WP-Polls 2.63 Lithuanian - en to lt translation catalogue (313 entries)

en: %s Answer | %s Answers
lt[0]: %s atsakymas
lt[1]: %s atsakymai
lt[2]: %s atsakymų

en: &laquo; First
lt: &laquo; Pirmas

en: 1 Answer
lt: 1 atsakymas

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
lt: <a href="%s">Spauskite čia</a> norėdami pabaigti WP-Polls pašalinimą. Įskiepis bus išjungtas automatiškai.

en: <strong>%s</strong> poll was created. | <strong>%s</strong> polls were created.
lt[0]: Sukurta <strong>%s</strong> apklausa.
lt[1]: Sukurtos <strong>%s</strong> apklausos.
lt[2]: Sukurta <strong>%s</strong> apklausų.

en: <strong>%s</strong> polls' answer was given. | <strong>%s</strong> polls' answers were given.
lt[0]: Pateiktas <strong>%s</strong> atsakymas.
lt[1]: Pateikta <strong>%s</strong> atsakymai.
lt[2]: Pateikti <strong>%s</strong> atsakymų.

en: <strong>%s</strong> vote was casted. | <strong>%s</strong> votes were casted.
lt[0]: Balsavo <strong>%s</strong> lankytojas.
lt[1]: Balsavo <strong>%s</strong> lankytojai.
lt[2]: Balsavo <strong>%s</strong> lankytojų.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by comment authors | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by comment authors
lt[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimas iš komentuotojų.
lt[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimai iš komentuotojų.
lt[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimų iš komentuotojų.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by guests | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by guests
lt[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimas iš svečių.
lt[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimai iš svečių.
lt[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimų iš svečių.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by registered users | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by registered users
lt[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimas iš registruotų lankytojų.
lt[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimai iš registruotų lankytojų.
lt[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> balsavimaų iš registruotų lankytojų.

en: Action
lt: Veiksmas

en: Add Answer
lt: Pridėti atsakymą

en: Add Poll
lt: Sukurti apklausą

en: Adds an AJAX poll system to your WordPress blog. You can easily include a poll into your WordPress's blog post/page. WP-Polls is extremely customizable via templates and css styles and there are tons of options for you to choose to ensure that WP-Polls runs the way you wanted. It now supports multiple selection of answers.
lt: Įkelia AJAX apklausų sistemą į Jūsų wordpress tinklaraštį. Jūs galite lengvai įkelti apklausą į WordPress's tinklaraščio įrašą/puslapį. WP-Polls yra lengvai pritaikomas naudojant šablonus ir css stilius. Nustatymuose rasite daug parinkščių, tad galėsite balsavimo sistemą suderinti pagal savo poreikius. Dabar palaikomi keli atsakymų variantai.

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
lt: Apklausos  '%s' žurnalas ištrintas.

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
lt: Visi apklausų žurnalai ištrinti

en: Allow To Vote
lt: Leisti balsuoti

en: Allow To Vote Option
lt: Leisti balsuoti

en: Allowed Variables:
lt: Leidžiami šablonai:

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
lt: Leisti pasirinkti daugiau nei vieną atsakymą?

en: Alphabetical Order
lt: Abėcėlinis rūšiavimas

en: An Error Has Occurred While Deleting All Logs For '%s'
lt: Įvyko klaida šalinant visus '%s' apklausos žurnalus.

en: An Error Has Occurred While Deleting All Polls Logs.
lt: Įvyko klaida šalinant visus apklausų žurnalus.

en: An error has occurred when processing your poll.
lt: Įvyko klaida apdorojant apklausą.

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Answer %s
lt: Atsakymas %s

en: Answer No.
lt: Atsakymo Nr.

en: Answer Text
lt: Atsakymo tekstas

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visų apklausų žurnalus?

