WP Staging - en to pl translation catalogue (2558 entries)

en:  - Enterprise Level Backup, Cloning & Migration Tool
pl:  - Narzędzie klasy Enterprise do kopii zapasowych, klonowania i migracji

en:  - faster one available
pl:  - dostępny szybszy

en:  - recommended
pl:  - zalecany

en:  Could not create a test file in the remote folder.
pl:  Nie można było utworzyć pliku testowego w zdalnym folderze.

en:  Read <a href="%s" target="_blank">this article</a> on how to do it.
pl:  Przeczytaj <a href="%s" target="_blank">ten artykuł</a>, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

en:  Your current MySQL version is %s. If this issue persists, try using the same MySQL version used to create this Backup (%s).
pl:  Bieżąca wersja MySQL to %s. Jeśli problem nadal występuje, spróbuj użyć tej samej wersji MySQL, którą zastosowano przy tworzeniu tej kopii (%s).

en:  and Backup
pl:  i kopię zapasową

en:  at
pl:  o

en:  service is not authenticated. Backup is still available locally.
pl:  usługa nie została uwierzytelniona. Kopia zapasowa nadal jest dostępna lokalnie.

en:  system information, and
pl:  informacje systemowe oraz

en:  to
pl:  do

en:  without sending the information.
pl:  bez wysyłania informacji.

en: %1$d file extracted, %2$d file skipped.
pl: Wyodrębniono %1$d plik, pominięto %2$d plik.

en: %1$d files extracted, %2$d files skipped.
pl: Wyodrębniono %1$d plików, pominięto %2$d plików.

en: %1$d of %2$d
pl: %1$d z %2$d

en: %1$d of %2$d folders
pl: %1$d z %2$d folderów

en: %1$d of %2$d folders · %3$s
pl: %1$d z %2$d folderów · %3$s

en: %1$d of %2$d tables
pl: %1$d z %2$d tabel

en: %1$d of %2$d tables · %3$s
pl: %1$d z %2$d tabel · %3$s

en: %1$d results for %2$s
pl: %1$d wyników dla %2$s

en: %1$d selected · %2$s total
pl: Wybrano %1$d · łącznie %2$s

en: %1$d tables · %2$d folders · %3$s
pl: %1$d tabel · %2$d folderów · %3$s

en: %1$s of %2$s
pl: %1$s z %2$s

en: %1$s of %2$s folders
pl: %1$s z %2$s folderów

en: %1$s of %2$s folders selected
pl: Wybrano %1$s z %2$s folderów

en: %1$s of %2$s tables selected
pl: Wybrano %1$s z %2$s tabel

en: %1$s of %2$s tables · %3$s
pl: %1$s z %2$s tabel · %3$s

en: %1$s or %2$s
pl: %1$s lub %2$s

en: %1$s tables · %2$s folders
pl: %1$s tabel · %2$s folderów

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
pl: %1$sZobacz szczegóły wersji %2$s%3$s lub %4$szaktualizuj teraz%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
pl: %1$sZobacz szczegóły wersji %2$s%3$s.

en: %d file extracted.
pl: Wyodrębniono %d plik.

en: %d file(s) selected
pl: Wybrano %d plik(ów)

en: %d files extracted.
pl: Wyodrębniono %d plików.

en: %d new Pro feature
pl: %d nowa funkcja Pro

en: %d new Pro features
pl: %d nowych funkcji Pro

en: %d selected
pl: Wybrano %d

en: %s (cleaned %d items)
pl: %s (wyczyszczono %d elementów)

en: %s (processed %d items)
pl: %s (przetworzono %d elementów)

en: %s (skipped)
pl: %s (pominięte)

en: %s A maximum of %s backup%s will be kept for this storage.
pl: %s Maksymalnie %s kopi%s zapasowych zostanie zachowanych w tym magazynie.

en: %s core folders excluded
pl: Wykluczono %s folderów podstawowych

en: %s day
pl: %s dzień

en: %s days
pl: %s dni

en: %s file was processed and is now stored in this directory:
pl: %s plik został przetworzony i jest teraz zapisany w tym katalogu:

en: %s files were processed and are now stored in this directory:
pl: %s plików zostało przetworzonych i jest teraz zapisanych w tym katalogu:

en: %s folders excluded
pl: Wykluczono %s folderów

en: %s hour
pl: %s godzina

en: %s hours
pl: %s godz.

en: %s is a standalone recovery tool for WP Staging Pro license holders. It works independently from WordPress and can perform the following tasks:
pl: %s to samodzielne narzędzie odzyskiwania dla posiadaczy licencji WP Staging Pro. Działa niezależnie od WordPressa i potrafi wykonać następujące zadania:

en: %s is recreated from the current production state using its original name and URL. The entire staging database is deleted, then only the tables you select are copied over. Every change on the staging site — including its settings and wp-config.php — is lost. This cannot be undone.
pl: %s jest odtwarzana na podstawie bieżącego stanu produkcji z użyciem jej oryginalnej nazwy i adresu URL. Cała baza danych witryny testowej zostaje usunięta, a następnie kopiowane są tylko zaznaczone przez Ciebie tabele. Każda zmiana na witrynie testowej — w tym jej ustawienia i wp-config.php — zostaje utracona. Tej operacji nie można cofnąć.

en: %s mins
pl: %s min

en: %s minute
pl: %s minuta

en: %s minutes
pl: %s min

en: %s month
pl: %s miesiąc

en: %s months
pl: %s mies.

en: %s of %s
pl: %s z %s

en: %s of %s plugins were updated successfully.
pl: Pomyślnie zaktualizowano %s z %s wtyczek.

en: %s second
pl: %s sekunda

en: %s seconds
pl: %s s

en: %s selected
pl: Wybrano %s

en: %s skipped because upload excluded by filter
pl: %s pominięte, ponieważ przesyłanie wykluczone przez filtr

en: %s skipped by filter!
pl: %s pominięte przez filtr!

en: %s skipped due to missing part!
pl: %s pominięte z powodu brakującej części!

en: %s table selected automatically.
pl: Automatycznie wybrano %s tabelę.

en: %s tables
pl: %s tabel

en: %s tables selected automatically.
pl: Automatycznie wybrano %s tabel.

en: %s week
pl: %s tydzień

en: %s weeks
pl: %s tyg.

en: %s were excluded and not copied to the staging site:
pl: %s zostały wykluczone i nie skopiowane na stronę testową:

en: %s year
pl: %s rok

en: %s years
pl: %s lat

en: %s: Backup already uploaded.
pl: %s: Kopia zapasowa już przesłana.

en: %s: Cleaned old backups if any.
pl: %s: Wyczyszczono stare kopie zapasowe, jeśli takie istniały.

en: %s: Could not cleanup path "%s". May be a permission issue?
pl: %s: Could not cleanup path \"%s\". May be a permission issue?

en: %s: Could not move "%s" to "%s". %s.
pl: %s: Could not move \"%s\" to \"%s\". %s.

en: %s: Path "%s" successfully cleaned up.
pl: %s: Path \"%s\" successfully cleaned up.

en: %s: Re-enqueing path %s for deletion, as it couldn't be deleted in a single request without
                        hitting execution limits. If you see this message in a loop, PHP might not be able to delete
                        this directory, so you might want to try to delete it manually.
pl: %s: Re-enqueing path %s for deletion, as it couldn't be deleted in a single request without\
                        hitting execution limits. If you see this message in a loop, PHP might not be able to delete\
                        this directory, so you might want to try to delete it manually.

en: %sPlease back up your staging site before proceeding!%s
pl: %sUtwórz kopię zapasową strony testowej przed kontynuowaniem!%s

en: &#8226; <a href="%s" target="_blank">How to backup WordPress</a>
pl: &#8226; <a href=\"%s\" target=\"_blank\">How to backup WordPress</a>

en: &#8226; <a href="%s" target="_blank">How to migrate WordPress</a>
pl: &#8226; <a href=\"%s\" target=\"_blank\">How to migrate WordPress</a>

en: &bull; <code style="font-size:inherit">.zip</code> files larger than <strong>%s</strong>
pl: &bull; Pliki <code style="font-size:inherit">.zip</code> większe niż <strong>%s</strong>

en: &bull; Files larger than <strong>%s</strong>
pl: &bull; Pliki większe niż <strong>%s</strong>

en: &bull; Files with these extensions: %s
pl: &bull; Pliki z tymi rozszerzeniami: %s

en: (%s) Critical, (%s) Errors, (%s) Warnings. Show Logs
pl: (%s) Krytyczne, (%s) Błędy, (%s) Ostrzeżenia. Pokaż logi

en: (Disabled)
pl: (Wyłączone)

en: (Expired)
pl: Wygaśnięcie

en: (Unregistered)
pl: (Niezarejestrowany)

en: (Used if site uses live database)
pl: (Używane, jeśli strona używa produkcyjnej bazy danych)

en: , and feature updates, as well as non-sensitive inspection monitoring from our plugin.
pl: i aktualizacji funkcji, a także niezwrażliwego monitorowania z naszej wtyczki.

en: , and share there your debug code.
pl:  i udostępnij tam swój kod debugowania.

en: - Enterprise Level Backup, Cloning & Migration Tool
pl: - Narzędzie klasy Enterprise do kopii zapasowych, klonowania i migracji

en: . It works on most servers and needs no certificates.
pl: . Działa na większości serwerów i nie wymaga certyfikatów.

en: .htaccess is missing but required for permalinks! Go to Settings > Permalinks and click on Save Settings to create the .htaccess to make permalinks work!
pl: .haccess is missing but required for permalinks! Go to Settings > Permalinks and click on Save Settings to create the .htaccess to make permalinks work!

en: 1 file selected
pl: 1 plik wybrany

en: 1. Post name permalinks on the %s have been disabled for technical reasons.
pl: 1. Bezpośrednie odnośniki typu „Nazwa wpisu” na %s zostały wyłączone z przyczyn technicznych.

en: 9 Cloud Storage Providers
pl: Dostawcy magazynu

en: <a href="%s" target="_blank">Open this tutorial</a> to read more about this.
pl: <a href=\"%s\" target=\"_blank\">Open this tutorial</a> to read more about this.

en: <a href="%s" target="_blank">Read this</a> why we had to disable the firewall and how you can activate it if you like to.
pl: <a href=\"%s\" target=\"_blank\">Read this</a> why we had to disable the firewall and how you can activate it if you like to.

en: <a href="%s" target="_blank">fix it first.</a>
pl: <a href=\"%s\" target=\"_blank\">fix it first.</a>

en: <br/>You may find a solution in <a href="%s" target="_blank">this article</a>.
pl: <br/>You may find a solution in <a href=\"%s\" target=\"_blank\">this article</a>.

en: <p><strong>Important:</strong></p><p>The WP Staging restore script file <strong>wpstg-restore.php</strong> was detected in the root directory <code>%s</code>. For security reasons, delete it and its config file if they are no longer needed.</p>
pl: <p><strong>WP STAGING | Restore.</strong></p><p>Plik <strong>wpstg-restore.php</strong> został wykryty w katalogu głównym <code>%s</code>. Ze względów bezpieczeństwa proszę usunąć go wraz z plikiem konfiguracyjnym, jeśli nie są już potrzebne.</p>

en: <strong>Fatal error:</strong> Path <code>%s</code> does not exist!  <br><br> Did you move from one server to another recently or changed the location of your site? <br><br>
                    ​If you moved your site please reconnect the staging site to the new location and change the path in WP STAGING settings.
                    <br><br>​
                    <a href="%s" target="_blank">Learn how to fix this.</a><br>
                    <br>
                    If you still need help, <a href="%s" target="_blank">please contact us!</a>
pl: <strong>Fatal error:</strong> Path <code>%s</code> does not exist!  <br><br> Did you move from one server to another recently or changed the location of your site? <br><br>\
                    ​If you moved your site please reconnect the staging site to the new location and change the path in WP STAGING settings. \
                    <br><br>​\
                    <a href=\"%s\" target=\"_blank\">Learn how to fix this.</a><br>\
                    <br>\
                    If you still need help, <a href=\"%s\" target=\"_blank\">please contact us!</a>

en: <strong>Important:</strong> Delete the restore script file manually when it's no longer needed.
pl: <strong>Ważne:</strong> Usuń plik skryptu przywracania ręcznie, gdy nie jest już potrzebny.

en: <strong>Linked backup file:</strong> <code style='font-size:inherit'>%s</code> &mdash; <strong>Backup ID:</strong> <code style='font-size:inherit'>%s</code>
pl: <strong>Powiązany plik kopii zapasowej:</strong> <code style='font-size:inherit'>%s</code> &mdash; <strong>ID kopii:</strong> <code style='font-size:inherit'>%s</code>

en: <strong>Your WP STAGING | PRO license key has been expired.</strong><br> You need a valid license key to use the backup & push feature and to get further updates. Updates are important to make sure that your version of WP STAGING is compatible with your version of WordPress and to prevent any data loss while using WP STAGING | PRO.
pl: <strong>Twój klucz licencji WP STAGING | PRO wygasł.</strong><br> Potrzebujesz ważnego klucza licencji, aby korzystać z funkcji kopii zapasowej i push oraz otrzymywać dalsze aktualizacje. Aktualizacje są ważne, aby zapewnić zgodność Twojej wersji WP STAGING z wersją WordPressa i zapobiec utracie danych podczas korzystania z WP STAGING | PRO.

en: <strong>Your license key of WP Staging Pro is invalid or deactivated.</strong><br>You need a valid license key to use the backup & push feature and to get further updates. Updates are important to make sure that your version of WP Staging is compatible with your version of WordPress and to prevent any data loss while using WP Staging Pro.
pl: <strong>Twój klucz licencji WP Staging Pro jest nieprawidłowy lub został dezaktywowany.</strong><br>Potrzebujesz ważnego klucza licencji, aby korzystać z funkcji kopii zapasowej i push oraz otrzymywać dalsze aktualizacje. Aktualizacje są ważne, aby zapewnić zgodność Twojej wersji WP Staging z wersją WordPressa i zapobiec utracie danych podczas korzystania z WP Staging Pro.

en: A WP Staging Job might be in progress. This message should disappear in few minutes. If you continue to see this message, contact the support!
pl: Zadanie WP Staging może być w trakcie realizacji. Ta wiadomość powinna zniknąć za kilka minut. Jeśli nadal widzisz tę wiadomość, skontaktuj się ze wsparciem!

en: A backup created with previous version WP STAGING 4.0.2 can lead to login issues if the backup is restored on another host. If possible, create a new backup and delete the existing ones.<br>In case you need to keep your existing backup and are going to migrate it to another server, <a href="%s" target="_blank">read this article</a>.
pl: A backup created with previous version WP STAGING 4.0.2 can lead to login issues if the backup is restored on another host. If possible, create a new backup and delete the existing ones.<br>In case you need to keep your existing backup and are going to migrate it to another server, <a href=\"%s\" target=\"_blank\">read this article</a>.

en: A backup is created every day at 12:00 noon!
pl: Kopia zapasowa jest tworzona codziennie o godzinie 12:00!

en: A backup or restore process is already running.%sPlease wait for it to complete before starting a new one.%sIf this message keeps appearing, %s.
pl: Proces tworzenia kopii zapasowej lub przywracania jest już uruchomiony.%sProszę poczekać na jego zakończenie przed rozpoczęciem nowego.%sJeśli ta wiadomość nadal się pojawia, %s.

en: A core folder is excluded
pl: Wykluczono folder podstawowy

en: A core folder or table is excluded.
pl: Wykluczono folder lub tabelę podstawową.

en: A core table is excluded
pl: Wykluczono tabelę podstawową

en: A good plugin for an entire WordPress backup is the free one
pl: Dobrą wtyczką do pełnej kopii zapasowej WordPress jest darmowa

en: A multisite backup created with WP STAGING 4.3.0 or lower can lead to login issues if the backup is restored on a host with different WordPress prefix than backup. If possible, create a new backup and delete the existing ones.<br>In case you need to keep your existing backup and are going to migrate it to another server, <a href="%s" target="_blank">read this article</a>.
pl: A multisite backup created with WP STAGING 4.3.0 or lower can lead to login issues if the backup is restored on a host with different WordPress prefix than backup. If possible, create a new backup and delete the existing ones.<br>In case you need to keep your existing backup and are going to migrate it to another server, <a href=\"%s\" target=\"_blank\">read this article</a>.

en: A staging site may not work properly due to limitations in WordPress Playground. However, creating one can still be valuable for demonstrating the functionality.
pl: Strona staging może nie działać poprawnie z powodu ograniczeń WordPress Playground. Jednak jej utworzenie może być przydatne do demonstracji funkcjonalności.

en: A staging site with this name already exists. Please choose another name.
pl: Witryna testowa o tej nazwie już istnieje. Wybierz inną nazwę.

en: A user with the same login or email already exists on the staging site with a different user ID.
pl: Użytkownik z tym samym loginem lub adresem e-mail już istnieje w witrynie staging z innym identyfikatorem użytkownika.

en: A user with this email already exists. Cannot create temporary login link for existing users.
pl: Użytkownik z tym adresem e-mail już istnieje. Nie można utworzyć tymczasowego linku logowania dla istniejących użytkowników.

en: API Keys
pl: Klucze API

en: Absolute server path to the staging site files.
pl: Bezwzględna ścieżka serwera do plików witryny testowej.

en: Accept Incoming Connections
pl: Akceptuj połączenia przychodzące

en: Accepted formats: .crt, .pem
pl: Akceptowane formaty: .crt, .pem

en: Access Control
pl: Kontrola dostępu

en: Access Denied
pl: Odmowa dostępu

en: Access Denied! Refresh page and try again.
pl: Odmowa dostępu! Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Access Denied: No read permission to scan the root directory for cloning. Alternatively you can try the WP STAGING backup feature!
pl: Odmowa dostępu: Brak uprawnień do odczytu katalogu głównego do klonowania. Możesz też wypróbować funkcję kopii zapasowej WP STAGING!

en: Access Key
pl: Klucz dostępu

en: Access Permissions
pl: Uprawnienia dostępu

en: Access denied (403). The request was blocked, possibly by a firewall or security plugin.
pl: Odmowa dostępu (403). Żądanie zostało zablokowane, prawdopodobnie przez zaporę lub wtyczkę bezpieczeństwa.

en: Access key field is required.
pl: Pole klucza dostępu jest wymagane.

en: Access token expired: Please reconnect to your Dropbox account!
pl: Token dostępu wygasł: Połącz się ponownie ze swoim kontem Dropbox!

en: Action required: %s needs to be set up again.
pl: Wymagana akcja: %s musi zostać ponownie skonfigurowany.

en: Actions
pl: Akcje

en: Activate License
pl: Aktywuj licencję

en: Activate WP Staging Pro
pl: Kup WP Staging Pro

en: Activate the license first!
pl: Najpierw aktywuj licencję!

en: Activate your license for single-file extraction
pl: Aktywuj licencję do wyodrębniania pojedynczych plików

en: Activate your license or upgrade to a Developer or Agency plan to use Remote Sync.
pl: Aktywuj licencję lub przejdź na plan Developer lub Agency, aby korzystać z Remote Sync.

en: Activate your license to run this command.
pl: Aktywuj swoją licencję, aby uruchomić to polecenie.

en: Activating...
pl: Aktywowanie...

en: Activation failed. Make sure you opened the correct activation URL and copied the full response.
pl: Aktywacja nie powiodła się. Upewnij się, że otworzyłeś prawidłowy adres URL aktywacji i skopiowałeś pełną odpowiedź.

en: Activation token is invalid or expired. Please reload the page and try again.
pl: Token aktywacji jest nieprawidłowy lub wygasł. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Activation, deactivation, uninstall, cloning and backup events
pl: Aktywacja, dezaktywacja, odinstalowanie, klonowanie i zdarzenia kopii zapasowych

en: Active
pl: Aktywuj

en: Active on %1$s of %2$s sites
pl: Aktywne na %1$s z %2$s stron

en: Add <strong>%s</strong> to your PHP <code>open_basedir</code> setting and follow %s step-by-step guide
pl: Dodaj <strong>%s</strong> do ustawienia PHP <code>open_basedir</code> i postępuj według %s instrukcji krok po kroku

en: Add Exclude Rule +
pl: Dodaj regułę wykluczenia +

en: Add Exclude Rule +
pl: Dodaj regułę wykluczenia +

en: Add Exclusions
pl: Dodaj wykluczenia

en: Add Password
pl: Dodaj hasło

en: Add a new admin user account for this staging site!
pl: Dodaj nowe konto administratora dla tej witryny testowej!

en: Add a password to secure the connection. You will need to enter this password each time you import data.
pl: Dodaj hasło, aby zabezpieczyć połączenie. Będzie trzeba podawać to hasło przy każdym imporcie danych.

en: Add a separate admin user on the staging site.
pl: Dodaj oddzielnego użytkownika administratora w witrynie testowej.

en: Add admin account
pl: Dodaj konto administratora

en: Add new admin account
pl: Dodaj nowe konto administratora

en: Add this constant to your wp-config.php for the most secure storage:
pl: Dodaj tę stałą do swojego wp-config.php, aby uzyskać najbezpieczniejszą pamięć masową:

en: Additional Notes
pl: Dodatkowe uwagi

en: Adds an extra password layer on top of the connection key. Recommended when importing data into a production site.
pl: Dodaje dodatkową warstwę hasła do klucza połączenia. Zalecane przy importowaniu danych na stronę produkcyjną.

en: Adjust the permissions for <strong>%s</strong> to <code>755</code> and follow %s step-by-step guide
pl: Zmień uprawnienia dla <strong>%s</strong> na <code>755</code> i postępuj według %s instrukcji krok po kroku

en: Admin Bar Background Color
pl: Kolor tła paska administratora

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Advanced Settings (Requires Pro Version)
pl: Ustawienia zaawansowane (wymaga wersji Pro)

en: Advanced connection settings.
pl: Zaawansowane ustawienia połączenia.

en: Advanced connection settings. Edit these values only after moving this staging site to another server, path, or domain. Incorrect values can prevent WP STAGING from pushing changes back to the live site.
pl: Zaawansowane ustawienia połączenia. Edytuj te wartości tylko po przeniesieniu tej witryny testowej na inny serwer, ścieżkę lub domenę. Nieprawidłowe wartości mogą uniemożliwić WP STAGING wypychanie zmian z powrotem na żywą witrynę.

en: Advanced controls available in Pro
pl: Pro odblokowuje zaawansowane ustawienia izolacji

en: Advanced isolation controls are available in Pro.
pl: Zaawansowane ustawienia izolacji są dostępne w Pro.

en: Advanced option. Saves disk space but links staging uploads to live files.
pl: Opcja zaawansowana. Oszczędza miejsce na dysku, ale łączy pliki uploads witryny testowej z plikami na żywej witrynie.

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: Advanced system settings and debugging options
pl: Zaawansowane ustawienia systemowe i opcje debugowania

en: After creation automation
pl: Automatyzacja po utworzeniu

en: After downloading, verify the file size matches the expected size. If it differs significantly, download the backup again or use FTP.
pl: Po pobraniu sprawdź, czy rozmiar pliku odpowiada oczekiwanemu. Jeśli znacząco się różni, pobierz kopię zapasową ponownie lub użyj FTP.

en: After installation, click "Next step" to create your instance.
pl: After installation, click \"Next step\" to create your instance.

en: Agency Plan
pl: Ulepsz plan

en: All
pl: Wszystkie

en: All Plugins are up to date.
pl: Wszystkie wtyczki są aktualne.

en: All Pro features are now unlocked. Need help? %1$sContact our support team%2$s.
pl: Wszystkie funkcje Pro są teraz odblokowane. Potrzebujesz pomocy? %1$sSkontaktuj się z naszym zespołem wsparcia%2$s.

en: All database tables with prefix "%s".
pl: Wszystkie tabele bazy danych z prefiksem "%s".

en: All files will be copied to:
pl: Wszystkie pliki zostaną skopiowane do:

en: All files will be copied to:
pl: Wszystkie pliki zostaną skopiowane do:

en: All folders selected
pl: Wybrano wszystkie foldery

en: All installed WordPress plugins and their configurations.
pl: Wyłączy zadania cron WordPress na stronie testowej.

en: All remaining files not included in the categories above
pl: Wszystkie pozostałe pliki nieuwzględnione powyżej

en: All rights reserved.
pl: Wszelkie prawa zastrzeżone.

en: All selected
pl: Wszystko zaznaczone

en: Allow & Continue
pl: Zezwól i kontynuuj

en: Allow Cloning (Staging Site Only)
pl: Zezwól na klonowanie (tylko strona testowa)

en: Allow Emails Sending
pl: Zezwól na wysyłanie e-maili

en: Allow Mails Sending:
pl: Zezwól na wysyłanie poczty:

en: Allow WooCommerce background tasks on staging.
pl: Zezwól na zadania WooCommerce w tle w staging.

en: Allow access from all visitors
pl: Zezwól na dostęp wszystkim odwiedzającym

en: Allow emails sending for this staging site.
pl: Zezwól na wysyłanie e-maili dla tej strony testowej.

en: Allow staging site to send real emails
pl: Zezwól witrynie testowej na wysyłanie prawdziwych e-maili

en: Allow submission of %s.
pl: Zezwól na przesyłanie %s.

en: Allow these permissions:
pl: Zezwól na te uprawnienia:

en: Also works in WSL on Windows.
pl: Działa również w WSL na Windows.

en: An error occurred during the download. Do you want to resume the download?
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania. Czy chcesz wznowić pobieranie?

en: An error occurred while loading this component.
pl: Wystąpił błąd podczas ładowania tego komponentu.

en: An error occurred, please try again.
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: And much more...
pl: I wiele więcej...

en: Apply Manual Activation
pl: Zastosuj aktywację ręczną

en: Are You Sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Are you sure you want to cancel cloning process?
pl: Czy na pewno chcesz anulować proces klonowania?

en: Are you sure you want to reset all settings to default values?
pl: Czy na pewno chcesz anulować proces klonowania?

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Are you sure? This process is irreversible!
pl: Czy na pewno? Ten proces jest nieodwracalny!

en: Ask in the forum
pl: Zapytaj na forum

en: Attempting to activate a bundle's parent license. Get a new license key from %s or contact %s for help.
pl: Próba aktywacji nadrzędnej licencji pakietu. Uzyskaj nowy klucz licencyjny z %s lub skontaktuj się z %s, aby uzyskać pomoc.

en: Authenticated successfully.
pl: Pomyślnie uwierzytelniono!

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Authentication failed (%d). Please check your HTTP authentication credentials.
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się (%d). Sprawdź dane uwierzytelniania HTTP.

en: Authentication failed (401). The username or password is incorrect.
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się (401). Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

en: Authentication failed please try again.
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się, spróbuj ponownie.

en: Auto Update Plugins
pl: Wtyczki Must-Use

en: Auto Updating Staging Site Plugins
pl: Zezwól na klonowanie (tylko strona testowa)

en: Auto-update plugins
pl: Automatycznie aktualizuj wtyczki

en: Automated SSL for local testing.
pl: Automatyczny SSL do testowania lokalnego.

en: Automatic login for staging sites. Try %s
pl: Automatyczne logowanie do stron testowych. Wypróbuj %s

en: Automatically update plugins on staging once the update finishes.
pl: Automatycznie aktualizuje wtyczki w witrynie testowej po zakończeniu aktualizacji.

en: Automatically update plugins once the staging site is created.
pl: Automatycznie aktualizuj wtyczki po utworzeniu witryny testowej.

en: Automatically updates all plugins on the staging site to the latest versions immediately after you have created the staging site. You can then test the staging site to find out if all plugins work as expected and if your site does not trigger any errors.
pl: Automatycznie aktualizuje wszystkie wtyczki na stronie staging do najnowszych wersji natychmiast po utworzeniu strony staging. Można następnie przetestować stronę staging, aby sprawdzić, czy wszystkie wtyczki działają zgodnie z oczekiwaniami i czy strona nie generuje żadnych błędów.

en: Available in Developer and Agency plans.
pl: Dostępne w planach Developer i Agency.

en: Available in Pro
pl: Dostępne w Pro

en: Available on all Pro plans.
pl: Dostępne we wszystkich planach Pro.

en: Available on all premium paid plans.
pl: Dostępne we wszystkich płatnych planach premium.

en: Available on the Developer and Agency plans.
pl: Dostępne w planach Developer i Agency.

en: BACK
pl: WSTECZ

en: BEGINS WITH
pl: ZACZYNA SIĘ OD

en: Back
pl: Wstecz

en: Back to settings overview
pl: Powrót do przeglądu ustawień

en: Back up first
pl: Najpierw utwórz kopię zapasową

en: Back up staging first
pl: Najpierw utwórz kopię zapasową staging

en: Back up the target database first, so you can roll back.
pl: Najpierw wykonaj kopię zapasową docelowej bazy danych, aby móc wycofać zmiany.

en: Back up uploads before deletion, so you can recover if the push fails.
pl: Utwórz kopię zapasową przesłanych plików przed usunięciem, aby móc je odzyskać, jeśli wypchnięcie się nie powiedzie.

en: Back up your current website before you proceed!
pl: Utwórz kopię zapasową bieżącej strony przed kontynuowaniem!

en: Background process failed to start
pl: Nie udało się uruchomić procesu w tle

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: Backup & Migration
pl: Kopia zapasowa i migracja

en: Backup & Restore
pl: Kopia zapasowa i przywracanie

en: Backup &amp; Migration
pl: Kopia zapasowa &amp; Migracja

en: Backup Complete
pl: Kopia zapasowa zakończona

en: Backup Contents
pl: Zawartość kopii zapasowej

en: Backup Creation Triggered
pl: Uruchomiono tworzenie kopii zapasowej

en: Backup Database
pl: Kopia zapasowa bazy danych

en: Backup Deleted!
pl: Kopia zapasowa usunięta!

en: Backup Files Scanning
pl: Skanowanie plików kopii zapasowej

en: Backup Location
pl: Lokalizacja kopii zapasowej

en: Backup Media Library
pl: Kopia zapasowa biblioteki mediów

en: Backup Must-Use Plugins
pl: Kopia zapasowa wtyczek Must-Use

en: Backup Name
pl: Nazwa kopii zapasowej

en: Backup Name (Optional)
pl: Nazwa kopii zapasowej (opcjonalnie)

en: Backup Other Files In wp-content
pl: Kopia zapasowa innych plików w wp-content

en: Backup Other WP Root Folders
pl: Kopia zapasowa innych plików w katalogu głównym WP

en: Backup Plugins
pl: Kopia zapasowa wtyczek

en: Backup Requirements check passed...
pl: Sprawdzanie wymagań kopii zapasowej zakończone...

en: Backup Restore Requires Upgrade
pl: Przywracanie kopii zapasowej zakończone pomyślnie!

en: Backup Restore Successful!
pl: Przywracanie kopii zapasowej zakończone pomyślnie!

en: Backup Retention
pl: Retencja kopii zapasowych

en: Backup Schedule Created
pl: Utworzono harmonogram kopii zapasowej

en: Backup Themes
pl: Kopia zapasowa motywów

en: Backup Times
pl: Czasy kopii zapasowej

en: Backup Upload Complete
pl: Przesyłanie kopii zapasowej zakończone

en: Backup Uploads
pl: Utwórz kopię uploads

en: Backup and Restore WordPress. Simple, fast, and secure. Even if your website is no longer accessible.
pl: Kopia zapasowa i przywracanie WordPress. Proste, szybkie i bezpieczne. Nawet jeśli twoja strona nie jest już dostępna.

en: Backup created automatically (%s).
pl: Kopia zapasowa utworzona automatycznie (%s).

en: Backup current main site
pl: Kopia zapasowa bieżącej głównej witryny

en: Backup current network subsite
pl: Kopia zapasowa bieżącej podstrony sieci

en: Backup destination
pl: Miejsce docelowe kopii zapasowej

en: Backup entire network
pl: Kopia zapasowa całej sieci

en: Backup file URL is empty
pl: URL pliku kopii zapasowej jest pusty

en: Backup file couldn’t be signed properly.
pl: Nie udało się poprawnie podpisać pliku kopii zapasowej.

en: Backup file is missing.
pl: Brakuje pliku kopii zapasowej.

en: Backup file not found.
pl: Nie znaleziono pliku kopii zapasowej.

en: Backup has been deleted from remote storage.
pl: Kopia zapasowa została usunięta ze zdalnego magazynu.

en: Backup in Progress
pl: Czasy kopii zapasowej

en: Backup is scheduled according to the provided settings.
pl: Kopia zapasowa jest zaplanowana zgodnie z podanymi ustawieniami.

en: Backup location must not contain spaces.
pl: Lokalizacja kopii zapasowej nie może zawierać spacji.

en: Backup location must not contain whitespace.
pl: Lokalizacja kopii zapasowej nie może zawierać białych znaków.

en: Backup part %s doesn't exist. Skipping from extraction.
pl: Backup part %s doesn't exist. Skipping from extraction

en: Backup path does not exist or has no write permission! Full path:
pl: Ścieżka kopii zapasowej nie istnieje lub nie ma uprawnień do zapisu! Pełna ścieżka:

en: Backup prepared to be uploaded...
pl: Kopia zapasowa przygotowana do przesłania...

en: Backup retention
pl: Retencja kopii zapasowych

en: Backup size cannot be determined or is zero
pl: Rozmiar kopii zapasowej nie może być zerowy lub mniejszy

en: Backup size cannot be zero or less
pl: Rozmiar kopii zapasowej nie może być zerowy lub mniejszy

en: Backup successfully imported!
pl: Kopia zapasowa zaimportowana pomyślnie!

en: Backup successfully restored
pl: Kopia zapasowa przywrócona pomyślnie

en: Backup successfully uploaded!
pl: Kopia zapasowa przesłana pomyślnie!

en: Backup upload is prepared from url
pl: Przesyłanie kopii zapasowej zostało przygotowane z adresu URL

en: Backup will run in background. You can close the window.
pl: Kopia zapasowa będzie działać w tle. Możesz zamknąć okno.

en: Backups
pl: Kopie zapasowe

en: Basic isolation active. Advanced controls available in Pro.
pl: Podstawowa izolacja aktywna. Pro odblokowuje zaawansowane ustawienia.

en: Basic version doesn't support multisite backups.
pl: Wersja podstawowa nie obsługuje kopii zapasowych multisite.

en: Basic version doesn't support staging feature on multisite.
pl: Wersja podstawowa nie obsługuje kopii zapasowych multisite.

