WP-Table Reloaded - en to hr translation catalogue (443 entries)

en: %s (thanks to %s)
hr: %s (hvala %s)

en: (You can read more about each library's features on the <a href="%s">plugin's website</a>.)
hr: (Možete pročitati više o mogućnostima svake biblioteke na <a href="%s">Plugin web stranici</a>.)

en: (filtered from _MAX_ Tables)
hr: (filtrirano iz  _MAX_ Tablica)

en: (no description)
hr: (nema opisa)

en: (no name)
hr: (nema imena)

en: , (comma)
hr: , (zarez)

en: . (dot)
hr: . (točka)

en: : (colon)
hr: : (dvotočka)

en: ; (semicolon)
hr: ; (točka-zarez)

en: <a href="%s">Click here to Proceed.</a>
hr: <a href="%s">Kliknite ovdje za nastavak</a>.

en: <a href="%s">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software - things for which I spend countless hours of my free time! Thank you!
hr: <a href="%s">Donacije</a> mi pomažu nastaviti s korisničkom podrškom i razvojem ovog <i>besplatnog</i> software-a na koji trošim nebrojene sate svojeg slobodnog vremena. Hvala vam!

en: <a href="%s">Support</a> is provided through the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
hr: <a href="%s">Podrška</a> je dana kroz <a href="%s">WordPress Podrška Forum</a>.

en: <strong>Warning</strong>: Do <strong>not</strong> edit the content of that file under any circumstances as you will destroy the file!
hr: <strong>Upozorenje:</strong> nipošto nemojte direktno mijenjati podatke u datoteci jer će biti neiskoristiva!

en: About WP-Table Reloaded
hr: Više o WP-Table Reloaded

en: About the plugin
hr: Više o pluginu

en: Action
hr: Radnja

en: Add
hr: Dodaj

en: Add %s column(s)
hr: Dodaj %s stupaca

en: Add %s row(s)
hr: Dodaj %s redova

en: Add Table
hr: Dodaj Tablicu

en: Add as new Table
hr: Dodaj kao novu tablicu

en: Add colspan
hr: Produži ćeliju kroz stupce

en: Add new Table
hr: Dodaj novu Tablicu

en: Add or Replace Table?
hr: Dodaj ili Zamijeni Tablicu?

en: Add rowspan
hr: Produži ćeliju kroz redak

en: Admin Options
hr: Admin Opcije

en: Admin Options, Dump file Import, and Manual Plugin Uninstall are always accessible by Administrators only, regardless of this setting.
hr: Admin Opcije, import datoteka, i ručno deinstaliranje plugina je uvijek dostupno samo administratorima, bez obzira na ovu postavku.

en: Admin menu entry
hr: Admin meni stavka

en: Administrators have access to further Admin Options.
hr: Administratori imaju pristup dodatnim Admin Opcijama.

en: All
hr: Sve

en: All Tables, Settings and Options were successfully imported.
hr: Sve tablice, postavke i opcije su uspješno importirane.

en: All current data of this WP-Table Reloaded installation (Tables, Options, Settings) <strong>WILL BE OVERWRITTEN</strong> with the data from the file!
hr: Svi postojeći podatci u ovoj instalaciji WP-Table Reloaded će <strong>BITI PREBRISANI</strong> s podacima iz datoteke!

en: All tables, data and options were deleted. You may now manually remove the plugin's subfolder from your WordPress plugin folder or use the "Delete" link on the Plugins page.
hr: Sve tablice, podaci i postavke su izbrisane. Sada možete ručno maknuti direktorij plugina iz vašeg Wordpress plugin direktorija ili korisiti "Izbriši" link na stranici za Plugin-ove.

en: Allan Jardine for the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables jQuery plugin</a>,
hr: Allan Jardine za <a href="http://www.datatables.net/">DataTables jQuery plugin</a>,

en: Alternating row colors
hr: Alternativne boje redaka

en: Are you really sure?
hr: Jeste li stvarno sigurni?

en: At first you should add or import a table.
hr: Za početak trebate dodati ili importirati tablicu.

en: Author and License
hr: Autor i Licenca

en: Back
hr: Natrag

en: Backend Options
hr: Opcije Pozadinskog Sučelja

en: Be aware that only the table data, but no options or settings are exported.
hr: Napomena: samo tablice i njeni podaci će biti eksportirani, bez opcija i postavki.

en: Be aware that the JavaScript libraries will not work on tables which have combined cells.
hr: Zapamtite da JavaScript biblioteke neće raditi na tablicama sa spojenim ćelijama.

en: Be very careful with this and only click the button if you know what you are doing!
hr: Budite veoma oprezni s ovim i kliknite dugme samo ako znate što radite!

en: Because of CSS styling, the table might look different on your page!
hr: Zbog CSS stiliziranja, tablica može izgledati drukčije na vašoj stranici!

en: Before asking for support, please carefully read the <a href="%s">Frequently Asked Questions</a> where you will find answered to the most common questions, and search through the forums.
hr: Prije nego zatražite korisničku podršku, molimo da pažljivo pročitate <a href="%s">Učestalo Postavljana Pitanja (FAQ)</a> gdje možete pronaći većinu rješenja, te također možete pretražiti forum.

en: Belarusian
hr: Bjeloruski

en: Brazilian Portuguese
hr: Brazilsko-Portugalski

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Bulk actions:
hr: Multi izmjena:

en: Cache Table Output
hr: Cache Prikaza Tablice

en: Cancel
hr: Prekini

en: Chinese (Simplified)
hr: Kineski (pojednostavljen)

en: Christian Bach for the <a href="http://www.tablesorter.com/">Tablesorter jQuery plugin</a>,
hr: Christian Bach za <a href="http://www.tablesorter.com/">Tablesorter jQuery plugin</a>,

en: Click the &quot;%s&quot; button to insert the image.
hr: Kliknite na &quot;%s&quot; dugme da biste unijeli sliku.

en: Click the &quot;%s&quot; link after the desired table and the corresponding shortcode will be inserted into the editor (<strong>[table id=&lt;ID&gt; /]</strong>).
hr: Kliknite &quot;%s&quot; link poslje tablice i vezani skraćeni kod će biti unesen u editor (<strong>[table id=&lt;ID&gt; /]</strong>).

en: Column added successfully. | Columns added successfully.
hr[0]: Stupac uspješno dodan.
hr[1]: Stupci uspješno dodani.

en: Column could not be deleted. | Columns could not be deleted.
hr[0]: Stupac ne može biti izbrisan.
hr[1]: Stupci ne mogu biti izbrisani.

en: Column deleted successfully. | Columns deleted successfully.
hr[0]: Stupac uspješno izbrisan.
hr[1]: Stupci uspješno izbrisani.

en: Column inserted successfully. | Columns inserted successfully.
hr[0]: Stupac uspješno dodan.
hr[1]: Stupci uspješno dodani.

en: Column moved successfully.
hr: Stupac uspješno premješten.

en: Columns swapped successfully.
hr: Stupci uspješno zamijenjeni.

en: Combine cells in a column:
hr: Spoji ćelije u stupcu:

en: Combine cells in a row:
hr: Spoji ćelije u retku:

en: Combining consecutive cells within the same column is called "rowspanning".
hr: Kombiniranje uzastopnih ćelija u istom stupcu se zove "rowspanning".

en: Combining consecutive cells within the same row is called "colspanning".
hr: Kombiniranje uzastopnih ćelija u istom retku se zove "colspanning".

