WP Support Plus Responsive Ticket System - en to he_IL translation catalogue (394 entries)

en: %1$s changed assigned agent to %2$s
he_IL: %1$s שינה את הסוכן שהוקצה ל%2$s

en: %1$s changed category to %2$s
he_IL: %1$s שינה קטגוריה ל%2$s

en: %1$s changed priority to %2$s
he_IL: %1$s שינה את העדיפות ל%2$s

en: %1$s changed raised by to %2$s
he_IL: %1$s השתנה ל%2$s

en: %1$s changed status to %2$s
he_IL: %1$s שינה סטטוס ל%2$s

en: '.exe', '.php' files are not allowed!
he_IL: '.exe', '.php' קבצים לא מאושרים!

en: <h4>Sorry, you do not have permission to view this page</h4>
he_IL: <h4>מצטערים, אין לך הרשאה להציג דף זה</h4>

en: <strong>%d</strong> Tickets
he_IL: <strong>%d</strong> כרטיסים

en: <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Pages
he_IL: <strong>%d</strong> מתוך <strong>%d</strong> דפים

en: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Tickets
he_IL: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> מתוך <strong>%d</strong> כרטיסים

en: Action
he_IL: פעולה

en: Add New
he_IL: צור חדש

en: Add New Agent
he_IL: צור סוכן חדש

en: Add New Category
he_IL: צור קטגוריה חדשה

en: Add New Custom Field
he_IL: הוסף שדה מותאם אישית חדש

en: Add New Menu Slider
he_IL: הוסף תפריט סליידר חדש

en: Add New Priority
he_IL: הוסף עדיפות חדשה

en: Add New Status
he_IL: הוסף סטטוס חדש

en: Add New Support Page Menu
he_IL: צור תפריט דף תמיכה חדש

en: Add Private Note
he_IL: צור הערה פרטית

en: Add-Ons
he_IL: תוספים

en: Administrator
he_IL: מנהל

en: Advanced Settings
he_IL: הגדרות מתקדמות

en: Agent
he_IL: סוכן

en: Agent Created
he_IL: צור סוכן

en: Agent Filter
he_IL: מיין סוכנים

en: Agent Only
he_IL: סוכן בלבד

en: Agent Only Fields
he_IL: שדות רק לסוכנים

en: Agent Only fields not available for ticket form. These can be edited by agents for their internal use.
he_IL: רק שדות הסוכנים לא זמינים עבור טופס כרטיס. אלה ניתן לערוך רק על ידי סוכנים לשימוש פנימי שלהם.

en: Agent Setting
he_IL: הגדרות סוכן

en: Agent View
he_IL: הצג סוכן

en: Agents
he_IL: סוכנים

en: Agents & Supervisors
he_IL: סוכנים ומפקחים

en: All
he_IL: כל

en: All Tickets
he_IL: כל הכרטיסים

en: All Tickets of this user
he_IL: כל הכרטיסים של משתמש זה

en: Allow Assign Ticket
he_IL: אפשר הקצאת כרטיסים

en: Allow Change Raised By
he_IL: אפשר שינוי שגויס על ידי..

en: Allow Customer to Close Ticket
he_IL: הרשה ללקוח לסגור כרטיסים

en: Allow Delete Ticket
he_IL: אפשר מחיקת כרטיסים

en: Allow Guest Ticket
he_IL: אפשר פתיחת כרטיס לאורחים

en: Allow Powered by
he_IL: לאפשר מופעל על ידי...

en: Allow Support Staff to read all ticket
he_IL: אפשר לצוות התמיכה לקרוא את כל הכרטיס

en: Applicable on theme integration page only.
he_IL: חל רק על דף האינטגרציה עם התבנית בלבד.

en: Applicable only in theme integration view
he_IL: חל רק בתצוגת שילוב התבנית

en: Apply
he_IL: לְיַשֵׂם

en: Apply Filters
he_IL: החל מסננים

en: Are you sure to add this note?
he_IL: האם אתה בטוח להוסיף הערה זו?

