WPClef - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: %d %s successfully invited to Clef.
fr: %d %s a bien été invité sur Clef.

en: 3 tips for using Clef
fr: 3 suggestions d'utilisation

en: Application ID
fr: Identifiant de l'application

en: Application Secret
fr: Identifiant secret de l'application

en: Connect Clef account
fr: Connecter un compte Clef

en: Got it!
fr: Je l'ai !

en: Register with your phone
fr: S'enregistrer avec votre smartphone

en: Settings
fr: Réglages

en: Thanks!
fr: Merci!

en: or
fr: ou