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy Tables
hr: Kopiraj Tablice

en: Copy of
hr: Kopija od

en: Could not add Custom Data Field, because a Field with that name already exists.
hr: Nije moguće dodati Proizvoljno Podatkovno Polje, jer polje s tim imenom već postoji.

en: Could not add Custom Data Field, because the name contained illegal characters.
hr: Nije moguće dodati Proizvoljno Podatkovno Polje, jer ime ima neželjene znakove.

en: Could not add Custom Data Field, because the name you entered is reserved for other table data.
hr: Nije moguće dodati Proizvoljno Podatkovno Polje, jer je ime koje ste unijeli rezervirano za druge podatke u tablici.

en: Could not add Custom Data Field, because you did not enter a name.
hr: Nije moguće dodati Proizvoljno Podatkovno Polje, jer niste unijeli ime.

en: Create and Download Dump File
hr: Stvori i Preuzmi Dump Datoteku

en: Credits and Thanks
hr: Zasluge i Zahvale

en: Custom CSS
hr: Proizvoljni CSS

en: Custom Commands
hr: Proizvoljne Komande

en: Custom Data Field Name
hr: Ime Proizvoljnog Podatkovnog Polja

en: Custom Data Field added successfully.
hr: Proizvoljno Podatkovno Polje uspješno dodano.

en: Custom Data Field could not be deleted.
hr: Proizvoljno Podatkovno Polje ne može biti izbrisano.

en: Custom Data Field deleted successfully.
hr: Proizvoljno Podatkovno Polje uspješno izbrisano.

en: Custom Data Fields
hr: Proizvoljna Podatkovna Polja

en: Custom Data Fields can be used to add extra metadata to a table.
hr: Proizvoljna podatkovna polja mogu se koristiti da biste unijeli dodatne podatke u tablicu.

en: Czech
hr: Češki

en: Dashboard
hr: Kontrolna Ploča

en: Data Manipulation
hr: Rukovanje Podacima

en: DataTables JavaScript Features
hr: DataTables JavaScript Mogućnosti

en: Debug and Version Information
hr: Debug i Informacije o Verziji

en: Default CSS
hr: Standardni CSS

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete Field
hr: Izbriši Polje

en: Delete Table
hr: Izbriši Tablicu

en: Delete Tables
hr: Izbriši Tablice

en: Delete failed.
hr: Brisanje nije uspjelo.

en: Description
hr: Opis

en: Do not proceed, if you do not understand this!
hr: Ukoliko ne razumijete ovu opciju, nemojte nastaviti!

en: Do you really want to activate this? You should only do that right before uninstallation!
hr: Da li stvarno želite aktivirati ovo? To biste trebali samo prije deinstalacije.

en: Do you really want to change the ID of the table?
hr: Da li stvarno želite promijeniti ID tablice?

en: Do you really want to delete the selected columns?
hr: Da li stvarno želite izbrisati označene stupce?

en: Do you really want to delete the selected rows?
hr: Da li stvarno želite izbrisati odabrane redove?

en: Do you really want to import the selected tables from the wp-Table plugin?
hr: Da li stvarno želite importirati označene tablice iz wp-Table plugina?

en: Do you really want to import this table from the wp-Table plugin?
hr: Da li stvarno želite importirati ovu tablicu iz wp-Table plugina?

en: Do you really want to uninstall the plugin and delete ALL data?
hr: Da li stvarno želite deinstalirati plugin i izbrisati SVE njegove podatke?

en: Do you want to copy the selected tables?
hr: Želite li kopirati označene tablice?

en: Do you want to copy this table?
hr: Želite li kopirati ovu tablicu?

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Donate
hr: Donirajte

en: Donations and good ratings encourage me to further develop the plugin and to provide countless hours of support. Any amount is appreciated! Thanks!
hr: Donacije i dobre ocjene me podržavaju da dalje razvijam plugin i dajem podršku korisnicima. Bilo koji iznos je cijenjen! Hvala!

en: Download file
hr: Preuzmi datoteku

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Each table has a unique ID that needs to be adjusted in that shortcode.
hr: Svaka tablica ima unikatni ID koji treba biti podešen u tom skraćenom kodu.

en: Edit
hr: Izmijeni

en: Edit %s
hr: Izmijeni %s

en: Edit Table
hr: Editiraj Tablicu

en: Edit Table &quot;%s&quot; (ID %s)
hr: Izmjena Tablice &quot;%s&quot; (ID %s)

en: English
hr: Engleski

en: Enter Description
hr: Unesite Opis

en: Enter Table Name
hr: Unesite Ime Tablice

en: Enter a string that will be given to the table as an additional class for styling with CSS.
hr: Unesite string koji će biti dodan tablici kao dodatna klasa koji možete stilizirati putem CSS-a.

en: Enter additional DataTables JavaScript parameters that will be included with the script call here.
hr: Unesite dodatne DataTables JavaScript parametre koji će biti uključeni sa skriptom ovdje.

en: Every second row has an alternating background color.
hr: Svaki drugi redak ima drukčiju pozadinsku boju.

en: Exit warning
hr: Upozorenje za izlaz

en: Expand
hr: Proširi

en: Export Table
hr: Export Tablice

en: Export a Table
hr: Export Tablice

en: Export a dump file
hr: Exportiraj dump datoteku

en: Extra CSS Class
hr: Dodatna CSS Klasa

en: Field Name
hr: Ime Polja

en: File on server
hr: Datoteka na serveru

en: File upload
hr: Upload datoteke

en: Filtering/Search
hr: Filtriranje/Pretraga

en: Finnish
hr: Finski

en: First
hr: Prvo

en: For advanced use only. Read the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables documentation</a> before.
hr: Samo za napredne korisnike. Pročitajte <a href="http://www.datatables.net/">DataTables Dokumentaciju</a> prije.

