WP Support Plus Responsive Ticket System - en to uk_UA translation catalogue (377 entries)

en: '.exe', '.php' files are not allowed!
uk_UA: Файли '.exe', '.php' не дозволені!

en: <h4>Sorry, you do not have permission to view this page</h4>
uk_UA: <h4>Вибачте, але Ви не маєте прав на перегляд цієї сторінки</h4>

en: <strong>%d</strong> Tickets
uk_UA: <strong>%d</strong> заявок

en: <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Pages
uk_UA: <strong>%d</strong> з <strong>%d</strong> сторінок

en: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Tickets
uk_UA: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> з <strong>%d</strong> заявок

en: Action
uk_UA: Дія

en: Add New
uk_UA: Додати нове

en: Add New Agent
uk_UA: Додати нового агента

en: Add New Category
uk_UA: Додати нову категорію

en: Add New Custom Field
uk_UA: Додати нове довільне поле

en: Add New Menu Slider
uk_UA: Додати новий слайдер меню

en: Add New Priority
uk_UA: Додати новий пріоритет

en: Add New Status
uk_UA: Додати новий статус

en: Add New Support Page Menu
uk_UA: Додати нове меню сторінки підтримки

en: Add Private Note
uk_UA: Додати особисту примітку

en: Add-Ons
uk_UA: Додатки

en: Administrator
uk_UA: Адміністратор

en: Agent
uk_UA: Агент

en: Agent Created
uk_UA: Агент створений

en: Agent Filter
uk_UA: Фільтр агента

en: Agent Only
uk_UA: Тільки для агента

en: Agent Only Fields
uk_UA: Поля тільки для агента

en: Agent Only fields not available for ticket form. These can be edited by agents for their internal use.
uk_UA: Поля тільки для агентів не доступні для форми заявки. Вони можуть бути відредаговані агентами для їхнього внутрішнього використання.

en: Agent Setting
uk_UA: Налаштування агента

en: Agent View
uk_UA: Перегляд для агента

en: Agents
uk_UA: Агенти

en: Agents & Supervisors
uk_UA: Агенти та керівники

en: All
uk_UA: Всі

en: Allow Assign Ticket
uk_UA: Дозволити призначати заявку

en: Allow Change Raised By
uk_UA: Дозволити змінювати автора

en: Allow Customer to Close Ticket
uk_UA: Дозволити замовнику закривати заявку

en: Allow Delete Ticket
uk_UA: Дозволити видаляти заявку

en: Allow Guest Ticket
uk_UA: Дозволити гостьові заявки

en: Allow Powered by
uk_UA: Дозволити "Працює на"

en: Allow Support Staff to read all ticket
uk_UA: Дозволити персоналу підтримки передивлятись всі заявки

en: Applicable on theme integration page only.
uk_UA: Застосовується лише на сторінці інтеграції з темою.

en: Applicable only in theme integration view
uk_UA: Застосовується лише в режимі інтеграції з темою

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Apply Filters
uk_UA: Застосувати фільтри

en: Are you sure to add this note?
uk_UA: Ви певні, що хочете дотати цю примітку?

en: Are you sure to close ticket?
uk_UA: Ви певні, що хочете закрити заявку?

en: Are you sure to delete these tickets?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити ці заявки?

en: Are you sure to delete this agent?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити цього агента?

en: Are you sure to delete this category?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити цю категорію?

en: Are you sure to delete this custom field?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити це довільне поле?

en: Are you sure to delete this menu?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити це меню?

en: Are you sure to delete this priority?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити цей пріоритет?

en: Are you sure to delete this status?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити цей статус?

en: Are you sure to delete this thread?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити цю гілку?

en: Are you sure to delete this ticket?
uk_UA: Ви певні, що хочете видалити цю заявку?

en: Are you sure to post this reply?
uk_UA: Ви певні, що хочете відправити цю відповідь?

en: Are you sure?
uk_UA: Ви певні?