en: Are you sure to close ticket?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לסגור את הכרטיס?

en: Are you sure to delete these tickets?
he_IL: אתה בטוח רוצה למחוק כרטיס זה?

en: Are you sure to delete this agent?
he_IL: אתה בטוח שברצונך למחוק את הסוכן?

en: Are you sure to delete this category?
he_IL: האם אתה בטוח רוצה למחוק את הקטגוריה?

en: Are you sure to delete this custom field?
he_IL: האם אתה בטוח למחוק את השדה המותאם אישית?

en: Are you sure to delete this menu?
he_IL: האם אתה בטוח רוצה למחוק תפריט זה?

en: Are you sure to delete this priority?
he_IL: האם אתה בטוח למחוק את העדיפות הזו?

en: Are you sure to delete this status?
he_IL: האם אתה בטוח רוצה למחוק סטטוס זה?

en: Are you sure to delete this thread?
he_IL: האם אתה בטוח למחוק את שרשור זה?

en: Are you sure to delete this ticket?
he_IL: אתה בטוח רוצה למחוק כרטיס זה?

en: Are you sure to post this reply?
he_IL: האם אתה בטוח לפרסם תגובה זו?

en: Are you sure?
he_IL: אתה בטוח?

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when support agent reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
he_IL: כפי שהשם מרמז, הגדרה זו תשנה את סטטוס הכרטיס לבחירה כאשר נציג התמיכה יענה לכרטיס. המצב הנוכחי לא ישנה את סטטוס הכרטיס במקרה זה.

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when ticket creator reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
he_IL: כפי שהשם מרמז, הגדרה זו תשנה את סטטוס הכרטיסים שנבחרו כאשר יוצר הכרטיס יענה על כרטיס. המצב הנוכחי לא ישנה את סטטוס הכרטיס במקרה זה.

en: Assign Agent
he_IL: הקצאת הסוכן

en: Assign Categories (optional)
he_IL: להקצות קטגוריות (אופציונלי)

en: Assigned Agent
he_IL: סוכן שהוקצה

en: Assigned Agents
he_IL: סוכנים מוקצים

en: Assigned Categories
he_IL: קטגוריות מוקצות

en: Attach Files
he_IL: צרף קבצים

en: Attachment
he_IL: הִתקַשְׁרוּת

en: Attachment Max Size(MB)
he_IL: גודל מקסימלי של קבצים מצורפים (MB)

en: Attachments
he_IL: קבצים מצורפים

en: Attachments:
he_IL: קבצים מצורפים:

en: BCC (Comma separated list)
he_IL: BCC (רשימה מופרדת בפסיקים)

en: Back to tickets
he_IL: חזור לכרטיסים

en: Back to website
he_IL: חזור לאתר

en: Biographical Info
he_IL: מידע ביוגרפי

en: Biographical Information
he_IL: מידע ביוגרפי

en: Body
he_IL: גוף

en: Bottom
he_IL: בתַחתִית

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: Calender Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category Name
he_IL: שם הקטגוריה

en: Change Agent Fields
he_IL: שנה שדות של הסוכנים

en: Change Assigned Agent
he_IL: שנה הקצאת סוכן

en: Change Raised By
he_IL: שינוי גויס על ידי

en: Change Status
he_IL: שנה סטטוס

en: Change Ticket Fields
he_IL: שנה שדה כרטיס

en: Change Ticket Status
he_IL: שנה סטטוס כרטיס

en: Cheating huh?
he_IL: מרמה?

