WP VR - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Activate License
fi: Aktivoi lisenssi

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
fi: Ennen aloittamista voit tutustua dokumentaatioomme perehtyäksesi WP VR-360 Panoraman ja WordPressin virtuaalisen kiertueen luojaan.

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
fi: Etkö löydä ratkaisua dokumentaatioissamme? Lähetä vain lippu tukifoorumiin. Meidän on ratkaistava ongelmasi.

en: Deactivate License
fi: Poista käyttöoikeus käytöstä

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
fi: Älä sulje tai päivitä sivua tuonnin aikana. Se voi viedä muutaman minuutin.

en: Documentation
fi: Dokumentointi

en: Enter your license key, save changes and activate.
fi: Kirjoita lisenssiavaimesi, tallenna muutokset ja aktivoi.

en: General
fi: yleinen

en: Height:
fi: Korkeus:

en: Import
fi: Tuonti

en: Import tour file:
fi: Tuo kiertotiedosto:

en: License Key
fi: Lisenssiavain

en: Make WPVR Popular
fi: Tee WPVR: stä suosittu

en: Post a Ticket
fi: Lähetä lippu

en: Put value in (px)
fi: Lisää arvo (px)

en: Radius:
fi: Lisää arvo (px)

en: Share On
fi: Jaa

en: Support
fi: Tuki

en: Upgrade to Pro
fi: Päivittää Pro: hon

en: Video Tutorials
fi: Video-oppaat

en: Width:
fi: Leveys:

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
fi: WP VR - 360 Panoraama ja virtuaalikiertueiden luoja WordPressille on räätälöity panoraama- ja virtuaalinen rakennustyökalu WordPress-verkkosivustoon.

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
fi: Arvostelu ja palaute ovat meille tärkeitä. Jos olet tyytyväinen WP VR - 360 Panorama -sovellukseen ja WordPressin virtuaalikierroksen luoja, antaa meille arvosanan.
