wordpress-document-revisions - en to hu_HU translation catalogue (335 entries)

en:  Taxonomy details in this block have changed.
hu_HU: A blokk taxonómiai részletei megváltoztak.

en:  Taxonomy term does not belong to this taxonomy.
hu_HU: A taxonómiai kifejezés nem tartozik ehhez a taxonómiához.

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is <code>documents</code>.
hu_HU: „Slug”, amellyel a dokumentumok (és a dokumentumarchívum) összes URL-címét előtagként kell megadni. Az alapértelmezett érték a <code>dokumentumok</code>.

en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
hu_HU: %1$s (%2$s) felülírta a(z) %3$s (%4$s) dokumentum zárolását.

en: %1$s - Revision %2$d
hu_HU: %1$s - %2$d. módosítás

en: %1$s ago
hu_HU: %1$s ezelőtt

en: %1$s ago by %2$s
hu_HU: %1$s ezelőtt, %2$s felhasználótól

en: %1$s ago by %2$s [%3$s]
hu_HU: %1$s ezelőtt, %2$s felhasználó [%3$s] által

en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
hu_HU: %1$s: %2$s felülírta a zárolásodat a következőn: %3$s

en: %d day
hu_HU: %d nap

en: %d days
hu_HU: %d nap

en: %d hour
hu_HU: %d óra

en: %d hours
hu_HU: %d óra

en: %d mins
hu_HU: %d perc

en: %s - Latest Revision
hu_HU: %s - Legutóbbi változat

en: %s has prevented other users from making changes.
hu_HU: %s megakadályozta, hogy más felhasználók változtatásokat hajtsanak végre.

en: %s is currently editing this document.
hu_HU: %s jelenleg szerkeszti ezt a dokumentumot.

en: - The %s Team
hu_HU: - A %s csapata

en: -revision-
hu_HU: -felülvizsgálat-

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
hu_HU: <br />Ha úgy gondolod, hogy ez tévedés, <a href="#" id="override_link">felülírhatod a zárolást</a>, de a módosítások elvesznek.

en: A brief description of the changes in this version.
hu_HU: A verzióban végrehajtott változások rövid leírása.

en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
hu_HU: Egy dokumentumkezelő és verziókövető bővítmény WordPresshez, amely lehetővé teszi bármilyen méretű csapat számára a fájlok közös szerkesztését és a munkafolyamatok kezelését.

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Add New Document
hu_HU: Új dokumentum hozzáadása

en: Add New Workflow State
hu_HU: Új munkafolyamat-állapot hozzáadása

en: All Documents
hu_HU: Minden dokumentum

en: All Workflow States
hu_HU: Minden munkafolyamat-állapot

en: All owners
hu_HU: Minden tulajdonos

en: All statuses
hu_HU: Minden állapot

en: All workflow states
hu_HU: Minden munkafolyamat-állapot

en: An error has occurred, please try reloading the page.
hu_HU: Hiba történt, kérjük, próbálja meg újratölteni az oldalt.

en: Any changes you have made will be lost.
hu_HU: Minden módosítás elveszik.

en: Are you sure you want to restore this revision? If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
hu_HU: Biztosan vissza szeretné állítani ezt a verziót? Ha így tesz, nem vesznek el az előzmények. Ez a verzió átmásolódik, és a legújabb verzió lesz.

en: As a variant of this last case, you may have set up the plugin so that the document file store is one of your choosing and not the standard Media store.
hu_HU: Ennek az utóbbi esetnek egy változataként beállíthatod a bővítményt úgy, hogy a dokumentumfájl-tároló az egyik általad választott legyen, és ne a szokásos médiatároló.

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Attached document
hu_HU: Csatolt dokumentum

en: Attachment found for document, but not currently linked
hu_HU: A dokumentumhoz csatolva található, de jelenleg nincs csatolva

en: Attachment recently uploaded for document, but not currently linked to it
hu_HU: A dokumentumhoz nemrég feltöltött melléklet, de jelenleg nincs hozzá csatolva.

en: Basic Usage
hu_HU: Alapvető használat

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
hu_HU: Az alábbiakban felsoroljuk az összes olyan dokumentumot, amelyhez hozzáfér. Kattintson a dokumentum címére a dokumentum szerkesztéséhez vagy a legújabb verzió letöltéséhez.

en: Block Heading
hu_HU: Blokk címsor

en: By default the document permalink will contain the post year and month.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a dokumentum permalinkje tartalmazza a bejegyzés évét és hónapját.