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Choose Color
he_IL: בחר צבע

en: Choose Field Type
he_IL: בחר 'סוג שדה'

en: Choose Logo
he_IL: בחר לוגו

en: Choose User
he_IL: בחר משתמש

en: Clear Logo
he_IL: נקה לוגו

en: Click Here
he_IL: לחץ כאן

en: Click here to go to support page
he_IL: לחץ כן כדי לגשת לדף התמיכה

en: Clone Ticket
he_IL: שכפל כרטיס

en: Close Ticket
he_IL: סגור כרטיס

en: Color
he_IL: צבע

en: Confirm
he_IL: לְאַשֵׁר

en: Create New Ticket
he_IL: צור כרטיס חדש

en: Create New Ticket Form
he_IL: יצירת טופס כרטיס חדש

en: Create Ticket As
he_IL: צור כרטיס בתור

en: Current Status
he_IL: מצב נוכחי

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom Date Format
he_IL: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Custom Fields
he_IL: שדות מותאמים אישית

en: Custom Menu Slider
he_IL: סליידר תפריט מותאם אישית

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Customer Filter
he_IL: לקוח פילטר

en: Customer Tickets
he_IL: כרטיסים של לקוחות

en: Customer View
he_IL: הצג לקוח

en: Customize
he_IL: התאמה אישית

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Dashborad to Hide
he_IL: סמן ממי להסתיר את לוח מחוונים?

en: Date
he_IL: תַאֲרִיך

en: Date Created
he_IL: תאריך יצירה

en: Date Updated
he_IL: תאריך עדכון

en: Default
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Default Category
he_IL: קטגוריית ברירת מחדל

en: Default Filters
he_IL: מסנני ברירת מחדל

en: Default Login
he_IL: התחברות ברירת מחדל

en: Default Support Plus Login Module
he_IL: ברירת מחדל של Support Plus Login Module

en: Default Ticket Priority
he_IL: עדיפות כרטיס - ברירת מחדל

en: Default Ticket Status
he_IL: מצב כרטיס ברירת מחדל

en: Default filter can not be deleted!
he_IL: לא ניתן למחוק את מסנן ברירת המחדל!

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Agent
he_IL: מחק סוכן

en: Delete Category
he_IL: nje eydurhv

en: Delete Custom Field
he_IL: מחק שדה מותאם אישית

en: Delete Custom Menu
he_IL: מחיקת תפריט מותאם אישית

en: Delete Permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Delete Priority
he_IL: מחק עדיפות

en: Delete Status
he_IL: מחק סטטוס

en: Delete Support Menu
he_IL: מחק תפריט תמיכה

en: Delete Thread
he_IL: מחק שרשור

en: Delete Ticket
he_IL: מחק כרטיס

en: Delete Tickets
he_IL: מחק כרטיסים

en: Delete this thread
he_IL: מחק שרשור זה

en: Description
he_IL: תיאור

en: Disable
he_IL: השבת

en: Disable Default Login
he_IL: השבת כניסה ברירת מחדל

en: Dismiss this notice
he_IL: דחה הודעה זו

en: Don't Notify Owner
he_IL: אל תודיע לבעלים

en: Download
he_IL: הורד

en: Drop-Down
he_IL: גרור-שחרר

en: Edit Category
he_IL: ערוך קטגוריה

en: Edit Custom Field
he_IL: ערוך שדה מותאם אישית

en: Edit Priority
he_IL: ערוך עדיפות

en: Edit Status
he_IL: ערוך סטטוס

en: Edit Subject
he_IL: ערוך נושא

en: Edit Thread
he_IL: ערוך שרשור

en: Edit this thread
he_IL: ערוך שרשור זה

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email of ticket creator
he_IL: אימייל של יוצר הכרטיס

en: Email of user posted last reply.
he_IL: דוא"ל של המשתמש פרסם תגובה אחרונה.

en: Enable
he_IL: לְאַפשֵׁר

en: Enter Field Options
he_IL: הכנס אפשרויות שדה

en: Error saving order!
he_IL: שגיאה בשמירת הזמנה!

en: Error: file format not supported!
he_IL: שגיאה: פורמט הקובץ לא נתמך!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
he_IL: שגיאה: גודל הקובץ חרג מהמגבלה המותרת!

en: Exceptional customer support solution for WordPress!
he_IL: תמיכת לקוחות יוצאת דופן לאתרי וורדפרס!

