dev - en to pl translation catalogue (615 entries)

en:  (Opens in new window)
pl: (Otwiera się w nowym oknie)

en:  or <a href="%s">Cancel</a> and go back to the settings.
pl: lub <a href="%s">Anuluj</a> i wróć do ustawień.

[ctx: %1$s = blog name, %2$s = post title]
en: %1$s %2$s
pl: %1$ %2$

[ctx: %1$s = form field label, %2$s = form field value]
en: %1$s: %2$s
pl: %1$: %2$s

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: %1$s on %2$s
pl: %1$s o %2$s

[ctx: %s = Unsubscribe link]
en: You are currently subscribed to email updates. %s
pl: Prenumerujesz obecnie wiadomości emailowe.%s

en: %s Error
pl: %s Błąd

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s has been deactivated.
pl: %s został dezaktywowany.

en: %s is not a valid module.
pl: %s nie jest prawidłowym modułem.

en: %s is required
pl: Wypełnienie pola "%s" jest wymagane.

en: %s requires a valid email address
pl: %s wymaga poprawnego adresu e-mail

en: &laquo; Previous
pl: &laquo; Poprzednie

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: &mdash; Select &mdash;
pl: &mdash; Wybierz &mdash;

en: (no title)
pl: (bez tytułu)

en: (required)
pl: (wymagane)

en: <a href="%s">Learn more</a> about these options.
pl: <a href="%s">Dowiedz się więcej</a> na temat tej opcji.

en: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Older
pl: <span class="meta-nav">&laquo;</span> Starsze

en: Activate
pl: Włącz

en: Activate Akismet
pl: Włącz Akismeta

en: Active
pl: Aktywne

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Contact Form
pl: Dodaj formularz kontaktowy

en: Add Many Items
pl: Dodaj wiele elementów

en: Add Menu Item
pl: Dodaj element menu

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Project
pl: Dodaj nowy projekt

en: Add New Project Tag
pl: Dodaj nowy tag projektu

en: Add New Project Type
pl: Dodaj nowy typ projektu

en: Add a Site Icon
pl: Dodaj ikonę strony

en: Add a new field
pl: Dodaj nowe pole

en: Add a new post or page to any of your sites from a single interface.
pl: Dodaj nowy post lub stronę do swoich stron za pomocą jednego interfejsu.

en: Add a new service
pl: Dodaj usługę

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
pl: Dodaj formularz, pozwalający na subskrypcję twojego blogu przez e-mail.

en: Add another option
pl: Dodaj inną opcję

en: Add logo
pl: Dodaj logo

en: Add or remove tags
pl: Dodaj lub usuń tagi

en: Add this form to my post
pl: Dodaj ten formularz do mojego wpisu

en: Add to section:
pl: Dodaj do sekcji:

en: Address:
pl: Adres:

en: All
pl: Wszystkie

en: All Comics
pl: Wszystkie komiksy

en: All Done
pl: Wszystko gotowe

en: All Projects
pl: Wszystkie projekty

en: All Testimonials
pl: Wszystkie referencje

en: All posts
pl: Wszystkie wpisy

en: Allow users to access and edit my videos
pl: Zezwalaj użytkownikom na dostęp do moich filmów i ich edycję.

en: Allow users to access my videos
pl: Zezwalaj użytkownikom na dostęp do moich filmów

en: Allow users to access, edit, and delete my videos
pl: Zezwalaj użytkownikom na dostęp, edycje i usuwanie moich filmów

en: Alternate text:
pl: Tekst alternatywny:

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
pl: Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie później.

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
pl: Przepraszamy, ale nie znaleziono żadnych elementów w wybranym archiwum. Być może wyszukiwanie pomoże odnaleźć pokrewny wpis.

en: Archive page
pl: Strona archiwum

en: Are you sure you want to stop Publicizing posts to this connection?
pl: Czy na pewno chcesz zatrzymać Publikowanie wpisów w tym połączeniu?

en: Artist
pl: Artysta

en: As a mobile icon
pl: Jako ikona mobilna

en: As your favicon
pl: Jako twoja favicon'a

en: Attachment Page
pl: Strona załącznika

en: Available Modules:
pl: Dostępne moduły:

en: Available Services
pl: Dostępne usługi

en: Back to General Settings
pl: Wróć do głównych ustawień

en: Back to Top &uarr;
pl: Powrót do góry &uarr;

