WP e-Commerce - en to et translation catalogue (777 entries)

en:  - Choose a Shipping Rate
et: - Vali transpordi määr

en:  You don't have the Members and Capabilities plugin installed, to start managing your users and creating subscription for you site visit: <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Premium Upgrades</a>
et: Sul ei ole Members and Capabilities pluginat paigaldatud. Selleks, et saaksid hallata kasutajaid ja tellimusi, siis külasta lehte: <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Täiendavad Lisad</a>

en:  and above
et: ja rohkem

en:  does not support products without a weight set. Please either disable shipping for this product or give it a weight
et: ei toeta tooteid ilma kaaluta. Palun lülita selle toote transport välja või määra talle kaal

en:  from %s
et: %s-st

en: %d item | %d items
et[0]: %d artikkel
et[1]: %d artiklit

en: %s Checkout field added. | %s Checkout fields added.
et[0]: %s kassa väli lisatud.
et[1]: %s kassa väljad lisatud.

en: %s Purchase Log deleted. | %s Purchase Logs deleted.
et[0]: %s ostulogi kustutati.
et[1]: %s ostulogid kustutati.

en: %s Purchase Log updated. | %s Purchase Logs updated.
et[0]: %s ostulogi uuendati.
et[1]: %s ostulogisid uuendati

en: %s Setting option deleted. | %s Setting option deleted.
et[0]: % seade valik kustutati.
et[1]: % seade valik uuendati.

en: %s ago
et: %s tagasi

en: %s cannot be shipped to %s. To continue with your transaction please remove this product from the list below.
et: %s ei saa transportida asukohta: %s. Jätkamiseks eemalda see toode allolevast nimekirjast.

en: %s pending
et: %s ootel

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
et[0]: %s toodet ei uuendatud, keegi juba muudab seda.
et[1]: %s tooteid ei uuendatud, keegi juba muudab neid.

en: %s variant item in stock. | %s variant items in stock.
et[0]: %s variatsioon laos.
et[1]: %s variatsiooni laos.

en: (%d&nbsp;&times;&nbsp;%d)
et: (%d&nbsp;&korda;&nbsp;%d)

en: (leave all unchecked if you want to display all)
et: (jäta kõik tühjaks, kui soovid näidata kõiki)

en: (no title)
et: (tiitlit pole)

en: + Add New Form Set
et: + Lisa uus vormikomplekt

en: <p> To create a preview on your restricted page put this shortcode at the top of your page. you can include html within this short code to display things like images
et: <p> Pane see lühikood lehele, kuhu soovid lisada eelvaadet oma piiratud ligipääsuga sisust. Sa saad selle lühikoodi sees kasutada ka HTML-koodi, kui tahad näiteks pilte ka kasutada

en: <p>You can import your products from a comma delimited text file.</p><p>An example of a csv import file would look like this: </p><p>Description, Additional Description, Product Name, Price, SKU, weight, weight unit, stock quantity, is limited quantity</p>
et: <p>Sa saad oma tooted importida komadega eraldatud (CSV) failist.</p><p>CSV faili sisu on näiteks selline: </p><p>Kirjeldus, Täiendav kirjeldus, Toote nimetus, Hind, SKU, kaal, ühiku kaal, kogus laos, is limited quantity</p>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
et: <strong>VIGA</strong>: Sind ei õnnestunud registreerida... Palun võta ühendust <a href="mailto:%s">lehe haldajaga</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta kasutajanimi.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta oma e-maili aadress.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
et: <strong>VIGA</strong>: See e-maili aadress ei ole korrektne.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
et: <strong>VIGA</strong>: Sellise e-mailiga kasutaja on juba olemas. Palun kasuta mõnda teist e-maili aadressi.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
et: <strong>VIGA</strong>: See kasutajanimi on juba võetud. Palun vali mõni teistsugune kasutajanimi.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid.  Please enter a valid username.
et: <strong>VIGA</strong>: See kasutajanimi on vigane. Palun sisesta korrektne kasutajanimi.

en: <strong>Note:</strong> Due to a current PayPal limitation, when a purchase is made using a coupon we cannot send a detailed list of items through for processing. Instead we send the total amount of the purchase so the customer will see your shop name and the total within PayPal.
et: <strong>Märkus:</strong> PayPal'is kehtib hetkel piirang, mille tõttu ei saa me kahjuks PayPalile saata täpset ostetud toodete nimekirja. Ostjad näevad PayPalis maksmisel ja ostutšekil vaid sinu poe nime ja ostusummat.

en: <strong>Store Settings</strong>: You have set 'users must register before checkout', for this to work you need to check 'Anyone can register' in your WordPress <a href="%1s">General Settings</a>.
et: <strong>Poe seaded</strong>: Sa oled märkinud, et kasutajad peaksid enne kassasse minemist registreeruma. Et see töötaks, pead sa ka lubama, et 'Igaüks võib registreeruda' Wordpressi <a href="%1s">üldistes seadetes</a>.

en: <strong>WP e-Commerce is ready</strong>. If you plan on editing the look of your site, you should <a href="%1s">update your active theme</a> to include the additional WP e-Commerce files. <a href="%2s">Click here</a> to ignore and remove this box.
et: <strong>WP e-Kaubandus on valmis</strong>. Kui sa tahad oma saidi väljanägemist muuta, siis peaksid <a href="%1s">uuendama oma aktiivset teemat</a>, et see sisaldaks kõiki vajalikke WP e-Kaubanduse faile. <a href="%2s">Kliki siia</a> selle teate ignoreerimiseks ja selle kasti sulgemiseks.

en: <strong>Your WP e-Commerce data needs to be updated</strong>. You've upgraded from a previous version of the WP e-Commerce plugin, and your store needs updating.<br>You should <a href="%1s">update your database</a> for your store to continue working.
et: <strong>Sinu WP e-Kaubanduse andmeid on vaja uuendada</strong>. Sinu WP e-Kaubanduse versiooni on uuendatud ning sinu pood vajab seetõttu uuendamist..<br>Sa peaksid nüüd <a href="%1s">oma andmebaasi uuendama</a>, siis saab su leht edasi töötada.

en: API Key Reset
et: API võtme lähtestamine

en: API Password:
et: API parool:

en: API Signature:
et: API allkiri (signatuur):

en: API Username:
et: API kasutajanimi:

en: Accepted Payment
et: Makse vastu võetud

en: Actions
et: Tegevused

en: Activate coupon on creation.
et: Aktiveeri kupong kohe

en: Activate the payment gateways that you want to make available to your customers by selecting them below.
et: Vali, milliseid makseviise kliendid saavad kasutada.

en: Active
et: Aktiivne

en: Add
et: Lisa

en: Add ALL sale products
et: Lisa KÕIK allahinnatud tooted

en: Add Custom Meta
et: Lisa Kohandatud meta

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add New Condition
et: Lisa uus tingimus

en: Add New Form Field
et: Lisa uus vormiväli

en: Add New Product
et: Lisa uus toode

en: Add New Tax Band
et: Lisa uus maksurühm

en: Add New Tax Rate
et: Lisa uus maks

en: Add To Cart
et: Lisa korvi

en: Add a buy now button
et: Lisa 'Osta kohe' nupp

en: Add an add to cart button
et: Lisa 'Lisa ostukorvi' nupp

en: Add more functionality to your e-Commerce site. Prices may be subject to change.
et: Lisa oma e-Kaubanduse lehele rohkem funktsionaalsus. Hinnad võivad muutuda.

