WP-Filebase 0.1.3.0 - en to nl translation catalogue (287 entries)

en: Uncategorized Files
nl: Bestanden zonder categorie

en: You did not upload a file. <a href="%s" target="_parent">Click here to add one.</a>
nl: Je hebt geen bestand geupload. <a href="%s" target="_parent">Klik hier om er een te uploaden.</a>

en: Enter link text:
nl: Voer link in:

en: Single file
nl: Enkel bestand

en: File URL
nl: Bestands URL

en: File list
nl: Bestandenlijst

en: Category list
nl: Categorielijst

en: All Categories
nl: Alle Categorieen

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: You did not create a category. <a href="%s" target="_parent">Click here to create one.</a>
nl: Je hebt geen categorie aangemaakt. <a href="%s" target="_parent">Klik hier om er een te maken.</a>

en: Select Template
nl: Selecteer Template

en: Default Template
nl: Standaard Template

en: Add Template
nl: Voeg Template toe

en: One entry per line. Seperate the title and a short tag (not longer than 8 characters) with '|'.<br />All lines beginning with '*' are selected by default.
nl: Een item per regel. Scheid de titel en een korte tag (niet langer dan 8 karakters) met '|'.<br />Alle regels die beginnen met '*' worden standaard geselecteerd.

en: One entry per line.
nl: Een item per regel.

en: Limits the maximum tranfer rate for downloads. 0 = unlimited
nl: Beperkt de maximum overdrachtssnelheid voor downloads. 0=onbeperkt

en: Limits the maximum data traffic. 0 = unlimited
nl: Beperkt het maximum aan dataverkeer. 0 = onbeperkt

en: Upload Path
nl: Upload Pad

en: Show attached files
nl: Toon bijlagen

en: If enabled, all associated files are listed below an article
nl: Indien ingeschakeld worden alle bijbehorende bestanden onder een bericht getoond

en: Default sorting
nl: Standaard sortering

en: The file property lists are sorted by
nl: De bestandseigenschappen-lijsten worden gesorteerd volgens

en: Sorting direction
nl: Sorteerrichting

en: The sorting direction of file lists
nl: De sorteerrichting van bestandslijsten

en: Bit rate limit for guests
nl: Bit rate limiet voor gasten

en: Bit rate limit for registered users
nl: Bit rate limiet voor geregistreerde users

en: Daily traffic limit
nl: Dagelijkse verkeerslimiet

en: Monthly traffic limit
nl: Maandelijkse verkeerslimiet

en: Traffic limit exceeded! Please try again later.
nl: Verkeerslimiet overschreden! Probeer later nog eens.

en: Traffic exceeded message
nl: Verkeerslimiet overschreden melding

note: daily limits
en: Daily user download limits
nl: Dagelijkse gebruikersdownload limieten

en: If enabled, unregistered users cannot download any files. You can set different limits for each user role below.
nl: Indien ingeschakeld kunnen niet-geregistreerde gebruikers geen bestanden downloaden. Je kunt hieronder voor elke gebruikersrol verschillende limieten instellen.

en: downloads per day
nl: downloads per dag

en: Daily limit for %s
nl: Dagelijkse limiet voor %s

en: You can only download %d files per day.
nl: Je kunt slechts %d bestanden per dag downloaden.

en: Daily limit exceeded message
nl: Dagelijkse limiet overschreden melding

en: This file is currently offline.
nl: Dit bestand is momenteel niet beschikbaar.

en: File offline message
nl: Bestand niet beschikbaar melding

en: Disable download permalinks
nl: Schakel download permalinks uit

en: Enable this if you have problems with permalinks.
nl: Schakel dit in als je problemen hebt met permalinks.

en: Download URL base
nl: Download URL basis

en: The url prefix for file download links. Example: <code>%s</code> (Only used when Permalinks are enabled.)
nl: De URL prefix voor bestands-downloadlinks. Voorbeeld: <code>%s</code> (Alleen gebruikt als Permalinks ingeschakeld zijn.)

en: Post ID of the file browser
nl: Post ID voor de bestandenbrowser

en: Specify the ID of the post or page where the file browser should be placed. If you want to disable this feature leave the field blank.
nl: Geef het ID op van de post of pagina waar de browser getoond moet worden. Laat het veld leeg om deze feature uit te schakelen.