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Black
pl: Czarny

en: Blog Archives
pl: Archiwa blogu

en: Blog Subscriptions (Jetpack)
pl: Subskrypcje blogu (Jetpack)

en: Blog URL:
pl: URL blogu:

en: Blue
pl: Niebieski

en: Border Color (hex):
pl: Kolor Obramowania (hex):

en: Bring the power of the WordPress.com cloud to your self-hosted WordPress. Jetpack enables you to connect your blog to a WordPress.com account to use the powerful features normally only available to WordPress.com users.
pl: Sprowadź moc chmury WordPress.com do własnego bloga WordPress. Jetpack pozwoli ci na połączenie własnego bloga z kontem na WordPress.com aby móc korzystać z jego zaawansowanych funkcji, zwykle dostępnych tylko dla użytkowników WordPress.com.

en: CSS Revisions
pl: Rewizje CSS

en: CSS Stylesheet Editor
pl: Edytor stylów CSS

en: Can I add more fields?
pl: Czy mogę dodać więcej pól?

en: Can I send a notification to more than one person?
pl: Czy mogę wysłać powiadomienia do więcej niż jednej osoby?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel reply
pl: Anuluj pisanie odpowiedzi

en: Caption:
pl: Etykieta:

en: Category
pl: kategoria

en: Center
pl: Środek

en: Change logo
pl: Zmień logo

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Choose Images
pl: Wybierz zdjęcia

en: Choose from the most used tags
pl: Wybierz spośród najpopularniejszych tagów

en: Choose logo
pl: Wybierz logo

en: Circles
pl: Kręgi

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Click to Press This!
pl: Kliknij, aby to opublikować!

en: Click to email this to a friend
pl: Kliknij, aby wysłać to do znajomego przez e-mail

en: Click to print
pl: Kliknij by wydrukować

en: Click to share on LinkedIn
pl: Kliknij, aby udostępnić na LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
pl: Kliknij, aby udostępnić na Pinterest

en: Click to share on Reddit
pl: Kliknij aby podzielić się na Reddit

en: Click to share on Twitter
pl: Udostępnij na Twitterze

en: Click to view slideshow.
pl: Kliknij, aby zobaczyć pokaz slajdów.

en: Close
pl: Zamknij

en: Color Scheme
pl: Schemat kolorów

en: Comment
pl: komentarz

en: Comment cache problem?
pl: Problem z pamięcią podręczną komentarza?

en: Comment navigation
pl: Nawigacja po komentarzach

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments on this post are closed.
pl: Komentarze do tego wpisu są zamknięte.

en: Configure
pl: Konfiguracja

en: Configure %s
pl: Skonfiguruj %s

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect now to enable features like Stats, Likes, and Social Sharing.
pl: Dołącz teraz by włączyć funkcje statystyk, like'ów oraz udostępniania społecznościowego.

en: Connect to WordPress.com
pl: Połącz z WordPress.com

en: Connected
pl: Połączony

en: Connected to WordPress.com
pl: Podłączony do WordPress.com

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Form URL:
pl: Adres URL formularza kontaktowego:

en: Contact Info
pl: Dane kontaktowe

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Create Share Button
pl: Utwórz przycisk "Udostępnij"

en: Crop Image
pl: Okrojenie obrazka

en: Currently Reading
pl: Właśnie czytam

en: Custom
pl: Własny

en: Custom CSS
pl: Niestandardowy CSS

en: Custom CSS Stylesheet
pl: Własny arkusz stylów CSS

en: Custom Email Address
pl: Niestandardowy adres e-mail

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zostało zaktualizowane.

en: Customer Name
pl: Nazwa klienta

en: Customer Testimonials
pl: Opinie klientów

en: Customize
pl: Dostosuj

en: DOWN
pl: W dół

en: Daily Archives: %s
pl: Archiwum dnia: %s

en: Daily archives
pl: Archiwum dzienne

en: Dark
pl: Ciemny

en: Date
pl: Data

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Default
pl: Domyślny

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Delete this item permanently
pl: Usuń ten element na zawsze

en: Description
pl: Opis

en: Difficulty
pl: Trudność

en: Disable CSS and JS
pl: Wyłącz CSS i JS

en: Disconnect from WordPress.com
pl: Odłącz od WordPress.com

en: Dismiss
pl: Zignoruj

en: Display Header Text
pl: Wyświetl tekst w nagłówku

en: Display WordPress Posts
pl: Wyświetlaj wpisy WordPress

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
pl: Wyświetlaj wszystkie obrazki galerii w estetycznej mozaice.

