WP WebinarSystem Pro - en to he translation catalogue (263 entries)

en: Invalid api key!
he: מפתח API לא תקף

en: WP WebinarSystem Questions
he: שאלות במסגרת הוובינר של וורס פרס

en: Select webinar to view questions for active webinars
he: בחר את הוובינר כדי לעיין בשאות בוובינרים פעילים

en: Name
he: שם

en: Question
he: שאלה

en: Time
he: זמן

en: Your Name
he: שמך

en: Your Email Address
he: כתובת האימייל שלך

en: Please enter your email.
he: אנא הקלד את האימייל שלך

en: Select a day to watch.
he: בחר יום לצפיה

en: Select a time to watch.
he: בחר זמן לצפיה

en: WP WebinarSystem
he: מערכת וובינר של וורד פרס

en: WebinarSystem
he: מערכת וובינר

en: Webinars
he: וובינרים

en: New webinar
he: וובינר חדש

en: Attendee Lists
he: רשימת משתתפים

en: Settings
he: סידור

en: Questions
he: שאלות

en: Duplicate this Webinar
he: שכפל את הוובינר הזה

en: Duplicate
he: שכפל

en: Views
he: צפיות

en: Registrations
he: הרשמות

en: Status
he: סטטוס

en: Webinar
he: וובינר

en: Add New Webinar
he: הוסף וובינר חדש

en: New Webinar
he: ןןבימר חדש

en: Edit Webinar
he: ערות את הוובינר

en: View Webinar
he: צפה בוובינר

en: Hi
he: היי

en: The webinar you signed up for starts in one hour. Below you will find the link to attend the webinar.
he: הוובינר שנרשמת אליו יתחיל בועד שעה. למטה תמצא את הקישור לצורך ההשתתפות בוובינר

en: Webinar name:
he: שם הוובינר:

en: Date:
he: תאריך:

en: Time:
he: זמן:

en: See you then!
he: נתראה אחר כך

en: Regards
he: דרישת שלום

en: This is a reminder for your upcoming webinar tomorrow. Below you will find the details of the webinar.
he: זו תזכורת כי הוובינר הבא שלך יהיה מחר. למטה תמצא את פרטי הוובינר

en: See you later!
he: נתראה אחר כך!

en: Make sure to join the webinar via this link:
he: ודא להתחבר לוובינר באמצעות קישור זה

en: Question Box
he: תיבת שאלה

en: Incentive Box
he: תיבת התמריץ

en: WP WebinarSystem Attendees
he: נוכחים בוובינר סיסטם של WP

en: Select webinar to view attendees for active webinars
he: בחר את הוובינר כדי לראות מי הנוכחים בוובינרים פעילים

en: Please add webinars to listup.
he: אנא הוסף וובינרים לרשימה

en: E-Mail
he: אימייל

en: No Attendees :(
he: אין נוכחים :(

en: New Registration
he: הרשמה חדשה

en: Reminder
he: תזכורת

en: You are registered for the webinar!
he: אתה רשום לוובינר!

en: We are live in one hour!
he: אנו נהיה בשידור חי בתוך שעה!

en: We are starting the webinar!
he: אנו מתחילים את הוובינר!

en: Webinar Replay Link
he: קישור לצפיה חוזרת בוובינר

en: Once a minute
he: פעם בדקה

en: Webinar Settings
he: כיוונון הוובינר

en: Host Names
he: שמות המארחים

en: Your Webinar URL
he: ה-URL שך הוובינר שלך

en: General Options
he: אופציות כלליות

en: Registration Page
he: עמוד ההרשמה

en: Thank You Page
he: עמוד התודה

en: Countdown Page
he: עמוד הספירה לאחור

en: Live Page
he: עמוד חי

en: Replay Page
he: עמוד הצפיה החוזרת

en: Ticket
he: תווית

en: Mailinglist
he: רשימת דואר

en: Import / Export
he: ייבוא\ייצוא

en: Default mail provider
he: ספק דור בברית מחדל

en: Mailchimp list
he: רשימת מיילצ'ימפ

en: You've no mailing list(s) on MailChimp.
he: אין לך רשימת\ות דואר במיילצ'ימפ

en: Mailpoet list
he: רשימת מיילפוסט

en: Select a list..
he: בחר רשימה

en: Enormail list
he: רשימת אנורמייל

en: You've no mailing list(s) on Enormail.
he: אין לך רשימת\ות דואר באנורמייל

en: Click Export to download backup of current webinar settings. Upload your already exported file to Import section to apply settings from other webinar.
he: הקלק ייצא כדי להרויד את הגיבוי לכיוונון של הוובינר הנוכחי. העלה את הקובץ שכבר ייצאת לחלק הייצוא כדי להחיל כיוונן מוובינר אחר