en: Add new Form Set
et: Lisa uus vormikomplekt

en: Add new Product Tag
et: Lisa uus tootesilt

en: Add per product tax to tax percentage if product has a specific tax rate
et: Lisa tootepõhine maks tavamaksule kui tootel on tootepõhine maks

en: Add product
et: Lisa toode

en: Add quantity field to each product description
et: Lisa koguse väli iga toote kirjeldusse

en: Add sale products by category
et: Lisa allahinnatud tooted kategooria kaupa

en: Additional Description
et: Täiendav kirjeldus

en: Address
et: Aadress

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address:
et: Aadress:

en: Adds the 'How did you find out about us' drop-down option at checkout.
et: Lisab 'Kuidas sa meid leidsid' rippmenüü kassa lehele.

en: Adds the 'Share this link' item to the single products page.
et: Lisab 'Jaga seda linki' lingi toote detailvaate lehele.

en: Adds the 'Users who bought this also bought' item to the single products page.
et: Lisab 'Külastajad, kes ostsid selle, ostsid ka' toote detailvaate lehele

en: Adds the Facebook Like button on your single products page.
et: Lisab Facebooki Meeldib nupu toote detailvaate lehele

en: Admin Menu
et: Haldusmenüü

en: Admin Menu Widget
et: Haldusmenüü moodul

en: Admin Report
et: Halduri aruanne

en: Admin Settings
et: Halduri seaded

en: Advanced Settings
et: Täpsemad seaded

en: Advertising
et: Reklaam

en: All
et: Kõik

en: All Categories
et: Kõik kategooriad

en: All Product Tags
et: Kõik tootesildid

en: All Variations
et: Kõik variatsioonid

en: All services used if no services selected
et: Kui ühtegi teenust ei ole valitud kasutatakse kõiki

en: Allow users to comment on this Product.
et: Luba kasutajatel seda toodet kommenteerida.

en: Alt text for the product image, e.g. &#8220;Rockstar T-Shirt&#8221;
et: Alternatiivtekst toote pildile, näiteks &#8220;Rokkstaari T-särk&#8221;

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply On All Products
et: Rakenda kõikidele toodetele

en: Apply tax to Billing Address
et: Rakenda maksu arve aadressile

en: Apply tax to Shipping Address
et: Rakenda maksu transpordi aadressile

en: Apply tax when Billing Country is the same as Tax Rate
et: Rakenda maksu kui riik arve aadressil on sama, mis maksumääral

en: Apply tax when Billing and Shipping Country is the same as Tax Rate
et: Rakenda maksu kui riik arve ja transpordi aadressidel on sama, mis maksumääral

en: Apply tax when Shipping Country is the same as Tax Rate
et: Rakenda maksu, kui riik transpordi aadressil on sama, mis maksumääral

en: Apply to Shipping
et: Rakenda transpordile

en: Apply to current variations?
et: Rakend variatsioonidele?

en: At a Glance
et: Lühidalt

en: Australian Dollar
et: Austraalia dollar

en: Avg. Customer Rating
et: Keskmine klientide hinnang

en: Base City:
et: Baaslinn:

en: Base Country/Region
et: Baasriik/regioon

en: Base Zipcode/Postcode:
et: Baas postiindeks:

en: Begins with
et: Algab

en: Billing Details
et: Arve detailid

en: Billing State
et: Arve maakond

en: Both
et: Mõlemas

en: Bottom
et: Allosas

en: Bulk Actions
et: Masstegevused

en: Button Settings
et: Nupu seaded

en: Button Type
et: Nupu tüüp

en: Buy Now
et: Otsa kohe

en: Buy Now Button only works for Paypal Standard, please activate Paypal Standard to enable this option.
et: Otsa kohe nupp töötab ainult Paypal Standard-iga. Selle võimaluse kasutamiseks palun aktiveeri Paypal Standad.

en: Buyers Name:
et: Ostja nimi:

en: By %s
et: Autor: %s

en: By Default Display Comments on
et: Vaikimis näita kommentaare

en: By checking this box, the price rule you implement above will be applied to all variations that currently exist.  If you leave it unchecked, it will only apply to products that use this variation created or edited from now on.  Take note, this will apply this rule to <strong>every</strong> product using this variation.  If you need to override it for any reason on a specific product, simply go to that product and change the price.
et: Tehes linnukese siia kasti rakendatakse sinu tehtud hinnareegel kõikidele olemasolevatele variatsioonidele. Kui sa linnukest ei tee, siis rakendatakse see ainult toodetele, mis kasutavad seda variatsiooni alates nüüdsest. Pane tähele, et see rakendab reegli <strong>kõikidele</strong> toodetele, mis kasutavad seda variatsiooni. Kui sul on seda mõne üksiku toote puhul tarvis muuta, siis mine lihtsalt selle toote juurde ja muuda hinda.

en: Calculate Shipping Price
et: Arvuta transpordi maksumus

en: Cancel
et: Tühista

en: Cart Location
et: Ostukorvi asukoht

en: Catalog View
et: Kataloogivaade

en: Categories
et: Kategooriad

en: Category
et: Kategooria

en: Check MIME types on file uploads
et: Kontrolli MIME tüüpi failide üleslaadimisel

en: Check Out Form Fields updated.
et: Kassa vormiväljad on uuendatud.

en: Check or uncheck variation boxes and then click Update Variations to add or remove variations.
et: Variatsioonide lisamiseks või eemaldamniseks lisa või eemalda linnuke variatsioonide eest ja seejärel kliki Uuenda variatsioone

en: Checkout
et: Kassa

en: Checkout Page Settings
et: Kassa lehe seaded

en: Checkout Settings
et: Kassa seaded

en: Chile
et: Tšiili

en: Choose a downloadable file for this product:
et: Vali selle toote jaoks allalaaditav fail:

en: Choose a downloadable file for this variation
et: Vali sellele variatsioonile allalaaditav fail

en: Choosing "Yes" means that thumbnails are cropped to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
et: Valides "Jah" tähendab, et pisipildid lõigatakse täpselt mõõtu (tavaliselt on pisipildid aga proportsionaalsed)

en: City
et: Linn

en: Clear cart
et: Tühjenda korv

en: Click Here
et: Kliki siia

en: Click to download
et: Kliki allalaadimiseks siia

en: Closed Order
et: Tellimus suletud

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Comment Settings
et: Kommentaari seaded

en: Commercial Address
et: Kaubanduslik aadress

en: Complete this form to include a personalized message with your purchase.
et: Täida see vorm, et lisada sellele ostule personaalne sõnum.

en: Confirm Payment
et: Kinnita makse

en: Contains
et: Sisaldab

en: Continue Shopping
et: Jätka ostlemist

en: Cost before shipping:
et: Maksumus enne transporti

en: Could not insert product into the database
et: Ei suutnud sisestada toodet andmebaasi

en: Could not update product in the database
et: Ei suutnud uuendada toodet andmebaasis

en: Country
et: Riik

en: Coupon
et: Kupong

en: Coupon Code
et: Kupongi kood

en: Coupon is not valid.
et: Kupong on kehtiv.

en: Coupons
et: Kupongid

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Crop Thumbnails
et: Lõika pisipilte

en: Currency Converter
et: Valuutakonverter

en: Currency Settings
et: Valuuta seaded

en: Currency Sign Location
et: Valuuta sümboli paigutus

en: Currency Type
et: Valuuta tüüp

en: Currency type
et: Valuuta tüüp

en: Current Month
et: Käesolev kuu

en: Custom Messages
et: Kohandatud teated

en: Custom Meta
et: Kohandatud Meta-andmed

en: Custom Tax Band
et: Kohandatud maksurühm

en: Customer Details
et: Kliendi andmed

en: Customer Type
et: Kliendi tüüp

en: Date
et: Kuupäev

en: Deactivate coupon after it has been used.
et: Kupongit saab kasutada vaid ühe korra. Kui seda on 1 kord kasutatud, lülitatakse kupong välja.

