wordpress-document-revisions - en to pl_PL translation catalogue (333 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WP Document Revisions
pl_PL: Rewizje dokumentu WP

note: Description of the plugin
en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
pl_PL: Wtyczka do zarządzania dokumentami i kontroli wersji dla WordPressa, która umożliwia zespołom dowolnej wielkości wspólną edycję plików i zarządzanie przepływem pracy.

en: Insufficient permission to read this document.
pl_PL: Brak uprawnień do odczytania tego dokumentu.

en: Insufficient permission to mark this summary reviewed.
pl_PL: Brak wystarczających uprawnień do oznaczenia tego podsumowania jako sprawdzonego.

en: Insufficient permission to read this document revision diff.
pl_PL: Brak wystarczających uprawnień do odczytu tej wersji dokumentu.

en: No summary has been generated for this revision yet.
pl_PL: Nie wygenerowano jeszcze podsumowania tej wersji.

en: You are not authorized to read this data
pl_PL: Nie masz uprawnień do odczytu tych danych

en: This is not a valid document.
pl_PL: To nie jest ważny dokument.

en: ago by
pl_PL: temu przez

en: Edit
pl_PL: Redagować

en: No thumbnail available.
pl_PL: Brak miniaturki.

en: No selection
pl_PL: Brak wyboru

en:  Taxonomy details in this block have changed.
pl_PL: Szczegóły taksonomii w tym bloku uległy zmianie.

en:  Taxonomy term does not belong to this taxonomy.
pl_PL: Termin taksonomiczny nie należy do tej taksonomii.

en: Sorry, you are not allowed to edit documents.
pl_PL: Niestety, nie masz uprawnień do edycji dokumentów.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions.
pl_PL: Przepraszamy, nie masz uprawnień do przeglądania wersji.

en: Sorry, you are not allowed to read documents.
pl_PL: Przepraszamy, nie masz uprawnień do czytania dokumentów.

en: Sorry, invalid REST call
pl_PL: Przepraszamy, nieprawidłowe wywołanie REST

en: Sorry, you are only allowed to use GET method
pl_PL: Przepraszamy, możesz używać tylko metody GET

en: Sorry, you are not allowed to view this revision.
pl_PL: Niestety, nie masz uprawnień do obejrzenia tej wersji.

note: translators: %s is the blog name.
en: - The %s Team
pl_PL: - Zespół %s

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author.
en: %1$s ago by %2$s
pl_PL: %1$s temu przez %2$s

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author.
en: %1$s ago
pl_PL: %1$s temu

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Number of Posts:
pl_PL: Liczba postów:

en: Posts to Show:
pl_PL: Posty do wyświetlenia:

en: Display Featured Image:
pl_PL: Wyświetl wyróżniony obraz:

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Display Document Description:
pl_PL: Wyświetl opis dokumentu:

en: Display Document Author:
pl_PL: Wyświetl autora dokumentu:

en: Display PDF File Indication:
pl_PL: Wyświetl wskazanie pliku PDF:

en: Open documents in new tab:
pl_PL: Otwórz dokumenty w nowej karcie:

en: Recently Revised Documents
pl_PL: Ostatnio zmienione dokumenty

en: Text Extraction & AI
pl_PL: Ekstrakcja tekstu i sztuczna inteligencja

en: Skip text extraction for this document
pl_PL: Pomiń wyodrębnianie tekstu dla tego dokumentu

en: When checked, plain text will not be extracted from uploaded files for this document, and any previously extracted text will be cleared. Useful for sensitive documents whose contents should not be cached for search, AI summaries, or other text-based features.
pl_PL: Po zaznaczeniu tej opcji, zwykły tekst nie będzie wyodrębniany z przesłanych plików dla tego dokumentu, a wszelki wcześniej wyodrębniony tekst zostanie usunięty. Przydatne w przypadku dokumentów wrażliwych, których zawartość nie powinna być buforowana na potrzeby wyszukiwania, podsumowań AI ani innych funkcji tekstowych.

en: Do not pre-fill the revision log with AI suggestions
pl_PL: Nie wypełniaj dziennika rewizji sugestiami sztucznej inteligencji

en: When checked, AI-generated revision summaries will not be inserted into the revision log field when a new file is uploaded. Extraction (and summary generation, if enabled) still run — only the editor pre-fill is suppressed.
pl_PL: Po zaznaczeniu tej opcji, generowane przez sztuczną inteligencję podsumowania rewizji nie będą wstawiane do pola dziennika rewizji po przesłaniu nowego pliku. Ekstrakcja (i generowanie podsumowania, jeśli włączone) nadal będzie działać — pomijane jest jedynie wstępne wypełnianie przez edytora.

