wordpress-document-revisions - en to nl_NL translation catalogue (327 entries)

en:  Taxonomy details in this block have changed.
nl_NL: De taxonomische details in dit blok zijn gewijzigd.

en:  Taxonomy term does not belong to this taxonomy.
nl_NL: De taxonomische term behoort niet tot deze taxonomie.

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is <code>documents</code>.
nl_NL: "Slug" waarmee alle URL's voor documenten (en het documentarchief) worden voorafgegaan. De standaardwaarde is <code>documents</code>.

en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
nl_NL: %1$s (%2$s), heeft jouw geopende document overreden %3$s (%4$s).

en: %1$s - Revision %2$d
nl_NL: %1$s - Revisie %2$d

en: %1$s ago
nl_NL: %1$s geleden

en: %1$s ago by %2$s
nl_NL: %1$s geleden door %2$s

en: %1$s ago by %2$s [%3$s]
nl_NL: %1$s geleden door %2$s [%3$s]

en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
nl_NL: %1$s: %2$s heeft jouw slot overreden op %3$s

en: %d day
nl_NL: %d dag

en: %d days
nl_NL: %d dagen

en: %d hour
nl_NL: %d uur

en: %d hours
nl_NL: %d uren

en: %d mins
nl_NL: %d minuten

en: %s - Latest Revision
nl_NL: %s - Laatste revisie

en: %s has prevented other users from making changes.
nl_NL: %s heeft voorkomen dat andere gebruikers veranderingen kunnen doorvoeren.

en: %s is currently editing this document.
nl_NL: %s bewerkt dit document momenteel.

en: - The %s Team
nl_NL: - Het %s Team

en: -revision-
nl_NL: -revisie-

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
nl_NL: <br />Als je denkt dat het een fout betreft kun je het slot<a href="#" id="override_link">overreden</a>, maar veranderingen zullen verloren gaan.

en: A brief description of the changes in this version.
nl_NL: Een korte beschrijving van de wijzigingen in deze versie.

en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
nl_NL: Een plugin voor documentbeheer en versiebeheer voor WordPress waarmee teams van elke omvang gezamenlijk bestanden kunnen bewerken en hun workflow kunnen beheren.

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Add New Document
nl_NL: Nieuw Document

en: Add New Workflow State
nl_NL: Nieuwe workflow status toevoegen

en: All Documents
nl_NL: Alle Documenten

en: All Workflow States
nl_NL: Alle Workflow statussen

en: All owners
nl_NL: Alle eigenaren

en: All statuses
nl_NL: Alle statussen

en: All workflow states
nl_NL: Alle workflowstaten

en: An error has occurred, please try reloading the page.
nl_NL: Er is een fout opgetreden, probeer de pagina opnieuw te laden.

en: Any changes you have made will be lost.
nl_NL: Eventuele veranderingen zullen verloren gaan.

en: Are you sure you want to restore this revision? If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
nl_NL: Weet u zeker dat u deze revisie wilt herstellen? Zo ja, dan gaat er geen geschiedenis verloren. Deze revisie wordt gekopieerd en wordt de meest recente revisie.

en: As a variant of this last case, you may have set up the plugin so that the document file store is one of your choosing and not the standard Media store.
nl_NL: Als variant op dit laatste geval kunt u de plug-in zo hebben ingesteld dat de documentbestandsopslag een door u gekozen locatie is in plaats van de standaard Media-opslag.

en: Ascending
nl_NL: Stijgend

en: Attached document
nl_NL: Bijgevoegd document

en: Attachment found for document, but not currently linked
nl_NL: Bijlage gevonden voor document, maar momenteel niet gekoppeld

en: Attachment recently uploaded for document, but not currently linked to it
nl_NL: Er is onlangs een bijlage voor het document geüpload, maar deze is er momenteel nog niet aan gekoppeld.

en: Basic Usage
nl_NL: Basisgebruik

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
nl_NL: Hieronder is een lijst met alle documenten waar je toegang tot hebt. Klik op de titel van het document om het document te bewerken of de laatste versie te downloaden.

en: Block Heading
nl_NL: Blokkop

en: By default the document permalink will contain the post year and month.
nl_NL: Standaard bevat de permalink van het document het jaar en de maand van publicatie.