en: For example, this could be information about the source or the creator of the data.
hr: Na primjer, ovo može biti informacija o izvoru ili autoru podataka.

en: For technical information, see the <a href="%s">documentation</a>.
hr: Za tehničke informacije, pogledajte <a href="%s">Dokumentaciju</a>.

en: For this, each table is given certain CSS classes that can be used as CSS selectors.
hr: Za ovo, svakoj tablici je dana određena CSS klasa koja može biti korištena kao CSS selektor.

en: French
hr: Francuski

en: Frequently Asked Questions
hr: Često Postavljana Pitanja

en: Frontend Edit Link
hr: Edit Link na Stranici

en: Frontend Options
hr: Opcije Sučelja

en: Frontend Options influence the output and used features of tables in pages, posts or text-widgets.
hr: Opcije Sučelja utječu na izgled i mogućnosti tablica na stranicama, člancima ili tekstualnim widgetima.

en: German
hr: Njemački

en: Growing textareas
hr: Rastuće tekst polje

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Help
hr: Pomoć

en: Help and Support
hr: Pomoć i Podrška

en: Hide this message
hr: Sakrij ovu poruku

en: Highlight a row by changing its background color while the mouse cursor hovers above it.
hr: Možete istaknuti redak mijenjanjem pozadinske boje kada je miš iznad njega.

en: Hindi
hr: Indijski

en: I already donated.
hr: Već sam donirao/la!

en: If it works and you are satisfied with the results of managing your %s table, isn't it worth at least one dollar or euro? | If it works and you are satisfied with the results of managing your %s tables, isn't it worth at least one dollar or euro?
hr[0]: Ukoliko vam plugin radi i zadovoljni ste rezultatima upravljanja vaše %s tablice, možda je to vrijedno barem jedan euro?
hr[1]: Ukoliko vam plugin radi i zadovoljni ste rezultatima upravljanja vaših %s tablica, možda je to vrijedno barem jedan euro?

en: If you do not find an answer there, please <a href="%s">open a new thread</a> in the WordPress Support Forums with the tag &quot;wp-table-reloaded&quot;.
hr: Ako ne nađete odgovor tamo, molimo da <a href="%s">otvorite novu temu</a> na WordPress Podršci Forumu sa tagom &quot;wp-table-reloaded&quot;.

en: If you like the new features and enhancements, I would appreciate a small <a href="%s">donation</a>. Thank you.
hr: Ako vam se sviđaju nove mogućnosti i promjene, vaše <a href="%s">donacije</a> su dobrodošle. Hvala vam.

en: If you like the plugin, <a href="%s"><strong>a donation</strong></a> is recommended.
hr: Ako vam se sviđa plugin, <strong><a href="%s">donacije</a></strong> su dobrodošle.

en: If you want to show your tables anywhere else in your theme, you can use a template tag function.
hr: Ukoliko želite prikazivati vaše tablice drugdje u temi, možete koristiti posebni tag/funkciju.

en: Import Dump File
hr: Importaj Dump Datoteku

en: Import Table
hr: Import Tablice

en: Import Tables
hr: Importaj Tablice

en: Import a Table
hr: Import Tablice

en: Import a dump file
hr: Importiraj dump datoteku

en: Import from original wp-Table plugin
hr: Import iz originalnog wp-Table plugina

en: Imported Table
hr: Importirana Tablica

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Information on available CSS selectors can be found in the <a href="%s">documentation</a>.
hr: Informacije o dostupnim CSS selektorima možete pronaći u <a href="%s">Dokumentaciji</a>.

en: Insert
hr: Unesi

en: Insert Image
hr: Unesi Sliku

en: Insert Link
hr: Unesi Link

en: Insert a Table
hr: Dodaj Tablicu

en: Insert column
hr: Dodaj stupac

en: Insert into Post
hr: Unesi u Članak

en: Insert row
hr: Dodaj redak

en: It is also possible to change the table structure by inserting, deleting, moving, and swapping columns and rows.
hr: Također je moguće mijenjati strukturu tablice dodavanjem, brisanjem, premještanjem i razmjenom redaka i stupaca.

en: It is highly recommended to export and backup the data of this installation before importing another dump file (see above).
hr: Veoma je preporučeno da eksportirate i napravite backup podataka trenutne instalacije prije nego unosite podatke iz dump datoteke (pogledaj iznad).

en: It is licensed as Free Software under GPL 2.
hr: Licenciran je kao <em>besplatni software</em> pod GPL 2 licencom.

en: It is not possible to use these features with the &quot;Tablesorter&quot; or &quot;Tablesorter Extended&quot; libraries.
hr: Nije moguće koristiti ove mogućnosti sa &quot;Tablesorter&quot;- ili &quot;Tablesorter Extended&quot; bibliotekama.

en: It is recommended to export and backup the data of important tables regularly.
hr: Preporučeno je da eksportirate i radite backup važnih tablica učestalo.

en: Italian
hr: Talijanski

en: Japanese
hr: Japanski

en: JavaScript library
hr: JavaScript biblioteka

en: Last
hr: Posljednje

en: Last Modified
hr: Posljednja Izmjena

en: Length Change
hr: Promjena Duljine

en: Links in new window
hr: Linkovi u novom prozoru

en: List Tables
hr: Popis Tablica

en: List of Tables
hr: Popis Tablica

en: List of Tables features
hr: Popis Mogućnosti Tablica

en: Manual input
hr: Ručni unos

en: Manually Uninstall WP-Table Reloaded
hr: Ručno Deinstaliraj WP-Table Reloaded

en: More Information and Documentation
hr: Više Informacija i Dokumentacija

en: More information about WP-Table Reloaded can be found on the <a href="%s">plugin's website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
hr: Više informacija o WP-Table Reloaded možete pronaći na <a href="%s">Plugin Web stranici</a> ili na stranici u <a href="%s">WordPress Plugin direktoriju</a>.

en: More information on these features can be found on the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables website</a>.
hr: Više informacija o ovom mogućnostima možete pronaći na <a href="http://www.datatables.net/">DataTables web stranici</a>.

en: Move
hr: Premjesti

en: Move column %s %s column %s
hr: Premjesti stupac %s %s stupca %s

en: Move row %s %s row %s
hr: Premjesti redak %s %s retka %s

en: Next
hr: Dalje

en: No problem! I still hope you enjoy the benefits that WP-Table Reloaded brings to you. If you should want to change your mind, you'll always find the &quot;%s&quot; button on the <a href="%s">WP-Table Reloaded website</a>.
hr: Nema problema! I dalje se nadam da ćete uživati u prednostima koje vam WP-Table Reloaded donosi. Ako se predomislite, uvijek možete pronaći &quot;%s&quot; link na <a href="%s">WP-Table Reloaded web stranici</a>.