en: Category drop down list
nl: Categorie dropdown lijst

en: Use category drop down list in the file browser instead of listing like files.
nl: Gebruik de categorie dropdown lijst in de bestandsbrowser in plaats van een bestands-achtige lijst.

en: Always force download
nl: Forceer altijd download

en: If enabled files that can be viewed in the browser (like images, PDF documents or videos) can only be downloaded (no streaming).
nl: Indien ingeschakeld kunnen bestanden die in de browser kunnen worden getoond (zoals figuren, PDF-documenten of video's) alleen maar worden gedownload (geen streaming).

en: Ignore downloads by admins
nl: Negeer downloads door admins

en: Hide inaccessible files and categories
nl: Verberg niet-toegankelijke bestanden en categorieen

en: If enabled files tagged <i>For members only</i> will not be listed for guests or users whith insufficient rights.
nl: Indien ingeschakeld zullen bestanden die getagd zijn als <i>Alleen voor leden</i> niet getoond worden aan gasten of gebruikers met onvoldoende rechten.

en: You are not allowed to access this file!
nl: Je hebt geen machtigingen op dit bestand!

en: Inaccessible file message
nl: Ontoegankelijke bestanden melding

en: This message will be displayed if users try to download a file they cannot access
nl: Deze melding wordt getoond als gebruikers een bestand proberen te downloaden waar ze geen rechten op hebben

en: Redirect to login
nl: Leid om naar login

en: Guests trying to download inaccessible files are redirected to the login page if this option is enabled.
nl: Gasten die proberen ontoegankelijke bestanden te downloaden worden omgeleid naar de login pagina als deze optie ingeschakeld is.

en: If enabled WP-Filebase content tags are parsed in RSS feeds.
nl: Indien ingeschakeld worden WP-Filebase content tags geparsed in RSS feeds.

en: Allow script upload
nl: Sta script upload toe

en: If you enable this, scripts like PHP or CGI can be uploaded. <b>WARNING:</b> Enabling script uploads is a <b>security risk</b>!
nl: Indien ingeschakeld kunnen scripts als PHP of CGI worden geupload. <b>WAARSCHUWING:</b> Script uploads toestaan is een <b>beveiligingsrisico</b>!

en: Accept empty referers
nl: Sta lege referers toe

en: If enabled, direct-link-protected files can be downloaded when the referer is empty (i.e. user entered file url in address bar or browser does not send referers)
nl: Indien ingeschakeld kunnen direct-link-beschermde bestanden gedownload worden als de referer leeg is (bv. gebruiker voert bestandsURL in de adresregel in, of browser zendt geen referers mee)

en: Allowed referers
nl: Toegestane referers

en: Sites with matching URLs can link to files directly.
nl: Sites met overeenkomende URLs kunnen direct naar bestanden linken

en: Decimal file size prefixes
nl: Decimale bestandsgrootte prefixen

en: Enable this if you want decimal prefixes (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B) instead of binary (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B)
nl: Schakel dit in als je decimale prefixen wilt  (1 MB = 1000 KB = 1 000 000 B) in plaats van binaire (1 MiB = 1024 KiB = 1 048 576 B)

en: Licenses
nl: Licenties

en: Requirements
nl: Eisen

en: You can optionally add |<i>URL</i> to each line to link to the required software/file.
nl: Je kunt eventueel |<i>URL</i> aan iedere regel toevoegen om te linken naar de benodigde software/bestanden.

