wpgooglemaps - en to lv translation catalogue (1242 entries)

en:  to 755 or 777, or change the directory in the Maps->Settings page. (Current file permissions are
lv:  uz 755 vai 777 vai mainiet direktoriju lapā Kartes-> Iestatījumi. (Pašreizējās failu atļaujas ir

en: (0 - 1.0) example: 0.5 for 50%
lv: (0 - 1.0) piemēram 0.5 līdz 50%

en: (Tick this if you want to open your links in a new window)
lv: (Atzīmējiet šo, ja vēlaties atvērt savas saites jaunā logā)

en: (can be left blank - leaving both the width and height blank will revert to full size images being used)
lv: (var atstāt tukšu - atstājot gan platumu, gan augstumu tukšu, tiks izmantoti pilna izmēra attēli)

en: (can be left blank - max width will be limited to max infowindow width)
lv: (var atstāt tukšu - maksimālais platums tiks ierobežots līdz maksimālajam InfoLoga platumam)

en: *ALL* Google Maps now require an API key to function.
lv: Pirms sākat, lūdzu, ņemiet vērā, ka * ALL * Google Maps tagad prasa API atslēgu, lai darbotos.

en: 60 sec (Default)
lv: Noklusējuma

en: </em>exists. Please also ensure that you assign file permissions of 755 (or 777) to this directory.
lv: </em> pastāv. Lūdzu, pārliecinieties, ka piešķirat šai direktorijai 755 (vai 777) failu atļaujas.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=advanced_markers-atlas-novus-v10">
    							Add advanced markers</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=behaviour-bounds-atlas-novus-v10">
    							Edit behaviour</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=behaviour-marker-atlas-novus-v10">
    							Edit behaviour</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=behaviour-polygon-atlas-novus-v10">
    							Edit behaviour</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=behaviour-user-loc-atlas-novus-v10">
    							Edit behaviour</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=directions-atlas-novus-v10">
    							Enable directions</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=directions-v10">
    						Enable directions</a> with the Pro version. Support and updates included forever
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=integrations-atlas-novus-v10">
    							Enable integrations</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=iw-style-atlas-novus-v10">
    										Change styles</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=shortcodes-atlas-novus-v10">
    							Get more shortcodes</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-fields-atlas-novus-v10">
    							Edit fields</a> with the Pro version. Support and updates included forever
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: <h3>We need your love!</h3><p>If you are enjoying our plugin, please consider <a href="%1$s" target="_blank" class="button-border button-border__green">reviewing WP Go Maps</a>. It would mean the world to us! If you are experiencing issues with the plugin, please <a href="%2$s" target="_blank"  class="button-border button-border__green">contact us</a> and we will help you as soon as humanly possible!</p>
lv: <h3> Mums ir nepieciešama Jūsu atzinība! </h3> <p> Ja izmantojat mūsu spraudni, lūdzu, apsveriet <a href="%1$s" target="_blank" class="button button-primary"> WP pārskatīšanu Google Maps </a>. Tas nozīmētu pasauli mums! Ja rodas problēmas ar spraudni, lūdzu, <a href="%2$s" target="_blank" class="button button-secondary"> sazinieties ar mums </a> un mēs jums palīdzēsim pēc iespējas ātrāk ! </p>

en: <strong>Click and drag</strong> corners of the overlay to resize it.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: <strong>Click and drag</strong> corners of the rectangle to resize it.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: <strong>Click and drag</strong> the center of the circle to move it.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: <strong>Click and drag</strong> the edge of the label to alter it's location.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: <strong>Click and drag</strong> the edges of the rectangle to resize it.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: <strong>Click</strong> again to set the other corner and to finish drawing your overlay.
lv: Noklikšķiniet uz kartes, lai ievietotu virsotni.

en: <strong>Click</strong> on the map to add a label.
lv: Noklikšķiniet uz kartes, lai ievietotu virsotni.

en: <strong>Click</strong> on the map to set the first corner of your overlay.
lv: Noklikšķiniet uz kartes, lai ievietotu virsotni.

en: <strong>Click</strong> on the map to set the first corner of your rectangle.
lv: Noklikšķiniet uz kartes, lai ievietotu virsotni.

en: <strong>Click</strong> on the map to set your circles center.
lv: Noklikšķiniet uz kartes, lai ievietotu virsotni.

en: <strong>Edit</strong> the shape details after importing.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: <strong>WP Go Maps cannot find the directory it uses to save marker data to. Please confirm that <em>
lv: <strong> WP Google Maps nevar atrast direktoriju, ko lieto, lai saglabātu marķiera datus. Lūdzu, apstipriniet, ka <em>

en: A new device needs your approval to enable real time location tracking - WP Go Maps
lv: Lai iespējotu reālā laika uzskaiti - WP Google Maps jaunai ierīcei, ir nepieciešams jūsu apstiprinājums

en: A new device needs your approval to enable real time location tracking.
lv: Lai nodrošinātu reālā laika uzskaiti jaunai ierīcei ir nepieciešams Jūsu apstiprinājums.

en: A new marker has been submitted for your map
lv: Jūsu kartē ir iesniegts jauns marķieris

en: A new marker has been submitted for your map (%s)
lv: Jūsu kartē ir iesniegts jauns marķieris

en: ACF Description Type
lv: Apraksta

en: API Key required
lv: Google API atslēga (obligāti)

en: About WP Go Maps
lv: WP Google Maps atbalsts

en: Above Map
lv: Virs kartes

en: Accent Areas
lv: Krāsu akcents

en: Accent Color
lv: Krāsu akcents

en: Accent Text Color
lv: Krāsu akcents

en: Action
lv: Rīcība

en: Actions
lv: Rīcība

en: Add
lv: Pievienošana

en: Add Beautiful Marker Listings
lv: Pamata marķieru saraksts

en: Add Beautiful Marker Listings
    			</a> 
    			to your maps with the Pro version. Support and updates included forever.
lv: Iegūstiet pārējās šīs uzlabotās funkcijas, izmantojot Pro versiju tikai <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=advanced"> $ 39,99 vienreiz izslēgtai </ a >. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Add Category
lv: Pievienot jaunu kategoriju

en: Add Circle
lv: Pievienojiet marķieri

en: Add Field
lv: Pievienot marķieri

en: Add Heatmap
lv: Pievienojiet jaunu datu kopu

en: Add Label
lv: Pievienot marķieri

en: Add Map
lv: Pievienot marķieri

en: Add Marker
lv: Pievienot marķieri

en: Add New
lv: Pievieno jaunu

en: Add New Category
lv: Pievienot jaunu kategoriju

en: Add Point
lv: Pievienot poligonu

en: Add Polygon
lv: Pievienot poligonu

en: Add Polyline
lv: Pievienot polilīniju

en: Add Rectangle
lv: Pievienojiet datu kopu

en: Add Waypoint
lv: Pievienot poligonu

en: Add a Circle
lv: Pievienojiet marķieri

en: Add a Marker Category
lv: Pievienot marķiera kategoriju

en: Add a Polygon
lv: Pievienot poligonu

en: Add a Polyline
lv: Pievienot polilīniju

en: Add a Rectangle
lv: Pievienojiet datu kopu

en: Add a new Circle
lv: Pievienojiet marķieri

en: Add a new Heatmap
lv: Pievienojiet jaunu datu kopu

en: Add a new Marker
lv: Pievienojiet marķieri

en: Add a new Polygon
lv: Pievienot jaunu poligonu

en: Add a new Polyline
lv: Pievienot jaunu polilīniju

en: Add a new Rectangle
lv: Pievienojiet datu kopu

en: Add advanced markers
lv: Pievienojiet uzlabotus marķierus

en: Add any image overlay to your map!
lv: Pievienojiet savam kartē pielāgotus marķierus!

en: Add categories to your markers
lv: Pievienot detalizētu informāciju saviem marķieriem!

en: Add circle
lv: Pievienot marķieri

en: Add custom icons to your markers!
lv: Pievienot detalizētu informāciju saviem marķieriem!

en: Add custom markers to your map!
lv: Pievienojiet savam kartē pielāgotus marķierus!

en: Add detailed information to your markers with our Pro version!
lv: Pievienojiet detalizētu informāciju tikai saviem marķieriem

en: Add detailed information to your markers!
lv: Pievienot detalizētu informāciju saviem marķieriem!

en: Add different marker icons, or your own icons to make your map really stand out!
lv: Pievienojiet dažādas marķiera ikonas vai savas ikonas, lai padarītu jūsu karti patiešām izcilu!

en: Add heatmaps
lv: Pievienot Heatmap datus

en: Add heatmaps to your map!
lv: Pievienojiet savam kartē pielāgotus marķierus!

en: Add heatmaps with our Pro version
lv: ar Pro versiju

en: Add image overlays to your map!
lv: Pievienojiet savam kartē pielāgotus marķierus!

en: Add marker
lv: Pievienot marķieri

en: Add more features with our Pro add-on
lv: Laipni lūdzam WP Google Maps versijā 6.3

en: Add titles, descriptions, HTML, images, animations and custom icons to your markers.
lv: Pievienojiet pielāgotās ikonas, nosaukumus, aprakstus, attēlus un saites uz jūsu marķieriem ar

en: Add your map as a widget
lv: Pievienojiet savu karti kā logrīku

en: Add your own
lv: Pievienojiet savu marķieri

en: Add your own marker
lv: Pievienojiet savu marķieri

en: Adding
lv: Pievienošana

en: Additional filter controls!
lv: Atspējot vadības paneļus

en: Address
lv: Adreses

en: Address Provider
lv: Adreses

en: Address/GPS
lv: Adrese/GPS

en: Advanced
lv: Papildus

en: Advanced Custom Fields
lv: Papildus opcijas

en: Advanced Custom Fields Integration
lv: Papildus opcijas

en: Advanced Map Settings
lv: Kartes papildus iestatījumi

en: Advanced Marker (Beta)
lv: Uzlaboti marķieri

en: Advanced Marker (Limitations Apply)
lv: Paplašinātais marķieru saraksts

en: Advanced Marker Limitations
lv: Paplašinātais marķieru saraksts

en: Advanced Marker Listing
lv: Paplašinātais marķieru saraksts

en: Advanced Markers
lv: Uzlaboti marķieri

en: Advanced Options
lv: Papildus opcijas

en: Advanced Settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Advanced Settings:
lv: Papildu iestatījumi

en: Advanced Table
lv: Papildu tabula

en: Advanced Tile Servers
lv: Uzlaboti marķieri

en: Advanced behaviour features.
lv: Uzlaboti marķieri

en: Advanced options
lv: Papildus opcijas

en: Advanced table
lv: Paplašinātā tabula

en: Affect Radius
lv: Rādiuss

en: After x milliseconds (1000 = 1 second)
lv: Automātiska atskaņošana pēc x milisekundēm (1000 = 1 sekunde)

en: Airtable
lv: Pamata tabula

en: Airtable URL
lv: Pamata tabula

en: All
lv: Viss

en: All Categories
lv: Kategorijas

en: All Maps
lv: Visas kartes

en: All maps
lv: Visas kartes

en: Allow Categories
lv: Kategorijas

en: Allow Descriptions
lv: Apraksta

en: Allow Images
lv: Augšupielādēt attēlu

en: Allow category selection
lv: Atļaut kategorijas izvēli

en: Allow users to add a description?
lv: Vai atļaut lietotājiem augšupielādēt attēlus?