en: Field Label
he_IL: תווית שדה

en: File Size limit exceeded! Allowed limit:
he_IL: חריגה ממגבלת גודל הקובץ! מגבלה מותרת:

en: Filter Name
he_IL: שם מסנן

en: Filter not found!
he_IL: מסנן לא נמצא!

en: Footer Text
he_IL: כותרת תחתונה

en: Forgot your password?
he_IL: שכחת את הסיסמה שלך?

en: From
he_IL: מ

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: General
he_IL: כללי

en: General CSS
he_IL: CSS כללי

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Guest
he_IL: אוֹרֵחַ

en: Guest Email
he_IL: דוא"ל אורח

en: Guest Name
he_IL: שם האורח

en: Guest login
he_IL: כניסת אורחים

en: Hide Filters
he_IL: הסתר מסננים

en: Hide Selected Statuses
he_IL: הסתר מצבים נבחרים

en: History of communication in ticket.
he_IL: היסטוריה של תקשורת כרטיס.

en: Icon
he_IL: אייקון

en: If category is set, custom field will only visible when one of the selected category is choosen in create ticket form. If you want to show this all the time, please leave this empty. Use Ctrl+Click for select OR unselect value.
he_IL: אם הקטגוריה מוגדרת, שדה מותאם אישית יהיה גלוי רק כאשר אחת מהקטגוריות שנבחרה, נבחרה כדי ליצור טופס כרטיס. אם אתה רוצה להציג את זה כל הזמן, בבקשה להשאיר את זה ריק. השתמש ב- Ctrl + Click כדי לבחור או לבטל את בחירת הערך.

en: If enabled, it will show Close Ticket button to open ticket view for customer. This button will change ticket status to selected status.
he_IL: אם אפשרות זו מופעלת, היא תציג לחצן "סגור כרטיס" כדי לפתוח את תצוגת הכרטיס עבור הלקוח. לחצן זה ישנה את סטטוס הכרטיס לסטטוס שנבחר.

en: If enabled, it will show Support Button on front-end website. When visitor click this button, it will open Support Page selected above in new tab.
he_IL: אם מאופשר, הוא יראה לחצן תמיכה באתר האינטרנט הקדמי. כאשר המבקר לחץ על לחצן זה, הוא יפתח דף תמיכה שנבחר למעלה בכרטיסייה חדשה.

en: If set yes, an agent will able to assign ticket assigned to him to some other agent who is assigned to ticket category.
he_IL: אם כן, סוכן יוכל להקצות כרטיס שהוקצה לו לסוכן אחר אשר מוקצה לקטגוריה הכרטיס.

en: If set yes, an agent will able to change raised by of ticket assigned to him.
he_IL: אם תסמן כן, סוכן יוכל לשנות את הכרטיס שהוקצו לו.

en: If set yes, an agent will able to delete ticket assigned to him.
he_IL: אם כן, סוכן יוכל למחוק את הכרטיס שהוקצה לו.

en: If set yes, supervisor will able to change raised by of tickets of assigned categories.
he_IL: אם תבחר כן, המפקח יוכל לשנות את הכרטיסים של קטגוריות שהוקצו לו.

en: If set yes, supervisor will able to delete tickets of assigned categories
he_IL: אם כן, המפקח יוכל למחוק כרטיסים של קטגוריות שהוקצו

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
he_IL: אם תפעיל הגדרה זו, כל הכרטיסים יהיו גלויים לכל המשתמשים והם יוכלו להשיב על כל הכרטיסים.

en: If you set SRN, [Ticket #123456] will become [Ticket SRN123456] whereever applicable. Please don't leave blank.
he_IL: אם תגדיר SRN, [כרטיס #123456] יהפוך [כרטיס SRN123456] היכן שהדבר רלוונטי. בבקשה אל תשאיר שדה זה ריק.

en: Incorrect Email Address!
he_IL: כתובת אימייל שגוייה!

