maximum image upload size recommended to support all device is 4096x2000 px for perfect responsive view. To check 360 view, click on preview button and check tour preview metabox.
he_IL: אתה יכול להשתמש בכל גודל תמונה אבל גודל העלאת תמונה מקסימלי המומלץ לתמיכה בכל המכשירים הוא 4096x2000 פיקסלים לתצוגה רספונסיבית מושלמת. כדי לבדוק את 360 View, לחץ על כפתור התצוגה המקדימה ובדוק את Metabox של התצוגה המקדימה של הסיור.

en: Your Image In Tour Mode
he_IL: התמונה שלך במצב סיור

en: Your Viewers - And Make Them Take
he_IL: הצופים שלך - ותגרום להם לקחת

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
he_IL: הדירוג והמשוב שלך חשובים לנו. אם אתה מרוצה מ-WP VR - 360 Panorama ו-Virtual Tour Creator עבור WordPress תן לנו דירוג.

en: Zoom In
he_IL: לְהִתְמַ

en: Zoom Out
he_IL: לְהַדֵק

en: Zoom interval is 50 to 120 degree. You can put any value between 50 to 120. As an example, if you set 100, the scene will display with zoom in 100 degree on each load.
he_IL: מרווח זום הוא 50 עד 120 מעלות. אתה יכול לשים כל ערך בין 50 ל-120. כדוגמה, אם תגדיר 100, הסצנה תוצג עם זום ב-100 מעלות בכל טעינה.

en: add
he_IL: לְחַ

en: features
he_IL: מָשָ

en: for Choosing
he_IL: לבחירה

en: for Virtual Tours, Viewing Panoramas, and 360 Degree Content
he_IL: לסיורים וירטואליים, צפייה בפנורמות ותוכן של 360 מעלות

en: for unlimited virtual tours.
he_IL: לסיורים וירטואליים ללא הגבלה.

en: free
he_IL: פָּנו

en: pro
he_IL: מִקצו

en: px
he_IL: פִּסגָ

en: vw
he_IL: טֶלֶ