en: No tables were found.
hr: Nije pronađena nijedna tablica.

en: No, thanks. Don't ask again.
hr: Ne, hvala. Ne pitaj opet.

en: Number of Columns
hr: Broj Stupaca

en: Number of Rows
hr: Broj Redaka

en: On this page, you can edit the content of the table.
hr: Na ovoj stranici možete mijenjati sadržaj tablice.

en: Only needed for CSV export.
hr: Potrebno samo za CSV datoteke.

en: Options saved successfully.
hr: Postavke uspješno snimljene.

en: Other actions
hr: Ostale Akcije

en: Pages
hr: Stranice

en: Pagination
hr: Paginacija

en: Paste data with Table to Import
hr: Unesite podatke s tablicom za import

en: Path to file on server
hr: Putanja do datoteke na serveru

en: Please provide this information in bug reports.
hr: Molimo da pošaljete ove podatke u vašim pitanjima podršci.

en: Please rate the plugin in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
hr: Molimo da ocijenite plugin na <a href="%s">WordPress Plugin Direktoriju</a>.

en: Please read the <a href="%s">release announcement</a> for more information.
hr: Molimo pročitajte <a href="%s">objavu verzije</a> za dodatne informacije.

en: Please see the <a href="%s">documentation</a> for a list of these selectors and for styling examples.
hr: Molimo pogledajte <a href="%s">Dokumentaciju</a> za popis ovih selektora i primjere stiliziranja.

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Plugin Access
hr: Plugin Pristup

en: Plugin Documentation
hr: Dokumentacija Plugina

en: Plugin Language
hr: Jezik Plugina

en: Plugin Options
hr: Opcije Plugina

en: Plugin Options Access
hr: Pristup Plugin Opcijama

en: Plugin Page
hr: Plugin Stranica

en: Plugin Purpose
hr: Svrha Plugina

en: Plugin deactivated successfully.
hr: Plugin uspješno deaktiviran.

en: Plugin installed
hr: Plugin instaliran

en: Plugins
hr: Pluginovi

en: Polish
hr: Poljski

en: Portuguese (Portugal)
hr: Portugalski (Portugal)

en: Posts
hr: Članci

en: Preview
hr: Pregled

en: Preview of Table %s
hr: Pregled Tablice %s

en: Preview of Table &quot;%s&quot; (ID %s)
hr: Pregled Tablice &quot;%s&quot; (ID %s)

en: Remove upon Deactivation
hr: Makni kod Deaktivacije

en: Repeat this to add the keyword to all cells that shall be connected.
hr: Ponavljajte ovo da biste dodali ključnu riječ u sve ćelije koje želite povezati.

en: Replace existing Table
hr: Zamijeni postojeću tablicu

en: Row Highlighting
hr: Istaknuti Redak

en: Row added successfully. | Rows added successfully.
hr[0]: Redak uspješno dodan.
hr[1]: Redovi uspješno dodani.

en: Row could not be deleted. | Rows could not be deleted.
hr[0]: Redak ne može biti obrisan.
hr[1]: Redovi ne mogu biti obrisani.

en: Row deleted successfully. | Rows deleted successfully.
hr[0]: Redak uspješno izbrisan.
hr[1]: Redovi uspješno izbrisani.

en: Row inserted successfully. | Rows inserted successfully.
hr[0]: Redak uspješno dodan.
hr[1]: Redovi uspješno dodani.

en: Row moved successfully.
hr: Redak uspješno premješten.

en: Rows swapped successfully.
hr: Redovi uspješno zamijenjeni.

en: Russian
hr: Ruski

en: Save Options
hr: Snimi Postavke

en: Save and go back
hr: Snimi i idi nazad

en: Select Delimiter to use
hr: Odaberite Razdjeljnik podataka

en: Select Dump File
hr: Odaberi Dump Datoteku

en: Select Export Format
hr: Odaberite Format Export Datoteke

en: Select File with Table to Import
hr: Odaberite datoteku s tablicom za import

en: Select Import Format
hr: Odaberite Import Format

en: Select Table to Export
hr: Odaberite Tablicu za Export

en: Select existing Table to Replace
hr: Odaberite postojeću tablicu za zamijeniti

en: Select source for Import
hr: Odaberite izvornu datoteku za import

en: Select the library to use:
hr: Odaberite biblioteku za korištenje:

en: Select the table, the desired export format and (for CSV only) a delimiter.
hr: Odaberite tablicu, željeni format za eksportiranje i delimiter (razdjeljnik, najčešće zarez) ukoliko se radi o CSV datoteci.

en: Settings
hr: Postavke

en: Shortcode
hr: Skraćeni kod

en: Should be activated directly before deactivation only!
hr: Treba biti aktivirano isključivo prije same deaktivacije!

en: Show %1$s rows of the table per page.
hr: Prikaži %1$s redaka tablice po stranici.

en: Show _MENU_ Tables
hr: Prikaži _MENU_ Tablice

en: Slovak
hr: Slovački

en: Soeren Krings for its extension <a href="http://tablesorter.openwerk.de/">Tablesorter Extended</a>,
hr: Soeren Krings za ekstenziju <a href="http://tablesorter.openwerk.de/">Tablesorter Extended</a>,

en: Sort
hr: Sortiranje

en: Sort table by column %s in %s order
hr: Sortiraj tablicu sa stupcem %s u %s poretku

en: Sorting
hr: Sortiranje

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Support
hr: Podrška

en: Support WP-Table Reloaded with your donation!
hr: Podržite WP-Table Reloaded sa donacijom!

en: Support the plugin with your <a href="%s">donation</a>!
hr: Podržite plugin s vašom <a href="%s">donacijom</a>!

en: Sure, no problem!
hr: Naravno, nema problema!

en: Swap
hr: Razmjesti

en: Swap columns %s and %s
hr: Razmjesti stupce %s i %s

en: Swap rows %s and %s
hr: Razmjesti retke %s i %s

en: Swedish
hr: Švedski

en: Table
hr: Tablica

en: Table %s (%s) replaced successfully.
hr: Tablica %s (%s) uspješno zamijenjena.

en: Table &quot;%s&quot; added successfully.
hr: Tablica &quot;%s&quot; je uspješno dodana.

en: Table &quot;%s&quot; copied successfully.
hr: Tablica &quot;%s&quot; je uspješno kopirana.