en: Allow users to add a link to markers?
lv: Vai atļaut lietotājiem augšupielādēt attēlus?

en: Allow users to filter by category?
lv: Vai atļaut lietotājiem filtrēt pēc kategorijas?

en: Allow users to select a marker category?
lv: Vai atļaut lietotājiem izvēlēties marķiera kategoriju?

en: Allow users to share marker links
lv: Vai atļaut lietotājiem augšupielādēt attēlus?

en: Allow users to upload images?
lv: Vai atļaut lietotājiem augšupielādēt attēlus?

en: Allow users to use their location as the starting point
lv: Ļauj lietotājiem izmantot savu atrašanās vietu kā sākuma punktu

en: Allow your visitors to get directions to your markers with our Pro version!
lv: Ļaujiet apmeklētājiem iegūt norādes uz jūsu marķieriem!

en: Allow your visitors to get directions to your markers!
lv: Ļaujiet apmeklētājiem iegūt norādes uz jūsu marķieriem!

en: Always on top in Marker Listings
lv: Pamata marķieru saraksts

en: Amazing Support
lv: Atbalsts

en: Amazing maps. Simple interface. Powerful functionality. World Class Support.
lv: Pārsteidzošas kartes. Vienkāršs interfeiss. Spēcīga funkcionalitāte. Pasaules klases atbalsts.

en: Animate Separation
lv: Animācija

en: Animation
lv: Animācija

en: Animation Duration
lv: Animācija

en: Apple Maps
lv: Virs kartes

en: Approve this marker
lv: Apstipriniet šo marķieri

en: Are you sure you want to delete the category
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst kategoriju

en: Are you sure you want to delete the map
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst karti

en: Are you sure you want to delete these maps?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst karti

en: Are you sure you want to delete this data?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst karti

en: Are you sure you want to delete this map?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst karti

en: Are you sure you want to delete this marker:
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo marķieri:

en: Are you sure you want to overwrite the existing theme data?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst karti

en: Are you sure you want to remove this device?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst karti

en: Are you sure you wish to delete this file?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo marķieri:

en: Are you sure you wish to delete this scheduled import?
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst karti

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Assigned Category
lv: Piešķirts

en: Assigned Map
lv: Piešķirts

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Attributes
lv: Atbalstītāji

en: Attribution
lv: Atbalstītāji

en: Automatically approve visitor generated markers
lv: Automātiski apstipriniet apmeklētāju radītos marķierus

en: Automatically geocode addresses to GPS co-ordinates if none are supplied
lv: Automātiski ģeogrāfiski kodējiet adreses uz GPS koordinātām, ja tās nav piegādātas

en: Autoplay after x milliseconds (1000 = 1 second)
lv: Automātiska atskaņošana pēc x milisekundēm (1000 = 1 sekunde)

en: Avoid Highways
lv: Izvairieties no automaģistrālēm

en: Avoid Tolls
lv: Izvairieties no maksas

en: Azure Maps
lv: Virs kartes

en: Azure Subscription Key
lv: Apraksta

en: Backdrop Filter
lv: Marķieru kopu veidošana

en: Backup deleted
lv: Dzēst

en: Basic List
lv: Pamata saraksts

en: Basic Marker Listings
lv: Pamata marķieru saraksts

en: Basic Only
lv: Pamata saraksts

en: Basic Table
lv: Pamata tabula

en: Basic list
lv: Pamata saraksts

en: Basic table
lv: Pamata tabula

en: Below Map
lv: Zem kartes

en: Beta Settings
lv: Kartes iestatījumi

en: Bicycle Layer
lv: Veloceļu slānis

en: Bicycling
lv: Velosipēds

en: Black
lv: Melns

en: Blank Map
lv: Tukša karte

en: Blue
lv: Zils

en: Border Radius
lv: Rādiuss

en: Bottom Center
lv: Lejā centrā

en: Bottom Left
lv: Lejā pa kreisi

en: Bottom Right
lv: Lejā pa labi

en: Bounce
lv: Atlēciens

en: Bounds
lv: Atlēciens

en: Brightness
lv: Līnijas biezums

en: Build amazing maps through a simple interface and powerful functionality along with world class support.
lv: Paldies par atjaunināšanu! WP Google Maps 6 versija palīdz veidot pārsteidzošas kartes, izmantojot vienkāršu interfeisu un spēcīgu funkcionalitāti kopā ar pasaules klases atbalstu.

en: Bulk Delete
lv: Dzēst

en: Bulk Edit
lv: Rediģēt

en: Bulk Marker Editor
lv: Noņemiet marķiera datus no

en: CSV Data
lv: Kartes dati

en: CSV import failed
lv: CSV importēšana neizdevās

en: Cache Settings
lv: Saglabāt iestatījmus

en: Cached Data
lv: Tēmas

en: Cannot import line %d as the LAT and/or LNG is not defined.
lv: Nevar importēt rindu% d, jo LAT un / vai LNG nav definēts.

en: Carousel
lv: Karuselis

en: Carousel Listings
lv: Karuseļa marķieru saraksts

en: Carousel Marker Listing
lv: Karuseļa marķieru saraksts

en: Carousel options
lv: Karuseļa iestatījumi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Categorize markers
lv: Kategorijas marķieris

en: Category
lv: Kategorijas

en: Category Filter
lv: Kategorijas marķieris

en: Category Filter Placement
lv: Veikala izvietojuma izvietošana

en: Category Grouped List
lv: Kategorijas marķieris

en: Category Grouped Tabs
lv: Kategorijas marķieris

en: Category Image:
lv: Kategorijas nosaukums

en: Category Legends
lv: Kategorijas nosaukums

en: Category Marker
lv: Kategorijas marķieris

en: Category Name
lv: Kategorijas nosaukums

en: Category Priority
lv: Kategorijas marķieris

en: Category Selection Logic
lv: Atļaut kategorijas izvēli

en: Category Source
lv: Kategorijas marķieris

en: Center
lv: Centrā

en: Center the map to this feature
lv: Dzēsiet šo marķieri

en: Change Info Window Styles
lv: Informācijas loga stils

en: Change listing table search string
lv: Nosaukuma meklēšana String

en: Changing the Google Maps language
lv: Google Maps valodas maiņa

en: Changing these settings will alter the way the marker list appears on your website.
lv: Šo iestatījumu maiņa mainīs veidu, kā marķieru saraksts parādās jūsu vietnē.

en: Checkboxes
lv: Izvēles rūtiņas

en: Checkout Map
lv: Izveidot karti

en: Checkout Placement
lv: Veikala izvietojuma izvietošana

en: Circle Editor
lv: Rediģēt

en: Circle ID:
lv: Ierīces ID:

en: Circular Infowindow
lv: Apļveida informācijas avots

en: Cleaned fields:
lv: Saglabāt marķieri

en: Click marker opens link
lv: Klikšķis un marķiera atver saiti

en: Click on a vertex to remove it.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: Click on the map to insert a circle.
lv: Noklikšķiniet uz kartes, lai ievietotu virsotni.

en: Click on the map to insert a rectangle.
lv: Noklikšķiniet uz kartes, lai ievietotu virsotni.

en: Click on the map to insert a vertex.
lv: Noklikšķiniet uz kartes, lai ievietotu virsotni.

en: Click or drag the circle to move it.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: Click or drag the rectangle to move it.
lv: Noklikšķiniet uz virsotnes, lai to noņemtu.

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close Window
lv: Mūsdienīgs informācijas avots

en: Cluster Font Color
lv: Krāsu akcents

en: Color
lv: Teksta krāsa

en: Color A
lv: Teksta krāsa

en: Color B
lv: Teksta krāsa

en: Common Grey
lv: Biežāk sastaptās problēmas:

en: Common issues:
lv: Biežāk sastaptās problēmas:

en: Company Name
lv: Kategorijas nosaukums

en: Contact us
lv: Sazinies ar mums

en: Container Height:
lv: Konteinera augstums

en: Container Width:
lv: Konteineru platums

en: Continue
lv: Atbalstītāji

en: Contrast
lv: Sazinies ar mums

en: Contributor
lv: Atbalstītāji

en: Contributors
lv: Atbalstītāji

en: Copy this into your post or page to display the map
lv: lai parādītu karti kopējiet to savā ziņojumā vai lapā

en: Core Contributions
lv: Atbalstītāji

en: Create
lv: Izveidot karti

en: Create Backup
lv: Izveidot karti

en: Create Category
lv: Marķiera kategorija

en: Create Map
lv: Izveidot karti

en: Create a marker
lv: Izveidot marķieru kategorijas

en: Create an API key now
lv: Tagad izveidojiet API atslēgu (bezmaksas)

en: Create as many maps as you like.
lv: Izveidojiet tik daudz marķieru, cik vēlaties

en: Create as many markers as you like
lv: Izveidojiet tik daudz marķieru, cik vēlaties

en: Create as many markers as you like!
lv: Izveidojiet tik daudz marķieru, cik vēlaties

en: Create custom layouts with separated components
lv: Izveidojiet pielāgotus maršrutus vai kontūras, izmantojot polilīnijas

en: Create custom markers with detailed info windows
lv: Izveidojiet pielāgotus maršrutus vai kontūras, izmantojot polilīnijas

en: Create custom routes or outlines using polylines
lv: Izveidojiet pielāgotus maršrutus vai kontūras, izmantojot polilīnijas

en: Create dynamic heatmaps quickly!
lv: Pievienot dinamiskos karstuma kartes datus

en: Create map
lv: Izveidot karti

en: Create maps that you'll love!
lv: Izveidojiet tik daudz marķieru, cik vēlaties

en: Create marker categories
lv: Izveidot marķieru kategorijas

en: Create new marker icons in minutes!
lv: Izveidot marķieru kategorijas

en: Create or upload custom marker icons for your markers!
lv: Pievienojiet savam kartē pielāgotus marķierus!

