WP VR - en to cs_CZ translation catalogue (351 entries)

en: 360 Degree Panorama
cs_CZ: 360stupňové panorama

en: 360 Degree Video
cs_CZ: 360stupňové video

en: 360 Video Support
cs_CZ: Podpora videa 360

en: 900+ Icons & RGB Color Support for Hotspots
cs_CZ: 900+ ikon a podpora barev RGB pro hotspoty

en: Activate License
cs_CZ: aktivovat licenci

en: Add Company Information
cs_CZ: Přidat informace o společnosti

en: Add Form Shortcode
cs_CZ: Přidejte krátký kód formuláře

en: Add New Tour
cs_CZ: Přidat novou prohlídku

en: Add Scene ID
cs_CZ: Přidat ID scény

en: Add a Hotspot inside your tour to show additional information like Paragraph, Heading, Image, Video, or multiple content.
cs_CZ: Přidejte do své prohlídky hotspot, který zobrazí další informace, jako je odstavec, nadpis, obrázek, video nebo více obsahu.

en: Add-ons
cs_CZ: zbytky

en: Adding Hotspots on Scene
cs_CZ: Přidávání hotspotů na scénu

en: Advanced Controls
cs_CZ: Pokročilé ovládání

en: Allow the Authors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access their own tours only):
cs_CZ: Umožněte autorům vašeho webu vytvářet, upravovat, aktualizovat a mazat virtuální prohlídky (mají přístup pouze ke svým vlastním prohlídkám):

en: Allow the Editors of your site to Create, Edit, Update, and Delete virtual tours (They can access other users' tours):
cs_CZ: Umožněte editorům vašeho webu vytvářet, upravovat, aktualizovat a mazat virtuální prohlídky (mají přístup k prohlídkám jiných uživatelů):

en: Assign Pitch & Yaw
cs_CZ: Přiřadit Pitch & Yaw

en: Authors will be able to Create, Edit, Update, and Delete their own virtual tours only.
cs_CZ: Autoři budou moci vytvářet, upravovat, aktualizovat a mazat pouze své vlastní virtuální prohlídky.

en: Auto Gyroscope Support
cs_CZ: Podpora automatického gyroskopu

en: Auto Rotation
cs_CZ: automatická rotace

en: Autoload & Autoplay Video Tours.
cs_CZ: Automatické načítání a automatické přehrávání Video prohlídky.

en: Autoload Tours
cs_CZ: Automatické zájezdy

en: Back to WPVR Dashboard
cs_CZ: Zpět na řídicí panel WPVR

en: Background Audio
cs_CZ: audio na pozadí

en: Background Color
cs_CZ: barva pozadí

en: Background Panoramas
cs_CZ: Panoramata pozadí

en: Basic Control Buttons
cs_CZ: Základní ovládací tlačítka

en: Basic Settings
cs_CZ: Základní nastavení

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
cs_CZ: Než začnete, můžete se podívat na naši dokumentaci, abyste se seznámili s WP VR - 360 Panorama a Virtual Tour Creator pro WordPress.

en: Best WordPress Plugin
cs_CZ: Nejlepší plugin WordPress

en: Border
cs_CZ: hranice

en: Border Radius (px)
cs_CZ: Poloměr okraje (PX)

en: Bottom
cs_CZ: zadek

en: Button Alignment
cs_CZ: zarovnání tlačítek

en: Button Style
cs_CZ: Styl knoflí

en: Button Text
cs_CZ: knoflík

en: Button URL
cs_CZ: URL tlačítka

en: Call To Action
cs_CZ: výzva k akci

en: Call to action button text
cs_CZ: Text tlačítka volání k akci

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
cs_CZ: Nemůžete najít řešení s naší dokumentací? Stačí poslat vstupenku na fórum podpory. Máme vyřešit váš problém.

en: Capitalize
cs_CZ: kapitalizovat

en: Cart Lift
cs_CZ: vozík s výtahem

en: Center
cs_CZ: centr

en: Check out our other amazing free plugins!
cs_CZ: Podívejte se na naše další úžasné bezplatné pluginy!

en: Checkout All Features
cs_CZ: Podívejte se na všechny funkce

en: Choose The Spot
cs_CZ: Vyberte si místo

en: Click on Preview to see how the content is appearing for the hotspot.
cs_CZ: Kliknutím na náhled zobrazíte, jak se obsah zobrazuje pro hotspot.

en: Click on the Preview button to view your uploaded panorama in virtual tour mode.
cs_CZ: Kliknutím na tlačítko Náhled zobrazíte nahrané panorama v režimu virtuální prohlídky.

