wp-polls - en to pl translation catalogue (314 entries)

en: %s Answer | %s Answers
pl[0]: %s odpowiedź
pl[1]: %s odpowiedzi

en: &laquo; First
pl: &laquo; Pierwsza

en: ,
pl: , Głosów:

en: 1 Answer
pl: 1 odpowiedź

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
pl: <a href="%s">Kliknij tutaj</a> By dokończyć deinstalację i automatycznie wyłączyć wp-polls.

en: <strong>%s</strong> poll was created. | <strong>%s</strong> polls were created.
pl[0]: <strong>%s</strong> została utworzona.
pl[1]: <strong>%s</strong> zostały utworzone.

en: <strong>%s</strong> polls' answer was given. | <strong>%s</strong> polls' answers were given.
pl[0]: <strong>%s</strong> odpowiedź została nadana.
pl[1]: <strong>%s</strong> odpowiedzi zostały nadane.

en: <strong>%s</strong> vote was casted. | <strong>%s</strong> votes were casted.
pl[0]: <strong>%s</strong> odpowiedź zostawiona.
pl[1]: <strong>%s</strong> odpowiedzi zostawione.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by comment authors | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by comment authors
pl[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> głos oddany przez komentującego
pl[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> głosy oddane przez komentujących

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by guests | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by guests
pl[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> głos oddany przez gościa
pl[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> głosy oddane przez gości

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by registered users | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by registered users
pl[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> głos oddany przez zarejestrowanego użytkownika
pl[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> głosy oddane przez zarejestrowanych użytkowników

en: Action
pl: Akcja

en: Add Answer
pl: Dodaj odpowiedź

en: Add Poll
pl: Dodaj ankietę

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
pl: Wszystkie logi z '%s' zostały usunięte.

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
pl: Wszystkie logi ankiet zostały usunięte.

en: Allow To Vote
pl: Zezwolenie głosowania

en: Allow To Vote Option
pl: Zezwolenie do głosowania

en: Allowed Variables:
pl: Dozwolone zmienne:

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
pl: Zezwolić użytkownikom na zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi?

en: Alphabetical Order
pl: Alfabetycznie

en: An Error Has Occured While Deleting All Logs For '%s'
pl: Napodkano na błąd podczas usuwania wszystkich logów dla '%s'

en: An Error Has Occured While Deleting All Polls Logs.
pl: Napodkano na błąd podczas usuwania logów z wszystkich ankiet.

en: An error has occurred when processing your poll.
pl: Napodkano na błąd podczas przetwarzania ankiety.

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Answer %s
pl: Odpowiedź %s

en: Answer No.
pl: Numer odpowiedzi

en: Answer Text
pl: Treść odpowiedzi

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć wszystkie logi ankiet?

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć logi z tej ankiety?

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Bad
pl: Zła

en: Can Be Improved
pl: Mogła być lepsza

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Clear Filter
pl: Wyczyść filter

en: Close Poll
pl: Zamknij ankietę

en: Closed
pl: Zamknięta

en: Closed And Opened Polls
pl: Otwarte i zamknięte

en: Closed Polls Only
pl: Tylko zamknięte

en: Comment Authors
pl: Komentatorów

en: Cookie And Log Expiry Option
pl: Wygasanie Cookie i logu

en: Current Active Poll
pl: Aktualnie aktywna ankieta

en: Current Active Poll Option
pl: Aktualną ankietę

en: Date
pl: Data

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
pl: Wyłączenie wp-polls nie usuwa żadnych danych, które zostały utworzony, takich jak dane ankiet oraz logi głosowań. By całkowicie usunąc plugin, możesz go odinstalować tutaj.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete All Logs
pl: Usuń wszystkie logi

en: Delete Logs For This Poll Only
pl: Usuń logi ankiety

en: Delete Poll
pl: Usuń ankietę

en: Delete Poll Answer
pl: Usuń odpowiedź

en: Delete Poll Logs
pl: Usuń logi ankiety

en: Descending
pl: Malejąco

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
pl: Wyświetlaj "checkbox" lub "radio" w zależności od rodzaju ankiety

en: Display All Users That Voted For
pl: Wyświetl wszystkich użytkowników głosujących na

en: Display Disabled Poll's Voting Form
pl: Wyświetl wyłączony formularz

en: Display Latest Poll
pl: Wyświetlaj ostatnią

en: Display Multiple Polls
pl: Wyświetl kilka

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
pl: Wyświetlać link do archiwum pod ankietą?

