wordpress-document-revisions - en to uk_UA translation catalogue (336 entries)

en:  Taxonomy details in this block have changed.
uk_UA: Деталі таксономії в цьому блоці змінилися.

en:  Taxonomy term does not belong to this taxonomy.
uk_UA: Термін таксономії не належить до цієї таксономії.

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is <code>documents</code>.
uk_UA: «Slug», який додаватиметься до всіх URL-адрес документів (та архіву документів). За замовчуванням використовується <code>documents</code>.

en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
uk_UA: %1$s (%2$s) скасував ваше блокування документа %3$s (%4$s).

en: %1$s - Revision %2$d
uk_UA: %1$s – Версія %2$d

en: %1$s ago
uk_UA: %1$s тому

en: %1$s ago by %2$s
uk_UA: %1$s тому користувачем %2$s

en: %1$s ago by %2$s [%3$s]
uk_UA: %1$s тому користувачем %2$s [%3$s]

en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
uk_UA: %1$s: %2$s скасував ваше блокування на %3$s

en: %d day
uk_UA: %d день

en: %d days
uk_UA: %d днів

en: %d hour
uk_UA: %d година

en: %d hours
uk_UA: %d годин

en: %d mins
uk_UA: %d хв

en: %s - Latest Revision
uk_UA: %s – Остання редакція

en: %s has prevented other users from making changes.
uk_UA: %s заборонив іншим користувачам вносити зміни.

en: %s is currently editing this document.
uk_UA: %s зараз редагує цей документ.

en: - The %s Team
uk_UA: - Команда %s

en: -revision-
uk_UA: -редакції-

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
uk_UA: <br />Якщо ви вважаєте, що це помилка, ви можете <a href="#" id="override_link">скасувати блокування</a>, але їхні зміни будуть втрачені.

en: A brief description of the changes in this version.
uk_UA: Короткий опис змін у цій версії.

en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
uk_UA: Плагін для керування документами та контролю версій для WordPress, який дозволяє командам будь-якого розміру спільно редагувати файли та керувати своїм робочим процесом.

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Add New Document
uk_UA: Додати новий документ

en: Add New Workflow State
uk_UA: Додати новий стан робочого процесу

en: All Documents
uk_UA: Усі документи

en: All Workflow States
uk_UA: Усі стани робочого процесу

en: All owners
uk_UA: Усі власники

en: All statuses
uk_UA: Усі статуси

en: All workflow states
uk_UA: Усі стани робочого процесу

en: An error has occurred, please try reloading the page.
uk_UA: Сталася помилка, спробуйте перезавантажити сторінку.

en: Any changes you have made will be lost.
uk_UA: Будь-які внесені вами зміни будуть втрачені.

en: Are you sure you want to restore this revision? If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете відновити цю версію? Якщо ви це зробите, історія не буде втрачена. Цю версію буде скопійовано, і вона стане найновішою.

en: As a variant of this last case, you may have set up the plugin so that the document file store is one of your choosing and not the standard Media store.
uk_UA: Як варіант цього останнього випадку, ви могли налаштувати плагін так, щоб сховище файлів документів було одним із ваших вибраних, а не стандартним медіа-сховищем.

en: Ascending
uk_UA: Зростаючий

en: Attached document
uk_UA: Доданий документ

en: Attachment found for document, but not currently linked
uk_UA: Вкладення для документа знайдено, але наразі посилання не додано

en: Attachment recently uploaded for document, but not currently linked to it
uk_UA: Вкладення нещодавно завантажено для документа, але наразі не пов’язане з ним

en: Basic Usage
uk_UA: Базове використання

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
uk_UA: Нижче наведено список усіх документів, до яких ви маєте доступ. Натисніть на назву документа, щоб редагувати його або завантажити останню версію.

en: Ben Balter
uk_UA: Бен Балтер

en: Block Heading
uk_UA: Заголовок блоку

en: By default the document permalink will contain the post year and month.
uk_UA: За замовчуванням постійне посилання на документ міститиме рік і місяць публікації.