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
nl_NL: Standaard zijn geüploade documenten alleen beschikbaar voor ingelogde gebruikers. Documenten kunnen worden gepubliceerd, en openbaar worden gemaakt, door de zichtbaarheid in te stellen in het "Publicatie" veld in de rechter bovenhoek. Een document gemarkeerd als gepubliceerd zal zichtbaar zijn voor iedereen met de juiste URL.

en: Check Document Access
nl_NL: Controleer de toegang tot documenten

en: Check whether the current user can perform a specific action on a document.
nl_NL: Controleer of de huidige gebruiker een specifieke actie op een document mag uitvoeren.

en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
nl_NL: Ingecheckt <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> geleden door %4$s

en: Current State
nl_NL: Huidige Status

en: Currently Editing
nl_NL: Nu aan het bewerken

en: Custom field deleted.
nl_NL: Aangepast veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl_NL: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Dear %s:
nl_NL: Beste %s:

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Descending
nl_NL: Dalend

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp-content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
nl_NL: Map waarin geüploade documenten worden opgeslagen. Standaard is dit in uw <code>wp-content/uploads</code>-map (of een andere standaard uploadmap die elders is gedefinieerd), maar voor extra beveiliging kan deze worden verplaatst naar een map buiten de <code>htdocs</code>- of <code>public_html</code>-map.

en: Dismiss
nl_NL: Afwijzen

en: Display Document Author:
nl_NL: Auteur van het document weergeven:

en: Display Document Description:
nl_NL: Documentbeschrijving weergeven:

en: Display Featured Image:
nl_NL: Uitgelichte afbeelding weergeven:

en: Display PDF File Indication:
nl_NL: Indicatie voor het weergeven van PDF-bestanden:

en: Display Settings
nl_NL: Weergave-instellingen

en: Do not pre-fill the revision log with AI suggestions
nl_NL: Vul het revisielogboek niet vooraf in met suggesties van de AI.

en: Document Date in Permalink
nl_NL: Documentdatum in permalink

en: Document Description
nl_NL: Documentbeschrijving

en: Document Id
nl_NL: Document-ID

en: Document Image
nl_NL: Documentafbeelding

en: Document Link Date
nl_NL: Documentlink Datum

en: Document Owner
nl_NL: Document Eigenaar

en: Document Settings
nl_NL: Documentinstellingen

en: Document Statuses to Display
nl_NL: Te tonen documentstatussen

en: Document Upload Directory
nl_NL: Document Upload Map

en: Document attachment does not appear to be md5 encoded
nl_NL: Het bijgevoegde document lijkt niet met MD5 gecodeerd te zijn.

en: Document attachment exists but related file not found
nl_NL: Het document is wel als bijlage aanwezig, maar het bijbehorende bestand is niet gevonden.

en: Document attachment exists but related file not in document location
nl_NL: Het document is wel als bijlage toegevoegd, maar het bijbehorende bestand bevindt zich niet op de locatie van het document.

en: Document attachment file exists but is not readable
nl_NL: Het bijgevoegde documentbestand bestaat wel, maar is niet leesbaar.

en: Document directory does not appear to exist. Please review value.
nl_NL: De documentenmap lijkt niet te bestaan. Controleer de waarde.

en: Document directory is not writable. Please check permissions.
nl_NL: De documentenmap is niet beschrijfbaar. Controleer de machtigingen.

en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
nl_NL: Kladversie document opgeslagen. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>

en: Document is being edited and refined
nl_NL: Document wordt bewerkt en verfijnd

en: Document is in its final form
nl_NL: Document is in definitieve versie

en: Document is in the process of being written
nl_NL: Document wordt geschreven

en: Document is not available.
nl_NL: Het document is niet beschikbaar.

en: Document is pending final review
nl_NL: Document in afwachting om definitief te worden gemaakt

en: Document links to an invalid attachment record
nl_NL: Het document verwijst naar een ongeldig bijlagebestand.

en: Document links to invalid attachment. An attachment exists and can replace link
nl_NL: De link in dit document verwijst naar een ongeldige bijlage. Er bestaat al een bijlage die de link kan vervangen.

en: Document not found.
nl_NL: Document niet gevonden.

en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
nl_NL: Document gepubliceerd. <a href="%s">Download document</a>

en: Document restored to revision from %s
nl_NL: Document teruggezet naar de revisie van %s

en: Document saved.
nl_NL: Document opgeslagen.

en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
nl_NL: Document ingediend voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Voorvertoning Document</a>

en: Document selected. Press Update to save.
nl_NL: Geselecteerd document. Druk op Bijwerken om op te slaan.

