WPMobile.App - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: settings
pl: Ustawienia

en: Favorite system
pl: Ulubione

en: Push notifications
pl: Powiadomienia

en: Push notification
pl: Powiadomienia

en: Scan code
pl: Skanuj kod

en: Push
pl: Powiadomienia

en: Share
pl: Udostepnij