en: Dear CustomerWe are pleased to advise you that your order has been updated and your downloads are now active.Please download your purchase using the links provided below.[download_links]Thank you for your custom.
et: Hea klient! Meil on hea meel teatada, et sinu tellimus on vastu võetud ja sinu allalaaditavad failid on nüüd aktiivsed. Palun lae oma ostetud fail(id) alla alljärgnevatelt linkidelt.[downlaod_links]Aitäh teile!

en: Decimal separator
et: Kümnendike eraldaja

en: Default Product Group Thumbnail Size
et: Vaikimisi tootegrupi pisipildi suurus

en: Default Product Thumbnail Size
et: Vaikimisi pisipildi suurus

en: Default View
et: Vaikimisi vaade

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Image
et: Kustuta pilt

en: Delete this log
et: Kustuta see logi

en: Delivery State
et: Tarne maakond

en: Description
et: Kirjeldus

en: Destination Type
et: Sihtpunkti tüüp

en: Details
et: Detailid

en: Disable link in Title
et: Lülita tiitlis viide välja

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Discount
et: Allahindlus

en: Discounted Price
et: Allahinnatud hind

en: Display "+ Postage & Tax"
et: Näita "+ postitus & maksud"

en: Display "Add To Cart" Button
et: Näita "Lisa korvi" nuppu

en: Display "More Details" Button
et: Näita "Rohkem infot" nuppu

en: Display Cross Sales
et: Näita ristmüüki

en: Display Description
et: Näita kirjeldust

en: Display Facebook Like
et: Näita Facebooki Meeldib nuppu

en: Display Fancy Purchase Notifications
et: Näita vinget ostuteavet

en: Display How Customer Found Us Survey
et: Näita 'Kuidas klient meid leidis' - uuringut

en: Display Name
et: Väljapaneku nimi

en: Display Variations
et: Näita variatsioone

en: Display per item shipping
et: Näita transpordi maksumust eseme kohta

en: Disregard Shipping for this Product
et: Eira sellel tootel transporti

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Don't have an API login/ID ?
et: Sul ei ole API kasutajat/ID-d?

en: Donation
et: Annetus

en: Donations Widget
et: Annetuste moodul

en: Download CSV
et: Lae alla CSV

en: Downloads Left
et: Allalaadimisi järgi

en: Draft
et: Mustand

en: Drag &amp; Drop
et: Lohista järjekorda

en: DropShop
et: DropSHop

en: E-mail
et: Email

en: Edit
et: Muuda

en: Edit &#8220;%s&#8221;
et: Muuda &#8220;%s&#8221;

en: Edit Tag
et: Muuda silti

en: Edit Variation
et: Muuda variatsiooni

en: Edit this product
et: Muuda seda toodet

en: Enable Comments
et: Luba kommentaarid

en: Enable Free Shipping Discount
et: Luba Tasuta Transpordi allahindlus

en: Enable Shipping Same as Billing Option:
et: Luba "Transpordi aadress on sama, mis arve aadress" valik:

en: Ends with
et: Lõpeb

en: Enter coupon code
et: Sisesta kupongi kood

en: Enter the payment instructions that you wish to display to your customers when they make a purchase
et: Sisesta siia maksmise juhtnöörid, mida sooviksid ostu tegevatele klientidele näidata.

en: Enter your API Username and API Key below.
et: Sisesta oma API kasutajanimi ja API võti allpool.

en: Enter your API name and key to release it from an old site that you no longer use.
et: Sisesta oma API nimi ja võti, et vabastada nad lehelt, mida sa enam ei kasuta.

en: Enter your email address
et: Sisesta oma emaili aadress

en: Euro
et: euro

en: Existing Customer
et: Olemasolev klient

en: Expiry
et: Lõpp

en: External Link
et: Väline link

en: External Link Target
et: Välise viite sihtmärk

en: External Link Text
et: Välise viite sihtmärk

en: External Shipping Calculators
et: Välised transpordikalkulaatorid

en: Featured
et: Esiletõstetud

en: File Names
et: Failiniimed

en: File(s) attached:
et: Lisatud fail(id):

en: Filter
et: Filtreeri

en: Final Total
et: Lõppsumma

en: Financial Year End
et: Majandusaasta lõpp

en: First Name
et: Eesnimi

en: Fix Product Group Permalinks
et: Paranda Tootegruppide püsiviited

en: Flat Rate Settings
et: Fikseeritud transpordi hinna seaded

en: For More Information
et: Rohkemaks informatsiooniks

en: For example, this is where you the Shop Owner might enter your bank account details or address so that your customer can make their manual payment.
et: Näiteks siia võid sa poe omanikuna sisestada oma pangakonto andmed või aadressi, nii et kliendid saaksid ka käsitsi makseid teha.

en: For more information visit our documentation page.
et: Täpsema informatsiooni jaoks külasta meie dokumentatsiooni.

en: Force users to use SSL
et: Sunni kasutajaid kasutama SSLi

en: Form Fields
et: Vormiväljad

en: France
et: Prantsusmaa

en: Free shipping
et: Tasuta transport

en: From
et: Saatja

en: Full Size
et: Täissuurus

en: GST/Tax Rate
et: GST/VAT/Maksumäär

en: Gallery Thumbnail Image Size
et: Galerii pisipildi suurus

en: General Settings
et: Üldised seaded

en: Getshopped News
et: Getshopped Uudised

en: Go Back
et: Mine tagasi

en: Go to Checkout
et: Kassasse

en: Great Britain
et: Suurbritannia

en: Grid View
et: Ruudustik

en: Heading
et: Pealkiri

en: Height
et: Kõrgus

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Help on finding the Account ID
et: Kuidas leida oma konto ID

en: Here you can customise the forms to be displayed in your checkout page. The checkout page is where you collect important user information that will show up in your purchase logs i.e. the buyers address, and name...
et: Siin saad kohandada vorme, mida näidatakse kassa lehel. Kassa leht on koht, kus kasutajalt küsitakse kõik oluline informatsioon. Seda infot on näha ostulogides. Näiteks ostja aadress, nimi jne...

en: Hide "Add to cart" button
et: Peida "Lisa korvi" nupp

en: Hong Kong Dollar
et: Hong Kongi dollar

en: How User Found Us:
et: Kuidas kasutaja meid leidis:

en: How did you find us
et: Kuidas sa meid leidsid

en: Hungary
et: Ungari

en: I have limited stock for this Product
et: Seda toodet on piiratud koguses

en: Iceland
et: Island

en: Iceland Krona
et: Islandi kroon

en: If price is
et: Kui hind on

en: If stock runs out, this Product will not be available on the shop unless you untick this box or add more stock.
et: Kui see toode saab laost otsa, ei saa seda toodet poest osta seni, kuni seda linnukest ära ei võeta ja uut kogust lattu ei lisata.

en: If this Product runs out of stock set status to Unpublished & email site owner
et: Kui see toode saab laost otsa peida toode ja teavita emailiga lehe omanikku

en: If weight is
et: Kui kaal on

en: If yes then you must also turn on the wordpress option "Any one can register"
et: Kui jah, siis see lülitab sisse ka Wordpressi valiku "Igaüks võib registreeruda"

en: If you are based in America then you need to set your own Zipcode for UPS and USPS to work. This should be the Zipcode for your Base of Operations.
et: Kui sa oled Ameerikas, siis pead sa sisestama oma postiindeksi selleks, et UPS ja USPS saaksid töötada. See peaks olema sinu ettevõtte põhiasukoha postiindeks.

