WP e-Commerce - en to lt translation catalogue (367 entries)

en:  &nbsp; Shipping: %s
lt: &nbsp; Pristatymas: %s

en:  - Choose a Shipping Rate
lt:  - Pasirinkite pristatymo būdą

en:  - Shipping: %s
lt:  - Pristatymas: %s

en:  and above
lt: ir daugiau

en:  does not support products without a weight set. Please either disable shipping for this product or give it a weight
lt: nepalaikomi produktai kuriuose nenurodytas svoris. Prašome arba išjungti šio produkto pristatymą, arba priskirti jam svorį.

en:  kgs.
lt: kg

en:  lbs.
lt: svarai

en:  oz.
lt: uncijos

en: %d item | %d items
lt[0]: %d prekė
lt[1]: %d prekės
lt[2]: %d prekių

en: %s Item | %s Items
lt[0]: %s prekė
lt[1]: %s prekės
lt[2]: %s prekių

en: %s is out of stock
lt: Prekės %s nebeliko sandėlyje

en: &laquo; First
lt: &laquo; Pirmas

en: &lt; Previous
lt: &lt; Ankstesnis

en: (no title)
lt: (be pavadinimo)

en: + Add level
lt: + Pridėti lygį

en: + New Currency
lt: + Nauja valiuta

en: 5. If no product dimensions are defined, then default package dimensions of 100mm x 100mm x 100mm will be used.
lt: 5. Jeigu nenurodytas prekės paketo dydis, tai bus naudojamas numatytasis dydis, kuris yra 100mm x 100mm x 100mm.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
lt: <strong>KLAIDA</strong>: nepavyko Jūsų užregistruoti... Prašome susisiekti su <a href="mailto:%s">puslapio administratoriumi</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite vartotojo vardą.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: įveskite savo el. pašto adresą.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: neteisingas el. pašto adresas.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: toks vartotojo vardas jau užregistruotas, pasirinkite kitą.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid.  Please enter a valid username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: vartotojo vardas netinkamas. Įveskite tinkamą vartotojo vardą.

en: Accepted Payment
lt: Apmokėjimas gautas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate coupon on creation.
lt: Aktyvuoti kuponą sukūrimo metu.

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New Product
lt: Pridėti naują prekę

en: Add New Product Category
lt: Pridėti naują kategoriją

en: Add New Variation/Set
lt: Pridėti naują variantą/rinkinį

en: Add To Cart
lt: Pridėti į krepšelį

en: Add product
lt: Pridėti prekę

en: Additional Checkout Fields
lt: Papildomi laukai prekių krepšelyje

en: Address:
lt: Adresas:

[ctx: Admin settings tab in Settings->Store page]
en: Admin
lt: Administravimo

en: Advanced Settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Air Mail
lt: Oro paštas

en: All Categories
lt: Visos kategorijos

en: All Markets
lt: Visi regionai

en: All Product Categories
lt: Visos kategorijos

en: Amount
lt: Suma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: At a Glance
lt: Suvestinė

en: Avg Order
lt: Vid. užsakymas

en: Bulk Actions
lt: Veiksmai

en: Buy Now
lt: Pirkti dabar

en: Buyers Name:
lt: Pirkėjo vardas:

en: Calculate Shipping Price
lt: Apskaičiuoti pristatymo kainą

en: Cart Items with Custom Files
lt: Prekės su papildomais failais iš pirkėjo

en: Cart Items with Custom Messages
lt: Prekės su papildoma informacija iš pirkėjo

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Checkout
lt: Užsakyti

[ctx: Checkout settings tab in Settings->Store page]
en: Checkout
lt: Užsakymas

en: Clear cart
lt: Išvalyti krepšelį

en: Closed Order
lt: Užsakymas užbaigtas

en: Closed sale | Closed sales
lt[0]: Pabaigtas pardavimas
lt[1]: Pabaigti pardavimai
lt[2]: Pabaigtų pardavimų

en: Column (%s)
lt: Stulpelis (%s)

en: Complete this form to include a personalized message with your purchase.
lt: Užpildykite formą apačioje, jei norite pridėti papildomą žinutę prie savo užsakymo.

en: Coupon is not valid.
lt: Kuponas negalioja.

en: Coupons
lt: Kuponai

en: Currency Converter
lt: Valiutos keitiklis

en: Current Month
lt: Šį mėnesį

en: Customer Details
lt: Pirkėjo duomenys

en: Date
lt: Data

en: Date / Time
lt: Data / Laikas

en: Deactivate coupon after it has been used.
lt: Išjungti kuponą, kai jis bus panaudotas.