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šios apklausos žurnalą?

en: Ascending
lt: Didėjanti

en: Bad
lt: Blogai

en: Can Be Improved
lt: Gali būt patobulinta

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Clear Filter
lt: Pašalinti filtrą

en: Close Poll
lt: Uždaryti apklausą

en: Closed
lt: Uždaryta

en: Closed And Opened Polls
lt: Uždaros ir atviros apklausos

en: Closed Polls Only
lt: Tik uždaros apklausos

en: Comment Authors
lt: Komentarų autoriai

en: Cookie And Log Expiry Option
lt: Sausainių ir žurnalo galiojimo nustatymas

en: Current Active Poll
lt: Aktyvi apklausa

en: Current Active Poll Option
lt: Aktyvi apklausa

en: Date
lt: Data

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
lt: Išjungus WP-Polls įskiepį nebus panaikintos apklausos ir balsavimo žurnalai. Noredami pilnai ištrinti įskiepį, gali tai padaryti čia.

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete All Logs
lt: Ištrinti visus žurnalus

en: Delete Logs For This Poll Only
lt: Ištrinti žurnalą tik šiai apklausai

en: Delete Poll
lt: Ištrinti apklausą

en: Delete Poll Answer
lt: Ištrinti apklausos atsakymą

en: Delete Poll Logs
lt: Ištrinti apklausos žurnalą.

en: Descending
lt: Mažėjanti

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
lt: Rodyti "checkbox" arba "radio" priklausomai nuo apklausos tipo.

en: Display All Users That Voted For
lt: Rodyti visus kurie balsavo už

en: Display Disabled Poll's Voting Form
lt: Rodyti uždarytos apklausos balsavimo formą

en: Display Latest Poll
lt: Rodyti vėliausią apklausą

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
lt: Rodyti apklausos nuorodą po apklausa?

en: Display Poll's Results
lt: Rodyti apklausos rezultatus

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
lt: Rodyti apklausų archyvo nuorodą po apklausa?

en: Display Random Poll
lt: Rodyti atsitiktinę apklausą.

en: Display Users That Voted For
lt: Rodyti lankytojus kurie balsavo už

en: Display What This User Has Voted
lt: Rodyti už ką balsavo šis lankytojas

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
lt: Rodyti kiek lankytojų balsavo, o ne kiek kartų buvo balsuota.

en: Display the poll archive URL
lt: Rodyti apklausos archyvo nuorodą

en: Display the poll's ID
lt: Rodyti apklausos ID

en: Display the poll's answer
lt: Rodyti apklausos atsakymą

en: Display the poll's answer ID
lt: Rodyti apklausos atsakymo ID

en: Display the poll's answer image width
lt: Rodyti apklausos atsakymo paveiksliuko plotą

en: Display the poll's answer percentage
lt: Rodyti apklausos atsakymus procentais

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
lt: Rodyti apklausos atsakymus procentais nepopuliariausiam atsakymui

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
lt: Rodyti apklausos atsakymus procentais pagal populiariausią atsakymą

en: Display the poll's answer votes
lt: Rodyti apklausos atsakymo balsus

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
lt: Rodyti apklausos atsakymus nepopuliariausiam atsakymui

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
lt: Rodyti apklausos atsakymus pagal populiariausius

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
lt: rodyti apklausos atsakymą be HTML žymėjimo.

en: Display the poll's end date/time
lt: Rodyti apklausos pabaigos datą/laiką

en: Display the poll's least voted answer
lt: Rodyti apklausos paskutinį pasirinktą atsakymą

en: Display the poll's most voted answer
lt: Rodyti apklausos populiariausią atsakymą

en: Display the poll's question
lt: Rodyti apklausos klausimą

en: Display the poll's start date/time
lt: Rodyti apklausos pradžios datą/laiką

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
lt: Rodyti apklausos visus balsavimus, o ne balsavusių žmonių kiekį

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
lt: Rodyti maksimalų kiekį atsakymų, kuriuos lankytojas gali pasirinkti, jei apklausa palaiko kelis atsakymus

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
lt: Rodoma po kiekvienos apklausos, apklausų archyve.