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
uk_UA: За замовчуванням завантажені документи доступні лише зареєстрованим користувачам. Документи можна опублікувати, зробивши їх доступними для всього світу, перемикаючи їх видимість у полі «Опублікувати» у верхньому правому куті. Будь-який документ, позначений як опублікований, буде доступний для всіх, хто має відповідну URL-адресу.

en: Check Document Access
uk_UA: Перевірте доступ до документів

en: Check whether the current user can perform a specific action on a document.
uk_UA: Перевірити, чи може поточний користувач виконати певну дію з документом.

en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
uk_UA: Зареєструвався <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> тому користувачем %4$s

en: Current State
uk_UA: Поточний стан

en: Currently Editing
uk_UA: Наразі редагую

en: Custom field deleted.
uk_UA: Користувацьке поле видалено.

en: Custom field updated.
uk_UA: Користувацьке поле оновлено.

en: Dear %s:
uk_UA: Шановний %s:

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Descending
uk_UA: Спадання

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp-content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
uk_UA: Директорія для зберігання завантажених документів. За замовчуванням вона знаходиться у вашій папці <code>wp-content/uploads</code> (або в іншій папці завантажень за замовчуванням, визначеній деінде), але для додаткової безпеки її можна перемістити до папки поза папкою <code>htdocs</code> або <code>public_html</code>.

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Display Document Author:
uk_UA: Автор документа для відображення:

en: Display Document Description:
uk_UA: Опис документа для відображення:

en: Display Featured Image:
uk_UA: Показати вибране зображення:

en: Display PDF File Indication:
uk_UA: Індикація відображення PDF-файлу:

en: Display Settings
uk_UA: Налаштування дисплея

en: Do not pre-fill the revision log with AI suggestions
uk_UA: Не заповнюйте журнал редагувань заздалегідь пропозиціями ШІ

en: Document
uk_UA: Документ

en: Document Date in Permalink
uk_UA: Дата документа в постійному посиланні

en: Document Description
uk_UA: Опис документа

en: Document Id
uk_UA: Ідентифікатор документа

en: Document Image
uk_UA: Зображення документа

en: Document Link Date
uk_UA: Дата посилання на документ

en: Document Owner
uk_UA: Власник документа

en: Document Settings
uk_UA: Налаштування документа

en: Document Slug
uk_UA: Документний слуг

en: Document Statuses to Display
uk_UA: Статуси документів для відображення

en: Document Upload Directory
uk_UA: Каталог завантаження документів

en: Document attachment does not appear to be md5 encoded
uk_UA: Вкладений документ, схоже, не закодований у форматі md5

en: Document attachment exists but related file not found
uk_UA: Вкладений документ існує, але пов'язаний файл не знайдено

en: Document attachment exists but related file not in document location
uk_UA: Вкладений документ існує, але пов'язаного файлу немає в місці розташування документа

en: Document attachment file exists but is not readable
uk_UA: Файл вкладення документа існує, але його неможливо прочитати

en: Document directory does not appear to exist. Please review value.
uk_UA: Каталог документів, схоже, не існує. Будь ласка, перевірте значення.

en: Document directory is not writable. Please check permissions.
uk_UA: Каталог документів недоступний для запису. Перевірте дозволи.

en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
uk_UA: Чернетку документа оновлено. <a target="_blank" href="%s">Завантажити документ</a>

en: Document is being edited and refined
uk_UA: Документ редагується та уточнюється

en: Document is in its final form
uk_UA: Документ надано у своєму остаточному вигляді

en: Document is in the process of being written
uk_UA: Документ перебуває в процесі написання

en: Document is not available.
uk_UA: Документ недоступний.

en: Document is pending final review
uk_UA: Документ очікує остаточного розгляду

en: Document links to an invalid attachment record
uk_UA: Документ посилається на недійсний запис вкладення

en: Document links to invalid attachment. An attachment exists and can replace link
uk_UA: Документ посилається на недійсний вкладений файл. Вкладений файл існує та може замінити посилання.

en: Document not found.
uk_UA: Документ не знайдено.

en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
uk_UA: Документ опубліковано. <a href="%s">Завантажити документ</a>

en: Document restored to revision from %s
uk_UA: Документ відновлено до версії з %s

en: Document saved.
uk_UA: Документ збережено.

en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
uk_UA: Документ заплановано на: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Попередній перегляд документа</a>

en: Document selected. Press Update to save.
uk_UA: Документ вибрано. Натисніть «Оновити», щоб зберегти.