en: Table &quot;%s&quot; deleted successfully.
hr: Tablica &quot;%s&quot; je uspješno izbrisana.

en: Table &quot;%s&quot; exported successfully.
hr: Tablice &quot;%s&quot; je uspješno eksportirana.

en: Table Contents
hr: Sadržaj Tablice

en: Table Description
hr: Opis Tablice

en: Table ID
hr: ID Tablice

en: Table Information
hr: Informacije Tablice

en: Table Name
hr: Ime Tablice

en: Table Styling Options
hr: Opcije Stila Tablice

en: Table cells can span across more than one column or row.
hr: Ćelije tablice mogu biti prikazane kroz više stupaca ili redaka.

en: Table copied successfully. | Tables copied successfully.
hr[0]: Tablica uspješno kopirana.
hr[1]: Tablice uspješno kopirane.

en: Table could not be imported.
hr: Tablica nije mogla biti importana.

en: Table deleted successfully. | Tables deleted successfully.
hr[0]: Tablica uspješno izbrisana.
hr[1]: Tablice uspješno izbrisane.

en: Table edited successfully.
hr: Tablica uspješno izmijenjena.

en: Table edited successfully. This Table now has the ID %s. You'll need to adjust existing shortcodes accordingly.
hr: Tablica je uspješno izmijenjena. Ova tablica sada ima ID %s. Trebate promijeniti vaše skraćene kodove prema tome.

en: Table footer
hr: Podnožje tablice

en: Table head
hr: Zaglavlje tablice

en: Table imported successfully. | Tables imported successfully.
hr[0]: Tablica importirana uspješno.
hr[1]: Tablice importirane uspješno.

en: Table sorted successfully.
hr: Tablica uspješno sortirana.

en: Tables can be styled by changing and adding CSS commands.
hr: Tablice se mogu stilizirati mijenjanjem ili dodavanjem CSS komandi.

en: Text of link
hr: Tekst linka

en: Thank you for upgrading to WP-Table Reloaded %s.
hr: Hvala što ste preuzeli WP-Table Reloaded %s.

en: Thank you for using <a href="http://tobias.baethge.com/wordpress-plugins/wp-table-reloaded-english/">WP-Table Reloaded</a>.
hr: Hvala što koristite <a href="http://tobias.baethge.com/wordpress-plugins/wp-table-reloaded-english/">WP-Table Reloaded</a>.

en: Thank you very much! Your donation is highly appreciated. You just contributed to the further development of WP-Table Reloaded!
hr: Mnogo vam hvala! Vaša donacija je veoma cijenjena. Upravo ste doprinijeli daljnjem razvoju WP-Table Reloaded plugina!

en: Thanks for using this plugin! You've installed WP-Table Reloaded over a month ago.
hr: Hvala što koristite ovaj plugin! Instalirali ste WP-Table Reloaded prije više od mjesec dana.

en: Thanks go to <a href="http://alexrabe.boelinger.com/">Alex Rabe</a> for the original wp-Table plugin,
hr: Hvala <a href="http://alexrabe.boelinger.com/">Alex Rabe</a> za originalni wp-Table plugin,

en: The Backend Options control the plugin's admin area, e.g. the &quot;%s&quot; screen.
hr: Pozadinske Opcije utječu na administratorsko sučelje plugina, npr. &quot;%s&quot; ekran.

en: The ID could not be changed from %s to %s, because there already is a Table with that ID.
hr: ID tablice ne može biti promijenjen iz %s u %s, jer već postoji tablica s tim ID-om.

en: The JavaScript libraries are also not available in this preview.
hr: JavaScript biblioteke također nisu dostupne u ovom pregledu.

en: The Media Library will open, from which you can select the desired image or insert the image URL.
hr: Media Library će se otvoriti, iz kojeg možete odabrati željene slike ili unijeti URL na sliku.

en: The Table Description shall be written %s the table.
hr: Opis tablice će biti prikazan %s tablice.

en: The Table Name shall be written %s the table (HTML tag &lt;h2&gt;).
hr: Ime tablice će biti prikazano %s tablice (HTML oznaka &lt;h2&gt;).

en: The complete table and all content will be erased. Do you really want to delete it?
hr: Cijela tablica i sav sadržaj biti će izbrisan. Da li ju stvarno želite izbrisati?

en: The first row of your table is the table head (HTML tags &lt;thead&gt; and &lt;th&gt;).
hr: Prvi redak tablice je zaglavlje (HTML oznake &lt;thead&gt; i &lt;th&gt;).

en: The last row of your table is the table footer (HTML tags &lt;tfoot&gt; and &lt;th&gt;).
hr: Posljednji redak u tablici je podnožje (HTML oznake &lt;tfoot&gt; i &lt;th&gt;).

en: The plugin ships with default CSS Stylesheets, which can be customized with own code or replaced with other Stylesheets.
hr: Plugin ima već postavljene CSS stilove, koje možete promijeniti s vašim kodom ili zamijeniti s nekim drugim.

en: The resulting HTML output of the table shall be cached in the WordPress database cache for faster page generation.
hr: HTML kod za prikaz vaše tablice će biti cache-an (snimljen u memoriju) u Wordpress bazi podataka da bi se stranica brže prikazala.

en: The selected tables and all content will be erased. Do you really want to delete them?
hr: Označene tablice i sav sadržaj biti će izbrisan. Da li ih stvarno želite obrisati?

en: The table will then be sortable by the visitor.
hr: Ovu tablicu će posjetitelji moći sortirati.

en: The uploaded dump file is empty. Please upload a valid dump file.
hr: Dump datoteka koju ste uploadali je prazna. Molimo uploadajte važeću dump datoteku.

en: Then you can edit your data or change the structure of your table (e.g. by inserting or deleting rows or columns, swaping rows or columns or sorting them) and select specific table options like alternating row colors or whether to print the name or description, if you want.
hr: Tada možete mijenjati vaše podatke ili promijeniti strukturu vaše tablice (npr. dodavanjem ili brisanjem redaka ili stupaca, njihovim razmještanjem ili sortiranjem), i odabrati posebne opcije tabice poput alternativnih boja redaka ili opcija prikaza imena ili opisa tablice, ukoliko to želite.

en: There is no table with this ID!
hr: Ne postoji tablica s ovim ID-em.

en: These settings will only be used for this table.
hr: Ove postavke će biti korištene samo za ovu tablicu.

en: This area are only available to site administrators!
hr: Ovaj dio je dostupan samo administratorima web stranice.

