wpLingua - en to nl_NL translation catalogue (507 entries)

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Global
nl_NL: Algemeen

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saudi Arabië

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Chad
nl_NL: Tsjaad

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Jordan
nl_NL: Jordanië

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Libya
nl_NL: Libië

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: Palestine
nl_NL: Palestina

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: Sudan
nl_NL: Soedan

en: Syria
nl_NL: Syrië

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: United Arab Emirates
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: Chinese
nl_NL: Chinees

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Danish
nl_NL: Deens

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Belgium
nl_NL: België

en: Slovak
nl_NL: Slowaaks

en: Slovakia
nl_NL: Slowakije

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechië

en: English
nl_NL: Engels

en: US / GB
nl_NL: VS / GB

en: United Kingdom
nl_NL: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Ireland
nl_NL: Ierland

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw-Zeeland

en: South Africa
nl_NL: Zuid-Afrika

en: Kenya
nl_NL: Kenia

en: South Sudan
nl_NL: Zuid-Soedan

en: Finnish
nl_NL: Fins

en: French
nl_NL: Frans

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: Cameroon
nl_NL: Kameroen

en: Ivory Coast
nl_NL: Ivoorkust

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: German
nl_NL: Duits

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Hebrew
nl_NL: Hebreeuws

en: Israel
nl_NL: Israël

en: Hungarian
nl_NL: Hongaars

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: Indonesia
nl_NL: Indonesië

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: South Korea
nl_NL: Zuid-Korea

en: North Korea
nl_NL: Noord-Korea

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Portuguese
nl_NL: Portugees

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: Russia
nl_NL: Rusland

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Belarus
nl_NL: Wit-Rusland

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgizië

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Chile
nl_NL: Chili

en: Equatorial Guinea
nl_NL: Equatoriaal-Guinea

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: Swedish
nl_NL: Zweeds

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Ukrainian
nl_NL: Oekraïens

en: Ukraine
nl_NL: Oekraïne

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: Vietnam
nl_NL: Viëtnam

en: Bottom right
nl_NL: Rechtsonder

en: Bottom center
nl_NL: Onder Midden

en: Bottom left
nl_NL: Linksonder

en: None
nl_NL: Geen

en: Light - Double - Smooth
nl_NL: Licht - Dubbel - Glad

en: Light - Double - Square
nl_NL: Licht - Dubbel - Vierkant

en: Light - Simple - Smooth
nl_NL: Licht - Eenvoudig - Soepel

en: Light - Simple - Square
nl_NL: Licht - Eenvoudig - Vierkant

en: Grey - Double - Smooth
nl_NL: Grijs - Dubbel - Glad

en: Grey - Double - Square
nl_NL: Grijs - Dubbel - Vierkant

en: Grey - Simple - Smooth
nl_NL: Grijs - Eenvoudig - Glad

en: Grey - Simple - Square
nl_NL: Grijs - Eenvoudig - Vierkant

en: Dark - Double - Smooth
nl_NL: Donker - Dubbel - Glad

en: Dark - Double - Square
nl_NL: Donker - Dubbel - Vierkant

en: Dark - Simple - Smooth
nl_NL: Donker - Eenvoudig - Zacht

en: Dark - Simple - Square
nl_NL: Donker - Eenvoudig - Vierkant

en: Blur Black - Double - Smooth
nl_NL: Waas Zwart - Dubbel - Glad

en: Blur Black - Double - Square
nl_NL: Waas Zwart - Dubbel - Vierkant

en: Blur Black - Simple - Smooth
nl_NL: Zwart vervagen - Eenvoudig - Zacht

en: Blur Black - Simple - Square
nl_NL: Waas Zwart - Eenvoudig - Vierkant

en: Blur White - Double - Smooth
nl_NL: Waas Wit - Dubbel - Glad

en: Blur White - Double - Square
nl_NL: Waas Wit - Dubbel - Vierkant

en: Blur White - Simple - Smooth
nl_NL: Wit vervagen - Eenvoudig - Zacht

en: Blur White - Simple - Square
nl_NL: Waas Wit - Eenvoudig - Vierkant

en: Block
nl_NL: Blok

en: Original name
nl_NL: Oorspronkelijke naam

en: Translated name
nl_NL: Vertaalde naam

en: Language ID
nl_NL: Taal ID

en: No display
nl_NL: Geen weergave

en: Circle
nl_NL: Cirkel

en: Rectangular
nl_NL: Rechthoekig

en: Wave
nl_NL: Golf

en: Display
nl_NL: Weergave

en: List without current language
nl_NL: Lijst zonder huidige taal

en: List without active class
nl_NL: Lijst zonder actieve klasse

en: List with active class
nl_NL: Lijst met actieve klasse

en: Sub-list
nl_NL: Sublijst

en: This URL is excluded from translation
nl_NL: Deze URL is uitgesloten van vertaling

en: Return on page
nl_NL: Terug op pagina

en: Visual editor
nl_NL: Visuele editor

en: All translations on page
nl_NL: Alle vertalingen op pagina

en: Edit the page slug
nl_NL: Bewerk de paginaslug

en: Translations
nl_NL: Vertalingen

en: Edit translations
nl_NL: Vertalingen bewerken

en: You are about to leave the page without saving your changes. They will be lost if you continue. Would you like to leave the page anyway?
nl_NL: Je staat op het punt de pagina te verlaten zonder je wijzigingen op te slaan. Ze zullen verloren gaan als je doorgaat. Wil je de pagina toch verlaten?

en: wpLingua - Dictionary rules
nl_NL: wpLingua - Regels voor woordenboeken

en: Dictionary entries
nl_NL: Woordenboek

en: Translation rules by dictionary:
nl_NL: Vertaalregels door woordenboek:

en: The dictionary allows you to define translation rules that apply when generating machine translations. You can specify words or sets of words that should never be translated, or define how they should be translated for each language.
nl_NL: Met het woordenboek kun je vertaalregels definiëren die van toepassing zijn bij het genereren van machinevertalingen. Je kunt woorden of woordgroepen opgeven die nooit vertaald mogen worden, of definiëren hoe ze vertaald moeten worden voor elke taal.

en: Add a dictionary entry
nl_NL: Een woordenboekitem toevoegen

en: Add an entry
nl_NL: Een item toevoegen

en: Edit the entry
nl_NL: De invoer bewerken

en: All dictionary entries:
nl_NL: Alle woordenboekvermeldingen:

en: Rule N°
nl_NL: Regel nr

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Always translate:
nl_NL: Altijd vertalen:

en:  - By:
nl_NL:  - Door:

en: Never translate:
nl_NL: Nooit vertalen:

en: Source text:
nl_NL: Bronvermelding:

en: Never translate
nl_NL: Nooit vertalen

en:  - Always translate by:
nl_NL:  - Altijd vertalen door:

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Save new entry
nl_NL: Nieuw item opslaan

en: Save edited entry
nl_NL: Bewerkte invoer opslaan

en: wpLingua - Exclusion rules
nl_NL: wpLingua - Uitsluitingsregels

en: Exclude URL
nl_NL: URL uitsluiten

en: Exclude URL from translation:
nl_NL: URL uitsluiten van vertaling:

en: You can exclude from translations pages you wish to offer only in the website's original language. To do this, list the REGEXs that match the URL to be excluded, one per line. Examples:
nl_NL: Je kunt pagina's die je alleen in de oorspronkelijke taal van de website wilt aanbieden uitsluiten van vertalingen. Om dit te doen maak je een lijst met REGEXs die overeenkomen met de URL die je wilt uitsluiten, één per regel. Voorbeelden:

en: Exclude URL "/my-page/"
nl_NL: URL "/mijn-pagina/" uitsluiten

en: Exclude URL starting with "/my-page/"
nl_NL: URL uitsluiten die begint met "/mijn-pagina/"

en: Exclude URL ending with "/my-page/"
nl_NL: URL uitsluiten die eindigen op "/mijn-pagina/"

en: Exclude URL containing "/my-page/"
nl_NL: URL uitsluiten die "/mijn-pagina/" bevat

en: Exclude elements
nl_NL: Elementen uitsluiten

en: Exclude HTML elements:
nl_NL: HTML-elementen uitsluiten:

en: You can leave some elements of your web pages untranslated. To do this, list below the CSS selectors for the elements to be excluded, one per line. Examples:
nl_NL: Je kunt sommige elementen van je webpagina's onvertaald laten. Om dit te doen, vermeld je hieronder de CSS-selectors voor de elementen die je wilt uitsluiten, één per regel. Voorbeelden:

en: Exclude elements by ID attribute
nl_NL: Elementen uitsluiten op ID-attribuut

en: Exclude elements by class attribute
nl_NL: Elementen uitsluiten op klassekenmerk

en: Exclude elements by CSS selector
nl_NL: Elementen uitsluiten met CSS-selector

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: wpLingua - Links & Medias
nl_NL: wpLingua - Links & Media

en: Links & medias
nl_NL: Links & media

en: Links and medias translations rules:
nl_NL: Regels voor links en mediavertalingen:

en: Translation rules on links and media allow different images to be displayed or link URLs to be changed according to the current language. These rules apply to elements such as: link target URLs, image source URLs, iframe source URLs, URLs in intercepted JSONs...
nl_NL: Vertaalregels voor links en media maken het mogelijk om verschillende afbeeldingen weer te geven of link-URL's te wijzigen afhankelijk van de huidige taal. Deze regels zijn van toepassing op elementen zoals: doel-URL's van koppelingen, bron-URL's van afbeeldingen, iframe bron-URL's, URL's in onderschepte JSON's...

en: Add a rule
nl_NL: Een regel toevoegen

en: All links and medias rules:
nl_NL: Alle links en media regels:

en: Mode:
nl_NL: Modus:

en: Exactly equal
nl_NL: Precies gelijk

en: Partially equal
nl_NL: Gedeeltelijk gelijk

en: Original:
nl_NL: Origineel:

en: Original URL:
nl_NL: Oorspronkelijke URL:

en: Message:
nl_NL: Bericht:

en: An error occurred with API key.
nl_NL: Er is een fout opgetreden met de API-sleutel.

en: Invalid API key.
nl_NL: Ongeldige API-sleutel.

en: An error occurred while creating the API key.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het aanmaken van de API-sleutel.

en: wpLingua - Register API key
nl_NL: wpLingua - API-sleutel registreren

en: API key created
nl_NL: API-sleutel aangemaakt

en: API key created and sent by email
nl_NL: API-sleutel aangemaakt en per e-mail verzonden

en: The API key has been correctly created and sent to the following e-mail address:
nl_NL: De API-sleutel is correct aangemaakt en verzonden naar het volgende e-mailadres:

en: Go to your mailbox and copy the API key sent to you (don't forget to check the spam section of your mailbox). Then paste it in the section below, and click "Set API key" to make your website multilingual.
nl_NL: Ga naar je mailbox en kopieer de API-sleutel die je hebt ontvangen (vergeet niet de spamsectie van je mailbox te controleren). Plak deze vervolgens in de sectie hieronder en klik op "API-sleutel instellen" om je website meertalig te maken.

en: Set API Key
nl_NL: API-sleutel instellen

en: Get API key
nl_NL: API-sleutel ophalen

en: Start with wpLingua
nl_NL: Begin met wpLingua

en: You are just a few clicks away from making your website multilingual!
nl_NL: Je bent slechts een paar klikken verwijderd van het meertalig maken van je website!

en: For wpLingua to work, an API key is required so that your website has access to the automatic translation service. On this page you can enter your API key if you already have one, or create one for free.
nl_NL: Om wpLingua te laten werken, heb je een API-sleutel nodig zodat je website toegang heeft tot de automatische vertaalservice. Op deze pagina kun je je API-sleutel invoeren als je die al hebt, of er gratis een aanmaken.

en: An <strong>instantly multilingual website</strong> thanks to automatic text detection and translation. Easy to use, no knowledge required.
nl_NL: Een <strong>direct meertalige website</strong> dankzij automatische tekstdetectie en vertaling. Gemakkelijk te gebruiken, geen kennis vereist.

en: <strong>SEO friendly</strong> to allow search engines to index translated pages. Open up your website and your business to the whole world.
nl_NL: <strong>SEO-vriendelijk</strong> zodat zoekmachines vertaalde pagina's kunnen indexeren. Stel je website en je bedrijf open voor de hele wereld.

en: All <strong>translations are editable</strong>. Discover the visual editor and edit translations simply by clicking on them. With a fully customizable language switcher.
nl_NL: Alle <strong>vertalingen zijn bewerkbaar</strong>. Ontdek de visuele editor en bewerk vertalingen door er gewoon op te klikken. Met een volledig aanpasbare taalswitcher.

en: One <strong>free and unlimited</strong> language for personal blogs and non-commercial websites. And many more features!
nl_NL: Eén <strong>gratis en onbeperkte</strong> taal voor persoonlijke blogs en niet-commerciële websites. En nog veel meer functies!