en: Default File Template
nl: Standaard Bestands-template

en: The template for attachments
nl: De template voor bijlagen

en: Category Template
nl: Categorie Template

en: The template for category lists (used in the file browser)
nl: De template voor categorielijsten (gebruikt in de bestandsbrowser)

en: Here you can enter JavaScript Code which is executed when a user clicks on file download link. The following variables can be used: <i>file_id</i>: the ID of the file, <i>file_url</i>: the clicked download url
nl: Hier kun je JavaScriptcode invoeren die uitgevoerd wordt als een gebruiker op de bestands-downloadlink klikt. De volgende variabelen kunnen worden gebruikt: <i>file_id</i>: de ID van het bestand, <i>file_url</i>: de aangeklikte download-url

en: The category URL
nl: De categorie-URL

en: Category path (e.g cat1/cat2/)
nl: Categoriepad (bv. cat1/cat2/)

en: Just the category folder name, not the path
nl: Alleen de categorie folder naam, niet het pad

en: Name of the parent categories (empty if none)
nl: Naam van de bovenliggende categorieen (leeg indien geen)

en: Number of files in the category
nl: Aantal bestanden in de categorie

en: The minimum user level to view this category (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
nl: Het minimum gebruikersniveau om deze categorie te mogen zien (-1=gast, 0=Subscriber/Abonnee ...)

en: The category ID
nl: De categorie ID

en: A unique ID number to identify elements within a template
nl: Een uniek ID-nummer om de elementen in een template te identificeren

en: Name of the file
nl: Naam van het bestand

en: Formatted file size
nl: Bestandsgrootte in format

en: Formatted file date
nl: Bestandsdatum in format

en: Name of the thumbnail file
nl: Naam van het thumbnail-bestand

en: File version
nl: Bestandsversie

en: Supported languages
nl: Ondersteunde talen

en: Supported platforms (operating systems)
nl: Ondersteunde platform (operating systemen)

en: Requirements to use this file
nl: Eisen voor gebruik van dit bestand

en: License
nl: Licentie

en: The minimum user level to download this file (-1 = guest, 0 = Subscriber ...)
nl: Het minimum gebruikersniveau om dit bestand te downloaden (-1=gast, 0=Subscriber/Abonnee ...)

en: 1 if file is offline, otherwise 0
nl: 1 als bestand offline is, anders 0

en: 1 if direct linking is allowed, otherwise 0
nl: 1 als directe links zijn toegestaan, anders 0

en: The category name
nl: De categorienaam

en: ID of the post/page this file belongs to
nl: ID van de post/pagina waar dit bestand aan toe behoort

en: User ID of the owner
nl: GebruikersID van de eigenaar

en: How many times this file has been downloaded.
nl: Hoe vaak dit bestand is gedownload

en: IP Address of the last downloader
nl: IP Adres van de laatste downloader

en: Time of the last download
nl: Tijdstip van laatste download

en: URL of the post/page this file belongs to
nl: URL van de post/pagina waar dit bestand aan toe behoort

en: URL of the thumbnail or icon
nl: URL van de thumbnail of icoon

en: Category path and file name (e.g cat1/cat2/file.ext)
nl: Categorie-pad en bestandsnaam (bv. cat1/cat2/bestand.ext)

en: The file ID
nl: Het bestandsID

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Direct linking > redirect to post
nl: Direct linken > verwijs naar post

en: Add template variable:
nl: Voeg template variabele toe:

en: You must enter a category name or a folder name.
nl: Je dient een categorienaam of een foldernaam in te voeren

en: The category folder name contains invalid characters.
nl: De categorie foldernaam bevat ongeldige karakters.

en: The directory %s already exists!
nl: De map %s bestaat al!

en: Unable to move category icon!
nl: Categorie-icoon verplaatsen niet mogelijk!

en: The file extension of the file <b>%s</b> is forbidden!
nl: De extensie van het bestand <b>%s</b> is niet toegestaan!

en: File %s already exists. You have to delete it first!
nl: Het bestand %s bestaat al! Je moet het eerst verwijderen!

en: Unable to move file %s! Is the upload directory writeable?
nl: Bestand %s verplaatsen niet mogelijk! Is schrijven in de uploadmap toegestaan?

en: No file was uploaded.
nl: Er is geen bestand geupload.

en: Could not get user id!
nl: Kon geen gebruikersID vinden!

en: File <b>%s</b> is not writable!
nl: Bestand <b>%s</b> kan niet weggeschreven worden!