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when support agent reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
uk_UA: Це налаштування змінить статус заявки до обраного, коли агент підтримки відповість на заявку. Поточний статус не змінить статус заявки в цьому випадку.

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when ticket creator reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
uk_UA: Це налаштування змінить статус заявки до обраного, коли той, хто створив заявку відповість на неї. Поточний статус не змінить статус заявки в цьому випадку.

en: Assign Agent
uk_UA: Призначити агента

en: Assign Categories (optional)
uk_UA: Призначити категорії (не обов'язково)

en: Assigned Agent
uk_UA: Призначений агент

en: Assigned Agents
uk_UA: Призначені агенти

en: Assigned Categories
uk_UA: Призначені категорії

en: Attach Files
uk_UA: Долучити файли

en: Attachment
uk_UA: Долучення

en: Attachment Max Size(MB)
uk_UA: Максимальний розмір долучення (MB)

en: Attachments
uk_UA: Долучення

en: Attachments:
uk_UA: Долучення

en: BCC (Comma separated list)
uk_UA: BCC (список, розділений комами)

en: Back to tickets
uk_UA: Повернутися до заявок

en: Back to website
uk_UA: Повернутися до сайту

en: Body
uk_UA: Тіло

en: Bottom
uk_UA: Низ

en: Buttons
uk_UA: Кнопки

en: Calender Date Format
uk_UA: Формат дати для полів з календарем

en: Cancel
uk_UA: Відмінити

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Category Name
uk_UA: Найменування категорії

en: Change Agent Fields
uk_UA: Змінити поля агентів

en: Change Assigned Agent
uk_UA: Змінити призначеного агента

en: Change Raised By
uk_UA: Змінити автора

en: Change Status
uk_UA: Змінити статус

en: Change Ticket Fields
uk_UA: Змінити поля заявки

en: Change Ticket Status
uk_UA: Змінити статус заявки

en: Cheating huh?
uk_UA: Обманюєте, ні?

en: Checkbox
uk_UA: Прапорець

en: Choose Color
uk_UA: Обрати колір

en: Choose Field Type
uk_UA: Оберіть тип поля

en: Choose Logo
uk_UA: Оберіть логотип

en: Choose User
uk_UA: Обрати користувача

en: Clear Logo
uk_UA: Скинути логотип

en: Click Here
uk_UA: Клацніть тут

en: Click Here to Login
uk_UA: Клацніть тут щоб увійти

en: Clone Ticket
uk_UA: Клонувати заявку

en: Close Ticket
uk_UA: Закрити заявку

en: Color
uk_UA: Колір

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Create New Ticket
uk_UA: Створити нову заявку

en: Create New Ticket Form
uk_UA: Створити нову форму заявки

en: Create Ticket As
uk_UA: Створити заявку від

en: Current Status
uk_UA: Поточний статус

en: Custom CSS
uk_UA: Довільний CSS

en: Custom Date Format
uk_UA: Довільний формат дати

en: Custom Fields
uk_UA: Довільні поля

en: Custom Menu Slider
uk_UA: Довільний слайдер меню

en: Customer
uk_UA: Замовник

en: Customer Filter
uk_UA: Фільтр замовника

en: Customer View
uk_UA: Перегляд для замовника

en: Customize
uk_UA: Налаштувати

en: Dashboard
uk_UA: Панель керування

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date Created
uk_UA: Дата створена

en: Date Updated
uk_UA: Дата поновлена

en: Default
uk_UA: Замовчання

en: Default Category
uk_UA: Категорія за замовчанням

en: Default Filters
uk_UA: Поточні фільтри

en: Default Login
uk_UA: Поточний вхід

en: Default Support Plus Login Module
uk_UA: Поточний модуль входу Support Plus

en: Default Ticket Priority
uk_UA: Пріоритет заявки за замовчанням

en: Default Ticket Status
uk_UA: Статус заявки за замовчанням

en: Default filter can not be deleted!
uk_UA: Поточний фільтр не може бути видалено!