en: Set API key
nl_NL: API-sleutel instellen

en: Advanced API features
nl_NL: Geavanceerde API-functies

en: Important Notice
nl_NL: Belangrijk bericht

en: Website incompatible with string translation
nl_NL: Website niet compatibel met stringvertaling

en: Your website contains a large amount of content, which exceeds the limits of the string translation method used by wpLingua.
nl_NL: Uw website bevat een grote hoeveelheid inhoud, die de limieten van de door wpLingua gebruikte stringvertalingsmethode overschrijdt.

en: Why the website is incompatible
nl_NL: Waarom de website niet compatibel is

en: wpLingua works by identifying and translating each string of characters individually. On a large website, this method generates a very large number of database entries, causing overload and slowdowns.
nl_NL: wpLingua werkt door elke reeks tekens afzonderlijk te identificeren en te vertalen. Op een grote website genereert deze methode een zeer groot aantal database-items, wat leidt tot overbelasting en vertragingen.

en: Recommended solution
nl_NL: Aanbevolen oplossing

en: To make large websites multilingual, we recommend using a translation plugin based on content duplication, such as Polylang or WPML. These solutions are specifically designed to efficiently manage large websites.
nl_NL: Om grote websites meertalig te maken, raden we aan om een vertaalplugin te gebruiken die gebaseerd is op het dupliceren van content, zoals Polylang of WPML. Deze oplossingen zijn speciaal ontworpen om grote websites efficiënt te beheren.

en: Set the wpLingua API key:
nl_NL: Stel de wpLingua API-sleutel in:

en: If you already have an API key, enter it below. If you've forgotten your website's API key, visit
nl_NL: Als je al een API-sleutel hebt, voer deze dan hieronder in. Als u de API-sleutel van uw website bent vergeten, ga dan naar

en: the API key retrieval page
nl_NL: de API-sleutel opvraagpagina

en: Click to expand
nl_NL: Klik om uit te vouwen

en: A wpLingua API key consists of 42 characters (uppercase, lowercase and numbers). It is emailed to you when you request it using the form provided when you install the plugin. You must keep this key secret and only communicate it to wplingua.com services.
nl_NL: Een wpLingua API sleutel bestaat uit 42 karakters (hoofdletters, kleine letters en cijfers). Het wordt naar je gemaild wanneer je het aanvraagt via het formulier dat je krijgt wanneer je de plugin installeert. Je moet deze sleutel geheim houden en alleen doorgeven aan de diensten van wplingua.com.

en: Register wpLingua API key:
nl_NL: WpLingua API-sleutel registreren:

en: Claim a wpLingua API key and make your website multilingual in a minute! For a personal blog or a non-commercial website, get one unlimited free language.
nl_NL: Claim een wpLingua API sleutel en maak je website meertalig in een minuut! Voor een persoonlijke blog of een niet-commerciële website krijg je één onbeperkte gratis taal.

en: Email address:
nl_NL: E-mailadres:

en: The email address is detected and pre-filled. This is the administrative email address entered in the Settings ➔ General tab. You can use another email address used to receive your API key.
nl_NL: Het e-mailadres wordt gedetecteerd en vooraf ingevuld. Dit is het administratieve e-mailadres dat is ingevoerd in het tabblad Instellingen ➔ Algemeen. U kunt een ander e-mailadres gebruiken om uw API-sleutel te ontvangen.

en: Website URL:
nl_NL: URL website:

en: This is the URL of your website, it is detected and pre-filled automatically. Please check it and only enter the address of your production website (no test website or development environment).
nl_NL: Dit is de URL van je website, deze wordt automatisch gedetecteerd en vooraf ingevuld. Controleer dit en voer alleen het adres van uw productiewebsite in (geen testwebsite of ontwikkelomgeving).

en: Website language:
nl_NL: Taal van de website:

en: This is the language of your website, defined by the associated API key. Make sure your website language is also correctly set in WordPress options (Settings ➔ General ➔ Website Language).
nl_NL: Dit is de taal van je website, gedefinieerd door de bijbehorende API-sleutel. Zorg ervoor dat de taal van je website ook correct is ingesteld in de opties van WordPress (Instellingen ➔ Algemeen ➔ Taal van website).

en: Language to add:
nl_NL: Toe te voegen taal:

en: This is the language you want to translate your website into. Be careful not to make a mistake because you will not be able to change the language afterwards.
nl_NL: Dit is de taal waarin je je website wilt vertalen. Pas op dat je geen fout maakt, want je kunt de taal achteraf niet meer wijzigen.

en: I have read and accept the
nl_NL: Ik heb het gelezen en ga akkoord met de

en: API terms of use
nl_NL: API-gebruiksvoorwaarden

en: Website Locale:
nl_NL: Locatie website:

en: Get more target languages and advanced features:
nl_NL: Krijg meer doeltalen en geavanceerde functies:

en: To translate your website into more languages and access advanced features, visit wpLingua website.
nl_NL: Om je website in meer talen te vertalen en toegang te krijgen tot geavanceerde functies, bezoek je de website van wpLingua.

en: Use wpLingua on commercial website
nl_NL: Gebruik wpLingua op een commerciële website

en: Allow search from all languages
nl_NL: Zoeken in alle talen toestaan

en: Get more target languages
nl_NL: Krijg meer doeltalen

en: Visit wpLingua website
nl_NL: Bezoek wpLingua website

en: wpLingua - General settings
nl_NL: wpLingua - Algemene instellingen

en: Website language
nl_NL: Taal website

en: Translated languages
nl_NL: Vertaalde talen

en: Features
nl_NL: Kenmerken

en: API Key
nl_NL: API sleutel

en: Your website is being translated and will be ready soon.
nl_NL: Je website wordt vertaald en zal binnenkort klaar zijn.

en: In just a few seconds, your website will be multilingual, and search engines will be able to index these new pages. wpLingua detects all the texts on your pages and offers you a first automatically generated translation. All translations are editable: open the visual editor from the administration bar and edit them simply by clicking on the texts on your website.
nl_NL: In slechts enkele seconden is je website meertalig en kunnen zoekmachines deze nieuwe pagina's indexeren. wpLingua detecteert alle teksten op je pagina's en biedt je een eerste automatisch gegenereerde vertaling. Alle vertalingen zijn bewerkbaar: open de visuele editor vanuit de beheerbalk en bewerk ze door simpelweg op de teksten op je website te klikken.

en: Translation progress:
nl_NL: Voortgang van de vertaling:

en: Your website is now multilingual!
nl_NL: Uw website is nu meertalig!

en: You can start visiting the translated version.
nl_NL: Je kunt de vertaalde versie nu bekijken.

