WPGlobus Multilingual - en to uk translation catalogue (339 entries)

en: "All Pages" menus Language selector
uk: Перемикач мови в меню «Всі сторінки»

en: %1$sAdd%2$s more languages using the section below.
uk: %1$sДодайте%2$sдодаткові мови, використовуючи розділ нижче.

en: %1$sBuilder mode%2$s: WPGlobus turns this mode on automatically when it discovers any of the plugins/add-ons listed on the %1$s[%3$s]%2$s tab.
uk: %1$sBuilder mode%2$s: WPGlobus автоматично входить в цей режим, коли виявляє будь-які плагіни/надбудови, перераховані на вкладці%1$s [%3$s]%2$s.

en: %1$sClean-up Tool%2$s
uk: %1$sПрограму очищення%2$s

en: %1$sStandard/Classic mode%2$s: is used when there are no plugins `Builder` or if you explicitly turned off builder support on the %1$s[%3$s]%2$s tab.
uk: %1$sStandard/Classic mode%2$s: використовується, коли немає плагінів `Builder` або якщо ви явно відключили підтримку компонентів на вкладці%1$s[%3$s]%2$s.

en: %1$sUncheck%2$s the languages you do not plan to use.
uk: %1$sЗніміть прапорець%2$sз мов, які ви не плануєте використовувати.

en: (Found in some themes)
uk: (Знайдено в деяких темах)

en: (Paste your JS code here.)
uk: (Помістіть сюди JS код.)

en: (example for two languages)
uk: (Приклад для двох мов)

en: *) Available after the menu is saved.
uk: *) Доступно після збереження меню.

en: - Ability to write a post in one language and immediately publish it, not waiting for the translation to other languages;
uk: -Можливість написати повідомлення на одній мові і негайно опублікувати його, не чекаючи їх перекладу на інші мови;

en: - In Yoast SEO, set the focus keyword and do the Page Analysis separately for each translation;
uk: - В плагіні Yoast SEO перевіряти ключові слова і виконувати аналіз тексту для кожної мови;

en: - Set different URLs for each translation;
uk: - Провести URL постійні посилання на різні мови;

en: - and more...
uk: - і багато додаткових можливостей...

en: -- none --
uk: -- не відображати --

en: ...and more.
uk: ...і не тільки це.

en: 2-Letter ISO Language Code for the Language you want to insert. (Example: en)
uk: Дволітерне ISO-кодування мови, яку Ви хочете додати (Наприклад: en)

en: <strong>Translate URLs</strong> (/my-page/ translates to /fr/ma-page, /ru/моя-страница and so on);
uk: <strong>Перекласти URL</strong>(/my-page/ translates to /fr/ma-page, /ru/моя-страница і так далі);

en: <strong>Translate WooCommerce</strong> products and taxonomies;
uk: <strong>Перекласти товари і категорії WooCommerce</strong>;

en: A WordPress Globalization / Multilingual Plugin. Posts, pages, menus, widgets and even custom fields - in multiple languages!
uk: Багатомовні сайти на ВордПресс. Редагуйте тексти записів, сторінок, меню, віджетів, і т.д. - відразу на декількох мовах!

en: Accept multiple currencies in your online store!
uk: Приймайте оплату в декількох валютах!

en: Active
uk: Активовано

en: Add
uk: Додати

en: Add Language
uk: Додати мову

en: Add Languages
uk: Додати мови

en: Add language switcher
uk: Додати перемикач мови

en: Add new Language
uk: Додати нову мову

en: Add-on
uk: Розширення

en: Add-ons
uk: Додатки

en: Adds language selector to the menus that automatically list all existing pages (using `wp_list_pages`)
uk: Додати перемикач мови в меню, які автоматично відображають список всіх сторінок (з використанням `wp_list_pages`)

en: Advanced features and tweaks: URL translation, multilingual SEO analysis, separate publishing and more!
uk: Розширені функції і налаштування: переклади URL, багатомовний SEO аналіз, окрема публікація та багато іншого!

en: All add-ons
uk: Всі розширення

en: All menus
uk: Все меню

en: Alternatively, please email %s. Do not forget to copy and paste the technical information to your email message.
uk: Ви також можете відправити нам повідомлення на%s. Не забудьте скопіювати технічну інформацію в текст Вашого повідомлення.

en: Are you sure you want to delete?
uk: Видалити? Ви впевнені?

en: Attention: the Multibyte String PHP extension (`mbstring`) is not loaded!
uk: Увага: розширення PHP Multibyte String (`mbstring`) не завантажено!

en: Back to the WPGlobus Settings
uk: Повернутися до налаштувань WPGlobus

en: Before switching the language, please save draft or publish, then reload page.
uk: Опублікуйте або збережіть чернетку перед перемиканням на іншу мову. Потім перезавантажте сторінку.