en: Document selection failed.
nl_NL: Documentselectie mislukt.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
nl_NL: Document slug veranderd, maar eerdere gepubliceerde URL's kunnen nu niet meer werken.

en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
nl_NL: Document toegevoegd. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>

en: Document updated.
nl_NL: Document geüpdated.

en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
nl_NL: Document geüpdated. <a href="%s">Download document</a>

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
nl_NL: Uploadmap documenten veranderd, maar bestaande uploads dienen mogelijk handmatig verplaatst te worden om ze toegankelijk te houden.

en: Documents
nl_NL: Documenten

en: Documents to Display
nl_NL: Te tonen documenten

en: Draft
nl_NL: Voorlopige versie

en: Edit
nl_NL: Bewerking

en: Edit Document
nl_NL: Bewerk Document

en: Edit Workflow State
nl_NL: Bewerk Workflow status

en: Edit link
nl_NL: Link bewerken

en: Error
nl_NL: Fout

en: Errors
nl_NL: Fouten

en: Example fields are post_title, post_date and post_modified.
nl_NL: Voorbeelden van velden zijn post_title, post_date en post_modified.

en: Feed Privacy
nl_NL: Feedprivacy

en: File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) and press <strong>Update</strong> to save your changes.
nl_NL: Bestand succesvol geüpload. Voeg hieronder een revisieoverzicht toe (optioneel) en druk op <strong>Bijwerken</strong> om uw wijzigingen op te slaan.

en: Final
nl_NL: Definitief

en: Fix
nl_NL: Repareren

en: Free Form Settings
nl_NL: Vrije vorminstellingen

en: Free-form parameters
nl_NL: Vrije-vormparameters

en: Generate New Key
nl_NL: Nieuwe sleutel genereren

en: Get Document Info
nl_NL: Documentinformatie opvragen

en: Get Document Revisions
nl_NL: Ontvang documentrevisies

en: However if there are any attachments attached to the document then we can display the latest one.
nl_NL: Als er echter bijlagen aan het document zijn toegevoegd, kunnen we de meest recente weergeven.

en: If found there it will offer you a fix which is to move the file from the Media store to the document store.
nl_NL: Als het bestand daar wordt gevonden, wordt er een oplossing aangeboden: verplaats het bestand van de mediabibliotheek naar de documentenbibliotheek.

en: If this is missing or points to a non-existant one then the document cannot be viewed.
nl_NL: Als dit ontbreekt of verwijst naar een niet-bestaand document, kan het document niet worden bekeken.

en: If you have an error reported here, then you will get an "Error 404 - Document Not Found" (or equivalent) message on trying to view the document.
nl_NL: Als er hier een fout wordt gemeld, krijgt u een foutmelding zoals "Fout 404 - Document niet gevonden" (of een vergelijkbare melding) wanneer u het document probeert te bekijken.

en: In Progress
nl_NL: In behandeling

en: In this very specific case, when it has been unable to find the file in the document store, it will look for it in the Media store.
nl_NL: In dit specifieke geval, wanneer het bestand niet in de documentopslag kan worden gevonden, zal het ernaar zoeken in de mediaopslag.

en: Inconsistent data sent to Interface
nl_NL: Inconsistente gegevens verzonden naar de interface

en: Initial Draft
nl_NL: Eerste versie

en: Insufficient permission to mark this summary reviewed.
nl_NL: Onvoldoende toestemming om deze samenvatting als beoordeeld te markeren.

en: Insufficient permission to read this document revision diff.
nl_NL: Onvoldoende rechten om dit herziene document te lezen.

en: Insufficient permission to read this document.
nl_NL: Onvoldoende rechten om dit document te lezen.

en: Internal structure
nl_NL: Interne structuur

en: Invalid Document Internal Structures
nl_NL: Ongeldige interne documentstructuren

en: It is a design feature of this plugin that you should only be able to access a document if you go via WordPress itself.
nl_NL: Het is een ontwerpeigenschap van deze plugin dat je een document alleen kunt openen als je rechtstreeks via WordPress gaat.

en: It is recommended not to change it, but can be changed to a valid value.
nl_NL: Het wordt afgeraden om dit te wijzigen, maar het kan wel worden aangepast naar een geldige waarde.

en: It will review all documents that you are able to edit.
nl_NL: Het programma controleert alle documenten die u kunt bewerken.

