wp-dark-mode - en to pl translation catalogue (766 entries)

en: Upgrade now
pl: Uaktualnij teraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: WP Dark Mode Settings
pl: Ustawienia WP Dark Mode

en: WP Dark Mode
pl: Tryb Ciemny WP

en: Get Started
pl: Zacznij

en: Social Share
pl: UdostÄ™pnianie spoÅ‚ecznoÅ›ciowe

en: Recommended Plugins
pl: Polecane wtyczki

en: Recommended <br /> Plugins
pl: Polecane <br /> Wtyczki

en: Upgrade Now
pl: Uaktualnij teraz

en: No settings found.
pl: Nie znaleziono ustawieÅ„.

en: Settings saved successfully.
pl: Ustawienia zapisane pomyÅ›lnie.

en: Reset not confirmed.
pl: Reset nie zostaÅ‚ potwierdzony.

en: Settings reset successfully.
pl: Ustawienia zostaÅ‚y pomyÅ›lnie zresetowane.

en: No notice found.
pl: Nie znaleziono Å¼adnych powiadomieÅ„.

en: Try out our recommended plugins
pl: WyprÃ³buj nasze polecane wtyczki

en: Hide From Menu
pl: Ukryj w menu

en: By %s
pl: Przez %s

en: Install Now
pl: Zainstaluj teraz

en: Update Now
pl: Zaktualizuj teraz

en: Activate
pl: Aktywuj

en: More information about %s
pl: WiÄ™cej informacji o %s

en: More Details
pl: WiÄ™cej szczegÃ³Å‚Ã³w

en: This plugin doesn&#8217;t work with your versions of WordPress and PHP.
pl: Ta wtyczka nie dziaÅ‚a z TwojÄ… wersjÄ… WordPressa i PHP.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of WordPress.
pl: Ta wtyczka nie dziaÅ‚a z TwojÄ… wersjÄ… WordPressa.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of PHP.
pl: Ta wtyczka nie dziaÅ‚a z TwojÄ… wersjÄ… PHP.

en: Last Updated:
pl: Ostatnia aktualizacja:

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s Active Installations
pl: %s aktywnych instalacji

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: If you hide the recommended plugins page from your menu, it won't appear there again. Are you sure you'd like to do it?
pl: JeÅ›li ukryjesz stronÄ™ polecanych wtyczek w menu, nie pojawi siÄ™ ona tam ponownie. Czy na pewno chcesz to zrobiÄ‡?

en: Enabling dark mode on your website is easy and simple. <a href="">Learn how to get started with WP Dark Mode within minutes.</a>
pl: WÅ‚Ä…czenie trybu ciemnego na stronie jest Å‚atwe i proste. <a href="">Dowiedz siÄ™, jak zaczÄ…Ä‡ korzystaÄ‡ z WP Dark Mode w kilka minut.</a>

en: To purchase and activate WP Dark Mode Ultimate, please visit our <a href="http://wppool.dev/wp-dark-mode-pricing/" target="_blank">pricing page</a>.
pl: Aby kupiÄ‡ i aktywowaÄ‡ WP Dark Mode Ultimate, odwiedÅº naszÄ… <a href="http://wppool.dev/wp-dark-mode-pricing/" target="_blank">stronÄ™ z cennikiem</a>.

en: Yes, WP Dark Mode is compatible with major page builders, including Gutenberg and Elementor. You can place the dark mode switch button on any page or post using these builders.
pl: Tak, WP Dark Mode jest kompatybilny z gÅ‚Ã³wnymi kreatorami stron, w tym Gutenberg i Elementor. MoÅ¼esz umieÅ›ciÄ‡ przycisk przeÅ‚Ä…czania trybu ciemnego na dowolnej stronie lub wpisie za pomocÄ… tych kreatorÃ³w.

en: Yes, WP Dark Mode has been tested and works seamlessly across modern browsers such as Safari, Chrome, Firefox, Edge, Opera, Brave, and more.
pl: Tak, WP Dark Mode zostaÅ‚ przetestowany i dziaÅ‚a bezproblemowo we wszystkich nowoczesnych przeglÄ…darkach, takich jak Safari, Chrome, Firefox, Edge, Opera, Brave i inne.

en: Go to WP Dark Mode > Settings > Customization > Image Settings and upload/select the image you want to use for dark mode.
pl: PrzejdÅº do WP Dark Mode > Ustawienia > Personalizacja > Ustawienia obrazÃ³w i przeÅ›lij/wybierz obraz, ktÃ³rego chcesz uÅ¼ywaÄ‡ w trybie ciemnym.

en: WP Dark Mode allows you to exclude specific elements or pages from being affected by dark mode using CSS selectors. Go to WP Dark Mode > Settings > Advanced > Exclude Settings > HTML Elements and add the CSS selectors for the elements you want to exclude.
pl: WP Dark Mode pozwala wykluczyÄ‡ okreÅ›lone elementy lub strony z trybu ciemnego za pomocÄ… selektorÃ³w CSS. PrzejdÅº do WP Dark Mode > Ustawienia > Zaawansowane > Ustawienia wykluczeÅ„ > Elementy HTML i dodaj selektory CSS dla elementÃ³w, ktÃ³re chcesz wykluczyÄ‡.

en: For refunds on the premium plan, please contact our <a href="http://wppool.dev/contact" rel="nofollow" target="_blank">customer support team</a> directly. The procedure will be based on the terms of service in effect at the time of purchase.
pl: W sprawie zwrotÃ³w kosztÃ³w planu premium skontaktuj siÄ™ bezpoÅ›rednio z naszym <a href="http://wppool.dev/contact" rel="nofollow" target="_blank">zespoÅ‚em wsparcia klienta</a>. Procedura zostanie przeprowadzona zgodnie z warunkami Å›wiadczenia usÅ‚ug obowiÄ…zujÄ…cymi w momencie zakupu.

en: Accessibility
pl: DostÄ™pnoÅ›Ä‡

en: Make your website more accessible for people with disabilities.
pl: Spraw, aby Twoja witryna byÅ‚a bardziej dostÄ™pna dla osÃ³b niepeÅ‚nosprawnych.

en: Accessibility Switches
pl: PrzeÅ‚Ä…czniki dostÄ™pnoÅ›ci

en: Please active WooCommerce to use this feature.
pl: Aktywuj WooCommerce, aby korzystaÄ‡ z tej funkcji.

en: + Add Custom Color Preset
pl: + Dodaj wÅ‚asny zestaw kolorÃ³w

en: Add images to replace them in dark mode
pl: Dodaj obrazy, ktÃ³re majÄ… je zastÄ…piÄ‡ w trybie ciemnym

en: Add New
pl: Dodaj nowÄ…

en: Drag & drop the Darkmode Switcher to any of your menus from the Menu option under Appearance settings in WordPress dashboard
pl: PrzeciÄ…gnij i upuÅ›Ä‡ przeÅ‚Ä…cznik Darkmode do dowolnego menu w opcji Menu w ustawieniach WyglÄ…du w kokpicie WordPressa

en: Add Dark Mode switch to Menus from WordPress dashboard
pl: Dodaj przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego do menu w kokpicie WordPressa

en: Add custom triggers to toggle dark mode
pl: Dodaj wÅ‚asne wyzwalacze do przeÅ‚Ä…czania trybu ciemnego

en: Add videos to replace them in dark mode
pl: Dodaj filmy, ktÃ³re majÄ… je zastÄ…piÄ‡ w trybie ciemnym

en: Navigate to the Widget option in the WordPress dashboard under Appearance menu. Select the menu where you want to display dark mode switch and click on the â€˜+â€™ button and type <span class="text-[#374151]"> Dark Mode Switch</span> in the widget searchbox
pl: PrzejdÅº do opcji Widgety w kokpicie WordPressa w menu WyglÄ…d. Wybierz menu, w ktÃ³rym chcesz wyÅ›wietliÄ‡ przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego, kliknij przycisk â€ž+â€ i wpisz <span class="text-[#374151]"> Dark Mode Switch</span> w wyszukiwarce widgetÃ³w

en: Add the WP Dark Mode widget to the menu
pl: Dodaj widget WP Dark Mode do menu

en: Adjust Typography for Dark Mode
pl: Dostosuj typografiÄ™ dla trybu ciemnego

en: Enable to get seamless readability by font adaptation during dark-light mode toggling.
pl: WÅ‚Ä…cz, aby uzyskaÄ‡ pÅ‚ynnÄ… czytelnoÅ›Ä‡ dziÄ™ki adaptacji czcionek podczas przeÅ‚Ä…czania trybu ciemnego i jasnego.

en: Turn it ON to enable dark mode on the WordPress dashboard
pl: WÅ‚Ä…cz, aby aktywowaÄ‡ tryb ciemny w kokpicie WordPressa

en: Enable Admin Dashboard Dark Mode
pl: WÅ‚Ä…cz tryb ciemny w kokpicie administratora

en: Settings to Control Dark Mode on your WordPress Admin Panel
pl: Ustawienia kontroli trybu ciemnego w panelu administratora WordPressa

en: Admin Panel Dark Mode
pl: Tryb ciemny panelu administratora

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Affiliate Program
pl: Program partnerski

en: Hey! Enjoying the WP Dark Mode plugin? ðŸ˜ Join our <a href="https://go.wppool.dev/zfrO" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold">Influencer Program</a> to make money from your social media content. You can also check our <a href="https://go.wppool.dev/Tfej" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold no-underline">Affiliate Program</a> to get a <strong>25% commission</strong> on every sale!
pl: Hej! Podoba Ci siÄ™ wtyczka WP Dark Mode? ðŸ˜ DoÅ‚Ä…cz do naszego <a href="https://go.wppool.dev/zfrO" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold">programu dla influencerÃ³w</a>, aby zarabiaÄ‡ na treÅ›ciach w mediach spoÅ‚ecznoÅ›ciowych. MoÅ¼esz takÅ¼e sprawdziÄ‡ nasz <a href="https://go.wppool.dev/Tfej" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold no-underline">program partnerski</a>, aby otrzymaÄ‡ 25% prowizji od kaÅ¼dej sprzedaÅ¼y!

en: AI Custom Preset
pl: WÅ‚asny zestaw AI

en: Let AI generate your stunning dark mode themes in seconds. Preview, compare, and apply the one you love.
pl: PozwÃ³l AI wygenerowaÄ‡ oszaÅ‚amiajÄ…ce motywy trybu ciemnego w kilka sekund. PrzeglÄ…daj, porÃ³wnuj i stosuj ten, ktÃ³ry Ci siÄ™ podoba.

en: Create Your Dark Mode with AI
pl: StwÃ³rz swÃ³j tryb ciemny z AI

en: AI Model
pl: Model AI

en: Configure AI model settings for theme generation
pl: Skonfiguruj ustawienia modelu AI do generowania motywÃ³w

en: âš¡ AI Preset Generator
pl: âš¡ Generator zestawÃ³w AI

en: Let AI instantly generate a smart dark mode theme preset for you.
pl: Niech AI natychmiast wygeneruje dla Ciebie inteligentny zestaw motywÃ³w trybu ciemnego.

