wordpress-document-revisions - en to cs_CZ translation catalogue (335 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WP Document Revisions
cs_CZ: Revize dokumentů WP

note: Description of the plugin
en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
cs_CZ: Plugin pro správu dokumentů a kontrolu verzí pro WordPress, který umožňuje týmům jakékoli velikosti společně upravovat soubory a spravovat jejich pracovní postupy.

en: Insufficient permission to read this document.
cs_CZ: Nedostatečné oprávnění ke čtení tohoto dokumentu.

en: Insufficient permission to mark this summary reviewed.
cs_CZ: Nedostatečná oprávnění k označení tohoto souhrnu jako zkontrolovaného.

en: Insufficient permission to read this document revision diff.
cs_CZ: Nedostatečné oprávnění ke čtení rozdílu revizí tohoto dokumentu.

en: No summary has been generated for this revision yet.
cs_CZ: Pro tuto revizi zatím nebyl vygenerován žádný souhrn.

en: You are not authorized to read this data
cs_CZ: Nemáte oprávnění číst tato data.

en: This is not a valid document.
cs_CZ: Toto není platný dokument.

en: ago by
cs_CZ: před

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: No thumbnail available.
cs_CZ: Žádná miniatura není k dispozici.

en: No selection
cs_CZ: Žádný výběr

en:  Taxonomy details in this block have changed.
cs_CZ: Podrobnosti taxonomie v tomto bloku se změnily.

en:  Taxonomy term does not belong to this taxonomy.
cs_CZ: Termín z taxonomie do této taxonomie nepatří.

en: Sorry, you are not allowed to edit documents.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemáte oprávnění upravovat dokumenty.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemáte povoleno prohlížet revize.

en: Sorry, you are not allowed to read documents.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemáte oprávnění číst dokumenty.

en: Sorry, invalid REST call
cs_CZ: Omlouváme se, neplatné volání REST

en: Sorry, you are only allowed to use GET method
cs_CZ: Omlouváme se, ale smíte použít pouze metodu GET.

en: Sorry, you are not allowed to view this revision.
cs_CZ: Je nám líto, ale tuto revizi si nemůžete prohlédnout.

note: translators: %s is the blog name.
en: - The %s Team
cs_CZ: - Team %s

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author.
en: %1$s ago by %2$s
cs_CZ: před %1$s uživatelem %2$s

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author.
en: %1$s ago
cs_CZ: před %1$s

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: Number of Posts:
cs_CZ: Počet příspěvků:

en: Posts to Show:
cs_CZ: Příspěvky k zobrazení:

en: Display Featured Image:
cs_CZ: Zobrazit vybraný obrázek:

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Display Document Description:
cs_CZ: Popis dokumentu k zobrazení:

en: Display Document Author:
cs_CZ: Zobrazit autora dokumentu:

en: Display PDF File Indication:
cs_CZ: Indikace zobrazení PDF souboru:

en: Open documents in new tab:
cs_CZ: Otevřít dokumenty v nové kartě:

en: Recently Revised Documents
cs_CZ: Poslení zobrazené dokumenty

en: Text Extraction & AI
cs_CZ: Extrakce textu a umělá inteligence

en: Skip text extraction for this document
cs_CZ: Přeskočit extrakci textu pro tento dokument

en: When checked, plain text will not be extracted from uploaded files for this document, and any previously extracted text will be cleared. Useful for sensitive documents whose contents should not be cached for search, AI summaries, or other text-based features.
cs_CZ: Pokud je zaškrtnuto, prostý text nebude z nahraných souborů pro tento dokument extrahován a veškerý dříve extrahovaný text bude vymazán. Užitečné pro citlivé dokumenty, jejichž obsah by neměl být ukládán do mezipaměti pro vyhledávání, souhrny umělé inteligence nebo jiné textové funkce.

en: Do not pre-fill the revision log with AI suggestions
cs_CZ: Nepředvyplňovat protokol revizí návrhy umělé inteligence

en: When checked, AI-generated revision summaries will not be inserted into the revision log field when a new file is uploaded. Extraction (and summary generation, if enabled) still run — only the editor pre-fill is suppressed.
cs_CZ: Pokud je zaškrtnuto, souhrny revizí generované umělou inteligencí nebudou vkládány do pole protokolu revizí při nahrání nového souboru. Extrakce (a generování souhrnu, pokud je povoleno) bude i nadále probíhat – potlačeno bude pouze předvyplňování editoru.

en: Validate Structure
cs_CZ: Ověřit strukturu

en: Inconsistent data sent to Interface
cs_CZ: Do rozhraní odesílaná nekonzistentní data

en: Invalid Document Internal Structures
cs_CZ: Neplatné vnitřní struktury dokumentu

en: No invalid documents found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné neplatné dokumenty.