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a feltöltött dokumentumok csak a bejelentkezett felhasználók számára érhetők el. A dokumentumok közzétehetők, így a világ számára is elérhetővé válnak, ha a jobb felső sarokban található „Közzététel” mezőben bekapcsoljuk a láthatóságukat. A közzétettként megjelölt dokumentumok bárki számára elérhetőek lesznek, aki rendelkezik a megfelelő URL-címmel.

en: Check Document Access
hu_HU: Dokumentumhozzáférés ellenőrzése

en: Check whether the current user can perform a specific action on a document.
hu_HU: Ellenőrizze, hogy az aktuális felhasználó végrehajthat-e egy adott műveletet egy dokumentumon.

en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
hu_HU: Bejelentkezve <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ezelőtt, %4$s által

en: Current State
hu_HU: Jelenlegi állapot

en: Currently Editing
hu_HU: Jelenleg szerkesztés alatt

en: Custom field deleted.
hu_HU: Egyéni mező törölve.

en: Custom field updated.
hu_HU: Egyéni mező frissítve.

en: Dear %s:
hu_HU: Kedves %s!

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp-content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
hu_HU: A feltöltött dokumentumok tárolására szolgáló könyvtár. Az alapértelmezett érték a <code>wp-content/uploads</code> mappa (vagy egy másik, máshol definiált alapértelmezett feltöltési mappa), de a fokozott biztonság érdekében áthelyezhető a <code>htdocs</code> vagy a <code>public_html</code> mappán kívüli mappába.

en: Dismiss
hu_HU: Elvetés

en: Display Document Author:
hu_HU: Dokumentum szerzőjének megjelenítése:

en: Display Document Description:
hu_HU: Dokumentum leírásának megjelenítése:

en: Display Featured Image:
hu_HU: Kiemelt kép megjelenítése:

en: Display PDF File Indication:
hu_HU: PDF fájl megjelenítésének jelzése:

en: Display Settings
hu_HU: Kijelzőbeállítások

en: Do not pre-fill the revision log with AI suggestions
hu_HU: Ne töltse előre a módosítási naplót mesterséges intelligencia javaslatokkal

en: Document
hu_HU: Dokumentum

en: Document Date in Permalink
hu_HU: Dokumentum dátuma állandó hivatkozásban

en: Document Description
hu_HU: Dokumentum leírása

en: Document Id
hu_HU: Dokumentumazonosító

en: Document Image
hu_HU: Dokumentumkép

en: Document Link Date
hu_HU: Dokumentumhivatkozás dátuma

en: Document Owner
hu_HU: Dokumentum tulajdonosa

en: Document Settings
hu_HU: Dokumentumbeállítások

en: Document Slug
hu_HU: Dokumentum slug

en: Document Statuses to Display
hu_HU: Megjelenítendő dokumentumállapotok

en: Document Upload Directory
hu_HU: Dokumentumfeltöltési könyvtár

en: Document attachment does not appear to be md5 encoded
hu_HU: A dokumentummelléklet nem tűnik md5 kódolásúnak

en: Document attachment exists but related file not found
hu_HU: A dokumentum csatolása létezik, de a kapcsolódó fájl nem található

en: Document attachment exists but related file not in document location
hu_HU: A dokumentummelléklet létezik, de a kapcsolódó fájl nem található a dokumentum mappájában.

en: Document attachment file exists but is not readable
hu_HU: A dokumentum csatolmányfájlja létezik, de nem olvasható

en: Document directory does not appear to exist. Please review value.
hu_HU: Úgy tűnik, a dokumentumkönyvtár nem létezik. Kérjük, ellenőrizze az értéket.

en: Document directory is not writable. Please check permissions.
hu_HU: A dokumentumkönyvtár nem írható. Kérjük, ellenőrizze az engedélyeket.

en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
hu_HU: Dokumentumtervezet frissítve. <a target="_blank" href="%s">Dokumentum letöltése</a>

en: Document is being edited and refined
hu_HU: A dokumentum szerkesztése és finomítása folyamatban van.

en: Document is in its final form
hu_HU: A dokumentum végleges formában van

en: Document is in the process of being written
hu_HU: A dokumentum írás alatt áll

en: Document is not available.
hu_HU: A dokumentum nem érhető el.

en: Document is pending final review
hu_HU: A dokumentum végső felülvizsgálatra vár

en: Document links to an invalid attachment record
hu_HU: A dokumentum érvénytelen mellékletrekordra mutat

en: Document links to invalid attachment. An attachment exists and can replace link
hu_HU: A dokumentum érvénytelen mellékletre mutat. Létezik egy melléklet, és a hivatkozás helyettesíthető.

en: Document not found.
hu_HU: A dokumentum nem található.

en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
hu_HU: Dokumentum közzétéve. <a href="%s">Dokumentum letöltése</a>

en: Document restored to revision from %s
hu_HU: Dokumentum visszaállítva %s verziójú változatba

en: Document saved.
hu_HU: Dokumentum mentve.

en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
hu_HU: Dokumentum ütemezve erre a dátumra: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Dokumentum előnézete</a>

en: Document selected. Press Update to save.
hu_HU: Dokumentum kiválasztva. Mentéshez kattintson a Frissítés gombra.