en: AI Preset Generator
pl: Generator zestawÃ³w AI

en: AI Preset saved successfully!
pl: Zestaw AI zapisany pomyÅ›lnie!

en: I already did it
pl: JuÅ¼ to zrobiÅ‚em

en: You already have a preset named
pl: Masz juÅ¼ zestaw o nazwie

en: AM
pl: rano

en: Analytics
pl: Analityka

en: If you enable this then the chart above will be shown in your admin panel dashboard
pl: JeÅ›li to wÅ‚Ä…czysz, powyÅ¼szy wykres bÄ™dzie wyÅ›wietlany w Twoim kokpicie administratora

en: Display this dark mode usage chart on the WordPress Dashboard
pl: WyÅ›wietl ten wykres uÅ¼ycia trybu ciemnego w kokpicie WordPressa

en: Configure analytics settings.
pl: Skonfiguruj ustawienia analityki.

en: Enable dark mode analytics to track how many times site visitors have used dark mode in a certain period.
pl: WÅ‚Ä…cz analitykÄ™ trybu ciemnego, aby Å›ledziÄ‡, ile razy odwiedzajÄ…cy stronÄ™ korzystali z trybu ciemnego w okreÅ›lonym czasie.

en: Dark Mode Analytics
pl: Analityka trybu ciemnego

en: Analyze my website
pl: Analizuj mojÄ… stronÄ™

en: Choose your page transition animation
pl: Wybierz animacjÄ™ przejÅ›cia strony

en: Enable this option to choose the transition animation when switching between light and dark modes on your website.
pl: WÅ‚Ä…cz tÄ™ opcjÄ™, aby wybraÄ‡ animacjÄ™ przejÅ›cia podczas przeÅ‚Ä…czania miÄ™dzy trybem jasnym i ciemnym na swojej stronie.

en: Enable Page Transition Animation
pl: WÅ‚Ä…cz animacjÄ™ przejÅ›cia strony

en: Enable to choose an animation effect for the selected switch
pl: WÅ‚Ä…cz, aby wybraÄ‡ efekt animacji dla wybranego przeÅ‚Ä…cznika

en: Switch Attention Effect
pl: Efekt przyciÄ…gania uwagi przeÅ‚Ä…cznika

en: Auto-hide Switch on Idle
pl: Automatyczne ukrywanie przeÅ‚Ä…cznika podczas bezczynnoÅ›ci

en: Enable to automatically hide the floating switch when the user is idle.
pl: WÅ‚Ä…cz, aby automatycznie ukrywaÄ‡ pÅ‚ywajÄ…cy przeÅ‚Ä…cznik, gdy uÅ¼ytkownik jest bezczynny.

en: Automatic Color
pl: Automatyczny kolor

en: Adjust the your automatic color for dark mode color scheme
pl: Dostosuj swÃ³j automatyczny kolor dla schematu kolorÃ³w trybu ciemnego

en: Adjust your automatic color filter
pl: Dostosuj swÃ³j automatyczny filtr kolorÃ³w

en: Back
pl: PowrÃ³t

en: Background
pl: TÅ‚o

en: Block Editor Dark Mode
pl: Tryb ciemny edytora blokowego

en: Turn it ON to show dark mode switch in the block editor for toggling between dark and light mode.
pl: WÅ‚Ä…cz, aby wyÅ›wietlaÄ‡ przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego w edytorze blokowym do przeÅ‚Ä…czania miÄ™dzy trybem ciemnym i jasnym.

en: Body Background Color
pl: Kolor tÅ‚a treÅ›ci

en: Body Colors
pl: Kolory treÅ›ci

en: Border
pl: Obramowanie

en: Brightness
pl: JasnoÅ›Ä‡

en: Adjust your preferred dark mode brightness
pl: Dostosuj preferowanÄ… jasnoÅ›Ä‡ trybu ciemnego

en: Brightness level
pl: Poziom jasnoÅ›ci

en: Browse
pl: PrzeglÄ…daj

en: Button Hover Background Color
pl: Kolor tÅ‚a po najechaniu na przycisk

en: Button Hover Text Color
pl: Kolor tekstu po najechaniu na przycisk

en: Button Border
pl: Obramowanie przycisku

en: Button Colors
pl: Kolory przyciskÃ³w

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Choose Color Mode
pl: Wybierz tryb koloru

en: Choose Your Preferred Color Palettes
pl: Wybierz preferowane palety kolorÃ³w

en: Choose any button, menu link, or icon and make it toggle dark mode.
pl: Wybierz dowolny przycisk, link w menu lub ikonÄ™ i spraw, by przeÅ‚Ä…czaÅ‚y tryb ciemny.

en: Classic Editor Dark Mode
pl: Tryb ciemny klasycznego edytora

en: Turn it ON to show dark mode switch in the classic editor for toggling between dark and light mode.
pl: WÅ‚Ä…cz, aby wyÅ›wietlaÄ‡ przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego w klasycznym edytorze do przeÅ‚Ä…czania miÄ™dzy trybem ciemnym i jasnym.

en: Wait! Clear palette previews?
pl: Czekaj! WyczyÅ›ciÄ‡ podglÄ…d palet?

en: Click on the button below to create your first custom color.
pl: Kliknij przycisk poniÅ¼ej, aby utworzyÄ‡ swÃ³j pierwszy wÅ‚asny kolor.

en: Explore your options to get the best dark mode visual experience.
pl: Poznaj swoje opcje, aby uzyskaÄ‡ najlepsze wraÅ¼enia wizualne w trybie ciemnym.

en: Color Presets
pl: Zestawy kolorÃ³w

en: Choose a color preset for the dark mode color scheme.
pl: Wybierz zestaw kolorÃ³w dla schematu kolorÃ³w trybu ciemnego.

en: Dark Mode Color Presets
pl: Zestawy kolorÃ³w trybu ciemnego

en: Color Settings
pl: Ustawienia kolorÃ³w

en: How WP Dark Mode Ultimate compares to the free version?
pl: Jak WP Dark Mode Ultimate wypada na tle darmowej wersji?

en: Compose new email with
pl: UtwÃ³rz nowy e-mail za pomocÄ…

en: Confirm
pl: PotwierdÅº

en: Are you sure want to import?
pl: Czy na pewno chcesz zaimportowaÄ‡?

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact Support
pl: Skontaktuj siÄ™ ze wsparciem

en: Content Switch
pl: PrzeÅ‚Ä…cznik treÅ›ci

en: Display dark mode switch at top of all pages
pl: WyÅ›wietlaj przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego na gÃ³rze wszystkich stron

en: Display dark mode switch at top of all posts
pl: WyÅ›wietlaj przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego na gÃ³rze wszystkich wpisÃ³w

en: Continue to Edit
pl: Kontynuuj edycjÄ™

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Adjust your desired dark mode contrast
pl: Dostosuj poÅ¼Ä…dany kontrast trybu ciemnego

en: Controls
pl: Elementy sterujÄ…ce

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Copied to Clipboard!
pl: Skopiowano do schowka!

en: Copy Email
pl: Kopiuj e-mail

en: Copy email address to your clipboard
pl: Kopiuj adres e-mail do schowka

en: Copy Shortcode
pl: Kopiuj shortcode

en: Create a custom color palette first!
pl: Najpierw utwÃ³rz wÅ‚asnÄ… paletÄ™ kolorÃ³w!

en: Create New Preset
pl: UtwÃ³rz nowy zestaw

en: Create Your Own Toggle Element
pl: StwÃ³rz wÅ‚asny element przeÅ‚Ä…czajÄ…cy

en: Background of the switch button
pl: TÅ‚o przycisku przeÅ‚Ä…cznika

en: CTA Background Color
pl: Kolor tÅ‚a CTA

en: Color of the call to action text
pl: Kolor tekstu wezwania do dziaÅ‚ania

en: CTA Text Color
pl: Kolor tekstu CTA

en: Enable to add a call-to-action text for the dark mode switch.
pl: WÅ‚Ä…cz, aby dodaÄ‡ tekst wezwania do dziaÅ‚ania przy przeÅ‚Ä…czniku trybu ciemnego.

en: Add call to action text beside the dark mode button
pl: Dodaj tekst wezwania do dziaÅ‚ania obok przycisku trybu ciemnego

en: Call-to-action Text
pl: Tekst wezwania do dziaÅ‚ania

en: Your Current Plan
pl: TwÃ³j obecny plan

en: Custom
pl: WÅ‚asny

en: Custom Color Preset Name
pl: Nazwa wÅ‚asnego zestawu kolorÃ³w

en: Custom CSS
pl: WÅ‚asny CSS

en: Custom CSS code to apply on dark mode or on both mode
pl: WÅ‚asny kod CSS do zastosowania w trybie ciemnym lub w obu trybach

en: Add custom CSS for dark mode only. This CSS will only apply when the dark mode is on. use <code>!important</code> flag on each property
pl: Dodaj wÅ‚asny CSS tylko dla trybu ciemnego. Ten CSS bÄ™dzie stosowany tylko wtedy, gdy tryb ciemny jest wÅ‚Ä…czony. UÅ¼yj flagi <code>!important</code> przy kaÅ¼dej wÅ‚aÅ›ciwoÅ›ci

en: Enter custom CSS here
pl: Wpisz tutaj wÅ‚asny CSS

en: Before saving this mode, please ensure you have created a custom color palette. Alternatively, you can switch your mode to either "Color Presets" or "Automatic Color" if that better suits your needs.
pl: Przed zapisaniem tego trybu upewnij siÄ™, Å¼e utworzyÅ‚eÅ› wÅ‚asnÄ… paletÄ™ kolorÃ³w. Alternatywnie moÅ¼esz przeÅ‚Ä…czyÄ‡ tryb na â€žZestawy kolorÃ³wâ€ lub â€žKolor automatycznyâ€, jeÅ›li bardziej Ci to odpowiada.

en: Choose or create your custom color presets with the power of AI.
pl: Wybierz lub utwÃ³rz wÅ‚asne zestawy kolorÃ³w z mocÄ… AI.

en: Your Custom Color Presets
pl: Twoje wÅ‚asne zestawy kolorÃ³w

en: Custom size
pl: WÅ‚asny rozmiar

en: Custom Switch Icon
pl: WÅ‚asna ikona przeÅ‚Ä…cznika

en: Enable to use your custom switch icon.
pl: WÅ‚Ä…cz, aby uÅ¼ywaÄ‡ wÅ‚asnej ikony przeÅ‚Ä…cznika.

en: Custom Switch Text
pl: WÅ‚asny tekst przeÅ‚Ä…cznika

en: Customize the dark mode switch text.
pl: Dostosuj tekst przeÅ‚Ä…cznika trybu ciemnego.

en: Custom Trigger
pl: WÅ‚asny wyzwalacz

en: Custom Triggers
pl: WÅ‚asne wyzwalacze

en: Allow any element on your site to toggle Dark Mode using CSS selectors.
pl: PozwÃ³l dowolnemu elementowi na Twojej stronie przeÅ‚Ä…czaÄ‡ tryb ciemny za pomocÄ… selektorÃ³w CSS.