en: Create or upload custom marker icons with our Pro version!
lv: Izveidojiet pielāgotus maršrutus vai kontūras, izmantojot polilīnijas

en: Create service areas or coverage maps with polygons
lv: Izveidojiet pakalpojumu zonas vai pārklājuma kartes ar daudzstūriem

en: Create unlimited maps
lv: Izveidojiet neierobežotas kartes

en: Create unlimited maps and markers!
lv: Izveidojiet neierobežotas kartes

en: Create unlimited maps with our Pro version
lv: Izveidojiet neierobežotas kartes

en: Create your Map
lv: Izveidojiet savu karti

en: Creating a Google Maps API Key
lv: Google Maps API atslēga

en: Creating a Map Block
lv: Pirmās kartes izveide

en: Creating circles
lv: Rediģēt datu kopu

en: Creating heatmaps
lv: Pirmās kartes izveide

en: Creating markers
lv: Izveidot marķieru kategorijas

en: Creating overlays
lv: Pirmās kartes izveide

en: Creating polygons
lv: Labot poligonu

en: Creating polylines
lv: Polilīnijas

en: Creating rectangles
lv: Rediģēt datu kopu

en: Creating your first map
lv: Pirmās kartes izveide

en: Currently using
lv: Pašlaik izmanto

en: Custom CSS
lv: Pielāgota CSS

en: Custom Fields
lv: Pielāgots marķieris

en: Custom Image
lv: Pielāgots marķieris

en: Custom JS
lv: Pielāgota CSS

en: Custom Map Tiles
lv: Pielāgots marķieris

en: Custom Marker
lv: Pielāgots marķieris

en: Custom Scripts
lv: Pielāgota CSS

en: Data Type
lv: Tips

en: DataTable Options
lv: Stila opcijas

en: DataTables
lv: Stila opcijas

en: Database
lv: Saglabāt datu kopu

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default 'From' address
lv: Noklusētā 'Uz' adrese

en: Default 'To' Address:
lv: Noklusējuma adrese:

en: Default 'To' address
lv: Noklusētā 'Uz' adrese

en: Default Icon
lv: Noklusējuma ikona

en: Default Image Height
lv: Noklusējuma attēla augstums

en: Default Image Width
lv: Noklusējuma attēla platums

en: Default Infowindow
lv: Noklusētais informācijas avots

en: Default Marker Image
lv: Noklusējuma marķiera attēls

en: Default Notice
lv: Noklusējuma ikona

en: Default User Location Icon
lv: Lietotāja atrašanās vietas noklusējuma ikona

en: Default address
lv: Noklusētā 'Uz' adrese

en: Default radius
lv: Noklusējuma

en: Default: 10
lv: Noklusējuma

en: Defaults
lv: Noklusējuma

en: Defer Loading
lv: Izmantojiet manu atrašanās vietu

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Category
lv: Dzēst savu kategoriju

en: Delete Marker
lv: Dzēst marķieri

en: Delete all
lv: Dzēst

en: Delete this circle
lv: Dzēsiet šo marķieri

en: Delete this feature
lv: Dzēsiet šo marķieri

en: Delete this marker
lv: Dzēsiet šo marķieri

en: Delete this polygon
lv: Dzēst poligonu

en: Delete this polyline
lv: Dzēst šo polilīniju

en: Delete this rectangle
lv: Dzēst datu kopu

en: Delete your Category
lv: Dzēst savu kategoriju

en: Delete your map
lv: Dzēst karti

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Description
lv: Apraksta

en: Destination Icon
lv: Retina ikonas platums

en: Destination Icon Picker
lv: Retina ikonas platums

en: Developer Mode
lv: Izstrādātājs

en: Device ID
lv: Ierīces ID:

en: Device ID:
lv: Ierīces ID:

en: Device Settings
lv: Saglabāt iestatījmus

en: Device has been removed. Thank you
lv: Ierīce ir noņemta. Paldies

en: Directions
lv: Maršruti

en: Directions Box Open by Default?
lv: Box Open norādījumi pēc noklusējuma?

en: Directions Box Style
lv: Norāžu lodziņa platums

en: Directions Box Width
lv: Norāžu lodziņa platums

en: Directions behaviour
lv: Maršruti

en: Directions bicycle travel mode
lv: Maršruti

en: Directions driving travel mode
lv: Maršruti

en: Directions route color
lv: Maršruti

en: Directions route opacity
lv: Norāžu lodziņa platums

en: Directions route weight
lv: Norāžu lodziņa platums

en: Directions transit travel mode
lv: Maršruti

en: Directions walking travel mode
lv: Norāžu lodziņa platums

en: Directions:
lv: Maršruti

en: Disable
lv: Pamata tabula

en: Disable Auto-Scroll
lv: Atspējot vadības paneļus

en: Disable Autoplay
lv: Atspējot vadības paneļus

en: Disable Camera Control
lv: Atspējot vadības paneļus

en: Disable Full Screen Control
lv: Atspējot vadības paneļus

en: Disable InfoWindows
lv: InfoLogs

en: Disable Map Previews
lv: Atspējot StreetView

en: Disable Map Type Controls
lv: Atspējot kartes tipa kontroli

en: Disable Mouse Double Click Zooming
lv: Atspējot tālummaiņu a peles dubultklikšķi

en: Disable Mouse Dragging
lv: Atspējot pārvietošanu ar peli

en: Disable Mouse Wheel Zoom
lv: Atspējot peles riteni

en: Disable Pan Controls
lv: Atspējot vadības paneļus

en: Disable Polygon InfoWindows
lv: InfoLogs

en: Disable Shape InfoWindows
lv: InfoLogs

en: Disable StreetView
lv: Atspējot StreetView

en: Disable Tilt Controls
lv: Atspējot vadības paneļus

en: Disable WP Engine Governor
lv: Atspējot vadības paneļus

en: Disable Zoom Controls
lv: Atspējot tālummaiņas vadīklas

en: Disable Zoom On Listing Click
lv: Atspējot tālummaiņas vadīklas

en: Disabled
lv: Pamata tabula

en: Display directions on the page
lv: Norāžu lodziņa platums

en: Display titles, descriptions, images, videos and categories.
lv: Pievienojiet pielāgotās ikonas, nosaukumus, aprakstus, attēlus un saites uz jūsu marķieriem ar

en: Do not Enqueue Owl Theme
lv: Nelietojiet TimThumb

en: Do not load the Google Maps API (Only check this if your theme loads the Google Maps API by default)
lv: Neielādējiet Google Maps API (pārbaudiet to tikai tad, ja jūsu tēma pēc noklusējuma ielādē Google Maps API)

en: Do you want a marker listing?
lv: Nav marķieru saraksta

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Documentation:
lv: Dokumentācija:

en: Download
lv: Lejupielādēt kartes datus

en: Download ALL map data to a CSV file
lv: Lejupielādēt VISUS kartes datus CSV failā

en: Download ALL marker data to a CSV file
lv: Lejupielādēt VISUS marķiera datus CSV failā

en: Download ALL polygon data to a CSV file
lv: Lejupielādēt VISUS poligona datus CSV failā

en: Download ALL polyline data to a CSV file
lv: Lejupielādēt VISUS polilīniju datus CSV failā

en: Download CSV
lv: Lejupielādēt kartes datus

en: Drag a vertex to move it.
lv: Velciet virsotni, lai to pārvietotu.

en: Draw Polylines
lv: Polilīnijas

en: Driving
lv: Braukšana

en: Drop
lv: Iekrist

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Duplicate
lv: Dublikāts

en: Duplicate Markers
lv: Dzēst marķieri

en: Earth
lv: Zeme

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Category
lv: Kategorijas

en: Edit Circle
lv: Rediģēt datu kopu

en: Edit Heatmaps
lv: Pievienojiet jaunu datu kopu

en: Edit Marker
lv: Marķieru saraksts

en: Edit Marker Location
lv: Rediģēt marķieri

en: Edit Polygon
lv: Labot poligonu

en: Edit Polyline
lv: Labot polilīniju

en: Edit Rectangle
lv: Rediģēt datu kopu

en: Edit a Marker Category
lv: Labot marķiera kategoriju

en: Edit existing Circles
lv: Rediģēt datu kopu

en: Edit existing Markers
lv: Rediģējiet šo marķieri

en: Edit existing Polygons
lv: Labot poligonu

en: Edit existing Polylines
lv: Labot polilīniju

en: Edit existing Rectangles
lv: Rediģēt datu kopu

en: Edit rectangle
lv: Rediģēt datu kopu

en: Edit this marker
lv: Rediģējiet šo marķieri

en: Edit this marker location
lv: Rediģējiet šo marķiera atrašanās vietu

en: Editing circles
lv: Rediģēt datu kopu

en: Editing labels
lv: Rediģēt datu kopu

en: Editing markers
lv: Rediģējiet šo marķieri

en: Editing overlays
lv: Labot poligonu

en: Editing polygons
lv: Labot poligonu

en: Editing polylines
lv: Labot polilīniju

en: Editing rectangles
lv: Rediģēt datu kopu

en: Editor
lv: Rediģēt

en: Email Address
lv: Epasta adrese:

en: Email Notification
lv: Svarīgs paziņojums

en: Email address:
lv: Epasta adrese:

en: Email me whenever there is a new marker
lv: Nosūtiet man e-pastu, kad ir jauns marķieris

en: Enable
lv: Iespējot slāņus

en: Enable Advanced Options
lv: Papildus opcijas

en: Enable Caching (beta)
lv: Iespējot autoaugstums

en: Enable Category Legends
lv: Saglabāt kategoriju

en: Enable Checkout Map
lv: Saglabāt kategoriju

en: Enable Clustering
lv: Marķieru kopu veidošana

en: Enable Custom Image
lv: Iespējot autoaugstums

en: Enable Deferred Caching
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Enable Directions
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Enable Directions?
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Enable Dynamic SQL Refactors
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Enable Google CSP Headers
lv: Iespējot veikalu katalogu

en: Enable Hover State
lv: Iespējot veikalu katalogu

en: Enable Insights
lv: Iespējot autoaugstums

en: Enable Layers
lv: Iespējot slāņus

en: Enable Marker Labels (beta)
lv: Iespējot slāņus

en: Enable Marker Listing with the <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=marker_listing-atlas-novus-v10" target="_BLANK">Pro version</a>.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable Marker Listing with the <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=marker_listing-datatables-atlas-novus-v10" target="_BLANK">Pro version</a>.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable Marker Listing with the <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=marker_listing-v10"target="_BLANK">Pro version</a>. Support and updates included forever.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable Marker Listing with the <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=marker_listing_filters-atlas-novus-v10" target="_BLANK">Pro version</a>.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable Marker Ratings
lv: Saglabāt marķieri

en: Enable Mass Marker Support
lv: Iespējot Mass Marker atbalstu

en: Enable Polygon Labels
lv: Iespējot slāņus

en: Enable Post Type Locations
lv: Iespējot veikalu katalogu

en: Enable Realtime Updates
lv: Iespējot slāņus

en: Enable Separation
lv: Iespējot lapdali

en: Enable Shape Filtering
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Enable Shape Labels
lv: Iespējot slāņus

en: Enable Store Locator
lv: Iespējot veikalu katalogu

en: Enable Visitor Generated Markers?
lv: Vai iespējot apmeklētājus radītos marķierus?