en: Before switching the language, please save draft or publish.
uk: Опублікуйте або збережіть чернетку перед перемиканням на іншу мову.

en: Below is the list of themes that do not support the WPGlobus Customizer. With those themes, WPGlobus Customizer is switched off by default
uk: Список тем, для яких за замовчуванням не буде завантажений WPGlobus Customizer:

en: Block Editor
uk: Редактор блоків

en: Block Editor Options
uk: Налаштування редактора блоків

en: Block editor
uk: Редактор блоків

en: Builder
uk: Конструктор

en: Builder mode is enabled on these Post Types
uk: Режим `Builder` активний для цих типів записів

en: Builders support
uk: Підтримка конструкторів сторінок

en: Bulk editing of the multilingual titles and descriptions is not supported by the current version.
uk: Поточна версія не підтримує можливість масового редагування багатомовних заголовків і описів.

en: Check it out:
uk: Інформація - тут:

en: Check/Uncheck all
uk: Обрати/Скасувати всі

en: Choose a language you would like to enable.
uk: Виберіть зі списку мову, яку ви хочете дозволити для використання.

en: Choose the language automatically, based on:
uk: Обрати мову автоматично, враховуючи:

en: Choose the navigation menu where the language selector will be shown
uk: Виберіть навігаційне меню, в якому буде показаний перемикач мов

en: Choose the way language name and country flag are shown in the drop-down menu
uk: Виберіть спосіб відображенн назв мов і прапорів в меню навігації

en: Clean-up Tool
uk: Програма очищення

en: Click here to download
uk: Натисніть тут щоб встановити

en: Click here to visit the WPGlobus Store
uk: Відвідайте наш магазин

en: Click the %1$s[Languages]%2$s tab at the left to setup the options.
uk: Основні настройки плагіна знаходяться в розділі%1$s[Мови]%2$s.

en: Click the <strong>[Languages]</strong> tab at the left to setup the options.
uk: Налаштування плагіна знаходятся в розділі <strong>[Мови]</strong>.

en: Code
uk: Код

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Core
uk: Ядро

en: Current Version
uk: Поточна версія

en: Current version
uk: Встановлена версія

en: Custom CSS
uk: Користувацький CSS

en: Custom Code
uk: Додайте JS/CSS

en: Custom JS Code
uk: Користувацький JS

en: Deactivating / Uninstalling
uk: Деактивація / Деінсталяція

en: Default
uk: За умовчанням

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Language
uk: Видалити мову

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Detailed description
uk: Детальний опис

en: Do not change
uk: Нічого не змінювати

en: Drop-down (vertical)
uk: Випадаюче меню (вертикаль)

en: Drop-down languages menu or Flat (in one line)
uk: Показати список мов у вигляді випадаючого меню або в (один рядок)

en: Dropdown
uk: Випадаюче меню

en: Dropdown with flags
uk: Випадаюче  меню з прапорами

en: Easy as 1-2-3:
uk: Просто як 1-2-3:

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Language
uk: Змінити мову

en: Email not sent. Please fill in the entire form.
uk: Повідомлення не відправлено. Будь ласка, заповніть правильно всі поля.

en: Email not sent. Please verify that your name and email are entered correctly.
uk: Повідомлення не відправлено. Переконайтеся, що ваше ім'я та адресу email заповнено без помилок.

en: Email sent.
uk: Повідомлення надіслано.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enabled Languages
uk: Встановлені мови

en: English language name
uk: Назва англійскою мовою

en: Enter separate focus keywords for each language in the <strong>Yoast SEO</strong>;
uk: Перевіряти ключові слова окремо для кожної мови в <strong>Yoast SEO</strong>;

en: Enter the translations to the posts, pages, categories, tags and menus using a clean and simple interface.
uk: Введіть переклади записів, сторінок, категорій, тегів та меню, використовуючи простий та зручний інтерфейс.

en: Expand/Shrink
uk: Розгорнути/Згорнути

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: FAQs
uk: Питання та відповіді

en: Fields Settings
uk: Налаштування полів

en: File
uk: Файл

en: Flag
uk: Прапор

en: Flags
uk: Прапори

en: Flags only
uk: Тільки прапори

en: Flat (horizontal)
uk: У одній рядок (горизонталь)

en: For %1$s to work correctly, PHP version %2$s or later is required.
uk: Для коректної роботи %1$s потрібно використовувати PHP версії %2$s або останню.

en: For %1$s to work correctly, WordPress version %2$s or later is required.
uk: Для коректної роботи %1$s потрібно використовувати WordPress версії %2$s або останню.