en: Latest Documents List Heading
nl_NL: Koptekst van de lijst met meest recente documenten

en: Latest Documents Settings
nl_NL: Instellingen voor de meest recente documenten

en: Latest Version of the Document
nl_NL: Laatste versie van het Document

en: List ordering Field
nl_NL: Lijstvolgorde Veld

en: Lost Document Lock
nl_NL: Document niet meer op slot

en: Mark reviewed
nl_NL: Mark gaf een beoordeling.

en: Maximum number of document revisions set to zero using a filter. Check your configuration.
nl_NL: Het maximum aantal documentrevisies is met behulp van een filter op nul gezet. Controleer uw configuratie.

en: Maximum number of revisions reached for this document. Making changes will delete data.
nl_NL: Het maximale aantal revisies voor dit document is bereikt. Wijzigingen aanbrengen zal gegevens verwijderen.

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Modified
nl_NL: Bewerkt

en: More revisions exist for this document than is permitted. Making changes will delete data.
nl_NL: Er bestaan meer revisies voor dit document dan toegestaan. Door wijzigingen aan te brengen, worden gegevens verwijderd.

en: New Document
nl_NL: Nieuw Document

en: New Workflow State Name
nl_NL: Nieuwe workflow statusnaam

en: New version selected. Press Update to save.
nl_NL: Nieuwe versie geselecteerd. Druk op Bijwerken om op te slaan.

en: New version uploaded. Press Update to save.
nl_NL: Nieuwe versie geüpload. Druk op Bijwerken om op te slaan.

en: No Edit link
nl_NL: Geen bewerkingslink

en: No document file is attached.
nl_NL: Er is geen documentbestand bijgevoegd.

en: No documents found
nl_NL: Geen documenten gevonden

en: No documents found in Trash
nl_NL: Geen documenten in Prullenbak gevonden

en: No invalid documents found.
nl_NL: Geen ongeldige documenten gevonden.

en: No invalid internal linkages found.
nl_NL: Er zijn geen ongeldige interne koppelingen gevonden.

en: No invalid permalinks found.
nl_NL: Geen ongeldige permalinks gevonden.

en: No revisions yet.
nl_NL: Nog geen wijzigingen.

en: No selection
nl_NL: Geen selectie

en: No summary has been generated for this revision yet.
nl_NL: Er is nog geen samenvatting gegenereerd voor deze herziening.

en: No thumbnail available.
nl_NL: Geen miniatuurafbeelding beschikbaar.

en: Not authorized
nl_NL: Geen toestemming

en: Number of Posts:
nl_NL: Aantal Berichten:

en: Number of documents to display
nl_NL: Aantal documenten dat moet worden weergegeven

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
nl_NL: Eenmaal succesvol geüpload, kun je een revisie omschrijving toe voegen, de auteur van het document toewijzen en de huidige status van het document aangeven.

en: Open documents in new tab:
nl_NL: Open documenten in een nieuw tabblad:

en: Open documents in new tab?
nl_NL: Documenten openen in een nieuw tabblad?

en: Open in New Tab?
nl_NL: Openen in een nieuw tabblad?

en: Override Document Lock
nl_NL: Documentvergrendeling opheffen

en: Override another user's lock on a document to allow editing.
nl_NL: Hef de vergrendeling van een document door een andere gebruiker op om bewerking mogelijk te maken.

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: Parent Workflow State
nl_NL: Hoofd Workflow status

en: Parent Workflow State:
nl_NL: Hoofd Workflow status:

en: Pending Review
nl_NL: In afwachting van beoordeling

en: Permalink / guid
nl_NL: Permalink / handleiding

en: Posts to Show:
nl_NL: Te tonen berichten:

en: Private
nl_NL: Privé

en: Processed successfully.
nl_NL: Verwerking succesvol.

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Publishing Documents
nl_NL: Documenten publiceren

en: RSS Feed
nl_NL: RSS-feed

en: Recently Revised Documents
nl_NL: Recent Nagekeken Documenten

en: Remove Document Image
nl_NL: Documentafbeelding verwijderen

en: Remove the year and month element /yyyy/mm from the document permalink.
nl_NL: Verwijder het jaar- en maandgedeelte /yyyy/mm uit de permalink van het document.