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete this log
lt: Ištrinti šį užsakymą

en: Delivery State
lt: Pristatymo valstija

en: Details
lt: Detalės

en: Downloads Left
lt: Likę atsisiuntimai

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Edit Product
lt: Redaguoti prekę

en: Edit Product Category
lt: Redaguoti prekių kategoriją

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Enable Comments
lt: Įjungti komentarus

en: Enter coupon code
lt: Įveskite kupono kodą

en: Enter your email address
lt: Įveskite savo el. pašto adresą

en: Error updating product
lt: Klaida atnaujinant produktą

en: Error: some files could not be copied. Please make sure that theme folder is writable.
lt: Klaida: kai kurių failų nepavyko nukopijuoti. Įsitikinkite kad leidžiama rašyti į temos aplankalą.

en: Estonia
lt: Estija

en: Estonian Kroon
lt: Estijos krona

en: Euro
lt: Euras

[ctx: External product link target]
en: Default (set by theme)
lt: Numatyta (nustatyta temos)

en: File Names
lt: Failų pavadinimai

en: File(s) attached:
lt: Prisegti failai:

en: Filter
lt: Filtras

en: Financial Year End
lt: Financinių metų pabaiga

en: First Page
lt: Pirmas puslapis

en: For More Information
lt: Daugiau informacijos

en: For each column, select the field it corresponds to in 'Belongs to'. You can upload as many products as you like.
lt: Kiekvienam stulpeliui parinkite atitinkamą lauką. Galite įkelti neribotą kiekį prekių.

en: Force users to use SSL
lt: Priversti vartotojus naudoti SSL

en: Free shipping
lt: Nemokamas pristatymas

[ctx: General settings tab in Settings->Store page]
en: General
lt: Bendri

en: Getshopped News
lt: Getshopped naujienos

en: Go Back
lt: Atgal

en: Go to Checkout
lt: Apmokėti

en: Grams
lt: Gramai

en: Height:
lt: Aukštis:

en: How User Found Us:
lt: Kaip klientas mus atrado:

en: How did you find us
lt: Kaip Jūs mus suradote

en: I agree to The <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>Terms and Conditions</a>
lt: Sutinku su <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>taisyklėmis ir sąlygomis</a>

en: I have limited stock for this Product
lt: Šios prekės kiekis ribotas.

en: Iceland
lt: Islandija

en: If price is
lt: Jei kaina yra

en: If stock runs out, this Product will not be available on the shop unless you untick this box or add more stock.
lt: Jeigu prekių nebeliks sandėlyje, tai pirkėjai negalės nusipirkti šio produkto, tol, kol šis langelis bus pažymėtas, or kol nepridėsite daugiau prekių.

en: If this Product runs out of stock set status to Unpublished & email site owner
lt: Jei šis produkto atsargos sandėlyje pasibaigė, pakeisti statusą į "Nepublikuojamas" ir išsiųsti elektroninį laišką puslapio savininkui.

en: If weight is
lt: Jei svoris yra

en: Image
lt: Paveikslėlis

[ctx: Import settings tab in Settings->Store page]
en: Import
lt: Importavimas

en: Incomplete Sale
lt: Nepilnas pardavimas

en: Items Ordered
lt: Užsakytos prekės

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Last &raquo;
lt: Paskutinis &raquo;

en: Last Page
lt: Paskutinis puslapis

en: Last four months of sales on a per product basis:
lt: Paskutinių keturių mėnesių populiariausios prekės:

en: Latest Products
lt: Naujausios prekės

en: Latest Products Widget
lt: Naujausių prekių blokelis

en: Latvia
lt: Latvija

en: Latvian Lats
lt: Latvijos latas

en: Length
lt: Ilgis

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Lithuanian Litas
lt: Lietuvos litas

en: Loading...
lt: Kraunasi...

en: Login &raquo;
lt: Prisijungti &raquo;

en: Looks like you're running an older version of WordPress, you need to be running at least WordPress 3.0 to use WP e-Commerce 3.8
lt: Norėdami naudoti WP e-Commerce 3.8 įskiepį, turi įdiegti bent 3.0 WordPress versiją.