en: Validate Structure
pl_PL: Sprawdź strukturę

en: Inconsistent data sent to Interface
pl_PL: Niespójne dane wysłane do interfejsu

en: Invalid Document Internal Structures
pl_PL: Nieprawidłowe struktury wewnętrzne dokumentu

en: No invalid documents found.
pl_PL: Nie znaleziono nieprawidłowych dokumentów.

en: Internal structure
pl_PL: Struktura wewnętrzna

en: No invalid internal linkages found.
pl_PL: Nie znaleziono nieprawidłowych linków wewnętrznych.

en: Permalink / guid
pl_PL: Link trwały / guid

en: No invalid permalinks found.
pl_PL: Nie znaleziono nieprawidłowych linków trwałych.

en: The guid is not the expected "ugly" permalink
pl_PL: Przewodnik nie jest oczekiwanym „brzydkim” linkiem stałym

en: The guid does not contain the site URL.
pl_PL: Przewodnik nie zawiera adresu URL witryny.

en: The guid does not contain the correct date.
pl_PL: Przewodnik nie zawiera prawidłowej daty.

en: The guid does not contain the document name.
pl_PL: Identyfikator GUID nie zawiera nazwy dokumentu.

en: The guid does not reflect the complete document permalink.
pl_PL: Ten przewodnik nie odzwierciedla pełnego odnośnika do dokumentu.

en: The guid field is meant to be the unique access path.
pl_PL: Pole guid ma określać unikalną ścieżkę dostępu.

en: It is recommended not to change it, but can be changed to a valid value.
pl_PL: Zaleca się, aby nie zmieniać tego parametru, ale można go zmienić na prawidłową wartość.

en: They can be displayed or hidden as wished by checking the options:
pl_PL: Można je wyświetlać lub ukrywać zależnie od potrzeb, zaznaczając odpowiednie opcje:

en: See the Help pulldown for detailed Help information
pl_PL: Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące pomocy, zobacz menu rozwijane Pomoc

en: Type
pl_PL: Typ

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Fix
pl_PL: Naprawić

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: There is no attachment record held for document
pl_PL: Nie ma żadnego rekordu załącznika dla dokumentu

en: Attachment recently uploaded for document, but not currently linked to it
pl_PL: Załącznik został niedawno przesłany do dokumentu, ale obecnie nie jest z nim powiązany

en: Attachment found for document, but not currently linked
pl_PL: Znaleziono załącznik do dokumentu, ale obecnie nie jest on powiązany

note: translators: %1$s is the document last modified date, %2$s is its attachment last modifified date.
en: [Modified Date: Document - %1$s, Attachment - %2$s]
pl_PL: [Data modyfikacji: Dokument - %1$s, Załącznik - %2$s]

en: Document links to invalid attachment. An attachment exists and can replace link
pl_PL: Dokument zawiera linki do nieprawidłowego załącznika. Załącznik istnieje i może zastąpić link.

en: Document links to an invalid attachment record
pl_PL: Dokument łączy się z nieprawidłowym rekordem załącznika

en: Document attachment exists but related file not in document location
pl_PL: Załączony dokument istnieje, ale powiązany plik nie znajduje się w lokalizacji dokumentu

en: Document attachment exists but related file not found
pl_PL: Załączony dokument istnieje, ale nie znaleziono powiązanego pliku

en: Document attachment file exists but is not readable
pl_PL: Załączony plik dokumentu istnieje, ale nie można go odczytać

en: Document attachment does not appear to be md5 encoded
pl_PL: Załączony dokument nie wydaje się być zakodowany w formacie MD5

en: The document contains additional document files that are inaccessible. They should be deleted to reduce storage.
pl_PL: Dokument zawiera dodatkowe pliki dokumentów, do których nie można uzyskać dostępu. Należy je usunąć, aby zmniejszyć ilość miejsca na dane.

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: This tool allows you to find errors in the internal structure of documents.
pl_PL: Narzędzie to umożliwia znalezienie błędów w wewnętrznej strukturze dokumentów.

en: It will review all documents that you are able to edit.
pl_PL: Przejrzy wszystkie dokumenty, które możesz edytować.

en: This version does not address revision data.
pl_PL: Wersja ta nie uwzględnia danych dotyczących rewizji.

en: Two types of issues can be identified - Errors and Warnings.
pl_PL: Można wyróżnić dwa rodzaje problemów: błędy i ostrzeżenia.

en: If you have an error reported here, then you will get an "Error 404 - Document Not Found" (or equivalent) message on trying to view the document.
pl_PL: Jeśli tutaj zgłoszono błąd, podczas próby wyświetlenia dokumentu pojawi się komunikat „Błąd 404 — Dokument nie został znaleziony” (lub równoważny).

en: Some of these can be fixed using data from within the system - and a button is available to fix the issue, but others cannot.
pl_PL: Niektóre z nich można naprawić, korzystając z danych w systemie. Dostępny jest przycisk umożliwiający rozwiązanie problemu, ale niektórych problemów nie da się rozwiązać.