en: Manage Categories (<a href="%s">add new</a>)
nl: Beheer Categorieen (<a href="%s">Voeg nieuwe toe</a>)

en: Files
nl: Bestanden

en: <strong>Note:</strong><br />Deleting a category does not delete the files in that category. Instead, files that were assigned to the deleted category are set to the parent category.
nl: <strong>Let op:</strong><br />Een categorie verwijderen verwijdert niet de bestanden in die categorie. Bestanden die aan deze categorie toegekend waren worden in plaats daarvan aan de bovenliggende categorie toegekend.

en: File updated.
nl: Bestand bijgewerkt.

en: File added.
nl: Bestand toegevoegd.

en: Manage Files (<a href="%s">add new</a>)
nl: Beheer Bestanden (<a href="%s">Voeg nieuwe toe</a>)

en: Search Files
nl: Zoek Bestanden

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Size
nl: Grootte

en: Last download
nl: Laatste download

en: Nothing changed!
nl: Niets gewijzigd!

en: Changed %d items.
nl: %d items gewijzigd.

en: Added %d files.
nl: %d bestanden toegevoegd.

en: Filebase successfully synced.
nl: Filebase met succes gesynchroniseerd.

en: Complete file sync
nl: File sync gereed.

en: Checks files for changes, so more reliable but might take much longer. Do this if you uploaded/changed files with FTP.
nl: Controleert bestanden op wijzigingen, dus meer betrouwbaar maar duurt veel langer. Doe dit als je bestanden met FTP hebt geupload/gewijzigd.

en: %s is not writable!
nl: Geen schrijfbevoegdheid voor %s!

en: Update File
nl: Update Bestand

en: Restore Default
nl: Standaardinstellingen terugzetten

en: Edit Templates
nl: Wijzig Templates

en: Submit Template Changes
nl: Schrijf Template-wijzigingen weg

en: Template Tag (a single word to describe the template):
nl: Template Tag (een enkel woord dat het template beschrijft):

en: Template Code:
nl: Template code

en: The upload directory <code>%s</code> does not exists. It could not be created automatically because the directory <code>%s</code> is not writable. Please create <code>%s</code> and make it writable for the webserver by executing the following FTP command: <code>%s</code>
nl: De uploadfolder <code>%s</code> bestaat niet. De folder kon niet automatisch gemaakt worden omdat er geen schrijfrechten zijn voor de map <code>%s</code>. Maak <code>%s</code> zelf aan en geef de webserver schrijfrechten door het volgende FTP-commando uit te voeren: <code>%s</code>

en: The upload directory <code>%s</code> is not writable. Please make it writable for PHP by executing the follwing FTP command: <code>%s</code>
nl: Geen schrijfrechten op de uploadfolder <code>%s</code>. Geef PHP schrijfrechten door het volgende FTP-commando uit te voeren: <code>%s</code>

en: Manage Files
nl: Beheer Bestanden

en: View uploaded files and edit them
nl: Bekijk en bewerk geuploade bestanden

en: Manage Categories
nl: Beheer Categorieen

en: Manage existing categories and add new ones.
nl: Beheer bestaande categorieen en voeg nieuwe toe.

en: Sync Filebase
nl: Synchroniseer Filebase

en: Synchronises the database with the file system. Use this to add FTP-uploaded files.
nl: Synchroniseert de database met het bestandssysteem. Gebruik dit om FTP-geuploade bestanden toe te voegen.

en: Edit Stylesheet
nl: Bewerk Stylesheet

en: Edit the CSS for the file template
nl: Bewerk de CSS voor het bestands-template

en: Manage Templates
nl: Beheer Templates

en: Edit custom file list templates
nl: Bewerk maatwerk bestandslijst-templates

en: Donate &amp; Feature Request
nl: Doneer &amp; Functionaliteit aanvragen

en: If you like this plugin and want to support my work, please donate. You can also post your ideas making the plugin better.
nl: Als je deze plugin waardeert en mijn werk wilt ondersteunen, doneer dan aub. Je kunt ook je ideeen posten om de plugin beter te maken.

en: Traffic
nl: Verkeer

en: Today
nl: Vandaag

en: This Month
nl: Deze Maand

en: Settings reseted.
nl: Standaardinstellingen hersteld.

en: /%s/ added to rejected URIs list of WP Super Cache.
nl: /%s/ toegevoegd aan lijst van afgewezen URIs van WP Super Cache

en: WARNING: Script upload enabled!
nl: WAARSCHUWING: Script upload toegestaan!