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacji

en: Browse Backup
pl: Przeglądaj kopię zapasową

en: Browse Backup Contents:
pl: Przeglądaj zawartość kopii zapasowej:

en: Browse the contents of this backup.
pl: Przeglądaj zawartość tej kopii zapasowej.

en: Browser Info
pl: Informacje o systemie

en: Bucket Name
pl: Nazwa zasobnika

en: Bucket field is required.
pl: Pole bucket jest wymagane.

en: Buffer size for the file copy process in megabytes.
                                            The higher the value the faster large files are copied.
                                            To find out the highest possible values try a high one and lower it until
                                            you get no more errors during file copy process. Usually this value correlates directly
                                            with the memory consumption of PHP so make sure that
                                            it does not exceed any php.ini max_memory limits.
pl: Buffer size for the file copy process in megabyte.\
                                            The higher the value the faster large files are copied.\
                                            To find out the highest possible values try a high one and lower it until\
                                            you get no more errors during file copy process. Usually this value correlates directly\
                                            with the memory consumption of PHP so make sure that\
                                            it does not exceed any php.ini max_memory limits.

en: Bug Fixes
pl: Poprawki błędów

en: Business Plan
pl: Plan Business

en: Buy WP Staging Pro
pl: Kup WP Staging Pro

en: Buy the Premium Plugin
pl: Kup wtyczkę Premium

en: CANCEL
pl: ANULUJ

en: CLI and local Docker
pl: CLI i lokalny Docker

en: CONFIRM
pl: POTWIERDŹ

en: CONTACT US
pl: ZAWIERA

en: CONTAINS
pl: ZAWIERA

en: CPU Load Priority
pl: Priorytet obciążenia CPU

en: CSS & layout looks different after push
pl: CSS i układ wyglądają inaczej po wypchnięciu

en: Calculate Backup Size
pl: Zwaliduj kopię zapasową

en: Calculating…
pl: Obliczanie…

en: Can not detect required disk space
pl: Nie można wykryć wymaganej przestrzeni dyskowej

en: Can not login to staging site
pl: Nie można zalogować się na stronę testową

en: Can not proceed. Tables beginning with the prefix '%1$s' already exist in the database i.e. %2$s. Choose another table prefix and try again.
pl: Nie można kontynuować. Tabele zaczynające się od prefiksu '%1$s' już istnieją w bazie danych, np. %2$s. Wybierz inny prefiks tabeli i spróbuj ponownie.

en: Can not proceed. Tables beginning with the prefix '%s' already exist in the database i.e. %s. Choose another table prefix and try again.
pl: Nie można kontynuować. Tabele zaczynające się od prefiksu '%s' już istnieją w bazie danych, np. %s. Wybierz inny prefiks tabeli i spróbuj ponownie.

en: Can not send email. Please contact us in the
pl: Nie można wysłać e-maila. Skontaktuj się z nami na

en: Can not send email. Please contact us in the
pl: Nie można wysłać e-maila. Skontaktuj się z nami na

en: Can not send mail. <br>Please write us a mail to<br>support@wp-staging.com
pl: Nie można wysłać wiadomości. <br>Napisz do nas na adres<br>support@wp-staging.com

en: Can not symlink %s. Error:
pl: Nie można utworzyć dowiązania symbolicznego %s. Błąd:

en: Can not symlink %s. Error:
pl: Nie można utworzyć dowiązania symbolicznego %s. Błąd:

en: Can not update WP STAGING plugin
pl: Nie można zaktualizować wtyczki WP STAGING

en: Can we help? Please describe your problem
pl: Czy możemy pomóc? Opisz swój problem

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Current Job!
pl: Anuluj bieżące zadanie!

en: Cancel Remote Sync?
pl: Usunąć zdalną kopię zapasową?

en: Cancel process did not finish gracefully. Some temporary files might not have been cleaned up.
pl: Proces anulowania nie zakończył się poprawnie. Niektóre pliki tymczasowe mogły nie zostać usunięte.

en: Cancel sync
pl: Anuluj

en: Canceling
pl: Anuluj

en: Canceling Backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Canceling Please wait...
pl: Anulowanie, proszę czekać...

en: Canceling Pull
pl: Anulowanie, proszę czekać...

en: Cancelling & Cleaning up
pl: Anulowanie i czyszczenie

en: Cannot connect to the staging database.
pl: Nie można połączyć się z bazą danych witryny testowej.

en: Cannot create staging site. Staging site directory does not exist and cannot be created!
pl: Nie można utworzyć strony staging. Katalog strony staging nie istnieje i nie może zostać utworzony!

en: Cannot create staging site. Staging site directory is not empty!
pl: Nie można utworzyć strony staging. Katalog strony staging nie jest pusty!

en: Cannot increase execution time. Max allowed execution time of %s seconds exceeded.
pl: Nie można zwiększyć czasu wykonania. Przekroczono maksymalny dozwolony czas wykonania %s sekund.

en: Cannot push staging site. Staging site directory does not exist!
pl: Nie można wykonać Push strony staging. Katalog strony staging nie istnieje!

en: Cannot reset staging site. Staging site directory does not exist!
pl: Nie można zresetować strony staging. Katalog strony staging nie istnieje!

en: Cannot update staging site. Staging site directory does not exist!
pl: Nie można zaktualizować strony staging. Katalog strony staging nie istnieje!

en: Cannot use production site database. Use another database.
pl: Nie można użyć bazy danych strony produkcyjnej. Użyj innej bazy danych.

en: Caution
pl: Czas trwania

en: Certificate (PEM)
pl: Certyfikat (PEM)

en: Change Database
pl: Zmień bazę danych

en: Change Destination
pl: Zmień miejsce docelowe

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Changing these values can break push-to-live functionality.
pl: Zmiana tych wartości może uszkodzić funkcję push na żywą witrynę.

en: Changing this option resets all selected database tables. Use the menu link "Database Tables" below to select all desired tables.
pl: Changing this option resets all selected database tables. Use the menu link \"Database Tables\" below to select all desired tables.

en: Check failed
pl: Sprawdzenie nie powiodło się

en: Check if this folder exists! Folder permissions should be chmod 755 or higher.
pl: Sprawdź, czy ten folder istnieje! Uprawnienia folderu powinny być chmod 755 lub wyższe.

en: Check required disk space
pl: Sprawdź wymagane miejsce na dysku

en: Check this box to make this staging site cloneable.
pl: Zaznacz to pole, aby umożliwić klonowanie tej strony testowej.

en: Choose Personal or Business for single-file extraction
pl: Wybierz Personal lub Business do wyodrębniania pojedynczych plików

en: Choose a name that helps you recognize this sync later.
pl: Wybierz nazwę, która pomoże rozpoznać tę synchronizację.

en: Choose a strong password to protect your remote connection.
pl: Wybierz silne hasło, aby chronić połączenie zdalne.

en: Choose how WP STAGING transfers the selected data for this %s.
pl: Wybierz sposób, w jaki WP STAGING przenosi wybrane dane dla tej operacji %s.

en: Choose how WP STAGING transfers the selected data.
pl: Wybierz sposób, w jaki WP STAGING przenosi wybrane dane.

en: Choose how WP STAGING transfers the selected data. This method is also used for future staging actions until changed.
pl: Wybierz sposób, w jaki WP STAGING przenosi wybrane dane. Ta metoda jest używana także dla przyszłych działań staging, dopóki jej nie zmienisz.

en: Choose what to sync
pl: Wybierz co zsynchronizować

en: Choose where the staging site is created and which database it uses.
pl: Wybierz, gdzie tworzona jest witryna testowa i której bazy danych używa.

en: Choose whether this staging site should include only the current site or the entire multisite network.
pl: Wybierz, czy ta witryna testowa ma obejmować tylko bieżącą witrynę, czy całą sieć multisite.

en: Classic
pl: Klasyczny

en: Clean Backup Queue
pl: Wyczyść kolejkę kopii zapasowej

en: Clean Plugins/Themes
pl: Wyczyść wtyczki/motywy

en: Clean Uploads
pl: Wyczyść przesyłane pliki

en: Clean plugins/themes
pl: Wyczyść wtyczki/motywy

en: Clean uploads
pl: Wyczyść przesłane pliki

en: Cleaning Up Temp. Tables
pl: Czyszczenie tabel tymczasowych

en: Cleaning up temporary backups…
pl: Czyszczenie tymczasowych kopii zapasowych…

en: Cleaning up temporary files…
pl: Czyszczenie plików tymczasowych…

en: Cleanup
pl: Czyszczenie

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear All Rules
pl: Wyczyść wszystkie reguły

en: Clear key
pl: Wyczyść klucz

en: Clear selection
pl: Wyczyść zaznaczenie

en: Clear the selection so you can pick tables manually.
pl: Wyczyść wybór, aby móc wybrać tabele ręcznie.

en: Click a folder name to expand it.
pl: Kliknij nazwę folderu, aby go rozwinąć.

en: Click and drag to select multiple files at once.
pl: Kliknij i przeciągnij, aby wybrać wiele plików naraz.

en: Click here to check again now.
pl: Kliknij tutaj, aby sprawdzić ponownie.

en: Click on "Configure" to set up and activate the storage provider first.
pl: Kliknij "Konfiguruj", aby skonfigurować i aktywować dostawcę magazynu.

en: Click on a folder name to expand it.
pl: Kliknij nazwę katalogu, aby go rozwinąć.

en: Click on the link to copy it! (Will be displayed only once)
pl: Kliknij link, aby go skopiować! (Zostanie wyświetlony tylko raz)

en: Click the button below to help us fixing it for you!
pl: Kliknij poniższy przycisk, aby pomóc nam to dla ciebie naprawić!

en: Clicking the button below will create the restore file at: <code style="font-size:inherit">%s/wpstg-restore.php</code>
pl: Kliknięcie przycisku poniżej utworzy plik przywracania w: <code style="font-size:inherit">%s/wpstg-restore.php</code>

en: Clone Entire Network
pl: Klonuj całą sieć

en: Clone ID and role are required.
pl: ID klonu i rola są wymagane.

en: Clone Status
pl: Status klonu

en: Clone all sites in the multisite network.
pl: Sklonuj wszystkie witryny w sieci multisite.

en: Clone and push Multisites. (Pro)
pl: Klonuj i wypychaj Multisites. (Pro)

en: Clone data saved successfully.
pl: Dane klonu zapisane pomyślnie.

en: Clone the entire multisite network as a staging multisite.
pl: Sklonuj całą sieć multisite jako testową sieć multisite.

en: Clone this Mainsite
pl: Sklonuj tę witrynę główną

en: Clone this Subsite
pl: Sklonuj tę podwitrynę

en: Clone your entire website with one click.
pl: Sklonuj całą swoją stronę jednym kliknięciem.

en: Cloned sites are available to authenticated users only.
pl: Sklonowane strony są dostępne tylko dla uwierzytelnionych użytkowników.

en: Cloning
pl: Klonowanie

en: Cloning in Progress
pl: Klonowanie w toku

en: Close
pl: Zamknij

en: Close modal
pl: Zamknij okno

en: Close this message
pl: Zamknij tę wiadomość

en: Cloud backups
pl: Kopie w chmurze

en: Comes with our money back guarantee * You need to give us chance to resolve your issue first.
pl: Z naszą gwarancją zwrotu pieniędzy * Musisz najpierw dać nam szansę na rozwiązanie problemu.

en: Compare Free vs Pro
pl: Porównaj Free i Pro

en: Compare plans
pl: Porównaj plany

en: Compatibility details
pl: Szczegóły kompatybilności

en: Complete Site Info
pl: Utwórz witrynę

en: Complete WordPress database with all content and settings.
pl: Kompletna baza danych WordPress ze wszystkimi treściami i ustawieniami.

en: Complete system and server information for debugging
pl: Kompletne informacje o systemie i serwerze do debugowania

en: Compress Backups
pl: Kompresuj kopie zapasowe

en: Compress Backups (Incompatible with Multipart Backups)
pl: Kompresuj kopie zapasowe (niekompatybilne z kopiami wieloczęściowymi)

en: Compressed
pl: Kompresuj kopie zapasowe

en: Compression Not Supported
pl: Wersja PHP nieobsługiwana

en: Configure
pl: Potwierdź

en: Configure database operations and performance optimization settings
pl: Skonfiguruj operacje na bazie danych i ustawienia optymalizacji wydajności

en: Configure email and Slack alerts for backup and remote sync events.
pl: Skonfiguruj powiadomienia e-mail i Slack dla zdarzeń kopii zapasowej i zdalnej synchronizacji.

en: Configure how backups are created and stored.
pl: Skonfiguruj sposób tworzenia i przechowywania kopii zapasowych.

en: Configure the region and bucket for your backups.
pl: Skonfiguruj region i zasobnik dla kopii zapasowych.

en: Configure the region and location for your backups.
pl: Skonfiguruj region i lokalizację dla kopii zapasowych.

en: Configure where and how backups are stored in Google Drive.
pl: Skonfiguruj, gdzie i jak kopie zapasowe są przechowywane w Google Drive.

en: Configure where and how many backups to store.
pl: Skonfiguruj, gdzie i ile kopii zapasowych przechowywać.

en: Configure your staging and backup preferences
pl: Skonfiguruj preferencje strony staging i kopii zapasowych

en: Configured remote storage providers
pl: Skonfigurowane zdalne magazyny danych

en: Configured staging environments
pl: Skonfigurowane środowiska staging

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm Password
pl: Potwierdź wypchnięcie

en: Confirm Push
pl: Potwierdź wypchnięcie

en: Confirm User Synchronization!
pl: Potwierdź synchronizację użytkownika!

en: Confirm overwrite
pl: Potwierdź nadpisanie

en: Congratulations
pl: Gratulacje

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect WP Staging to your server so it can upload backup files automatically.
pl: Połącz WP Staging ze swoim serwerem, aby móc automatycznie przesyłać pliki kopii zapasowych.

en: Connect with API Credentials
pl: Połącz się za pomocą danych uwierzytelniających API

en: Connect your Dropbox account to enable backup uploads.
pl: Połącz swoje konto Dropbox, aby włączyć przesyłanie kopii zapasowych.

en: Connect your Google Drive account to enable backup uploads.
pl: Połącz swoje konto Google Drive, aby włączyć przesyłanie kopii zapasowych.

en: Connect your Microsoft OneDrive account to enable backup uploads.
pl: Połącz swoje konto Microsoft OneDrive, aby włączyć przesyłanie kopii zapasowych.

en: Connect your pCloud account to enable backup uploads.
pl: Połącz swoje konto pCloud, aby włączyć przesyłanie kopii zapasowych.

en: Connecting to the remote site and preparing data transfer...
pl: Łączenie ze stroną zdalną i przygotowywanie transferu danych...

en: Connection Failed
pl: Szczegóły połączenia

en: Connection Key copied to clipboard
pl: Connection Key skopiowany do schowka!

en: Connection Key has been regenerated successfully.
pl: Connection Key został pomyślnie wygenerowany ponownie.

en: Connection Test
pl: Test połączenia

en: Connection failed: %s
pl: Połączenie nie powiodło się: %s

en: Connection has expired. Please connect again.
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się, spróbuj ponownie.

en: Connection key is invalid. Go to the remote site → WP Staging → Settings → Remote Sync and copy the connection key again.
pl: Klucz połączenia jest nieprawidłowy. Przejdź do zdalnej strony → WP Staging → Ustawienia → Remote Sync i skopiuj klucz ponownie.

en: Connection key is required.
pl: Klucz połączenia jest wymagany.

en: Connection key password
pl: Hasło Connection Key

en: Connection key password has been removed successfully.
pl: Hasło Connection Key zostało usunięte pomyślnie.

en: Connection key password has been set successfully.
pl: Hasło Connection Key zostało ustawione pomyślnie.

en: Connection successful! Background tasks will be able to reach wp-admin.
pl: Połączenie udane! Zadania w tle będą mogły dotrzeć do wp-admin.

en: Connection type
pl: Typ połączenia

en: Connection verified
pl: Połączenie zweryfikowane

en: Contact Support
pl: Kontakt z pomocą techniczną

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact support
pl: Kontakt z pomocą techniczną

en: Contact us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact us directly and get priority email support to help you faster.
pl: Skontaktuj się z nami bezpośrednio i uzyskaj priorytetowe wsparcie e-mailowe.

en: Contact your network administrator to install the update.
pl: Skontaktuj się z administratorem sieci, aby zainstalować aktualizację.

en: Contact:
pl: Kontakt:

en: Contains:
pl: Zawiera:

en: Contains:
pl: Zawiera:

en: Content, settings, and plugin data stored in the database
pl: Treść, ustawienia i dane wtyczek w bazie danych

en: Contents
pl: Zawartość

en: Control cleanup and backup behavior before pushing to the target site.
pl: Kontroluj czyszczenie i kopie zapasowe przed wypchnięciem do witryny docelowej.

en: Control email delivery on this staging site.
pl: Kontroluj wysyłanie e-maili z tej witryny staging.

en: Control how many backups to keep in your storage.
pl: Kontroluj liczbę kopii zapasowych przechowywanych w magazynie.

en: Control how many backups to keep on your server.
pl: Kontroluj liczbę kopii zapasowych przechowywanych na serwerze.

en: Control user permissions and access
pl: Zarządzaj uprawnieniami i dostępem użytkowników

en: Control whether the staging site can send emails, run scheduled tasks, or trigger WooCommerce background actions.
pl: Określ, czy witryna testowa może wysyłać e-maile, uruchamiać zaplanowane zadania lub wyzwalać działania WooCommerce w tle.

en: Copied to clipboard!
pl: Skopiowano do schowka!

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy Backup Link
pl: Kopiuj link kopii zapasowej

en: Copy Key
pl: Kopiuj

en: Copy PHP debug.log
pl: Kopiuj PHP debug.log

en: Copy WP Staging Logs
pl: Zadania WP Staging

en: Copy WordPress database tables
pl: Kopiuj tabele bazy danych WordPress

en: Copy WordPress files
pl: Kopiuj pliki WordPress

en: Copy backup link to restore it quickly on another website.
pl: Skopiuj link kopii zapasowej, aby szybko przywrócić na innej stronie.

en: Copy command
pl: Kopiuj polecenie

en: Copy connection key to clipboard
pl: Skopiowano do schowka!

en: Copy selected WordPress files
pl: Kopiuj wybrane pliki WordPress

en: Copy selected files and database tables from %s to the current site.
pl: Skopiuj wybrane pliki i tabele bazy danych z %s do bieżącej witryny.

en: Copy selected files and database tables from your live site to %s.
pl: Skopiuj wybrane pliki i tabele bazy danych z witryny produkcyjnej do %s.

en: Copy snippet to clipboard
pl: Skopiuj fragment do schowka

en: Copy this URI and add it to your Google API credentials as the authorized redirect URI.
pl: Skopiuj ten URI i dodaj go do poświadczeń Google API jako autoryzowany URI przekierowania.

en: Copy this key and paste it on the remote site under %s.
pl: Skopiuj ten klucz i wklej go na stronie zdalnej w sekcji %s.

en: Copy to Clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Copy!
pl: Kopiuj!

en: Copying Database
pl: Kopiowanie bazy danych

en: Copying Files
pl: Kopiowanie plików

en: Core folders and tables are excluded
pl: Wykluczono foldery i tabele podstawowe

en: Corrupted Backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Could not activate license. Invalid Item ID. Get a new license key from %s or contact %s for help.
pl: Nie można aktywować licencji. Nieprawidłowy identyfikator produktu. Uzyskaj nowy klucz licencyjny z %s lub skontaktuj się z %s, aby uzyskać pomoc.

en: Could not activate license. URL not provided. Get a new license key from %s or contact %s for help.
pl: Nie można aktywować licencji. Nie podano adresu URL. Uzyskaj nowy klucz licencyjny z %s lub skontaktuj się z %s, aby uzyskać pomoc.

en: Could not append data to the test file. The server may not support resume or the user lacks write permission.
pl: Nie można było dołączyć danych do pliku testowego. Serwer może nie obsługiwać wznawiania lub użytkownik nie ma uprawnień do zapisu.

en: Could not create destination file for writing.
pl: Nie można utworzyć pliku docelowego do zapisu.

en: Could not create extraction folder for %s.
pl: Nie można utworzyć folderu ekstrakcji dla %s.

en: Could not delete original file %s. Skipping restore of it...
pl: Nie można usunąć oryginalnego pliku %s. Pomijanie przywracania...

en: Could not delete original media library file %s. Skipping restore of it...
pl: Nie można usunąć oryginalnego pliku biblioteki mediów %s. Pomijanie przywracania...

en: Could not delete the backup. Maybe a permission issue?
pl: Nie można usunąć kopii zapasowej. Może to problem z uprawnieniami?

en: Could not open destination file for writing.
pl: Nie można otworzyć pliku docelowego do zapisu.

en: Could not open the backup file for requirement checking.
pl: Nie można otworzyć pliku kopii zapasowej do sprawdzenia wymagań.

en: Could not overwrite %s.
pl: Nie można nadpisać %s.

en: Could not prepare backup upload
pl: Nie udało się przygotować przesyłania kopii zapasowej

en: Could not reach or read the remote backup file.
pl: Nie można było uzyskać dostępu do zdalnego pliku kopii zapasowej ani go odczytać.

en: Could not read the staging site users table. It may not exist yet.
pl: Nie można odczytać tabeli użytkowników witryny staging. Może ona jeszcze nie istnieć.

en: Could not restore the database. MySQL returned the error code 1813, which is related to a tablespace error that WP STAGING can't handle. Please contact your hosting company.
pl: Nie udało się przywrócić bazy danych. MySQL zwrócił kod błędu 1813, związany z błędem obszaru tabel, którego WP STAGING nie może obsłużyć. Skontaktuj się z firmą hostingową.

en: Could not restore the query. MySQL has returned the error code %d, with message "%s".
pl: Nie udało się przywrócić zapytania. MySQL zwrócił kod błędu %d z komunikatem "%s".

en: Could not retrieve current user data or staging site database prefix.
pl: Nie można pobrać bieżących danych użytkownika ani prefiksu bazy danych witryny staging.

en: Could not save clone data %s Error:
pl: Nie można zapisać danych klonu %s. Błąd:

en: Could not save settings. Ensure credentials are correct! Please try again!
pl: Nie udało się zapisać ustawień. Upewnij się, że dane logowania są poprawne! Spróbuj ponownie!

en: Could not save settings. Ensure that storage provider's credentials are correct!
pl: Nie udało się zapisać ustawień. Upewnij się, że dane logowania dostawcy magazynu danych są poprawne!

en: Could not write to the remote folder "%s". Make sure the path exists on the server and the user has write permission. Use an absolute path like /home/user/backups if a relative path does not work.
pl: Nie można było pisać do zdalnego folderu "%s". Upewnij się, że ścieżka istnieje na serwerze i użytkownik ma uprawnienia do zapisu. Użyj ścieżki bezwzględnej, takiej jak /home/user/backups, jeśli ścieżka względna nie działa.

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Create Database Backup
pl: Utwórz kopię bazy danych

en: Create Local Site
pl: Utwórz lokalną witrynę

en: Create Login Link
pl: Utwórz link logowania

en: Create Site
pl: Utwórz witrynę

en: Create Site Backup
pl: Utwórz kopię zapasową witryny

en: Create Space on DigitalOcean
pl: Utwórz Space na DigitalOcean

en: Create Staging Site
pl: Utwórz witrynę testową

en: Create Temporary Login
pl: Utwórz tymczasowe logowanie

en: Create a backup in a new tab
pl: Utwórz kopię zapasową w nowej karcie

en: Create a backup of folder wp-content/uploads before deleting it.
pl: Utwórz kopię zapasową folderu wp-content/uploads przed jego usunięciem.

en: Create a connection key on this source site and paste it into Remote Sync on another site. This authorizes the other site to securely pull and import data from this WordPress installation.
pl: Utwórz klucz połączenia w tej witrynie źródłowej i wklej go w Remote Sync w innej witrynie. To autoryzuje drugą witrynę do bezpiecznego pobierania i importowania danych z tej instalacji WordPressa.

en: Create a local copy of this site
pl: Utwórz lokalną kopię tej strony

en: Create a new admin user account for this staging site!
pl: Utwórz nowe konto użytkownika administratora dla tej strony testowej!

en: Create a safe copy of this website before testing updates, changing themes, editing content, or deploying custom code.
pl: Utwórz bezpieczną kopię tej witryny, zanim przetestujesz aktualizacje, zmienisz motyw, zedytujesz treść lub wdrożysz własny kod.

en: Create a safe copy of your live site for testing changes.
pl: Utwórz bezpieczną kopię swojej żywej witryny do testowania zmian.

en: Create a staging site from this main site only.
pl: Utwórz witrynę testową tylko z tej witryny głównej.

en: Create a staging site from this subsite only.
pl: Utwórz witrynę testową tylko z tej podwitryny.

en: Create an account
pl: Utwórz konto

en: Create and share temporary login links that expire automatically. No password required.
pl: Twórz i udostępniaj tymczasowe linki logowania, które wygasają automatycznie. Hasło nie jest wymagane.

en: Create database backup
pl: Utwórz kopię zapasową bazy danych

en: Create database backup (Not supported in subsites for now, coming soon!)
pl: Utwórz kopię zapasową bazy danych (Nie obsługiwane jeszcze w podstronach, wkrótce!)

en: Create tokens on DigitalOcean
pl: Utwórz tokeny na DigitalOcean

en: Created
pl: Utworzono

en: Created By
pl: Utworzone przez

en: Created on:
pl: Utworzono:

en: Created only on the staging site.
pl: Tworzone tylko w witrynie testowej.

en: Creates a local copy of your site content.
pl: Tworzy lokalną kopię zawartości twojej strony.

en: Creates a ready-to-use local site quickly.
pl: Szybko tworzy gotową do użycia lokalną stronę.

en: Creation Summary
pl: Podsumowanie tworzenia

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Critical:
pl: Krytyczny:

en: Cron jobs
pl: Zadania cron

en: Current Server Time: %s
pl: Aktualny czas serwera: %s

en: Current Site
pl: Bieżąca witryna

en: Current Time
pl: Aktualny czas

en: Current WordPress database selected. Tables will use a staging prefix and will not replace live tables.
pl: Wybrano bieżącą bazę danych WordPress. Tabele będą używać prefiksu testowego i nie zastąpią tabel na żywej witrynie.

en: Current job was cancelled from another page! This modal will close automatically when done...
pl: To okno zamknie się automatycznie po zakończeniu...

en: Custom Provider
pl: Niestandardowy dostawca

en: Custom Region
pl: Region

en: Custom certificate
pl: Niestandardowy certyfikat

en: Custom region
pl: Niestandardowy dostawca

en: Custom region is required.
pl: Niestandardowy region jest wymagany.

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Customize database tables
pl: Dostosuj tabele bazy danych

en: Customize files and folders
pl: Dostosuj pliki i foldery

en: Customize settings
pl: Dostosuj ustawienia

en: Customize these settings
pl: Dostosuj te ustawienia

en: DB Collation
pl: Porównywanie DB

en: DB Copy Query Limit
pl: Limit zapytań kopiowania DB

en: DB Host:
pl: Host DB:

en: DB Host:
pl: Host BD:

en: DB Name:
pl: Nazwa DB:

en: DB Name:
pl: Nazwa BD:

en: DB Prefix
pl: Prefiks bazy danych

en: DB Search & Replace Limit
pl: Limit wyszukiwania i zamiany DB

en: DB Storage Engine
pl: Silnik magazynu DB

en: DB User:
pl: Użytkownik DB:

en: DB User:
pl: Użytkownik BD:

en: DEFAULT
pl: DOMYŚLNIE

en: Daily
pl: Codziennie

en: Data selection options
pl: Opcje wyboru danych

en: Data to delete
pl: Dane do usunięcia

en: Data to overwrite
pl: Dane do zastąpienia

en: Data to reset
pl: Dane do zresetowania

en: Database
pl: Baza danych

en: Database & Uploads Backup Before Push
pl: Kopia zapasowa bazy danych i wgranych plików przed wysłaniem

en: Database Backup
pl: Kopia zapasowa bazy danych

en: Database Backup Before Push
pl: Kopia zapasowa bazy danych przed wysłaniem

en: Database Hostname
pl: Nazwa hosta bazy danych

en: Database Management
pl: Nazwa bazy danych

en: Database Name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database Name:
pl: Nazwa bazy danych:

en: Database Name:
pl: Nazwa bazy danych:

en: Database Password
pl: Hasło bazy danych

en: Database Prefix
pl: Prefiks bazy danych

en: Database Prefix:
pl: Prefiks bazy danych:

en: Database Prefix:
pl: Prefiks bazy danych:

en: Database Search and Replace
pl: Wyszukiwanie i zamiana w bazie danych

en: Database Table Prefix
pl: Prefiks tabeli bazy danych

en: Database Tables
pl: Tabele bazy danych

en: Database Use SSL
pl: Baza danych — użyj SSL

en: Database User
pl: Użytkownik bazy danych

en: Database and files cloned:
pl: Baza danych i pliki sklonowane:

en: Database backup
pl: Kopia zapasowa bazy danych

en: Database connection failed
pl: Połączenie z bazą danych nieudane

en: Database connection successful
pl: Połączenie z bazą danych udane

en: Database credentials are missing.
pl: Brak danych logowania do bazy danych.

en: Database name used by this staging site.
pl: Nazwa bazy danych używana przez tę witrynę testową.

en: Database restore excluded by filter.
pl: Przywracanie bazy danych wykluczone przez filtr.

en: Database tables
pl: Tabele bazy danych

en: Database tables and files. Defaults are recommended for most sites.
pl: Tabele bazy danych i pliki. Ustawienia domyślne są zalecane dla większości witryn.

en: Database tables of current site will be replaced.
pl: Tabele bazy danych bieżącej strony zostaną zastąpione.

en: Database tables of whole network will be replaced.
pl: Tabele bazy danych całej sieci zostaną zastąpione.

en: Database:
pl: Baza danych:

en: Database:
pl: Baza danych:

en: Deactivate License
pl: Dezaktywuj licencję

en: Dear %s,
pl: Szanowna/Szanowny %s,

en: Debug Mode
pl: Tryb debugowania

en: Default backup directory: <code style="font-size:inherit">wp-content/uploads/wp-staging/backups/</code>
pl: Domyślny katalog kopii zapasowych: <code style="font-size:inherit">wp-content/uploads/wp-staging/backups/</code>

en: Default location
pl: Domyślna lokalizacja

en: Default staging location selected.
pl: Wybrano domyślną lokalizację testową.

en: Default: 21
pl: Domyślnie: 21

en: Default: 22
pl: Domyślnie: 22

en: Delay Between Requests
pl: Opóźnienie między żądaniami

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete All WooCommerce Orders on Staging Site
pl: Jak usunąć wszystkie zamówienia WooCommerce i dane klientów na stronie testowej | Usuń transakcje WooCommerce

en: Delete Backup
pl: Usunąć kopię zapasową?

en: Delete PHP debug.log
pl: Usuń PHP debug.log

en: Delete Profile
pl: Usuń profil

en: Delete Remote Backup?
pl: Usunąć zdalną kopię zapasową?

en: Delete Selected Files
pl: Usuń wybrane pliki

en: Delete Selected Staging Data
pl: Usuń wybrane dane testowe

en: Delete Selected Tables
pl: Usuń wybrane tabele

en: Delete Settings
pl: Usuń ustawienia magazynu

en: Delete Staging Site
pl: Usuń witrynę staging

en: Delete Staging Site "%s"
pl: Delete Staging Site \"%s\"

en: Delete Staging Site Permanently
pl: Usuń witrynę testową trwale

en: Delete WP Staging Logs
pl: Kup WP Staging Pro

en: Delete all plugins & themes on staging site before starting update process.
pl: Usuń wszystkie wtyczki i motywy na stronie testowej przed rozpoczęciem procesu aktualizacji.

en: Delete entire folder wp-content/uploads on staging site including all images before starting update process.
pl: Usuń cały folder wp-content/uploads na stronie testowej, włącznie ze wszystkimi obrazami, przed rozpoczęciem procesu aktualizacji.

en: Delete profile
pl: Usuń profil

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: Delete staging site
pl: Usuń witrynę testową

en: Delete staging site:
pl: Usuń witrynę staging:

en: Delete target uploads before pushing.
pl: Usuń przesłane pliki celu przed wypchnięciem.

en: Delete the selected staging site. Select specific folders and database tables in the next step.
pl: Usuń wybraną stronę testową. Wybierz konkretne foldery i tabele bazy danych w następnym kroku.

en: Delete this backup. This action can not be undone!
pl: Usuń tę kopię zapasową. Tej akcji nie można cofnąć!

en: Delete this schedule and stop creating new backups. This does not delete any backup files.
pl: Usuń ten harmonogram i przestań tworzyć nowe kopie zapasowe. Nie powoduje to usunięcia żadnych plików kopii zapasowych.

en: Delete wp-content/uploads folder on production site including all images before starting push process.
pl: Usuń folder wp-content/uploads na stronie produkcyjnej, włącznie ze wszystkimi obrazami, przed rozpoczęciem procesu wypychania.

en: Delete wpstg-restore.php Now
pl: Usuń wpstg-restore.php

en: Deleting %s settings will permanently remove all saved settings and data related to this storage provider from the database. You will need to reconfigure all settings if you want to use this storage provider again.
pl: Usunięcie ustawień %s trwale usunie wszystkie zapisane ustawienia i dane związane z tym dostawcą magazynu danych z bazy danych. Konieczne będzie ponowne skonfigurowanie wszystkich ustawień, jeśli zechcesz ponownie korzystać z tego dostawcy.

en: Deleting files is recommended.
pl: Usunięcie plików jest zalecane.

en: Deleting files is recommended. Keeping the folder can leave an orphaned staging directory that still uses disk space.
pl: Zalecane jest usunięcie plików. Zachowanie folderu może pozostawić osierocony katalog testowy, który nadal zajmuje miejsce na dysku.

en: Deletion Summary
pl: Podsumowanie usuwania

en: Deletion can't be undone. Open the staging site and create a backup before continuing.
pl: Usuwania nie można cofnąć. Otwórz witrynę testową i utwórz kopię zapasową przed kontynuowaniem.

en: Description
pl: Opis

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Deselect all tables
pl: Odznacz wszystkie tabele

en: Destination
pl: Miejsce docelowe

en: Destination Path:
pl: Ścieżka docelowa:

en: Destination Path:
pl: Ścieżka docelowa:

en: Destination and advanced options
pl: Cel i opcje zaawansowane

en: Destination folder is not writable.
pl: Folder docelowy nie ma uprawnień do zapisu.

en: Destination path
pl: Ścieżka docelowa

en: Detailed Report:
pl: Szczegółowy raport:

en: Details
pl: Szczegóły

en: Details: %s
pl: Szczegóły: %s

en: Detected
pl: Wykryto

en: Developer Plan
pl: Plan Developer

en: Different Database Properties
pl: Różne właściwości bazy danych

en: Directory Path
pl: Ścieżka katalogu

en: Directory extraction is available with Developer and Agency plans. Please select a single file instead.
pl: Ekstrakcja katalogów jest dostępna w planach Developer i Agency. Zamiast tego wybierz pojedynczy plik.

en: Directory extraction requires Developer or Agency plan.
pl: Wyodrębnianie katalogów wymaga planu Developer lub Agency.

en: Directory selection resolved.
pl: Rozwiązano wybór katalogu.

en: Disable WooCommerce Subscriptions on Staging
pl: Wyłącz WooCommerce Subscriptions na stronie testowej

en: Disable admin authorization
pl: Wyłącz autoryzację administratora

en: Disable the additional login form on the staging site. Search engine indexing is always blocked via the 'noindex' tag, regardless of this setting.
pl: Wyłącza dodatkowy formularz logowania na stronie staging. Indeksowanie przez wyszukiwarki jest zawsze blokowane przez tag 'noindex', niezależnie od tego ustawienia.

en: Disable this if you want to prevent email delivery from staging.
pl: Wyłącz to, jeśli chcesz zapobiec wysyłaniu e-maili z witryny testowej.

en: Disable this to prevent WooCommerce background actions on staging.
pl: Wyłącz to, aby zapobiec działaniom WooCommerce w tle w witrynie testowej.

en: Disable this to prevent scheduled tasks from running on staging.
pl: Wyłącz to, aby zapobiec uruchamianiu zaplanowanych zadań w witrynie testowej.