en: When they cannot be fixed, the resolution is normally either to delete the document or to load a new version of the document.
pl_PL: Jeśli problemów nie da się rozwiązać, rozwiązaniem zazwyczaj jest usunięcie dokumentu lub załadowanie nowej wersji dokumentu.

en: This resolution process will, of course, also address unfixed, but fixable, issues as well.
pl_PL: Oczywiście ten proces rozwiązywania problemów obejmie również kwestie nierozwiązane, ale możliwe do rozwiązania.

en: Errors
pl_PL: Błędy

en: These are issues that stop you displaying your document on the front end. Problems include:
pl_PL: Oto problemy, które uniemożliwiają wyświetlenie dokumentu w interfejsie użytkownika. Do problemów tych należą:

en: The identifier of the latest attachment (i.e. the current document) is held in the post content field.
pl_PL: Identyfikator najnowszego załącznika (czyli bieżącego dokumentu) jest przechowywany w polu treści wpisu.

en: If this is missing or points to a non-existant one then the document cannot be viewed.
pl_PL: Jeśli brakuje tego elementu lub wskazuje on na nieistniejący, dokumentu nie można wyświetlić.

en: However if there are any attachments attached to the document then we can display the latest one.
pl_PL: Jeśli jednak do dokumentu dołączono jakieś załączniki, możemy wyświetlić najnowszy.

en: This is done by updating the document record so that the content contains the attachment identifier.
pl_PL: Odbywa się to poprzez aktualizację rekordu dokumentu tak, aby jego treść zawierała identyfikator załącznika.

en: There is no attachment associated with the document.
pl_PL: Do dokumentu nie jest dołączony żaden załącznik.

en: There is an identifier in the document but either there is no attachment or it does not relate to this document.
pl_PL: W dokumencie znajduje się identyfikator, ale nie ma załącznika lub nie jest on powiązany z tym dokumentem.

en: There is an identifier that links to a document attachment but there is no underlying file.
pl_PL: Istnieje identyfikator odsyłający do załączonego dokumentu, ale nie ma żadnego pliku bazowego.

en: As a variant of this last case, you may have set up the plugin so that the document file store is one of your choosing and not the standard Media store.
pl_PL: Wariantem tego ostatniego przypadku może być konfiguracja wtyczki, która powoduje, że magazyn plików dokumentów będzie jednym z wybranych przez Ciebie, a nie standardowym magazynem multimediów.

en: In this very specific case, when it has been unable to find the file in the document store, it will look for it in the Media store.
pl_PL: W tym konkretnym przypadku, gdy nie uda się odnaleźć pliku w magazynie dokumentów, będzie on poszukiwany w magazynie multimediów.

en: If found there it will offer you a fix which is to move the file from the Media store to the document store.
pl_PL: Jeśli tak się stanie, zostanie Ci zaproponowane rozwiązanie polegające na przeniesieniu pliku ze sklepu z multimediami do sklepu z dokumentami.

en: Warnings
pl_PL: Ostrzeżenia

en: The nature of the web technology used to deliver WordPress means that if you know the name of the file held on the server then you can access the file directly
pl_PL: Charakter technologii internetowej używanej do dostarczania WordPressa oznacza, że jeśli znasz nazwę pliku przechowywanego na serwerze, możesz uzyskać do niego bezpośredni dostęp

en: It is a design feature of this plugin that you should only be able to access a document if you go via WordPress itself.
pl_PL: Cechą charakterystyczną tej wtyczki jest to, że dostęp do dokumentu jest możliwy wyłącznie za pośrednictwem samego WordPressa.

en: So to deliver this the plugin changes the file name to an md5-encoded file name and then hides it from you when using the application.
pl_PL: Aby to osiągnąć, wtyczka zmienia nazwę pliku na zakodowaną za pomocą algorytmu MD5, a następnie ukrywa ją przed użytkownikiem podczas korzystania z aplikacji.

en: The fix is therefore to md5-encode the file name.
pl_PL: Rozwiązaniem jest zatem zakodowanie nazwy pliku algorytmem md5.

en: Documents
pl_PL: Dokumenty

en: Check Document Access
pl_PL: Sprawdź dostęp do dokumentu

en: Check whether the current user can perform a specific action on a document.
pl_PL: Sprawdź, czy bieżący użytkownik może wykonać określoną czynność w dokumencie.

en: The document post ID to check access for.
pl_PL: Identyfikator dokumentu, do którego ma zostać sprawdzony dostęp.

en: The action to check: read, edit, delete, or publish.
pl_PL: Akcja do sprawdzenia: przeczytaj, edytuj, usuń lub opublikuj.

en: Whether the user can perform the action.
pl_PL: Czy użytkownik może wykonać daną czynność.

en: Get Document Info
pl_PL: Uzyskaj informacje o dokumencie

en: Retrieve metadata for a document including file type, revision count, and lock status.
pl_PL: Pobierz metadane dokumentu, w tym typ pliku, liczbę wersji i status blokady.