en: Customer Support
pl: Wsparcie klienta

en: Customization
pl: Personalizacja

en: Customize the selected dark mode preset color in your way
pl: Dostosuj wybrany motyw kolorystyczny trybu ciemnego po swojemu

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dark Mode CSS
pl: CSS trybu ciemnego

en: Dark Mode Switch Icon
pl: Ikona przeÅ‚Ä…cznika trybu ciemnego

en: Dark Mode Image
pl: Obraz trybu ciemnego

en: Dark Mode Switch Text
pl: Tekst przeÅ‚Ä…cznika trybu ciemnego

en: Add custom text for the dark mode switch
pl: Dodaj wÅ‚asny tekst dla przeÅ‚Ä…cznika trybu ciemnego

en: Dark Mode Video :
pl: Wideo trybu ciemnego :

en: WP Dark Mode Usage
pl: UÅ¼ycie WP Dark Mode

en: Default app or browser
pl: DomyÅ›lna aplikacja lub przeglÄ…darkarka

en: Default Email App
pl: DomyÅ›lna aplikacja e-mail

en: Enable to show the switch after a delay when page loads.
pl: WÅ‚Ä…cz, aby pokazaÄ‡ przeÅ‚Ä…cznik z opÃ³Åºnieniem po zaÅ‚adowaniu strony.

en: Enabling this feature may delay WP Dark Mode to be applied on the frontend. Enable this feature only if you are facing issues with server-side caching.
pl: WÅ‚Ä…czenie tej funkcji moÅ¼e opÃ³ÅºniÄ‡ zastosowanie WP Dark Mode na froncie strony. WÅ‚Ä…cz tÄ™ funkcjÄ™ tylko wtedy, gdy masz problemy z buforowaniem (cachingiem) po stronie serwera.

en: Delay Time
pl: Czas opÃ³Åºnienia

en: The floating switch will appear after this delay when page loads.
pl: PÅ‚ywajÄ…cy przeÅ‚Ä…cznik pojawi siÄ™ po tym opÃ³Åºnieniu po zaÅ‚adowaniu strony.

en: Delete
pl: UsuÅ„

en: Delete this image group?
pl: UsunÄ…Ä‡ tÄ™ grupÄ™ obrazÃ³w?

en: This preset will be permanently deleted. Are you sure you want to confirm this deletion?
pl: Ten zestaw zostanie trwale usuniÄ™ty. Czy na pewno chcesz potwierdziÄ‡ to usuniÄ™cie?

en: Do you want to delete this preset?
pl: Czy chcesz usunÄ…Ä‡ ten zestaw?

en: Delete this trigger?
pl: UsunÄ…Ä‡ ten wyzwalacz?

en: Are you sure you want to delete this trigger?
pl: Czy na pewno chcesz usunÄ…Ä‡ ten wyzwalacz?

en: Delete this video group?
pl: UsunÄ…Ä‡ tÄ™ grupÄ™ wideo?

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Disable
pl: WyÅ‚Ä…cz

en: Disabling typography settings will not make the text size increase automatically when text toggle is pressed on accessibility switches
pl: WyÅ‚Ä…czenie ustawieÅ„ typografii sprawi, Å¼e rozmiar tekstu nie bÄ™dzie siÄ™ automatycznie zwiÄ™kszaÅ‚ po naciÅ›niÄ™ciu przeÅ‚Ä…cznika tekstu w przeÅ‚Ä…cznikach dostÄ™pnoÅ›ci

en: Do you want to disable Typography settings?
pl: Czy chcesz wyÅ‚Ä…czyÄ‡ ustawienia typografii?

en: Discard Changes
pl: OdrzuÄ‡ zmiany

en: You are about to discard all unsaved changes. All of your settings will be reset to the point where you last saved. Are you sure you want to discard all changes?
pl: Zamierzasz odrzuciÄ‡ wszystkie niezapisane zmiany. Wszystkie Twoje ustawienia zostanÄ… zresetowane do momentu ostatniego zapisu. Czy na pewno chcesz odrzuciÄ‡ wszystkie zmiany?

en: Discard all changes?
pl: OdrzuciÄ‡ wszystkie zmiany?

en: Display Chart on Dashboard
pl: WyÅ›wietl wykres w kokpicie

en: Display dark mode usage chart on the WordPress dashboard
pl: WyÅ›wietl wykres uÅ¼ycia trybu ciemnego w kokpicie WordPressa

en: Display Floating Switch
pl: WyÅ›wietl pÅ‚ywajÄ…cy przeÅ‚Ä…cznik

en: Enable Floating dark mode switch in frontend for toggling between dark and light mode.
pl: WÅ‚Ä…cz pÅ‚ywajÄ…cy przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego na froncie strony do przeÅ‚Ä…czania miÄ™dzy trybem jasnym i ciemnym.

en: Display switch on Login/ Register pages
pl: WyÅ›wietl przeÅ‚Ä…cznik na stronach logowania/rejestracji

en: Enable to show the floating dark-mode switch on WordPress and WooCommerce login/register screens. Hidden by default to keep the form clean.
pl: WÅ‚Ä…cz, aby wyÅ›wietlaÄ‡ pÅ‚ywajÄ…cy przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego na ekranach logowania/rejestracji WordPressa i WooCommerce. DomyÅ›lnie ukryte, aby formularz byÅ‚ przejrzysty.

en: Display On
pl: WyÅ›wietlaj na

en: Display Switch in Menu
pl: WyÅ›wietlaj przeÅ‚Ä…cznik w menu

en: Display the darkmode switch in your website menu.
pl: WyÅ›wietla przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego w menu Twojej witryny.

en: The switch will be displayed in the selected menus.
pl: PrzeÅ‚Ä…cznik bÄ™dzie wyÅ›wietlany w wybranych menu.

en: Display Switch at Top of Pages
pl: WyÅ›wietl przeÅ‚Ä…cznik na gÃ³rze stron

en: Display Switch at Top of Posts
pl: WyÅ›wietl przeÅ‚Ä…cznik na gÃ³rze wpisÃ³w

en: Display Dark Mode switch using WordPress widget
pl: WyÅ›wietl przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego za pomocÄ… widgetu WordPress

en: If you get stuck while exploring a feature, feel free to check our docs for a step-by-step guide.
pl: JeÅ›li utkniesz podczas poznawania funkcji, zapraszamy do zapoznania siÄ™ z naszÄ… dokumentacjÄ…, gdzie znajdziesz przewodnik krok po kroku.

en: Documentations
pl: Dokumentacje

en: Doing it all.
pl: Robi to wszystko.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Preset
pl: Edytuj zestaw

en: Edit Prompt
pl: Edytuj prompt

en: Element selector
pl: Selektor elementu

en: Get step-by-step instructions on using WP Dark Mode with Elementor page builder.
pl: Uzyskaj instrukcje krok po kroku, jak korzystaÄ‡ z WP Dark Mode w kreatorze stron Elementor.

en: Add Dark Mode Switch widget from Basic category
pl: Dodaj widget Dark Mode Switch z kategorii Podstawowe

en: Navigate to the editing mode of a Post and Page using Elementor and look for Dark Mode Switch in the widget panel under Basic widgets
pl: PrzejdÅº do trybu edycji wpisu lub strony za pomocÄ… Elementora i poszukaj Dark Mode Switch w panelu widgetÃ³w w sekcji Podstawowe

en: Choose button style from widget settings and you are done
pl: Wybierz styl przycisku w ustawieniach widgetu i gotowe

en: Select your preferred switch from the list of switches in the widget panel and you are done!
pl: Wybierz preferowany przeÅ‚Ä…cznik z listy w panelu widgetÃ³w i gotowe!

en: Use WP Dark Mode with Elementor
pl: UÅ¼ywaj WP Dark Mode z Elementorem

en: Email Reporting
pl: Raportowanie e-mailem

en: Enable this feature to get the dark mode usage summary through email.
pl: WÅ‚Ä…cz tÄ™ funkcjÄ™, aby otrzymywaÄ‡ podsumowanie uÅ¼ycia trybu ciemnego pocztÄ… e-mail.

en: Enable
pl: WÅ‚Ä…cz

en: Enable Custom Triggers
pl: WÅ‚Ä…cz wÅ‚asne wyzwalacze

en: Enable Dark Mode on Scrollbar
pl: Wlacz tryb ciemny na pasku przewijania

en: Enable Frontend Dark Mode
pl: WÅ‚Ä…cz tryb ciemny na froncie strony

en: Turn it ON to enable dark mode on the frontend
pl: WÅ‚Ä…cz, aby aktywowaÄ‡ tryb ciemny na froncie strony

en: Enable this option to customize your scrollbar while toggling to dark mode
pl: WÅ‚Ä…cz tÄ™ opcjÄ™, aby spersonalizowaÄ‡ pasek przewijania podczas przeÅ‚Ä…czania na tryb ciemny

en: End Time
pl: Czas zakoÅ„czenia

en: Enter your selected categories and tags
pl: Wpisz wybrane kategorie i tagi

en: Enter HTML element selectors
pl: Wpisz selektory elementÃ³w HTML

en: Enter your email
pl: Wpisz swÃ³j e-mail

en: Enter image URL
pl: Wpisz adres URL obrazu

en: Enter your selected pages, posts and custom post types
pl: Wpisz wybrane strony, wpisy i wÅ‚asne typy wpisÃ³w

en: Enter Your Prompt
pl: Wpisz swÃ³j prompt

en: Enter your selected posts
pl: Wpisz wybrane wpisy

en: Enter video URL
pl: Wpisz adres URL wideo

en: Enter your selected WooCommerce categories
pl: Wpisz wybrane kategorie WooCommerce

en: Enter your selected WooCommerce products
pl: Wpisz wybrane produkty WooCommerce

en: Except:
pl: Z wyjÄ…tkiem:

en: Exclude All
pl: Wyklucz wszystko

en: Exclude WP Dark Mode from Caching
pl: Wyklucz WP Dark Mode z buforowania (cashowania)

en: Enable this feature to exclude WP Dark Mode from server-side caching technology like Lightspeed Cache, WPRocket etc.
pl: WÅ‚Ä…cz tÄ™ funkcjÄ™, aby wykluczyÄ‡ WP Dark Mode z technologii buforowania po stronie serwera, takich jak Lightspeed Cache, WPRocket itp.

en: Exclude Elements
pl: Wyklucz elementy

en: Exclude dark mode on HTML tags, CSS class, CSS ids and more
pl: Wyklucz tryb ciemny dla tagÃ³w HTML, klas CSS, ID CSS i innych

en: Add HTML element selectors (tags, classes, or IDs) to exclude them from being affected by dark mode.
pl: Dodaj selektory elementÃ³w HTML (tagi, klasy lub ID), aby wykluczyÄ‡ je z dziaÅ‚ania trybu ciemnego.

