WPCargo - en to et translation catalogue (361 entries)

en:  Make sure the role assign is "WPCargo Agent".
et:  Veenduge, et rolli määramine oleks "WPCargo agent".

en:  has been assigned to you.
et:  on teile määratud.

en: -- All Agents --
et: -- Kõik agendid --

en: -- All Owners --
et: -- Kõik omanikud --

en: -- All Receiver --
et: -- Kõik vastuvõtjad --

en: -- All Shipper --
et: -- Kõik saatjad --

en: -- Registered Shipper --
et: -- Registreeritud saatja --

en: -- Select All Category --
et: -- Valige Kõik kategooriad --

en: -- Select All Status --
et: -- Valige Kõik olekud --

en: -- Select Client --
et: -- Vali Klient --

en: -- Select Employee --
et: -- Vali Töötaja --

en: -- Select One --
et: -- Valige üks --

en: -- Select Type --
et: -- Valige Tüüp --

en: --Please Select Client--
et: --Palun valige klient --

en: --Select Map Type--
et: --Valige kaardi tüüp --

en: --Select Page--
et: --Vali leht--

en: --Select Status--
et: --Vali olek--

en: --Select Zoom Level--
et: --Valige suumitase --

en: Accounts Copy
et: Kontode kopeerimine

en: Activate Admin Email Notification?
et: Kas aktiveerida administraatori e-posti teatis?

en: Activate Client Email Notification?
et: Kas aktiveerida kliendi e-posti teatis?

en: Add New Category
et: Lisage uus kategooria

en: Add New Shipment
et: Lisa uus saadetis

en: Add Ons
et: Lisa ons

en: Add Package
et: Lisa pakett

en: Add Shipment
et: Lisa saadetis

en: Add Shipment Carrier
et: Lisa saadetise vedaja

en: Add Shipment Location
et: Lisa Saadetise asukoht

en: Add Shipment Logo
et: Lisa saadetise logo

en: Add Shipment Mode
et: Lisa saatmisrežiim

en: Add Shipment Payment Mode
et: Lisa saadetise makseviis

en: Add Shipment Status
et: Saadetise oleku lisamine

en: Add Type of Shipment
et: Lisage saadetise tüüp

en: Add emails with comma separated. ( sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com )
et: Lisage e-kirju komaeraldusega. ( sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com )

en: Add emails with comma separated.(You can add WPCargo Merge Tags)<br>
    					sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com
et: Lisage e-kirju komaeraldusega. (Saate lisada WPCargo ühenda silte)<br>sample_1@mail.com, @sample_2@mail.com

en: Address
et: Aadress

en: Admin Email
et: Administraatori e-posti aadress

en: Admin Email Settings
et: Administraatori e-posti seaded

en: Agent Name
et: Maakleri nimi

en: All
et: Kõik

en: All Category
et: Kõik nimekirjad

en: All Shipment
et: Kõik saadetised

en: Allow Roles to update shipment history
et: Luba rollidel värskendada saadetise ajalugu

en: Are you sure you want to delete this element?
et: Kas olete kindel, et soovite selle elemendi kustutada?

en: Assign Shipment Email Settings
et: Saadetise e-posti seadete määramine

en: Assign Shipment Notification
et: Saadetise teatise määramine

en: Assign shipment to
et: Määra saadetis

en: Base color
et: Põhivärv

en: Bcc
et: Salakoopia

en: Buildings
et: Hooned

en: Business Registration #
et: Ettevõtte registreerimine #

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: Carrier
et: Vedaja

en: Carrier Reference No.
et: Vedaja viitenumber

en: Carrier Reference No.:
et: Vedaja viitenumber:

en: Carrier:
et: Veofirma:

en: Category
et: Kategooria

[ctx: Category]
en: Category
et: Kategooria

en: Check if you want to display barcode at the results.
et: Kontrollige, kas soovite tulemuste juures kuvada vöötkoodi.