en: The document post ID.
pl_PL: Identyfikator wpisu dokumentu.

en: Get Document Revisions
pl_PL: Pobierz wersje dokumentu

en: Retrieve the revision history of a document.
pl_PL: Pobierz historię zmian dokumentu.

en: Override Document Lock
pl_PL: Omiń blokadę dokumentu

en: Override another user's lock on a document to allow editing.
pl_PL: Omiń blokadę innego użytkownika nałożoną na dokument, aby umożliwić jego edycję.

en: The document post ID to unlock.
pl_PL: Identyfikator dokumentu do odblokowania.

en: Document not found.
pl_PL: Nie znaleziono dokumentu.

en: You do not have permission to view this document.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przeglądania tego dokumentu.

en: You do not have permission to view revisions for this document.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przeglądania wersji tego dokumentu.

en: You do not have permission to view document revisions.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przeglądania wersji dokumentu.

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: You do not have permission to override the lock on this document.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zdjęcia blokady tego dokumentu.

en: You have activated the plugin WP Document Revisions
pl_PL: Aktywowałeś wtyczkę WP Document Revisions

en: You do not have the edit_documents capability possibly due to multiple conficting roles or use of a custom role!
pl_PL: Prawdopodobnie nie masz możliwości edit_documents z powodu wielu sprzecznych ról lub użycia roli niestandardowej!

en: The Documents menu may not be displayed completely with the "All Documents" and "Add Document" options missing
pl_PL: Menu Dokumenty może nie być wyświetlane w całości, jeśli brakuje opcji „Wszystkie dokumenty” i „Dodaj dokument”

en: You should first check whether you have multiple roles and that each has edit_documents capability.
pl_PL: Najpierw sprawdź, czy masz wiele ról i czy każda z nich ma uprawnienie edit_documents.

[ctx: post type general name]
en: Documents
pl_PL: Dokumenty

[ctx: post type singular name]
en: Document
pl_PL: Dokument

[ctx: document]
en: Add Document
pl_PL: Dodaj dokument

en: Add New Document
pl_PL: Dodaj nowy dokument

en: Edit Document
pl_PL: Edytuj dokument

en: New Document
pl_PL: Nowy dokument

en: View Document
pl_PL: Wyświetl dokument

en: View Documents
pl_PL: Wyświetl dokumenty

en: Search Documents
pl_PL: Wyszukaj dokumenty

en: No documents found
pl_PL: Nie znaleziono dokumentów

en: No documents found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono dokumentów w Koszu

en: All Documents
pl_PL: Wszystkie dokumenty

en: Document Image
pl_PL: Obraz dokumentu

en: Set Document Image
pl_PL: Ustaw obraz dokumentu

en: Remove Document Image
pl_PL: Usuń obraz dokumentu

en: Use as Document Image
pl_PL: Użyj jako obrazu dokumentu

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
pl_PL: Stany przepływu pracy

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
pl_PL: Stan przepływu pracy

en: Search Workflow States
pl_PL: Wyszukaj stany przepływu pracy

en: All Workflow States
pl_PL: Wszystkie stany przepływu pracy

en: Parent Workflow State
pl_PL: Stan nadrzędnego przepływu pracy

en: Parent Workflow State:
pl_PL: Stan nadrzędnego przepływu pracy:

en: Edit Workflow State
pl_PL: Edytuj stan przepływu pracy

en: Update Workflow State
pl_PL: Aktualizuj stan przepływu pracy

en: Add New Workflow State
pl_PL: Dodaj nowy stan przepływu pracy

en: New Workflow State Name
pl_PL: Nowa nazwa stanu przepływu pracy

en: Workflow States
pl_PL: Stany przepływu pracy

en: In Progress
pl_PL: W toku

en: Document is in the process of being written
pl_PL: Dokument jest w trakcie pisania

en: Initial Draft
pl_PL: Wstępny projekt

en: Document is being edited and refined
pl_PL: Dokument jest edytowany i udoskonalany

en: Under Review
pl_PL: W trakcie przeglądu

en: Document is pending final review
pl_PL: Dokument oczekuje na ostateczną ocenę

en: Final
pl_PL: Finał

en: Document is in its final form
pl_PL: Dokument jest w ostatecznej formie

note: translators: %s is the download link.
en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
pl_PL: Dokument zaktualizowany. <a href="%s">Pobierz dokument</a>

en: Custom field updated.
pl_PL: Zaktualizowano pole niestandardowe.

en: Custom field deleted.
pl_PL: Pole niestandardowe zostało usunięte.

en: Document updated.
pl_PL: Dokument zaktualizowany.