en: For demonstration, you can try the first post that WordPress creates at the initial installation.
uk: Для демонстрації ви можете спробувати перший допис, який WordPress створює під час початкової інсталяції.

en: Full Name (English, Russian, Italian, etc.)
uk: Повна назва (English, Russian, Italian, и т.д.)

en: Full Name with flag (English, Russian, Italian, etc.)
uk: Повна назва (English, Russian, Italian, і т.д.) і прапор

en: Get WPGlobus Plus now!
uk: Встановіть WPGlobus Плюс прямо зараз!

en: Get it now!
uk: Завантажити зараз!

en: Get it now:
uk: Встановіть прямо зараз:

en: Go to %1$s%2$s%3$s to see the content in language: %4$s.
uk: Перейдіть по посиланню %1$s%2$s%3$s для отримання даних на мову: %4$ss.

en: Go to Customizer
uk: Відкрити налаштування тем

en: Go to WPGlobus Settings
uk: Перейдіть до налаштувань WPGlobus

en: Go to WPGlobus admin menu and choose the countries / languages;
uk: Увійдіть в меню адміністратора WPGlobus і виберіть країни та мови;

en: Guide
uk: Інструкція

en: Help
uk: Довідка

en: Help Desk
uk: Підтримка

en: Here you can enter the CSS rules to adjust the language selector menu for your theme. Look at the examples in the `style-samples.css` file.
uk: Сюди Ви можете помістити набір правил CSS для точного налаштування меню вибору мов. Приклади для стандартних тем можна знайти в файлі `style-samples.css`.

en: Here you can specify which fields should be considered multilingual by WPGlobus. To exclude a field, uncheck it and then press the button %s below.
uk: Тут ви можете вказати, які поля слід вважати багатомовний за WPGlobus. Щоб виключити поля, зніміть його та натисніть кнопку %s нижче.

en: However, some themes do not follow all WordPress standards strictly.
uk: Однак, слід мати на увазі, що не всі теми слідують стандартам WordPress.

en: I have read and understood everything written on this page. I am aware that by using this tool I may loose some content of my website. I have made a database backup and know how to restore it if necessary. I am fully responsible for the results.
uk: Мені зрозуміло все, що написано на цій сторінці. Я знаю, що в результаті запуску программы очищення я можу втратити деяку частину кнтенту мого веб-сайту. Мною створена резервна копія бази даних, і я знаю, як відновити її у випадку необхідності. Я повністю несу відповідальність за результат.

en: If there are just a few places, you should edit them manually. To automatically remove all translations at once, you can use the %s. WARNING: The clean-up operation is irreversible, so use it only if you need to completely uninstall WPGlobus.
uk: Якщо є лише декілька місць з перекладами, варто відредагувати їх вручну. Щоб автоматично видалити всі переклади відразу, можна використати %s. Попередження: операція очищення є незворотньою, так що використовуйте її, тільки якщо Ви вирішили повністю видалити WPGlobus.

en: If you have already purchased a WPGlobus premium extension, please read %1$sthe installation instructions here%2$s
uk: Якщо ви вже придбали розширення WPGlobus premium, будь ласка, прочитайте %1$sінструкції з встановлення тут%2$s

en: If you see this message then your browser may not display the WPGlobus Settings panel properly. Please try another browser.
uk: Ваш браузер показує панель налаштувань WPGlobus некоректно. Встановіть більш сучасну версію браузера або спробуйте інший.

en: Important notes
uk: Важливі повідомлення

en: Important notes:
uk: Важлива інформація:

en: In the REST API response, you can find the %1$stranslation%2$s field, which shows whether translations exist for the fields %1$stitle%2$s, %1$scontent%2$s and %1$sexcerpt%2$s or not, for each language. See the screenshot below:
uk: У відповіді REST API ви знайдете поле %1$stranslation%2$s, яке дає можливість перевірити, чи існують переклади полів%1$s title%2$s, %1$scontent%2$s і%1$sexcerpt%2$s для кожної мови. Дивіться.скріншот нижче:

en: In the WordPress core
uk: В ядрі WordPress

en: In the current version, WPGlobus Customizer does not support
uk: У поточній версії WPGlobus Customizer не підтримує

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installed, inactive
uk: Встановлено, неактивно

en: Instructions:
uk: ІнструкціЇ:

en: Label
uk: Ярлик

en: Language Code
uk: Код мови

en: Language Selector Menu
uk: Навігаційне меню

en: Language Selector Menu Style
uk: Стиль меню вибору мови

en: Language Selector Mode
uk: Тип відображення перемикачів

en: Language Widgets
uk: Мови для віджетів

en: Language code already exists!
uk: Такий код мови уже існує!

