Pricing Table - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Clear
fi: Asia selvä

en: Clear color
fi: Selkeä väri

en: Default
fi: Oletus

en: Select default color
fi: Valitse oletusväri

en: Select Color
fi: Valitse Väri

en: Color value
fi: Väriarvo

en: Pricing Table
fi: Hinnoittelutaulukko

en: Pricing Tables
fi: Hinnoittelupöydät

en: Column Themes
fi: Sarakkeen teemat

en: Save function error(Post information missing)
fi: Tallenna toimintovirhe (puuttuvat tiedot)

en: Item Saved
fi: Tuote tallennettu

en: Error please reinstall plugin
fi: Virhe asenna laajennus uudelleen

en: Update function error(Post information missing)
fi: Päivitysfunktion virhe (Puuttuvat tiedot puuttuvat)

en: incorect table id
fi: Virheellinen taulukon tunnus

en: Error
fi: Virhe

en: Upgrade
fi: Päivitä

en: Edit Pricing Table
fi: Muokkaa hintataulukkoa

en: Add Pricing Table
fi: Lisää hintataulukko

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Column Title
fi: Sarakkeen otsikko

en: Column Price
fi: Sarakkeen hinta

en: Column Feature
fi: Sarakeominaisuus

en: Column Button
fi: Sarake-painike

en: Distance between columns:
fi: Sarakkeiden välinen etäisyys:

en: Table align:
fi: Taulukon kohdistus:

en: Left
fi: Vasen

en: Center
fi: Keskusta

en: Right
fi: Aivan

en: Pricing table columns
fi: Hinnoittelutaulukon sarakkeet

en: Column type
fi: Sarakkeen tyyppi

en: Select Column Type
fi: Valitse Sarakkeen tyyppi

en: Column width
fi: Sarakkeen leveys

en: Type column width
fi: Kirjoita sarakkeen leveys

en: Column minimum width
fi: Sarakkeen vähimmäisleveys

en: Type column minimum width
fi: Kirjoita sarakkeen vähimmäisleveys

en: Column scale
fi: Sarakkeen asteikko

en: Add New
fi: Lisää uusi

en: Name
fi: Nimi

en: Edit
fi: Muokata

en: Duplicate
fi: Kopioi

en: Delete
fi: Poistaa

en: Edit Theme
fi: Muokkaa teemaa

en: Add Theme
fi: Lisää teema