note: translators: %s is the revision ID.
en: Document restored to revision from %s
pl_PL: Dokument przywrócono do wersji z %s

note: translators: %s is the download link.
en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
pl_PL: Dokument opublikowany. <a href="%s">Pobierz dokument</a>

en: Document saved.
pl_PL: Dokument zapisany.

note: translators: %s is the download link.
en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
pl_PL: Dokument przesłany. <a target="_blank" href="%s">Pobierz dokument</a>

note: translators: %1$s is the date, %2$s is the preview link.
en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
pl_PL: Dokument zaplanowano na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Podgląd dokumentu</a>

note: translators: %s is the link to download the document.
en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
pl_PL: Zaktualizowano wersję roboczą dokumentu. <a target="_blank" href="%s">Pobierz dokument</a>

en: Revision Summary
pl_PL: Podsumowanie rewizji

en: Document
pl_PL: Dokument

en: Revision Log
pl_PL: Dziennik rewizji

en: Workflow State
pl_PL: Stan przepływu pracy

en: Owner
pl_PL: Właściciel

note: translators: %s is the user that holds the document lock.
en: %s has prevented other users from making changes.
pl_PL: %s uniemożliwił innym użytkownikom wprowadzanie zmian.

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
pl_PL: <br />Jeśli uważasz, że to błąd, możesz <a href="#" id="override_link">ominąć blokadę</a>, ale wprowadzone zmiany zostaną utracone.

en: Upload New Version
pl_PL: Prześlij nową wersję

en: Latest Version of the Document
pl_PL: Najnowsza wersja dokumentu

en: Download
pl_PL: Pobierać

note: translators: %1$s is the post modified date in words, %2$s is the post modified date in time format, %3$s is how long ago the post was modified, %4$s is the author's name.
en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
pl_PL: Zameldowano <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> temu przez %4$s

en: Current State
pl_PL: Stan obecny

en: Basic Usage
pl_PL: Podstawowe użytkowanie

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, optionally enter a description, and click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
pl_PL: Ten ekran umożliwia użytkownikom wspólną edycję dokumentów i śledzenie historii ich zmian. Aby rozpocząć, wpisz tytuł dokumentu, opcjonalnie wpisz opis, kliknij <code>Prześlij nową wersję</code> i wybierz plik z komputera.

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
pl_PL: Po pomyślnym przesłaniu dokumentu możesz wprowadzić komunikat dziennika rewizji, przypisać dokumentowi autora i opisać aktualny stan jego przepływu pracy.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
pl_PL: Po zakończeniu wystarczy kliknąć <code>Aktualizuj</code>, aby zapisać zmiany

en: Document Description
pl_PL: Opis dokumentu

en: The document description provides a short user-oriented summary of the document.
pl_PL: Opis dokumentu zawiera krótkie, zrozumiałe dla użytkownika podsumowanie dokumentu.

en: This can be used with the Document List or Latest Documents blocks or their shortcode or widget equivalents.
pl_PL: Można tego używać z blokami Lista dokumentów lub Najnowsze dokumenty albo ich odpowiednikami w postaci krótkich kodów lub widżetów.

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
pl_PL: Dziennik rewizji zawiera krótkie podsumowanie zmian wprowadzonych w danej rewizji. Jest on powszechnie używany w społeczności open source i zapewnia kompleksowy wgląd w historię dokumentu.

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
pl_PL: Możesz pobrać i wyświetlić poprzednie wersje dokumentu, klikając znacznik czasu w dzienniku rewizji. Możesz również przywrócić wersje, klikając przycisk <code>Przywróć</code> obok wersji.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
pl_PL: Pole stanu przepływu pracy może pomóc członkom zespołu zrozumieć, na jakim etapie znajduje się dokument w ramach przepływu pracy danej organizacji. Pole jest opcjonalne i można je dostosować lub sprawdzić, klikając opcję <code>Stany przepływu pracy</code> po lewej stronie.

en: Publishing Documents
pl_PL: Publikowanie dokumentów

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
pl_PL: Domyślnie przesłane dokumenty są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Dokumenty można publikować, udostępniając je światu, poprzez zmianę ich widoczności w polu „Publikuj” w prawym górnym rogu. Każdy dokument oznaczony jako opublikowany będzie dostępny dla każdego, kto ma odpowiedni adres URL.

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
pl_PL: Poniżej znajduje się lista wszystkich dokumentów, do których masz dostęp. Kliknij tytuł dokumentu, aby go edytować lub pobrać najnowszą wersję.

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
pl_PL: Aby dodać nowy dokument, kliknij <strong>Dodaj dokument</strong> po lewej stronie.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
pl_PL: Aby wyświetlić wszystkie dokumenty na określonym etapie przepływu pracy, kliknij <strong>Stany przepływu pracy</strong> w menu po lewej stronie.

en: You do not have the upload_files capability!
pl_PL: Nie masz możliwości upload_files!

en: You will not be able to upload documents though you may be able change some attributes.
pl_PL: Nie będziesz mieć możliwości przesyłania dokumentów, choć możesz mieć możliwość zmiany niektórych atrybutów.

en: You will not be able to upload any documents.
pl_PL: Nie będziesz mieć możliwości przesłania żadnych dokumentów.

