wordpress-document-revisions - en to tr_TR translation catalogue (335 entries)

en:  Taxonomy details in this block have changed.
tr_TR: Bu bloktaki taksonomi ayrıntıları değişti.

en:  Taxonomy term does not belong to this taxonomy.
tr_TR: Bu taksonomi terimi bu taksonomiye ait değildir.

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is <code>documents</code>.
tr_TR: Belgelerin (ve belge arşivinin) tüm URL'lerine önek olarak eklenecek "Slug". Varsayılan değer <code>documents</code>'tur.

en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
tr_TR: %1$s (%2$s), %3$s (%4$s) belgesi üzerindeki kilidinizi geçersiz kıldı.

en: %1$s - Revision %2$d
tr_TR: %1$s - Revizyon %2$d

en: %1$s ago
tr_TR: %1$s önce

en: %1$s ago by %2$s
tr_TR: %1$s önce %2$s tarafından

en: %1$s ago by %2$s [%3$s]
tr_TR: %1$s önce %2$s [%3$s] tarafından

en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
tr_TR: %1$s: %2$s, %3$s üzerindeki kilidinizi geçersiz kıldı.

en: %d day
tr_TR: %d gün

en: %d days
tr_TR: %d gün

en: %d hour
tr_TR: %d saat

en: %d hours
tr_TR: %d saat

en: %d mins
tr_TR: %d dakika

en: %s - Latest Revision
tr_TR: %s - Son Revizyon

en: %s has prevented other users from making changes.
tr_TR: %s diğer kullanıcıların değişiklik yapmasını engelledi.

en: %s is currently editing this document.
tr_TR: %s şu anda bu belgeyi düzenliyor.

en: - The %s Team
tr_TR: - %s Ekibi

en: -revision-
tr_TR: -revizyon-

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
tr_TR: <br />Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız <a href="#" id="override_link">kilidi geçersiz kılabilirsiniz</a>, ancak yaptıkları değişiklikler kaybolacaktır.

en: A brief description of the changes in this version.
tr_TR: Bu sürümdeki değişikliklerin kısa bir açıklaması.

en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
tr_TR: WordPress için, her büyüklükteki ekibin dosyaları birlikte düzenlemesine ve iş akışlarını yönetmesine olanak tanıyan bir belge yönetimi ve sürüm kontrolü eklentisi.

en: Actions
tr_TR: Eylemler

en: Add New Document
tr_TR: Yeni Belge Ekle

en: Add New Workflow State
tr_TR: Yeni İş Akışı Durumu Ekle

en: All Documents
tr_TR: Tüm Belgeler

en: All Workflow States
tr_TR: Tüm İş Akışı Durumları

en: All owners
tr_TR: Tüm sahipler

en: All statuses
tr_TR: Tüm durumlar

en: All workflow states
tr_TR: Tüm iş akışı durumları

en: An error has occurred, please try reloading the page.
tr_TR: Bir hata oluştu, lütfen sayfayı yeniden yüklemeyi deneyin.

en: Any changes you have made will be lost.
tr_TR: Yaptığınız tüm değişiklikler kaybolacaktır.

en: Are you sure you want to restore this revision? If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
tr_TR: Bu sürümü geri yüklemek istediğinizden emin misiniz? Eğer istiyorsanız, hiçbir geçmiş verisi kaybolmayacaktır. Bu sürüm kopyalanacak ve en son sürüm haline gelecektir.

en: As a variant of this last case, you may have set up the plugin so that the document file store is one of your choosing and not the standard Media store.
tr_TR: Bu son durumun bir varyantı olarak, eklentiyi, belge dosyası deposunu standart Medya deposu yerine sizin seçtiğiniz bir depo olacak şekilde ayarlamış olabilirsiniz.

en: Ascending
tr_TR: Yükselen

en: Attached document
tr_TR: Ekli belge

en: Attachment found for document, but not currently linked
tr_TR: Belge için ek bulundu, ancak şu anda bağlantı verilmemiş.

en: Attachment recently uploaded for document, but not currently linked to it
tr_TR: Belgeye yakın zamanda bir ek dosya yüklendi, ancak şu anda belgeye bağlı değil.

en: Basic Usage
tr_TR: Temel Kullanım

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
tr_TR: Aşağıda erişim izniniz olan tüm belgelerin listesi bulunmaktadır. Belgeyi düzenlemek veya en son sürümünü indirmek için belge başlığına tıklayın.

en: Block Heading
tr_TR: Blok Başlığı

en: By default the document permalink will contain the post year and month.
tr_TR: Varsayılan olarak, belge kalıcı bağlantısı yayın yılını ve ayını içerecektir.