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Restoring earlier revisions will also restore that description.<br/>If the current one is wanted, copy it first.
nl_NL: Het herstellen van eerdere versies zal ook die beschrijving herstellen.<br/>Als u de huidige versie wilt, kopieer deze dan eerst.

en: Retrieve metadata for a document including file type, revision count, and lock status.
nl_NL: Haal metadata op voor een document, waaronder bestandstype, revisienummer en vergrendelingsstatus.

en: Retrieve the revision history of a document.
nl_NL: De revisiegeschiedenis van een document opvragen.

en: Reviewed ✓
nl_NL: Beoordeeld ✓

en: Revision Log
nl_NL: Revisie Logboek

en: Revision Summary
nl_NL: Samenvatting Revisie

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
nl_NL: Revisieoverzichten zijn optionele notities die u samen met deze revisie kunt opslaan, zodat andere gebruikers snel en gemakkelijk kunnen zien welke wijzigingen u hebt aangebracht zonder het bestand zelf te hoeven openen.

en: Revisions to Display
nl_NL: Wijzigingen in de weergave

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Search Documents
nl_NL: Doorzoek Documenten

en: Search Workflow States
nl_NL: Zoek Workflow statussen

en: Secret Feed Key
nl_NL: Geheime Feed Sleutel

en: See the Help pulldown for detailed Help information
nl_NL: Raadpleeg het Help-menu voor gedetailleerde Help-informatie.

en: Select Document
nl_NL: Selecteer document

en: Selection Criteria
nl_NL: Selectiecriteria

en: Set Document Image
nl_NL: Documentafbeelding instellen

en: Setting this on will open the document in a new tab. This should be set on whilst editing the page using this block as clicking on a link whilst editing will force the current page to be left.
nl_NL: Als je deze optie inschakelt, wordt het document in een nieuw tabblad geopend. Je moet deze optie ingeschakeld laten tijdens het bewerken van de pagina met dit blok, omdat klikken op een link tijdens het bewerken ervoor zorgt dat de huidige pagina wordt verlaten.

en: Show Edit link
nl_NL: Toon bewerkingslink

en: Show Edit link allows the list to have a link to the Edit function. A choice made here will over-ride the system-configured settings. Links will only appear if the user can edit the document.
nl_NL: Met de optie 'Link naar bewerken weergeven' kunt u een link naar de bewerkingsfunctie aan de lijst toevoegen. Een hier gemaakte keuze overschrijft de systeeminstellingen. Links worden alleen weergegeven als de gebruiker het document kan bewerken.

en: Show PDF File indication?
nl_NL: PDF-bestand weergeven?

en: Show Revision Summaries?
nl_NL: Revisieoverzichten weergeven?

en: Show author name?
nl_NL: Naam van de auteur weergeven?

en: Show document description?
nl_NL: Documentbeschrijving weergeven?

en: Show featured image?
nl_NL: Toon de uitgelichte afbeelding?

en: Skip text extraction for this document
nl_NL: Tekstextractie voor dit document overslaan.

en: So to deliver this the plugin changes the file name to an md5-encoded file name and then hides it from you when using the application.
nl_NL: Om dit te realiseren, wijzigt de plugin de bestandsnaam in een MD5-gecodeerde bestandsnaam en verbergt deze vervolgens voor u tijdens het gebruik van de applicatie.

en: Some of these can be fixed using data from within the system - and a button is available to fix the issue, but others cannot.
nl_NL: Sommige van deze problemen kunnen worden opgelost met behulp van gegevens uit het systeem zelf - en er is een knop beschikbaar om het probleem te verhelpen - maar andere problemen kunnen niet worden verholpen.

en: Somebody
nl_NL: Iemand

en: Sorry, Output buffer exists with data. Filewriting suppressed.
nl_NL: Sorry, de uitvoerbuffer bevat al gegevens. Schrijven naar het bestand is onderdrukt.

en: Sorry, Output has already been written, so your file cannot be downloaded.
nl_NL: Sorry, de uitvoer is al geschreven, uw bestand kan daarom niet worden gedownload.

en: Sorry, invalid REST call
nl_NL: Sorry, ongeldige REST-aanroep

en: Sorry, this is a private feed.
nl_NL: Sorry, dit is een privé feed.

en: Sorry, you are not allowed to edit documents.
nl_NL: Het spijt me, maar u mag documenten niet bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to read documents.
nl_NL: Sorry, u mag geen documenten lezen.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions.
nl_NL: Sorry, u hebt geen toegang tot de revisies.

en: Sorry, you are not allowed to view this revision.
nl_NL: Sorry, u heeft geen toegang tot deze herziening.

en: Sorry, you are only allowed to use GET method
nl_NL: Sorry, je mag alleen de GET-methode gebruiken.