en: If you are only selling digital downloads, you should select no to disable the shipping on your site.
et: Kui sa müüd ainult digitaalseid tooteid, siis vali "Ei", et transport välja lülitada.

en: If you do not wish to ship to a particular region, leave the field blank. To offer free shipping to a region, enter 0.
et: Kui sa ei tarni kaupa mõnda konkreetsesse piirkonda, siis jäta väli tühjaks. Kui tahad pakkuda mõnda piirkonda tasuta transporti, sisesta 0.

en: Image
et: Pilt

en: In Category
et: kategoorias

en: Incomplete Sale
et: Poolik müük

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Insert
et: Sisesta

en: IntenseDebate Account ID
et: IntenseDebate konto ID

en: Internal Shipping Calculators
et: Sisemised transpordikalkulaatorid

en: International Shipping Fee
et: Rahvusvahelise transpordi maksumus

en: Invalid Image parameters
et: Vigased pildi parameetrid

en: Invalid Taxonomy
et: Vigane taksonoomia

en: Iran
et: Iraan

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Is equal to
et: On võrdne

en: Is greater than
et: On suurem kui

en: Is less than
et: On väiksem kui

en: Israel
et: Iisrael

en: Israeli New Shekel
et: Iisraeli uus seekel

en: Italy
et: Itaalia

en: Item Number
et: Artikli number

en: Item name
et: Esemen nimi

en: Item quantity
et: Eseme kogus

en: Items Ordered
et: Tellitud esemed

en: Japan
et: Jaapan

en: Japanese Yen
et: Jaapani jeen

en: Job Dispatched
et: Töösse antud

en: Kenya
et: Keenia

en: Korea, North
et: Põhja-Korea

en: Korea, South
et: Lõuna-Korea

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Label
et: Etikett

en: Label Description
et: Etiketi kirjeldus

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: Last Name
et: Perenimi

en: Latest Products
et: Viimased tooted

en: Latest Products Widget
et: Viimaste toodete moodul

en: Liberia
et: Libeeria

en: Liberian Dollar
et: Libeeria dollar

en: Libya
et: Liibüa

en: Life Number
et: Elu number

en: Lightbox script to use
et: Lightboxi kood, mida kasutada

en: List View
et: Nimekirja vaade

en: Lithuania
et: Leedu

en: Lithuanian Litas
et: Leedu litt

en: Loading...
et: Laen...

en: Local Shipping Fee
et: Riigisisese transpordi maksumus

en: Lock downloads to IP address
et: Lukusta allalaadimised IP aadressile

en: Looks like you're running an older version of WordPress, you need to be running at least WordPress 3.0 to use WP e-Commerce 3.8
et: Näib, et kasutad Wordpressi vanemat versiooni. WP e-Commerce 3.8 kasutamiseks peaks sul olema vähemalt Wordpress 3.0

en: MP3 Player
et: MP3 mängija

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Manage Product Images
et: Halda toote pilte

en: Manual
et: Käsitsi paigaldatud

en: Mark as Featured
et: Märgi esiletõstetuks

en: Marketing Section
et: Turunduse sektsioon

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mauritius
et: Mauriitius

en: Max Upload Size
et: Maksimaalne faili suurus

en: Max downloads per file
et: Maksimaalselt allalaadimisi faili kohta

en: Members Only Module
et: Members Only moodul

en: Members and Capabilities
et: Liikmed ja võimalused

en: Money and Payment
et: Raha ja maksed

en: More Details
et: Rohkem andmeid

en: Name
et: Nimi

en: New Product Tag Name
et: Uue tootesildi nimi

en: New Variation Name
et: Uue variatsiooni nimi

en: NextGen Gallery Buy Now Buttons
et: NextGen galerii Osta kohe nupud

en: No
et: Ei

en: No Category
et: Kategooriat ei ole

en: No Image
et: Pilti pole

en: No Parent
et: Ülemat ei ole

en: No Product
et: Toodet pole

en: No Tags
et: Silte pole

en: No Tax Bands Setup. Set Tax Bands up in <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Settings &gt; Taxes</a>
et: Maksurühmasid ei ole seadistatud. Seadista maksurühmad siin <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Seaded &gt; Maksud</a>

en: No Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
et: Ühtegi teemafaili ei liigutatud sinu Wordpressi teema kausta.

en: No transactions for this month.
et: Sellel kuul ei ole ühtegi tehingut toimunud.

en: None
et: Ühtegi

en: Note: Tax Bands do not take affect when product prices are tax exclusive.
et: Märkus: Maksurühmad ei rakendata kui toodete hinnad ei sisalda makse.

en: Notes:
et: Märkused:

en: Notify site owner and unpublish this Product if stock runs out
et: Kui toode saab laost otsa, peida see ja saada lehe omanikule teade

en: Number of Products
et: Toodete arv

en: Number of Products to be displayed in the slider.
et: Kui palju tooteid liuguril näidata.

en: Number of products per Page:
et: Tooteid ühel lehel:

en: Number of products to show:
et: Kui palju tooteid näidata:

en: One or more of this products variations are out of stock.
et: Üks või mitu selle toote variatsiooni on laost otsas.

en: Oops, there is nothing in your cart.
et: Oih. Tundub, et su ostukorv on tühi.

en: Order | Orders
et[0]: Telli

en: Order Details
et: Tellimuse detailid

en: Order Pending: Payment Required
et: Tellimus ootel: vajalik maksmine

en: Order Received
et: Tellimus vastu võetud

en: Order Status
et: Tellimuse staatus

en: Order Status:
et: Tellimuse staatus:

en: Packaging
et: Pakkimine

en: Packing Slip
et: Pakkesedel

en: Page
et: Leht

en: Page Number position
et: Lehekülje numbri asukoht

en: Pages:
et: Lehed:

en: Pagination settings
et: Lehekülgedeks jaotamise seaded

en: Parent Variation
et: Ülemvariatsioon

en: Parent Variations:
et: Ülemvariatsioonid:

en: Password
et: Parool

en: Password:
et: Parool:

en: Payment Declined
et: Makse tagasi lükatud

en: Payment Method
et: Makseviis

en: Payment Method:
et: Makseviis:

en: Payment Type
et: Maksetüüp

en: People can use this RSS feed to keep up to date with your product list.
et: Inimesed saavad RSSi kasutades hoida end sinu tootenimekirjaga kursis.

en: People who bought this item also bought
et: Inimesed, kes ostsid selle, ostsid ka

en: Personalisation Options
et: Isikupärastamise valikud

en: Personalize Your Product
et: Isikupärasta seda toodet

en: Philippines
et: FIlipiinid

en: Phone
et: Telefon

en: Phone:
et: Telefon:

en: Please Select A Payment Gateway
et: Palun vali makseviis

en: Please agree to the terms and conditions, otherwise we cannot process your order.
et: Palun nõustu tingimustega, sest muidu ei saa me su tellimust vastu võtta.