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
tr_TR: Varsayılan olarak, yüklenen belgelere yalnızca giriş yapmış kullanıcılar erişebilir. Belgeler, sağ üst köşedeki "Yayınla" kutusunda görünürlüklerini değiştirerek yayınlanabilir ve böylece dünyaya erişilebilir hale getirilebilir. Yayınlanmış olarak işaretlenen herhangi bir belgeye, uygun URL'ye sahip herkes erişebilir.

en: Check Document Access
tr_TR: Belgeye Erişimi Kontrol Et

en: Check whether the current user can perform a specific action on a document.
tr_TR: Mevcut kullanıcının bir belge üzerinde belirli bir işlemi gerçekleştirebilme yetkisine sahip olup olmadığını kontrol edin.

en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
tr_TR: <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> önce %4$s tarafından kontrol edildi

en: Current State
tr_TR: Mevcut Durum

en: Currently Editing
tr_TR: Şu anda düzenleniyor

en: Custom field deleted.
tr_TR: Özel alan silindi.

en: Custom field updated.
tr_TR: Özel alan güncellendi.

en: Dear %s:
tr_TR: Sevgili %s:

en: Default
tr_TR: Varsayılan

en: Descending
tr_TR: İnen

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp-content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
tr_TR: Yüklenen belgelerin saklanacağı dizin. Varsayılan olarak <code>wp-content/uploads</code> klasörünüzdedir (veya başka bir yerde tanımlanmış varsayılan yükleme klasöründedir), ancak ek güvenlik için <code>htdocs</code> veya <code>public_html</code> klasörünün dışındaki bir klasöre taşınabilir.

en: Dismiss
tr_TR: Azletmek

en: Display Document Author:
tr_TR: Belge Yazarını Görüntüle:

en: Display Document Description:
tr_TR: Belge Açıklamasını Görüntüle:

en: Display Featured Image:
tr_TR: Öne Çıkan Görseli Görüntüle:

en: Display PDF File Indication:
tr_TR: PDF Dosyasını Görüntüle:

en: Display Settings
tr_TR: Ekran Ayarları

en: Do not pre-fill the revision log with AI suggestions
tr_TR: Düzeltme günlüğünü yapay zeka önerileriyle önceden doldurmayın.

en: Document
tr_TR: Belge

en: Document Date in Permalink
tr_TR: Belge Tarihi (Kalıcı Bağlantıda)

en: Document Description
tr_TR: Belge Açıklaması

en: Document Id
tr_TR: Belge Kimliği

en: Document Image
tr_TR: Belge Görüntüsü

en: Document Link Date
tr_TR: Belge Bağlantı Tarihi

en: Document Owner
tr_TR: Belge Sahibi

en: Document Settings
tr_TR: Belge Ayarları

en: Document Slug
tr_TR: Belge Slug'ı

en: Document Statuses to Display
tr_TR: Görüntülenecek Belge Durumları

en: Document Upload Directory
tr_TR: Belge Yükleme Dizini

en: Document attachment does not appear to be md5 encoded
tr_TR: Ekteki belge MD5 kodlamasına tabi tutulmamış gibi görünüyor.

en: Document attachment exists but related file not found
tr_TR: Ekli belge mevcut ancak ilgili dosya bulunamadı.

en: Document attachment exists but related file not in document location
tr_TR: Ekli belge mevcut ancak ilgili dosya belge konumunda bulunmuyor.

en: Document attachment file exists but is not readable
tr_TR: Ekli belge dosyası mevcut ancak okunamıyor.

en: Document directory does not appear to exist. Please review value.
tr_TR: Belge dizini mevcut görünmüyor. Lütfen değeri gözden geçirin.

en: Document directory is not writable. Please check permissions.
tr_TR: Belge dizini yazılabilir değil. Lütfen izinleri kontrol edin.

en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
tr_TR: Belge taslağı güncellendi. <a target="_blank" href="%s">Belgeyi indir</a>

en: Document is being edited and refined
tr_TR: Belge düzenleniyor ve iyileştiriliyor.

en: Document is in its final form
tr_TR: Belge son halindedir.

en: Document is in the process of being written
tr_TR: Belge yazım aşamasındadır.

en: Document is not available.
tr_TR: Belge mevcut değil.

en: Document is pending final review
tr_TR: Belge son incelemeyi bekliyor.

en: Document links to an invalid attachment record
tr_TR: Belge, geçersiz bir ek kaydına bağlantı veriyor.

en: Document links to invalid attachment. An attachment exists and can replace link
tr_TR: Belge bağlantısı geçersiz bir eklentiye yönlendiriyor. Eklenti mevcut ve bağlantı değiştirilebilir.

en: Document not found.
tr_TR: Belge bulunamadı.

en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
tr_TR: Belge yayınlandı. <a href="%s">Belgeyi indir</a>

en: Document restored to revision from %s
tr_TR: Belge, %s sürümünden önceki sürüme geri yüklendi.

en: Document saved.
tr_TR: Belge kaydedildi.

en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
tr_TR: Belgenin planlanan tarihi: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Belgeyi önizle</a>

en: Document selected. Press Update to save.
tr_TR: Seçilen belge. Kaydetmek için Güncelle'ye basın.

