WPClef - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Application ID
el: ΙD εφαρμογής

en: Application Secret
el: Μυστικό εφαρμογής

en: Connect Clef account
el: Συνδεθείτε στον Clef λογαριασμό σας

en: Got it!
el: Το πιάσα!

en: Register with your phone
el: Εγγραφείτε με το τηλέφωνό σας

en: Thanks!
el: Ευχαριστούμε!

en: or
el: ή
