WP e-Commerce 3.8.9.2 - en to pl translation catalogue (1709 entries)

en:  - Choose a Shipping Rate
pl:  - Wybierz stawkę wysyłki

en:  - Choose your file, then update this product to save the download.
pl:  - Wybierz plik, a następnie zaktualizuj ten produkt aby zapisać plik.

en:  Show N/A when No Image Available
pl:  Pokaż B/D gdy zdjęcie nie jest dostępne

en:  You don't have the Members and Capabilities plugin installed, to start managing your users and creating subscription for you site visit: <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Premium Upgrades</a>
pl:  Nie masz zainstalowanej wtyczki Members and Capabilities, aby rozpocząć zarządzanie użytkownikami i tworzyć subskrypcje, odwiedź: <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Rozszerzenia Premium</a>

en:  and above
pl:  i powyżej

en:  does not support products without a weight set. Please either disable shipping for this product or give it a weight
pl:  nie obsługuje produktów bez ustawionej wagi. Proszę wyłączyć wysyłkę dla tego produktu lub nadać mu wagę

en:  from %s
pl:  od %s

en:  kgs.
pl:  kg

en:  lbs and above
pl:  funtów i więcej

en:  lbs.
pl:  funtów

en:  oz.
pl:  uncji

en: %1$s (estimated delivery time: %2$d business day) | %1$s (estimated delivery time: %2$d business days)
pl[0]: %1$s (szacowany czas dostawy: %2$d dzień roboczy)
pl[1]: %1$s (szacowany czas dostawy: %2$d dni robocze)
pl[2]: %1$s (szacowany czas dostawy: %2$d dni roboczych)

en: %d item | %d items
pl[0]: %d produkt
pl[1]: %d produkty
pl[2]: %d produktów

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %d topic | %d topics
pl[0]: %d produkt
pl[1]: %d produkty
pl[2]: %d produktów

en: %s (legacy)
pl: %s (nieważne)

en: %s Checkout field added. | %s Checkout fields added.
pl[0]: %s Pole zamawiania dodane.
pl[1]: %s Pola zamawiania dodane.
pl[2]: %s Pól zamawiania dodanych.

en: %s Setting option deleted. | %s Setting option deleted.
pl[0]: %s Opcja ustawień usunięta.
pl[1]: %s Opcje ustawień usunięte.
pl[2]: %s Opcji ustawień usuniętych.

en: %s Setting options updated. |  %s Settings options updated.
pl[0]: %s Opcja ustawień zaktualizowana.
pl[1]: %s Opcje ustawień zaktualizowane.
pl[2]: %s Opcji ustawień zaktualizowanych.

en: %s Shipping option updated. | %s Shipping option updated.
pl[0]: %s Opcja wysyłki zaktualizowana.
pl[1]: %s Opcje wysyłki zaktualizowane.
pl[2]: %s Opcji wysyłki zaktualizowanych.

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s cannot be shipped to %s. To continue with your transaction please remove this product from the list below.
pl: %s nie może być wysłany do %s. Aby kontynuować zamawianie proszę usunąć ten produkt z listy poniżej.

en: %s is out of stock
pl: %s jest wyprzedany

en: %s item deleted. | %s items deleted.
pl[0]: %s element usunięty.
pl[1]: %s elementy usunięte.
pl[2]: %s elementów usuniętych.

en: %s item not updated, somebody is editing it. | %s items not updated, somebody is editing them.
pl[0]: %s pozycja nie zaktualizowana, ktoś ją edytuje.
pl[1]: %s pozycje nie zaktualizowane, ktoś je edytuje.
pl[2]: %s pozycji nie zaktualizowanych, ktoś je edytuje.

en: %s item updated. | %s items updated.
pl[0]: %s element zaktualizowany.
pl[1]: %s elementy zaktualizowane.
pl[2]: %s elementów zaktualizowanych.

en: %s of them is reserved for pending or recently completed orders. | %s of them are reserved for pending or recently completed orders.
pl[0]: %s z nich jest zarezerwowany dla oczekującego lub ukończonego zamówienia.
pl[1]: %s z nich są zarezerwowane dla oczekującego lub ukończonego zamówienia.
pl[2]: %s z nich są zarezerwowane dla oczekującego lub ukończonego zamówienia.

en: %s pending
pl: %s w toku

en: %s post updated. | %s posts updated.
pl[0]: %s wpis zaktualizowany.
pl[1]: %s wpisy zaktualizowane.
pl[2]: %s wpisów zaktualizowanych.

en: %s variant item in stock. | %s variant items in stock.
pl[0]: %s wariant produktu w sprzedaży.
pl[1]: %s warianty produktu w sprzedaży.
pl[2]: %s wariantów produktu w sprzedaży.

en: &#036
pl: &#036;

en: &laquo; First
pl: &laquo; Pierwsza

en: &lt; Previous
pl: &lt; Poprzednia

en: (leave all unchecked if you want to display all)
pl: (pozostaw wszystkie niezaznaczone jeśli chcesz wyświetlić wszystkie)

en: (no title)
pl: (brak tytułu)

en: * For Negotiated rates, you must enter a UPS account number and select "Show UPS negotiated rates"
pl: * Dla wynegocjowanych stawek, należy wprowadzić numer konta UPS i wybrać "Pokaż wynegocjowane stawki UPS"

en: + Add Custom Meta
pl: + Dodaj własne meta

en: + Add New Variants
pl: + Dodaj nową cechę

en: + Add level
pl: + Dodaj poziom

en: + New Currency
pl: + Nowa waluta

en: -- Please Select --
pl: -- Proszę wybrać --

en: 1 item | %s items
pl[0]: 1 produkt
pl[1]: %s produkty
pl[2]: %s produktów

en: 1. The actual services quoted to the customer during checkout will depend on the destination country. Not all methods are available to all destinations.
pl: 1. Faktyczne usługi zaoferowane klientowi podczas zamawiania będą zależały od kraju przeznaczenia. Nie wszystkie metody są dostępne dla wszystkich miejsc docelowych.

en: 2. Each product must have a valid weight configured. When editing a product, use the weight field.
pl: 2. Każdy produkt musi mieć ustawioną poprawną wagę. Gdy edytujesz produkt, wypełnij pole wagi.

en: 3. To ensure accurate quotes, each product must valid dimensions configured. When editing a product, use the height, width and length fields.
pl: 3. Aby zapewnić poprawne obliczanie, każdy produkt musi mieć podane wymiary. Gdy edytujesz produkt, wypełnij pola wysokości, szerokości i długości.

en: 4. The combined dimensions are estimated by calculating the volume of each item, and then calculating the cubed root of the overall order volume which becomes width, length and height.
pl: 4. Wymiary są szacowane poprzez obliczanie objętości każdej pozycji, a następnie obliczenia całkowitej wielkości zamówienia, którą staje się szerokość, długość i wysokość.

en: 5. If no product dimensions are defined, then default package dimensions of 100mm x 100mm x 100mm will be used.
pl: 5. Jeśli wymiar produktu nie jest określony, zostanie użyty domyślny rozmiar paczki 100mm x 100mm x 100mm.

en: <a href="%2$s">Hide this warning</a>
pl: <a href="%2$s">Ukryj to ostrzeżenie</a>

en: <a href="%s" class="button">Backup Your WordPress Theme</a>
pl: <a href="%s" class="button">Utwórz kopię zapasową szablonu WordPress</a>

en: <a href="%s" class="button">Flush Theme Cache</a>
pl: <a href="%s" class="button">Oczyść cache szablonu</a>

en: <p> To create a preview on your restricted page put this shortcode at the top of your page. you can include html within this short code to display things like images
pl: <p> Aby utworzyć podgląd strony o ograniczonym dostępie, umieść ten shortcode na górze strony. Możesz dołączać HTML pomiędzy tym shortcode'em aby wyświetlać np. zdjęcia

en: <p>You can import your products from a comma delimited text file.</p><p>An example of a csv import file would look like this: </p><p>Description, Additional Description, Product Name, Price, SKU, weight, weight unit, stock quantity, is limited quantity</p>
pl: <p>Możesz importować produkty z oddzielonego przecinkami pliku tekstowego.</p><p>Przykład pliku cvs impotu powinien wyglądać tak: </p><p>Opis, Dodatkowy opis, Nazwa produktu, Cena, SKU, Waga, Jednostka wagi, Ilość, czy ograniczona ilość</p>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Nie możemy Cię zarejestrować... skontaktuj się z <a href="mailto:%s">webmasterem</a> !

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Proszę wpisać nazwę użytkownika.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Proszę wpisać adres e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Adres e-mail nie jest poprawny.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Taki adres e-mail jest już zarejestrowany, proszę podać inny.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Taka nazwa użytkownika już istnieje, proszę wybrać inną.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid.  Please enter a valid username.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Nazwa użytkownika jest niepoprawna. Proszę wpisać poprawną.

en: <strong>Important:</strong> Before proceeding with the database upgrade, <a href="%1$s">please backup your database and files</a>.<br>We recommend using <a href="%2$s">VaultPress</a> or <a href="%3$s">Backup Buddy</a> to regularly backup your WordPress installation.
pl: <strong>Ważne:</strong> Przed przystąpieniem do aktualizacji bazy danych, <a href="%1$s">należy wykonać kopię zapasową bazy danych i plików</a>.<br>Zalecamy użycie <a href="%2$s">VaultPress</a> lub <a href="%3$s">Backup Buddy</a> do regularnego tworzenia kopii zapasowych instalacji WordPressa.

en: <strong>Note:</strong> Due to a current PayPal limitation, when a purchase is made using a coupon we cannot send a detailed list of items through for processing. Instead we send the total amount of the purchase so the customer will see your shop name and the total within PayPal.
pl: <strong>Uwaga:</strong> Ze względu na obecne ograniczenia PayPal, gdy zakup jest dokonywany za pomocą kuponu, nie możemy wysłać szczegółowego spisu produktów do przetworzenia. Zamiast tego wysyłamy łączną kwotę zakupu, więc klient widzi nazwę sklepu i całkowitą kwotę do zapłaty w PayPal.

en: <strong>Shipping has been disabled.</strong> You enabled shipping but none of the shipping methods were selected.  Please re-enable shipping, select and configure a shipping method, and then update your settings.
pl: <strong>Wysyłka została wyłączona.</strong> Włączyłeś wysyłkę ale żadna z metod wysyłki nie została wybrana. Włącz ponownie wysyłkę, wybierz i skonfiguruj sposób wysyłki, a następnie zaktualizuj ustawienia.

en: <strong>Store Settings</strong>: You have set 'users must register before checkout', for this to work you need to check 'Anyone can register' in your WordPress <a href="%1s">General Settings</a>.
pl: <strong>Ustawienia Sklepu</strong>: Ustawiłeś 'użytkownicy muszą się zarejestrować przed zamówieniem', aby mogło to działać musisz zaznaczyć 'Każdy może się zarejestrować' w <a href="%1s">Ogólnych Ustawieniach</a> WordPressa.

en: <strong>WP e-Commerce %1$s is almost ready.</strong> Some database routines need to be run before the upgrade is complete. <a href="%2$s">Click here to start!</a>
pl: <strong>WP e-Commerce %1$s jest prawie gotowy.</strong> Niektóre procedury bazy danych muszą zostać uruchomione aby ukończyć aktualizację. <a href="%2$s">Kliknij tutaj aby rozpocząć!</a>

en: <strong>WP e-Commerce is ready</strong>. If you plan on editing the look of your site, you should <a href="%1s">update your active theme</a> to include the additional WP e-Commerce files. <a href="%2s">Click here</a> to ignore and remove this box.
pl: <strong>WP e-Commerce jest gotowy</strong>. Jeśli planujesz zmienić wygląd strony, powinieneś <a href="%1s">zaktualizować swój aktywny szablon</a> by dołączyć dodatkowe pliki WP e-Commerce. <a href="%2s">Kliknij tutaj</a> by zignorować i usunąć tek komunikat.

en: <strong>You appear to have Google Analytics for WordPress installed.</strong>. <br /> This is not a problem, however, you also appear to have the WPeC tracking enabled.  We highly recommend disabling that setting and using the settings on this page.
pl: <strong>Wygląda na to że masz zainstalowane Google Analytics w WordPress'ie.</strong>. <br /> Nie jest to problem, jednak wygląda na to że masz śledzenie WPEC również włączone. Zalecamy wyłączenie tego ustawienia na tej stronie.

en: <strong>Your WP e-Commerce data needs to be updated</strong>. You've upgraded from a previous version of the WP e-Commerce plugin, and your store needs updating.<br>You should <a href="%1s">update your database</a> for your store to continue working.
pl: <strong>Twoje dane WP e-Commerce muszą być zaktualizowane</strong>. Uaktualniłeś z poprzedniej wersji wtyczki WP e-Commerce i twój sklep musi być zaktualizowany.<br>Powinieneś <a href="%1s">zaktualizować bazę danych</a> aby sklep mógł nadal pracować.

en: A bit of security... This is a keyword that is used to ensure transaction approval calls from ChronoPay to this application are real and were instigated from this server.  Enter a unique word into this field.
pl: Nieco bezpieczeństwa... Jest to słowo kluczowe, które jest wykorzystywane w celu zabezpiecania połączeń transakcji z ChronoPay do tej aplikacji, by potwierdzić że są prawdziwe i zostały wszczęte z tego serwera. Wprowadź unikalne słowo w tym polu.

en: API Key Reset
pl: Resetuj klucz API

en: API Key:
pl: API klucz:

en: API Password
pl: API Hasło

en: API Password:
pl: API Hasło:

en: API Signature
pl: API Podpis

en: API Signature:
pl: API Podpis:

en: API Username
pl: API Nazwa użytkownika

en: API Username:
pl: API Nazwa użytkownika:

en: API callback URL
pl: URL zwrotny API

en: API version
pl: Wersja API

en: Accepted Currency (USD, EUR)
pl: Waluta (USD, EUR)

en: Accepted Payment
pl: Płatność potwierdzona

en: Account Type:
pl: Typ konta:

en: Actions
pl: Akcje

en: Activate coupon on creation.
pl: Aktywuj kupon podczas jego tworzenia.

en: Activate the payment gateways that you want to make available to your customers by selecting them below.
pl: Aktywuj bramki płatności które chcesz udostępnić swoim klientom poprzez wybranie ich poniżej.

en: Active
pl: Aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add ALL sale products
pl: Dodaj WSZYSTKIE produkty w wyprzedaży

en: Add Conditions
pl: Dodaj warunki

en: Add Coupon
pl: Dodaj kupon

en: Add Field
pl: Dodaj pole

en: Add Layer
pl: Dodaj warstwę

en: Add Media - %s
pl: Dodaj Media - %s

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Condition
pl: Dodaj nowy warunek

en: Add New Form Set
pl: Dodaj nowy zestaw formularza

en: Add New Product
pl: Dodaj nowy produkt

en: Add New Product Category
pl: Dodaj nową kategorię produktu

en: Add New Tax Band
pl: Dodaj nową grupę podatku

en: Add New Tax Rate
pl: Dodaj nową stawkę podatku

en: Add New Variants
pl: Dodaj nowe warianty

en: Add New Variation
pl: Dodaj nową cechę

en: Add Pages
pl: Dodaj strony

en: Add Products
pl: Dodaj produkty

en: Add To Cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Add a buy now button
pl: Dodaj przycisk Kup teraz

en: Add an add to cart button
pl: Dodaj przycisk Dodaj do koszyka

en: Add more functionality to your e-Commerce site. Prices may be subject to change.
pl: Dodaj więcej funkcjonalności do strony e-Commerce. Ceny mogą ulec zmianie.

en: Add new Form Set
pl: Dodaj nowy zestaw formularza

en: Add new Product Tag
pl: Dodaj nowy tag produktu

en: Add per product tax to tax percentage if product has a specific tax rate
pl: Dodaje produktowi podatek do podatku jeśli ma on indywidualną stawkę podatku

en: Add product
pl: Dodaj produkt

en: Add product search, multiple image upload, gallery view, Grid View and multiple payment gateway options to your shop
pl: Dodaj wyszukiwarkę produktów, przesyłanie wielu zdjęć, widok galerii, widok siatki i wiele opcji płatności do swojego sklepu

en: Add quantity field to each product description
pl: Dodaj pole ilości do opisu każdego produktu

en: Add sale products by category
pl: Dodaj produkty w wyprzedaży wg. kategorii

en: Additional Checkout Fields
pl: Dodatkowe pola zamawiania

en: Additional Description
pl: Dodatkowy opis

en: Additional Details
pl: Dodatkowe dane

en: Address
pl: Adres

en: Address 1
pl: Adres

en: Address 2
pl: Adres cd.

en: Address Field
pl: Pole adresu

en: Address Override:
pl: Nadpisz adres:

en: Address:
pl: Adres:

en: Adds the 'How did you find out about us' drop-down option at checkout.
pl: Dodaje opcję 'Jak nas znalazł klient' na stronie zamawiania.

en: Adds the 'Share this link' item to the single products page.
pl: Dodaje link 'Podziel się' do strony produktu.

en: Adds the 'Users who bought this also bought' item to the single products page.
pl: Doda 'Klienci którzy kupili ten produkt, kupili także' do strony produktu.

en: Adds the Facebook Like button on your single products page.
pl: Dodaje przycisk Facebooka Lubię to! do strony produktu.

en: Admin Menu
pl: Menu Admina

en: Admin Menu Widget
pl: Widget Menu admina

en: Admin Settings
pl: Ustawienia Admina

en: Admin notifications will be sent here.
pl: Powiadomienia administratora będą tutaj wysyłane.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Rates:
pl: Zaawansowane Stawki:

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia Zaawansowane

en: Advanced Theme Settings
pl: Zaawansowane ustawienia szablonu

en: Advertising
pl: Reklama

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Afghanistan Afghani
pl: Afghani Afganistanu

en: Africa
pl: Afryka

en: Air Mail
pl: Poczta lotnicza

en: Aland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Albanian Lek
pl: Albański Lek

en: Algeria
pl: Algieria

en: Algerian Dinar
pl: Dinar algierski

en: All
pl: Wszystkie

en: All 50 States
pl: Wszystkie 50 stanów

en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Markets
pl: Wszystkie rynki

en: All Product Categories
pl: Wszystkie kategorie produktów

en: All Product Tags
pl: Wszystkie tagi produktu

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: All Variations
pl: Wszystkie cechy

en: Allow users to comment on this Product.
pl: Zezwól użytkownikom na komentowanie tego produktu.

en: Alt text for the product image, e.g. &#8220;Rockstar T-Shirt&#8221;
pl: Tekst alternatywny zdjęcia produktu, np. &#8220;Koszulka Rockstar&#8221;

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańska

en: Amount
pl: Kwota

en: Andorra
pl: Andora

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Apply
pl: Zatwierdź

en: Apply On All Products
pl: Zatwierdź dla wszystkich produktów

en: Apply tax to Billing Address
pl: Zatwierdź podatek do adresu rozliczania

en: Apply tax to Shipping Address
pl: Zatwierdź podatek do adresu wysyłki

en: Apply tax when Billing Country is the same as Tax Rate
pl: Zatwierdź podatek gdy kraj rozliczania jest ten sam co stawka podatku

en: Apply tax when Billing and Shipping Country is the same as Tax Rate
pl: Zatwierdź podatek gdy kraj wysyłki i rozliczania jest ten sam co stawka podatku

en: Apply tax when Shipping Country is the same as Tax Rate
pl: Zatwierdź podatek gdy kraj wysyłki jest ten sam co stawka podatku

en: Apply to Shipping
pl: Zatwierdź do wysyłki

en: Apply to current variations?
pl: Zatwierdzić do obecnych cech?

en: Arab Emirates Dirham
pl: Dirham Emiratów Arabskich

en: Are you sure you want to delete %s? Submitted data of this form set will also be removed from sales logs.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %s? Dane tego formularza zostaną również usunięte z dzienników sprzedaży.

en: Are you sure you want to delete these purchase logs?
pl: Czy jesteś pewien że chcesz usunąć te dzienniki zakupu?

