wordpress-document-revisions - en to af_ZA translation catalogue (333 entries)

en:  Taxonomy details in this block have changed.
af_ZA: Taksonomiebesonderhede in hierdie blok het verander.

en:  Taxonomy term does not belong to this taxonomy.
af_ZA: Taksonomieterm behoort nie tot hierdie taksonomie nie.

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is <code>documents</code>.
af_ZA: "'n Nag" waarmee alle URL'e vir dokumente (en die dokumentargief) voorgevoeg moet word. Die verstekwaarde is <code>dokumente</code>.

en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
af_ZA: %1$s (%2$s) het jou slot op die dokument %3$s (%4$s) oorgeskryf.

en: %1$s - Revision %2$d
af_ZA: %1$s - Hersiening %2$d

en: %1$s ago
af_ZA: %1$s gelede

en: %1$s ago by %2$s
af_ZA: %1$s gelede deur %2$s

en: %1$s ago by %2$s [%3$s]
af_ZA: %1$s gelede deur %2$s [%3$s]

en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
af_ZA: %1$s: %2$s het jou slot op %3$s oorgeskryf

en: %d day
af_ZA: %d dag

en: %d days
af_ZA: %d dae

en: %d hour
af_ZA: %d uur

en: %d hours
af_ZA: %d uur

en: %d mins
af_ZA: %d min

en: %s - Latest Revision
af_ZA: %s - Nuutste Hersiening

en: %s has prevented other users from making changes.
af_ZA: %s het ander gebruikers verhoed om veranderinge aan te bring.

en: %s is currently editing this document.
af_ZA: %s is tans besig om hierdie dokument te redigeer.

en: - The %s Team
af_ZA: - Die %s-span

en: -revision-
af_ZA: -hersiening-

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
af_ZA: <br />As jy glo dat dit 'n fout is, kan jy <a href="#" id="override_link">die slot oorskryf</a>, maar hul veranderinge sal verlore gaan.

en: A brief description of the changes in this version.
af_ZA: 'n Kort beskrywing van die veranderinge in hierdie weergawe.

en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
af_ZA: 'n Dokumentbestuur- en weergawebeheer-inprop vir WordPress wat spanne van enige grootte in staat stel om saam lêers te wysig en hul werkvloei te bestuur.

en: Actions
af_ZA: Aksies

en: Add New Document
af_ZA: Voeg Nuwe Dokument By

en: Add New Workflow State
af_ZA: Voeg nuwe werkvloeistatus by

en: All Documents
af_ZA: Alle Dokumente

en: All Workflow States
af_ZA: Alle werkvloeitoestande

en: All owners
af_ZA: Alle eienaars

en: All statuses
af_ZA: Alle statusse

en: All workflow states
af_ZA: Alle werkvloei-toestande

en: An error has occurred, please try reloading the page.
af_ZA: 'n Fout het voorgekom, probeer asseblief om die bladsy te herlaai.

en: Any changes you have made will be lost.
af_ZA: Enige veranderinge wat jy aangebring het, sal verlore gaan.

en: Are you sure you want to restore this revision? If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
af_ZA: Is jy seker jy wil hierdie hersiening herstel? Indien wel, sal geen geskiedenis verlore gaan nie. Hierdie hersiening sal gekopieer word en die mees onlangse hersiening word.

en: As a variant of this last case, you may have set up the plugin so that the document file store is one of your choosing and not the standard Media store.
af_ZA: As 'n variant van hierdie laaste geval, het jy dalk die inprop so opgestel dat die dokumentlêerstoor een van jou keuse is en nie die standaard mediastoor nie.

en: Ascending
af_ZA: Stygend

en: Attached document
af_ZA: Aangehegte dokument

en: Attachment found for document, but not currently linked
af_ZA: Aanhegsel vir dokument gevind, maar tans nie gekoppel nie

en: Attachment recently uploaded for document, but not currently linked to it
af_ZA: Aanhegsel onlangs opgelaai vir dokument, maar tans nie daaraan gekoppel nie

en: Basic Usage
af_ZA: Basiese Gebruik

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
af_ZA: Hieronder is 'n lys van alle dokumente waartoe u toegang het. Klik op die dokumenttitel om die dokument te wysig of die nuutste weergawe af te laai.

en: Block Heading
af_ZA: Blokopskrif

en: By default the document permalink will contain the post year and month.
af_ZA: Standaard sal die dokument se permanente skakel die plasing se jaar en maand bevat.