en: Document selection failed.
hu_HU: A dokumentum kiválasztása sikertelen.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
hu_HU: A dokumentum slugja megváltozott, de előfordulhat, hogy néhány korábban közzétett URL mostantól hibás.

en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
hu_HU: Dokumentum elküldve. <a target="_blank" href="%s">Dokumentum letöltése</a>

en: Document updated.
hu_HU: Dokumentum frissítve.

en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
hu_HU: Dokumentum frissítve. <a href="%s">Dokumentum letöltése</a>

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
hu_HU: A dokumentumok feltöltési könyvtára megváltozott, de a meglévő feltöltéseket esetleg át kell helyezni az új mappába, hogy továbbra is elérhetőek maradjanak.

en: Documents
hu_HU: Dokumentumok

en: Documents to Display
hu_HU: Megjelenítendő dokumentumok

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Draft
hu_HU: Vázlat

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Document
hu_HU: Dokumentum szerkesztése

en: Edit Workflow State
hu_HU: Munkafolyamat állapotának szerkesztése

en: Edit link
hu_HU: Link szerkesztése

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Errors
hu_HU: Hibák

en: Example fields are post_title, post_date and post_modified.
hu_HU: Példa mezők: post_title, post_date és post_modified.

en: Feed Privacy
hu_HU: Hírcsatorna-adatvédelem

en: File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) and press <strong>Update</strong> to save your changes.
hu_HU: A fájl feltöltése sikeresen megtörtént. Adjon hozzá egy módosítási összefoglalót alább (opcionális), és kattintson a <strong>Frissítés</strong> gombra a módosítások mentéséhez.

en: Final
hu_HU: Végső

en: Fix
hu_HU: Javítás

en: Free Form Settings
hu_HU: Szabad űrlap beállításai

en: Free-form parameters
hu_HU: Szabad formátumú paraméterek

en: Generate New Key
hu_HU: Új kulcs generálása

en: Get Document Info
hu_HU: Dokumentuminformációk lekérése

en: Get Document Revisions
hu_HU: Dokumentumváltozatok beszerzése

en: However if there are any attachments attached to the document then we can display the latest one.
hu_HU: Ha azonban a dokumentumhoz csatolt mellékletek vannak, akkor a legújabbat tudjuk megjeleníteni.

en: ID
hu_HU: azonosító

en: If found there it will offer you a fix which is to move the file from the Media store to the document store.
hu_HU: Ha ott megtalálja, akkor felajánl egy megoldást, ami a fájl áthelyezése a médiatárolóból a dokumentumtárolóba.

en: If this is missing or points to a non-existant one then the document cannot be viewed.
hu_HU: Ha ez hiányzik, vagy egy nem létezőre mutat, akkor a dokumentum nem tekinthető meg.

en: If you have an error reported here, then you will get an "Error 404 - Document Not Found" (or equivalent) message on trying to view the document.
hu_HU: Ha itt hibát jelzett, akkor a dokumentum megtekintésekor a „404-es hiba – A dokumentum nem található” (vagy azzal egyenértékű) hibaüzenetet kapja.

en: In Progress
hu_HU: Folyamatban van

en: In this very specific case, when it has been unable to find the file in the document store, it will look for it in the Media store.
hu_HU: Ebben a nagyon speciális esetben, amikor nem találta a fájlt a dokumentumtárolóban, a médiatárolóban fogja keresni.

en: Inconsistent data sent to Interface
hu_HU: Inkonzisztens adatok küldése az Interface-nek

en: Initial Draft
hu_HU: Kezdeti tervezet

en: Insufficient permission to mark this summary reviewed.
hu_HU: Nincs elegendő jogosultság az összefoglaló áttekintettként való megjelöléséhez.

en: Insufficient permission to read this document revision diff.
hu_HU: Nincs elegendő jogosultság a dokumentum olvasásához. verziókülönbség.

en: Insufficient permission to read this document.
hu_HU: Nincs elegendő jogosultság a dokumentum olvasásához.

en: Internal structure
hu_HU: Belső szerkezet

en: Invalid Document Internal Structures
hu_HU: Érvénytelen dokumentum belső szerkezetek

en: It is a design feature of this plugin that you should only be able to access a document if you go via WordPress itself.
hu_HU: Ennek a bővítménynek a tervezési jellemzője, hogy csak akkor férhetsz hozzá egy dokumentumhoz, ha magán a WordPressen keresztül mész hozzá.

en: It is recommended not to change it, but can be changed to a valid value.
hu_HU: Nem ajánlott megváltoztatni, de érvényes értékre módosítható.

en: It will review all documents that you are able to edit.
hu_HU: Minden olyan dokumentumot át fog tekinteni, amelyet szerkeszthet.