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Argentine Peso
pl: Peso argentyńskie

en: Armenian Dram
pl: Armeński Dram

en: Aruban Florin
pl: Florin Aruby

en: Asia and Pacific
pl: Azja i Pacyfik

en: At a Glance
pl: W skrócie

en: Australia Post
pl: Poczta Australii

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Avg Order
pl: Średnie zamówienie

en: Avg. Customer Rating
pl: Średnia ocena klientów

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Azerbaijani Manat
pl: Azerbejdżański manat

en: Background:
pl: Tło:

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahamian Dollar
pl: Dolar Bahamski

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bahraini Dinar
pl: Dinar Bahrajnu

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bangladeshi Taka
pl: Taka Bangladeszu

en: Barbados Dollar
pl: Dolar Barbadosu

en: Base City:
pl: Bazowe miasto:

en: Base Country/Region
pl: Bazowy kraj/region

en: Base International
pl: Podstawa międzynarodowa

en: Base Local
pl: Podstawa lokalna

en: Base Shipping
pl: Podstawa wysyłki

en: Base Zipcode/Postcode:
pl: Bazowy Kod Pocztowy:

en: Before updating please backup your database and files in case anything goes wrong.
pl: Przed aktualizacją należy wykonać kopię zapasową bazy danych i plików, tak na wszelki wypadek jakby coś poszło nie tak.

en: Begins with
pl: Zaczyna się z

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belarussian Ruble
pl: Rubel białoruski

en: Belgium
pl: Belgia

en: Belize Dollar
pl: Dolar Belize

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Bermudian Dollar
pl: Dolar bermudzki

en: Billing Address
pl: Rozliczenie, Adres

en: Billing City
pl: Rozliczenie, Miasto

en: Billing Country
pl: Rozliczenie, Kraj

en: Billing Details
pl: Szczegóły płatności

en: Billing Email
pl: Rozliczenie, E-mail

en: Billing First Name
pl: Rozliczenie, Imię

en: Billing Last Name
pl: Rozliczenie, Nazwisko

en: Billing Phone
pl: Rozliczenie, Telefon

en: Billing Post Code
pl: Rozliczenie, Kod pocztowy

en: Billing State
pl: Województwo rozliczenia

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Boliviano
pl: Boliwiano

en: Bonaire, Sint Eustatius and Saba
pl: Bonaire, Sint Eustatius i Saba

en: Bosnia-Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Both
pl: Oba

en: Bottom
pl: Dół

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Brazilian Real
pl: Real brazylijski

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Brunei Dollar
pl: Dolar Brunei

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulgarian Lev
pl: Lew bułgarski

en: Bulk Actions
pl: Masowe akcje

en: Burundi Franc
pl: Burundi Frank

en: Button Settings
pl: Ustawienia Przycisków

en: Button Styles
pl: Styl przycisków

en: Button Type
pl: Typ przycisku

en: Buy Now
pl: Kup teraz

en: Buy Now Button only works for Paypal Standard, please activate Paypal Standard to enable this option.
pl: Przycisk Kup teraz działa tylko z Paypal Standard, proszę aktywować Paypal Standard by włączyć tą opcję.

en: Buyers Name:
pl: Imię klienta:

en: By %s
pl: po %s

en: By Default Display Comments on
pl: Domyślnie wyświetlaj komentarze na

en: By checking this box, the price rule you implement above will be applied to all variations that currently exist.  If you leave it unchecked, it will only apply to products that use this variation created or edited from now on.  Take note, this will apply this rule to <strong>every</strong> product using this variation.  If you need to override it for any reason on a specific product, simply go to that product and change the price.
pl: Poprzez zaznaczenie tego pola, zasady cen które ustawiłeś powyżej zostaną zatwierdzone do wszystkich cech które już istnieją. Jeśli pozostawisz niezaznaczone, będą miały zastosowanie tylko do produktów które używają tej cechy, utworzonych lub edytowanych od teraz. Zwróć uwagę, że będzie stosować tę regułę do <strong>każdego</strong> produktu używającego tej cechy. Jeśli potrzebujesz nadpisać ją z jakiegokolwiek powodu dla indywidualnego produktu, po prostu przedź do tego produktu i zmień cenę.

en: By default, we insert the multiple-domain asynchronous tracking code.  This should be fine for 99% of users.  If you need to fine-tune it, select the Advanced option.  Then, instead of simply entering your tracking ID, you will enter the enter tracking code from Google Analytics into the header.php file of your theme.
pl: Domyślnie wstawiamy kod śledzenia asynchronicznego dla wielu domen. Powinno to być odpowiednie dla 99% użytkowników. Jeśli potrzebujesz dokonać ich optymalizacji, wybierz opcję Zaawansowane. Wtedy zamiast wpisując swoje ID śledzenia, możesz wprowadzić kod śledzenia z Google Analytics do pliku header.php swojego motywu.

en: CFA Franc BCEAO
pl: CFA Frank BCEAO

en: CFA Franc BEAC
pl: CFA Frank BEAC

en: CFP Franc
pl: Frank CFP

en: CSV file imported.
pl: Plik CSV zaimportowany.

en: Calculate
pl: Przelicz

en: Calculate Shipping Price
pl: Przelicz cenę wysyłki

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot Delete Default Fields
pl: Nie można usunąć domyślnych pól

en: Cannot retrieve the variation set in order to proceed.
pl: Nie można pobrać zestawu cech w celu kontynuowania.

en: Cape Verde
pl: Wyspy Zielonego Przylądka

en: Cape Verde Escudo
pl: Escudo Wysp Zielonego Przylądka

en: Card Type *
pl: Typ karty *

en: Cart Items with Custom Files
pl: Produkty koszyka z własnymi plikami

en: Cart Items with Custom Messages
pl: Produkty koszyka z własnymi wiadomościami

en: Cart Location
pl: Lokalizacja koszyka

en: Catalog View
pl: Widok Kalalogu

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category | Categories
pl[0]: Kategoria
pl[1]: Kategorie
pl[2]: Kategorii

en: Category Image
pl: Zdjęcie kategorii

en: Category requires additional checkout form fields
pl: Kategoria wymaga dodatkowych pól formularza zamawiania

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Cayman Islands Dollar
pl: Kajmany Dolar

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowej Afryki

en: Chad
pl: Czad

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Check MIME types on file uploads
pl: Sprawdź typ MIME wgrywanym plikom

en: Checkbox
pl: Pole zaznaczania

en: Checkout
pl: Zamawianie

en: Checkout Page Settings
pl: Ustawienia Strony Zamawiania

en: Checkout Settings
pl: Ustawienia Zamawiania

[ctx: Checkout settings tab in Settings->Store page]
en: Checkout
pl: Zamawianie

en: Chilean Peso
pl: Peso chilijskie

en: China
pl: Chiny

en: Choose a downloadable file for this product:
pl: Wybierz plik do pobrania dla tego produktu:

en: Choose a downloadable file for this variation
pl: Wybierz plik do pobrania dla tej cechy

en: Choosing "Yes" means that thumbnails are cropped to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
pl: Wybranie "Tak" oznacza że miniatury zostaną przycięte do dokładnego wymiaru (normalnie miniatury są proporcjonalne)

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: City
pl: Miasto

en: City Field
pl: Pole miasta

en: City:
pl: Miasto:

en: Clear cart
pl: Opróżnij koszyk

en: Click "Start Database Upgrade" when you are ready.
pl: Kliknij "Rozpocznij aktualizację bazy danych" gdy będziesz gotowy.

en: Click Here
pl: Kliknij tutaj

en: Click OK to discard your changes, or Cancel to remain on this page.
pl: Kliknij OK aby odrzucić zmiany, lub Anuluj aby pozostać na tej stronie.

en: Click and Drag to Order Checkout Fields
pl: Kliknij i przeciąg by zmienić kolejność pól zamawiania

en: Closed Order
pl: Zamówienie zakończone

en: Closed sale | Closed sales
pl[0]: Zamknięta sprzedaż
pl[1]: Zamknięte sprzedaże
pl[2]: Zamkniętych sprzedaży

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Cocos (Keeling)

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Colombian Peso
pl: Peso kolumbijskie

en: Column (%s)
pl: Kolumna (%s)

en: Comment Settings
pl: Ustawienia Komentarzy

en: Commercial Address
pl: Adres handlowy

en: Comoros
pl: Komory

en: Comoros Franc
pl: Komory Frank

en: Complete this form to include a personalized message with your purchase.
pl: Wypełnij ten formularz aby dołączyć spersonalizowaną wiadomość do zakupu.

en: Conditions
pl: Warunki

en: Confirm Payment
pl: Potwierdź płatność

en: Contains
pl: Zawiera

en: Continental 48 States
pl: Kontynentalne 48 stanów

en: Continue Shopping
pl: Kontynuuj zakupy

en: Convert to
pl: Konwertuj do

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Cost before shipping:
pl: Koszt bez wysyłki:

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Costa Rican Colon
pl: Colon Kostaryki

en: Could not insert product into the database
pl: Nie można wprowadzić produktu do bazy danych

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
pl: Nie można było ustawić jako miniatury. Wypróbuj inny załącznik.

en: Couldn't delete product meta. Please try again.
pl: Nie można usunąć danych meta produktu. Proszę spróbować ponownie.

en: Couldn't delete the file. Please try again.
pl: Nie można usunąć pliku. Proszę spróbować ponownie.

en: Couldn't modify purchase log's status. Please try again.
pl: Nie można zmodyfikować statusu zamówienia. Proszę spróbować ponownie.

en: Couldn't save checkout field sort order. Please try again.
pl: Nie można zapisać kolejności sortowania pól zamawiania. Proszę spróbować ponownie.

en: Couldn't save the products' sort order. Please try again.
pl: Nie można zapisać kolejności sortowania produktów. Proszę spróbować ponownie.

en: Couldn't save tracking ID of the transaction. Please try again.
pl: Nie można zapisać identyfikator śledzenia przesyłki. Proszę spróbować ponownie.

en: Couldn't send tracking email. Please try again.
pl: Nie można wysłać e-maila śledzenia przesyłki. Proszę spróbować ponownie.

en: Country
pl: Kraj

en: Country Field
pl: Pole kraju

en: Country:
pl: Kraj:

en: Coupon
pl: Kupon

en: Coupon Code
pl: Kod Kuponu

en: Coupon is not valid.
pl: Kupon jest niepoprawny.

en: Coupons
pl: Kupony

en: Crafty
pl: Sprytny

en: Create product memberships and sell them in your store. Use these memberships to restrict premium content on your posts and pages creating a "members only" area perfect for: Forums, Images and Movies and Podcasts
pl: Utwórz produkty członkostwa i sprzedawaj je w sklepie. Używaj tych członkostw do ograniczania dostępu do treści premium we wpisach i stronach tworząc strefę "tylko członkowie" idealną dla: Forum, Zdjęć, Filmów i Podcastów

en: Credit Card
pl: Karta kredytowa

en: Credit Card Expiry *
pl: Data ważności karty kredytowej *

en: Credit Card Number *
pl: Numer karty kredytowej *

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Croatian Kuna
pl: Kuna chorwacka

en: Crop Thumbnails
pl: Przycinaj miniatury

en: Cuba
pl: Kuba

en: Cuban Peso
pl: Peso kubańskie

en: Currency Converter
pl: Przelicznik waluty

en: Currency Settings
pl: Ustawienia Waluty

en: Currency Sign Location
pl: Lokalizacja znaku waluty

en: Currency Type
pl: Typ waluty

en: Currency type
pl: Typ waluty

en: Current Month
pl: Obecny miesiąc

en: Currently tracking Google Analytics
pl: Obecne śledzenie Google Analytics

en: Custom Meta
pl: Własne Meta

en: Custom Tax Band
pl: Własny rodzaj podatku

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zaktualizowane.

en: Custom thumbnail size for this image on the main Product Page
pl: Własny rozmiar miniatury dla tego zdjęcia na głównej stronie produktów

en: Customer
pl: Klient

en: Customer Details
pl: Dane klienta

en: Customer Purchase Receipt
pl: Rachunek zakupu klienta

en: Customer Type
pl: Typ klienta

en: Customization for %s
pl: Dostosowywanie do %s

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Koruna
pl: Korona czeska

en: Czech Rep.
pl: Czechy

en: Danish Krone
pl: Korona duńska

en: Database Upgrade
pl: Aktualizacja bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Deactivate coupon after it has been used.
pl: Deaktywuj kupon gdy zostanie zużyty.

en: Dear CustomerWe are pleased to advise you that your order has been updated and your downloads are now active.Please download your purchase using the links provided below.[download_links]Thank you for your custom.
pl: Drogi Kliencie, z przyjemnością informujemy że Twoje zamówienie zostało zaktualizowane i pliki do pobrania są teraz aktywne. Prosimy pobrać zamówienie używając linków podanych poniżej. [download_links] Dziękujemy za zamówienie.

en: Debug Mode
pl: Tryb debugowania

en: Debug mode is used to write HTTP communications between the ChronoPay server and your host to a log file.  This should only be activated for testing!
pl: Tryb debugowania jest używany do zapisywania komunikacji HTTP pomiędzy serwerem ChronoPay i Twoim do pliku dziennika. To powinno być aktywowane tylko do testów!

en: Decimal separator
pl: Separator dziesiętny

en: Default Checkout Forms
pl: Domyślne formularze zamawiania

en: Default Product Category Thumbnail Size
pl: Domyślny rozmiar miniatury kategorii produktu

en: Default Product Thumbnail Size
pl: Domyślny rozmiar miniaturki produktu

en: Default View
pl: Domyślny Widok

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Field
pl: Usuń pole

en: Delete Image
pl: Usuń Zdjęcie

en: Delete Layer
pl: Usuń warstwę

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Delete this item permanently
pl: Usuń tą pozycję na zawsze

en: Delivery Address
pl: Adres dostawy

en: Delivery City
pl: Miasto dostawy

en: Delivery Country
pl: Kraj dostawy

en: Democratic Republic of Congo
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Denmark
pl: Dania

en: Description
pl: Opis

en: Destination Type
pl: Typ Przeznaczenia

en: Details
pl: Szczegóły

[ctx: Digital Download UI row]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: Digital Download UI row]
en: Download
pl: Pobierz

[ctx: Digital download UI]
en: File Type
pl: Typ pliku

[ctx: Digital download UI]
en: Preview
pl: Podgląd

[ctx: Digital download UI]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: Digital download UI]
en: Title
pl: Tytuł

[ctx: Digital download UI]
en: Trash
pl: Kosz

[ctx: Digital download row UI]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: Digital download row UI]
en: Download
pl: Pobierz

en: Disable Google Analytics tracking
pl: Wyłącz śledzenie Google Analytics

en: Disable link in Title
pl: Wyłącz link w tytule

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Discount
pl: Rabat

en: Discount Amount: %s (%s)
pl: Kwota rabatu: %s (%s)

en: Discount Value
pl: Wartość rabatu

en: Discount:
pl: Rabat:

en: Discounted Price
pl: Obniżona cena

en: Display
pl: Wyświetl

en: Display "+ Postage & Tax"
pl: Pokaż "+ Opłaty pocztowe i podatki"

en: Display "Add To Cart" Button
pl: Wyświetl przycisk "Dodaj do koszyka"

en: Display "More Details" Button
pl: Wyświetl przycisk "Więcej szczegółów"

en: Display Category Shortcode
pl: Wyświetl Shortcode kategorii

en: Display Category Template Tag
pl: Wyświetl Tag Szablonu kategorii

en: Display Cross Sales
pl: Wyświetl powiązane sprzedaże

en: Display Description
pl: Wyświetl opis

en: Display Facebook Like
pl: Wyświetl Facebook Lubię to!

en: Display Fancy Purchase Notifications
pl: Wyświetl ozdobne powiadomienia zakupu

en: Display Featured Product above Product Pages
pl: Wyświetl polecane produkty powyżej stron produktów

en: Display How Customer Found Us Survey
pl: Pokaż ankietę Jak nas znalazł klient

en: Display Name
pl: Wyświetl nazwę

en: Display Variations
pl: Wyświetl cechy

en: Display per item shipping
pl: Wyświetl wysyłkę na produkt

en: Display your products in a new and fancy way using the "Product Slider" module.
pl: Wyświetl swoje produkty w nowy i zabawny sposób używając modułu "Product Slider".

en: Disregard Shipping for this Product
pl: Ignorowanie wysyłki dla tego produktu

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Djibouti Franc
pl: Frank Dżibuti

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Dollar
pl: Dolar

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Peso
pl: Peso Dominikany

en: Dominican Republic
pl: Dominikana

en: Don't have a USPS API account ?
pl: Nie masz konta USPS API ?

en: Don't have an API login/ID ?
pl: Nie masz loginu/ID API ?

en: Donation
pl: Dotacja

en: Donations Widget
pl: Widget Dotacje

en: Done
pl: Gotowe

en: Download CSV
pl: Pobierz CSV

en: Downloadable items
pl: Produkty do pobrania

en: Downloads Left
pl: Pozostało pobrań

en: Draft
pl: Szkic

en: Drag
pl: Przeciąg

en: Drag &amp; Drop
pl: Przeciągnij i upuść

en: Drag to a new position
pl: Przeciągnij w nowe miejsce

[ctx: Dropdown default on user log page]
en: Select an Option
pl: Wybierz opcję

[ctx: Dropdown default when called in uniquename dropdown]
en: Select an Option
pl: Wybierz opcję

[ctx: Dropdown default when called within checkout class]
en: Select an Option
pl: Wybierz opcję

en: Dropoff Type
pl: Typ zwrotu

en: Due to <a href="%1$s">a bug in WordPress prior to version 3.3</a>, you might run into 404 errors when viewing your products. To work around this, <a href="%2$s">upgrade to WordPress 3.3 or later</a>, or simply click "Save Changes" below a second time.
pl: Z powodu <a href="%1$s">błędu w WordPress'ie przed wersją 3.3</a>, możesz napotkać błędy 404 podczas przeglądania produktów. Aby obejść ten problem, <a href="%2$s">zaktualizuj do WordPress'a 3.3 lub nowszego</a>, lub po prostu kliknij poniżej "Zapisz zmiany" po raz drugi.