en: Enable autoheight
lv: Iespējot autoaugstums

en: Enable category legends with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=category-legends-atlas-novus-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable custom marker icons with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=advanced-markers-atlas-novus-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable custom marker icons with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=advanced-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable custom styling options with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-position-atlas-novus-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable custom styling options with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable directions
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Enable field filtering
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Enable intelligent, automatic search area with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-radius-atlas-novus-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable intelligent, automatic search area with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable lazyload of images
lv: Iespējot attēla formātu

en: Enable navigation
lv: Iespējot navigāciju

en: Enable pagination
lv: Iespējot lapdali

en: Enable search by category with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-categories-atlas-novus-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable search by category with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable street view features with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=streetview-atlas-novus-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable this feature with WP Go Maps - Pro add-on
lv: Laipni lūdzam WP Google Maps versijā 6.3

en: Enable title search
lv: Iespējot nosaukuma meklēšanu

en: Enable user geolocation features with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=advanced-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable user geolocation features with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=general-user-loc-atlas-novus-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable user geolocation features with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-user-loc-atlas-novus-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable user geolocation features with our <a href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=store-locator-v10">Pro add-on</a>
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Enable user location map control
lv: Iespējot atrašanās vietas izsekošanu

en: Engine Default
lv: Noklusējuma

en: Enter Address
lv: Ievadiet adresi

en: Enter a location
lv: Izmantojiet manu atrašanās vietu

en: Enter a title
lv: Ievadiet adresi

en: Enter an address
lv: Ievadiet adresi

en: Enter your email address
lv: Epasta adrese:

en: Enter your physical address
lv: Ievadiet adresi

en: Error: The map ID
lv: Kļūda: kartes ID

en: Everyone
lv: Ikviens

en: Example range settings:
lv: Karuseļa iestatījumi

en: Example step settings:
lv: Karuseļa iestatījumi

en: Example: 0.5 for 50%
lv: (0 - 1.0) piemēram 0.5 līdz 50%

en: Example: Showing entries
lv: Karuseļa iestatījumi

en: Experiencing problems with the plugin?
lv: Vai rodas problēmas ar spraudni?

en: Export
lv: Atbalsts

en: Export Data
lv: Kartes dati

en: Failed to get address
lv: Paslēpt adresi

en: Feature Limited
lv: Izveidojiet neierobežotas kartes

en: Feedback
lv: Atsauksmes

en: Fetching directions...
lv: Norādījumu saņemšana ...

en: Fields
lv: Pielāgots marķieris

en: Fill Color
lv: Laukuma krāsa

en: Fill Opacity
lv: Laukuma necaurredzamība

en: Fill color
lv: Laukuma krāsa

en: Fill opacity
lv: Laukuma necaurredzamība

en: Filter Label
lv: Filtrēt pēc

en: Filter Type
lv: Filtrēt pēc

en: Filter by
lv: Filtrēt pēc

en: Filter by Category
lv: Filtrēt pēc kategorijas

en: Filter by category displayed as
lv: Filtrēt pēc kategorijas, kas parādīta kā

en: Filtering
lv: Marķieru kopu veidošana

en: Find Addresses
lv: Ievadiet adresi

en: Find Maps
lv: Saistītās kartes

en: Find Themes
lv: Tēmas

en: For
lv: Priekš

en: For multiple sources, separate each one by a comma.
lv: Vairākiem avotiem atdaliet katru ar komatu.

en: Force Google Maps mobile app
lv: WP Google Maps atbalsts

en: Founder &amp; Lead Developer
lv: Dibinātājs un Galvenais izstrādātājs

en: Friend recommendation
lv: Drauga ieteikums

en: From
lv: No

en: From Address
lv: Adreses

en: GPX Data
lv: Kartes dati

en: Gallery Image Size
lv: Kategorijas nosaukums

en: General
lv: Vispārīgās opcijas

en: General Complicance
lv: Vispārīgās opcijas

en: General Map Settings
lv: Vispārējie kartes iestatījumi

en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Geocode was not successful for the following reason
lv: Ģeokods nav derīgs šādu iemeslu dēļ

en: Geocode was not successful for the following reason:
lv: Ģeokods nav derīgs šādu iemeslu dēļ

en: Get Directions
lv: Norāde

en: Get Pro Version
lv: Pro versija

en: Get all of this and more with our Pro version
lv: Izveidojiet neierobežotas kartes

en: Get an API Key
lv: Google Maps API atslēga

en: Get directions
lv: Saņemt norādes

en: Get directions to
lv: Norāde uz

en: Get directions to any of your markers!
lv: Pievienot detalizētu informāciju saviem marķieriem!

en: Get in touch
lv: Norāde uz

en: Get involved on GitHub.
lv: Iesaistieties GitHub.

en: Get support
lv: Atbalsts

en: Get the Pro add-on
lv: Iegūstiet Pro papildinājumu

en: Get the rest of these advanced features with the <a href="%s" target="_BLANK">Pro version</a>. Support and updates included forever.
lv: Iegūstiet pārējās šīs uzlabotās funkcijas, izmantojot Pro versiju tikai <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=advanced"> $ 39,99 vienreiz izslēgtai </ a >. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Getting started? Read through some of these articles to help you along your way.
lv: Darba sākšana? Izlasiet dažus no šiem rakstiem, tie jums palīdzēs.

en: Getting your current location address...
lv: Pašreizējās atrašanās vietas adreses iegūšana ...

en: Global Default
lv: Noklusējuma

en: Global Settings
lv: Nav globāla iestatījuma

en: Go
lv: Iet

en: Go to LocationIQ
lv: Mana atrašanās vieta

en: Go to Maptiler
lv: Pielāgots marķieris

en: Go to Settings
lv: Iestatījumi

en: Go to Stadia Maps
lv: Iestatījumi

en: Google API Key (Required)
lv: Google API atslēga (obligāti)

en: Google Maps
lv: Izmantojiet Google Maps API

en: Google Maps API Key (required)
lv: Google Maps API atslēga (nepieciešama)

en: Google Maps Places API Key
lv: Google Maps API atslēga (nepieciešama)

en: Google or other search engine
lv: Google vai cita meklētājprogramma

en: Gradient
lv: Gradients

en: Head over to the marker list
lv: Paslēpt marķiera linku

en: Header 1 should be 'id', not
lv: Header 1 jābūt “id”, nevis

en: Header 10 should be 'anim', not
lv: Header 10 jābūt 'anim', nevis

en: Header 11 should be 'title', not
lv: Header 11 jābūt 'title', nevis

en: Header 12 should be 'infoopen', not
lv: Header 12 jābūt 'infoopen', nevis

en: Header 13 should be 'category', not
lv: Header 13 jābūt 'category', nevis

en: Header 14 should be 'approved', not
lv: Header 14 jābūt 'approved', nevis

en: Header 15 should be 'retina', not
lv: Header 15 jābūt 'retina', nevis

en: Header 2 should be 'map_id', not
lv: Header 2 jābūt 'map_id', nevis

en: Header 3 should be 'address', not
lv: Header 3 jābūt 'address', nevis

en: Header 4 should be 'description', not
lv: Header 4 jābūt 'description', nevis

en: Header 5 should be 'pic', not
lv: Header 5 jābūt 'pic', nevis

en: Header 6 should be 'link', not
lv: Header 6 jābūt 'link', nevis

en: Header 7 should be 'icon', not
lv: Header 7 jābūt 'icon', nevis

en: Header 8 should be 'lat', not
lv: Header 8 jābūt 'lat', nevis

en: Header 9 should be 'lng', not
lv: Header 9 jābūt 'lng', nevis

en: Heading
lv: Augošā secībā

en: Heatmap Datasets
lv: Saglabāt datu kopu

en: Heatmap Editor
lv: Pievienot Heatmap datus

en: Heatmap data found.
lv: Pievienot Heatmap datus

en: Height
lv: Augstums

en: Height (px)
lv: Augstums

en: Help
lv: Palīdzi man!

en: Help me!
lv: Palīdzi man!

en: Here's a list of the markers on your map
lv: Pievienojiet savam kartē pielāgotus marķierus!

en: Hide all markers until a search is done
lv: Slēpt visus marķierus, līdz tiek veikta meklēšana

en: Hide markers until search is done:
lv: Slēpt marķierus, līdz meklēšana ir pabeigta:

en: Hide the Address
lv: Paslēpt adresi

en: Hide the Address column
lv: Paslēpt adreses kolonnu

en: Hide the Category column
lv: Paslēpt kategoriju kolonnu

en: Hide the Description
lv: Paslēpt aprakstu

en: Hide the Description column
lv: Paslēpt apraksta kolonnu

en: Hide the Directions Link
lv: Paslēpt apraksta linku

en: Hide the Icon column
lv: Paslēpt ikonu sarakstu

en: Hide the Image
lv: Paslēpt attēlu

en: Hide the Link column
lv: Paslēpt ikonu sarakstu

en: Hide the Marker Icon
lv: Paslēpt marķiera ikonu

en: Hide the Marker Link
lv: Paslēpt marķiera linku

en: Hide the Title
lv: Paslēpt nosaukumu

en: Hide the Title column
lv: Paslēpt nosaukumu kolonnu

en: Hide the address (true|false)
lv: Paslēpt adreses lauku

en: Hide the address field
lv: Paslēpt adreses lauku

en: Hide the category (true|false)
lv: Paslēpt kategoriju kolonnu

en: Hide the category field
lv: Paslēpt kategoriju kolonnu

en: Hide the description (true|false)
lv: Paslēpt aprakstu

en: Hide the description field
lv: Paslēpt aprakstu

en: Hide the gallery/image field
lv: Paslēpt adreses lauku

en: Hide the links (true|false)
lv: Paslēpt nosaukumu

en: Hide the marker fields
lv: Paslēpt adreses lauku

en: Hide the title (true|false)
lv: Paslēpt nosaukumu

en: Hide the title field
lv: Paslēpt nosaukumu

en: How did you find out about us?
lv: Kā jūs uzzinājāt par mums?

en: Hybrid
lv: Hibrīdskats

en: I'm getting jQuery errors showing on my website
lv: Manā tīmekļa vietnē parādās jQuery kļūdas

en: Icon
lv: Ikona

en: Icons
lv: Ikona

en: If you're a tech-savvy individual, you may skip this step.
lv: pirms sākat darbu. Ja esat tehnoloģiski gudrs, varat izlaist šo soli.