en: The first time a translated page is loaded, the translations are automatically generated and saved in the database. This may take some time (on first generation only) depending on the size of your content. This is why we advise you to browse your entire website for the first time in order to generate all the multilingual versions.
nl_NL: De eerste keer dat een vertaalde pagina wordt geladen, worden de vertalingen automatisch gegenereerd en opgeslagen in de database. Dit kan enige tijd duren (alleen bij de eerste generatie), afhankelijk van de grootte van je inhoud. Daarom raden we je aan om de eerste keer je hele website door te bladeren om alle meertalige versies te genereren.

en: All translations are editable: open the visual editor from the administration bar and edit them simply by clicking on the texts on your website.
nl_NL: Alle vertalingen zijn bewerkbaar: open de visuele editor vanuit de beheerbalk en bewerk ze door simpelweg op de teksten op je website te klikken.

en: Visit your multilingual website
nl_NL: Bezoek je meertalige website

en: Original website language:
nl_NL: Originele website taal:

en: Please choose an option
nl_NL: Selecteer een optie

en: Original website language, defined by API key:
nl_NL: Originele website taal, bepaald door API sleutel:

en: If you have mistakenly selected the wrong language, you can delete the API key in the site options below and request a new API key.
nl_NL: Als je per ongeluk de verkeerde taal hebt geselecteerd, kun je de API-sleutel verwijderen in de onderstaande siteopties en een nieuwe API-sleutel aanvragen.

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Flag to use for this language:
nl_NL: Te gebruiken vlag voor deze taal:

en: Custom flag URL for this language:
nl_NL: Aangepaste vlag URL voor deze taal:

en: Important: space out the addition of new languages ​​by at least ten days and browse your site for the first time in the added languages. This promotes better indexing by search engines, reduces the load on your server and minimizes the risk of slowdowns on your site.
nl_NL: Belangrijk: stel de toevoeging van nieuwe talen minstens tien dagen uit en bekijk uw site voor het eerst in de toegevoegde talen. Dit bevordert een betere indexering door zoekmachines, vermindert de belasting van uw server en minimaliseert het risico op vertragingen op uw site.

en: Add new target Language:
nl_NL: Nieuwe doeltaal toevoegen:

en: Add language
nl_NL: Taal toevoegen

en: (Private)
nl_NL: (Privé)

en: Move up
nl_NL: Verplaats omhoog

en: Move down
nl_NL: Verplaats omlaag

en: Make this language private
nl_NL: Maak deze taal privé

en: Private languages will only be visible to logged-in users with editing rights. This option allows administrators to pre-generate and correct translations before they are accessible to the public.
nl_NL: Privé talen zijn alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers met bewerkingsrechten. Met deze optie kunnen beheerders vertalingen vooraf genereren en corrigeren voordat ze toegankelijk zijn voor het publiek.

en: Target languages enabled:
nl_NL: Doeltalen ingeschakeld:

en: Access more target languages by upgrading your API key.
nl_NL: Krijg toegang tot meer doeltalen door je API-sleutel te upgraden.

en: Available languages:
nl_NL: Beschikbare talen:

en: wplingua.com : Upgrade your API key
nl_NL: wplingua.com : Upgrade je API-sleutel

en: API translation features:
nl_NL: API vertaalfuncties:

en: The options below require extended access to the wpLingua API to be functional on your website.
nl_NL: De opties hieronder vereisen uitgebreide toegang tot de wpLingua API om functioneel te zijn op je website.

en: Use of the free wpLingua API keys is reserved for personal blogs and non-profit websites; paid subscriptions are available for companies and commercial websites.
nl_NL: Het gebruik van de gratis wpLingua API keys is voorbehouden aan persoonlijke blogs en non-profit websites; betaalde abonnementen zijn beschikbaar voor bedrijven en commerciële websites.

en: Search from translated languages
nl_NL: Zoeken in vertaalde talen

en: Enable visitors to search on your website in their own language.
nl_NL: Stel bezoekers in staat om in hun eigen taal op je website te zoeken.

en: Example: if your website is translated from English to French and you have a post named "Hello". When a French visitor searches for the term "Bonjour" on the website, this feature will translate it on the fly to "Hello" before launching the search. This will allow WordPress to find the post named "Hello" when your visitor has searched for "Bonjour".
nl_NL: Voorbeeld: als je website vertaald is van het Engels naar het Frans en je hebt een bericht met de naam "Hallo". Wanneer een Franse bezoeker zoekt naar de term "Bonjour" op de website, dan zal deze functie dit direct vertalen naar "Hallo" voordat de zoekopdracht wordt gestart. Hierdoor kan WordPress het bericht met de naam "Hallo" vinden wanneer je bezoeker heeft gezocht naar "Bonjour".

en: SEO features:
nl_NL: SEO-functies:

en: Add hreflang tags to translated pages
nl_NL: Hreflang-tags toevoegen aan vertaalde pagina's

en: This option automatically adds hreflang tags to your pages that are available in multiple languages.
nl_NL: Deze optie voegt automatisch hreflang-tags toe aan je pagina's die in meerdere talen beschikbaar zijn.

en: Hreflang tags are HTML metadata used to indicate the URLs of each language version of a page. They are not visible to visitors, but they allow search engines (Google, Bing, etc.) to identify the multilingual structure of the site and display the correct version according to the user's language.
nl_NL: Hreflang-tags zijn HTML-metagegevens die worden gebruikt om de URL's van elke taalversie van een pagina aan te geven. Ze zijn niet zichtbaar voor bezoekers, maar ze stellen zoekmachines (Google, Bing, enz.) in staat om de meertalige structuur van de site te identificeren en de juiste versie weer te geven op basis van de taal van de gebruiker.

en: Enable multilingual XML Sitemap
nl_NL: Meertalige XML-sitemap inschakelen

en: This option automatically adds your wpLingua translated pages into your XML Sitemap files.
nl_NL: Deze optie voegt automatisch je wpLingua vertaalde pagina's toe aan je XML Sitemap bestanden.

en: An XML Sitemap is used by search engines (Google, Bing, etc.) to better discover and index the pages of your website. By default, only the default language pages are included. With this option enabled, all translated versions of your content will also be listed.
nl_NL: Een XML Sitemap wordt gebruikt door zoekmachines (Google, Bing, enz.) om de pagina's van uw website beter te ontdekken en te indexeren. Standaard worden alleen de pagina's in de standaardtaal opgenomen. Als u deze optie inschakelt, worden ook alle vertaalde versies van uw inhoud weergegeven.

en: This greatly improves SEO visibility, ensuring that search engines can easily find and index your content in every language.
nl_NL: Dit verbetert de SEO zichtbaarheid enorm en zorgt ervoor dat zoekmachines je inhoud in elke taal gemakkelijk kunnen vinden en indexeren.

