WP-Filebase 0.1.3.0 - en to sk translation catalogue (299 entries)

en: %s is not writable!
sk: %s nie je zapisovateľný

en: /%s/ added to rejected URIs list of WP Super Cache.
sk: /%s/  pridaný do zoznamu blokovaných URI WP Super Cache

en: 1 if direct linking is allowed, otherwise 0
sk: 1 ak je priame linkovanie povolené, inak 0

en: 1 if file is offline, otherwise 0
sk: 1 ak je súbor nedostupný, inak 0

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the files in that category. Instead, files that were assigned to the deleted category are set to the parent category.
sk: <strong>Poznámka:</strong><br />Zmazanie kategórie nevymaže súbory do nej zaradené. Namiesto toho sú súbory zaradené do rodičovskej kategórie .

en: A list-template consists of header, footer and file template. It can optionally have a category template to list sub-categories.
sk: Zoznam šablón obsahuje hlavičku, pätu a šablónu súboru. Voliteľne može obsahovať aj šablónu kategórie a zoznam podradených kategórií

en: A powerful download manager supporting file categories, thumbnails, traffic/bit rate limits and more.
sk: Výkonný manažer sťahovania podporujúci kategórie súborov, náhľady, prenosové limity a viac.

en: A unique ID number to identify elements within a template
sk: Unikátne číslo na identifikáciu elementov v šablóne

en: Accept empty referers
sk: Akceptovať prázdne HTTP odkazy

en: Access Permission
sk: Prístupové práva

en: Add Category
sk: Pridať kategóriu

en: Add File
sk: Pridať súbor

en: Add Template
sk: Pridať šablónu

en: Add WP-Filebase to admin menu bar
sk: Pridať WP-Filebase do administratorskej lišty

en: Add template variable:
sk: Pridaj premennú šablóny

en: Added %d files.
sk: Pridaných %d súborov

en: After the Content
sk: Za obsahom

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: Allow direct linking
sk: Povoliť priame linkovanie

en: Allow script upload
sk: Povoliť náhravanie skriptov

en: Allowed referers
sk: Povolené HTTP odkazy

en: Allows users to pause downloads and continue later. In addition download managers can use multiple connections at the same time.
sk: Povoli používateľom prerušiť sťahovanie a pokračovať neskôr. Okrem toho manažery sťahovania zvládajú viacnásobne spojenia naraz.

en: Always force download
sk: Výnútiť stiahnutie vždy

en: Apply permission to all child files
sk: Použiť prístupové práva na podradené súbory

en: Ask your webhoster to increase this limit, it is set in %s.
sk: Požiadajte poskytovateľa hostingu na zvýšenie limitu, aktuálny limit je %s.

en: Attach existing file
sk: Priložiť existujúci súbor

en: Attachment Position
sk: Pozícia prílohy

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Author
sk: Autor

en: Auto-detect thumbnails
sk: Automaticky detekovať náhľady

en: Automatic Sync
sk: Automatická synchronizácia

en: Before the Content
sk: Pred obsahom

en: Before you can use this widget, please set a Post ID for the file browser in WP-Filebase settings.
sk: Pred použitím widgetu nastavte ID článku pre prehliadač súborov vo WP-Filebase nastaveniach

en: Bit rate limit for guests
sk: Prenosová rýchlosť pre návštevníka

en: Bit rate limit for registered users
sk: Prenosová rýchlosť pre registrovaného užívateľa

en: Category
sk: Kategória

en: Category Folder
sk: Priečinok kategórie

en: Category ID
sk: ID kategórie

en: Category Icon
sk: Ikona kategórie

en: Category Name
sk: Názov kategórie

en: Category Template
sk: Šablóna kategórie

en: Category drop down list
sk: Rozbaľovací zoznam kategórií

en: Category list
sk: Zoznam kategórií

en: Category path (e.g cat1/cat2/)
sk: Cesta kategórie (napr. cat1/cat2/)

en: Category path and file name (e.g cat1/cat2/file.ext)
sk: Cesta kategórie názov súboru (napr. cat1/cat2/file.ext)

en: Category template successfully parsed.
sk: Analýza šablóny kategórie úspešná

en: Category:
sk: Kategória

en: Changed %d items.
sk: Zmenených %d položiek

en: Checks files for changes, so more reliable but might take much longer. Do this if you uploaded/changed files with FTP.
sk: Skontrolovať zmeny v súboroch, užitočnejšie ale trvá podstatne dlhšie. Vykonajte ak boli nahraté/zmenené súbory cez FTP.