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
pl: Wyświetl oficjalny widget Twitter Embedded Timeline.

en: Display as:
pl: Wyświetlaj jako:

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
pl: Wyświetlaj nadchodzące wydarzenia z kanału iCalendar.

en: Do I need to fill this out?
pl: Czy muszę to wypełnić?

en: Don't show the Reblog button on posts
pl: Nie pokazuj przycisku Reblog we wpisach

en: Download
pl: Pobierz

en: Download: <a href="%s">%s</a><br />
pl: Pobierz: <a href="%s">%s</a><br />

en: Drag and drop available services here.
pl: Przeciągnij i upuść tutaj dostępne usługi.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
pl: Przeciągnij i upuść w polu poniżej usługi, które chcesz włączyć.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit CSS
pl: Edytuj CSS

en: Edit Details
pl: Edytuj szczegóły

en: Edit Menu Item
pl: Edytuj ten element menu

en: Edit Project
pl: Edytuj projekt

en: Edit Project Type
pl: Edytuj typ projektu

en: Edit Your Profile
pl: Edytuj swój profil

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Email settings
pl: Ustawienia poczty

en: Empty Spam
pl: Usuń cały spam

en: Enabled Services
pl: Włączone usługi

en: English Options
pl: Opcje dot. j. angielskiego

en: Enter the customer's name here
pl: Wpisz tutaj nazwę klienta

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
pl: Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

en: Error code: %s
pl: Kod błędu: %s

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
pl: Błąd połączenia do WordPress.com. Kod: %1$, %2$

en: Error in moving to Trash.
pl: Błąd przenoszenia do kosza.

en: Error in restoring from Trash.
pl: Błąd przywracania z kosza.

en: Error loading profile
pl: Błąd wczytywania profilu

en: Error!
pl: Błąd!

en: Error: please enter a valid email address.
pl: Błąd: proszę podać prawidłowy adres e-mail.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
pl: Błąd: proszę wypełnić wymagane pola (podpis, e-mail).

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
pl: Strona

en: Export feedback as CSV
pl: Eksportuj odpowiedzi jako CSV

en: Facebook Page URL
pl: Adres URL strony na Facebooku

en: Facebook Wall
pl: Ściana Facebook

en: Featured
pl: Polecane

en: Featured Content
pl: Wyróżniona treść

en: Featured Images
pl: Ikony wpisów

en: Feed(s) to Display:
pl: Kanał(y) do wyświetlenia:

en: Feedback
pl: Uwagi

en: Field type
pl: Typ pola

en: First option
pl: Pierwsza opcja

en: Follow Blog
pl: Śledź blog

en: Follow Comments
pl: Śledź komentarze

en: Follow me on Twitter
pl: Obserwuj mnie na Twitterze

en: Follower Settings
pl: Ustawienia Prenumaratorów

en: For more information:
pl: Aby uzyskać więcej informacji:

en: Free
pl: Za darmo

en: From
pl: Od

en: Front page
pl: Strona główna

en: Gallery
pl: Galeria

en: Get an API Key
pl: Zdobądź klucz API

en: Get the most out of Jetpack with...
pl: Wyciągnij najwięcej z Jetpack'a dzięki...

en: Give Us Feedback
pl: Podziel się z nami swoją opinią

en: Green
pl: Zielony

en: Greeting Text
pl: Tekst powitalny

en: Have feedback on Jetpack?
pl: Masz opinię na temat Jetpack?

en: Height
pl: Wysokość

en: Height (px):
pl: Wysokość (px):

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Hide
pl: Ukryj

en: Home
pl: Strona główna

en: Hours & Info
pl: Godziny i informacja

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
pl: Witaj,
    
    jeśli chciałbyś otrzymywać powiadomienia e-mail o nowych komentarzach pod wpisem, który oznaczyłeś do śledzenia, kliknij na poniższym linku.
    Jeżeli otrzymałeś tą wiadomość przez pomyłkę, zignoruj ją, nie będziemy Cię ponownie niepokoili.

en: Howdy.
    
    You recently followed this blog's posts. This means you will receive each new post by email.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
pl: Witaj,
    
    jeśli chciałbyś otrzymywać powiadomienia e-mail od nowych wpisach na tym blogu, kliknij na poniższym linku.
    
    Jeżeli otrzymałeś tą wiadomość przez pomyłkę, zignoruj ją, nie będziemy Cię ponownie niepokoili.