[ctx: Marketing settings tab in Settings->Store page]
en: Marketing
lt: Marketingas

en: N/A
lt: nenustatyta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: New Product
lt: Naujas produktas

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: Next &gt;
lt: Sekantis &gt;

en: Next Page
lt: Sekantis puslapis

en: No Category
lt: Kategorijos nėra

en: No Image
lt: Nėra paveiksliuko

en: No Tags
lt: Be žymų

en: No products found
lt: Produktų nerasta

en: No transactions for this month.
lt: Nėra duomenų apie šio mėnesio pirkimus.

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Notify site owner and unpublish this Product if stock runs out
lt: Pranešti svetainės savininkui kai šios prekės nebeliks sandėlyje ir išimti prekę iš prekybos kol nebus papildytas jos kiekis.

en: Number of products per Page:
lt: Prekių kiekis puslapyje:

en: Number of products to show:
lt: Rodomas prekių kiekis:

en: Off Site Product link
lt: Išorinė nuoroda į prekę

en: Old Price
lt: Sena kaina

en: Oops, there is nothing in your cart.
lt: Deja, jūsų krepšelyje nieko nėra

en: Open link in a new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Open link in the same window
lt: Atidaryti nuorodą tame pačiame lange

en: Order | Orders
lt[0]: Užsakymas
lt[1]: Užsakymai
lt[2]: Užsakymų

en: Order Details
lt: Užsakymas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Order Notes
lt: Užsakymo pastabos

en: Order Pending: Payment Required
lt: Užsakymas gautas ir laukia apmokėjimo

en: Order Received
lt: Užsakymas gautas

en: Order Status
lt: Pirkimo būsena

en: Order Status:
lt: Užsakymo būsena:

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Page %s
lt: %s puslapis

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Payment Declined
lt: Mokėjimas atmestas

en: Payment Method
lt: Mokėjimo būdas

en: Payment Method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Payment Type
lt: Mokėjimo būdas

[ctx: Payments settings tab in Settings->Store page]
en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Pending sale | Pending sales
lt[0]: Nepatvirtintas pardavimas
lt[1]: Nepatvirtinti pardavimai
lt[2]: Nepatvirtintų pardavimų

en: Personalize Your Product
lt: Individualizuokite savo prekę

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Please agree to the terms and conditions, otherwise we cannot process your order.
lt: Norėdami tęsti apsipirkimą turite sutikti su taisyklėmis ir sąlygomis.

en: Please choose a country below to calculate your shipping costs
lt: Pasirinkite šalį, kad galėtume apskaičiuoti pristatymo kainą

en: Please review your order
lt: Peržiūrėkite savo užsakymą

en: Please select a category you would like to place all products from this CSV into
lt: Pasirinkite kategoriją, kuriai norite priskirti visus produktus iš šio CSV failo

en: Please visit our shop
lt: Kviečiame aplankyti mūsų parduotuvę

en: Postage &amp; Tax
lt: Pristatymas

en: Pounds
lt: Svarai

[ctx: Presentation settings tab in Settings->Store page]
en: Presentation
lt: Išvaizda

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Price
lt: Kaina

en: Price Control
lt: Kainos nustatymai

en: Price:
lt: Kaina

en: Price: %s and above.
lt: Kaina: nuo %s

en: Product
lt: Prekė

en: Product Categories
lt: Prekių kategorijos

en: Product Category
lt: Produkto kategorija

en: Product Category Settings
lt: Prekių kategorijų nustatymai

en: Product Code
lt: Produkto kodas

en: Product Options
lt: Prekės parametrai

en: Product Slider
lt: Prekių slinkiklis

en: Product Status
lt: Prekės būsena

en: Product Tags
lt: Prekių žymos

en: Product in stock
lt: Prekė yra sandėlyje

en: Product not in stock
lt: Prekė išparduota

en: Products
lt: Prekės

en: Products Page Thumbnail Size:
lt: Produktų puslapio paveikslėlio dydis:

en: Publish
lt: Skelbti

en: Purchase
lt: Pirkti

en: Purchase # %s
lt: Užsakymo numeris %s

en: Purchase History
lt: Atlikti užsakymai

en: Purchase Log Date:
lt: Pirkimo data:

en: Purchase Number:
lt: Pirkimo numeris:

en: Purchase Report
lt: Pirkimo ataskaita

en: Qty
lt: Kiekis

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Quantity In Cart
lt: Kiekis krepšelyje

en: Quantity:
lt: Kiekis:

en: Remaining stock of %s is 0. Product was unpublished.
lt: Prekės %s nebeliko sandėlyje. Prekė išimta iš prekybos.