en: Document selection failed.
tr_TR: Belge seçimi başarısız oldu.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
tr_TR: Belge URL'si değişti, bu nedenle daha önce yayınlanan bazı URL'ler artık çalışmayabilir.

en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
tr_TR: Belge gönderildi. <a target="_blank" href="%s">Belgeyi indir</a>

en: Document updated.
tr_TR: Belge güncellendi.

en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
tr_TR: Belge güncellendi. <a href="%s">Belgeyi indir</a>

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
tr_TR: Belge yükleme dizini değişti, ancak erişilebilirliğin devam etmesi için mevcut yüklemelerin yeni klasöre taşınması gerekebilir.

en: Documents
tr_TR: Belgeler

en: Documents to Display
tr_TR: Görüntülenecek Belgeler

en: Download
tr_TR: İndirmek

en: Draft
tr_TR: Taslak

en: Edit
tr_TR: Düzenlemek

en: Edit Document
tr_TR: Belgeyi Düzenle

en: Edit Workflow State
tr_TR: İş Akışı Durumunu Düzenle

en: Edit link
tr_TR: Bağlantıyı düzenle

en: Error
tr_TR: Hata

en: Errors
tr_TR: Hatalar

en: Example fields are post_title, post_date and post_modified.
tr_TR: Örnek alanlar arasında post_title, post_date ve post_modified yer almaktadır.

en: Feed Privacy
tr_TR: Besleme Gizliliği

en: File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) and press <strong>Update</strong> to save your changes.
tr_TR: Dosya başarıyla yüklendi. Lütfen aşağıya bir revizyon özeti ekleyin (isteğe bağlı) ve değişikliklerinizi kaydetmek için <strong>Güncelle</strong> düğmesine basın.

en: Final
tr_TR: Son

en: Fix
tr_TR: Düzeltmek

en: Free Form Settings
tr_TR: Serbest Biçimli Ayarlar

en: Free-form parameters
tr_TR: Serbest biçimli parametreler

en: Generate New Key
tr_TR: Yeni Anahtar Oluştur

en: Get Document Info
tr_TR: Belge Bilgilerini Al

en: Get Document Revisions
tr_TR: Belge Revizyonlarını Alın

en: However if there are any attachments attached to the document then we can display the latest one.
tr_TR: Ancak belgeye eklenmiş herhangi bir dosya varsa, en son eklenen dosyayı görüntüleyebiliriz.

en: ID
tr_TR: İD

en: If found there it will offer you a fix which is to move the file from the Media store to the document store.
tr_TR: Eğer orada bulunursa, size dosyayı Medya deposundan Belge deposuna taşımanız şeklinde bir çözüm sunacaktır.

en: If this is missing or points to a non-existant one then the document cannot be viewed.
tr_TR: Bu bilgi eksikse veya mevcut olmayan bir bilgiye yönlendiriyorsa, belge görüntülenemez.

en: If you have an error reported here, then you will get an "Error 404 - Document Not Found" (or equivalent) message on trying to view the document.
tr_TR: Burada bir hata bildirilirse, belgeyi görüntülemeye çalıştığınızda "Hata 404 - Belge Bulunamadı" (veya eşdeğeri) mesajı alırsınız.

en: In Progress
tr_TR: Devam etmekte

en: In this very specific case, when it has been unable to find the file in the document store, it will look for it in the Media store.
tr_TR: Bu özel durumda, dosya belge deposunda bulunamadığında, dosya medya deposunda aranacaktır.

en: Inconsistent data sent to Interface
tr_TR: Arayüze gönderilen verilerde tutarsızlıklar

en: Initial Draft
tr_TR: İlk Taslak

en: Insufficient permission to mark this summary reviewed.
tr_TR: Bu özetin incelendiğini işaretlemek için yeterli izin yok.

en: Insufficient permission to read this document revision diff.
tr_TR: Bu belgeyi okumak için yeterli izin yok.

en: Insufficient permission to read this document.
tr_TR: Bu belgeyi okumak için yeterli izniniz yok.

en: Internal structure
tr_TR: İç yapı

en: Invalid Document Internal Structures
tr_TR: Geçersiz Belge İç Yapıları

en: It is a design feature of this plugin that you should only be able to access a document if you go via WordPress itself.
tr_TR: Bu eklentinin tasarım özelliklerinden biri, belgelere yalnızca WordPress üzerinden erişebilmenizdir.

en: It is recommended not to change it, but can be changed to a valid value.
tr_TR: Değiştirilmemesi tavsiye edilir, ancak geçerli bir değerle değiştirilebilir.

en: It will review all documents that you are able to edit.
tr_TR: Düzenleyebileceğiniz tüm belgeleri inceleyecektir.