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disabled because uploads are symlinked.
pl: Wyłączone, ponieważ katalog uploads jest dowiązany symbolicznie.

en: Disabled outgoing emails. %s
pl: Wyłączono wychodzące wiadomości e-mail. %s

en: Discovering optimal upload speed... This may take a while...
pl: Wykrywanie optymalnej prędkości przesyłania... Może to chwilę potrwać...

en: Dismiss
pl: Zamknij

en: Dismiss Pro upgrade card
pl: Zamknij kartę aktualizacji do Pro

en: Dismiss compatibility notice
pl: Odrzuć powiadomienie o kompatybilności

en: Display working log
pl: Wyświetl log pracy

en: Do You Want to Proceed?
pl: Czy chcesz anulować proces?

en: Do not use the ID of any subfolder inside it.
pl: Nie używaj ID żadnego podkatalogu wewnątrz niego.

en: Do you really want to delete this temporary login link?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten tymczasowy link logowania?

en: Do you really want to reset this staging site with the current state of the production site?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować tę stronę testową bieżącym stanem strony produkcyjnej?

en: Do you want to abort the upload?
pl: Czy chcesz przerwać przesyłanie?

en: Do you want to cancel the process?
pl: Czy chcesz anulować proces?

en: Do you want to create a new login link?
pl: Czy chcesz utworzyć nowy link logowania?

en: Do you want to delete the backup
pl: Czy chcesz usunąć kopię zapasową

en: Do you want to delete this backup file from the remote storage server?
pl: Czy chcesz usunąć ten plik kopii zapasowej z zdalnego serwera?

en: Do you want to push the staging site?
pl: Czy chcesz zaktualizować witrynę testową?

en: Do you want to update the staging site?
pl: Czy chcesz zaktualizować witrynę testową?

en: Docker Compose included:
pl: Docker Compose w zestawie:

en: Docker setup guide
pl: Przewodnik konfiguracji Docker

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Documentation links will appear here as soon as the feed is available.
pl: Linki do dokumentacji pojawią się tutaj, gdy tylko kanał będzie dostępny.

en: Don't Ask Again
pl: Nie pytaj ponownie

en: Don't have a license key?
pl: Podaj klucz licencyjny

en: Don't receive the email?
pl: Nie otrzymujesz wiadomości e-mail?

en: Don't show this notice again
pl: Nie pokazuj tej wiadomości ponownie

en: Download
pl: Pobierz

en: Download <code style="font-size:inherit">wpstg-restore.php</code> (and optionally the backup file).
pl: Pobierz <code style="font-size:inherit">wpstg-restore.php</code> (i opcjonalnie plik kopii zapasowej).

en: Download Backup
pl: Pobierz kopię zapasową

en: Download Linked Backup
pl: Pobierz kopię zapasową

en: Download Log
pl: Pobierz dziennik

en: Download Now
pl: Pobierz teraz

en: Download Restore Script
pl: Pobierz na mój komputer

en: Download Restore Tool
pl: Pobierz narzędzie przywracania

en: Download System Info & Logs
pl: Pobierz informacje systemowe i logi

en: Download WP Staging Restore
pl: Pobierz WP Staging | Restore

en: Download WP Staging Restore and Extraction Tool:
pl: Pobierz WP Staging | Restore

en: Download all available backup parts or only the ones that you want to restore or keep for later.
pl: Pobierz wszystkie dostępne części kopii zapasowych lub tylko te, które chcesz przywrócić lub zachować na później.

en: Download backup file to server or local computer
pl: Pobierz plik kopii zapasowej na serwer lub komputer lokalny

en: Download backup to local system
pl: Pobierz kopię zapasową na lokalny system

en: Download failed: repeated "cURL error 18" with no progress. This is often caused by a cache/proxy (e.g. Varnish/CloudPanel) closing the transfer. Please disable caching for the remote sync download endpoint or temporarily disable Varnish on the remote site. See: %1$s. Original error: %2$s
pl: Pobieranie nie powiodło się: powtarzający się "cURL error 18" bez postępu. Często jest to spowodowane przez cache/proxy (np. Varnish/CloudPanel) zamykający transfer. Wyłącz buforowanie dla punktu końcowego pobierania Remote Sync lub tymczasowo wyłącz Varnish na stronie zdalnej. Zobacz: %1$s. Oryginalny błąd: %2$s

en: Download restore tool
pl: Pobierz teraz

en: Download the Restore Script
pl: Pobierz skrypt przywracania

en: Download the restore script to restore or migrate a backup on another server.
pl: Pobierz skrypt przywracania, aby przywrócić lub przenieść kopię zapasową na inny serwer.

en: Download to Local Device
pl: Pobierz wszystkie pliki logów

en: Downloaded {downloadedBytes}
pl: Pobrano {downloadedBytes}

en: Downloading backup from remote
pl: Pobieranie kopii zapasowej ze zdalnego serwera

en: Drop here to start the upload!
pl: Upuść tutaj, aby rozpocząć przesyłanie!

en: Drop the backup file here to upload or <br><a>select from your computer</a>
pl: Upuść plik kopii zapasowej tutaj, aby przesłać, lub <br><a>wybierz z komputera</a>

en: Dropbox is not authenticated. Backup is still available locally.
pl: Dropbox nie jest uwierzytelniony. Kopia zapasowa jest nadal dostępna lokalnie.

en: Duration
pl: Czas trwania

en: ENDS WITH
pl: KOŃCZY SIĘ NA

en: EXACT
pl: DOKŁADNIE

en: EXACT MATCHES
pl: DOKŁADNE DOPASOWANIE

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Backup Name
pl: Edytuj nazwę kopii zapasowej

en: Edit Backup Plans
pl: Edytuj plany kopii zapasowych

en: Edit Backup Schedule
pl: Edytuj harmonogram kopii zapasowej

en: Edit Clone Data
pl: Edytuj dane klonu

en: Edit Data
pl: Edytuj dane

en: Edit Staging Site
pl: Edytuj witrynę testową

en: Edit backup name and notes
pl: Edytuj nazwę kopii zapasowej i notatki

en: Edit data of the selected staging site. Reconnect a clone to production site after moving to another server and changing paths.
pl: Edytuj dane wybranej strony testowej. Ponownie połącz klon ze stroną produkcyjną po przeniesieniu na inny serwer i zmianie ścieżek.

en: Edit this backup plan.
pl: Edytuj ten plan kopii zapasowej.

en: Either password or key is required.
pl: Wymagane jest hasło lub klucz.

en: Elapsed Time:
pl: Czas, który upłynął:

en: Elapsed Time:
pl: Czas, który upłynął:

en: Elapsed time
pl: Czas, który upłynął

en: Email
pl: E-mail:

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email Notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Email address is not valid.
pl: Adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: Email already submitted!  Please select force send option to send it again.
pl: E-mail już wysłany! Wybierz opcję wymuszonego wysyłania, aby wysłać go ponownie.

en: Email as HTML
pl: E-mail jako HTML

en: Email delivery
pl: Wysyłanie e-maili

en: Email sending is blocked on the staging site.
pl: Wysyłanie e-maili jest zablokowane na stronie stagingowej.

en: Email you a periodic reminder that this staging site still exists.
pl: Wysyła okresowe przypomnienie e-mailem, że ta witryna testowa nadal istnieje.

en: Email:
pl: E-mail:

en: Email:
pl: E-mail:

en: Emails
pl: E-maile

en: Emails sending disabled!
pl: Wysyłanie e-maili wyłączone!

en: Emails sending enabled!
pl: Wysyłanie e-maili włączone!

en: Enable Cron Jobs
pl: Wyłącz zadania Cron

en: Enable SSL for secure encrypted connections to the S3 server.
pl: Włącz SSL dla bezpiecznych szyfrowanych połączeń z serwerem S3.

en: Enable SSL/TLS (FTPS)
pl: Włącz SSL/TLS (FTPS)

en: Enable SSL:
pl: Włącz SSL:

en: Enable SSL:
pl: Włącz SSL:

en: Enable WP-Cron or configure a server cron job.
pl: Włącz WP-Cron lub skonfiguruj zadanie cron na serwerze.

en: Enable WooCommerce Action Scheduler.
pl: Wyłącz WooCommerce Action Scheduler.

en: Enable WooCommerce Action Scheduler/Subscriptions on a staging site. %s.
pl: Disable WooCommerce Action Scheduler/Subscriptions on a staging site. %s.

en: Enable WooCommerce Scheduler
pl: Wyłącz harmonogram WooCommerce

en: Enable alerts for
pl: Włącz alerty dla

en: Enable cloning of this site
pl: Włącz klonowanie tej witryny

en: Enable editing
pl: Włącz edycję

en: Enable security alerts
pl: Włącz alerty bezpieczeństwa

en: Enable this only if the source site is protected by HTTP Basic Auth.
pl: Włącz to tylko jeśli strona źródłowa jest chroniona przez HTTP Basic Auth.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enabled in Free
pl: Włączone w Free

en: Enabled — using a separate database connection.
pl: Włączone — używa oddzielnego połączenia z bazą danych.

en: Encrypts the FTP connection. Recommended for secure file transfers.
pl: Szyfruje połączenie FTP. Zalecane do bezpiecznych transferów plików.

en: Engine changed to InnoDB, as it your MySQL server does not support MyISAM.
pl: Silnik zmieniono na InnoDB, ponieważ serwer MySQL nie obsługuje MyISAM.

en: Enter Site Name (Optional)
pl: Podaj nazwę witryny (opcjonalnie)

en: Enter a connection key. Go to the remote site. Open WP Staging → Settings → Remote Sync. Copy and paste the connection key and password here.
pl: Wprowadź klucz połączenia. Przejdź na stronę zdalną. Otwórz WP Staging → Ustawienia → Remote Sync. Skopiuj i wklej klucz połączenia oraz hasło tutaj.

en: Enter a custom Wasabi region if it's not listed above. Use the exact region identifier from your Wasabi account.
pl: Wprowadź niestandardowy region Wasabi, jeśli nie jest wymieniony powyżej. Użyj dokładnego identyfikatora regionu z konta Wasabi.

en: Enter a secure password...
pl: Wprowadź bezpieczne hasło...

en: Enter a valid http or https URL.
pl: Wprowadź prawidłowy adres URL http lub https.

en: Enter an absolute server path.
pl: Wprowadź bezwzględną ścieżkę serwera.

en: Enter custom region (e.g., eu-central-3)
pl: Wprowadź niestandardowy region (np. eu-central-3)

en: Enter license key
pl: Podaj klucz licencyjny

en: Enter one directory path per line. %s
pl: Wprowadź jedną ścieżkę katalogu w wierszu. %s

en: Enter one folder path per line.<br>Folders must be located within: %s
pl: Wprowadź jedną ścieżkę folderu w wierszu.<br>Foldery muszą znajdować się wewnątrz: %s

en: Enter password
pl: Wprowadź hasło

en: Enter the Shared Drive ID
pl: Wprowadź ID Shared Drive

en: Enter the connection details for your remote server. Your hosting provider can provide these values.
pl: Wpisz szczegóły połączenia dla swojego serwera zdalnego. Twój dostawca hostingu może podać te wartości.

en: Enter your access credentials to connect to the storage provider.
pl: Wprowadź dane dostępowe, aby połączyć się z dostawcą magazynu.

en: Enter your license key
pl: Podaj klucz licencyjny

en: Enter your license key above
pl: Wprowadź swój klucz licencyjny powyżej

en: Enter your license key to unlock all Pro features
pl: Wprowadź swój klucz licencyjny, aby aktywować WP STAGING | PRO.

en: Enterprise Reliability
pl: Niezawodność klasy enterprise

en: Entire Network
pl: Cała sieć

en: Error
pl: Błąd

en: Error 403: Unauthorized Request
pl: Błąd 403: Nieautoryzowane żądanie

en: Error 429 - Server is rate limiting requests. Please try to resume after a minute. If this still not works, %s.
pl: Błąd 429 - Serwer ogranicza częstotliwość żądań. Proszę spróbować wznowić po minucie. Jeśli to nadal nie działa, %s.

en: Error 502 - Server error while processing the request. Please try to resume after a minute. If this still not works, %s.
pl: Błąd 502 - Błąd serwera podczas przetwarzania żądania. Proszę spróbować wznowić po minucie. Jeśli to nadal nie działa, %s.

en: Error 503 - Server error while processing the request. Please try to resume after a minute. If this still not works, %s.
pl: Błąd 503 - Błąd serwera podczas przetwarzania żądania. Proszę spróbować wznowić po minucie. Jeśli to nadal nie działa, %s.

en: Error 504 - Server timeout while processing the request. Please try to resume after a minute. If this still not works, %s.
pl: Błąd 504 - Przekroczono limit czasu serwera podczas przetwarzania żądania. Proszę spróbować wznowić po minucie. Jeśli to nadal nie działa, %s.

en: Error Code:
pl: Kod błędu:

en: Error on remote site (%1$s): %2$s
pl: Błąd w zdalnej witrynie (%1$s): %2$s

en: Error updating plugin. Please try updating manually
pl: Błąd podczas aktualizacji wtyczki. Spróbuj zaktualizować ręcznie

en: Error updating plugin: %s
pl: Błąd podczas aktualizacji wtyczki: %s

en: Error!
pl: Błąd!

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: Failed to activate the WP STAGING core plugin. Please contact support@wp-staging.com. Error message:
pl: Błąd: Nie udało się aktywować wtyczki WP STAGING core. Skontaktuj się z support@wp-staging.com. Komunikat błędu:

en: Error: Please choose correct name for the staging site.
pl: Błąd: Wybierz poprawną nazwę dla witryny testowej.

en: Error: Wrong URL for remote settings provided!
pl: Błąd: Podano nieprawidłowy URL dla zdalnych ustawień!

en: Errors
pl: Błąd

en: Estimated Size:
pl: Szacowany rozmiar:

en: Estimated necessary disk space:
pl: Szacowana wymagana przestrzeń dyskowa:

en: Estimated necessary disk space:
pl: Szacowane wymagane miejsce na dysku:

en: Estimated size
pl: Szacowany rozmiar

en: Even the WP Staging free version supports scheduled backups without any file size limitation!
pl: Nawet darmowa wersja WP Staging obsługuje zaplanowane kopie zapasowe bez ograniczeń rozmiaru pliku!

en: Every 12 Hours
pl: Co 12 godzin

en: Every 2 Days
pl: Co 2 dni

en: Every 2 weeks
pl: Co 2 tygodnie

en: Every 6 Hours
pl: Co 6 godzin

en: Everything is selected by default. Deselect items only if you want to keep specific tables or folders.
pl: Domyślnie zaznaczone jest wszystko. Odznacz elementy tylko wtedy, gdy chcesz zachować konkretne tabele lub foldery.

en: Everything is selected by default. Narrow it down if you only want to reset specific tables or folders.
pl: Domyślnie zaznaczone jest wszystko. Zawęź wybór, jeśli chcesz zresetować tylko konkretne tabele lub foldery.

en: Example:
pl: Przykład:

en: Exclude Rules
pl: Reguły wykluczeń

en: Exclude cache files
pl: Wyklucz pliki pamięci podręcznej

en: Exclude deactivated plugins
pl: Wyklucz dezaktywowane wtyczki

en: Exclude files greater than
pl: Wyklucz pliki logów

en: Exclude log files
pl: Wyklucz pliki logów

en: Exclude post revisions
pl: Wyklucz rewizje wpisów

en: Exclude rules
pl: Reguły wykluczeń

en: Exclude spam comments
pl: Wyklucz komentarze spamowe

en: Exclude unused themes
pl: Wyklucz nieużywane motywy

en: Excluded the following plugins:
pl: Wykluczono następujące wtyczki:

en: Expand or collapse folder
pl: Rozwiń lub zwiń folder

en: Expiration Date
pl: Edytuj dane klonu

en: Expires in %s
pl: Wygasa za %s

en: Expiry
pl: Wygaśnięcie

en: Export logs
pl: Eksportuj logi

en: ExtendedInserterWithoutTransaction Failed Query: %s
pl: ExtendedInserterWithoutTransaction — nieudane zapytanie: %s

en: External Database
pl: Zewnętrzna baza danych

en: External Database Access Data
pl: Dane dostępu do zewnętrznej bazy danych

en: Extra Directories to Copy
pl: Dodatkowe katalogi do skopiowania

en: Extra directories to copy
pl: Dodatkowe katalogi do skopiowania

en: Extract Files from:
pl: Wyodrębnij pliki z:

en: Extract Files from: %s
pl: Wyodrębnij pliki z: %s

en: Extract Selected
pl: Wyodrębnij zaznaczone

en: Extract a backup to inspect its contents or retrieve individual files.
pl: Wyodrębnij kopię zapasową, aby sprawdzić jej zawartość lub odzyskać pojedyncze pliki.

en: Extract and review backup contents without affecting your website.
pl: Wyodrębniaj i przeglądaj zawartość kopii zapasowych bez wpływu na witrynę.

en: Extract backups:
pl: Następna kopia zapasowa

en: Extracted to: %s
pl: Rozpakowano do: %s

en: Extracting files from backups is available in WP STAGING Pro.
pl: Wyodrębnianie plików z kopii zapasowych jest dostępne w WP STAGING Pro.

en: Extracting files...
pl: Wyodrębnianie plików...

en: Extracting files... (%1$d/%2$d)
pl: Rozpakowywanie plików… (%1$d/%2$d)

en: Extraction complete.
pl: Ekstrakcja ukończona.

en: Extraction completed successfully.
pl: Ekstrakcja zakończona pomyślnie.

en: Extraction in Progress
pl: Trwa ekstrakcja

en: Extraction requirements OK.
pl: Wymagania ekstrakcji spełnione.

en: FTP / SFTP service is not authenticated. Backup is still available locally.
pl: Usługa FTP / SFTP nie jest uwierzytelniona. Kopia zapasowa jest nadal dostępna lokalnie.

en: FTP Curl Client - Error code: %s
pl: FTP Curl Client - Kod błędu: %s

en: FTP Curl Client - Internal Server Error
pl: FTP Curl Client - Wewnętrzny błąd serwera

en: FTP Curl Client - Too many requests!
pl: FTP Curl Client - Zbyt wiele żądań!

en: FTP options
pl: Opcje FTP

en: FTP/SFTP's path checking: failed to append test file!
pl: Sprawdzanie ścieżki FTP/SFTP: nie udało się dopisać do pliku testowego!

en: FTP/SFTP's path checking: file size not matched!
pl: Sprawdzanie ścieżki FTP/SFTP: niezgodność rozmiaru pliku!

en: FTPS certificate is stored encrypted in the database.
pl: Certyfikat FTPS jest przechowywany w bazie danych w zaszyfrowanej formie.

en: FTPS security
pl: Zabezpieczenia FTPS

en: FTPS uses port 21 (explicit) or 990 (implicit). Certificate configuration may be required.
pl: FTPS używa portu 21 (jawny) lub 990 (niejawny). Może być wymagana konfiguracja certyfikatu.

en: FULLTEXT removed from query, as your current MySQL version does not support it. To not see this message anymore, please upgrade your MySQL version.
pl: Usunięto FULLTEXT z zapytania, ponieważ bieżąca wersja MySQL go nie obsługuje. Aby nie widzieć tej wiadomości, zaktualizuj wersję MySQL.

en: Fail to create a temporary login link. Please make sure your staging site is properly configured and try again. If the issue persists, contact WP STAGING support for assistance.
pl: Nie udało się utworzyć tymczasowego linku logowania. Upewnij się, że strona staging jest prawidłowo skonfigurowana i spróbuj ponownie. Jeśli problem nie ustępuje, skontaktuj się ze wsparciem WP STAGING.

en: Fail to refresh the access token, the process should resume automatically, if the error persists please reconnect to your remote storage account.
pl: Fail to refresh the access token, the process should resume automatically, if the error persists please reconnect to your dropbox account.

en: Fail! Destination is not a directory! %s
pl: Błąd! Miejsce docelowe nie jest katalogiem! %s

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Failed response
pl: Nieudana odpowiedź

en: Failed to create temporary login!
pl: Nie udało się utworzyć tymczasowego logowania!

en: Failed to create user account in the staging site database.
pl: Nie udało się utworzyć konta użytkownika w bazie danych witryny staging.

en: Failed to decrypt license response. Please reload the page and try again.
pl: Nie udało się odszyfrować odpowiedzi licencji. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Failed to delete the backup
pl: Nie udało się usunąć kopii zapasowej

en: Failed to extract files.
pl: Wyodrębnianie plików nie powiodło się.

en: Failed to get the list of backups!
pl: Nie udało się pobrać listy kopii zapasowych!

en: Failed to initialize FTP / SFTP client.
pl: Nie udało się zainicjalizować klienta FTP / SFTP.

en: Failed to insert/update option '%s' in options table for blog_id: %s and site_id: %s.
pl: Nie udało się wstawić/zaktualizować opcji '%s' w tabeli opcji dla blog_id: %s i site_id: %s.

en: Failed to install wpstg-restore.php in the root path. Invalid site url
pl: Nie udało się zainstalować wpstg-restore.php w katalogu głównym. Nieprawidłowy adres URL strony

en: Failed to install wpstg-restore.php in the root path. Please contact support@wp-staging for help.
pl: Nie znaleziono pliku wpstg-restore.php. Skontaktuj się z support@wp-staging, aby uzyskać pomoc.

en: Failed to install wpstg-restore.php in the root path. Please contact support@wp-staging for help: %s
pl: Nie udało się zainstalować wpstg-restore.php w katalogu głównym. Skontaktuj się z support@wp-staging, aby uzyskać pomoc: %s

en: Failed to install wpstg-restore.php in the root path. The root path is not writeable. Please contact support@wp-staging for help.
pl: Nie znaleziono pliku wpstg-restore.php. Skontaktuj się z support@wp-staging, aby uzyskać pomoc.

en: Failed to query user data on the staging site database.
pl: Nie udało się wykonać zapytania o dane użytkownika w bazie danych witryny staging.

en: Failed to remove option '%s' from options table for blog_id: %s and site_id: %s.
pl: Nie udało się usunąć opcji '%s' z tabeli opcji dla blog_id: %s i site_id: %s.

en: Failed to send OTP
pl: Nie udało się zapisać danych!

en: Failed to synchronize user account: %s
pl: Nie udało się zsynchronizować konta użytkownika: %s

en: Failed to update Domain and Path in blogs table for blog_id: %s and site_id: %s.
pl: Failed to update Domain and Path in blogs table for blog_id: %s and site_id: %s

en: Failed to update Domain and Path in site table.
pl: Failed to update Domain and Path in site table

en: Failed to update home URL in options table for blog_id: %s and site_id: %s.
pl: Failed to update home URL in options table for blog_id: %s and site_id: %s

en: Failed to update plugin.
pl: Aktualizacja nie powiodła się! Spróbuj ponownie.

en: Failed to update site URL and home URL in database.
pl: Skipped updating site URL and home URL, as they already same

en: Failed to update site URL in options table for blog_id: %s and site_id: %s.
pl: Failed to update site URL in options table for blog_id: %s and site_id: %s

en: Failed to update staging site.
pl: Nie udało się zaktualizować strony testowej.

en: Failed to update temporary login!
pl: Nie udało się zaktualizować tymczasowego logowania!

en: Failed to update the WordPress cron jobs. Please try again or contact us.
pl: Nie udało się zaktualizować zadań cron WordPress. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami.

en: Failed to update the backup schedule!
pl: Nie udało się zaktualizować harmonogramu kopii zapasowej!

en: Failed to update user account on the staging site database.
pl: Nie udało się zaktualizować konta użytkownika w bazie danych witryny staging.

en: Failed to update! Try again.
pl: Aktualizacja nie powiodła się! Spróbuj ponownie.

en: Failed to upload file to FTP server. Check write permissions and the target path.
pl: Nie można połączyć się z serwerem FTP. Sprawdź swoje uprawnienia.

en: Failed to write extracted file.
pl: Nie udało się zapisać wyodrębnionego pliku.

en: Fast local spin-up:
pl: Szybkie lokalne uruchomienie:

en: Faster transfer method for testing. Switch back anytime.
pl: Szybsza metoda transferu do testów. Możesz wrócić w dowolnej chwili.

en: Fatal Error:
pl: Błąd krytyczny:

en: Fatal Error:
pl: Błąd krytyczny:

en: Fatal Error: Trying to delete table %s of main WP installation!
pl: Błąd krytyczny: Próba usunięcia tabeli %s głównej instalacji WP!

en: Fatal Error: Trying to delete view %s of main WP installation!
pl: Błąd krytyczny: Próba usunięcia widoku %s głównej instalacji WP!

en: Fetching backups parts...
pl: Pobieranie części kopii zapasowych...

en: File Copy Batch Size
pl: Rozmiar partii kopiowania plików

en: File Copy Limit
pl: Limit kopiowania plików

en: File Extension
pl: Rozszerzenie pliku

en: File Extraction
pl: Wyodrębnianie plików

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File Size
pl: Rozmiar pliku

en: File Size:
pl: Rozmiar pliku

en: File not available on remote server
pl: Plik niedostępny na zdalnym serwerze

en: File upload incomplete. Expected Size: %s, Actual Size: %s
pl: Przesyłanie pliku niekompletne. Oczekiwany rozmiar: %s, Rzeczywisty rozmiar: %s

en: File uploaded successfully
pl: Plik przesłany pomyślnie

en: Files
pl: Pliki

en: Files & folders
pl: Pliki i foldery

en: Files &amp; folders
pl: Pliki &amp; foldery

en: Files in wp-content excl. plugins, themes, uploads and mu-plugins.
pl: Pliki w wp-content z wyłączeniem plugins, themes, uploads i mu-plugins.

en: Files larger than <strong>%1$s MB</strong> are currently excluded from cloning. %2$sChange file size limit%3$s
pl: Pliki większe niż <strong>%1$s MB</strong> są obecnie wykluczone z klonowania. %2$sZmień limit rozmiaru pliku%3$s

en: Files over %s MB are skipped
pl: Pliki większe niż %s MB są pomijane

en: Files: Backing Up WP Staging Content Dir
pl: Pliki: Tworzenie kopii zapasowej katalogu WP Staging Content

en: Files: Cleaning up directories: Plugins, Themes, Uploads!
pl: Pliki: Czyszczenie katalogów: Wtyczki, Motywy, Przesyłanie!

en: Files: Error - %s. Backing Uploads Dir
pl: Pliki: Błąd - %s. Kopia zapasowa katalogu Uploads

en: Files: Error - %s. Content cleaning.
pl: Pliki: Błąd - %s. Czyszczenie zawartości.

en: Files: Error - No such directory exists: %s. Backup Uploads Dir
pl: Pliki: Błąd - Taki katalog nie istnieje: %s. Katalog Uploads kopii zapasowej

en: Files: Finished Backing Up and Cleaning Uploads Dir
pl: Pliki: Zakończono tworzenie kopii zapasowej i czyszczenie katalogu Uploads

en: Files: Finished cleaning!
pl: Pliki: Czyszczenie zakończone!

en: Files: Moving Uploads Dir for Backup
pl: Pliki: Przenoszenie katalogu Uploads na potrzeby kopii zapasowej

en: Files: Removing Old Uploads Dir Backup
pl: Pliki: Usuwanie starej kopii zapasowej katalogu Uploads

en: Files: Resetting staging site: %s.
pl: Pliki: Resetowanie witryny testowej: %s.

en: Files: Skipped cleaning Plugins and Themes directories!
pl: Pliki: Pominięto czyszczenie katalogów Wtyczek i Motywów!

en: Fine-tune performance settings
pl: Przeczytaj raport wydajności

en: Finish: Scheduled uploads backup at wp-content/uploads.wpstg_backup to be deleted after 7 days.
pl: Gotowe: Zaplanowana kopia zapasowa uploads w wp-content/uploads.wpstg_backup zostanie usunięta po 7 dniach.

en: Finished Successfully
pl: Zakończono pomyślnie

en: Finishing...
pl: Kończenie...

en: Fix WP-Cron
pl: Napraw WP-Cron

en: Folder Name
pl: Nazwa katalogu

en: Folder name used in the staging URL and directory path.
pl: Nazwa folderu używana w adresie URL witryny testowej i ścieżce katalogu.

en: Folders
pl: Foldery

en: Follow us on GitHub
pl: Obserwuj nas na GitHub

en: Follow us on X
pl: Obserwuj nas na X

en: Following the best development practices, WP STAGING tries to prevent directory listing on it's own directories
    that might contain sensitive data. This warning tells you that we could not prevent directory listing on one
    of the directories.
pl: Following the best development practices, WP STAGING tries to prevent directory listing on it's own directories\
    that might contain sensitive data. This warning tells you that we could not prevent directory listing on one\
    of the directories.

en: For FTP, password cannot be empty.
pl: Dla FTP hasło nie może być puste.

en: For SFTP, either password or key must be provided.
pl: Dla SFTP wymagane jest podanie hasła lub klucza.

en: For dev servers with self-signed certificates. This keeps the connection secure and avoids "Error 60".
pl: Dla serwerów deweloperskich z certyfikatami z podpisem własnym. To utrzymuje bezpieczne połączenie i unika "Error 60".

en: For large agencies needing maximum capacity.
pl: Dla dużych agencji potrzebujących maksymalnej pojemności.

en: For more information, you can read the following article: <a href="%s" target="_blank">WP Engine Subdirectory Staging</a>
pl: For more information, you can read the following article: <a href=\"%s\" target=\"_blank\">WP Engine Subdirectory Staging</a>

en: For offline or firewalled servers
pl: Dla serwerów offline lub za zaporą sieciową

en: For small agencies managing a few clients.
pl: Dla małych agencji zarządzających kilkoma klientami.

en: For your security, we've sent a verification code to your email address: %s. Please enter the code below to continue.
pl: Dla bezpieczeństwa wysłaliśmy kod weryfikacyjny na adres e-mail: %s. Wprowadź kod poniżej, aby kontynuować.

en: Force Send Debug Log
pl: Wymuś wysłanie logu debugowania

en: Free
pl: Darmowy

en: Free version not supported on multisite!
pl: Darmowa wersja nie jest obsługiwana na multisite!

en: Friday
pl: Piątek

en: From
pl: Z

en: Full URL where the staging site is accessible.
pl: Pełny adres URL, pod którym dostępna jest witryna testowa.

en: GREATER THAN
pl: WIĘCEJ NIŻ

en: General
pl: Ogólne

en: General Backup Status
pl: Ogólny status kopii zapasowej

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generate Login Link
pl: Generuj link logowania

en: Generate login link for the selected staging site.
pl: Wygeneruj link logowania dla wybranej strony testowej.

en: German Engineering
pl: Niemiecka inżynieria

en: Get Help
pl: Uzyskaj pomoc

en: Get Pro Version
pl: Kup wersję Pro

en: Get Reminder Email
pl: Otrzymaj e-mail przypominający

en: Get WP Staging Pro
pl: Kup WP Staging Pro

en: Get activation code
pl: Pobierz kod aktywacyjny

en: Get more control over your notifications by using WP Staging Pro.
pl: Zyskaj większą kontrolę nad powiadomieniami dzięki WP Staging Pro.

en: Get reminders that this staging site still exists.
pl: Otrzymuj przypomnienia, że ta witryna testowa nadal istnieje.

en: Get the activation code from your browser
pl: Pobierz kod aktywacyjny ze swojej przeglądarki

en: Get the link from Backup &#10132; Actions &#10132; Copy Backup Link.
pl: Pobierz link z Kopia zapasowa &#10132; Akcje &#10132; Kopiuj link kopii zapasowej.

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Go to <a href="%s" target="_blank">Settings > General</a> and make sure that WordPress Address (URL) and Site Address (URL) both start wth either http or https scheme.
pl: Go to <a href=\"%s\" target=\"_blank\">Settings > General</a> and make sure that WordPress Address (URL) and Site Address (URL) both start wth either http or https scheme.

en: Go to step 1: Install CLI
pl: Przejdź do kroku 1: Zainstaluj CLI

en: Go to step 2: Create Site
pl: Przejdź do kroku 2: Utwórz stronę

en: Go to step 3: Restore Backup
pl: Przejdź do kroku 3: Przywróć kopię zapasową

en: Google Drive Type
pl: Google Drive

en: Google Drive disconnected unexpectedly, please go to %s, remove settings and sign in again.
pl: Google Drive disconnected unexpectedly, please go to %s and sign in again.

en: Google Drive is not authenticated. Backup is still available locally.
pl: Google Drive nie jest uwierzytelniony. Kopia zapasowa jest nadal dostępna lokalnie.

en: Google account settings
pl: Ustawienia konta Google

en: Got it
pl: Rozumiem

en: HTTP Auth
pl: Uwierzytelnianie HTTP

en: HTTP password
pl: Hasło HTTP

en: HTTP username
pl: Nazwa użytkownika HTTP

en: Help improve this plugin by sharing anonymous usage data.
pl: Pomóż ulepszyć tę wtyczkę, udostępniając anonimowe dane użytkowania.

en: Hide Full Message
pl: Pokaż pełną wiadomość

en: Hide Logs
pl: Ukryj logi

en: Hide password
pl: Ukryj hasło

en: High
pl: Wysoki

en: High Performance
pl: Wysoka wydajność

en: Hold on, another WP STAGING process is already running...
pl: Chwilę, inny proces WP STAGING już działa...

en: Host field is required.
pl: Pole hosta jest wymagane.

en: Host key fingerprint
pl: Odcisk palca klucza hosta

en: Host, port, and username cannot be empty.
pl: Host, port i nazwa użytkownika nie mogą być puste.

en: Hostname or IP address of the separate database server.
pl: Nazwa hosta lub adres IP oddzielnego serwera bazy danych.