en: Document selection failed.
uk_UA: Не вдалося вибрати документ.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
uk_UA: Слуг документа змінено, але деякі раніше опубліковані URL-адреси тепер можуть бути непрацюючими.

en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
uk_UA: Документ надіслано. <a target="_blank" href="%s">Завантажити документ</a>

en: Document updated.
uk_UA: Документ оновлено.

en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
uk_UA: Документ оновлено. <a href="%s">Завантажити документ</a>

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
uk_UA: Каталог для завантаження документів змінено, але наявні завантаження, можливо, потрібно перемістити до нової папки, щоб забезпечити до них доступ.

en: Documents
uk_UA: Документи

en: Documents to Display
uk_UA: Документи для відображення

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Draft
uk_UA: Чернетка

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Document
uk_UA: Редагувати документ

en: Edit Workflow State
uk_UA: Редагувати стан робочого процесу

en: Edit link
uk_UA: Редагувати посилання

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Errors
uk_UA: Помилки

en: Example fields are post_title, post_date and post_modified.
uk_UA: Прикладами полів є post_title, post_date та post_modified.

en: Feed Privacy
uk_UA: Конфіденційність стрічки

en: File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) and press <strong>Update</strong> to save your changes.
uk_UA: Файл успішно завантажено. Додайте нижче короткий опис редакції (необов’язково) та натисніть <strong>Оновити</strong>, щоб зберегти зміни.

en: Final
uk_UA: Фінал

en: Fix
uk_UA: Виправити

en: Free Form Settings
uk_UA: Налаштування вільної форми

en: Free-form parameters
uk_UA: Параметри довільної форми

en: Generate New Key
uk_UA: Згенерувати новий ключ

en: Get Document Info
uk_UA: Отримати інформацію про документ

en: Get Document Revisions
uk_UA: Отримати редакції документів

en: However if there are any attachments attached to the document then we can display the latest one.
uk_UA: Однак, якщо до документа додано будь-які вкладення, ми можемо відобразити останнє з них.

en: ID
uk_UA: Ідентифікатор

en: If found there it will offer you a fix which is to move the file from the Media store to the document store.
uk_UA: Якщо його там знайдете, вам буде запропоновано виправлення, яке полягає в переміщенні файлу з медіа-сховища до сховища документів.

en: If this is missing or points to a non-existant one then the document cannot be viewed.
uk_UA: Якщо цей елемент відсутній або вказує на неіснуючий елемент, то документ неможливо переглянути.

en: If you have an error reported here, then you will get an "Error 404 - Document Not Found" (or equivalent) message on trying to view the document.
uk_UA: Якщо тут повідомлено про помилку, то під час спроби переглянути документ ви отримаєте повідомлення «Помилка 404 – Документ не знайдено» (або еквівалентне).

en: In Progress
uk_UA: У процесі

en: In this very specific case, when it has been unable to find the file in the document store, it will look for it in the Media store.
uk_UA: У цьому дуже конкретному випадку, коли файл не вдається знайти в сховищі документів, його буде шукано в медіа-сховищі.

en: Inconsistent data sent to Interface
uk_UA: Невідповідні дані, що надсилаються до інтерфейсу

en: Initial Draft
uk_UA: Початковий проект

en: Insufficient permission to mark this summary reviewed.
uk_UA: Недостатньо прав, щоб позначити цей зведення як перевірене.

en: Insufficient permission to read this document revision diff.
uk_UA: Недостатньо прав для читання цієї різниці версій документа.

en: Insufficient permission to read this document.
uk_UA: Недостатньо прав для читання цього документа.

en: Internal structure
uk_UA: Внутрішня структура

en: Invalid Document Internal Structures
uk_UA: Недійсні внутрішні структури документа

en: It is a design feature of this plugin that you should only be able to access a document if you go via WordPress itself.
uk_UA: Особливістю цього плагіна є те, що ви повинні мати можливість отримати доступ до документа, лише якщо ви заходите на нього через сам WordPress.

en: It is recommended not to change it, but can be changed to a valid value.
uk_UA: Рекомендується не змінювати його, але його можна змінити на дійсне значення.

en: It will review all documents that you are able to edit.
uk_UA: Він перегляне всі документи, які ви можете редагувати.