en: Image
lv: Attēls

en: Image Placeholder
lv: Marķējuma saraksta izvietojums

en: Image and Carousel options
lv: Karuseļa iestatījumi

en: Images
lv: Attēls

en: Import
lv: Atbalsts

en: Import Airtables
lv: Kartes dati

en: Import CSV
lv: Atbalsts

en: Import Data
lv: Kartes dati

en: Import GeoJSON
lv: Atbalsts

en: Import Log
lv: Atbalsts

en: Import Settings
lv: Kartes iestatījumi

en: Import URL
lv: Atbalsts

en: Import shapes from our cloud based <a target="_BLANK" href="https://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&amp;utm_medium=link&amp;utm_campaign=shape-library-atlas-novus-v10">
    						Shape Library</a> with the Pro version.
lv: Iespējojiet marķieru sarakstu, izmantojot <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing"> vienreizēju versiju tikai par 39,99 ASV dolāriem </a>. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Important Note
lv: Svarīgs paziņojums

en: Important Notification
lv: Svarīgs paziņojums

en: Info Window
lv: InfoLogs

en: Info Windows
lv: InfoLogs

en: InfoWindow open by default
lv: Informācijas logs atvērts pēc noklusējuma

en: InfoWindows
lv: InfoLogs

en: Infowindow Colors
lv: Informācijas loga krāsa

en: Infowindow Style
lv: Informācijas loga stils

en: Inherit Global Setting
lv: Nav globāla iestatījuma

en: Insert Map
lv: Izveidot karti

en: Insights
lv: Pa labi

en: Integration
lv: Vispārīgās opcijas

en: Integration Tools
lv: Vispārīgās opcijas

en: Integrations
lv: Vispārīgās opcijas

en: Intelligent
lv: Satelīts

en: Items
lv: Vienums

en: KML Data
lv: Kartes dati

en: Key required for updates
lv: Google API atslēga (obligāti)

en: Kilometers
lv: Kilometri

en: Label Editor
lv: Rediģēt

en: Last Run
lv: Pēdējais

en: Latitude
lv: Marķiera platums

en: Layer
lv: Iespējot slāņus

en: Lead Developer &amp; Support
lv: Izstrādātājs & amp; Atbalsts

en: Leave blank for the default
lv: Atstājiet tukšu, lai nebūtu ierobežojumu.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Left Bottom
lv: Pa kreisi lejā

en: Left Center
lv: Centrēt pa kreisi

en: Left Top
lv: Pa kreisi

en: Legacy Engine
lv: Izvēlieties

en: Legends Label
lv: Pievienot marķieri

en: Let users search for products, branches and stores near them
lv: Ļaujiet lietotājiem meklēt blakus esošos produktus, filiāles un veikalus

en: Let's get started
lv: LABI! Sāksim

en: Let's place a marker on our map!
lv: Pievienojiet savam kartē pielāgotus marķierus!

en: Lightness
lv: Līnijas biezums

en: Limited features
lv: Neierobežots marķieru skaits

en: Line Color
lv: Līnijas krāsa

en: Line Color and Weight
lv: Līnijas krāsa

en: Line Opacity
lv: Līnijas necaurredzamība

en: Line Style
lv: Rādiuss

en: Line Thickness
lv: Līnijas biezums

en: Line color
lv: Līnijas krāsa

en: Line opacity
lv: Līnijas necaurredzamība

en: Linear Gradient
lv: Gradients

en: Link
lv: Saite

en: Link target
lv: Saites teksts

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Linked Maps
lv: Saistītās kartes

en: Linked maps
lv: Saistītās kartes

en: Linked to
lv: Kas saistītas ar

en: List your markers
lv: Jūsu marķieri

en: Live Tracking Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Load ACF in Info Windows
lv: InfoLogs

en: Load Google Maps API:
lv: Izmantojiet Google Maps API

en: Location
lv: Mana atrašanās vieta

en: Location IQ
lv: Mana atrašanās vieta

en: Location Placeholder
lv: Marķējuma saraksta izvietojums

en: Location Tracking
lv: Atrašanās vietas izsekošana

en: Location as at %1$s
lv: Atrašanās vieta kā %1$s

en: LocationIQ
lv: Mana atrašanās vieta

en: Longitude
lv: Marķiera garums

en: Lowest level of access to the map editor
lv: Zemākais piekļuves līmenis kartes redaktoram

en: Manage Backups
lv: Izveidot karti

en: Manage Device
lv: Ierīces

en: Map
lv: Kartes

en: Map Alignment
lv: Kartes piesaskaņošana

en: Map Caching
lv: Citi iestatījumi

en: Map Data
lv: Kartes dati

en: Map Engine
lv: Izvēlieties

en: Map ID
lv: Kartes dati

en: Map ID:
lv: Kartes dati

en: Map Layers
lv: Iespējot slāņus

en: Map Name
lv: Kartes nosaukums

en: Map Options
lv: rādīt opcijas

en: Map Settings
lv: Kartes iestatījumi

en: Map Style
lv: Kartes veids

en: Map Views
lv: Iespējot slāņus

en: Map Wizard
lv: Vednis

en: Map data found.
lv: Kartes dati

en: Map features
lv: Kartes dati

en: Map starts in Street View
lv: Atspējot StreetView

en: Map type
lv: Kartes veids

en: Map type (Google Maps) (string)
lv: WP Google Map iestatījumi

en: Maps
lv: Kartes

en: Maps > Settings > Advanced
lv: Kartes iestatījumi

en: Maptiler Key (required)
lv: Google Maps API atslēga (nepieciešama)

en: Mark
lv: Marķieri

en: Marker
lv: Marķieri

en: Marker (Default)
lv: Marķieru dati

en: Marker Address
lv: Marķiera adrese

en: Marker Address (Placeholder)
lv: Marķiera adrese

en: Marker Address or GPS Location
lv: Marķiera adrese vai GPS atrašanās vieta

en: Marker Anchored
lv: Marķieru saraksts

en: Marker Categories
lv: Marķieru kategorijas

en: Marker Category
lv: Marķiera kategorija

en: Marker Clustering
lv: Marķieru kopu veidošana

en: Marker Clustering - Advanced Settings
lv: Marķieru saraksta iestatījumi

en: Marker Clusters
lv: Marķieru kopu veidošana

en: Marker Data
lv: Marķieru dati

en: Marker Data Cleared.
lv: Marķējuma dati ir dzēsti.

en: Marker Data Location
lv: Marķējuma dati Atrašanās vieta

en: Marker Description
lv: Marķiera apraksts

en: Marker Editor
lv: Marķiera nosaukums

en: Marker Field Query Mode
lv: Marķiera nosaukums

en: Marker Fields
lv: Marķiera nosaukums

en: Marker Filtering
lv: Marķieru kopu veidošana

en: Marker ID:
lv: Marķieru saraksts

en: Marker Icon
lv: Marķieru saraksts

en: Marker Latitude
lv: Marķiera platums

en: Marker Library
lv: Marķiera kategorija

en: Marker Link
lv: Marķieru saraksts

en: Marker Listing
lv: Marķieru saraksts

en: Marker Listing Placement
lv: Marķējuma saraksta izvietojums

en: Marker Listing Settings
lv: Marķieru saraksta iestatījumi

en: Marker Listing Style
lv: Marķējuma saraksta stils

en: Marker Listings
lv: Marķieru saraksts

en: Marker Longitude
lv: Marķiera garums

en: Marker Opens
lv: Marķieri

en: Marker Ratings
lv: Marķieru saraksts

en: Marker Render Mode
lv: Marķiera adrese

en: Marker Separation
lv: Marķiera apraksts

en: Marker Title
lv: Marķiera nosaukums

en: Marker Title (Placeholder)
lv: Marķējuma saraksta izvietojums

en: Marker address: %s
lv: Marķiera adrese

en: Marker animation
lv: Marķieru saraksts

en: Marker animations are not supported.
lv: Marķieru saraksts

en: Marker category: %s
lv: Marķiera kategorija

en: Marker data XML URL
lv: Marķiera datu XML URL

en: Marker data XML directory
lv: Marķiera datu XML katalogs

en: Marker data found.
lv: Marķieru dati

en: Marker description: %s
lv: Marķiera apraksts

en: Marker list
lv: Marķieru saraksts

en: Marker title: %s
lv: Marķiera nosaukums

en: Markers
lv: Marķieri

en: Markers cleaned:
lv: Marķējuma dati ir dzēsti.

en: Marketing
lv: Mārketings

en: Max InfoWindow Width
lv: Maksimālais InfoLoga platums

en: Max Width
lv: Platums

en: Max Zoom
lv: Maksimālais tālummaiņas līmenis

en: Max upload size
lv: Augšupielādēt failu

en: Maximum Group Size
lv: Augšupielādēt failu

en: Maximum Zoom In Level
lv: Maksimālais tālummaiņas līmenis

en: Maximum Zoom Out Level
lv: Maksimālais tālummaiņas līmenis

en: Maximum group size
lv: Augšupielādēt failu

en: Maximum zoom
lv: Maksimālais tālummaiņas līmenis

en: Meters
lv: Kilometri

en: Miles
lv: Jūdzes

en: Miscellaneous
lv: Kartes iestatījumi

en: Miscellaneous Settings
lv: Kartes iestatījumi

en: Missing license key!
lv: Polilīniju dati

en: Missing polygon data
lv: Poligonu dati

en: Missing polyline data
lv: Polilīniju dati

en: Mobile Height
lv: Konteinera augstums

en: Mobile Width
lv: Konteineru platums

en: Mobile Zoom Level
lv: Maksimālais tālummaiņas līmenis

en: Modern Infowindow
lv: Mūsdienīgs informācijas avots

en: Modern Plus Infowindow
lv: Mūsdienīgs, paplašināts informācijas avots

en: Monitor
lv: Rediģēt

en: Monochrome
lv: Monotons

en: Monotone
lv: Monotons

en: More Details
lv: Sīkāka informācija

en: More details
lv: Sīkāka informācija

en: Move Map
lv: Virs kartes

en: Move list inside map
lv: Pārvietot sarakstu kartes iekšpusē

en: My Location
lv: Mana atrašanās vieta

en: My Maps
lv: Manas kartes

en: My Markers
lv: Mani marķieri

en: My first map
lv: Mana pirmā karte

en: My map is not showing on my website
lv: Mana karte manā tīmekļa vietnē netiek rādīta

en: My markers are not showing on my map in the front-end
lv: Mani marķieri manā kartē netiek rādīti priekšplānā

en: Name
lv: Nosaukums

en: Near-Vicinity Line Color
lv: On Hover līnijas krāsa

en: Near-Vicinity Line Opacity
lv: Līnijas necaurredzamība

en: Near-Vicinity Line Thinkness
lv: Līnijas biezums

en: Near-Vicinity Marker Control Settings
lv: Apmeklētāja marķiera ievades iestatījumi

en: Need help with the plugin?
lv: Vai rodas problēmas ar spraudni?

en: Need help? %s or %s.
lv: Vajadzīga palīdzība? % s vai% s.

en: Need help? Read the documentation.
lv: Nepieciešama palīdzība? Lasiet dokumentāciju.

