WP Support Plus Responsive Ticket System - en to nl translation catalogue (338 entries)

en: '.exe', '.php' files are not allowed!
nl: '.exe', '.php' bestanden zijn niet toegestaan!

en: <h4>Sorry, you do not have permission to view this page</h4>
nl: <h4>Sorry, je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken</h4>

en: <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Pages
nl: <strong>%d</strong> van <strong>%d</strong> Pagina's

en: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Tickets
nl: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> van <strong>%d</strong> tickets

en: Action
nl: Actie

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Agent
nl: Voeg nieuwe agent toe

en: Add New Category
nl: Voeg nieuwe categorie toe

en: Add New Custom Field
nl: Nieuw aangepast veld toevoegen

en: Add New Menu Slider
nl: Voeg nieuwe menu toe

en: Add New Priority
nl: Voeg nieuwe prioriteit toe

en: Add New Status
nl: Nieuwe status toevoegen

en: Add New Support Page Menu
nl: Voeg support pagina menu toe

en: Add Private Note
nl: Nieuwe privé notitie toevoegen

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Agent Created
nl: Agent bijgemaakt

en: Agent Filter
nl: Agent-Filter

en: Agent Only
nl: Alleen agent

en: Agent Only Fields
nl: Alleen velden voor agents

en: Agent Only fields not available for ticket form. These can be edited by agents for their internal use.
nl: Agent velden die niet beschikbaar zijn op het ticket formulier. Deze kunnen worden bewerkt door agenten voor hun interne gebruik.

en: Agent Setting
nl: Agent instelling

en: Agent View
nl: Agent weergave

en: Agents & Supervisors
nl: Agenten & Supervisors

en: All
nl: Alle

en: Allow Assign Ticket
nl: Toewijzen van ticket toestaan

en: Allow Change Raised By
nl: Veranderingen toestaan van behandelaar

en: Allow Customer to Close Ticket
nl: Klant kan ticket afsluiten

en: Allow Delete Ticket
nl: Verwijdering van tickets toestaan

en: Allow Guest Ticket
nl: Gasttickets toestaan

en: Allow Support Staff to read all ticket
nl: Sta het lezen van alle tickets toe door alle medewerkers

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply Filters
nl: Filter toepassen

en: Are you sure to add this note?
nl: Weet je zeker dat u deze opmerking/notitie wilt toevoegen?

en: Are you sure to close ticket?
nl: Ben je er zeker van dat je deze ticket wil sluiten?

en: Are you sure to delete these tickets?
nl: Weet u zeker dat u deze tickets wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this agent?
nl: Weet je zeker dat je deze agent wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this category?
nl: Bent u zeker dat u deze categorie wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this custom field?
nl: Weet u zeker dat u dit aangepaste veld wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this menu?
nl: Weet je zeker dat je dit menu wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this priority?
nl: Weet je zeker dat je deze prioriteit wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this status?
nl: Weet u zeker dat u deze status wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this thread?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete this ticket?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt wissen?

en: Are you sure to post this reply?
nl: Weet u zeker dat u dit antwoord wilt verzenden?

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when support agent reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
nl: Deze instelling zal de status aanpassen na beantwoording van een agent. Huidige Status verandert status van ticket in dit geval niet.

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when ticket creator reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
nl: Met deze instelling wordt de ticketstatus gewijzigd in geselecteerd wanneer men antwoordt op het ticket, de huidige status verandert in dit geval de status van het ticket niet.

en: Assign Agent
nl: Toewijzen Agent

en: Assign Categories (optional)
nl: Toewijzen van categorieën (optioneel)

en: Assigned Agent
nl: Toegewezen agent

en: Assigned Agents
nl: Toegewezen Agenten

en: Assigned Categories
nl: Toegewezen categorieën

en: Attach Files
nl: Voeg bijlage toe

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attachment Max Size(MB)
nl: Bijlage max grootte (MB)

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attachments:
nl: Bijlagen:

en: BCC (Comma separated list)
nl: BBC (komma gescheiden)

en: Back to tickets
nl: Terug naar de tickets

en: Back to website
nl: Terug naar de website

en: Bottom
nl: Bodem

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Calender Date Format
nl: Kalender datum formaat

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Category Name
nl: Categorie naam

en: Change Agent Fields
nl: Verander agent velden

en: Change Assigned Agent
nl: Wijzigen van toegewezen agent

en: Change Raised By
nl: Verandering aangepast door

en: Change Status
nl: Verander status

en: Change Ticket Fields
nl: Ticketvelden aanpassen

en: Change Ticket Status
nl: Wijzigen Ticket Status

en: Cheating huh?
nl: Vals aan het spelen ?