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: Icon URL
pl: URL ikony

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
pl: Wskaż słowa i wyrażenia, które mają być ignorowane w trakcie sprawdzania Twoich wpisów i stron:

en: Ignore all
pl: Zignoruj wszystkie wystąpienia

en: Ignore suggestion
pl: Zignoruj sugestię

en: Ignored Phrases
pl: Ignorowane frazy

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Alignment:
pl: Wyrównanie obrazka:

en: Image Color:
pl: Kolor obrazka:

en: Image Grid
pl: Siatka obrazków

en: Image Link
pl: Odnośnik obrazkowy

en: Image List
pl: Lista obrazków

en: Image Settings:
pl: Ustawienia obrazka:

en: Image Size:
pl: Rozmiar obrazka:

en: Image URL:
pl: Adres URL obrazka:

en: Image title:
pl: Tytuł obrazka:

en: Images:
pl: Obrazy:

en: In Development Mode, via site URL lacking a dot (e.g. http://localhost).
pl: W Trybie Deweloperskim, poprzez URL bez kropki (np. http://localhost).

en: In Development Mode, via the JETPACK_DEV_DEBUG constant being defined in wp-config.php or elsewhere.
pl: W Trybie Deweloperskim, poprzez stałą JETPACK_DEV_DEBUG zdefiniowaną w wp-config.php lub gdzieś indziej.

en: In Development Mode, via the jetpack_development_mode filter.
pl: W Trybie Deweloperskim, poprzez filtr jetpack_development_mode.

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Include this CSS in the Mobile Theme
pl: Dołącz ten CSS w mobilnej skórce.

en: Insert Video
pl: Wstaw film

en: Invalid id
pl: Nieprawdłowe id

en: Invalid request
pl: Błędne żądanie

en: Is this site private?
pl: Ta strona jest prywatna?

en: Jargon
pl: Żargon

en: Jetpack Network Settings Updated!
pl: Ustawienia sieciowe Jetpack zaktualizowane!

en: Jetpack Settings
pl: Ustawienia Jetpack

en: Jetpack Support
pl: Wsparcie Jetpack

en: Jetpack by WordPress.com
pl: Jetpack z WordPress.com

en: Jetpack is in local development mode.
pl: Jetpack w lokalnym trybie deweloperskim.

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
pl[0]: Dołącz do %s subskrybenta
pl[1]: Dołącz do %s pozostałych subskrybentów
pl[2]: Dołącz do %s pozostałych subskrybentów

en: Jump to:
pl: Skocz do:

en: Label
pl: Etykieta

en: Labels
pl: Etykiety

en: Language
pl: Język

en: Large
pl: Duży

en: Last Modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Layout Options:
pl: Opcje układu:

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about Markdown.
pl: Dowiedz się więcej o Markdown.

en: Leave a Reply
pl: Dodaj komentarz

en: Leave a Reply to %s
pl: Odpowiedz na &#8222;%s&#8221;

en: Leave a reply
pl: Dodaj komentarz

en: Left
pl: Do lewej

en: Light
pl: Jasny

en: Like
pl: Lubię

en: Like this:
pl: Dodaj do ulubionych:

en: Likes
pl: Dodania do ulubionych

en: Likes Notifications
pl: Powiadomienia o Lubię to

en: Limit must be greater than or equal to 0.
pl: Limit musi być większy lub równy 0.

en: Link Color (hex):
pl: Kolor Odnośnika (hex):

en: Link URL (when the image is clicked):
pl: Adres URL odnośnika (przejście pod ten adres nastąpi po kliknięciu obrazka):

en: Link account with WordPress.com
pl: Połącz konto z WordPress.com

en: Links to your blog's RSS feeds
pl: Zawiera odnośniki do kanałów RSS twojego blogu

en: Live Preview
pl: Podgląd

en: Loading &hellip;
pl: Ładowanie &hellip;

en: Loading video...
pl: Ładuje wideo ...

en: Loading&hellip;
pl: Ładowanie&hellip;

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Location of the Ogg video file.
pl: Lokalizacja pliku Ogg

en: Logged In
pl: Zalogowany

en: Logged Out
pl: Wylogowany

en: Login Blocked by Jetpack
pl: Logowanie zablokowane przez Jetpack

en: M j, Y @ G:i
pl: j M Y \o H:i

en: Mark as Spam
pl: Oznacz jako spam

en: Mark this message as spam
pl: Oznacz tę wiadomość jako spam

en: Markdown content
pl: Treść Markdown

en: Media File
pl: Plik multimedialny

en: Medium
pl: Średni

en: Menu Item
pl: Element menu

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
pl: Pozycja menu opublikowana. <a href="%s">Pokaż</a>

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Sent
pl: Wiadomość wysłana

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Metadata
pl: Metadane

en: Missed schedule
pl: Przegapiono termin

en: Missing attachment ID.
pl: Brakuje identyfikatora załącznika.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show their appreciation for your content.
pl: Spraw, aby odwiedzający mogli w łatwy sposób okazać swoje uznanie dla zawartości Twojej strony.