en: Click on the Update button to save your work. And just like that, you can create an unlimited number of virtual tours and add your customization to them.
cs_CZ: Kliknutím na tlačítko Aktualizovat uložíte svou práci. A stejně tak můžete vytvořit neomezený počet virtuálních prohlídek a přidat k nim své přizpůsobení.

en: Click on the Upload button to upload your panorama image.
cs_CZ: Kliknutím na tlačítko Nahrát nahrajete svůj obrázek Panorama.

en: Click on this Publish button to save this as a tour. You can always find it in your tour list.
cs_CZ: Kliknutím na toto tlačítko publikování to uložíte jako prohlídku. Vždy ho najdete ve svém seznamu zájezdů.

en: Click to Upload an Image
cs_CZ: Kliknutím nahrajete obrázek

en: Color
cs_CZ: barva

en: Company Logo & Description
cs_CZ: Logo a popis společnosti

en: Compass
cs_CZ: kompas

en: Contact Our Support
cs_CZ: Kontaktujte naši podporu

en: Continue to guide
cs_CZ: Pokračujte v průvodci

en: Control Buttons
cs_CZ: ovládací tlačítka

en: Control Horizontal & Vertical View of Panorama Images
cs_CZ: Ovládejte horizontální a vertikální pohled na snímky panorama

en: Convert any jpeg or png format image to webp on media upload:
cs_CZ: Převeďte libovolný obrázek ve formátu JPEG nebo PNG na webp při nahrávání médií:

en: Create a tour use this QR code
cs_CZ: Vytvořte prohlídku Použijte tento QR kód

en: Create high-converting slaes funnels on a visual drag & drop funnel builder canvas and increase your online sales from today.
cs_CZ: Vytvářejte vysoce konverzní cesty SLAES na vizuálním plátně pro stavitele nálevky a zvyšte svůj online prodej ode dneška.

en: Cubemap
cs_CZ: kóje

en: Cubemap Image Support
cs_CZ: Podpora obrazu Cubemap

en: Cubemap Images
cs_CZ: obrázky kóje

en: Custom CSS
cs_CZ: vlastní CSS

en: Custom CSS
cs_CZ: vlastní CSS

en: Custom Control Buttons
cs_CZ: Vlastní ovládací tlačítka

en: Custom Icon & Color for Hotspots (Using CSS)
cs_CZ: Vlastní ikona a barva pro hotspoty (pomocí CSS)

en: Custom Panorama Loading Face
cs_CZ: Vlastní panoramatické nakládací plocha

en: Custom Preview Image & Text
cs_CZ: Vlastní náhledový obrázek a text

en: Custom Rotation Settings
cs_CZ: Vlastní nastavení rotace

en: Custom Zoom Settings
cs_CZ: Vlastní nastavení zoomu

en: Custom icons will only show on frontend. Hotspot custom icons only works with fontawesome 5. If you are using any different version of fontawesome under theme or any plugin, you may deactivate fontawesome from WP VR. Go to "Get Started menu" and select "Role" and check fontawesome disable switch. Now put your desired any icon class under "Hotspot custom icon class" field. It will appear on the frontend.
cs_CZ: Vlastní ikony se zobrazí pouze na frontendu. Vlastní ikony hotspotu fungují pouze s Fontawesome 5. Pokud používáte jakoukoli jinou verzi FontAwesome pod tématem nebo jakýmkoliv pluginem, můžete FontAwesome z WP VR deaktivovat. Přejděte do „Nabídka Začínáme“ a vyberte „Role“ a zaškrtněte Fontawesome Zakázat přepínač. Nyní vložte požadovanou třídu ikon do pole „HotSpot Custom Icon Class“. objeví se na frontendu.

en: Customize Icon & Logo of Control Buttons.
cs_CZ: Přizpůsobte ikonu a logo ovládacích tlačítek.

en: Deactivate License
cs_CZ: deaktivovat licenci

en: Decisions
cs_CZ: rozhodnutí

en: Disable Fontawesome from WP VR:
cs_CZ: Zakázat FontAwesome z WP VR:

en: Disable On Hover Content for Mobile:
cs_CZ: Zakázat obsah Hover pro mobilní zařízení:

en: Disable WordPress Large Image Handler on WP VR:
cs_CZ: Zakázat obslužnou rutinu velkého obrazu WordPress na WP VR:

en: Disable keyboard control to use the form.
cs_CZ: Zakázat ovládání klávesnice pro použití formuláře.