en: Latest Documents List Heading
uk_UA: Заголовок списку останніх документів

en: Latest Documents Settings
uk_UA: Налаштування останніх документів

en: Latest Version of the Document
uk_UA: Остання версія документа

en: List ordering Field
uk_UA: Поле для сортування по списку

en: Lost Document Lock
uk_UA: Блокування втраченого документа

en: Mark reviewed
uk_UA: Марк переглянув

en: Maximum number of document revisions set to zero using a filter. Check your configuration.
uk_UA: Максимальну кількість редакцій документа встановлено на нуль за допомогою фільтра. Перевірте конфігурацію.

en: Maximum number of revisions reached for this document. Making changes will delete data.
uk_UA: Для цього документа досягнуто максимальної кількості редакцій. Внесення змін призведе до видалення даних.

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Modified
uk_UA: Змінено

en: More revisions exist for this document than is permitted. Making changes will delete data.
uk_UA: Для цього документа існує більше редакцій, ніж дозволено. Внесення змін призведе до видалення даних.

en: New Document
uk_UA: Новий документ

en: New Workflow State Name
uk_UA: Назва нового стану робочого процесу

en: New version selected. Press Update to save.
uk_UA: Вибрано нову версію. Натисніть «Оновити», щоб зберегти.

en: New version uploaded. Press Update to save.
uk_UA: Нова версія завантажена. Натисніть «Оновити», щоб зберегти.

en: No Edit link
uk_UA: Немає посилання для редагування

en: No document file is attached.
uk_UA: Жодного файлу документа не додано.

en: No documents found
uk_UA: Документів не знайдено

en: No documents found in Trash
uk_UA: У кошику не знайдено документів

en: No invalid documents found.
uk_UA: Недійсних документів не знайдено.

en: No invalid internal linkages found.
uk_UA: Не знайдено недійсних внутрішніх посилань.

en: No invalid permalinks found.
uk_UA: Недійсних постійних посилань не знайдено.

en: No revisions yet.
uk_UA: Поки що жодних редакцій.

en: No selection
uk_UA: Без вибору

en: No summary has been generated for this revision yet.
uk_UA: Для цієї редакції ще не створено жодного зведення.

en: No thumbnail available.
uk_UA: Мініатюра недоступна.

en: Not authorized
uk_UA: Не авторизовано

en: Number of Posts:
uk_UA: Кількість публікацій:

en: Number of documents to display
uk_UA: Кількість документів для відображення

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
uk_UA: Після успішного завантаження ви можете ввести повідомлення журналу редагувань, призначити документу автора та описати його поточний стан робочого процесу.

en: Open documents in new tab:
uk_UA: Відкрити документи в новій вкладці:

en: Open documents in new tab?
uk_UA: Відкрити документи в новій вкладці?

en: Open in New Tab?
uk_UA: Відкрити в новій вкладці?

en: Override Document Lock
uk_UA: Змінити блокування документа

en: Override another user's lock on a document to allow editing.
uk_UA: Скасувати блокування документа, налаштоване іншим користувачем, щоб дозволити редагування.

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Owner
uk_UA: Власник

en: Parent Workflow State
uk_UA: Стан батьківського робочого процесу

en: Parent Workflow State:
uk_UA: Стан батьківського робочого процесу:

en: Pending Review
uk_UA: Очікує розгляду

en: Permalink / guid
uk_UA: Постійне посилання / ідентифікатор гіда

en: Posts to Show:
uk_UA: Публікації для показу:

en: Private
uk_UA: Приватний

en: Processed successfully.
uk_UA: Успішно оброблено.

en: Publish
uk_UA: Опублікувати

en: Published
uk_UA: Опубліковано

en: Publishing Documents
uk_UA: Публікація документів

en: RSS Feed
uk_UA: RSS-канал

en: Recently Revised Documents
uk_UA: Нещодавно переглянуті документи

en: Remove Document Image
uk_UA: Видалити зображення документа

en: Remove the year and month element /yyyy/mm from the document permalink.
uk_UA: Видаліть елемент року та місяця /yyyy/mm з постійного посилання документа.