en: Incorrect URL!
he_IL: URL לא נכון!

en: Last reply description.
he_IL: תיאור תגובה אחרונה.

en: Licenses
he_IL: רישיונות

en: List Settings
he_IL: הגדרות רשימה

en: Load Bootstrap
he_IL: טען את Bootstrap

en: Login
he_IL: התחברות

en: Manage Form
he_IL: ניהול טפסים

en: Menu Icon
he_IL: אייקון בתפריט

en: Menu URL
he_IL: תפריט כתובת URL

en: Name
he_IL: שם

en: Name of the agent who have created ticket on behalf of user. Empty if ticket created by user himself.
he_IL: שם הסוכן שיצר כרטיס בשם המשתמש. רוקן אם הכרטיס נוצר על ידי המשתמש בעצמו.

en: Name of ticket creator
he_IL: שם יוצר הכרטיס

en: Name of user doing current activity.
he_IL: שם של המשתמש שמבצע פעילות נוכחית.

en: Name of user posted last reply.
he_IL: שם המשתמש שפרסם תגובה אחרונה.

en: Name or Email not given!
he_IL: חסר שם או אימייל

en: Name(s) of agent assigned to ticket.
he_IL: שמות של סוכנים שהוקצו לכרטיס.

en: Next
he_IL: הבא

en: No
he_IL: לא

en: No Agent Only fields
he_IL: אין שדות לסוכנים בלבד

en: No Custom Fields found!
he_IL: לא נמצאו שדות מותאמים אישית!

en: No Description
he_IL: אין תיאור

en: No Subject
he_IL: ללא נושא

en: No Ticket fields
he_IL: אין שדות לכרטיסים

en: No Tickets found!
he_IL: לא נמצאו כרטיסים!

en: No results found!
he_IL: לא נמצאו תוצאות!

en: No user account required. Create or access tickets created earlier by guest login.
he_IL: אין צורך בחשבון משתמש. צור או גש לכרטיסים שנוצרו קודם לכן על ידי כניסת אורח.

en: No user found!
he_IL: לא נמצאו משתמשים

en: None
he_IL: אין

en: Note can not be empty!
he_IL: הערה לא יכולה להיות ריקה!

en: Number of Tickets
he_IL: מספר כרטיסים

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
he_IL: מספר הכרטיסים שמוצג בכל דף עבור תצוגת סוכן.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
he_IL: מספר הכרטיסים שמוצג בכל דף עבור תצוגת הלקוח.

en: OFF
he_IL: מכובה

en: ON
he_IL: פועל

en: OR
he_IL: או

en: On %1$s, %2$s wrote:
he_IL: ב %1$s, %2$s כתב:

en: On page load
he_IL: על טעינת הדף

en: Only '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' formats are allowed.
he_IL: רק קבצים בפורמטים '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' מותרים.

en: Open Ticket Widgets
he_IL: סדר ווג'טים של כרטיסים

en: Open support page in new window?
he_IL: לפתוח את דף התמיכה בחלון חדש?

en: Order
he_IL: סדר

en: Order By
he_IL: מיין לפי

en: Order saved successfully!
he_IL: ההזמנה נשמרה בהצלחה!

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Permanent Delete Ticket
he_IL: מחיקת כרטיס קבוע

en: Please Confirm
he_IL: אנא אשר

en: Please Wait ...
he_IL: חכה בבקשה...

en: Please choose Field Type!
he_IL: בחר סוג שדה!

en: Please choose color!
he_IL: בבקשה בחר צבע!

en: Please choose registered user!
he_IL: בחר משתמש רשום!

en: Please enter Field Label!
he_IL: הזן תווית שדה!

en: Please enter category name!
he_IL: הזן שם קטגוריה!

en: Please enter filter name!
he_IL: הזן שם מסנן!

en: Please enter priority name!
he_IL: נא להזין שם מועודף!

en: Please enter required field.
he_IL: הזן שדה חובה.