en: Dynamically replace search results into product list
pl: Dynamicznie zastąp wyniki wyszukiwania na listę produktów

en: EUR - Euros
pl: EUR - Euro

en: East Caribbean Dollar
pl: Dolar wschodnio karaibski

en: East Carribean Dollar
pl: Dolar wschodnio karaibski

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Ecuador Sucre
pl: Sucre Ekwadoru

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit &#8220;%s&#8221;
pl: Edytuj &#8220;%s&#8221;

en: Edit Gateway Settings
pl: Edytuj ustawienia bramki

en: Edit Options
pl: Edytuj opcje

en: Edit Product
pl: Edytuj produkt

en: Edit Product Category
pl: Edytuj kategorię produktu

en: Edit Shipping
pl: Edytuj wysyłkę

en: Edit Shipping Module Settings
pl: Edytuj ustawienia modułu wysyłki

en: Edit Tag
pl: Edytuj tag

en: Edit Variation
pl: Edytuj cechę

en: Edit this Payment Gateway's Settings
pl: Edytuj ustawienia tej bramki płatności

en: Edit this Shipping Module
pl: Edytuj ten moduł wysyłki

en: Edit this item
pl: Edytuj tą pozycję

en: Edit this product
pl: Edytuj ten produkt

en: Edit this variation
pl: Edytuj tą cechę

en: Egypt
pl: Egipt

en: Egyptian Pound
pl: Funt egipski

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email site owner if this Product runs out of stock
pl: Wyślij e-mail administratorowi jeśli zapas magazynowy tego produktu się skończy

en: Email:
pl: E-mail:

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Empty Your Cart
pl: Opróżnij koszyk

en: Enable Comments
pl: Włącz komentarze

en: Enable Free Shipping Discount
pl: Włącz rabat - darmowa wysyłka

en: Enable Shipping Same as Billing Option
pl: Włączyć "Adres wysyłki ten sam co dane do rachunku?":

en: Ends with
pl: Kończy się z

en: Enter coupon code :
pl: Wprowadź kod kuponu :

en: Enter new variants
pl: Wprowadź nowe cechy

en: Enter the payment instructions that you wish to display to your customers when they make a purchase
pl: Wpisz instrukcję płatności którą chcesz pokazać klientom kiedy dokonują zakupu

en: Enter this URL in the ChronoPay web client against the Product ID that you have set up. This page is the transaction details page that you have configured in Shop Options.  It can not be edited on this page.
pl: Wpisz ten adres URL w kliencie ChronoPay dla ID produktu który został utworzony. Ta strona jest stroną szczegółów transakcji która została skonfigurowana w opcjach sklepu. Nie może być edytowana na tej stronie.

en: Enter variation set's name
pl: Wprowadź nazwę zestawu cech

en: Enter your API Username and API Key below.
pl: Wprowadź poniżej nazwę użytkownika i klucz API.

en: Enter your API name and key to release it from an old site that you no longer use.
pl: Wpisz swoją nazwę API i klucz aby przenieś go ze starej strony której już nie używasz.

en: Enter your email address
pl: Wpisz swój adres e-mail

en: Enter your tracking ID here.
pl: Wpisz tutaj swój ID śledzenia.

en: Envelope
pl: Koperta

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Eritrean Nakfa
pl: Nakfa Erytrejska

en: Error Number:
pl: Numer błędu:

en: Error in deleting...
pl: Błąd podczas usuwania...

en: Error in moving to Trash.
pl: Błąd podczas przenoszenia do kosza.

en: Error in restoring from Trash.
pl: Błąd podczas przywracania z kosza.

en: Error updating product
pl: Błąd aktualizowania produktu

en: Error: some files could not be copied. Please make sure that theme folder is writable.
pl: Błąd: niektóre pliki nie mogły być skopiowane. Proszę się upewnić że folder szablonu ma uprawnienia zapisu.

en: Error: you don't have required permissions to edit this product
pl: Błąd: nie posiadasz wymaganych uprawnień aby edytować ten produkt

en: Estimated time left:
pl: Przewidywany czas:

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Ethiopian Birr
pl: Birr etiopski

en: Europe
pl: Europa

en: Example: Color. If you want to add variants to an existing set, you can enter the name of that set here.
pl: Przykład: Kolor. Jeśli chcesz dodać warianty do istniejącego zestawu, możesz podać nazwę tego zestawu tutaj.

en: Example: Red, Green, Blue. Separate variants with commas.
pl: Przykład: Czerwony, Zielony, Niebieski. Oddziel warianty przecinkami.

en: Existing Customer
pl: Obecny klient

en: Expiry
pl: Wygasa

en: Express Mail
pl: Poczta ekspresowa

en: Express Post
pl: Ekspresowa przesyłka

en: Express Post International
pl: Międzynarodowa ekspresowa przesyłka

en: External Link
pl: Zewnętrzny link

en: External Link Target
pl: Target zewnętrznego linku

en: External Link Text
pl: Tekst zewnętrznego linku

en: External Shipping Calculators
pl: Zewnętrzne kalkulatory wysyłki

[ctx: External product link target]
en: Default (set by theme)
pl: Domyślny (ustawiony przez szablon)

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Falkland Islands Pound
pl: Funt Falklandów

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Featured
pl: Promowany

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Fiji Dollar
pl: Dolar Fidżi

en: File Names
pl: Nazwy plików

en: Filter
pl: Filtr

en: Final Total
pl: Razem

en: Financial Year End
pl: Finansowy koniec roku

en: Finland
pl: Finlandia

en: First Class
pl: Pierwsza klasa

en: First Class Mail Type
pl: Typ Poczty Pierwszej Klasy

en: First Name
pl: Imię

en: First Name Field
pl: Pole imienia

en: First Page
pl: Pierwsza strona

en: Fix Product Group Permalinks
pl: Napraw bezpośrednie odnośniki grup produktów

en: Flat
pl: Stała

en: Flat Rate
pl: Stawka Stała

en: Flat Rate Settings
pl: Ustawienia jednolitej stawki

en: For More Information
pl: Po więcej informacji

en: For each column, select the field it corresponds to in 'Belongs to'. You can upload as many products as you like.
pl: Dla każdej kolumny wybierz pole do którego należy w 'Należy do'. Możesz przesłać tyle produktów ile zechcesz.

en: For example, this is where you the Shop Owner might enter your bank account details or address so that your customer can make their manual payment.
pl: Na przykład, to jest miejsce gdzie ty, właściciel sklepu, możesz wprowadzić dane rachunku bankowego lub adres, aby klienci mogli dokonać przelewu.

en: For more help configuring Chronopay, read our documentation <a href="%s">here</a>
pl: Aby uzyskać więcej pomocy na temat konfigurowania Chronopay, przeczytaj naszą dokumentację <a href="%s">tutaj</a>

en: For more help configuring Google Checkout, please read our documentation <a href='%s'>here</a>
pl: Aby uzyskać więcej pomocy na temat konfigurowania usługi Google Checkout, zapoznaj się z dokumentacją <a href='%s'>tutaj</a>

en: For more help configuring Paypal Express, please read our documentation <a href='%s'>here</a>
pl: Aby uzyskać więcej pomocy na temat konfigurowania PayPal Express, przeczytaj naszą dokumentację <a href='%s'>tutaj</a>

en: For more help configuring Paypal Pro, please read our documentation <a href='%s'>here</a>
pl: Aby uzyskać więcej pomocy na temat konfigurowania PayPal Pro, proszę przeczytać naszą dokumentację <a href='%s'>tutaj</a>

en: For more help configuring Paypal Standard, please read our documentation <a href='%s'>here</a>
pl: Aby uzyskać więcej pomocy na temat konfigurowania Paypal Standard, proszę przeczytać naszą dokumentację <a href='%s'>tutaj</a>

en: For more help configuring UPS, please read our documentation <a href='%s'>here
pl: Aby uzyskać więcej pomocy na temat konfigurowania UPS, przeczytaj naszą dokumentację <a href='%s'>tutaj

en: For more information visit our documentation page.
pl: Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę dokumentacji.

en: Force users to use SSL
pl: Przekieruj użytkowników by używali SSL

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Forms Sent to Gateway
pl: Formularze wysyłane do bramki

en: France
pl: Francja

en: Francs
pl: Franki

en: Free Shipping
pl: Darmowa wysyłka

en: Free shipping
pl: Darmowa wysyłka

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe

en: Full Size
pl: Pełny rozmiar

en: GST/Tax Rate
pl: Stawka Podatku/GST

en: Gallery Thumbnail Image Size
pl: Rozmiar zdjęcia w galerii miniatur

en: Gambian Dalasi
pl: Dalasi Gambii

en: General Settings
pl: Ogólne ustawienia

[ctx: General settings tab in Settings->Store page]
en: General
pl: Ogólne

en: Generate Variations
pl: Generuj Cechy

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Georgian Lari
pl: Lari gruziński

en: Germany
pl: Niemcy

en: Getshopped News
pl: GetShopped News

en: Ghanaian Cedi
pl: Cedi Ghany

en: Gibraltar Pound
pl: Funt Gibraltaru

en: Go Back
pl: Wróć

en: Go to Checkout
pl: Złóż Zamówienie

en: Google Shipping Country
pl: Google Kraj wysyłki

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Grid View
pl: Widok Grid

en: Grid view settings:
pl: Ustawienia widoku siatki:

en: Guadeloupe (French)
pl: Gwadelupa (Francja)

en: Guam (USA)
pl: Guama (USA)

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guatemalan Quetzal
pl: Quetzal gwatemalski

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guinea Franc
pl: Gwinea Frank

en: Guyana
pl: Gujana

en: Guyana Dollar
pl: Gujana Dolar

en: Haitian Gourde
pl: Haiti Gourde

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Height
pl: Wysokość

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Help on finding the Account ID
pl: Pomoc w znalezieniu ID konta

en: Here you can customise the forms to be displayed in your checkout page. The checkout page is where you collect important user information that will show up in your purchase logs i.e. the buyers address, and name...
pl: Możesz tutaj dostosować formularze jakie mają być wyświetlane na stronie zamówienia. Zamówienie jest stroną, gdzie zbierasz ważne informacje o użytkowniku, które pojawią się w logach zakupu tj. adres kupujących, nazwa...

en: Hide "Add to cart" button
pl: Ukryj przycisk "Dodaj do koszyka"

en: Hide Options
pl: Ukryj opcje

en: Honduran Lempira
pl: Lempira Hondurasu

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: How User Found Us:
pl: Jak klient nas znalazł:

en: How did you find us
pl: Jak nas znalazłeś

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: Hungary
pl: Węgry

en: I agree to the <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>Terms and Conditions</a>
pl: Akceptuję <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>regulamin</a>

en: I have limited stock for this Product
pl: Mam ograniczoną ilość tego produktu

en: IPN (instant payment notification ) will automatically update your sales logs to 'Accepted payment' when a customers payment is successful. For IPN to work you also need to have IPN turned on in your Paypal settings. If it is not turned on, the sales sill remain as 'Order Pending' status until manually changed. It is highly recommend using IPN, especially if you are selling digital products.
pl: IPN (instant payment notification ) będzie automatycznie aktualizować twoje wpisy sprzedaży na 'Płatność otrzymana' gdy płatność klienta została ukończona. Aby IPN mógł działać, trzeba mieć IPN włączony w ustawieniach konta PayPal. Jeśli nie jest włączony, status zamówienia pozostanie 'Zamówienie otrzymane', aż zmienisz go ręcznie. Jest wysoce zalecane używanie IPN, szczególnie jeśli sprzedajesz produkty cyfrowe.

en: Iceland
pl: Islandia

en: Iceland Krona
pl: Korona islandzka

en: If price is
pl: Jeśli cena jest

en: If stock runs out, this Product will not be available on the shop unless you untick this box or add more stock.
pl: Jeśli zapas magazynowy się skończy, ten produkt nie będzie dostępny w sklepie dopóki nie odznaczysz tego pola lub dodasz większy zapas.

en: If this product is for sale on another website enter the link here. For instance if your product is an MP3 file for sale on iTunes you could put the link here. This option overrides the buy now and add to cart links and takes you to the site linked here. You can also customise the Buy Now text and choose to open the link in a new window.
pl: Jeśli produkt jest w sprzedaży na innej stronie, wprowadź tutaj link. Na przykład, jeśli produktem jest plik MP3 do sprzedania w iTunes, możesz umieścić tutaj link. Opcja ta nadpisuje linki kup teraz i dodaj do koszyka i przekieruje do strony podlikowanej tutaj. Można również dostosować tekst Kup teraz i wybrać, aby linki otwierały się w nowych oknach.

en: If weight is
pl: Jeśli waga jest

en: If yes then you must also turn on the wordpress option "Any one can register"
pl: Jeśli tak, musisz także włączyć opcję w wordpress "Każdy może się zarejestrować"

en: If you are based in America then you need to set your own Zipcode for UPS and USPS to work. This should be the Zipcode for your Base of Operations.
pl: Jeśli Twoja siedziba znajduje się w Ameryce, musisz wtedy podać swój kod pocztowy dla UPS i USPS aby wysyłka mogła działać. To powinien być kod pocztowy miejsca skąd wysyłasz.

en: If you are only selling digital downloads, you should select no to disable the shipping on your site.
pl: Jeśli sprzedajesz tylko cyfrowe pliki do pobrania, powinieneś wybrać NIE aby wyłączyć wysyłkę na twojej stronie.

en: If you do not wish to ship to a particular region, leave the field blank. To offer free shipping to a region, enter 0.
pl: Jeśli nie chcesz wysyłać do danego regionu, pozostaw puste. Aby zaoferować darmową wysyłkę dla regionu, wpisz 0.

en: If you have a PayPal developers Sandbox account please use Sandbox mode, if you just have a standard PayPal account then you will want to use Live mode.
pl: Jeśli masz konto deweloperskie PayPal Sandbox, proszę użyć trybu testowego, jeśli masz tylko standardowe konto PayPal, będziesz mógł użyć tylko trybu produkcyjnego.

en: If you have already manually placed your Google Analytics tracking code in your theme, or have another plugin handling it, check this box.
pl: Jeśli już ręcznie umieściłeś swój kod śledzenia Google Analytics w temacie, lub masz inną wtyczkę zarządzającą nim, zaznacz to pole.

en: If you have bought from us before please sign in here to purchase
pl: Jeśli już kupowałeś u nas wcześniej, zaloguj się by kontynuować

en: If you have moved your files in some other way i.e FTP, you may need to click the Flush Theme Cache. This will refresh the locations WordPress looks for your templates.
pl: Jeśli masz przeniesione pliki w inny sposób, np. FTP, możliwe iż trzeba będzie kliknąć Oczyść Cache Szablonu. Spowoduje to odświeżenie miejsc gdzie WordPress szuka szablonów.

en: If, for whatever reason, you decide you do not want any tracking, disable it.
pl: Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz że nie chcesz żadnego śledzenia, wyłącz to.

en: Image
pl: Zdjęcie

en: Impress your customers with our AJAX powered DropShop that lets your customers drag and drop products into their shopping cart
pl: Zaskocz swoich klientów z naszym napędzanym AJAXem DropShop, który umożliwia twoim klientom przeciągać i upuszczać produkty do koszyka

en: In Category
pl: W kategorii

en: Incomplete Sale
pl: Zamówienie niekompletne

en: India
pl: Indie

en: Indian Rupee
pl: Rupia indyjska

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Indonesian Rupiah
pl: Rupia indonezyjska

en: Insert
pl: Wprowadź

en: Insure shipment against cart total
pl: Ubezpiecz wysyłkę na wartość z koszyka

en: IntenseDebate Account ID
pl: ID Konta IntenseDebate

en: IntenseDebate comments enhance and encourage conversation on your blog or website
pl: Komentarze IntenseDebate wspierają dyskusję na twoim blogu lub stronie

en: Internal Shipping Calculators
pl: Wewnętrzne kalkulatory wysyłki

en: International : Global Express Guarenteed, Express Mail Intl. , Priority Mail Intl.
pl: Międzynarodowa : Global Express Guarenteed, Express Mail Intl. , Priority Mail Intl.

en: International Package Type
pl: Typ Międzynarodowej Paczki

en: International Shipping Fee
pl: Opłata wysyłki międzynarodowej

en: Invalid AJAX callback.
pl: Nieprawidłowa funkcja zwrotna AJAX.

en: Invalid Image parameters
pl: Niepoprawne parametry zdjęcia

en: Invalid Taxonomy
pl: Nieprawidłowa Taksonomia

en: Invalid customer ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator klienta

en: Invalid file ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator pliku.

en: Invalid sales log ID
pl: Nieprawidłowy ID wpisu sprzedaży

en: Iranian Rial
pl: Rial irański

en: Iraq
pl: Irak

en: Iraqi Dinar
pl: Dinar iracki

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Is equal to
pl: Jest równe

en: Is greater than
pl: Jest większe niż

en: Is less than
pl: Jest mniejsze niż

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Israel
pl: Izrael

en: Israeli New Shekel
pl: Nowy szekel izraelski

en: Israeli New Sheqel
pl: Nowy szekel izraelski

en: It appears that some products in your cart have conflicting target market restrictions. As a result, there is no common destination country where your cart items can be shipped to. Please contact the site administrator for more information.
pl: Wygląda na to że niektóre produkty w koszyku posiadają konflikt ograniczeń do poszczególnych rynków. W rezultacie, nie ma wspólnego kraju przeznaczenia do którego produkty z koszyka mogły by zostać wysłane. Proszę skontaktować się z administratorem, aby uzyskać więcej informacji.

en: It appears that there are no shipping quotes for the shipping information provided.  Please check the information and try again.
pl: Wygląda na to że nie ma żadnych notek dołączonych do informacji wysyłki. Sprawdź informacje i spróbuj ponownie.

en: It has been detected that some of your purchase logs were not updated properly when you upgrade to WP e-Commerce %s. Please <a href="%s">click here</a> to fix this problem.
pl: Wykryliśmy że niektóre z dzienników zakupu nie zostały prawidłowo zaktualizowane po uaktualnieniu do WP e-Commerce %s. Proszę <a href="%s">kliknąć tutaj</a> aby naprawić ten problem.

en: It would appear either you are trying to hack into this account, or your session has expired.  Hoping for the latter.
pl: Wydawać by się mogło że chcesz się włamać na to konto, lub twoja sesja wygasła. Mamy nadzieję że to drugie.

en: Italy
pl: Włochy

en: Item Name
pl: Nazwa produktu

en: Item Number
pl: Numer przedmiotu

en: Item Shipping
pl: Wysyłka produktu

en: Item Tax
pl: Podatek produktu

en: Item Total
pl: Kwota produktu

en: Item moved to the Trash. | %s items moved to the Trash.
pl[0]: Pozycja przeniesiona do kosza.
pl[1]: %s pozycje przeniesione do kosza.
pl[2]: %s pozycji przeniesionych do kosza.

en: Item name
pl: Nazwa produktu

en: Item permanently deleted. | %s items permanently deleted.
pl[0]: Pozycja usunięta na zawsze.
pl[1]: %s pozycje usunięte na zawsze.
pl[2]: %s pozycji usuniętych na zawsze.

en: Item quantity
pl: Ilość produktu

en: Item restored from the Trash. | %s items restored from the Trash.
pl[0]: Pozycja przywrócona z kosza.
pl[1]: %s pozycje przywrócone z kosza.
pl[2]: %s pozycji przywróconych z kosza.

en: Items
pl: Produkty

en: Items Ordered
pl: Zamówione przedmioty

en: Ivory Coast
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: JPlayer is a Plugin that provides a Javascript powered MP3 player to each product. This is very similar to our alternative MP3 Player except that it uses CSS and Javascript to customize the look and feel of the player making it much easier for you to style it also comes with a range of skins.
pl: JPlayer jest wtyczką która dodaje do każdego produktu napędzany przez Javascript, MP3 player. Jest bardzo podobny do naszego alternatywnego odtwarzacza MP3, za wyjątkiem tego iż używa CSS i JavaScript, aby dostosować wygląd odtwarzacza co znacznie ułatwia zmianę wyglądu, dostarczany jest z wieloma skórkami.