[ctx: Module Description]
en: Insert a contact form anywhere on your site.
pl: Wstaw formularz kontaktowy w dowolnym miejscu na swojej stronie.

[ctx: Module Description]
en: Manage all your sites from a centralized place, https://wordpress.com/sites.
pl: Zarządzaj swoimi witrynami z centralnego miejsca, https://wordpress.com/sites.

[ctx: Module Description]
en: Share new posts on social media networks automatically.
pl: Automatycznie udostępniaj nowe wpisy w sieciach społecznościowych.

[ctx: Module Name]
en: Manage
pl: Zarządzaj

[ctx: Module Name]
en: Notifications
pl: Powiadomienia

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
pl: Kafelkowe galerie

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
pl: Krótki adres WP.me ​

[ctx: Module Tag]
en: Developers
pl: Deweloperzy

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
pl: Zalecane

[ctx: Module Tag]
en: Social
pl: Społecznościowy

en: Monthly Archives: %s
pl: Archiwa miesięczne: %s

en: Monthly archives
pl: Archiwum miesięczne

en: More
pl: Więcej

en: My Tweets
pl: Moje Tweet'y

en: Name
pl: Podpis

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

en: New
pl: Nowy

en: New Project
pl: Nowy projekt

en: New Row
pl: Nowy wiersz

en: Newer <span class="meta-nav">&raquo;</span>
pl: Nowsze <span class="meta-nav">&raquo;</span>

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Next &raquo;
pl: Następne &raquo;

en: Next &raquo;
pl: Następne &raquo;

en: No
pl: Nie

en: No Borders
pl: Brak Ramek

en: No Footer
pl: Brak Stopki

en: No Header
pl: Brak Nagłówka

en: No Projects found
pl: Nie znaleziono projektów

en: No Projects found in Trash
pl: W koszu nie znaleziono żadnych projektów

en: No Scrollbar
pl: Brak Paska Przewijania

en: No Testimonials found
pl: Nie znaleziono referencji

en: No feedback found
pl: Nie znaleziono informacji zwrotnych

en: No plugins found.
pl: Nie znaleziono żadnych wtyczek.

en: No suggestions
pl: Brak sugestii

en: No tags found.
pl: Nie znaleziono żadnych tagów.

en: No update needed
pl: Brak wymaganych aktualizacji

en: None
pl: Brak

en: Not Connected
pl: Nie połączony

en: Not connected
pl: Nie połączony

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notify me of follow-up comments by email.
pl: Powiadom mnie o kolejnych komentarzach przez email.

en: Notify me of new posts by email.
pl: Powiadom mnie o nowych wpisach przez email.

[ctx: Noun]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
pl: Autor

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
pl: Rola

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
pl: Data

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Offset must be greater than or equal to 0.
pl: Przesunięcie musi być większe lub równe 0.

en: Older %s
pl: Starsze %s

en: Older posts
pl: Starsze wpisy

en: One of your IP addresses was not valid.
pl: Jeden z twoich adresów IP był nie ważny.

en: Open link in a new window/tab
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie/nowej karcie

en: Opens in new window
pl: Otwieraj w nowym oknie

en: Optional text to display to your readers:
pl: Opcjonalny tekst wyświetlany czytelnikom twojego blogu:

en: Options
pl: Opcje

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Order
pl: Kolejność

en: Page %s
pl: Strona %s.

en: Pages:
pl: Strony:

en: Parent Project Type:
pl: Typ projektu nadrzędnego:

en: Path
pl: Ścieżka

en: Permalink to %s
pl: Bezpośredni odnośnik do %s

en: Personal Links
pl: Osobiste łącza

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Pink
pl: Różowy

en: Please provide a valid email address.
pl: Proszę podać poprawny adres e-mail.

en: Please provide your name to comment.
pl: Podaj proszę swoje imię by komentować.

en: Please provide your name.
pl: Proszę podać swoje imię i nazwisko.

en: Plugin activated.
pl: Wtyczka aktywowana.