en: Please enter status name!
he_IL: הזן שם סטטוס!

en: Please insert Field Options!
he_IL: בבקשה הוסף אפשרויות שדה!

en: Please note, this will delete all data associated with this custom field and can not be undone!
he_IL: לידיעתך, פעולה זו תמחק את כל הנתונים המשויכים לשדה מותאם אישית זה ולא יהיה ניתן לבטל את הפעולה!

en: Please select an Agent!
he_IL: בבקשה בחר סוכן!

en: Please sign in
he_IL: התחבר בבקשה

en: Please wait...
he_IL: חכה בבקשה...

en: Post Reply
he_IL: פרסם תגובה

en: Priorities
he_IL: סדרי עדיפויות

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Priority Name
he_IL: שם פרטי

en: Private
he_IL: פְּרָטִי

en: Private Note:
he_IL: הערה פרטית:

en: Public
he_IL: פרסם

en: Public Ticket Mode
he_IL: מצב כרטיס ציבורי

en: Radio Button
he_IL: כפתור רדיו

en: Raised By
he_IL: נוצר ע"י

en: Raised By Character Length
he_IL: אורך תו מוגדל

en: Random
he_IL: אַקרַאִי

en: Redirect link
he_IL: הפניה מחדש של הקישור

en: Redirect to below link after submit(above message wont display)
he_IL: הפניה מחדש לקישור הבא לאחר השליחה (ההודעה לעיל אינה מוצגת)

en: Registered User
he_IL: משתמש רשום

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Reply Form Position
he_IL: מיקום התשובה בטופס

en: Reply can not be empty!
he_IL: תשובה לא יכולה להיות ריקה!

en: Required
he_IL: נדרש

en: Required field should not be empty!
he_IL: שדה חובה לא יכול להיות ריק!

en: Required field to ticket form. If set Yes, user must have to fill or submit value for this field
he_IL: שדה חובה לטופס הכרטיסים. אם תסמן כן, המשתמש יהיה חייב למלא או לשלוח ערך עבור שדה זה

en: Reset Filter
he_IL: אפס מסנן

en: Reset Form
he_IL: איפוס טופס

en: Reset default
he_IL: אפס לברירת המחדל

en: Restore
he_IL: לשחזר

en: Restore Ticket
he_IL: שחזור כרטיס

en: Restrict to view advance support page
he_IL: הגבל להצגת דף תמיכה מראש

en: Role
he_IL: תַפְקִיד

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Current Filter
he_IL: שמור את המסנן הנוכחי

en: Save Order
he_IL: שמור הזמנה

en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Saved Filters
he_IL: שמור מסננים

en: Search
he_IL: חפש

en: Search Agents...
he_IL: חפש סוכן...

en: Search Supervisors...
he_IL: חפש מפקחים

en: Search agent ...
he_IL: חפש סוכן...

en: Search user ...
he_IL: חפש משתמש...

en: Search...
he_IL: חפש..

en: Secondary Menu
he_IL: תפריט משני

en: Select Agent
he_IL: בחר סוכן

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for agent view. If agent use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
he_IL: הסטטוסים שנבחרו יוסתרו אם אין מסנן פעיל לתצוגת סוכן. אם סטטוס השימוש של סוכן מסונן באופן ידני ברשימת הכרטיסים, הגדרה זו לא תיכנס לתוקף והכרטיסים יסוננו לפי בחירת הלקוח.