en: Latest Documents List Heading
hu_HU: Legutóbbi dokumentumok lista címsora

en: Latest Documents Settings
hu_HU: Legfrissebb dokumentumok beállításai

en: Latest Version of the Document
hu_HU: A dokumentum legújabb verziója

en: List ordering Field
hu_HU: Listarendezési mező

en: Lost Document Lock
hu_HU: Elveszett dokumentum zár

en: Mark reviewed
hu_HU: Mark véleményezte

en: Maximum number of document revisions set to zero using a filter. Check your configuration.
hu_HU: A dokumentumjavítások maximális száma nullára van állítva egy szűrő használatával. Ellenőrizze a konfigurációt.

en: Maximum number of revisions reached for this document. Making changes will delete data.
hu_HU: Elérte a dokumentumhoz tartozó módosítások maximális számát. A módosítások törlik az adatokat.

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Modified
hu_HU: Módosított

en: More revisions exist for this document than is permitted. Making changes will delete data.
hu_HU: Több módosítás létezik ehhez a dokumentumhoz, mint amennyi megengedett. A módosítások törlik az adatokat.

en: New Document
hu_HU: Új dokumentum

en: New Workflow State Name
hu_HU: Új munkafolyamat állapot neve

en: New version selected. Press Update to save.
hu_HU: Új verzió kiválasztva. A mentéshez kattintson a Frissítés gombra.

en: New version uploaded. Press Update to save.
hu_HU: Új verzió feltöltve. A mentéshez kattintson a Frissítés gombra.

en: No Edit link
hu_HU: Nincs Szerkesztési hivatkozás

en: No document file is attached.
hu_HU: Nincs csatolt dokumentumfájl.

en: No documents found
hu_HU: Nem találhatók dokumentumok

en: No documents found in Trash
hu_HU: Nem találhatók dokumentumok a Kukában

en: No invalid documents found.
hu_HU: Nem találhatók érvénytelen dokumentumok.

en: No invalid internal linkages found.
hu_HU: Nem találhatók érvénytelen belső kapcsolatok.

en: No invalid permalinks found.
hu_HU: Nem találhatók érvénytelen permalinkek.

en: No revisions yet.
hu_HU: Még nincsenek módosítások.

en: No selection
hu_HU: Nincs kijelölés

en: No summary has been generated for this revision yet.
hu_HU: Ehhez a verzióhoz még nem készült összefoglaló.

en: No thumbnail available.
hu_HU: Nincs elérhető indexkép.

en: Not authorized
hu_HU: Nem engedélyezett

en: Number of Posts:
hu_HU: Bejegyzések száma:

en: Number of documents to display
hu_HU: Megjelenítendő dokumentumok száma

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
hu_HU: A sikeres feltöltés után megadhat egy módosítási naplóüzenetet, hozzárendelhet egy szerzőt a dokumentumhoz, és leírhatja az aktuális munkafolyamat-állapotát.

en: Open documents in new tab:
hu_HU: Dokumentumok megnyitása új lapon:

en: Open documents in new tab?
hu_HU: Dokumentumok megnyitása új lapon?

en: Open in New Tab?
hu_HU: Megnyitás új lapon?

en: Override Document Lock
hu_HU: Dokumentumzár felülbírálása

en: Override another user's lock on a document to allow editing.
hu_HU: Felülírhatja egy másik felhasználó dokumentumzárolását a szerkesztés engedélyezéséhez.

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: Parent Workflow State
hu_HU: Szülő munkafolyamat állapota

en: Parent Workflow State:
hu_HU: Szülő munkafolyamat állapota:

en: Pending Review
hu_HU: Függőben lévő felülvizsgálat

en: Permalink / guid
hu_HU: Állandó link / guid

en: Posts to Show:
hu_HU: Megjelenítendő bejegyzések:

en: Private
hu_HU: Magán

en: Processed successfully.
hu_HU: Sikeresen feldolgozva.

en: Publish
hu_HU: Közzététel

en: Published
hu_HU: Közzétett

en: Publishing Documents
hu_HU: Dokumentumok közzététele

en: RSS Feed
hu_HU: RSS-hírcsatorna

en: Recently Revised Documents
hu_HU: Nemrég módosított dokumentumok

en: Remove Document Image
hu_HU: Dokumentumkép eltávolítása

en: Remove the year and month element /yyyy/mm from the document permalink.
hu_HU: Távolítsa el az /éééé/hh év és hónap elemet a dokumentum permalinkjéből.

en: Restore
hu_HU: Visszaállítás

en: Restoring earlier revisions will also restore that description.<br/>If the current one is wanted, copy it first.
hu_HU: A korábbi verziók visszaállítása a leírást is visszaállítja.<br/>Ha a jelenlegire van szükség, először másolja azt.