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete Agent
uk_UA: Видалити агента

en: Delete Category
uk_UA: Видалити категорію

en: Delete Custom Field
uk_UA: Видалити довільне поле

en: Delete Custom Menu
uk_UA: Видалити довільне меню

en: Delete Priority
uk_UA: Видалити пріоритет

en: Delete Status
uk_UA: Видалити статус

en: Delete Support Menu
uk_UA: Видалити меню сторінки підтримки

en: Delete Thread
uk_UA: Видалити гілку

en: Delete Ticket
uk_UA: Видалити заявку

en: Delete Tickets
uk_UA: Видалити заявки

en: Delete this thread
uk_UA: Видалити цю гілку

en: Description
uk_UA: Опис

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Dismiss this notice
uk_UA: Закрити це повідомлення

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Drop-Down
uk_UA: Список, що випадає

en: Edit Category
uk_UA: Редагувати категорію

en: Edit Custom Field
uk_UA: Редагувати довільне поле

en: Edit Priority
uk_UA: Редагувати пріоритет

en: Edit Status
uk_UA: Редагувати статус

en: Edit Subject
uk_UA: Редагувати тему

en: Edit Thread
uk_UA: Редагувати гілку

en: Edit this thread
uk_UA: Редагувати цю гілку

en: Email
uk_UA: Електронна пошта

en: Email of ticket creator
uk_UA: Адреса електронної пошти того, хто створив

en: Email of user posted last reply.
uk_UA: Адреса електронної пошти користувача, який відповів останнім.

en: Enable
uk_UA: Ввімкнути

en: Enter Field Options
uk_UA: Вкажіть параметри поля

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error saving order!
uk_UA: Помилка зберігання замовлення!

en: Error: file format not supported!
uk_UA: Помилка: формат файлу не підтримується!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
uk_UA: Помилка: розмір файлу перевищує дозволений ліміт!

en: Field Label
uk_UA: Мітка поля

en: File Size limit exceeded! Allowed limit:
uk_UA: Перевищено ліміт розміру файлу. Дозволений ліміт:

en: Filter Name
uk_UA: Найменування фільтру

en: Filter Sidebar
uk_UA: Панель фільтру

en: Filter not found!
uk_UA: Фільтр не знайдено!

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Footer Text
uk_UA: Тест підвалу

en: Forgot your password?
uk_UA: Забули пароль?

en: From
uk_UA: Від

en: Full Width
uk_UA: Повна ширина

en: General
uk_UA: Загальне

en: General CSS
uk_UA: Загальні CSS

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Guest Email
uk_UA: Гостьова адреса електронної пошти

en: Guest Name
uk_UA: Гостьове ім'я

en: Guest login
uk_UA: Гостьовий вхід

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: Hide Filters
uk_UA: Приховати фільтри

en: Hide Selected Statuses
uk_UA: Приховати обрані статуси

en: History of communication in ticket.
uk_UA: Історія комунікацій по заявці.

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: If category is set, custom field will only visible when one of the selected category is choosen in create ticket form. If you want to show this all the time, please leave this empty. Use Ctrl+Click for select OR unselect value.
uk_UA: Якщо встановлено категорію, довідне поле буде видимим тільки якщо обрана категорія буде вказана при створенні заявки. Якщо Ви хочете, щоб довільне поле було завжди видимим, будь ласка, залиште незаповненим. Використовуйте Ctrl+Click для того щоб обрати АБО скасувати вибір.

en: If enabled, it will show Close Ticket button to open ticket view for customer. This button will change ticket status to selected status.
uk_UA: Якщо включене, кнопка "Закрити заявку" буде показана замовнику в перегляді відкритих заявок. Ця кнопка змінить статус заявки до обраного.

en: If enabled, it will show Support Button on front-end website. When visitor click this button, it will open Support Page selected above in new tab.
uk_UA: Включає відображення кнопки підтримки на сайті. Коли відвідувач натисне на цю кнопку, відкриється сторінка підтримки обрана вище.

en: If set yes, an agent will able to assign ticket assigned to him to some other agent who is assigned to ticket category.
uk_UA: Якщо встановлене "так", агент зможе призначати заявку комусь іншому, хто призначений до категорії заявки.