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for customer view. If customer use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
he_IL: הסטטוסים שנבחרו יוסתרו רק אם אין מסנן פעיל לתצוגת הלקוחות. אם סטטוס השימוש של הלקוח מסונן באופן ידני ברשימת הכרטיסים, הגדרה זו לא תיכנס לתוקף והכרטיסים יסוננו לפי בחירת הלקוח.

en: Sequential
he_IL: מספר עוֹקֵב

en: Set Now
he_IL: הגדר עכשיו

en: Settings updated
he_IL: ההגדרות עודכנו

en: Show Filters
he_IL: הצג מסננים

en: Show Support Button
he_IL: הצג כפתור תמיכה

en: Sign In
he_IL: היכנס

en: Sign Out
he_IL: התנתק

en: Sign Up
he_IL: הירשם

en: Sign in
he_IL: היכנס

en: Sign out
he_IL: התנתק

en: Signature
he_IL: חֲתִימָה

en: Sorry, you do not have permission to view this ticket. <a href="%s" class="alert-link">Click here</a> for ticket list.
he_IL: סליחה, אין לך הרשאה לראות כרטיס זה <a href="%s" class="alert-link">לחץ כאן</a> כדי לראות את רשימת הכרטיסים.

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status List
he_IL: רשימת סטטוס

en: Status Name
he_IL: שם של הסטטוס

en: Statuses
he_IL: סטטוס מצב כרטיס

en: Statuses to Show
he_IL: מצבים להצגה

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject Character Length
he_IL: אורך תו נושא

en: Submit
he_IL: שלח

en: Submit Note
he_IL: שלח הערה

en: Submit Reply
he_IL: שלח תגובה

en: Submit Ticket
he_IL: שלח כרטיס

en: Success!
he_IL: הַצלָחָה!

en: Supervisor
he_IL: מְפַקֵחַ

en: Supervisor (Optional)
he_IL: מְפַקֵחַ

en: Supervisor(s)
he_IL: מְפַקֵחים

en: Support Button
he_IL: כפתור תמיכה

en: Support Page
he_IL: דף התמיכה

en: Support Page Menu
he_IL: תפריט דף התמיכה

en: System Date Format
he_IL: פורמט תאריך של המערכת

en: Text Field
he_IL: שדה טקסט

en: Thank You Page after create ticket
he_IL: דף התודה שיהיה לאחר יצירת כרטיס

en: Thank you page
he_IL: דף תודה

en: Theme Integration
he_IL: שילוב התבנית

en: This category will be default category for new ticket. If category is not present in ticket form or ticket created via email piping, this category will be used as new ticket category.
he_IL: קטגוריה זו תהיה ברירת המחדל עבור כרטיס חדש. אם הקטגוריה אינה מופיעה בטופס הכרטיס או בכרטיס שנוצר באמצעות האימייל, קטגוריה זו תשמש כקטגורית כרטיסים חדשה.

en: This email address already registered as user. Please sign in above!
he_IL: כתובת דוא"ל זו כבר רשומה כמשתמש. בבקשה היכנס למעלה!

en: This format will be applicable for custom date fields for Support Plus
he_IL: פורמט זה יחול על שדות תאריך מותאמים אישית רק עבור Support Plus

en: This format will be applicable for default date fields for Support Plus
he_IL: פורמט זה יחול על שדות תאריך ברירת המחדל עבור Support Plus

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for WP Support Plus
he_IL: פורמט זה יחול על שדות תאריך קלט (datepicker) עבור WP Support Plus

en: This is applicable for Ticket id being created for new ticket.
he_IL: זה יהיה ישים עבור מזהה כרטיס שיווצר עבור כרטיס חדש.

en: This page will be used as helpdesk page on front-end. All users ( customer, agent, supervisor, administrator ) will able to access helpdesk on same page depending on their role. It does not require to have any shortcode, just go to your pages and create new page without description.
he_IL: דף זה ישמש כדף התמיכה בחזית. כל המשתמשים (לקוח, סוכן, מפקח, מנהל מערכת) יוכלו לגשת לשירותי התמיכה באותו דף, בהתאם לתפקידם. זה לא דורש שום shortcode, פשוט ללכת לדפים שלך וליצור דף חדש ללא תיאור.

en: This priority will be default priority for new ticket.
he_IL: עדיפות זו תהיה ברירת המחדל עבור כרטיס חדש.

en: This status will be default status for new ticket.
he_IL: סטטוס זה יהיה סטטוס ברירת המחדל עבור כרטיס חדש.