en: New
lv: Jauns

en: New Category
lv: Pievienot jaunu kategoriju

en: New Imported Category
lv: Pievienot jaunu kategoriju

en: New Imported Image
lv: Dzēst marķieri

en: New Imported Label
lv: Dzēst marķieri

en: New Imported Marker
lv: Dzēst marķieri

en: New Imported Polyline
lv: Pievienot jaunu polilīniju

en: New Map
lv: Zem kartes

en: New to WP Go Maps?
lv: Vai esat WP Google Maps jauns?

en: Next
lv: Nākošais

en: Night Mode
lv: Pa labi

en: Nightmode
lv: Pa labi

en: No
lv: Nē

en: No API keys required
lv: Google API atslēga (obligāti)

en: No Global Setting
lv: Nav globāla iestatījuma

en: No WP Go Maps coordinates found
lv: tikai WP Google Maps

en: No address specified
lv: Paslēpt adreses lauku

en: No devices
lv: Nav ierīču

en: No marker listing
lv: Nav marķieru saraksta

en: No widget type selected
lv: Neviena valsts nav atlasīta

en: None
lv: Nekas

en: Nudge Marker Center
lv: Pievienot marķiera kategoriju

en: OK! Let's start
lv: LABI! Sāksim

en: On Hover Fill Color
lv: On Hover laukuma krāsa

en: On Hover Line Color
lv: On Hover līnijas krāsa

en: On Hover Opacity
lv: On Hover necaurspīdīgums

en: Opacity
lv: Necaurredzamība

en: Open Marker InfoWindows by
lv: Atveriet Marker InfoLogu pēc

en: Open Marker InfoWindows on
lv: Atveriet Marker InfoLogu pēc

en: Open by default
lv: Informācijas logs atvērts pēc noklusējuma

en: Open links in a new window
lv: Atvērt saites jaunā logā

en: Open settings
lv: Citi iestatījumi

en: OpenLayers
lv: Iespējot slāņus

en: OpenLayers (Legacy)
lv: Iespējot slāņus

en: OpenLayers (V10)
lv: Iespējot slāņus

en: Optimization
lv: Animācija

en: Options
lv: rādīt opcijas

en: Or ask a question on our
lv: Vai uzdodiet jautājumu par mūsu

en: Or click on the map and drag to add a marker
lv: Vai noklikšķiniet uz kartes un velciet, lai pievienotu marķieri

en: Or right-click on the map and drag to add a marker
lv: Vai noklikšķiniet uz kartes un velciet, lai pievienotu marķieri

en: Or upload a custom icon instead!
lv: Vai izmantojiet pielāgotu kartes Tēmu

en: Order markers by
lv: Izvēlēties marķierus pēc

en: Other
lv: Cits

en: Other Caching
lv: Citi iestatījumi

en: Other Settings
lv: Citi iestatījumi

en: Other settings
lv: Citi iestatījumi

en: Over-ride current jQuery with version 1.11.3 (Tick this box if you are receiving jQuery related errors after updating to WordPress 4.5)
lv: Tekošais jQuery ar 1.11.3 versiju (atzīmējiet šo lodziņu, ja pēc atjaunināšanas programmā WordPress 4.5 ir saņemtas ar jQuery saistītas kļūdas)

en: Overlay Editor
lv: Rediģēt

en: Parent Category
lv: Marķiera kategorija

en: Parent Category:
lv: Marķiera kategorija

en: Paste your API key here and press save:
lv: Kad esat izveidojis, vienkārši ielīmējiet savu API atslēgu šeit un nospiediet Saglabāt.

en: Performance indexes have been added!
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: PinkPurple
lv: Rozā violeta

en: Placeholder Marker
lv: Kategorijas marķieris

en: Placement
lv: Izvietojums

en: Placement:
lv: Izvietojums

en: Please <a href='./update-core.php'>update</a> your Pro Add-on to at least version 5.50 to allow for these settings
lv: Lūdzu, <a href='./update-core.php'> atjauniniet savu Pro papildinājumu </a> līdz 5.50 versijai, lai atļautu šos iestatījumus

en: Please Wait...
lv: Lūdzu, paskaidrojiet

en: Please create the polyline first.
lv: Dzēst šo polilīniju

en: Please create the rectangle first.
lv: Dzēst datu kopu

en: Please explain
lv: Lūdzu, paskaidrojiet

en: Please fill out both the "from" and "to" fields
lv: Lūdzu, aizpildiet laukus "no" un "uz"

en: Please prove that you are human by checking the checkbox above
lv: Lūdzu, pierādīt, ka esat cilvēks, atzīmējot iepriekš norādīto izvēles rūtiņu

en: Please select
lv: Lūdzu, paskaidrojiet

en: Please tick this box to prove you are human
lv: Lūdzu, atzīmējiet šo lodziņu, lai pierādītu, ka esat cilvēks

en: Point Labels
lv: Iespējot slāņus

en: Polygon
lv: Poligons

en: Polygon Data
lv: Poligonu dati

en: Polygon Editor
lv: Poligonu dati

en: Polygon ID:
lv: Poligonu dati

en: Polygon data
lv: Poligonu dati

en: Polygon data found.
lv: Poligonu dati

en: Polygons
lv: Poligoni

en: Polygons and Polylines
lv: Lejupielādēt polilīnijas datus

en: Polyline
lv: Polilīnijas

en: Polyline Data
lv: Polilīniju dati

en: Polyline Editor
lv: Polilīniju dati

en: Polyline ID:
lv: Polilīniju dati

en: Polyline data
lv: Polilīniju dati

en: Polyline data found.
lv: Polilīniju dati

en: Polylines
lv: Polilīnijas

en: Position
lv: Apraksta

en: Post Description Type
lv: Apraksta

en: Post Type Location (WP Go Maps)
lv: Vai esat WP Google Maps jauns?

en: Post Type Locations
lv: Izmantojiet manu atrašanās vietu

en: Post Types
lv: Tips

en: Postal code
lv: Short code

en: Powerful Features
lv: Pro versija

en: Presets
lv: Tēmas izvēle

en: Prev
lv: Priekšskatījums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Preview: User Location Zoom
lv: Izmantojiet manu atrašanās vietu

en: Primary Color
lv: Primārā krāsa

en: Print directions
lv: Drukāšanas virzieni

en: Pro Add-on
lv: Iegūstiet Pro papildinājumu

en: Pro Features
lv: Pro versija

en: Pro Version
lv: Pro versija

en: Pro version only
lv: Tikai Pro versijā

en: Problems with the plugin? See the troubleshooting manual.
lv: Problēmas ar spraudni? Skatiet problēmu novēršanas rokasgrāmatu.

en: Product Description Type
lv: Paslēpt aprakstu

en: Project Leaders
lv: Projektu vadītāji

en: Pull marker data from
lv: Noņemiet marķiera datus no

en: Radial
lv: Rādiuss

en: Radial Gradient
lv: Gradients

en: Radius
lv: Rādiuss

en: Radius (km)
lv: Rādiuss

en: Radius Style
lv: Rādiuss

en: Radius:
lv: Rādiuss

en: Rating
lv: Mārketings

en: Ratings
lv: iestatījumi

en: Re-Enable Interactions
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Read the documentation
lv: Izlasiet dokumentāciju

en: Ready to get started?
lv: Paslēpt adresi

en: Real Time Location Tracking
lv: Reāllaika atrašanās vietas izsekošana

en: Rectangle
lv: Pievienojiet datu kopu

en: Rectangle Editor
lv: Rādīt attālumu

en: Rectangle ID:
lv: Pievienojiet datu kopu

en: Registered
lv: Reģistrētie lietotāji

en: Registered Users
lv: Reģistrētie lietotāji

en: Remember to save your map!
lv: Atcerieties saglabāt karti!

en: Removed %s markers
lv: Apstipriniet šo marķieri

en: Replace
lv: Pievienot Heatmap datus

en: Replace existing data with data in file
lv: Nomainīt esošos datus ar faila datiem

en: Replace map data
lv: Pievienot Heatmap datus

en: Report
lv: Atbalsts

en: Requires WP Go Maps - Gold add-on 5.0.0 or above
lv: Laipni lūdzam WP Google Maps versijā 6.3

en: Requires WP Go Maps - Pro add-on Version 8
lv: Laipni lūdzam WP Google Maps versijā 6.3

en: Requires an API key
lv: Tagad izveidojiet API atslēgu (bezmaksas)

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Reset directions
lv: Atjaunot virzienus

en: Resize Images
lv: Attēlu izmēru maiņa

en: Resize Images with Timthumb
lv: Pārveidot par sīkattēlu

en: Resize all images to the below sizes
lv: Mainīt izmērus visiem attēliem uz zemāk norādītajiem

en: Responsivity Settings
lv: Kartes iestatījumi

en: Restrict to country
lv: Ierobežot uz valsti

en: Retina Icon Height
lv: Retina ikonas augstums

en: Retina Icon Width
lv: Retina ikonas platums

en: Right
lv: Pa labi

en: Right Bottom
lv: Pa labi lejā

en: Right Center
lv: Centrēt pa labi

en: Right Top
lv: Pa labi

en: Roadmap
lv: Ceļu karte

en: Roundness
lv: Atlēciens

en: Route Color
lv: Maršruta ceļa krāsa - Hover

en: Route Opacity
lv: Maršruta ceļa necaurredzamība

en: Route Weight
lv: Augstums

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Satellite Views
lv: Satelīts

en: Saturate
lv: Pēdējā atrašanās vieta

en: Saturation
lv: Pēdējā atrašanās vieta

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Category
lv: Saglabāt kategoriju

en: Save Changes
lv: Saglabāt iestatījmus

en: Save Circle
lv: Saglabāt marķieri

en: Save Fields
lv: Saglabāt marķieri

en: Save Heatmap
lv: Saglabāt karti

en: Save Label
lv: Saglabāt marķieri

en: Save Map
lv: Saglabāt karti

en: Save Marker
lv: Saglabāt marķieri

en: Save Marker Location
lv: Saglabāt marķieri

en: Save Overlay
lv: Saglabāt kategoriju

en: Save Polygon
lv: Saglabāt poligonu

en: Save Polyline
lv: Saglabāt polilīniju

en: Save Rectangle
lv: Saglabāt iestatījmus

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījmus

en: Save Styling
lv: Saglabāt iestatījmus

en: Save marker
lv: Saglabāt marķieri

en: Save rectangle
lv: Saglabāt iestatījmus

en: Saving...
lv: Saglabāšana

en: Scheduling Options
lv: Papildus opcijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Area
lv: Meklēt

en: Search Term
lv: Meklēt

en: Search:
lv: Meklēt

en: Security
lv: Drošības ieteikumi

en: Security Analyst
lv: Drošības ieteikumi

en: Security Notice
lv: Drošības ieteikumi

en: See the troubleshooting manual.
lv: Skatiet problēmu novēršanas rokasgrāmatu.