en: Display Poll's Results
pl: Wyświetl wyniki

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
pl: Wyświetlać link do archiwum pod ankietą?

en: Display Random Poll
pl: Wyświetlaj losową

en: Display Users That Voted For
pl: Wyświetl użytkowników głosujących na

en: Display What This User Has Voted
pl: Wyświetl na co zagłosował użytkownik

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
pl: input types depending on the poll typeliczbę ludzi, którzy oddali głos w ankiecie, NIE całkowite głosy w ankiecie

en: Display the poll archive URL
pl: Wyświetlaj link do archiwum

en: Display the poll's ID
pl: Wyświetlaj ID ankiety

en: Display the poll's answer
pl: Wyświetlaj odpowiedź

en: Display the poll's answer ID
pl: Wyświetlaj ID odpowiedzi

en: Display the poll's answer image width
pl: Wyświetlaj szerokość suwaka

en: Display the poll's answer percentage
pl: Wyświetlaj procentowe odpowiedzi

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
pl: Wyświetlaj procentowo odpowiedzi dla najrzadziej wybieranych odp.

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
pl: Wyświetlaj procentowe odpowiedzi dla najczęściej głosowanej odpowiedzi

en: Display the poll's answer votes
pl: Wyświetlaj liczbę głosów na pytanie

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
pl: Wyświetlaj liczbę głosów dla najmniej wybieranych odp.

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
pl: Wyświetlaj liczbę odpowiedzi dla najczęściej głosowanych

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
pl: Wyświetlaj odpowiedzi bez formatowania HTML.

en: Display the poll's end date/time
pl: Wyświetlaj datę/czas zakończenia

en: Display the poll's least voted answer
pl: Wyświetlaj

en: Display the poll's most voted answer
pl: Wyświetlaj najczęściej głosowane odpowiedzie

en: Display the poll's question
pl: Wyświetlaj pytanie

en: Display the poll's start date/time
pl: Wyświetlaj czas/datę rozpoczęcia

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
pl: Wyświetlaj całkowitą liczbę głosów, NIE liczbę ludzi, którzy oddali głos

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
pl: Wyświetlaj liczbę możliwych opcji do wybrania przez użytkownika

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
pl: Wyświetlane po poszczególnych ankietach w archiwum

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
pl: Wyświetlane po poszczególnych stronach w archiwum

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
pl: Wyświetlane przed poszczególnymi ankietami w archiwum

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
pl: Wyświetlane przed poszczególnymi stronami w archiwum

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
pl: Wyświetlane, gdy napodka się na błąd podczas przetważania ankiety

en: Displayed When The Poll Is Disabled
pl: Wyświetlane, gdy ankieta jest wyłączona

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
pl: Wyświetlane, gdy użytkownik nie zagłosował

en: Displayed When The User HAS Voted
pl: Wyświetlane, gdy użytkownik zagłosował

en: Displayed:
pl: Wyśw.:

en: Displays URL to poll's result
pl: Wyświetlaj link do wyników głosowania

en: Do NOT Display Poll (Disable)
pl: NIE wyświetlaj ankiety (Wyłączona)

en: Do NOT Expire This Poll
pl: Ankieta nie wygasa

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
pl: Nie wyświetlaj ankiety we wpisie/panelu

en: Do Not Log
pl: Nie loguj

en: Do you really want to uninstall WP-Polls?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wp-polls?