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
cs_CZ: Během procesu importu stránku nezavírejte ani nepravojmenujte. Může to trvat několik minut.

en: Documentation
cs_CZ: dokumentace

en: Documentation
cs_CZ: dokumentace

en: Done
cs_CZ: hotový

en: Download QR Code
cs_CZ: Stáhněte si QR kód

en: Duplicate Tours with One Click
cs_CZ: Duplikujte prohlídky jedním kliknutím

en: Editors will be able to Create, Edit, Update, and Delete all virtual tours.
cs_CZ: Redaktoři budou moci vytvářet, upravovat, aktualizovat a mazat všechny virtuální prohlídky.

en: Enable Social Media Share
cs_CZ: Povolit sdílení na sociálních sítích

en: Enable Video
cs_CZ: Povolit video

en: Enable Video JS control (It will load the WP VR Video JS library in the listed pages only):
cs_CZ: Povolte ovládání Video JS (načte knihovnu WP VR Video JS pouze na uvedených stránkách):

en: Enable explainer video
cs_CZ: Povolit vysvětlující video

en: Enable mobile media resizer:
cs_CZ: Povolit mobilní média:

en: Enable or Disable Keyboard Movement Control.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat ovládání pohybu klávesnice.

en: Enable or Disable Keyboard Zoom Control.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat ovládání přiblížení klávesnice.

en: Enable or Disable Mouse Drag Control.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat ovládání přetažením myši.

en: Enable or Disable Mouse Zoom control.
cs_CZ: Povolit nebo zakázat ovládání zoomu myši.

en: Enable script control (It will load the WP VR scripts on the pages with virtual tours only):
cs_CZ: Povolte ovládání skriptu (načte skripty WP VR na stránkách pouze s virtuálními prohlídkami):

en: Enable the call to action, it will render under the tour.
cs_CZ: Povolte výzvu k akci, v rámci prohlídky se vydá.

en: End Tour
cs_CZ: konec prohlídky

en: Enter your license key, save changes and activate.
cs_CZ: Zadejte svůj licenční klíč, uložte změny a aktivujte.

en: Equirectangular
cs_CZ: rovnoprávný

en: Explainer
cs_CZ: vysvětlovač

en: Explainer Video
cs_CZ: Vysvětlující video

en: Export
cs_CZ: vývoz

en: Features That Can
cs_CZ: funkce, které mohou

en: Flip the phone to landscape mode for a better experience of the tour.
cs_CZ: Přepněte telefon do režimu na šířku pro lepší zážitek z prohlídky.

en: Fluent Forms Add-on
cs_CZ: Doplněk Fluent Forms

en: Follow the Guided Wizard and Learn How it Works.
cs_CZ: Postupujte podle průvodce průvodcem a zjistěte, jak to funguje.

en: Font Size (px)
cs_CZ: Velikost písma (PX)

en: Font Style
cs_CZ: styl písma

en: Font Weight
cs_CZ: váha písma

en: Font color
cs_CZ: barva písma

en: For Classic Editor:
cs_CZ: Pro klasický editor:

en: Free vs Pro
cs_CZ: Zdarma vs pro

en: Front-End Notice for Mobile Visitors:
cs_CZ: Přední oznámení pro mobilní návštěvníky:

en: Full Page Virtual Tours
cs_CZ: Celostránkové virtuální prohlídky

en: Full Screen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Fullwidth
cs_CZ: plná šířka

en: General
cs_CZ: všeobecný

en: General Setup Options
cs_CZ: Obecné možnosti nastavení

en: Generic Form
cs_CZ: generická forma

en: Get Access to
cs_CZ: získat přístup k

en: Get It Now
cs_CZ: Získejte to hned

en: Get Pro Now
cs_CZ: Získejte pro

en: Get Started
cs_CZ: začít

en: Give a name to your virtual tour.
cs_CZ: Pojmenujte svou virtuální prohlídku.

en: Go Pro
cs_CZ: jít pro

en: Guided Tour
cs_CZ: prohlídka s průvodcem

en: Gyroscope
cs_CZ: gyroskop

en: Gyroscope & Mobile Notices
cs_CZ: Gyroskop a mobilní upozornění

en: Gyroscope Control
cs_CZ: ovládání gyroskopu

en: Gyroscope Support
cs_CZ: podpora gyroskopu

en: Height
cs_CZ: výška

en: Height Unit
cs_CZ: výška jednotky

en: Height:
cs_CZ: Výška:

en: Here is a preview of your panorama image in tour mode. You can control it and mode around to see it in 360 degree view.
cs_CZ: Zde je náhled vašeho panoramatického obrázku v režimu prohlídky. Můžete jej ovládat a upravit, abyste jej viděli v 360stupňovém zobrazení.

en: Here you can see the Pitch & Yaw has been set for the hotspot.
cs_CZ: Zde můžete vidět, že Pitch & Yaw byl nastaven pro hotspot.