en: Choose Color
nl: Kies Kleur

en: Choose Field Type
nl: Veld type kiezen

en: Choose Logo
nl: Kies Logo

en: Choose User
nl: Kies gebruiker

en: Click Here
nl: Klik hier

en: Click Here to Login
nl: Klik hier om in te loggen

en: Clone Ticket
nl: Dupliceer Ticket

en: Close Ticket
nl: Sluit ticket

en: Color
nl: Kleur

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Create New Ticket
nl: Maak een nieuw ticket aan

en: Create New Ticket Form
nl: Maak een nieuw ticket aan

en: Create Ticket As
nl: Ticket aanmaken als

en: Current Status
nl: Huidige Status

en: Custom CSS
nl: Aangepast CSS

en: Custom Date Format
nl: Opmaak aangepaste datum

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Custom Menu Slider
nl: Aangepaste Menu-schuifregelaar

en: Customer Filter
nl: Klant-filter

en: Customer View
nl: Klant-zicht

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Date
nl: Datum

en: Date Created
nl: Datum aanmaak

en: Date Updated
nl: Datum bijgewerkt

en: Default
nl: Standaard

en: Default Category
nl: Standaard Categorie

en: Default Filters
nl: Standaardfilters

en: Default Ticket Priority
nl: Ticket standaardprioriteit

en: Default Ticket Status
nl: Standaard Ticket Status

en: Default filter can not be deleted!
nl: Standaard filter kan niet worden verwijderd!

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete Agent
nl: Verwijder agent

en: Delete Category
nl: Verwijder categorie

en: Delete Custom Field
nl: Aangepast velden verwijderen

en: Delete Custom Menu
nl: Aangepast menu verwijderen

en: Delete Priority
nl: Verwijder prioriteit

en: Delete Status
nl: Status verwijderen

en: Delete Support Menu
nl: Verwijder support pagina menu

en: Delete Thread
nl: Verwijder onderwerp

en: Delete Ticket
nl: Verwijder Ticket

en: Delete Tickets
nl: Tickets verwijderen

en: Delete this thread
nl: Verwijder dit item

en: Description
nl: Omschrijving

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Dismiss this notice
nl: Melding verbergen

en: Edit Category
nl: Categorie bewerken

en: Edit Custom Field
nl: Aangepast veld bewerken

en: Edit Priority
nl: Prioriteit bewerken

en: Edit Status
nl: Status wijzigen

en: Edit Subject
nl: Bewerk onderwerp

en: Edit Thread
nl: Item bewerken

en: Edit this thread
nl: Bewerken van dit item

en: Email of ticket creator
nl: E-mail van ticketmaker

en: Email of user posted last reply.
nl: E-mail van de gebruiker laatste reactie.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enter Field Options
nl: Veldopties ingeven

en: Error
nl: Fout

en: Error saving order!
nl: Volgorde is niet juist bewaard!

en: Error: file format not supported!
nl: Fout: bestandsformaat niet ondersteund!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
nl: Fout: Toegestane limiet bestandsgrootte overschreden!

en: Field Label
nl: Veld-naam

en: File Size limit exceeded! Allowed limit:
nl: Bestandsgrootte limiet overschreden! Toegestane limiet is:

en: Filter Name
nl: Filternaam

en: Filter Sidebar
nl: Zijbalk filteren

en: Filter not found!
nl: Filter niet gevonden!

en: Footer Text
nl: Voet tekst

en: Forgot your password?
nl: Paswoord vergeten?

en: From
nl: Van

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: General
nl: Algemeen

en: General CSS
nl: Algemene CSS

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Guest
nl: Gast

en: Guest Email
nl: E-mail gast

en: Guest Name
nl: Naam Gast

en: Guest login
nl: Gasten login

en: Header
nl: Kopdeel

en: Hide Filters
nl: Filters verbergen

en: Hide Selected Statuses
nl: Verberg geselecteerde statussen

en: History of communication in ticket.
nl: Geschiedenis van de communicatie van deze ticket.

en: Icon
nl: Pictogram

en: If category is set, custom field will only visible when one of the selected category is choosen in create ticket form. If you want to show this all the time, please leave this empty. Use Ctrl+Click for select OR unselect value.
nl: Als de categorie wordt ingesteld, aangepaste veld zal alleen zichtbaar zijn, wanneer een van de geselecteerde categorie gekozen wordt in ticket formulier. Als u dit de hele tijd wilt zien, laat dit dan leeg. Gebruik Ctrl + Klik voor te selecteren of deselecteer de waarde.