en: Please choose a country below to calculate your shipping costs
et: Transpordikulude arvutamiseks vali altpoolt oma riik

en: Please enter a Zipcode and click calculate to proceed
et: Palun sisesta postiindeks ja kliki 'Arvuta'

en: Please enter a valid address
et: Palun sisesta kehtiv aadress

en: Please enter a valid email address
et: Palun sisesta kehtiv emaili aadress

en: Please enter a valid name
et: Palun sisesta oma nimi

en: Please enter a valid phone number
et: Palun sisesta kehtiv telefoninumber

en: Please enter a valid surname
et: Palun sisesta oma perenimi

en: Please enter your town or city.
et: Palun sisesta oma linn või asula

en: Please provide a Zipcode and click Calculate in order to continue.
et: Jätkamiseks sisesta postiindeks ja kliki 'Arvuta'

en: Please provide for more accurate rates
et: Palun sisesta, et saada täpsemaid hindasid

en: Please refrain from uploading images larger than <strong>%d x %d</strong> pixels
et: Palun ära lae üles pilte, mis on suuremad kui <strong>%d x %d</strong> pikslit

en: Please review your order
et: Palun vaata oma tellimus üle

en: Please select
et: Palun vali

en: Please select your country from the list.
et: Palun vali nimekirjast oma riik.

en: Please visit our shop
et: Palun külasta meie poodi

en: Postage &amp; Tax
et: Postitus &amp; maksud

en: Postal Code
et: Postikood

en: Premium Upgrades
et: Täiendavad Lisad

en: Presentation Settings
et: Esitluse seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview &#8220;%s&#8221;
et: Eelvaatle &#8220;%s&#8221;

en: Price
et: Hind

en: Price Control
et: Hind

en: Price Range
et: Hinnavahemik

en: Price Range Widget
et: Hinnavahemiku moodul

en: Price: %s and above.
et: Hind: %s ja rohkem.

en: Product
et: Toode

en: Product Categories
et: Tootekategooriad

en: Product Category
et: Toote kategooria

en: Product Code
et: Tootekood

en: Product Display
et: Toodete paigutus (vaade)

en: Product Donations
et: Toote annetused

en: Product Grouping Widget
et: Tootegruppide moodul

en: Product Groups Only (All products displayed)
et: Ainult tootegrupid (näidatakse kõiki tooteid)

en: Product Groups/Products Display
et: Tootegruppide/toodete paigutus (vaade)

en: Product Image Gallery
et: Toote pildigalerii

en: Product Images
et: Toote pildid

en: Product Options
et: Toote seaded

en: Product Page Settings
et: Toodete lehe seaded

en: Product Search Tags
et: Toote otsingusildid

en: Product Settings
et: Toote seaded

en: Product Slider
et: Tooteliugur

en: Product Specials
et: Eripakkumised

en: Product Specials Widget
et: Eripakkumiste moodul

en: Product Specific Tax
et: Tootepõhine maks

en: Product Tags
et: Toote sildid

en: Product Tags Widget
et: Tootesiltide moodul

en: Product Tracking Email
et: Toote jälgimise email

en: Product in stock
et: Toode on laos

en: Product not in stock
et: Toodet ei ole laos

en: Product prices are tax exclusive - add tax to the price during checkout
et: Toodete hinnad on maksudeta - maksud lisatakse hinnale kassas

en: Product prices are tax inclusive - during checkout the total price doesn't increase but tax is shown as a line item
et: Toodete hinnad on maksudega - kassas toodete hinnad ei muutu, küll aga näidatakse eraldi real maksude suurust

en: Products
et: Tooted

en: Products Page
et: Toodete leht

en: Products Per Row
et: Tooteid real

en: Products in this category use the billing address to calculate shipping
et: Selles kategoorias olevate toodete puhul kasutatakse transpordi maksumuse arvutamiseks arve aadressi.

en: Publish
et: Avalda

en: Published
et: Avaldatud

en: Purchase
et: Osta

en: Purchase #
et: Ostu #

en: Purchase History
et: Ostude ajalugu

en: Purchase Log Date:
et: Ostulogi kuupäev:

en: Purchase Log Email
et: Ostulogi email

en: Purchase Number:
et: Ostu number:

en: Purchase Receipt
et: Ostuarve

en: Purchase Receipt - Reply Address
et: Ostuarve - vastuse aadress

en: Purchase Receipt - Reply Name
et: Otsuarve - vastuse nimi

en: Purchase Report
et: Ostuaruanne

en: Purchase unavailable options
et: Osta mittesaadavalolevaid valikuid

en: Qatar
et: Katar

en: Qty
et: Kogus

en: Quantity
et: Kogus

en: Quantity In Cart
et: Kogus ostukorvis

en: Quantity:
et: Kogus:

en: Quick Edit
et: Kiirredaktor

en: RSS Address
et: RSSi aadress

en: RSS Feed Address
et: RSS voo aadress

en: Receipt has been resent
et: Tšekk saadeti uuesti

en: Release downloads locked to this IP address %s
et: Vabasta allalaadimised, mis on selle IP aadressiga lukustatud (%s)

en: Remember me
et: Pea mind meeles

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove this record
et: Eemalda see kirje

en: Replace Page Title With Product/Category Name
et: Asenda lehe tiitel toote/kategooria nimega

en: Replace tax percentage with product specific tax rate
et: Asenda tavamaks tootepõhise maksuga

en: Resend Receipt to Buyer
et: Saada Tšekk kasutajale uuesti

en: Reset API Key
et: Lähtesta API võti

en: Residential Address
et: Isiklik aadress

en: Revenue
et: Tulu

en: Review and purchase
et: Vaata üle ja osta

en: SKU
et: Laoühik

en: Sale
et: Allahindlus

en: Sale Price
et: Allahinnatud hind

en: Sale Products:
et: Allahinnatud tooted:

en: Sales
et: Müük

en: Sales Summary
et: Müügikokkuvõte

en: Sales by Month
et: Müük kuude lõikes

en: Sales by Quarter
et: Müük kvartali lõikes

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Save
et: Salvesta

en: Save Changes
et: Salvesta muutused

en: Save Profile
et: Salvesta profiil

en: Saved
et: Salvestatud

en: Scheduled
et: Planeeritud

en: Search Logs
et: Otsi logidest

en: Search Products
et: Otsi toodetest

en: Search Variations
et: Otsi variatsioonidest

en: Select Category
et: Vali kategooria

en: Select Category:
et: Vali kategooria:

en: Select a Form Set
et: Vali vormikomplekt

en: Select a Product
et: Vali toode

en: Select a file from your computer to include with this purchase.
et: Vali oma arvutist fail, mille selle ostuga kaasa tahad panna.

en: Select an MP3 file to upload as a preview
et: Vali näidiseks kasutatav MP3 arvutist

en: Select the category you would like to display with a Shortcode.
et: Vali kategooria, mida sa sooviksid lühikoodiga näidata.

en: Select the number of products you would like to display per page.
et: Vali, kui palju tooteid korraga ühel lehel näidata

en: Select the product you would like to create a shortcode for.
et: Vali toode, millele soovid lühikoodi teha.

en: Select what product category you want to display on the products page
et: Vali, millist tootekategooriat soovid näidata toodete lehel

en: Select your primary business location.
et: Vali oma ettevõtte põhiasukoht.