en: Choose Status
et: Valige Olek

en: Choose user timezone. This will override general settings timezone for user.
et: Valige kasutaja ajavöönd. See alistab kasutaja üldised seaded.

en: City
et: Linn

en: Client
et: Klient

en: Client Email Settings
et: Kliendi e-posti seaded

en: Code
et: Kood

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Comments:
et: Lisainfo:

en: Company Logo
et: Ettevõtte logo

en: Consignee
et: Kaubasaaja

en: Consignee Copy
et: Kaubasaaja koopia

en: Contact Us
et: Võta meiega ühendust

en: Country Restriction
et: Riigipiirang

en: Current City
et: Praegune linn

en: Current Status
et: Praegune olek

en: Data empty
et: Andmed on tühjad

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Range
et: Kuupäevade vahemik

en: Dear
et: Armas

en: Default
et: Vaikimisi

en: Delete
et: Kustuta

en: Delivered
et: Toimetatud

en: Delivery Date
et: Kättetoimetamise kuupäev

en: Departure Time
et: Väljumisaeg

en: Departure Time:
et: Väljumisaeg:

en: Description
et: Kirjeldus

en: Designation
et: Määramine

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Destination:
et: Sihtkoht:

en: Dimension Divisor
et: Mõõtmete jagaja

en: Dimension Unit
et: Mõõtmete üksus

[ctx: Dimension units]
en: cm
et: Cm

[ctx: Dimension units]
en: ft
et: Ft

[ctx: Dimension units]
en: in
et: sisse

[ctx: Dimension units]
en: mm
et: kk

[ctx: Dimension units]
en: yd
et: Yd

en: Disable Email for Agent?
et: Keela e-posti aadress agendile?

en: Disable Email for Client?
et: Keela e-posti aadress kliendile?

en: Disable Email for Employee?
et: Keela e-posti aadress töötajale?

en: Disable Search Client Receiver?
et: Keela otsingu kliendi vastuvõtja?

en: Disable Search Client Shipper?
et: Kas keelata otsingukliendi saatja?

en: Display Barcode?
et: Kuva vöötkood?

en: Display Map in result page?
et: Kuva kaart tulemuste lehel?

en: Display Shipment History in Invoice
et: Saadetise ajaloo kuvamine arvel

en: Do you want to display it on account page?
et: Kas soovite seda kuvada konto lehel?

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Domain Email
et: Domeeni e-post

en: Edit Category
et: Muuda kategooriat

en: Edit Page
et: Muuda lehte

en: Edit Shipment
et: Muuda saadetist

en: Edit this if you want to change the header of your email automation. Default will be
et: Redigeerige seda, kui soovite muuta oma meiliautomaatika päist. Vaikimisi on

en: Email
et: E-post

en: Email Subject
et: Emaili teema

en: Employee
et: Töötaja

en: Enable Autogenerate Shipment Number?
et: Kas lubada saadetise numbri automaatne genereerimine?

en: Enable Dimension Unit?
et: Kas lubada dimensiooniüksus?

en: Enable Multiple Package on Admin?
et: Kas lubada administraatoril mitu paketti?

en: Enable Multiple Package on Results?
et: Kas lubada tulemustel mitu paketti?

en: Enable Restrict Duplicate Shipment Number
et: Luba piirake saadetise duplikaadi numbrit

en: Enable Shipment History Map
et: Luba saadetiste ajaloo kaart

en: Enable User Timezone
et: Luba kasutaja ajavöönd

en: Enroute
et: Marsruut

en: Enter Tracking Number
et: Sisestage jälgimisnumber

en: Enter the Consignment No.
et: Sisestage saadetis nr.