en: wpLingua uses a universal method that intercepts and extends sitemap. It works with the native WordPress sitemap and with popular SEO plugins such as Yoast SEO, Rank Math, All in One SEO, SEOPress, etc.
nl_NL: wpLingua gebruikt een universele methode die de sitemap onderschept en uitbreidt. Het werkt met de native WordPress sitemap en met populaire SEO plugins zoals Yoast SEO, Rank Math, All in One SEO, SEOPress, etc.

en: Use wpLingua display for XML Sitemap
nl_NL: Gebruik de wpLingua-weergave voor de XML-sitemap

en: This option replaces the default XML Sitemap stylesheet with wpLingua's custom display.
nl_NL: Deze optie vervangt het standaard stylesheet voor de XML-sitemap door de aangepaste weergave van wpLingua.

en: When enabled, the XML Sitemap will use a wpLingua-designed stylesheet that visually displays all translated URLs directly under each original URL. This makes it easy to verify that all language versions are correctly included in your sitemap.
nl_NL: Als deze functie is ingeschakeld, maakt de XML-sitemap gebruik van een door wpLingua ontworpen stylesheet waarmee alle vertaalde URL’s direct onder elke originele URL worden weergegeven. Zo kun je eenvoudig controleren of alle taalversies correct in je sitemap zijn opgenomen.

en: Note: This only affects how the sitemap is displayed in your browser. The actual XML data sent to search engines remains unchanged and fully compatible with all SEO standards.
nl_NL: Opmerking: Dit heeft alleen invloed op de manier waarop de sitemap in uw browser wordt weergegeven. De daadwerkelijke XML-gegevens die naar zoekmachines worden verzonden, blijven ongewijzigd en zijn volledig compatibel met alle SEO-normen.

en: This option has no effect when using All In One SEO, as this plugin handles the display of translated links itself.
nl_NL: Deze optie heeft geen effect bij gebruik van All In One SEO, aangezien deze plug-in de weergave van vertaalde links zelf regelt.

en: More features:
nl_NL: Meer functies:

en: Translation progress bar for editors
nl_NL: Voortgangsbalk voor vertalingen voor redacteuren

en: Enable progress bar: Smooth translations loading for editors
nl_NL: Voortgangsbalk inschakelen: Vertalingen soepel laden voor redacteuren

en: Activate a progress bar when a page requires the generation of more than 10 new string translations. This feature only applies to connected editors.
nl_NL: Activeer een voortgangsbalk wanneer een pagina meer dan 10 nieuwe tekenreeksvertalingen vereist. Deze functie geldt alleen voor gekoppelde editors.

en: Enable redirection based on the web browser's language
nl_NL: Schakel omleiding in op basis van de taal van de webbrowser

en: This option automatically redirects visitors to the translated version of your site that matches their browser language when they land on the main homepage. It can improve user experience by showing content in the right language immediately, but depending on your setup, it may introduce side effects.
nl_NL: Deze optie leidt bezoekers automatisch door naar de vertaalde versie van je site die overeenkomt met hun browsertaal wanneer ze op de hoofdstartpagina terechtkomen. Het kan de gebruikerservaring verbeteren door inhoud meteen in de juiste taal weer te geven, maar afhankelijk van je instellingen kan het bijwerkingen hebben.

en: Disabled (recommended):
nl_NL: Uitgeschakeld (aanbevolen):

en: No redirection is applied. Every visitor always sees the default homepage, regardless of their browser language. This is the safest option and ensures maximum compatibility with caching systems, SEO, and shared links. Recommended if you are unsure which option to choose.
nl_NL: Er wordt geen omleiding toegepast. Elke bezoeker ziet altijd de standaardhomepage, ongeacht de taal van de browser. Dit is de veiligste optie en zorgt voor maximale compatibiliteit met caching-systemen, SEO en gedeelde links. Aanbevolen als je niet zeker weet welke optie je moet kiezen.

en: JS only:
nl_NL: Alleen JS:

en: The redirect is handled with JavaScript, after the default homepage has loaded. This method works in almost all cases and avoids issues with caching plugins. However, it may cause a short flicker effect: users will briefly see the default page before being redirected to the translated version.
nl_NL: De omleiding wordt afgehandeld met JavaScript, nadat de standaardhomepage is geladen. Deze methode werkt in bijna alle gevallen en voorkomt problemen met cachingplugins. Het kan echter een kort flikkereffect veroorzaken: gebruikers zien kort de standaardpagina voordat ze worden omgeleid naar de vertaalde versie.

en: PHP and JS:
nl_NL: PHP en JS:

en: The redirect is performed server-side with PHP, which makes it faster and more seamless for visitors. In addition, a cookie is set via JavaScript to remember the user’s preferred language for future visits. While this provides the smoothest experience, it can sometimes conflict with caching systems (static pages, CDN, aggressive cache settings) and may cause incorrect redirects in certain setups.
nl_NL: De omleiding wordt server-side uitgevoerd met PHP, waardoor het sneller en naadlozer verloopt voor bezoekers. Daarnaast wordt er een cookie ingesteld via JavaScript om de voorkeurstaal van de gebruiker te onthouden voor toekomstige bezoeken. Hoewel dit voor de soepelste ervaring zorgt, kan het soms conflicteren met caching-systemen (statische pagina's, CDN, agressieve cache-instellingen) en kan het onjuiste omleidingen veroorzaken in bepaalde opstellingen.

en: Disable (recommended)
nl_NL: Uitschakelen (aanbevolen)

en: Enable with JS only
nl_NL: Alleen inschakelen met JS

en: Enable with PHP and JS
nl_NL: Inschakelen met PHP en JS

en: Website API key:
nl_NL: API-sleutel voor de website:

en: The API key connects the website to wpLingua's online services and automatic translation generators.
nl_NL: De API-sleutel verbindt de website met de online diensten en automatische vertaalgeneratoren van wpLingua.

en: Show API key
nl_NL: API-sleutel weergeven

en: Hide API key
nl_NL: Verberg API-sleutel

en: API key status:
nl_NL: API-sleutelstatus:

en: Premium expiration:
nl_NL: Premievervaldatum:

en: wpLingua - Switcher settings
nl_NL: wpLingua - Switcher instellingen

en: No target language selected.
nl_NL: Geen doeltaal geselecteerd.

