WP-Polls 2.63 - en to he translation catalogue (311 entries)

en: &laquo; First
he: &laquo; ראשון

en: 1 Answer
he: תגובה אחת

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
he: <a href="%s">לחצו כאן</a> לסיום ההסרה והתוסף יכובה באופן אוטומטי.

en: Action
he: פעולה

en: Add Answer
he: הוסף תשובה

en: Add Poll
he: סקר חדש

en: Adds an AJAX poll system to your WordPress blog. You can easily include a poll into your WordPress's blog post/page. WP-Polls is extremely customizable via templates and css styles and there are tons of options for you to choose to ensure that WP-Polls runs the way you wanted. It now supports multiple selection of answers.
he: מוסיף מערכת סקרים דינמית לאתר הוורדפרס שלך. ניתן להטמיע סקרים בקלות בכל פוסט או עמוד. תוסף הסקרים מאפשר התאמה אישית באמצעות תבניות וגליונות סגנון ומכיל המון אפשרויות בדפי ההגדרות בכדי לאפשר לך להציג את הסקרים באתרך בדיוק כמו כמו שבא לך. כמו כן, הוספנו אפשרות לבחירה מרובה של תשובות לכל סקר.

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
he: כל קבצי התיעוד עבור '%s' נמחקו.

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
he: כל קבצי התיעוד לסקרים נמחקו.

en: Allow To Vote
he: הרשאות השתתפות בסקר

en: Allow To Vote Option
he: מורשים להצביע

en: Allowed Variables:
he: משתנים אפשריים:

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
he: לאפשר למשתמשים לבחור יותר מתשובה אחת?

en: Alphabetical Order
he: לפי סדר האלפבית

en: An Error Has Occurred While Deleting All Logs For '%s'
he: אירעה שגיאה בתהליך מחיקת קבצי התיעוד עבור '%s'

en: An Error Has Occurred While Deleting All Polls Logs.
he: אירעה שגיאה בתהליך מחיקת קבצי התיעוד של הסקרים.

en: An error has occurred when processing your poll.
he: שגיאה בעיבוד הסקר.

en: Answer
he: תשובה

en: Answer %s
he: תשובה '%s'

en: Answer No.
he: תשובה מספר

en: Answer Text
he: טקסט לתשובה

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
he: האם ברצונך למחוק את כל קבצי התיעוד של הסקרים?

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
he: האם ברצונך להסיר את קבצי התיעוד של סקר זה?

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Bad
he: גרוע

en: Can Be Improved
he: יש מקום לשיפור

en: Cancel
he: ביטול

en: Clear Filter
he: הסרת הסינון

en: Close Poll
he: סגירת הסקר

en: Closed
he: סגור

en: Closed And Opened Polls
he: סקרים פתוחים וסגורים

en: Closed Polls Only
he: סקרים שנסגרו בלבד

en: Comment Authors
he: מגיבים באתר

en: Cookie And Log Expiry Option
he: תאריך תפוגה עבור קבצי תיעוד ו cookie

en: Current Active Poll
he: הסקר הפעיל הנוכחי

en: Current Active Poll Option
he: אפשרויות עבור הסקר הנוכחי

en: Date
he: תאריך

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
he: כיבוי התוסף לא מסיר את הסקרים וההגדרות השמורים במערכת. על מנת להסיר את התוכן יש להסיר את התוסף מהמערכת.