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
pl_PL: Podsumowania rewizji to opcjonalne notatki, które można przechowywać razem z daną rewizją. Dzięki nim inni użytkownicy mogą szybko i łatwo sprawdzić wprowadzone zmiany bez konieczności otwierania pliku.

en: Modified
pl_PL: Zmodyfikowany

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: Summary
pl_PL: Streszczenie

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Restore
pl_PL: Przywrócić

en: RSS Feed
pl_PL: Kanał RSS

en: Restoring earlier revisions will also restore that description.<br/>If the current one is wanted, copy it first.
pl_PL: Przywrócenie wcześniejszych wersji spowoduje również przywrócenie tego opisu.<br/>Jeśli chcesz zachować opis bieżący, najpierw go skopiuj.

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
pl_PL: Ten plik jest obecnie wyewidencjonowany. Żaden inny użytkownik nie może edytować tego dokumentu, dopóki pozostajesz na tej stronie.

en: Document Owner
pl_PL: Właściciel dokumentu

en: All workflow states
pl_PL: Wszystkie stany przepływu pracy

en: All statuses
pl_PL: Wszystkie statusy

en: All owners
pl_PL: Wszyscy właściciele

en: Currently Editing
pl_PL: Aktualnie edytuję

en: Document Settings
pl_PL: Ustawienia dokumentu

en: Document Upload Directory
pl_PL: Katalog przesyłania dokumentów

en: Document Slug
pl_PL: Ślimak dokumentu

en: Document Link Date
pl_PL: Data łącza dokumentu

en: Feed Privacy
pl_PL: Prywatność kanału

en: Secret Feed Key
pl_PL: Tajny klucz kanału

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
pl_PL: Aby chronić swoją prywatność, musisz dodać do kanałów klucz, który będzie używany w czytnikach kanałów.

en: Generate New Key
pl_PL: Wygeneruj nowy klucz

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author, %3$s is the post status.
en: %1$s ago by %2$s [%3$s]
pl_PL: %1$s temu przez %2$s [%3$s]

en: Document Date in Permalink
pl_PL: Data dokumentu w linku trwałym

en: Document directory does not appear to exist. Please review value.
pl_PL: Wygląda na to, że katalog dokumentów nie istnieje. Sprawdź wartość.

en: Document directory is not writable. Please check permissions.
pl_PL: Katalog dokumentów nie jest zapisywalny. Sprawdź uprawnienia.

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
pl_PL: Zmieniono katalog przesyłania dokumentów, ale istniejące pliki mogą wymagać przeniesienia do nowego folderu, aby mieć pewność, że nadal będą dostępne.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
pl_PL: Zmieniono ślimak dokumentu, ale niektóre wcześniej opublikowane adresy URL mogą być teraz uszkodzone.

en: Not authorized
pl_PL: Nieupoważniony

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp-content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
pl_PL: Katalog, w którym przechowywane są przesłane dokumenty. Domyślnie znajduje się on w folderze <code>wp-content/uploads</code> (lub innym domyślnym folderze do przesyłania zdefiniowanym gdzie indziej), ale dla większego bezpieczeństwa można go przenieść do folderu poza folderem <code>htdocs</code> lub <code>public_html</code>.

note: translators: %site_id% is not interpolated and should not be translated.
en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
pl_PL: Opcjonalnie możesz uwzględnić ciąg <code>%site_id%</code> w ścieżce, aby oddzielić pliki według witryny.

en: example-document-title
pl_PL: przykładowy tytuł dokumentu

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is <code>documents</code>.
pl_PL: „Slug” – prefiks do wszystkich adresów URL dokumentów (i archiwum dokumentów). Domyślnie jest to <code>documents</code>.

en: Remove the year and month element /yyyy/mm from the document permalink.
pl_PL: Usuń element roku i miesiąca /yyyy/mm z odnośnika do dokumentu.

en: By default the document permalink will contain the post year and month.
pl_PL: Domyślnie stały link do dokumentu będzie zawierał rok i miesiąc wpisu.

en: The delivered rewrite rules support both formats.
pl_PL: Dostarczone reguły przepisywania obsługują oba formaty.

en: Maximum number of document revisions set to zero using a filter. Check your configuration.
pl_PL: Maksymalna liczba wersji dokumentu ustawiona na zero za pomocą filtra. Sprawdź swoją konfigurację.

en: More revisions exist for this document than is permitted. Making changes will delete data.
pl_PL: W tym dokumencie istnieje więcej wersji niż jest to dozwolone. Wprowadzenie zmian spowoduje usunięcie danych.