en: Language code only (en, ru, etc.)
uk: Тільки код мови (en, ru, etc.)

en: Language flag
uk: Прапор

en: Language name
uk: Назва мови

en: Language was set on your profile page
uk: Мова вказана на сторінці вашого профілю

en: Language- and region-specific (en-US, ru-RU, etc.)
uk: Мова- і регіон в форматі (en-US, ru-RU, etc.)

en: Language- and region-specific (en-us, ru-ru, etc.)
uk: Мова- і регіон в форматі (en-us, ru-ru, etc.)

en: Languages
uk: Мови

en: Languages table
uk: Таблиця мов

en: Links:
uk: Посилання:

en: List
uk: Список

en: List of supported add-ons
uk: Список підтримуваних розширень

en: List with flags
uk: Список з прапорами

en: Locale
uk: Локаль

en: Maintain <strong>separate menus and widgets for each language</strong>;
uk: Підтримувати<strong>роздільні меню і віджети для кожної мови</strong>;

en: Make sure that your active theme does not have any code related to WPGlobus. Such code could be added by you or by a 3rd party developer. If that code runs without first verifying that WPGlobus is active, WordPress may die with a fatal error.
uk: Переконайтеся, що у вашій активній темі немає коду, пов’язаного з WPGlobus. Який міг бути доданий вами або 3 стороннім розробником. Якщо такий код виконується без перевірки, активованої WPGlobus, це може сприяти нероботоспроможності всього веб-сайту.

en: Mobile Menu
uk: Мобільне Меню

en: Multi-currency
uk: Мультивалютність

en: Multilingual
uk: Багатомовне

en: Multilingual Everything!
uk: Все - на всіх мовах!

en: Multilingual SEO
uk: Багатомовний SEO

en: Multilingual SEO Options
uk: Налаштування багатомовного SEO

en: Multilingual support of this add-on is currently in Beta stage.
uk: Надається з метою тестування і виявлення можливих помилок.

en: NOTE: you cannot remove the main language.
uk: ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: мова за замовчування не може бути видалена.

en: Name
uk: Назва

en: Name in English
uk: Назва англійскою

en: Need a multilingual slug?
uk: Потрібен багатомовний ярлик?

en: No items found
uk: Записи відсутні

en: No items of this type were found.
uk: Нічого цього типу не знайдено.

en: No menus have been created yet. Create some.
uk: Меню ще не створено. Створити.

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: OFF
uk: ВИМК

en: ON
uk: УВІМК

en: Open Elementor Settings page
uk: Сторінка налаштувань Elementor

en: Options updated
uk: Налаштування збережені

en: Our Support Team is here to answer your questions or concerns.
uk: Наша Служба Підтримки постарається відповісти на будь-який з ваших питань.

en: Our premium add-on, WPGlobus Plus, will add several features to your website, such as:
uk: Розширення WPGlobus-Плюс дозволить:

en: Output the hreflang tag as
uk: Вивести тег hreflang як

en: PHP/WordPress Locale of the language. (Examples: en_US, ru_RU)
uk: PHP/WordPress локаль мови. (Приклад: en_US, ru_RU)

en: Page is being reloaded. Please wait...
uk: Сторінка перезавантажується. Будь ласка Зачекайте...

en: Place the %1$smain language%2$s of your site at the top of the list by dragging the %3$s icons.
uk: Помістіть%1$sосновну мову%2$sвашого сайту у верхній частині списку, пересуваючи значок%3$s.

en: Please check if the problem persists if you switch to a standard WordPress theme.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що проблема зберігається, якщо ви перейдіть на стандартну тему WordPress.

en: Please confirm by checking the box below:
uk: Будь-ласка, підтвердіть, встановивши прапорець нижче:

en: Please consider a small donation to support the future development.
uk: Ваше пожертвування будет використано для подальшого розвитку та покращення плагіна.

en: Please enter a language code!
uk: Будь-ласка, введіть код мови!

en: Please enter the language name in English!
uk: Будь-ласка, введіть назву мови англійською мовою!

en: Please enter the language name!
uk: Будь-ласка, введіть назву мови!

en: Please enter the locale!
uk: Будь-ласка, введіть локальний стандарт!

en: Please fill in and submit the contact form:
uk: Будь ласка, заповніть та надішліть форму:

en: Please give us 5 stars!
uk: Будь-ласка, дайте нам 5 зірочок!

en: Please go to Settings > Permalinks > Common Settings and choose a non-default option.
uk: Будь-ласка, перейдіть в меню налаштування > Постійні посилання і змініть структуру посилань в розділі "Загальні налаштування".

en: Please make sure the email address is correct.
uk: Уважно перевірте адресу email.