en: Latest Documents List Heading
tr_TR: Son Belgeler Listesi Başlığı

en: Latest Documents Settings
tr_TR: Son Belgeler Ayarları

en: Latest Version of the Document
tr_TR: Belgenin En Son Sürümü

en: List ordering Field
tr_TR: Liste sıralama alanı

en: Lost Document Lock
tr_TR: Kayıp Belge Kilidi

en: Mark reviewed
tr_TR: Mark inceledi

en: Maximum number of document revisions set to zero using a filter. Check your configuration.
tr_TR: Filtre kullanılarak belge revizyonlarının maksimum sayısı sıfıra ayarlandı. Yapılandırmanızı kontrol edin.

en: Maximum number of revisions reached for this document. Making changes will delete data.
tr_TR: Bu belge için maksimum revizyon sayısına ulaşıldı. Değişiklik yapılması verilerinizi silecektir.

en: Message
tr_TR: Mesaj

en: Modified
tr_TR: Değiştirildi

en: More revisions exist for this document than is permitted. Making changes will delete data.
tr_TR: Bu belgede izin verilenden daha fazla revizyon bulunmaktadır. Değişiklik yapılması verilerin silinmesine neden olacaktır.

en: New Document
tr_TR: Yeni Belge

en: New Workflow State Name
tr_TR: Yeni İş Akışı Durum Adı

en: New version selected. Press Update to save.
tr_TR: Yeni sürüm seçildi. Kaydetmek için Güncelle'ye basın.

en: New version uploaded. Press Update to save.
tr_TR: Yeni sürüm yüklendi. Kaydetmek için Güncelle'ye basın.

en: No Edit link
tr_TR: Düzenleme bağlantısı yok

en: No document file is attached.
tr_TR: Ekli belge dosyası bulunmamaktadır.

en: No documents found
tr_TR: Hiçbir belge bulunamadı.

en: No documents found in Trash
tr_TR: Çöp kutusunda hiçbir belge bulunamadı.

en: No invalid documents found.
tr_TR: Geçersiz belge bulunamadı.

en: No invalid internal linkages found.
tr_TR: Geçersiz iç bağlantı bulunamadı.

en: No invalid permalinks found.
tr_TR: Geçersiz kalıcı bağlantı bulunamadı.

en: No revisions yet.
tr_TR: Henüz herhangi bir değişiklik yapılmadı.

en: No selection
tr_TR: Seçim yok

en: No summary has been generated for this revision yet.
tr_TR: Bu revizyon için henüz bir özet oluşturulmadı.

en: No thumbnail available.
tr_TR: Küçük resim mevcut değil.

en: Not authorized
tr_TR: Yetkilendirilmemiş

en: Number of Posts:
tr_TR: Gönderi Sayısı:

en: Number of documents to display
tr_TR: Görüntülenecek belge sayısı

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
tr_TR: Yükleme başarıyla tamamlandıktan sonra, bir revizyon günlüğü mesajı girebilir, belgeye bir yazar atayabilir ve mevcut iş akışı durumunu açıklayabilirsiniz.

en: Open documents in new tab:
tr_TR: Belgeleri yeni sekmede açın:

en: Open documents in new tab?
tr_TR: Belgeleri yeni sekmede aç?

en: Open in New Tab?
tr_TR: Yeni sekmede aç?

en: Override Document Lock
tr_TR: Belge Kilidini Geçersiz Kıl

en: Override another user's lock on a document to allow editing.
tr_TR: Başka bir kullanıcının belge üzerindeki kilidini geçersiz kılarak düzenlemeye izin verin.

en: Overview
tr_TR: Genel Bakış

en: Owner
tr_TR: Mal sahibi

en: Parent Workflow State
tr_TR: Üst İş Akışı Durumu

en: Parent Workflow State:
tr_TR: Ana İş Akışı Durumu:

en: Pending Review
tr_TR: İnceleme Aşamasında

en: Permalink / guid
tr_TR: Kalıcı bağlantı / kılavuz

en: Posts to Show:
tr_TR: Gösterilecek Gönderiler:

en: Private
tr_TR: Özel

en: Processed successfully.
tr_TR: İşlem başarıyla tamamlandı.

en: Publish
tr_TR: Yayınla

en: Published
tr_TR: Yayınlandı

en: Publishing Documents
tr_TR: Belgelerin Yayınlanması

en: RSS Feed
tr_TR: RSS Beslemesi

en: Recently Revised Documents
tr_TR: Son Zamanlarda Revize Edilen Belgeler

en: Remove Document Image
tr_TR: Belge Görüntüsünü Kaldır

en: Remove the year and month element /yyyy/mm from the document permalink.
tr_TR: Belge kalıcı bağlantısından yıl ve ay öğesini /yyyy/mm kaldırın.

en: Restore
tr_TR: Eski haline getirmek

en: Restoring earlier revisions will also restore that description.<br/>If the current one is wanted, copy it first.
tr_TR: Önceki revizyonları geri yüklemek, o açıklamayı da geri yükleyecektir.<br/>Mevcut olanı istiyorsanız, önce kopyalayın.