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Restoring earlier revisions will also restore that description.<br/>If the current one is wanted, copy it first.
uk_UA: Відновлення попередніх редакцій також відновить цей опис.<br/>Якщо потрібен поточний опис, спочатку скопіюйте його.

en: Retrieve metadata for a document including file type, revision count, and lock status.
uk_UA: Отримати метадані для документа, включаючи тип файлу, кількість редакцій та стан блокування.

en: Retrieve the revision history of a document.
uk_UA: Отримати історію редагувань документа.

en: Reviewed ✓
uk_UA: Переглянуто ✓

en: Revision Log
uk_UA: Журнал редакцій

en: Revision Summary
uk_UA: Зведення редакції

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
uk_UA: Зведення редакцій – це додаткові нотатки, які можна зберігати разом із цією редакцією, що дозволяє іншим користувачам швидко та легко бачити внесені вами зміни, не відкриваючи сам файл.

en: Revisions to Display
uk_UA: Версії для відображення

en: Scheduled
uk_UA: Заплановано

en: Search Documents
uk_UA: Пошук документів

en: Search Workflow States
uk_UA: Пошук станів робочого процесу

en: Secret Feed Key
uk_UA: Секретний ключ каналу

en: See the Help pulldown for detailed Help information
uk_UA: Див. розкривне меню «Довідка» для отримання детальної інформації про довідку

en: Select
uk_UA: Виберіть

en: Select Document
uk_UA: Виберіть документ

en: Selection Criteria
uk_UA: Критерії вибору

en: Set Document Image
uk_UA: Встановити зображення документа

en: Setting this on will open the document in a new tab. This should be set on whilst editing the page using this block as clicking on a link whilst editing will force the current page to be left.
uk_UA: Якщо увімкнути цю опцію, документ відкриється в новій вкладці. Це слід увімкнути під час редагування сторінки за допомогою цього блоку, оскільки натискання на посилання під час редагування призведе до закриття поточної сторінки.

en: Show Edit link
uk_UA: Показати посилання для редагування

en: Show Edit link allows the list to have a link to the Edit function. A choice made here will over-ride the system-configured settings. Links will only appear if the user can edit the document.
uk_UA: «Показати посилання для редагування» дозволяє списку мати посилання на функцію редагування. Вибір, зроблений тут, замінить системні налаштування. Посилання відображатимуться, лише якщо користувач може редагувати документ.

en: Show PDF File indication?
uk_UA: Показати індикацію PDF-файлу?

en: Show Revision Summaries?
uk_UA: Показати зведення редакцій?

en: Show author name?
uk_UA: Показати ім'я автора?

en: Show document description?
uk_UA: Показати опис документа?

en: Show featured image?
uk_UA: Показати вибране зображення?

en: Skip text extraction for this document
uk_UA: Пропустити видобування тексту для цього документа

en: So to deliver this the plugin changes the file name to an md5-encoded file name and then hides it from you when using the application.
uk_UA: Отже, щоб забезпечити це, плагін змінює ім'я файлу на ім'я файлу в кодуванні md5, а потім приховує його від вас під час використання програми.

en: Some of these can be fixed using data from within the system - and a button is available to fix the issue, but others cannot.
uk_UA: Деякі з них можна виправити за допомогою даних із системи, і для цього доступна кнопка, але інші – ні.

en: Somebody
uk_UA: Хтось

en: Sorry, Output buffer exists with data. Filewriting suppressed.
uk_UA: Вибачте, вихідний буфер з даними існує. Запис у файл заборонено.

en: Sorry, Output has already been written, so your file cannot be downloaded.
uk_UA: Вибачте, вихідні дані вже записано, тому ваш файл неможливо завантажити.

en: Sorry, invalid REST call
uk_UA: Вибачте, недійсний REST-виклик

en: Sorry, this is a private feed.
uk_UA: Вибачте, це приватна стрічка.

en: Sorry, you are not allowed to edit documents.
uk_UA: Вибачте, ви не маєте права редагувати документи.

en: Sorry, you are not allowed to read documents.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено читати документи.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions.
uk_UA: Вибачте, ви не маєте права переглядати редакції.

en: Sorry, you are not allowed to view this revision.
uk_UA: На жаль, ви не маєте дозволу переглядати цю редакцію.