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
af_ZA: Standaard is opgelaaide dokumente slegs toeganklik vir aangemelde gebruikers. Dokumente kan gepubliseer word, wat hulle toeganklik maak vir die wêreld, deur hul sigbaarheid in die "Publiseer"-blokkie in die regter boonste hoek te wissel. Enige dokument wat as gepubliseer gemerk is, sal toeganklik wees vir enigiemand met die korrekte URL.

en: Check Document Access
af_ZA: Kontroleer dokumenttoegang

en: Check whether the current user can perform a specific action on a document.
af_ZA: Kontroleer of die huidige gebruiker 'n spesifieke aksie op 'n dokument kan uitvoer.

en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
af_ZA: Ingeboek <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> gelede deur %4$s

en: Current State
af_ZA: Huidige toestand

en: Currently Editing
af_ZA: Tans besig met redigering

en: Custom field deleted.
af_ZA: Aangepaste veld is uitgevee.

en: Custom field updated.
af_ZA: Aangepaste veld opgedateer.

en: Dear %s:
af_ZA: Geagte %s:

en: Default
af_ZA: Standaard

en: Descending
af_ZA: Dalend

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp-content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
af_ZA: Gids waarin opgelaaide dokumente gestoor moet word. Die verstekwaarde is in jou <code>wp-content/uploads</code>-vouer (of 'n ander verstek-oplaai-vouer wat elders gedefinieer is), maar dit kan na 'n vouer buite die <code>htdocs</code>- of <code>public_html</code>-vouer geskuif word vir ekstra sekuriteit.

en: Dismiss
af_ZA: Maak toe

en: Display Document Author:
af_ZA: Wys dokument outeur:

en: Display Document Description:
af_ZA: Vertoon dokumentbeskrywing:

en: Display Featured Image:
af_ZA: Wys Uitgeligte Prent:

en: Display PDF File Indication:
af_ZA: Wys PDF-lêer aanduiding:

en: Display Settings
af_ZA: Skerminstellings

en: Do not pre-fill the revision log with AI suggestions
af_ZA: Moenie die hersieningslogboek vooraf met KI-voorstelle invul nie

en: Document
af_ZA: Dokument

en: Document Date in Permalink
af_ZA: Dokumentdatum in Permanente Skakel

en: Document Description
af_ZA: Dokumentbeskrywing

en: Document Id
af_ZA: Dokument-ID

en: Document Image
af_ZA: Dokumentbeeld

en: Document Link Date
af_ZA: Dokument skakel datum

en: Document Owner
af_ZA: Dokumenteienaar

en: Document Settings
af_ZA: Dokumentinstellings

en: Document Slug
af_ZA: Dokument Slug

en: Document Statuses to Display
af_ZA: Dokumentstatusse om te vertoon

en: Document Upload Directory
af_ZA: Dokumentoplaaigids

en: Document attachment does not appear to be md5 encoded
af_ZA: Dokumentaanhangsel blyk nie md5-geënkodeer te wees nie

en: Document attachment exists but related file not found
af_ZA: Dokumentaanhangsel bestaan, maar verwante lêer nie gevind nie

en: Document attachment exists but related file not in document location
af_ZA: Dokumentaanhangsel bestaan, maar verwante lêer is nie in dokumentligging nie

en: Document attachment file exists but is not readable
af_ZA: Dokument-aanhangsellêer bestaan, maar is nie leesbaar nie

en: Document directory does not appear to exist. Please review value.
af_ZA: Dokumentgids blyk nie te bestaan nie. Hersien asseblief die waarde.

en: Document directory is not writable. Please check permissions.
af_ZA: Dokumentgids is nie skryfbaar nie. Kontroleer asseblief toestemmings.

en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
af_ZA: Dokumentkonsep opgedateer. <a target="_blank" href="%s">Laai dokument af</a>

en: Document is being edited and refined
af_ZA: Dokument word geredigeer en verfyn

en: Document is in its final form
af_ZA: Dokument is in sy finale vorm

en: Document is in the process of being written
af_ZA: Dokument word tans geskryf

en: Document is not available.
af_ZA: Dokument is nie beskikbaar nie.

en: Document is pending final review
af_ZA: Dokument is hangende finale hersiening

en: Document links to an invalid attachment record
af_ZA: Dokument skakel na 'n ongeldige aanhangselrekord

en: Document links to invalid attachment. An attachment exists and can replace link
af_ZA: Dokument skakel na ongeldige aanhangsel. 'n Aanhangsel bestaan en kan skakel vervang.

en: Document not found.
af_ZA: Dokument nie gevind nie.

en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
af_ZA: Dokument gepubliseer. <a href="%s">Laai dokument af</a>

en: Document restored to revision from %s
af_ZA: Dokument herstel na hersiening vanaf %s

en: Document saved.
af_ZA: Dokument gestoor.

en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
af_ZA: Dokument geskeduleer vir: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Voorskou van dokument</a>

en: Document selected. Press Update to save.
af_ZA: Dokument gekies. Druk Opdateer om te stoor.