en: Internal structure
cs_CZ: Vnitřní struktura

en: No invalid internal linkages found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné neplatné interní vazby.

en: Permalink / guid
cs_CZ: Trvalý odkaz / GUID

en: No invalid permalinks found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné neplatné trvalé odkazy.

en: The guid is not the expected "ugly" permalink
cs_CZ: GUID není očekávaný „ošklivý“ permalink

en: The guid does not contain the site URL.
cs_CZ: Průvodce neobsahuje URL adresu webu.

en: The guid does not contain the correct date.
cs_CZ: Průvodce neobsahuje správné datum.

en: The guid does not contain the document name.
cs_CZ: Průvodce neobsahuje název dokumentu.

en: The guid does not reflect the complete document permalink.
cs_CZ: Průvodce GUID neodráží celý trvalý odkaz dokumentu.

en: The guid field is meant to be the unique access path.
cs_CZ: Pole GUID má představovat jedinečnou přístupovou cestu.

en: It is recommended not to change it, but can be changed to a valid value.
cs_CZ: Doporučuje se to neměnit, ale lze to změnit na platnou hodnotu.

en: They can be displayed or hidden as wished by checking the options:
cs_CZ: Lze je zobrazit nebo skrýt dle libosti zaškrtnutím příslušných možností:

en: See the Help pulldown for detailed Help information
cs_CZ: Podrobné informace o nápovědě naleznete v rozbalovací nabídce Nápověda.

en: ID
cs_CZ: Průkaz totožnosti

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Title
cs_CZ: Titul

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Fix
cs_CZ: Opravit

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: There is no attachment record held for document
cs_CZ: K dokumentu není uložen žádný záznam o příloze.

en: Attachment recently uploaded for document, but not currently linked to it
cs_CZ: Příloha dokumentu byla nedávno nahrána, ale momentálně s ním není propojena.

en: Attachment found for document, but not currently linked
cs_CZ: K dokumentu byla nalezena příloha, ale momentálně není propojena.

note: translators: %1$s is the document last modified date, %2$s is its attachment last modifified date.
en: [Modified Date: Document - %1$s, Attachment - %2$s]
cs_CZ: [Datum úpravy: Dokument - %1$s, Příloha - %2$s]

en: Document links to invalid attachment. An attachment exists and can replace link
cs_CZ: Dokument odkazuje na neplatnou přílohu. Příloha existuje a může odkaz nahradit.

en: Document links to an invalid attachment record
cs_CZ: Dokument odkazuje na neplatný záznam přílohy

en: Document attachment exists but related file not in document location
cs_CZ: Příloha dokumentu existuje, ale související soubor se nenachází v umístění dokumentu.

en: Document attachment exists but related file not found
cs_CZ: Příloha dokumentu existuje, ale související soubor nebyl nalezen

en: Document attachment file exists but is not readable
cs_CZ: Soubor přílohy dokumentu existuje, ale není čitelný.

en: Document attachment does not appear to be md5 encoded
cs_CZ: Příloha dokumentu se nezdá být kódována pomocí md5.

en: The document contains additional document files that are inaccessible. They should be deleted to reduce storage.
cs_CZ: Dokument obsahuje další soubory dokumentů, které jsou nepřístupné. Měly by být smazány, aby se uvolnilo místo v úložišti.

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: This tool allows you to find errors in the internal structure of documents.
cs_CZ: Tento nástroj umožňuje najít chyby ve vnitřní struktuře dokumentů.

en: It will review all documents that you are able to edit.
cs_CZ: Zkontroluje všechny dokumenty, které můžete upravovat.

en: This version does not address revision data.
cs_CZ: Tato verze se nezabývá revizními daty.

en: Two types of issues can be identified - Errors and Warnings.
cs_CZ: Lze identifikovat dva typy problémů – chyby a varování.

en: If you have an error reported here, then you will get an "Error 404 - Document Not Found" (or equivalent) message on trying to view the document.
cs_CZ: Pokud zde nahlásíte chybu, zobrazí se vám při pokusu o zobrazení dokumentu zpráva „Chyba 404 – Dokument nenalezen“ (nebo ekvivalentní).

en: Some of these can be fixed using data from within the system - and a button is available to fix the issue, but others cannot.
cs_CZ: Některé z nich lze opravit pomocí dat ze systému – a k dispozici je tlačítko pro opravu problému, jiné však ne.

en: When they cannot be fixed, the resolution is normally either to delete the document or to load a new version of the document.
cs_CZ: Pokud je nelze opravit, je obvykle řešením buď smazat dokument, nebo načíst novou verzi dokumentu.