en: Retrieve metadata for a document including file type, revision count, and lock status.
tr_TR: Dosya türü, revizyon sayısı ve kilit durumu dahil olmak üzere bir belgeye ait meta verileri alın.

en: Retrieve the revision history of a document.
tr_TR: Bir belgenin revizyon geçmişini alın.

en: Reviewed ✓
tr_TR: İncelendi ✓

en: Revision Log
tr_TR: Revizyon Günlüğü

en: Revision Summary
tr_TR: Revizyon Özeti

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
tr_TR: Revizyon özetleri, diğer kullanıcıların dosyayı açmaya gerek kalmadan yaptığınız değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde görmelerini sağlayan, bu revizyonla birlikte saklanabilen isteğe bağlı notlardır.

en: Revisions to Display
tr_TR: Ekranda Yapılan Değişiklikler

en: Scheduled
tr_TR: Planlanmış

en: Search Documents
tr_TR: Arama Belgeleri

en: Search Workflow States
tr_TR: Arama İş Akışı Durumları

en: Secret Feed Key
tr_TR: Gizli Besleme Anahtarı

en: See the Help pulldown for detailed Help information
tr_TR: Ayrıntılı yardım bilgileri için Yardım açılır menüsüne bakın.

en: Select
tr_TR: Seçme

en: Select Document
tr_TR: Belge Seç

en: Selection Criteria
tr_TR: Seçim Kriterleri

en: Set Document Image
tr_TR: Belge Görüntüsünü Ayarla

en: Setting this on will open the document in a new tab. This should be set on whilst editing the page using this block as clicking on a link whilst editing will force the current page to be left.
tr_TR: Bu seçeneği etkinleştirmek, belgeyi yeni bir sekmede açacaktır. Bu seçeneği, bu bloğu kullanarak sayfayı düzenlerken etkinleştirmeniz gerekir, çünkü düzenleme sırasında bir bağlantıya tıklamak mevcut sayfanın kapatılmasına neden olur.

en: Show Edit link
tr_TR: Düzenle bağlantısını göster

en: Show Edit link allows the list to have a link to the Edit function. A choice made here will over-ride the system-configured settings. Links will only appear if the user can edit the document.
tr_TR: "Düzenle bağlantısını göster" seçeneği, listenin düzenleme işlevine bir bağlantı içermesine olanak tanır. Burada yapılan bir seçim, sistem tarafından yapılandırılmış ayarları geçersiz kılacaktır. Bağlantılar yalnızca kullanıcının belgeyi düzenleyebilmesi durumunda görünecektir.

en: Show PDF File indication?
tr_TR: PDF dosyasını gösterilsin mi?

en: Show Revision Summaries?
tr_TR: Revizyon özetlerini gösterilsin mi?

en: Show author name?
tr_TR: Yazarın adını gösterilsin mi?

en: Show document description?
tr_TR: Belge açıklamasını gösterilsin mi?

en: Show featured image?
tr_TR: Öne çıkan görseli gösterilsin mi?

en: Skip text extraction for this document
tr_TR: Bu belge için metin çıkarma işlemini atla

en: So to deliver this the plugin changes the file name to an md5-encoded file name and then hides it from you when using the application.
tr_TR: Bu nedenle, eklenti dosya adını MD5 kodlu bir dosya adına dönüştürüyor ve uygulamayı kullanırken sizden gizliyor.

en: Some of these can be fixed using data from within the system - and a button is available to fix the issue, but others cannot.
tr_TR: Bunlardan bazıları sistem içindeki veriler kullanılarak düzeltilebilir ve sorunu düzeltmek için bir düğme mevcuttur, ancak diğerleri düzeltilemez.

en: Somebody
tr_TR: Birisi

en: Sorry, Output buffer exists with data. Filewriting suppressed.
tr_TR: Üzgünüz, çıktı arabelleği zaten veri içeriyor. Dosya yazma işlemi engellendi.

en: Sorry, Output has already been written, so your file cannot be downloaded.
tr_TR: Üzgünüz, çıktı zaten yazıldı, bu nedenle dosyanız indirilemiyor.

en: Sorry, invalid REST call
tr_TR: Üzgünüm, geçersiz REST çağrısı.

en: Sorry, this is a private feed.
tr_TR: Üzgünüm, bu özel bir yayın.

en: Sorry, you are not allowed to edit documents.
tr_TR: Üzgünüm, belgeleri düzenlemenize izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to read documents.
tr_TR: Üzgünüm, belgeleri okumanıza izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions.
tr_TR: Üzgünüz, yapılan değişiklikleri görüntülemenize izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to view this revision.
tr_TR: Üzgünüz, bu revizyonu görüntülemenize izin verilmiyor.

en: Sorry, you are only allowed to use GET method
tr_TR: Üzgünüm, yalnızca GET yöntemini kullanmanıza izin veriliyor.