en: Maximum number of revisions reached for this document. Making changes will delete data.
pl_PL: Osiągnięto maksymalną liczbę wersji tego dokumentu. Wprowadzenie zmian spowoduje usunięcie danych.

en: No document file is attached.
pl_PL: Nie załączono żadnego pliku dokumentu.

en: Document is not available.
pl_PL: Dokument jest niedostępny.

en: You are not authorized to access that file.
pl_PL: Nie masz uprawnień dostępu do tego pliku.

en: -revision-
pl_PL: -rewizja-

en: Sorry, Output buffer exists with data. Filewriting suppressed.
pl_PL: Przepraszamy, bufor wyjściowy zawiera dane. Zapis do pliku został zablokowany.

en: Sorry, Output has already been written, so your file cannot be downloaded.
pl_PL: Niestety, dane wyjściowe zostały już zapisane i plik nie może zostać pobrany.

en: Sorry, this is a private feed.
pl_PL: Przepraszamy, to jest kanał prywatny.

note: translators: %s is the document title.
en: %s - Latest Revision
pl_PL: %s - Najnowsza wersja

note: translators: %1$s is the document title, %2$d is the revision ID.
en: %1$s - Revision %2$d
pl_PL: %1$s - Wersja %2$d

en: Published
pl_PL: Opublikowany

en: Draft
pl_PL: Projekt

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowany

en: Private
pl_PL: Prywatny

en: Pending Review
pl_PL: Oczekujące na przegląd

en: Trash
pl_PL: Śmieci

en: Somebody
pl_PL: Ktoś

note: translators: %1$s is the blog name, %2$s is the overriding user, %3$s is the document title.
en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
pl_PL: %1$s: %2$s ominął blokadę %3$s

note: translators: %s is the user's name.
en: Dear %s:
pl_PL: Drogi %s:

note: translators: %1$s is the overriding user, %2$s is the user's email, %3$s is the document title, %4$s is the document URL.
en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
pl_PL: %1$s (%2$s) ominął blokadę dokumentu %3$s (%4$s).

en: Any changes you have made will be lost.
pl_PL: Wszelkie wprowadzone zmiany zostaną utracone.

en: revision
pl_PL: rewizja

en: ✨ AI suggestion — edit before saving.
pl_PL: ✨ Sugestia AI — edytuj przed zapisaniem.

en: ✨ AI summary will be available shortly — refresh this page to see it.
pl_PL: ✨ Podsumowanie sztucznej inteligencji będzie wkrótce dostępne — odśwież tę stronę, aby je zobaczyć.

en: Dismiss
pl_PL: Odrzucać

en: Reviewed ✓
pl_PL: Zrecenzowano ✓

en: Mark reviewed
pl_PL: Mark zrecenzował

en: Processed successfully.
pl_PL: Przetworzono pomyślnie.

en: Upload failed.
pl_PL: Przesyłanie nie powiodło się.

en: File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) and press <strong>Update</strong> to save your changes.
pl_PL: Plik został pomyślnie przesłany. Dodaj podsumowanie wersji poniżej (opcjonalnie) i naciśnij <strong>Aktualizuj</strong>, aby zapisać zmiany.

en: New version uploaded. Press Update to save.
pl_PL: Nowa wersja została przesłana. Naciśnij „Aktualizuj”, aby zapisać.

en: Are you sure you want to restore this revision? If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
pl_PL: Czy na pewno chcesz przywrócić tę wersję? Jeśli tak, historia nie zostanie utracona. Ta wersja zostanie skopiowana i stanie się najnowszą wersją.

en: An error has occurred, please try reloading the page.
pl_PL: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie załadować stronę.

en: Lost Document Lock
pl_PL: Zgubiona blokada dokumentów

note: translators: %s is the title of the document.
en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
pl_PL: Blokada dokumentu %s została zdjęta. Wszelkie zmiany zostaną utracone.

note: translators: %d is the number of minutes.
en: %d mins
pl_PL: %d min

note: translators: %d is the number of hours (singular).
en: %d hour
pl_PL: %d godzina

note: translators: %d is the number of hours (plural).
en: %d hours
pl_PL: %d godzin

note: translators: %d is the number of days (singular).
en: %d day
pl_PL: %d dzień

note: translators: %d is the number of days (plural).
en: %d days
pl_PL: %d dni

en: Upload Document
pl_PL: Prześlij dokument

en: Select Document
pl_PL: Wybierz dokument

en: Document Id
pl_PL: Identyfikator dokumentu

en: There are no taxonomies defined.
pl_PL: Nie zdefiniowano żadnych taksonomii.

en: Taxonomy:
pl_PL: Taksonomia:

en: Block Heading
pl_PL: Nagłówek bloku

en: Display Settings
pl_PL: Ustawienia wyświetlania

en: Number of documents to display
pl_PL: Liczba dokumentów do wyświetlenia

en: List ordering Field
pl_PL: Pole kolejności listy

en: Example fields are post_title, post_date and post_modified.
pl_PL: Przykładowe pola to post_title, post_date i post_modified.