en: File template successfully parsed.
nl: Bestandstemplate met succes geparsed.

en: Could not parse template: error (%s) in line %s.
nl: Kon het template niet parsen: error (%s) op regel %s.

en: Category template successfully parsed.
nl: Categorie-template met succes geparsed.

en: Settings updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: Could not read file!
nl: Kon het bestand niet lezen!

en: Category Folder
nl: Categoriefolder

en: Category Icon
nl: Categorie-icoon

en: For members only
nl: Alleen voor leden

en: Minimum user level: (see %s)
nl: Minimum gebruikersniveau (zie %s)

en: Apply permission to all child files
nl: Voer permissies door in allen onderliggende bestanden

en: Edit File
nl: Bewerk Bestand

en: Upload File
nl: Upload Bestand

en: Simple Form
nl: Eenvoudig Formulier

en: Extended Form
nl: Uitgebreid Formulier

en: Choose File
nl: Selecteer Bestand

en: Maximum file size: %s
nl: Maximum bestandsgrootte: %s

en: You can optionally upload a thumbnail here. If the file is a valid image, a thumbnail is generated automatically.
nl: Je kunt hier eventueel een thumbnail uploaden. Als het een grafisch bestand is wordt automatisch een thumbnail gegenereerd.

en: The following fields are optional.
nl: De volgende velden zijn niet verplicht.

en: Download Counter
nl: Download teller

en: Direct linking
nl: Direct linken

en: Allow direct linking
nl: Sta direct linken toe

en: Redirect to post
nl: Leid om naar post

en: Limit:
nl: Limiet:

note: Description of an extension
en: A powerful download manager supporting file categories, thumbnails, traffic/bit rate limits and more.
nl: Een krachtige downloadmanager die bestandscategorieen, thumbnails, verkeers/bitrate limieten en meer ondersteunt.

note: Template
en: Version
nl: Versie

en: Languages
nl: Talen

en: Author
nl: Auteur

en: Category
nl: Categorie

en: Category:
nl: Categorie:

en: Date
nl: Datum

note: Option Categories
en: Common
nl: Algemeen

en: Display
nl: Toon

en: Form Presets
nl: Standaard formulierinstellingen

en: Limits
nl: Limieten

en: Security
nl: Beveiliging

en: Templates and Scripts
nl: Templates en Scripts

en: Lists the latest or most popular files
nl: Toont de nieuwste of meest populaire bestanden

en: Simple listing of file categories
nl: Eenvoudige lijst van bestandscategorieen

en: Before you can use this widget, please set a Post ID for the file browser in WP-Filebase settings.
nl: Stel een Post ID voor de bestandsbrowser in WP-Filebase instellingen in voordat je deze widget gebruikt.

en: If you like WP-Filebase I would appreciate a small donation to support my work. You can additionally add an idea to make WP-Filebase even better. Just click the button below. Thank you!
nl: Als je WP-Filebase nuttig vindt zou ik een kleine bijdrage waarderen ter ondersteuning van mijn werk. Je kunt daarnaast een idee toevoegen om WP-Filebase nog beter te maken. Klik op de knop hieronder. Dank je!

en: Custom field '%s' removed!
nl: Maatwerk-veld '%s' verwijderd!

en: Custom field '%s' added.
nl: Maatwerk-veld '%s' toegevoegd.

en: Search Integration
nl: Zoek-integratie

en: Searches in attached files and lists the associated posts and pages when searching the site.
nl: Zoekt in aangehechte bestanden en toont de bijbehorende posts en pagina's tijdens het doorzoeken van de site.