en: If set yes, an agent will able to change raised by of ticket assigned to him.
uk_UA: Якщо встановлене "так", агент зможе змінювати авторів заявок у призначених йому заявках.

en: If set yes, an agent will able to delete ticket assigned to him.
uk_UA: Якщо встановлене "так", агент зможе видаляти призначені заявки йому.

en: If set yes, supervisor will able to change raised by of tickets of assigned categories.
uk_UA: Якщо встановлене "так", керівник зможе змінювати авторів заявок у призначених категоріях.

en: If set yes, supervisor will able to delete tickets of assigned categories
uk_UA: Якщо встановлене "так", керівник зможе видаляти заявки у призначених категоріях

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
uk_UA: Якщо ви включите цю настройку, всі заявки будуть видимі для всіх користувачів і користувачі зможуть відповідати на заявки один одного.

en: If you set SRN, [Ticket #123456] will become [Ticket SRN123456] whereever applicable. Please don't leave blank.
uk_UA: Якщо ви впишете SRN, [Заявка #123456] стане [Заявка SRN123456] всюди, де це може застосовуватись. Будь ласка, не залишайте порожнім.

en: Incorrect Email Address!
uk_UA: Невірна електронна адреса!

en: Incorrect URL!
uk_UA: Невірний URL!

en: Last reply description.
uk_UA: Опис останньої відповіді.

en: Licenses
uk_UA: Ліцензії

en: List Settings
uk_UA: Список налаштувань

en: Load Bootstrap
uk_UA: Завантажити Bootstrap

en: Login
uk_UA: Вхід

en: Manage Form
uk_UA: Керування формою

en: Menu Icon
uk_UA: Іконка меню

en: Menu URL
uk_UA: URL меню

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Name of the agent who have created ticket on behalf of user. Empty if ticket created by user himself.
uk_UA: Ім'я агента, який створив заявку на користь користувача. Порожньо, якщо користувач створив заявку самостійно.

en: Name of ticket creator
uk_UA: Ім'я того, хто створив заявку

en: Name of user doing current activity.
uk_UA: Ім'я користувача, який виконує роботу.

en: Name of user posted last reply.
uk_UA: Ім'я користувача, який відповів останнім.

en: Name or Email not given!
uk_UA: Ім'я або електронна адреса не надані!

en: Name(s) of agent assigned to ticket.
uk_UA: Ім'я(імена) агента(ів) яким призначена заявка.

en: Next
uk_UA: Наступний

en: No
uk_UA: Ні

en: No Agent Only fields
uk_UA: Немає полів тільки для агентів

en: No Custom Fields found!
uk_UA: Довільні поля не знайдені!

en: No Description
uk_UA: Немає опису

en: No Subject
uk_UA: Немає теми

en: No Ticket fields
uk_UA: Немає полів заявки

en: No Tickets found!
uk_UA: Не знайдено жодної заявки!

en: No results found!
uk_UA: Нічого не знайдено!

en: No user account required. Create or access tickets created earlier by guest login.
uk_UA: Обліковий запис не потрібен. Створення або перегляд заявок, створених раніше за гостьовим входом.

en: No user found!
uk_UA: Користувач не знайдений!

en: None
uk_UA: Нічого

en: Note can not be empty!
uk_UA: Примітка не може бути пустою!

en: Number of Tickets
uk_UA: Кількість заявок

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
uk_UA: Кількість заявок на сторінку в перегляді для агента.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
uk_UA: Кількість заявок на сторінку в перегляді для замовника.

en: OR
uk_UA: АБО

en: On %1$s, %2$s wrote:
uk_UA: %1$s, %2$s написав(ла):

en: On page load
uk_UA: При завантаженні сторінки

en: Only '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' formats are allowed.
uk_UA: Тільки наступні формати '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' дозволені.

en: Open Ticket Widgets
uk_UA: Відкрити віджети заявок

en: Open support page in new window?
uk_UA: Відкрити сторінку підтримки в новому вікні?