en: Exclude Low Brightness on specific images
pl: Wyklucz niskÄ… jasnoÅ›Ä‡ na okreÅ›lonych obrazach

en: Exclude Low Brightness on specific videos
pl: Wyklucz niskÄ… jasnoÅ›Ä‡ na okreÅ›lonych filmach

en: Exclude Low Grayscale Images
pl: Wyklucz obrazy o niskiej skali szaroÅ›ci

en: Exclude Low Grayscale Videos
pl: Wyklucz filmy o niskiej skali szaroÅ›ci

en: Exclude Pages/ Posts
pl: Wyklucz strony/wpisy

en: Exclude dark mode on specific WordPress post type and taxonomy
pl: Wyklucz tryb ciemny dla okreÅ›lonych typÃ³w wpisÃ³w i taksonomii WordPress

en: Add pages, posts and custom post types that you want to exclude from the dark mode.
pl: Dodaj strony, wpisy i wÅ‚asne typy wpisÃ³w, ktÃ³re chcesz wykluczyÄ‡ z trybu ciemnego.

en: Dark Mode will only work on the selected posts and pages.
pl: Tryb ciemny bÄ™dzie dziaÅ‚aÅ‚ tylko na wybranych wpisach i stronach.

en: Exclude Post Type:
pl: Wyklucz typ wpisu:

en: Exclude Settings
pl: Ustawienia wykluczeÅ„

en: Configure exclusion settings for pages, posts, and elements.
pl: Skonfiguruj ustawienia wykluczeÅ„ dla stron, wpisÃ³w i elementÃ³w.

en: Exclude Taxonomies
pl: Wyklucz taksonomie

en: Include the categories and tags that you want to exclude from the dark mode.
pl: Dodaj kategorie i tagi, ktÃ³re chcesz wykluczyÄ‡ z trybu ciemnego.

en: Exclude Taxonomy Type:
pl: Wyklucz typ taksonomii:

en: Exclude WC Categories
pl: Wyklucz kategorie WC

en: Add categories to exclude the dark mode from the WooCommerce categories.
pl: Dodaj kategorie, aby wykluczyÄ‡ tryb ciemny z kategorii WooCommerce.

en: Dark Mode will only work on the selected WooCommerce categories.
pl: Tryb ciemny bÄ™dzie dziaÅ‚aÅ‚ tylko w wybranych kategoriach WooCommerce.

en: Exclude WC Products
pl: Wyklucz produkty WC

en: Add products to exclude the dark mode from the WooCommerce categories.
pl: Dodaj produkty, aby wykluczyÄ‡ tryb ciemny z kategorii WooCommerce.

en: Dark Mode will only work on the selected WooCommerce products.
pl: Tryb ciemny bÄ™dzie dziaÅ‚aÅ‚ tylko dla wybranych produktÃ³w WooCommerce.

en: Exclude WooCommerce
pl: Wyklucz WooCommerce

en: Exclude dark mode on WooCommerce products and categories
pl: Wyklucz tryb ciemny dla produktÃ³w i kategorii WooCommerce

en: Explore Accessibility Switches
pl: Poznaj przeÅ‚Ä…czniki dostÄ™pnoÅ›ci

en: Explore now
pl: Odkrywaj teraz

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export current settings as JSON file.
pl: Eksportuj bieÅ¼Ä…ce ustawienia jako plik JSON.

en: Export Settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: Default dark mode
pl: DomyÅ›lny tryb ciemny

en: Dark mode-based image/video
pl: Obraz/wideo zaleÅ¼ne od trybu ciemnego

en: Dark mode usage analytics
pl: Analityka uÅ¼ycia trybu ciemnego

en: 24/7 live chat & VIP support
pl: Czat na Å¼ywo 24/7 i wsparcie VIP

en: Gutenberg block
pl: Blok Gutenberga

en: Elementor widget
pl: Widget Elementora

en: Dark mode for WordPress dashboard
pl: Tryb ciemny dla kokpitu WordPressa

en: Time-based dark mode
pl: Tryb ciemny oparty na czasie

en: Access to 19 premium dark mode switches
pl: DostÄ™p do 19 przeÅ‚Ä…cznikÃ³w trybu ciemnego premium

en: Access to 13 dark mode color scheme
pl: DostÄ™p do 13 schematÃ³w kolorÃ³w trybu ciemnego

en: Manual customization with custom CSS
pl: RÄ™czna personalizacja za pomocÄ… wÅ‚asnego CSS

en: Customizable dark mode switch and CTA
pl: Konfigurowalny przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego i CTA

en: FAQ
pl: NajczÄ™stsze pytania

en: Here are some of the most frequently asked questions about WP Dark Mode
pl: Oto niektÃ³re z najczÄ™Å›ciej zadawanych pytaÅ„ dotyczÄ…cych WP Dark Mode

en: Frequently asked questions
pl: CzÄ™sto zadawane pytania

en: Facebook Community
pl: SpoÅ‚ecznoÅ›Ä‡ na Facebooku

en: Did you know that there is a Facebook community for dark mode users like you? Feel free to join to be involved in the discussion.
pl: Czy wiesz, Å¼e istnieje spoÅ‚ecznoÅ›Ä‡ na Facebooku dla uÅ¼ytkownikÃ³w trybu ciemnego takich jak Ty? DoÅ‚Ä…cz do dyskusji.

en: Custom CSS for advanced customization
pl: WÅ‚asny CSS dla zaawansowanej personalizacji

en: 24/7 dedicated support
pl: Dedykowane wsparcie 24/7

en: Exclude pages/posts from dark mode
pl: Wyklucz strony/wpisy z trybu ciemnego

en: FEATURE LIST
pl: LISTA FUNKCJI

en: No Ads! Distraction free usage
pl: Brak reklam! Korzystanie bez rozpraszania uwagi

en: 13+ dark mode color presets
pl: 13+ gotowych zestawÃ³w kolorÃ³w trybu ciemnego

en: 19+ stunning dark mode switches
pl: 19+ oszaÅ‚amiajÄ…cych przeÅ‚Ä…cznikÃ³w trybu ciemnego

en: Features
pl: Funkcje

en: Floating Switch
pl: PÅ‚ywajÄ…cy przeÅ‚Ä…cznik

en: Floating Switch Size
pl: Rozmiar pÅ‚ywajÄ…cego przeÅ‚Ä…cznika

en: Choose the size of the floating toggle switch
pl: WybraÄ‡ rozmiar pÅ‚ywajÄ…cego przeÅ‚Ä…cznika

en: Floating Switch Styles
pl: Style pÅ‚ywajÄ…cego przeÅ‚Ä…cznika

en: Choose the style of the floating toggle switch
pl: WybraÄ‡ styl pÅ‚ywajÄ…cego przeÅ‚Ä…cznika

en: Please follow the steps below
pl: PostÄ™puj zgodnie z poniÅ¼szymi krokami

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Choose the size of the floating toggle switch.
pl: WybraÄ‡ rozmiar pÅ‚ywajÄ…cego przeÅ‚Ä…cznika.

en: Set the font size in percentage.
pl: Ustaw rozmiar czcionki w procentach.

en: FREE
pl: DARMOWE

en: FREE PLAN
pl: PLAN DARMOWY

en: Free vs Ultimate
pl: Darmowy vs Ultimate

en: Frontend Dark Mode
pl: Tryb ciemny na froncie strony

en: Settings to Control Dark Mode on your Frontend Website
pl: Ustawienia kontroli trybu ciemnego na stronie widocznej dla uÅ¼ytkownikÃ³w

en: Turn it ON to enable dark mode on the Frontend
pl: WÅ‚Ä…cz, aby aktywowaÄ‡ tryb ciemny na froncie strony

en: Choose how you want to use Dark Mode
pl: WybraÄ‡, jak chcesz uÅ¼ywaÄ‡ trybu ciemnego

en: Generate My Theme
pl: Generuj mÃ³j motyw

en: Generate Colors
pl: Generuj kolory

en: Generating colors...
pl: Generowanie kolorÃ³w...

en: Get in touch
pl: Skontaktuj siÄ™

en: Get all popular dark mode resources in one place.
pl: ZdobÄ…dÅº wszystkie popularne zasoby trybu ciemnego w jednym miejscu.

en: Tutorial, Docs, Support & Community
pl: Poradnik, Dokumentacja, Wsparcie i SpoÅ‚ecznoÅ›Ä‡

en: Get Started page
pl: Strona powitalna (Zacznij tutaj)

en: Gmail in browser
pl: Gmail w przeglÄ…darce

en: Go to Accessibility settings
pl: PrzejdÅº do ustawieÅ„ dostÄ™pnoÅ›ci

en: Go to Menu Settings
pl: PrzejdÅº do ustawieÅ„ menu

en: Got it
pl: Rozumiem

en: Grayscale
pl: Skala szaroÅ›ci

en: Adjust your preferred dark mode Grayscale
pl: Dostosuj preferowanÄ… skalÄ™ szaroÅ›ci trybu ciemnego

en: Grayscale Image
pl: Obraz w skali szaroÅ›ci

en: Grayscale level
pl: Poziom skali szaroÅ›ci

en: Grayscale Video
pl: Wideo w skali szaroÅ›ci

en: Get step-by-step instructions on using WP Dark Mode with the default block editor.
pl: Uzyskaj instrukcje krok po kroku, jak korzystaÄ‡ z WP Dark Mode w domyÅ›lnym edytorze blokowym.

en: Go to Post/Page edit screen and and click on the â€˜+â€™ icon to add new block
pl: PrzejdÅº do ekranu edycji wpisu/strony i kliknij ikonÄ™ â€ž+â€, aby dodaÄ‡ nowy blok

en: Navigate to a Post and Page edit screen and click on the + icon to add a new gutenberg block
pl: PrzejdÅº do ekranu edycji wpisu lub strony i kliknij ikonÄ™ â€ž+â€, aby dodaÄ‡ nowy blok Gutenberga

en: Search for Dark Mode Switch block in the Gutenberg block list
pl: Wyszukaj blok Dark Mode Switch na liÅ›cie blokÃ³w Gutenberga

en: Type â€œdark mode switchâ€ in the block list search box and the Dark Mode Switch block will appear. Click on the block to select it
pl: Wpisz â€ždark mode switchâ€ w polu wyszukiwania listy blokÃ³w, a pojawi siÄ™ blok Dark Mode Switch. Kliknij blok, aby go wybraÄ‡

en: Choose button style from block settings
pl: Wybierz styl przycisku w ustawieniach bloku

en: Choose the button style you would like to use from the Switch Style menu on the right side and you are done!
pl: Wybierz styl przycisku, ktÃ³rego chcesz uÅ¼yÄ‡, z menu Style przeÅ‚Ä…cznika po prawej stronie i gotowe!

en: Use WP Dark Mode with Gutenberg
pl: UÅ¼ywaj WP Dark Mode z Gutenbergiem

en: Help
pl: Pomoc

en: Hi, I need help with WP Dark Mode.
pl: CzeÅ›Ä‡, potrzebujÄ™ pomocy z WP Dark Mode.