en: Sorry, you are only allowed to use GET method
uk_UA: Вибачте, вам дозволено використовувати лише метод GET

en: Status
uk_UA: Статус

en: Summary
uk_UA: Короткий зміст

en: Taxonomy:
uk_UA: Таксономія:

en: Text Extraction & AI
uk_UA: Вилучення тексту та штучний інтелект

en: The Documents menu may not be displayed completely with the "All Documents" and "Add Document" options missing
uk_UA: Меню «Документи» може відображатися не повністю, якщо відсутні опції «Усі документи» та «Додати документ».

en: The action to check: read, edit, delete, or publish.
uk_UA: Дія для перевірки: читання, редагування, видалення або публікація.

en: The attached document file could not be found. It may have been deleted.
uk_UA: Не вдалося знайти вкладений файл документа. Можливо, його було видалено.

en: The delivered rewrite rules support both formats.
uk_UA: Надані правила перезапису підтримують обидва формати.

en: The document contains additional document files that are inaccessible. They should be deleted to reduce storage.
uk_UA: Документ містить додаткові файли документів, до яких немає доступу. Їх слід видалити, щоб зменшити обсяг пам’яті.

en: The document description provides a short user-oriented summary of the document.
uk_UA: Опис документа містить короткий огляд документа, орієнтований на користувача.

en: The document post ID to check access for.
uk_UA: Ідентифікатор публікації документа, для якого потрібно перевірити доступ.

en: The document post ID to unlock.
uk_UA: Ідентифікатор публікації документа, який потрібно розблокувати.

en: The document post ID.
uk_UA: Ідентифікатор публікації документа.

en: The fix is therefore to md5-encode the file name.
uk_UA: Тому виправлення полягає в md5-кодуванні імені файлу.

en: The guid does not contain the correct date.
uk_UA: У посібнику вказано неправильну дату.

en: The guid does not contain the document name.
uk_UA: Ідентифікатор guid не містить назви документа.

en: The guid does not contain the site URL.
uk_UA: Ідентифікатор guid не містить URL-адреси сайту.

en: The guid does not reflect the complete document permalink.
uk_UA: Ідентифікатор guid не відображає повне постійне посилання документа.

en: The guid field is meant to be the unique access path.
uk_UA: Поле GUID має бути унікальним шляхом доступу.

en: The guid is not the expected "ugly" permalink
uk_UA: GUID не є очікуваним "потворним" постійним посиланням

en: The identifier of the latest attachment (i.e. the current document) is held in the post content field.
uk_UA: Ідентифікатор останнього вкладення (тобто поточного документа) зберігається в полі вмісту допису.

en: The nature of the web technology used to deliver WordPress means that if you know the name of the file held on the server then you can access the file directly
uk_UA: Характер веб-технології, що використовується для роботи WordPress, означає, що якщо ви знаєте ім'я файлу, що зберігається на сервері, то ви можете отримати доступ до файлу безпосередньо.

en: The query parameters can be very extensive. enter any other parameters required here.
uk_UA: Параметри запиту можуть бути дуже розширеними. Введіть тут будь-які інші необхідні параметри.

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
uk_UA: Журнал редакцій містить короткий огляд змін, відображених у певній редакції. Він широко використовується у спільноті відкритого коду та надає повну історію документа з першого погляду.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
uk_UA: Поле стану робочого процесу можна використовувати, щоб допомогти членам команди зрозуміти, на якому етапі знаходиться документ у робочому процесі певної організації. Це поле необов’язкове та може бути налаштоване або запитуване, натиснувши <code>Стани робочого процесу</code> ліворуч.

en: There are no taxonomies defined.
uk_UA: Немає визначених таксономій.

en: There is an identifier in the document but either there is no attachment or it does not relate to this document.
uk_UA: У документі є ідентифікатор, але або немає вкладення, або воно не стосується цього документа.

en: There is an identifier that links to a document attachment but there is no underlying file.
uk_UA: Існує ідентифікатор, який посилається на вкладений документ, але немає базового файлу.

en: There is no attachment associated with the document.
uk_UA: До документа не пов'язано жодного вкладення.