en: Plugin deactivated.
pl: Wtyczka dezaktywowana.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Popular
pl: Popularne

en: Portfolio Items
pl: Elementy portfolio

en: Post Comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Post navigation
pl: Zobacz wpisy

en: Post type:
pl: Typ wpisu:

en: Post was not sent - check your email addresses!
pl: Wpis nie został wysłany - sprawdź swój adres email!

en: Posted by
pl: Opublikował/a

en: Posted by %s
pl: Opublikował/a %s

en: Posted in %s
pl: Napisane w %s

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts & Comments
pl: Pozycje i uwagi

en: Posts and Pages
pl: Wpisy i strony

en: Posts page
pl: Strona z wpisami

en: Preview
pl: Podejrzyj

en: Preview Favicon
pl: Podgląd Favicon

en: Preview Home Icon
pl: Podgląd ikony strony głównej

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
pl: Podgląd: niezatwierdzone zmiany zostaną utracone

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Processing...
pl: Przetwarzanie ...

en: Project
pl: Projekt

en: Project Tags
pl: Tagi projektu

en: Project Type
pl: Typ projektu

en: Project saved.
pl: Projekt zapisany.

en: Project updated.
pl: Zaktualizowano projekt.

en: Projects
pl: Projekty

en: Proofreading
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Proudly powered by %s
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa

en: Publicize
pl: Publikuj

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Published
pl: Opublikowano

en: Purchase
pl: Zakup

en: Purple
pl: Fioletowy

en: RSS Links (Jetpack)
pl: Odnośniki do kanałów RSS (Jetpack)

en: Random Order:
pl: Kolejność losowa:

en: Rating
pl: Ocena

en: Recent Posts
pl: Najnowsze wpisy

en: Red
pl: Czerwony

en: Refresh Status
pl: Odśwież status

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
pl: Odśwież połączenia z %s

en: Regenerate Address
pl: Regeneruj adres

en: Registered users
pl: Zarejestrowani użytkownicy

en: Reindex Posts
pl: Zaindeksuj ponownie wpisy

en: Related
pl: Podobne

en: Related Posts
pl: Podobne wpisy

en: Related posts
pl: Podobne wpisy

en: Remove Icon
pl: Usuń ikone

en: Remove logo
pl: Usuń logo

en: Replace selection with:
pl: Zastąp zaznaczenie przez:

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Require Two-Step Authentication
pl: Wymagaj dwuetapowego uwierzytelniania

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore this item from the Trash
pl: Przywróć ten element z kosza

en: Right
pl: Do prawej

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Stylesheet
pl: Zapisz arkusz stylów

en: Saved successfully
pl: Zapisane

en: Scheduled
pl: Zaplanowano

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Comments
pl: Szukaj komentarzy

en: Search Everything
pl: Wyszukaj Wszystko

en: Search Media
pl: Szukaj mediów

en: Search Menu Items
pl: Przeszukaj elementy menu

en: Search Modules…
pl: Szukaj modułów...

en: Search Plugins
pl: Szukaj wtyczek

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: See the other %s Jetpack features
pl: Sprawdź %s innych modułów Jetpack'a

en: Semantic Personal Publishing Platform
pl: Semantyczną, osobistą platformę publikacyjną

en: Send to Email Address
pl: Wyślij na adres email

en: Sent by an unverified visitor to your site.
pl: Wysłano przez niezidentyfikowanego gościa.

en: Separate tags with commas
pl: Oddziel kolejne tagi przecinkami

[ctx: Service: Account connected as]
en: %1$s: %2$s
pl: %1$: %2$

en: Set as logo
pl: Ustaw jako logo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Share this:
pl: Podziel się:

en: Sharing
pl: Dzielenie się

en: Sharing Buttons
pl: Przyciski udostępniania

en: Sharing URL
pl: URL udostępniania

en: Sharing label
pl: Etykieta udostępniania

en: Shelf:
pl: Półka:

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Faces
pl: Pokazuj twarze

en: Show Stream
pl: Pokazuj strumień

en: Show falling snow on my blog until January 4<sup>th</sup>.
pl: Do 4 stycznia wyświetlaj na moim blogu padający śnieg.

en: Show map
pl: Pokaż mapę

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Show sharing buttons.
pl: Pokaż przyciski udostępniania.

en: Show:
pl: Pokaż:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
pl: lub

en: Shows your most viewed posts and pages.
pl: Wyświetla najczęściej oglądane wpisy i strony na twojej witrynie.