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Order By
uk_UA: Сортувати за

en: Order saved successfully!
uk_UA: Замовлення збережено успішно!

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Please Confirm
uk_UA: Будь ласка, підтверьдьте

en: Please Wait ...
uk_UA: Будь ласка, зачекайте...

en: Please choose Field Type!
uk_UA: Будь ласка, оберіть тип поля!

en: Please choose color!
uk_UA: Будь ласка, оберіть колір!

en: Please choose registered user!
uk_UA: Будь ласка, оберіть зареєстрованого користувача!

en: Please enter Field Label!
uk_UA: Будь ласка, вкажіть мітку поля!

en: Please enter category name!
uk_UA: Будь ласка, вкажіть найменування категорії!

en: Please enter filter name!
uk_UA: Будь ласка, введіть найменування фільтру!

en: Please enter priority name!
uk_UA: Будь ласка, вкажіть найменування пріоритету!

en: Please enter required field.
uk_UA: Будь ласка, введіть обов'язкове поле

en: Please enter status name!
uk_UA: Будь ласка, вкажіть найменування статусу!

en: Please insert Field Options!
uk_UA: Будь ласка, додайте параметри поля!

en: Please make sure you enter one option per line
uk_UA: Будь ласка, введіть по одному значенню на строку

en: Please note, this will delete all data associated with this custom field and can not be undone!
uk_UA: Будь ласка, зауважте, що ця дія видалить всі дані, асоційовані з довільним полем і вони не зможуть бути відновлені!

en: Please select an Agent!
uk_UA: Будь ласка, оберіть агента!

en: Please sign in
uk_UA: Будь ласка, увійдіть

en: Please wait...
uk_UA: Будь ласка, зачекайте...

en: Post Reply
uk_UA: Надіслати відповідь

en: Priorities
uk_UA: Пріоритети

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Priority Name
uk_UA: Найменування приорітету

en: Private
uk_UA: Особисте

en: Private Note:
uk_UA: Особиста примітка:

en: Public
uk_UA: Публічне

en: Public Ticket Mode
uk_UA: Режим загальнодоступних заявок

en: Radio Button
uk_UA: Кнопка-перемикач

en: Raised By
uk_UA: Автор

en: Random
uk_UA: Випадковий

en: Registered User
uk_UA: Зареєстрований користувач

en: Remember me
uk_UA: Запам'ятати мене

en: Reply Form Position
uk_UA: Розташування форми відповіді

en: Reply can not be empty!
uk_UA: Відповідь не може бути пустою!

en: Required
uk_UA: Обов'язково

en: Required field should not be empty!
uk_UA: Обов'язкове поле не повинно бути порожнім!

en: Required field to ticket form. If set Yes, user must have to fill or submit value for this field
uk_UA: Обов'язкове поле форми заявки. Якщо встановлено в "Так", користувач буде повинен заповнити або надати інформацію в цьому полі

en: Reset Filter
uk_UA: Скинути фільтр

en: Reset Form
uk_UA: Скинути форму

en: Reset default
uk_UA: Скинути до замовчень

en: Restrict to view advance support page
uk_UA: Обмежити перегляд покращеної сторінки підтримки

en: Role
uk_UA: Роль

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save Current Filter
uk_UA: Зберегти поточний фільтр

en: Save Order
uk_UA: Зберегти порядок

en: Save Settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Saved Filters
uk_UA: Збережені фільтри

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Agents...
uk_UA: Знайти агентів...

en: Search Supervisors...
uk_UA: Знайти керівників...

en: Search agent ...
uk_UA: Знайти агента...

en: Search user ...
uk_UA: Знайти користувача...

en: Search...
uk_UA: Пошук...

en: Secondery Menu
uk_UA: Вторинне меню

en: Select Agent
uk_UA: Обрати Агента

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for agent view. If agent use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
uk_UA: Обрані статуси будуть приховані якщо в перегляді для агента не застосований фільтр. Якщо агент застосує фільтр за статусом до списку заявок, це налаштування не буде враховуватись.