en: Export
he: יצא

en: Import
he: יבא

en: Webinar will be presented by:
he: הובינר יוצג על ידי:

en: Separate each by commas
he: הפרד כל אחד באמצעות פסיק

en: Host & Description Box
he: המארח ותיבת התיאור

en: Background color
he: צבע הרקע

en: Show Host Box
he: הצג את תיבת המארח

en: Host Title Background color
he: צבע הרקע של תואר המארח

en: Host Title Text color
he: צבע הטקסט של תואר המארח

en: Host Text color
he: צבע הטקסט של המארח

en: Show Description Box
he: הצג את תיבת התיאור

en: Description Title Background color
he: צבע הרקע של כותרת התיאור

en: Description Title Text color
he: תבע הטקסט של כותרת התיאור

en: Description Text color
he: צבע הטקסט של התיאור

en: Show Question box
he: הצג את תיבת השאלה

en: Border color
he: צבע קו המסגרת

en: Button Text color
he: צבע הטקסט בכפתור

en: Title Text color
he: צבע הטקסט של הכותרת

en: Title
he: כותרת

en: Show Incentive Box
he: הצג את תיבת התמריץ

en: Incentive Title
he: כותרת התמריץ

en: Title Background color
he: צבע הרקע של הכותרת

en: Incentive box content
he: תוכן תיבת התמריץ

en: Preview Page
he: עמוד התצוגה המקדימה

en: Only use this generated link for test purposes
he: אנא השתמש בקישור זה שנומר למטרת בדיקה

en: WP WebinarSystem Options
he: אופציות הוובינר סיסטם של WP

en: General
he: כללי

en: Emails
he: אימיילים

en: Mailinglist providers
he: ספקי רשימות דואר

en: Advanced
he: מתקדם

en: System Status
he: מצב המערכת

en: Email options
he: אופציות האימייל

en: Reminder day before Webinar
he: תזכורת יום לפני הוובינר

en: Reminder one hour before Webinar
he: תזכורת שעה אחת לפני הוובינר

en: Reminder Webinar Starting
he: תזכורת על תחילת הוובינר

en: Webinar replay
he: צפיה חוזרת בוובינר

en: Email Sender Options
he: אופציות לשליחת אימייל

en: "From" Name
he: מאת "שם"

en: Sender name
he: "שם" השולח

en: "From" Email Address
he: "כתובת האימייל" מאת

en: Sender email
he: אימייל השולח

en: Email Template
he: תבנית אימייל

en: Header Image
he: תמונת הכותרת העליונה

en: Upload
he: העלה

en: Email Footer Text
he: טקסט תחתית העמוד באימייל

en: Footer Text
he: טקסט תחתית העמוד

en: Base color
he: צבע הבסיס

en: Email Body Background color
he: צבע הרקע של גוף האימייל

en: Email Body Text color
he: צבע הטקסט של גוף האימייל

en: Reset Default Template
he: אפס את תבנית ברירת המחדל

en: New Registration Options
he: אופציות להרשמה חדשה

en: Admin Email Address
he: כתובת האימייל של המנהל

en: Admin email
he: אימייל המנהל

en: Reminder day before Webinar
he: תזכורת יום לפני הוובינר

en: Enable this reminder?
he: אפשר את התזכורת הזו?