en: Document selection failed.
af_ZA: Dokumentkeuse het misluk.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
af_ZA: Dokument-slug verander, maar sommige voorheen gepubliseerde URL'e is dalk nou gebreek.

en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
af_ZA: Dokument ingedien. <a target="_blank" href="%s">Laai dokument af</a>

en: Document updated.
af_ZA: Dokument opgedateer.

en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
af_ZA: Dokument opgedateer. <a href="%s">Laai dokument af</a>

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
af_ZA: Dokumentoplaaigids is verander, maar bestaande oplaaie moet dalk na die nuwe vouer geskuif word om te verseker dat hulle toeganklik bly.

en: Documents
af_ZA: Dokumente

en: Documents to Display
af_ZA: Dokumente om te vertoon

en: Download
af_ZA: Laai af

en: Draft
af_ZA: Konsep

en: Edit
af_ZA: Wysig

en: Edit Document
af_ZA: Wysig Dokument

en: Edit Workflow State
af_ZA: Wysig Werkvloeistatus

en: Edit link
af_ZA: Wysig skakel

en: Error
af_ZA: Fout

en: Errors
af_ZA: Foute

en: Example fields are post_title, post_date and post_modified.
af_ZA: Voorbeeldvelde is post_title, post_date en post_modified.

en: Feed Privacy
af_ZA: Voerprivaatheid

en: File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) and press <strong>Update</strong> to save your changes.
af_ZA: Lêer suksesvol opgelaai. Voeg 'n hersieningsopsomming hieronder by (opsioneel) en druk <strong>Opdateer</strong> om jou veranderinge te stoor.

en: Final
af_ZA: Finale

en: Fix
af_ZA: Herstel

en: Free Form Settings
af_ZA: Vrye Vorm Instellings

en: Free-form parameters
af_ZA: Vrye vorm parameters

en: Generate New Key
af_ZA: Genereer Nuwe Sleutel

en: Get Document Info
af_ZA: Kry dokumentinligting

en: Get Document Revisions
af_ZA: Kry dokumenthersienings

en: However if there are any attachments attached to the document then we can display the latest one.
af_ZA: As daar egter enige aanhangsels aan die dokument is, kan ons die nuutste een vertoon.

en: If found there it will offer you a fix which is to move the file from the Media store to the document store.
af_ZA: Indien dit daar gevind word, sal dit jou 'n oplossing bied, naamlik om die lêer van die mediawinkel na die dokumentwinkel te skuif.

en: If this is missing or points to a non-existant one then the document cannot be viewed.
af_ZA: Indien dit ontbreek of na 'n nie-bestaande een wys, kan die dokument nie besigtig word nie.

en: If you have an error reported here, then you will get an "Error 404 - Document Not Found" (or equivalent) message on trying to view the document.
af_ZA: As jy 'n fout hier aangemeld het, sal jy 'n "Fout 404 - Dokument nie gevind nie" (of ekwivalent) boodskap kry wanneer jy probeer om die dokument te bekyk.

en: In Progress
af_ZA: Aan die gang

en: In this very specific case, when it has been unable to find the file in the document store, it will look for it in the Media store.
af_ZA: In hierdie baie spesifieke geval, wanneer dit nie die lêer in die dokumentstoor kon vind nie, sal dit daarna in die Mediastoor soek.

en: Inconsistent data sent to Interface
af_ZA: Inkonsekwente data gestuur na Interface

en: Initial Draft
af_ZA: Aanvanklike Konsep

en: Insufficient permission to mark this summary reviewed.
af_ZA: Onvoldoende toestemming om hierdie opsomming as hersien te merk.

en: Insufficient permission to read this document revision diff.
af_ZA: Onvoldoende toestemming om hierdie dokument se hersieningsverskil te lees.

en: Insufficient permission to read this document.
af_ZA: Onvoldoende toestemming om hierdie dokument te lees.

en: Internal structure
af_ZA: Interne struktuur

en: Invalid Document Internal Structures
af_ZA: Ongeldige Dokument Interne Strukture

en: It is a design feature of this plugin that you should only be able to access a document if you go via WordPress itself.
af_ZA: Dit is 'n ontwerpkenmerk van hierdie inprop dat jy slegs toegang tot 'n dokument moet hê as jy via WordPress self gaan.

en: It is recommended not to change it, but can be changed to a valid value.
af_ZA: Dit word aanbeveel om dit nie te verander nie, maar dit kan na 'n geldige waarde verander word.

en: It will review all documents that you are able to edit.
af_ZA: Dit sal alle dokumente wat jy kan wysig, hersien.

