Clean Up Optimizer - en to hr_HR translation catalogue (396 entries)

en:  hrs
hr_HR: sati

en:  mins
hr_HR: minuta

en: 1 Hour
hr_HR: 1 sat

en: 1 Month
hr_HR: 1 mjesec

en: 1 Week
hr_HR: 1 tjedan

en: 12 Hours
hr_HR: 12 sati

en: 24 Hours
hr_HR: 24 sata

en: 48 Hours
hr_HR: 48 sati

en: << Back to Database Optimizer
hr_HR: << Nazad na Optimizator baze

en: << Back to Manual Clean Up
hr_HR: << Nazad na Ručno brisanje

en: << Remove
hr_HR: << Ukloni

en: A Contributor Role can do the following
hr_HR: Suradnik uloga može učiniti sljedeće

en: A Login Log has been deleted Successfully
hr_HR: Zabilješka o prijavama je uspješno obrisana

en: A Record has been deleted Successfully
hr_HR: Zapis je uspješno obrisan

en: A Scheduler has been deleted Successfully
hr_HR: Zadatak je uspješno obrisan

en: A Scheduler has been scheduled Successfully
hr_HR: Zadatak je uspješno namješten

en: A Subscriber Role can do the following
hr_HR: Pretplatnik uloga može učiniti sljedeće

en: A Traffic Log has been deleted Successfully
hr_HR: Zabilješke o prometu su uspješno obrisane

en: A Visitor Log has been deleted Successfully
hr_HR: Zabilješke o posjetiteljima su uspješno obrisane

en: API KEY
hr_HR: API ključ

en: Action
hr_HR: Akcija

en: Add >>
hr_HR: Dodaj >>

en: Add New Schedule
hr_HR: Dodaj novi raspored

en: Administrators will have by default full control to manage different options in Clean Up Optimizer, so all checkboxes will be already selected for the Administrator Role as mentioned below
hr_HR: Administratori imaju zadano punu kontrolu za uređivanje različitih opcija Clean Up Optimizera, pa su sve opcije već izabrane za Administratorsku rolu.

en: An Administrator Role can do the following
hr_HR: Administratorska uloga može učiniti sljedeće

en: An Author Role can do the following
hr_HR: Autor uloga može učiniti sljedeće

en: An Editor Role can do the following
hr_HR: Urednik uloga može učiniti sljedeće

en: Apply
hr_HR: Primjeni

en: Are you sure you want to Block?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite blokirati?

en: Are you sure you want to Clean?
hr_HR: Sigurno želite čistiti?

en: Are you sure you want to delete?
hr_HR: Sigurno želite brisati?

en: Are you sure you want to perform this action?
hr_HR: Sigurno želite izvršiti ovu akciju?

en: Args
hr_HR: Argumenti

en: Author
hr_HR: Autor

en: Auto Drafts
hr_HR: Automatske Skice

en: Auto Drafts have been cleaned Successfully
hr_HR: Automatske skice su uspješno očišćene

en: Auto IP Block
hr_HR: Automatsko IP blokiranje

en: Automatic Plugin Updates
hr_HR: Automatska ažuriranja dodataka

en: Available Countries
hr_HR: Dostupne zemlje

en: Block
hr_HR: Blok

en: Block / Unblock Countries
hr_HR: Blokiraj / odblokiraj zemlje

en: Block / Unblock IP Addresses
hr_HR: Blokiraj / odblokiraj IP adresu

en: Block / Unblock IP Ranges
hr_HR: Blokiraj / odblokiraj IP raspon

en: Block IP Address
hr_HR: Blokiraj IP adresu

en: Block IP Range
hr_HR: Blokiraj IP raspon

en: Blockage Settings
hr_HR: Postavke blokada

en: Blockage Settings have been updated Successfully
hr_HR: Postavka Blokiranja su uspješno ažurirane