en: Silver
pl: Srebrny

en: Similar post
pl: Podobny wpis

en: Site Icon
pl: Ikona strony

en: Site Logo
pl: Logo strony

en: Site Name
pl: Nazwa strony

en: Site Stats
pl: Statystyki witryny

en: Sites
pl: Witryny

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Small
pl: Mała

en: Snow
pl: Śnieg

en: Sorry, nothing to report.
pl: Niestety, nie ma nic do zgłoszenia.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
pl: Niestety, twoja przeglądarka nie jest obsługiwana. Zaktualizuj ją na browsehappy.com.

en: Sort by:
pl: Porządkuj wg:

en: Spelling
pl: Pisownia

en: Square Tiles
pl: Kwadratowe kafelki

en: Static page:
pl: Strona statyczna:

en: Stats
pl: Statystyki

en: Status unknown.
pl: Status nieznany.

en: Stylesheet saved.
pl: Zapisano arkusz stylów.

en: Subject
pl: Temat

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit &#187;
pl: Wyślij &#187;

en: Submitting Comment%s
pl: Dodaje komentarz%s

en: Subscribe
pl: Zapisy

en: Subscribe Button:
pl: Przycisk subskrypcji:

en: Subscribe to %s
pl: Zasubskrybuj &bdquo;%s&rdquo;

en: Subscribe to Blog via Email
pl: Zaprenumeruj ten blog przez e-mail

en: Support
pl: Wsparcie

en: Tag name
pl: Nazwa tagu

en: Tags
pl: Tagi

en: Terms
pl: Warunki korzystania

en: Terms of Service
pl: Warunki użytkowania

en: Testimonial saved.
pl: Referencja zapisana.

en: Text
pl: Tekst

en: Text & Image Links
pl: Odnośniki tekstowe i obrazkowe

en: Text Link
pl: Odnośnik tekstowy

en: Text List
pl: listę tekstową

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: The Jetpack Version is %s
pl: Jetpack w wersji %s

en: The email you entered was invalid. Please check and try again.
pl: E- mail jest nieprawidłowy. Proszę sprawdzić i spróbować ponownie.

en: The following new modules have been activated: %l.
pl: Następujące nowe moduły zostały włączone: %l.

en: Theme: %1$s.
pl: Motyw: %1$s.

en: There are no posts to display. <a href="%s">Want more traffic?</a>
pl: Brak wpisów do wyświetlenia. <a href="%s">Chcesz zwiększyć ruch na swojej witrynie?</a>

en: There was an error deactivating your plugin
pl: Wystąpił błąd podczas dezaktywowania wtyczki

en: There was an error updating your plugin
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji wtyczki

en: There was an error updating your theme
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji motywu

en: There was an error when subscribing. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas subskrypcji. Proszę spróbować ponownie.

en: This connection is working correctly.
pl: To połączenie działa poprawnie.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
pl[0]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęcie</a>.
pl[1]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęcia</a>.
pl[2]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęć</a>.

en: This post is password protected.
pl: Ta pozycja jest zabezpieczona hasłem.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Wprowadź hasło, aby zobaczyć komentarze do niego.

en: This site is too large, please contact Jetpack support to sync.
pl: Ta strona jest zbyt duża, skontaktuj się z obsługą Jetpack by zsynchronizować.

en: This video is intended for mature audiences.
pl: Ten film jest przeznaczony dla dorosłych odbiorców.

en: This video requires <a rel="nofollow" href="%s">Adobe Flash</a> for playback.
pl: Ten film wymaga <a rel="nofollow" href="%s">Adobe Flash</a> do otworzenia.

en: Thumbnail
pl: miniatury

en: Thumbnail Grid
pl: Siatka miniaturek

en: Tiled Columns
pl: Kaflowe Kolumny

en: Tiled Galleries
pl: Kafelkowe galerie

en: Tiled Mosaic
pl: Kafelkowa mozaika

en: Tiles
pl: Kafelki

en: Time
pl: Godzina

en: Time:
pl: Czas:

en: Timeline Theme:
pl: Motyw Osi Czasu:

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Top Posts
pl: Najpopularniejsze wpisy

en: Top Posts &amp; Pages
pl: Najbardziej popularne pozycje &amp; Strony

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
pl: Najlepsze Wpisy &amp; Strony według odwiedzin są kalkulowane do statystyk w odstępach 24 do 48 godzin. Trochę to trwa, zanim się zmienią.

en: Top Searches
pl: Najczęściej szukane

en: Transparent Background
pl: Przeźroczyste Tło

en: Trash
pl: Kosz

en: Trouble with Jetpack?
pl: Problemy z Jetpack?