en: Please note that if you deactivate WPGlobus, your site will show all the languages together, mixed up. You will need to remove all translations, keeping only one language.
uk: Будь-ласка, звверніть увагу: якщо Ви відключите WPGlobus, Ваш сайт буде відображати всі мови одночасно. Вам буде потрібно видалити всі переклади, зберігши тільки одну мову.

en: Please note that there are post types, which status is managed by other plugins and cannot be changed here.
uk: Увага: деякі типи записів управляються іншими плагінами і тому не можуть контролюватися в цій панелі налаштувань.

en: Please read the %1$sWordPress REST API documentation%2$s for more information.
uk: Для отримання додаткової інформації прочитайте %1$s документацію щодо API WordPress REST%2$s.

en: Please report all problems to %1$sWPGlobus Technical Support%2$s.
uk: Про виниклій проблемі повідомляйте в%1$sслужбу підтримки%2$s.

en: Please specify the language flag!
uk: Будь-ласка, укажите флаг для языка!

en: Please use %1$sWPGlobus options page%2$s instead.
uk: Будь-ласка, використовуйте %1$sWPGlobus сторінку налаштувань %2$s замість

en: Post Types
uk: Типи записів

en: Post types
uk: Типи записів

en: Postpone translation to some languages and <strong>publish only the translated texts</strong>;
uk: Відкласти переклад на деякі мови та <strong>опублікувати тільки перекладені тексти</strong>;

en: Preferred language set in the browser
uk: Мова, вказана як краща,встановлена в браузері

en: Premium add-on
uk: Платне розширення

en: Press the %s button to confirm.
uk: Натисніть кнопку%sдля підтвердження.

en: Press the [Save & Publish] button to confirm.
uk: Натисніть [Зберегти та опублікувати] для підтвердження.

en: Process with the Clean-up
uk: Запустити програму очищення

en: Quick Start
uk: Швидкий Старт

en: Read About WPGlobus
uk: Читати про WPGlobus

en: Redirect
uk: Перенаправлення

en: Remove the WPGlobus settings (not recommended)
uk: Видаліть налаштування WPGlobus (не рекомендується)

en: Save &amp; Reload
uk: Зберегти та перезавантажити

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save draft before using extra language.
uk: Збережіть чернетку перед перемиканням на іншу мову.

en: Section
uk: Розділ

en: Select
uk: Вибрати

en: Select a language
uk: Виберіть мову

en: Select an item
uk: Вибрати

en: Select with language code
uk: Select с кодом мови

en: Selector type
uk: Спосіб выбору мови

en: Short description of the problem
uk: Короткий опис проблеми

en: Should you have any questions or comments, please do not hesitate to contact us.
uk: Якщо у Вас є питання чи зауваження, будь-ласка, звертайтеся до нас за підтримкою.

en: Show all sections
uk: Показати всі розділи

en: Sincerely Yours,
uk: З Повагою,

en: Some themes and plugins are <strong>not multilingual-ready</strong>.
uk: Деякі теми і плагіни <strong>не повністю підтримують багатомовний режим</strong>.

en: Sorry, WPGlobus customizer doesn't support current theme %s.
uk: Вибачте, налагоджувальник WPGlobus не підтримує цю тему %s.

en: Stage
uk: Готовність

en: Starting from this version
uk: Починаючи з цієї версії

en: Starting from this version, %1$sWPGlobus%2$s operates in two modes
uk: Починаючи з цієї версії%1$sWPGlobus%2$sпрацює у двох режимах

en: Status
uk: Статус

en: Subject
uk: Тема повідомлення

en: Support
uk: Підтримка

en: Supported minimum version
uk: Мінімальна підтримувана версія

en: Switch languages at the front-end using a drop-down menu with language names and country flags.
uk: Перемикайте мови, використовучи випадаюче меню з їх назвами і прапорамикраїн.

en: Technical Information
uk: Технічна інформація

en: Tell search engines about localized versions of your pages using the hreflang tag
uk: Повідомте пошуковим системам про локалізовані версії ваших сторінок за допомогою тегу hreflang

en: Thank you for installing WPGlobus!
uk: Дякуємо за встановлення плагіна WPGlobus!

en: Thank you for using WPGlobus!
uk: Дякуємо за те, що ви вибрали WPGlobus!

en: Thank you!
uk: Дякуємо!

en: Thanks for installing WPGlobus! Now you have a multilingual website and can translate your blog posts and pages to many languages.
uk: Дякуємо за встановлення WPGlobus! Тепер у вас є багатомовний веб-сайт, і ви можете перевести записи в блозі і сторінки на кілька мов.

en: The %1$sBuilder mode%2$s is turned OFF by default for all custom post types (CPT).
uk: Для всіх користувацьких типів постів (CPT)%1$sBuilder mode%2$sвідключений за замовчуванням.