en: Here, you can set what content your viewer will see after clicking on the Hotspot. You can either set an URL or any other content using this editor. To learn more, follow this guide to set content using editor
cs_CZ: Zde můžete nastavit, jaký obsah uvidí váš divák po kliknutí na hotspot. Pomocí tohoto editoru můžete nastavit buď URL nebo jakýkoli jiný obsah. Chcete-li se dozvědět více, postupujte podle tohoto průvodce a nastavte obsah pomocí editoru

en: Home
cs_CZ: domov

en: Home Button to visit Default Scene
cs_CZ: Tlačítko Domů pro návštěvu výchozí scény

en: Hook
cs_CZ: háček

en: Hotspot
cs_CZ: hoří

en: Hotspot Custom Icon Class
cs_CZ: Třída vlastní ikony hotspotu

en: Hotspot Setting
cs_CZ: Nastavení hotspotu

en: Hotspot-Type
cs_CZ: hotspot-typ

en: ID
cs_CZ: identifikace

en: If set to true, device orientation control will be used when the panorama is loaded, if the device supports it. If false, device orientation control needs to be activated by pressing a button. Defaults to false. Will work if gyroscope is enabled
cs_CZ: Pokud je nastaveno na hodnotu TRUE, při načtení panoramatu bude použito ovládání orientace zařízení, pokud jej zařízení podporuje. Pokud je FALSE, je třeba aktivovat ovládání orientace zařízení stisknutím tlačítka. Výchozí hodnota je false. bude fungovat, pokud je povolen gyroskop

en: Import
cs_CZ: importovat

en: Import & Export Virtual Tours
cs_CZ: Import a export virtuálních prohlídek

en: Import tour file:
cs_CZ: Import souboru zájezdu:

en: In this Preview, drag to your desired location and click on it, exactly where you want to set the hotspot
cs_CZ: V tomto náhledu přetáhněte na požadované místo a klikněte na něj, přesně tam, kde chcete nastavit hotspot

en: Info
cs_CZ: info

en: Info-type Hotspots (Heading, Image, Text, Video, Gif, Links)
cs_CZ: Info-type hotspoty (nadpis, obrázek, text, video, gif, odkazy)

en: Italic
cs_CZ: kurzívní

en: Justified
cs_CZ: odůvodněný

en: Keyboard Movement Control
cs_CZ: ovládání pohybu klávesnice

en: Keyboard Zoom Control
cs_CZ: ovládání zoomu klávesnice

en: Learn more
cs_CZ: dozvědět se více

en: Left
cs_CZ: levice

en: Let's add a Hotspot
cs_CZ: Přidáme hotspot

en: Letter Spacing (px)
cs_CZ: Rozteč písmen (PX)

en: License Key
cs_CZ: licenční klíč

en: Line Height
cs_CZ: výška čáry

en: Line Through
cs_CZ: propojit

en: List of allowed pages to load WP VR Video JS library (The URLs of the pages on your site, You want to load Video JS):
cs_CZ: Seznam povolených stránek pro načítání WP VR Video JS Library (adresy URL stránek na vašem webu, chcete načíst video JS):

en: List of allowed pages to load WP VR scripts (The URLs of the pages on your site with virtual tours):
cs_CZ: Seznam povolených stránek pro načítání skriptů WP VR (adresy URL stránek na vašem webu s virtuálními prohlídkami):

en: List the pages like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
cs_CZ: Uveďte stránky takto: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: List the pages with virtual tours like this: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/
cs_CZ: Uveďte stránky s virtuálními prohlídkami, jako je tato: https://example.com/tour1/, https://example.com/tour2/

en: Lowercase
cs_CZ: malá písmena

en: Make WPVR Popular
cs_CZ: udělat wpvr populární

en: Mobile Height
cs_CZ: mobilní výška

en: Mobile Height Unit
cs_CZ: mobilní výšková jednotka

en: Mobile Panorama
cs_CZ: mobilní panorama

en: More Pro Features
cs_CZ: Další profesionální funkce

en: Mouse Control.
cs_CZ: ovládání myší.

en: Mouse Drag Control
cs_CZ: ovládání přetažením myši

en: Mouse Zoom Control
cs_CZ: ovládání zoomu myši

en: Move Down
cs_CZ: posunout se

en: Move Left
cs_CZ: přesunout doleva

en: Move Right
cs_CZ: pohnout doprava

en: Move Up
cs_CZ: posunout se nahoru

en: Multiple Content on Hotspots
cs_CZ: Více obsahu na hotspotech

en: Next
cs_CZ: zase

en: No
cs_CZ: ne

en: None
cs_CZ: žádný

en: Normal
cs_CZ: normálem

en: Note: WooCommerce &amp; Fluent Forms hotspots will not be supported on embedded tours.
cs_CZ: Poznámka: Hotspoty WooCommerce & Fluent Forms nebudou na vestavěných zájezdech podporovány.