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Descending
pl_PL: Zstępujący

en: Show Edit link
pl_PL: Pokaż link Edytuj

en: Show Edit link allows the list to have a link to the Edit function. A choice made here will over-ride the system-configured settings. Links will only appear if the user can edit the document.
pl_PL: Opcja Pokaż link do edycji pozwala na dodanie do listy linku do funkcji edycji. Wybór tej opcji spowoduje zastąpienie ustawień skonfigurowanych w systemie. Linki będą widoczne tylko wtedy, gdy użytkownik będzie mógł edytować dokument.

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: No Edit link
pl_PL: Brak linku do edycji

en: Edit link
pl_PL: Edytuj link

en: Show featured image?
pl_PL: Pokazać wyróżniony obraz?

en: Show document description?
pl_PL: Pokazać opis dokumentu?

en: Show PDF File indication?
pl_PL: Pokazać wskazanie pliku PDF?

en: Open documents in new tab?
pl_PL: Otworzyć dokumenty w nowej karcie?

en: Setting this on will open the document in a new tab. This should be set on whilst editing the page using this block as clicking on a link whilst editing will force the current page to be left.
pl_PL: Włączenie tej opcji spowoduje otwarcie dokumentu w nowej karcie. Należy ją włączyć podczas edycji strony za pomocą tego bloku, ponieważ kliknięcie linku podczas edycji spowoduje opuszczenie bieżącej strony.

en: Free Form Settings
pl_PL: Ustawienia formularza swobodnego

en: Free-form parameters
pl_PL: Parametry swobodne

en: The query parameters can be very extensive. enter any other parameters required here.
pl_PL: Parametry zapytania mogą być bardzo rozbudowane. Wprowadź tutaj wszelkie inne wymagane parametry.

en: Latest Documents Settings
pl_PL: Najnowsze ustawienia dokumentów

en: Latest Documents List Heading
pl_PL: Nagłówek listy najnowszych dokumentów

en: Documents to Display
pl_PL: Dokumenty do wyświetlenia

en: Document Statuses to Display
pl_PL: Statusy dokumentów do wyświetlenia

en: Publish
pl_PL: Publikować

en: Under certain conditons WordPress can generate an image for Page 1 of PDF documents. If created this will be used as the Featured Image.
pl_PL: W pewnych okolicznościach WordPress może wygenerować obraz dla pierwszej strony dokumentów PDF. Po utworzeniu obraz ten zostanie użyty jako obraz wyróżniony.

en: Show author name?
pl_PL: Pokazać nazwisko autora?

en: Selection Criteria
pl_PL: Kryteria wyboru

en: Revisions to Display
pl_PL: Zmiany w wyświetlaniu

en: Show Revision Summaries?
pl_PL: Pokazać podsumowania rewizji?

en: Open in New Tab?
pl_PL: Otworzyć w nowej karcie?

en: just now
pl_PL: właśnie

en: min ago
pl_PL: minutę temu

en: hour ago
pl_PL: godzinę temu

en: hours ago
pl_PL: godziny temu

en: day ago
pl_PL: dzień temu

en: days ago
pl_PL: dni temu

en: The attached document file could not be found. It may have been deleted.
pl_PL: Nie można odnaleźć załączonego pliku dokumentu. Mógł zostać usunięty.

en: Document selection failed.
pl_PL: Wybór dokumentu nie powiódł się.

en: New version selected. Press Update to save.
pl_PL: Wybrano nową wersję. Naciśnij „Aktualizuj”, aby zapisać.

en: Document selected. Press Update to save.
pl_PL: Wybrano dokument. Naciśnij Aktualizuj, aby zapisać.

en: Select
pl_PL: Wybierać

en: Attached document
pl_PL: Załączony dokument

note: translators: %s is the name of the user who has the document locked
en: %s is currently editing this document.
pl_PL: %s aktualnie edytuje ten dokument.

en: This document is currently locked.
pl_PL: Ten dokument jest obecnie zablokowany.

en: A brief description of the changes in this version.
pl_PL: Krótki opis zmian w tej wersji.

en: No revisions yet.
pl_PL: Brak zmian.

[ctx: block title]
en: Documents List
pl_PL: Lista dokumentów

[ctx: block description]
en: Display a list of documents.
pl_PL: Wyświetl listę dokumentów.

[ctx: block title]
en: Latest Documents
pl_PL: Najnowsze dokumenty

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent documents.
pl_PL: Wyświetl listę ostatnio otwartych dokumentów.

[ctx: block title]
en: Document Revisions
pl_PL: Rewizje dokumentu

[ctx: block description]
en: Display a list of revisions for your document.
pl_PL: Wyświetl listę wersji swojego dokumentu.