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Jamaican Dollar
pl: Dolar jamajski

en: Japan
pl: Japonia

en: Japanese Yen
pl: Jen japoński

en: Job Dispatched
pl: Wysłane

en: Join up now
pl: Zarejestruj

en: Jordan
pl: Jordania

en: Jordanian Dinar
pl: Dinar jordański

en: Kampuchean Riel
pl: Kampuczy Riel

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kazakhstan Tenge
pl: Tenge Kazachstanu

en: Keep stock in cart for
pl: Trzymaj zawartość koszyka przez

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kenyan Shilling
pl: Szyling kenijski

en: Korea, North
pl: Korea Północna

en: Korea, South
pl: Korea Południowa

en: Korean Won
pl: Koreański Won

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kuwaiti Dinar
pl: Dinar kuwejcki

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Label
pl: Etykieta

en: Label Description
pl: Opis etykiety

en: Language
pl: Język

en: Lao Kip
pl: Kip Laosu

en: Last &raquo;
pl: Ostatnia &raquo;

en: Last Modified
pl: Ostatnio modyfikowany

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Name Field
pl: Pole nazwiska

en: Last Page
pl: Ostatnia strona

en: Last four months of sales on a per product basis:
pl: Ostatnie cztery miesiące sprzedaży w przeliczeniu na produkt:

en: Latest Products
pl: Ostatnie produkty

en: Latest Products Widget
pl: Widget Ostatnie produkty

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Latvian Lats
pl: Łat łotewski

en: Lebanese Pound
pl: Funt libański

en: Lebanon
pl: Liban

en: Length
pl: Długość

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: Lesotho Loti
pl: Lesoto Loti

en: Letter
pl: List

en: Liberian Dollar
pl: Liberyjski Dolar

en: Libya
pl: Libia

en: Libyan Dinar
pl: Dinar libijski

en: Life Number
pl: Numer life

en: Lightbox script to use
pl: Skrypt lightbox'a do użycia

en: List View
pl: Widok Listy

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Lithuanian Litas
pl: Litewski Lit

en: Live Account
pl: Konto produkcyjne

en: Loading
pl: Ładowanie...

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Local Shipping
pl: Lokalna wysyłka

en: Local Shipping Fee
pl: Opłata wysyłki lokalnej

en: Lock downloads to IP address
pl: Zablokuj pobieranie dla adresu IP

en: Logic
pl: Logika

en: Login &raquo;
pl: Loguj &raquo;

en: Long Message:
pl: Długa wiadomość:

en: Looks like you're running an older version of WordPress, you need to be running at least WordPress 3.0 to use WP e-Commerce 3.8
pl: Wygląda na to że używasz starszej wersji WordPress'a, musisz korzystać conajmniej z WordPress'a 3.0 by używać WP e-Commerce 3.8

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: M j, Y @ G:i
pl: d/m/Y G:i

en: Macau
pl: Makao

en: Macau Pataca
pl: Makao Pataca

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Make sure your account has been activated with USPS - if you're unsure if this applies to you then please check with USPS
pl: Upewnij się, że Twoje konto zostało aktywowane w USPS - jeśli nie jesteś pewien czy to dotyczy Ciebie, to należy skontaktować się z USPS

en: Make your Online photo gallery into an e-Commerce solution.
pl: Twórz galerie zdjęć w rozwiązaniu e-Commerce.

en: Malagasy Ariary
pl: Ariary Madagaskaru

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Malaysian Ringgit
pl: Malezyjski Ringgit

en: Maldive Rufiyaa
pl: Malediwy Rufiyaa

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Manage Product Images
pl: Zarządzaj zdjęciami produktu

en: Manage Product Variations
pl: Zarządzaj cechami produktów

en: Mandatory
pl: Obowiązkowe

en: Manual Payment
pl: Przelew

en: Mark as Draft
pl: Oznacz jako szkic

en: Mark as Featured
pl: Oznacz jako Promowany

en: Mark this variation as draft to hide from the front-end
pl: Oznacz tą cechę jako szkic by ukryć ją przed klientami

en: Marketing Section
pl: Sekcja Marketingu

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique (French)
pl: Martynika (Francja)

en: Matter for the Blind
pl: Znaczenia dla niewidomych

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Mauritanian Ouguiya
pl: Mauretańska Ouguiya

en: Mauritius Rupee
pl: Rupia Mauritiusu

en: Max Upload Size
pl: Max rozmiar uploadu

en: Max downloads per file
pl: Maksymalna ilość pobrań na plik

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Members and Capabilities
pl: Użytkownicy i uprawnienia

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Merchant Key
pl: Klucz sprzedawcy

en: Merchant Notes:
pl: Uwagi dla handlowców:

en: Message Body
pl: Treść wiadomości

en: Message from %s
pl: Wiadomość od %s

en: Mexican Peso
pl: Peso meksykańskie

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Misc Checkout Options
pl: Różne opcje zamawiania

en: Missed schedule
pl: Pominięty plan

en: Mobile Sales App
pl: Aplikacja sprzedaży na telefon

en: Modify a payment gateway settings by clicking "Edit" link on the left.
pl: Modyfikuj ustawienia bramki płatności klikając link "Edytuj" po lewej.

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Moldovan Leu
pl: Leu Mołdawii

en: Monaco
pl: Monako

en: Money and Payment
pl: Pieniądze i Płatności

en: Mongolian Tugrik
pl: Mongolski Tugrik

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: More Details
pl: Więcej szczegółów

en: More Information&hellip;
pl: Więcej informacji&hellip;

en: Moroccan Dirham
pl: Dirham marokański

en: Morocco
pl: Maroko

en: Move Template Files &rarr;
pl: Przenieś pliki szablonów &rarr;

en: Move this item to the Trash
pl: Przenieś tą pozycję do kosza

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Mozambique Metical
pl: Metical Mozambiku

en: Myanmar Kyat
pl: Kyat Myanmaru

en: N/A
pl: N/D

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Namibian Dollar
pl: Dolar namibijski

en: Nepalese Rupee
pl: Rupia Nepalu

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antillean Guilder
pl: Guldeny Antyle Holandii

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: Netherlands Antilles is no longer a valid official country name according to <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br />Please consider changing your <em>Base Country</em> to reflect this change on the <a href="%2$s">General Settings</a> page.
pl: Antyle Holenderskie nie są już ważną oficjalną nazwa kraju według <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br />Proszę rozważyć zmianę <em>Kraj Bazowy</em> aby odzwierciedlić tę zmianę na stronie <a href="%2$s">Ustawienia Ogólne</a>.

en: New Caledonia (French)
pl: Nowa Kaledonia (Francja)

en: New Product
pl: Nowy produkt

en: New Product Category Name
pl: Nazwa nowej kategorii produktu

en: New Product Tag Name
pl: Nazwa nowego tagu produktu

en: New Taiwan Dollar
pl: Nowy dolar tajwański

en: New Taiwanese Dollar
pl: Nowy dolar tajwański

en: New Variation Name
pl: Nazwa nowej cechy

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: New form set successfully created.
pl: Nowy zestaw formularza pomyślnie utworzony.

en: Next &gt;
pl: Następna &gt;

en: Next Page
pl: Następna strona

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Nicaraguan Cordoba Oro
pl: Cordoba Oro Nikaragui

en: Nigerian Naira
pl: Naira Nigerii

en: No
pl: Nie

en: No Category
pl: Brak kategorii

en: No Image
pl: Brak zdjęcia

en: No Image Available
pl: Brak zdjęcia

en: No Parent
pl: Brak rodzica

en: No Product
pl: Brak produktu

en: No Tags
pl: Brak tagów

en: No Tax Bands Setup. Set Tax Bands up in <a href="%s">Settings &gt; Taxes</a>
pl: Brak ustawionych grup podatków. Ustaw grupy podatków w <a href="%s">Ustawienia &gt; Podatki</a>

en: No Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
pl: Nie przeniesiono żadnych plików do katalogu szablonów WordPress.

en: No products found
pl: Nie znaleziono produktów

en: No products found in Trash
pl: Nie znaleziono produktów w Koszu

en: No transactions for this month.
pl: Brak transakcji dla tego miesiąca.

en: None
pl: Brak

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: North America
pl: Ameryka Północna

en: North Island
pl: Wyspa Północna

en: North Korean Won
pl: Północno Koreański Won

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: Note: All services used if no services selected
pl: Uwaga: Wszystkie usługi wykorzystywane, jeśli nie wybrano żadnej usługi

en: Note: Anytime you update any of the thumbnail settings, WPeC will automatically resize all of your thumbnails for you.  Depending on how many images you have, this could take awhile.
pl: Uwaga: Za każdym razem gdy aktualizujesz ustawienia miniaturek, WPeC automatycznie zeskaluje wszystkie miniaturki. Zależnie od ilości posiadanych zdjęć, może to potrwać chwilę.

en: Note: If the server times out or runs out of memory, just reload this page, the server will pick up where it left off.
pl: Uwaga: Jeśli upłynie limit czasu serwera lub zabraknie pamięci, po prostu odśwież tę stronę, serwer będzie kontynuował w miejscu gdzie zostało przerwane.

en: Note: If your checkout page does not have a shipping details section, or if you don't want to send Paypal shipping information. You should change Send shipping details option to No.
pl: Uwaga: Jeśli Twoja strona zamawiania nie posiada sekcji szczegółów wysyłki, lub jeśli nie chcesz wysłać informacji o wysyłce do PayPal. Należy zmienić opcję Wyślij dane wysyłki na Nie.

en: Note: It looks like you have custom permalinks, you will need to refresh your permalinks <a href="%s">here</a>
pl: Uwaga: Wygląda na to że masz ustawione własne bezpośrednie odnośniki, będziesz musiał je odświeżyć <a href="%s">tutaj</a>

en: Note: Tax Bands are special tax rules you can create and apply on a per-product basis. <br /> Please visit the product page to apply your Tax Band.
pl: Uwaga: Grupy podatków są indywidualnymi stawkami podatku które możesz utworzyć i zatwierdzić dla danego produktu. <br /> Proszę odwiedzić stronę produktu aby przypisać grupę podatku.

en: Note: Tax Bands do not take affect when product prices are tax exclusive.
pl: Uwaga: Grupy podatku nie mają zastosowania gdy ceny produktów nie zawierają podatku.

en: Note: The Tracking Subject, is the subject for The Tracking Message email. The Tracking Message is the message e-mailed to users when you click 'Email buyer' on the sales log. This option is only available for purchases with the status of 'Job Dispatched'. Tags you can use in the email message section are %trackid% and %shop_name%
pl: Uwaga: Tytuł wysyłki, jest tytułem wiadomości wysyłki. Wiadomość wysyłki jest wiadomością wysyłaną do użytkownika gdy klikniemy 'Powiadom klienta' w dzienniku sprzedaży. Ta opcja jest dostępna dla zamówień ze statusem 'Wysłane'. Tagi jakich możesz użyć w wiadomości to: %trackid% i %shop_name%

en: Note: The purchase receipt is the message e-mailed to users after purchasing products from your shop.
pl: Uwaga: Rachunek zakupu jest wiadomością wysyłaną do użytkowników po dokonaniu zakupu produktów w twoim sklepie.

en: Note: You need to have the %product_list% in your purchase receipt in order for digital download links to be emailed to your buyers.
pl: Uwaga: Musisz mieć umieszczone %product_list% w rachunku zakupu aby do twoich klientów mogły zostać wysłane linki do pobrania produktów cyfrowych.

en: Notes:
pl: Uwaga:

en: Notify site owner if stock runs out
pl: Powiadom administratora jeśli zapas magazynowy się skończy

en: Number of Products
pl: Ilość produktów

en: Number of Products to be displayed in the slider.
pl: Ilość produktów do wyświetlenia w slider'ze.

en: Number of products per Page:
pl: Ilość produktów na stronę:

en: Number of products to show:
pl: Ilość produktów do pokazania:

en: Off Site Product link
pl: Zewnętrzny link produktu

en: Old Price: %s
pl: Stara cena: %s

en: Omani Rial
pl: Rial omański

en: One or more of this products variations are out of stock.
pl: Jedna lub więcej cech tego produktu jest wyprzedana.

en: Online rates the following services only, when available
pl: Stawki Online następujących usług tylko gdy dostępne

en: Only enable test mode if you have a sandbox account with PayPal you can find out more about this <a href='%s'>here</a>
pl: Włącz tryb testowy tylko jeśli posiadasz konto PayPal Sandbox, więcej na ten temat można dowiedzieć się <a href='%s'>tutaj</a>

en: Only use the sandbox server if you have a sandbox account with PayPal you can find out more about this <a href='%s'>here</a>
pl: Używaj serwera testowego tylko jeśli posiadasz konto PayPal Sandbox, więcej informacji  na ten temat znajdziesz <a href='%s'>tutaj</a>

en: Only used for First Class service rates if selected
pl: Używane tylko dla stawek usługi Pierwsza Klasa jeśli wybrane

en: Oops, there is nothing in your cart.
pl: Ups, nic nie ma w Twoim koszyku.

en: Open link in a new window
pl: Otwórz link w nowym oknie

en: Open link in the same window
pl: Otwórz link w tym samym oknie

en: Order | Orders
pl[0]: Zamówienie
pl[1]: Zamówienia
pl[2]: Zamówień

en: Order Details
pl: Szczegóły zamówienia

en: Order ID
pl: ID Zamówienia

en: Order Notes
pl: Uwagi zamówienia

en: Order Pending: Payment Required
pl: Zamówienie w toku: Wymagana płatność

en: Order Received
pl: Zamówienie otrzymane

en: Order Status
pl: Status Zamówienia

en: Order Total:
pl: Kwota zamówienia:

en: Other Details
pl: Inne szczegóły

en: Package
pl: Opakowanie

en: Packaging
pl: Pakowanie

en: Packing Slip
pl: List przewozowy

en: Packing Slip for Order #%s
pl: Dane pakowania dla zamówienia #%s

en: Page
pl: Strona

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Page Number position
pl: Pozycja numeru strony

en: Pages:
pl: Strony:

en: Pagination Settings
pl: Ustawienia Stronicowania

en: Pakistan Rupee
pl: Rupia pakistańska

en: Palestinian Territories
pl: Terytoria Palestyńskie

en: Panamanian Balboa
pl: Panamy Balboa

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Papua New Guinea Kina
pl: Papua-Nowa Gwinea Kina

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Paraguay Guarani
pl: Guarani Paragwaju

en: Parcel
pl: Paczka

en: Parcel Post
pl: Paczka pocztowa

en: Parent Product Category
pl: Nadrzędna kategoria produktu

en: Parent Product Category:
pl: Nadrzędna kategoria produktu:

en: Parent Variation
pl: Rodzic cechy

en: Parent Variations:
pl: Rodzic cech:

en: Password:
pl: Hasło:

[ctx: PayPal Buy Now Button]
en: https://www.paypal.com/en_US/i/btn/btn_buynow_LG.gif
pl: https://www.paypal.com/pl_PL/i/btn/btn_buynow_LG.gif

en: PayPal Payments Standard
pl: PayPal Płatności Standard

en: PayPal Payments Standard 2.0
pl: PayPal Płatności Standard 2.0

[ctx: PayPal Pixel]
en: https://www.paypal.com/en_US/i/scr/pixel.gif
pl: https://www.paypal.com/pl_PL/i/scr/pixel.gif

[ctx: PayPal Pro Item Name for Discounts]
en: Coupon / Discount
pl: Kupon / Rabat

en: Payment Declined
pl: Płatność odrzucona

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Payment Method:
pl: Metoda płatności:

en: Payment Type
pl: Typ płatności

[ctx: Payments settings tab in Settings->Store page]
en: Payments
pl: Płatności

en: Pending sale | Pending sales
pl[0]: Oczekująca sprzedaż
pl[1]: Oczekujące sprzedaże
pl[2]: Oczekujących sprzedaży

en: People can use this RSS feed to keep up to date with your product list.
pl: Ludzie mogą korzystać z tego kanału RSS aby być na bieżąco z listą produktów.

en: People come here to add products
pl: Ludzie przychodzą tu, aby dodać nowe produkty

en: People come here to change themes and widgets settings
pl: Ludzie przychodzą tu, aby zmienić ustawienia motywów i wtyczek

en: People come here to write new pages
pl: Ludzie przychodzą tu, aby napisać nowe strony

en: People who bought this item also bought
pl: Klienci którzy kupili ten produkt, kupili także

en: Per Product
pl: Na produkt

en: Personalisation Options
pl: Opcje Personalizacji

en: Personalize Your Product
pl: Personalizuj produkt

en: Peruvian Nuevo Sol
pl: Sol peruwiański

en: Philippine Peso
pl: Peso filipińskie

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Pitcairn Island
pl: Wyspa Pitcairn

en: Please agree to the terms and conditions, otherwise we cannot process your order.
pl: Proszę zaakceptować regulamin, inaczej nie będziemy mogli przetworzyć twojego zamówienia.

en: Please backup your website before updating!
pl: Proszę utworzyć kopię zapasową strony przed aktualizacją!

en: Please choose
pl: Proszę wybrać

en: Please choose a country below to calculate your shipping costs
pl: Proszę wybrać kraj poniżej aby obliczyć koszty wysyłki

en: Please enter a Zipcode and click calculate to proceed
pl: Proszę wpisać kod pocztowy i kliknąć przelicz aby kontynuować

en: Please enter a coupon code.
pl: Proszę wpisać kod kuponu.