en: Settings
et: Seaded

en: Settings successfully updated.
et: Seadeid uuendati edukalt

en: Seychelles
et: Seišellid

en: ShipWire Email
et: ShipWire email

en: ShipWire Password
et: ShipWire parool

en: ShipWire Settings
et: ShipWire seaded

en: Shipping
et: Transport

en: Shipping Method:
et: Transpordimeetod:

en: Shipping Modules
et: Transpordi moodulid

en: Shipping Option:
et: Transpordi valik:

en: Shipping Options
et: Transpordi valikud

en: Shipping Price
et: Transpordi hind

en: Shipping Status:
et: Transpordi staatus:

en: Shop Settings
et: Poe seaded

en: Shopping Cart
et: Ostukorv

en: Shopping Cart Settings
et: Ostukorvi seaded

en: Shopping Cart Widget
et: Ostukorvi moodul

en: Shortcode:
et: Lühikood:

en: Shortcodes and Template Tags
et: Lühikoodid ja mallide koodijupid

en: Show Advanced Search
et: Näita täppisotsingut

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Show All Products
et: Näita kõiki tooteid

en: Show Breadcrumbs
et: Näita leivapuru

en: Show Categories
et: Näita kategooriaid

en: Show Description
et: Näita kirjeldust

en: Show Dropshop on every page
et: Näita Dropshop'i igal lehel

en: Show Dropshop only on product page
et: Näita Dropshop'i igal lehel

en: Show Product Ratings
et: Näita toodete hinnanguid

en: Show Search
et: Näita otsingut

en: Show Share This (Social Bookmarks)
et: Näita "Jaga seda" (sotsiaalsed järjehoidjad)

en: Show Stock Availability
et: Näita laoseisu

en: Show Subcategory Products in Parent Category
et: Näita alamkategooria tooteid ülemkategooria lehel

en: Show Thumbnail Gallery
et: Näita pisipiltide galeriid

en: Show Thumbnails
et: Näita pisipilte

en: Show images only
et: Näita ainult pilte

en: Show list of product categories
et: Näita nimekirja tootekategooriatest

en: Singapore
et: Singapur

en: Singapore Dollar
et: Singapuri dollar

en: Single Product Image Size
et: Toote detailvaate pildi siirus

en: Sliding Product Groups (1 product per page)
et: Liuglevate toodete grupid (1 toode lehe kohta)

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomoni Saared

en: Solomon Islands Dollar
et: Saalomoni Saarte dollar

en: Somali Shilling
et: Somaali šilling

en: Somalia
et: Somaalia

en: Some Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
et: Mõningad teemafailid liigutati sinu Wordpressi teema kausta.

en: Sorry, but this variation is out of stock.
et: Vabandame, see variatsioon on laost otsas.

en: Sorry, but you cannot add zero items to your cart
et: Vabandust, korvi lisamiseks peaks toote kogus olema suurem kui 0

en: Sorry, for some reason, we couldn't duplicate this product because it could not be found in the database, check there for this ID:
et: Vabandust, mingil põhjusel ei suutnud me seda toodet paljundada. Toodet ei olnud andmebaasis. Kontrolli palun selle ID järgi:

en: Sorry, online ordering is unavailable to this destination and/or weight. Please double check your destination details.
et: Vabandame, aga antud asukohta ja/või kaaluga ei ole internetist võimalik tellida. Palun kontrolli oma asukohta andmeid.

en: Sorry, sold out!
et: Vabandame, välja müüdud!

en: Sort Product By
et: Järjesta tooted

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: Spain
et: Hispaania

en: Start
et: Algus

en: State
et: Maakond

en: Status
et: Staatus

en: Stock
et: Ladu

en: Stock Control
et: Lao seaded

en: Stock Keeping Unit
et: Laoühik

en: Stock Qty
et: Kogus laos

en: Store
et: Pood

en: Store Debug
et: Poe veaotsing

en: Store Sales
et: Poe müük

en: Store Settings
et: Poe seaded

en: Store Update
et: Poe uuendus

en: Store Upgrades
et: Poe täiendused

en: Subtotal amount
et: Vahesumma

en: Sudan
et: Sudaan

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Swedish Krona
et: Rootsi kroon

en: Swiss Franc
et: Šveitsi frank

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: Syrian Pound
et: Süüria nael

en: Table Rate Price
et: Koguselised allahindlused

en: Tags can be used
et: Silte saab kasutada

en: Taiwan Dollar
et: Taiwani dollar

en: Tajik Ruble
et: Tadžiki rubla

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Tanzanian Shilling
et: Tansaania šilling

en: Target Market Restrictions
et: Sihtturgude piirangud

en: Target Markets
et: Sihtturud

en: Tax
et: Maks

en: Tax Bands
et: Maksurühmad

en: Tax Included
et: Sisaldab makse

en: Tax Logic
et: Maksuloogika

en: Tax Rates
et: Maksud

en: Tax Settings
et: Maksu seaded

en: Taxes
et: Maksud

en: Taxes are not enabled. See <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Settings &gt; Taxes</a>
et: Maksud on välja lülitatud. Vaata <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Seaded &gt; Maksud</a>

en: Terms and Conditions
et: Tingimused

en: Test Mode Enabled:
et: Testimine sisse lülitatud:

en: Text
et: Tekst

en: Textarea
et: Tekjstiväli

en: Thai Baht
et: Tai baht

en: Thailand
et: Tai

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page.All prices include tax and postage and packaging where applicable.You ordered these items:%product_list%%total_shipping%%total_price%
et: Aitäh, et oststid meie poest %shop_name%. Transporti vajavad esemed kontrollitakse üle ja saadetakse teele niipea kui võimalik, allalaaditavad failid on allalaadimiseks juba valmis (kasuta linke kirja lõpus). Kõik maksud, postitus- ja pakkimiskulud sisalduvad hindades. Sa tellisid järgnevad esemed:%product_list%%total_shipping%%total_price%

en: Thank you, your purchase is pending, you will be sent an email once the order clears.
et: Aitäh! Sinu tellimus on ootel. Sulle saadetakse email kui tellimus vast võetakse.

en: Thanks, the coupon has been added.
et: Aitäh, kupon on lisatud.

en: Thanks, the purchase log record has been deleted
et: Aitäh, ostulogi kirje on kustutatud.

en: Thanks, the themes have been copied.
et: Aitäh, teemafailid on kopeeritud.

en: Thanks, you have made a succesful backup of your theme.  It is located at the URL below.  Please note each backup you create will replace your previous backups.
et: Aitäh, sa tegid oma teemast edukalt tagavarakoopia. See on kättesaadav alltoodud asukohas. Palun pane tähele, et iga tagavarakoopia, mille sa lood, asendab eelmised tagavarakoopiad.

en: Thanks, your changes have been saved.
et: Aitäh, sinu muudatused on salvestatud.

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
et: Sihtturgude võimalus ei ole saadaval kuna sinu serveril on installeeritud Suhosin PHP laiendus. Kui sul on tarvis kasutada Sihtturge, siis pead Suhosin PHP laienduse välja lülitama. Kui sa ei saa seda teha, siis pead lahenduse leidmiseks võtma ühendust oma serveriteenuse pakkujaga.

en: The Transaction was successful
et: Tehing oli edukas

en: The administrator has unlocked your file
et: Haldaja on sinu faili lahti likustanud

en: The following shipping modules all need cURL which is not installed on this server, you may need to contact your web hosting provider to get it set up.
et: Järgnevad transpordimoodulid vajavad kõik PHP cURL laiendust. Sinu serveris ei ole seda laiendust paigaldatud. Võta palun ühendust oma serveriteenusepakkujaga, kes peaks sul aitama selle paigaldada.

en: There are no files attached to this product.  Upload a new file or select from other product files.
et: Sellele tootele ei ole lisatud ühtegi faili. Lae üles uus fail või vali fail olemasolevate toodete failide seast.

en: There are no products in this group.
et: Selles grupis ei ole tooteid.

en: There are no purchase logs for your selection, please try again.
et: Sinu valikule vastavaid ostulogisid ei ole, palun proovi uuesti.