en: This resolution process will, of course, also address unfixed, but fixable, issues as well.
cs_CZ: Tento proces řešení se samozřejmě bude zabývat i neopravenými, ale opravitelnými problémy.

en: Errors
cs_CZ: Chyby

en: These are issues that stop you displaying your document on the front end. Problems include:
cs_CZ: Toto jsou problémy, které brání zobrazení dokumentu na frontendu. Mezi problémy patří:

en: The identifier of the latest attachment (i.e. the current document) is held in the post content field.
cs_CZ: Identifikátor poslední přílohy (tj. aktuálního dokumentu) je uložen v poli obsahu příspěvku.

en: If this is missing or points to a non-existant one then the document cannot be viewed.
cs_CZ: Pokud tento údaj chybí nebo ukazuje na neexistující údaj, dokument nelze zobrazit.

en: However if there are any attachments attached to the document then we can display the latest one.
cs_CZ: Pokud jsou však k dokumentu připojeny nějaké přílohy, můžeme zobrazit tu nejnovější.

en: This is done by updating the document record so that the content contains the attachment identifier.
cs_CZ: To se provede aktualizací záznamu dokumentu tak, aby obsah obsahoval identifikátor přílohy.

en: There is no attachment associated with the document.
cs_CZ: K dokumentu není připojena žádná příloha.

en: There is an identifier in the document but either there is no attachment or it does not relate to this document.
cs_CZ: V dokumentu je identifikátor, ale buď k němu není příloha, nebo se k tomuto dokumentu nevztahuje.

en: There is an identifier that links to a document attachment but there is no underlying file.
cs_CZ: Existuje identifikátor, který odkazuje na přílohu dokumentu, ale neexistuje žádný podkladový soubor.

en: As a variant of this last case, you may have set up the plugin so that the document file store is one of your choosing and not the standard Media store.
cs_CZ: Variantou tohoto posledního případu je, že jste plugin mohli nastavit tak, aby úložiště souborů dokumentů bylo jedno z vašich vybraných úložišť a ne standardní úložiště médií.

en: In this very specific case, when it has been unable to find the file in the document store, it will look for it in the Media store.
cs_CZ: V tomto velmi specifickém případě, když se mu nepodařilo soubor najít v úložišti dokumentů, bude jej hledat v úložišti médií.

en: If found there it will offer you a fix which is to move the file from the Media store to the document store.
cs_CZ: Pokud se tam soubor najde, nabídne vám opravu, kterou je přesunutí souboru z úložiště médií do úložiště dokumentů.

en: Warnings
cs_CZ: Varování

en: The nature of the web technology used to deliver WordPress means that if you know the name of the file held on the server then you can access the file directly
cs_CZ: Povaha webové technologie používané k poskytování WordPressu znamená, že pokud znáte název souboru uloženého na serveru, můžete k souboru přistupovat přímo.

en: It is a design feature of this plugin that you should only be able to access a document if you go via WordPress itself.
cs_CZ: Je to konstrukční prvek tohoto pluginu, který by měl být schopen přistupovat k dokumentu pouze přes samotný WordPress.

en: So to deliver this the plugin changes the file name to an md5-encoded file name and then hides it from you when using the application.
cs_CZ: Aby to plugin dosáhl, změní název souboru na název souboru s kódováním MD5 a poté jej před vámi při používání aplikace skryje.

en: The fix is therefore to md5-encode the file name.
cs_CZ: Opravou je proto kódování názvu souboru pomocí md5.

en: Documents
cs_CZ: Dokumenty

en: Check Document Access
cs_CZ: Zkontrolujte přístup k dokumentům

en: Check whether the current user can perform a specific action on a document.
cs_CZ: Zkontroluje, zda aktuální uživatel může s dokumentem provést určitou akci.

en: The document post ID to check access for.
cs_CZ: ID příspěvku dokumentu, pro který se má ověřit přístup.

en: The action to check: read, edit, delete, or publish.
cs_CZ: Akce, která se má zkontrolovat: čtení, úprava, odstranění nebo publikování.

en: Whether the user can perform the action.
cs_CZ: Zda uživatel může akci provést.

en: Get Document Info
cs_CZ: Získat informace o dokumentu

en: Retrieve metadata for a document including file type, revision count, and lock status.
cs_CZ: Načíst metadata dokumentu, včetně typu souboru, počtu revizí a stavu zámku.

en: The document post ID.
cs_CZ: ID příspěvku dokumentu.

en: Get Document Revisions
cs_CZ: Získat revize dokumentů

en: Retrieve the revision history of a document.
cs_CZ: Načíst historii revizí dokumentu.

en: Override Document Lock
cs_CZ: Přepsat zámek dokumentu

en: Override another user's lock on a document to allow editing.
cs_CZ: Přepsat zámek dokumentu jiného uživatele a povolit úpravy.

en: The document post ID to unlock.
cs_CZ: ID příspěvku dokumentu, který se má odemknout.

en: Document not found.
cs_CZ: Dokument nebyl nalezen.

en: You do not have permission to view this document.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k zobrazení tohoto dokumentu.

en: You do not have permission to view revisions for this document.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k zobrazení revizí tohoto dokumentu.

en: You do not have permission to view document revisions.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k zobrazení revizí dokumentu.