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete All Logs
he: מחיקת כל קבצי התיעוד

en: Delete Logs For This Poll Only
he: מחיקת קבצי תיעוד עבור סקר זה בלבד

en: Delete Poll
he: למחוק את הסקר

en: Delete Poll Answer
he: מחיקת התשובות לסקר

en: Delete Poll Logs
he: מחיקת קבצי תיעוד של סקרים

en: Descending
he: סדר יורד

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
he: הצגת פקדי סימון בודד או מרובה בהתאם לסוג הסקר

en: Display All Users That Voted For
he: הצג את כל המשתמשים שהצביעו עבור

en: Display Disabled Poll's Voting Form
he: הצג את טופס ההצבעה ללא אפשרות להצביע

en: Display Latest Poll
he: הצג את הסקר האחרון

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
he: להציג קישור לארכיון הסקרים מתחת לסקר?

en: Display Poll's Results
he: הצג תוצאות סקר

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
he: האם להציג קישור לארכיון הסקרים מתחת לסקר?

en: Display Random Poll
he: הצג סקר רנדומלי

en: Display Users That Voted For
he: הצג משתמשים שהצביעו עבור

en: Display What This User Has Voted
he: הצג הצבעות עבור משתמש זה

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
he: הצגת מספר המשתמשים שהצביעו לסקר, לא מספר ההצבעות הכללי

en: Display the poll archive URL
he: הצגת קישור לארכיון הסקרים

en: Display the poll's ID
he: הצגת המזהה עבור הסקר

en: Display the poll's answer
he: הצגת תשובה

en: Display the poll's answer ID
he: הצגת מזהה התשובה לסקר

en: Display the poll's answer image width
he: הצגת רוחב התמונה לסקר

en: Display the poll's answer percentage
he: הצגת אחוזי ההצבעה עבור תשובה מסוימת

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
he: הצגת אחוז ההצבעה עבור התשובה בעלת אחוז ההצבעה הנמוך ביותר בסקר

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
he: הצגת אחוז ההצבעה לתשובה הפופולרית ביותר

en: Display the poll's answer votes
he: הצגת ההצבעות לתשובה

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
he: הצגת ההצבעות עבור התשובה בעלת אחוזי ההצבעה הנמוכים ביותר בסקר

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
he: הצגת מספר המצביעים לתשובה הפופולרית ביותר

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
he: הצגת התשובה ללא HTML.

en: Display the poll's end date/time
he: הצגת תאריך ושעת הסיום לסקר

en: Display the poll's least voted answer
he: הצגת התשובה בעלת אחוז ההצבעה הנמוך ביותר בסקר

en: Display the poll's most voted answer
he: הצגת התשובה הפופולרית ביותר בסקר

en: Display the poll's question
he: הצגת שאלה

en: Display the poll's start date/time
he: הצגת תאריך ושעת ההתחלה של הסקר

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
he: הצגת מספר ההצבעות הכללי, לא מספר המצביעים

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
he: הצגת מספר התשובות המקסימלי בהן יכול המצביע לבחור

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
he: יוצג אחרי כל סקר בארכיון הסקרים

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
he: יוצג אחרי מעבר לעמוד הבאה בארכיון הסקרים

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
he: יוצג לפני כל סקר בארכיון הסקרים

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
he: יוצג לפני מעבר לעמוד הבא בארכיון הסקרים

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
he: יוצג כאשר אירעה שגיאה בעיבוד הנתונים לסקר

en: Displayed When The Poll Is Disabled
he: יוצג כאשר הסקר כבוי

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
he: יוצג אם המשתמש לא הצביע

en: Displayed When The User HAS Voted
he: יוצא אם המשתמש הצביע כבר

en: Displayed:
he: מוצגים:

en: Displays URL to poll's result
he: הצגת כתובת ה URL לתוצאות הסקר

en: Do NOT Display Poll (Disable)
he: לא להציג סקרים

en: Do NOT Expire This Poll
he: סקר ללא תאריך סיום

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
he: לא להציג את הסקר בפוסט או בסרגל הצד

en: Do Not Log
he: אין צורך לתעד את השימוש בסקר

en: Do you really want to uninstall WP-Polls?
he: האם בכוונתך למחוק את תוסף הסקרים?