en: There have not been any purchases yet.
et: Veel ei ole toimunud ühtegi ostu.

en: There is a problem with your PayPal account configuration, please contact PayPal for further information.
et: Sinu PayPali konto seadetega on probleem. Palun võta PayPaliga ühendust, et uurida, milles asi.

en: There was a problem connecting to the payment gateway.
et: Makselahendusega ühendamisel tekkis probleem.

en: These notes are only available here.
et: Need märkused on näha vaid siin.

en: This Product has variations, to edit the quantity please use the Variation Controls below.
et: Sellel tootel on variatsioone, hinna muutmiseks kasuta palun Variatsioonide seadeid allpool.

en: This adds a paypal buy now button for the product selected, this will take your customer straight to PayPal.
et: See lisab valitud tootele Paypali 'Osta kohe' nupu, mis viib kliendi otse Paypali lehele.

en: This adds an add to cart button for the product selected.
et: See lisab valitud tootele ostukorvi lisamise nupu

en: This can cause warnings for your users if you do not have a properly configured SSL certificate
et: See võib tähendada, et kasutajad, kellel ei ole korrektne SSL sertifikaat, näevad hoiatusi

en: This category requires additional checkout form fields
et: See kategooria nõuab kassas täiendavaid vormiväljasid

en: This coupon affects each product at checkout.
et: Kupong kehtib kassas kõikidele toodetele.

en: This download is no longer valid, Please contact the site administrator for more information.
et: Seda faili enam alla laadida ei saa. Palun kontakteeru lehe haldajaga, et saada rohkem infot.

en: This is a description
et: See on kirjeldus

en: This is a donation, checking this box populates the donations widget.
et: See on annetus. Tehes siia linnukese, täidetakse annetuste moodul.

en: This product has no available stock
et: Sellel tootel ei ole laos saadavalolevat kogust

en: This product has sold out.
et: Toode on välja müüdud.

en: This users cart was empty
et: Selle kasutaja korv oli tühi

en: This will add all your products you have on sale from the selected category
et: See lisab kõik allahinnatud tooted valitud kategooriast siia lehele

en: This will add all your products you have on sale to the page
et: See lisab kõik sinu allahinnatud tooted siia lehele

en: This will add the selected product to your page.
et: See lisab valitud toote sinu lehele.

en: This will be the Email address that the Purchase Reciept is sent to.
et: See on emaili aadress, kuhu ostuarve saadetakse.

en: Thousands and decimal separators
et: Tuhandike ja kümnendike eraldajad

en: Thousands separator
et: Tuhandike eraldaja

en: Thumbnail Settings
et: Pisipiltide seaded

en: Thumbnail&nbsp;Size
et: Pisipildi&nbsp;suurus

en: Thumbnails regenerated.
et: Pisipildid genereeriti uuesti.

en: Time Uploaded
et: Üleslaadimise aeg

en: Title:
et: Tiitel:

en: To configure a payment module select one on the left.
et: Maksemooduli seadistamiseks vali üks neist vasakult.

en: To configure a shipping module select one on the left.
et: Transpordimooduli seadistamiseks vali üks neist vasakult.

en: To enable shipping in WP e-Commerce you must select which shipping methods you want to enable on your site.<br /> If you want to use fixed-price shipping options like "Pickup - $0, Overnight - $10, Same day - $20, etc." you can download a WordPress plugin from plugins directory for <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce-fixed-rate-shipping/">Simple shipping</a>. It will appear in the list as "Fixed rate".
et: WP e-Kaubanduses transpordi kasutamiseks pead sa valima, milliseid transpordimeetoteid sa tahad kasutada..<br /> Kui sa tahad kasutada fikseeritud hinnaga transporti "Järeletulemisega - $0, Järgmiseks päevaks - $10, Samaks päevaks - $20, jne.", siis saad tõmmata endale WordPressi plugina pluginate kataloogist <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce-fixed-rate-shipping/">Simple shipping</a>. See ilmub nimekirjas nii: "Fikseeritud hind".

en: To import your products into <a href="http://www.google.com/merchants/" target="_blank">Google Merchant Centre</a> so that they appear within Google Product Search results, sign up for a Google Merchant Centre account and add a scheduled data feed with the following URL:
et: Oma toodete importimiseks <a href="http://www.google.com/merchants/" target="_blank">Google Merchant Centre-sse</a>, nii, et nad ilmuvad Google Product Search (tooteotsingu) tulemustes, loo endale Google Merchant Centre konto ja lisa planeeritud andmevoog järgneva aadressiga:

en: Top
et: Ülaosas

en: Total
et: Kokku

en: Total Income
et: Sissetulek kokku

en: Total Price
et: Hind kokku

en: Total Shipping
et: Transport kokku

en: Total quantity
et: Kogus kokku

en: Total:
et: Kokku:

en: Track & Trace means you may track the progress of your parcel with our online parcel tracker, just login to our website and enter the following Tracking ID to view the status of your order.
    
    Tracking ID: %trackid%
et: Jälgi & Jälita tähendab, et sa saad jälgida oma saadetist meie veebipõhise saadetise jälgijaga. Lihtsalt logi meie lehele sisse ja sisesta alljärgnev Jälgimise ID. Nii näed oma tellimuse staatust.
    
    Jälgimise ID: %trackid%

en: Track History:
et: Jälgi ajalugu:

en: Track and Trace settings
et: Jälgimise seaded

en: Tracking Email Message
et: Jälgimise emaili sõnum

en: Tracking Email Subject
et: Jälgimise emaili teema

en: Tracking ID
et: Jälgimise ID

en: Tracking ID:
et: Jälgimise ID:

en: Transaction ID
et: Tehingu ID

en: Transaction Id
et: Tehingu ID

en: Transaction Results
et: Tehingu tulemus

en: Trash
et: Prügi

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Tunisian Dollar
et: Tuneesia dollar

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkmenistan
et: Türkmenistaan

en: Turn tax on
et: Lülita maks sisse

en: UPS Account #
et: UPS konto #

en: UPS Letter
et: UPS kiri

en: UPS Password
et: UPS parool

en: UPS Username
et: UPS kasutajanimi

en: UPS XML API Key
et: UPS XML API võti

en: US Dollar
et: USA dollar

en: Uganda Shilling
et: Uganda šilling

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Uncategorized
et: Kategooriata

en: Unmark as Featured
et: Märgi tavaliseks

en: Unpublished
et: Peidetud

en: Update
et: Uuenda

en: Update &raquo;
et: Uuenda &raquo;

en: Update Coupon
et: Uuenda kupongi

en: Update Page URLs
et: Uuenda lehtede URL-e

en: Update Store
et: Uuenda poodi

en: Update Tag
et: Uuenda silti

en: Update Variation
et: Uuenda variatsiooni

en: Update Variations &rarr;
et: Uuenda variatsioone &rarr;

en: Update WP e-Commerce
et: Uuenda WP e-Commerce'i

en: Updating
et: Uuendan

en: Updating cart...
et: Uuendan korvi...