en: Retrieve metadata for a document including file type, revision count, and lock status.
hu_HU: Dokumentum metaadatainak lekérése, beleértve a fájltípust, a verziószámot és a zárolási állapotot.

en: Retrieve the revision history of a document.
hu_HU: Dokumentum módosítási előzményeinek lekérése.

en: Reviewed ✓
hu_HU: Felülvizsgálva ✓

en: Revision Log
hu_HU: Revíziós napló

en: Revision Summary
hu_HU: Változatösszefoglaló

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
hu_HU: A módosítási összefoglalók opcionális jegyzetek, amelyeket a módosítással együtt tárolhat, és amelyek lehetővé teszik más felhasználók számára, hogy gyorsan és egyszerűen megtekinthessék a végrehajtott módosításokat anélkül, hogy meg kellene nyitniuk magát a fájlt.

en: Revisions to Display
hu_HU: A kijelző módosításai

en: Scheduled
hu_HU: Ütemezett

en: Search Documents
hu_HU: Dokumentumok keresése

en: Search Workflow States
hu_HU: Keresési munkafolyamat-állapotok

en: Secret Feed Key
hu_HU: Titkos hírcsatorna-kulcs

en: See the Help pulldown for detailed Help information
hu_HU: A részletes súgóinformációkért lásd a Súgó legördülő menüt

en: Select
hu_HU: Válasszon

en: Select Document
hu_HU: Dokumentum kiválasztása

en: Selection Criteria
hu_HU: Kiválasztási kritériumok

en: Set Document Image
hu_HU: Dokumentumkép beállítása

en: Setting this on will open the document in a new tab. This should be set on whilst editing the page using this block as clicking on a link whilst editing will force the current page to be left.
hu_HU: Ennek bekapcsolása esetén a dokumentum új lapon nyílik meg. Ezt a blokk használatával szerkesztett oldal esetén kell bekapcsolni, mivel szerkesztés közben egy hivatkozásra kattintva a program elhagyja az aktuális oldalt.

en: Show Edit link
hu_HU: Szerkesztés link megjelenítése

en: Show Edit link allows the list to have a link to the Edit function. A choice made here will over-ride the system-configured settings. Links will only appear if the user can edit the document.
hu_HU: A Szerkesztés hivatkozás megjelenítése beállítás lehetővé teszi, hogy a lista hivatkozással rendelkezzen a Szerkesztés funkcióra. Az itt kiválasztott beállítás felülírja a rendszer által konfigurált beállításokat. A hivatkozások csak akkor jelennek meg, ha a felhasználó szerkesztheti a dokumentumot.

en: Show PDF File indication?
hu_HU: PDF fájl jelzés megjelenítése?

en: Show Revision Summaries?
hu_HU: Mutassa a módosítási összefoglalókat?

en: Show author name?
hu_HU: Mutassa a szerző nevét?

en: Show document description?
hu_HU: Mutassa a dokumentum leírását?

en: Show featured image?
hu_HU: Mutassa a kiemelt képet?

en: Skip text extraction for this document
hu_HU: Szövegkinyerés kihagyása ennél a dokumentumnál

en: So to deliver this the plugin changes the file name to an md5-encoded file name and then hides it from you when using the application.
hu_HU: Ennek megvalósításához a bővítmény md5 kódolású fájlnévre módosítja a fájlnevet, majd elrejti azt előled az alkalmazás használatakor.

en: Some of these can be fixed using data from within the system - and a button is available to fix the issue, but others cannot.
hu_HU: Ezek közül néhány a rendszeren belüli adatokkal javítható – és van egy gomb a probléma megoldására, de mások nem.

en: Somebody
hu_HU: Valaki

en: Sorry, Output buffer exists with data. Filewriting suppressed.
hu_HU: Sajnáljuk, a kimeneti puffer már létezik adatokkal. A fájlírás letiltva.

en: Sorry, Output has already been written, so your file cannot be downloaded.
hu_HU: Sajnáljuk, a kimenet már ki lett írva, ezért a fájl nem tölthető le.

en: Sorry, invalid REST call
hu_HU: Sajnáljuk, érvénytelen REST hívás

en: Sorry, this is a private feed.
hu_HU: Sajnálom, ez egy privát hírfolyam.

en: Sorry, you are not allowed to edit documents.
hu_HU: Sajnáljuk, de nem jogosult a dokumentumok szerkesztésére.

en: Sorry, you are not allowed to read documents.
hu_HU: Sajnáljuk, de nem jogosult dokumentumok olvasására.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions.
hu_HU: Sajnáljuk, de nem jogosult a módosítások megtekintésére.

en: Sorry, you are not allowed to view this revision.
hu_HU: Sajnáljuk, de nincs jogosultsága megtekinteni ezt a verziót.

en: Sorry, you are only allowed to use GET method
hu_HU: Sajnáljuk, de csak a GET metódust használhatod.