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Taxonomy:
nl_NL: Taxonomie:

en: Text Extraction & AI
nl_NL: Tekstextractie en AI

en: The Documents menu may not be displayed completely with the "All Documents" and "Add Document" options missing
nl_NL: Het menu 'Documenten' wordt mogelijk niet volledig weergegeven; de opties 'Alle documenten' en 'Document toevoegen' ontbreken.

en: The action to check: read, edit, delete, or publish.
nl_NL: De actie die gecontroleerd moet worden: lezen, bewerken, verwijderen of publiceren.

en: The attached document file could not be found. It may have been deleted.
nl_NL: Het bijgevoegde documentbestand kon niet worden gevonden. Het is mogelijk verwijderd.

en: The delivered rewrite rules support both formats.
nl_NL: De meegeleverde herschrijfregels ondersteunen beide formaten.

en: The document contains additional document files that are inaccessible. They should be deleted to reduce storage.
nl_NL: Het document bevat aanvullende documentbestanden die niet toegankelijk zijn. Deze moeten worden verwijderd om opslagruimte te besparen.

en: The document description provides a short user-oriented summary of the document.
nl_NL: De documentbeschrijving geeft een korte, gebruikersgerichte samenvatting van het document.

en: The document post ID to check access for.
nl_NL: Het documentpost-ID om de toegang te controleren.

en: The document post ID to unlock.
nl_NL: Het documentpost-ID om te ontgrendelen.

en: The document post ID.
nl_NL: Het documentpost-ID.

en: The fix is therefore to md5-encode the file name.
nl_NL: De oplossing is daarom om de bestandsnaam te md5-coderen.

en: The guid does not contain the correct date.
nl_NL: De GUID bevat niet de juiste datum.

en: The guid does not contain the document name.
nl_NL: De GUID bevat niet de documentnaam.

en: The guid does not contain the site URL.
nl_NL: De GUID bevat niet de URL van de website.

en: The guid does not reflect the complete document permalink.
nl_NL: De GUID geeft niet de volledige permalink van het document weer.

en: The guid field is meant to be the unique access path.
nl_NL: Het GUID-veld is bedoeld als het unieke toegangspad.

en: The guid is not the expected "ugly" permalink
nl_NL: De GUID is niet de verwachte "lelijke" permalink.

en: The identifier of the latest attachment (i.e. the current document) is held in the post content field.
nl_NL: De identificatiecode van de meest recente bijlage (oftewel het huidige document) wordt opgeslagen in het veld 'berichtinhoud'.

en: The nature of the web technology used to deliver WordPress means that if you know the name of the file held on the server then you can access the file directly
nl_NL: De aard van de webtechnologie die gebruikt wordt om WordPress te leveren, betekent dat als je de naam van het bestand op de server weet, je er direct toegang toe hebt.

en: The query parameters can be very extensive. enter any other parameters required here.
nl_NL: De queryparameters kunnen zeer uitgebreid zijn. Voer hier alle andere benodigde parameters in.

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
nl_NL: Het revisie logboek toont een samenvatting van veranderingen per revisie. Wijd gebruikt in de open-source community, voorziet het van een uitgebreide geschiedenis van het document in een oogopslag.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
nl_NL: Het workflow statusveld can worden gebruikt om teamleden te laten begrijpen hoever een document is in een workflow van een bepaalde organisatie. Het veld is optioneel, en kan worden aangepast of doorzocht door te klikken op <code>Workflow statussen</code> aan de linkerkant.

en: There are no taxonomies defined.
nl_NL: Er zijn geen taxonomieën gedefinieerd.

en: There is an identifier in the document but either there is no attachment or it does not relate to this document.
nl_NL: Er is een identificatiecode in het document, maar er is geen bijlage of deze heeft geen betrekking op dit document.

en: There is an identifier that links to a document attachment but there is no underlying file.
nl_NL: Er is een identificatiecode die verwijst naar een documentbijlage, maar er is geen onderliggend bestand.

en: There is no attachment associated with the document.
nl_NL: Er is geen bijlage aan het document gekoppeld.

en: There is no attachment record held for document
nl_NL: Er is geen bijlage geregistreerd voor dit document.