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Poll
pl: Edytuj ankietę

en: Edit Start Date/Time
pl: Edytuj datę/czas rozpoczęcia

en: End Date/Time
pl: Data/czas zakończenia

en: End Date:
pl: Data zakończenia:

en: Enter Poll ID
pl: Podaj ID ankiety

en: Error Closing Poll '%s'
pl: Błąd podczas zamykania ankiety '%s'

en: Error In Adding Poll '%s'.
pl: Błąd podczas tworzenia ankiety '%s'.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
pl: Błąd podczas dodawania odpowiedzi '%s'.

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
pl: Błąd podczas usuwania pytania ankiety '%s'

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
pl: Błąd podczas usuwania odpowiedzi '%s' z ankiety.

en: Error Opening Poll '%s'
pl: Błąd podczas otwierania ankiety '%s'

en: Error deleting Setting Key '%s'.
pl: Błąd usuwania klucza '%s'.

en: Error: Poll ID must be numeric
pl: Błąd: ID ankiety musi być liczbą

en: Exact Order
pl: Dokładnie

en: Exactly
pl: Dokładnie

en: Excellent
pl: Cudowna

en: Expiry Time For Cookie And Log:
pl: Wygasanie Cookie i logów po:

en: Filter
pl: Filtruj

en: Filter Poll's Logs
pl: Filtruj logi ankiety

en: Future
pl: Przyszłość

en: Good
pl: Dobra

en: Guest
pl: Gość

en: Guests
pl: Gości

en: Guests Only
pl: Goście

en: Guests will automatically be excluded
pl: Goście zostają automatycznie wyłączeni

en: How Is My Site?
pl: Jaka jest moja strona?

en: If you chose 'Display Multiple Polls' for the above option, you need to configure it in Presentation -> Widgets -> Poll.
pl: Jeśli zaznaczyłeś opcję 'Wyświetl kilka' dla aktualnie wyświetlanych ankiet, musisz skonfigurować Wygląd -> Widżety -> Ankieta.

en: Individual Poll Footer
pl: Indywidualna stopka archiwum

en: Individual Poll Header
pl: Indywidualny nagłówek ankiety

en: Insert Poll
pl: Wstaw ankietę

en: Invalid Poll '%s'.
pl: Nieprawidłowa ankieta '%s'.

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
pl: Nieprawidłowe ID ankiety. ID ankiety #%s

en: Last &raquo;
pl: Ostatnia &raquo;

en: Less Than
pl: Mniej niż

en: Less Than Or Exactly
pl: Mniej niż bądź równo

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Logged By Cookie
pl: Logowane przez Cookie

en: Logged By Cookie And IP
pl: Logowane przez Cookie oraz IP

en: Logged By IP
pl: Logowane przez IP

en: Logged By Username
pl: Logowane przez nazwę użytkownika

en: Logging Method
pl: Metoda logowania

en: Logs
pl: Logi

en: Manage Polls
pl: Zarządzaj

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
pl: Jaka ma być maksymalna liczba zaznaczonych odpowiedzi?

en: Maximum number of choices allowed:
pl: Maksymalna liczba odpowiedzi:

en: More Than
pl: Więcej niż

en: More Than Or Exactly
pl: Więcej niż bądź równo

en: N/A
pl: Brak

en: No
pl: Nie

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
pl: Nie wprowadzono żadnych zmian w odpowiedzi '%s'.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
pl: Nie wprowadzono żadnych zmian w pytaniu do ankiety '%s'.

en: No Comments
pl: Bez komentarza

en: No Expiry
pl: Nie wygasa

en: No Poll Option Updated
pl: Nie zaktualizowano zadnych opcji

en: No Polls Found
pl: Nie odnaleziono ankiet

en: No more poll's answer to be removed.
pl: Brak odpowiedzi do usunięcia z ankiety.

en: No poll logs available for this poll.
pl: Nie ma żadnych logów dla tej ankiety.

en: No poll logs available.
pl: Nie ma żadnych logów.

en: No poll logs matches the filter.
pl: Żaden log nie pasuje do tego filtra.