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Summary
hu_HU: Összefoglalás

en: Taxonomy:
hu_HU: Taxonómia:

en: Text Extraction & AI
hu_HU: Szövegkinyerés és mesterséges intelligencia

en: The Documents menu may not be displayed completely with the "All Documents" and "Add Document" options missing
hu_HU: Előfordulhat, hogy a Dokumentumok menü nem jelenik meg teljesen, ha hiányoznak az „Összes dokumentum” és a „Dokumentum hozzáadása” opciók.

en: The action to check: read, edit, delete, or publish.
hu_HU: Az ellenőrizendő művelet: olvasás, szerkesztés, törlés vagy közzététel.

en: The attached document file could not be found. It may have been deleted.
hu_HU: A csatolt dokumentumfájl nem található. Lehetséges, hogy törölték.

en: The delivered rewrite rules support both formats.
hu_HU: A kézbesített átírási szabályok mindkét formátumot támogatják.

en: The document contains additional document files that are inaccessible. They should be deleted to reduce storage.
hu_HU: A dokumentum további, elérhetetlen dokumentumfájlokat tartalmaz. Ezeket törölni kell a tárhely csökkentése érdekében.

en: The document description provides a short user-oriented summary of the document.
hu_HU: A dokumentum leírása a dokumentum rövid, felhasználóbarát összefoglalását nyújtja.

en: The document post ID to check access for.
hu_HU: A dokumentum bejegyzésazonosítója, amelyhez a hozzáférés ellenőrizendő.

en: The document post ID to unlock.
hu_HU: A feloldandó dokumentumbejegyzés-azonosító.

en: The document post ID.
hu_HU: A dokumentum bejegyzésazonosítója.

en: The fix is therefore to md5-encode the file name.
hu_HU: A javítás tehát a fájlnév md5 kódolása.

en: The guid does not contain the correct date.
hu_HU: Az útmutató nem tartalmazza a helyes dátumot.

en: The guid does not contain the document name.
hu_HU: A GUID nem tartalmazza a dokumentum nevét.

en: The guid does not contain the site URL.
hu_HU: A GUID nem tartalmazza a webhely URL-címét.

en: The guid does not reflect the complete document permalink.
hu_HU: A GUID nem tükrözi a teljes dokumentum permalinkjét.

en: The guid field is meant to be the unique access path.
hu_HU: A guid mező az egyedi hozzáférési útvonalat jelöli.

en: The guid is not the expected "ugly" permalink
hu_HU: A guid nem a várt "csúnya" permalink

en: The identifier of the latest attachment (i.e. the current document) is held in the post content field.
hu_HU: A legutóbbi melléklet (azaz az aktuális dokumentum) azonosítója a bejegyzés tartalmát jelző mezőben található.

en: The nature of the web technology used to deliver WordPress means that if you know the name of the file held on the server then you can access the file directly
hu_HU: A WordPress szállításához használt webtechnológia jellegéből adódóan, ha ismered a szerveren tárolt fájl nevét, akkor közvetlenül hozzáférhetsz a fájlhoz.

en: The query parameters can be very extensive. enter any other parameters required here.
hu_HU: A lekérdezési paraméterek nagyon terjedelmesek lehetnek. Adja meg itt az esetleges további szükséges paramétereket.

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
hu_HU: A verziónapló rövid összefoglalást nyújt az adott verzióban megjelenő változtatásokról. A nyílt forráskódú közösségben széles körben használt napló egy pillantással áttekinthetővé teszi a dokumentum történetét.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
hu_HU: A munkafolyamat állapota mező segítségével a csapattagok megérthetik, hogy egy dokumentum melyik szakaszban van egy adott szervezet munkafolyamatában. A mező kitöltése opcionális, és testreszabható vagy lekérdezhető a bal oldalon található <code>Munkafolyamat állapotai</code> gombra kattintva.

en: There are no taxonomies defined.
hu_HU: Nincsenek meghatározott taxonómiák.

en: There is an identifier in the document but either there is no attachment or it does not relate to this document.
hu_HU: Van egy azonosító a dokumentumban, de vagy nincs melléklet, vagy nem kapcsolódik ehhez a dokumentumhoz.

en: There is an identifier that links to a document attachment but there is no underlying file.
hu_HU: Van egy azonosító, amely egy dokumentummellékletre mutat, de nincs mögöttes fájl.

en: There is no attachment associated with the document.
hu_HU: A dokumentumhoz nem tartozik melléklet.