en: The PHP version on your server is %3$s.
uk: Версія PHP на вашому сервері %3$s.

en: The WPGlobus Multi-Currency premium add-on provides switching currencies and re-calculating prices on-the-fly.
uk: Розширення WPGlobus-мультивалютність дозволяє перемикатися між валютами, автоматично перераховуючи ціни.

en: The WPGlobus Team
uk: Команда WPGlobus

en: The currently active theme is
uk: Зараз активна тема

en: The main language is currently set to %1$s (%2$s). ALL TEXTS THAT ARE NOT IN %1$s WILL BE DELETED! To change the main language, please go to {{settings}}.
uk: В налаштуваннях WPGlobus зазначено, що основна мова %1$s (%2$s). Всі тексти, крім %1$s будуть видалені! Щоб змінити основну мову, будь ласка, перейдіть в {{settings}}.

en: The mbstring extension is required for the full UTF-8 compatibility and better performance. Without it, some parts of WordPress and WPGlobus may function incorrectly. Please contact your hosting company or systems administrator.
uk: Розширення mbstring необхідно для підтримки UTF-8 і для поліпшеної продуктивності. Без цього розширення деякі частини WordPress і WPGlobus можуть функціонувати некоректно. Будь ласка, повідомте вашого провайдера або адміністратора мережі веб-майстру.

en: The name of the language in English
uk: Назва мови англійською мовою

en: The name of the language in its native alphabet. (Examples: English, Русский)
uk: Оригінальна назва мови (Приклад: English, Русский)

en: The next step is to translate your WooCommerce-based store!
uk: Наступний крок - зробити багатомовним ваш онлайн магазин!

en: The operations log
uk: Журнал операцій

en: There are many translation companies and individual translators who can help you write and proofread the texts.
uk: Ви можете скористатися послугами професійних перекладачів.

en: Therefore, to avoid any data loss, we do not recommend using this.
uk: Тому, щоб уникнути втрати даних, ми не рекомендуємо використовувати цей режим.

en: These languages are currently enabled on your site.
uk: Ці мови зараз увімкнені на вашому сайті.

en: They might display some texts with no translation, or with all languages mixed together.
uk: Вони можуть виводити на екран деякі тексти без перекладу, або змішуючи різні мови.

en: This information helps us to find the problem source
uk: Ця інформація допоможе нам в пошуку проблеми та її джерела

en: This tool should be used only if you plan to completely uninstall WPGlobus. By running it, you will remove ALL translations you have entered to your post, pages, etc., keeping only the MAIN language texts. Please make sure that all entries have some content in the main language. Otherwise, you might end up with empty titles, no content, no excerpts, blank comments and so on.
uk: Цю програму потрібно використовувати тільки, якщо Ви плануєте повністю видалити WPGlobus. Програма видалить всі переклади в записах, сторінках, і т.д., зберігаючи тільки тексти на головній мові. Будь-ласка, упевніться, що у всіх записах присутній контент головною мовою. Інакше, Ви побачите пусті заголовки, відсутність контенту сторінок, пусті коментарі і таке інше.

en: Title
uk: Заголовок

en: To add a Custom JS Code in Customizer, you need to upgrade WordPress to version 4.9 or later.
uk: Щоб додати користувацький JS в "Налаштуванні", необхідно оновити WordPress до версії 4.9 або більш пізньої.

en: To avoid conflicts, you can switch the WPGlobus Customizer off:
uk: Щоб уникнути некоректної роботи WPGlobus Customizer, його можна відключити:

en: To have the %1$sImage%2$s widget varying by language,
uk: Щоб застосувати віджет%1$sЗображення%2$s для декількох мов

en: To help us serve you better:
uk: Щоб прискорити пошук рішення вашої проблеми:

en: To translate permalinks, please activate the module Slug.
uk: Для перекладу посилань необхідно активувати модуль URL.

en: To turn on the %1$sBuilder mode%2$s for specific post types, please visit the %1$s[%3$s]%2$s tab.
uk: Щоб включити підтримку%1$sBuilder mode%2$s для певного типу постів перейдіть на вкладку%1$s[%3$s]%2$s.

en: To use this field, please activate the %1$sACF Plus%2$s module
uk: Для використання поля потрібно активувати модуль %1$sACF Plus%2$s

en: Translate permalinks with our premium add-on, WPGlobus Plus!
uk: Переклад посилань можливий за допомогою WPGlobus-Плюс!

en: Translate product titles and descriptions, product categories, tags and attributes.
uk: Переведіть назви та опис товарів, категорій, властивостей та міток.