en: OFF
cs_CZ: postranní

en: ON
cs_CZ: na

en: Oblique
cs_CZ: šikmý

en: On Click Content
cs_CZ: Na Click Content

en: On Hover Content
cs_CZ: Na obsahu Hover

en: On Screen Compass.
cs_CZ: na obrazovce kompas.

en: Once you see the Pitch & Yaw value for the spot, click on this Arrow. It'll be set as the coordinate for your hotspot
cs_CZ: Jakmile uvidíte hodnotu Pitch & Yaw pro místo, klikněte na tuto šipku. bude nastaven jako souřadnice pro váš hotspot

en: Oops! It seems like this post isn't published yet. Stay tuned for updates!
cs_CZ: Jejda! Zdá se, že tento příspěvek ještě není zveřejněn. Zůstaňte naladěni na aktualizace!

en: Open in new tab
cs_CZ: Otevřete v nové kartě

en: Open in same tab
cs_CZ: Otevřete na stejné kartě

en: Overline
cs_CZ: překlopit

en: Padding (px)
cs_CZ: vycpávka (px)

en: Panorama Scene Gallery
cs_CZ: galerie panoramatických scén

en: Partial Panorama / Mobile Panorama Support
cs_CZ: Částečné panoramatické / mobilní panoramatické podpora

en: Paste Youtube or Vimeo link or upload
cs_CZ: Vložte odkaz na YouTube nebo Vimeo nebo nahrajte

en: Permission check failed
cs_CZ: Kontrola oprávnění se nez

en: Personalize your virtual tours, in the way you want.
cs_CZ: Přizpůsobte si své virtuální prohlídky tak, jak chcete.

en: Pitch
cs_CZ: smola

en: Pitch & Yaw is Set
cs_CZ: Pitch & Yaw je nastaven

en: Post a Ticket
cs_CZ: poslat lístek

en: Premium Features
cs_CZ: Prémiové funkce

en: Preview
cs_CZ: předpremiéra

en: Preview Image Message
cs_CZ: náhled obrázku

en: Preview The Image in Tour Mode
cs_CZ: náhled obrázku v režimu prohlídky

en: Preview Your Hotspot Content
cs_CZ: Náhled obsahu hotspotu

en: Previous
cs_CZ: předchozí

en: Print the forms shortcode you want to show.
cs_CZ: Vytiskněte si krátký kód formulářů, který chcete zobrazit.

en: Publish Tours Anywhere (Embed Add-on)
cs_CZ: Publish Tours Anywhere (doplněk vložený)

en: Publish Your Tour
cs_CZ: Zveřejněte svou prohlídku

en: Put value in (px)
cs_CZ: Vložte hodnotu (px)

en: Radius
cs_CZ: rádius

en: Radius Unit
cs_CZ: poloměr

en: Radius:
cs_CZ: poloměr:

en: Rate Us
cs_CZ: Ohodnoťte nás

en: Read Documentations
cs_CZ: Přečtěte si dokumentaci

en: Read Our Complete Guides
cs_CZ: Přečtěte si naše kompletní průvodce

en: Recover abandoned carts with automated email drip campaigns. Start getting back lost sales on your online store.
cs_CZ: Obnovte opuštěné vozíky pomocí automatických e-mailových odkapávacích kampaní. Začněte získat zpět ztracené prodeje ve svém internetovém obchodě.

en: Resume Auto-rotation after
cs_CZ: Po obnovení automatického otáčení

en: Rextheme
cs_CZ: rextheme

en: Right
cs_CZ: vpravo

en: Rotation Speed and Direction
cs_CZ: Rychlost otáčení a směr

en: Save
cs_CZ: šetřit

en: Save Your Progress
cs_CZ: Uložte svůj pokrok

en: Save Your Tour
cs_CZ: Uložte si prohlídku

en: Scene Author with URL
cs_CZ: Autor scény s URL

en: Scene Fade Duration
cs_CZ: Doba vyblednutí scény

en: Scene Gallery
cs_CZ: galerie

en: Scene ID
cs_CZ: ID scény

en: Scene Navigation Menu
cs_CZ: Nabídka navigace

en: Scene Setting
cs_CZ: scéna

en: Scene Title
cs_CZ: název

en: Scene Titles on Gallery
cs_CZ: Názvy scén v galerii

en: Scene Titles on Gallery.
cs_CZ: Názvy scén na galerii.