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: You do not have permission to override the lock on this document.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k přepsání zámku tohoto dokumentu.

en: You have activated the plugin WP Document Revisions
cs_CZ: Aktivovali jste plugin WP Document Revisions

en: You do not have the edit_documents capability possibly due to multiple conficting roles or use of a custom role!
cs_CZ: Nemáte možnost edit_documents, pravděpodobně kvůli více konfliktním rolím nebo použití vlastní role!

en: The Documents menu may not be displayed completely with the "All Documents" and "Add Document" options missing
cs_CZ: Nabídka Dokumenty se nemusí zobrazit úplně, chybí možnosti „Všechny dokumenty“ a „Přidat dokument“.

en: You should first check whether you have multiple roles and that each has edit_documents capability.
cs_CZ: Nejprve byste měli zkontrolovat, zda máte více rolí a zda každá z nich má oprávnění edit_documents.

[ctx: post type general name]
en: Documents
cs_CZ: Dokumenty

[ctx: post type singular name]
en: Document
cs_CZ: Dokument

[ctx: document]
en: Add Document
cs_CZ: Přidat dokument

en: Add New Document
cs_CZ: Přidat nový dokument

en: Edit Document
cs_CZ: Upravit dokument

en: New Document
cs_CZ: Nový dokument

en: View Document
cs_CZ: Zobrazit dokument

en: View Documents
cs_CZ: Zobrazit dokumenty

en: Search Documents
cs_CZ: Hledat v dokumentech

en: No documents found
cs_CZ: Žádné dokumenty nenalezeny

en: No documents found in Trash
cs_CZ: Žádné dokumenty v koši nenalezeny

en: All Documents
cs_CZ: Všechny dokumenty

en: Document Image
cs_CZ: Obrázek dokumentu

en: Set Document Image
cs_CZ: Nastavit obrázek dokumentu

en: Remove Document Image
cs_CZ: Odebrat obrázek dokumentu

en: Use as Document Image
cs_CZ: Použít jako obrázek dokumentu

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
cs_CZ: Stavy ve workflow

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
cs_CZ: Stav ve workflow

en: Search Workflow States
cs_CZ: Hledat ve stavech workflow

en: All Workflow States
cs_CZ: Všechny stavy workflow

en: Parent Workflow State
cs_CZ: Nadřízený stav ve workflow

en: Parent Workflow State:
cs_CZ: Nadřízený stav ve workflow:

en: Edit Workflow State
cs_CZ: Upravit stav workflow

en: Update Workflow State
cs_CZ: Aktualizovat stav workflow

en: Add New Workflow State
cs_CZ: Přidat nový stav workflow

en: New Workflow State Name
cs_CZ: Název nového stavu workflow

en: Workflow States
cs_CZ: Stavy workflow

en: In Progress
cs_CZ: Probíhá

en: Document is in the process of being written
cs_CZ: Dokument se tvoří

en: Initial Draft
cs_CZ: Počáteční návrh

en: Document is being edited and refined
cs_CZ: Dokument se upravuje a přepisuje

en: Under Review
cs_CZ: Probíhá revize

en: Document is pending final review
cs_CZ: Dokument čeká na konečnou kontrolu

en: Final
cs_CZ: Finále

en: Document is in its final form
cs_CZ: Dokument je ve finální formě

note: translators: %s is the download link.
en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
cs_CZ: Dokument zaktualizován. <a href="%s">Stáhnout dokument</a>

en: Custom field updated.
cs_CZ: Volitelné pole zaktualizováno.

en: Custom field deleted.
cs_CZ: Volitelné pole smazáno.

en: Document updated.
cs_CZ: Dokument zaktualizován.

note: translators: %s is the revision ID.
en: Document restored to revision from %s
cs_CZ: Dokument vrácen do verze z %s

note: translators: %s is the download link.
en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
cs_CZ: Dokument publikován. <a href="%s">Stáhnout dokument</a>

en: Document saved.
cs_CZ: Dokument uložen.