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Poll
he: עריכת סקר

en: Edit Start Date/Time
he: עריכת תאריך התחלה וסיום

en: End Date/Time
he: סיום הסקר - תאריך ושעה

en: End Date:
he: תאריך סיום:

en: Enter Poll ID
he: מספר מזהה לסקר

en: Error Closing Poll '%s'
he: שגיאה בסגירת הסקר '%s'

en: Error In Adding Poll '%s'.
he: שגיאה ביצירת הסקר '%s'.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
he: שגיאה בהוספת תשובה לסקר '%s'.

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
he: שגיאה במחיקת שאלה מהסקר '%s'

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
he: שגיאה במחיקת התשובה '%s'.

en: Error Opening Poll '%s'
he: שגיאה בהפעלת הסקר '%s'

en: Error: Poll ID must be numeric
he: שגיאה: המזהה לסקר חייב להיות מספרי

en: Exact Order
he: לפי הסדר המקורי

en: Exactly
he: בדיוק

en: Excellent
he: מצוין

en: Expiry Time For Cookie And Log:
he: תאריך תפוגה לקובץ התיעוד וה cookie

en: Failed To Verify Referrer
he: לא ניתן לאתר את מקור ההפניה

en: Filter
he: סינון

en: Filter Poll's Logs
he: סינון קבצי תיעוד של הסקר

en: Future
he: עתידי

en: Good
he: טוב

en: Guest
he: משתמש אורח

en: Guests
he: אורחים

en: Guests Only
he: אורחים בלבד

en: Guests will automatically be excluded
he: אורחים לא יוצגו באופן אוטומטי

en: Host
he: שם המחשב

en: How Is My Site?
he: מה דעתך על האתר?

en: ID
he: מזהה

en: IP
he: כתובת IP

en: IP/Host
he: כתובת IP או מחשב

en: If you chose 'Display Multiple Polls' for the above option, you need to configure it in Presentation -> Widgets -> Poll.
he: על מנת להציג סקרים מרובים יש להגדיר את האפשרויות הרלוונטיות בתצוגה -> וידגטים -> סקר

en: Individual Poll Footer
he: תחתית עבור סקר בודד

en: Individual Poll Header
he: כותרת עבור סקר בודד

en: Insert Poll
he: הכנסת סקר

en: Invalid Poll '%s'.
he: שגיאה בסקר '%s'.

en: Invalid Poll ID
he: מזהה סקר לא קיים במערכת

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
he: מזהה סקר שגוי. מזהה הסקר שנבחר הוא #%s

en: Last &raquo;
he: אחרון &raquo;

en: Less Than
he: פחות מ

en: Less Than Or Exactly
he: פחות מ או בדיוק

en: Loading
he: בטעינה

en: Logged By Cookie
he: תיעוד באמצעות cookie

en: Logged By Cookie And IP
he: תיעוד באמצעות cookie וכתובת IP

en: Logged By IP
he: תיעוד לפי כתובת IP

en: Logged By Username
he: תיעוד לפי שם משתמש

en: Logging Method
he: שיטת תיעוד

en: Logs
he: קבצי תיעוד

en: Manage Polls
he: ניהול סקרים

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
he: מספר מקסימלי של תשובות שניתן לבחור בהן

en: Maximum number of choices allowed:
he: מספר התשובות בהן ניתן לבחור:

en: More Than
he: יותר מ

en: More Than Or Exactly
he: יותר מ או בדיוק

en: N/A
he: לא זמין

en: No
he: לא

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
he: לא בוצעו שינויים כלשהם בתשובה '%s'.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
he: לא בוצעו שינויים כלשהם בשאלה '%s'.

en: No Comments
he: אין תגובות

en: No Expiry
he: ללא תאריך תפוגה

en: No Poll Option Updated
he: לא בוצעו עדכונים באפשרויות הסקר

en: No Polls Found
he: לא ניתן למצוא סקרים

en: No poll logs available for this poll.
he: לא ניתן למצוא קובץ תיעוד לסקר זה.

en: No poll logs available.
he: לא ניתן למצוא קבצי תיעוד.

en: No poll logs matches the filter.
he: לא ניתן למצוא בקבצי התיעוד רשומות התואמות לסינון שהוגדר.