en: Latest Documents List Heading
af_ZA: Opskrif van die nuutste dokumentelys

en: Latest Documents Settings
af_ZA: Instellings vir die nuutste dokumente

en: Latest Version of the Document
af_ZA: Nuutste weergawe van die dokument

en: List ordering Field
af_ZA: Lysvolgordeveld

en: Lost Document Lock
af_ZA: Verlore Dokumentslot

en: Mark reviewed
af_ZA: Merk hersien

en: Maximum number of document revisions set to zero using a filter. Check your configuration.
af_ZA: Maksimum aantal dokumenthersienings is met behulp van 'n filter op nul gestel. Kontroleer jou konfigurasie.

en: Maximum number of revisions reached for this document. Making changes will delete data.
af_ZA: Maksimum aantal hersienings is vir hierdie dokument bereik. Veranderinge sal data uitvee.

en: Message
af_ZA: Boodskap

en: Modified
af_ZA: Gewysig

en: More revisions exist for this document than is permitted. Making changes will delete data.
af_ZA: Daar is meer hersienings vir hierdie dokument as wat toegelaat word. Veranderinge sal data uitvee.

en: New Document
af_ZA: Nuwe Dokument

en: New Workflow State Name
af_ZA: Nuwe Werkvloei Staat Naam

en: New version selected. Press Update to save.
af_ZA: Nuwe weergawe gekies. Druk Opdateer om te stoor.

en: New version uploaded. Press Update to save.
af_ZA: Nuwe weergawe opgelaai. Druk Opdateer om te stoor.

en: No Edit link
af_ZA: Geen wysigingskakel nie

en: No document file is attached.
af_ZA: Geen dokumentlêer is aangeheg nie.

en: No documents found
af_ZA: Geen dokumente gevind nie

en: No documents found in Trash
af_ZA: Geen dokumente in die asblik gevind nie

en: No invalid documents found.
af_ZA: Geen ongeldige dokumente gevind nie.

en: No invalid internal linkages found.
af_ZA: Geen ongeldige interne skakels gevind nie.

en: No invalid permalinks found.
af_ZA: Geen ongeldige permanente skakels gevind nie.

en: No revisions yet.
af_ZA: Geen hersienings nog nie.

en: No selection
af_ZA: Geen seleksie nie

en: No summary has been generated for this revision yet.
af_ZA: Geen opsomming is nog vir hierdie hersiening gegenereer nie.

en: No thumbnail available.
af_ZA: Geen miniatuurbeeld beskikbaar nie.

en: Not authorized
af_ZA: Nie gemagtig nie

en: Number of Posts:
af_ZA: Aantal plasings:

en: Number of documents to display
af_ZA: Aantal dokumente om te vertoon

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
af_ZA: Sodra dit suksesvol opgelaai is, kan jy 'n hersieningslogboodskap invoer, die dokument 'n outeur toewys en die huidige werkvloeistatus beskryf.

en: Open documents in new tab:
af_ZA: Maak dokumente oop in 'n nuwe oortjie:

en: Open documents in new tab?
af_ZA: Maak dokumente in nuwe oortjie oop?

en: Open in New Tab?
af_ZA: Maak oop in Nuwe Oortjie?

en: Override Document Lock
af_ZA: Oorskryf Dokumentslot

en: Override another user's lock on a document to allow editing.
af_ZA: Ignoreer 'n ander gebruiker se slot op 'n dokument om redigering toe te laat.

en: Overview
af_ZA: Oorsig

en: Owner
af_ZA: Eienaar

en: Parent Workflow State
af_ZA: Ouerwerkvloei-status

en: Parent Workflow State:
af_ZA: Ouerwerkvloeistatus:

en: Pending Review
af_ZA: Hangende hersiening

en: Permalink / guid
af_ZA: Permanente skakel / gids

en: Posts to Show:
af_ZA: Plasings om te wys:

en: Private
af_ZA: Privaat

en: Processed successfully.
af_ZA: Suksesvol verwerk.

en: Publish
af_ZA: Publiseer

en: Published
af_ZA: Gepubliseer

en: Publishing Documents
af_ZA: Publikasie van dokumente

en: RSS Feed
af_ZA: RSS-voer

en: Recently Revised Documents
af_ZA: Onlangs Hersiene Dokumente

en: Remove Document Image
af_ZA: Verwyder dokumentbeeld

en: Remove the year and month element /yyyy/mm from the document permalink.
af_ZA: Verwyder die jaar- en maand-element /yyyy/mm van die dokument se permanente skakel.

en: Restore
af_ZA: Herstel

en: Restoring earlier revisions will also restore that description.<br/>If the current one is wanted, copy it first.
af_ZA: Die herstel van vorige hersienings sal ook daardie beskrywing herstel.<br/>Indien die huidige een verlang word, kopieer dit eers.