note: translators: %s is the download link.
en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
cs_CZ: Dokument odeslán. <a target="_blank" href="%s">Stáhnout dokument</a>

note: translators: %1$s is the date, %2$s is the preview link.
en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
cs_CZ: Dokument naplánován na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Náhled dokumentu</a>

note: translators: %s is the link to download the document.
en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
cs_CZ: Koncept aktualizován. <a target="_blank" href="%s">Stáhnout dokument</a>

en: Revision Summary
cs_CZ: Poznámky k verzi

en: Document
cs_CZ: Dokument

en: Revision Log
cs_CZ: Záznam verzí

en: Workflow State
cs_CZ: Stav ve workflow

en: Owner
cs_CZ: Vlastník

note: translators: %s is the user that holds the document lock.
en: %s has prevented other users from making changes.
cs_CZ: %s zabránil ostatním uživatelům provádět úpravy.

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
cs_CZ: <br />Pokud máte pocit, že je to omyl, můžete <a href="#" id="override_link">vynutit zápis</a>, ale změny v rámci zamčené verze budou ztraceny.

en: Upload New Version
cs_CZ: Nahrát novou verzi

en: Latest Version of the Document
cs_CZ: Poslední verze dokumentu

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

note: translators: %1$s is the post modified date in words, %2$s is the post modified date in time format, %3$s is how long ago the post was modified, %4$s is the author's name.
en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
cs_CZ: Zaregistrováno před <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> uživatelem %4$s

en: Current State
cs_CZ: Aktuální stav

en: Basic Usage
cs_CZ: Základní použití

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, optionally enter a description, and click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
cs_CZ: Tato obrazovka umožňuje uživatelům společně upravovat dokumenty a sledovat historii jejich revizí. Chcete-li začít, zadejte název dokumentu, volitelně zadejte popis, klikněte na <code>Nahrát novou verzi</code> a vyberte soubor z počítače.

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
cs_CZ: Po úspěšném nahrání můžete vložit informaci o verzi do záznamu, přiřadit dokumentu autora a vybrat aktuální stav dokumentu v rámci workflow.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
cs_CZ: Po dokončení klikněte na <code>Aktualizovat</code> pro uložení změn

en: Document Description
cs_CZ: Popis dokumentu

en: The document description provides a short user-oriented summary of the document.
cs_CZ: Popis dokumentu poskytuje krátké shrnutí dokumentu pro uživatele.

en: This can be used with the Document List or Latest Documents blocks or their shortcode or widget equivalents.
cs_CZ: Toto lze použít s bloky Seznam dokumentů nebo Nejnovější dokumenty nebo jejich ekvivalenty ve formě krátkých kódů nebo widgetů.

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
cs_CZ: Záznam verzí je krátký přehled změn v rámci dané verze. Na první pohled poskytuje komplexní přehled historie dokumentu.

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
cs_CZ: Zde si můžete stáhnout a zobrazit předchozí verze dokumentu kliknutím na časové razítko v záznamu verzí. Můžete také obnovit verze kliknutím na tlačítko <code>obnovit</code> vedle verze.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
cs_CZ: Pole Stav ve workflow pomáhá členům týmu zorientovat se, v jakém stádiu se dokument nachází v rámci daného workflow. Pole je nepovinné a může být upraveno nebo rozkliknuto přes <code>Stavy workflow</code> na levé straně.

en: Publishing Documents
cs_CZ: Publikování dokumentů

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení jsou dokumenty k dispozici jen přihlášeným uživatelům. Dokumenty mohou být zpřístupněny veřenosti, přepnutím jejich viditelnost v poli "Viditelnost" v pravém horním rohu. Jakýkoliv dokument označený jako veřejný bude přístupný komukoli s korekní adresou.

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
cs_CZ: Níže je uveden seznam všech dokumentů, ke kterým máte přístup. Klikněte na název dokumentu pro úpravy nebo stažení nejnovější verze.

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
cs_CZ: Chcete-li přidat nový dokument, klepněte na tlačítko <strong>Přidat dokument</strong> na levé straně.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
cs_CZ: Chcete-li zobrazit všechny dokumenty v určitém stavu workflow, klepněte na tlačítko <strong>Stavy workflow</strong> v menu na levé straně.

en: You do not have the upload_files capability!
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro upload_files!

en: You will not be able to upload documents though you may be able change some attributes.
cs_CZ: Nebudete moci nahrávat dokumenty, i když budete moci změnit některé atributy.

en: You will not be able to upload any documents.
cs_CZ: Nebudete moci nahrát žádné dokumenty.