en: Upgrades
et: Täiendused

en: Upload Image%s
et: Lae pilt üles%s

en: Upload New File
et: Lae üles uus fail

en: Upload a File
et: Lae fail üles

en: Use Category Grid View
et: Kasuta kategooria ruudustiku vaadet

en: Use IntenseDebate Comments
et: Kasuta IntenseDebate kommentaare

en: Use Lightbox Effect for product images
et: Kasuta toodete piltide näitamiseks Lightbox-effekti

en: Use Live Search
et: Kasuta Live-otsingut

en: Use Once
et: Ühekordne

en: Use Pagination
et: Kasuta lehekülgedeks jaotamist

en: Use Shipping
et: Kasuta transporti

en: Use Sliding Cart:
et: Kasuta liuglevat korvi:

en: Use Test Server:
et: kasuta testserverit:

en: Use Testing Environment
et: Kasuta testimiskeskkonda

en: Use dark Dropshop style
et: Kasuta tumedat Dropshop stiili

en: Use light Dropshop style
et: Kasuta heledat Dropshop stiili

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users can personalize this Product by leaving a message on single product page
et: Kasutajad saavad toote detailvaate lehel sisestada teada ja selle abil seda toodet isikupärastada

en: Users can upload images on single product page to purchase logs.
et: Kasutajad saavad toote detailvaate lehel laadida ostulogidesse pilte.

en: Users must register before checking out
et: Enne kassasse minekut peavad külastajad endale konto looma

en: Using lightbox means that when clicking on a product image, a larger version will be displayed in a "lightbox" style window. If you are using a plugin such as Shutter Reloaded, you may want to disable lightbox.
et: Lightboxi kasutamine tähendab, et kui keegi klikib toote pildid, siis näidatakse suurt versiooni "lightbox"-stiilis aknas. Kui sa kasutad mõnda pluginat, nagu näiteks Shutter Reloaded, siis on võibolla targem lightbox välja lülitada.

en: Value
et: Väärtus

en: Variation Price
et: Variatsiooni hind

en: Variation not in stock
et: Variatsiooni ei ole laos

en: Variations
et: Variatsioonid

en: Vatican
et: Vatikan

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: View
et: Vaata

en: View &#8220;%s&#8221;
et: Vaata &#8220;%s&#8221;

en: View Packing Slip
et: Vaata pakkesedelit

en: View Product
et: Vaata toodet

en: View:
et: Vaata:

en: Virgin Islands (USA)
et: Neitsisaared (USA)

en: Visit author homepage
et: Külasta autori kodulehte

en: Visit the shop
et: Külasta poodi

en: Visit upgrade homepage
et: Külasta täienduse kodulehte

en: WP e-Commerce
et: WP e-Kaubandus

en: WP e-Commerce 3.8 not compatible
et: WP e-Kaubandusega mitte ühilduv

en: WP e-Commerce Upgrades
et: WP e-Kaubanduse täiendused

en: WP e-Commerce is almost ready.
et: WP e-Kaubandus on peaaegu valmis.

en: Warning: Disabling this exposes your site to greater possibility of malicious files being uploaded, we reccomend installing the Fileinfo extention for PHP rather than disabling this.
et: Hoiatus: selle välja lülitamine suurendab kahtlaste failide üleslaadimise riski. Me soovitame paigaldada PHP-le Fileinfo laiendus selle asemel, et seda välja lülitada.

en: We Recommend
et: Meie soovitame

en: Weight
et: Kaal

en: Widget
et: Moodul

en: Width
et: Laius

en: Width:
et: Laius:

en: Word of mouth
et: Suusõnaline soovitus

en: Y/m/d
et: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s A
et: d.m.Y g:i:s A

en: Yemen
et: Jeemen

en: Yes
et: Jah

en: You are about to delete the selected purchase logs.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et: Sa oled kustutamas valitud ostulogisid.
      'Tühista' peatamiseks, 'OK' kustutamiseks.

en: You are about to delete this log '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et: Sa oled kustutamas seda logi '%s'
     'Tühistal' peatamiseks, 'OK' kustutamiseks.

en: You can list a default price here for this variation.  You can list a regular price (18.99), differential price (+1.99 / -2) or even a percentage-based price (+50% / -25%).
et: Siin saad panna kirja variatsiooni vaikimisi hinna. Sa saad määrata lihtsalt hinna (18.99), hinnaerinevuse (+1.99 / -2) või isegi protsendipõhise hinnaerinevuse (+50% / -25%).

en: You don't have any Upgrades yet!
et: Sul ei ole veel ühtegi Täiendust!

en: You don't have permission to be doing that!
et: Sul ei ole selleks tegevuseks õigusi!

en: You don't have the product slider installed, for a cool way to display your shop check out the <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Product Slider</a>
et: Sul ei ole toodete liugurit installeeritud. Vaata, kui lahedalt suudab <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Toodete Liugur</a> tooteid sinu poes esitleda.

en: You have not purchased any downloadable products yet.
et: Sa ei ole ostnud veel ühtegi allalaaditavat toodet

en: You just added "[product_name]" to your cart.
et: Sa lisasid toote "[product_name]" oma ostukorvi

en: You must <a href="%1$s">update your database</a> to import all of your products.
et: Kõikide oma toodete importimiseks pead sa esmalt oma <a href="%1$s">andmebaasi uuendama</a>

en: You must be logged in to use this page. Please use the form below to login to your account.
et: Selle lehe kasutamiseks pead olema sisse loginud. Palun kasuta sisse logimiseks alljärgnevat vormi.

en: You must first save this Product as a Draft before adding variations
et: Enne variatsioonide lisamist pead esmalt toote mustandina salvestama

en: You must select a shipping method, otherwise we cannot process your order.
et: Sa pead valima transpordimeetodi, sest ilma selleta ei saa me su tellimust vastu võtta.

en: You need to enable the widgets plugin to use this
et: Selle kasutamiseks pead sa esmalt moodulid sisse lülitama

en: You need to install the Gold and DropShop extentions to use this
et: Selle kasutamiseks pead esmalt paigaldama Gold ja DropShop laiendused

en: You save
et: Sina säästad

en: Your API key has been Reset
et: Sinu API võti lähtestati

en: Your Account
et: Sinu konto

en: Your Details
et: Sinu andmed

en: Your Downloads
et: Sinu allalaadimised

en: Your Order from %shop_name% has been dispatched
et: Sinu tellimuse meie post %shop_name% on ära saadetud

en: Your Packaging
et: Sinu pakk

en: Your Rating
et: Sinu hinnang

en: Your Subscription
et: Sinu tellimus

en: Your Transaction ID
et: Sinu tehingu ID

en: Your billing/contact details
et: Sinu arve/kontaktandmed

en: Your purchase from %shop_name% has just been dispatched. It should arrive soon. To keep track of your products status a tracking id has been attached. \r\n your tracking id is: %trackid%
et: Sinu ost meie post %shop_name% saadeti just teele. See peaks varsti saabuma. Oma tellimuse jälgimiseks on kirjale lisatud Jälgimise ID. \r\n sinu Jälgimise ID on: %trackid%

en: Your shopping cart is empty
et: Sinu ostukorv on tühi

en: Your website uses <strong>%s</strong>. This currency is not supported by PayPal, please  select a currency using the drop down menu below. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will send the order through to Paypal using the currency you choose below.
et: Sinu koduleht kasutab <strong>%s</strong>. See valuuta ei ole hetkel PayPal poolt toetatud. Palun vali valuuta allolevast rippmenüüst. Ostjad sinu lehel maksavad siiski sinu kohalikus valuutas, aga läbi PayPali läheb tellimus nüüd valitud valuutaga.

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: number of products to show per page
et: ühel lehel näidatavate toodete arv

[ctx: taxonomy general name]
en: Product Tags
et: Tootesildid

[ctx: taxonomy general name]
en: Variations
et: Variatsioonid

[ctx: taxonomy singular name]
en: Product Tag
et: Tootesilt

[ctx: taxonomy singular name]
en: Variation
et: Variatsioon