en: Subject
he: נושא

en: Email Head
he: ראש האימייל

en: Available Shortcodes:
he: קודי קיצור זמינים:

en: Content
he: תוכן

en: Your email address
he: כתובת האימייל שלך

en: Send Preview
he: שלח תצוגה מקדימה

en: Add a Webinar to send a preview email.
he: הוסף וובינר כדי לשלוח את אימייל התצוגה המקדימה

en: Reminder one hour before Webinar
he: תזכורת שעה לפני הוובינר

en: Reminder when Webinar starts
he: תזכור עם פתיחת הוובינר

en: Send Webinar Replay Link
he: שלח את הקישור לצפיה וזרת בוובינר

en: MailChimp API Key
he: מפתח API של המיילצ'ימפ

en: The API key you have received from MailChimp
he: מפתח ה-API שקיבלת ממייל צ'ימפ

en: Enormail API Key
he: מפתח API של אנורמייל

en: The API key you have received from Enormail
he: מפתח ה-API שקיבלת מאנורמייל

en: Roles & Permissions
he: תפקידים והרשאות

en: Create Webinars
he: צור וובינרים

en: Manage Subscribers
he: נהל את המנויים

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
he: אנא העתק והדבק את המידע הזה בכרטיס שלך בעת שאתה יוצר עם עם התמיכה

en: Copy for Support
he: העתק בשביל התמיכה

en: Copied!
he: הועתק!

en: Get System Report
he: קבל דוח המערכת

en: WordPress Environment
he: סביבת וורד פרס

en: Home URL
he: כתובת דך הבית

en: Site URL
he: כתובת האתר

en: WP Version
he: גירסת WP

en: WP Multisite
he: רב אתרים של WP

en: WP Debug mode
he: מצב של ניפוי באגים ב-WP

en: Language
he: שפה

en: Server Environment
he: סביבת השרת

en: Server Info
he: מידע על השרת

en: PHP Version
he: גירסת PHP

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
he: לא ניתן לאשר את גירסת ה-PHP משום שגירסת PHP אינה קיימת

en: PHP Post Max Size
he: פוסט של PHP במידה מכסימלית

en: PHP Time Limit
he: מגבלת הזמן של PHP

en: PHP Max Input Vars
he: הזנצת מכסימום המשתנים ב-PHP

en: SUHOSIN Installed
he: סוהושין הותקן

en: MySQL Version
he: גירסת MYSQL

en: Max Upload Size
he: מידת ההעלעה המכסימלית

en: Default Timezone
he: אזור זמן בברירת מחדל

en: Server Locale
he: מיקום השרת

en: N/A
he: לא זמין

en: by
he: מאת

en: Theme
he: מוטיב מרכזי

en: Version
he: גירסה

en: Author URL
he: כתובת אחרת של אתר

en: Howdy
he: האודי

en: just signed up for your webinar
he: זה עתה נרשמתי לוובינר שלך

en: Go to Webinar
he: לך לוובינר

en: We are going live now
he: אנחנו עוברים עתה לשידור חי

en: Thank you for your registration for the webinar. Below you will find the details of the webinar.
he: תודה לך על הרשמתך לוובינר. למטה תמצא את פרטי הוובינר

en: Title color
he: צבע הכותרת

en: Background image
he: תמונת רקע

en: Countdown Page Background Image
he: תמונת רקע של עמוד הספירה לאחור

en: Upload Image
he: העלה תמונה

en: Show countdown timer
he: הצג את מד הזמן של הספירה לאחור

en: Tagline color
he: צבע שורת התגים

en: Description color
he: צבע התיאור

en: Webinar Type
he: סוג הוובינר

en: Webinar Occurance
he: התרחשות הוובינר

en: One time registration
he: רישום חד פעמי

en: Recurring on every
he: חוזר על עצמו בכל

en: Recurring Time(s)
he: מספר החזרות)

en: Remove
he: הסר

en: Webinar starts at
he: הוובינרק יחל ב-

en: Date
he: תאריך

en: Disable registration
he: הפסק את ההרשמה

en: Thankyou Page Background Image
he: תמונת הרקע של עמוד התודה

en: Webinar type
he: סוג הוובינר

en: Image
he: תמונה

en: Video or Image URL
he: כתובת הווידאו או התמונה

en: Registration Page Video Image
he: תמונת הווידאו של עמוד ההרשמה

en: Image URL (Eg: https://example.com/images/the_image.jpg)
he: כתובת התמונה (Eg: https://example.com/images/the_image.jpg)