en: This file can be used as a backup or to move all data to another WordPress site.
hr: Ova datoteka se može koristiti kao backup ili da biste premjestili podatke na drugu Wordpress stranicu.

en: This is a list of all available tables.
hr: Ovo je popis svih dostupnih tablica.

en: This is a preview of your table.
hr: Ovo je pregled vaše tablice.

en: This is not the place to enter "Custom CSS" code!
hr: Ovo nije mjesto za unos "Custom CSS" koda!

en: This may be a CSV, XML or HTML file, each with a certain structure.
hr: Ovo može biti CSV, XML ili HTML datoteka, svaka sa zasebnom strukturom.

en: This means that you either let the plugin create an empty table for you or that you load an existing table from either a CSV, XML or HTML file.
hr: To znači da možete dopustiti pluginu da kreira praznu tablicu za vas ili da možete importirati postojeću tablicu iz CSV, XML ili HTML datoteke.

en: This option can only be used with the &quot;DataTables+TableTools&quot; JavaScript library.
hr: Ova opcija može samo biti korištena sa &quot;DataTables+TableTools&quot; JavaScript bibliotekom.

en: This plugin allows you to create and easily manage tables in the admin-area of WordPress. A comfortable backend allows an easy manipulation of table data. You can then include the tables into your posts, on your pages or in text widgets by using a shortcode or a template tag function. Tables can be imported and exported from/to CSV, XML and HTML.
hr: Ovaj plugin vam omogućuje stvaranje i jednostavno upravljanje tablicama u administratorskom sučelju Wordpress-a. Ugodno sučelje vam omogućava lako manipuliranje podacima u tablici. Možete dodati tablice u vaše članke, stranice ili u tekstualne widgete koristeći skraćeni kod ili kod za predložak. Tablice mogu biti importirane iz i u CSV, XML i HTML.

en: This plugin was written by <a href="%s">Tobias B&auml;thge</a>.
hr: Ovaj plugin je napisao <a href="%s">Tobias B&auml;thge</a>.

en: This should be used to change the table layout and styling.
hr: Ovo se koristi da biste promijenili izgled i stil tablice.

en: This version includes several bugfixes and a few enhancements.
hr: Ova verzija sadrži nekoliko ispravaka grešaka i nekoliko poboljšanja.

en: Those tables may contain strings, numbers and even HTML (e.g. to include images or links).
hr: Tablice mogu sadržavati stringove, brojeve pa čak i HTML (npr. da biste dodali slike ili linkove).

en: To access WP-Table Reloaded, a user needs to be:
hr: Da bi mogao pristupiti WP-Table Reloaded, korisnik mora biti:

en: To access the Plugin Options of WP-Table Reloaded, a user needs to be:
hr: Da bi mogao pristupiti WP-Table Reloaded Plugin Opcijama, korisnik mora biti:

en: To add a new Custom Data Field, enter its name (only lowercase letters, numbers, _ and -).
hr: Da biste dodali novo proizvoljno podatkovno polje, unesite ime (samo mala slova, brojevi, _ i -).

en: To add a new table, enter its name, a description (optional) and the number of rows and columns.
hr: Da biste dodali novu tablicu, unesite njeno ime, opis (opcionalno) i broj redaka i stupaca.

en: To backup all tables, including their settings, at once use the &quot;%s&quot; button in the &quot;%s&quot;.
hr: Da biste napravili backup svih tablica uključujući i postavke odjednom, možete korisitit &quot;%s&quot; dugme u &quot;%s&quot;.

en: To combine cells within a column, click into the cell below the cell that has the content the combined cells shall have.
hr: Da biste spojili ćelije u stupcu, kliknite na ćeliju ispod ćelije koja ima sadržaj koju će naknadno spojene ćelije imati.

en: To combine cells within a row, click into the cell to the right of the cell that has the content the combined cells shall have.
hr: Da biste spojili ćelije u retku, kliknite u ćeliju desno od ćelije koja ima sadržaj koji će naknadno spojene ćelije imati.

en: To combine cells, add the keyword #colspan# to the cell to the right of the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
hr: Da biste kombinirali ćelije, dodajte ključnu riječ #colspan# u ćeliju desno od ćelije sa sadržajem koji će preostati prikazan koristeći predviđeno dugme.

en: To combine cells, add the keyword #rowspan# to the cell below the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
hr: Da biste kombinirali ćelije, dodajte ključnu riječ #rowspan# u ćeliju ispod ćelije sa sadržajem koji će preostati prikazan koristeći predviđeno dugme.

en: To easily add a link or an image to a cell, use the provided buttons. Those will ask you for the URL and a title. Then you can click into a cell and the corresponding HTML will be added to it for you.
hr: Da biste lako dodali link ili sliku u ćeliju, koristite dostupnu dugmad koja će vas tražiti URL i naziv. Tada možete kliknuti na ćeliju i potrebni HTML kod će biti dodan za vas.

en: To export all Tables and their settings, click the button below to generate and download a dump file.
hr: Da biste eksportirali sve tablice i postavke, kliknite dugme dolje da biste generirali i preuzeli dump datoteku.

en: To import a WP-Table Reloaded dump file and restore the included data, upload the file from your computer.
hr: Da biste importirali WP-Table Reloaded dump datoteku, uploadajte je sa svojeg računala.

en: To import an existing table, please select its format and the source for the import.
hr: Da biste importirali postojeću tablicu, molimo da odaberete njen format i izvornu datoteku za upload.

en: To insert an image, click &quot;OK&quot; and then click into the cell into which you want to insert the image.
hr: Da biste unijeli sliku, kliknite &quot;OK&quot; i tada na ćeliju u koju želite unijeti sliku.

en: To insert the following HTML code for a link into a cell, just click the cell after closing this dialog.
hr: Da biste unijeli sljedeći HTML kod za link u ćeliju, samo kliknite na ćeliju nakon zatvaranja ovog dijaloga.

en: To insert the table into a page, post or text-widget, copy the shortcode <strong>[table id=%s /]</strong> and paste it into the corresponding place in the editor.
hr: Da biste unijeli tablicu u stranicu, članak ili tekstualni widget, kopitajte skraćeni kod <strong>[table id=%s /]</strong> i unesite ga na željeno mjesto u editoru.