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
cs_CZ: Poznámky k verzím jsou nepovinné poznámky příslušící dané verzi, které umožňují ostatním uživatelům rychle a snadno zjistit, jaké změny jste udělali, aniž by otevírali daný soubor.

en: Modified
cs_CZ: Změněn

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: Summary
cs_CZ: Souhrn

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: RSS Feed
cs_CZ: RSS feed

en: Restoring earlier revisions will also restore that description.<br/>If the current one is wanted, copy it first.
cs_CZ: Obnovením dřívějších revizí se obnoví i daný popis.<br/>Pokud chcete aktuální verzi, nejprve ji zkopírujte.

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
cs_CZ: Momentálně máte tento soubor rezervován. Dokud budete na této stránce, nemůže žádný jiný uživatel tento dokument upravovat.

en: Document Owner
cs_CZ: Vlastník dokumentu

en: All workflow states
cs_CZ: Všechny stavy pracovního postupu

en: All statuses
cs_CZ: Všechny stavy

en: All owners
cs_CZ: Všichni majitelé

en: Currently Editing
cs_CZ: Aktuálně upravováno

en: Document Settings
cs_CZ: Nastavení dokumentu

en: Document Upload Directory
cs_CZ: Složka pro nahrávání dokumentů

en: Document Slug
cs_CZ: Identifikátor dokumentu

en: Document Link Date
cs_CZ: Datum propojení dokumentu

en: Feed Privacy
cs_CZ: Soukromí feedu

en: Secret Feed Key
cs_CZ: Heslo pro feed

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
cs_CZ: Pro zachování ochranz soukromí musíte připojit heslo pro feed pro použití v RSS čtečkách.

en: Generate New Key
cs_CZ: Vygenerovat nové heslo

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author, %3$s is the post status.
en: %1$s ago by %2$s [%3$s]
cs_CZ: Před %1$s od %2$s [%3$s]

en: Document Date in Permalink
cs_CZ: Datum dokumentu v permalinku

en: Document directory does not appear to exist. Please review value.
cs_CZ: Adresář dokumentů zřejmě neexistuje. Zkontrolujte prosím hodnotu.

en: Document directory is not writable. Please check permissions.
cs_CZ: Do adresáře dokumentů nelze zapisovat. Zkontrolujte prosím oprávnění.

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
cs_CZ: Změnila se složka pro nahrávání, ale stávající soubory může být nutné přesunout do nové složky, aby byly i dále dostupné.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
cs_CZ: Identifikátor dokumentu se změnil, ale dříve zveřejněné URL adresy nyní nemusí fungovat.

en: Not authorized
cs_CZ: Nemáte přístup

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp-content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
cs_CZ: Adresář, do kterého se mají ukládat nahrané dokumenty. Výchozí adresář je ve vaší složce <code>wp-content/uploads</code> (nebo v jiné výchozí složce pro nahrávání definované jinde), ale pro větší zabezpečení jej lze přesunout do složky mimo složku <code>htdocs</code> nebo <code>public_html</code>.

note: translators: %site_id% is not interpolated and should not be translated.
en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
cs_CZ: Můžete nep%site_id%<code>zdrojových stránek.

en: example-document-title
cs_CZ: ukázkový-název-dokumentu

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is <code>documents</code>.
cs_CZ: „Slug“, kterým se mají umístit předpony ke všem URL adresám dokumentů (a archivu dokumentů). Výchozí nastavení je <code>dokumenty</code>.

en: Remove the year and month element /yyyy/mm from the document permalink.
cs_CZ: Odeberte z trvalého odkazu dokumentu prvek roku a měsíce /yyyy/mm.

en: By default the document permalink will contain the post year and month.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení bude trvalý odkaz dokumentu obsahovat rok a měsíc zveřejnění.

en: The delivered rewrite rules support both formats.
cs_CZ: Dodaná pravidla přepisování podporují oba formáty.

en: Maximum number of document revisions set to zero using a filter. Check your configuration.
cs_CZ: Maximální počet revizí dokumentu nastaven na nulu pomocí filtru. Zkontrolujte konfiguraci.

en: More revisions exist for this document than is permitted. Making changes will delete data.
cs_CZ: Tento dokument má více revizí, než je povoleno. Provedením změn smažete data.

en: Maximum number of revisions reached for this document. Making changes will delete data.
cs_CZ: Pro tento dokument byl dosažen maximální počet revizí. Provedením změn smažete data.

en: No document file is attached.
cs_CZ: Není připojen žádný soubor s dokumentem.

en: Document is not available.
cs_CZ: Dokument není k dispozici.

en: You are not authorized to access that file.
cs_CZ: Nemáte přístup k tomuto souboru.

