WPMobile.App - en to nb translation catalogue (18 entries)

en: Login
nb: LOGG INN

en: Cancel
nb: Avbryt

en: This username is already registered. Please choose another one.
nb: Brukernavn er allerede registrert. Vennligst velg et annet.

en: This email is already registered, please choose another one.
nb: Epost er allerede registrert. Vennligst velg et annet.

en: Reset link sended. Check your mailbox.
nb: Reset link sent. Sjekk din epost.

en: Reset successfull
nb: Reset vellykket

en: Register
nb: REGISTRER

en: Username doesnt exist
nb: Brukernavn eksisterer ikke

en: Something is wrong
nb: Noe gikk feil

en: Email
nb: Epost

en: cancel
nb: avbryt

en: Password lost?
nb: GLEMT PASSORD?

en: Username
nb: Brukernavn

en: Logout
nb: LOGG UT

en: Push settings
nb: PUSH INNSTILLINGER

en: Manage notifications
nb: ADMINISTRER VARSLER

en: login
nb: LOGG INN

en: register
nb: REGISTRER