en: To show this Custom Data Field, use this shortcode:
hr: Da biste prikazali ovo Proizvoljno Podatkovno Polje, koristite ovaj skraćeni kod:

en: To show this table, use this shortcode:
hr: Da biste prikazali ovu tablicu, koristite ovaj skraćeni kod:

en: Tools
hr: Alati

en: Top-Level
hr: Viši Nivo

en: URL of link to insert
hr: URL linka za unos

en: URL to Import Table from
hr: URL za importiranje tablice

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Uninstall Plugin WP-Table Reloaded
hr: Deinstaliraj Plugin WP-Table Reloaded

en: Uninstalling <strong>will permanently delete</strong> all tables, data, and options, that belong to WP-Table Reloaded from the database, including all tables you added or imported.
hr: Deinstalacija će <strong>trajno izbrisati</strong> sve tablice, podatke i postavke koje pripadaju WP-Table Reloaded iz baze podataka, uključujući sve tablice koje ste dodali ili importirali.

en: Update Changes
hr: Snimi Promjene

en: Usage
hr: Upute

en: Use JavaScript library
hr: Koristi JavaScript biblioteku

[ctx: User role]
en: Author
hr: Autor

[ctx: User role]
en: Contributor
hr: Pisac

en: Value
hr: Vrijednost

en: View shortcode
hr: Vidi skraćeni kod

en: WP-Table Reloaded Data Export and Backup
hr: WP-Table Reloaded Import i Backup Podataka

en: WP-Table Reloaded Plugin Page
hr: WP-Table Reloaded Plugin Stranica

en: WP-Table Reloaded allows you to create and manage tables in the admin-area of WordPress.
hr: WP-Table Reloaded vam omogućuje da stvarate i upravljate tablicama u administratorskom sučelju Wordpress-a.

en: WP-Table Reloaded can export and import a so-called dump file that contains all tables, their settings and the plugin's options.
hr: WP-Table Reloaded može exportirati i importirati takozvanu dump-datoteku koja sadrži sve tablice, njene postavke i ostale postavke plugina.

en: WP-Table Reloaded can import tables from existing data.
hr: WP-Table Reloaded može importirati tablice iz postojećih podataka.

en: WP-Table Reloaded has several options which affect the plugin behavior in different areas.
hr: WP-Table Reloaded ima nekoliko opcija koje utječu na ponašanje plugina u različitim situacijama.

en: WP-Table Reloaded includes three JavaScript libraries that can add useful features, like sorting, pagination, and filtering, to a table.
hr: WP-Table Reloaded sadrži tri JavaScript biblioteke koje mogu dodati mogućnosti, poput sortiranja, paginacije i filtriranja na tablicu.

en: WP-Table Reloaded shall be shown in this language:
hr: WP-Table Reloaded će biti prikazan u ovom jeziku:

en: WP-Table Reloaded shall be shown in this section of the admin menu:
hr: WP-Table Reloaded će biti prikazan u ovoj sekciji na administratorskom meniju:

en: Warning: You will lose all current Tables and Settings! You should create a backup first. Be warned!
hr: Upozorenje: Izgubiti ćete sve trenutne tablice i postavke! Prvo biste trebali napraviti backup. Upozoreni ste!

en: Welcome to WP-Table Reloaded %s. If you encounter any questions or problems, please refer to the <a href="%s">FAQ</a>, the <a href="%s">documentation</a>, and the <a href="%s">support</a> section.
hr: Dobrodošli na WP-Table Reloaded %s. Ukoliko naiđete na problem ili imate pitanje, molimo da pogledate <a href="%s">FAQ</a>,  <a href="%s">Dokumentaciju</a> i <a href="%s">podršku</a>.

en: WordPress Default (currently %s)
hr: WordPress Postavka (trenutno %s)

en: WordPress Search
hr: WordPress Pretraga

en: Yes, I want to download the export file.
hr: Da, želim preuzeti export datoteku.

en: Yes, activate the TableTools functions (Copy to Clipboard, Save to CSV, Save to XLS, Print Table) for this table.
hr: Da, aktiviraj TableTools funkcije (kopiranje u međuspremnik, snimanje u CSV, XLS, ispis) za ovu tablicu.

en: Yes, allow the visitor to change the number of rows shown when using pagination.
hr: Da, omogući posjetiteljima da promijene broj prikazanih redaka kada se koristi paginacija.

en: Yes, enable pagination (showing only a certain number of rows) of the table by the visitor.
hr: Da, omogući paginaciju (prikazuje se samo određeni broj redaka) tablice posjetiteljima.

en: Yes, enable sorting of table data by the visitor.
hr: Da, omogući korisnicima sortiranje podataka u tablici.

en: Yes, enable the use of a JavaScript library.
hr: Da, aktiviraj korištenje JavaScript biblioteke.

en: Yes, enable the visitor to filter or search the table. Only rows with the search word in them are shown.
hr: Da, omogući posjetiteljima da filtriraju i pretražuju tablicu. Samo redovi s ključnim riječima za pretraživanje se prikazuju.

en: Yes, enlarge the textareas on the &quot;%s&quot; screen when they are focussed.
hr: Da, povećaj tekstualno polje na &quot;%s&quot; ekranu kad je fokusiran.

en: Yes, include and load the following custom CSS commands.
hr: Da, uključi sljedeće proizvoljne CSS komande.

en: Yes, include and load the plugin's default CSS Stylesheets. This is highly recommended, if you use one of the JavaScript libraries!
hr: Da, uključi standardne CSS stilove od plugina. Ovo je preporučeno ukoliko koristite neki od JavaScript biblioteka.

en: Yes, open links that are inserted with the &quot;%s&quot; button on the &quot;%s&quot; screen in a new browser window <strong>from now on</strong>.
hr: Da, otvori linkove koji su unešeni sa &quot;%s&quot; dugmetom na &quot;%s&quot; ekranu u novom prozoru internet preglednika <strong>od sad nadalje</strong>.

en: Yes, remove all plugin related data from the database when the plugin is deactivated.
hr: Da, makni sve podatke od plugina (tablice, postavke) iz baze podataka kada je plugin deaktiviran.

en: Yes, show a warning message, if I leave the &quot;%s&quot; screen and have not yet saved my changes.
hr: Da, prikaži poruku upozorenja, ukoliko izlazite iz &quot;%s&quot; i još niste snimili postavke.

en: Yes, show an "Edit" link to users with sufficient rights near every table on the frontend.
hr: Da, prikaži "Izmijeni" link korisnicima sa mogućnostima izmjene pored svake tablice na stranici.

en: Yes, show the table information display. This shows information and statistics about the currently visible data, including filtering.
hr: Da, prikaži informacije o tablici. Ovo prikazuje informacije i statistike o trenutno vidljivim podacima, uključujući filtriranje.

en: Yes, the WordPress Search shall also find posts and pages that contain the search term inside a table.
hr: Da, Wordpress Pretraga će također pretraživati članke i stranice koje sadrže ključne riječi unutar tablice.