en: Retrieve metadata for a document including file type, revision count, and lock status.
af_ZA: Kry metadata vir 'n dokument, insluitend lêertipe, hersieningtelling en sluitstatus.

en: Retrieve the revision history of a document.
af_ZA: Kry die hersieningsgeskiedenis van 'n dokument op.

en: Reviewed ✓
af_ZA: Hersien ✓

en: Revision Log
af_ZA: Hersieningslogboek

en: Revision Summary
af_ZA: Hersieningsopsomming

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
af_ZA: Hersieningsopsommings is opsionele notas om saam met hierdie hersiening te stoor wat ander gebruikers toelaat om vinnig en maklik te sien watter veranderinge jy aangebring het sonder om die werklike lêer oop te maak.

en: Revisions to Display
af_ZA: Hersienings om te vertoon

en: Scheduled
af_ZA: Geskeduleer

en: Search Documents
af_ZA: Soek Dokumente

en: Search Workflow States
af_ZA: Soek Werkvloei State

en: Secret Feed Key
af_ZA: Geheime Voersleutel

en: See the Help pulldown for detailed Help information
af_ZA: Sien die Hulp-aftreklys vir meer inligting oor hulp

en: Select
af_ZA: Kies

en: Select Document
af_ZA: Kies Dokument

en: Selection Criteria
af_ZA: Seleksiekriteria

en: Set Document Image
af_ZA: Stel dokumentbeeld

en: Setting this on will open the document in a new tab. This should be set on whilst editing the page using this block as clicking on a link whilst editing will force the current page to be left.
af_ZA: As jy dit aanskakel, sal die dokument in 'n nuwe oortjie oopmaak. Dit moet aangeskakel wees terwyl jy die bladsy met hierdie blok wysig, aangesien dit sal dwing om die huidige bladsy te verlaat as jy op 'n skakel klik terwyl jy wysig.

en: Show Edit link
af_ZA: Wys Wysig skakel

en: Show Edit link allows the list to have a link to the Edit function. A choice made here will over-ride the system-configured settings. Links will only appear if the user can edit the document.
af_ZA: Wys Wysig skakel laat die lys toe om 'n skakel na die Wysig funksie te hê. 'n Keuse wat hier gemaak word, sal die stelsel-gekonfigureerde instellings oorskryf. Skakels sal slegs verskyn as die gebruiker die dokument kan wysig.

en: Show PDF File indication?
af_ZA: Wys PDF-lêer aanduiding?

en: Show Revision Summaries?
af_ZA: Wys hersieningsopsommings?

en: Show author name?
af_ZA: Wys outeur se naam?

en: Show document description?
af_ZA: Wys dokumentbeskrywing?

en: Show featured image?
af_ZA: Wys uitgeligte prent?

en: Skip text extraction for this document
af_ZA: Slaan teksonttrekking vir hierdie dokument oor

en: So to deliver this the plugin changes the file name to an md5-encoded file name and then hides it from you when using the application.
af_ZA: Om dit te lewer, verander die inprop die lêernaam na 'n md5-geënkodeerde lêernaam en versteek dit dan vir jou wanneer jy die toepassing gebruik.

en: Some of these can be fixed using data from within the system - and a button is available to fix the issue, but others cannot.
af_ZA: Sommige hiervan kan reggestel word deur data van binne die stelsel te gebruik - en 'n knoppie is beskikbaar om die probleem op te los, maar ander nie.

en: Somebody
af_ZA: Iemand

en: Sorry, Output buffer exists with data. Filewriting suppressed.
af_ZA: Jammer, uitvoerbuffer bestaan met data. Lêerskryf onderdruk.

en: Sorry, Output has already been written, so your file cannot be downloaded.
af_ZA: Jammer, die uitvoer is reeds geskryf, so jou lêer kan nie afgelaai word nie.

en: Sorry, invalid REST call
af_ZA: Jammer, ongeldige REST-oproep

en: Sorry, this is a private feed.
af_ZA: Jammer, hierdie is 'n privaat stroom.

en: Sorry, you are not allowed to edit documents.
af_ZA: Jammer, jy mag nie dokumente wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to read documents.
af_ZA: Jammer, jy mag nie dokumente lees nie.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions.
af_ZA: Jammer, jy mag nie hersienings sien nie.

en: Sorry, you are not allowed to view this revision.
af_ZA: Jammer, jy mag nie hierdie hersiening sien nie.