en: Choose File
sk: Vybrať súbor

en: Common
sk: Všeobecné

en: Complete file sync
sk: Ukončená synchronizácia súborov

en: Convert old Tags
sk: Previesť staré značky

en: Convert tags from versions earlier than 0.2.0
sk: Previesť značky z verzií skorších ako 0.2.0

en: Copy file into Filebase (sideload)
sk: Skopírovať súbor na Filebase (sideload)

en: Could not get user id!
sk: Nebolo možné zistiť ID užívateľa!

en: Could not parse template: error (%s) in line %s.
sk: Analýza šablóny neúspešná: chyba (%s) je v riadku %s.

en: Could not read file!
sk: Súbor nemožno prečítať!

en: Custom field '%s' added.
sk: '%s'vlastných polí pridaných

en: Custom field '%s' removed!
sk: '%s'vlastných polí vymazaných

en: Daily limit exceeded message
sk: Správa o prekročení denného limitu

en: Daily limit for %s
sk: Denný limit pre %s

en: Daily traffic limit
sk: Denný limit prenosov

en: Daily user download limits
sk: Denný limit sťahovania užívateľa

en: Date
sk: Dátum

en: Decimal file size prefixes
sk: Decimálne prefixy veľkosti súboru

en: Default File Template
sk: Prednastavená súborová šablóna

en: Default Template
sk: Prednastavená šablóna

en: Default sorting
sk: Prednastavené triedenie

en: Details
sk: Detaily

en: Direct linking
sk: Priame linkovanie

en: Direct linking > redirect to post
sk: Priame linkovanie > presmeruj na článok

en: Disable HTTP Caching
sk: Zakázať HTTP vyrovnávaciu pamäť

en: Disable ID3 tag detection
sk: Zakázať ID3 tag detekciu

en: Disable download permalinks
sk: Nepovoliť sťahovanie trvalých odkazov

en: Display
sk: Zobraziť

en: Display some quick actions for file management in the admin menu bar.
sk: Zobraziť rýchle akcie pre správu súborov v administrátorskej lište.

en: Donate &amp; Feature Request
sk: Prispieť &amp; požiadať o doplnenie a úpravu modulu

en: Download
sk: Stiahnutie

en: Download Counter
sk: Počítadlo stiahnutí

en: Download JavaScript
sk: Stiahnuť JavaScript

en: Download URL
sk: URL na stiahnutie

en: Download URL base
sk: URL cesta pre sťahovanie

en: Edit File
sk: Upraviť súbor

en: Edit Stylesheet
sk: Upraviť štýly

en: Edit Templates
sk: Upraviť šablóny

en: Edit custom file list templates
sk: Upraviť vlastné šablony zoznamov súborov

en: Edit the CSS for the file template
sk: Upraviť CSS pre šablónu súboru

en: Enable this if you have problems with downloads while using Wordpress with a cache plugin.
sk: Povoľte ak máte problémy so sťahovaním pri použití Wordpress cache modulov

en: Enable this if you have problems with permalinks.
sk: Povoliť ak máte problém so sťahovaním cez trvalé odkazy

en: Enable this if you want decimal prefixes (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B) instead of binary (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B)
sk: Povoľte ak chcete decimálne prefixy (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B) namiesto of binárnych (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B)

en: Enter link text:
sk: Zadajte text odkazu

en: Everyone
sk: Všetci

en: Exclude from file browser
sk: Okrem prehliadača súborov

en: Explicitly set permissions
sk: Explicitné práva

en: Extended Form
sk: Rozšírený formulár

en: Extension Blacklist
sk: Zakázané prípony

en: File %s already exists. You have to delete it first!
sk: Súbor %s už existuje. Najprv ho musíte zmazať

en: File <b>%s</b> is not writable!
sk: Do súboru <b>%s</b> sa nedá zapisovať!

