WPMobile.App - en to eo translation catalogue (64 entries)

en: Subject
eo: Subjekto

en: Link
eo: Ligilo

en: Share
eo: Kunhavigi

en: Login
eo: Ensaluti

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Settings
eo: Agordojn

en: All
eo: Ĉio

en: Close
eo: Fermi

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Submit
eo: efj

en: Title
eo: Titolo

en: Language
eo: Kieli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Delete
eo: Forigi

en: Editor
eo: Redaktilo

en: Menu
eo: Menuo

en: List
eo: Listo

en: Days
eo: Tagoj

en: Hide
eo: Kaŝi

en: Lists
eo: Listoj

en: Order
eo: Ordo

en: Comments
eo: Komentoj

en: General
eo: Ĝenerala

en: Options
eo: Opcioj

en: Dashboard
eo: Panelo

en: Help
eo: Helpo

en: Plugins
eo: Kromaĵoj

en: Support
eo: Subteno

en: API Key
eo: API Ŝlosilo

en: Remove
eo: Forigu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigi

en: Import
eo: Importi

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Category
eo: Kategorio

en: Custom CSS
eo: Propran CSS

en: Left the conversation
eo: forlasis la konversacion

en: Created a new group conversation
eo: kreis novan grupan konversacion

en: New message. Click to view
eo: Nova mesaĝo. Alklaki por vidi

en: Sent you a friend request
eo: sendis al vi amikiĝpeton

en: Settings saved
eo: Agordoj konservitaj

en: Save
eo: Savi

en: Someone has requested a password reset for the following account:
eo: Iu petis pasvorta ŝanĝo pro jena konto:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
eo: Se tiu estis eraro, simple ignoru tiun ĉi mesaĝon kaj nenio okazos.

en: To reset your password, visit the following address:
eo: Por rekomencigi vian pasvorton, vizitu la jena adreso:

en: [%s] Password Reset
eo: [%s] Pasvorto Restarigi

en: Error
eo: Eraro

en: Register
eo: Registru

en: Email
eo: Retpoŝto

en: cancel
eo: nefaru

en: Username
eo: Uzantonomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Search
eo: Serĉu

en: Actions
eo: Agoj

en: Hours
eo: Horoj

en: Country
eo: Lando

en: Open
eo: Malfermi

en: User
eo: Uzanto

en: Comments are closed.
eo: Komentoj estas fermita.

en: Website
eo: Retpaĝo

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
eo: Nepras <a href="%s"ensalutinta</a> por sendi komenton.
