WP VR - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Activate License
hr: Aktivirajte licencu

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
hr: Prije nego što započnete, možete provjeriti našu Dokumentaciju da biste se upoznali sa WP VR - 360 Panorama i stvarateljem virtualne turneje za WordPress.

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
hr: Ne možete pronaći rješenje s našom dokumentacijom? Samo pošaljite kartu na forumu za podršku. Trebamo riješiti vaše pitanje.

en: Deactivate License
hr: Deaktiviraj licencu

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
hr: Nemojte zatvoriti ili osvježiti stranicu tijekom postupka uvoza. Može proći nekoliko minuta.

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Enter your license key, save changes and activate.
hr: Unesite licenčni ključ, spremite promjene i aktivirajte.

en: Height:
hr: Visina:

en: ID:
hr: ISKAZNICA:

en: Import
hr: Uvoz

en: Import tour file:
hr: Uvezi datoteku obilaska:

en: License Key
hr: Licencni ključ

en: Make WPVR Popular
hr: Učinite WPVR popularnim

en: Post a Ticket
hr: Pošaljite ulaznicu

en: Put value in (px)
hr: Stavite vrijednost u (px)

en: Share On
hr: Dijeli

en: Support
hr: podrška

en: Upgrade to Pro
hr: Nadogradi na pro

en: Video Tutorials
hr: Video tutorijali

en: Width:
hr: Širina:

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
hr: WP VR - 360 Panorama i stvaralac virtualne turneje za WordPress prilagođeni je alat za panoramu i virtualnu gradnju za web mjesto WordPress.

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
hr: Vaša ocjena i povratne informacije su nam bitni. Ako ste zadovoljni s WP VR - 360 Panorama i tvorcem virtualne turneje za WordPress, ocjenjujte nas.