en: Status
tr_TR: Durum

en: Summary
tr_TR: Özet

en: Taxonomy:
tr_TR: Taksonomi:

en: Text Extraction & AI
tr_TR: Metin Çıkarma ve Yapay Zeka

en: The Documents menu may not be displayed completely with the "All Documents" and "Add Document" options missing
tr_TR: Belgeler menüsü tam olarak görüntülenmeyebilir ve "Tüm Belgeler" ile "Belge Ekle" seçenekleri eksik olabilir.

en: The action to check: read, edit, delete, or publish.
tr_TR: Kontrol edilecek işlem: okuma, düzenleme, silme veya yayınlama.

en: The attached document file could not be found. It may have been deleted.
tr_TR: Ekli belge dosyası bulunamadı. Silinmiş olabilir.

en: The delivered rewrite rules support both formats.
tr_TR: Sunulan yeniden yazma kuralları her iki formatı da desteklemektedir.

en: The document contains additional document files that are inaccessible. They should be deleted to reduce storage.
tr_TR: Bu belge, erişilemeyen ek belge dosyaları içermektedir. Depolama alanını azaltmak için bu dosyalar silinmelidir.

en: The document description provides a short user-oriented summary of the document.
tr_TR: Belge açıklaması, belgenin kullanıcı odaklı kısa bir özetini sunar.

en: The document post ID to check access for.
tr_TR: Erişim kontrolü yapılacak belge gönderi kimliği.

en: The document post ID to unlock.
tr_TR: Belgeyi açmak için gönderi kimliği.

en: The document post ID.
tr_TR: Belge gönderi kimliği.

en: The fix is therefore to md5-encode the file name.
tr_TR: Dolayısıyla çözüm, dosya adını MD5 kodlamasıyla şifrelemektir.

en: The guid does not contain the correct date.
tr_TR: Bu kılavuzda doğru tarih yer almıyor.

en: The guid does not contain the document name.
tr_TR: GUID, belge adını içermiyor.

en: The guid does not contain the site URL.
tr_TR: GUID, site URL'sini içermiyor.

en: The guid does not reflect the complete document permalink.
tr_TR: Bu kılavuz, belgenin tam kalıcı bağlantısını yansıtmamaktadır.

en: The guid field is meant to be the unique access path.
tr_TR: GUID alanı, benzersiz erişim yolunu belirtmek için tasarlanmıştır.

en: The guid is not the expected "ugly" permalink
tr_TR: GUID, beklenen "çirkin" kalıcı bağlantı değil.

en: The identifier of the latest attachment (i.e. the current document) is held in the post content field.
tr_TR: En son eklenen dosyanın (yani mevcut belgenin) tanımlayıcısı, gönderi içeriği alanında saklanır.

en: The nature of the web technology used to deliver WordPress means that if you know the name of the file held on the server then you can access the file directly
tr_TR: WordPress'in sunduğu web teknolojisinin doğası gereği, sunucuda bulunan dosyanın adını biliyorsanız, dosyaya doğrudan erişebilirsiniz.

en: The query parameters can be very extensive. enter any other parameters required here.
tr_TR: Sorgu parametreleri oldukça kapsamlı olabilir. Gerekli diğer parametreleri buraya girin.

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
tr_TR: Revizyon günlüğü, belirli bir revizyonda yapılan değişikliklerin kısa bir özetini sunar. Açık kaynak topluluğunda yaygın olarak kullanılan bu özellik, belgenin kapsamlı geçmişini bir bakışta gösterir.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
tr_TR: İş akışı durumu alanı, ekip üyelerinin bir belgenin belirli bir kuruluşun iş akışında hangi aşamada olduğunu anlamalarına yardımcı olmak için kullanılabilir. Bu alan isteğe bağlıdır ve sol taraftaki <code>İş Akışı Durumları</code> seçeneğine tıklanarak özelleştirilebilir veya sorgulanabilir.

en: There are no taxonomies defined.
tr_TR: Tanımlanmış herhangi bir sınıflandırma bulunmamaktadır.

en: There is an identifier in the document but either there is no attachment or it does not relate to this document.
tr_TR: Belgede bir tanımlayıcı var ancak ya ek yok ya da bu belgeyle ilgili değil.

en: There is an identifier that links to a document attachment but there is no underlying file.
tr_TR: Ekli bir belgeye bağlantı veren bir tanımlayıcı var ancak altta yatan bir dosya yok.

en: There is no attachment associated with the document.
tr_TR: Belgeye eklenmiş herhangi bir dosya bulunmamaktadır.

en: There is no attachment record held for document
tr_TR: Belgeye ait herhangi bir ek kaydı bulunmamaktadır.