en: File Template
sk: Šablóna súboru

en: File Tree View
sk: Zobrazenie stromovej štruktúry

en: File URL
sk: URL súboru

en: File added.
sk: Súbor pridaný

en: File browser category sorting
sk: Triedenie kategórií prehliadača súborov

en: File browser file sorting
sk: Triedenie súborov v prehliadači súborov

en: File download links wont be displayed in the browser's status bar. You should enable '%s' to make it even harder to find out the URL.
sk: Odkazy na sťahovanie nebudú zobrazované v stavovom riadku prehliadača. Malo by sa zapnúť '%s' na ťažšie zistenie URL.

en: File list
sk: Zoznam súborov

en: File offline message
sk: Správa o nedostupnosti súboru

en: File template successfully parsed.
sk: Analýza šablóny súboru úspešná

en: File updated.
sk: Súbor aktualizovaný

en: File version
sk: Verzia súboru

en: Filebase successfully synced.
sk: Filebase úspešne zosynchronizovaná

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Files
sk: Súbory

en: Files per page:
sk: Počet súborov na stránke

en: Files with an extension in this list are skipped while synchronisation. (seperate with comma)
sk: Súbory s danou príponou nie su synchronizované. (čiarkou oddelené)

en: Footer
sk: Päta

en: For members only
sk: Len pre registrovaných užívateľov

en: For some files there are more tags available. You find a list of all tags below the form when editing a file.
sk: Pre niektoré súbory sú k dispozícii viaceré značky. Pod formulárom pri úprave súboru nájdete zoznam všetkých značiek

en: Form Presets
sk: Nastavenia formulárov

en: Formatted file date
sk: Formátovaný dátum súboru

en: Formatted file size
sk: Formátovaná veľkosť súboru

en: Guests trying to download inaccessible files are redirected to the login page if this option is enabled.
sk: Ak je povolené, návštevníci pokúšajúci sa stiahnuť neprístupné súbory sú presmerovaní na prihlasovaciu stránku.

en: Header
sk: Hlavička

en: Here you can enter JavaScript Code which is executed when a user clicks on file download link. The following variables can be used: <i>file_id</i>: the ID of the file, <i>file_url</i>: the clicked download url
sk: Tu môžete vložiť JavaScript kód, ktorý sa vykoná pri kliknutí používateľa na odkaz na stiahnutie súboru. Je možné použiť premenné: <i>file_id</i>: ID súboru, <i>file_url</i>: kliknuté url súboru

en: Hide download links
sk: Skryť odkazy na sťahovanie

en: Hide inaccessible files and categories
sk: Skryť neprístupné súbory a kategórie

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: How many times this file has been downloaded.
sk: Koľko krát bol súbor stiahnutý

en: ID of the post/page this file belongs to
sk: ID článku/stránky kam patrí tento súbor

en: IP Address of the last downloader
sk: IP adresa posledného sťahujúceho

en: If enabled WP-Filebase content tags are parsed in RSS feeds.
sk: Ak je povolené WP-Filebase obsahové značky sú analyzované v RSS

en: If enabled files tagged <i>For members only</i> will not be listed for guests or users whith insufficient rights.
sk: Ak je povolené, súbory označené <i>Len pre registrovaných</i> nebudú zobrazené pre návštevníkov s nedostatočnými právami.

en: If enabled files that can be viewed in the browser (like images, PDF documents or videos) can only be downloaded (no streaming).
sk: Ak je povolené, súbory, ktoré sa dajú zobraziť v prehliadači (ako obrázky, PDF dokumenty alebo videá) môžu byť len na stiahnutie (žiaden streaming).

en: If enabled, all associated files are listed below an article
sk: Ak je povolené, všetky priradené súbory zaradené pod článkom

en: If enabled, direct-link-protected files can be downloaded when the referer is empty (i.e. user entered file url in address bar or browser does not send referers)
sk: Ak je povolené, proti priamym odkazom zabezpečené súbory sa dajú stiahnuť, ak je HTTP odkaz prázdny (napr. ak užívateľ priamo zadá url v prehliadači)

en: If enabled, unregistered users cannot download any files. You can set different limits for each user role below.
sk: Ak je povolené, neregistrovaní úžívatelia nemôžu sťahovať žiadne súbory. Môžete nastaviť limity pre každú užívateľskú rolu.