en: Video autoplay
he: הפעלה אוטומטית של הווידאו

en: Page Background color
he: צבע הרקע של העמוד

en: Page Background image
he: תמונת הרקע של העמוד

en: Registration Page Background Image
he: תמונת הרקע של עמוד ההרשמה

en: Content type
he: בוג התוכן

en: Title Color
he: צבע הכותרת

en: Date/Time Color
he: צבע תאריך\זמן

en: Font color
he: צבע הגופן

en: Button Background color
he: צבע הרקע של הכפתור

en: Button Border color
he: צבע קו המסגרת של הכפתור

en: CTA Button Text
he: צבע הטקסט של ה-CTA

en: Description
he: תיאור

en: Description text color
he: צבע הטקסט של התיאור

en: Description background color
he: צבע הרקע של התיאור

en: Description border color
he: צבע קו המסגרת של התיאור

en: Replay Page Background Image
he: תמונת הרקע של עמוד התשובה

en: Title text
he: טקסט הכותרת

en: Yeah! You Are Registered For The Webinar!
he: !כן! אתה רשום לוובינר

en: Link above Text Color
he: קישור מעל צבע הטקסט

en: Link below Text Color
he: קישור מתחת לצבע הקטסט

en: Border color-1
he: צבע קו המסגרת - 1

en: Border color-2
he: צבע קו המסגרת - 2

en: Body Text color
he: צבע גוף הטקסט

en: Body Background color
he: צבע הרקע לגוף

en: Header Background color
he: צבע הרקע של ראש העמוד

en: Header Text color
he: צבע הטקסט של ראש העמוד

en: Button color
he: צבע הכפתור

en: Social Sharing
he: שיתוף חברתי

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: License Key
he: מפתח הרישיון

en: Flush data (Recheck)
he: רוקן את הזיכרון - בדוק מחדש

en: Your copy of WebinarSysteem is Active.
he: העותק שלך של הוובינר סיסטם פעיל

en: Your copy of WebinarSysteem is not activated. Plugin will not work as expected. Please activate your copy.
he: העותק שלך של הוובינר סיסטם לא הפועל. התוסף לא יתפקד כפי שהיה צפוי. אנא הפעל את העותק שלך

en: Unfortunately, this webinar is closed.
he: למרבה הצער וובינר זה סגור

en: Click here
he: הקלק כאן

en: to go to our homepage.
he: ללכת לדף הבית שלנו

en: will begin in
he: יחל בתוך

en: will begin shortly
he: יחל במהרה

en: will start
he: יחל

en: on
he: ב

en: at
he: ב

en: Please come back at this time. Thank you for your patience
he: אנא שוב לכאן בזמן הזה. תודה על סבלנותך

en: Just a second, we are starting the broadcast. This page will refresh automatically...
he: רק רגע, אנו מתחילים בשידור. העמוד ירוענן אוטומטית

en: Something is wrong with your Add Questions form. Please re-check all fields are filled correctly
he: משהו אינו כשורה עם טופס הוספת השאלות שלך. אנא בדוק אם כל השדות מולאו נכונה

en: Please wait..
he: אנא המתן

en: Host | Hosts
he[0]: מארח
    מארחים

en: Information
he: מידע

en: Ask your question!
he: שאל את שאלתך!

en: Your name
he: שמך

en: Your email
he: האימייל שלך

en: Type your question here..
he: הקלד את שאלתך כאן

en: Ask Question!
he: שאל שאלה!

en: My Questions
he: השאלות שלי

en: Here is the webinar URL...
he: הנה כתובת הוובינר

en: Your Webinar Ticket
he: כרטיס הוובינר שלך

en: The Webinar Event Information...
he: מידע על ארוע הוובינר

en: View Webinar Replay
he: צפה בתצגוה חוזרת של הוובינר

en: Add To Your Calendar
he: הוסף ללוח שלך

en: Remind Yourself Of The Event
he: הזכר לעצמך אודות הארוע

en: Google Calendar
he: הלוח של גוגל

en: iCal / Outlook
he: iCal / אאוטלוק

en: No script kiddies please!
he: אנא בלי סקריפט, חבר'ה

en: Of course we will handle your data safely.
he: בהחלט, אנו ננהג במידע שלך בזהירות