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: How files are uploaded. PUT mode works for most servers.
pl: Jak przesyłane są pliki. Tryb PUT działa dla większości serwerów.

en: How often:
pl: Jak często:

en: How to activate email sending
pl: Jak aktywować wysyłanie wiadomości e-mail

en: How to activate permalinks
pl: Jak aktywować linki bezpośrednie

en: How to create Amazon API keys and a S3 bucket
pl: Jak utworzyć klucze API Amazon i zasobnik S3

en: How to create your own Google API keys
pl: Jak utworzyć klucze API Amazon i zasobnik S3

en: How to delete the cache.
pl: Jak wyczyścić pamięć podręczną.

en: How to fix this.
pl: Jak to naprawić.

en: How to:
pl: Jak:

en: I allow WP STAGING to use my email to reply to my request. %s
pl: Zezwalam WP STAGING na użycie mojego e-maila do odpowiedzi na moje zgłoszenie. %s

en: I moved this staging site and understand that changing these values can break push/pull functionality.
pl: Przeniosłem tę witrynę testową i rozumiem, że zmiana tych wartości może uszkodzić funkcję push/pull.

en: I understand this %1$s %2$s and permanently deletes my staging changes.
pl: Rozumiem, że to %1$s %2$s i trwale usuwa moje zmiany testowe.

en: I understand this permanently %1$s %2$s and cannot be undone.
pl: Rozumiem, że to trwale %1$s %2$s i nie można tego cofnąć.

en: I understand this will %1$s selected data on %2$s.
pl: Rozumiem, że spowoduje to %1$s wybranych danych w %2$s.

en: I understand this will overwrite data on the target site.
pl: Rozumiem, że spowoduje to nadpisanie danych na stronie docelowej.

en: I understand this will overwrite selected target data and I have verified my backup.
pl: Rozumiem, że spowoduje to nadpisanie wybranych danych docelowych, i zweryfikowałem kopię zapasową.

en: I understand! (Do not show this again)
pl: Rozumiem! (Nie pokazuj tego ponownie)

en: If WP STAGING saved you time, an honest review on WordPress.org would help us a lot.
pl: Jeśli WP STAGING zaoszczędził Ci czas, szczera recenzja na WordPress.org bardzo by nam pomogła.

en: If a scheduled backup fails, send a report to the Slack channel.
pl: Jeśli zaplanowana kopia zapasowa się nie powiedzie, wyślij raport na kanał Slack.

en: If login is not possible, please use the %s.
pl: Jeśli logowanie nie jest możliwe, użyj %s.

en: If the account already exists, the password will be updated.
pl: Jeśli konto już istnieje, hasło zostanie zaktualizowane.

en: If the update isn't available for you yet, it will appear soon, or you can download it anytime from
pl: Jeśli aktualizacja nie jest jeszcze dla Ciebie dostępna, pojawi się wkrótce lub możesz ją pobrać w dowolnym momencie z

en: If you close this window the upload will be aborted.
pl: Jeśli zamkniesz to okno, przesyłanie zostanie przerwane.

en: If you created any staging site with the Next-Gen engine, do not rely on it: it may contain corrupted content. Please delete that staging site and create a new one with the Classic engine.
pl: Jeśli utworzyłeś witrynę staging za pomocą silnika Next-Gen, nie polegaj na niej: może zawierać uszkodzoną treść. Usuń tę witrynę staging i utwórz nową za pomocą silnika Classic.

en: If you want to deauthorize WP Staging from accessing your Google Drive, do so in your %s. %s this action will disconnect all other connected websites, and each one will need to be reconnected, especially important for agencies and users managing many websites.
pl: Jeśli chcesz cofnąć autoryzację WP Staging do dostępu do Google Drive, zrób to w swoich %s. %s ta czynność odłączy wszystkie inne połączone strony i każda z nich będzie wymagała ponownego połączenia, co jest szczególnie ważne dla agencji i użytkowników zarządzających wieloma stronami.

en: If your database server does not support SSL or you disabled databaseSsl and see "Error establishing a database connection", remove this %s from wp-config.php
pl: Jeśli serwer bazy danych nie obsługuje SSL lub wyłączono databaseSsl i pojawia się błąd "Error establishing a database connection", usuń ten %s z wp-config.php

en: Important Requirement
pl: Ważne wymaganie

en: Important:
pl: Ważne:

en: Important: We recommend updating before pushing your staging site live to ensure optimal compatibility and performance.
pl: Ważne: Zaleca się aktualizację wtyczki przed przesłaniem witryny testowej na witrynę produkcyjną.

en: Importing user excluded by filter.
pl: Import użytkowników wykluczony przez filtr.

en: In this case, the ID is: 1JUyTvw38JCxExXqld1lFYWbpqtCpl3Z0
pl: W tym przypadku ID to: 1JUyTvw38JCxExXqld1lFYWbpqtCpl3Z0

en: Included in your %s plan.
pl: Zawarte w twoim planie %s.

en: Includes plugins, themes, uploads, and other WordPress files.
pl: Obejmuje wtyczki, motywy, pliki uploads i inne pliki WordPress.

en: Includes plugins, themes, uploads, and other WordPress files. Files larger than %s MB are skipped by default.
pl: Obejmuje wtyczki, motywy, przesłane pliki i inne pliki WordPress. Pliki większe niż %s MB są domyślnie pomijane.

en: Includes up to 25 sites. You only pay the prorated difference.
pl: Obejmuje do 25 stron. Płacisz tylko proporcjonalną różnicę.

en: Incompatible PHP Version
pl: Niekompatybilna wersja PHP

en: Incorrect credentials! Only administrators can access this page. Please try the default <a target="_blank" href="%s">login</a> form or read this <a target="_blank" href="%s">guide</a>.
pl: Incorrect credentials! Only administrators can access this page. Please try the default <a target=\"_blank\" href=\"%s\">login</a> form or read this <a target=\"_blank\" href=\"%s\">guide</a>.

en: Incorrect credentials! Only administrators or explicitly authorized users can access this page. Please try the default <a target="_blank" href="%s">login</a> form or read this <a target="_blank" href="%s">guide</a>.
pl: Incorrect credentials! Only administrators or explicitly authorized users can access this page. Please try the default <a target=\"_blank\" href=\"%s\">login</a> form or read this <a target=\"_blank\" href=\"%s\">guide</a>.

en: Initializing. Please wait, process is starting...
pl: Inicjalizacja. Proszę czekać, proces się rozpoczyna...

en: Initializing...
pl: Inicjalizacja...

en: Install & Activate Now
pl: Zainstaluj i aktywuj teraz

en: Install & Migrate:
pl: Zainstaluj i przenieś:

en: Install CLI
pl: Zainstaluj CLI

en: Install Restore Script on This Site
pl: Zainstaluj skrypt przywracania na tej stronie

en: Install WP Staging CLI
pl: Krok 1: Zainstaluj WP Staging CLI

en: Installed themes and related files
pl: Zainstalowane motywy i powiązane pliki

en: Instead, you can use the WP Staging %s to create a staging site on a separate host.
pl: Zamiast tego można użyć WP Staging %s, aby utworzyć stronę staging na oddzielnym hoście.

en: Insufficient Database Privileges
pl: Różne właściwości bazy danych

en: Internal name used to identify this staging site.
pl: Wewnętrzna nazwa używana do identyfikacji tej witryny testowej.

en: Invalid FTP mode!
pl: Nieprawidłowy tryb FTP!

en: Invalid FTP type!
pl: Nieprawidłowy typ FTP!

en: Invalid JSON. Make sure you copied the entire page content from the browser.
pl: Nieprawidłowy JSON. Upewnij się, że skopiowałeś całą zawartość strony z przeglądarki.

en: Invalid License! Your license key of WP Staging Pro is invalid or deactivated.
pl: Nieprawidłowa licencja! Klucz licencyjny WP Staging Pro jest nieprawidłowy lub dezaktywowany.

en: Invalid Request!
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: Invalid Request! Backup upload was not prepared...
pl: Nieprawidłowe żądanie! Przesyłanie kopii zapasowej nie zostało przygotowane...

en: Invalid Request! No user found
pl: Nieprawidłowe dane żądania

en: Invalid Request! OTP is missing
pl: Nieprawidłowe żądanie! Brak OTP

en: Invalid Request! Session ID is missing
pl: Nieprawidłowe żądanie! Brak ID sesji

en: Invalid Request! User is not authenticated
pl: Nieprawidłowe żądanie! Użytkownik nie jest uwierzytelniony

en: Invalid Request! User is not authenticated.
pl: Nieprawidłowe żądanie! Użytkownik nie jest uwierzytelniony.

en: Invalid Storage Provider! Please contact support@wp-staging.com.
pl: Your license key has been disabled. Please contact support@wp-staging.com.

en: Invalid access
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: Invalid backup file content
pl: Nieprawidłowa zawartość pliku kopii zapasowej

en: Invalid backup file extension: %s
pl: Nieprawidłowe rozszerzenie pliku kopii zapasowej: %s

en: Invalid backup filename.
pl: Nieprawidłowa nazwa pliku kopii zapasowej.

en: Invalid extraction path for %s.
pl: Nieprawidłowa ścieżka ekstrakcji dla %s.

en: Invalid host name. Please provide it in a format like http://example.com
pl: Nieprawidłowa nazwa hosta. Podaj ją w formacie jak http://example.com

en: Invalid request data
pl: Nieprawidłowe dane żądania

en: Invalid request.
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: Invalid request. Staging site is missing.
pl: Nieprawidłowe żądanie. Brak strony staging.

en: Invalid request. Staging site not found.
pl: Nieprawidłowe dane żądania

en: Invalid response format. Make sure you copied the full JSON response from the activation URL.
pl: Nieprawidłowy format odpowiedzi. Upewnij się, że skopiowałeś pełną odpowiedź JSON z adresu URL aktywacji.

en: Invalid role selected for temporary login.
pl: Nie udało się utworzyć tymczasowego logowania!

en: Invalid upload path.
pl: Nieprawidłowa ścieżka przesyłania.

en: Is this the best backup & migration plugin?
pl: Czy to najlepsza wtyczka do kopii zapasowych i migracji?

en: Issue not reported.
pl: Problem nie został zgłoszony.

en: It seems like magic login cannot be used on the staging site(%s). Please update WP STAGING on the staging site before creating a magic login link!
pl: Wygląda na to, że magiczne logowanie nie może być użyte na stronie testowej (%s). Zaktualizuj WP STAGING na stronie testowej przed utworzeniem magicznego linku logowania!

en: It seems like your hosting provider is WP Engine. Please note that permalinks may not work on sub-directory staging sites.
pl: Wygląda na to, że Twoim dostawcą hostingu jest WP Engine. Pamiętaj, że bezpośrednie odnośniki mogą nie działać w witrynach staging w podkatalogach.

en: It's recommended to increase the memory limit to 256M or more! If cloning/pushing <strong>fails</strong> <a href="%s" target="_blank">increase the memory limit</a>.
pl: It's recommended to increase the memory limit to 256M or more! If cloning/pushing <strong>fails</strong> <a href=\"%s\" target=\"_blank\">increase the memory limit</a>.

en: Items / Size
pl: Elementy / Rozmiar

en: Items to overwrite:
pl: Elementy do nadpisania:

en: Jetpack constant JETPACK_STAGING_MODE is enabled on this staging site.
pl: Stała Jetpack JETPACK_STAGING_MODE jest włączona na tej stronie testowej.

en: Job completed successfully
pl: Plik przesłany pomyślnie

en: Job failed
pl: Niepowodzenie

en: Job failed due to a fatal error! Error data: %s
pl: Zadanie nie powiodło się z powodu błędu krytycznego! Dane błędu: %s

en: Job is cancelled
pl: Zadanie zostało anulowane

en: Job progress
pl: Postęp

en: Keep Permalinks
pl: Zachowaj bezpośrednie odnośniki

en: Keep last %d backup%s
pl: Zachowaj ostatnie %d kopii zapasowych%s

en: Keep more than one automatic backup with WP Staging Pro!
pl: Zachowaj więcej niż jedną automatyczną kopię zapasową z WP Staging Pro!

en: Keep running
pl: Kontynuuj działanie

en: Keep this on. Turn it off only if you understand the risk.
pl: Pozostaw włączone. Wyłącz tylko, jeśli rozumiesz ryzyko.

en: Kept
pl: Zachowane

en: Key
pl: Klucz

en: Key Passphrase
pl: Hasło klucza

en: Knowledgebase
pl: Baza wiedzy

en: LESS THAN
pl: MNIEJ NIŻ

en: Larger files are skipped to speed up cloning. This may exclude large media, videos, archives or downloads.
pl: Większe pliki są pomijane, aby przyspieszyć klonowanie. Może to wykluczyć duże media, filmy, archiwa lub pliki do pobrania.

en: Last Backup
pl: Ostatnia kopia zapasowa

en: Last Login
pl: Ostatnie logowanie

en: Last Saved:
pl: Ostatnia modyfikacja:

en: Last modified:
pl: Ostatnia modyfikacja:

en: Last scheduled backup failed.
pl: Ostatnia zaplanowana kopia zapasowa nie powiodła się.

en: Later
pl: Później

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn how to customize exclusions.
pl: Dowiedz się, jak dostosować wykluczenia.

en: Learn how to fix it
pl: Jak to naprawić.

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more (Pro)
pl: Dowiedz się więcej (Pro)

en: Leave a Review
pl: Napisz recenzję

en: Let the staging site send real emails after the update. Keep off so test activity never reaches real users.
pl: Pozwala witrynie testowej wysyłać prawdziwe e-maile po aktualizacji. Proszę pozostawić wyłączone, aby działania testowe nigdy nie dotarły do rzeczywistych użytkowników.

en: Level
pl: Poziom

en: License
pl: Licencja

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: License Key Status
pl: Status klucza licencyjnego

en: License Key: %s
pl: Klucz licencyjny: %s

en: Link already exists
pl: Link już istnieje

en: LiteSpeed server detected.
pl: Wykryto serwer LiteSpeed.

en: Live Site
pl: Witryna produkcyjna

en: Live site
pl: Witryna produkcyjna

en: Load Remote Backups
pl: Załaduj zdalne kopie zapasowe

en: Load from wp-config.php
pl: Załaduj z wp-config.php

en: Load more
pl: Załaduj więcej

en: Loading files...
pl: Ładowanie plików...

en: Local Backups:
pl: Lokalne kopie zapasowe:

en: Local Docker Environments
pl: Lokalne środowiska Docker

en: Local HTTPS:
pl: Lokalne HTTPS:

en: Local Staging Sites
pl: Witryny testowe

en: Local Storage
pl: Magazyn lokalny

en: Local via Docker
pl: Lokalnie przez Docker

en: Location field is required.
pl: Pole lokalizacji jest wymagane.

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log file not found
pl: Nie znaleziono pliku kopii zapasowej.

en: Log in with your license key or your exact backup file name.
pl: Zaloguj się przy użyciu klucza licencji lub dokładnej nazwy pliku kopii zapasowej.

en: Logging out from %s will permanently remove all saved settings and data related to this storage provider from the database. You will need to re-authenticate and reconfigure all settings if you want to use this storage provider again.
pl: Wylogowanie z %s trwale usunie wszystkie zapisane ustawienia i dane związane z tym dostawcą magazynu danych z bazy danych. Konieczne będzie ponowne uwierzytelnienie i skonfigurowanie wszystkich ustawień, jeśli zechcesz ponownie korzystać z tego dostawcy.

en: Login
pl: Logowanie

en: Login Count
pl: Liczba logowań

en: Login Link created successfully!
pl: Link logowania utworzony pomyślnie!

en: Login Permissions:
pl: Uprawnienia logowania:

en: Login link created successfully!
pl: Link logowania utworzony pomyślnie!

en: Login link removed successfully!
pl: Link logowania usunięty pomyślnie!

en: Login link updated successfully!
pl: Link logowania zaktualizowany pomyślnie!

en: Login not possible! Only administrators can access this page. Please try the default <a target="_blank" href="%s">login</a> form or read this <a target="_blank" href="%s">guide</a>.
pl: Login not possible! Only administrators can access this page. Please try the default <a target=\"_blank\" href=\"%s\">login</a> form or read this <a target=\"_blank\" href=\"%s\">guide</a>.

en: Login not possible! Only administrators or explicitly authorized users can access this page. Please try the default <a target="_blank" href="%s">login</a> form or read this <a target="_blank" href="%s">guide</a>.
pl: Login not possible! Only administrators or explicitly authorized users can access this page. Please try the default <a target=\"_blank\" href=\"%s\">login</a> form or read this <a target=\"_blank\" href=\"%s\">guide</a>.

en: Login will expire in
pl: Logowanie wygaśnie za

en: Login with username and password from the source site.
pl: Proszę zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła z witryny źródłowej.

en: Logout from Dropbox
pl: Wyloguj się z Dropbox

en: Logout from Microsoft OneDrive
pl: Wyloguj się z Google

en: Logout from pCloud
pl: Wyloguj się z Dropbox

en: Logs
pl: Pokaż logi

en: Lost your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Low
pl: Niski

en: Magic Login Links
pl: Udostępnij link logowania

en: Mail Settings
pl: Ustawienia poczty

en: Main Network Site
pl: Główna witryna sieci

en: Make sure the hostname points to the destination directory from above.
pl: Upewnij się, że nazwa hosta wskazuje na katalog docelowy z powyżej.

en: Manage Backup
pl: Zarządzaj kopią zapasową

en: Manage Plans
pl: Zarządzaj planami

en: Manage Staging Sites
pl: Zarządzaj witrynami testowymi

en: Manage billing and invoices in your Account Panel
pl: Zarządzaj licencją w swoim koncie

en: Manage user permissions and access control for staging operations
pl: Zarządzaj uprawnieniami użytkowników i kontrolą dostępu do operacji staging

en: Manual activation
pl: Aktywacja ręczna

en: Matches production versions:
pl: Odpowiada wersjom produkcyjnym:

en: Max Backups to Keep
pl: Maksymalna liczba kopii zapasowych do zachowania

en: Maximum File Size (MB)
pl: Maksymalny rozmiar pliku (MB)

en: Maximum backups to keep
pl: Maksymalna liczba przechowywanych kopii zapasowych

en: Maximum size of files that can be copied. Files larger than this will be skipped to prevent memory issues during staging.
pl: Maksymalny rozmiar plików, które mogą być kopiowane. Pliki większe od tego limitu będą pomijane, aby zapobiec problemom z pamięcią podczas operacji staging.

en: Maybe Later
pl: Może później

en: Maybe later
pl: Może później

en: Media Library
pl: Kopia zapasowa biblioteki mediów

en: Media files and images restore excluded by filter.
pl: Przywracanie plików multimedialnych i obrazów wykluczone przez filtr.

en: Media files and images will be added.
pl: Pliki multimedialne i obrazy zostaną dodane.

en: Media files and images will be replaced.
pl: Pliki multimedialne i obrazy zostaną zastąpione.

en: Media files such as images or documents in the media library.
pl: Pliki multimedialne, takie jak obrazy lub dokumenty w bibliotece mediów.

en: Medias will be pushed to:
pl: Multimedia zostaną wypchnięte do:

en: Medias will be pushed to:
pl: Media zostaną przesłane do:

en: Medium
pl: Średni

en: Migrate & move your website from one domain to another, even to a separate server. (Pro)
pl: Migruj i prześ swoją stronę z jednej domeny na drugą, nawet na osobny serwer. (Pro)

en: Migrate Website to Another Server or Domain
pl: Migracja strony na inny serwer lub domenę

en: Migrations
pl: Migracje

en: Missing Parts
pl: Brakujące części

en: Missing a feature
pl: Brakuje funkcji

en: Missing backup metadata for extraction.
pl: Brak metadanych kopii zapasowej do ekstrakcji.

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Monitored by
pl: Monitorowane przez

en: Monitored by
pl: Monitorowane przez

en: Monthly
pl: Co miesiąc

en: Most Popular
pl: Najpopularniejszy

en: Move WordPress
pl: Przenieś WordPress

en: Move sites between servers with one secure key.
pl: Przenoszenie stron między serwerami za pomocą jednego bezpiecznego klucza.

en: Mu-plugins restore excluded by filter.
pl: Przywracanie mu-plugins wykluczone przez filtr.

en: Mu-plugins will be added.
pl: Mu-plugins zostaną dodane.

en: Mu-plugins will be replaced.
pl: Mu-plugins zostaną zastąpione.

en: Multipart Backup
pl: Wieloczęściowa kopia zapasowa

en: Multipart backup contains these parts
pl: Wieloczęściowa kopia zapasowa zawiera te części

en: Multiple files or folders
pl: Wiele plików lub folderów

en: Multisite Ready
pl: Gotowe dla Multisite

en: Must-Use Plugins
pl: Wtyczki Must-Use

en: Must-use plugins and bootstrap files
pl: Wtyczki obowiązkowe i pliki bootstrap

en: Must-use plugins that are always active.
pl: Wtyczki must-use, które są zawsze aktywne.

en: My wp-admin is protected with HTTP Basic Auth
pl: Mój wp-admin jest chroniony przez HTTP Basic Auth

en: MySQL Server Version
pl: Wersja serwera MySQL

en: NEW
pl: NOWOŚĆ

en: NEXT
pl: DALEJ

en: Name
pl: Nazwa

en: Name and email
pl: Imię i e-mail

en: Name of the plugin
pl: Nazwa wtyczki

en: Name: %s. %s quota usage: %s used; %s available.
pl: Name: %s. %s quota usage: %s used,  %s available.

en: Need Help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Need more power? Upgrade your plan.
pl: Czytaj więcej lub ulepsz do Pro

en: Need push-to-live, cloud backups, or migrations?
pl: Potrzebujesz wdrożenia na produkcję, kopii w chmurze lub migracji?

en: Need to move this site elsewhere? You can also use backup files for transfers. <a href="%s" target="_blank">Read more</a>
pl: Chcesz przenieść tę witrynę gdzie indziej? Do przenoszenia możesz też użyć plików kopii zapasowej. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej</a>

en: Network & cURL
pl: Witryna sieci

en: Network Options
pl: Opcje sieci

en: Network Site
pl: Witryna sieci

en: Network Subsite
pl: Podstrona sieci

en: New & Improved
pl: Nowe i ulepszone

en: New Admin Account
pl: Nowe konto administratora

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: Next
pl: Następny krok

en: Next backup
pl: Następna kopia zapasowa

en: Next step
pl: Następny krok

en: Next-Gen will become your default when this staging job starts.
pl: Nowej generacji stanie się domyślna po uruchomieniu tego zadania stagingu.

en: Next: Select data
pl: Dalej: Wybierz dane

en: No
pl: Uwaga

en: No HTTP Basic Auth credentials are saved yet. Save your settings first, then test the connection.
pl: Nie zapisano jeszcze danych uwierzytelniających HTTP Basic Auth. Najpierw zapisz ustawienia, a następnie przetestuj połączenie.

en: No Login links found.
pl: Nie znaleziono linków logowania.

en: No available custom folders!
pl: Brak dostępnych niestandardowych folderów!

en: No backups found, nothing to delete.
pl: Nie znaleziono kopii zapasowych, nie ma nic do usunięcia.

en: No backups found, nothing to edit.
pl: Nie znaleziono kopii zapasowych, nie ma nic do edycji.

en: No backups found. Create a backup first, then come back here to get the command to restore the backup on your new local Docker site.
pl: Nie znaleziono kopii zapasowych. Najpierw utwórz kopię zapasową, a następnie wróć tutaj, aby uzyskać polecenie do przywrócenia kopii zapasowej na nowej lokalnej stronie Docker.

en: No files found in this folder.
pl: Nie znaleziono plików w tym folderze.

en: No files selected
pl: Nie wybrano plików

en: No files selected for extraction.
pl: Nie wybrano plików do ekstrakcji.

en: No items selected
pl: Nie wybrano żadnych elementów

en: No job ID found
pl: Nie znaleziono pliku kopii zapasowej.

en: No local Backups found. Create your first Backup above!
pl: Nie znaleziono lokalnych kopii zapasowych. Utwórz swoją pierwszą kopię zapasową powyżej!

en: No remote Backups found. Create your first Backup above!
pl: Nie znaleziono zdalnych kopii zapasowych. Utwórz swoją pierwszą kopię zapasową powyżej!

en: No response from server! Ensure credentials are correct. Please try again.
pl: Brak odpowiedzi z serwera! Upewnij się, że dane logowania są poprawne. Spróbuj ponownie.

en: No staging site yet
pl: Nie ma jeszcze witryny stagingowej

en: No table selected
pl: Nie wybrano tabeli

en: No target backup will be created. Keep this on, or create a full site backup manually before pushing.
pl: Kopia zapasowa celu nie zostanie utworzona. Pozostaw tę opcję włączoną albo ręcznie utwórz pełną kopię zapasową witryny przed wypchnięciem.

en: No target backup — not recommended
pl: Brak kopii zapasowej celu — niezalecane

en: No updates from the server. Please cancel the process if it does not stop automatically and contact support.
pl: Brak aktualizacji z serwera. Anuluj proces, jeśli nie zatrzyma się automatycznie, i skontaktuj się ze wsparciem.

en: None
pl: Brak

en: None of your backup data is sent to any other party! %s
pl: Żadne dane z kopii zapasowej nie są wysyłane do osób trzecich! %s

en: None of your backup data is sent to any other party! %s.
pl: Żadne dane z kopii zapasowej nie są wysyłane do osób trzecich! %s.

en: None selected
pl: Nic nie wybrano

en: Not a valid wpstg backup file
pl: Podaj prawidłowy URL pliku kopii zapasowej.

en: Not calculated yet
pl: Jeszcze nieobliczone

en: Not enabled — this staging site uses the current WordPress database.
pl: Niewłączone — ta witryna testowa używa bieżącej bazy danych WordPress.

en: Not saved yet!
pl: Jeszcze nie zapisano!

en: Not sure what to choose? Pick
pl: Nie wiesz co wybrać? Wybierz

en: Note
pl: Uwaga

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Note: If you want to keep specific files and don't want them to be replaced, you can use this <a href="%s" target="_blank">filter</a>
pl: Note: If you want to keep specific files and don't want them to be replaced, you can use this <a href=\"%s\" target=\"_blank\">filter</a>

en: Note: The grayed out tables have been disabled by the "wpstg_push_excluded_tables" filter and are therefore inactive.
pl: Note: The grayed out tables have been disabled by the \"wpstg_push_excluded_tables\" filter and are therefore inactive.

en: Note: This fix will create a backup of the corrupted staging site options and clean the listed staging sites. You will still be able to access your existing staging sites and can %s.
pl: Uwaga: Ta poprawka utworzy kopię zapasową uszkodzonych opcji strony staging i wyczyści wymienione strony staging. Nadal będziesz mieć dostęp do istniejących stron staging i możesz %s.

en: Note: This option is disabled as uploads dir was symlinked
pl: Uwaga: Ta opcja jest wyłączona, ponieważ katalog przesyłanych plików był dowiązany symbolicznie

en: Note: This option is disabled as uploads directory is symlinked
pl: Uwaga: Ta opcja jest wyłączona, ponieważ katalog przesyłanych plików jest dowiązany symbolicznie

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Nothing selected — open to choose what to delete
pl: Nic nie wybrano — otwórz, aby wybrać, co usunąć

en: Nothing selected — open to choose what to overwrite
pl: Nic nie wybrano — otwórz, aby wybrać, co zastąpić

en: Nothing selected — open to choose what to push
pl: Nic nie wybrano — otwórz, aby wybrać, co wypchnąć

en: Nothing selected — open to choose what to reset
pl: Nic nie wybrano — otwórz, aby wybrać, co zresetować

en: Nothing to sync
pl: Nic do zsynchronizowania

en: Nothing to test!
pl: Nie ma nic do przetestowania!

en: Nothing to worry but there is a glitch...
pl: Nic do martwienia się, ale jest pewien problem...

en: Notice
pl: Uwaga

en: Notice:
pl: Uwaga:

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notifications and automation
pl: Powiadomienia i automatyzacja

en: Notifications:
pl: Powiadomienia:

en: Now delete the theme and the website cache if the website does not look as expected!
pl: Teraz usuń motyw i pamięć podręczną strony, jeśli strona nie wygląda jak oczekiwano!

en: Now delete the theme and the website cache if the website does not look as expected!
pl: Wyczyść teraz pamięć podręczną motywu i witryny, jeśli witryna nie wygląda zgodnie z oczekiwaniami.

en: Now open a new thread in the
pl: Teraz otwórz nowy wątek na

en: Now you need to log-in using email and password that were in the Backup that you just restored. If you don't remember the credentials, click <span id="showAdminEmails">here</span> to see a list of admin e-mails you can use to restore your access by clicking "Forgot your password". This message will appear only once.
pl: Now you need to log-in using email and password that were in the Backup that you just restored. If you don't remember the credentials, click <span id=\"showAdminEmails\">here</span> to see a list of admin e-mails you can use to restore your access by clicking \"Forgot your password\". This message will appear only once.

en: Number of DB rows processed within one request for search and replace operations. Memory intensive process - lower values for large databases.
pl: Liczba wierszy bazy danych przetwarzanych w jednym żądaniu dla operacji wyszukiwania i zamiany. Proces intensywnie wykorzystujący pamięć – niższe wartości dla dużych baz danych.

en: Number of DB rows, that are queried within one request.
                                            The higher the value the faster the database copy process.
                                            To find out the highest possible values try a high value like 10.000 or more. If you get timeout issues, lower it
                                            until you get no more errors during copying process.
pl: Number of DB rows, that are queried within one request.\
                                            The higher the value the faster the database copy process.\
                                            To find out the highest possible values try a high value like 10.000 or more. If you get timeout issues, lower it\
                                            until you get no more errors during copying process.

en: Number of backups to keep before deleting old ones to free up storage space.
pl: Liczba kopii zapasowych do zachowania przed usunięciem starych w celu zwolnienia miejsca.

en: Number of files copied within one request. Higher values speed up file copying but may cause timeouts with large file sets.
pl: Liczba plików kopiowanych w jednym żądaniu. Wyższe wartości przyspieszają kopiowanie plików, ale mogą powodować przekroczenie limitu czasu przy dużych zbiorach plików.

en: OR
pl: LUB

en: OTP Error:
pl: Błąd:

en: OTP Error:
pl: Błąd OTP:

en: OTP Expired
pl: OTP wygasł

en: OTP Not Verified
pl: OTP niezweryfikowany

en: OTP already sent. Please wait %s seconds before sending another verification code.
pl: OTP został już wysłany. Poczekaj %s sekund przed wysłaniem kolejnego kodu weryfikacyjnego.

en: OTP feature is not enabled.
pl: Funkcja OTP nie jest włączona.

en: OTP sent successfully
pl: Zakończono pomyślnie

en: OTP sent successfully! Please wait %s seconds before requesting a new verification code...
pl: OTP wysłany pomyślnie! Poczekaj %s sekund przed wysłaniem nowego kodu weryfikacyjnego...

en: OTP verification is locked! Try again in after %s...
pl: Weryfikacja OTP jest zablokowana! Spróbuj ponownie po %s...

en: Off
pl: Wyłączone

en: Older backups are automatically deleted when this limit is reached.
pl: Starsze kopie zapasowe są automatycznie usuwane po osiągnięciu tego limitu.

en: On
pl: Włączone

en: On the source site:
pl: Na stronie źródłowej:

en: Once Weekly
pl: Raz w tygodniu

en: Once a month
pl: Raz w miesiącu

en: Once the job is cancelled, you will lose all of the progress made so far!
pl: Po anulowaniu zadania cały dotychczasowy postęp zostanie utracony!

en: One or more backup files have a missing or corrupted file index! It is highly recommended to create a new backup if you have not done so already.
pl: Jeden lub więcej plików kopii zapasowej ma brakujący lub uszkodzony indeks plików! Zdecydowanie zaleca się utworzenie nowej kopii zapasowej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

en: One time install that works with Docker Desktop and Docker Engine.
pl: Jednorazowa instalacja działająca z Docker Desktop i Docker Engine.

en: One-Time Backup
pl: Jednorazowa kopia zapasowa

en: Only enter the main ID of the Shared Drive or top-level Shared Folder.
pl: Wprowadź tylko główne ID Shared Drive lub folderu udostępnionego najwyższego poziomu.

en: Only fill this in if your /wp-admin is protected with HTTP Basic Authentication (browser login prompt). Background tasks (scans, updates, scheduled jobs) can't access wp-admin without these credentials and may fail. If you don't use HTTP Basic Auth for wp-admin, leave both fields blank.
pl: Wypełnij to pole tylko jeśli Twój /wp-admin jest chroniony przez HTTP Basic Authentication (monit logowania przeglądarki). Zadania w tle (skanowanie, aktualizacje, zaplanowane zadania) nie mogą uzyskać dostępu do wp-admin bez tych danych uwierzytelniających i mogą się nie powieść. Jeśli nie używasz HTTP Basic Auth dla wp-admin, pozostaw oba pola puste.

en: Only folders are backed up; files like %s are excluded and must be saved manually if needed. The following folders are also not included in the backup: %s, %s, and those containing WP Staging sites. To back up a staging site, open WP Staging on that site and create a backup directly from there.
pl: Kopiowane są tylko foldery; pliki takie jak %s są wykluczane i muszą być zapisane ręcznie, jeśli jest to potrzebne. Następujące foldery również nie są uwzględnione w kopii zapasowej: %s, %s oraz te zawierające strony WP Staging. Aby utworzyć kopię zapasową strony staging, otwórz WP Staging na tej stronie i utwórz kopię zapasową bezpośrednio stamtąd.

en: Only staging sites created with the Next-Gen (BETA) cloning engine can contain corrupted data.
pl: Tylko witryny staging utworzone za pomocą silnika klonowania Next-Gen (BETA) mogą zawierać uszkodzone dane.

en: Only super admins/network admins can create entire multisite networks.
pl: Tylko superadministratorzy/administratorzy sieci mogą tworzyć całkowite sieci multisite.

en: Only temporary
pl: Tylko tymczasowo

en: Only the selected items will be replaced on the target site.
pl: Tylko wybrane elementy zostaną zastąpione na stronie docelowej.

en: Only works when the staging site is on the same domain as production.
pl: Działa tylko wtedy, gdy witryna testowa znajduje się w tej samej domenie co strona produkcyjna.

en: Oops, your login link has expired. Use the form below to log in manually.
pl: Niestety, link logowania wygasł. Użyj poniższego formularza, aby zalogować się ręcznie.

en: Open
pl: Otwórz

en: Open <code style="font-size:inherit">https://yoursite.com/wpstg-restore.php</code> in your browser.
pl: Otwórz <code style="font-size:inherit">https://yoursite.com/wpstg-restore.php</code> w przeglądarce.

en: Open Preview
pl: Otwórz podgląd

en: Open Staging Site
pl: Otwórz witrynę testową

en: Open Support Forum
pl: Otwórz forum wsparcia

en: Open System Info > Logs
pl: Informacje o systemie

en: Open a support thread and send us the debug information
pl: Otwórz wątek wsparcia i wyślij nam informacje debugowania

en: Open forum
pl: Otwórz forum

en: Open staging site
pl: Otwórz witrynę staging

en: Open the staging site in a new tab
pl: Otwórz stronę testową w nowej karcie

en: Open to choose what to overwrite
pl: Otwórz, aby wybrać, co zastąpić

en: Open to choose what to push
pl: Otwórz, aby wybrać, co wypchnąć

en: Open to choose what to reset
pl: Otwórz, aby wybrać, co zresetować

en: Opens a review & confirmation step before anything is changed.
pl: Otwiera krok przeglądu i potwierdzenia przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian.

en: Optimize copy and search operations
pl: Optymalizuj operacje kopiowania i wyszukiwania

en: Optimizer
pl: Optymalizator

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Optional tasks that run once the staging site is created.
pl: Opcjonalne zadania uruchamiane po utworzeniu witryny testowej.

en: Optional, but recommended to avoid connecting to the wrong server.
pl: Opcjonalnie, ale zalecane, aby uniknąć połączenia z niewłaściwym serwerem.

en: Options below are pro features!
pl: Poniższe opcje to funkcje pro!

en: Or upload a backup file from a URL:
pl: Lub prześlij plik kopii zapasowej z adresu URL:

en: Or upload a backup file via FTP to:
pl: Lub prześlij plik kopii zapasowej przez FTP do:

en: Other Files
pl: Inne pliki

en: Other files in WP root folder
pl: Inne pliki w katalogu głównym WP

en: Other files in WP root folder restore excluded by filter.
pl: Przywracanie innych plików w folderze głównym WP wykluczone przez filtr.

en: Other files in WP root folder will be added.
pl: Inne pliki w folderze głównym WP zostaną dodane.

en: Other files in WP root folder will be replaced.
pl: Inne pliki w folderze głównym WP zostaną dodane.

en: Other files in wp-content
pl: Inne pliki w wp-content

en: Other files in wp-content folder restore excluded by filter.
pl: Przywracanie innych plików w folderze wp-content wykluczone przez filtr.

en: Other files in wp-content folder will be added.
pl: Inne pliki w folderze wp-content zostaną dodane.

en: Other files in wp-content folder will be replaced.
pl: Inne pliki w folderze wp-content zostaną zastąpione.

en: Other reason
pl: Inny powód

en: Otherwise forum moderators may remove the topic.
pl: W przeciwnym razie moderatorzy forum mogą usunąć temat.

en: Our %s
pl: Nasz %s

en: Our headquarter is located in Germany with a small team of highly skilled developers.
pl: Nasza siedziba znajduje się w Niemczech z małym zespołem wysoko wykwalifikowanych programistów.

en: Our privacy policy
pl: polityka prywatności

en: Out of disk space.
pl: Brak miejsca na dysku.

en: Override the staging site path or hostname.
pl: Nadpisz ścieżkę lub nazwę hosta witryny staging.

en: PHP Version not supported
pl: Wersja PHP nieobsługiwana

en: PHP debug.log
pl: logi debugowania

en: PHP does not have enough permission to read a themes directory: %s
pl: PHP nie ma wystarczających uprawnień do odczytu katalogu motywów: %s

en: PHP does not have enough permission to read the WordPress root directory: %s
pl: PHP nie ma wystarczających uprawnień do odczytu katalogu głównego WordPress: %s

en: PHP does not have enough permission to read the mu-plugins directory: %s
pl: PHP nie ma wystarczających uprawnień do odczytu katalogu mu-plugins: %s

en: PHP does not have enough permission to read the plugins directory: %s
pl: PHP nie ma wystarczających uprawnień do odczytu katalogu wtyczek: %s

en: PHP does not have enough permission to read the uploads directory: %s
pl: PHP nie ma wystarczających uprawnień do odczytu katalogu uploads: %s

en: PHP does not have enough permission to read the wp-content directory: %s
pl: PHP nie ma wystarczających uprawnień do odczytu katalogu wp-content: %s

en: PHP does not have enough permission to write to the WP STAGING data directory: %s
pl: PHP nie ma wystarczających uprawnień do zapisu w katalogu danych WP STAGING: %s

en: Page not found – Error 404 after Pushing
pl: Nie znaleziono strony – Błąd 404 po wypchnięciu

en: Pagebuilder plugin does not open (Divi, Elementor)
pl: Wtyczka Pagebuilder nie otwiera się (Divi, Elementor)

en: Part below is missing but you can still restore the other backup files!
pl: Poniższa część jest brakująca, ale nadal możesz przywrócić pozostałe pliki kopii zapasowej!

en: Parts below are missing but you can still restore the other backup files!
pl: Poniższe części są brakujące, ale nadal możesz przywrócić pozostałe pliki kopii zapasowej!

en: Parts with invalid size that should be uploaded again:
pl: Części o nieprawidłowym rozmiarze, które należy przesłać ponownie:

en: Passive
pl: Pasywny

en: Passive mode
pl: Tryb pasywny

en: Passphrase
pl: Hasło klucza

en: Password
pl: Hasło

en: Password Protection
pl: Ochrona hasłem

en: Password Required
pl: Wymagane hasło

en: Password cannot be empty.
pl: Hasło nie może być puste.

en: Password field is required.
pl: Pole hasła jest wymagane.

en: Password for the separate staging database.
pl: Hasło dla oddzielnej bazy danych witryny testowej.

en: Password:
pl: Hasło:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords do not match.
pl: Hasła nie są zgodne.