en: If you enable this, scripts like PHP or CGI can be uploaded. <b>WARNING:</b> Enabling script uploads is a <b>security risk</b>!
sk: Ak povolíte nahrávanie skriptov, PHP, CGI a podobné skripty bude možné nahrávať. <b>POZOR:</b> Povolenie nahrávania skriptov je <b>bezpečnostné riziko</b>!

en: If you like WP-Filebase I would appreciate a small donation to support my work. You can additionally add an idea to make WP-Filebase even better. Just click the button below. Thank you!
sk: Ak sa Vám páči WP-Filebase navrhujem Vám malú dotáciu na podporu mojej práce. Samozrejme můžete aj pridař nápad ako vylepšiř alebo doplniř WP-Filebase. Stačí kliknúř na tlačidlo nižšie. Ďakujem

en: If you like this plugin and want to support my work, please donate. You can also post your ideas making the plugin better.
sk: Ak sa Vám páči tento modul a chcete podporiť moju prácu, prosím prispejte. Môžete taktiež zverejniť Vaše nápady na vylepšenia.

en: Ignore downloads by admins
sk: Ignorovať stiahnutia administrátormi

en: Images are considered as thumbnails for files with the same name when syncing. (e.g `file.jpg` &lt;=&gt; `file.zip`)
sk: Obrázky sa použijú ako náhľady ak majú rovnaký názov pri synchronizácii. (napr. `file.jpg` &lt;=&gt; `file.zip`)

en: Inaccessible file message
sk: Správa o neprístupnosti súboru

en: Include all Categories
sk: Vrátane všetkých kategórií

en: Inherit Permissions
sk: Zdediť práva

en: Just the category folder name, not the path
sk: Len názov priečinku kategórie, nie celá cesta

en: Languages
sk: Jazyky

en: Last download
sk: Posledné stiahnutie

en: Length of the file list per page. Set to 0 to disable the limit.
sk: Dĺžka zoznamu súborov na stránke. Nastavte 0 na zrušenie limitu.

en: License
sk: Licencia

en: Licenses
sk: Licencie

en: Limit category access by selecting one or more user roles.
sk: Obmedziť prístup kategórie výberom jednej alebo viacerých užívateľských rolí

en: Limit file access by selecting one or more user roles.
sk: Limitovať prístup súborom označením jednej alebo viacerých užívateľských rolí

en: Limit:
sk: Limit

en: Limits
sk: Limity

en: Limits the maximum data traffic. 0 = unlimited
sk: Limitovať maximálny prenos dát. 0 = neobmedzený

en: Limits the maximum tranfer rate for downloads. 0 = unlimited
sk: Limitovať maximálnú rýchlosť prenosu dát pri sťahovaní. 0 = neobmedzený

en: List selected Categories
sk: Zobraziť vybrané kategórie v zozname

en: Lists the latest or most popular files
sk: Zobrazí najnovšie a najpopulárnejšie súbory

en: Manage Categories
sk: Spravovať kategórie

en: Manage Categories (<a href="%s">add new</a>)
sk: Spravovať kategórie (<a href="%s">pridať novú</a>)

en: Manage Files
sk: Spravovať súbory

en: Manage Files (<a href="%s">add new</a>)
sk: Spravovať súbory (<a href="%s">pridať nový</a>)

en: Manage Templates
sk: Spravovať šablóny

en: Manage existing categories and add new ones.
sk: Spravovať existujúce kategórie a pridať nové

en: Maximum file size: %s
sk: Maximálna veľkosť súboru: %s

en: Minimum user level: (see %s)
sk: Minimálna rola užívateľa: (pozri %s)

en: Monthly traffic limit
sk: Mesačný limit prenosov

en: Name of the Category folder
sk: Názov priečinka kategórie

en: Name of the file
sk: Názov súboru

en: Name of the parent categories (empty if none)
sk: Názov hlavnej (rodičovskej) kategórie (prázdne ak néma rodiča)

en: Name of the thumbnail file
sk: Názov náhľadového súboru

en: New Category created.
sk: Nová kategória pridaná.

