WPClef - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Application ID
ja: アプリケーションID

en: Application Secret
ja: アプリケーションキー

en: Clef
ja: CLEF

en: Connect Clef account
ja: CLEFのアカウントに接続

en: Got it!
ja: 了解！

en: or
ja: または
