WPClef - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Connect Clef account
cs: Spojit s Clef účtem

en: Got it!
cs: Mám to!

en: Register with your phone
cs: Zaregistrujte se pomocí svého telefonu

en: Thanks!
cs: Děkujeme!

en: or
cs: nebo