en: Sorry, you are only allowed to use GET method
af_ZA: Jammer, jy mag slegs die GET-metode gebruik

en: Summary
af_ZA: Opsomming

en: Taxonomy:
af_ZA: Taksonomie:

en: Text Extraction & AI
af_ZA: Teksonttrekking en KI

en: The Documents menu may not be displayed completely with the "All Documents" and "Add Document" options missing
af_ZA: Die Dokumente-kieslys word moontlik nie volledig vertoon met die opsies "Alle Dokumente" en "Voeg Dokument By" wat ontbreek nie.

en: The action to check: read, edit, delete, or publish.
af_ZA: Die aksie om te kontroleer: lees, wysig, verwyder of publiseer.

en: The attached document file could not be found. It may have been deleted.
af_ZA: Die aangehegte dokumentlêer kon nie gevind word nie. Dit is moontlik verwyder.

en: The delivered rewrite rules support both formats.
af_ZA: Die gelewerde herskryfreëls ondersteun beide formate.

en: The document contains additional document files that are inaccessible. They should be deleted to reduce storage.
af_ZA: Die dokument bevat bykomende dokumentlêers wat ontoeganklik is. Hulle moet uitgevee word om stoorplek te verminder.

en: The document description provides a short user-oriented summary of the document.
af_ZA: Die dokumentbeskrywing bied 'n kort gebruikersgerigte opsomming van die dokument.

en: The document post ID to check access for.
af_ZA: Die dokumentplasing-ID om toegang voor na te gaan.

en: The document post ID to unlock.
af_ZA: Die dokumentplasing-ID om te ontsluit.

en: The document post ID.
af_ZA: Die dokumentplasing-ID.

en: The fix is therefore to md5-encode the file name.
af_ZA: Die oplossing is dus om die lêernaam met md5 te enkodeer.

en: The guid does not contain the correct date.
af_ZA: Die gids bevat nie die korrekte datum nie.

en: The guid does not contain the document name.
af_ZA: Die gids bevat nie die dokumentnaam nie.

en: The guid does not contain the site URL.
af_ZA: Die gids bevat nie die webwerf-URL nie.

en: The guid does not reflect the complete document permalink.
af_ZA: Die gids weerspieël nie die volledige dokument se permanente skakel nie.

en: The guid field is meant to be the unique access path.
af_ZA: Die guid-veld is bedoel om die unieke toegangspad te wees.

en: The guid is not the expected "ugly" permalink
af_ZA: Die gids is nie die verwagte "lelike" permanente skakel nie.

en: The identifier of the latest attachment (i.e. the current document) is held in the post content field.
af_ZA: Die identifiseerder van die nuutste aanhangsel (d.w.s. die huidige dokument) word in die plasinginhoudveld gehou.

en: The nature of the web technology used to deliver WordPress means that if you know the name of the file held on the server then you can access the file directly
af_ZA: Die aard van die webtegnologie wat gebruik word om WordPress te lewer, beteken dat as jy die naam van die lêer wat op die bediener gehou word, ken, jy direk toegang tot die lêer kan kry.

en: The query parameters can be very extensive. enter any other parameters required here.
af_ZA: Die navraagparameters kan baie uitgebreid wees. Voer enige ander parameters hier in.

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
af_ZA: Die hersieningslogboek verskaf 'n kort opsomming van die veranderinge wat in 'n spesifieke hersiening weerspieël word. Dit word wyd gebruik in die oopbrongemeenskap en bied 'n omvattende geskiedenis van die dokument in 'n oogopslag.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
af_ZA: Die veld vir werkvloeistatus kan gebruik word om spanlede te help verstaan in watter stadium 'n dokument binne 'n spesifieke organisasie se werkvloei is. Die veld is opsioneel en kan aangepas of nagevra word deur op <code>Werkvloeistatusse</code> aan die linkerkant te klik.

en: There are no taxonomies defined.
af_ZA: Daar is geen taksonomieë gedefinieer nie.

en: There is an identifier in the document but either there is no attachment or it does not relate to this document.
af_ZA: Daar is 'n identifiseerder in die dokument, maar daar is óf geen aanhangsel nie, óf dit hou nie verband met hierdie dokument nie.

en: There is an identifier that links to a document attachment but there is no underlying file.
af_ZA: Daar is 'n identifiseerder wat na 'n dokumentaanhangsel skakel, maar daar is geen onderliggende lêer nie.

en: There is no attachment associated with the document.
af_ZA: Daar is geen aanhangsel wat met die dokument geassosieer word nie.

en: There is no attachment record held for document
af_ZA: Daar is geen aanhangselrekord vir die dokument nie

en: These are issues that stop you displaying your document on the front end. Problems include:
af_ZA: Dit is probleme wat verhoed dat jy jou dokument op die voorkant vertoon. Probleme sluit in:

en: They can be displayed or hidden as wished by checking the options:
af_ZA: Hulle kan na wense vertoon of versteek word deur die opsies te merk:

en: This can be used with the Document List or Latest Documents blocks or their shortcode or widget equivalents.
af_ZA: Dit kan gebruik word met die Dokumentlys- of Nuutste Dokumente-blokke of hul kortkode- of widget-ekwivalente.