en: Please enter a valid <span class="wpsc_error_msg_field_name">%s</span>.
pl: Proszę podać poprawny <span class="wpsc_error_msg_field_name">%s</span>.

en: Please enter a valid CVV.
pl: Proszę wpisać poprawny kod CVV.

en: Please enter a valid address
pl: Proszę podać poprawny adres

en: Please enter a valid card number.
pl: Proszę wpisać poprawny numer karty.

en: Please enter a valid email address
pl: Proszę podać poprawny adres e-mail

en: Please enter a valid expiry date.
pl: Proszę wpisać poprawną datę wygaśnięcia.

en: Please enter a valid name
pl: Proszę podać poprawne imię

en: Please enter a valid phone number
pl: Proszę podać poprawny numer telefonu

en: Please enter a valid surname
pl: Proszę podać poprawne nazwisko

en: Please enter your town or city.
pl: Proszę podać miasto.

en: Please provide a Zipcode and click Calculate in order to continue.
pl: Proszę wpisać kod pocztowy i kliknąć Przelicz aby kontynuować zamówienie.

en: Please provide for more accurate rates
pl: Proszę podać dla dokładniejszych stawek

en: Please refrain from uploading images larger than <strong>%d x %d</strong> pixels
pl: Proszę powstrzymać się od przesyłania obrazków większych niż <strong>%d x %d</strong> pikseli

en: Please review your order
pl: Proszę przejrzeć zamówienie

en: Please select
pl: Proszę wybrać

en: Please select a category you would like to place all products from this CSV into
pl: Proszę wybrać kategorię w której chcesz umieścić wszystkie produkty z tego pliku CSV

en: Please select your country from the list.
pl: Proszę wybrać swój kraj z listy.

en: Please specify shipping location below to calculate your shipping costs
pl: Proszę określić poniżej lokalizację wysyłki, aby obliczyć koszty wysyłki

en: Please visit our shop
pl: Odwiedź nasz sklep

en: Poland
pl: Polska

en: Polish Zloty
pl: Polski Złoty

en: Polynesia (French)
pl: Polinezja (Francja)

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Postal / ZIP Code Field
pl: Pole Kodu pocztowego

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Postal code:
pl: Kod pocztowy:

en: Postal/ZIP Code Field
pl: Pole kodu pocztowego

en: Postcard
pl: Pocztówka

en: Postcards or aerogrammes
pl: Pocztówki lub aerogramy

en: Pound Sterling
pl: Funt szterling

en: Premium Upgrades
pl: Rozszerzenia Premium

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Presentation Settings
pl: Ustawienia Prezentacji

[ctx: Presentation settings tab in Settings->Store page]
en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: Price
pl: Cena

en: Price Control
pl: Kontrola ceny

en: Price Range
pl: Przedział cenowy

en: Price Range Widget
pl: Widget Przedział cenowy

en: Price:
pl: Cena:

en: Price: %s
pl: Cena: %s

en: Price: %s and above.
pl: Cena: %s i powyżej.

en: Prior to WP e-Commerce 3.8.9, in your database, East Timor's country code is TP and you have already selected that country code as the base country. However, now that you're using WP e-Commerce version %3$s, it is recommended that you change your base country to the official "TL" country code, according to <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br /> Please go to <a href="%2$s">General Setings</a> page to make this change.<br />The legacy "TP" item will be marked as "East Timor (legacy)" on the country drop down list. Simply switch to the official "Timor-Leste (ISO 3166)" to use the "TL" country code.
pl: Przed WP e-Commerce 3.8.9, w twojej bazie danych, kod kraju Timoru Wschodniego to TP, a ty już wybrałeś ten kod kraju jako kraj bazowy. Jednak teraz, że używasz WP e-Commerce w wersji %3$s, zaleca się aby zmienić swój kraj bazowy na oficjalny kod kraju "TL", według <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br /> Proszę przejść do strony <a href="%2$s">Ustawienia Ogólne</a> aby dokonać tej zmiany.<br />Nieważna pozycja "TP" będzie oznaczona jako "Timor Wschodni (nieważny)" na liście krajów. Wystarczy zmienić na "Timor Wschodni (ISO 3166)" by używać "TL" jako kodu kraju.

en: Prior to WP e-Commerce 3.8.9, in your database, United Kingdom's country code is UK and you have already selected that country code as the base country. However, now that you're using WP e-Commerce version %3$s, it is recommended that you change your base country to the official "GB" country code, according to <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br /> Please go to <a href="%2$s">General Setings</a> page to make this change.<br />The legacy "UK" item will be marked as "U.K. (legacy)" on the country drop down list. Simply switch to the official "United Kingdom (ISO 3166)" to use the "GB" country code.
pl: Przed WP e-Commerce 3.8.9, w twojej bazie danych, kod kraju Wielkiej Brytanii to UK, a ty już wybrałeś ten kod kraju jako kraj bazowy. Jednak teraz, że używasz WP e-Commerce w wersji %3$s, zaleca się aby zmienić swój kraj bazowy na oficjalny kod kraju "GB", według <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br /> Proszę przejść do strony <a href="%2$s">Ustawienia Ogólne</a> aby dokonać tej zmiany.<br />Nieważna pozycja "UK" będzie oznaczona jako "U.K. (nieważny)" na liście krajów. Wystarczy zmienić na "Wielka Brytania (ISO 3166)" by używać "GB" jako kodu kraju.

en: Priority Mail
pl: Poczta priorytetowa

en: Processing URL
pl: URL przetwarzania

en: Product | Products
pl[0]: Produkt
pl[1]: Produkty
pl[2]: Produktów

en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

en: Product Category
pl: Kategoria produktu

en: Product Category Settings
pl: Ustawienia kategorii produktu

en: Product Code
pl: Kod produktu

en: Product Display
pl: Wyświetlanie produktu

en: Product Donations
pl: Dotacje produktu

en: Product Download
pl: Pliki do pobrania produktu

en: Product File
pl: Plik produktu

en: Product Files
pl: Pliki produktu

en: Product Grouping Widget
pl: Widget grupowania produktów

en: Product Groups Only (All products displayed)
pl: Tylko grupy produktów (Wszystkie produkty wyświetlane)

en: Product Groups/Products Display
pl: Grupy Produktów/Wyświetlane Produkty

en: Product ID
pl: ID produktu

en: Product Image Gallery
pl: Galeria zdjęć produktu

en: Product Images
pl: Zdjęcia produktu

en: Product Name
pl: Nazwa produktu

en: Product Options
pl: Opcje produktu

en: Product Page Settings
pl: Ustawienia strony produktu

en: Product Search Tags
pl: Tagi wyszukiwania produktu

en: Product Settings
pl: Ustawienia Produktów

en: Product Slider
pl: Produkt Slider

en: Product Specials
pl: Promocyjne produkty

en: Product Specials Widget
pl: Widget Promocyjne produkty

en: Product Specific Tax
pl: Indywidualny podatek produktu

en: Product Status
pl: Status produktu

en: Product Tags
pl: Tagi produktów

en: Product Tags Widget
pl: Widget tagów produktów

en: Product Tracking Email
pl: Wiadomość Wysyłki Produktu

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
pl: Szkic produktu zaktualizowany. <a target="_blank" href="%s">Podgląd produktu</a>

en: Product in stock
pl: Produkt dostępny

en: Product not in stock
pl: Produkt niedostępny

en: Product prices are tax exclusive - add tax to the price during checkout
pl: Ceny produktów nie zawierają podatku - dodaje podatek do ceny podczas zamawiania

en: Product prices are tax inclusive - during checkout the total price doesn't increase but tax is shown as a line item
pl: Ceny produktów zawierają podatek - podczas zamawiania łączna kwota nie rośnie, ale podatek jest wyświetlany jako osobna linia

en: Product published. <a href="%s">View product</a>
pl: Produkt opublikowany. <a href="%s">Zobacz produkt</a>

en: Product restored to revision from %s
pl: Produkt przywrócony do rewizji z %s

en: Product saved.
pl: Produkt zapisany.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
pl: Produkt zaplanowany na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Podgląd produktu</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
pl: Produkt zapisany. <a target="_blank" href="%s">Podgląd produktu</a>

en: Product updated.
pl: Produkt zaktualizowany.

en: Product updated. <a href="%s">View product</a>
pl: Produkt zaktualizowany. <a href="%s">Zobacz produkt</a>

en: Production
pl: Produkcyjny

en: Products
pl: Produkty

en: Products Page
pl: Strona Produktów

en: Products Page Thumbnail Size:
pl: Rozmiar miniatury strony produktów:

en: Products Per Row
pl: Produktów w wierszu

en: Products in this category use the billing address to calculate shipping
pl: Dla produktów z tej kategorii używaj adresu rozliczeniowego do obliczania wysyłki

en: Prohibited <a href="http://checkout.google.com/support/sell/bin/answer.py?answer=75724">by Google?</a>
pl: Zabronione <a href="http://checkout.google.com/support/sell/bin/answer.py?answer=75724">przez Google?</a>

en: Property
pl: Własność

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Published
pl: Opublikowany

en: Purchase
pl: Dokonaj zakupu

en: Purchase #
pl: Zamówienie #

en: Purchase # %s
pl: Zakup # %s

en: Purchase History
pl: Historia zamówień

en: Purchase Log Date:
pl: Data zamówienia:

en: Purchase Number:
pl: Numer zamówienia:

en: Purchase Receipt
pl: Rachunek zakupu

en: Purchase unavailable options
pl: Niedostępne opcje zakupu

en: Qatar
pl: Katar

en: Qatari Rial
pl: Rial Kataru

en: Qty
pl: Il.

en: Quantity
pl: Ilość

en: Quantity In Cart
pl: Ilość w koszyku

en: Quantity:
pl: Ilość:

en: Quick Edit options are limited when editing products that have variations. You will need to edit the variations themselves.
pl: Opcje Szybkiej edycji są ograniczone podczas edycji produktów zawierających cechy. Będziesz musiał edytować cechy osobno.

en: RSS Address
pl: Adres RSS

en: RSS Feed Address
pl: Adres kanału RSS

en: Radio Button
pl: Przycisk wyboru

en: Rate each quantity of items in a cart as its own package using dimensions on product
pl: Oceń każdą ilość produktów w koszyku jako własną paczkę za pomocą wymiarów produktu

en: Read the rest of this entry &raquo;
pl: Przeczytaj resztę tego wpisu &raquo;

en: Release downloads locked to this IP address %s
pl: Pobieranie zablokowane dla następujących adresów IP %s

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remote file sizes cannot be calculated
pl: Rozmiary zdalnych plików nie mogą być obliczone

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove this log
pl: Usuń ten wpis

en: Remove this record
pl: Usuń ten rekord

en: Replace Page Title With Product/Category Name
pl: Zamień tytuł strony z nazwą produktu/kategorii

en: Replace tax percentage with product specific tax rate
pl: Zamienia procent podatku z indywidualną stawką podatku produktu

en: Republic of the Congo
pl: Republika Konga

en: Resend Receipt to Buyer
pl: Wyślij ponownie rachunek do klienta

en: Reset API Key
pl: Resetuj klucz API

en: Residential Address
pl: Adres zamieszkania

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore this item from the Trash
pl: Przywróć tą pozycję z kosza

en: Return URL
pl: URL powrotu

en: Reunion (French)
pl: Reunion (Francja)

en: Revenue
pl: Dochód

en: Romania
pl: Rumunia

en: Romanian New Leu
pl: Nowy Leu Rumuński

en: Russia
pl: Rosja

en: Russian Ruble
pl: Rubel rosyjski

en: Rwanda Franc
pl: Frank Rwandy

en: Saint Helena
pl: Święta Helena

en: Saint Kitts & Nevis Anguilla
pl: Saint Kitts i Nevis Anguilla

en: Saint Martin (French Part)
pl: Saint Martin (Francuska część)

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent & Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Sale | Sales
pl[0]: Wyprzedaż
pl[1]: Wyprzedaże
pl[2]: Wyprzedaży

en: Sale Log ID
pl: ID sprzedaży

en: Sale Price
pl: Cena sprzedaży

en: Sale Price:
pl: Cena sprzedaży:

en: Sale Products:
pl: Produkty w wyprzedaży:

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Sales Log
pl: Dziennik sprzedaży

en: Sales Log Details
pl: Szczegóły sprzedaży

en: Sales Summary
pl: Podsumowanie sprzedaży

en: Sales Upgrade Fix
pl: Naprawa pól sprzedaży

en: Sales by Month
pl: Sprzedaż miesięczna

en: Sales by Quarter
pl: Sprzedaż kwartalna

[ctx: Sales log page]
en: Delete
pl: Usuń

en: Sales over or equal to: %1$s<input type="text" size="6" name="wpsc_options[shipping_discount_value]" value="%2$s" id="shipping_discount_value" /> will receive free shipping.
pl: Zamówienia powyżej lub równe: %1$s<input type="text" size="6" name="wpsc_options[shipping_discount_value]" value="%2$s" id="shipping_discount_value" /> otrzymają darmową wysyłkę.

en: Same as billing address:
pl: Taki sam jak adres rozliczeniowy:

en: Samoan Tala
pl: Tala Samoa

en: Sandbox (For testing)
pl: Sandbox (Do testowania)

en: Sandbox Account
pl: Konto testowe

en: Sao Tome and Principe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęce

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Saudi Riyal
pl: Rial saudyjski

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Product Files
pl: Zapisz pliki produktu

en: Save Profile
pl: Zapisz profil

en: Save Variations
pl: Zapisz cechy

en: Saved
pl: Zapisane

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Scheduled
pl: Planowane

en: Sea Mail
pl: Poczta morska

en: Search Product Categories
pl: Przeszukaj kategorie produktów

en: Search Products
pl: Szukaj produktów

en: Search Sales Logs
pl: Szukaj w dziennikach

en: Search Variations
pl: Wyszukiwanie cech

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
pl: Wyniki wyszukiwania dla &#8220;%s&#8221;

en: Security Key
pl: Klucz bezpieczeństwa

en: Select
pl: Lista

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select Category:
pl: Wybierz kategorię:

en: Select Currency:
pl: Wybierz walutę:

en: Select Payment Gateways
pl: Wybierz bramki płatności

en: Select Services
pl: Wybierz usługi

en: Select Shipping Countries
pl: Wybierz kraje wysyłki

en: Select a Form Set
pl: Wybierz zestaw formularza

en: Select a Product
pl: Wybierz produkt

en: Select a Unique Name
pl: Wybierz unikalną nazwę

en: Select a file from your computer to include with this purchase.
pl: Wybierz plik ze swojego komputera aby dołączyć do zakupu.

en: Select all downloadable files for %s
pl: Wybierz wszystkie pliki do pobrania dla %s

en: Select an MP3 file to upload as a preview
pl: Wybierz plik MP3 do przesłania jako podgląd

en: Select from existing files
pl: Wybierz z istniejących plików

en: Select if you would like to import your products in as Drafts or Publish them right away.
pl: Wybierz czy chcesz zaimportować produkty jako Szkic czy Opublikować je od razu.

en: Select the Australia Post services that you want to offer during checkout:
pl: Wybierz usługi Poczty Australii które chcesz oferować podczas zamawiania:

en: Select the Variation sets and then the corresponding Variants you want to add to this product.
pl: Wybierz zestawy cech, a następnie przypisane cechy które chcesz dodać do tego produktu.

en: Select the category you would like to display with a Shortcode.
pl: Wybierz kategorię którą chcesz wyświetlić za pomocą Shortcode.

en: Select the markets you are selling products to.
pl: Wybierz rynki do których sprzedajesz produkty.

en: Select the markets you are selling this category to.
pl: Wybierz rynki do których sprzedajesz z tej kategorii.

en: Select the number of products you would like to display per page.
pl: Wybierz ilość produktów którą chcesz wyświetlać na stronę.

en: Select the product you would like to create a shortcode for.
pl: Wybierz produkt dla którego chciałbyś utworzyć shortcode.

en: Select what product category you want to display on the products page
pl: Wybierz kategorię produktów którą chcesz wyświetlać na stronie produktów

en: Select your currency
pl: Wybierz walutę

en: Select your primary business location.
pl: Wybierz swoją podstawową lokalizację firmy.

en: Select: <a href="%1$s"  class="wpsc-select-all" title="All">All</a> <a href="%2$s" class="wpsc-select-none" title="None">None</a>
pl: Wybierz: <a href="%1$s"  class="wpsc_select_all" title="Wszystkie">Wszystkie</a> <a href="%2$s" class="wpsc_select_none" title="Żadne">Żadne</a>

en: Sender Name
pl: Nazwa wysyłającego

en: Serbian Dinar
pl: Dinar serbski

en: Server Type
pl: Typ serwera

en: Session expired. Try refreshing your Shipping Settings page.
pl: Sesja wygasła. Spróbuj odświeżyć stronę Ustawienia wysyłki.

en: Set Shipping Countries
pl: Ustaw kraje wysyłki

en: Set Shipping Options
pl: Ustaw opcje wysyłki

en: Set Variant Shipping
pl: Ustaw wysyłkę cechy

en: Set Variant Tax
pl: Ustaw podatek cechy

en: Set status to Unpublished if this Product runs out of stock
pl: Ustaw status na Nieopublikowany jeśli zapas magazynowy tego produktu się skończy

en: Set the amount of time items in a customer's cart are reserved. You can also specify decimal amounts such as '0.5 days' or '1.25 weeks'. Note that the minimum interval you can enter is 1 hour, i.e. you can't schedule it to run every 0.5 hour.
pl: Ustaw ilość czasu przez jaką produkty klienta w koszyku będą zarezerwowane. Można również podać dziesiętne wartości np. '0.5 dnia' lub '1.25 tygodnia'. Należy pamiętać, że minimalny wartość jaką można wprowadzić wynosi 1 godzinę, tzn. nie można zaplanować uruchamiania co 0.5 godziny.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane.

en: Settings successfully updated.
pl: Ustawienia pomyślnie zaktualizowane.

en: Setup
pl: Ustawienie

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Seychelles Rupee
pl: Rupia Seszeli

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Shipping Address
pl: Adres wysyłki

en: Shipping Address:
pl: Adres wysyłki:

en: Shipping City
pl: Wysyłka, Miasto

en: Shipping Country
pl: Wysyłka, Kraj

en: Shipping Details
pl: Szczegóły wysyłki

en: Shipping First Name
pl: Wysyłka, Imię

en: Shipping Last Name
pl: Wysyłka, Nazwisko

en: Shipping Method
pl: Metoda wysyłki

en: Shipping Method:
pl: Metoda wysyłki:

en: Shipping Modules
pl: Moduły wysyłki

en: Shipping Option
pl: Opcja wysyłki

en: Shipping Option:
pl: Opcja wysyłki:

en: Shipping Options
pl: Opcje wysyłki

en: Shipping Post Code
pl: Wysyłka, Kod pocztowy

en: Shipping Price
pl: Koszt wysyłki

en: Shipping State
pl: Wysyłka, Województwo

en: Shipping Status:
pl: Status wysyłki:

[ctx: Shipping modules link to individual settings]
en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: Shipping settings tab in Settings->Store page]
en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Shipwire Email
pl: ShipWire E-mail

en: Shipwire Password
pl: ShipWire Hasło

en: Shipwire Settings
pl: ShipWire Ustawienia

[ctx: Shipwire settings form]
en: <em>It simply works.</em>
pl: <em>To po prostu działa.</em>

[ctx: Shipwire settings form]
en: Be sure to enter your username and password (above).
pl: Należy podać swój login i hasło (powyżej).