en: Home
pl: GÅ‚Ã³wna

en: Hover Background
pl: TÅ‚o po najechaniu

en: Hover BG
pl: TÅ‚o po najechaniu

en: Hover Text
pl: Tekst po najechaniu

en: HTML Element
pl: Element HTML

en: HTML Elements
pl: Elementy HTML

en: Idle Timeout
pl: Limit czasu bezczynnoÅ›ci

en: The floating switch will hide after this period of user inactivity.
pl: PÅ‚ywajÄ…cy przeÅ‚Ä…cznik zostanie ukryty po tym okresie bezczynnoÅ›ci uÅ¼ytkownika.

en: Image Behavior
pl: Zachowanie obrazu

en: Settings to change image appearance on dark mode
pl: Ustawienia zmiany wyglÄ…du obrazu w trybie ciemnym

en: Image Behavior When Dark Mode Is On
pl: Zachowanie obrazu, gdy tryb ciemny jest wÅ‚Ä…czony

en: Enable to set the brightness level of the images on dark mode
pl: WÅ‚Ä…cz, aby ustawiÄ‡ poziom jasnoÅ›ci obrazÃ³w w trybie ciemnym

en: Customize image appearance in Dark Mode
pl: Dostosuj wyglÄ…d obrazu w trybie ciemnym

en: Enable to set the grayscale level of the images on dark mode
pl: WÅ‚Ä…cz, aby ustawiÄ‡ poziom skali szaroÅ›ci obrazÃ³w w trybie ciemnym

en: Image Replacement
pl: Wymiana obrazu

en: Replace specific images when dark mode is enabled
pl: WymieÅ„ okreÅ›lone obrazy, gdy tryb ciemny jest wÅ‚Ä…czony

en: Image Settings
pl: Ustawienia obrazu

en: Image URL
pl: Adres URL obrazu

en: Import
pl: Importuj

en: Import Anyway
pl: Importuj mimo to

en: Import settings from JSON file which is exported through WP Dark Mode.
pl: Importuj ustawienia z pliku JSON wyeksportowanego przez WP Dark Mode.

en: Import Settings
pl: Importuj ustawienia

en: Settings imported successfully.
pl: Ustawienia zostaÅ‚y pomyÅ›lnie zaimportowane.

en: In all new ways
pl: W zupeÅ‚nie nowy sposÃ³b

en: Include Elements
pl: UwzglÄ™dnij elementy

en: Add HTML element selectors (tags, classes, or IDs) to explicitly include them in dark mode.
pl: Dodaj selektory elementÃ³w HTML (tagi, klasy lub ID), aby wyraÅºnie uwzglÄ™dniÄ‡ je w trybie ciemnym.

en: Influencer Program
pl: Program Influencer

en: Input Field Colors
pl: Kolory pÃ³l wejÅ›ciowych

en: Input Text
pl: Tekst wejÅ›ciowy

en: Please install WooCommerce to use this feature
pl: Zainstaluj WooCommerce, aby korzystaÄ‡ z tej funkcji

en: Invalid File
pl: NieprawidÅ‚owy plik

en: Join Community
pl: DoÅ‚Ä…cz do spoÅ‚ecznoÅ›ci

en: Keyboard Shortcut
pl: SkrÃ³t klawiszowy

en: Enable keyboard shortcut to toggle dark mode Ctrl + Alt + D
pl: WÅ‚Ä…cz skrÃ³t klawiszowy do przeÅ‚Ä…czania trybu ciemnego Ctrl + Alt + D

en: Toggle Dark Mode using keyboard shortcut.
pl: PrzeÅ‚Ä…czaj tryb ciemny za pomocÄ… skrÃ³tu klawiszowego.

en: Large
pl: DuÅ¼y

en: Learn more
pl: Dowiedz siÄ™ wiÄ™cej

en: Left
pl: Lewo

en: Light
pl: Jasny

en: Light Mode Switch Icon
pl: Ikona przeÅ‚Ä…cznika trybu jasnego

en: Light Mode Image :
pl: Obraz trybu jasnego :

en: Light Mode Switch Text
pl: Tekst przeÅ‚Ä…cznika trybu jasnego

en: Add custom text for the light mode switch
pl: Dodaj wÅ‚asny tekst dla przeÅ‚Ä…cznika trybu jasnego

en: Light Mode Video :
pl: Wideo trybu jasnego :

en: Link Hover
pl: Link po najechaniu

en: Load Scripts in Footer
pl: Åaduj skrypt w stopce

en: Enable this feature to improve page load performance and reduce render-blocking
pl: WÅ‚Ä…cz tÄ™ funkcjÄ™, aby poprawiÄ‡ wydajnoÅ›Ä‡ Å‚adowania strony i ograniczyÄ‡ blokowanie renderowania

en: Low Brightness Image
pl: Obraz o niskiej jasnoÅ›ci

en: Low Brightness Video
pl: Wideo o niskiej jasnoÅ›ci

en: Choose how you want to connect to us. Select the option convenient for you
pl: Wybierz metodÄ™ kontaktu z nami. Wybierz opcjÄ™ najwygodniejszÄ… dla Ciebie

en: Medium
pl: Åšredni

en: Menu Switch
pl: PrzeÅ‚Ä…cznik menu

en: The Menu Switch is <strong>currently unavailable</strong>. To access this feature, first you have to enable the â€œFrontend Dark Modeâ€ feature from the Control settings
pl: PrzeÅ‚Ä…cznik menu jest <strong>obecnie niedostÄ™pny</strong>. Aby uzyskaÄ‡ dostÄ™p do tej funkcji, najpierw musisz wÅ‚Ä…czyÄ‡ funkcjÄ™ â€žFrontend Dark Modeâ€ w ustawieniach sterowania (Control settings)

en: Menu switches wonâ€™t be visible anymore
pl: PrzeÅ‚Ä…czniki menu nie bÄ™dÄ… juÅ¼ widoczne

en: Mobile
pl: Mobilny

en: Mode Image
pl: Obraz trybu

en: Mode Video
pl: Wideo trybu

en: More accessibility features
pl: WiÄ™cej funkcji dostÄ™pnoÅ›ci

en: New Preset
pl: Nowy zestaw

en: No, continue editing
pl: Nie, kontynuuj edycjÄ™

en: No custom color presets is created
pl: Nie utworzono wÅ‚asnych zestawÃ³w kolorÃ³w

en: No Image
pl: Brak obrazu

en: No Images Added
pl: Nie dodano obrazÃ³w

en: No Result found for %s
pl: Nie znaleziono wynikÃ³w dla %s

en: No Result found
pl: Nie znaleziono wynikÃ³w

en: No Triggers Added
pl: Nie dodano wyzwalaczy

en: No Video
pl: Brak wideo

en: No Videos Added
pl: Nie dodano filmÃ³w

en: Normal
pl: Normalny

en: Normal Mode Image
pl: Obraz w trybie normalnym

en: Normal Mode Video
pl: Wideo trybu normalnego

en: Normal Switches
pl: ZwykÅ‚e przeÅ‚Ä…czniki

en: Not Found
pl: Nie odnaleziono

en: Open Docs
pl: OtwÃ³rz dokumentacjÄ™

en: Other Accessibility Settings
pl: Inne ustawienia dostÄ™pnoÅ›ci

en: Other Performance Settings
pl: Inne ustawienia wydajnoÅ›ci

en: Outlook in browser
pl: Outlook w przeglÄ…darce

en: This will override all your current settings.
pl: Spowoduje to zastÄ…pienie wszystkich obecnych ustawieÅ„.

en: Pages/Posts
pl: Strony/Wpisy

en: Palette %s
pl: Paleta %s

en: Scale in percentage relative to normal size
pl: Skala w procentach wzglÄ™dem normalnego rozmiaru

en: Performance
pl: WydajnoÅ›Ä‡

en: Choose Dark Mode behavior to enhance the performance
pl: Wybierz zachowanie trybu ciemnego, aby zwiÄ™kszyÄ‡ wydajnoÅ›Ä‡

en: Configure performance settings.
pl: Skonfiguruj ustawienia wydajnoÅ›ci.

en: Placeholder
pl: Symbol zastÄ™pczy

en: PM
pl: popoÅ‚udniu

en: Preset Color Customization
pl: Personalizacjax zestawu kolorÃ³w

en: You cannot delete this preset as it is currently in use. Please select another preset or change the "Color Mode" before deleting this preset.
pl: Nie moÅ¼esz usunÄ…Ä‡ tego zestawu, poniewaÅ¼ jest on obecnie uÅ¼ywany. Przed usuniÄ™ciem tego zestawu wybierz inny zestaw lub zmieÅ„ â€žTryb koloruâ€.

en: Preset is already in use!
pl: Zestaw jest juÅ¼ w uÅ¼yciu!

en: Preset name
pl: Nazwa zestawu

en: Preset name is required. Please enter a name for your preset.
pl: Nazwa zestawu jest wymagana. WprowadÅº nazwÄ™ dla swojego zestawu.

en: Preset Name
pl: Nazwa zestawu

en: e.g., Blue Night Theme
pl: np. Motyw Blue Night

en: Preview
pl: PodglÄ…d

en: Pricing
pl: Cennik

en: e.g., Modern dark theme with blue accents and high contrast...
pl: np. Nowoczesny ciemny motyw z niebieskimi akcentami i wysokim kontrastem...

en: How to enable dark mode on my website?
pl: Jak wÅ‚Ä…czyÄ‡ tryb ciemny w mojej witrynie?

en: How do I activate PRO plan?
pl: Jak aktywowaÄ‡ plan PRO?

en: How do I activate the Ultimate plan?
pl: Jak aktywowaÄ‡ plan Ultimate?

en: Can I use it with popular page builders like Gutenberg or Elementor?
pl: Czy mogÄ™ uÅ¼ywaÄ‡ go z popularnymi kreatorami stron, takimi jak Gutenberg lub Elementor?

en: Is WP Dark Mode compatible with my theme?
pl: Czy WP Dark Mode jest kompatybilny z moim motywem?

en: Is this plugin compatible with all modern browsers?
pl: Czy ta wtyczka jest kompatybilna ze wszystkimi nowoczesnymi przeglÄ…darkami?

en: Does the WP Dark Mode plugin have any impact on page loading?
pl: Czy wtyczka WP Dark Mode ma wpÅ‚yw na Å‚adowanie strony?

en: Can I change the image for dark mode using this plugin?
pl: Czy za pomocÄ… tej wtyczki mogÄ™ zmieniÄ‡ obraz dla trybu ciemnego?

en: How can I prevent any specific elements, sections, or from turning into dark?
pl: Jak mogÄ™ zapobiec zmianie niektÃ³rych elementÃ³w, sekcji lub obszarÃ³w w tryb ciemny?

en: Where can I find the tutorials about using the plugin?
pl: Gdzie znajdÄ™ poradniki dotyczÄ…ce korzystania z wtyczki?

en: I want a refund for my purchase of the plugin. Whatâ€™s the procedure?
pl: ChcÄ™ otrzymaÄ‡ zwrot pieniÄ™dzy za zakup wtyczki. Jaka jest procedura?