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
lt: Rodoma po puslapiavimo apklausos archyve

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
lt: Rodoma prieš kiekvienos apklausą, apklausų archyve

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
lt: Rodoma prieš puslapiavimą, apklausos archyve

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
lt: Rodoma kai atsiranda klaida dirbant su apklausa

en: Displayed When The Poll Is Disabled
lt: Rodoma kai apklausa išjungta

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
lt: Rodoma jei lankytojas nebalsavo

en: Displayed When The User HAS Voted
lt: Rodoma jei lankytojas balsavo

en: Displayed:
lt: Rodoma:

en: Displays URL to poll's result
lt: Rodyti apklausos rezultato adresą

en: Do NOT Display Poll (Disable)
lt: Nerodyti apklausos (Išjungti)

en: Do NOT Expire This Poll
lt: Nesibaigianti apklausa

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
lt: Nerodyti apklausos įraše/šoniniam meniu

en: Do Not Log
lt: Neįrašinėti į žurnalą

en: Do you really want to uninstall WP-Polls?
lt: Ar tikrai norite pašalinti WP-Polls apklausų sistemą?

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit Poll
lt: Redaguoti apklausą

en: Edit Start Date/Time
lt: Redaguoti pradžios datą/laiką

en: End Date/Time
lt: Pabaigos data/laikas

en: End Date:
lt: Pabaigos data:

en: Enter Poll ID
lt: Įveskite apklausos ID

en: Error Closing Poll '%s'
lt: Klaida uždarant apklausą '%s'

en: Error In Adding Poll '%s'.
lt: Klaida kuriant apklausą '%s'.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
lt: Klaida kuriant apklausos atsakymą '%s'.

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
lt: Klaida trinant apklausos klausimą '%s'

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
lt: Klaida trinant apklausos atsakymą '%s'.

en: Error Opening Poll '%s'
lt: Klaida įjungiant apklausą '%s'

en: Error: Poll ID must be numeric
lt: Klaida: Apklausos ID turi būti skaitinis

en: Exact Order
lt: Konkretus rūšiavimas

en: Exactly
lt: Lygu

en: Excellent
lt: Puikiai

en: Expiry Time For Cookie And Log:
lt: Sausainio ir žurnalo galiojimo laikas:

en: Failed To Verify Referrer
lt: Nepavyko patvirtinti nukreipėjo

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter Poll's Logs
lt: Filtruoti apklausos žurnalą

en: Future
lt: Ateitis

en: Good
lt: Gerai

en: Guest
lt: Svečias

en: Guests
lt: Svečiai

en: Guests Only
lt: Tik svečiai

en: Guests will automatically be excluded
lt: Svečiai bus automatiškai pašalinti

en: How Is My Site?
lt: Kaip mano puslapis?

en: If you chose 'Display Multiple Polls' for the above option, you need to configure it in Presentation -> Widgets -> Poll.
lt: Jei pasirinksite 'Rodyti kelias apklausas ', turite tai sukonfigūruoti ir Išvaizda -> Valdikliai -> Poll.

en: Individual Poll Footer
lt: Individuali apklausos apačia

en: Individual Poll Header
lt: Individualus apklausos viršus

en: Insert Poll
lt: Įkelti apklausą

en: Invalid Poll '%s'.
lt: Neegzistuojanti  '%s'.

en: Invalid Poll ID
lt: Netinkamas apklausos ID

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
lt: Klaidingas apklausos ID. Apklausos ID #%s

en: Last &raquo;
lt: Paskutinis &raquo;

en: Less Than
lt: Mažiau

en: Less Than Or Exactly
lt: Mažiau arba lygu

en: Loading
lt: Kraunasi

en: Logged By Cookie
lt: Įrašinėti pagal sausainius

en: Logged By Cookie And IP
lt: Įrašinėti pagal sausainius ir IP

en: Logged By IP
lt: Įrašinėti pagal IP

en: Logged By Username
lt: Įrašinėti pagal lankytojo vardą

en: Logging Method
lt: Žurnalo metodas

en: Logs
lt: Žurnalas

en: Manage Polls
lt: Valdyti apklausas

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
lt: Maksimalus leidžiamas atsakymų kiekis?

en: Maximum number of choices allowed:
lt: Daugiausia galimų pasirinkimų:

en: More Than
lt: Daugiau nei

en: More Than Or Exactly
lt: Daugiau arba lygu

en: No
lt: Ne

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
lt: Neatlikta jokių pakeitimų su apklausos atsakymu '%s'.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
lt: Neatlikta jokių pakeitimų su apklausos klausimu '%s'.

