WP VR - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Activate License
af: Aktiveer lisensie

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
af: Voordat u begin, kan u ons Dokumentasie nagaan om vertroud te raak met WP VR - 360 Panorama en virtuele toermaker vir WordPress.

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
af: Kan u nie 'n oplossing vind met ons dokumentasie nie? Plaas 'n kaartjie op die ondersteuningsforum. Ons moet u probleem oplos.

en: Deactivate License
af: Deaktiveer lisensie

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
af: Moenie die bladsy tydens die invoerproses toemaak of verfris nie. Dit kan 'n paar minute neem.

en: Documentation
af: dokumentasie

en: Enter your license key, save changes and activate.
af: Voer u lisensie-sleutel in, stoor veranderinge en aktiveer.

en: General
af: algemene

en: Height:
af: Hoogte:

en: Import
af: invoer

en: Import tour file:
af: Voer toerlêer in:

en: License Key
af: Lisensie sleutel

en: Make WPVR Popular
af: Maak WPVR gewild

en: Post a Ticket
af: Plaas 'n kaartjie

en: Put value in (px)
af: Sit waarde in (px)

en: Radius:
af: radius:

en: Share On
af: Deel op

en: Support
af: ondersteuning

en: Upgrade to Pro
af: Opgradeer na Pro

en: Video Tutorials
af: Video-tutoriale

en: Width:
af: breedte:

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
af: WP VR - 360 Panorama en virtuele toermaker vir WordPress is 'n aangepaste panorama en virtuele bouerinstrument vir WordPress webwerf.

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
af: U gradering en terugvoer is vir ons van belang. Gee ons 'n waardering as u tevrede is met WP VR - 360 Panorama en 'n virtuele toermaker vir WordPress.