en: This document is currently locked.
af_ZA: Hierdie dokument is tans gesluit.

en: This is done by updating the document record so that the content contains the attachment identifier.
af_ZA: Dit word gedoen deur die dokumentrekord op te dateer sodat die inhoud die aanhangselidentifiseerder bevat.

en: This is not a valid document.
af_ZA: Dit is nie 'n geldige dokument nie.

en: This resolution process will, of course, also address unfixed, but fixable, issues as well.
af_ZA: Hierdie oplossingsproses sal natuurlik ook onopgeloste, maar regstelbare, probleme aanspreek.

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, optionally enter a description, and click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
af_ZA: Hierdie skerm laat gebruikers toe om dokumente saam te wysig en hul hersieningsgeskiedenis na te spoor. Om te begin, voer 'n titel vir die dokument in, voer opsioneel 'n beskrywing in, en klik <code>Laai Nuwe Weergawe Op</code> en kies die lêer vanaf jou rekenaar.

en: This tool allows you to find errors in the internal structure of documents.
af_ZA: Hierdie hulpmiddel laat jou toe om foute in die interne struktuur van dokumente te vind.

en: This version does not address revision data.
af_ZA: Hierdie weergawe spreek nie hersieningsdata aan nie.

en: Title
af_ZA: Titel

en: Title:
af_ZA: Titel:

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
af_ZA: Om 'n nuwe dokument by te voeg, klik <strong>Voeg dokument by</strong> aan die linkerkant.

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
af_ZA: Om jou privaatheid te beskerm, moet jy 'n sleutel by feeds voeg vir gebruik in feedlesers.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
af_ZA: Om alle dokumente in 'n spesifieke werkvloeistatus te sien, klik <strong>Werkvloeistatusse</strong> in die kieslys aan die linkerkant.

en: Trash
af_ZA: Asblik

en: Two types of issues can be identified - Errors and Warnings.
af_ZA: Twee tipes probleme kan geïdentifiseer word - Foute en Waarskuwings.

en: Type
af_ZA: Tipe

en: Under Review
af_ZA: Onder hersiening

en: Under certain conditons WordPress can generate an image for Page 1 of PDF documents. If created this will be used as the Featured Image.
af_ZA: Onder sekere omstandighede kan WordPress 'n beeld genereer vir Bladsy 1 van PDF-dokumente. Indien dit geskep word, sal dit as die Uitgeligte Beeld gebruik word.

en: Unknown
af_ZA: Onbekend

en: Update Workflow State
af_ZA: Werkvloeistatus opdateer

en: Upload Document
af_ZA: Laai dokument op

en: Upload New Version
af_ZA: Laai Nuwe Weergawe Op

en: Upload failed.
af_ZA: Oplaai het misluk.

en: Use as Document Image
af_ZA: Gebruik as dokumentbeeld

en: User
af_ZA: Gebruiker

en: Validate Structure
af_ZA: Valideer Struktuur

en: View Document
af_ZA: Bekyk Dokument

en: View Documents
af_ZA: Bekyk Dokumente

en: WP Document Revisions
af_ZA: WP Dokument Hersienings

en: Warning
af_ZA: Waarskuwing

en: Warnings
af_ZA: Waarskuwings

en: When checked, AI-generated revision summaries will not be inserted into the revision log field when a new file is uploaded. Extraction (and summary generation, if enabled) still run — only the editor pre-fill is suppressed.
af_ZA: Wanneer dit gemerk is, sal KI-gegenereerde hersieningsopsommings nie in die hersieningslogveld ingevoeg word wanneer 'n nuwe lêer opgelaai word nie. Onttrekking (en opsommingsgenerering, indien geaktiveer) loop steeds — slegs die redigeerder se voorafinvul word onderdruk.

en: When checked, plain text will not be extracted from uploaded files for this document, and any previously extracted text will be cleared. Useful for sensitive documents whose contents should not be cached for search, AI summaries, or other text-based features.
af_ZA: Wanneer dit gemerk is, sal gewone teks nie uit opgelaaide lêers vir hierdie dokument onttrek word nie, en enige voorheen onttrekte teks sal uitgevee word. Nuttig vir sensitiewe dokumente waarvan die inhoud nie vir soektog, KI-opsommings of ander teksgebaseerde funksies gekas moet word nie.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
af_ZA: Wanneer jy klaar is, klik eenvoudig op <code>Opdateer</code> om jou veranderinge te stoor

en: When they cannot be fixed, the resolution is normally either to delete the document or to load a new version of the document.
af_ZA: Wanneer hulle nie reggestel kan word nie, is die oplossing gewoonlik om die dokument te verwyder of om 'n nuwe weergawe van die dokument te laai.