en: Paste certificate
pl: Wklej certyfikat

en: Paste key
pl: Wklej klucz

en: Paste the JSON response
pl: Wklej odpowiedź JSON

en: Paste the connection key from the source site to verify the connection.
pl: Wklej klucz połączenia ze strony źródłowej, aby zweryfikować połączenie.

en: Paste your connection key here...
pl: Wklej swój klucz połączenia tutaj...

en: Path
pl: Ścieżka

en: Path exists at link path
pl: Ścieżka istnieje w lokalizacji linku

en: Perfect for growing freelancers and devs.
pl: Idealny dla rozwijających się freelancerów i programistów.

en: Permalinks are active but may not work. Please %s to find out how to make them work.
pl: Permalinks are active but may not work. Please <a href=\"%s\" target=\"_blank\">read this article</a> to find out how to make them work.

en: Permanently delete staging site:
pl: Trwale usuń witrynę testową:

en: Personal
pl: Osobisty

en: Play demo video
pl: Odtwórz film demonstracyjny

en: Play video
pl: Odtwórz film

en: Please <a href="%s">activate</a> your license key or purchase a license at <a href="%s" rel="noopener" target="new">wp-staging.com</a>
pl: Proszę <a href="%s">aktywować</a> klucz licencji lub kup licencję w <a href="%s" rel="noopener" target="new">wp-staging.com</a>

en: Please Read This First:
pl: Przeczytaj to najpierw:

en: Please accept our privacy policy.
pl: Zaakceptuj naszą politykę prywatności.

en: Please activate the free
pl: Aktywuj wersję bezpłatną

en: Please also provide error messages and details of the issue and don't post only the debug code.
pl: Podaj również komunikaty błędów i szczegóły problemu, nie publikuj tylko kodu debugowania.

en: Please be cautious:
pl: Proszę zachować ostrożność:

en: Please confirm that the selected staging data will be permanently deleted.
pl: Potwierdź, że wybrane dane staging zostaną trwale usunięte.

en: Please contact WP Staging support if you need further assistance.
pl: Skontaktuj się z pomocą techniczną WP Staging, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy.

en: Please copy and paste this message and report it to us!
pl: Skopiuj i wklej tę wiadomość i zgłoś ją nam!

en: Please create a new backup.
pl: WP STAGING - Utwórz nową kopię zapasową.

en: Please describe the feature
pl: Opisz funkcję

en: Please do not forward this email.  If you didn`t request this code, you can ignore this message.
pl: Proszę nie przesyłać dalej tej wiadomości e-mail. Jeśli nie żądano tego kodu, można zignorować tę wiadomość.

en: Please do not reply to this email.
pl: Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość e-mail.

en: Please enter a valid backup file url.
pl: Podaj prawidłowy URL pliku kopii zapasowej.

en: Please enter correct backup file url
pl: Podaj poprawny URL pliku kopii zapasowej

en: Please enter folder path where backups will be stored.
pl: Wprowadź ścieżkę folderu, w którym będą przechowywane kopie zapasowe.

en: Please enter the Drive ID for the shared drive.
pl: Proszę wprowadzić identyfikator Drive dla udostępnionego dysku.

en: Please enter the email address of the person you wish to grant access to.
pl: Podaj adres e-mail osoby, której chcesz przyznać dostęp.

en: Please enter your email.
pl: Wprowadź swój adres e-mail.

en: Please enter your issue.
pl: Opisz swój problem.

en: Please paste the JSON response from the activation URL into the text area.
pl: Wklej odpowiedź JSON z adresu URL aktywacji do pola tekstowego.

en: Please report this warning <a href="%s" target="_blank">to our support</a> and keep using WP Staging!
pl: Please report this warning %s and keep using WP Staging!

en: Please select an expiry date to create a temporary login.
pl: Wybierz datę wygaśnięcia, aby utworzyć tymczasowe logowanie.

en: Please select at least one item to delete.
pl: Wybierz co najmniej jeden element do usunięcia.

en: Please send us the log files if you want WP Staging engineers to investigate this issue. %s
pl: Please send us the log files so that we can investigate this issue. %s

en: Please specify, if possible
pl: Podaj szczegóły, jeśli to możliwe

en: Please submit an error report and %s.
pl: Proszę przesłać raport błędu i %s.

en: Please submit an error report by using the CONTACT US button.
pl: Prześlij raport o błędzie, używając przycisku SKONTAKTUJ SIĘ.

en: Please try again or contact support.
pl: Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Please update the WP STAGING core plugin! The installed core plugin version is not up to date and it must be at least
pl: Zaktualizuj wtyczkę WP STAGING core! Zainstalowana wersja jest nieaktualna i musi być co najmniej

en: Please upgrade to WP Staging Pro to edit existing backup plans. You can delete this plan and create a new one if you want to change it.
pl: Ulepsz do WP Staging Pro, aby edytować istniejące plany kopii zapasowych. Możesz usunąć ten plan i utworzyć nowy, jeśli chcesz go zmienić.

en: Please wait %s seconds before requesting a new confirmation code...
pl: Poczekaj %s sekund przed wysłaniem nowego kodu potwierdzającego...

en: Please wait...this can take up a while.
pl: Proszę czekać... to może chwilę potrwać.

en: Please<a href="%s">enter your license key</a> to create and restore your backup files.
pl: Please<a href=\"%s\">enter your license key</a> to create and restore your backup files.

en: Plugin auto update failed.
pl: Przywracanie wtyczek wykluczone przez filtr.

en: Plugin events:
pl: Zdarzenia wtyczki:

en: Plugin files and active plugin states
pl: Pliki wtyczek i stany aktywnych

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Plugins restore excluded by filter.
pl: Przywracanie wtyczek wykluczone przez filtr.

en: Plugins will be added.
pl: Wtyczki zostaną dodane.

en: Plugins will be pushed to:
pl: Wtyczki zostaną wypchnięte do:

en: Plugins will be pushed to:
pl: Wtyczki zostaną przesłane do:

en: Plugins will be replaced.
pl: Wtyczki zostaną zastąpione.

en: Plugins, themes, uploads, core. Files over %s MB are skipped to speed up cloning — customizable.
pl: Wtyczki, motywy, pliki uploads, rdzeń. Pliki większe niż %s MB są pomijane, aby przyspieszyć klonowanie — z możliwością dostosowania.

en: Popular with agencies and developers.
pl: Popularny wśród agencji i programistów.

en: Port field is required.
pl: Pole portu jest wymagane.

en: Post name permalinks are disabled. %s
pl: 1. Post name permalinks on the %s have been disabled for technical reasons.

en: Prefix used by the staging tables in the separate database.
pl: Prefiks używany przez tabele testowe w oddzielnej bazie danych.

en: Prefix used by this staging site's database tables, for example wpstg0_.
pl: Prefiks używany przez tabele bazy danych tej witryny testowej, na przykład wpstg0_.

en: Prefix wpstgtmp_ and wpstgbak_ are reserved by WP Staging and cannot be used for cloning. Please use a different prefix.
pl: Prefiksy wpstgtmp_ oraz wpstgbak_ są zarezerwowane przez WP Staging i nie mogą być używane do klonowania. Użyj innego prefiksu.

en: Preparing data for Pull
pl: Przygotowywanie danych do Pull

en: Prerequisites
pl: Wymagania wstępne

en: Preselected
pl: Wstępnie wybrane

en: Preselected defaults
pl: Wstępnie wybrane ustawienia domyślne

en: Preselected reset data ready to review
pl: Wstępnie wybrane dane do resetu gotowe do przejrzenia

en: Preserve Data
pl: Zachowaj dane

en: Preserve current admin login on this site
pl: Zachowaj bieżące dane logowania administratora na tej stronie

en: Prevent staging from sending real emails, running WordPress cron, or triggering WooCommerce background actions.
pl: Zapobiegnij wysyłaniu prawdziwych e-maili z witryny testowej, uruchamianiu cron WordPress oraz wyzwalaniu działań WooCommerce w tle.

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Private key for authentication. Keep this key secure.
pl: Klucz prywatny do uwierzytelniania. Przechowuj ten klucz w bezpiecznym miejscu.

en: Pro lets you disable outgoing emails from staging.
pl: Pro pozwala wyłączyć wychodzące e-maile z witryny testowej.

en: Pro lets you prevent WooCommerce background actions from running on staging.
pl: Pro pozwala zapobiec wykonywaniu działań WooCommerce w tle na witrynie testowej.

en: Pro lets you stop scheduled tasks from running on staging.
pl: Pro pozwala zatrzymać uruchamianie zaplanowanych zadań na witrynie testowej.

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Process Finished
pl: Proces zakończony

en: Processing Data
pl: Przetwarzanie danych

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Production Site
pl: Witryna produkcyjna

en: Production files and non-staging database tables are never selected.
pl: Pliki produkcyjne i tabele bazy danych spoza witryny testowej nigdy nie są zaznaczane.

en: Production site
pl: Witryna produkcyjna

en: Profile ID is required.
pl: Wymagany jest identyfikator profilu.

en: Profile deleted successfully.
pl: Profil został pomyślnie usunięty.

en: Profile name
pl: Nazwa profilu

en: Profile name is required.
pl: Nazwa profilu jest wymagana.

en: Profile not found.
pl: Nie znaleziono profilu.

en: Profile saved successfully.
pl: Profil został pomyślnie zapisany.

en: Profile:
pl: Profil:

en: Progress
pl: Postęp

en: Pull a WordPress site from another server using a secure connection key.
pl: Pobierz stronę WordPress z innego serwera za pomocą bezpiecznego klucza połączenia.

en: Pull cancellation was requested from the initiator site.
pl: Anulowanie Pull zostało zlecone ze strony inicjującej.

en: Pull cancelled — initiator unresponsive
pl: Pull anulowany — inicjator nie odpowiada

en: Pull from %s
pl: Pobierz z %s

en: Pull in Progress
pl: Postęp

en: Pull request successfully completed!
pl: Kopia zapasowa zaimportowana pomyślnie!

en: Pull request successfully completed! Database changes have been applied. You will be prompted to log in again
pl: Pull zakończony pomyślnie! Zmiany w bazie danych zostały zastosowane. Pojawi się monit o ponowne zalogowanie

en: Purchase License
pl: Ulepsz licencję

en: Purchase one
pl: Kup licencję

en: Purge Backup Queue
pl: Wyczyść kolejkę kopii zapasowej

en: Purged queue table! Removed %s action(s)
pl: Wyczyszczono tabelę kolejki! Usunięto %s akcji

en: Push Changes
pl: Wypchnij zmiany

en: Push Summary
pl: Podsumowanie wypchnięcia

en: Push a staging site to the production site. (Pro)
pl: Wypchnij stronę testową na stronę produkcyjną. (Pro)

en: Push and overwrite current production website with the selected staging site. Select specific folders and database tables in the next step.
pl: Wypchnij i nadpisz bieżącą stronę produkcyjną wybraną stroną testową. Wybierz konkretne foldery i tabele bazy danych w następnym kroku.

en: Push behavior
pl: Zachowanie wypchnięcia

en: Push disabled because WP STAGING could not detect the WordPress version of the source or target site. Please verify both sites and try again.
pl: Push jest wyłączony, ponieważ WP STAGING nie mógł wykryć wersji WordPressa witryny źródłowej lub docelowej. Sprawdź obie witryny i spróbuj ponownie.

en: Push disabled because the source site uses WordPress %2$s and the target site uses %1$s. Update the target site to WordPress %2$s or newer before pushing this source site.
pl: Push jest wyłączony, ponieważ witryna źródłowa używa WordPressa %2$s, a witryna docelowa używa %1$s. Zaktualizuj witrynę docelową do WordPressa %2$s lub nowszego przed wypchnięciem tej witryny źródłowej.

en: Push disabled because the target site uses WordPress %1$s and the source site uses %2$s. Update the source site to WordPress %1$s or newer before pushing this source site.
pl: Push jest wyłączony, ponieważ witryna docelowa używa WordPressa %1$s, a witryna źródłowa używa %2$s. Zaktualizuj witrynę źródłową do WordPressa %1$s lub nowszego przed wypchnięciem tej witryny źródłowej.

en: Push size
pl: Rozmiar wypchnięcia

en: Push staging site to production
pl: Wypchnij stronę testową na produkcję

en: Push target
pl: Cel wypchnięcia

en: Push to Current Site
pl: Wypchnij do bieżącej witryny

en: Push to production
pl: Wdrożenie na produkcję

en: Quick Guide
pl: Skrócona instrukcja

en: Quick select:
pl: Szybki wybór:

en: Quick tip
pl: Szybka wskazówka

en: RESTORE
pl: PRZYWRÓĆ

en: Re-enter password...
pl: Wprowadź hasło ponownie...

en: Read %s on how to create a staging site on another server.
pl: Przeczytaj %s o tym, jak utworzyć stronę staging na innym serwerze.

en: Read <a href="%s" target="_blank">this article</a> on how to do it.
pl: Read <a href=\"%s\" target=\"_blank\">this article</a> on how to do it.

en: Read <a target="_blank" href="%s">this article</a> for solving this issue. Please contact WP Staging support if you need further assistance.
pl: Przeczytaj <a target="_blank" href="%s">ten artykuł</a>, aby rozwiązać ten problem. Skontaktuj się z pomocą techniczną WP Staging, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy.

en: Read First
pl: Przeczytaj najpierw

en: Read Less
pl: Mniej

en: Read More
pl: Więcej

en: Read into memory, encrypted, stored in database. Never saved to disk.
pl: Odczytane w pamięci, zaszyfrowane, przechowywane w bazie danych. Nigdy nie zapisywane na dysku.

en: Read more
pl: Czytaj więcej

en: Read more about that here
pl: Czytaj więcej tutaj

en: Read more here
pl: Czytaj więcej tutaj

en: Read the <a href="%s" target="new" rel="noopener">documentation</a> for detailed instructions.
pl: Zapoznaj się z <a href="%s" target="new" rel="noopener">dokumentacją</a>, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

en: Read the FAQ
pl: Przeczytaj FAQ

en: Read the performance report
pl: Przeczytaj raport wydajności

en: Read what happened and how to fix affected staging sites
pl: Przeczytaj, co się stało i jak naprawić dotknięte witryny staging

en: Ready after confirmation
pl: Gotowe po potwierdzeniu

en: Ready to create your staging site
pl: Gotowe do utworzenia witryny testowej

en: Ready. Recommended defaults selected.
pl: Gotowe. Wybrano zalecane ustawienia domyślne.

en: Rebuild this staging site from the current state of your production site.
pl: Odbuduj tę witrynę testową na podstawie bieżącego stanu witryny produkcyjnej.

en: Recalculate size
pl: Przelicz rozmiar ponownie

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Recommended defaults
pl: Zalecane ustawienia domyślne

en: Recommended defaults are selected. Open a section only to change what gets copied or how staging behaves.
pl: Wybrano zalecane ustawienia domyślne. Otwórz sekcję tylko po to, aby zmienić, co jest kopiowane lub jak zachowuje się witryna testowa.

en: Recommended for real websites. For dev servers with self-signed certificates, upload the certificate below.
pl: Zalecane dla rzeczywistych witryn. W przypadku serwerów deweloperskich z certyfikatami z podpisem własnym przesyłaj certyfikat poniżej.

en: Recommended selections ready to review
pl: Zalecane wybory gotowe do przejrzenia

en: Refresh Remote Backups
pl: Zdalne kopie zapasowe:

en: Refresh Status
pl: Odśwież status licencji

en: Registered To
pl:  Zarejestrowana na

en: Relative to current server time, which you can change in <a href="%s">WordPress Settings</a>.
pl: Relative to current server time, which you can change in <a href=\"%s\">WordPress Settings</a>.

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Reload
pl: Odśwież

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remind me tomorrow
pl: Przypomnij mi jutro

en: Reminder email
pl: E-mail z przypomnieniem

en: Reminds you that the staging site still exists.
pl: Przypomina, że witryna testowa nadal istnieje.

en: Remote Backup Retrieved Successfully.
pl: Przywracanie kopii zapasowej zakończone pomyślnie!

en: Remote Backups:
pl: Zdalne kopie zapasowe:

en: Remote Site
pl: Zdalna witryna

en: Remote Site Pull Successful!
pl: Witryna testowa wypchnięta pomyślnie!

en: Remote Storage is not authenticated. Backup is still available locally.
pl: Google Drive nie jest uwierzytelniony. Kopia zapasowa jest nadal dostępna lokalnie.

en: Remote Sync Failed
pl: Synchronizacja zdalna nie powiodła się

en: Remote Sync Steps
pl: Zdalne kopie zapasowe:

en: Remote Sync completed
pl: Reset zakończony!

en: Remote Sync completed successfully - %s
pl: Zdalna synchronizacja zakończona pomyślnie - %s

en: Remote Sync demo
pl: Demo Remote Sync

en: Remote Sync from %s to %s has been completed successfully.
pl: Zdalna synchronizacja z %s do %s została pomyślnie zakończona.

en: Remote Sync has been disabled. Incoming connections will be rejected.
pl: Remote Sync został wyłączony. Połączenia przychodzące będą odrzucane.

en: Remote Sync has been enabled.
pl: Remote Sync został włączony.

en: Remote Sync is available in Developer and Agency plans.
pl: Remote Sync jest dostępny w planach Developer i Agency.

en: Remote Sync is available in WP Staging Pro.
pl: Możesz dostosować czas rozpoczęcia w WP Staging Pro!

en: Remote Sync is available with a WP Staging Developer or Agency plan.
pl: Remote Sync jest dostępny z planem WP Staging Developer lub Agency.

en: Remote Sync is disabled on this site. Ask the site administrator to enable it under Settings > Connection Keys.
pl: Remote Sync jest wyłączony na tej witrynie. Poproś administratora, aby włączył go w Ustawieniach > Klucze połączeń.

en: Remote Sync requires a Developer or Agency plan.
pl: Uruchomienie tego polecenia wymaga licencji Developer lub Agency.

en: Remote Upload in Progress
pl: Wymagania zdalnego przesyłania spełnione...

en: Remote Upload requirements passed...
pl: Wymagania zdalnego przesyłania spełnione...

en: Remote file size is unknown.
pl: Rozmiar zdalnego pliku jest nieznany.

en: Remote folder path is empty. Please enter a folder path.
pl: Ścieżka zdalnego folderu jest pusta. Proszę wprowadzić ścieżkę folderu.

en: Remote site reported a failure during sync preparation.
pl: Zdalna witryna zgłosiła błąd podczas przygotowywania synchronizacji.

en: Remote site requires HTTP authentication
pl: Zdalny serwer wymaga uwierzytelnienia HTTP

en: Remote sync timed out waiting for source site backup preparation activity. Please check the source site logs and try again.
pl: Upłynął limit czasu synchronizacji zdalnej podczas oczekiwania na aktywność przygotowania kopii zapasowej w witrynie źródłowej. Sprawdź logi witryny źródłowej i spróbuj ponownie.

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Data on Uninstall?
pl: Usunąć dane przy odinstalowaniu?

en: Remove Google Drive Settings
pl: Usuń ustawienia Google Drive

en: Remove Password
pl: Usuń hasło

en: Remove all WP STAGING settings and data on uninstall. Staging site data, backups, and related database tables will not be deleted unless empty.
pl: Usuń wszystkie ustawienia i dane WP STAGING podczas dezinstalacji. Dane strony staging, kopie zapasowe i powiązane tabele bazy danych nie zostaną usunięte, chyba że są puste.

en: Remove certificate from database
pl: Usuń certyfikat z bazy danych

en: Remove key from database
pl: Usuń klucz z bazy danych

en: Remove password
pl: Usuń hasło

en: Remove staging plugins and themes that no longer exist on the live site.
pl: Usuwa wtyczki i motywy z witryny testowej, które już nie istnieją w witrynie produkcyjnej.

en: Remove staging plugins/themes first.
pl: Najpierw usuń wtyczki/motywy ze stagingu.

en: Remove staging uploads before copying uploads from the live site.
pl: Usuwa przesłane pliki z witryny testowej przed skopiowaniem przesłanych plików z witryny produkcyjnej.

en: Remove staging uploads first.
pl: Najpierw usuń uploads ze stagingu.

en: Remove storage settings to reconnect if you have uploading issues to Google Drive.
pl: Usuń ustawienia magazynu danych, aby ponownie połączyć, jeśli występują problemy z przesyłaniem do Google Drive.

en: Remove target plugins and themes that are missing on the source site.
pl: Usuń docelowe wtyczki i motywy, których brakuje w witrynie źródłowej.

en: Renaming Database
pl: Zmiana nazwy bazy danych

en: Renew License
pl: Licencja

en: Repeat database restore after increasing execution time to %s seconds
pl: Powtórz przywracanie bazy danych po zwiększeniu czasu wykonania do %s sekund

en: Report and fix this issue
pl: Zgłoś i napraw ten problem

en: Report this issue only
pl: Tylko zgłoś ten problem

en: Required by WP Staging Pro
pl: Wymagane przez WP Staging Pro

en: Required for most servers behind firewalls. Keep this on unless your host says otherwise.
pl: Wymagane dla większości serwerów za zaporami sieciowymi. Trzymaj to włączone, chyba że twój host mówi inaczej.

en: Requires Developer plan or higher. Your plan: %s.
pl: Wymaga planu Developer lub wyższego. Twój plan: %s.

en: Requires Docker
pl: Wymaga Docker

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Connection Key?
pl: Testuj połączenie

en: Reset Key
pl: Resetuj klucz

en: Reset Staging Site
pl: Resetuj witrynę testową

en: Reset Summary
pl: Podsumowanie resetu

en: Reset target
pl: Cel resetu

en: Reset to Defaults
pl: Wybierz domyślne

en: Resolving directory selection... (%d%%)
pl: Rozwiązywanie wyboru katalogu… (%d%%)

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore Backup
pl: Przywróć kopię zapasową

en: Restore Settings
pl: Przywróć ustawienia

en: Restore a backup, even if your WordPress site is broken or cannot load.
pl: Restore a backup, even if WordPress is defective and can not load.

en: Restore and overwrite current website according to the contents of this backup.
pl: Przywróć i nadpisz bieżącą stronę zgodnie z zawartością tej kopii zapasowej.

en: Restore and overwrite the current site with the contents of this backup.
pl: Przywróć i nadpisz bieżącą stronę zawartością tej kopii zapasowej.

en: Restore backups:
pl: Przywróć kopię zapasową

en: Restore completed successfully.
pl: Strona testowa zaktualizowana pomyślnie.

en: Restore defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Restore in Progress
pl: Przywracanie w toku

en: Restored Media Library
pl: Przywrócono bibliotekę mediów

en: Restoring Media Skipped by filter!
pl: Przywracanie mediów pominięte przez filtr!

en: Resume
pl: Wznów

en: Retention:
pl: Przechowywanie:

en: Reuse a previously saved connection and sync setup.
pl: Ponownie użyj wcześniej zapisanego połączenia i konfiguracji.

en: Reuse uploads via symlink
pl: Współdziel pliki uploads przez dowiązanie symboliczne

en: Review and continue
pl: Przejrzyj i kontynuuj

en: Review changes
pl: Przejrzyj zmiany

en: Review connection changes before saving.
pl: Przejrzyj zmiany połączenia przed zapisaniem.

en: Review the selected database tables and files before pushing to the target site. A target database backup will be created first when backup is enabled.
pl: Przejrzyj wybrane tabele bazy danych i pliki przed wypchnięciem do witryny docelowej. Gdy kopia zapasowa jest włączona, najpierw zostanie utworzona kopia docelowej bazy danych.

en: Role
pl: Rola

en: Root
pl: Katalog główny

en: Root files including %s are reset too.
pl: Pliki w katalogu głównym, w tym %s, również są resetowane.

en: Root folders only: excludes wp-config.php and staging sites.
pl: Tylko foldery główne: wyklucza wp-config.php i strony staging.

en: Row format changed to DYNAMIC, as it would exceed the maximum length according to your MySQL settings. To not see this message anymore, please upgrade your MySQL version or increase the row format.
pl: Format wiersza zmieniono na DYNAMIC, ponieważ przekroczyłby maksymalną długość zgodnie z ustawieniami MySQL. Aby nie widzieć tej wiadomości, zaktualizuj wersję MySQL lub zwiększ format wiersza.

en: Run In Background
pl: Uruchom w tle

en: Run Now:
pl: Uruchom teraz:

en: Run WooCommerce scheduled actions on staging
pl: Uruchamiaj zaplanowane akcje WooCommerce w witrynie testowej

en: Run WooCommerce scheduled actions on staging. Off prevents orders, emails and background jobs.
pl: Uruchamia zaplanowane akcje WooCommerce w witrynie testowej. Wyłączenie zapobiega zamówieniom, e-mailom i zadaniom w tle.

en: Run WordPress cron on staging
pl: Uruchamiaj cron WordPress w witrynie testowej

en: Run in background
pl: Uruchom w tle

en: Running this command requires a Developer or Agency license.
pl: Uruchomienie tego polecenia wymaga licencji Developer lub Agency.

en: S3 Compatible Provider
pl: Dostawca kompatybilny z S3

en: S3 Provider
pl: Dostawca S3

en: SFTP uses port 22 by default. It's the simplest and most secure option.
pl: SFTP domyślnie używa portu 22. To najprostsza i najbezpieczniejsza opcja.

en: SSH private key
pl: Klucz prywatny SSH

en: SSH private key is stored encrypted in the database.
pl: Klucz prywatny SSH jest przechowywany w bazie danych w zaszyfrowanej formie.

en: SSL certificate verification failed. The server may be using a self-signed or invalid certificate. SSL verification is disabled for FTPS connections.
pl: Weryfikacja certyfikatu SSL nie powiodła się. Serwer może używać samopodpisanego lub nieprawidłowego certyfikatu. Weryfikacja SSL jest wyłączona dla połączeń FTPS.

en: SSL peer certificate verification failed. The server may be using a self-signed certificate. SSL verification is disabled for FTPS connections.
pl: Weryfikacja certyfikatu SSL drugiej strony nie powiodła się. Serwer może używać samopodpisanego certyfikatu. Weryfikacja SSL jest wyłączona dla połączeń FTPS.

en: Safe defaults
pl: Bezpieczne ustawienia domyślne

en: Safety
pl: Bezpieczeństwo

en: Same site. New server?
pl: Ta sama strona. Nowy serwer?

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Clone Data
pl: Zapisz dane klonu

en: Save Connection Settings
pl: Zapisz ustawienia połączenia

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save as sync profile
pl: Zapisz jako profil synchronizacji

en: Save password
pl: Zapisz hasło

en: Saved profile
pl: Zapisany profil

en: Saved selection
pl: Zapisany wybór

en: Saved sync profiles
pl: Zapisane profile synchronizacji

en: Saves the connection, authentication settings, and selected sync items for future use.
pl: Zapisuje połączenie, uwierzytelnianie i elementy synchronizacji do przyszłego użytku.

en: Scanning Files
pl: Skanowanie plików

en: Schedule:
pl: Harmonogram:

en: Scheduled backup is overdue.
pl: Zaplanowana kopia zapasowa jest zaległa.

en: Scheduled backups may not run.
pl: Zaplanowane kopie zapasowe mogą nie zostać wykonane.

en: Search Replace
pl: Limit wyszukiwania i zamiany DB

en: Search files...
pl: Szukaj plików...

en: Searching for existing backups...
pl: Wyszukiwanie istniejących kopii zapasowych...

en: Searching for remote backups...
pl: Wyszukiwanie zdalnych kopii zapasowych...

en: Secret Key
pl: Klucz tajny

en: Secret key field is required.
pl: Pole klucza tajnego jest wymagane.

en: Secure
pl: Bezpieczny

en: Secure upload via FTP + TLS. Some dev servers use self-signed certificates.
pl: Bezpieczne przesyłanie przez FTP + TLS. Niektóre serwery deweloperskie używają certyfikatów podpisanych samodzielnie.

en: Secure upload via SSH. No certificate setup.
pl: Bezpieczne przesyłanie przez SSH. Bez konfiguracji certyfikatu.

en: Security & Access
pl: Bezpieczeństwo i dostęp

en: See Pro Features
pl: Zobacz wszystkie funkcje Pro

en: See the data we collect <a href="%s" target="_blank">here</a>
pl: See the data we collect <a href=\"%s\" target=\"_blank\">here</a>

en: See which workflows are included in Free and when Pro adds push-to-live, cloud backups, migrations, Multisite, and developer tools.
pl: Zobacz, które przepływy pracy są dostępne w Free i kiedy Pro dodaje wdrożenie na produkcję, kopie w chmurze, migracje, Multisite oraz narzędzia dla programistów.

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select Data
pl: Wybierz dane

en: Select Default
pl: Wybierz domyślne

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Select Folders to Copy
pl: Wybierz katalogi do skopiowania

en: Select Tables to Copy
pl: Wybierz tabele do skopiowania

en: Select WordPress tables
pl: Zaznacz tabele WordPress

en: Select a backup to restore on your local Docker site. Then run the commands below in your terminal.
pl: Wybierz kopię zapasową do przywrócenia na lokalnej stronie Docker. Następnie uruchom poniższe polecenia w terminalu.

en: Select a known provider or configure a custom S3-compatible endpoint.
pl: Wybierz znanego dostawcę lub skonfiguruj niestandardowy punkt końcowy zgodny z S3.

en: Select a region
pl: Wybierz region

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select all live tables
pl: Zaznacz wszystkie tabele produkcyjne

en: Select all tables
pl: Zaznacz wszystkie tabele

en: Select all tables that use this site's prefix (%s).
pl: Zaznacz wszystkie tabele, które używają prefiksu tej witryny (%s).

en: Select at least one file to extract.
pl: Proszę wybrać co najmniej jeden plik do wyodrębnienia.

en: Select how your server accepts uploads.
pl: Wybierz, jak serwer przyjmuje przesyłane pliki.

en: Select live site tables
pl: Zaznacz tabele żywej witryny

en: Select plugins, themes & uploads folder to push to production website.
pl: Wybierz wtyczki, motywy i folder przesyłanych plików do wypchnięcia na stronę produkcyjną.

en: Select tables to push to production website
pl: Wybierz tabele do wypchnięcia na stronę produkcyjną

en: Select the user role you want to give access to the staging site. You can select multiple roles by holding CTRL or ⌘ Cmd key while clicking. <br/><strong>Change this option on the staging site if you want to change the authentication behavior there.</strong>
pl: Select the user role you want to give access to the staging site. You can select multiple roles by holding CTRL or ⌘ Cmd key while clicking. <strong>Change this option on the staging site if you want to change the authentication behavior there.</strong>

en: Select what to overwrite
pl: Wybierz, co nadpisać

en: Select your operating system:
pl: Wybierz swój system operacyjny:

en: Selected items will replace existing data on %s. We recommend creating a backup first. The backup page opens in a new tab, so your current sync setup stays here.
pl: Wybrane elementy zastąpią istniejące dane na %s. Zalecamy najpierw utworzyć kopię zapasową. Strona kopii zapasowej otworzy się w nowej karcie, aby bieżąca konfiguracja synchronizacji pozostała tutaj.

en: Selected source tables and files. Review before pushing to the target site — your selection is saved for next time.
pl: Wybrane tabele i pliki źródłowe. Przejrzyj je przed wypchnięciem do witryny docelowej — wybór zostanie zapisany na następny raz.

en: Selected tables
pl: Wybrane tabele

en: Selected tables and files from your live site will replace matching data on %s. This cannot be undone. Unselected items stay unchanged.
pl: Wybrane tabele i pliki z Twojej witryny produkcyjnej zastąpią pasujące dane w %s. Tej operacji nie można cofnąć. Niezaznaczone elementy pozostaną bez zmian.

en: Selection saved for the next reset.
pl: Wybór zapisany na potrzeby następnego resetu.

en: Selection saved for the next update.
pl: Wybór zapisany do następnej aktualizacji.

en: Selections will be remembered for future pushes.
pl: Wybory zostaną zapamiętane dla przyszłych wypchnięć.

en: Send Slack notifications by using a Webhook URL. Read the %s to learn how to create one.
pl: Wysyłaj powiadomienia Slack za pomocą adresu URL Webhooka. Przeczytaj %s, aby dowiedzieć się, jak go utworzyć.

en: Send Usage Information
pl: Wyślij informacje o użytkowaniu

en: Send an email and/or Slack notification when a Remote Sync completes successfully. Uses the same email and Slack webhook configured in %s.
pl: Wyślij powiadomienie e-mail i/lub Slack, gdy zdalna synchronizacja zakończy się pomyślnie. Używa tego samego adresu e-mail i webhooka Slack skonfigurowanych w %s.

en: Send emails as HTML
pl: Wysyłaj e-maile jako HTML

en: Send emails to this address
pl: Wysyłaj e-maile na ten adres

en: Send reminder emails for this staging site
pl: Wysyłaj e-maile przypominające dla tej witryny testowej

en: Send troubleshooting data
pl: Wyślij dane diagnostyczne

en: Send us system information and debug logs before opening a ticket so we can help investigate.
pl: Wyślij nam informacje systemowe i logi debugowania przed otwarciem zgłoszenia, abyśmy mogli pomóc w dochodzeniu.

en: Send usage information to wp-staging.com to help improve the plugin. No personal data is collected.
pl: Wysyłaj informacje o użyciu do wp-staging.com, aby pomóc ulepszyć wtyczkę. Dane osobowe nie są zbierane.

en: Sending debug info failed!
pl: Wysyłanie informacji debugowania nie powiodło się!

en: Separate Database
pl: Oddzielna baza danych

en: Separate Database Connection
pl: Oddzielne połączenie z bazą danych

en: Server Information
pl: Informacje o serwerze

en: Server Path
pl: Ścieżka serwera

en: Server address
pl: Adres serwera

en: Server connection
pl: Połączenie z serwerem

en: Server:
pl: Serwer:

en: Server:
pl: Serwer:

en: Set Default:
pl: Ustaw domyślnie:

en: Set Default:
pl: Ustaw jako domyślne:

en: Set Up a Staging Site on an External Server
pl: Skonfiguruj stronę staging na zewnętrznym serwerze

en: Set up WordPress on a new server and restore your backup there.
pl: Zainstaluj WordPressa na nowym serwerze i przywróć tam swoją kopię zapasową.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane.

en: Settings updated.
pl: Ustawienia zaktualizowane.

en: Settings updated. But unable to activate/deactivate the site cloneable status!
pl: Ustawienia zaktualizowane. Ale nie można aktywować/dezaktywować statusu klonowania witryny!

en: Settings.
pl: Ustawienia

en: Share Debug Logs with WP STAGING & Open Support Forum
pl: Udostępnij logi debugowania WP STAGING i otwórz forum wsparcia

en: Share Login Link
pl: Udostępnij link logowania

en: Shared Drive
pl: One Drive

en: Shared Drive ID
pl: ID Shared Drive

en: Shared with Me
pl: Udostępnione

en: Sharing the same remote path across multiple websites or clients can expose backups to the wrong site. Always use a dedicated subfolder for each website, e.g. /backups/domain-xy.com
pl: Udostępnianie tej samej ścieżki zdalnej wielu witrynom lub klientom może ujawnić kopie zapasowe niewłaściwej witrynie. Zawsze używaj osobnego podfolderu dla każdej witryny, np. /backups/domain-xy.com

en: Shop tables are selected — WooCommerce orders on the target site will be replaced by source data.
pl: Tabele sklepu są wybrane — zamówienia WooCommerce w witrynie docelowej zostaną zastąpione danymi źródłowymi.

en: Show All Tables
pl: Pokaż wszystkie tabele

en: Show Full Message
pl: Pokaż pełną wiadomość

en: Show Logs
pl: Pokaż logi

en: Show again in 3 days
pl: Pokaż ponownie za 3 dni

en: Show available backup parts
pl: Pokaż dostępne części kopii zapasowych

en: Show or hide connection key
pl: Pokaż lub ukryj Connection Key

en: Show or hide key
pl: Pokaż lub ukryj klucz

en: Show password
pl: Pokaż hasło

en: Show/hide full URL
pl: Pokaż/ukryj pełny URL

en: Show/hide license key
pl: Pokaż/ukryj klucz licencyjny

en: Sign in with Dropbox
pl: Zaloguj się przez Dropbox

en: Sign in with Google
pl: Zaloguj się przez Google

en: Sign in with Microsoft OneDrive
pl: Zaloguj się przez Google

en: Sign in with pCloud
pl: Zaloguj się przez Dropbox

en: Signature verification failed. The response may have been tampered with.
pl: Weryfikacja podpisu nie powiodła się. Odpowiedź mogła zostać zmodyfikowana.

en: Single Site
pl: Pojedyncza witryna

en: Single files
pl: Pojedyncze pliki

en: Single-file extraction is available on all paid plans. Multiple files or folders require the Developer or Agency plan.
pl: Wyodrębnianie pojedynczych plików jest dostępne we wszystkich planach Pro. Wiele plików lub folderów wymaga planu Developer lub Agency.

en: Site Name
pl: Nazwa witryny

en: Site Timezone: %s
pl: Strefa czasowa witryny: %s

en: Site has been restored from backup.
pl: Witryna została przywrócona z kopii zapasowej.

en: Site has been restored from backup.
pl: Witryna została przywrócona z kopii zapasowej.

en: Site information:
pl: Informacje o stronie:

en: Site is already synced.
pl: Witryna jest już zsynchronizowana.