en: No Comments
lt: Komentarų nėra

en: No Expiry
lt: Nesibaigiantis

en: No Poll Option Updated
lt: Joks nustatymas nebuvo atnaujintas

en: No Polls Found
lt: Apklausų nėrasta

en: No poll logs available for this poll.
lt: Ši apklausa neturi žurnalo įrašų.

en: No poll logs available.
lt: Apklausos žurnalų nėra.

en: No poll logs matches the filter.
lt: Nerasta įrašų pagal filtrą.

en: No.
lt: Nr.

en: No. Of Votes
lt: Balsų kiekis

en: Note
lt: Pastaba

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
lt: Pastaba: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> ir <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> bus skirtingi, jei apklausa palaiko kelis atsakymus. Jei apklausa turi tik po vieną atsakymą, abi reikšmės bus tokios pačios.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
lt: Pastaba: Jeigu žurnalas daro įrašus pagal IP ir sausainius arba pagal sausainius, lankytojams gali nepavykti balsuoti, jei jie balsavo ankščiau, nes sausainis vis dar galioja jų kompiuteryje.

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
lt: Pastaba: šiame įraše yra apklausa. Norėdami dalyvauti apklausoje aplankykite puslapį.

en: Null Votes
lt: Nėra balsų

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
lt: Apklausų kiekis rodomas Apklausų archyve

en: Number Of Polls Per Page:
lt: Apklausų kiekis puslapyje:

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
lt: Jei ištrinsite įskiepį, negalėsite atšaukti šio veiksmo. Patariame išsaugoti WordPress papildinio duomenų bazės kopiją.

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
lt: Tik apklausos rezultatai bus rodomi archyve, nesvarbu ar apklausa atvira ar uždara.

en: Open
lt: Įjungta

en: Open Poll
lt: Įjungti apklausa

en: Opened Polls Only
lt: Tik atviros apklausos

en: Page %s of %s
lt: Puslapis %s iš %s

en: Paging Footer
lt: Puslapiavimo apačia

en: Paging Header
lt: Puslapiavimo viršus

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
lt: Pažymėkite \'Taip\' jei norite ištrinti žurnalą tik šiai apklausai.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
lt: Pažymėkite \'Taip\' jei norite ištrinti visus žurnalus.

en: Please choose a valid poll answer.
lt: Pasirinkite apklausos atsakymą.

en: Please enter Poll ID again
lt: Įveskite apklausos ID iš naujo

en: Poll
lt: Apklausa

en: Poll '%s' Added Successfully.
lt: Apklausa '%s' sukurta sėkmingai.

en: Poll '%s' Deleted Successfully
lt: Apklausa '%s' ištrinta

en: Poll '%s' Edited Successfully.
lt: Pakeista apklausa '%s'.

en: Poll '%s' Is Now Closed
lt: Apklausa '%s' uždaryta

en: Poll '%s' Is Now Opened
lt: Apklausa '%s' įjungta

en: Poll AJAX Style
lt: Apklausos AJAX stilius

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
lt: Apklausos atsakymas '%s' ištrintas

en: Poll Answers
lt: Apklausos atsakymai

en: Poll Archive
lt: Apklausų archyvas

en: Poll Archive Link
lt: Apklausos archyvo nuoroda

en: Poll Archive Link Template
lt: Apklausos archyvo nuorodos šablonas

en: Poll Archive Paging Footer Template
lt: Apklausos archyvo puslapiavimo apačios šablonas

en: Poll Archive Paging Header Template
lt: Apklausos archyvo puslapiavimo viršaus šablonas

en: Poll Archive Poll Footer Template
lt: Apklausos archyvo apačios šablonas

en: Poll Archive Poll Header Template
lt: Apklausos archyvo viršaus šablonas

en: Poll Archive Templates
lt: Apklausos archyvų šablonas

en: Poll Archive URL Option
lt: Apklausų archyvo nuoroda

en: Poll Archive URL:
lt: Apklausų archyvo nuoroda:

en: Poll Bar Background
lt: Apklausos stulpelio fonas

en: Poll Bar Border
lt: Apklausos stulpelio rėmelis

en: Poll Bar Height
lt: Apklausos stulpelio aukštis

en: Poll Bar Style
lt: Apklausos Stulpelinis stilius

en: Poll Close Option
lt: Apklausos uždarymo pasirinkimai

en: Poll Disabled
lt: Apklausa išjungta

en: Poll Disabled Template
lt: Apklausos išjungimo šablonas

en: Poll Error
lt: Apklausos klaida

en: Poll Error Template
lt: Apklausos klaidos šablonas

en: Poll Logging Method:
lt: Apklausos žurnalo metodas:

en: Poll Logs
lt: Apklausų žurnalai

en: Poll Misc Templates
lt: Apklausos papildomi šablonai

en: Poll Multiple Answers
lt: Apklausa su keliais atsakymais

en: Poll Options
lt: Nuostatos

en: Poll Question
lt: Apklausos tema.

en: Poll Result Templates
lt: Apklausos rezultatų šablonai

en: Poll Start/End Date
lt: Apklausos pradžios/pabaigos data

en: Poll Templates
lt: Apklausų Šablonai

en: Poll To Display:
lt: Rodyti apklausą:

en: Poll Voting Form Templates
lt: Apklausos balsavimo formos šablonas

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
lt: Pridėtas apklausos '%s' atsakymas.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
lt: Pakeistas apklausos '%s' atsakymas.

en: Poll's Logs
lt: Apklausos žurnalas

en: Polls
lt: Apklausos

en: Polls AJAX Style
lt: Apklausų AJAX stilius

en: Polls Archive
lt: Apklausų archyvas

en: Polls Logs
lt: Apklausų žurnalas

en: Polls Stats:
lt: Apklausos statistika:

en: Question
lt: Klausimas

en: Random Order
lt: Atsitiktinis rūšiavimas

en: Registered Users
lt: Registruoti lankytojai

en: Registered Users And Guests
lt: Registruoti lankytojai ir svečiai

en: Registered Users Only
lt: Tik registruoti lankytojai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Restore Default Template
lt: Atstatyti pradinį šabloną

en: Result Body Template
lt: Rezultatų kūno šablonas

en: Result Body2 Template
lt: Rezultatų kūno antras šablonas

en: Result Body:
lt: Rezultatų kūnas:

en: Result Footer Template
lt: Rezultatų apačios šablonas

en: Result Footer2 Template
lt: Rezultatų apačios antras šablonas

en: Result Footer:
lt: Rezultatų apačia:

en: Result Header Template
lt: Rezultatų viršaus šablonas

en: Result Header:
lt: Rezultatų viršus:

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Setting Key '%s' has been deleted.
lt: Nustatymas '%s' ištrintas.

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
lt: Rodyti apklausos animaciją.

en: Show Loading Image With Text
lt: Rodyti krovimosi paveiksliuką su tekstu

en: Show Poll Achive Link Option
lt: Rodyti Apklausos archyvo nuorodą

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
lt: Atsiprašome, šiuo metu apklausų nėra

en: Sort Order Of Poll Answers Option
lt: Apklausos atsakymų rūšiavimo tvarka

en: Sort Order Of Poll Answers:
lt: Apklausos atsakymų rūšiavimo tvarka:

en: Sort Order Of Poll Results Option
lt: Apklausų rezultatų rūšiavimo tvarka

en: Sort Order Of Poll Results:
lt: Apklausos rezultatų rūšiavimo tvarka:

en: Sort Poll Answers By Option
lt: Rūšiuoti apklausos atsakymus pagal pasirinkimą

en: Sort Poll Answers By:
lt: Rūšiuoti apklausos atsakymus pagal:

en: Sort Poll Results By Option
lt: Rūšiuoti apklausos rezultatus pagal

en: Sort Poll Results By:
lt: Rūšiuoti apklausos rezultatus pagal:

en: Sorting Of Poll Answers
lt: Apklausos atsakymų rūšiavimas

en: Sorting Of Poll Results
lt: Apklausos rezultatų rūšiavimas

en: Start Date/Time
lt: Pradžios data/laikas

en: Start Date:
lt: Pradžios data:

en: Status
lt: Būklė

en: Table '%s' has been deleted.
lt: Lentelė '%s' ištrinta

en: Template For Displaying Poll Archive Link
lt: Apklausos arhyvo nuorodos rodymo šablonas

en: Template Variables
lt: Šablono kintamieji

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
lt: Šios WordPress parinktys/lentelės bus ištrintos:

en: There are a total of <strong>%s</strong> recorded vote for this poll. | There are a total of <strong>%s</strong> recorded votes for this poll.
lt[0]: Viso <strong>%s</strong> lankytojas balsavo apklausoje.
lt[1]: Viso <strong>%s</strong> lankytojai balsavo apklausoje.
lt[2]: Viso <strong>%s</strong> lankytojų balsavo apklausoje.