en: There is no attachment record held for document
uk_UA: Для документа немає запису про вкладення

en: These are issues that stop you displaying your document on the front end. Problems include:
uk_UA: Ось проблеми, які заважають відображенню документа на зовнішньому інтерфейсі. До таких проблем належать:

en: They can be displayed or hidden as wished by checking the options:
uk_UA: Їх можна відображати або приховувати за бажанням, встановивши відповідні параметри:

en: This can be used with the Document List or Latest Documents blocks or their shortcode or widget equivalents.
uk_UA: Це можна використовувати з блоками «Список документів» або «Останні документи» або їхніми еквівалентами у вигляді шорткодів чи віджетів.

en: This document is currently locked.
uk_UA: Цей документ наразі заблоковано.

en: This is done by updating the document record so that the content contains the attachment identifier.
uk_UA: Це робиться шляхом оновлення запису документа таким чином, щоб вміст містив ідентифікатор вкладення.

en: This is not a valid document.
uk_UA: Це недійсний документ.

en: This resolution process will, of course, also address unfixed, but fixable, issues as well.
uk_UA: Цей процес вирішення, звичайно, також вирішить невирішені, але виправні проблеми.

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, optionally enter a description, and click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
uk_UA: Цей екран дозволяє користувачам спільно редагувати документи та відстежувати історію їхніх редагувань. Щоб почати, введіть назву документа, за потреби введіть опис, натисніть <code>Завантажити нову версію</code> та виберіть файл зі свого комп’ютера.

en: This tool allows you to find errors in the internal structure of documents.
uk_UA: Цей інструмент дозволяє знаходити помилки у внутрішній структурі документів.

en: This version does not address revision data.
uk_UA: Ця версія не враховує дані про редакції.

en: Title
uk_UA: Назва

en: Title:
uk_UA: Назва:

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
uk_UA: Щоб додати новий документ, натисніть <strong>Додати документ</strong> ліворуч.

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
uk_UA: Щоб захистити вашу конфіденційність, вам потрібно додати ключ до стрічок для використання в програмах для читання стрічок.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
uk_UA: Щоб переглянути всі документи в певному стані робочого процесу, натисніть <strong>Стани робочого процесу</strong> у меню ліворуч.

en: Trash
uk_UA: Сміття

en: Two types of issues can be identified - Errors and Warnings.
uk_UA: Можна виділити два типи проблем – помилки та попередження.

en: Type
uk_UA: Тип

en: Under Review
uk_UA: На розгляді

en: Under certain conditons WordPress can generate an image for Page 1 of PDF documents. If created this will be used as the Featured Image.
uk_UA: За певних умов WordPress може створити зображення для першої сторінки PDF-документів. Якщо його створити, воно буде використано як обране зображення.

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Update Workflow State
uk_UA: Оновити стан робочого процесу

en: Upload Document
uk_UA: Завантажити документ

en: Upload New Version
uk_UA: Завантажити нову версію

en: Upload failed.
uk_UA: Завантаження не вдалося.

en: Use as Document Image
uk_UA: Використати як зображення документа

en: User
uk_UA: Користувач

en: Validate Structure
uk_UA: Перевірити структуру

en: View Document
uk_UA: Переглянути документ

en: View Documents
uk_UA: Переглянути документи

en: WP Document Revisions
uk_UA: Редагування документів WP

en: Warning
uk_UA: УВАГА

en: Warnings
uk_UA: Попередження

en: When checked, AI-generated revision summaries will not be inserted into the revision log field when a new file is uploaded. Extraction (and summary generation, if enabled) still run — only the editor pre-fill is suppressed.
uk_UA: Якщо позначено, згенеровані штучним інтелектом зведені версії не будуть вставлятися в поле журналу версій під час завантаження нового файлу. Вилучення (і створення зведеного опису, якщо ввімкнено) все одно виконуватиметься — пригнічується лише попереднє заповнення редактора.

en: When checked, plain text will not be extracted from uploaded files for this document, and any previously extracted text will be cleared. Useful for sensitive documents whose contents should not be cached for search, AI summaries, or other text-based features.
uk_UA: Якщо позначено, звичайний текст не буде витягуватися із завантажених файлів для цього документа, а будь-який раніше витягнутий текст буде очищено. Корисно для конфіденційних документів, вміст яких не слід кешувати для пошуку, підсумків штучного інтелекту або інших текстових функцій.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
uk_UA: Після завершення просто натисніть <code>Оновити</code>, щоб зберегти зміни

en: When they cannot be fixed, the resolution is normally either to delete the document or to load a new version of the document.
uk_UA: Коли їх неможливо виправити, рішенням зазвичай є або видалення документа, або завантаження нової версії документа.