en: Ticket Category
he_IL: קטגוריית כרטיסים

en: Ticket Fields
he_IL: שדות של הכרטיס

en: Ticket Form
he_IL: טופס של הכרטיס

en: Ticket ID
he_IL: ID מזהה כרטיס

en: Ticket ID Prefix
he_IL: קידומת מזהה כרטיס

en: Ticket Label
he_IL: תווית כרטיס

en: Ticket List
he_IL: רשימת כרטיסים

en: Ticket List CSS
he_IL: רשימת CSS של כרטיסים

en: Ticket List Filter
he_IL: מסנן רשימת כרטיסים

en: Ticket List Settings
he_IL: הגדרות רשימת כרטיסים

en: Ticket List Table
he_IL: טבלת רשימת כרטיסים

en: Ticket Log
he_IL: יומן כרטיס

en: Ticket Priority
he_IL: עדיפות כרטיס

en: Ticket Statistics
he_IL: סטטיסטיקת כרטיס

en: Ticket Status
he_IL: סטטוס הכרטיס

en: Ticket Status after Agent Reply
he_IL: סטטוס הכרטיס אחרי תשובת הסוכן

en: Ticket Status after Customer Reply
he_IL: מצב כרטיס אחרי תשובת הלקוח

en: Ticket Subject
he_IL: נושא הכרטיס

en: Ticket create time
he_IL: זמן יצירת הכרטיס

en: Ticket description given while creating ticket
he_IL: תיאור הכרטיס ניתן בעת יצירת הכרטיס

en: Ticket status
he_IL: סטטוס הכרטיס

en: Tickets
he_IL: כרטיסים

en: Tickets are loaded on selected order for agent view by default. If agent apply manual filter, this setting will not take effect.
he_IL: כרטיסים נטענים בסדר שנבחר כדי להציג סוכן כברירת מחדל. אם הסוכן יחיל מסנן ידני, הגדרה זו לא תיכנס לתוקף.

en: Tickets are loaded on selected order for customer view by default. If customer apply manual filter, this setting will not take effect.
he_IL: כרטיסים נטענים לפי סדר נבחר עבור תצוגת הלקוח כברירת מחדל. אם הלקוח יחיל מסנן ידני, הגדרה זו לא תיכנס לתוקף.

en: Title
he_IL: כותרת

en: To
he_IL: ל

en: Top
he_IL: בחלק העליון

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Trashed Tickets
he_IL: זרוק כרטיסים לאשפה

en: Type
he_IL: סוּג

en: URL of the ticket.
he_IL: כתובת URL של הכרטיס

en: Unauthorized access!
he_IL: גישה לא מורשית!

en: Upload Logo
he_IL: העלה לוגו

en: Uploading...
he_IL: מעלה ...

en: User Type
he_IL: סוג משתמש

en: User location by IP address
he_IL: מיקום משתמש עפ"י כתובת IP

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username or email
he_IL: שם משתמש או מייל

en: View Ticket
he_IL: הצג כרטיס

en: Visible to support staff only!
he_IL: גלוי לצוות התמיכה בלבד!

en: WARNING: Anyone having your email address can access your guest tickets. Please avoid sharing any sensitive data.
he_IL: אזהרה: כל מי שיש לו את כתובת הדוא"ל שלך יכול לגשת לכרטיסי האורחים שלך. הימנע משיתוף נתונים רגישים.

en: WP Login Link
he_IL: קישור כניסה של וורדפרס

en: WP Support Plus
he_IL: מערכת תמיכה+

en: WP Support Plus Settings
he_IL: הגדרות מערכת תמיכה

en: Widgets Name
he_IL: שם של הווג'ט

en: Yes
he_IL: כן

en: You do not have permission to delete public filter!
he_IL: אין לך הרשאה למחוק מסנן ציבורי!

en: Your Email
he_IL: האימייל שלך

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: done
he_IL: בוצע