en: No.
pl: Numer

en: No. Of Votes
pl: Liczba głosów

en: Note
pl: Tip

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
pl: Tip: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> oraz <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> mogą się różnić, jeśli twoja ankieta wspiera wielokrotny wybór odpowiedzi. Jeśli jest przeciwnie, obie opcje są takie same.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
pl: Tip: Jeśli używasz metody logowania IP i Cookie, lub tylko przez Cookies - użytkownicy mogą mieć zablokowaną możliwość oddawania głosów dopóki ich 'ciasteczka' będą przechowywane na ich komputerze.

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
pl: Tip: W tym wpisie jest już dodana ankieta, odwiedź stronę, by wziąć udział w ankiecie.

en: Null Votes
pl: Puste głosy

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
pl: Liczba wyświetlanych ankiet na stronę

en: Number Of Polls Per Page:
pl: Liczba ankiet na stronę:

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
pl: Operacji usunięcia nie można cofnąć. Powinieneś skorzystać z opcji Backupu by przywrócić wszystkie dane.

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
pl: W archiwum wyświetlane są tylko i wyłącznie wyniki ankiet, bez znaczenia, czy ankieta jest otwarta, czy zamknięta.

en: Open
pl: Otwarta

en: Open Poll
pl: Otwórz ankietę

en: Opened Polls Only
pl: Tylko otwarte

en: Page %s of %s
pl: Strona %s z %s

en: Paging Footer
pl: Stopka stronicowania

en: Paging Header
pl: Nagłówek stronicowania

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
pl: Zaznacz \'Tak\' jeśli chcesz usunąć logi dla tej ankiety.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
pl: Zaznacz \'Tak\' jeśli chcesz usunąć wszystkie logi.

en: Please choose a valid poll answer.
pl: Prosimy wybrać właściwą odpowiedź.

en: Please enter Poll ID again
pl: Wpisz ID ankiety ponownie

en: Poll
pl: Ankieta

en: Poll '%s' Added Successfully.
pl: Ankieta '%s' została utworzona.

en: Poll '%s' Deleted Successfully
pl: Ankieta '%s' została usunięta

en: Poll '%s' Edited Successfully.
pl: Ankieta '%s' została zmodyfikowana poprawnie.

en: Poll '%s' Is Now Closed
pl: Ankieta '%s' jest od teraz zamknięta

en: Poll '%s' Is Now Opened
pl: Ankieta '%s' została otwarta

en: Poll AJAX Style
pl: Ankieta w 'stylu' AJAX

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
pl: Odpowiedź '%s' została usunięta z ankiety.

en: Poll Answers
pl: Odpowiedzi do ankiety

en: Poll Archive
pl: Archiwum

en: Poll Archive Link
pl: Link do archiwum

en: Poll Archive Link Template
pl: Styl linku do archiwum

en: Poll Archive Paging Footer Template
pl: Stopka stronicowania archiwum

en: Poll Archive Paging Header Template
pl: Nagłówek stronicowania archiwum

en: Poll Archive Poll Footer Template
pl: Stopka stylu archiwum

en: Poll Archive Poll Header Template
pl: Nagłówek stylu archiwum

en: Poll Archive Templates
pl: Styl archiwum

en: Poll Archive URL Option
pl: Odnośnik do archiwum

en: Poll Archive URL:
pl: Adres URL archiwum:

en: Poll Bar Background
pl: Tło

en: Poll Bar Border
pl: Obramowanie

en: Poll Bar Height
pl: Wysokość

en: Poll Bar Style
pl: Wygląd suwaka

en: Poll Close Option
pl: Zamykanie ankiety

en: Poll Disabled
pl: Ankieta wyłączona

en: Poll Disabled Template
pl: Styl wyłączonej ankiety

en: Poll Error
pl: Błąd ankiety

en: Poll Error Template
pl: Styl błędu ankiety

en: Poll Logging Method:
pl: Metoda logowania ankiet:

en: Poll Logs
pl: Logi ankiety

en: Poll Misc Templates
pl: Inne style

en: Poll Multiple Answers
pl: Ankieta wielokrotnego wyboru

en: Poll Options
pl: Opcje

en: Poll Question
pl: Pytanie do ankiety

en: Poll Result Templates
pl: Styl wyników

en: Poll Start/End Date
pl: Data rozpoczęcia/zakończenia ankiety

en: Poll Templates
pl: Styl

en: Poll Voting Form Templates
pl: Styl nagłówka głosowania

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
pl: Odpowiedź do ankiety '%s' została dodana.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
pl: Odpowiedź ankiety '%s' została zmieniona.

en: Poll's Logs
pl: Logi ankiety

en: Polls
pl: Ankiety

en: Polls AJAX Style
pl: Ankiety w 'stylu' AJAX

en: Polls Archive
pl: Archiwum ankiet

en: Polls Logs
pl: Logi ankiet

en: Polls Stats:
pl: Statystyki ankiet:

en: Question
pl: Pytanie

en: Random Order
pl: Losowo

en: Registered Users
pl: Zarejestrowanych

en: Registered Users And Guests
pl: Zarejestrowani oraz goście

en: Registered Users Only
pl: Zarejestrowani

en: Remove Answer
pl: Usuń odpowiedź

en: Restore Default Template
pl: Przywróć domyślny styl

en: Result Body Template
pl: Zawartość wyników głosowania

en: Result Body2 Template
pl: Zawartość2 wyników głosowania

en: Result Body:
pl: Zawartość wyników:

en: Result Footer Template
pl: Stopka wyników głosowania

en: Result Footer2 Template
pl: Stopka2 wyników głosowania

en: Result Footer:
pl: Stopka wyników:

en: Result Header Template
pl: Nagłówek wyników głosowania

en: Result Header:
pl: Nagłówek wyników:

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Select Multiple Polls
pl: Wybierz wiele ankiet

en: Setting Key '%s' has been deleted.
pl: Klucz ustawień '%s' został usunięty.

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
pl: Pokazuj gładkie wyświetlanie i ukrywanie ankiety

en: Show Loading Image With Text
pl: Pokazuj obrazek ładowania z tekstem

en: Show Poll Achive Link Option
pl: Wyświetlanie linku do archiwum

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
pl: Przepraszamy, nie ma aktualnie dostępnych ankiet.

en: Sort Order Of Poll Answers Option
pl: Sortowanie głosów ankiety

en: Sort Order Of Poll Answers:
pl: Sortuj wyniki:

en: Sort Order Of Poll Results Option
pl: Sortowanie głosów wg wyników

en: Sort Order Of Poll Results:
pl: Sortuj wynikami

en: Sort Poll Answers By Option
pl: Sortowanie odpowiedzi ankiety

en: Sort Poll Answers By:
pl: Sortuj odpowiedzi:

en: Sort Poll Results By Option
pl: Sortowanie wyników ankiety

en: Sort Poll Results By:
pl: Sortuj wyniki:

en: Sorting Of Poll Answers
pl: Sortowanie odpowiedzi

en: Sorting Of Poll Results
pl: Sortowanie wyników

en: Start Date/Time
pl: Data/czas rozpoczęcia

en: Start Date:
pl: Data rozpoczęcia:

en: Table '%s' has been deleted.
pl: Tabela '%s' została usunięta.

en: Template For Displaying Poll Archive Link
pl: Styl dla wyświetlanego linku do archiwum

en: Template Variables
pl: Zmienne szablonu

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
pl: Poniższe opcje/tabele zostaną usunięte:

en: There are a total of <strong>%s</strong> recorded vote for this poll. | There are a total of <strong>%s</strong> recorded votes for this poll.
pl[0]: Łącznie oddano <strong>%s</strong> głos dla tej ankiety.
pl[1]: Łącznie oddano <strong>%s</strong> głosy dla tej ankiety.