en: If enabled, it will show Close Ticket button to open ticket view for customer. This button will change ticket status to selected status.
nl: Indien ingeschakeld, het toont de knop, ticket sluiten, voor de klant te gebruiken, met deze knop wordt de ticketstatus gewijzigd in de geselecteerde status.

en: If enabled, it will show Support Button on front-end website. When visitor click this button, it will open Support Page selected above in new tab.
nl: Als ingeschakeld, zal de supportknop tonen op de website aan de voorzijde. Wanneer de bezoeker op deze knop klikt, zal het supportpagina hierboven hebt geselecteerd in nieuw tabblad openen.

en: If set yes, an agent will able to assign ticket assigned to him to some other agent who is assigned to ticket category.
nl: Als Ja, een agent kan een ticket toewijzen aan een andere agent die in de zelfde categorie is gezet.

en: If set yes, an agent will able to change raised by of ticket assigned to him.
nl: Als Ja, zou een agent de toewijzing aan een andere agent kunnen toewijzen.

en: If set yes, an agent will able to delete ticket assigned to him.
nl: Als Ja, een agent zal dan ook tickets kunnen verwijderen.

en: If set yes, supervisor will able to change raised by of tickets of assigned categories.
nl: Als Ja, een supervisor kan een ticket toewijzen aan een andere agent zijn naam of in een andere categorie zetten.

en: If set yes, supervisor will able to delete tickets of assigned categories
nl: Als Ja, supervisor kan de tickets in de toegewezen categorieën verwijderen

en: If you set SRN, [Ticket #123456] will become [Ticket SRN123456] whereever applicable. Please don't leave blank.
nl: Als u SRN instelt, zal [Ticket #123456] als volgt [Ticket SRN123456] worden. Gelieve niet leeg te laten.

en: Incorrect Email Address!
nl: Fout email-adres!

en: Incorrect URL!
nl: Fout in URL!

en: Last reply description.
nl: Laatste reactie omschrijving.

en: Licenses
nl: Licenties

en: List Settings
nl: Agent-Filter

en: Manage Form
nl: Beheer formulier

en: Menu Icon
nl: Menu icoon

en: Name
nl: Naam

en: Name of the agent who have created ticket on behalf of user. Empty if ticket created by user himself.
nl: Naam van de agent die het ticket heeft gemaakt namens de gebruiker. Laat het leeg als ticket door de gebruiker zelf is aangemaakt.

en: Name of ticket creator
nl: Naam van de maker van het ticket

en: Name of user doing current activity.
nl: Naam van de gebruiker die de huidige activiteit uitvoert.

en: Name of user posted last reply.
nl: Naam van de gebruiker laatste reactie.

en: Name or Email not given!
nl: Naam of mail niet opgegeven!

en: Name(s) of agent assigned to ticket.
nl: Naam/namen aan ticket toegewezen agent(en)

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No Agent Only fields
nl: Geen alleen agent velden

en: No Custom Fields found!
nl: Geen aangepaste velden gevonden!

en: No Description
nl: Geen omschrijving

en: No Subject
nl: Geen onderwerp

en: No Ticket fields
nl: Geen ticket velden

en: No Tickets found!
nl: Geen tickets gevonden!

en: No results found!
nl: Geen resultaten gevonden!

en: No user account required. Create or access tickets created earlier by guest login.
nl: Geen gebruikersaccount vereist. Maak of krijg toegang tot tickets die eerder zijn aangemaakt door gast-login.

en: No user found!
nl: Geen gebruiker gevonden!

en: None
nl: Geen

en: Note can not be empty!
nl: Notitie mag niet leeg zijn!

en: Number of Tickets
nl: Aantal personen

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
nl: Het aantal Tickets per pagina voor weergave van de agent weergegeven.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
nl: Het aantal tickets per pagina voor klantweergave weergegeven.

en: OR
nl: OF

en: On %1$s, %2$s wrote:
nl: Op %1$s, %2$s schreef:

en: Only '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' formats are allowed.
nl: Alleen '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' bestanden zijn toegestaan.

en: Open support page in new window?
nl: Open supportpagina in nieuw venster?

en: Order
nl: Volgorde

en: Order By
nl: Sorteer op

en: Order saved successfully!
nl: Volgorde met succes opgeslagen!