en: Restore Default Settings
nl: Herstel standaardinstellingen

en: Attachment Position
nl: Plek van de bijlage

en: After the Content
nl: Na de inhoud

en: Before the Content
nl: Voor de inhoud

en: Title
nl: Titel

en: Category Name
nl: Categorienaam

en: Category ID
nl: Categorie ID

en: Number of files per page
nl: Aantal bestanden per pagina

en: Relative path of the file
nl: Relatief pad naar het bestand

en: Length of the file list per page. Set to 0 to disable the limit.
nl: Lengte van de bestandenlijst per pagina. Stel 0 in om de limiet uit te schakelen

en: File browser category sorting
nl: Bestandsbrowser categorie-sortering

en: The category property categories in the file browser are sorted by
nl: De categorie eigenschappen categorieen in de bestandsbrowser worden gesorteerd op

en: Name of the Category folder
nl: Naam van de categorie-folder

en: Relative path of the category folder
nl: Relatief pad naar de categoriefolder

en: File browser file sorting
nl: Bestandsbrowser bestandssortering

en: The file property files in the file browser are sorted by
nl: De bestandseigenschappen bestanden in de bestandsbrowser woren gesorteerd op

en: Send HTTP-Range header
nl: Stuur HTTP-Range header

en: Allows users to pause downloads and continue later. In addition download managers can use multiple connections at the same time.
nl: Staat gebruikers toe om downloads te pauzeren en later te hervatten. Daarnaast kunnen downloadmanagers meerdere connecties tegelijkertijd gebruiken.

en: Disable HTTP Caching
nl: Schakel HTTP Caching uit

en: Enable this if you have problems with downloads while using Wordpress with a cache plugin.
nl: Schakel dit in als je problemen hebt met downloads en Wordpress een cache plugin gebruikt.

en: With custom fields you can add even more file properties.
nl: Met maatwerk-velden kun je nog meer bestandseigenschappen toevoegen.

en: Redirect to referring page after login
nl: Leid terug naar eerdere pagina na login

en: Users are redirected to the page where they clicked on the download link after logging in.
nl: Gebruikers worden na inloggen teruggeleid naar de pagina waar ze op de downloadlink hebben geklikt.

en: Protect upload path
nl: Bescherm upload-pad

en: This prevents direct access to files in the upload directory.
nl: Dit voorkomt directe toegang tot bestanden in de uploadfolder.

en: Hide download links
nl: Verberg downloadlinks

en: File download links wont be displayed in the browser's status bar. You should enable '%s' to make it even harder to find out the URL.
nl: Bestands-downloadlinks worden niet getoond in de statusbalk van de browser. Het inschakelen van '%s' maakt het vinden van de URL nog moeilijker.

en: Auto-detect thumbnails
nl: Detecteer thumbnails automatisch

en: Images are considered as thumbnails for files with the same name when syncing. (e.g `file.jpg` &lt;=&gt; `file.zip`)
nl: Figuren worden beschouwd als thumbnails bij bestanden met dezelfde naam bij synchroniseren (bv. `file.jpg` &lt;=&gt; `file.zip`)

en: Automatic Sync
nl: Automatische synchronisatie

en: Schedules a cronjob to hourly synchronize the filesystem and the database.
nl: Plant een cronjob in om elk uur het bestandssysteem en de database te synchroniseren.

en: Extension Blacklist
nl: Extensie blacklist

en: Files with an extension in this list are skipped while synchronisation. (seperate with comma)
nl: Bestanden met een extensie uit deze lijst worden overgeslagen bij synchronisatie. (komma is scheidingsteken)

en: Disable ID3 tag detection
nl: Schakel ID3 tag detectie uit

en: This disables all meta file info reading. Use this option if you have issues adding large files.
nl: Dit schakelt het lezen van meta-bestandsinformatie volledig uit. Gebruik deze optie als je problemen hebt met het toevoegen van grote bestanden.

en: Search ID3 Tags
nl: Zoek in ID3 Tags

en: Search in file meta data, like ID3 for MP3 files, EXIF for JPEG... (this option does not increase significantly server load since all data is cached in a MySQL table)
nl: Zoek in bestands-metadata, zoals ID3 voor mp3-bestanden, EXIF voor jpeg... (deze optie verhoogt de serverload vrijwel niet omdat alle data in een MySQL-tabel is gecached)

en: Add WP-Filebase to admin menu bar
nl: Voeg WP-Filebase toe aan de admin menubalk

en: Display some quick actions for file management in the admin menu bar.
nl: Toon een snelmenu voor bestandsbeheer in de admin menubalk.