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Design
nl_NL: Ontwerp

en: Layout:
nl_NL: Lay-out:

en: This option allow you to define the layout of the languages ​​in the switcher.
nl_NL: Met deze optie kun je de opmaak van de talen in de switcher definiëren.

en: Inline list:
nl_NL: Inline lijst:

en: the languages ​​are lined up next to each other.
nl_NL: de talen staan naast elkaar.

en: Block:
nl_NL: Blok:

en: the languages ​​are placed in columns, one under the other.
nl_NL: de talen worden in kolommen onder elkaar geplaatst.

en: the languages ​​appear in a drop-down menu; this is recommended when your website offers several languages.
nl_NL: de talen verschijnen in een vervolgkeuzemenu; dit wordt aanbevolen als je website meerdere talen aanbiedt.

en: Displayed names:
nl_NL: Weergegeven namen:

en: This option allow you to choose how the languages names should be written in the switcher.
nl_NL: Met deze optie kun je kiezen hoe de taalnamen moeten worden geschreven in de switcher.

en: Translated names:
nl_NL: Vertaalde namen:

en: the name of the languages ​​is translated into the current language displayed.
nl_NL: de naam van de talen wordt vertaald naar de huidige weergegeven taal.

en: Original name:
nl_NL: Oorspronkelijke naam:

en: each language retains its name in its own language (English, Français, 日本語, Português, Español, etc.).
nl_NL: elke taal behoudt zijn naam in zijn eigen taal (Engels, Français, 日本語, Português, Español, enz.).

en: Language ID:
nl_NL: Taal ID:

en: language names use language ID (FR, EN, DE, RU, etc.).
nl_NL: taalnamen gebruiken taal-ID (FR, EN, DE, RU, enz.).

en: No display:
nl_NL: Geen weergave:

en: no text, only flags are displayed.
nl_NL: geen tekst, alleen vlaggen worden weergegeven.

en: Flags style:
nl_NL: Vlaggen stijl:

en: This option allow you to choose the appearance of the flags in the switcher.
nl_NL: Met deze optie kun je het uiterlijk van de vlaggen in de switcher kiezen.

en: Circle:
nl_NL: Cirkel:

en: display round flags.
nl_NL: ronde vlaggen weergeven.

en: Rectangular:
nl_NL: Rechthoekig:

en: display rectangular flags.
nl_NL: rechthoekige vlaggen weergeven.

en: Wave:
nl_NL: Golf:

en: display wavy flags.
nl_NL: geven golvende vlaggen weer.

en: no display any flags, only the language name will be displayed.
nl_NL: geen vlaggen weergeeft, wordt alleen de taalnaam weergegeven.

en: You can also change the country flag or set a custom flag from wpLingua ➔ General settings. For example, you can set the flag of Mexico for Spanish instead of the flag of Spain.
nl_NL: Je kunt ook de vlag van het land wijzigen of een aangepaste vlag instellen via wpLingua ➔ Algemene instellingen. Je kunt bijvoorbeeld de vlag van Mexico instellen voor Spaans in plaats van de vlag van Spanje.

en: Color theme:
nl_NL: Kleurthema:

en: This option allows you to choose the color and border styles of the languages switcher.
nl_NL: Met deze optie kun je de kleur en de randstijlen van de taalswitcher kiezen.

en: The color options offer 5 themes:
nl_NL: De kleuropties bieden 5 thema's:

en: Light:
nl_NL: Licht:

en: white color in the background of the switcher.
nl_NL: witte kleur op de achtergrond van de switcher.

en: Grey:
nl_NL: Grijs:

en: grey background color.
nl_NL: grijze achtergrondkleur.

en: Dark:
nl_NL: Donker:

en: black background color.
nl_NL: zwarte achtergrondkleur.

en: Blur Black:
nl_NL: Zwart vervagen:

en: transparent and blurred background color with black text and borders.
nl_NL: transparante en onscherpe achtergrondkleur met zwarte tekst en randen.

en: Blur White:
nl_NL: Wit vervagen:

en: transparent and blurred background color with white text and borders.
nl_NL: transparante en onscherpe achtergrondkleur met witte tekst en randen.

en: Each theme is then broken down by shape and border style:
nl_NL: Elk thema wordt vervolgens uitgesplitst naar vorm en randstijl:

en: Double – Smooth:
nl_NL: Dubbel - Glad:

en: the switcher will be framed by a double border with rounded corners.
nl_NL: wordt de switcher omlijst door een dubbele rand met afgeronde hoeken.

en: Double – Square:
nl_NL: Dubbel - Vierkant:

en: double border with square corners.
nl_NL: dubbele rand met rechte hoeken.

en: Simple – Smooth:
nl_NL: Eenvoudig - Soepel:

en: single border with rounded corners.
nl_NL: enkele rand met afgeronde hoeken.

en: Simple – Square:
nl_NL: Eenvoudig - Vierkant:

en: single border with square corners.
nl_NL: enkele rand met rechte hoeken.

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Set custom CSS:
nl_NL: Aangepaste CSS instellen:

en: The field below allows you to add custom CSS code that will run on all pages.
nl_NL: In het onderstaande veld kun je aangepaste CSS-code toevoegen die op alle pagina's wordt uitgevoerd.

en: First of all, note that the CSS class <code>.switcher-content</code> allows you to act on the entire block of the language switcher while the class <code>.wplng-langague</code> allows you to act on the languages ​​themselves.
nl_NL: Allereerst moet je weten dat je met de CSS-klasse <code>.switcher-content</code> het hele blok van de taalswitcher kunt aansturen, terwijl je met de klasse <code>.wplng-langague</code> de talen zelf kunt aansturen.

en: To change the background and border colors of languages, here is the CSS:
nl_NL: Hier is de CSS om de achtergrond- en randkleuren van talen te wijzigen:

en: More example on wplingua.com
nl_NL: Meer voorbeelden op wplingua.com

en: Insertion
nl_NL: Tussenvoegsel

en: Automatic insert:
nl_NL: Automatisch invoegen:

en: Choose a predefined location:
nl_NL: Kies een vooraf gedefinieerde locatie:

en: Bottom right:
nl_NL: Rechtsonder:

en: the switcher is placed at the bottom right of the screen.
nl_NL: staat de switcher rechtsonder in het scherm.

en: Bottom Center:
nl_NL: Middenonder:

en: bottom center of the screen.
nl_NL: middenonder op het scherm.

en: Bottom left:
nl_NL: Linksonder:

en: bottom left of the screen.
nl_NL: linksonder in het scherm.

en: None:
nl_NL: Geen:

en: the switcher is not inserted automatically.
nl_NL: wordt de switcher niet automatisch ingevoegd.

en: If you want to insert the language switcher only in certain places on your website, you can use the shortcode provided for this purpose. Note that in this case, the previous option should be "None". This method is ideal for placing the switcher where you want it, whether you are using a Gutenberg block-based theme (FSE), a classic theme or even a page or theme builder like Divi, Elementor...
nl_NL: Als je de taalswitcher alleen op bepaalde plaatsen op je website wilt invoegen, kun je de daarvoor bestemde shortcode gebruiken. Merk op dat in dit geval de vorige optie "Geen" moet zijn. Deze methode is ideaal om de switcher te plaatsen waar je hem wilt hebben, of je nu een Gutenberg thema gebruikt dat op blokken is gebaseerd (FSE), een klassiek thema of zelfs een pagina- of themabouwer zoals Divi, Elementor...