en: No.
he: לא.

en: No. Of Votes
he: מספר הצבעות

en: Note
he: הערה

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
he: הערה: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> ו <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if יציגו תוצאות שונות רק כאשר מוגדרת אפשרות בחירה מרובה בסקר.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
he: הערה: אם שיטת התיעוד שלך מבוססת על כתובת IP ו cookie או על cookie, ייתכן שמשתמשים לא יוכלו להצביע מכיוון שנשמרה בעבר cookie על המחשב שלהם

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
he: הערה: לפוסט זה מצורף סקר. יש להיכנס לאתר בכדי להשתתף בסקר.

en: Null Votes
he: הצבעות ריקות

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
he: מספר הסקרים להצגה בעמוד הארכיון לסקרים

en: Number Of Polls Per Page:
he: מספר סקרים לעמוד:

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
he: לאחר ההסרה לא ניתן לשחזר את התוכן. אם ברצונך לשמור על התוכן רצוי להשתמש בכלי לגיבוי מסד הנתונים של וורדפרס.

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
he: ארכיון הסקרים יציג רק את תוצאות הסקרים ללא קשר למצב הסקר

en: Open
he: פתוח

en: Open Poll
he: פתיחת סקר

en: Opened Polls Only
he: סקרים פתוחים בלבד

en: Page %s of %s
he: עמוד %s מתוך %s

en: Paging Footer
he: תחתית לעמודי משנה בארכיון

en: Paging Header
he: כותרת לעמודי משנה בארכיון

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
he: נא לבחור ב \'כן\' אם ברצונך למחוק את קבצי התיעוד עבור סקר זה בלבד.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
he: נא לבחור  באפשרות \'כן\' אם ברצונך למחוק את כל קבצי התיעוד של הסקרים.

en: Please choose a valid poll answer.
he: נא לבחור תשובה.

en: Please enter Poll ID again
he: נא להכניס מספר מזהה לסקר

en: Poll
he: סקר

en: Poll '%s' Added Successfully.
he: הסקר '%s' נוסף בהצלחה.

en: Poll '%s' Deleted Successfully
he: הסקר '%s' נמחק בהצלחה

en: Poll '%s' Edited Successfully.
he: הסקר '%s' נערך בהצלחה.

en: Poll '%s' Is Now Closed
he: הסקר '%s' סגור להצבעה

en: Poll '%s' Is Now Opened
he: הסקר '%s' פעיל כעת

en: Poll AJAX Style
he: אפקט אנימציה לסקר

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
he: התשובה '%s' נמחקה בהצלחה.

en: Poll Answers
he: תשובות לסקר

en: Poll Archive
he: ארכיון סקרים

en: Poll Archive Link
he: קישור לארכיון הסקרים

en: Poll Archive Link Template
he: תבנית עבור הקישור לארכיון הסקרים

en: Poll Archive Paging Footer Template
he: תבנית עבור חלק עליון של דפי משנה בארכיון הסקרים

en: Poll Archive Paging Header Template
he: תבנית עבור חלק עליון של דפי משנה בארכיון הסקרים

en: Poll Archive Poll Footer Template
he: תבנית עבור החלק התחתון של ארכיון הסקרים

en: Poll Archive Poll Header Template
he: תבנית עבור החלק העליון של ארכיון הסקרים

en: Poll Archive Templates
he: תבניות לארכיון הסקרים

en: Poll Archive URL Option
he: כתובת ה URL של הסקרים

en: Poll Archive URL:
he: כתובת ארכיון הסקרים:

en: Poll Bar Background
he: צבע הרקע של מד הסקר

en: Poll Bar Border
he: צבע השוליים של מד הסקר

en: Poll Bar Height
he: גובה מד הסקר

en: Poll Bar Style
he: עיצוב מד הסקר

en: Poll Close Option
he: אפשרות סגירת סקר

en: Poll Disabled
he: סקר כבוי

en: Poll Disabled Template
he: תבנית עבור סקרים סגורים

en: Poll Error
he: שגיאה בסקר

en: Poll Error Template
he: תבנית עבור דפי שגיאה

en: Poll Logging Method:
he: שיטת התיעוד של הסקר:

en: Poll Logs
he: קבצי תיעוד לסקר

en: Poll Misc Templates
he: תבניות כלליות

en: Poll Multiple Answers
he: סקר מרובה תשובות

en: Poll Options
he: הגדרות סקר

en: Poll Question
he: שאלה בסקר

en: Poll Result Templates
he: תבניות עבור תוצאות הסקר

en: Poll Start/End Date
he: תאריכי התחלה וסיום לסקר

en: Poll Templates
he: תבניות סקרים

en: Poll To Display:
he: סקר להצגה:

en: Poll Voting Form Templates
he: תבנית לטופס ההצבעה

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
he: התשובה '%s' התווספה בהצלחה.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
he: עריכת השאלה '%s' בוצעה בהצלחה.

en: Poll's Logs
he: קבצי תיעוד של הסקר

en: Polls
he: סקרים

en: Polls AJAX Style
he: אפקט האנימציה של הסקר

en: Polls Archive
he: ארכיון סקרים

en: Polls Logs
he: קבצי תיעוד

en: Polls Stats:
he: סטטיסטיקת סקרים:

en: Question
he: שאלה

en: Random Order
he: סדר אקראי

en: Registered Users
he: משתמשים רשומים

en: Registered Users And Guests
he: משתמשים רשומים ואורחים

en: Registered Users Only
he: משתמשים רשומים בלבד

en: Remove
he: הסרה

en: Restore Default Template
he: שיחזור תבנית ברירת מחדל

en: Result Body Template
he: תבנית עבור גוף התוצאות

en: Result Body2 Template
he: תבנית עבור החלק השני של גוף התוצאות

en: Result Body:
he: גוף התוצאות:

en: Result Footer Template
he: תבנית עבור תחתית התוצאות

en: Result Footer2 Template
he: תבנית עבור החלק השני של תחתית התוצאות

en: Result Footer:
he: תחתית התוצאות:

en: Result Header Template
he: תבנית עבור החלק העליון של התוצאות

en: Result Header:
he: כותרת התוצאות:

en: Save Changes
he: שמירת שינויים

en: Setting Key '%s' has been deleted.
he: ההגדרה '%s' נמחקה.

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
he: הצגה והסתרה הדרגתית של הסקר באנימציה

en: Show Loading Image With Text
he: הצג תמונת בטעינה עם טקסט

en: Show Poll Achive Link Option
he: הצג קישור לארכיון הסקרים

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
he: מצטערים, אין סקרים זמינים להצבעה כרגע.

en: Sort Order Of Poll Answers Option
he: סידור התשובות בסקר

en: Sort Order Of Poll Answers:
he: סידור התשובות לפי:

en: Sort Order Of Poll Results Option
he: סידור תוצאות הסקר

en: Sort Order Of Poll Results:
he: סדר תוצאות הסקר:

en: Sort Poll Answers By Option
he: סידור התשובות בסקר על פי

en: Sort Poll Answers By:
he: סידור התשובות בסקר לפי:

en: Sort Poll Results By Option
he: סידור תוצאות הסקר לפי

en: Sort Poll Results By:
he: סידור תוצאות הסקר לפי:

en: Sorting Of Poll Answers
he: סדר התשובות בסקר

en: Sorting Of Poll Results
he: סדר תוצאות הסקר

en: Start Date/Time
he: תחילת הסקר - תאריך ושעה

en: Start Date:
he: תאריך התחלה:

en: Status
he: סטטוס

en: Table '%s' has been deleted.
he: הטבלה '%s' נמחקה.