en: Whether the user can perform the action.
uk_UA: Чи може користувач виконати дію.

en: Workflow State
uk_UA: Стан робочого процесу

en: Workflow States
uk_UA: Стан робочого процесу

en: Yes
uk_UA: Так

en: You are not authorized to access that file.
uk_UA: Ви не маєте права доступу до цього файлу.

en: You are not authorized to read this data
uk_UA: Ви не маєте права читати ці дані

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
uk_UA: Ви можете завантажити та переглянути попередні версії документа, натиснувши на позначку часу в журналі редакцій. Ви також можете відновити редакції, натиснувши кнопку <code>відновити</code> поруч із редакцією.

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
uk_UA: Ви зараз витягли цей файл. Жоден інший користувач не може редагувати цей документ, поки ви залишаєтесь на цій сторінці.

en: You do not have permission to override the lock on this document.
uk_UA: У вас немає дозволу скасовувати блокування цього документа.

en: You do not have permission to view document revisions.
uk_UA: У вас немає дозволу на перегляд редакцій документа.

en: You do not have permission to view revisions for this document.
uk_UA: У вас немає дозволу на перегляд редакцій цього документа.

en: You do not have permission to view this document.
uk_UA: У вас немає дозволу на перегляд цього документа.

en: You do not have the edit_documents capability possibly due to multiple conficting roles or use of a custom role!
uk_UA: У вас немає можливості edit_documents, можливо, через кілька конфліктуючих ролей або використання власної ролі!

en: You do not have the upload_files capability!
uk_UA: У вас немає можливості upload_files!

en: You have activated the plugin WP Document Revisions
uk_UA: Ви активували плагін WP Document Revisions

en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
uk_UA: За потреби ви можете включити рядок <code>%site_id%</code> у шлях, щоб розділити файли за сайтами.

en: You should first check whether you have multiple roles and that each has edit_documents capability.
uk_UA: Спочатку слід перевірити, чи у вас є кілька ролей, і чи кожна з них має можливість edit_documents.

en: You will not be able to upload any documents.
uk_UA: Ви не зможете завантажити жодних документів.

en: You will not be able to upload documents though you may be able change some attributes.
uk_UA: Ви не зможете завантажувати документи, хоча, можливо, зможете змінити деякі атрибути.

en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
uk_UA: Ваше блокування документа %s було перевизначено. Будь-які зміни будуть втрачені.

en: [Modified Date: Document - %1$s, Attachment - %2$s]
uk_UA: [Дата зміни: Документ - %1$s, Вкладення - %2$s]

en: ago by
uk_UA: тому

[ctx: block description]
en: Display a list of documents.
uk_UA: Відобразити список документів.

[ctx: block description]
en: Display a list of revisions for your document.
uk_UA: Відобразити список редакцій вашого документа.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent documents.
uk_UA: Відобразити список ваших останніх документів.

[ctx: block title]
en: Document Revisions
uk_UA: Редагування документів

[ctx: block title]
en: Documents List
uk_UA: Список документів

[ctx: block title]
en: Latest Documents
uk_UA: Найновіші документи

en: day ago
uk_UA: день тому

en: days ago
uk_UA: днів тому

[ctx: document]
en: Add Document
uk_UA: Додати документ

en: example-document-title
uk_UA: приклад-назви-документа

en: hour ago
uk_UA: годину тому

en: hours ago
uk_UA: години тому

en: just now
uk_UA: щойно

en: min ago
uk_UA: хв. тому

[ctx: post type general name]
en: Documents
uk_UA: Документи

[ctx: post type singular name]
en: Document
uk_UA: Документ

en: revision
uk_UA: перегляд

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
uk_UA: Стан робочого процесу

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
uk_UA: Стан робочого процесу

en: ✨ AI suggestion — edit before saving.
uk_UA: ✨ Пропозиція ШІ — редагуйте перед збереженням.

en: ✨ AI summary will be available shortly — refresh this page to see it.
uk_UA: ✨ Зведення про ШІ буде доступне незабаром — оновіть цю сторінку, щоб його побачити.
