Pricing Table - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Clear
am: ግልጽ

en: Clear color
am: ግልጽ ቀለም

en: Default
am: ነባሪ

en: Select default color
am: ነባሪውን ቀለም ይምረጡ

en: Select Color
am: ቀለም ይምረጡ

en: Color value
am: የቀለም ዋጋ

en: Pricing Table
am: የዋጋ አሰጣጥ ሰንጠረዥ

en: Pricing Tables
am: የዋጋ አሰጣጥ ጠረጴዛዎች

en: Column Themes
am: የአምድ ገጽታዎች

en: Save function error(Post information missing)
am: የተግባር አስቀምጥ ስህተት(የልጥፍ መረጃ ጠፍቷል)

en: Item Saved
am: ንጥል ተቀምጧል

en: Error please reinstall plugin
am: ስህተት እባክዎ ተሰኪን እንደገና ይጫኑ

en: Update function error(Post information missing)
am: የተግባር ስህተት (የልጥፍ መረጃ ጠፍቷል)

en: incorect table id
am: የተሳሳተ የሠንጠረዥ መታወቂያ

en: Error
am: ስህተት

en: Upgrade
am: አሻሽል።