en: Please Rate Us:
pl: OceÅ„ nas:

en: Recommended
pl: Polecane

en: Recommended Plugins page
pl: Strona Polecane wtyczki

en: 14 days
pl: 14 dni

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Remind me After:
pl: Przypomnij mi po:

en: Would you like to be remind in the future?
pl: Czy chcesz otrzymaÄ‡ przypomnienie w przyszÅ‚oÅ›ci?

en: Remind me never
pl: Nigdy nie przypominaj

en: Replaced Images
pl: Wymienione obrazy

en: The following added images will be replaced when dark mode is enabled
pl: PoniÅ¼sze dodane obrazy zostanÄ… wymienione, gdy tryb ciemny jest wÅ‚Ä…czony

en: Replaced Videos
pl: Wymienione filmy

en: These videos will be replaced in the dark mode
pl: Te filmy zostanÄ… wymienione w trybie ciemnym

en: Reporting Email
pl: E-mail do raportowania

en: Enter the email where the analytics report will be sent.
pl: WprowadÅº adres e-mail, na ktÃ³ry zostanie wysÅ‚any raport analityczny.

en: Reporting Email Subject
pl: Temat wiadomoÅ›ci z raportem

en: Subject of the analytics report email.
pl: Temat wiadomoÅ›ci e-mail z raportem analitycznym.

en: Select the reporting frequency when the email will be send.
pl: Wybierz czÄ™stotliwoÅ›Ä‡ raportowania, z jakÄ… wysyÅ‚any bÄ™dzie e-mail.

en: Reporting Frequency
pl: CzÄ™stotliwoÅ›Ä‡ raportowania

en: Select the reporting frequency for the email.
pl: Wybierz czÄ™stotliwoÅ›Ä‡ raportowania dla wiadomoÅ›ci e-mail.

en: Subject of the analytics report mail
pl: Temat wiadomoÅ›ci e-mail z raportem analitycznym

en: Reset
pl: Resetuj

en: Are you sure you want to reset all settings to default? We suggest you to export current settings before you reset the settings.
pl: Czy na pewno chcesz zresetowaÄ‡ wszystkie ustawienia do wartoÅ›ci domyÅ›lnych? Sugerujemy wyeksportowanie obecnych ustawieÅ„ przed ich zresetowaniem.

en: Reset all settings to default. We recommend to export current settings before you reset the settings.
pl: Resetuj wszystkie ustawienia do domyÅ›lnych. Zalecamy wyeksportowanie obecnych ustawieÅ„ przed ich zresetowaniem.

en: Reset Settings
pl: Resetuj ustawienia

en: Reset to original
pl: PrzywrÃ³Ä‡ oryginaÅ‚

en: Right
pl: Prawo

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Saved Successfully
pl: Zapisano pomyÅ›lnie

en: Scrollbar Customization
pl: Personalizacja paska przewijania

en: Thumb BG
pl: TÅ‚o suwaka

en: Secondary Background Color
pl: DrugorzÄ™dny kolor tÅ‚a

en: seconds
pl: sekundy

en: Select
pl: Wybierz

en: Select Animation
pl: Wybierz animacjÄ™

en: Click on the WP Darkmode Widget and you will see the available switches on the right side of the screen. Select the one that you like
pl: Kliknij widget WP Darkmode, a po prawej stronie ekranu zobaczysz dostÄ™pne przeÅ‚Ä…czniki. Wybierz ten, ktÃ³ry Ci siÄ™ podoba

en: Select a switch style for the menu
pl: Wybierz styl przeÅ‚Ä…cznika dla menu

en: Select Switch Style
pl: Wybierz styl przeÅ‚Ä…cznika

en: Select Switches
pl: Wybierz przeÅ‚Ä…czniki

en: Select time
pl: Wybierz czas

en: Enter CSS Selector (e.g., .my-class, #my-id)
pl: Wpisz selektor CSS (np. .moja-klasa, #moj-id)

en: Adjust your preferred dark mode Sepia
pl: Dostosuj preferowanÄ… sepiÄ™ trybu ciemnego

en: Select a switch from below and a shortcode will be generated
pl: Wybierz przeÅ‚Ä…cznik poniÅ¼ej, a zostanie wygenerowany shortcode

en: Generate shortcodes for dark mode switches
pl: Generuj shortcode dla przeÅ‚Ä…cznikÃ³w trybu ciemnego

en: Show Switch after delay
pl: PokaÅ¼ przeÅ‚Ä…cznik z opÃ³Åºnieniem

en: Side Selection
pl: WybÃ³r strony

en: Site Animation
pl: Animacja strony

en: Small
pl: MaÅ‚y

en: Social Share page
pl: Strona udostÄ™pniania w mediach spoÅ‚ecznoÅ›ciowych

en: Spacing from bottom
pl: OdstÄ™p od doÅ‚u

en: Spacing from %s
pl: OdstÄ™p od %s

en: Start Time
pl: Czas rozpoczÄ™cia

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Switch Customization
pl: Personalizacja przeÅ‚Ä…cznika

en: Configure the dark mode switch for your website
pl: Skonfiguruj przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego dla swojej witryny

en: Switch Position
pl: Pozycja przeÅ‚Ä…cznika

en: Choose the alignment of the floating toggle switch
pl: Wybierz wyrÃ³wnanie pÅ‚ywajÄ…cego przeÅ‚Ä…cznika

en: Switch Settings
pl: Ustawienia przeÅ‚Ä…cznika

en: Switch to Dark Mode
pl: PrzeÅ‚Ä…cz na tryb ciemny

en: Switch to Light Mode
pl: PrzeÅ‚Ä…cz na tryb jasny

en: Switch Widget
pl: Widget przeÅ‚Ä…cznika

en: Display dark mode switch using WordPress widget
pl: WyÅ›wietl przeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego za pomocÄ… widgetu WordPress

en: Tablet
pl: Tablety

en: Text
pl: Tekst

en: Text & Link Colors
pl: Kolory tekstu i linkÃ³w

en: Thumb Background
pl: TÅ‚o suwaka

en: Start time and end time cannot be same.
pl: Czas rozpoczÄ™cia i zakoÅ„czenia nie mogÄ… byÄ‡ takie same.

en: To
pl: Do

en: to enable dark mode
pl: aby wÅ‚Ä…czyÄ‡ tryb ciemny

en: to enable light mode
pl: aby wÅ‚Ä…czyÄ‡ tryb jasny

en: Toggle Dark Mode
pl: PrzeÅ‚Ä…cz tryb ciemny

en: Tools
pl: NarzÄ™dzia

en: WP Dark Mode Tools
pl: NarzÄ™dzia WP Dark Mode

en: Track Background
pl: TÅ‚o Å›cieÅ¼ki

en: Track BG
pl: TÅ‚o Å›cieÅ¼ki

en: Track Dynamic Content
pl: ÅšledÅº treÅ›Ä‡ dynamicznÄ…

en: Please turn on this feature only if you have any Ajax Loaded dynamic content like ajax product filters, ajax page loader, ajax image loaders/sliders, lazy loaded images etc.
pl: WÅ‚Ä…cz tÄ™ funkcjÄ™ tylko wtedy, gdy masz treÅ›ci dynamiczne Å‚adowane za pomocÄ… Ajax, takie jak filtry produktÃ³w Ajax, Å‚adowarki stron Ajax, Å‚adowarki/slajdery obrazÃ³w Ajax, obrazy Å‚adowane z opÃ³Åºnieniem itp.

en: The following triggers will toggle dark mode when clicked
pl: PoniÅ¼sze wyzwalacze przeÅ‚Ä…czÄ… tryb ciemny po klikniÄ™ciu

en: Try Live Demo
pl: WyprÃ³buj demo na Å¼ywo

en: Tutorial
pl: Poradnik

en: Here is a small full video tutorial for you incase you donâ€™t like to go through all the textual instruction
pl: Oto krÃ³tki poradnik wideo na wypadek, gdybyÅ› nie chciaÅ‚ czytaÄ‡ wszystkich instrukcji tekstowych

en: Check the WP Dark Mode playlist to become an expert dark mode user.
pl: SprawdÅº playlistÄ™ WP Dark Mode, aby zostaÄ‡ ekspertem w dziedzinie trybu ciemnego.

en: Typography features are only available for <strong>Accessibility Switches</strong>
pl: Funkcje typografii sÄ… dostÄ™pne tylko dla <strong>PrzeÅ‚Ä…cznikÃ³w dostÄ™pnoÅ›ci</strong>

en: Typography Settings
pl: Ustawienia typografii

en: Typography features are only available for
pl: Funkcje typografii sÄ… dostÄ™pne tylko dla

en: Typography option is disabled in Accessibility Settings. Text scaling feature wonâ€™t work.
pl: Opcja typografii jest wyÅ‚Ä…czona w ustawieniach dostÄ™pnoÅ›ci. Funkcja skalowania tekstu nie bÄ™dzie dziaÅ‚aÄ‡.

en: Advanced dark mode customizations are available in <span class="font-semibold">WP Dark Mode Ultimate</span> ðŸ˜
pl: Zaawansowane modyfikacje trybu ciemnego sÄ… dostÄ™pne w <span class="font-semibold">WP Dark Mode Ultimate</span> ðŸ˜

en: ULTIMATE PLAN
pl: PLAN ULTIMATE

en: The Floating Switch is <strong>currently unavailable</strong>. To access this feature, first you have to enable the â€œFrontend Dark Modeâ€ feature from the Control settings
pl: PÅ‚ywajÄ…cy przeÅ‚Ä…cznik jest <strong>obecnie niedostÄ™pny</strong>. Aby uzyskaÄ‡ dostÄ™p do tej funkcji, najpierw musisz wÅ‚Ä…czyÄ‡ funkcjÄ™ â€žFrontend Dark Modeâ€ w ustawieniach sterowania.

en: This action cannot be undone.
pl: Tej operacji nie moÅ¼na cofnÄ…Ä‡.

en: Not sure about upgrading to Ultimate yet?
pl: Nie jesteÅ› jeszcze pewien, czy przejÅ›Ä‡ na Ultimate?

en: If you are having a second thought about upgrading, you can explore all the premium features on our demo website. Feel free to try every feature before making the decision.
pl: JeÅ›li wahasz siÄ™ przed aktualizacjÄ…, moÅ¼esz zapoznaÄ‡ siÄ™ ze wszystkimi funkcjami premium na naszej stronie demonstracyjnej. Zapraszamy do przetestowania kaÅ¼dej z nich przed podjÄ™ciem decyzji.

en: Untitled
pl: Bez tytuÅ‚u

en: Upcoming
pl: NadchodzÄ…ce

en: Click update and you are done! The switch will now be visible in the menu where you placed.
pl: Kliknij aktualizuj i gotowe! PrzeÅ‚Ä…cznik bÄ™dzie teraz widoczny w menu, w ktÃ³rym go umieÅ›ciÅ‚eÅ›.

en: Click update and you are done!
pl: Kliknij aktualizuj i gotowe!