[ctx: Shipwire settings form]
en: Be sure to read <a href="%s">the documentation</a>, there are some pretty important things to note.
pl: Przeczytaj <a href="%s">dokumentację</a>, są tam pewne dość ważne informacje.

[ctx: Shipwire settings form]
en: There are no settings for this form.
pl: Brak ustawień dla tego formularza.

en: Shipwire updated %d tracking number. | Shipwire updated %d tracking numbers.
pl[0]: Shipwire zaktualizował %d numer przesyłki.
pl[1]: Shipwire zaktualizował %d numery przesyłek.
pl[2]: Shipwire zaktualizował %d numerów przesyłek.

en: Shipwire updated inventory on %d product. | Shipwire updated inventory on %d products.
pl[0]: Shipwire zaktualizował stan dla %d produktu.
pl[1]: Shipwire zaktualizował stan dla %d produktów.
pl[2]: Shipwire zaktualizował stan dla %d produktów.

en: Shop Settings
pl: Ustawienia Sklepu

en: Shopping Cart
pl: Koszyk

en: Shopping Cart Settings
pl: Ustawienia Koszyka

en: Shopping Cart Widget
pl: Widget Koszyk

en: Short Message:
pl: Krótka wiadomość:

en: Shortcodes and Template Tags
pl: Shortcode'y i tagi szablonu

en: Shortcodes are used to display a particular category or group within any WordPress page or post.
pl: Shortcode'y są używane do wyświetlania określonej kategorii lub grupy w WordPress'owym wpisie lub stronie.

en: Show Advanced Search
pl: Pokaż zaawansowane wyszukiwanie

en: Show All Products
pl: Pokaż wszystkie produkty

en: Show Breadcrumbs
pl: Pokaż Breadcrumbs (ścieżka z linków)

en: Show Categories
pl: Pokaż kategorie

en: Show Description
pl: Pokaż opis

en: Show Discount
pl: Pokaż zniżkę

en: Show Dropshop on every page
pl: Pokaż DropShop na każdej stronie

en: Show Dropshop only on product page
pl: Pokaż DropShop tylko na stronie produktu

en: Show Old Price
pl: Pokaż starą cenę

en: Show Product Category Description
pl: Pokaż opis kategorii produktu

en: Show Product Category Thumbnails
pl: Pokaż miniaturę kategorii produktu

en: Show Product Count per Product Category
pl: Pokaż ilość produktów dla kategorii produktu

en: Show Product Ratings
pl: Pokaż oceny produktów

en: Show Search
pl: Pokaż wyszukiwarkę

en: Show Share This (Social Bookmarks)
pl: Pokaż Dodaj do ulubionych (Social Bookmarks)

en: Show Stock Availability
pl: Pokaż stan magazynowy

en: Show Subcategory Products in Parent Category
pl: Pokaż produkty podkategorii w nadrzędnej kategorii

en: Show Thumbnail Gallery
pl: Pokaż galerię miniatur

en: Show Thumbnails
pl: Pokaż miniatury

en: Show UPS negotiated rates
pl: Pokaż wynegocjowane stawki UPS

[ctx: Show all [category name]]
en: Show All %s
pl: Pokaż wszystkie %s

en: Show all dates
pl: Pokaż wszystkie daty

en: Show images only
pl: Pokaż tylko zdjęcia

en: Show list of categories
pl: Pokaż listę kategorii

en: Show list of product categories
pl: Pokaż listę kategorii produktu

en: Show shipping editor
pl: Pokaż edytor wysyłki

en: Show this variation on the front-end
pl: Pokaż tą cechę klientom

en: Sierra Leone Leone
pl: Leone Sierra Leone

en: Sign in
pl: Zaloguj

en: Sign up for Google Checkout
pl: Zarejestruj się w Google Checkout

en: Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.
pl: Zarejestruj się w PayPal i zacznij akceptować płatności kartami kredytowymi.

en: Signing up is free and easy! please fill out your details your registration will happen automatically as you checkout. Don't forget to use your details to login with next time!
pl: Rejestracja jest darmowa i łatwa! Proszę wprowadzić swoje dane, a konto zostanie utworzone wraz z zamówieniem. Nie zapomnij się zalogować następnym razem aby użyć już wprowadzonych danych!

en: Singapore
pl: Singapur

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Single Product Image Size
pl: Rozmiar zdjęcia pojedynczego produktu

en: Single Product Page Thumbnail:
pl: Miniatura strony produktu:

en: Singular Shipping
pl: Pojedyncza wysyłka

en: Sint Maarten (Dutch Part)
pl: Sint Maarten (Holenderska część)

en: Sliding Product Groups (1 product per page)
pl: Przesuwane grupy produktów (1 produkt na strone)

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Solomon Islands Dollar
pl: Dolar Wysp Salomona

en: Somali Shilling
pl: Szyling somalijski

en: Some Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
pl: Niektóre pliki szablonu zostały przeniesione do katalogu szablonów WordPress.

en: Some of your cart items are targeted specifically to certain markets. As a result, you can only select those countries as your shipping destination.
pl: Niektóre z produktów w koszyku są ograniczone do poszczególnych rynków. W rezultacie, można wybrać tylko te kraje jako miejsce docelowe wysyłki.

en: Sorry something has gone wrong with your download!
pl: Przepraszamy, coś poszło nie tak z twoim plikiem do pobrania!

en: Sorry your transaction was not accepted due to insufficient funds <br /><a href="%1$s">Click here to go back to checkout page</a>.
pl: Transakcja nie została zaakceptowana z powodu niewystarczających środków finansowych <br /><a href="%1$s">Kliknij tutaj aby powrócić do strony zamawiania</a>.

en: Sorry your transaction was not accepted.<br /><a href="%1$s">Click here to go back to checkout page</a>.
pl: Transakcja nie została zaakceptowana.<br /><a href="%1$s">Kliknij tutaj aby powrócić do strony zamawiania</a>.

en: Sorry, but the item "%s" is out of stock.
pl: Przepraszamy, ale produkt "%s" jest wyprzedany.

en: Sorry, but there is only %s of this item in stock. | Sorry, but there are only %s of this item in stock.
pl[0]: Przepraszamy, ale posiadamy tylko %s sztukę tego produktu.
pl[1]: Przepraszamy, ale posiadamy tylko %s sztuki tego produktu.
pl[2]: Przepraszamy, ale posiadamy tylko %s sztuk tego produktu.

en: Sorry, but this variation is out of stock.
pl: Przepraszamy, ta opcja została wyprzedana.

en: Sorry, but you cannot add zero items to your cart
pl: Przepraszamy, ale nie możesz dodać zero produktów do koszyka

en: Sorry, for some reason, we couldn't duplicate this product because it could not be found in the database, check there for this ID:
pl: Przepraszamy, z jakiegoś powodu nie możemy sklonować tego produktu ponieważ może on nie istnieć w bazie danych, sprawdź bazę dla tego ID:

en: Sorry, online ordering is unavailable to this destination and/or weight. Please double check your destination details.
pl: Przykro nam, ale zamawianie online jest niedostępne dla tego miejsca wysyłki i/lub wagi. Proszę podwójnie sprawdzić szczegóły miejsca wysyłki.

en: Sorry, sold out!
pl: Przepraszamy, wyprzedany!

en: Sort Product By
pl: Sortuj produkty po

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South African Rand
pl: Rand południowoafrykański

en: South America
pl: Ameryka Południowa

en: South Georgia & South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: South Island
pl: Wyspa Południowa

en: South Sudan
pl: Południowy Sudan

en: South Sudanese Pound
pl: Funt sudański

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Sri Lanka Rupee
pl: Rupia Sri Lanki

en: St. Helena Pound
pl: Funt św Heleny

en: Standard Parcel Post
pl: Wysyłka standardowej paczki

en: Start Database Upgrade
pl: Rozpocznij aktualizację bazy danych

en: State
pl: Województwo

en: State Field
pl: Pole województwa

en: State:
pl: Województwo:

en: Stock
pl: Posiadana ilość

en: Stock Control
pl: Kontrola zapasu

en: Stock Keeping Unit
pl: Kod SKU

en: Stock Qty
pl: Posiadana ilość

en: Stock Quantity
pl: Dostępna ilość

en: Stock Quantity Limit
pl: Limit dostępnej ilości

en: Stock:
pl: Posiadana ilość:

en: Store
pl: Sklep

en: Store Admin Email
pl: E-mail admina sklepu

en: Store Debug
pl: Debugowanie sklepu

en: Store Sales
pl: Sprzedaż sklepu

en: Store Settings
pl: Ustawienia sklepu

en: Store Update
pl: Aktualizacja sklepu

en: Store Upgrades
pl: Rozszerzenia sklepu

en: Street 1:
pl: Ulica 1:

en: Street 2:
pl: Ulica 2:

en: Street Address
pl: Ulica

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Subtotal amount
pl: Kwota

en: Subtotal:
pl: Podsuma:

en: Sudanese Pound
pl: Funt sudański

en: Suriname
pl: Surinam

en: Surinamese Dollar
pl: Dollar Surinamu

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Swaziland Lilangeni
pl: Suazi Lilangeni

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Swedish Krona
pl: Korona szwedzka

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Syrian Pound
pl: Funt syryjski

en: Table Rate
pl: Według tabeli

en: Table Rate Price
pl: Cena według tabeli

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags can be used
pl: Mogą być użyte tagi

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajik Somoni
pl: Somoni tadżycki

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tajikistan Somoni
pl: Somoni Tadżykistanu

en: Tanzanian Shilling
pl: Szyling tanzański

en: Target Market Restrictions
pl: Ograniczenia rynków docelowych

en: Target Markets
pl: Rynki docelowe

en: Tax
pl: Podatek

en: Tax Bands
pl: Grupy podatków

en: Tax Included
pl: Wliczony podatek

en: Tax Logic
pl: Logika podatku

en: Tax Rate
pl: Stawka podatku

en: Tax Rates
pl: Stawki podatku

en: Tax Settings
pl: Ustawienia podatku

en: Taxable Amount
pl: Podstawa opodatkowania

en: Taxable amount in your currency, not percentage of price.
pl: Podstawa opodatkowania w walucie, nie procent ceny.

en: Taxes
pl: Podatki

en: Taxes are not enabled. See <a href="%s">Settings &gt; Taxes</a>
pl: Podatki nie są włączone. Zobacz <a href="%s">Ustawienia &gt; Podatki</a>

[ctx: Taxes settings tab in Settings->Store page]
en: Taxes
pl: Podatki

en: Template tags are used to display a particular category or group within your theme / template.
pl: Tagi Szablonu są używane do wyświetlania określonej kategorii lub grupy w twoim szablonie.

en: Terms and Conditions
pl: Regulamin

en: Test Gateway
pl: Testowa bramka

en: Test Mode Enabled:
pl: Tryb testowy włączony:

en: Text
pl: Tekst

en: Text Area
pl: Pole tekstowe

en: Textarea
pl: Pole tekstowe

en: Thai Baht
pl: Baht tajlandzki

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page. All prices include tax and postage and packaging where applicable.
    You ordered these items:
    %product_list%%total_shipping%%total_price%
pl: Dziękujemy za zamówienie w %shop_name%, wszystkie produkty które mają zostać wysyłane będą przetwarzane jak najszybciej, a wszystkie produkty cyfrowe mogą zostać pobrane za pomocą linków na tej stronie. Wszystkie ceny zawierają podatek, koszty wysyłki i pakowania (jeśli dotyczą).
    Zamówiłeś te produkty:
    %product_list%%total_shipping%%total_price%

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page.All prices include tax and postage and packaging where applicable.You ordered these items:%product_list%%total_shipping%%total_price%
pl: Dziękujemy za zakupy w %shop_name%, wszystkie produkty do wysyłki będą wysłane tak szybko jak to możliwe, wszystkie produkty do pobrania mogą być pobrane za pomocą linków na tej stronie. Wszystkie ceny zawierają podatek, opłaty pocztowe i pakowania jeśli dotyczą. Zamówiłeś te produkty: %product_list%%total_shipping%%total_price%

en: Thank you, your purchase is pending, you will be sent an email once the order clears.
pl: Dziękujemy, Twoje zamówienie ma status oczekuje, otrzymasz e-mail o zmianie statusu.

en: Thanks, the coupon has been added.
pl: Dziękujemy, kupon został dodany.

en: Thanks, the purchase log record has been deleted
pl: Dziękujemy, dziennik zakupu został usunięty

en: Thanks, the themes have been copied.
pl: Dziękujemy, szablon został skopiowany.

en: Thanks, you have made a succesful backup of your theme.  It is located at the URL below.  Please note each backup you create will replace your previous backups.
pl: Dziękujemy, pomyślnie wykonałeś kopię zapasową szablonu. Jest zlokalizowana pod poniższym URL'em. Proszę zauważyć że każda wykonana kopia nadpisze poprzednią kopię.

en: Thanks, your changes have been made
pl: Dzięki, zmiany zostały wykonane

en: Thanks, your changes have been saved.
pl: Dziękujemy, zmiany zostały zapisane.

en: The PayPal API has returned an error!
pl: API PayPal'a zwróciło błąd!

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
pl: Opcja rynki docelowe została wyłączona ponieważ masz zainstalowane na serwerze rozszerzenie Suhosin PHP. Jeśli potrzebujesz używać opcji rynków docelowych, wyłącz rozszerzenie suhosin, jeśli nie możesz tego uczynić, skontaktuj się administratorem serwera.

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
pl: Opcja rynki docelowe została wyłączona ponieważ masz zainstalowane na serwerze rozszerzenie Suhosin PHP. Jeśli potrzebujesz używać opcji rynków docelowych, wyłącz rozszerzenie suhosin, jeśli nie możesz tego uczynić, skontaktuj się administratorem serwera.

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature, then disable the suhosin extension. If you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
pl: Opcja rynki docelowe została wyłączona ponieważ masz zainstalowane na serwerze rozszerzenie Suhosin PHP. Jeśli potrzebujesz używać opcji rynków docelowych, wyłącz rozszerzenie suhosin, jeśli nie możesz tego uczynić, skontaktuj się administratorem serwera.

en: The administrator has unlocked your file
pl: Administrator odblokował Twój plik

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
pl: Zmiany których dokonałeś zostaną utracone jeśli opuścisz tą stronę.

en: The currency code that ChronoPay will process the payment in. All products must be set up in this currency.
pl: Kod waluty w której ChronoPay będzie przetwarzać płatności. Wszystkie produkty muszą być ustawione w tej walucie.

en: The following shipping modules all need cURL which is not installed on this server, you may need to contact your web hosting provider to get it set up.
pl: Wszystkie następujące moduły wysyłki potrzebują cURL, który nie jest zainstalowany na tym serwerze, może być konieczne skontaktowanie się z usługodawcą hostingowym aby ją dołączyć.

en: The language that the ChronoPay secure processing page will be displayed in.
pl: Język w jakim bezpieczna strona przetwarzania ChronoPay zostanie wyświetlona.

en: The product "%s" is out of stock and has been unpublished.
pl: Produkt "%s" jest wyprzedany i został zdjęty ze sklepu..

en: The product "%s" is out of stock.
pl: Produkt "%s" jest wyprzedany.

en: The text that people see when making a purchase.
pl: Tekst który zobaczą klienci podczas dokonywania zakupu

en: There are no files attached to this product. Upload a new file or select from other product files.
pl: Brak plików dołączonych do tego produktu. Prześlij nowy plik lub wybierz z innych plików produktów.

en: There are no products in this group.
pl: Brak produktów w tej grupie.

en: There have not been any purchases yet.
pl: Nie było jeszcze żadnych zamówień.

en: There is a problem with your PayPal account configuration, please contact PayPal for further information.
pl: Występuje problem z konfiguracją twojego konta PayPal, skontaktuj się z PayPal aby uzyskać dalsze informacje.

en: There was a problem connecting to the payment gateway.
pl: Wystąpił problem połączenia z bramką płatności.

en: These notes are only available here.
pl: Te notatki są dostępne tylko tutaj.

en: This Product has variations, to edit the price please use the <a href="%s">Variation Controls</a>.
pl: Ten produkt posiada cechy, aby zmienić cenę skorzystaj z <a href="%s">Zarządzanie cechami</a>.

en: This Product has variations, to edit the quantity please use the Variation Controls below.
pl: Ten produkt posiada cechy, aby edytować ilość proszę użyć Kontroli Cech poniżej.

en: This Purchase has custom user content
pl: Ten zakup posiada wiadomość od użytkownika

en: This adds a paypal buy now button for the product selected, this will take your customer straight to PayPal.
pl: Dodaje przycisk PayPal'a Kup teraz dla wybranego produktu, przekieruje klientów prosto do systemu PayPal.

en: This adds an add to cart button for the product selected.
pl: Dodaje przycisk Dodaj do koszyka dla wybranego produktu.

en: This can cause warnings for your users if you do not have a properly configured SSL certificate
pl: Może to powodować wyświetlanie użytkownikom ostrzeżenia, jeśli nie masz odpowiednio skonfigurowanego certyfikatu SSL

en: This category requires additional checkout form fields
pl: Ta kategoria wymaga dodatkowych pól formularza zamawiania

en: This coupon affects each product at checkout.
pl: Ten kupon dotyczy każdego produktu w zamówieniu.

en: This download is no longer valid, Please contact the site administrator for more information.
pl: Ten plik do pobrania jest już nieważny, skontaktuj się z administratorem witryny w celu uzyskania informacji.

en: This is a description
pl: To jest opis

en: This is a donation, checking this box populates the donations widget.
pl: To jest dotacja, zaznaczanie tego pola uzupełnia widget dotacji.

en: This is not important and is usually set to the name of the web shop. It is displayed on the ChronoPay secure processing page.
pl: To nie jest ważne i jest zwykle ustawione na nazwę sklepu internetowego. Jest ona wyświetlana na stronie przetwarzania ChronoPay.

en: This is the Thumbnail size that will be displayed on the Single Product page. You can change the default sizes under your store settings
pl: Jest to rozmiar miniatury która będzie wyświetlana na stronie pojedyńczego produktu. Możesz zmienić domyślne rozmiary w ustawieniach sklepu.

en: This is your PayPal email address.
pl: To jest Twój adres e-mail PayPal

en: This plugin offers shop owners the ability to provide Fedex Shipping Quotes for products with weights.
pl: Ta wtyczka oferuje właścicielom sklepów oferowanie opcji wysyłki Fedex dla produktów z podaną wagą.