en: You can add parameters to the language selector shortcode, for example:
nl_NL: Je kunt parameters toevoegen aan de shortcode voor de taalkeuze, bijvoorbeeld:

en: Here is a list of all available settings:
nl_NL: Hier volgt een overzicht van alle beschikbare instellingen:

en: If a setting is not specified, the value entered on the language switcher options page will be used.
nl_NL: Als er geen instelling is opgegeven, wordt de waarde gebruikt die is ingevoerd op de optiepagina van de taalschakelaar.

en: Block wpLingua Switcher
nl_NL: Blok wpLingua Switcher

en: Block based themes, wpLingua offers a dedicated Gutenberg block. You can insert the switcher wherever you want, whether in the content or via the overall site editor.
nl_NL: Thema's op basis van blokken, wpLingua biedt een speciaal Gutenberg-blok. Je kunt de switcher invoegen waar je maar wilt, in de inhoud of via de algemene site-editor.

en: Appearance ➔ Menus
nl_NL: Uiterlijk ➔ Menu's

en: If the active theme manages menus (classic theme), it is possible to add a language switcher. The design of these language switchers will be defined by the theme. Go to the Appearance ➔ Menu tab to add the wpLingua switcher as a menu item. It is also possible to add it as a sub-element.
nl_NL: Als het actieve thema menu's beheert (klassiek thema), is het mogelijk om een taalswitcher toe te voegen. Het ontwerp van deze taalswitchers wordt bepaald door het thema. Ga naar het tabblad Uiterlijk ➔ Menu om de wpLingua switcher als menu-item toe te voegen. Het is ook mogelijk om het als sub-element toe te voegen.

en: wpLingua: Register
nl_NL: wpLingua: Registreren

en: wpLingua: Settings
nl_NL: wpLingua: Instellingen

en: General settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: wpLingua: Switcher
nl_NL: wpLingua: Schakelprogramma

en: wpLingua: Exclusion
nl_NL: wpLingua: Uitsluiting

en: Exclusion
nl_NL: Uitsluiting

en: wpLingua: Dictionary
nl_NL: wpLingua: Woordenboek

en: Dictionary
nl_NL: Woordenboek

en: wplingua: Links & Medias
nl_NL: wpLingua: Links & Media

en: Links & Medias
nl_NL: Links en media

en: Website slugs
nl_NL: Website naaktslakken

en: wpLingua: Translations
nl_NL: wpLingua: Vertalingen

en: All translations
nl_NL: Alle vertalingen

en: Thank you for choosing wpLingua!
nl_NL: Bedankt voor het kiezen van wpLingua!

en: If you like wpLingua please leave us a %1$s rating. A huge thanks!
nl_NL: Als je wpLingua leuk vindt, geef ons dan een %1$s beoordeling. Hartelijk dank!

en: five stars
nl_NL: vijf sterren

en: Version
nl_NL: Versie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: wpLingua - Translation solution for multilingual website
nl_NL: wpLingua - Vertaaloplossing voor meertalige website

en: wpLingua is installed, but not yet configured. You are just a few clicks away from making your website multilingual!
nl_NL: wpLingua is geïnstalleerd, maar nog niet geconfigureerd. Je bent slechts een paar klikken verwijderd van het meertalig maken van je website!

en: Go to the configuration page
nl_NL: Ga naar de configuratiepagina

en: wpLingua - Incompatible plugin detected
nl_NL: wpLingua - Incompatibele plugin gedetecteerd

en: You have several translation plugins. This may result in unpredictable or incorrect behavior. For best results, use only one translation plugin at a time. These plugins can cause problems with wpLingua:
nl_NL: Je hebt verschillende vertaalplugins. Dit kan leiden tot onvoorspelbaar of onjuist gedrag. Voor de beste resultaten gebruik je slechts één vertaalplugin per keer. Deze plugins kunnen problemen veroorzaken met wpLingua:

en: Deactivate plugin: %1$s
nl_NL: Plugin deactiveren: %1$s

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Manage active plugins
nl_NL: Actieve plugins beheren

en: wpLingua - Incompatible with multisite
nl_NL: wpLingua - Onverenigbaar met multisite

en: wpLingua is not compatible with multisite.
nl_NL: wpLingua is niet compatibel met multisite.

en: wpLingua - Incompatible with WordPress installed in a subfolder
nl_NL: wpLingua - Onverenigbaar met WordPress geïnstalleerd in een submap

en: wpLingua is not compatible with WordPress installed in a subfolder.
nl_NL: wpLingua is niet compatibel met WordPress dat in een submap is geïnstalleerd.

en: wpLingua - Incompatible PHP version
nl_NL: wpLingua - Onverenigbare PHP-versie

en: wpLingua is not compatible with your PHP version. wpLingua requires PHP 7.4 or higher.
nl_NL: wpLingua is niet compatibel met uw PHP-versie. wpLingua vereist PHP 7.4 of hoger.

en: wpLingua - Incompatible HTACCESS file
nl_NL: wpLingua - Onverenigbaar HTACCESS-bestand

en: It seems that a plugin was incorrectly deactivated and corrupted the site's HTACCESS file, preventing the correct redirection of translated pages. Please edit the ".htaccess" file located at the root of the site and delete the lines between :
nl_NL: Het lijkt erop dat een plugin ten onrechte is gedeactiveerd en het HTACCESS-bestand van de site heeft beschadigd, waardoor de vertaalde pagina's niet correct worden omgeleid. Bewerk het bestand ".htaccess" in de root van de site en verwijder de regels tussen :

en: wpLingua - Incompatible permalink structure
nl_NL: wpLingua - Onverenigbare permalinkstructuur

en: wpLingua is not compatible with the "Plain" permalink structure. Please update your permalink settings to use "Post name" or "Custom Structure".
nl_NL: wpLingua is niet compatibel met de permalinkstructuur „Plain“. Pas je permalink-instellingen aan en kies voor „Postnaam“ of „Aangepaste structuur“.