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Upgrade All Features
pl: Odblokuj wszystkie funkcje

en: Upgrade to ultimate to get access to reports
pl: PrzejdÅº na Ultimate, aby uzyskaÄ‡ dostÄ™p do raportÃ³w

en: Upgrade to Pro
pl: PrzejdÅº na Pro

en: Upgrade to WP Dark Mode Ultimate
pl: Uaktualnij do WP Dark Mode Ultimate

en: URL Parameter
pl: Parametr URL

en: Enable/Disable the dark mode using URL/domain parameter
pl: WÅ‚Ä…cz/wyÅ‚Ä…cz tryb ciemny za pomocÄ… parametru URL/domeny

en: Toggle Dark Mode using URL parameter.
pl: PrzeÅ‚Ä…czaj tryb ciemny za pomocÄ… parametru URL.

en: Use
pl: UÅ¼yj

en: Use %s?darkmode to enable dark mode and %s?lightmode to enable light mode
pl: UÅ¼yj %s?darkmode, aby wÅ‚Ä…czyÄ‡ tryb ciemny, i %s?lightmode, aby wÅ‚Ä…czyÄ‡ tryb jasny

en: Please upload a valid file.
pl: PrzeÅ›lij prawidÅ‚owy plik.

en: Seems like <strong>WP Dark Mode</strong> is bringing you value ðŸ¥³
pl: WyglÄ…da na to, Å¼e <strong>WP Dark Mode</strong> przynosi Ci korzyÅ›ci ðŸ¥³

en: The version of the file you are trying to import is not compatible with the current version of WP Dark Mode.
pl: Wersja pliku, ktÃ³ry prÃ³bujesz zaimportowaÄ‡, nie jest kompatybilna z obecnÄ… wersjÄ… WP Dark Mode.

en: Version Mismatch
pl: NiezgodnoÅ›Ä‡ wersji

en: Video Behavior
pl: Zachowanie wideo

en: Settings to change video appearance on dark mode
pl: Ustawienia zmiany wyglÄ…du wideo w trybie ciemnym

en: Video Behavior When Dark Mode Is On
pl: Zachowanie wideo, gdy tryb ciemny jest wÅ‚Ä…czony

en: Enable to set the brightness level of the videos on dark mode
pl: WÅ‚Ä…cz, aby ustawiÄ‡ poziom jasnoÅ›ci filmÃ³w w trybie ciemnym

en: Customize video appearance in Dark Mode
pl: Dostosuj wyglÄ…d wideo w trybie ciemnym

en: Enable to set the grayscale level of the videos on dark mode
pl: WÅ‚Ä…cz, aby ustawiÄ‡ poziom skali szaroÅ›ci filmÃ³w w trybie ciemnym

en: Video Replacement
pl: Wymiana wideo

en: Replace specific videos when dark mode is enabled
pl: WymieÅ„ okreÅ›lone filmy, gdy tryb ciemny jest wÅ‚Ä…czony

en: Video Settings
pl: Ustawienia wideo

en: Video Tutorial
pl: Poradnik wideo

en: Video URL
pl: Adres URL wideo

en: View Dark Mode Usages inside WordPress Dashboard
pl: Zobacz uÅ¼ycie trybu ciemnego w kokpicie WordPressa

en: Watch Video Tutorial
pl: Obejrzyj poradnik wideo

en: Watch Videos
pl: OglÄ…daj filmy

en: WooCommerce is not active
pl: WooCommerce nie jest aktywny

en: WooCommerce is not installed
pl: WooCommerce nie jest zainstalowany

en: What is WP Dark Mode?
pl: Czym jest WP Dark Mode?

en: WP Dark Mode Support
pl: Wsparcie WP Dark Mode

en: Yahoo in browser
pl: Yahoo w przeglÄ…darce

en: Yes, discard changes
pl: Tak, odrzuÄ‡ zmiany

en: Welcome to the #1 dark mode plugin for WordPress. Let's get started!
pl: Witamy w wtyczce trybu ciemnego nr 1 dla WordPress. Zaczynajmy!

en: You might be looking for
pl: MoÅ¼esz szukaÄ‡

en: Our support team is here 24/7 to answer your queries and resolve your issues. Don't hesitate to reach out to us!
pl: Nasz zespÃ³Å‚ wsparcia jest do Twojej dyspozycji 24/7, aby odpowiedzieÄ‡ na zapytania i rozwiÄ…zaÄ‡ problemy. Nie wahaj siÄ™ z nami skontaktowaÄ‡!

en: If you don't have the time to go through the docs, check our tutorial to start using WP Dark Mode on Gutenberg.
pl: JeÅ›li nie masz czasu na czytanie dokumentacji, sprawdÅº nasz samouczek, aby zaczÄ…Ä‡ uÅ¼ywaÄ‡ WP Dark Mode w Gutenberg.

en: If you don't have the time to go through the docs, check our tutorial to start using WP Dark Mode on Elementor.
pl: JeÅ›li nie masz czasu na czytanie dokumentacji, sprawdÅº nasz samouczek, aby zaczÄ…Ä‡ uÅ¼ywaÄ‡ WP Dark Mode w Elementor.

en: Social Share (Inline Button)
pl: UdostÄ™pnianie spoÅ‚ecznoÅ›ciowe (Przycisk w treÅ›ci)

en: Social Channels
pl: KanaÅ‚y SpoÅ‚ecznoÅ›ciowe

en: Above
pl: PowyÅ¼ej

en: Below
pl: PoniÅ¼ej

en: Above & Below
pl: PowyÅ¼ej i PoniÅ¼ej

en: Center
pl: Åšrodek

en: Stretch
pl: RozciÄ…gnij

en: Rounded
pl: ZaokrÄ…glone

en: Circle
pl: KoÅ‚o

en: Rectangular
pl: ProstokÄ…tne

en: Slanted
pl: SkoÅ›ne

en: Channel Label
pl: Etykieta KanaÅ‚u

en: Share Count
pl: Liczba UdostÄ™pnieÅ„

en: Both
pl: Oba

en: None
pl: Brak

en: More
pl: WiÄ™cej

en: Share
pl: UdostÄ™pnij

en: Shares
pl: UdostÄ™pnienia

en: Saved
pl: Zapisano

en: Published
pl: Opublikowano

en: Save & Publish
pl: Zapisz i opublikuj

en: Enable Social Share (Inline Button)
pl: WÅ‚Ä…cz udostÄ™pnianie spoÅ‚ecznoÅ›ciowe (Przycisk w treÅ›ci)

en: Inline Button Template
pl: Szablon przycisku w treÅ›ci

en: Choose any inline button template that suits your style
pl: Wybierz dowolny szablon przycisku w treÅ›ci, ktÃ³ry pasuje do Twojego stylu

en: Share Label
pl: Etykieta udostÄ™pniania

en: Share label appears before the inline button. Provide engaging texts to make sure your visitors are sharing the content!
pl: Etykieta udostÄ™pniania pojawia siÄ™ przed przyciskiem w treÅ›ci. Podaj angaÅ¼ujÄ…ce teksty, aby upewniÄ‡ siÄ™, Å¼e odwiedzajÄ…cy udostÄ™pniajÄ… treÅ›Ä‡!

en: Sharing is Caring:
pl: UdostÄ™pnianie jest waÅ¼ne:

en: Button Position
pl: Pozycja przycisku

en: Choose the position where you want show your inline button.
pl: Wybierz pozycjÄ™, w ktÃ³rej chcesz wyÅ›wietliÄ‡ przycisk w treÅ›ci.

en: Button Alignment
pl: WyrÃ³wnanie przycisku

en: Choose the alignment of the button.
pl: Wybierz wyrÃ³wnanie przycisku.

en: Button Shape
pl: KsztaÅ‚t przycisku

en: Choose the button shape that matches your site content.
pl: Wybierz ksztaÅ‚t przycisku, ktÃ³ry pasuje do treÅ›ci Twojej strony.

en: Button Size
pl: Rozmiar przycisku

en: Choose the default size for your inline button.
pl: Wybierz domyÅ›lny rozmiar przycisku w treÅ›ci.

en: Button Label
pl: Etykieta przycisku

en: Button labels can display your channelâ€™s name and share count.
pl: Etykiety przyciskÃ³w mogÄ… wyÅ›wietlaÄ‡ nazwÄ™ kanaÅ‚u i liczbÄ™ udostÄ™pnieÅ„.

en: Hide Buttons on
pl: Ukryj przyciski na

en: Select where you want to hide your inline button.
pl: Wybierz miejsca, w ktÃ³rych chcesz ukryÄ‡ przycisk w treÅ›ci.

en: Display Buttons on
pl: WyÅ›wietlaj przyciski na

en: Choose where the inline button will appear on your website.
pl: Wybierz, gdzie przycisk w treÅ›ci ma siÄ™ pojawiaÄ‡ w Twojej witrynie.

en: Button Spacing
pl: OdstÄ™py miÄ™dzy przyciskami

en: Select default spacing between each channel.
pl: Wybierz domyÅ›lny odstÄ™p miÄ™dzy kaÅ¼dym kanaÅ‚em.

en: Total Shares
pl: Suma udostÄ™pnieÅ„

en: Enable total share counter. It will show how many times your content is shared via enabled channels.
pl: WÅ‚Ä…cz licznik wszystkich udostÄ™pnieÅ„. PokaÅ¼e on, ile razy Twoje treÅ›ci zostaÅ‚y udostÄ™pnione przez wÅ‚Ä…czone kanaÅ‚y.

en: Minimum Share Count
pl: Minimalna liczba udostÄ™pnieÅ„

en: This is the minimum number of shares a page needs to have before the share counter is shown.
pl: Jest to minimalna liczba udostÄ™pnieÅ„, jakÄ… musi mieÄ‡ strona, aby licznik udostÄ™pnieÅ„ zostaÅ‚ wyÅ›wietlony.

en: Maximum Share Click
pl: Maksymalna liczba klikniÄ™Ä‡ udostÄ™pnieÅ„

en: This is the maximum number of click count on a social channel you want to show your visitors
pl: Jest to maksymalna liczba klikniÄ™Ä‡ w kanaÅ‚ spoÅ‚ecznoÅ›ciowy, ktÃ³rÄ… chcesz pokazaÄ‡ odwiedzajÄ…cym

en: Channel Visibility Count
pl: Liczba widocznych kanaÅ‚Ã³w

en: Set the number of channels that you want to show on your website. The rest will be shown after clicking on the 'More' button.
pl: Ustaw liczbÄ™ kanaÅ‚Ã³w, ktÃ³re chcesz wyÅ›wietlaÄ‡ w swojej witrynie. Reszta zostanie pokazana po klikniÄ™ciu przycisku 'WiÄ™cej'.