en: This product has no available stock
pl: Ten produkt nie jest dostępny w magazynie

en: This product has sold out.
pl: Produkt wyprzedany.

en: This product is not taxable.
pl: Ten produkt jest nieopodatkowany.

en: This setting affects your PayPal purchase log. If your customers already have a PayPal account PayPal will try to populate your PayPal Purchase Log with their PayPal address. This setting tries to replace the address in the PayPal purchase log with the Address customers enter on your Checkout page.
pl: To ustawienie wpływa na wpisy zakupu na koncie PayPal. Jeśli klienci mają już konto PayPal, PayPal będzie próbował uzupełnić adres korzystając z danych konta. To ustawienie próbuje nadpisać adres klienta we wpisie zakupu PayPal danymi adresowymi klienta wpisanymi na stronie zamawiania.

en: This setting will provide rates based on the dimensions from each item in your cart
pl: To ustawienie będzie dostarczać informacje na temat stawek w oparciu o wymiary każdego produktu w koszyku

en: This shipping module only works if the base country in settings, region is set to Australia.
pl: Ten moduł wysyłki działa tylko jeśli bazowym krajem wysyłki jest ustawiona Australia.

en: This should be set to your product ID that has been set up in the ChronoPay client interface.
    			This is the ChronoPay product that all purchases will be processed against. The cost will be changed depending on the grand total of the users cart.
pl: Powinno to być ustawione na identyfikator produktu, który został ustanowiony w ChronoPay.
    			Jest to produkt ChronoPay w którym wszystkie zamówienia będą przetwarzane. Koszt będzie się zmieniać w zależności od sumy zamówienia użytkowników.

en: This users cart was empty
pl: Koszyk tych użytkowników był pusty

en: This will add all your products you have on sale from the selected category
pl: Doda wszystkie produkty które masz w wyprzedaży z wybranej kategorii

en: This will add all your products you have on sale to the page
pl: Doda wszystkie produkty które masz w wyprzedaży do strony

en: This will add the selected product to your page.
pl: Doda wybrane produkty do twojej strony.

en: Thousands and decimal separators
pl: Separatory tysięczne i dziesiętne

en: Thousands separator
pl: Separator tysięczny

en: Thumbnail Settings
pl: Ustawienia miniatury

en: Thumbnail Size
pl: Rozmiar miniatury

en: Thumbnail&nbsp;Size
pl: Rozmiar&nbsp;Miniatury

en: Time Uploaded
pl: Czas dodania

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To change the look of certain aspects of your shop, you can edit the moved files that are found here:
pl: Aby zmienić wygląd niektórych aspektów swojego sklepu, możesz edytować przeniesione pliki, które można znaleźć tutaj:

en: To configure a shipping module select one on the left.
pl: Aby skonfigurować moduł wysyłki wybierz jeden po lewej.

en: To enable shipping in WP e-Commerce you must select which shipping methods you want to enable on your site.<br /> If you want to use fixed-price shipping options like "Pickup - $0, Overnight - $10, Same day - $20, etc." you can download a WordPress plugin from plugins directory for <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce-fixed-rate-shipping/">Simple shipping</a>. It will appear in the list as "Fixed rate".
pl: Aby włączyć wysyłkę w WP e-Commerce musisz wybrać których metod wysyłki chcesz używać na stronie.<br /> Jeśli chcesz używać stałych cen opcji wysyłki jak "Pickup - $0, Overnight - $10, Same day - $20, etc." możesz pobrać wtyczkę WordPress z katalogu wtyczek <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce-fixed-rate-shipping/">Prosta wysyłka</a>. Pojawi się na liście jako "Stała stawka ".

en: To import your products into <a href="http://www.google.com/merchants/" target="_blank">Google Merchant Centre</a> so that they appear within Google Product Search results, sign up for a Google Merchant Centre account and add a scheduled data feed with the following URL:
pl: Aby zaimportować produkty do <a href="http://www.google.com/merchants/" target="_blank">Google Merchant Centre</a> i wyświetlały się w wynikach wyszukiwania Google Product Search, utwórz konto w Google Merchant Centre i dodaj kanał danych z następującym URL:

en: To over-ride the presentation settings for this group you can enter in your prefered settings here
pl: Aby nadpisać ustawienia prezentacji dla tej grupy, możesz wprowadzić je tutaj

en: To remove a rate layer, simply leave the values on that row blank. By the way, <a href="%s">enable JavaScript</a> for a better user experience.
pl: Aby usunąć warstwę stawki, wystarczy pozostawić wartości puste na danym wierszu. Tak przy okazji, <a href="%s">włącz JavaScript</a> dla lepszych doświadczeń.

en: Tongan Pa&#699;anga
pl: Paanga Tongii

en: Top
pl: Góra

en: Total
pl: Razem

en: Total Income
pl: Przychody

en: Total Price
pl: Łączna Cena

en: Total Price:
pl: Łączna Cena:

en: Total Shipping
pl: Razem wysyłka

en: Total Shipping:
pl: Razem wysyłka:

en: Total Shipping: %s
pl: Razem wysyłka: %s

en: Total Tax
pl: Podatek

en: Total Tax: %s
pl: Podatek: %s

en: Total Weight
pl: Łączna waga

en: Total quantity
pl: Łączna ilość

en: Total: %s
pl: Razem: %s

en: Track & Trace means you may track the progress of your parcel with our online parcel tracker, just login to our website and enter the following Tracking ID to view the status of your order.
    
    Tracking ID: %trackid%
pl: Możesz na bieżąco śledzić status przesyłki za pomocą naszego narzędzia, wystarczy zalogować się na naszej stronie internetowej i wprowadzić numer przesyłki, aby wyświetlić jej status.
    
    Nr przesyłki: %trackid%

en: Track History:
pl: Historia śledzenia:

en: Track and Trace settings
pl: Ustawienia śledzenia wysyłki

en: Tracking Email Message
pl: Treść e-maila wysyłki

en: Tracking Email Subject
pl: Tytuł e-maila wysyłki

en: Tracking ID
pl: ID Przesyłki

en: Tracking ID:
pl: ID śledzenia:

en: Transaction Details
pl: Szczegóły transakcji

en: Transaction ID
pl: Numer zamówienia

en: Transaction Id
pl: Numer transakcji

en: Transaction Report
pl: Raport transakcji

en: Transaction Results
pl: Wynik transakcji

en: Transparent
pl: Przeźroczyste

en: Trash
pl: Kosz

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Trinidad and Tobago Dollar
pl: Dolar Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Tunisian Dinar
pl: Dinar tunezyjski

en: Tunisian Dollar
pl: Tunezyjski Dolar

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish Lira
pl: Lira turecka

en: Turks and Caicos Islands
pl: Wyspy Turks i Caicos

en: Turn on auto charging
pl: Włącz automatyczne pobieranie opłat

en: Turn tax on
pl: Włącz podatek

en: Type
pl: Typ

en: UPS Account #
pl: UPS Konto #

en: UPS Express Box
pl: UPS Ekspresowa Paczka

en: UPS Express Box - Large
pl: UPS Ekspresowa Paczka - Duża

en: UPS Express Box - Medium
pl: UPS Ekspresowa Paczka - Średnia

en: UPS Express Box - Small
pl: UPS Ekspresowa Paczka - Mała

en: UPS Letter
pl: UPS List

en: UPS Password
pl: UPS Hasło

en: UPS Preferred Services
pl: UPS Preferowane usługi

en: UPS Tube
pl: UPS Tuba

en: UPS Username
pl: UPS Nazwa użytkownika

en: URL of the secure payment page customers are sent to for payment processing. If unsure leave at default setting.
pl: URL bezpiecznej strony płatności do której klienci są wysyłani aby dokonać płatności. Jeżeli nie jesteś pewien pozostaw wartość domyślną.

en: US Dollar
pl: Dolar amerykański

en: US Domestic: Express Mail, Priority Mail
pl: USA Krajowy: Poczta ekspresowa, Poczta priorytetowa

en: USA Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze USA

en: USD - U.S. Dollar
pl: USD - Dolar amerykański

en: Uganda Shilling
pl: Szyling Ugandy

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Ukraine Hryvnia
pl: Hrywna ukraińska

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Under a minute
pl: Poniżej minuty

en: Undo
pl: Cofnij

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: Unmark as Featured
pl: Odznacz jako Promowany

en: Unpublish this Product if stock runs out
pl: Zdejmij ten produkt jeśli zapas magazynowy się skończy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update &raquo;
pl: Aktualizuj &raquo;

en: Update Coupon
pl: Aktualizuj Kupon

en: Update Notes
pl: Aktualizuj uwagi

en: Update Page URLs
pl: Aktualizuj URLe stron

en: Update Product Category
pl: Aktualizuj kategorię produktu

en: Update Store
pl: Aktualizacja sklepu

en: Update Tag
pl: Aktualizuj tag

en: Update Tracking and Inventory
pl: Aktualizuj śledzenie i inwentarz

en: Update Variants
pl: Aktualizuj cechy

en: Update Variation
pl: Aktualizuj cechę

en: Update WP e-Commerce
pl: Aktualizuj WP e-Commerce

[ctx: Update routine completed]
en: Done!
pl: Gotowe!

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Updating Categories...
pl: Aktualizowanie kategorii...

en: Updating Child Products...
pl: Aktualizowanie dzieci produktów...

en: Updating Database...
pl: Aktualizowanie bazy danych...

en: Updating Product Files...
pl: Aktualizowanie plików produktów...

en: Updating Products ...
pl: Aktualizowanie produktów...

en: Updating Purchase Logs...
pl: Aktualizowanie wpisów sprzedaży...

en: Updating Variations...
pl: Aktualizowanie cech...

en: Updating cart...
pl: Aktualizacja koszyka...

en: Upgrades
pl: Rozszerzenia

en: Upgrading to WP e-Commerce 3.7 and later requires you to run this fix once. The following boxes correspond to the form fields in your current checkout page.  All you have to do is select from the drop-down menu box what each of the following fields represent. Sorry for any inconvenience caused, but we're sure you'll agree that the new purchase logs are worth this minor hassle.
pl: Aktualizacja do WP e-Commerce 3.7 i wyżej wymaga uruchomienia tej poprawki jednorazowo. Następujące pola odpowiadają polom formularza bieżącej strony transakcji. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać z rozwijanego menu, każde z następujących pól. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, ale jesteśmy pewni, że zgadzasz się z nami, że nowe dzienniki są warte tego niewielkiego kłopotu.

en: Upload Image%s
pl: Wgraj zdjęcie%s

en: Upload New File
pl: Prześlij nowy plik

en: Upload a File
pl: Wgraj plik

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Uruguayan Peso
pl: Peso urugwajskie

en: Use Category Grid View
pl: Używaj Grid View dla kategorii

en: Use Default
pl: Użyj domyślnego

en: Use Hierarchical Product Category URL
pl: Użyj hierarchicznych URLi kategorii produktów

en: Use IntenseDebate Comments
pl: Używaj komentarzy IntenseDebate

en: Use Lightbox Effect for product images
pl: Użyj efektu Lightbox dla zdjęć produktów

en: Use Live Search
pl: Użyj Live Search

en: Use Once
pl: Użyj raz

en: Use Pagination
pl: Używaj stronicowania

en: Use Shipping
pl: Używaj wysyłki

en: Use Sliding Cart:
pl: Używaj przesuwnego koszyka:

en: Use Test Server:
pl: Użyj serwera testowego:

en: Use Testing Environment
pl: Użyj środowiska testowego

en: Use as Product Thumbnail
pl: Użyj jako miniatury produktu

en: Use as featured image
pl: Użyj jako wyróżnionego zdjęcia

en: Use dark Dropshop style
pl: Użyj ciemnego stylu DropShop

en: Use light Dropshop style
pl: Użyj jasnego stylu DropShop

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Users Custom Fields
pl: Własne pola użytkowników

en: Users can personalize this Product by leaving a message on single product page
pl: Użytkownicy mogą spersonalizować ten produkt poprzez zostawienie wiadomości na stronie produktu

en: Users can upload images on single product page to purchase logs.
pl: Użytkownicy mogą wgrywać zdjęcia na stronie produktu które są dołączane do raportu zakupu.

en: Users must register before checking out
pl: Użytkownicy muszą się zarejestrować przed złożeniem zamówienia

en: Using lightbox means that when clicking on a product image, a larger version will be displayed in a "lightbox" style window. If you are using a plugin such as Shutter Reloaded, you may want to disable lightbox.
pl: Użycie lightbox'a oznacza że gdy klikniesz na zdjęcie produktu, większa wersja zostanie wyświetlona w oknie stylu "lightbox". Jeśli używasz wtyczki jak Shutter Reloaded, możesz chcieć wyłączyć lightbox'a.

en: Uzbekistan Sum
pl: Sum Uzbekistanu

en: Value
pl: Wartość

en: Vanuatu
pl: Wanuatu

en: Vanuatu Vatu
pl: Vatu Wanuatu

en: Variant Download Files
pl: Pliki do pobrania cechy

en: Variation | Variations
pl[0]: Cecha
pl[1]: Cechy
pl[2]: Cech

en: Variation Price
pl: Cena cechy

en: Variation Set
pl: Zestaw cech

en: Variation Stock Editor
pl: Edytor stanu magazynowego cech

[ctx: Variation helper text]
en: Choose the Variation Set you want to add variants to. If you're creating a new variation set then select
pl: Wybierz zestaw cech do którego chciałbyś dodać cechę. Jeśli tworzysz nowy zestaw cech, wtedy wybierz

en: Variation not in stock
pl: Opcja niedostępna

[ctx: Variation taxonomy parent]
en: New Variation Set
pl: Nowy zestaw cech

en: Variations
pl: Cechy

en: Variations allow you to create options for your products. For example, if you're selling T-Shirts, they will generally have a "Size" option. Size will be the Variation Set name, and it will be a "New Variant Set". You will then create variants (small, medium, large) which will have the "Variation Set" of Size. Once you have made your set you can use the table on the right to manage them (edit, delete). You will be able to order your variants by dragging and dropping them within their Variation Set.
pl: Cechy pozwalają ci tworzyć opcje dla produktów. Na przykład, jeśli sprzedajesz koszulki będą prawdopodobnie miały opcję "Rozmiar". Rozmiar będzie nazwą zestawu cech, utworzysz go wybierając "Nowy zestaw cech". Następnie utworzysz cechy (S, M, L) które będą przypisane do "Zestawu cech" Rozmiar. Gdy już utworzysz swój zestaw, możesz użyć tabeli po prawej stronie by nim zarządzać (edycja, usuwanie). Będziesz miał możliwość zmiany kolejności cech przez chwycenie i upuszczenie ich w obrębie zestawu cech.

en: Vatican
pl: Watykan

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Venezuelan Bolivar Fuerte
pl: Boliwar Fuerte Wenezuelski

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: Vietnamese Dong
pl: Dong wietnamski

en: View
pl: Pokaż

en: View Packing Slip
pl: Zobacz list przewozowy

en: View Product
pl: Pokaż produkt

en: View order details
pl: Pokaż szczegóły zamówienia

en: Virgin Islands (British)
pl: Wyspy Dziewicze (Wielka Brytania)

en: Virgin Islands (USA)
pl: Wyspy Dziewicze (USA)

en: Visit Shop
pl: Odwiedź sklep

en: Visit author homepage
pl: Odwiedź stronę domową autora

en: Visit the shop
pl: Odwiedź sklep

en: Visit upgrade homepage
pl: Odwiedź stronę domową rozszerzeń

en: WP e-Commerce 3.8 not compatible
pl: WP e-Commerce 3.8 nie jest kompatybilny

en: WP e-Commerce Database Upgrade
pl: Aktualizacja bazy danych WP e-Commerce

en: WP e-Commerce Upgrades
pl: Rozszerzenia WP e-Commerce

en: WP e-Commerce has been successfully updated to %s. Enjoy!
pl: WP e-Commerce został pomyślnie zaktualizowany do %s. Miłej zabawy!

en: WP e-Commerce is almost ready.
pl: WP e-Commerce jest prawie gotowy.

en: WP e-Commerce provides you the ability to move your theme files to a safe place for theming control.
    
    	If you want to change the look of your site, select the files you want to edit from the list and click the move button. This will copy the template files to your active WordPress theme.
pl: WP e-Commerce zapewnia możliwość przenoszenia plików motywu w bezpieczne miejsce.
    