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Please Confirm
nl: Bevestig alsjeblieft

en: Please Wait ...
nl: Ogenblik geduld...

en: Please choose Field Type!
nl: Kies Type veld!

en: Please choose color!
nl: Kies kleur!

en: Please choose registered user!
nl: Kies een geregistreerde gebruiker!

en: Please enter Field Label!
nl: Vul de veldtitel in!

en: Please enter category name!
nl: Categorienaam invoeren!

en: Please enter filter name!
nl: Geef de filternaam!

en: Please enter priority name!
nl: Gelieve prioriteit naam in te voeren!

en: Please enter required field.
nl: Voer het verplichte veld in.

en: Please enter status name!
nl: Gelieve een naam in te voeren voor de status!

en: Please insert Field Options!
nl: Gelieve veldopties in te vullen!

en: Please make sure you enter one option per line
nl: Zorg ervoor dat u één optie per regel heeft

en: Please note, this will delete all data associated with this custom field and can not be undone!
nl: Let op, dit zal alle gegevens die zijn gekoppeld aan dit aangepaste veld verwijderen en kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: Please select an Agent!
nl: Selecteer aub een Agent!

en: Please sign in
nl: Alsjeblieft inloggen

en: Please wait...
nl: Ogenblik geduld...

en: Post Reply
nl: Beantwoorden

en: Priorities
nl: Prioriteiten

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Priority Name
nl: Prioriteit naam

en: Private
nl: Privé

en: Private Note:
nl: Privé notitie:

en: Public
nl: Openbaar

en: Raised By
nl: Aangepast door

en: Random
nl: Willekeurig

en: Registered User
nl: Geregistreerde gebruiker

en: Remember me
nl: Onthoudt mij

en: Reply Form Position
nl: Antwoord bericht positie

en: Reply can not be empty!
nl: Antwoord mag niet leeg zijn!

en: Required
nl: Verplicht

en: Required field should not be empty!
nl: Verplichte veld mag niet leeg zijn!

en: Required field to ticket form. If set Yes, user must have to fill or submit value for this field
nl: Verplicht veld aan ticket formulier. Als Ja, gebruiker dient dit veld in te vullen alvorens te kunnen verzenden

en: Reset Filter
nl: Filters wissen

en: Reset Form
nl: Formulier terugzetten

en: Reset default
nl: Basis Instellingen terugzetten

en: Role
nl: Niveau

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Current Filter
nl: Bewaar huidige filter

en: Save Order
nl: Sla volgorde op

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Saved Filters
nl: Bewaarde filters

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Agents...
nl: Zoek agenten...

en: Search Supervisors...
nl: Zoek een supervisor...

en: Search agent ...
nl: Zoek Agent...

en: Search user ...
nl: Gebruiker zoeken...

en: Search...
nl: Zoeken..

en: Secondery Menu
nl: Tweede Menu

en: Select Agent
nl: Selecteer agent

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for agent view. If agent use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
nl: Geselecteerde statussen zal worden verborgen als geen active filter is voor de weergave van de agent. Indien een agent een handmatige lijst gebruikt zullen deze geen effect hebben op de tickets voor de klant.

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for customer view. If customer use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
nl: Geselecteerde statussen zal worden verborgen als er geen filter actief is voor klantweergave. Als klant de filter handmatig gebruikt, zal deze selectie niet gebruikt worden.

en: Sequential
nl: Opeenvolgend

en: Set Now
nl: Bevestig

en: Settings updated
nl: De instellingen zijn bijgewerkt

en: Show Filters
nl: Toon filters

en: Show Support Button
nl: Toon Support knop

en: Sign In
nl: Inloggen

en: Sign Out
nl: Uitloggen

en: Sign Up
nl: Registreren

en: Sign in
nl: Inloggen

en: Sign out
nl: Uitloggen

en: Signature
nl: Handtekening

en: Sorry, you do not have permission to view this ticket. <a href="%s" class="alert-link">Click here</a> for ticket list.
nl: Sorry, u bent niet geautoriseerd om dit ticket te bekijken. <a href="%s" class="alert-link">Klik hier</a> voor ticket lijst.

en: Status List
nl: Lijst status

en: Status Name
nl: Status Naam

en: Statuses
nl: Statussen

en: Statuses to Show
nl: Te tonen statussen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Note
nl: Nota indienen

en: Submit Reply
nl: Reactie verzenden

en: Submit Ticket
nl: Ticket Indienen

en: Success!
nl: Succes!