en: This Poll Will Not Expire
lt: Ši apklausa nenustos galioti

en: This default filter is limited to display only <strong>%s</strong> records.
lt: Šis standartinis filtras ledižia rodyti tik <strong>%s</strong> įrašus.

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Total Polls' Answers:
lt: Viso apklausų atsakymų:

en: Total Polls:
lt: Viso apklausų:

en: Total Voters
lt: Viso balsuotojų

en: Total Voters:
lt: Viso balsavusių:

en: Total Votes Casted:
lt: Viso balsuota:

en: Total Votes:
lt: Viso balsų:

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
lt: Kiekis įrašų atitinkančių šį filtrą: <strong>%s</strong>

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
lt: Apklausų tipas rodomas apklausų archyve

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
lt: Archyve rodomų apklausų tipas:

en: UNINSTALL WP-Polls
lt: Pašalinti WP-Polls

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
lt: Nepavyko atnaujinti apklausos balsavimų kiekio ir balsuotojų kiekio. Apklausos ID #%s

en: Uninstall WP-Polls
lt: Pašalinti WP-Polls

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Use CSS Style
lt: Naudoti CSS Stilių

en: User
lt: Lankytojas

en: View Results
lt: Rodyti rezultatus

en: View Results Of This Poll
lt: Rodyti šios apklausos rezultatus

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Vote For This Poll
lt: Balsuoti apklausoje

en: Voters To EXCLUDE
lt: Neįtraukti balsuotojų

en: Votes
lt: Balsai

en: Votes Cast
lt: Balsų

en: Voting Form Body Template
lt: Balsavimo forma kūno šablonas

en: Voting Form Body:
lt: Balsavimo formos kūnas:

en: Voting Form Footer Template
lt: Balsavimo forma apačios šablonas

en: Voting Form Footer:
lt: Balsavimo formos apačia.

en: Voting Form Header Template
lt: Balsavimo forma viršaus šablonas

en: Voting Form Header:
lt: Apklausos formos viršus:

en: WARNING:
lt: DĖMESIO:

en: WP-Polls polls
lt: WP-Polls apklausos

en: When Poll Is Closed
lt: Kai apklausa uždaryta

en: Who Is Allowed To Vote?
lt: Kam leidžiama balsuoti?

en: WordPress Options
lt: WordPress nustatymai

en: WordPress Tables
lt: WordPress Lentelės

en: Yes
lt: Taip

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
lt: Jūs tuoj pašalinsite WP-Polls iš WordPress.\nŠis veiksmas neatšaukiamas.\n\n Pasirinkite [Atšaukti] jei norite nutraukti šį veiksmą, [Gerai] jei norite pašalinti.

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
lt: Jūs jau balsavote šioje apklausoje. Apklausos ID #%s

en: You Have Voted For This Choice
lt: Jūs balsavote už šį pasirinkimą

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
lt: Jūs tuoj uždarysite apklausą '%s'?

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
lt: Jūs tuoj įjungsite apklausą '%s'?

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
lt: Jūs tuoj ištrinsite visų apklausų žurnalus. Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
lt: Jūs tuo ištrinste apklausos '%s' žurnalą. Šis veiksmas neatšaukiamas

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
lt: Jūs tuoj ištrinsite apklausos atsakymą '%s'.

en: You are about to delete this poll, '%s'.
lt: Jūs tuoj ištrinsite apklausą '%s'.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
lt: Jūsų paskutinė užklausa vykdoma. Palaukite...

en: Your poll bar will look like this
lt: Apklausos stulpelis atrodys taip

en: seconds (0 to disable)
lt: sekundės (0 išjungimui)