en: -revision-
cs_CZ: -verze-

en: Sorry, Output buffer exists with data. Filewriting suppressed.
cs_CZ: Omlouváme se, existuje výstupní vyrovnávací paměť s daty. Zápis do souboru byl potlačen.

en: Sorry, Output has already been written, so your file cannot be downloaded.
cs_CZ: Omlouváme se, výstup již byl zapsán, takže soubor nelze stáhnout.

en: Sorry, this is a private feed.
cs_CZ: Omlouváme se, toto je soukromý feed.

note: translators: %s is the document title.
en: %s - Latest Revision
cs_CZ: %s - Poslední verze

note: translators: %1$s is the document title, %2$d is the revision ID.
en: %1$s - Revision %2$d
cs_CZ: %1$s – Revize %2$d

en: Status
cs_CZ: Postavení

en: Published
cs_CZ: Publikováno

en: Draft
cs_CZ: Návrh

en: Scheduled
cs_CZ: Naplánováno

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Pending Review
cs_CZ: Čeká na kontrolu

en: Trash
cs_CZ: Odpadky

en: Somebody
cs_CZ: Někdo

note: translators: %1$s is the blog name, %2$s is the overriding user, %3$s is the document title.
en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
cs_CZ: %1$s: %2$s si vynutil zápis a zrušil tím uzamčení na %3$s

note: translators: %s is the user's name.
en: Dear %s:
cs_CZ: Drahý %s:

note: translators: %1$s is the overriding user, %2$s is the user's email, %3$s is the document title, %4$s is the document URL.
en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
cs_CZ: %1$s (%2$s), si vynutil zápis na %3$s (%4$s).

en: Any changes you have made will be lost.
cs_CZ: Veškeré změny, které jste provedli, budou ztraceny.

en: revision
cs_CZ: revize

en: ✨ AI suggestion — edit before saving.
cs_CZ: ✨ Návrh od umělé inteligence – před uložením upravte.

en: ✨ AI summary will be available shortly — refresh this page to see it.
cs_CZ: ✨ Souhrn AI bude brzy k dispozici – pro zobrazení obnovte tuto stránku.

en: Dismiss
cs_CZ: Propustit

en: Reviewed ✓
cs_CZ: Zkontrolováno ✓

en: Mark reviewed
cs_CZ: Mark zkontroloval

en: Processed successfully.
cs_CZ: Úspěšně zpracováno.

en: Upload failed.
cs_CZ: Nahrávání se nezdařilo.

en: File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) and press <strong>Update</strong> to save your changes.
cs_CZ: Soubor byl úspěšně nahrán. Přidejte níže shrnutí revize (volitelné) a stisknutím tlačítka <strong>Aktualizovat</strong> uložte změny.

en: New version uploaded. Press Update to save.
cs_CZ: Nahrána nová verze. Stisknutím tlačítka Aktualizovat uložte.

en: Are you sure you want to restore this revision? If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete tuto revizi obnovit? Pokud tak učiníte, historie se neztratí. Tato revize bude zkopírována a stane se nejnovější revizí.

en: An error has occurred, please try reloading the page.
cs_CZ: Došlo k chybě, zkuste načíst stránku znovu.

en: Lost Document Lock
cs_CZ: Zámek zápisu dokumentu odvolán

note: translators: %s is the title of the document.
en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
cs_CZ: Byl vynucen zápis na vzdory vašemu zámku na dokumentu %s. Jakékoli změny budou ztraceny.

note: translators: %d is the number of minutes.
en: %d mins
cs_CZ: %d minuty

note: translators: %d is the number of hours (singular).
en: %d hour
cs_CZ: %d hodina

note: translators: %d is the number of hours (plural).
en: %d hours
cs_CZ: %d hodiny

note: translators: %d is the number of days (singular).
en: %d day
cs_CZ: %d den

note: translators: %d is the number of days (plural).
en: %d days
cs_CZ: %d dny

en: Upload Document
cs_CZ: Nahrát dokument

en: Select Document
cs_CZ: Vyberte dokument

en: Document Id
cs_CZ: ID dokumentu

en: There are no taxonomies defined.
cs_CZ: Nejsou definovány žádné taxonomie.

en: Taxonomy:
cs_CZ: Taxonomie:

en: Block Heading
cs_CZ: Nadpis bloku

en: Display Settings
cs_CZ: Nastavení displeje

en: Number of documents to display
cs_CZ: Počet dokumentů k zobrazení

en: List ordering Field
cs_CZ: Pole pro řazení v seznamu

en: Example fields are post_title, post_date and post_modified.
cs_CZ: Příklady polí jsou post_title, post_date a post_modified.