en: Try connecting again.
pl: Spróbuj połączyć się ponownie.

en: Twitter Timeline
pl: Oś czasu Twitter'a

en: Twitter username:
pl: Nazwa użytkownika Twittera:

en: Type
pl: Typ

en: Types
pl: Typy

en: URL
pl: Adres URL

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Unpublished
pl: Nie opublikowano

en: Unsubscribe
pl: Anuluj subskrypcję

en: Untitled Post
pl: Wpis bez tytułu

en: Upcoming Events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Updated
pl: Zaktualizowany

en: Upload Image
pl: Wyślij obrazek na serwer

en: Uploading...
pl: Przesyłanie...

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
pl: Użyj Google Analytics z nieskończonym przewijaniem

en: Use Markdown for comments.
pl: Użyj Markdown w komentarzach.

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
pl: Do sprawdzania pisowni wpisów i stron używaj automatycznie wykrytego języka

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
pl: Ukryj

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
pl: Pokaż

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Value
pl: Wartość

en: View All
pl: Zobacz wszystkie

en: View Full Profile &rarr;
pl: Zobacz pełny profil &rarr;

en: View Full Site
pl: Pokaż pełną strony

en: View Menu Item
pl: Pokaż pozycje menu

en: View Mobile Site
pl: Wyświetl wersję na urządzenia przenośne

en: View Project
pl: Pokaż projekt

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
pl: Zobacz w pełnym rozmiarze <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View on Instagram
pl: Zobacz na Instagram

en: Visibility
pl: Widoczność

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
pl: Nie udało nam się pobrać twoich statystyk. Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: White
pl: Biały

en: Whitelist saved.
pl: Biała lista zapisana.

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
pl: jest

en: Widget title:
pl: Nazwa widgetu:

en: Width (px):
pl: Szerokość (px):

en: Width:
pl: Szerokość:

en: With 1 comment | With %s comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: %s komentarze
pl[2]: %s komentarzy

en: WordPress.com Username
pl: Nazwa użytkownika WordPress.com

en: Write a Comment...
pl: Napisz komentarz...

en: Y/m/d
pl: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s A
pl: d.m.Y H:i:s

en: Yearly Archives: %s
pl: Roczne archiwa: %s

en: Yes
pl: Tak

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do przeniesienia tego elementu z kosza w inne miejsce.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do przeniesienia tego elementu do kosza.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
pl: Możesz dodać następujące zmienne do adresu udostępniania usługom:

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień, by wejść na tę stronę.

en: You have successfully disconnected Jetpack.
pl: Pomyślnie odłączono Jetpack.

en: You must <a href="%s">log in</a> to post a comment.
pl: Musisz być <a href="%s">zalogowany</a> by dodać komentarz.

en: You will no longer receive email updates about Jetpack.
pl: Nie będziesz już otrzymywać powiadomień o Jetpack.

en: Your API key is invalid
pl: Twój klucz API jest nieprawidłowy

en: Your Jetpack is almost ready!
pl: Twój Jetpack jest już prawie gotowy!

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your blog does not currently have any published posts.
pl: W dzienniku tym nic jeszcze nie zostało zamieszczone.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Your current IP: %s
pl: Twój obecny numer IP: %s

en: and
pl: i

en: cancel
pl: Anuluj

en: click here
pl: naciśnij tutaj

en: day
pl: dzień

en: edit
pl: Edytuj

en: edit text
pl: edytuj tekst

en: go back
pl: wróć

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
pl: W "%s"

en: loading&hellip;
pl: Ładowanie&hellip;

en: month
pl: miesiąc

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
pl: Do przeczytania

[ctx: noun]
en: Comment
pl: Komentarz

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
pl: Przeczytane

[ctx: search terms]
en: security, secure, protection, botnet, brute force
pl: bezpieczeństwo, troska, ochrona, botnet, brute force

[ctx: search terms]
en: statistics, tracking, analytics, views, traffic
pl: statystyki, śledzenie, analizy, poglądy, ruch

en: select a file
pl: wybierz plik

[ctx: share to]
en: Email
pl: E-mail

[ctx: share to]
en: Press This
pl: Opublikuj to

en: the past day
pl: poprzedniego dnia

en: the past month
pl: miniony miesiąc

en: the past quarter
pl: zeszły kwartał

en: the past week
pl: zeszły tydzień

en: the past year
pl: zeszły rok

en: week
pl: tydzień