en: No file was uploaded.
sk: Žiaden súbor nebol nahratý.

en: Nothing changed!
sk: Nič sa nezmenilo!

en: Number of Categories
sk: Počet kategórii

en: Number of Files
sk: Počet súborov

en: Number of all files in the category and all sub-categories
sk: Počet súborov priradených do kategórie vrátane všetkých podradených kategórií

en: Number of files directly in the category
sk: Počet súborov priamo priradených do kategórie

en: Number of files in the category
sk: Počet súborov v kategórii

en: Number of files per page
sk: Počet súborov na stránke

en: Offline
sk: Nedostupné

en: Offline > Online
sk: Nedostupný > Dostupný

en: One entry per line.
sk: Jeden záznam v riadku.

en: One entry per line. Seperate the title and a short tag (not longer than 8 characters) with '|'.<br />All lines beginning with '*' are selected by default.
sk: Jeden záznam v riadku. Oddeľte názov a krátky štítok (kratší ako 8 znakov) s '|'.<br /> Všetky riadky začínajúce '*' sú označené automaticky.

en: Owner
sk: Vlastník

en: Parent Category ID
sk: ID rodiča kategórie

en: Parse template tags in RSS feeds
sk: Analyzovať šablóny značiek v RSS.

en: Platforms
sk: Platformy

en: Post ID of the file browser
sk: ID článku pre prehliadač súborov

en: Protect upload path
sk: Zabezpečí cestu pre nahrávanie

en: Redirect download to URL
sk: Presmerovať sťahovanie na URL

en: Redirect to login
sk: Presmerovanie na prihlásenie

en: Redirect to post
sk: Presmerovať na článok

en: Redirect to referring page after login
sk: Presmerovanie na odkazujúcu stránku po prihlásení

en: Relative path of the category folder
sk: relatívna cesta k priečinku kategórie

en: Relative path of the file
sk: Relatívna cesta k súboru

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Requirements to use this file
sk: Požiadavky na používanie tohoto súboru

en: Reset all Templates to default
sk: Vynulovanie všetkých šablón do predvoleného stavu

en: Restore Default
sk: Obnoviť pôvodné

en: Restore Default Settings
sk: Obnovenie pôvodných nastavení

en: Schedules a cronjob to hourly synchronize the filesystem and the database.
sk: Naplánuje cronjob na hodinovú synchronizáciu súborového systému a databázy

en: Search Files
sk: Hľadať súbory

en: Search ID3 Tags
sk: Hľadať v ID3 tagoch

en: Search Integration
sk: Integrácia hľadania

en: Search in file meta data, like ID3 for MP3 files, EXIF for JPEG... (this option does not increase significantly server load since all data is cached in a MySQL table)
sk: Hľadať v metadátach súboru ako ID3 pre MP3, EXIF pre JPEG... (nemá prakticky žiaden vplyv na zaťaženie súboru)

en: Searches in attached files and lists the associated posts and pages when searching the site.
sk: Hľadá v priložených súboroch a zobrazí priradené články a stránky pri hľadaní na blogu.

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select File
sk: Vybrať súbor

en: Select Template
sk: Vyberte šablónu

en: Select multiple roles by holding the CTRL/COMMAND key.
sk: Označenie viacerých rolí držanim CTRL/COMMAND tlačidla.

en: Select the categories containing the files you would like to list.
sk: Vybrať kategórie obsahujúce súbory, ktoré chcete zobraziť v zozname

en: Select the root category of the tree view file browser:
sk: Vybrať hlavnú kategóriu stromu pre zobrazenie v prehliadači

en: Selectable by Uploader
sk: Možnosť vybrať užívateľom

en: Send HTTP-Range header
sk: Poslať HTTP-rozsah hlavičky

en: Set to 0 to use the default limit (%d), -1 will disable pagination.
sk: Nastavne 0 ak chcete použiť prednastavený limit (%d), -1 zakáže stránkovanie.

en: Settings reseted.
sk: Nastavenia vynulované

en: Settings updated.
sk: Nastavenia aktualizované

en: Short description
sk: Srátený popis

en: Show attached files
sk: Zobraz priložené súbory

en: Simple Form
sk: Jednoduchý formulár

en: Simple listing of file categories
sk: Jednoduché zobrazenie kategórií súborov

en: Single file
sk: Jediný súbor

en: Sites with matching URLs can link to files directly.
sk: Stránky z súhlasnými URL môžu odkazovať na súbory priamo.

en: Size
sk: Veľkosť

en: Sorting direction
sk: Smer radenia

en: Specify the ID of the post or page where the file browser should be placed. If you want to disable this feature leave the field blank.
sk: Zadajte ID článku alebo stránky, kde má byť vložený prehliadač súborov. Ak nechcete povoliť túto možnosť nechajte prázdne.