en: Whether the user can perform the action.
af_ZA: Of die gebruiker die aksie kan uitvoer.

en: Workflow State
af_ZA: Werkvloeistatus

en: Workflow States
af_ZA: Werkvloeitoestande

en: Yes
af_ZA: Ja

en: You are not authorized to access that file.
af_ZA: Jy is nie gemagtig om toegang tot daardie lêer te verkry nie.

en: You are not authorized to read this data
af_ZA: Jy is nie gemagtig om hierdie data te lees nie

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
af_ZA: Jy kan vorige weergawes van die dokument aflaai en bekyk deur op die tydstempel in die hersieningslogboek te klik. Jy kan ook hersienings herstel deur op die <code>herstel</code>-knoppie langs die hersiening te klik.

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
af_ZA: Jy het tans hierdie lêer uitgeboek. Geen ander gebruiker kan hierdie dokument wysig solank jy op hierdie bladsy bly nie.

en: You do not have permission to override the lock on this document.
af_ZA: Jy het nie toestemming om die slot op hierdie dokument te ignoreer nie.

en: You do not have permission to view document revisions.
af_ZA: Jy het nie toestemming om dokumenthersienings te bekyk nie.

en: You do not have permission to view revisions for this document.
af_ZA: Jy het nie toestemming om hersienings vir hierdie dokument te sien nie.

en: You do not have permission to view this document.
af_ZA: Jy het nie toestemming om hierdie dokument te bekyk nie.

en: You do not have the edit_documents capability possibly due to multiple conficting roles or use of a custom role!
af_ZA: Jy het nie die edit_documents-vermoë nie, moontlik as gevolg van veelvuldige botsende rolle of die gebruik van 'n persoonlike rol!

en: You do not have the upload_files capability!
af_ZA: Jy het nie die upload_files-vermoë nie!

en: You have activated the plugin WP Document Revisions
af_ZA: Jy het die inprop WP Document Revisions geaktiveer

en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
af_ZA: Jy kan opsioneel die string <code>%site_id%</code> in die pad insluit om lêers volgens webwerf te skei.

en: You should first check whether you have multiple roles and that each has edit_documents capability.
af_ZA: Jy moet eers kyk of jy verskeie rolle het en dat elkeen die edit_documents-vermoë het.

en: You will not be able to upload any documents.
af_ZA: Jy sal geen dokumente kan oplaai nie.

en: You will not be able to upload documents though you may be able change some attributes.
af_ZA: Jy sal nie dokumente kan oplaai nie, alhoewel jy dalk sommige eienskappe kan verander.

en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
af_ZA: Jou slot op die dokument %s is oorgeskryf. Enige veranderinge sal verlore gaan.

en: [Modified Date: Document - %1$s, Attachment - %2$s]
af_ZA: [Gewysigde Datum: Dokument - %1$s, Aanhegsel - %2$s]

en: ago by
af_ZA: gelede deur

[ctx: block description]
en: Display a list of documents.
af_ZA: Wys 'n lys van dokumente.

[ctx: block description]
en: Display a list of revisions for your document.
af_ZA: Wys 'n lys van hersienings vir jou dokument.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent documents.
af_ZA: Wys 'n lys van jou mees onlangse dokumente.

[ctx: block title]
en: Document Revisions
af_ZA: Dokumenthersienings

[ctx: block title]
en: Documents List
af_ZA: Dokumentelys

[ctx: block title]
en: Latest Documents
af_ZA: Nuutste Dokumente

en: day ago
af_ZA: dag gelede

en: days ago
af_ZA: dae gelede

[ctx: document]
en: Add Document
af_ZA: Voeg dokument by

en: example-document-title
af_ZA: voorbeeld-dokument-titel

en: hour ago
af_ZA: uur gelede

en: hours ago
af_ZA: ure gelede

en: just now
af_ZA: nou net

en: min ago
af_ZA: min gelede

[ctx: post type general name]
en: Documents
af_ZA: Dokumente

[ctx: post type singular name]
en: Document
af_ZA: Dokument

en: revision
af_ZA: hersiening

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
af_ZA: Werkvloeitoestande

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
af_ZA: Werkvloeistatus

en: ✨ AI suggestion — edit before saving.
af_ZA: ✨ KI-voorstel — wysig voor stoor.

en: ✨ AI summary will be available shortly — refresh this page to see it.
af_ZA: ✨ KI-opsomming sal binnekort beskikbaar wees — verfris hierdie bladsy om dit te sien.