en: Scene Type
cs_CZ: Typ scény

en: Scene Upload
cs_CZ: Nahrání scény

en: Scene Upload:
cs_CZ: Nahrání scény:

en: Scene-type Hotspots (Connect Panoramas)
cs_CZ: Hotspoty typu scény (připojit panoramata)

en: Scenes
cs_CZ: kulisy

en: Select Target Scene from List
cs_CZ: Vyberte cílovou scénu ze seznamu

en: Select a Version to Rollback
cs_CZ: Vyberte verzi pro vrácení zpět

en: Select your form
cs_CZ: Vyberte svůj formulář

en: Sell WooCommerce Products
cs_CZ: Prodávejte produkty WooCommerce

en: Set Contact Form
cs_CZ: nastavit kontaktní formulář

en: Set Hotspot ID
cs_CZ: Nastavte ID hotspotu

en: Set The Content for Click Action
cs_CZ: Nastavte obsah pro akci kliknutí

en: Set Zoom Preferences
cs_CZ: Nastavte předvolby zoomu

en: Set a Title to Your Virtual Tour
cs_CZ: Nastavte název své virtuální prohlídky

en: Set a Tour Preview Image
cs_CZ: Nastavte náhledový obrázek

en: Set a time after which auto rotation will stop. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
cs_CZ: Nastavte čas, po kterém se automatické otáčení zastaví. Přiřaďte v milisekundách, kde 1000 milisekund = 1 sekunda.

en: Set a value to determine the speed of rotation. The higher the number, the faster it will rotate. Positive values will make it rotate clockwise and negative values will make it rotate anti clockwise
cs_CZ: Nastavte hodnotu pro určení rychlosti otáčení. Čím vyšší číslo, tím rychleji se bude otáčet. Kladné hodnoty způsobí, že se bude otáčet ve směru hodinových ručiček a záporné hodnoty způsobí, že se bude otáčet proti směru hodinových ru

en: Set an unique Hotspot ID to each of your Hotspots. Avoid Spaces & special characters. Set it like H1 or 01
cs_CZ: Nastavte jedinečné ID hotspotu pro každý ze svých hotspotů. Vyhněte se mezerám a speciálním znakům. Nastavte to jako H1 nebo 01

en: Set as Default
cs_CZ: nastavit jako výchozí

en: Set the Scene ID for your first panorama image. The Scene ID has to be unique for each scene and without any spaces or special characters. You can set it as Scene1, S1, or simply 01.
cs_CZ: Nastavte ID scény pro svůj první panoramatický obrázek. ID scény musí být jedinečné pro každou scénu a bez mezer nebo speciálních postav. Můžete jej nastavit jako Scene1, S1 nebo jednoduše 01.

en: Settings
cs_CZ: antologie

en: Setup
cs_CZ: aranžmá

en: Share On
cs_CZ: mít podíl na

en: Share your tour
cs_CZ: Sdílejte svou prohlídku

en: Since you have updated the plugin, please clear the browser cache for smooth functioning. Follow these steps if you are using <a href="https://support.google.com/accounts/answer/32050?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=en" target="_blank">Google Chrome</a>, <a href="https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-clear-firefox-cache" target="_blank">Mozilla Firefox</a>, <a href="https://clear-my-cache.com/en/apple-mac-os/safari.html" target="_blank">Safai</a> or <a href="https://support.microsoft.com/en-us/help/10607/microsoft-edge-view-delete-browser-history" target="_blank">Microsoft Edge</a>
cs_CZ: Protože jste aktualizovali plugin, vymažte prosím mezipaměť prohlížeče pro hladké fungování. TAGSHÁSHÁSHÁSHÁSHÁSHÁSHÁSÁSHÁSLOGÁSLOGÁSLOGÁSLOGESÁTÁGÁSY/32050 VZÁZÁVĚSMÁTORSKÁTŮM.

en: Starts from only
cs_CZ: začíná pouze z

en: Stop Auto-rotation after
cs_CZ: Po zastavení automatického otáčení

en: Style
cs_CZ: rydlo

en: Submit
cs_CZ: předložit

en: Support
cs_CZ: podpora

en: Take The Tour
cs_CZ: vyrazit na prohlídku

en: Target Scene ID
cs_CZ: ID cílové scény

en: Text Decoration
cs_CZ: dekorace textu

en: Text Transform
cs_CZ: Textová transform

en: Thank you
cs_CZ: děkuji

en: The notice will appear on the front end of the virtual tour if viewed from a mobile device.
cs_CZ: Oznámení se objeví na přední straně virtuální prohlídky, pokud je prohlíženo z mobilního zařízení.

en: This option will display Zoom In, Zoom Out and Full Screen buttons on the tour.
cs_CZ: Tato možnost zobrazí na turné přiblížení, oddálení a tlačítka na celou obrazovku.