en: These are issues that stop you displaying your document on the front end. Problems include:
tr_TR: Bunlar, belgenizi ön uçta görüntülemenizi engelleyen sorunlardır. Sorunlar şunları içerir:

en: They can be displayed or hidden as wished by checking the options:
tr_TR: İsteğe bağlı olarak, seçenekleri işaretleyerek bunları görüntüleyebilir veya gizleyebilirsiniz:

en: This can be used with the Document List or Latest Documents blocks or their shortcode or widget equivalents.
tr_TR: Bu özellik, Belge Listesi veya Son Belgeler blokları veya bunların kısa kod veya widget karşılıklarıyla birlikte kullanılabilir.

en: This document is currently locked.
tr_TR: Bu belge şu anda kilitli.

en: This is done by updating the document record so that the content contains the attachment identifier.
tr_TR: Bu işlem, belge kaydının içeriğine ek dosya tanımlayıcısının eklenmesiyle gerçekleştirilir.

en: This is not a valid document.
tr_TR: Bu geçerli bir belge değil.

en: This resolution process will, of course, also address unfixed, but fixable, issues as well.
tr_TR: Bu çözüm süreci, elbette, henüz çözülmemiş ancak çözülebilir sorunları da ele alacaktır.

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, optionally enter a description, and click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
tr_TR: Bu ekran, kullanıcıların belgeleri birlikte düzenlemelerine ve revizyon geçmişlerini takip etmelerine olanak tanır. Başlamak için, belgeye bir başlık girin, isteğe bağlı olarak bir açıklama girin ve <code>Yeni Sürümü Yükle</code> seçeneğine tıklayarak bilgisayarınızdan dosyayı seçin.

en: This tool allows you to find errors in the internal structure of documents.
tr_TR: Bu araç, belgelerin iç yapısındaki hataları bulmanızı sağlar.

en: This version does not address revision data.
tr_TR: Bu sürüm revizyon verilerini ele almıyor.

en: Title
tr_TR: Başlık

en: Title:
tr_TR: Başlık:

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
tr_TR: Yeni bir belge eklemek için sol taraftaki <strong>Belge Ekle</strong> düğmesine tıklayın.

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
tr_TR: Gizliliğinizi korumak için, RSS okuyucularında kullanılmak üzere RSS akışlarına bir anahtar eklemeniz gerekir.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
tr_TR: Belirli bir iş akışı durumundaki tüm belgeleri görüntülemek için soldaki menüde <strong>İş Akışı Durumları</strong> seçeneğine tıklayın.

en: Trash
tr_TR: Çöp

en: Two types of issues can be identified - Errors and Warnings.
tr_TR: İki tür sorun tespit edilebilir: Hatalar ve Uyarılar.

en: Type
tr_TR: Tip

en: Under Review
tr_TR: İnceleme Aşamasında

en: Under certain conditons WordPress can generate an image for Page 1 of PDF documents. If created this will be used as the Featured Image.
tr_TR: Belirli koşullar altında WordPress, PDF belgelerinin 1. sayfası için bir resim oluşturabilir. Oluşturulursa, bu resim öne çıkan görsel olarak kullanılacaktır.

en: Unknown
tr_TR: Bilinmiyor

en: Update Workflow State
tr_TR: İş Akışı Durumunu Güncelle

en: Upload Document
tr_TR: Belge Yükle

en: Upload New Version
tr_TR: Yeni Sürümü Yükle

en: Upload failed.
tr_TR: Yükleme başarısız oldu.

en: Use as Document Image
tr_TR: Belge Resmi Olarak Kullan

en: User
tr_TR: Kullanıcı

en: Validate Structure
tr_TR: Yapıyı Doğrula

en: View Document
tr_TR: Belgeyi Görüntüle

en: View Documents
tr_TR: Belgeleri Görüntüle

en: WP Document Revisions
tr_TR: WP Belge Revizyonları

en: Warning
tr_TR: Uyarı

en: Warnings
tr_TR: Uyarılar

en: When checked, AI-generated revision summaries will not be inserted into the revision log field when a new file is uploaded. Extraction (and summary generation, if enabled) still run — only the editor pre-fill is suppressed.
tr_TR: Bu seçenek işaretlendiğinde, yeni bir dosya yüklendiğinde yapay zeka tarafından oluşturulan revizyon özetleri revizyon günlüğü alanına eklenmeyecektir. Çıkarma işlemi (ve etkinleştirilmişse özet oluşturma) yine de çalışır; yalnızca düzenleyici ön doldurma işlemi engellenir.

en: When checked, plain text will not be extracted from uploaded files for this document, and any previously extracted text will be cleared. Useful for sensitive documents whose contents should not be cached for search, AI summaries, or other text-based features.
tr_TR: Bu seçenek işaretlendiğinde, bu belge için yüklenen dosyalardan düz metin çıkarılmayacak ve daha önce çıkarılan tüm metinler silinecektir. İçeriği arama, yapay zeka özetleri veya diğer metin tabanlı özellikler için önbelleğe alınmaması gereken hassas belgeler için kullanışlıdır.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
tr_TR: İşlem tamamlandığında, değişikliklerinizi kaydetmek için <code>Güncelle</code> düğmesine tıklamanız yeterlidir.