en: There is no attachment record held for document
hu_HU: Nincs csatolmányrekord a dokumentumhoz

en: These are issues that stop you displaying your document on the front end. Problems include:
hu_HU: Ezek azok a problémák, amelyek megakadályozzák a dokumentum megjelenítését a felhasználói felületen. A problémák közé tartoznak:

en: They can be displayed or hidden as wished by checking the options:
hu_HU: Ezek tetszés szerint megjeleníthetők vagy elrejthetők a következő opciók bejelölésével:

en: This can be used with the Document List or Latest Documents blocks or their shortcode or widget equivalents.
hu_HU: Ez használható a Dokumentumlista vagy a Legutóbbi dokumentumok blokkokkal, illetve azok rövidkódos vagy widget megfelelőivel.

en: This document is currently locked.
hu_HU: Ez a dokumentum jelenleg zárolva van.

en: This is done by updating the document record so that the content contains the attachment identifier.
hu_HU: Ez a dokumentumrekord frissítésével történik, hogy a tartalom tartalmazza a mellékletazonosítót.

en: This is not a valid document.
hu_HU: Ez nem érvényes dokumentum.

en: This resolution process will, of course, also address unfixed, but fixable, issues as well.
hu_HU: Ez a megoldási folyamat természetesen a még megoldatlan, de orvosolható problémákat is kezeli.

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, optionally enter a description, and click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
hu_HU: Ez a képernyő lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy közösen szerkesszék a dokumentumokat és nyomon kövessék azok módosítási előzményeit. Kezdéshez adjon meg egy címet a dokumentumnak, opcionálisan adjon meg egy leírást, majd kattintson az <code>Új verzió feltöltése</code> gombra, és válassza ki a fájlt a számítógépéről.

en: This tool allows you to find errors in the internal structure of documents.
hu_HU: Ez az eszköz lehetővé teszi a dokumentumok belső szerkezetében található hibák megtalálását.

en: This version does not address revision data.
hu_HU: Ez a verzió nem foglalkozik a revíziós adatokkal.

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
hu_HU: Új dokumentum hozzáadásához kattintson a bal oldalon található <strong>Dokumentum hozzáadása</strong> gombra.

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
hu_HU: Az adataid védelme érdekében hozzá kell fűznöd egy kulcsot a hírfolyamokhoz, hogy azokat hírfolyam-olvasókban használhasd.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
hu_HU: Egy adott munkafolyamat-állapotban lévő összes dokumentum megtekintéséhez kattintson a bal oldali menü <strong>Munkafolyamat-állapotok</strong> elemére.

en: Trash
hu_HU: Szemét

en: Two types of issues can be identified - Errors and Warnings.
hu_HU: Kétféle probléma azonosítható: hibák és figyelmeztetések.

en: Type
hu_HU: Típus

en: Under Review
hu_HU: Felülvizsgálat alatt

en: Under certain conditons WordPress can generate an image for Page 1 of PDF documents. If created this will be used as the Featured Image.
hu_HU: Bizonyos feltételek mellett a WordPress képes képet generálni a PDF dokumentumok első oldalához. Ha létrejön, ez lesz a kiemelt kép.

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Update Workflow State
hu_HU: Munkafolyamat állapotának frissítése

en: Upload Document
hu_HU: Dokumentum feltöltése

en: Upload New Version
hu_HU: Új verzió feltöltése

en: Upload failed.
hu_HU: A feltöltés sikertelen.

en: Use as Document Image
hu_HU: Használja dokumentumképként

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: Validate Structure
hu_HU: Szerkezet validálása

en: View Document
hu_HU: Dokumentum megtekintése

en: View Documents
hu_HU: Dokumentumok megtekintése

en: WP Document Revisions
hu_HU: WP dokumentumváltozatok

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: Warnings
hu_HU: Figyelmeztetések

en: When checked, AI-generated revision summaries will not be inserted into the revision log field when a new file is uploaded. Extraction (and summary generation, if enabled) still run — only the editor pre-fill is suppressed.
hu_HU: Ha be van jelölve, a mesterséges intelligencia által generált revíziós összefoglalók nem kerülnek be a revíziós napló mezőbe új fájl feltöltésekor. A kinyerés (és az összefoglaló generálása, ha engedélyezve van) továbbra is fut — csak a szerkesztő előzetes kitöltése van letiltva.

en: When checked, plain text will not be extracted from uploaded files for this document, and any previously extracted text will be cleared. Useful for sensitive documents whose contents should not be cached for search, AI summaries, or other text-based features.
hu_HU: Ha be van jelölve, a dokumentum feltöltött fájljaiból nem lesz kinyerve sima szöveg, és a korábban kinyert szöveg törlődik. Hasznos olyan bizalmas dokumentumoknál, amelyek tartalmát nem szabad gyorsítótárazni kereséshez, mesterséges intelligencia általi összefoglalókhoz vagy más szövegalapú funkciókhoz.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
hu_HU: Ha kész, egyszerűen kattintson a <code>Frissítés</code> gombra a módosítások mentéséhez.