en: These are issues that stop you displaying your document on the front end. Problems include:
nl_NL: Dit zijn problemen die ervoor zorgen dat uw document niet op de front-end wordt weergegeven. Problemen zijn onder andere:

en: They can be displayed or hidden as wished by checking the options:
nl_NL: Ze kunnen naar wens worden weergegeven of verborgen door de opties aan te vinken:

en: This can be used with the Document List or Latest Documents blocks or their shortcode or widget equivalents.
nl_NL: Dit kan worden gebruikt met de blokken 'Documentenlijst' of 'Recente documenten' of de bijbehorende shortcodes of widgets.

en: This document is currently locked.
nl_NL: Dit document is momenteel vergrendeld.

en: This is done by updating the document record so that the content contains the attachment identifier.
nl_NL: Dit gebeurt door het documentrecord bij te werken, zodat de inhoud de bijlage-identificatiecode bevat.

en: This is not a valid document.
nl_NL: Dit is geen geldig document.

en: This resolution process will, of course, also address unfixed, but fixable, issues as well.
nl_NL: Dit oplossingsproces zal uiteraard ook onopgeloste, maar wel oplosbare problemen aanpakken.

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, optionally enter a description, and click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
nl_NL: Op dit scherm kunnen gebruikers gezamenlijk documenten bewerken en de revisiegeschiedenis bijhouden. Voer om te beginnen een titel voor het document in, voeg eventueel een beschrijving toe en klik op <code>Nieuwe versie uploaden</code> en selecteer het bestand van uw computer.

en: This tool allows you to find errors in the internal structure of documents.
nl_NL: Met deze tool kunt u fouten in de interne structuur van documenten opsporen.

en: This version does not address revision data.
nl_NL: Deze versie houdt geen rekening met revisiegegevens.

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
nl_NL: Om een nieuw document toe te voeren, klik op<strong>Nieuw Document</strong> aan de linkerkant.

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
nl_NL: Om je privacy te beschermen heb je een sleutel nodig om feeds te gebruiken in feed readers.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
nl_NL: Om alle documenten van een bepaalde workflow status te bekijken, klik op <strong>Workflow statussen</strong> in het linkermenu.

en: Trash
nl_NL: Afval

en: Two types of issues can be identified - Errors and Warnings.
nl_NL: Er kunnen twee soorten problemen worden onderscheiden: fouten en waarschuwingen.

en: Under Review
nl_NL: Wordt momenteel beoordeeld

en: Under certain conditons WordPress can generate an image for Page 1 of PDF documents. If created this will be used as the Featured Image.
nl_NL: Onder bepaalde omstandigheden kan WordPress een afbeelding genereren voor pagina 1 van PDF-documenten. Indien aangemaakt, wordt deze gebruikt als uitgelichte afbeelding.

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Update Workflow State
nl_NL: Update Workflow status

en: Upload Document
nl_NL: Document uploaden

en: Upload New Version
nl_NL: Upload Nieuwe Versie

en: Upload failed.
nl_NL: Uploaden mislukt.

en: Use as Document Image
nl_NL: Gebruik als documentafbeelding

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Validate Structure
nl_NL: Valideer structuur

en: View Document
nl_NL: Bekijk Document

en: View Documents
nl_NL: Documenten bekijken

en: WP Document Revisions
nl_NL: WP-documentrevisies

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warnings
nl_NL: Waarschuwingen

en: When checked, AI-generated revision summaries will not be inserted into the revision log field when a new file is uploaded. Extraction (and summary generation, if enabled) still run — only the editor pre-fill is suppressed.
nl_NL: Indien deze optie is aangevinkt, worden door AI gegenereerde revisieoverzichten niet in het revisielogboekveld ingevoegd wanneer een nieuw bestand wordt geüpload. Extractie (en het genereren van overzichten, indien ingeschakeld) vindt nog steeds plaats; alleen het vooraf invullen door de editor wordt onderdrukt.

en: When checked, plain text will not be extracted from uploaded files for this document, and any previously extracted text will be cleared. Useful for sensitive documents whose contents should not be cached for search, AI summaries, or other text-based features.
nl_NL: Indien aangevinkt, wordt er geen platte tekst uit geüploade bestanden voor dit document geëxtraheerd en wordt alle eerder geëxtraheerde tekst verwijderd. Handig voor gevoelige documenten waarvan de inhoud niet in de cache mag worden opgeslagen voor zoekopdrachten, AI-samenvattingen of andere tekstgebaseerde functies.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
nl_NL: Als je klaar bent, klik op <code>Update</code> om je wijzigingen op te slaan

en: When they cannot be fixed, the resolution is normally either to delete the document or to load a new version of the document.
nl_NL: Als ze niet kunnen worden hersteld, is de gebruikelijke oplossing het document te verwijderen of een nieuwe versie van het document te laden.

en: Whether the user can perform the action.
nl_NL: Of de gebruiker de actie kan uitvoeren.

en: Workflow State
nl_NL: Workflow Status

en: Workflow States
nl_NL: Workflow statussen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are not authorized to access that file.
nl_NL: U heeft geen toestemming dit bestand in te zien.

en: You are not authorized to read this data
nl_NL: U bent niet gemachtigd om deze gegevens te lezen.