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site name %s is already in use, please choose another name for the staging site.
pl: Nazwa witryny %s jest już używana, wybierz inną nazwę dla strony testowej.

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Skip
pl: Pomiń

en: Skip & Deactivate
pl: Pomiń i dezaktywuj

en: Skip & Start WP Staging
pl: Pomiń i uruchom WP Staging

en: Skip WooCommerce Orders and Products
pl: Pomiń zamówienia i produkty WooCommerce

en: Skip creating database backup, as feature for backup of subsite is not implemented yet!
pl: Pomijanie tworzenia kopii zapasowej bazy danych, ponieważ funkcja kopii zapasowej podstrony nie jest jeszcze zaimplementowana!

en: Skip extension
pl: Pomiń rozszerzenie

en: Skip file name
pl: Pomiń nazwę pliku

en: Skip file size
pl: Pomiń rozmiar pliku

en: Skip files larger than
pl: Pomiń pliki większe niż

en: Skip folder name
pl: Pomiń nazwę folderu

en: Skipped symlinking WP Uploads Folder
pl: Pominięto tworzenie dowiązania symbolicznego katalogu WP Uploads

en: Skipped updating site URL and home URL, as they already same.
pl: Skipped updating site URL and home URL, as they already same

en: Skipped updating site URL domain and path as already same.
pl: Skipped updating site URL domain and path as already same

en: Skipped updating site URL domain and path due to missing database file.
pl: Skipped updating site URL domain and path due to missing database file

en: Skipped updating subsites options due to missing database file.
pl: Skipped updating subsites URLs due to missing database file.

en: Skipping cloning table:
pl: Pomijanie klonowania tabeli:

en: Skipping cloning table:
pl: Pomijanie klonowania tabeli:

en: Slack Notifications
pl: Powiadomienia Slack

en: Slack Webhook URL
pl: URL webhooka Slack

en: Slack webhooks documentation
pl: Dokumentacja webhooków Slack

en: Some files are excluded from backups by default.
pl: Niektóre pliki są domyślnie wykluczane z kopii zapasowych.

en: Some files restore will be excluded by filter
pl: Przywracanie niektórych plików zostanie wykluczone przez filtr

en: Some selected tables hold settings or user accounts. Deleting them removes that staging data permanently.
pl: Niektóre z zaznaczonych tabel zawierają ustawienia lub konta użytkowników. Ich usunięcie trwale skasuje te dane testowe.

en: Something went wrong
pl: Coś poszło nie tak

en: Something went wrong; can't find ajax request URL! Please %s.
pl: Coś poszło nie tak; nie można znaleźć adresu URL żądania Ajax! Proszę %s.

en: Something went wrong; internal server error while processing the request! Please %s.
pl: Coś poszło nie tak; wewnętrzny błąd serwera podczas przetwarzania żądania! Proszę %s.

en: Sorry, there are no admin e-mails to show.
pl: Przepraszamy, nie ma adresów e-mail administratorów do wyświetlenia.

en: Source
pl: Źródło

en: Source Site
pl: Witryna źródłowa

en: Source — production
pl: Źródło — produkcja

en: Specify users who will have access to the staging site regardless of their role. You can enter multiple user names separated by a comma. <br/><strong>Change this option on the staging site if you want to change the authentication behavior there.</strong>
pl: Specify users who will have access to the staging site regardless of their role. You can enter multiple user names separated by a comma. <strong>Change this option on the staging site if you want to change the authentication behavior there.</strong>

en: Spotlight Feature (Pro)
pl: Wyróżniająca się funkcja (Pro)

en: Stable and widely tested.
pl: Stabilny i szeroko przetestowany.

en: Staging Folder / Slug
pl: Folder / slug witryny testowej

en: Staging Site Created Successfully!
pl: Witryna testowa utworzona pomyślnie!

en: Staging Site Delete in Progress
pl: Witryna testowa usunięta pomyślnie!

en: Staging Site Deleted Successfully!
pl: Witryna testowa usunięta pomyślnie!

en: Staging Site Name
pl: Nazwa witryny testowej

en: Staging Site Push in Progress
pl: Witryna testowa wypchnięta pomyślnie!

en: Staging Site Pushed Successfully!
pl: Witryna testowa wypchnięta pomyślnie!

en: Staging Site Reset Successfully!
pl: Witryna testowa zresetowana pomyślnie!

en: Staging Site Reset in Progress
pl: Witryna testowa zresetowana pomyślnie!

en: Staging Site URL
pl: Adres URL witryny testowej

en: Staging Site Update in Progress
pl: Witryna testowa zaktualizowana pomyślnie!

en: Staging Site Updated Successfully!
pl: Witryna testowa zaktualizowana pomyślnie!

en: Staging Sites
pl: Witryny testowe

en: Staging Sites Error:
pl: Witryny testowe

en: Staging Sites Error:
pl: Błąd witryn staging:

en: Staging files preselected
pl: Pliki stagingu wstępnie wybrane

en: Staging isolation
pl: Izolacja witryny testowej

en: Staging isolation can be reviewed
pl: Izolację witryny testowej można przejrzeć

en: Staging isolation settings selected
pl: Wybrano ustawienia izolacji witryny testowej

en: Staging reminder emails
pl: E-maile z przypomnieniami o witrynie testowej

en: Staging site
pl: Witryna stagingowa

en: Staging site URL
pl: Adres URL witryny testowej

en: Staging site creation with external database is not supported in the basic version.
pl: Tworzenie strony staging z zewnętrzną bazą danych nie jest obsługiwane w wersji podstawowej.

en: Staging site data is never deleted while staging sites exist.
pl: Dane strony staging nigdy nie są usuwane, dopóki strony staging istnieją.

en: Staging site feature not supported on sites hosted on Wordpress.com!
pl: Funkcja witryny testowej nie jest obsługiwana na stronach hostowanych na WordPress.com!

en: Staging site name
pl: Nazwa witryny testowej

en: Staging site not found.
pl: Nie znaleziono witryny staging.

en: Staging site prefix contains invalid character(s). Use different prefix with valid characters.
pl: Prefiks tabeli zawiera nieprawidłowe znaki. Użyj innego prefiksu z prawidłowymi znakami.

en: Staging site prefix is same as production site prefix. Use different prefix for staging site.
pl: Prefiks strony staging jest taki sam jak prefiks strony produkcyjnej. Użyj innego prefiksu dla strony staging.

en: Staging site redirects to production site
pl: Strona testowa przekierowuje na stronę produkcyjną

en: Staging site reset with external database is not supported in the basic version.
pl: Resetowanie strony staging z zewnętrzną bazą danych nie jest obsługiwane w wersji podstawowej.

en: Staging site returns blank white page
pl: Strona testowa zwraca pustą białą stronę

en: Staging site to delete
pl: Witryna testowa do usunięcia

en: Staging site to reset
pl: Witryna testowa do zresetowania

en: Staging site to update
pl: Witryna staging do aktualizacji

en: Staging site update with external database is not supported in the basic version.
pl: Aktualizacja strony staging z zewnętrzną bazą danych nie jest obsługiwana w wersji podstawowej.

en: Staging site updated successfully.
pl: Strona testowa zaktualizowana pomyślnie.

en: Staging sites and wp core folders can not be selected.
pl: Strony testowe i foldery rdzenia WP nie mogą być wybrane.

en: Staging sites data is corrupted. See the option below to fix it. Contact WP Staging support for more info!
pl: Dane stron staging są uszkodzone. Skorzystaj z poniższej opcji, aby to naprawić. Skontaktuj się ze wsparciem WP Staging, aby uzyskać więcej informacji!

en: Staging sites option has been fixed but issue not reported.
pl: Opcja stron staging została naprawiona, ale problem nie został zgłoszony.

en: Staging sites option has been fixed.
pl: Wypychaj strony testowe na stronę produkcyjną.

en: Staging sites option issue reported.
pl: Wypychaj strony testowe na stronę produkcyjną.

en: Staging tables preselected
pl: Tabele stagingu wstępnie wybrane

en: Staging: Database & performance
pl: Staging: Baza danych i wydajność

en: Standalone Extractor
pl: Samodzielny ekstraktor

en: Standard Support
pl: Kontakt z pomocą techniczną

en: Start Backup
pl: Rozpocznij tworzenie kopii zapasowej

en: Start Cloning
pl: Rozpocznij klonowanie

en: Start Now
pl: Zacznij teraz

en: Start Remote Sync
pl: Rozpocznij Remote Sync

en: Start Time:
pl: Czas rozpoczęcia:

en: Start Upload
pl: Rozpocznij przesyłanie

en: Start with one-click staging on this server. Advanced workflows are available in Pro.
pl: Zacznij od stagingu jednym kliknięciem na tym serwerze. Zaawansowane sposoby pracy są dostępne w Pro.

en: Starting Remote Sync
pl: Uruchamianie Remote Sync

en: Status: Plugin auto update failed.
pl: Status: Automatyczna aktualizacja wtyczki nie powiodła się.

en: Step 1 of 2
pl: Krok 1 z 3

en: Step 1 of 3
pl: Krok 1 z 3

en: Step 1: Install WP Staging CLI
pl: Krok 1: Zainstaluj WP Staging CLI

en: Step 2 of 2
pl: Krok 1 z 3

en: Step 2 requires a %1$s or %2$s license.
pl: Krok 2 wymaga licencji %1$s lub %2$s.

en: Step 2: Create Local WordPress Site
pl: Krok 2: Utwórz lokalną witrynę WordPress

en: Step 3: Import & Restore Backup
pl: Krok 3: Importuj i przywróć kopię zapasową

en: Still questions?
pl: Nadal masz pytania?

en: Stop other process
pl: Zatrzymaj inny proces

en: Storage
pl: Przechowywanie

en: Storage Providers
pl: Dostawcy magazynu

en: Storages:
pl: Magazyny:

en: Store private key encrypted in DB or save it in the WPSTG_STORAGE_SFTP_KEY in wp-config.php (most secure).
pl: Przechowuj klucz prywatny zaszyfrowany w bazie danych lub zapisz go w WPSTG_STORAGE_SFTP_KEY w wp-config.php (najbezpieczniej).

en: Store the staging site in a different database.
pl: Zapisz witrynę staging w innej bazie danych.

en: Subdirectory Name
pl: Nazwa podkatalogu

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit & Deactivate
pl: Wyślij i dezaktywuj

en: Success
pl: Sukces

en: Success notifications have been disabled.
pl: Powiadomienia o sukcesie zostały wyłączone.

en: Success notifications have been enabled.
pl: Powiadomienia o sukcesie zostały włączone.

en: Successfully created a staging site in a subdirectory of your main site! You can access it from there:<br><strong><a href="%1$s" target="_blank" id="wpstg-clone-url-1">%1$s</a></strong>
pl: Successfully created a staging site in a subdirectory of your main site! You can access it from there:<br><strong><a href=\"%1$s\" target=\"_blank\" id=\"wpstg-clone-url-1\">%1$s</a></strong>

en: Successfully deleted the backup.
pl: Kopia zapasowa została usunięta.

en: Successfully established one way connection to %s.
pl: Pomyślnie nawiązano połączenie jednokierunkowe z %s.

en: Successfully established two way connection to %s.
pl: Pomyślnie nawiązano połączenie dwukierunkowe z %s.

en: Successfully removed PRO cron events.
pl: Pomyślnie usunięto zdarzenia cron PRO.

en: Successfully submitted debug info!
pl: Informacje debugowania wysłane pomyślnie!

en: Successfully updated %s of %s plugins.
pl: Pomyślnie zaktualizowano %s z %s wtyczek.

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Summary: %s of %s plugins were updated successfully on the staging site %s
pl: Podsumowanie: %s z %s wtyczek zostało pomyślnie zaktualizowanych na stronie staging %s

en: Summary: All Plugins are up to date.
pl: Podsumowanie: Wszystkie wtyczki są aktualne.

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Support Forum
pl: Forum wsparcia

en: Support Multisites
pl: Obsługa Multisites

en: Switched to another plugin/staging solution
pl: Przeszedłem na inną wtyczkę/rozwiązanie testowe

en: Symlink Uploads Folder
pl: Dołącz folder przesyłanych plików dowiązaniem symbolicznym

en: Symlink Uploads Folder is disabled by default because %s is either unavailable(does'nt exists) or restricted by your hosting provider.
pl: Folder Symlink Uploads jest domyślnie wyłączony, ponieważ %s jest niedostępny (nie istnieje) lub ograniczony przez dostawcę hostingu.

en: Symlinks the staging wp-content/uploads folder to the production uploads folder, so no upload files are copied — this speeds up cloning and pushing a lot.
pl: Tworzy dowiązanie symboliczne folderu wp-content/uploads witryny testowej do folderu uploads strony produkcyjnej, więc żadne przesłane pliki nie są kopiowane — znacznie przyspiesza to klonowanie i wypychanie.

en: Sync User Account
pl: Synchronizuj konto użytkownika

en: Sync from Remote Site
pl: Synchronizuj ze stroną zdalną

en: System & Debugging
pl: System i debugowanie

en: System Info
pl: Informacje o systemie

en: System Information
pl: Informacje o stronie:

en: Table %s is already empty.
pl: Tabela %s jest już pusta.

en: Table Prefix:
pl: Prefiks tabeli:

en: Table Prefix:
pl: Prefiks tabeli:

en: Table prefix contains an invalid character.
pl: Prefiks tabeli zawiera nieprawidłowy znak.

en: Table prefix contains invalid character(s). Use different prefix with valid characters.
pl: Prefiks tabeli zawiera nieprawidłowe znaki. Użyj innego prefiksu z prawidłowymi znakami.

en: Tables
pl: Tabele

en: Tables and files are preselected from the saved staging selection.
pl: Tabele i pliki są wstępnie wybrane na podstawie zapisanego wyboru testowego.

en: Tables selected
pl: Wybrane tabele

en: Tables selected automatically.
pl: Tabele wybrane automatycznie.

en: Tables with prefix '%s' already exist in database. Select another prefix.
pl: Tabele z prefiksem '%s' już istnieją w bazie danych. Wybierz inny prefiks.

en: Tables with prefix '%s' do not exist in the database. Ensure that they do exist!
pl: Tabele z prefiksem '%s' nie istnieją w bazie danych. Upewnij się, że istnieją!

en: Target
pl: Cel

en: Target Directory
pl: Katalog docelowy

en: Target Hostname
pl: Nazwa hosta docelowego

en: Target Hostname:
pl: Nazwa hosta docelowego:

en: Target Hostname:
pl: Docelowa nazwa hosta:

en: Target Site
pl: Witryna docelowa

en: Target database backup enabled
pl: Kopia zapasowa docelowej bazy danych włączona

en: Target — staging
pl: Cel — staging

en: Technical Issue
pl: Problem techniczny

en: Temp Access
pl: Tymczasowy dostęp

en: Temporarily disabled
pl: Tymczasowo wyłączone

en: Temporarily unavailable while we finish improvements. It will be back very soon.
pl: Tymczasowo niedostępne, dopóki kończymy ulepszenia. Powróci już wkrótce.

en: Temporary Logins
pl: Tymczasowe loginy

en: Temporary user deleted successfully.
pl: Strona testowa zaktualizowana pomyślnie.

en: Test Connection
pl: Testuj połączenie

en: Test Database Connection
pl: Testuj połączenie z bazą danych

en: Test connection
pl: Testuj połączenie

en: Testing connection...
pl: Testowanie połączenia…

en: Testing db connection...
pl: Testowanie połączenia z bazą danych...

en: Thank you for supporting WP Staging.
pl: Dziękujemy za wsparcie WP Staging.

en: Thanks for using WP Staging. Please let us know why you are deactivating.
pl: Dziękujemy za używanie WP Staging. Powiedz nam, dlaczego dezaktywujesz wtyczkę.

en: The %s storage authentication failed!
pl: Uwierzytelnianie magazynu %s nie powiodło się!

en: The %s storage is authenticated successfully!
pl: Magazyn %s został pomyślnie uwierzytelniony!

en: The Developer or Agency plan is required for extracting multiple files or folders.
pl: Do wyodrębnienia wielu plików lub folderów wymagany jest plan Developer lub Agency.

en: The HTTP Basic Auth password for the username above.
pl: Hasło HTTP Basic Auth dla powyższej nazwy użytkownika.

en: The HTTP Basic Auth username required to access /wp-admin.
pl: Nazwa użytkownika HTTP Basic Auth wymagana do uzyskania dostępu do /wp-admin.

en: The Next-Gen (BETA) cloning engine has been temporarily disabled because it could corrupt data on the staging sites it creates. Your staging engine has been switched back to the Classic engine automatically.
pl: Silnik klonowania Next-Gen (BETA) został tymczasowo wyłączony, ponieważ mógł uszkadzać dane w tworzonych przez siebie witrynach staging. Twój silnik staging został automatycznie przełączony z powrotem na silnik Classic.

en: The Next-Gen engine is temporarily unavailable. Please use the Classic engine.
pl: Silnik Next-Gen jest tymczasowo niedostępny. Użyj silnika Classic.

en: The Optimizer is a mu-plugin that disables all other plugins during staging and backup operations.
                                            This lowers memory consumption and speeds up processing. It should always be enabled!
pl: The Optimizer is a mu-plugin that disables all other plugins during staging and backup operations.\
                                                This lowers memory consumption and speeds up processing. It should always be enabled!

en: The URL resolves to a blocked IP address.
pl: Adres URL odnosi się do zablokowanego adresu IP.

en: The background backup creation depends on WP-Cron but %s is set to %s in wp-config.php. Background processing might not work. Remove this constant or set its value to %s. Ignore this if you use an external cron job. <a href="%s" target="_blank">Ask us in the forum</a> if you need more information.
pl: The background backup creation depends on WP-Cron but %s is set to %s in wp-config.php. Background processing might not work. Remove this constant or set its value to %s. Ignore this if you use an external cron job. <a href=\"%s\" target=\"_blank\">Ask us in the forum</a> if you need more information.

en: The background process could not start. This usually means the server cannot send HTTP requests to itself (loopback). Please check your server configuration, firewall rules, and DNS settings.
pl: Nie udało się uruchomić procesu w tle. Zazwyczaj oznacza to, że serwer nie może wysyłać żądań HTTP do siebie (loopback). Sprawdź konfigurację serwera, reguły zapory sieciowej i ustawienia DNS.

en: The backup file could not be uploaded. The server blocked the request. Please try uploading the file directly using FTP to the folder %s.
pl: Nie udało się przesłać pliku kopii zapasowej. Serwer zablokował żądanie. Spróbuj przesłać plik bezpośrednio przez FTP do folderu %s.

en: The backup file has been saved to your website server.
pl: Plik kopii zapasowej został pomyślnie przesłany. Możesz przywrócić swoją stronę za pomocą tej kopii zapasowej.

en: The backup file has been successfully uploaded. You can restore your website with this backup.
pl: Plik kopii zapasowej został pomyślnie przesłany. Możesz przywrócić swoją stronę za pomocą tej kopii zapasowej.

en: The backup file is missing or the upload process is not ready. Try again to upload the backup file or open a support request.
pl: Plik kopii zapasowej nie istnieje lub proces przesyłania nie jest gotowy. Spróbuj ponownie przesłać plik kopii zapasowej lub zgłoś problem do wsparcia.

en: The backup size (%s) is different than expected (%s). If this issue persists, upload the file directly to this folder using FTP: <strong>wp-content/uploads/wp-staging/backups</strong>
pl: Rozmiar kopii zapasowej (%s) różni się od oczekiwanego (%s). Jeśli problem się powtarza, prześlij plik bezpośrednio do tego folderu za pomocą FTP: <strong>wp-content/uploads/wp-staging/backups</strong>

en: The backups folder %s will only be deleted if it does not contain any backup files.
pl: Folder kopii zapasowych %s zostanie usunięty tylko wtedy, gdy nie zawiera żadnych plików kopii zapasowych.

en: The code looks like scrambled text — that's normal. If your license key is invalid or expired, the error will appear after you click Apply.
pl: Kod wygląda jak nieczytelny tekst — to normalne. Jeśli Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy lub wygasł, błąd pojawi się po kliknięciu Zastosuj.

en: The constant %s is set to true.
pl: Stała %s jest ustawiona na true.

en: The current key will be permanently invalidated. Any site using this key will no longer be able to import data from this site.
pl: Bieżący klucz zostanie trwale unieważniony. Żadna strona korzystająca z tego klucza nie będzie już mogła importować danych z tej strony.

en: The current user was successfully synchronized with the staging site.
pl: Bieżący użytkownik został pomyślnie zsynchronizowany ze stroną testową.

en: The database user might not have sufficient permissions to use the %s action. Continue the process anyway by clicking the 'Proceed' button or change the user's DB permissions and resume the process.<br/><br/> Required permissions are: %s.
pl: Użytkownik bazy danych może nie mieć wystarczających uprawnień do wykonania akcji %s. Kontynuuj proces mimo to, klikając przycisk "Kontynuuj", lub zmień uprawnienia bazy danych użytkownika i wznów proces.<br/><br/> Wymagane uprawnienia to: %s.

en: The directory <strong>%s</strong> is not writable due to %s.<br/>
                        <p class="wpstg-mb-10px wpstg-mt-10px"><strong>How to fix this:</strong></p>
                        <ul style="list-style:circle;" class="wpstg-ml-15px wpstg-mt-5px">
                        <li>%s.</li>
                        <li>Or %s.</li>
                        </ul>
pl: Katalog <strong>%s</strong> nie ma uprawnień do zapisu z powodu %s.<br/>
                        <p class="wpstg-mb-10px wpstg-mt-10px"><strong>Jak to naprawić:</strong></p>
                        <ul style="list-style:circle;" class="wpstg-ml-15px wpstg-mt-5px">
                        <li>%s.</li>
                        <li>Lub %s.</li>
                        </ul>

en: The directory isn't writable. This might be caused by incorrect folder permissions or server configuration restrictions (such as open_basedir).
pl: Katalog nie ma uprawnień do zapisu. Może to być spowodowane nieprawidłowymi uprawnieniami folderu lub ograniczeniami konfiguracji serwera (np. open_basedir).

en: The directory will be created automatically if it doesn't exist.
pl: Katalog zostanie utworzony automatycznie, jeśli nie istnieje.

en: The encryption key has changed. Please re-enter and save your settings.
pl: Klucz szyfrowania zmienił się. Wprowadź ponownie i zapisz swoje ustawienia.

en: The error message means got a packet bigger than max_allowed_packet bytes.
pl: Komunikat błędu oznacza otrzymanie pakietu większego niż max_allowed_packet bajtów.

en: The expiry time must be set in the future to generate a login link.
pl: Czas wygaśnięcia musi być ustawiony w przyszłości, aby wygenerować link logowania.

en: The folder %s is a symlink. All the data in this folder will be selected by default.
pl: Folder %s jest dowiązaniem symbolicznym. Wszystkie dane w tym folderze będą domyślnie zaznaczone.

en: The folder %s is not write and/or readable.
pl: Folder %s nie jest zapisywalny i/lub odczytywalny.

en: The folder path inside Google Drive where backups will be stored.
pl: Ścieżka folderu w Google Drive, w którym będą przechowywane kopie zapasowe.

en: The free version of WP Staging Backup Plugin does not support WordPress Multisite. You can consider upgrading to the <a href="%s" target="_blank">pro version</a> as needed.
pl: Darmowa wersja WP Staging Backup Plugin nie obsługuje WordPress Multisite. W razie potrzeby może Pan/Pani rozważyć aktualizację do <a href="%s" target="_blank">wersji Pro</a>.

en: The free version of WP Staging does not support WordPress Multisite. You can consider upgrading to the <a href="%s" target="_blank">pro version</a> as needed.
pl: Darmowa wersja WP Staging nie obsługuje WordPress Multisite. W razie potrzeby może Pan/Pani rozważyć aktualizację do <a href="%s" target="_blank">wersji Pro</a>.

en: The geographic region of your S3 storage. Match your bucket's region.
pl: Region geograficzny magazynu S3. Dopasuj do regionu swojego bucketu.

en: The initiator site does not send a Remote Sync API version. Use the same WP Staging Pro version on both sites, or update both sites to the latest version.
pl: Witryna inicjująca nie wysyła wersji API Remote Sync. Proszę użyć tej samej wersji WP Staging Pro w obu witrynach albo zaktualizować obie witryny do najnowszej wersji.

en: The initiator site is running WP Staging Pro %s, but it does not send a Remote Sync API version. Use the same WP Staging Pro version on both sites, or update both sites to the latest version.
pl: Witryna inicjująca działa na WP Staging Pro %s, ale nie wysyła wersji API Remote Sync. Proszę użyć tej samej wersji WP Staging Pro w obu witrynach albo zaktualizować obie witryny do najnowszej wersji.

en: The initiator site's Remote Sync API is incompatible. Use the same WP Staging Pro version on both sites (Remote Sync API %s required).
pl: Interfejs API Remote Sync witryny inicjującej jest niezgodny. Proszę użyć tej samej wersji WP Staging Pro w obu witrynach (wymagane Remote Sync API %s).

en: The license key you entered for %s is invalid. Pro features will not work until a valid key is activated. Get a new one from %s or contact %s for assistance.
pl: Wprowadzony klucz licencyjny dla %s jest nieprawidłowy. Funkcje Pro nie będą działać, dopóki nie zostanie aktywowany prawidłowy klucz. Pobierz nowy z %s lub skontaktuj się z %s w celu uzyskania pomocy.

en: The license key you entered is not recognized. Pro features will not work until a valid key is activated. Please obtain a new key from %s or contact %s for help.
pl: Wprowadzony klucz licencyjny nie został rozpoznany. Funkcje Pro nie będą działać, dopóki nie zostanie aktywowany prawidłowy klucz. Pobierz nowy klucz z %s lub skontaktuj się z %s w celu uzyskania pomocy.

en: The new transfer method designed for faster and more resilient jobs.
pl: Nowa metoda transferu zaprojektowana z myślą o szybszych i bardziej odpornych zadaniach.

en: The optimizer option is an important feature that can significantly improve 
    the speed and efficiency during the clone and backup process. By disabling this option, 
    the clone process may take longer and consume more resources than necessary.
    To optimize the clone process, please enable this option in the plugin settings!
pl: The optimizer option is an important feature that can significantly improve \
    the speed and efficiency during the clone and backup process. By disabling this option, \
    the clone process may take longer and consume more resources than necessary.\
    To optimize the clone process, please enable this option in the plugin settings!

en: The original selection for tables and files have been preselected. You can adjust and verify them before starting the reset.
pl: Oryginalne wybór tabel i plików został wstępnie wybrany. Możesz go dostosować i zweryfikować przed rozpoczęciem resetu.

en: The password you entered is incorrect. Please try again.
pl: Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe. Proszę spróbować ponownie.

en: The prefix "%s" is reserved by WP STAGING and cannot be used. Please use a different prefix like "wpstg0_", "wpstg1_", etc.
pl: Prefiks "%s" jest zarezerwowany przez WP STAGING i nie może być używany. Użyj innego prefiksu, np. "wpstg0_", "wpstg1_" itp.

en: The reminder for the staging site %s has been disabled successfully! If you want to activate it again, you need to update the staging site by going to WP Staging -> Staging Sites -> Actions -> Update
pl: Przypomnienie dla strony staging %s zostało pomyślnie wyłączone! Jeśli chcesz je ponownie aktywować, zaktualizuj stronę staging, przechodząc do WP Staging -> Strony staging -> Akcje -> Aktualizuj

en: The remote server does not support partial file downloads. It returned the full file while WP Staging requested only a chunk.
pl: Zdalny serwer nie obsługuje częściowego pobierania plików. Zwrócił pełny plik, mimo że WP Staging zażądał tylko fragmentu.

en: The remote site did not return a valid Remote Sync API response. It returned an empty or non-JSON response.%s
pl: Zdalna witryna nie zwróciła prawidłowej odpowiedzi API Remote Sync. Zwróciła pustą odpowiedź lub odpowiedź spoza formatu JSON.%s

en: The remote site did not return a valid Remote Sync API response. It returned an invalid or non-JSON response.%1$s Response preview: %2$s
pl: Zdalna witryna nie zwróciła prawidłowej odpowiedzi API Remote Sync. Zwróciła nieprawidłową odpowiedź lub odpowiedź spoza formatu JSON.%1$s Podgląd odpowiedzi: %2$s

en: The remote site does not report a Remote Sync API version. Use the same WP Staging Pro version on both sites, or update both sites to the latest version.
pl: Zdalna witryna nie zgłasza wersji API Remote Sync. Proszę użyć tej samej wersji WP Staging Pro w obu witrynach albo zaktualizować obie witryny do najnowszej wersji.

en: The remote site is running WP Staging Pro %s, but it does not report a Remote Sync API version. Use the same WP Staging Pro version on both sites, or update both sites to the latest version.
pl: Zdalna witryna działa na WP Staging Pro %s, ale nie zgłasza wersji API Remote Sync. Proszę użyć tej samej wersji WP Staging Pro w obu witrynach albo zaktualizować obie witryny do najnowszej wersji.

en: The remote site requires a password to connect.
pl: Zdalna strona wymaga hasła do połączenia.

en: The remote site's Remote Sync API is incompatible. Use the same WP Staging Pro version on both sites (Remote Sync API %s required).
pl: Interfejs API Remote Sync zdalnej witryny jest niezgodny. Proszę użyć tej samej wersji WP Staging Pro w obu witrynach (wymagane Remote Sync API %s).

en: The selected staging tables and files for <span class="wpstg-font-semibold">%s</span> are permanently removed. This cannot be undone in WP STAGING.
pl: Wybrane tabele i pliki testowe dla <span class="wpstg-font-semibold">%s</span> zostaną trwale usunięte. Tej operacji nie można cofnąć w WP STAGING.

en: The site was pulled successfully.
pl: Strona testowa zaktualizowana pomyślnie.

en: The site was pulled successfully. Your current account may have changed. Login with username and password from the source site.
pl: Witryna została pomyślnie pobrana. Pana/Pani bieżące konto mogło zostać zmienione. Proszę zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła z witryny źródłowej.

en: The site was pulled successfully. Your current username and password are still valid. Please log in again.
pl: Witryna została pomyślnie pobrana. Pana/Pani bieżąca nazwa użytkownika i hasło są nadal ważne. Proszę ponownie się zalogować.

en: The source site has no content to sync for the items you selected. Try adjusting your selection or adding content on the remote site first.
pl: Witryna źródłowa nie ma treści do synchronizacji dla wybranych elementów. Dostosuj wybór lub najpierw dodaj treści na witrynie zdalnej.

en: The source site is on WordPress %2$s and the target site is on %1$s. This push is allowed, but update the target site soon so both sites stay aligned.
pl: Witryna źródłowa działa na WordPressie %2$s, a witryna docelowa na %1$s. Ten push jest dozwolony, ale zaktualizuj wkrótce witrynę docelową, aby obie witryny pozostały zgodne.

en: The stable, proven transfer method used by earlier WP Staging versions.
pl: Stabilna, sprawdzona metoda transferu używana przez wcześniejsze wersje WP Staging.

en: The staging site is allowed to send real emails.
pl: Strona stagingowa może wysyłać prawdziwe e-maile.

en: The staging sites directory is not writable. Please choose another path.
pl: Katalog witryn testowych nie jest zapisywalny. Wybierz inną ścieżkę.

en: The staging tables cannot be listed — they may already be gone, or the database password changed. You can still delete the staging folder below; any remaining tables must be removed manually.
pl: Nie można wyświetlić tabel testowych — mogły już zostać usunięte lub zmieniło się hasło do bazy danych. Nadal możesz usunąć poniższy folder testowy; wszelkie pozostałe tabele należy usunąć ręcznie.

en: The target path must be different from the root path of the production website.
pl: Ścieżka docelowa musi się różnić od ścieżki głównej witryny produkcyjnej.

en: The target site was updated to WordPress %1$s while the source site is still on %2$s. You can push, but we recommend updating the source site soon so both sites stay aligned.
pl: Witryna docelowa została zaktualizowana do WordPressa %1$s, podczas gdy witryna źródłowa nadal jest na %2$s. Możesz wypchnąć zmiany, ale zalecamy szybkie zaktualizowanie witryny źródłowej, aby obie witryny pozostały zgodne.

en: The uploads folder is outside the WordPress root ABSPATH folder. This may lead to missing images when creating a staging site. <a href="%s" target="_blank">How to fix this</a>
pl: The uploads folder is outside the WordPress root ABSPATH folder. This may lead to missing images when creating a staging site. <a href=\"%s\" target=\"_blank\">How to fix this</a>

en: The values below are used when the staging site is created in an external,
pl: Poniższe wartości są używane, gdy strona testowa jest tworzona w zewnętrznej,

en: The verification code above is unique and will expire in 5 minutes.
pl: Powyższy kod weryfikacyjny jest unikalny i wygasa za 5 minut.

en: The wpstg-restore.php file is empty
pl: Usuń wpstg-restore.php

en: The wpstg-restore.php file not found. Please contact support@wp-staging for help.
pl: Nie znaleziono pliku wpstg-restore.php. Skontaktuj się z support@wp-staging, aby uzyskać pomoc.

en: Themes
pl: Motywy

en: Themes restore excluded by filter.
pl: Przywracanie motywów wykluczone przez filtr.

en: Themes will be added.
pl: Motywy zostaną dodane.

en: Themes will be pushed to:
pl: Motywy zostaną wypchnięte do:

en: Themes will be pushed to:
pl: Motywy zostaną przesłane do:

en: Themes will be replaced.
pl: Motywy zostaną zastąpione.

en: There are %s scheduled WordPress tasks overdue. This means the WordPress cron jobs are not working properly, unless this a development site or no users are visiting this website. <a href="%s">Read this article</a> to find a solution.<br><br>
pl: There are %s scheduled WordPress tasks overdue. This means the WordPress cron jobs are not working properly, unless this a development site or no users are visiting this website. <a href=\"%s\">Read this article</a> to find a solution.<br><br>

en: There are %s scheduled WordPress tasks overdue. This means the WordPress cron jobs are not working properly, unless this a development site or no users are visiting this website.<br> <a href="%s">Write to us in the forum</a> to get a solution for this issue from the WP STAGING support team.<br><br>
pl: There are %s scheduled WordPress tasks overdue. This means the WordPress cron jobs are not working properly, unless this a development site or no users are visiting this website.<br> <a href=\"%s\">Write to us in the forum</a> to get a solution for this issue from the WP STAGING support team.<br><br>

en: There are backup plans created with WP Staging Pro. Delete them first to create a backup plan with the free version of WP Staging.
pl: Istnieją plany kopii zapasowych utworzone w WP Staging Pro. Usuń je najpierw, aby utworzyć plan w wersji bezpłatnej WP Staging.

en: There is a job already work in progress.
pl: Trwa tworzenie kopii zapasowej...

en: There is a new version of %1$s available.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s.

en: These GoDaddy files/folders
pl: Te pliki/foldery GoDaddy

en: These are the permissions a user will get when using the login link created by this function.
pl: To są uprawnienia, które użytkownik otrzyma, korzystając z linku logowania utworzonego przez tę funkcję.

en: These files
pl: Wybierz pliki

en: These rules will not affect wp-admin and wp-includes directories!
pl: Te reguły nie wpłyną na katalogi wp-admin i wp-includes!