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Number of Files
nl: Aantal Bestanden

en: Number of Categories
nl: Aantal categorieen

en: Total Downloads
nl: Aantal Downloads

en: Total File Size
nl: Totale bestandsgrootte

en: Convert old Tags
nl: Converteer oude Tags

en: Convert tags from versions earlier than 0.2.0
nl: Converteer tags uit versies eerder dan 0.2.0

en: Add File
nl: Voeg Bestand toe

en: Redirect download to URL
nl: Leid download om naar URL

en: Copy file into Filebase (sideload)
nl: Kopieer bestand naar Filebase (binnenweggetje)

en: Limit file access by selecting one or more user roles.
nl: Beperk bestandstoegang door een of meer gebruikersrollen te selecteren.

en: Select multiple roles by holding the CTRL/COMMAND key.
nl: Selecteer meerdere rollen door de CTRL/COMMAND toets vast te houden.

en: Access Permission
nl: Toegangsrechten

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Add Category
nl: Voeg Categorie toe

en: Exclude from file browser
nl: Verberg in bestandsbrowser

en: Templates used for single embedded files or file lists.
nl: Templates gebruikt voor losse ingesloten bestanden of bestandslijsten.

en: For some files there are more tags available. You find a list of all tags below the form when editing a file.
nl: Voor sommige bestanden zijn meerdere tags beschikbaar. Tijdens het bewerken van een bestand vind je onder het formulier een lijst met alle tags.

en: Reset all Templates to default
nl: Herstel alle Templates naar de standaardwaarde

en: These templates can be used for categories.
nl: Deze templates kunnen gebruikt worden voor categorieen.

en: A list-template consists of header, footer and file template. It can optionally have a category template to list sub-categories.
nl: Een lijst-template omvat een header, footer en bestands-template. Optioneel heeft het een categorie-template voor het tonen van sub-categorieen.

en: File Template
nl: Bestands-template

en: Parent Category ID
nl: Bovenliggende categorie-ID

en: Number of files directly in the category
nl: Aantal bestanden in precies deze categorie

en: Number of all files in the category and all sub-categories
nl: Aantal bestanden in deze categorie en alle sub-categorieen

en: Attach existing file
nl: Voeg bestaand bestand toe

en: Select File
nl: Selecteer Bestand

en: Select the categories containing the files you would like to list.
nl: Selecteer de categorieen van de bestanden die je wilt zien.

en: Include all Categories
nl: Gebruik alle Categorieen

en: Files per page:
nl: Bestanden per pagina:

en: Set to 0 to use the default limit (%d), -1 will disable pagination.
nl: Stel 0 in om de standaardlimiet (%d) te gebruiken, -1 schakelt paginering uit.

en: File Tree View
nl: Bestand - Boomstructuur

en: List selected Categories
nl: Toon gekozen Categorieen

en: Select the root category of the tree view file browser:
nl: Selecteer de hoofdcategorie van de bestandsbrowser-boomstructuur

en: The File has been uploaded successfully.
nl: Het bestand is met succes geupload.

en: New Category created.
nl: Nieuwe Categorie aangemaakt

en: Selectable by Uploader
nl: Te kiezen door Uploader

en: Upload to Root
nl: Uploaden naar Hoofdmap

en: You can enter a URL to redirect users.
nl: Je kunt een URL invoeren om gebruikers om te leiden.

en: Ask your webhoster to increase this limit, it is set in %s.
nl: Vraag je webhoster om deze limiet op te hogen, deze is ingesteld in %s.

en: Inherit Permissions
nl: Overerf Machtigingen

en: Explicitly set permissions
nl: Stel machtigingen expliciet in

en: Limit category access by selecting one or more user roles.
nl: Beperk categorie-toegang door een of meerdere gebruikersrollen te selecteren.

en: This will recursively update permissions of all existing child categories and files. Note that permissions of new files in this category are inherited automatically, without having checked this checkbox.
nl: Dit update recursief de machtigingen van alle bestaande onderliggende categorieen en bestanden. Let op: machtigingen op nieuwe bestanden in deze categorie worden automatisch overerfd, zonder dat dit aankruisvakje aangevinkt hoeft te zijn.

en: Owner
nl: Eigenaar