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
nl_NL: Je kunt eerdere versies van het document downloaden en inzien door op het tijdstip te klikken in het revisie logboek. Je kunt ook voorgaande versies herstellen door op de <code>herstel</code> knopte klikken in de revisie.

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
nl_NL: Je hebt het document nu uitgecheckt. Geen andere gebruiker kan dit document bewerken zo lang je op deze pagina blijft.

en: You do not have permission to override the lock on this document.
nl_NL: U hebt geen toestemming om de vergrendeling van dit document op te heffen.

en: You do not have permission to view document revisions.
nl_NL: U hebt geen toestemming om documentrevisies te bekijken.

en: You do not have permission to view revisions for this document.
nl_NL: U hebt geen toestemming om revisies van dit document in te zien.

en: You do not have permission to view this document.
nl_NL: U hebt geen toestemming om dit document te bekijken.

en: You do not have the edit_documents capability possibly due to multiple conficting roles or use of a custom role!
nl_NL: Je hebt mogelijk niet de mogelijkheid om documenten te bewerken vanwege meerdere conflicterende rollen of het gebruik van een aangepaste rol!

en: You do not have the upload_files capability!
nl_NL: Je hebt niet de mogelijkheid om bestanden te uploaden!

en: You have activated the plugin WP Document Revisions
nl_NL: Je hebt de plugin WP Document Revisions geactiveerd.

en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
nl_NL: Optioneel mag je de tekst <code>%site_id%</code> invoegen in de URL om verschillende versies van het bestand op te slaan.

en: You should first check whether you have multiple roles and that each has edit_documents capability.
nl_NL: Controleer eerst of u meerdere rollen hebt en of elke rol de bevoegdheid 'documenten bewerken' heeft.

en: You will not be able to upload any documents.
nl_NL: U kunt geen documenten uploaden.

en: You will not be able to upload documents though you may be able change some attributes.
nl_NL: Je kunt geen documenten uploaden, maar mogelijk kun je wel enkele eigenschappen wijzigen.

en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
nl_NL: Je slot op document %s is overreden. Enige veranderingen worden niet opgeslagen.

en: [Modified Date: Document - %1$s, Attachment - %2$s]
nl_NL: [Wijzigingsdatum: Document - %1$s, Bijlage - %2$s]

en: ago by
nl_NL: geleden door

[ctx: block description]
en: Display a list of documents.
nl_NL: Een lijst met documenten weergeven.

[ctx: block description]
en: Display a list of revisions for your document.
nl_NL: Toon een lijst met revisies voor uw document.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent documents.
nl_NL: Toon een lijst van uw meest recente documenten.

[ctx: block title]
en: Document Revisions
nl_NL: Documentrevisies

[ctx: block title]
en: Documents List
nl_NL: Lijst met documenten

[ctx: block title]
en: Latest Documents
nl_NL: Recente documenten

en: day ago
nl_NL: een dag geleden

en: days ago
nl_NL: dagen geleden

[ctx: document]
en: Add Document
nl_NL: Nieuw Document

en: example-document-title
nl_NL: voorbeeld-document-titel

en: hour ago
nl_NL: een uur geleden

en: hours ago
nl_NL: uren geleden

en: just now
nl_NL: zojuist

en: min ago
nl_NL: minuten geleden

[ctx: post type general name]
en: Documents
nl_NL: Document

en: revision
nl_NL: herziening

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
nl_NL: Workflow statussen

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
nl_NL: Workflow status

en: ✨ AI suggestion — edit before saving.
nl_NL: ✨ Suggestie van de AI: bewerk vóór het opslaan.

en: ✨ AI summary will be available shortly — refresh this page to see it.
nl_NL: ✨ De AI-samenvatting is binnenkort beschikbaar — ververs deze pagina om deze te bekijken.