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: Descending
cs_CZ: Klesající

en: Show Edit link
cs_CZ: Zobrazit odkaz Upravit

en: Show Edit link allows the list to have a link to the Edit function. A choice made here will over-ride the system-configured settings. Links will only appear if the user can edit the document.
cs_CZ: Zobrazit odkaz pro úpravy umožňuje, aby seznam obsahoval odkaz na funkci Upravit. Volba provedená zde přepíše nastavení nakonfigurovaná systémem. Odkazy se zobrazí pouze v případě, že uživatel může dokument upravovat.

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: No Edit link
cs_CZ: Žádný odkaz pro úpravu

en: Edit link
cs_CZ: Upravit odkaz

en: Show featured image?
cs_CZ: Zobrazit doporučený obrázek?

en: Show document description?
cs_CZ: Zobrazit popis dokumentu?

en: Show PDF File indication?
cs_CZ: Zobrazit indikaci PDF souboru?

en: Open documents in new tab?
cs_CZ: Otevřít dokumenty v nové kartě?

en: Setting this on will open the document in a new tab. This should be set on whilst editing the page using this block as clicking on a link whilst editing will force the current page to be left.
cs_CZ: Zapnutím této možnosti se dokument otevře v nové kartě. Toto by mělo být zapnuto při úpravě stránky pomocí tohoto bloku, protože kliknutí na odkaz během úpravy vynutí opuštění aktuální stránky.

en: Free Form Settings
cs_CZ: Nastavení volného formuláře

en: Free-form parameters
cs_CZ: Parametry ve volném tvaru

en: The query parameters can be very extensive. enter any other parameters required here.
cs_CZ: Parametry dotazu mohou být velmi rozsáhlé. Zde zadejte jakékoli další požadované parametry.

en: Latest Documents Settings
cs_CZ: Nastavení nejnovějších dokumentů

en: Latest Documents List Heading
cs_CZ: Nadpis seznamu nejnovějších dokumentů

en: Documents to Display
cs_CZ: Dokumenty k zobrazení

en: Document Statuses to Display
cs_CZ: Stavy dokumentů k zobrazení

en: Publish
cs_CZ: Publikovat

en: Under certain conditons WordPress can generate an image for Page 1 of PDF documents. If created this will be used as the Featured Image.
cs_CZ: Za určitých podmínek může WordPress vygenerovat obrázek pro první stránku PDF dokumentů. Pokud bude vytvořen, bude použit jako doporučený obrázek.

en: Show author name?
cs_CZ: Zobrazit jméno autora?

en: Selection Criteria
cs_CZ: Kritéria výběru

en: Revisions to Display
cs_CZ: Revize k zobrazení

en: Show Revision Summaries?
cs_CZ: Zobrazit souhrny revizí?

en: Open in New Tab?
cs_CZ: Otevřít v nové kartě?

en: just now
cs_CZ: právě teď

en: min ago
cs_CZ: před minutou

en: hour ago
cs_CZ: před hodinou

en: hours ago
cs_CZ: před hodinami

en: day ago
cs_CZ: před dnem

en: days ago
cs_CZ: před několika dny

en: The attached document file could not be found. It may have been deleted.
cs_CZ: Přiložený soubor dokumentu nebyl nalezen. Možná byl smazán.

en: Document selection failed.
cs_CZ: Výběr dokumentu se nezdařil.

en: New version selected. Press Update to save.
cs_CZ: Vybrána nová verze. Stisknutím tlačítka Aktualizovat uložte.

en: Document selected. Press Update to save.
cs_CZ: Dokument je vybrán. Stisknutím tlačítka Aktualizovat jej uložte.

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Attached document
cs_CZ: Přiložený dokument

note: translators: %s is the name of the user who has the document locked
en: %s is currently editing this document.
cs_CZ: %s právě upravuje tento dokument.

en: This document is currently locked.
cs_CZ: Tento dokument je momentálně uzamčen.

en: A brief description of the changes in this version.
cs_CZ: Stručný popis změn v této verzi.

en: No revisions yet.
cs_CZ: Zatím žádné revize.

[ctx: block title]
en: Documents List
cs_CZ: Seznam dokumentů

[ctx: block description]
en: Display a list of documents.
cs_CZ: Zobrazit seznam dokumentů.

[ctx: block title]
en: Latest Documents
cs_CZ: Nejnovější dokumenty

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent documents.
cs_CZ: Zobrazit seznam vašich nejnovějších dokumentů.

[ctx: block title]
en: Document Revisions
cs_CZ: Revize dokumentů

[ctx: block description]
en: Display a list of revisions for your document.
cs_CZ: Zobrazit seznam revizí dokumentu.