en: Remember me
lt: Prisiminti mane

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Resend Receipt to Buyer
lt: Iš naujo išsiųsti kvitą pirkėjui

en: Revenue
lt: Apyvarta

en: Review and purchase
lt: Peržiūrėti ir pirkti

en: Sale Price
lt: Išpardavimo kaina

en: Sale Price:
lt: Išpardavimo kaina:

en: Sales Summary
lt: Pardavimų suvestinė

en: Sales by Month
lt: Pardavimai pagal mėnesius

en: Sales by Quarter
lt: Pardavimai per ketvirtį

en: Same as billing address:
lt: Toks pats kaip ir apmokėjimo adresas:

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Profile
lt: Atnaujinti profilį

en: Sea Mail
lt: Jūros paštas

en: Search Products
lt: Ieškoti produktų

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select Category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Select Category:
lt: Pasirinkite kategoriją:

en: Select a Product
lt: Pasirinkite prekę

en: Select a file from your computer to include with this purchase.
lt: Pasirinkti failą iš kompiuterio kuris bus pridedamas prie pirkinio.

en: Select all downloadable files for %s
lt: Pasirinkite visus failus skirtus %s

en: Select if you would like to import your products in as Drafts or Publish them right away.
lt: Pasirinkite ar norite importuoti prekes kaip juodraščius ar iškart padaryti jas matomas lankytojams.

en: Send Custom Message
lt: Išsiųsti pranešimą apie siuntos numerį

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Seychelles Rupee
lt: Seišelių rupija

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Shipping Address
lt: Pristatymo adresas

en: Shipping Method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Shipping Price
lt: Pristatymo kaina

en: Shipping Status:
lt: Pristatymo būsena:

[ctx: Shipping settings tab in Settings->Store page]
en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Shopping Cart
lt: Prekių krepšelis

en: Shopping Cart Widget
lt: Pirkinių krepšelio blokelis

en: Show All
lt: Rodyti viską

en: Show All Products
lt: Rodyti visas prekes

en: Show Description
lt: Rodyti aprašymą

en: Show Product Category Description
lt: Rodyti prekių kategorijos aprašymą

en: Show Product Category Thumbnails
lt: Rodyti prekių kategorijų paveikslėlius

en: Show Product Count per Product Category
lt: Rodyti prekių kiekį kategorijose

[ctx: Show all [category name]]
en: Show All %s
lt: Rodyti visas %s

en: Show list of categories
lt: Rodyti kategorijų sąrašą

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Singapore Dollar
lt: Singapūro doleris

en: Single Product Page Thumbnail:
lt: Atskiro produkto puslapio paveikslėlis:

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Sorry, but the item "%s" is out of stock.
lt: Atsiprašome, bet "%s" yra išparduota.

en: Sorry, but there is only %s of this item in stock. | Sorry, but there are only %s of this item in stock.
lt[0]: Atsiprašome, bet šios prekės liko tik %s vienetas.
lt[1]: Atsiprašome, bet šios prekės liko tik %s vienetai.
lt[2]: Atsiprašome, bet šios prekės liko tik %s vienetų.

en: Sorry, sold out!
lt: Atsiprašome, išparduota!

en: Status
lt: Statusas

en: Status: All
lt: Visi

en: Stock
lt: Kiekis

en: Stock Control
lt: Kiekio valdymas

en: Stock Qty
lt: Kiekis

en: Stock Quantity
lt: Kiekis sandėlyje

en: Stock Quantity Limit
lt: Prekės kiekis sandėlyje

en: Stock:
lt: Kiekis:

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Store Sales
lt: Pardavimai

en: Store Settings
lt: Parduotuvės nustatymai

en: Store Update
lt: Parduotuvės atnaujinimas

en: Success, your <a href='%s'>products</a> have been upload.
lt: Jūsų <a href='%s'>prekės</a> sėkmingai atnaujintos.

en: Table Rate Price
lt: Kuo daugiau perki, tuo mažiau moki (arba atvirkščiai)

en: Tax Included
lt: Mokesčiai įskaičiuoti

en: Taxable Amount
lt: Apmokestinama suma

en: Taxes
lt: Mokesčiai

[ctx: Taxes settings tab in Settings->Store page]
en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Terms and Conditions
lt: taisyklėmis ir sąlygomis

en: Thank you, your purchase is pending, you will be sent an email once the order clears.
lt: Ačiū, jūsų užsakymas laukia apmokėjimo. Kai tik gausime apmokėjimą pranešime jums elektroniniu paštu.

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
lt: Tikslinės rinkos parinkimo galimybė buvo išjungta, nes jūsų serveryje yra įdiegtas Suhosin PHP extension. Norėdami naudoti tikslinės rinkos parinkimo galimybę turite išjungti Suhosin PHP extension, jei negalite ar nežinote kaip tai padaryti - susisiekite su savo serverio administratoriumi.

en: The Transaction was successful
lt: Transakcija sėkminga

en: There are no products in this group.
lt: Šio grupėje prekių nėra.

en: There was an error while uploading your csv file.
lt: Įkeliant CSV failą įvyko klaida.

en: This Product has variations, to edit the price please use the <a href="#variation_control">Variation Controls</a> below.
lt: Ši prekė turi kelis variantus. Kainą pakeisti galite <a href="#variation_control">variantų blokelyje</a>, esančiame apačioje.

en: This download is no longer valid, Please contact the site administrator for more information.
lt: Šis atsisiuntimas nebegalioja. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su puslapio administratoriumi.

en: This is the Thumbnail size that will be displayed on the Single Product page. You can change the default sizes under your store settings
lt: Čia nurodytas produkto paveikslėlio dydis bus rodomas Atskiro Produkto puslapyje. Šį dydį galite pakeisti parduotuvės nustatymuose (Nustatymai -> Parduotuvė).

en: This product has sold out.
lt: Prekė išparduota.

en: This product is not taxable.
lt: Šis produktas neapmokestinamas.

en: Three Months
lt: Trys mėnesiai

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Total
lt: Suma

en: Total Income
lt: Bendros pajamos

en: Total Price
lt: Iš viso

en: Total Shipping
lt: Pristatymo kaina

en: Total Shipping: %s
lt: Iš viso už pristatymą: %s

en: Total Tax
lt: Mokesčiai

en: Total weight <br />(<abbr alt="You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products" title="You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products">in pounds</abbr>)
lt: Visas svoris <br />(<abbr alt="Čia svorį įvesti turite svarais, nepriklausomai nuo to kokį svorio vienetą naudojate savo prekėms" title="Čia svorį įvesti turite svarais, nepriklausomai nuo to kokį svorio vienetą naudojate savo prekėms">svarais</abbr>)

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Total: %s
lt: Iš viso: %s

en: Track History:
lt: Sekimo istorija:

en: Tracking ID
lt: Sekimo ID

en: Tracking ID:
lt: Sekimo kodas:

en: Trash
lt: Šiukšlės

en: Uganda Shilling
lt: Ugandos šilingas

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update &raquo;
lt: Atnaujinti &raquo;

en: Update Coupon
lt: Atnaujinti kuponą

en: Update Store
lt: Atnaujinti parduotuvę

en: Updating Categories...
lt: Atnaujinamos kategorijos...

en: Updating Child Products...
lt: Atnaujinami prekių variantai...

en: Updating Database...
lt: Atnaujinama duomenų bazė...

en: Updating Product Files...
lt: Atnaujinami prekių failai...

en: Updating Products...
lt: Atnaujinamos prekės

en: Updating Variations...
lt: Atnaujinami variantai...

en: Updating cart...
lt: Krepšelis atnaujinamas...