    	Jeśli chcesz zmienić wygląd swojej witryny, wybierz pliki, które chcesz edytować z listy, a następnie kliknij przycisk Przenieś. Spowoduje to skopiowanie plików szablonów do aktywnego motywu WordPress.

en: WP e-Commerce updated successfully!
pl: WP e-Commerce pomyślnie zaktualizowany!

en: Wallis and Futuna Islands
pl: Wyspy Wallis i Futuna

en: Warning: Disabling this exposes your site to greater possibility of malicious files being uploaded, we recommend installing the Fileinfo extention for PHP rather than disabling this.
pl: Uwaga: Wyłączenie tego naraża twoją stronę na większe prawdopodobieństwo przesłania szkodliwych plików, zalecamy zainstalowanie rozszerzenia Fileinfo dla PHP, a nie wyłączenie tej opcji.

en: We Recommend
pl: Polecamy

en: We currently have no items on special.
pl: Aktualnie nie posiadamy promocyjnych ofert.

en: Weight
pl: Waga

en: Weight Rate
pl: Według wagi

en: Weight Unit
pl: Jednostka wagi

en: Weight and Dimensions
pl: Waga i wymiary

en: Weight:
pl: Waga:

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: When Hierarchical Product Category URL is enabled, parent product categories are also included in the product URL.<br />For example: example.com/products-page/parent-cat/sub-cat/product-name
pl: Gdy hierarchiczne URLe kategorii produktów są włączone, nadrzędne kategorie produktu są także dołączone do URL produktu.<br />Na przykład: strona.pl/sklep/nadrzedna-kategoria/pod-kategoria/nazwa-produktu

en: When upgrading the WP e-Commerce Plugin from 3.6.* to 3.7 it is required that you associate your checkout form fields with the new Purchase Logs system. To do so please <a href="%s">Click Here</a>
pl: Gdy aktualizujesz wtyczkę WP e-Commerce z 3.6.x do 3.7 wymagane jest aby powiązać pola zamawiania z nowym systemem dzienników zamówień. Aby to wykonać proszę <a href="%s">Kliknąć tutaj</a>

en: White
pl: Białe

en: Width
pl: Szerokość

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Word of mouth
pl: Usłyszałem

[ctx: XML Feed Description]
en: This is the WP e-Commerce Product List RSS feed
pl: To jest kanał RSS listy produktów WP e-Commerce

[ctx: XML Feed Generator]
en: WP e-Commerce Plugin
pl: Wtyczka WP e-Commerce

[ctx: XML Feed Title]
en: %s Products
pl: %s Produktów

en: Y/m/d
pl: d/m/Y

en: Y/m/d g:i:s A
pl: d/m/Y g:i:s A

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yemeni Rial
pl: Rial jemeński

en: Yes
pl: Tak

en: You are about to delete this log '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten log '%s'
     'Anuluj' aby przerwać, 'OK' aby usunąć.

en: You are currently using WP e-Commerce 3.8.9. There have been major changes in WP e-Commerce 3.8.9, so backward-compatibility with existing plugins might not always be guaranteed. If you are unsure, please roll back to 3.8.8.5, and set up a test site with 3.8.9 to make sure WP e-Commerce 3.8.9 is compatible with your existing themes and plugins.<br />If you find any incompatibility issues, please <a href="%1$s">report them to us</a> as well as the other plugins or themes' developers.
pl: Aktualnie używasz WP e-Commerce 3.8.9. Zaszły duże zmiany w WP e-Commerce 3.8.9, więc wsteczna kompatybilność z istniejącymi wtyczkami nie zawsze może być zagwarantowana. Jeśli nie jesteś pewien, proszę cofnąć się do 3.8.8.5, i skonfigurować stronę testową z 3.8.9 aby upewnić się że WP e-Commerce 3.8.9 jest kompatybilny z istniejącymi motywami i wtyczkami.<br />Jeśli znajdziesz jakieś problemy ze zgodnością, prosimy <a href="%1$s">zgłosić je do nas</a>, a także do innych deweloperów wtyczek lub motywów.

en: You are not allowed to delete this item.
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego elementu.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
pl: Nie masz uprawnień, aby przenieść ten element do kosza.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
pl: Nie masz uprawnień, aby przywrócić ten element z kosza.

en: You are using PHP %s. WP e-Commerce %s requires PHP 5.0 or above. Please contact your hosting provider for further assistance.
pl: Używasz PHP %s. WP e-Commerce %s wymaga PHP 5.0 lub wyżej. Należy skontaktować się z dostawcą usług hostingowych w celu uzyskania pomocy.

en: You can create a copy of your WordPress Theme by clicking the backup button bellow. Once copied you can find them here:
pl: Możesz utworzyć kopię szablonu WordPress klikając przycisk kopii zapasowej poniżej. Po skopiowaniu można je znaleźć tutaj:

en: You can list a default price here for this variation.  You can list a regular price (18.99), differential price (+1.99 / -2) or even a percentage-based price (+50% / -25%).
pl: Możesz tutaj podać domyślną cenę dla tej cechy. Możesz podać normalną cenę (18.99), różnicę ceny (+1.99 / -2) lub nawet cenę opartą o procent (+50% / -25%).

en: You can set an image for the category here.  If one exists, check the box to delete.
pl: Możesz tutaj ustawić zdjęcie dla kategorii. Jeśli istnieje, zaznacz pole by usunąć.

en: You did not specify any template files to be moved.
pl: Nie określiłeś żadnych plików szablonu do przeniesienia.

en: You don't have any Upgrades yet!
pl: Nie posiadasz jeszcze żadnych rozszerzeń!

en: You don't have permission to be doing that!
pl: Nie posiadasz uprawnień, aby tego dokonać!

en: You don't have the product slider installed, for a cool way to display your shop check out the <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Product Slider</a>
pl: Nie masz zainstalowanego slider'a produktów, dla super sposobu wyświetlania sklepu, odwiedź <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Slider Produktów</a>

en: You have no Variations added.
pl: Nie masz dodanych cech.

en: You have not purchased any downloadable products yet.
pl: Nie zakupiłeś jeszcze żadnych produktów do pobrania.

en: You just added "[product_name]" to your cart.
pl: Dodałeś "[product_name]" do koszyka.

en: You just disabled the "Anyone can register" setting. As a result, the <a href="%s">"Require registration before checking out"</a> setting has been disabled.
pl: Wyłączyłeś ustawienie "Każdy może się zarejestrować". W efekcie czego, ustawienie <a href="%s">"Wymagaj rejestracji przed złożeniem zamówienia"</a> zostało wyłączone.

en: You just set the number of item per row for the grid view to 0. This means the column width will fall back to using whatever CSS you have for it. This could break your theme layout, so please make sure you have adjusted your theme's CSS accordingly.
pl: Właśnie ustawiłeś liczbę pozycji na wiersz w widoku siatki na 0. Oznacza to, że szerokość kolumny powróci do wykorzystania przypisanego CSS. To może uszkodzić układ motywu, więc upewnij się że odpowiednio dostosowałeś CSS motywu.

en: You must <a href="%1$s">update your database</a> to import all of your products.
pl: Musisz <a href="%1$s">zaktualizować bazę danych</a> aby zaimportować produkty.

en: You must be logged in to use this page. Please use the form below to login to your account.
pl: Musisz być zalogowany aby używać tej strony. Proszę skorzystać z formularza poniżej aby zalogować się na swoje konto.

en: You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products
pl: Musisz podać tutaj wagę w funtach, niezależnie od tego jakiej miary używasz w produktach

en: You must select a shipping method, otherwise we cannot process your order.
pl: Musisz wybrać metodę wysyłki, inaczej nie będziemy mogli przetworzyć twojego zamówienia.

en: You must set your base postcode above before this shipping module will work.
pl: Musisz ustawić bazowy kod pocztowy zanim moduł wysyłki zacznie działać.

en: You must sign in or register with us to continue with your purchase
pl: Musisz się zalogować lub zarejestrować aby kontynuować zamawianie

en: You need to enable the widgets plugin to use this
pl: Musisz włączyć obsługę widgetów aby jej używać

en: You need to install the Gold and DropShop extentions to use this
pl: Musisz zainstalować rozszerzenia Gold i DropShop aby jej używać

en: You save: %s
pl: Oszczędzasz: %s

en: You wanted to require your customers to log in before checking out. However, the WordPress setting <a href="%s">"Anyone can register"</a> was disabled. WP e-Commerce has enabled that setting for you automatically.
pl: Chciałeś wymagać od klientów logowania przed składaniem zamówienia. Jednak ustawienie WordPress <a href="%s">"Każdy może się zarejestrować"</a> było wyłączone. WP e-Commerce włączył to ustawienie automatycznie.

en: Your API key has been Reset
pl: Twój klucz API został zresetowany.

en: Your Account
pl: Twoje konto

en: Your Details
pl: Twoje dane

en: Your Downloads
pl: Produkty cyfrowe

en: Your Order from %shop_name% has been dispatched
pl: Twoje zamówienie z %shop_name% zostało wysłane

en: Your Packaging
pl: Twoje opakowanie

en: Your Rating
pl: Twoja ocena

en: Your Shopping Cart
pl: Twój koszyk

en: Your WP E-Commerce sales, in your pocket. Piggy is a web-app that provides mobile access to view sales data for your WP E-Commerce powered WordPress website. Works on iOS and Android.
pl: Sprzedaże WP e-Commerce w twojej kieszeni. Piggy jest aplikacją web która umożliwia dostęp przez telefon do danych sprzedaży twojego sklepu. Działa na iOS i Android.

en: Your WP e-Commerce database needs to be updated for WP e-Commerce 3.8.  To perform this update, press the button below.  It is highly recommended that you back up your database before performing this update.
pl: Twoja baza danych WP e-Commerce musi zostać zaktualizowana dla WP e-Commerce 3.8.  Aby wykonać tę aktualizację, naciśnij przycisk poniżej.  Zaleca się wykonanie kopii zapasowej bazy danych przed wykonaniem tej aktualizacji.

en: Your Zipcode
pl: Kod pocztowy

en: Your billing/contact details
pl: 1. Dane kontaktowe/rozliczeniowe

en: Your database needs to be upgraded before you can use WP e-Commerce %s
pl: Baza danych musi zostać uaktualniona przed rozpoczęciem korzystania z WP e-Commerce %s

en: Your order will be shipped to the billing address
pl: Twoje zamówienie zostanie wysłane na adres rozliczeniowy

en: Your preview for this product
pl: Podgląd dla tego produktu

en: Your purchase from %shop_name% has just been dispatched. It should arrive soon. To keep track of your products status a tracking id has been attached. \r\n your tracking id is: %trackid%
pl: Twoje zamówienie z %shop_name% zostało właśnie wysłane. Powinno wkrótce dotrzeć. Aby śledzić status przesyłki dołączamy numer listu przewozowego. \r\n Twój numer listu przewozowego to: %trackid%

en: Your purchase logs have been updated! <a href="%s">Click here</a> to return.
pl: Wpisy sprzedaży zostały zaktualizowane! <a href="%s">Kliknij tutaj</a> aby powrócić.

en: Your session has expired. Please refresh the page and try again.
pl: Twoja sesja wygasła. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Your shopping cart is empty
pl: Twój koszyk jest pusty

en: Your website is using a currency not accepted by PayPal, select an accepted currency using the drop down menu bellow. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will convert the currency and send the order through to PayPal using the currency you choose below.
pl: Twoja strona używa waluty nie obsługiwanej przez PayPal, wybierz obsługiwaną walutę używając rozwijanego menu poniżej. Kupujący na twojej stronie wciąż będą płacić w walucie lokalnej, będziemy przeliczać walutę i wysyłać zamówienie do PayPal używając waluty wybranej poniżej.

en: Your website is using a currency not accepted by PayPal, select an accepted currency using the drop down menu below. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will convert the currency and send the order through to PayPal using the currency you choose below.
pl: Twoja strona korzysta z waluty nie akceptowanej przez PayPal, wybierz akceptowaną walutę używając menu rozwijanego poniżej. Kupujący na twojej stronie nadal będą płacić w walucie lokalnej, jednak przewalutujemy i wyślemy zlecenie do systemu PayPal w walucie wybranej poniżej.

en: Your website uses <strong>%s</strong>. This currency is not supported by PayPal, please  select a currency using the drop down menu below. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will send the order through to Paypal using the currency you choose below.
pl: Twoja strona używa <strong>%s</strong>. Ta waluta nie jest obsługiwana przez PayPal, proszę wybrać walutę używając rozwijanej listy poniżej. Kupujący na twojej stronie wciąż będą płacić lokalną walutą, natomiast zamówienia poprzez PayPal będziemy wysyłać używając waluty wybranej poniżej.

en: Yugoslavia is no longer a valid official country name according to <a href="%1$s">ISO 3166</a> while both Serbia and Montenegro have been added to the country list.<br /> As a result, we highly recommend changing your <em>Base Country</em> to reflect this change on the <a href="%2$s">General Settings</a> page.
pl: Jugosławia nie jest już ważną oficjalną nazwa kraju według <a href="%1$s">ISO 3166</a> podczas gdy Serbia i Czarnogóra zostały dodane do listy krajów.<br /> W rezultacie, zalecamy zmianę <em>Kraj Bazowy</em> aby odzwierciedlić tę zmianę na stronie <a href="%2$s">Ustawienia Ogólne</a>.

en: Zambian Kwacha
pl: Kwacha Zambii

en: [preview] Preview In Here [/preview]
pl: [preview] Podgląd Tutaj [/preview]

[ctx: add purchase log tracking id]
en: Add Tracking ID
pl: Dodaj ID śledzenia przesyłki

[ctx: admin menu: add new product]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

[ctx: admin rss product feed]
en: Purchase # %d
pl: Zakup # %d

[ctx: admin rss product feed]
en: This is an entry in the purchase log
pl: To jest wpis w dzienniku produktu

[ctx: admin rss product feed]
en: This is the WP e-Commerce Product Log RSS feed
pl: To jest kanał RSS dziennika produktu WP e-Commerce

[ctx: admin rss product feed]
en: WP e-Commerce Plugin
pl: Wtyczka WP e-Commerce

[ctx: admin rss product feed]
en: WP e-Commerce Product Log
pl: WP e-Commerce dziennik produktu

en: and above
pl: i powyżej

[ctx: bulk action]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: checkout field's options]
en: Label
pl: Etykieta

[ctx: checkout field's options]
en: Value
pl: Wartość

en: clear lock icon
pl: ikona usuwania blokady

[ctx: contextual help link]
en: Configuring Your Payment Gateways
pl: Konfigurowanie bramki płatności

[ctx: contextual help link]
en: Configuring Your Shipping Modules
pl: Konfigurowanie modułu wysyłki

[ctx: contextual help link]
en: Managing Your Store
pl: Zarządzanie sklepem

[ctx: contextual help link]
en: Monitor and Manage Your Sales
pl: Monitoruj i zarządzaj sprzedażą

[ctx: contextual help link]
en: Store Settings Overview
pl: Przegląd ustawień sklepu

[ctx: contextual help link]
en: Video: Adding Products
pl: Wideo: Dodawanie produktów

[ctx: contextual help link]
en: Video: Creating Coupons
pl: Wideo: Tworzenie kuponów

[ctx: contextual help link]
en: Video: Creating Product Categories
pl: Wideo: Tworzenie kategorii produktów

[ctx: contextual help link]
en: Video: Product Tags
pl: Wideo: Tagi produktów

[ctx: contextual help tab]
en: Add and Edit Product
pl: Dodaj i Edytuj produkt

[ctx: contextual help tab]
en: Coupons
pl: Kupony

[ctx: contextual help tab]
en: Product Catalog
pl: Katalog produktów

[ctx: contextual help tab]
en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

[ctx: contextual help tab]
en: Product Tags
pl: Tagi produktów

[ctx: contextual help tab]
en: Product Variations
pl: Cechy produktów

[ctx: contextual help tab]
en: Sales Log
pl: Dziennik sprzedaży

[ctx: contextual help tab]
en: Store Settings
pl: Ustawienia sklepu

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: delete icon
pl: ikona usuwania

[ctx: disregard shipping]
en: No
pl: Nie

[ctx: disregard shipping]
en: Yes
pl: Tak

en: email icon
pl: ikona e-maila

en: exclamation icon
pl: ikona wykrzyknika

en: excluding discount, shipping and tax
pl: bez rabatu, podatku i kosztów wysyłki

[ctx: exported purchase log csv file name]
en: All Purchase Logs.csv
pl: Wszystkie dzienniki zakupu.csv

[ctx: exported purchase log csv file name]
en: Purchase Log %1$s to %2$s.csv
pl: Dziennik zakupu %1$s do %2$s.csv

[ctx: exported purchase log csv file name]
en: Purchase Log %1$s/%2$s.csv
pl: Dziennik zakupu %1$s/%2$s.csv

[ctx: extra navigation in purchase log page]
en: Filter
pl: Filtr

en: grams
pl: gramy

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

[ctx: import csv]
en: Continue
pl: Kontynuuj

[ctx: import csv]
en: Upload
pl: Prześlij

en: in pounds
pl: w funtach

en: inches
pl: cal

en: kilograms
pl: kilogramy

[ctx: manage product variations]
en: Manage
pl: Zarządzaj

en: meters
pl: metry

en: number of products to show per page
pl: ilość produktów do pokazania na stronę

en: ounces
pl: uncje

[ctx: packing slip]
en: Bill To:
pl: Płatność do:

[ctx: packing slip]
en: Order Date
pl: Data zamówienia

[ctx: packing slip]
en: Order ID
pl: ID Zamówienia

[ctx: packing slip]
en: Payment Method
pl: Metoda Płatności

[ctx: packing slip]
en: Ship To:
pl: Wysyłka do:

[ctx: packing slip]
en: Shipping Method
pl: Metoda wysyłki

[ctx: paypal express cancel header]
en: <h4>TRANSACTION CANCELED</h4>
pl: <h4>TRANSAKCJA ANULOWANA</h4>

[ctx: post type name]
en: Products
pl: Produkty

[ctx: post type singular name]
en: Product
pl: Produkt

en: pounds
pl: funty

[ctx: price range widget]
en: Over
pl: Ponad

[ctx: price range widget]
en: Show All
pl: Pokaż wszystkie

[ctx: price range widget]
en: Under
pl: Poniżej

en: printer icon
pl: ikona drukarki

[ctx: product order setting]
en: Ascending
pl: Rosnąco

[ctx: product order setting]
en: Descending
pl: Malejąco

[ctx: product variation set]
en: Expand
pl: Rozwiń

[ctx: purchase log csv headers]
en: Payment Gateway
pl: Bramka płatności

[ctx: purchase log csv headers]
en: Payment Status
pl: Status płatności

[ctx: purchase log csv headers]
en: Product Name
pl: Nazwa produktu

[ctx: purchase log csv headers]
en: Purchase Date
pl: Data zakupu

[ctx: purchase log csv headers]
en: Purchase ID
pl: ID zakupu

[ctx: purchase log csv headers]
en: Purchase Total
pl: Kwota zakupu

[ctx: purchase log csv headers]
en: Quantity
pl: Ilość

[ctx: purchase log notification table heading]
en: Item Total
pl: Kwota produktu

[ctx: purchase log notification table heading]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: purchase log notification table heading]
en: Price
pl: Cena

[ctx: purchase log notification table heading]
en: Quantity
pl: Ilość

[ctx: purchase logs]
en: Accepted <span class="count">(%s)</span> | Accepted <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Potwierdzone <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Potwierdzone <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Potwierdzonych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zamknięte <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zamknięte <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zamkniętych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Declined <span class="count">(%s)</span> | Declined <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Odrzucone <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Odrzucone <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Odrzuconych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Dispatched <span class="count">(%s)</span> | Dispatched <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wysłane <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wysłane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wysłanych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Incomplete <span class="count">(%s)</span> | Incomplete <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Niekompletne <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Niekompletne <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Niekompletnych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Received <span class="count">(%s)</span> | Received <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Otrzymane <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Otrzymane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Otrzymanych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase receipt]
en: From Address
pl: Adres OD

[ctx: row-actions]
en: Duplicate
pl: Klonuj

[ctx: sales log]
en: Send Email
pl: Wyślij e-mail

[ctx: sales log page total]
en: Total (excluding Incomplete and Declined): %s
pl: Razem (wykluczając Niekompletne i Odrzucone): %s

[ctx: sales log page total]
en: Total: %s
pl: Razem: %s

[ctx: save sales log tracking id]
en: Save
pl: Zapisz

[ctx: sending tracking email for purchase log]
en: Email Sent!
pl: E-mail wysłany!

[ctx: sending tracking email for purchase log]
en: sending...
pl: wysyłanie...

[ctx: shipwire shipping method]
en: International Shipping
pl: Międzynarodowa wysyłka

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: taxonomy general name]
en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

[ctx: taxonomy general name]
en: Product Tags
pl: Tagi produktów

[ctx: taxonomy general name]
en: Variations
pl: Cechy

[ctx: taxonomy singular name]
en: Product Category
pl: Kategoria produktu

[ctx: taxonomy singular name]
en: Product Tag
pl: Tag produktu

[ctx: taxonomy singular name]
en: Variation
pl: Cecha

[ctx: the total value of sales in dashboard widget]
en: Sales
pl: Sprzedaż

en: unable to connect to currency conversion service
pl: nie można połączyć się usługa przeliczenia waluty

en: week | weeks
pl[0]: tydzień
pl[1]: tygodnie
pl[2]: tygodni