en: Translate strings
uk: Переклади рядків

en: Try deactivating other plugins to see if any of them conflicts with WPGlobus.
uk: Спробуйте деактивувати плагіни, щоб переконатися, чи не конфліктує якийсь із них з WPGlobus.

en: Turn off
uk: Вимкнути

en: Turn on
uk: Увімкнути

en: Two-letter Code with flag (en, ru, it, etc.)
uk: Дволітерний код (en, ru, it, і т.д.) та прапор

en: Uncheck if you do not want to write the operations log (we recommend to keep it checked)
uk: Сніміть прапорець, якщо Вы не хочете записувати операції в журнал (ми рекомендуємо залишити запис увімкненим)

en: Uncheck to disable
uk: Зніміть прапорець, щоб вимкнути WPGlobus

en: Uncheck to disable WPGlobus
uk: зніміть прапорець, щоб відключити WPGlobus

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Use as multilingual with %1$sWPGlobus%2$s
uk: Використовувати як багатомовне з%1$sWPGlobus%2$s

en: Use the %1$s[Languages Table]%2$s section to add a new language or to edit the language attributes: name, code, flag icon, etc.
uk: Використовуйте розділ%1$s[Таблиця мов]%2$sдля того щоб додати мову або відредагувати атрибути назва, код, прапор тощо

en: Use the code `x-default` for the main language
uk: Використовувати код `x-default` для мови за замовчуванням

en: Use this table to add, edit or delete languages.
uk: Використвуйте цю таблицю, для додавання, видалення або редагування мов.

en: Version %1$s1.9.17%2$s
uk: Версія%1$s1.9.17%2$s

en: Version %1$s2.2.11%2$s
uk: Версія %1$s2.2.11%2$s

en: WARNING: this operation is non-reversible. It is strongly recommended that you backup your database before proceeding.
uk: Попереження: ця операція є незворотньою. Наполегливо рекомендуємо зробити резервну копію бази даних перед продовженням.

en: WPGlobus Customizer is integrated into the Customize Theme panel
uk: WPGlobus Customizer працює з настроювачем тем

en: WPGlobus Customizer may behave incorrectly with those themes.
uk: Тому можлива некоректна робота з настроювачем та WPGlobus Customizer.

en: WPGlobus Help Desk
uk: Підтримка

en: WPGlobus News
uk: Новини WPGlobus

en: WPGlobus Plus
uk: WPGlobus Плюс

en: WPGlobus Plus!
uk: WPGlobus Плюс!

en: WPGlobus Premium Add-ons
uk: Платні розширення

en: WPGlobus Recommends:
uk: WPGlobus рекомендує:

en: WPGlobus Settings
uk: WPGlobus Налаштування

en: WPGlobus Settings page
uk: Панель налаштувань WPGlobus

en: WPGlobus does not translate texts automatically!
uk: WPGlobus не робить автоматичний переклад тексту!

en: WPGlobus for WooCommerce
uk: WPGlobus для WooCommerce

en: WPGlobus is a family of WordPress plugins assisting you in making multilingual WordPress blogs and sites.
uk: WPGlobus - це колекція ВордПресс плагінів для створення багатомовних сайтів.

en: WPGlobus is enabled on these Post Types
uk: WPGlobus активний в цих типах записів

en: WPGlobus languages
uk: Мови WPGlobus

en: WPGlobus only supports the localization URLs in the form of <code>example.com/xx/page/</code>. We do not plan to support subdomains <code>xx.example.com</code> and language queries <code>example.com?lang=xx</code>.
uk: WPGlobus підтримує тільки локалізацію URL-адрес у вигляді <code>example.com/xx/page/</code>. Ми не плануємо підтримувати дочірні домени <code>xx.example.com</code> і мовні запити в URL-адресах <code>example.com?lang=xx</code>.

en: WPGlobus provides multilingual support for Elementor only when the option %1$s%2$s%3$s is set to %4$s.
uk: WPGlobus підтримує багатомовні сторінки для Elementor тільки з опцією %1$s %2$s %3$s встановленої в %4$s.

en: WPGlobus provides multilingual support for Elementor only when the option `CSS Print Method` is set to `External File`.
uk: WPGlobus забезпечує багатомовну підтримку Elementor тільки якщо `CSS Print Method` встановлений в` External File`.

en: WPGlobus warning:
uk: Попередження WPGlobus:

en: WPGlobus widget
uk: WPGlobus віджет

en: We Recommend...
uk: Рекомендуємо...

en: We are going to write a detailed log of all the database changes performed. It should help in the case you need to restore something important. The log will be written to the file:
uk: Ми збираємося записати всі зміни бази даних в журнал. Він може допомогти в випадку, якщо Вам треба буде відновити щось важливе. Журнал буде записуватися в файл:

en: We do not recommend using it on production sites.
uk: Не рекомендується використовувати на робочих сайтах.