en: Search Channel
pl: Szukaj kanaÅ‚u

en: See less channels
pl: Zobacz mniej kanaÅ‚Ã³w

en: See more channels
pl: Zobacz wiÄ™cej kanaÅ‚Ã³w

en: Unlock all channels
pl: Odblokuj wszystkie kanaÅ‚y

en: Manage channels
pl: ZarzÄ…dzaj kanaÅ‚ami

en: Reorder your social channels. You can edit the channel label and device visibility for each. Drag channels to change their order.
pl: ZmieÅ„ kolejnoÅ›Ä‡ kanaÅ‚Ã³w spoÅ‚ecznoÅ›ciowych. MoÅ¼esz edytowaÄ‡ etykietÄ™ kanaÅ‚u i widocznoÅ›Ä‡ dla poszczegÃ³lnych urzÄ…dzeÅ„. PrzeciÄ…gnij kanaÅ‚y, aby zmieniÄ‡ ich kolejnoÅ›Ä‡.

en: Visit this URL: {page_url} and summarize the content for me.
pl: OdwiedÅº ten adres URL: {page_url} i streÅ›Ä‡ dla mnie treÅ›Ä‡.

en: Available variables:
pl: DostÄ™pne zmienne:

en: Reset to default
pl: PrzywrÃ³Ä‡ domyÅ›lne

en: Enable Preferred Channels
pl: WÅ‚Ä…cz preferowane kanaÅ‚y

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Done
pl: Gotowe

en: Frequently Asked Questions
pl: CzÄ™sto zadawane pytania

en: official documentation
pl: oficjalna dokumentacja

en: and
pl: i

en: YouTube Playlist
pl: Playlista YouTube

en: customer support team
pl: zespÃ³Å‚ wsparcia klienta

en: pricing page
pl: strona cennika

en: For refunds on the premium plan, please contact our
pl: W celu uzyskania zwrotu kosztÃ³w za plan premium, skontaktuj siÄ™ z naszym

en: directly. The procedure will be based on the terms of service in effect at the time of purchase.
pl: bezpoÅ›rednio. Procedura bÄ™dzie oparta na warunkach Å›wiadczenia usÅ‚ug obowiÄ…zujÄ…cych w momencie zakupu.

en: Enabling dark mode on your website is easy and simple.
pl: WÅ‚Ä…czenie trybu ciemnego na stronie jest Å‚atwe i proste.

en: Learn how to get started with WP Dark Mode within minutes.
pl: Dowiedz siÄ™, jak w kilka minut zaczÄ…Ä‡ korzystaÄ‡ z WP Dark Mode.

en: Default Light Mode
pl: DomyÅ›lny Tryb Jasny

en: Enable this setting if you want light mode as the default mode of your site. Visitors will find the website in light mode first.
pl: WÅ‚Ä…cz to ustawienie, jeÅ›li chcesz, aby tryb jasny byÅ‚ domyÅ›lnym trybem Twojej witryny. OdwiedzajÄ…cy najpierw zobaczÄ… witrynÄ™ w trybie jasnym.

en: Default Dark Mode
pl: DomyÅ›lny Tryb Ciemny

en: Enable this setting if you want dark mode as the default mode of your site. Visitors will find the website in dark mode first.
pl: WÅ‚Ä…cz to ustawienie, jeÅ›li chcesz, aby tryb ciemny byÅ‚ domyÅ›lnym trybem Twojej witryny. OdwiedzajÄ…cy najpierw zobaczÄ… witrynÄ™ w trybie ciemnym.

en: Use system settings
pl: UÅ¼yj ustawieÅ„ systemowych

en: Dark mode will be enabled/disabled depending on the user's device settings.
pl: Tryb ciemny zostanie wÅ‚Ä…czony/wyÅ‚Ä…czony w zaleÅ¼noÅ›ci od ustawieÅ„ urzÄ…dzenia uÅ¼ytkownika.

en: Time based dark mode
pl: Tryb ciemny oparty na czasie

en: Automatically enable dark mode based on user's given time.
pl: Automatycznie wÅ‚Ä…cz tryb ciemny na podstawie ustawionego przez uÅ¼ytkownika czasu.

en: Sunset Mode
pl: Tryb zachodu sÅ‚oÅ„ca

en: Automatically enable dark mode at sunset based on the user's location.
pl: Automatycznie wÅ‚Ä…cz tryb ciemny o zachodzie sÅ‚oÅ„ca na podstawie lokalizacji uÅ¼ytkownika.

en: Wobble
pl: Chybotanie

en: Vibrate
pl: WibrowaÄ‡

en: Flicker
pl: Migotanie

en: Shake
pl: PotrzÄ…snÄ…Ä‡

en: Bounce
pl: OdbiÄ‡e

en: Heartbeat
pl: Bicie Serca

en: Blink
pl: MigaÄ‡

en: Enable Dark Mode
pl: WÅ‚Ä…cz Tryb Ciemny

en: Allow custom elements to toggle dark mode
pl: ZezwÃ³l na wÅ‚asne elementy do przeÅ‚Ä…czania trybu ciemnego

en: Custom Triggers List
pl: Lista WÅ‚asnych TriggerÃ³w

en: List of custom trigger configurations
pl: Lista wÅ‚asnych konfiguracji triggerÃ³w

en: Fade In
pl: Zanikanie

en: Pulse
pl: Puls

en: Flip
pl: ObrÃ³Ä‡

en: Roll
pl: Rolkuj

en: Slide Left
pl: Slajd w Lewo

en: Slide Up
pl: Slajd w GÃ³rÄ™

en: Slide Right
pl: Slajd w Prawo

en: Slide Down
pl: Slajd w DÃ³Å‚

en: Best Dark Mode Performance
pl: Najlepsza WydajnoÅ›Ä‡ Trybu Ciemnego

en: The dark mode scripts will load before the parsing and rendering of your page. Choose this option when executing dark mode is the first priority for you.
pl: Skrypty trybu ciemnego zaÅ‚adujÄ… siÄ™ przed parsowaniem i renderowaniem strony. Wybierz tÄ™ opcjÄ™, gdy wykonanie trybu ciemnego jest Twoim priorytetem.

en: Balanced Performance for My Website and Dark Mode
pl: Zbalansowana WydajnoÅ›Ä‡ dla Strony i Trybu Ciemnego

en: The dark mode scripts will be executed at the same time as your page. Choose this option to get a moderate dark mode loading time without compromising website loading speed.
pl: Skrypty trybu ciemnego bÄ™dÄ… wykonywane rÃ³wnoczeÅ›nie z Å‚adowaniem strony. Wybierz tÄ™ opcjÄ™, aby uzyskaÄ‡ umiarkowany czas Å‚adowania trybu ciemnego bez spowolnienia witryny.

en: Prioritize My Website Loading
pl: Priorytetyzuj Åadowanie Strony

en: The dark mode script will be fetched asynchronously and executed after page parsing, just before the "DOMContentLoaded" event. Choose this option if your focus is on optimizing your website's performance over the WP Dark Mode.
pl: Skrypt trybu ciemnego bÄ™dzie pobierany asynchronicznie i wykonywany po parsowaniu strony. Wybierz to, jeÅ›li skupiasz siÄ™ na optymalizacji wydajnoÅ›ci witryny przed WP Dark Mode.

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzieÅ„

en: Bi-Weekly
pl: Co dwa tygodnie

en: Monthly
pl: Co miesiÄ…c

en: Quarterly
pl: Kwartalnie

en: Yearly
pl: Rocznie

en: WP Dark Mode Analytics Report
pl: Raport analityczny WP Dark Mode

en: Failed to insert visitor data.
pl: Nie udaÅ‚o siÄ™ wstawiÄ‡ danych goÅ›cia.

en: Failed to update visitor data.
pl: Nie udaÅ‚o siÄ™ zaktualizowaÄ‡ danych goÅ›cia.

en: Dark Mode Settings
pl: Ustawienia trybu ciemnego

en: Dark Mode Toggle
pl: PrzeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego

en: Dark Mode Switch
pl: PrzeÅ‚Ä…cznik trybu ciemnego

en: Switch Style
pl: Styl przeÅ‚Ä…cznika

en: Switch Size
pl: Rozmiar przeÅ‚Ä…cznika

en: Alignment
pl: WyrÃ³wnanie

en: Social Share - WP Dark Mode
pl: UdostÄ™pnianie spoÅ‚ecznoÅ›ciowe - WP Dark Mode

en: Invalid security key
pl: NieprawidÅ‚owy klucz bezpieczeÅ„stwa

en: Permission denied
pl: Odmowa uprawnieÅ„

en: Invalid permission
pl: NieprawidÅ‚owe uprawnienie

en: Invalid channel
pl: NieprawidÅ‚owy kanaÅ‚

en: Something went wrong
pl: CoÅ› poszÅ‚o nie tak

en: Deal Ends In
pl: Oferta koÅ„czy siÄ™ za

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Minutes
pl: Minuty

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Try a free demo
pl: WyprÃ³buj darmowe demo

en: Black Friday & Cyber Monday
pl: Black Friday i Cyber Monday

en: Unlock all the features
pl: Odblokuj wszystkie funkcje

en: Flash Sale
pl: BÅ‚yskawiczna wyprzedaÅ¼

en: SPECIAL
pl: SPECJALNE

en: DAYS
pl: DNI

en: HOURS
pl: GODZINY

en: MINUTES
pl: MINUTY

en: SECONDS
pl: SEKUNDY

en: Claim 50% Discount
pl: Odbierz 50% rabatu

en: Share via:
pl: UdostÄ™pnij za pomocÄ…:

en: What's New
pl: Co nowego?

en: Try a FREE demo
pl: WyprÃ³buj darmowe demo

en: %1$s%2$s OFF
pl: -%1$s%2$s ZNIÅ»KI

en: Claim %1$s%2$s Discount
pl: Odbierz %1$s%2$s zniÅ¼ki

en: Sweet Dark
pl: SÅ‚odka CiemnoÅ›Ä‡

en: Gold
pl: ZÅ‚oto

en: Sapphire
pl: Szafir

en: Midnight Bloom
pl: PÃ³Å‚nocny Rozkwit

en: Fuchsia
pl: Fuksja

en: Rose
pl: RÃ³Å¼a

en: Violet
pl: Fioletowy

en: Pink
pl: RÃ³Å¼owy

en: Green
pl: Zielony

en: Orange
pl: PomaraÅ„czowy

en: Yellow
pl: Å»Ã³Å‚ty

en: Last 24 Hours
pl: Ostatnie 24 godziny

en: Last 7 Days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Last 30 Days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Last 1 Year
pl: Ostatni 1 rok

en: Dark Mode Users
pl: UÅ¼ytkownicy trybu ciemnego

en: Total Visitors
pl: Liczba odwiedzajÄ…cych

en: Sun
pl: Niedz

en: Mon
pl: Pon

en: Tue
pl: Wt

en: Wed
pl: Åšr

en: Thu
pl: Czw

en: Fri
pl: Pt

en: Sat
pl: Sob

en: Jan
pl: Sty

en: Feb
pl: Lut

en: Apr
pl: Kwi

en: May
pl: Maj

en: Jun
pl: Cze

en: Jul
pl: Lip

en: Aug
pl: Sie

en: Sep
pl: Wrz

en: Oct
pl: PaÅº

en: Nov
pl: Lis

en: Dec
pl: Gru

en: No results found
pl: Nie znaleziono wynikÃ³w

en: No results found for "{search}"
pl: Nie znaleziono wynikÃ³w dla "{search}"