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Submit Template Changes
sk: Potvrdiť zmeny šablóny

en: Supported languages
sk: Podporované jazyky

en: Supported platforms (operating systems)
sk: Podporované platformy (operačné systémy)

en: Sync Filebase
sk: Synchronizovať Filebase

en: Synchronises the database with the file system. Use this to add FTP-uploaded files.
sk: Synchronizuje databázu so súborovým systémom. Použite na pridanie súborov cez FTP.

en: Template Code:
sk: Kód šablóny

en: Template Tag (a single word to describe the template):
sk: Značka šablóny (jedno slovo popisujúce šablonu)

en: Template:
sk: Šablóna

en: Templates and Scripts
sk: Šablóny a skritpty

en: Templates used for single embedded files or file lists.
sk: Šablóna používaná pre vloženie samostatného súboru alebo zoznamu súborov.

en: The File has been uploaded successfully.
sk: Súbor úspešne nahratý.

en: The category ID
sk: ID kategórie

en: The category URL
sk: URL kategórie

en: The category folder name contains invalid characters.
sk: Názov priečinka kategórie obsahuje nepovolené znaky

en: The category name
sk: Názov kategórie

en: The category property categories in the file browser are sorted by
sk: Nastavenie kategórie, pre triedenie v prehliadači súborov

en: The directory %s already exists!
sk: Priečinok %s už existuje

en: The file ID
sk: ID súboru

en: The file extension of the file <b>%s</b> is forbidden!
sk: Súborová prípona súboru <b>%s</b> nie je dovolená

en: The file property files in the file browser are sorted by
sk: Nastavenie súborov, pre triedenie v prehliadači súborov

en: The file property lists are sorted by
sk: Zoznam vlastností súborov sú zoradené podľa

en: The following fields are optional.
sk: Nasledujúce polia nie sú povinné

en: The minimum user level to download this file (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
sk: Minimálna rola užívateľa na prezeranie tejto kategórie (-1 = hosť, 0 = Registrovaný ...)

en: The minimum user level to view this category (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
sk: Minimálna rola užívateľa na prezeranie tejto kategórie (-1 = hosť, 0 = Registrovaný ...)

en: The sorting direction of file lists
sk: Smer zoradenia zoznamov súborov

en: The template for attachments
sk: Šablóna pre prílohy

en: The template for category lists (used in the file browser)
sk: Šablóna pre zoznam kategórií (používane v prehliadači súborov)

en: The upload directory <code>%s</code> does not exists. It could not be created automatically because the directory <code>%s</code> is not writable. Please create <code>%s</code> and make it writable for the webserver by executing the following FTP command: <code>%s</code>
sk: Priečinok na nahrávanie <code>%s</code> neexistuje. Nemohol byť automaticky vytvorený lebo priečinok <code>%s</code> nie je zapisovateľný. Vytvorte <code>%s</code> a povoľte zápis webservru nasledujúcim FTP príkazom: <code>%s</code>

en: The upload directory <code>%s</code> is not writable. Please make it writable for PHP by executing the follwing FTP command: <code>%s</code>
sk: Priečinok na nahrávanie <code>%s</code> nie je zapisovateľný. Povoľte zápis PHP nasledujúcim FTP príkazom: <code>%s</code>

en: The url prefix for file download links. Example: <code>%s</code> (Only used when Permalinks are enabled.)
sk: URL prefix pre odkazy na stiahnutie. Príklad: <code>%s</code> (Používa sa len ak sú povolené trvalé odkazy.)