en: These staging tables use the <span class="wpstg-delete-mono-strong">%s</span> prefix. No production tables are selected.
pl: Te tabele testowe używają prefiksu <span class="wpstg-delete-mono-strong">%s</span>. Żadne tabele produkcyjne nie są zaznaczone.

en: These table and folder selections will be remembered for future updates and resets of this staging site.
pl: Te wybory tabel i folderów zostaną zapamiętane dla przyszłych aktualizacji i resetów tej witryny staging.

en: This E-Mail has been sent from %s while uploading a backup file to the website with the WP Staging plugin.
pl: Ta wiadomość e-mail została wysłana z %s podczas przesyłania pliku kopii zapasowej na stronę za pomocą wtyczki WP Staging.

en: This Site
pl: Ta witryna

en: This action cannot be undone
pl: Usuń tę kopię zapasową. Tej akcji nie można cofnąć!

en: This action cannot be undone.
pl: Tej akcji nie można cofnąć.

en: This action will overwrite the selected items on the target site and cannot be undone.
pl: Ta operacja nadpisze wybrane elementy w witrynie docelowej i nie może zostać cofnięta.

en: This action will remove and invalidate all prior login links and create a new one. Do you want to proceed?
pl: Ta akcja usunie i unieważni wszystkie wcześniejsze linki logowania i utworzy nowy. Czy chcesz kontynuować?

en: This activation response was issued for a different license key. Re-open the activation URL using the same license key you entered here.
pl: Ta odpowiedź aktywacji została wystawiona dla innego klucza licencyjnego. Otwórz ponownie adres URL aktywacji, używając tego samego klucza licencyjnego, który wpisałeś tutaj.

en: This backup contains a file that exceeds 2GB
pl: Ta kopia zapasowa zawiera plik przekraczający 2GB

en: This backup contains missing or invalid parts.
pl: Ta kopia zapasowa zawiera brakujące lub nieprawidłowe części.

en: This backup exceeds 2GB
pl: Ta kopia zapasowa przekracza 2GB

en: This backup file is corrupt.
pl: Ten plik kopii zapasowej jest uszkodzony. Utwórz nową kopię zapasową!

en: This backup has an invalid files index.
pl: Ta kopia zapasowa ma nieprawidłowy indeks plików. Utwórz nową kopię zapasową!

en: This backup is compressed, but your server does not support compression. Click %s to learn how to create a compressed backup.
pl: Ta kopia zapasowa jest skompresowana, ale twój serwer nie obsługuje kompresji. Kliknij %s, aby dowiedzieć się, jak utworzyć skompresowaną kopię zapasową.

en: This backup is compressed, you need WP Staging Pro to restore it.
pl: Ta kopia zapasowa jest skompresowana, potrzebujesz WP STAGING Pro, aby ją przywrócić.

en: This backup is generated on an old version of the plugin
pl: Ta kopia zapasowa została wygenerowana na starszej wersji wtyczki

en: This backup part exists already
pl: Ta część kopii zapasowej już istnieje

en: This backup was generated on a beta version of WP STAGING and can not be used with this version. Please create a new Backup or get in touch with our support if you need assistance.
pl: Ta kopia zapasowa została utworzona w wersji beta WP STAGING i nie może być użyta z tą wersją. Utwórz nową kopię zapasową lub skontaktuj się z naszym wsparciem, jeśli potrzebujesz pomocy.

en: This backup was generated on a beta version of WP STAGING and cannot be restored with the current version.
pl: Ta kopia zapasowa została utworzona w wersji beta WP STAGING i nie może być przywrócona z bieżącą wersją.

en: This backup was generated on a server with PHP ini directive "short_open_tags" enabled, which is disabled in this server. This might cause errors after Restore.
pl: This backup was generated on a server with PHP ini directive \"short_open_tags\" enabled, which is disabled in this server. This might cause errors after Restore.

en: This can happen if another process deleted the backup while it was created. Please report this to support@wp-staging.com if it happens often. Otherwise you can ignore it.
pl: Może to nastąpić, jeśli inny proces usunął kopię zapasową podczas jej tworzenia. Zgłoś to na support@wp-staging.com, jeśli zdarza się to często. W przeciwnym razie możesz to zignorować.

en: This can lead to backup files from one client being accessible to others, resulting in unauthorized access.
pl: Może to prowadzić do tego, że pliki kopii zapasowych jednego klienta będą dostępne dla innych, co skutkuje nieautoryzowanym dostępem.

en: This clone is incomplete and does not work. Clone or update it again!
pl: Ten klon jest niekompletny i nie działa. Sklonuj lub zaktualizuj go ponownie.

en: This could also indicate a development site with no visitors.
pl: Może to również wskazywać na stronę deweloperską bez odwiedzających.

en: This data was Pulled from a WordPress.com hosted site. Your WordPress.com password may not work and you will need to reset your password to get a new one!
pl: Ta strona została przywrócona z kopii zapasowej WordPress.com. Twoje hasło WordPress.com może nie działać i będziesz musiał zresetować hasło, aby uzyskać nowe!

en: This database backup was generated from an existing legacy WP STAGING Database backup in the .SQL format.
pl: Ta kopia zapasowa bazy danych została wygenerowana z istniejącej starszej kopii zapasowej bazy danych WP STAGING w formacie .SQL.

en: This database table selection will be automatically saved
pl: Ten wybór tabel bazy danych zostanie automatycznie zapisany

en: This feature only works if the staging site is on the same domain as the production site.
pl: Ta funkcja działa tylko, jeśli strona testowa jest na tej samej domenie co strona produkcyjna.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This folder selection will be automatically saved
pl: Ten wybór folderów zostanie automatycznie zapisany

en: This function overwrites the staging site at "%s" with data from the production site, making it identical to the live site and removing any changes made on the staging site. Use this only if you want to re-clone your live site. You can select specific tables and files in the next step.
pl: Ta funkcja nadpisuje stronę staging "%s" danymi ze strony produkcyjnej, czyniąc ją identyczną ze stroną działającą na żywo i usuwając wszelkie zmiany dokonane na stronie staging. Użyj tego tylko wtedy, gdy chcesz ponownie sklonować stronę produkcyjną. W następnym kroku można wybrać konkretne tabele i pliki.

en: This hiccup wasn't in the plan, but we are on it. We'll rectify the problem for you, for free!
pl: Ta usterka nie była planowana, ale już nad tym pracujemy. Naprawimy problem za darmo!

en: This is a %s feature.
pl: To jest funkcja %s.

en: This is a multipart backup with issues!
pl: To jest wieloczęściowa kopia zapasowa z problemami!

en: This is a reminder that the staging site %s is still available.
    If you no longer need this staging site, you can delete it for safety purposes:
    
        - Open %s.
        - Click on %s.
    
    If you do not wish to receive email reminders for this staging site any longer,
    click this link: %s
    
    You will receive the next reminder in 2 weeks!
pl: Przypominamy, że strona staging %s jest nadal dostępna.
    Jeśli ta strona staging nie jest już potrzebna, można ją usunąć ze względów bezpieczeństwa:
    
        - Otwórz %s.
        - Kliknij %s.
    
    Jeśli nie chcesz już otrzymywać przypomnień e-mail dotyczących tej strony staging,
    kliknij ten link: %s
    
    Następne przypomnienie otrzymasz za 2 tygodnie!

en: This is required to activate
pl: Jest to wymagane do aktywacji

en: This message was sent by the %s from the website %s
pl: Ta wiadomość została wysłana przez %s ze strony %s

en: This modal will close automatically when done...
pl: To okno zamknie się automatycznie po zakończeniu...

en: This option is disabled as uploads directory was symlinked
pl: Ta opcja jest wyłączona, ponieważ katalog uploads został połączony dowiązaniem symbolicznym

en: This permanently deletes the staging site
pl: To trwale usuwa witrynę testową

en: This pushes the source site to the target site:
pl: To wypycha witrynę źródłową do witryny docelowej:

en: This rebuilds the staging site from scratch
pl: To odbudowuje witrynę testową od podstaw

en: This reduces backup size by up to 60%, making it especially useful for large databases.
pl: Zmniejsza to rozmiar kopii zapasowej nawet o 60%, co jest szczególnie przydatne dla dużych baz danych.

en: This replaces matching plugins, themes, media, and selected database tables on the target site. Shop data such as WooCommerce orders can be affected. %s
pl: To zastępuje pasujące wtyczki, motywy, media i wybrane tabele bazy danych w witrynie docelowej. Dane sklepu, takie jak zamówienia WooCommerce, mogą zostać naruszone. %s

en: This reset cannot create a backup automatically. Open %s and create a WP STAGING backup before continuing.
pl: Ten reset nie może automatycznie utworzyć kopii zapasowej. Otwórz %s i utwórz kopię zapasową WP STAGING przed kontynuowaniem.

en: This selection can't be extracted with your current plan
pl: Ten wybór nie może zostać wyodrębniony w ramach bieżącego planu

en: This server uses a 32-bit version of PHP, which cannot read files larger than 2GB. %s and therefore the backup file cannot be extracted. To restore this backup, use a 64-bit version of PHP. Contact WP STAGING support for assistance in extracting this backup on this server.
pl: This server uses a 32-bit version of PHP, which cannot read files larger than 2GB. %s and therefore the backup file cannot be extracted. To restore this backup, use a 64-bit version of PHP. Contact WP Staging support for assistance in extracting this backup on this server.

en: This site is a multisite network, but the remote site is a single site installation. Remote Sync only supports single site to single site or multisite to multisite.
pl: Ta witryna to sieć multisite, ale zdalna jest pojedynczą instalacją. Remote Sync obsługuje tylko pojedyncza ↔ pojedyncza lub multisite ↔ multisite.

en: This site is a single site installation, but the remote site is a multisite network. Remote Sync only supports single site to single site or multisite to multisite.
pl: Ta witryna to pojedyncza instalacja, ale zdalna to sieć multisite. Remote Sync obsługuje tylko pojedyncza ↔ pojedyncza lub multisite ↔ multisite.

en: This site is using LiteSpeed server, this could prevent the scheduled backups from working properly. <a href="%s">Write to us in the forum</a> to get a solution for that issue.
pl: This site is using LiteSpeed server, this could prevent the scheduled backups from working properly. <a href=\"%s\">Write to us in the forum</a> to get a solution for that issue.

en: This site is using LiteSpeed server, this could prevent the scheduled backups from working properly. Please read <a href="%s" target="_blank">this article here</a> if the backup scheduling is not working properly.
pl: This site is using LiteSpeed server, this could prevent the scheduled backups from working properly. Please read <a href=\"%s\" target=\"_blank\">this article here</a> if the backup scheduling is not working properly.

en: This site uses the table prefix (<code>%s</code>). This is a temporary table prefix reserved by WP STAGING and you can not clone this website nor restore it from a backup.
                This has likely been caused by a manual adjustment in the wp-config.php and should be fixed as soon as possible.
                <a href="%s" target="_blank" rel="external nofollow">Read this</a> to see how to rename the table prefix.
pl: This site uses the table prefix (<code>%s</code>). This is a temporary table prefix reserved by WP STAGING and you can not clone this website nor restore it from a backup.\
                This has likely been caused by a manual adjustment in the wp-config.php and should be fixed as soon as possible.\
                <a href=\"%s\" target=\"_blank\" rel=\"external nofollow\">Read this</a> to see how to rename the table prefix.

en: This site was restored from a WordPress.com backup. Your WordPress.com password may not work and you will need to reset your password to get a new one!
pl: Ta strona została przywrócona z kopii zapasowej WordPress.com. Twoje hasło WordPress.com może nie działać i będziesz musiał zresetować hasło, aby uzyskać nowe!

en: This staging site is located in another database and needs to be edited with <a href='https://wp-staging.com' target='_blank'>WP STAGING Pro</a>
pl: Ta witryna testowa znajduje się w innej bazie danych i musi być edytowana za pomocą <a href='https://wp-staging.com' target='_blank'>WP STAGING Pro</a>

en: This staging site is not cloneable!
pl: Ta witryna testowa nie może być klonowana!

en: This takes priority over certificates stored in the database.
pl: Ma to przednia nad certyfikatami przechowywanymi w bazie danych.

en: This website runs on Elementor Cloud, which doesn't support the staging feature due to technical limitations.
pl: Ta witryna działa na Elementor Cloud, który z powodów technicznych nie obsługuje funkcji staging.

en: This will backup all database tables starting with the prefix "%s". To backup a staging site, run the backup function again on the staging site
pl: This will backup all database tables starting with the prefix \"%s\". To backup a staging site, run the backup function again on the staging site

en: This will copy your WordPress database and files with recommended settings. No customization is required.
pl: Spowoduje to skopiowanie Twojej bazy danych i plików WordPress z zalecanymi ustawieniami. Żadne dostosowanie nie jest wymagane.

en: This will delete your modifications!
pl: To usunie twoje modyfikacje!

en: This will generate a login link for the staging site "%s". You can use this link to login to the staging site without having to enter your username and password. This can be useful to share quick login links with your clients or team members.
pl: This will generate a login link for the staging site \"%s\". You can use this link to login to the staging site without having to enter your username and password. This can be useful to share quick login links with your clients or team members.

en: This will overwrite content on the target site
pl: To nadpisze treść na stronie docelowej

en: This will overwrite selected staging data
pl: Spowoduje to zastąpienie wybranych danych staging

en: This will overwrite the staging site "%s" and will lead to loss of your staging site's modifications.%sThis is a final warning. Do not stop the update process once it starts, as that may break your staging site.%sClick on %scancel%s if you don't want to update the staging site.
pl: Spowoduje to nadpisanie witryny testowej "%s" i utratę zmian wprowadzonych w witrynie testowej.%sTo ostateczne ostrzeżenie. Nie przerywaj procesu aktualizacji po jego rozpoczęciu, ponieważ może to uszkodzić witrynę testową.%sKliknij %sanuluj%s, jeśli nie chcesz aktualizować witryny testowej.

en: This will permanently delete this saved sync profile, including its connection and sync settings. You will need to set it up again if you want to use it in the future.
pl: Spowoduje to trwałe usunięcie tego zapisanego profilu synchronizacji, wraz z jego połączeniem i ustawieniami synchronizacji. Będziesz musiał skonfigurować go ponownie, jeśli zechcesz go użyć w przyszłości.

en: This will permanently remove the %s logs from your system.
pl: Spowoduje to trwałe usunięcie logów %s z systemu.

en: This will remove password protection from your connection key. Anyone with the key will be able to connect without authentication.
pl: Spowoduje to usunięcie ochrony hasłem z klucza połączenia. Każdy posiadacz klucza będzie mógł połączyć się bez uwierzytelniania.

en: This will reset staging site:
pl: Spowoduje to reset witryny testowej:

en: This will restore your website! </br> Are you sure?
pl: To przywróci twoją stronę! </br> Czy jesteś pewien?

en: This will stop the current pull.
pl: Spowoduje to zatrzymanie bieżącego Pull.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time
pl: Czas

en: To
pl: Do

en: To add a directory you can write <code>s3:[%s]/[directory-name]</code>.<br>The directory will be created automatically during backup upload.
pl: Aby dodać katalog, możesz wpisać <code>s3:[%s]/[nazwa-katalogu]</code>.<br>Katalog zostanie utworzony automatycznie podczas przesyłania kopii zapasowej.

en: To extract more than one file at a time, upgrade to a Developer or Agency license.
pl: Aby wyodrębnić więcej niż jeden plik naraz, przejdź na licencję Developer lub Agency.

en: To get started, please enter your license key <a href="%s">here</a>. You can find your license key in your <a href="%s" target="_blank">account page</a>.
pl: To get started, please enter your license key <a href=\"%s\">here</a>. You can find your license key in your <a href=\"%s\" target=\"_blank\">account page</a>.

en: To keep backups fast and efficient, we automatically exclude files over 200MB and system files like .wpstg, .gz, and .tmp
pl: Aby kopie zapasowe były szybkie i wydajne, automatycznie wykluczamy pliki powyżej 200MB oraz pliki systemowe, takie jak .wpstg, .gz i .tmp

en: To prevent this, create a dedicated storage location and a separate subdirectory for each website or client's backup files.
pl: Aby temu zapobiec, utwórz dedykowaną lokalizację i osobny podkatalog dla plików kopii zapasowych każdej witryny lub klienta.

en: To push a staging site back to live, ensure your license key is also activated on your live site, then start the push process from there.
pl: Aby wykonać Push strony staging na stronę produkcyjną, upewnij się, że klucz licencyjny jest również aktywowany na stronie produkcyjnej, a następnie rozpocznij proces Push stamtąd.

en: To upload your backup, enter this code on the WP Staging OTP form:
pl: Aby przesłać kopię zapasową, wprowadź ten kod w formularzu OTP WP Staging:

en: Too many failed authentication attempts. Please wait 5 minutes before trying again.
pl: Zbyt wiele nieudanych prób uwierzytelnienia. Odczekaj 5 minut przed ponowną próbą.

en: Too many failed password attempts. Please verify the password on the remote site and try again.
pl: Zbyt wiele nieudanych prób. Proszę zweryfikować hasło na zdalnej stronie i spróbować ponownie.

en: Total Files:
pl: Łączna liczba plików:

en: Transfer method
pl: Metoda transferu

en: Transfer method, emails, scheduler and cleanup behavior
pl: Metoda transferu, e-maile, harmonogram i zachowanie czyszczenia

en: Treat this key like a password. Don't share it publicly.
pl: Traktuj ten klucz jak hasło. Nie udostępniaj go publicznie.

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Try out WP Staging Pro
pl: Wypróbuj WP Staging Pro

en: Try out now!
pl: Wypróbuj teraz!

en: Try this if the default cURL connection fails. Requires PHP FTP extension.
pl: Spróbuj tego, jeśli domyślne połączenie cURL nie powiedzie się. Wymaga rozszerzenia PHP FTP.

en: Try to resume cloning process...
pl: Próba wznowienia procesu klonowania...

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Turn backups into local Docker sites with one command. Perfect for development and testing.
pl: Zamień kopie zapasowe w lokalne strony Docker jednym poleceniem. Idealne do rozwoju i testowania.

en: URL preview
pl: Podgląd adresu URL

en: URL, WP version, php & server info, installed plugins & themes
pl: URL, wersja WP, informacje o PHP i serwerze, zainstalowane wtyczki i motywy

en: Unable to connect to FTP server. Error code: %s
pl: Nie można połączyć się z serwerem FTP. Kod błędu: %s

en: Unable to connect to FTP server. Please check your FTP host and port.
pl: Nie można połączyć się z serwerem FTP. Sprawdź swoje ustawienia.

en: Unable to connect to FTP server. Please check your FTP permissions.
pl: Nie można połączyć się z serwerem FTP. Sprawdź swoje uprawnienia.

en: Unable to connect to FTP server. Server timeout. Please verify FTP settings.
pl: Nie można połączyć się z serwerem FTP. Przekroczono limit czasu serwera. Sprawdź swoje ustawienia.

en: Unable to delete %s backup: %s
pl: Nie można usunąć kopii zapasowej %s: %s

en: Unable to delete %s split backup part: %s
pl: Nie można usunąć podzielonej części kopii zapasowej %s: %s

en: Unable to download remote file chunk.
pl: Nie można pobrać fragmentu zdalnego pliku.

en: Unable to download remote file chunk. The remote server returned HTTP status %d.
pl: Nie można pobrać fragmentu zdalnego pliku. Zdalny serwer zwrócił status HTTP %d.

en: Unable to enable cloning in the staging site
pl: Nie można włączyć klonowania w witrynie testowej

en: Unable to fetch existing backups for cleanup
pl: Nie można pobrać istniejących kopii zapasowych do czyszczenia

en: Unable to fetch existing backups for verification
pl: Nie można pobrać istniejących kopii zapasowych do weryfikacji

en: Unable to find database server hostname of the staging or the production site.
pl: Nie można znaleźć nazwy hosta serwera bazy danych strony testowej lub produkcyjnej.

en: Unable to generate Google Authentication URL. Google API keys are not correct!
pl: Nie można wygenerować adresu URL uwierzytelniania Google. Klucze API Google są nieprawidłowe!

en: Unable to login to FTP server. Please check your credentials.
pl: Nie można zalogować się na serwer FTP. Sprawdź swoje dane logowania.

en: Unable to open %s with mode %s
pl: Nie można otworzyć %s w trybie %s

en: Unable to prepare backup upload from url
pl: Nie udało się przygotować przesyłania kopii zapasowej z adresu URL

en: Unable to prepare pull request.
pl: Nie można wyczyścić tabeli kolejki

en: Unable to purge queue table
pl: Nie można wyczyścić tabeli kolejki

en: Unable to write to: %s
pl: Nie można zapisać do: %s

en: Unavailable for subsites.
pl: Niedostępne dla podwitryn.

en: Unexpected HTTP response code: %s. Cron jobs and backup schedule might still work, but we recommend checking the HTTP response of %s
pl: Nieoczekiwany kod odpowiedzi HTTP: %s. Zadania cron i harmonogram kopii zapasowych mogą nadal działać, ale zalecamy sprawdzenie odpowiedzi HTTP %s

en: Unexpected response (HTTP %s). The loopback request did not succeed.
pl: Nieoczekiwana odpowiedź (HTTP %s). Żądanie loopback nie powiodło się.

en: Uninstall all plugins/themes on production site that are not installed on staging site.
pl: Odinstaluj wszystkie wtyczki/motywy na stronie produkcyjnej, które nie są zainstalowane na stronie testowej.

en: Unique identifier for your account, provided by your S3 service.
pl: Unikalny identyfikator konta, dostarczony przez usługę S3.

en: Unique identifier for your account, provided by your service provider.
pl: Unikalny identyfikator konta, dostarczony przez dostawcę usługi.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown Backup Type
pl: Nieznany typ kopii zapasowej

en: Unknown date
pl: Nieznany

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error. Please reload the page and try again.
pl: Nieznany błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Unlimited schedules
pl: Nieograniczone harmonogramy

en: Unlock %d Pro features
pl: Odblokuj %d funkcji Pro

en: Unlock Remote Sync
pl: Odblokuj Remote Sync

en: Unlock all Pro features
pl: Zobacz wszystkie funkcje Pro

en: Unregistered
pl: (Niezarejestrowany)

en: Unselect All
pl: Odznacz wszystko

en: Up to 25 Sites
pl: Ulepsz do 25 witryn

en: Up to 3 Sites
pl: Ulepsz do 3 witryn

en: Up to 3× faster
pl: Do 3× szybciej

en: Up to 99 Sites
pl: Ulepsz do 99 witryn

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update & Activate Now
pl: Zaktualizuj i aktywuj teraz

en: Update Required
pl: Zaktualizowano

en: Update Settings
pl: Zaktualizuj ustawienia

en: Update Staging Site
pl: Utwórz witrynę testową

en: Update Summary
pl: Podsumowanie aktualizacji

en: Update Temporary Login
pl: Zaktualizuj tymczasowe logowanie

en: Update now.
pl: Zaktualizuj teraz.

en: Update plugins after cloning
pl: Aktualizuj wtyczki po sklonowaniu

en: Update staging site
pl: Zaktualizuj witrynę staging

en: Update the values below only if you moved your staging site to another server and WP STAGING lost connection to the clone site. Don't update these values if you are unsure. This can break the pushing capability. <a href="%s" target="_blank">Read More</a>.
pl: Update the values below only if you moved your staging site to another server and WP STAGING lost connection to the clone site. Don't update these values if you are unsure. This can break the pushing capability. <a href=\"%s\" target=\"_blank\">Read More</a>.

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Updated successfully from version %s to %s
pl: Pomyślnie zaktualizowano z wersji %s do %s

en: Updated successfully from version %s to %s.
pl: Pomyślnie zaktualizowano z wersji %s do %s.

en: Updated successfully on all network sites from version %s to %s
pl: Pomyślnie zaktualizowano na wszystkich stronach sieci z wersji %s do %s

en: Updates all plugins on the staging site to their latest versions right after it is created, so you can test that everything still works. You will also get an email and Slack notification when it finishes (if enabled in WP STAGING settings).
pl: Aktualizuje wszystkie wtyczki w witrynie testowej do ich najnowszych wersji zaraz po jej utworzeniu, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy wszystko nadal działa. Otrzymasz również powiadomienie e-mail i Slack po zakończeniu (jeśli włączone w ustawieniach WP STAGING).

en: Updates, announcements, no spam
pl: Aktualizacje, ogłoszenia, bez spamu

en: Updating Database Data
pl: Aktualizacja danych bazy danych

en: Updating site URL and home URL for subsites in database finished.
pl: Updating site URL and home URL for subsites in database finished

en: Updating site URL and home URL in database finished.
pl: Updating site URL and home URL for subsites in database finished

en: Updating site URL domain and URL path in database finished.
pl: Updating site URL domain and URL path in database finished

en: Updating site options for subsites in database finished.
pl: Updating site URL and home URL for subsites in database finished

en: Upgrade
pl: Ulepsz

en: Upgrade License
pl: Ulepsz licencję

en: Upgrade Now
pl: Ulepsz

en: Upgrade Plan
pl: Ulepsz plan

en: Upgrade Required
pl: Ulepsz licencję

en: Upgrade required
pl: Ulepsz do wersji Premium

en: Upgrade to Agency
pl: Ulepsz do Pro

en: Upgrade to Business
pl: Ulepsz do 3 witryn

en: Upgrade to Developer
pl: Ulepsz do Pro

en: Upgrade to Premium
pl: Ulepsz do wersji Premium

en: Upgrade to Pro
pl: Ulepsz do Pro

en: Upgrade to the Business plan (or higher) to start using this feature.
pl: Przejdź na plan Business (lub wyższy), aby rozpocząć korzystanie z tej funkcji.

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload Backup
pl: Prześlij kopię zapasową

en: Upload Backup to Cloud
pl: Prześlij do chmury

en: Upload Backup to Cloud Storage(s)
pl: Prześlij kopię zapasową do chmury

en: Upload Settings
pl: Ustawienia przesyłania

en: Upload backup files to your %s account.
pl: Prześlij pliki kopii zapasowej na swoje konto %s.

en: Upload backup files to your Dropbox account.
pl: Prześlij pliki kopii zapasowych na swoje konto Dropbox.

en: Upload backup files to your Microsoft OneDrive account.
pl: Prześlij pliki kopii zapasowych na swoje osobiste konto Google Drive.

en: Upload backup files to your S3-compatible storage provider.
pl: Prześlij pliki kopii zapasowej do dostawcy magazynu kompatybilnego z S3.

en: Upload backup files to your pCloud account.
pl: Prześlij pliki kopii zapasowych na swoje konto Dropbox.

en: Upload backup files to your personal Google Drive account.
pl: Prześlij pliki kopii zapasowych na swoje osobiste konto Google Drive.

en: Upload backups to cloud or server destinations. Configure one provider at a time.
pl: Prześlij kopie zapasowe do chmury lub na serwery. Skonfiguruj jednego dostawcę na raz.

en: Upload backups to your server
pl: Prześlij kopie zapasowe na swój serwer

en: Upload certificate file
pl: Prześlij plik certyfikatu

en: Upload file
pl: Prześlij plik

en: Upload finished
pl: Przesyłanie zakończone

en: Upload mode
pl: Tryb przesyłania

en: Upload private key file
pl: Prześlij plik klucza prywatnego

en: Upload the restore file to your website's main folder using FTP or your hosting file manager.
pl: Prześlij plik przywracania do głównego folderu witryny za pomocą FTP lub menedżera plików hostingu.

en: Upload to remote storage
pl: Prześlij do zdalnego magazynu

en: Uploads
pl: Przesyłanie

en: Uploads Backup Before Push
pl: Kopia zapasowa wgranych plików przed wysłaniem

en: Uploads Folder symlinked with the production site
pl: Katalog Uploads połączony dowiązaniem symbolicznym z witryną produkcyjną

en: Uploads and media files
pl: Przesłane pliki i multimedia

en: Usage Information
pl: Informacje o użytkowaniu

en: Use PHP FTP extension
pl: Użyj rozszerzenia PHP FTP

en: Use SSH private key
pl: Użyj klucza prywatnego SSH

en: Use WP Staging CLI to create an isolated Docker container and clone this site
pl: Użyj WP Staging CLI do utworzenia izolowanego kontenera Docker i sklonowania tej strony

en: Use a different database
pl: Użyj innej bazy danych

en: Use a domain name when possible. For FTPS, SSL certificate checks may fail when using an IP address.
pl: Używaj nazwy domeny, jeśli to możliwe. W przypadku FTPS sprawdzanie certyfikatów SSL może nie powieść się w przypadku używania adresu IP.

en: Use a relative path from the FTP home directory, such as `backups/domain.com`, or an absolute path, such as `/home/user/backups/domain.com`. The folder is created automatically if it does not exist.
pl: Użyj ścieżki względnej od katalogu domowego FTP, np. `backups/domain.com`, lub ścieżki bezwzględnej, np. `/home/user/backups/domain.com`. Folder zostanie utworzony automatycznie, jeśli nie istnieje.

en: Use letters, numbers, or underscores and end with an underscore.
pl: Używaj liter, cyfr lub podkreśleń i zakończ podkreśleniem.

en: Use letters, numbers, spaces, hyphens, and underscores only.
pl: Używaj tylko liter, cyfr, spacji, myślników i podkreśleń.

en: Use lowercase letters, numbers, hyphens, or underscores only.
pl: Używaj tylko małych liter, cyfr, łączników lub podkreśleń.

en: Use on the staging site the same permalink structure and do not set permalinks to plain structure. <br/>Read more: <a href="%1$s" target="_blank">Permalink Settings</a>
pl: Use on the staging site the same permalink structure and do not set permalinks to plain structure. <br/>Read more: <a href=\"%1$s\" target=\"_blank\">Permalink Settings</a>

en: Use on the staging site the same permalink structure and do not set permalinks to plain structure. <br/>Read more: <a href="%1$s" target="_blank">Permalink Settings</a>
pl: Na witrynie staging użyj tej samej struktury bezpośrednich odnośników i nie ustawiaj struktury zwykłej (plain). <br/>Więcej: <a href="%1$s" target="_blank">Ustawienia bezpośrednich odnośników</a>

en: Use path style endpoint
pl: Użyj endpointu w stylu ścieżki

en: Use path-style URLs for accessing buckets (e.g., s3.example.com/bucket).
pl: Użyj adresów URL w stylu ścieżkowym do uzyskiwania dostępu do bucketów (np. s3.example.com/bucket).

en: Use separate backup destinations
pl: Użyj oddzielnych miejsc docelowych kopii zapasowych

en: Use this option if you have already sent a debug log email and want to send it again within five minutes.
pl: Użyj tej opcji, jeśli już wysłałeś e-mail z logiem debugowania i chcesz wysłać go ponownie w ciągu pięciu minut.

en: Useful for testing updates on staging.
pl: Przydatne do testowania aktualizacji w witrynie testowej.

en: User
pl: Użytkownik

en: User Grants:
pl: Uprawnienia użytkownika:

en: User Grants:
pl: Uprawnienia użytkownika:

en: User does not exist.
pl: Użytkownik nie istnieje.

en: User name for the separate staging database.
pl: Nazwa użytkownika dla oddzielnej bazy danych witryny testowej.

en: User was created but failed to set user capabilities on the staging site.
pl: Użytkownik został utworzony, ale nie udało się ustawić uprawnień na witrynie staging.

en: User was updated but failed to update capabilities on the staging site.
pl: Użytkownik został zaktualizowany, ale nie udało się zaktualizować uprawnień na witrynie staging.

en: User:
pl: Użytkownik:

en: User:
pl: Użytkownik:

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username field is required.
pl: Pole nazwy użytkownika jest wymagane.

en: Username or Email Address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Users With Staging Access
pl: Użytkownicy z dostępem do staging

en: Users from the backup will be imported.
pl: Użytkownicy z kopii zapasowej zostaną zaimportowani.

en: Uses the same WordPress and PHP versions.
pl: Używa tych samych wersji WordPress i PHP.

en: Using HIGH results in faster processing but higher CPU load. Using lower values reduces server load but slows staging site creation.
pl: Using HIGH will result in fast as possible processing but the cpu load\
                                            increases. Using a lower value results in lower cpu load on your server but also slower staging site creation.

en: Usually this should stay as Finished unless recovery instructions say otherwise.
pl: Zazwyczaj powinno to pozostać jako Zakończone, chyba że instrukcje odzyskiwania mówią inaczej.

en: Usually this will not affect the staging website and you do not need to activate permalinks.
pl: Zwykle nie wpływa to na stronę testową i nie trzeba aktywować linków bezpośrednich.

en: Validation pending
pl: Oczekiwanie na walidację

en: Verify
pl: Zweryfikuj

en: Verify Identity
pl: Zweryfikuj tożsamość

en: Verify connection
pl: Zweryfikuj połączenie

en: Verify server certificate
pl: Weryfikuj certyfikat serwera

en: Verify server identity
pl: Zweryfikuj tożsamość serwera

en: Verifying...
pl: Weryfikowanie...

en: Version
pl: Wersja

en: Video hosted on Vimeo. Loaded only after click.
pl: Film hostowany na Vimeo. Ładowany dopiero po kliknięciu.

en: Videos:
pl: Filmy:

en: View Details
pl: Zobacz szczegóły

en: View changelog
pl: Zobacz dziennik zmian

en: View data
pl: Zobacz dane

en: View documentation
pl: Dokumentacja

en: View full changelog
pl: Zobacz pełną listę zmian

en: View live logs
pl: Zobacz logi na żywo

en: View pricing
pl: Zobacz cennik

en: Visitor
pl: Odwiedzający

en: WP Cron is being managed by a third party plugin: %s plugin.
pl: WP Cron jest zarządzany przez zewnętrzną wtyczkę: wtyczka %s.

en: WP Root
pl: Katalog główny WP

en: WP STAGING - Clone Multisite Network
pl: WP STAGING - Klonuj sieć multisite

en: WP STAGING - Communication with WP STAGING server failed
pl: WP STAGING - Komunikacja z serwerem WP STAGING nie powiodła się

en: WP STAGING - Conflict with temporary prefix!
pl: WP STAGING - Konflikt z tymczasowym prefiksem!

en: WP STAGING - Customized Uploads Folder.
pl: WP STAGING - Niestandardowy folder przesyłanych plików.

en: WP STAGING - Failed to prevent directory listing
pl: WP STAGING - Nie udało się zapobiec listowaniu katalogów

en: WP STAGING - Folder Permission error.
pl: WP STAGING - Błąd uprawnień folderu.

en: WP STAGING - HTTP/HTTPS Scheme Error.
pl: WP STAGING - Błąd schematu HTTP/HTTPS.

en: WP STAGING - Hooks Outdated.
pl: WP STAGING - Przestarzałe haki.

en: WP STAGING - Important: Next-Gen Engine staging sites may be corrupted
pl: WP STAGING - Ważne: witryny staging silnika Next-Gen mogą być uszkodzone

en: WP STAGING - License Activation Error
pl: WP STAGING - Błąd ustawień.

en: WP STAGING - Notes:
pl: WP STAGING - Uwagi:

en: WP STAGING - Optimizer option disabled!
pl: WP STAGING - Opcja optymalizatora wyłączona!

en: WP STAGING - Please create a new backup.
pl: WP STAGING - Utwórz nową kopię zapasową.

en: WP STAGING - Please sign in to Google Drive again.
pl: WP STAGING - Zaloguj się ponownie do Google Drive.

en: WP STAGING - Settings Error.
pl: WP STAGING - Błąd ustawień.

en: WP STAGING - Version Outdated.
pl: WP STAGING - Wersja nieaktualna.

en: WP STAGING - Wordfence firewall deactivated
pl: WP STAGING - Zapora Wordfence dezaktywowana

en: WP STAGING Already Active
pl: WP STAGING już aktywny

en: WP STAGING Disabled the cache by setting the constant %1$s to %2$s in the file %3$s. %4$s
pl: WP STAGING wyłączyło buforowanie, ustawiając stałą %1$s na %2$s w pliku %3$s. %4$s

en: WP STAGING can't back up automatically. Open the staging site and create a backup first.
pl: WP STAGING nie może automatycznie utworzyć kopii zapasowej. Proszę otworzyć witrynę testową i najpierw utworzyć kopię zapasową.