en: Upload Image%s
lt: Įkelti nuotrauką%s

en: Upload a File
lt: Įkelti failą

en: Use Default
lt: Numatyta parinktis

en: Use Test Server:
lt: Naudoti testinį serverį:

en: Use Testing Environment
lt: Naudoti testinę aplinką

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Users Custom Fields
lt: Papildomi varotojo laukai

en: Users can personalize this Product by leaving a message on single product page
lt: Vartotojai gali personalizuoti produktą palikdami žinutę produkto puslapyje

en: Variation set
lt: Variantų rinkinys

en: View &#8220;%s&#8221;
lt: Žiūrėti &#8220;%s&#8221;

en: View Packing Slip
lt: Pakavimo etiketė

en: View:
lt: Rodymas:

en: Visit Shop
lt: Užeiti į parduotuvę

en: Visit the shop
lt: Eiti į prekių puslapį

en: WP e-Commerce is almost ready.
lt: WP e-Commerce beveik paruošta.

en: WP e-Commerce updated successfully!
lt: Wp e-Commerce atnaujinta sėkmingai!

en: Weight
lt: Svoris

en: Weight Unit
lt: Svorio vienetas

en: Weight:
lt: Svoris:

en: Width:
lt: Plotis:

en: You don't have any Upgrades yet!
lt: Kol kas atnaujinimų nėra!

en: You have not purchased any downloadable products yet.
lt: Jūs nesate nusipirkę atsisiunčiamų produktų

en: You just added "[product_name]" to your cart.
lt: "[product_name]" sėkmingai pridėta į krepšelį.

en: You must first save this Product as a Draft before adding variations
lt: Prieš pridedant variantų turite išsaugoti produktą kaip juodraštį

en: You save
lt: Sutaupote

en: Your Details
lt: Jūsų duomenys

en: Your Order from %shop_name% has been dispatched
lt: Jūsų užsakymas iš %shop_name% buvo išsiųstas.

en: Your Subscription
lt: Jūsų prenumerata

en: Your billing/contact details
lt: Kontaktiniai duomenys

en: Your order will be shipped to the billing address
lt: Jūsų užsakymas bus išsiųstas aukščiau nurodytu adresu.

en: Your purchase from %shop_name% has just been dispatched. It should arrive soon. To keep track of your products status a tracking id has been attached. \r\n your tracking id is: %trackid%
lt: Jūsų prekės iš %shop_name% buvo išsiųstos. Jas turėtumėte gauti kelių dienų bėgyje. Tam kad galėtumėte sekti užsakymo eigą mes jums sukūrėme prekių sekimo kodą. Prekių sekimo kodas: %trackid%

en: Your shopping cart is empty
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias

en: Your website is using a currency not accepted by PayPal, select an accepted currency using the drop down menu bellow. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will convert the currency and send the order through to PayPal using the currency you choose below.
lt: Jūsų puslapis naudoja valiutą kurios PayPal nepriima. Pasirinkite tinkamą valiutą iš žemiau esančio sąrašo. Pirkėjai jūsų puslapyje vis tiek mokės Jūsų vietine valiuta, tačiau mes konvertuosime valiutą ir išsiųsime užsakymą per PayPal naudodami žemiau pasirinktą valiutą.

[ctx: admin menu: add new product]
en: Add New
lt: Pridėti naują

[ctx: all sales]
en: All
lt: Visi

en: and above
lt: ir daugiau

[ctx: dashboard widget]
en: Category | Categories
lt[0]: Kategorija
lt[1]: Kategorijos
lt[2]: Kategorijų

[ctx: dashboard widget]
en: Product | Products
lt[0]: Prekė
lt[1]: Prekės
lt[2]: Prekių

[ctx: dashboard widget]
en: Sale | Sales
lt[0]: Pardavimas
lt[1]: Pardavimai
lt[2]: Pardavimų

[ctx: dashboard widget]
en: Variation | Variations
lt[0]: Variantas
lt[1]: Variantai
lt[2]: Variantų

en: inches
lt: coliai

en: meter
lt: metrai

[ctx: post type name]
en: Products
lt: Prekės

[ctx: post type singular name]
en: Product
lt: Prekė

[ctx: slug, part of url]
en: tagged
lt: zyme

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: taxonomy general name]
en: Product Tags
lt: Prekių žymos

[ctx: taxonomy general name]
en: Variations
lt: Variantai

[ctx: the total value of sales in dashboard widget]
en: Sales
lt: Pardavimų suma