en: This option will not work if the "Tour Autoload" is turned on.
cs_CZ: Tato možnost nebude fungovat, pokud je zapnuto "Autoload Tour".

en: This will set the scene fade effect and execution time.
cs_CZ: Tím se nastaví efekt slábnutí scény a čas provedení.

en: To Embed on External Page:
cs_CZ: Vložení na externí stránku:

en: To use this WP VR tour in your posts or pages use the following shortcode
cs_CZ: Chcete-li použít tuto WP VR Tour ve svých příspěvcích nebo stránkách, použijte následující krátký kód

en: Top
cs_CZ: hlava

en: Tour Autoload
cs_CZ: autonaložení zájezdu

en: Tour Background Audio
cs_CZ: prohlídka audio

en: Tour Background Music
cs_CZ: turné hudba na pozadí

en: Tour Preview
cs_CZ: náhled na prohlídku

en: Tour Preview Image will not appear if this is turned on.
cs_CZ: Pokud je zapnutý, obrázek náhledu zájezdu se nezobrazí.

en: Tours
cs_CZ: zájezd

en: Turning On The StreetView Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
cs_CZ: Zapnutím možnosti Streetview vymažete data virtuální prohlídky. Jsi si jistý?

en: Turning On The Video Option Will Erase Your Virtual Tour Data. Are You Sure?
cs_CZ: Zapnutím možnosti Video vymažete data virtuální prohlídky. Jsi si jistý?

en: Turning it On will display a gallery with all the scenes on your tour. By double clicking on a scene thumbnail on the gallery, you can move to that specific scene. The gallery will only show up on the front end and not on the preview.
cs_CZ: Zapnutím se zobrazí galerie se všemi scénami na vaší prohlídce. Dvojitým kliknutím na miniaturu scény v galerii můžete přejít na konkrétní scénu. Galerie se zobrazí pouze na přední straně a ne na náhledu.

en: Turning it on will display scene titles on each scene thumbnail inside the Scene Gallery. The Scene IDs will be used as the Scene Title.
cs_CZ: Zapnutím se zobrazí názvy scén na každé miniaturě scény v galerii scény. Jako název scény budou použity ID scény.

en: Underline
cs_CZ: podtrhnout

en: Unlimited Hotspots (Up to to 5 for a scene in free)
cs_CZ: Neomezené početní místa (až 5 pro scénu zdarma)

en: Unlimited Scenes (Up to 5 in Free)
cs_CZ: Neomezené scény (až 5 zdarma)

en: Unlock all these options by upgrading to Premium version
cs_CZ: Odemkněte všechny tyto možnosti upgradem na prémiovou verzi

en: Upgrade Now
cs_CZ: Upgradujte nyní

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: upgradovat na pro

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: upgradovat na pro

en: Upload Panorama Image
cs_CZ: Nahrajte obrázek panorama

en: Upload or Add Link
cs_CZ: Nahrajte nebo přidejte odkaz

en: Uppercase
cs_CZ: velká písmena

en: Use the iframe below to share this tour on an external page.
cs_CZ: Pomocí níže uvedeného iframe sdílejte tuto prohlídku na externí stránce.

en: Using this Tour
cs_CZ: Pomocí této prohlídky

en: VR GLass Support:
cs_CZ: Skleněná podpora VR:

en: VR Glass Support for Video Tours
cs_CZ: Skleněná podpora VR pro videoprohlídky

en: Video
cs_CZ: video

en: Video Settings :
cs_CZ: Nastavení videa:

en: Video Tutorials
cs_CZ: Videonávody

en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
cs_CZ: WP VR - 360 Panorama a Virtual Tour Creator pro WordPress je přizpůsobený nástroj Panaroma & Virtual Builder pro web WordPress.

en: WP VR assets will be loaded on your allowed pages only. If you turn this on, you have to list the URL's of the pages with virtual tours on the 'List of allowed pages to load WP VR scripts' option
cs_CZ: Aktiva WP VR se načtou pouze na vaše povolené stránky. Pokud toto zapnete, musíte uvést adresy URL stránek s virtuálními prohlídkami v možnosti „Seznam povolených stránek pro načítání skriptů WP VR“.

en: WP VR will not load Font Awesome library.
cs_CZ: WP VR nenačte knihovnu úžasných písem.

en: WP VR will resize each scenes for mobile devices.
cs_CZ: WP VR změní velikost každé scény pro mobilní zařízení.