en: WP STAGING helped you create a safer workflow?
pl: Czy WP STAGING pomógł Ci stworzyć bezpieczniejszy sposób pracy?

en: WP STAGING is no cloud service. Your data belongs to you only.
pl: WP STAGING nie jest usługą w chmurze. Twoje dane należą tylko do ciebie.

en: WP STAGING is one of the fastest backup and migration plugins. Compare yourself.
pl: WP STAGING jest jedną z najszybszych wtyczek do kopii zapasowych i migracji. Przekonaj się sam.

en: WP STAGING typically works normally during the short window after a WordPress release.
pl: WP STAGING zazwyczaj działa normalnie w krótkim okresie po wydaniu nowej wersji WordPress.

en: WP STAGING v%s is outdated. Please <a href="%s">update</a> to latest version %s to make sure the plugin works with your WordPress version.
pl: WP STAGING v%s is outdated. Please <a href=\"%s\">update</a> to latest version %s to make sure the plugin works with your WordPress version.

en: WP STAGING version
pl: WP STAGING

en: WP STAGING will delete the selected staging tables and staging files.
pl: WP STAGING usunie wybrane tabele testowe i pliki testowe.

en: WP STAGING will not send diagnostic usage information. If you want an improved technical support experience, you can always re-enable this on the <a href="%s">WP STAGING Settings</a> page.
pl: WP STAGING will not send diagnostic usage information. If you want an improved technical support experience, you can always re-enable this on the <a href=\"%s\">WP STAGING Settings</a> page.

en: WP STAGING will use it for this staging site and future staging jobs. You can switch back anytime.
pl: WP STAGING użyje go dla tej witryny testowej i przyszłych zadań stagingu. Można wrócić w dowolnym momencie.

en: WP STAGING: All-In-One Security (AIOS) Salt Prefix Enabled
pl: WP STAGING: Włączono prefiks salt All-In-One Security (AIOS)

en: WP Staging - Backup Error Report
pl: WP Staging - Raport błędów kopii zapasowej

en: WP Staging - Backup General Report
pl: WP Staging - Raport kopii zapasowej

en: WP Staging - Backup Report
pl: WP Staging - Raport kopii zapasowej

en: WP Staging - Backup Warning Report
pl: WP Staging - Raport kopii zapasowej

en: WP Staging - Debug Code: %s
pl: WP Staging - Kod debugowania: %s

en: WP Staging - Error Report
pl: WP Staging - Raport błędów kopii zapasowej

en: WP Staging - Folder Permissions:</strong>
                    <br>
                    The folder <code>%1$s</code> is not write and/or readable.
                    <br>
                    Check if this folder is writeable by the php user %2$s or www-data.
                    File permissions needs to be chmod 755 or 777.
                    <br>
                    <br>
                    WP Staging's default behavior is to create a staging site in a subfolder of the live site.
                    If you get this warning this might not be possible, but you can still create a staging site.
                    <a href="%3$s" target="_blank">Create a staging site without write permission to root.</a>
pl: WP Staging – Uprawnienia folderu:</strong>
                    <br>
                    Folder <code>%1$s</code> nie ma uprawnień do zapisu i/lub odczytu.
                    <br>
                    Sprawdź, czy folder ma uprawnienia zapisu dla użytkownika PHP %2$s lub www-data.
                    Uprawnienia plików muszą wynosić chmod 755 lub 777.
                    <br>
                    <br>
                    Domyślnym zachowaniem WP Staging jest tworzenie witryny staging w podfolderze witryny produkcyjnej.
                    Jeśli widzisz to ostrzeżenie, może to nie być możliwe, ale nadal możesz utworzyć witrynę staging.
                    <a href="%3$s" target="_blank">Utwórz witrynę staging bez uprawnień zapisu w katalogu głównym.</a>

en: WP Staging - Licence
pl: Licencja WP Staging

en: WP Staging - Restore
pl: WP Staging | Przywracanie

en: WP Staging - Settings
pl: Ustawienia WP Staging

en: WP Staging - Staging
pl: Ustawienia WP Staging

en: WP Staging - System Info
pl: WP Staging | Przywracanie

en: WP Staging - Temporary Logins
pl: WP Staging - Tymczasowe loginy

en: WP Staging - Welcome
pl: Witaj w WP Staging

en: WP Staging Automation Update Report
pl: WP Staging - Raport kopii zapasowej

en: WP Staging CLI uses Docker to create an isolated local copy of this site.
pl: WP Staging CLI używa Dockera do tworzenia izolowanej lokalnej kopii tej strony.

en: WP Staging Info
pl: WP Staging

en: WP Staging Install
pl: WP Staging

en: WP Staging Logs
pl: Zadania WP Staging

en: WP Staging Notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: WP Staging Pro adds one-click deployment, off-site cloud backups, unlimited schedules, site migrations, Multisite support, and developer workflows.
pl: WP Staging Pro dodaje wdrażanie jednym kliknięciem, zewnętrzne kopie zapasowe w chmurze, nieograniczone harmonogramy, migracje witryn, obsługę Multisite oraz przepływy pracy dla programistów.

en: WP Staging Pro is installed but not active. %1$sActivate now%2$s to unlock all Pro features.
pl: WP Staging Pro jest zainstalowany, ale nie jest aktywny. %1$sAktywuj teraz%2$s, aby odblokować wszystkie funkcje Pro.

en: WP Staging Pro!
pl: WP Staging Pro

en: WP Staging Settings
pl: Ustawienia WP Staging

en: WP Staging cannot create a staging site on environments based on the WordPress.com (Automattic) infrastructure due to technical limitations. Instead you can use %s to create a backup of your website and then use %s to upload and restore that backup on any hosting environment—even WordPress.com.
pl: WP Staging can not create staging sites on WordPress.com hosted websites! Instead you can use %s to create a backup of this website. Then use %s to upload and restore the backup on the other website. The other site can be located on all hosts including WordPress.com.

en: WP Staging events that happen weekly - %s
pl: Zdarzenia WP Staging występujące co tydzień - %s

en: WP Staging events that happens daily
pl: Zdarzenia WP Staging występujące codziennie

en: WP Staging events that happens every 2 days
pl: Zdarzenia WP Staging występujące co 2 dni

en: WP Staging events that happens every month
pl: Zdarzenia WP Staging występujące co miesiąc

en: WP Staging events that happens every six hours
pl: Zdarzenia WP Staging występujące co sześć godzin

en: WP Staging events that happens every twelve hours
pl: Zdarzenia WP Staging występujące co dwanaście godzin

en: WP Staging events that happens every two weeks
pl: Zdarzenia WP Staging występujące co dwa tygodnie

en: WP Staging events that happens hourly
pl: Zdarzenia WP Staging występujące co godzinę

en: WP Staging events that happens weekly
pl: Zdarzenia WP Staging występujące co tydzień

en: WP Staging is well tested and we did a lot to catch every possible error but
            we can not handle all possible combinations of server, plugins and themes. <br>
            <strong>BEFORE</strong> you create your first staging site it´s highly recommended
            <strong>to make a full backup of your website</strong> first!
pl: WP Staging is well tested and we did a lot to catch every possible error but\
            we can not handle all possible combinations of server, plugins and themes. <br>\
            <strong>BEFORE</strong> you create your first staging site it´s highly recommended\
            <strong>to make a full backup of your website</strong> first!

en: WP Staging plugin has successfully updated %s plugins on your staging site: %s
pl: Wtyczka WP Staging pomyślnie zaktualizowała %s wtyczek na stronie staging: %s

en: WP Staging plugin has successfully updated all plugins on your staging site: %s
pl: Wtyczka WP Staging pomyślnie zaktualizowała wszystkie wtyczki na stronie staging: %s

en: WP Staging — Tips & Guides
pl: WP Staging — Porady i przewodniki

en: WP Staging → Settings → Remote Sync Connection Key
pl: WP Staging → Ustawienia → Remote Sync Connection Key

en: WP Staging: Backup file corrupted!
pl: WP Staging: Plik kopii zapasowej uszkodzony!

en: WP Version
pl: Wersja

en: WPSTG_STORAGE_FTPS_CERT constant is defined and will be used.
pl: Stała WPSTG_STORAGE_FTPS_CERT jest zdefiniowana i będzie używana.

en: WPSTG_STORAGE_SFTP_KEY constant is defined and will be used.
pl: Stała WPSTG_STORAGE_SFTP_KEY jest zdefiniowana i będzie używana.

en: Waiting for Pull to be completed
pl: Oczekiwanie na zakończenie Pull

en: Want to change this? %s
pl: Chcesz to zmienić? %s

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Warning: Database table prefix can not be empty!
pl: Ostrzeżenie: Prefiks tabeli bazy danych nie może być pusty!

en: Warning: Use another site name! A file named %s already exists where the staging site would be created.
pl: Ostrzeżenie: Użyj innej nazwy witryny! Plik o nazwie %s już istnieje w miejscu, w którym miałaby zostać utworzona witryna testowa.

en: Warning: both sites then share the same uploads folder, so editing or replacing images on staging also changes them on production, and mixed-content issues can occur if both sites load stylesheets from uploads. Use with care.
pl: Ostrzeżenie: obie witryny współdzielą wtedy ten sam folder uploads, więc edytowanie lub zastępowanie obrazów w witrynie testowej zmienia je również na stronie produkcyjnej, a problemy z mieszaną treścią mogą wystąpić, jeśli obie witryny ładują arkusze stylów z folderu uploads. Używaj ostrożnie.

en: Warnings
pl: Ostrzeżenie

en: Watch Remote Sync demo
pl: Obejrzyj demo Remote Sync

en: We cannot proceed, as the backup directory is not readable. It is likely that there is no read permission
pl: Nie można kontynuować, ponieważ folder kopii zapasowych nie jest czytelny. Prawdopodobnie brak uprawnień do odczytu

en: We cannot proceed, as the backup directory is not writeable. It is likely that there is no write permission
pl: Nie można kontynuować, ponieważ folder kopii zapasowych nie ma uprawnień do zapisu. Prawdopodobnie brak uprawnień zapisu

en: We cannot proceed, as we could not create the Backups directory folder. It is likely that the server
pl: Nie można kontynuować, ponieważ nie udało się utworzyć folderu kopii zapasowych. Prawdopodobnie serwer

en: We could not delete the staging site completely. There are still files in the folder %s that could not be deleted. This could be a write permission issue. Try to delete the folder manually by using FTP or a file manager plugin.<br/> If this happens again please contact us at support@wp-staging.com
pl: Nie udało się całkowicie usunąć strony testowej. W folderze %s nadal znajdują się pliki, których nie można było usunąć. Może to być problem z uprawnieniami zapisu. Spróbuj usunąć folder ręcznie za pomocą FTP lub wtyczki do zarządzania plikami.<br/> Jeśli problem się powtórzy, skontaktuj się z nami pod adresem support@wp-staging.com

en: We couldn't create the verification code. This might be caused by a firewall blocking the request. The verification code is necessary for security before you can upload a backup to this site. To proceed, you can temporarily <a href="%s" target="_blank">disable the verification code generation</a> or contact WP Staging support for assistance.
pl: Nie udało się utworzyć kodu weryfikacyjnego. Może to być spowodowane przez zaporę sieciową blokującą żądanie. Kod weryfikacyjny jest niezbędny do zabezpieczenia przed przesłaniem kopii zapasowej na tę stronę. Aby kontynuować, można tymczasowo <a href="%s" target="_blank">wyłączyć generowanie kodu weryfikacyjnego</a> lub skontaktować się ze wsparciem WP Staging.

en: We received the debug info!
pl: Otrzymaliśmy informacje debugowania!

en: We'll mark this WordPress version as validated after final checks. If you notice an issue,
pl: Oznaczymy tę wersję WordPress jako zwalidowaną po ostatecznych sprawdzeniach. Jeśli zauważysz problem,

en: We've noticed that you're using another plugin for creating WordPress backups.
                 Did you know that WP Staging is significant faster than other popular backup plugins?
pl: We've noticed that you're using another plugin for creating WordPress backups.\
                 Did you know that WP Staging is significant faster than other popular backup plugins?

en: Wednesday
pl: Środa

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Weekly - %s
pl: Co tydzień - %s

en: Welcome to WP STAGING Pro!
pl: Witaj w WP STAGING Pro!

en: What gets deleted
pl: Co zostanie usunięte

en: What gets pushed
pl: Co zostanie wypchnięte

en: What is WP Staging Restore?
pl: Czym jest WP Staging Restore?

en: What to copy
pl: Co skopiować

en: What you'll get
pl: Co otrzymasz

en: What's New demo video
pl: Film demonstracyjny Co nowego

en: What's New in %s
pl: Co nowego w %s

en: What's New?
pl: Co nowego?

en: When creating backups with WP Staging for different websites or clients, avoid using the same storage location for all backups!
pl: Podczas tworzenia kopii zapasowych za pomocą WP Staging dla różnych stron lub klientów unikaj używania tej samej lokalizacji magazynu danych dla wszystkich kopii zapasowych!

en: When disabled, other sites cannot import data from this site using Remote Sync.
pl: Po wyłączeniu inne witryny nie mogą importować danych z tej witryny za pomocą Remote Sync.

en: Where do I find this?
pl: Gdzie to znaleźć?

en: Where does it look for backups?
pl: Gdzie szuka kopii zapasowych?

en: Will enable WordPress cron on the staging site.
pl: Wyłączy zadania cron WordPress na stronie testowej.

en: Without changing your live site
pl: Bez zmian na stronie produkcyjnej

en: Without these credentials, background processing may not run on sites with protected wp-admin.
pl: Bez tych danych uwierzytelniających przetwarzanie w tle może nie działać na stronach z chronionym wp-admin.

en: WooCommerce actions
pl: Akcje WooCommerce

en: WooCommerce background actions are blocked, so queued shop tasks will not run on the staging site.
pl: Działania WooCommerce w tle są zablokowane, więc zadania sklepu w kolejce nie będą wykonywane w witrynie staging.

en: WooCommerce background actions can run on staging for subscriptions, webhooks, cleanup, and other queued shop tasks.
pl: Działania WooCommerce w tle mogą być wykonywane na staging dla subskrypcji, webhooków, czyszczenia i innych zadań sklepu w kolejce.

en: WooCommerce scheduled actions are disabled on the staging site.
pl: Zaplanowane akcje WooCommerce są wyłączone na stronie stagingowej.

en: WooCommerce scheduled actions can run on the staging site.
pl: Zaplanowane akcje WooCommerce mogą działać na stronie stagingowej.

en: WooCommerce scheduler
pl: Harmonogram WooCommerce

en: WordPress %s detected — validation pending
pl: Wykryto WordPress %s — oczekiwanie na walidację

en: WordPress Info
pl: Informacje o WordPress

en: WordPress Multisite is not supported in disabled or unregistered version of WP Staging Pro
pl: WordPress Multisite nie jest obsługiwany w wyłączonej lub niezarejestrowanej wersji WP Staging Pro

en: WordPress cron
pl: Cron WordPress

en: WordPress cron is blocked, so scheduled tasks will not run on the staging site.
pl: WordPress cron jest zablokowany, więc zaplanowane zadania nie będą wykonywane w witrynie staging.

en: WordPress cron runs scheduled tasks such as publishing schedules, cleanup jobs, and plugin maintenance on staging.
pl: WordPress cron wykonuje zaplanowane zadania, takie jak harmonogramy publikacji, zadania czyszczenia i konserwacja wtyczek, w witrynie staging.

en: WordPress files preselected
pl: Pliki WordPress wstępnie wybrane

en: WordPress instance ready in 30 seconds
pl: Instancja WordPress gotowa w 30 sekund

en: WordPress root directory.
pl: Katalog główny WordPress.

en: WordPress scheduled tasks are disabled on the staging site.
pl: Zaplanowane zadania WordPress są wyłączone na stronie stagingowej.

en: WordPress scheduled tasks can run on the staging site.
pl: Zaplanowane zadania WordPress mogą działać na stronie stagingowej.

en: WordPress tables
pl: Tabele WordPress

en: WordPress tables preselected
pl: Tabele WordPress wstępnie wybrane

en: WordPress tables selected automatically
pl: Tabele WordPress wybrane automatycznie

en: WordPress themes, customizations, and design assets.
pl: Motywy WordPress, dostosowania i zasoby projektowe.

en: WordPress version
pl: Wersja WordPress

en: Yes
pl: Tak

en: You MUST leave this window open while cloning/pushing. Please wait...
pl: MUSISZ zostawić to okno otwarte podczas klonowania/wypychania. Proszę czekać...

en: You are already authenticated to Google Drive.
pl: Jesteś uwierzytelniony w Google Drive.

en: You are authenticated to Dropbox.
pl: Jesteś uwierzytelniony w Dropbox.

en: You are authenticated to Microsoft OneDrive.
pl: Jesteś uwierzytelniony w Google Drive.

en: You are authenticated to pCloud.
pl: Jesteś uwierzytelniony w Dropbox.

en: You are being redirected to the login page...
pl: Trwa przekierowanie na stronę logowania...

en: You are not allowed to access this page.
pl: Nie masz dostępu do tej strony.

en: You are not allowed to access this resource.
pl: Nie masz dostępu do tej strony.

en: You are not allowed to create a temporary login link.
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia tymczasowego linku logowania.

en: You are not allowed to delete this user.
pl: Nie masz uprawnień, aby to zrobić.

en: You are not allowed to do this.
pl: Nie masz uprawnień, aby to zrobić.

en: You are not allowed to perform this action.
pl: Nie masz uprawnień, aby to zrobić.

en: You are using an outdated version of the WP STAGING hooks plugin. The filters for <code>wpstg_clone_excl_folders</code> and <code>wpstg_clone_mu_excl_folders</code> have been changed. Download the latest version from <a href="%s" target="_blank">here</a> and adjust your filters.
pl: You are using an outdated version of the WP STAGING hooks plugin. The filters for <code>wpstg_clone_excl_folders</code> and <code>wpstg_clone_mu_excl_folders</code> have been changed. Download the latest version from <a href=\"%s\" target=\"_blank\">here</a> and adjust your filters.

en: You can
pl: Możesz

en: You can access it from here:
pl: Możesz uzyskać do niej dostęp stąd:

en: You can back up your network sites by opening WP Staging
pl: Możesz utworzyć kopię zapasową stron sieci, otwierając WP Staging

en: You can close this window. Remote Sync will continue in the background.
pl: Możesz zamknąć to okno. Remote Sync będzie kontynuować działanie w tle.

en: You can copy the staging site to a custom directory and can use a different hostname.
pl: Możesz skopiować stronę testową do niestandardowego katalogu i użyć innej nazwy hosta.

en: You can customize this start time in WP Staging Pro!
pl: Możesz dostosować czas rozpoczęcia w WP Staging Pro!

en: You can edit and control the entire Docker setup.
pl: Możesz edytować i kontrolować całą konfigurację Docker.

en: You can find this in the URL when viewing the Shared Drive in Google Drive.
pl: Można to znaleźć w adresie URL podczas przeglądania Shared Drive w Google Drive.

en: You can install now.
pl: Możesz zainstalować teraz.

en: You can manually check the staging site at this link: %s
pl: Możesz ręcznie sprawdzić stronę staging pod tym linkiem: %s

en: You can restore this backup anytime on this website.
pl: Możesz przywrócić tę kopię zapasową w dowolnym momencie na tej stronie.

en: You can restore this backup anytime or upload it to another website and restore it there.
pl: Możesz przywrócić tę kopię zapasową w dowolnym momencie lub przesłać ją na inną stronę i tam przywrócić.

en: You can revert this easily
pl: Można to łatwo cofnąć

en: You can revoke this key any time on the source site.
pl: Możesz cofnąć ten klucz w dowolnym momencie na stronie źródłowej.

en: You can use %s to change this.
pl: Możesz użyć %s, aby to zmienić.

en: You can use an SSH private key instead of a password.
pl: Zamiast hasła możesz użyć klucza prywatnego SSH.

en: You can use your own Google API keys. This is optional. %s
pl: You can use your own Google API keys. This is optional. <a href=\"%s\" target=\"_blank\">How to create your own Google API keys</a>.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl: Nie masz uprawnień do instalowania aktualizacji wtyczek

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: You don't have a backup plan yet. Create a new backup and choose a recurrent backup time to start.
pl: Nie masz jeszcze planu kopii zapasowej. Utwórz nową kopię zapasową i wybierz cykliczny czas tworzenia kopii.

en: You don't have enough permissions to disable staging site email reminder. Log in to your WordPress account with an admin account, then open this link again.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby wyłączyć przypomnienie e-mail o stronie staging. Zaloguj się na konto WordPress z uprawnieniami administratora, a następnie otwórz ten link ponownie.

en: You have just pulled data from another site.
pl: Właśnie pobrano dane z innej strony za pomocą Pull.

en: You have just restored a WP STAGING backup.
pl: Właśnie przywróciłeś kopię zapasową WP STAGING.

en: You have symlinked the folder <code>%s</code> on this staging site. If you update images on this site it will affect your live site.
            This feature should be used only if you know what you do!
            If you did this unintentionally, create a new staging site and disable the symlink option.
pl: You have symlinked the folder <code>%s</code> on this staging site. If you update images on this site it will affect your live site. \
            This feature should be used only if you know what you do! \
            If you did this unintentionally, create a new staging site and disable the symlink option.

en: You must have at least the Content Manager role to access a Shared Drive.
pl: Aby uzyskać dostęp do Shared Drive, wymagana jest co najmniej rola Content Manager.

en: You must select at least one item to backup.
pl: Musisz wybrać co najmniej jeden element do kopii zapasowej.

en: You must select at least one storage to upload backup.
pl: Musisz wybrać co najmniej jeden magazyn do przesłania kopii zapasowej.

en: You must select at least one storage.
pl: Musisz wybrać co najmniej jeden magazyn.

en: You need a WP Staging Business plan or higher to use this storage provider.
pl: Aby korzystać z tego dostawcy magazynu danych, wymagany jest plan WP Staging Business lub wyższy.

en: You need a WP Staging Developer plan or higher. Please upgrade your license.
pl: Wymagany jest plan WP Staging Developer lub wyższy. Prosimy o aktualizację licencji.

en: You need a WP Staging developer plan or higher. Please upgrade your license.
pl: Wymagany jest plan WP Staging Developer lub wyższy. Prosimy o aktualizację licencji.

en: You need a valid Developer or Agency license to download %s.
pl: Do pobrania %s wymagana jest ważna licencja Developer lub Agency.

en: You need a valid WP Staging Pro license to use the extract feature.
pl: Do korzystania z funkcji ekstrakcji wymagana jest ważna licencja WP Staging Pro.

en: You need a valid `Developer or Agency` license in order to download WP Staging Restore.
pl: Aby pobrać WP Staging Restore, potrzebujesz ważnej licencji `Developer lub Agency`.

en: You need a valid license key to use all pro feature.
pl: Aby korzystać ze wszystkich funkcji pro, potrzebujesz ważnego klucza licencyjnego.

en: You only pay the prorated difference to your current plan.
pl: Płacisz tylko proporcjonalną różnicę do bieżącego planu.

en: You only pay the prorated difference.
pl: Płacisz tylko proporcjonalną różnicę.

en: You will be redirected to the login page after closing this modal.
pl: Zostaniesz przekierowany na stronę logowania po zamknięciu tego okna.

en: You will receive an e-mail and slack notification as soon as the staging site has been updated. (If activated in WP Staging settings)
pl: You will be notified by e-mail or slack if the backup fails. (If activated in WP Staging settings)

en: You will receive an email reminder every two weeks about your active staging site. This helps you manage and delete unused staging sites, ensuring safety and preventing multiple unnecessary test environments.
pl: Co dwa tygodnie otrzymasz przypomnienie e-mail o aktywnej stronie staging. Pomaga to w zarządzaniu i usuwaniu nieużywanych stron staging, zapewniając bezpieczeństwo i zapobiegając tworzeniu wielu niepotrzebnych środowisk testowych.

en: You will receive an email reminder every two weeks while this staging site exists, so you can clean up unused ones and avoid piling up test environments.
pl: Będziesz otrzymywać przypomnienie e-mailem co dwa tygodnie, dopóki ta witryna testowa istnieje, dzięki czemu możesz usuwać nieużywane i unikać gromadzenia środowisk testowych.

en: You'll share: Your email, URL,
pl: Udostępnisz: Twój e-mail, URL,

en: You've already submitted a ticket!<br/>
pl: Zgłoszenie zostało już wysłane!<br/>

en: Your Account.
pl: Twoje Konto.

en: Your License key is invalid. Get a new license key from %s or contact %s for help.
pl: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy. Uzyskaj nowy klucz licencyjny z %s lub skontaktuj się z %s, aby uzyskać pomoc.

en: Your Pro features are paused
pl: Funkcje Pro są wstrzymane

en: Your Staging Sites:
pl: Twoje witryny testowe:

en: Your Verification Code
pl: Twój kod weryfikacyjny

en: Your WP Staging Verification Code
pl: Twoje witryny testowe:

en: Your WordPress root directory
pl: Katalog główny WordPressa

en: Your backup data will not be sent to us! %s.
pl: Twoje dane kopii zapasowej nie zostaną do nas wysłane! %s.

en: Your certificate is encrypted before it is stored.
pl: Twój certyfikat jest szyfrowany przed zapisaniem.

en: Your connection key is protected by a password.
pl: Twój klucz połączenia jest chroniony hasłem.

en: Your current admin account stays active after the sync, so you keep access to this site even if the source site uses different users. You'll be logged out and need to sign in again.
pl: Pana/Pani bieżące konto administratora pozostanie aktywne po synchronizacji, dzięki czemu zachowa Pan/Pani dostęp do tej witryny, nawet jeśli witryna źródłowa korzysta z innych użytkowników. Zostanie Pan/Pani wylogowany/a i konieczne będzie ponowne zalogowanie się.

en: Your current admin login preserved
pl: Bieżące dane logowania administratora zachowane

en: Your current plan: %s.
pl: Twój obecny plan: %s.

en: Your current username and password will still be valid, but you will need to log in again after sync.
pl: Pana/Pani bieżąca nazwa użytkownika i hasło pozostaną ważne, jednak po synchronizacji konieczne będzie ponowne zalogowanie.

en: Your data is important so we run <a href="%s" target="_blank" style="text-decoration: underline;">thousands</a> of automated tests before every release.
pl: Your data is important so we run <a href=\"%s\" target=\"_blank\" style=\"text-decoration: underline;\">thousands</a> of automated tests before every release.

en: Your debug code:
pl: Twój kod debugowania:

en: Your email address will only be used to contact you about your issue.
pl: Twój adres e-mail będzie używany wyłącznie do kontaktu w sprawie twojego problemu.

en: Your file is ready
pl: Plik jest gotowy

en: Your files are ready
pl: Pliki są gotowe

en: Your host can provide this fingerprint.
pl: Twój host może podać ten odcisk palca.

en: Your license expired on
pl: Twoja licencja wygasła

en: Your license expired on
pl: Twoja licencja wygasła:

en: Your license has expired. Renew to re-enable Remote Sync and other Pro features.
pl: Twoja licencja wygasła. Odnów ją, aby ponownie włączyć Remote Sync i inne funkcje Pro.

en: Your license key expired on %s. Renew the license key on %s or contact %s for help.
pl: Twój klucz licencyjny wygasł %s. Odnów klucz licencyjny na %s lub skontaktuj się z %s, aby uzyskać pomoc.

en: Your license key has been disabled. Please contact %s
pl: Twój klucz licencyjny został wyłączony. Skontaktuj się z %s

en: Your license key has reached its activation limit. Upgrade your license key on %s for more active sites.
pl: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji. Zaktualizuj swój klucz licencyjny na %s, aby uzyskać więcej aktywnych witryn.

en: Your license key is invalid. Get a new license key from %s or contact %s for help.
pl: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy. Uzyskaj nowy klucz licencyjny z %s lub skontaktuj się z %s, aby uzyskać pomoc.

en: Your live website is not affected by this issue.
pl: Twoja witryna produkcyjna nie jest dotknięta tym problemem.

en: Your plan allows extracting 1 file at a time.
pl: Twój plan pozwala na wyodrębnianie 1 pliku na raz.

en: Your plan allows extracting one file at a time.
pl: Twój plan umożliwia wyodrębnianie jednego pliku na raz.

en: Your plan allows extracting one file at a time. Upgrade to Developer or Agency plan for multi-file extraction.
pl: Twój plan umożliwia wyodrębnianie jednego pliku na raz. Przejdź na plan Developer lub Agency, aby wyodrębniać wiele plików jednocześnie.

en: Your plan includes Remote Sync. Use it right away.
pl: Twój plan zawiera Remote Sync. Korzystaj z niego już teraz.

en: Your previous selection is saved. Select which live site tables and folders should be copied to the staging site. Change this only if you want to overwrite different staging tables or files.
pl: Twój poprzedni wybór został zapisany. Wybierz, które tabele i foldery witryny produkcyjnej mają zostać skopiowane do witryny testowej. Zmień to tylko wtedy, gdy chcesz nadpisać inne tabele lub pliki testowe.

en: Your private key is encrypted before it is stored.
pl: Twój klucz prywatny jest szyfrowany przed zapisaniem.

en: Your server has reached the maximum allowed connections per hour set by your admin or hosting provider. Please increase MySQL max_connections_per_hour. <a href="https://wp-staging.com/docs/mysql-database-error-codes/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Serwer osiągnął maksymalną liczbę połączeń na godzinę ustawioną przez administratora lub dostawcę hostingu. Zwiększ wartość max_connections_per_hour w MySQL. <a href="https://wp-staging.com/docs/mysql-database-error-codes/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Your server has reached the maximum allowed connections per hour set by your admin or hosting provider. Please increase MySQL max_user_connections. <a href="https://wp-staging.com/docs/mysql-database-error-codes/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Serwer osiągnął maksymalną liczbę połączeń na godzinę ustawioną przez administratora lub dostawcę hostingu. Zwiększ wartość max_user_connections w MySQL. <a href="https://wp-staging.com/docs/mysql-database-error-codes/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Your server has reached the maximum allowed queries per hour set by your admin or hosting provider. Please increase MySQL max_queries_per_hour_limit. <a href="https://wp-staging.com/docs/mysql-database-error-codes/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Serwer osiągnął maksymalną liczbę zapytań na godzinę ustawioną przez administratora lub dostawcę hostingu. Zwiększ wartość max_queries_per_hour_limit w MySQL. <a href="https://wp-staging.com/docs/mysql-database-error-codes/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Your server has reached the maximum allowed updates per hour set by your admin or hosting provider. Please increase MySQL max_updates_per_hour. <a href="https://wp-staging.com/docs/mysql-database-error-codes/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Serwer osiągnął maksymalną liczbę aktualizacji na godzinę ustawioną przez administratora lub dostawcę hostingu. Zwiększ wartość max_updates_per_hour w MySQL. <a href="https://wp-staging.com/docs/mysql-database-error-codes/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Your session has expired or you are not logged in. Please login and try again.
pl: Twoja sesja wygasła lub nie jesteś zalogowany. Zaloguj się i spróbuj ponownie.

en: Your staging site is ready. You can now test plugin updates, theme changes, custom code, and content edits safely before touching production.
pl: Twoja witryna testowa jest gotowa. Możesz teraz bezpiecznie przetestować aktualizacje wtyczek, zmiany motywu, własny kod i edycję treści, zanim wprowadzisz je na produkcję.

en: Your staging site may not work as expected. Re-add the excluded folders and tables below if you are not sure.
pl: Twoja witryna testowa może nie działać zgodnie z oczekiwaniami. Dodaj ponownie wykluczone foldery i tabele poniżej, jeśli nie masz pewności.

en: Your staging site may not work as expected. Re-add the folder below if you are not sure.
pl: Twoja witryna testowa może nie działać zgodnie z oczekiwaniami. Dodaj ponownie folder poniżej, jeśli nie masz pewności.

en: Your staging site may not work as expected. Re-add the table below if you are not sure.
pl: Twoja witryna testowa może nie działać zgodnie z oczekiwaniami. Dodaj ponownie tabelę poniżej, jeśli nie masz pewności.

en: [button]CONTACT US[/button] for help in solving this issue.
pl: [button]SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI[/button], aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

en: ago
pl: temu

en: all
pl: Wszystkie

en: and Backup
pl: Prześlij kopię zapasową

en: and preselected the next time you push this staging site.
pl: i wstępnie wybrany przy następnym wypchnięciu tej strony testowej.

en: and transfer
pl: i przenieś

en: and transfer
pl: i przenieś

en: article
pl: artykuł

en: at
pl:  o

en: backup feature
pl: Kopia zapasowa i przywracanie

en: clone ID missing
pl: brak ID klonu

en: crucial security
pl: krytycznego bezpieczeństwa

en: days
pl: dni

en: debug logs
pl: logi debugowania

en: default login form
pl: domyślny formularz logowania

en: deletes
pl: usuwa

en: e.g. Pull Production Site
pl: np. Pobierz witrynę produkcyjną

en: here
pl: tutaj

en: hours
pl: godziny

en: in wp-config.php.
pl: w wp-config.php.

en: items
pl: elementy

en: log files
pl: pliki logów

en: main site
pl: witryna testowa

en: mins
pl: min

en: mu-plugin
pl: MU-Plugins

en: on the %s or any specific network site.
pl: na %s lub dowolnej stronie sieci.

en: open a support ticket
pl: otwórz zgłoszenie.

en: or connect a new remote site
pl: lub połącz nową zdalną stronę

en: other
pl: inne

en: overdue
pl: zaległy

en: overwrite
pl: zastąpienie

en: overwrites
pl: zastępuje

en: plugin
pl: Wtyczki

en: privacy policy
pl: polityka prywatności

en: pushes to
pl: wypycha do

en: read this article
pl: przeczytaj ten artykuł

en: rebuilds
pl: odbudowuje

en: reconnect them to the production website
pl: Wybierz tabele do wypchnięcia na stronę produkcyjną

en: remote site.
pl: strona zdalna.

en: resets
pl: resetuje

en: restricted folder permissions
pl: jak naprawić błąd uprawnień katalogu

en: results for
pl: wyników dla

en: root
pl: katalog główny

en: send us your logs
pl: wyślij nam swoje logi

en: separate database and not in the same one as the live site.
pl: osobnej bazie danych, a nie w tej samej co strona produkcyjna.

en: settings
pl: ustawienia

en: settings page
pl: strona ustawień

en: shop
pl: sklep

en: staging function
pl: funkcja staging

en: staging site
pl: witryna testowa

en: start in
pl: rozpocznie się za

en: support forum
pl: forum wsparcia

en: system information, and
pl:  informacje systemowe i

en: the PHP open_basedir setting
pl: jak naprawić błąd ograniczenia open_basedir

en: theme
pl: Motywy

en: this
pl: to

en: this article
pl: artykuł

en: this filter
pl: ten filtr

en: to
pl:  do

en: to analyze this issue further.
pl: aby przeanalizować ten problem dalej.

en: total
pl: łącznie

en: users
pl: użytkownicy

en: wp_options affects site settings and configuration.
pl: wp_options wpływa na ustawienia i konfigurację witryny.

en: wp_users affects logins and user accounts.
pl: wp_users wpływa na logowania i konta użytkowników.

en: wp_users and wp_options affect logins, users, and site settings.
pl: wp_users i wp_options wpływają na logowania, użytkowników i ustawienia witryny.

en: wpdb query error:
pl: Błąd zapytania wpdb:

en: wpdb query error:
pl: Błąd zapytania wpdb:

en: {d}/{t} `{p}` prefix tables selected
pl: Wybrano {d}/{t} tabel z prefiksem `{p}`

en: {d}/{t} `{p}` prefix tables selected, 1 other
pl: Wybrano {d}/{t} tabel z prefiksem `{p}`, 1 inną

en: {d}/{t} `{p}` prefix tables selected, {o} others
pl: Wybrano {d}/{t} tabel z prefiksem `{p}`, {o} innych

en: {d}/{t} `{p}`, 1 other
pl: {d}/{t} `{p}`, 1 inna

en: {d}/{t} `{p}`, {o} others
pl: {d}/{t} `{p}`, {o} innych

en: {t} themes, {p} plugins, {o} folders selected
pl: Wybrano {t} motywów, {p} wtyczek, {o} folderów