en: Ex. Afghanistan, Albania, Algeria
et: Nt Afganistan, Albaania, Alžeeria

en: Ex. Payment Mode 1, Payment Mode 2, Payment Mode 3
et: nt makseviis 1, makseviis 2, makseviis 3

en: Ex. Shipment 1, Shipment 2, Shipment 3
et: nt saadetis 1, saadetis 2, saadetis 3

en: Ex. Shipment Carrier 1, Shipment Carrier 2, Shipment Carrier 3
et: nt saadetise vedaja 1, saadetise vedaja 2, saadetise vedaja 3

en: Ex. Shipment Mode 1, Shipment Mode 2, Shipment Mode 3
et: nt saatmisrežiim 1, saatmisviis 2, saatmisviis 3

en: Ex. Shipment Status 1, Shipment Status 2, Shipment Status 3
et: nt saadetise olek 1, saadetise olek 2, saadetise olek 3

en: Ex: 12345
et: Nt: 12345

en: Expected Delivery Date
et: Eeldatav tarnekuupäev

en: Expected Delivery Date:
et: Eeldatav tarnekuupäev:

en: First
et: Esimene

en: Font Size
et: Fonti suurus

en: Font family
et: Fonti perekond

en: Footer:
et: Jalus:

en: Formula
et: Valem

en: Free Website Design
et: Tasuta veebisaidi kujundus

en: From :
et: Albaania:

en: From:
et: Saatja:

en: GST Account #
et: GST konto #

en: General Settings
et: Üldised seaded

en: Generate Report
et: Loo aruanne

en: Geocoding API
et: Geokodeerimise API

en: Geolocation API
et: Geograafilise asukoha API

en: Get API Key
et: Hankige API võti

en: Get Started Here
et: Alustage siit

en: Get Support
et: Saage tuge

en: Get Website Hosting
et: Hankige veebisaidi hostimine

en: Google Map API Key
et: Google Map API võti

en: Google Map Label Color
et: Google Mapi sildi värv

en: Google Map Label Size
et: Google Mapi sildi suurus

en: Google Map Marker
et: Google'i kaardi marker

en: Height
et: Kõrgus

en: History
et: Ajalugu

en: If checked you will enable the dimension unit.
et: Kui see on märgitud, lubate dimensiooniühiku.

en: If checked you will enable the multiple package on your shipment admin dashboard.
et: Kui see on märgitud, lubate mitme paki oma saadetise administraatori juhtpaneelil.

en: If checked you will enable the multiple package on your shipment results.
et: Kui see on kontrollitud, lubate oma saadetise tulemustel mitu pakki.

en: If you want a more comprehensive and customizable report, purchase
et: Kui soovite põhjalikumat ja kohandatavamat aruannet, ostke

en: In Transit
et: Transiidil

en: Invoice
et: Arve

en: Label
et: Silt

en: Landmass/continent
et: Maamass/manner

en: Last
et: Viimane

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Length
et: Pikkus

en: Like our page
et: Nagu meie leht

en: Location
et: Asukoht

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Mail To
et: Saada e-posti aadressile

en: Map Settings
et: Kaardi seaded

en: Map Type
et: Tipul hărții

en: Maps JavaScript API
et: Vastendab JavaScript API

en: Message Content:
et: Sõnumi sisu:

en: Minimum Notification Unit
et: Minimaalne teavitusüksus

en: Mode
et: Režiim

en: More Info
et: Rohkem infot

en: Multiple Package
et: Mitu paketti

en: Multiple Package Settings
et: Mitu paketiseadet

en: Must be comma separated
et: Tuleb koma eraldada

en: Name of the Receiver
et: Vastuvõtja nimi

en: Name of the Shipper
et: Saatja nimi

en: New Category Name
et: Uue kategooria nimetus

en: Next
et: Järgmine

en: No Category
et: Nimekirju pole

en: No Result Found!
et: Tulemust ei leitud!

en: No Selection setup, Please add selection
et: Valiku seadistamine puudub, palun lisage valik

en: No Shipment History Found.
et: Saadetise ajalugu ei leitud.