en: Manage permalink settings
nl_NL: Instellingen voor permalinks beheren

en: wpLingua - Website slugs
nl_NL: wpLingua - Website slakken

en: wpLingua - All slugs
nl_NL: wpLingua - Alle slakken

en: wpLingua - Edit slug
nl_NL: wpLingua - Slug bewerken

en: Search slugs
nl_NL: Naaktslakken zoeken

en: All slug status
nl_NL: Alle slakkenstatus

en: Reviewed
nl_NL: Beoordeeld

en: Unreviewed
nl_NL: Niet beoordeeld

en: Full reviewed
nl_NL: Volledig beoordeeld

en: Partially reviewed
nl_NL: Gedeeltelijk beoordeeld

en: Full unreviewed
nl_NL: Volledig onbeschouwd

en: Slug status
nl_NL: Status slak

en: Slug status:
nl_NL: Status slak:

en: Flag for language:
nl_NL: Vlag voor taal:

en:  - Original slug:
nl_NL:  - Originele slak:

en: Regenerate translation
nl_NL: Herstel vertaling

en: Mark as review
nl_NL: Markeren als recensie

en: Generate translation
nl_NL: Vertaling genereren

en: Reviewed on
nl_NL: Beoordeeld op

en:  - Slug translation:
nl_NL:  - Slug vertaling:

en: Is reviewed
nl_NL: Wordt beoordeeld

en: Invalid parameters
nl_NL: Ongeldige parameters

en: Invalid languages parameters
nl_NL: Ongeldige taalparameters

en: Invalid API response
nl_NL: Ongeldig API-antwoord

en: These options are used to add a language switcher in a menu. This language switcher automatically uses the menu design.
nl_NL: Deze opties worden gebruikt om een taalswitcher toe te voegen aan een menu. Deze taalswitcher gebruikt automatisch het menuontwerp.

en: Displayed flag:
nl_NL: Getoonde vlag:

en: Language switcher
nl_NL: Taalschakelaar

en: Add to menu
nl_NL: Aan menu toevoegen

en: wpLingua - Translations
nl_NL: wpLingua - Vertalingen

en: wpLingua - Translation
nl_NL: wpLingua - Vertaling

en: wpLingua - All translations
nl_NL: wpLingua - Alle vertalingen

en: wpLingua - Edit translation
nl_NL: wpLingua - Vertaling bewerken

en: Search translations
nl_NL: Doorzoek vertalingen

en: All translation status
nl_NL: Alle vertaalstatussen

en: Translation status
nl_NL: Vertaalstatus

en: Translation status:
nl_NL: Vertaalstatus:

en: All languages
nl_NL: Alle talen

en: Open edit page
nl_NL: Pagina bewerken openen

en: Edit translation
nl_NL: Vertaling bewerken

en: Invalid translation ID
nl_NL: Ongeldige vertaal-ID

en: Invalid translation post
nl_NL: Ongeldige vertaalpost

en: Translation saving failed
nl_NL: Opslaan van vertaling mislukt

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en:  - Original text:
nl_NL:  - Oorspronkelijke tekst:

en:  - Translation:
nl_NL:  - Vertaling:

en: Discovery URL:
nl_NL: URL voor ontdekking:

en: Error - Invalid data.
nl_NL: Fout - Ongeldige gegevens.

en: Error - Invalid data (email address).
nl_NL: Fout - Ongeldige gegevens (e-mailadres).

en: Error - Invalid data (website URL).
nl_NL: Fout - Ongeldige gegevens (website URL).

en: Error - Invalid data (languages).
nl_NL: Fout - Ongeldige gegevens (talen).

en: Error - The API could not be called.
nl_NL: Fout - De API kon niet worden aangeroepen.

en: Error - API response not valid.
nl_NL: Fout - API-antwoord niet geldig.

en: API returned an unexpected response.
nl_NL: API heeft een onverwacht antwoord teruggestuurd.

en: You are about to exit without saving your changes. They will be lost if you continue. Would you like to leave anyway?
nl_NL: Je staat op het punt af te sluiten zonder je wijzigingen op te slaan. Ze zullen verloren gaan als je doorgaat. Wil je toch weggaan?

en: Save in progress...
nl_NL: Opslaan bezig...

en: Translation API overloaded
nl_NL: Vertaal-API overbelast

en: Translation API overloaded. Retry in a few minutes or
nl_NL: Vertaal-API overbelast. Probeer het over een paar minuten opnieuw of

en: upgrade your API key
nl_NL: upgrade uw API-sleutel

en:  to get priority API access.
nl_NL:  om prioritaire API-toegang te krijgen.

en: Translation API overloaded. Please retry in a few minutes.
nl_NL: Vertaal-API overbelast. Probeer het over een paar minuten opnieuw.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Translation in progress
nl_NL: Vertaling in uitvoering

en: In progress: Translation and saving of new texts
nl_NL: In uitvoering: Vertalen en opslaan van nieuwe teksten

en: Error during translation.
nl_NL: Fout tijdens het vertalen.

en: Error during translation. Check the browser console for more information.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het vertalen. Kijk in de browserconsole voor meer informatie.

en: Edit this translation
nl_NL: Bewerk deze vertaling

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: All
nl_NL: Alle

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Occurrence order
nl_NL: Volgorde van voorkomen

en: Alphabetical - sources
nl_NL: Alfabetisch - bronnen

en: Alphabetical - translations
nl_NL: Alfabetisch - vertalingen

en: SEO - Title:
nl_NL: SEO - Titel:

en: SEO - Description:
nl_NL: SEO - Beschrijving:

en: Go to top
nl_NL: Naar bovenkant

en: language
nl_NL: taal

en: multilanguage
nl_NL: meertalig

en: multilingual
nl_NL: meertaligheid

en: translate
nl_NL: vertaal

en: translation
nl_NL: vertaling

en: flag
nl_NL: markeer

en: flags
nl_NL: flaggen

en: wpLingua: languages switcher
nl_NL: wpLingua: talen switcher

en: Add a language switcher to your page.
nl_NL: Voeg een taalswitcher toe aan je pagina.

en: Languages switcher
nl_NL: Talen omschakelaar

en: Display the wpLingua languages switcher.
nl_NL: Geef de wpLingua-talenkiezer weer.

en: Default
nl_NL: Standaard

note: Description of the plugin/theme
en: An all-in-one solution that makes your websites multilingual and translates them automatically, without word or page limits. The highlights: a free first language, an on-page visual editor for editing translations, a customizable language switcher, search engine optimization (SEO), self-hosted data and more!
nl_NL: Een alles-in-één oplossing die je websites meertalig maakt en automatisch vertaalt, zonder woord- of paginalimieten. De hoogtepunten: een gratis eerste taal, een on-page visuele editor voor het bewerken van vertalingen, een aanpasbare taalswitcher, zoekmachineoptimalisatie (SEO), zelf gehoste gegevens en meer!

note: Author of the plugin/theme
en: wpLingua Translation Service
nl_NL: wpLingua Vertaaldienst