en: Select
lv: Izvēlieties

en: Select All
lv: Izvēlieties

en: Select Engine
lv: Izvēlieties

en: Select File
lv: Izvēlieties

en: Select None
lv: Izvēlieties

en: Select Preset
lv: Izvēlieties

en: Select Tileset
lv: Izvēlieties

en: Select a Map Type (beta)
lv: Atlasiet kartes veidu (beta)

en: Select your map:
lv: Atlasiet savu karti:

en: Selected Engine Features
lv: Izvēlieties

en: Send us your feedback
lv: Nosūtiet mums savas atsauksmes

en: Set to 100% for a responsive map
lv: Ievadiet 100% f resposīvai kartei

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shape Library
lv: Marķiera kategorija

en: Share Location
lv: Saglabāt marķieri

en: Shortcodes
lv: Short code

en: Show Polygon
lv: Saglabāt poligonu

en: Show Polyline
lv: Saglabāt polilīniju

en: Show Rectangle
lv: Rādīt attālumu

en: Show User's Location?
lv: Rādīt lietotāja atrašanās vietu?

en: Show X items by default
lv: Rādīt X pēc noklusējuma

en: Show bouncing icon:
lv: Rādīt lēkājošo ikonu:

en: Show center point as an icon
lv: Rādīt centrālo punktu kā ikonu

en: Show distance from location?
lv: Rādīt attālumu

en: Show distance from search
lv: Rādīt attālumu

en: Show distance in
lv: Rādīt attālumu

en: Show distance in:
lv: Rādīt attālumu:

en: Show:
lv: Rādīt

en: Showing
lv: Rādīt

en: Showing:
lv: Rādīt

en: Sky
lv: Debesis

en: Stadia Maps
lv: Saglabāt karti

en: Stadia Maps Key (required)
lv: Google Maps API atslēga (nepieciešama)

en: Stagger Animation
lv: Animācija

en: Start Date
lv: Saglabāt datu kopu

en: Start Search
lv: Meklēt

en: Start tour
lv: Saglabāt datu kopu

en: Start typing...
lv: Saglabāšana

en: Still need help? Use one of these links below.
lv: Joprojām nepieciešama palīdzība? Izmantojiet vienu no šīm saitēm.

en: Stop Editing
lv: Iestatījumi

en: Store Locator
lv: Veikalu meklētājs

en: Store Locator Documentation
lv: Veikalu katalogu dokumentācija

en: Store Locator Placement
lv: Veikala izvietojuma izvietošana

en: Store Locator Queries
lv: Veikalu meklētājs

en: Store Locator Radii
lv: Veikalu meklētājs

en: Store Locator Style
lv: Veikalu meklētājs

en: Street View
lv: Atspējot StreetView

en: Strip all HTML tags in descriptions and titles
lv: Svītrot visus HTML tagus aprakstos un nosaukumos

en: Style options
lv: Stila opcijas

en: Styling
lv: Maršruta ceļa stils

en: Styling Settings
lv: Saglabāt iestatījmus

en: Successfully accepted the device. Thank you
lv: Veiksmīgi pieņēma ierīci. Paldies

en: Sun
lv: Saule

en: Support
lv: Atbalsts

en: Support &amp; Developer
lv: Dibinātājs un Galvenais izstrādātājs

en: Support Desk
lv: Atbalsta birojs

en: Support Forum
lv: Atbalsta forumu

en: Support and updates included forever.
lv: Iegūstiet pārējās šīs uzlabotās funkcijas, izmantojot Pro versiju tikai <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=advanced"> $ 39,99 vienreiz izslēgtai </ a >. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: Support forum
lv: Atbalsta forums

en: Support forum.
lv: Atbalsta forums.

en: Table Listings
lv: Marķieru saraksts

en: Terrain
lv: Apvidus

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Thank you for joining our newsletter!
lv: Paldies par jūsu atsauksmēm!

en: Thank you for updating! WP Go Maps helps you build amazing maps through a simple interface and powerful functionality along with world class support.
lv: Paldies par atjaunināšanu! WP Google Maps 6 versija palīdz veidot pārsteidzošas kartes, izmantojot vienkāršu interfeisu un spēcīgu funkcionalitāti kopā ar pasaules klases atbalstu.

en: Thank you. Your marker is awaiting approval.
lv: Paldies. Jūsu marķieris gaida apstiprinājumu.

en: The KML/GeoRSS layer will over-ride most of your map settings
lv: KML / GeoRSS slānis pārsniegs lielāko daļu kartes iestatījumu

en: The map ID you have entered does not exist. Please enter a map ID that exists.
lv: Ievadītais kartes ID nepastāv. Lūdzu, ievadiet patieso kartes ID.

en: The map could not load.
lv: Karti nevar ielādēt.

en: Theme Data
lv: Tēmas

en: Theme Presets
lv: Tēmas izvēle

en: Theme selection
lv: Tēmas izvēle

en: Themes
lv: Tēmas

en: There is a 0.12second delay between each request
lv: Starp katru pieprasījumu ir 0.12 sekundes kavēšanās

en: There was a problem duplicating the map.
lv: Kartes dublēšanas laikā radās problēma.

en: Thickness
lv: Līnijas biezums

en: This folder does not exist. Please create it.
lv: Šī mape nepastāv. Lūdzu, izveidojiet to.

en: This is a retina ready marker
lv: Šis marķieris ir retina-ready marķieris

en: This is normally caused by a conflict with another plugin or a JavaScript error that is preventing our plugin's Javascript from executing. Please try disable all plugins one by one and see if this problem persists. If it persists, please contact nick@wpgmaps.com for support.
lv: To parasti izraisa konflikts ar citu spraudni vai JavaScript kļūda, kas neļauj mūsu spraudņa Javascript izpildei. Lūdzu, mēģiniet atslēgt visus spraudņus pa vienam un redzēt, vai šī problēma joprojām pastāv. Ja tas turpinās, lūdzu, sazinieties ar nick@wpgmaps.com, lai saņemtu atbalstu.

en: This will delete all markers.
lv: Tas ir tīklenes gatavs marķieris

en: Thumbnail
lv: Attēla sīktēls

en: Tileset
lv: Atiestatīt

en: Tip: Use your mouse to change the layout of your map. When you have positioned the map to your desired location, press "Save Map" to keep your settings.
lv: Padoms. Lai mainītu kartes izkārtojumu izmantojiet peli. Lai saglabātu iestatījumus, nospiediet "Saglabāt karti" pēc tam kad esat novietojis karti sev vēlamajā atrašanās vietā.

en: Tip: Use your mouse to change the location of the marker. Simply click and drag it to your desired location.
lv: Padoms. Izmantojiet peli, lai mainītu marķiera atrašanās vietu. Vienkārši noklikšķiniet un velciet to uz vēlamo atrašanās vietu.

en: Title
lv: Nosaukuma

en: Title / Description:
lv: Nosaukums / Apraksts:

en: Title search String
lv: Nosaukuma meklēšana String

en: To
lv: Uz

en: To Address
lv: Adreses

en: To accept this device, Please follow this link: %1$s
lv: Lai reģistrētu šo ierīci, lūdzu, sekojiet šai saitei: %1$s

en: To reject the device, simply ignore this email.
lv: Lai noraidītu šo ierīci, vienkārši ignorējiet šo e-pasta ziņojumu.

en: To:
lv: Uz

en: Top
lv: Uz

en: Top Center
lv: Augšā centrā

en: Top Device
lv: Ierīces

en: Top Feature
lv: Pro versija

en: Top Left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top Right
lv: Augšā pa labi

en: Track your location via our app and plot your current location on a map, publicly or privately.
lv: Izmantojot mūsu lietotni izsekojiet savu atrašanās vietu un izvietojiet, publiski vai privāti savu pašreizējo atrašanās vietu kartē.

en: Traffic Layer
lv: Satiksmes slānis

en: Transit
lv: Tranzīta slānis

en: Transit Layer
lv: Tranzīta slānis

en: Translating circles
lv: Rediģēt datu kopu

en: Translating labels
lv: Rediģēt datu kopu

en: Translating markers
lv: Izveidot marķieru kategorijas

en: Translating polygons
lv: Labot poligonu

en: Translating polylines
lv: Polilīnijas

en: Translating rectangles
lv: Rediģēt datu kopu

en: Translators
lv: Tranzīta slānis

en: Transport Map
lv: Tranzīta slānis

en: Trash
lv: Miskaste

en: Troubleshooting
lv: Problēmu novēršana

en: Troubleshooting Options
lv: Problēmu novēršanas opcijas

en: Type
lv: Tips

en: Type the location for your marker
lv: Pievienot detalizētu informāciju saviem marķieriem!

en: Type:
lv: Tips

en: URL Type:
lv: Tips

en: Unable to import file.
lv: CSV importēšana neizdevās

en: Uncategorized
lv: Kategorijas

en: United States of America
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Unlimited Markers
lv: Neierobežots marķieru skaits

en: Unlimited maps
lv: Neierobežots marķieru skaits

en: Unlock Advanced Markers
lv: Uzlaboti marķieri

en: Unlock Categories
lv: Kategorijas

en: Unlock Category Legends
lv: Saglabāt kategoriju

en: Unlock Directions
lv: Vai iespējot norādījumus?

en: Unlock Heatmaps
lv: Pievienojiet jaunu datu kopu

en: Unlock Info Window Styles
lv: Informācijas loga stils

en: Unlock Integrations
lv: Vispārīgās opcijas

en: Unlock Maps
lv: Saistītās kartes

en: Unlock Marker Icons
lv: Marķieru saraksts

en: Unlock Marker Listings
lv: Marķieru saraksts

en: Unlock More Shortcodes
lv: Short code

en: Unlock Shortcodes
lv: Short code

en: Unlock Store Locator
lv: Iespējot veikalu katalogu

en: Unlock Streetview
lv: Atspējot StreetView

en: Unlock Unlimited Maps
lv: Neierobežots marķieru skaits

en: Upload
lv: Augšupielādēt ikonu

en: Upload Complete
lv: Augšupielādēt failu

en: Upload File
lv: Augšupielādēt failu

en: Upload Image
lv: Augšupielādēt attēlu

en: Upload Map CSV File
lv: Augšupielādēt kartes CSV failu

en: Upload Marker CSV File
lv: Augšupielādēt marķiera CSV failu

en: Upload Polygon CSV File
lv: Augšupielādēt poligona CSV failu

en: Upload Polyline CSV File
lv: Augšupielādēt polilīnijas CSV failu

en: Uploading file
lv: Augšupielādēt failu

en: Use Google Maps
lv: Izmantojiet Google Maps API

en: Use Google Maps API:
lv: Izmantojiet Google Maps API

en: Use Icon
lv: Ikona

en: Use View
lv: Skatīt

en: Use my location
lv: Izmantojiet manu atrašanās vietu

en: Use your mouse to change the starting position of your map. When you have positioned the map to your desired location, press "Save Map" to keep your settings.
lv: Padoms. Lai mainītu kartes izkārtojumu izmantojiet peli. Lai saglabātu iestatījumus, nospiediet "Saglabāt karti" pēc tam kad esat novietojis karti sev vēlamajā atrašanās vietā.