en: No Shipment Status Found.
et: Saadetise olekut ei leitud.

en: No Shipment found!
et: Saadetist ei leitud!

en: No agents found, please add agents
et: Agente ei leitud, palun lisage agente

en: No results found!
et: Tulemusi ei leitud!

en: No shipment found!
et: Saadetist ei leitud!

en: Note: Dag the map marker to generate Point of Orgin
et: Märkus: Dag kaardimarker Orgini punkti genereerimiseks

en: Note: Google Map API Key needs to enable the following API's to make it work.
et: Märge: Google Map API Key peab selle toimimiseks lubama järgmised API-d.

en: Note: If no Shipment status is selected, Email Notify all types of shipment status
et: Märkus: Kui saadetise olekut pole valitud, teavitage e-posti teel kõiki saadetise oleku tüüpe

en: Note: If you have WPCargo Custom Field Add-on installed, go to Manage form Fields to update list of locations.
et: märkused: Kui teil on installitud WPCargo kohandatud välja lisandmoodul, minge asukohtade loendi värskendamiseks vormiväljade haldamine.

en: Note: Marker must be 55px X 55px dimension for best output.
et: Märge: Parima väljundi saavutamiseks peab marker olema 55px X 55px mõõde.

en: Note: Prefered logo size 190px X 60px
et: Märge: Eelistatud logo suurus 190px X 60px

en: Note: These values are used in calculating Volumetric Weight.
et: Märkus: Neid väärtusi kasutatakse mahukaalu arvutamisel.

en: Note: This option will take effect only in the result page when "Shipment History Map" option is enabled.
et: Märkused: See valik jõustub ainult tulemuste lehel, kui valik "Saadetise ajaloo kaart" on lubatud.

en: Note: This setting is optional, some of the WPCargo add on plugins use this data.
et: Märge: See säte on valikuline, mõned WPCargo lisandmoodulid kasutavad neid andmeid.

en: Note: This will take a couple of seconds to generate reports, wait for a pop up message to save your report.
et: Märkused: Aruannete genereerimiseks kulub paar sekundit, oodake hüpiksõnumit aruande salvestamiseks.

en: Note: Use this tags for email setup to display shipment data.
et: Märge: Kasutage seda silti e-posti seadistamiseks saadetise andmete kuvamiseks.

en: On Hold
et: Ootel

en: Origin
et: Päritolu

en: Origin:
et: Päritolu:

en: Out for delivery
et: Kohaletoimetamisel

en: Owned
et: Omandis

en: PACKAGE DETAILS:
et: PAKETI ANDMED:

en: Package:
et: Pakett:

en: Packages
et: Paketid

en: Parent Category
et: Eelnev kategooria

en: Parent Category:
et: Ülem Katekooria:

en: Payment Mode
et: Makserežiim

en: Payment Mode:
et: Makseviis:

en: Pending
et: Ootel

en: Phone Number
et: Telefoninumber

en: Pick-up Date:
et: Kättesaamise kuupäev:

en: Pick-up Time:
et: Pealevõtmise aeg:

en: Picked up
et: Korjatud

en: Pickup Date
et: Järeletulemise kuupäev

en: Pickup Time
et: Järeletulemise kellaaeg

en: Pickup Time :
et: Pealevõtmise aeg :

en: Piece Type
et: Tüki tüüp

en: Piece Type Selection
et: Tükitüübi valik

en: Places API
et: Kohtade API

en: Please check if you want to send email after updating the shipment.
et: Palun kontrollige, kas soovite saata e-kirju pärast saadetise värskendamist.

en: Please click here to get Google Map API Key
et: Google Map API võtme saamiseks klõpsake siin

en: Please enter %s compatible country code. This is to limit the results for you chosen country only.
et: Sisestage %s ühilduv riigikood. Selle eesmärk on piirata ainult teie valitud riigi tulemusi.