en: Supervisor (Optional)
nl: Supervisor (optioneel)

en: Support Button
nl: Helpdesk knop

en: Support Page
nl: Helpdesk Pagina

en: Support Page Menu
nl: Menu supportpagina

en: System Date Format
nl: Datumnotatie van het systeem

en: Template Tags
nl: Sjabloon Tags

en: Text Field
nl: Tekstveld

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: Thank You Page after create ticket
nl: Dank u pagina, na ticket aanmaken

en: Thank you page
nl: Dank pagina

en: Theme Integration
nl: Integratie Thema

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s of %5$supdate nu%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s.

en: This category will be default category for new ticket. If category is not present in ticket form or ticket created via email piping, this category will be used as new ticket category.
nl: Deze categorie zal de standaard categorie zijn als men geen andere keuze maakt of als deze via "email piping" zal toekomen.

en: This email address already registered as user. Please sign in above!
nl: Dit email-adres is al geregistreerd als gebruiker, log hierboven in!

en: This format will be applicable for custom date fields for Support Plus
nl: Dit formaat zal gelden voor aangepaste datumvelden voor Support Plus

en: This format will be applicable for default date fields for Support Plus
nl: Dit formaat zal gelden voor standaard datumvelden voor Support Plus

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for WP Support Plus
nl: Dit formaat zal gelden voor inputdatum velden (datepicker) voor de WP Support Plus

en: This is applicable for Ticket id being created for new ticket.
nl: Dit is van toepassing voor het maken van een Ticket-id voor een nieuw ticket.

en: This priority will be default priority for new ticket.
nl: Deze prioriteit zal de standaardprioriteit voor nieuw ticket zijn.

en: This status will be default status for new ticket.
nl: Deze status zal de standaardstatus voor nieuw ticket zijn.

en: Ticket Category
nl: Ticket categorie

en: Ticket Fields
nl: Ticketvelden

en: Ticket Form
nl: Ticket formulier

en: Ticket List
nl: Ticket Lijst

en: Ticket List CSS
nl: Ticketlijst CSS

en: Ticket List Filter
nl: Ticket Lijst Filter

en: Ticket List Settings
nl: Instellingen van de lijst

en: Ticket List Table
nl: Ticketlijst tabel

en: Ticket Log
nl: Ticket loglijst

en: Ticket Priority
nl: Ticket prioriteit

en: Ticket Statistics
nl: Ticketstatistieken

en: Ticket Status
nl: Ticket status

en: Ticket Status after Agent Reply
nl: Ticket Status na antwoord van de Agent

en: Ticket Status after Customer Reply
nl: Ticketstatus na antwoord van de klant

en: Ticket Subject
nl: Ticket Onderwerp

en: Ticket create time
nl: Ticket aanmaaktijd

en: Ticket description given while creating ticket
nl: Ticketbeschrijving gegeven tijdens het maken van het ticket

en: Tickets are loaded on selected order for agent view by default. If agent apply manual filter, this setting will not take effect.
nl: Tickets zijn op de geselecteerde order, voor agent weergave standaard geladen. Als agent handmatige filter toepast, gaat deze instelling hier geen effect hebben.

en: Tickets are loaded on selected order for customer view by default. If customer apply manual filter, this setting will not take effect.
nl: Tickets zijn op de geselecteerde volgorde voor klantweergave standaard geladen. Als klant handmatige filter toepast, zal deze gebruikt worden.

en: Title
nl: Titel

en: To
nl: Aan

en: Total
nl: Totaal

en: URL of the ticket.
nl: URL van het ticket.

en: Unauthorized access!
nl: Onbevoegde toegang!

en: Upload Logo
nl: Upload een logo

en: Uploading...
nl: Aan het Uploaden...

en: User Type
nl: Gebruikerstype

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or email
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: View Less ...
nl: Minder zien...

en: View More ...
nl: Meer zien...

en: View Ticket
nl: Ticket bekijken

en: Visible to support staff only!
nl: Alleen zichtbaar voor supportmedewerkers!

en: WARNING: Anyone having your email address can access your guest tickets. Please avoid sharing any sensitive data.
nl: WAARSCHUWING: Iedereen die beschikt over uw e-mailadres heeft toegang tot uw gast-tickets. Vermijd het delen van gevoelige gegevens.

en: WP Support Plus Settings
nl: WP Support Plus Instellingen

en: Yes
nl: Ja

en: You do not have permission to delete public filter!
nl: U bent niet gemachtigd om een openbaar filter te verwijderen!

en: You do not have permission to install plugin updates
nl: Je hebt de rechten niet om de pluginupdates te installeren

en: Your Email
nl: Uw e-mailadres

en: Your Name
nl: Uw naam

en: done
nl: klaar