en: When they cannot be fixed, the resolution is normally either to delete the document or to load a new version of the document.
hu_HU: Amikor ezek nem javíthatók, a megoldás általában a dokumentum törlése vagy egy új verzió betöltése.

en: Whether the user can perform the action.
hu_HU: Hogy a felhasználó végrehajthatja-e a műveletet.

en: Workflow State
hu_HU: Munkafolyamat állapota

en: Workflow States
hu_HU: Munkafolyamat-állapotok

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You are not authorized to access that file.
hu_HU: Nincs jogosultsága a fájl elérésére.

en: You are not authorized to read this data
hu_HU: Nincs jogosultsága ezen adatok olvasására

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
hu_HU: A dokumentum korábbi verzióit letöltheti és megtekintheti a verziónaplóban található időbélyegre kattintva. A verziókat a verzió melletti <code>visszaállítás</code> gombra kattintva is visszaállíthatja.

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
hu_HU: Jelenleg ki van véve ez a fájl. Amíg ezen az oldalon marad, más felhasználó nem szerkesztheti a dokumentumot.

en: You do not have permission to override the lock on this document.
hu_HU: Nincs jogosultsága felülbírálni a dokumentum zárolását.

en: You do not have permission to view document revisions.
hu_HU: Nincs jogosultsága a dokumentum módosításainak megtekintésére.

en: You do not have permission to view revisions for this document.
hu_HU: Nincs jogosultsága a dokumentum módosításainak megtekintésére.

en: You do not have permission to view this document.
hu_HU: Nincs jogosultsága a dokumentum megtekintésére.

en: You do not have the edit_documents capability possibly due to multiple conficting roles or use of a custom role!
hu_HU: Nem rendelkezik az edit_documents képességgel, valószínűleg több ütköző szerepkör vagy egyéni szerepkör használata miatt!

en: You do not have the upload_files capability!
hu_HU: Nincs meg az upload_files képességed!

en: You have activated the plugin WP Document Revisions
hu_HU: Aktiválta a WP Document Revisions bővítményt.

en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
hu_HU: Opcionálisan megadhatod a <code>%site_id%</code> karakterláncot az elérési úton, hogy webhelyek szerint elkülönítsd a fájlokat.

en: You should first check whether you have multiple roles and that each has edit_documents capability.
hu_HU: Először ellenőrizd, hogy van-e több szerepköröd, és hogy mindegyik rendelkezik-e edit_documents jogosultsággal.

en: You will not be able to upload any documents.
hu_HU: Nem fogsz tudni dokumentumokat feltölteni.

en: You will not be able to upload documents though you may be able change some attributes.
hu_HU: Nem fogsz tudni dokumentumokat feltölteni, de néhány attribútumot módosíthatsz.

en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
hu_HU: A(z) %s dokumentum zárolását felülírták. Minden módosítás elveszik.

en: [Modified Date: Document - %1$s, Attachment - %2$s]
hu_HU: [Módosítás dátuma: Dokumentum - %1$s, Melléklet - %2$s]

en: ago by
hu_HU: ezelőtt által

[ctx: block description]
en: Display a list of documents.
hu_HU: Dokumentumok listájának megjelenítése.

[ctx: block description]
en: Display a list of revisions for your document.
hu_HU: Jelenítse meg a dokumentumhoz tartozó módosítások listáját.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent documents.
hu_HU: Jelenítse meg a legutóbbi dokumentumok listáját.

[ctx: block title]
en: Document Revisions
hu_HU: Dokumentummódosítások

[ctx: block title]
en: Documents List
hu_HU: Dokumentumlista

[ctx: block title]
en: Latest Documents
hu_HU: Legfrissebb dokumentumok

en: day ago
hu_HU: nappal ezelőtt

en: days ago
hu_HU: napokkal ezelőtt

[ctx: document]
en: Add Document
hu_HU: Dokumentum hozzáadása

en: example-document-title
hu_HU: példa-dokumentum-címe

en: hour ago
hu_HU: órával ezelőtt

en: hours ago
hu_HU: órákkal ezelőtt

en: just now
hu_HU: éppen most

en: min ago
hu_HU: perce ezelőtt

[ctx: post type general name]
en: Documents
hu_HU: Dokumentumok

[ctx: post type singular name]
en: Document
hu_HU: Dokumentum

en: revision
hu_HU: felülvizsgálat

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
hu_HU: Munkafolyamat-állapotok

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
hu_HU: Munkafolyamat állapota

en: ✨ AI suggestion — edit before saving.
hu_HU: ✨ MI javaslat – szerkeszd mentés előtt.

en: ✨ AI summary will be available shortly — refresh this page to see it.
hu_HU: ✨ A mesterséges intelligencia összefoglalója hamarosan elérhető lesz – frissítsd az oldalt a megtekintéséhez.