en: Point of Orgin
et: Orgini punkt

en: Previous
et: Eelmine

en: Print Invoice
et: Ava arve fail

en: Print Layout
et: Prindi küljendus

en: Print Settings
et: Prindi seaded

en: Print Waybill
et: Prindi saateleht

en: Product
et: Toode

en: Product Qty.
et: Toote kogus.

en: Product:
et: Toode:

en: Purchase
et: Osta

en: Qty.
et: Kogus.

en: Qty:
et: Tk:

en: Quantity
et: Määrä

en: RECEIVER DETAILS:
et: VASTUVÕTJA ANDMED:

en: Receivable
et: Saadaolev

en: Receiver Address
et: Vastuvõtja aadress

en: Receiver Details
et: Vastuvõtja üksikasjad

en: Receiver Email
et: Vastuvõtja e-posti aadress

en: Receiver Information
et: Vastuvõtja teave

en: Receiver Name
et: Vastuvõtja nimi

en: Receiver Phone
et: Vastuvõtja telefon

en: Registered Client Email
et: Registreeritud kliendi e-posti aadress

en: Registered Shipper
et: Registreeritud saatja

en: Registered Shipper:
et: Registreeritud saatja:

en: Remarks
et: Märkused

en: Reports
et: Raportid

en: Returned
et: Tagasi

en: Roadmap
et: Teekaart

en: SHIPPER DETAILS:
et: SAATJA ANDMED:

en: Satellite
et: Kaabel TV

en: Save Map Settings
et: Salvesta kaardi seaded

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Search Category
et: Otsingu kategooria

en: Search Shipment
et: Otsi saadetist

en: Select Agent
et: Vali töötaja

en: Select Option
et: Valige valik

en: Select Shipment Status to send email Notification
et: Valige Saadetise olek, et saata e-posti teel teade

en: Select a page to insert
et: Lisatava lehe valimine

en: Settings
et: Seaded

en: Settings for Multiple Package, please fill out the fields below.
et: Mitme paketi seaded, palun täitke allolevad väljad.

en: Shipment
et: Saadetise

[ctx: Shipment]
en: Shipment
et: Saadetise

en: Shipment Details
et: Saadetise üksikasjad

en: Shipment History
et: Saadetise ajalugu

en: Shipment History Settings
et: Saadetise ajaloo seaded

en: Shipment Information
et: Saadetise teave

en: Shipment Label
et: Saadetise silt

en: Shipment List
et: Saadetiste nimekiri

en: Shipment Mode:
et: Saatmise viis:

en: Shipment Not found
et: Saadetist ei leitud

en: Shipment Not found in Trash
et: Saadetist ei leitud prügikastist

en: Shipment Notification
et: Saadetise teatis

en: Shipment Number Format
et: Saadetise numbri vorming

en: Shipment Number Prefix
et: Saadetise numbri eesliide

en: Shipment Number Suffix
et: Saadetise numbri järelliide

en: Shipment Number of Digits
et: Saadetise numbrite arv

en: Shipment Reports
et: Saadetiste aruanded

en: Shipment Settings
et: Saadetise seaded

en: Shipment Status
et: Saadetise olek

en: Shipment Status:
et: Saadetise olek:

en: Shipment number
et: Saadetise number

en: Shipments Pagination
et: Saadetiste lehitsemine

en: Shipper
et: Saatja

en: Shipper Address
et: Saatja aadress

en: Shipper Details
et: Saatja andmed

en: Shipper Email
et: Saatja e-posti aadress

en: Shipper Information
et: Saatja teave

en: Shipper Name
et: Saatja nimi

en: Shipper Name:
et: Saatja nimi:

en: Shipper Phone
et: Saatja telefon

en: Shippers Copy
et: Saatja koopia

en: Sort
et: Sorteeri

en: Status
et: Staatus

en: Status:
et: Olek:

en: Streets
et: Tänavad

en: Subject:
et: Subjekt:

en: TAX(%)
et: KÄIBEMAKS(%)

en: TRACK RESULT
et: RAJA TULEMUS

en: Terrain
et: Maastik

en: This will be display in the package Dimension. The default is cm.
et: See kuvatakse pakendis Dimension. Vaikimisi on cm.