en: WPVR Feature Comparison
cs_CZ: Porovnání funkcí WPVR

en: WPVR Height
cs_CZ: Výška WPVR

en: WPVR Mobile Height
cs_CZ: Mobilní výška WPVR

en: WPVR Radius
cs_CZ: Poloměr WPVR

en: WPVR Setup
cs_CZ: Nastavení WPVR

en: WPVR Tour ID
cs_CZ: ID turné WPVR

en: WPVR Width
cs_CZ: Šířka WPVR

en: When someone clicks on the tour, auto-rotation stops. Here, set a time after which auto rotation will start again. Assign in milliseconds, where 1000 milliseconds = 1 second.
cs_CZ: Když někdo klikne na prohlídku, automatické otáčení se zastaví. Zde nastavte čas, po kterém se automatické otáčení spustí znovu. Přiřaďte v milisekundách, kde 1000 milisekund = 1 sekunda.

en: Width
cs_CZ: šířka

en: Width (px)
cs_CZ: Šířka (PX)

en: Width Fullwidth
cs_CZ: Šířka plná šířka

en: Width Unit
cs_CZ: šířka jednotky

en: Width:
cs_CZ: Šířka:

en: Will activate the VR Glass support on mobile devices. This is the Beta release. So, if you face any issues with it, please contact us at support@rextheme.com
cs_CZ: aktivuje podporu VR Glass na mobilních zařízeních. Toto je beta vydání. Pokud s ním tedy máte nějaké problémy, kontaktujte nás na adrese support@rextheme.com

en: Will convert any jpeg or png image to webp format during media upload. will decrease the image size with no quality compromise and help the site to load faster.
cs_CZ: Během nahrávání média převede jakýkoli obrázek JPEG nebo PNG do formátu WebP. Sníží velikost obrázku bez kompromisů v kvalitě a pomůže webu rychleji se načítat.

en: WooCommerce Add-on
cs_CZ: doplněk woocommerce

en: Word Spacing (px)
cs_CZ: Rozmístění slov (px)

en: WordPress's default large image handler for images larger than 2560px will be disabled for WP VR. So can create virtual tours with extremely high-quality images. Enabling it will also show high res image on mobile devices. Many devices may not support that resolution.
cs_CZ: Výchozí velká obslužná rutina obrázků WordPress pro obrázky větší než 2560 px bude pro WP VR zakázána. Může tedy vytvářet virtuální prohlídky s extrémně kvalitními obrázky. Povolením se také zobrazí obraz ve vysokém rozlišení na mobilních zařízeních. Mnoho zařízení nemusí toto rozlišení podporovat.

en: Write your css here
cs_CZ: Sem napište své CSS

en: Write your custom css
cs_CZ: Napište svůj vlastní CSS

en: Yaw
cs_CZ: vybočit

en: Yes
cs_CZ: ano

en: You can disable on hover content for mobile devices. As most of the devices are touch based.
cs_CZ: můžete zakázat obsah Hover pro mobilní zařízení. Protože většina zařízení je založena na dotyku.

en: You can use any image size but maximum image upload size recommended to support all device is 4096x2000 px for perfect responsive view. To check 360 view, click on preview button and check tour preview metabox.
cs_CZ: Můžete použít jakoukoli velikost obrázku, ale maximální velikost nahrávání obrázku doporučená pro podporu všech zařízení je 4096x2000 px pro perfektní responzivní zobrazení. Chcete-li zkontrolovat zobrazení 360, klikněte na tlačítko Náhled a zaškrtněte políčko Náhled prohlídky.

en: Your Image In Tour Mode
cs_CZ: Váš obrázek v režimu Tour

en: Your Viewers - And Make Them Take
cs_CZ: vaše diváky – a přimějte je, aby to vzali

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
cs_CZ: Na vašem hodnocení a zpětné vazbě nám záleží. Pokud jste spokojeni s WP VR - 360 Panorama a Virtual Tour Creator pro WordPress, dejte nám hodnocení.

en: Zoom In
cs_CZ: přiblížit se

en: Zoom Out
cs_CZ: oddálit

en: Zoom interval is 50 to 120 degree. You can put any value between 50 to 120. As an example, if you set 100, the scene will display with zoom in 100 degree on each load.
cs_CZ: Interval zoomu je 50 až 120 stupňů. Můžete vložit libovolnou hodnotu mezi 50 až 120. Pokud například nastavíte 100, scéna se zobrazí se zoomem 100 stupňů při každém zatížení.

en: add
cs_CZ: přidat

en: features
cs_CZ: rysy

en: for Choosing
cs_CZ: za výběr

en: for Virtual Tours, Viewing Panoramas, and 360 Degree Content
cs_CZ: Pro virtuální prohlídky, prohlížení panoramat a 360stupňový obsah

en: for unlimited virtual tours.
cs_CZ: Pro neomezené virtuální prohlídky.

en: free
cs_CZ: zdarma

en: pro
cs_CZ: profesionál

en: vh
cs_CZ: VH
