WP WebinarSystem Pro - en to cs translation catalogue (91 entries)

en: Yes, download Pro!
cs: Ano, stáhnout Pro verzi

en: Error:
cs: Chyba:

en: Invalid webinar id.
cs: Neplatné ID webináře

en: Registration is closed for this webinar.
cs: Registrace pro tento webinář jsou uzavřeny

en: Your Name
cs: Jméno a příjmení

en: Your Email Address
cs: Vaše emailová adresa

en: Webinar
cs: Webinář

en: Time
cs: Čas

en: Webinars
cs: Webináře

en: New Webinar
cs: Nový webinář

en: Questions
cs: Otázky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add New Webinar
cs: Přidat nový webinář

en: Edit Webinar
cs: Editovat webinář

en: View Webinar
cs: Zobrazit webinář

en: Question Box
cs: Box s otázkami

en: Incentive Box
cs: Pobídkový box

en: Unfortunately, this webinar is closed.
cs: Bohužel, tento webinář je uzavřen

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: to go to our homepage.
cs: a navštivte naši stránku.

en: Here is the webinar URL...
cs: Zde je odkaz na webinář...

en: Your Webinar Ticket
cs: Organizační detaily webináře

en: The Webinar Event Information...
cs: Uložte si termín webináře do kalendáře!

en: Host | Hosts
cs[0]: Host
cs[1]: Hosté
cs[2]: Hosté

en: Date
cs: Datum

en: Join Webinar in Progress...
cs: Připojení k webináři je v procesu...

en: View Webinar Replay
cs: Zobrazit záznam webináře

en: Add To Your Calendar
cs: Přidat do kalendáře

en: Remind Yourself Of The Event
cs: Vložte webinář do vašeho kalendáře

en: will begin in
cs: začínáme za

en: will begin shortly
cs: začínáme brzy

en: will start
cs: začínáme

en: Just a second, we are starting the broadcast. This page will refresh automatically...
cs: Moment... začínáme vysílat. Tato stránka se automaticky aktualizuje.

en: Something is wrong with your Add Questions form. Please re-check all fields are filled correctly
cs: Chyba při vyplnění formuláře. Prosím zkontrolujte, zda jsou všechna pole správně vyplněna.

en: Please wait..
cs: Čekejte prosím...

en: Information
cs: Informace

en: Ask your question!
cs: Položit dotaz!

en: Your name
cs: Jméno a příjmení

en: Your email
cs: Váš email

en: Type your question here..
cs: Zde můžete vložit vaši otázku...

en: Ask Question!
cs: Položit otázku!

en: My Questions
cs: Mé otázky

en: No script kiddies please!
cs: Žádné legrácky se skripty!

en: Of course we will handle your data safely.
cs: Ochrana osobních údajů v souladu s Podmínkami webu Poradci-sobě.cz

en: Name
cs: Jméno

en: Register Text
cs: Registrační text

en: Login Text
cs: Přihlašovací text

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Content
cs: Obsah

en: Export CSV
cs: Exportovat CSV

en: Border Radius
cs: Rádius okrajů

en: Image
cs: Obrázek

en: Description
cs: Popis

en: Question
cs: Otázka

en: Registrations
cs: Registrace

en: Email Template
cs: Šablona emailu

en: Header Image
cs: Obrázek pro hlavičku

en: Button Background Color
cs: Barva pozadí tlačítka

en: Footer Text
cs: Text patičky

en: Enable this reminder?
cs: Aktivovat tento připomínač?

en: Subject
cs: Předmět

en: Create Webinars
cs: Vytvořit webináře

en: Manage Subscribers
cs: Správa odběratelů

en: Roles & Permissions
cs: Role a oprávnění

en: New Registration
cs: Nová registrace

en: General
cs: Obecné

en: Emails
cs: Emaily

en: Title Color
cs: Barva nadpisu

en: Ticket
cs: "Vstupenka"

en: Border color-1
cs: Barva pozadí 1

en: Social Sharing
cs: Sociální sítě

en: Button Border Color
cs: Barva okraje tlačítka

en: Yeah! You Are Registered For The Webinar!
cs: Jste registrováni na webinář!

en: Countdown Page
cs: Stránka s odpočtem

en: Show countdown timer
cs: Zobrazit odpočet

en: Your Webinar URL
cs: Odkaz na váš webinář

en: Webinar Type
cs: Typ webináře

en: Date/Time Color
cs: Barva pro datum / čas

en: Show Content Section
cs: Zobrazit sekci s obsahem

en: Register Tab
cs: Registrační záložka

en: Register Tab Text
cs: Text registrační záložky

en: Login Tab
cs: Přihlašovací záložka

en: Host & Description Box
cs: Host a popis webináře

en: Show Host Box
cs: Zobrazit infobox o hostu webináře

en: Title Text Color
cs: Barva textu nadpisu

en: Show Description Box
cs: Zobrazit box s popisem

en: Hide Title
cs: Skrýt nadpis

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Import / Export
cs: Importovat / Exportovat

en: Registration Page
cs: Registrační stránka

en: Status
cs: Stav