en: When they cannot be fixed, the resolution is normally either to delete the document or to load a new version of the document.
tr_TR: Düzeltilemeyen sorunlar için çözüm genellikle belgeyi silmek veya belgenin yeni bir sürümünü yüklemektir.

en: Whether the user can perform the action.
tr_TR: Kullanıcının işlemi gerçekleştirebilme yeteneği.

en: Workflow State
tr_TR: İş Akışı Durumu

en: Workflow States
tr_TR: İş Akışı Durumları

en: Yes
tr_TR: Evet

en: You are not authorized to access that file.
tr_TR: Bu dosyaya erişim yetkiniz yok.

en: You are not authorized to read this data
tr_TR: Bu verilere erişme yetkiniz yok.

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
tr_TR: Revizyon günlüğündeki zaman damgasına tıklayarak belgenin önceki sürümlerini indirebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, revizyonun yanındaki <code>geri yükle</code> düğmesine tıklayarak revizyonları geri yükleyebilirsiniz.

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
tr_TR: Şu anda bu dosyayı siz kontrol ediyorsunuz. Siz bu sayfada kaldığınız sürece başka hiçbir kullanıcı bu belgeyi düzenleyemez.

en: You do not have permission to override the lock on this document.
tr_TR: Bu belgenin kilidini kaldırma izniniz yok.

en: You do not have permission to view document revisions.
tr_TR: Belge revizyonlarını görüntüleme izniniz yok.

en: You do not have permission to view revisions for this document.
tr_TR: Bu belgenin revizyonlarını görüntüleme izniniz yok.

en: You do not have permission to view this document.
tr_TR: Bu belgeyi görüntüleme izniniz yok.

en: You do not have the edit_documents capability possibly due to multiple conficting roles or use of a custom role!
tr_TR: Birden fazla çakışan rol veya özel bir rol kullanımı nedeniyle edit_documents özelliğine sahip olmayabilirsiniz!

en: You do not have the upload_files capability!
tr_TR: Dosya yükleme özelliğine sahip değilsiniz!

en: You have activated the plugin WP Document Revisions
tr_TR: WP Document Revisions eklentisini etkinleştirdiniz.

en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
tr_TR: İsteğe bağlı olarak, dosyaları siteye göre ayırmak için dosya yoluna <code>%site_id%</code> dizesini ekleyebilirsiniz.

en: You should first check whether you have multiple roles and that each has edit_documents capability.
tr_TR: Öncelikle birden fazla rolünüz olup olmadığını ve her birinin edit_documents yeteneğine sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

en: You will not be able to upload any documents.
tr_TR: Herhangi bir belge yükleyemezsiniz.

en: You will not be able to upload documents though you may be able change some attributes.
tr_TR: Belge yükleyemezsiniz, ancak bazı özellikleri değiştirebilirsiniz.

en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
tr_TR: Belge %s üzerindeki kilidiniz geçersiz kılındı. Yaptığınız tüm değişiklikler kaybolacak.

en: [Modified Date: Document - %1$s, Attachment - %2$s]
tr_TR: [Değiştirilme Tarihi: Belge - %1$s, Ek - %2$s]

en: ago by
tr_TR: önce tarafından

[ctx: block description]
en: Display a list of documents.
tr_TR: Belgelerin listesini görüntüle.

[ctx: block description]
en: Display a list of revisions for your document.
tr_TR: Belgenize ait revizyonların listesini görüntüleyin.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent documents.
tr_TR: En son eklediğiniz belgelerin listesini görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: Document Revisions
tr_TR: Belge Revizyonları

[ctx: block title]
en: Documents List
tr_TR: Belge Listesi

[ctx: block title]
en: Latest Documents
tr_TR: En Son Belgeler

en: day ago
tr_TR: bir gün önce

en: days ago
tr_TR: günler önce

[ctx: document]
en: Add Document
tr_TR: Belge Ekle

en: example-document-title
tr_TR: örnek-belge-başlığı

en: hour ago
tr_TR: bir saat önce

en: hours ago
tr_TR: saatler önce

en: just now
tr_TR: Şu anda

en: min ago
tr_TR: dakika önce

[ctx: post type general name]
en: Documents
tr_TR: Belgeler

[ctx: post type singular name]
en: Document
tr_TR: Belge

en: revision
tr_TR: revizyon

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
tr_TR: İş Akışı Durumları

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
tr_TR: İş Akışı Durumu

en: ✨ AI suggestion — edit before saving.
tr_TR: ✨ Yapay zeka önerisi — kaydetmeden önce düzenleyin.

en: ✨ AI summary will be available shortly — refresh this page to see it.
tr_TR: ✨ Yapay zeka özeti kısa süre içinde yayınlanacak — görmek için bu sayfayı yenileyin.