en: Yes, use the &quot;%s&quot; JavaScript library with this table.
hr: Da, koristi &quot;%s&quot; JavaScript biblioteku s ovom tablicom.

en: Yes, use the DataTables JavaScript features (sorting, pagination, filtering) on the &quot;%s&quot; screen.
hr: Da, koristi DataTables JavaScript mogućnosti (sortiranje, paginacija, filtriranje) na &quot;%s&quot; ekranu.

en: You are using the following versions of the software.
hr: Vi koristite sljedeće verzije software-a.

en: You can also click the button &quot;%s&quot; in the editor toolbar to select and insert a table.
hr: Također možete kliknuti &quot;%s&quot; dugme u editoru da biste odabrali i unijeli tablicu.

en: You can also decide, if you want to import it as a new table or replace an existing table.
hr: Ujedno možete odlučiti ukoliko želite importirati kao novu tablicu ili zamijeniti postojeću.

en: You can also select the desired table from a list (after clicking the button &quot;%s&quot; in the editor toolbar) and the corresponding shortcode will be added for you.
hr: Također možete odabrati željenu tablicu iz liste (nakon klika na dugme &quot;%s&quot; u Editor-u) i potrebni skraćeni kod će automatski biti dodan.

en: You can change further settings for this library below.
hr: Možete dodatno promijeniti postavke za ovu biblioteku dolje.

en: You can currently not change these options, because you have not enabled the &quot;DataTables&quot; or the &quot;DataTables+TableTools&quot; JavaScript library on the &quot;%s&quot; screen.
hr: Trenutno ne možete mijenjati ove postavke jer niste omogućili &quot;DataTables&quot; ili &quot;DataTables+TableTools&quot; JavaScript biblioteku na &quot;%s&quot; ekranu.

en: You can enable certain features for the DataTables JavaScript library here.
hr: Ovdje možete uključiti određene mogućnosti DataTables JavaScript biblioteke.

en: You can get styling examples from the <a href="%s">FAQ</a>.
hr: U <a href="%s">često postavljanim pitanjima</a> možete pronaći primjere stiliziranja tablica.

en: You can not delete all columns of the table at once!
hr: Ne možete izbrisati sve stupce iz tablice odjednom!

en: You can not delete all rows of the table at once!
hr: Ne možete izbrisati sve redove iz tablice odjednom!

en: You can show this data in the same way as tables by using the shortcode <strong>[table-info id=%s field="&lt;field-name&gt;" /]</strong>.
hr: Ove podatke možete prikazati na isti način kao i tablice koristeći skraćeni kod <strong>[table-info id=%s field="&lt;ime-polja&gt;" /]</strong>.

en: You can then show the tables in your posts, on your pages or in text-widgets by using a shortcode.
hr: Tada možete prikazati tablice u vašim člancima, stranicama ili tekstualnim widgetima koristeći skraćeni kod.

en: You can therefore not change these options.
hr: To znači da ne možete mijenjati ove opcije.

en: You did not select any tables!
hr: Niste odabrali nijednu tablicu!

en: You did not upload a WP-Table Reloaded dump file.
hr: Niste uploadali WP-Table Reloaded dump datoteku.

en: You do not have sufficient rights to access the Plugin Options.
hr: Nemate omogućen pristup da biste vidjeli Opcije Plugina.

en: You do not have sufficient rights to perform this action.
hr: Nemate dovoljno prava za ovu akciju.

en: You have made changes to the content of this table and not yet saved them.
hr: Napravili ste promjene u sadržaju ove tablice i niste ih spremili.

en: You have not selected any columns.
hr: Niste odabrali nijedan stupac.

en: You have not selected any rows.
hr: Niste odabrali nijedan redak.

en: You may add, edit, copy, delete or preview tables here.
hr: Ovdje možete dodati, editirati, kopirati, izbrisati ili pregledati tablice.

en: You may also add, insert or delete rows and columns later.
hr: Također možete dodati, unijeti ili izbrisati retke i stupce kasnije.

en: You may choose to download the export file. Otherwise it will be shown on this page.
hr: Možete preuzeti eksportiranu datoteku. Ukoliko je ne preuzmete biti će prikazana na ovoj stranici.

en: You may insert a table into a post or page here.
hr: Ovdje možete unijeti tablicu u članak ili stranicu.

en: You must enable the use of a JavaScript library on the &quot;%s&quot; screen first.
hr: Prvo morate omogućiti korištenje JavaScript biblioteke na &quot;%s&quot; ekranu.

en: You should <a href="%s">add</a> or <a href="%s">import</a> a table to get started!
hr: Trebali biste <a href="%s">dodati</a> ili <a href="%s">importirati</a> tablicu da bi započeli!

en: You should first click &quot;%s&quot; or they will be lost if you navigate away from this page.
hr: Prvo biste trebali kliknuti na &quot;%s&quot; u protivnom se promjene neće spremiti.

en: You will manually need to remove the plugin's files from the plugin folder afterwards.
hr: Kasnije morate ručno maknuti datoteke plugina iz Wordpress Plugins direktorija.

en: _START_ to _END_ of _TOTAL_ Tables
hr: _POČETAK_ do _KRAJ_ od _TOTAL_ Tablica

en: above
hr: iznad

en: after
hr: poslije

en: and to all donors, contributors, supporters, reviewers and users of the plugin!
hr: i svim donorima, onima koji podržavaju i doprinose pluginu te naravno korisnicima!

en: ascending
hr: uzlaznom

en: before
hr: prije

en: below
hr: ispod

en: by
hr: od

en: descending
hr: silaznom

[ctx: expand]
en: Hide
hr: Sakrij

en: from %s
hr: iz %s

[ctx: hide_unhide]
en: Selected columns: %s %s
hr: Označeni stupci: %s %s

[ctx: hide_unhide]
en: Selected rows: %s %s
hr: Označeni redovi: %s %s

[ctx: insert_delete]
en: Selected columns: %s %s
hr: Označeni stupci: %s %s

[ctx: insert_delete]
en: Selected rows: %s %s
hr: Označeni redovi: %s %s

[ctx: item]
en: Hide
hr: Sakrij

[ctx: item]
en: Unhide
hr: Prikaži

en: recommended
hr: preporučeno

en: the submitters of translations:
hr: prevoditelji:

en: via form
hr: sa formom

en: wp-Table by Alex Rabe seems to be installed, but no tables were found.
hr: Plugin wp-Table od Alex Rabe je instaliran, ali nisu pronađene nikakve tablice.

en: | (pipe)
hr: | (linija)