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for customer view. If customer use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
uk_UA: Обрані статуси будуть приховані якщо в перегляді для замовника не застосований фільтр. Якщо замовник застосує фільтр за статусом до списку заявок, це налаштування не буде враховуватись.

en: Sequential
uk_UA: Послідовний

en: Set Now
uk_UA: Встановити зараз

en: Settings updated
uk_UA: Налаштування оновлені

en: Show Filters
uk_UA: Показати фільтри

en: Show Support Button
uk_UA: Відображати кнопку підтримки

en: Sign In
uk_UA: Увійти

en: Sign Out
uk_UA: Вийти

en: Sign Up
uk_UA: Підписатися

en: Sign in
uk_UA: Увійти

en: Sign out
uk_UA: Вийти

en: Signature
uk_UA: Підпис

en: Sorry, you do not have permission to view this ticket. <a href="%s" class="alert-link">Click here</a> for ticket list.
uk_UA: Вибачте, але Ви не маєте дозволу передивлятись цю заявку. <a href="%s" class="alert-link">Клацніть тут</a> аби переглянути список заявок.

en: Status
uk_UA: Статус

en: Status List
uk_UA: Список статусів

en: Status Name
uk_UA: Найменування статусу

en: Statuses
uk_UA: Статуси

en: Statuses to Show
uk_UA: Відображати статуси

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Submit Note
uk_UA: Надіслати примітку

en: Submit Reply
uk_UA: Надіслати відповідь

en: Submit Ticket
uk_UA: Надіслати заявку

en: Success!
uk_UA: Успіх!

en: Supervisor
uk_UA: Керівник

en: Supervisor (Optional)
uk_UA: Керівник (не обов'язково)

en: Supervisor(s)
uk_UA: Керівник(и)

en: Support Button
uk_UA: Кнопка підтримки

en: Support Page
uk_UA: Сторінка підтримки

en: Support Page Menu
uk_UA: Меню сторінки підтримки

en: System Date Format
uk_UA: Системний формат дати

en: Template Tags
uk_UA: Мітки шаблону

en: Text Field
uk_UA: Текстове поле

en: Textarea
uk_UA: Простір для вводу тексту

en: Thank You Page after create ticket
uk_UA: Сторінка подяки після створення заявки

en: Thank you page
uk_UA: Сторінка подяки

en: Theme Integration
uk_UA: Інтеграція з темою

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
uk_UA: Є нова версія %1$s. %2$sПереглянути деталі %3$s версії%4$s або %5$sоновити зараз%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
uk_UA: Є нова версія %1$s. %2$sПереглянути деталі %3$s версії%4$s.

en: This category will be default category for new ticket. If category is not present in ticket form or ticket created via email piping, this category will be used as new ticket category.
uk_UA: Категорія за замовчанням для нової заявки. В разі, якщо поля "категорія" немає на формі заявки, або заявка створена через електронну пошту, ця категорія буде використана при створенні заявки.

en: This email address already registered as user. Please sign in above!
uk_UA: Ця адреса електронної пошти вже зареєстрована. Будь ласка, увійдіть!

en: This format will be applicable for custom date fields for Support Plus
uk_UA: Цей формат буде застосовано до довільних полів дати в Support Plus

en: This format will be applicable for default date fields for Support Plus
uk_UA: Цей формат буде застосовано до поточних полів дати в Support Plus

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for WP Support Plus
uk_UA: Цей формат буде застосовано для полів дати з календарем в WP Support Plus

en: This is applicable for Ticket id being created for new ticket.
uk_UA: Це налаштування застосовується до ID заявки для новостворюваних заявок.

en: This page will be used as helpdesk page on front-end. All users ( customer, agent, supervisor, administrator ) will able to access helpdesk on same page depending on their role. It does not require to have any shortcode, just go to your pages and create new page without description.
uk_UA: Ця сторінка буде використана як сторінка підтримки на сайті. Всі користувачі (замовник, агент, керівник, адміністратор) зможуть отримати доступ до цієї сторінки підтримки з правами, що залежать від їх ролі. Не потрібно використовувати шорт-код, просто перейдіть до сторінок і створіть нову сторінку без опису.