en: We have written several Premium add-ons for WPGlobus. With those add-ons, you will be able to:
uk: Ми написали кілька преміальних розширень для WPGlobus. З їх допомогою ви зможете:

en: We rely on your support!
uk: Дякуємо за підтримку!

en: We would hate to see you go. If something goes wrong, do not uninstall WPGlobus yet. Please %1$stalk to us%2$s and let us help!
uk: Знайшли проблему в WPGlobus? Не спішіть видаляти плагін. Будь-ласка, %1$sзверніться до нас %2$s і дозвольте Вам допомогти!

en: Welcome!
uk: Ласкаво Просимо!

en: When a user comes to the site for the first time, try to find the best matching language version of the page.
uk: Коли відвідувач потрапляє на сайт в перший раз, спробуйте обрати мову сторінки автоматично.

en: When done, click the [Save Changes] button.
uk: Коли закінчите, натисніть кнопку [Зберегти зміни].

en: When you choose a translator, please look at their native language, country of residence, specialization and knowledge of WordPress.
uk: При виборі перекладача зверніть увагу на рідну мову, країну проживання, спеціалізацію і знання WordPress.

en: Widgets with WPGlobus
uk: Віджети з WPGlobus

en: With WPGlobus, you can add multiple currencies to your store and charge UK customers in Pounds, US customers in Dollars, Spanish clients in Euros, etc. Accepting multiple currencies will strengthen your competitive edge and positioning for global growth!
uk: За допомогою WPGlobus ви зможете автоматично перераховувати ціни за курсом і показувати клієнтам звичну їм валюту.

en: With WPGlobus, you can get translations for posts and pages using REST API.
uk: За допомогою WPGlobus ви можете отримувати переклади публікацій та сторінок за допомогою REST API.

en: With the WPGlobus for WooCommerce premium add-on, you will be able to translate product titles and descriptions, categories, tags and attributes.
uk: За допомогою розширення WPGlobus для WooCommerce ви зможете перевести назви та опис товарів, категорій, властивостей і міток.

en: With the current settings, you will see the following lines in the section HEAD of your site pages
uk: З поточними налаштуваннями ви побачите ці рядки в секції head ваших сторінок

en: With your version of WordPress, please use the
uk: Для вашої версії WordPress, будь ласка, перейдіть сюди:

en: WooCommerce Multi-Currency
uk: WooCommerce Мультивалютність

en: WordPress version
uk: Версія WordPress

en: YES, I CONFIRM
uk: ТАК, Я ПІДТВЕРДЖУЮ

en: You are about to clean the content of the following database tables:
uk: Програма виконає очистку наступних таблиць бази даних:

en: You cannot disable the main language.
uk: Неможна відключити головну мову.

en: You have been warned...
uk: Ви впевнені, що готові продовжити?

en: You must enable Pretty Permalinks to use WPGlobus.
uk: Щоб використовувати плагін WPGlobus, необхідно увімкнути SEF URLs - постійні посилання.

en: You need to update WordPress to 4.5 or later to get Fields Settings section
uk: Вам потрібно оновити WordPress 4.5 або пізнішої версії щоб отримати розділ Параметри поля

en: You should put here only the code provided by WPGlobus Support. Do not write anything else in the sections below as it might break the functionality of your website!
uk: Будь ласка, використовуйте ці поля тільки для коду, який наданий службою підтримки WPGlobus. Не записуйте сюди нічого іншого, оскільки це може порушити роботу вашого сайту!

en: Your WooCommerce-powered store is set to show prices and accept payments in a single currency only.
uk: Ваш магазин WooCommerce налаштований на показ цін в одній валюті.

en: by adding to the file wp-config.php
uk: додаванням в файл wp-config.php рядка

en: current
uk: поточний

[ctx: filter__seo_meta_box_title]
en: for
uk: для

en: https://wpglobus.com/
uk: https://wpglobus.com/ru/

en: is set to
uk: встановлена в

en: is undefined
uk: не визначена

en: item
uk: пункт

en: items
uk: пунктів

en: now
uk: зараз

en: or Add new Language %1$s here %2$s
uk: або додайте нову мову %1$s тут %2$s

en: please use the %1$sWPGlobus language widgets%2$s add-on
uk: Ви також можете використовувати розширення %1$sWPGlobus для мовних віджетів%2$s

en: select navigation menu
uk: Оберіть навігаційне меню

en: to translate, please go to
uk: для перекладу перейдіть на сторінку

en: translation of the navigation menus
uk: переклад пунктів навігаційного меню

en: Сompatibility
uk: Сумісність

en: Сompatibility Settings
uk: Cумісність