en: User Location
lv: Izmantojiet manu atrašanās vietu

en: User Location Precision
lv: Izmantojiet manu atrašanās vietu

en: Using your map as a Widget
lv: Karte, kā logrīks jeb Widget

en: View
lv: Skatīt

en: View Documentation
lv: Dokumentācija

en: View Log
lv: Skatīt

en: View all documentation.
lv: Skatīt visu dokumentāciju.

en: View the demos
lv: Skatīt demonstrāciju.

en: View the instruction video
lv: Skatiet videoklipa norādījumus

en: View this link
lv: Skatīt šo saiti

en: Visit our
lv: Apmeklējiet mūsu

en: Visitor Generated Marker Settings
lv: Apmeklētāja ģenerētā marķiera iestatījumi

en: Visitor Generated Markers
lv: Apmeklētāju radītie marķieri

en: Visitor Generated Markers - Settings
lv: Apmeklētāju ģenerētie marķieri - Iestatījumi

en: Visitor Marker Input Settings
lv: Apmeklētāja marķiera ievades iestatījumi

en: WP Go Maps
lv: WP Google Maps atbalsts

en: WP Go Maps %s
lv: WP Google Maps atbalsts

en: WP Go Maps - Bulk JPEG Upload
lv: WP Google Maps kļūdu atskaite

en: WP Go Maps - Custom Fields
lv: WP Google Maps kļūdu atskaite

en: WP Go Maps - KML Importer
lv: WP Google Maps atbalsts

en: WP Go Maps Community Forums
lv: WP Google Maps kļūdu atskaite

en: WP Go Maps Documentation
lv: WP Google Maps dokumentācija

en: WP Go Maps Documentation Section
lv: WP Google Maps dokumentācija

en: WP Go Maps Get in touch
lv: WP Google Maps dokumentācija

en: WP Go Maps Preview
lv: WP Google Maps atbalsts

en: WP Go Maps Privacy Policy
lv: tikai WP Google Maps

en: WP Go Maps Support
lv: WP Google Maps atbalsts

en: WP Go Maps Support Forum
lv: WP Google Maps atbalsts

en: WP Go Maps Troubleshooting Section
lv: Problēmu novēršanas opcijas

en: WP Go Maps does not have write permission to the marker location directory. This is required to store marker data. Please CHMOD the folder
lv: WP Google Maps nav rakstīšanas atļaujas marķiera atrašanās vietas direktorijai. Tas nepieciešams, lai saglabātu marķiera datus. Lūdzu izmainīt CHMOD šai mapei

en: WP Go Maps encourages you to make use of the amazing icons at
lv: WP Google Maps rosina izmantot Nicolas Mollet Maps ikonu kolekcijas radītās lieliskās ikonas

en: WP Go Maps has a diverse and wide range of features which may, from time to time, run into conflicts with the thousands of themes and other plugins on the market.
lv: WP Google Maps ir daudzveidīgs un plašs funkciju klāsts, kas laiku pa laikam var nonākt konfliktā ar tūkstošiem tēmām un citiem tirgū esošajiem papildinājumiem.

en: WP Go Maps is created by an international team of developers.
lv: WP Google Maps izveido starptautiska izstrādātāju komanda.

en: WP Go Maps:
lv: WP Google Maps atbalsts

en: Walking
lv: Iešana

en: Want to see your name on this page?
lv: Vai vēlaties redzēt savu vārdu šajā lapā?

en: We have detected a conflict between your current theme's version and our plugin. Should you be experiencing issues with your maps displaying, please update Avada to version 3.9.4 or go to <a href='%s'>settings page</a> and check the highlighted checkbox.
lv: Esam atklājuši konfliktu starp jūsu pašreizējās tēmas versiju un mūsu spraudni. Ja rodas problēmas ar jūsu kartēm, lūdzu, atjauniniet Avada versiju 3.9.4 vai dodieties uz <a href = '

en: We need you to help us make this plugin better.
lv: Mums ir nepieciešams, lai palīdzētu mums padarīt šo spraudni labāku.

en: We recommend that you leave your height in PX. Depending on your theme, using % for the height may break your map.
lv: Mēs iesakām atstāt savu augstumu PX. Atkarībā no tēmas, izmantojot % f augstums var izjaukt jūsu karti.

en: We suggest that you change the two fields below ONLY if you are experiencing issues when trying to save the marker XML files.
lv: Iesakām zemāk redzamos divus laukus mainīt TIKAI tad, ja rodas problēmas, mēģinot saglabāt marķiera XML failus.

en: We will not nag you again, promise!
lv: Mēs vēlreiz neapbrīnosim, apsolām!

en: We'll answer your request within 24 hours!
lv: ātrai un draudzīgai palīdzībai. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu 24 stundu laikā.

en: Weight
lv: Augstums

en: Welcome
lv: Laipni lūdzam

en: Welcome to
lv: Laipni lūdzam

en: Welcome to WP Go Maps version %s
lv: Laipni lūdzam WP Google Maps versijā 6.3

en: What's new?
lv: Kas jauns?

en: White
lv: Balts

en: Who can add markers?
lv: Kas var pievienot marķierus?

en: Width
lv: Platums

en: Width (px)
lv: Platums

en: Wizard
lv: Vednis

en: WooCommerce Integration
lv: Vispārīgās opcijas

en: WordPress.org plugin repository
lv: WordPress.org spraudņa glabātuve

en: Would you like to offer directions to users?
lv: Ļaujiet apmeklētājiem iegūt norādes uz jūsu marķieriem!

en: Yes
lv: Jā

en: Yes, above
lv: Jā, virs

en: Yes, below
lv: Jā, zem

en: Yes, on the left
lv: Jā, pa kreisi

en: Yes, on the right
lv: Jā, pa labi

en: You can read more about that here.
lv: Par to varat uzzināt šeit.

en: You can right-click on the map to create a marker quickly!
lv: Vai noklikšķiniet uz kartes un velciet, lai pievienotu marķieri

en: You can use the following
lv: Varat izmantot tālāk minēto

en: You cannot save a blank polygon
lv: Jūs nevarat saglabāt tukšu daudzstūri

en: You cannot save a blank polyline
lv: Jūs nevarat saglabāt tukšu poliānu

en: You do not have permission to perform this function
lv: Lai izmantotu šo funkciju, lūdzu atjauniniet savu pamata versiju.

en: You may want to
lv: Jūs varētu vēlēties

en: You will need a Google Maps Geocode API key for this to work. See <a href='https://developers.google.com/maps/documentation/geocoding/#Limits'>Geocoding Documentation</a>
lv: Lai to paveiktu, jums būs nepieciešama Google Maps ģeogrāfiskā koda API atslēga. Skatiet <a href='https://developers.google.com/maps/documentation/geocoding/#Limits'> ģeokodēšanas dokumentāciju </a>

en: Your CSV file has been successfully imported
lv: Jūsu CSV fails ir veiksmīgi importēts

en: Your Google Maps API key has been successfully saved. This API key can be changed in the %s page
lv: Jūsu Google Maps API atslēga ir veiksmīgi saglabāta. Šo API atslēgu var mainīt šajā % s lapā

en: Your KML file has been successfully imported. View your markers on your
lv: Jūsu CSV fails ir veiksmīgi importēts

en: Your map settings can be found here
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Your map shortcode is
lv: Jūsu marķieri

en: Your marker is pending approval.
lv: Paldies. Jūsu marķieris gaida apstiprinājumu.

en: Your marker location has been saved.
lv: Jūsu marķiera atrašanās vieta ir saglabāta.

en: Your marker translations are being managed by:
lv: Jūsu marķiera atrašanās vieta ir saglabāta.

en: Your markers
lv: Jūsu marķieri

en: Your polygon has been created.
lv: Jūsu poligons ir izveidots.

en: Your polygon has been saved.
lv: Jūsu poligons ir saglabāts.

en: Your polygon translations are being managed by:
lv: Jūsu poligons ir saglabāts.

en: Your polyline has been created.
lv: Jūsu polilīnija ir izveidota.

en: Your polyline has been saved.
lv: Jūsu polilīnija ir saglabāta.

en: Your polyline translations are being managed by:
lv: Jūsu polilīnija ir saglabāta.

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: ZIP / Address:
lv: ZIP / Adrese:

en: Zoom Level
lv: Tālummaiņas līmenis

en: Zoom on marker click
lv: Nav marķieru saraksta

en: all
lv: Viss

en: and we'll act on it as soon as humanly possible.
lv: un mēs rīkosimies pēc iespējas ātrāk.

en: before you get started. If you're a tech-savvy individual, you may skip this step.
lv: pirms sākat darbu. Ja esat tehnoloģiski gudrs, varat izlaist šo soli.

en: copy this into your post or page to display the map
lv: lai parādītu karti kopējiet to savā ziņojumā vai lapā

en: does not exist
lv: neeksistē

en: for quick and friendly help. We'll answer your request within 24hours.
lv: ātrai un draudzīgai palīdzībai. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu 24 stundu laikā.

en: from searched location
lv: Rādīt lietotāja atrašanās vietu?

en: from your location
lv: Mana atrašanās vieta

en: here
lv: šeit

en: hide options
lv: slēpt opcijas

en: km away
lv: km attālumā

en: map here
lv: šeit

en: miles away
lv: jūdžu attālumā

en: new category
lv: Saglabāt kategoriju

en: new map
lv: Saistītās kartes

en: of WP Go Maps
lv: WP Google Maps atbalsts

en: of WP Go Maps for only
lv: tikai WP Google Maps

en: of WP Go Maps.
lv: WP Google Maps atbalsts

en: or ask a question on our
lv: Vai uzdodiet jautājumu par mūsu

en: paste your Google Maps JavaScript API Key here
lv: Google Maps JavaScript API atslēga

en: review our documentation
lv: pārskatiet mūsu dokumentāciju

en: settings
lv: iestatījumi

en: show options
lv: rādīt opcijas

en: to your maps with the Pro version. Support and updates included forever.
lv: Iegūstiet pārējās šīs uzlabotās funkcijas, izmantojot Pro versiju tikai <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=advanced"> $ 39,99 vienreiz izslēgtai </ a >. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.

en: troubleshooting manual
lv: Skatiet problēmu novēršanas rokasgrāmatu.

en: with the
lv: ar

en: with the Pro version
lv: ar Pro versiju

en: with the Pro version. Support and updates included forever.
lv: Iegūstiet pārējās šīs uzlabotās funkcijas, izmantojot Pro versiju tikai <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=advanced"> $ 39,99 vienreiz izslēgtai </ a >. Atbalsts un atjauninājumi ir iekļauti uz visiem laikiem.