en: Template For Displaying Poll Archive Link
he: תבנית להצגת קישור לארכיון הסקרים

en: Template Variables
he: משתנים לתבניות

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
he: הטבלאות הבאות יימחקו מהמערכת:

en: This Poll Will Not Expire
he: סקר זה לא מסתיים לעולם

en: This default filter is limited to display only <strong>%s</strong> records.
he: מסנן ברירת המחדל מוגדר להצגת מקסימום <strong>%s</strong> רשומות.

en: Title:
he: כותרת:

en: Total Polls' Answers:
he: סך הכל תשובות לסקרים:

en: Total Polls:
he: סך הכל סקרים:

en: Total Voters
he: סך הכל מצביעים

en: Total Voters:
he: סך הכל מצביעים:

en: Total Votes Casted:
he: סך הכל הצבעות:

en: Total Votes:
he: סך הכל הצבעות:

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
he: מספר הרשומות שיוצגו לאחר הסינון: <strong>%s</strong>

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
he: סוג הסקרים להצגה בארכיון הסקרים

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
he: סוג הסקרים להצגה בארכיון:

en: UNINSTALL WP-Polls
he: הסרת התוסף מהמערכת

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
he: לא ניתן לעדכן את מספר ההצבעות ומספר המבצעים עבור הסקר שהמזהה שלו הוא #%s

en: Uninstall WP-Polls
he: הסרת התוסף מהמערכת

en: Updated
he: עודכן

en: Use CSS Style
he: אפשרויות עיצוב ידניות

en: User
he: משתמש

en: View Results
he: הצגת תוצאות

en: View Results Of This Poll
he: הצגת תוצאות הסקר

en: Vote
he: הצבעה

en: Vote For This Poll
he: הצבעה לסקר זה

en: Voters To EXCLUDE
he: מצביעים שלא יוצגו

en: Votes
he: הצבעות

en: Votes Cast
he: מספר התשובות

en: Voting Form Body Template
he: תבנית עבור גוף הסקר

en: Voting Form Body:
he: גוף טופס ההצבעה:

en: Voting Form Footer Template
he: תבנית עבור החלק התחתון של הסקר

en: Voting Form Footer:
he: תחתית טופס ההצבעה:

en: Voting Form Header Template
he: תבנית עבור החלק העליון של הסקר

en: Voting Form Header:
he: כותרת טופס ההצבעה:

en: WARNING:
he: אזהרה:

en: WP-Polls
he: תוסף הסקרים

en: WP-Polls polls
he: סקרים של תוסף הסקרים

en: When Poll Is Closed
he: כאשר הסקר סגור

en: Who Is Allowed To Vote?
he: למי מותר להצביע בסקר?

en: WordPress Options
he: אפשרויות בוורדפרס

en: WordPress Tables
he: טבלאות בוורדפרס

en: Yes
he: כן

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
he: בכוונתך למחוק את תוסף הסקרים מוורדפרס.\nפעולה זו בלתי ניתנת לביטול לאחר שבוצעה.\n\n ניתן [לבטל] בכדי לעצור את הפעולה, או [לאשר] להסרת התוסף.

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
he: כבר הצבעת לסקר זה. מזהה הסקר הוא #%s

en: You Have Voted For This Choice
he: הבחירה שלך

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
he: בכוונתך לסגור את הסקר '%s'.

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
he: בכוונתך לפתוח את הסקר '%s'.

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
he: בכוונתך למחוק את כל קבצי התיעוד. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
he: בכוונתך למחוק את קבצי התיעוד של הסקר '%s' בלבד. פעולה זו בלתי הפיכה.

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
he: בכוונתך למחוק את התשובה '%s'.

en: You are about to delete this poll, '%s'.
he: בכוונתך למחוק את הסקר הבא, '%s'.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
he: הפעולה האחרונה שביצעת עדיין בעבודה. נא להמתין ...

en: Your poll bar will look like this
he: מד הסקר שלך ייראה כך

en: seconds (0 to disable)
he: שניות (0 לשמירה לתמיד)