en: This Poll Will Not Expire
pl: Ta ankieta nie wygasa

en: This default filter is limited to display only <strong>100</strong> records.
pl: Podstawowy filtr ogranicza wyświetlane rekordy tylko do <strong>100</strong>.

en: Title
pl: Tytuł

en: Total Polls' Answers:
pl: Odpowiedzi:

en: Total Polls:
pl: Ankiet:

en: Total Voters
pl: Głosujących

en: Total Voters:
pl: Głosujących:

en: Total Votes Casted:
pl: Głosów:

en: Total Votes:
pl: Głosów:

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
pl: Wyniki pasujące do tego filtra: <strong>%s</strong>

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
pl: Liczbę ankiet do wyświetlenia w archiwum

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
pl: Typ ankiet wyświetlanych w archiwum:

en: UNINSTALL WP-Polls
pl: Usuń wp-polls

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
pl: Nie można zaktualizować głosów i głosujących dla ankiety. ID ankiety #%s

en: Uninstall WP-Polls
pl: Usuń wp-polls

en: Updated
pl: <strong>Zaktualizowano</strong>

en: Use CSS Style
pl: Używaj stylu CSS

en: User
pl: Użytkownik

en: View Results
pl: Zobacz wyniki

en: View Results Of This Poll
pl: Zobacz wyniki dla tej ankiety

en: Vote
pl: Głosuj

en: Vote For This Poll
pl: Głosuj na tę ankietę

en: Voters To EXCLUDE
pl: Wyłączając

en: Votes Casted
pl: Głosami

en: Voting Form Body Template
pl: Zawartość stylu głosowania

en: Voting Form Body:
pl: Styl zawartości głosowania:

en: Voting Form Footer Template
pl: Stopka stylu głosowania

en: Voting Form Footer:
pl: Styl stopki głosowania:

en: Voting Form Header Template
pl: Nagłówek stylu głosowania

en: Voting Form Header:
pl: Nagłówek głosowania:

en: WARNING:
pl: UWAGA:

en: WP-Polls
pl: wp-polls

en: When Poll Is Closed
pl: Gdy ankieta jest zamknięta

en: Who Is Allowed To Vote?
pl: Kto może głosować w ankietach?

en: WordPress Options
pl: Opcje

en: WordPress Tables
pl: Tabele

en: Yes
pl: Tak

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
pl: Zamierzasz usunąć wp-polls z WordPress'a.\nTej akcji nie można cofnąć.\n\n Wybierz [Anuluj] by anulować, [OK] by odinstalować.

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
pl: Oddałeś już głos w tej ankiecie. ID ankiety #%s

en: You Have Voted For This Choice
pl: Oddałeś już głos na tą odpowiedź

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
pl: Zamierzasz zamknąć ankietę '%s'. Jesteś pewien, że chcesz tego dokonać?

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
pl: Zamierzasz otworzyć ankietę '%s'. Jesteś pewien, że chcesz tego dokonać?

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
pl: Zamierzasz usunąć wszystkie logi z ankiet. Akcja ta jest nieodwracalna, czy jesteś pewien, że chcesz tego dokonać?

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
pl: Chcesz usunąć wszystkie logi z ankiety '%s'. Akcja jest nieodwracalna. Czy jesteś pewien, że chcesz dokonać operacji?

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
pl: Zamierzasz usunąć odpowiedź '%s' z ankiety. Jesteś pewien, że chcesz tego dokonać?

en: You are about to delete this poll, '%s'.
pl: Zamierzasz usunąć ankietę '%s'. Czy jesteś pewien, że chcesz tego dokonać?

en: You need at least a minimum of 2 poll answers.
pl: Wymagane są minimum 2 odpowiedzi w ankiecie.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
pl: Twoje ostatnie zgłoszenie jest wciąż realizowane. Proszę chwilę poczekać...

en: Your poll bar will look like this
pl: Twój suwak będzie wyglądał tak

en: seconds (0 to disable)
pl: sekundach (0 by wyłączyć)