en: These templates can be used for categories.
sk: Tieto šablóny sa dajú použiť pre kategórie

en: This Month
sk: Tento mesiac

en: This disables all meta file info reading. Use this option if you have issues adding large files.
sk: Zakáže čítanie všetkých metadát súboru. Použite ak máte problémy s pridávaním väčších súborov.

en: This file is currently offline.
sk: Tento súbor je momentálne nedostupný

en: This message will be displayed if users try to download a file they cannot access
sk: Táto správa sa zobrazí ak sa užívateľ pokúša stiahnuť súbor pre neho neprístupný

en: This prevents direct access to files in the upload directory.
sk: Pomáha predísť priamemu prístupu k súborom v priečinku na nahrávanie

en: This will recursively update permissions of all existing child categories and files. Note that permissions of new files in this category are inherited automatically, without having checked this checkbox.
sk: To bude rekurzívna aktualizácia povolení všetkých existujúcich podriadených kategórií a súborov. Všimnite si, že oprávnenia nových súborov v tejto kategórii sa dedia automaticky bez toho, aby bolo čítné toto políčko.

en: Time of the last download
sk: Čas posledného sťahovania

en: Title
sk: Názov

en: Today
sk: Dnes

en: Total Downloads
sk: Celkové stiahnutia

en: Total File Size
sk: Celková veľkosť súborov

en: Traffic
sk: Prenos

en: Traffic exceeded message
sk: Správa o prekročení limitu prenosu

en: Traffic limit exceeded! Please try again later.
sk: Prekročený limit prenosov! Prosím skúste neskôr

en: URL of the post/page this file belongs to
sk: URL článku/stránky kam patrí tento súbor

en: URL of the thumbnail or icon
sk: URL náhľadu alebo ikony

en: Unable to move category icon!
sk: Nemožno presunúť ikonu kategórie

en: Unable to move file %s! Is the upload directory writeable?
sk: Nemožno presunúť súbor %s! Má priečinok na nahrávanie povolený zápis?

en: Uncategorized Files
sk: Súbory nezaradené do kategorií

en: Update File
sk: Aktualizuj súbor

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Upload Path
sk: Cesta pre nahrávanie

en: Upload to Root
sk: Nahrať do hlavného priečinku

en: Use category drop down list in the file browser instead of listing like files.
sk: Použite rozbaľovací zoznam kategórií v prehliadači.

en: User ID of the owner
sk: ID užívateľa vlastníka

en: Users are redirected to the page where they clicked on the download link after logging in.
sk: Uživatelia sú presmerovaný na stránku kde klilki na odkaz po prihlásení

en: Version
sk: Verzia

en: View uploaded files and edit them
sk: Zobraziť nahraté súbory a upraviť ich

en: WARNING: Script upload enabled!
sk: POZOR: Nahrávanie skriptov povolené

en: With custom fields you can add even more file properties.
sk: S vlastnými poliami môžete definovať ešte viac parametrov pre súbory.

en: You are not allowed to access this file!
sk: Nie ste oprávnený pre prístup k tomuto súboru!

en: You can enter a URL to redirect users.
sk: Môžete zadať URL pre presmerovanie užívateľov

en: You can only download %d files per day.
sk: Môžete stiahnuť %d súborov za deň.

en: You can optionally add |<i>URL</i> to each line to link to the required software/file.
sk: Môžete dodatočne pridať |<i>URL</i> do každého riadku na prelinkovanie so softvérom/súborom.

en: You can optionally upload a thumbnail here. If the file is a valid image, a thumbnail is generated automatically.
sk: Tu je možné nahrať náhľad. Ak je súbor platným obrázkom, náhľad sa vygeneruje automaticky.

en: You did not create a category. <a href="%s" target="_parent">Click here to add one.
sk: Nevytvorili ste žiadnu kategóriu. <a href="%s" target="_parent">Pre vytvorenie kategórie kliknite sem.

en: You did not upload a file. <a href="%s" target="_parent">Click here to add one.</a>
sk: Nenahrali Ste žiaden súbor. <a href="%s" target="_parent">Pre pridanie súboru kliknite sem.

en: You must enter a category name or a folder name.
sk: Musíte zadať názov kategórie alebo názov priečinka

en: downloads per day
sk: stiahnutia za deň