en: This priority will be default priority for new ticket.
uk_UA: Пріоритет за замовчанням для нової заявки.

en: This status will be default status for new ticket.
uk_UA: Статус за замовчанням для нової заявки.

en: Ticket Category
uk_UA: Категорія заявки

en: Ticket Fields
uk_UA: Поля заявки

en: Ticket Form
uk_UA: Форма заявки

en: Ticket ID
uk_UA: ID заявки

en: Ticket ID Prefix
uk_UA: Префікс до ID заявки

en: Ticket Label
uk_UA: Мітка заявки

en: Ticket List
uk_UA: Список заявок

en: Ticket List CSS
uk_UA: CSS списка заявок

en: Ticket List Filter
uk_UA: Фільтр списка заявок

en: Ticket List Settings
uk_UA: Налаштування списку заявок

en: Ticket List Table
uk_UA: Таблиця списку заявок

en: Ticket Log
uk_UA: Журнал заявок

en: Ticket Priority
uk_UA: Пріоритет заявки

en: Ticket Statistics
uk_UA: Статистика за заявками

en: Ticket Status
uk_UA: Статус заявки

en: Ticket Status after Agent Reply
uk_UA: Статус заявки після відповіді агента

en: Ticket Status after Customer Reply
uk_UA: Статус заявки після відповіді замовника

en: Ticket Subject
uk_UA: Тема заявки

en: Ticket create time
uk_UA: Час створення заявки

en: Ticket description given while creating ticket
uk_UA: Оригінальний опис заявки, наведений при її створенні

en: Ticket status
uk_UA: Статус заявки

en: Tickets
uk_UA: Заявки

en: Tickets are loaded on selected order for agent view by default. If agent apply manual filter, this setting will not take effect.
uk_UA: Заявки в перегляді для агента показуються з поточним сортуванням. В разі, якщо агент застосує фільтр, це налаштування не буде враховуватись.

en: Tickets are loaded on selected order for customer view by default. If customer apply manual filter, this setting will not take effect.
uk_UA: Заявки в перегляді для замовника показуються з поточним сортуванням. В разі, якщо замовник застосує фільтр, це налаштування не буде враховуватись.

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: To
uk_UA: Кому

en: Top
uk_UA: Верх

en: Total
uk_UA: Разом

en: Type
uk_UA: Тип

en: URL of the ticket.
uk_UA: URL заявки.

en: Unauthorized access!
uk_UA: Доступ не авторізовано!

en: Upload Logo
uk_UA: Завантажити логотип

en: Uploading...
uk_UA: Завантаження...

en: User Type
uk_UA: Тип користувача

en: Username
uk_UA: Користувач

en: Username or email
uk_UA: Ім'я користувача або електронна адреса

en: View Less ...
uk_UA: Показати меньше ...

en: View More ...
uk_UA: Показати більше ...

en: View Ticket
uk_UA: Переглянути заявку

en: Visible to support staff only!
uk_UA: Бачить лише група підтримки!

en: WARNING: Anyone having your email address can access your guest tickets. Please avoid sharing any sensitive data.
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Кожен, хто має Вашу електронну адресу може отримати доступ до ваших гостьових заявок. Будь ласка, утримайтесь від поширення чутливої інформації.

en: WP Login Link
uk_UA: Посилання на сторінку входу WP

en: WP Support Plus Settings
uk_UA: Налаштування WP Support Plus

en: Yes
uk_UA: Так

en: You do not have permission to delete public filter!
uk_UA: Ви на маєте повноважень на видалення публічного фільтру!

en: You do not have permission to install plugin updates
uk_UA: Ви не маєте повноважень встановлювати оновлення додатків

en: Your Email
uk_UA: Ваша електронна адреса

en: Your Name
uk_UA: Ваше ім'я

en: done
uk_UA: завершено