en: This will be display in the package Weight. The default is lbs.
et: See kuvatakse pakendis Kaal. Vaikimisi on lbs.

en: This will be the number of digits that autocreate shipment title. Note: The default number of digits is 12 and minumum of 4 digits
et: See on numbrite arv, mis loovad automaatselt saadetise pealkirja. Märkus: Vaikimisi on numbrite arv 12 ja miinus 4-kohaline

en: This will be the selection for the Piece Type for the Package Information section. Comma separated ( Ex. Pallet, Carton, Crate, Loose, Others)
et: See on jaotise Paketi teave tükitüübi valik. Koma eraldatud ( nt kaubaalus, karp, kast, lahtine, muu)

en: Time
et: Aeg

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: To :
et: Kellele:

en: Total Actual Weight :
et: Tegelik kaal kokku :

en: Total Freight
et: Kaubavedu kokku

en: Total Freight:
et: Kaubavedu kokku:

en: Total Volume :
et: Kogumaht :

en: Total Volumetric Weight :
et: Kogu mahukaal :

en: Track Page Settings
et: Jälgi lehe sätteid

en: Tracking #
et: Jälgimise #

en: Tracking Number
et: Jälgimise number

en: Type of Shipment
et: Saadetise liik

en: Type of Shipment:
et: Saadetise liik:

en: Update Category
et: Uuendage kategooriat

en: Update Shipment
et: Saadetise värskendamine

en: Update Shipment Status
et: Saadetise oleku värskendamine

en: Updated By
et: Uuendatud

en: Upload Company Logo
et: Laadige üles ettevõtte logo

en: Upload Logo
et: Lisa logo

en: User Profile
et: Kasutaja profiil

en: View Details
et: Vaata andmeid

en: View More
et: Rohkem infot

en: View Page
et: Vaata lehte

en: View Shipment
et: Vaata saadetist

en: Volumetric Weight.
et: Mahuline kaal.

en: WPCargo Merge Tags
et: WPCargo ühenda sildid

en: WPCargo is a WordPress plug-in designed to provide ideal technology solution for your Cargo and Courier Operations. Whether you are an exporter, freight forwarder, importer, supplier, customs broker, overseas agent, or warehouse operator, WPCargo helps you to increase the visibility, efficiency, and quality services of your cargo and shipment business.
et: WPCargo on WordPressi pistikprogramm, mis on loodud pakkuma ideaalset tehnoloogilist lahendust teie lasti- ja kulleritoimingute jaoks. Olenemata sellest, kas olete eksportija, ekspediitor, importija, tarnija, tollimaakler, välisagent või laooperaator, aitab WPCargo teil suurendada oma veoste ja saadetiste ettevõtte nähtavust, tõhusust ja kvaliteetseid teenuseid.

en: Waybill
et: Saateleht

en: Website Name
et: Veebisaidi nimi

en: Website URL
et: Veebilehe aadress

en: Weight
et: Kaal

en: Weight
et: Kaal

en: Weight Unit
et: Kaaluühik

en: Weight:
et: Kaal:

[ctx: Weigt units]
en: kg
et: Kg

[ctx: Weigt units]
en: lbs
et: naela

[ctx: Weigt units]
en: oz
et: Oz

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Width
et: Laius

en: World
et: Maailm

en: Zoom Level
et: Suumi tase

en: here.
et: Siin.

en: next
et: järgmine

en: note: Default is Streets.
et: märkus: Vaikimisi on tänavad.

en: note: Default is Terrain.
et: märkus: Vaikimisi on maastik.

en: previous
et: eelmine

en: — No Change —
et: — Muutmata —