en: Blocked Countries
hr_HR: Blokirane Zemlje

en: Blocked Date & Time
hr_HR: Blokirano Datum i Vrijeme

en: Blocked For
hr_HR: Blokirano na

en: Bulk Action
hr_HR: Skupna radnja

en: Check for updates
hr_HR: Automatska ažuriranja dodataka

en: Choose Email Template
hr_HR: Odaberi Email predložak

en: Clear
hr_HR: Očisti

en: Clear Error Logs
hr_HR: Očistiti zapise pogrešaka

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Congratulations! You have recently purchased the Clean Up Optimizer Business Edition and now you need to activate the license in order to unlock it!
hr_HR: Čestitamo! Kupili ste Clean Up Optimizer Business Edition i sada morate aktivirati licencu kako bi ga otključali!

en: Contributor
hr_HR: Suradnik

en: Core Jobs
hr_HR: Ključni poslovu

en: Count
hr_HR: Broj

en: Cron Jobs
hr_HR: Cron poslovi

en: Current Version
hr_HR: Trenutna verzija

en: Custom Jobs
hr_HR: Prilagođeni poslovi

en: DB Optimizer
hr_HR: DB optimizator

en: Daily
hr_HR: Svakodnevno

en: Dashboard
hr_HR: Nadzorna ploča

en: Dashboard Transient Feed
hr_HR: Tranzijent Nadzorne ploče

en: Dashboard Transient Feed has been cleaned Successfully
hr_HR: Tranzijent Nadzorne ploče je uspješno očišćen

en: Database - Add New Schedule
hr_HR: Baza - Dodaj novi raspored

en: Database - Update Schedule
hr_HR: Baza - Ažuriraj raspored

en: Database - View Records
hr_HR: Baza - Pregledaj zapise

en: Date & Time
hr_HR: Datum i Vrijeme

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Deleted Posts
hr_HR: Obrisane objave

en: Deleted Posts are posts which are removed from WordPress Database
hr_HR: Obrisane objave su objave koje ste obrisali

en: Deleted Posts have been cleaned Successfully
hr_HR: Obrisane objave su uspješno očišćene

en: Details
hr_HR: Detalji

en: Disable
hr_HR: Onemogući

en: Download Error Logs
hr_HR: Greška kod preuzimanja

en: Drafts
hr_HR: Skice

en: Drafts are New Post or Page created as Draft in WordPress
hr_HR: Skice su nove objave ili stranice koje još nisu objavljene

en: Drafts have been cleaned Successfully
hr_HR: Skice su uspješno očišćene

en: Duplicated Comment Meta
hr_HR: Duplicirani meta podaci komentara

en: Duplicated Comment Meta has been cleaned Successfully
hr_HR: Duplicirani meta podaci komentara su uspješno očišćeni

en: Duplicated Comment Meta holds information of Duplicate Comments in Comments Table in WordPress Database
hr_HR: Duplicirani meta podaci komentara su duplicirane vrijednosti meta podataka

en: Duplicated Post Meta
hr_HR: Duplicirani meta podaci

en: Duplicated Post Meta has been cleaned Successfully
hr_HR: Duplicirani meta podaci objava su uspješno očišćeni

en: Duplicated Post Meta is duplicated values of Posts stored in a Posts Table in WordPress Database
hr_HR: Duplicirani meta podaci su duplicirane vrijednosti istih podataka vezanih uz objave

en: Duplicated User Meta
hr_HR: Duplicirani meta podaci Korisnika

en: Duplicated User Meta has been cleaned Successfully
hr_HR: Duplicirani meta podaci korisnika su uspješno očišćeni

en: Duplicated User Meta holds information of Duplicate user meta data in WordPress Database
hr_HR: Duplicirani meta podaci Korisnika su duplicirane vrijednosti informacija o korisniku

en: Duration
hr_HR: Trajanje

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Editor
hr_HR: Urednik

en: Email Templates
hr_HR: Predlošci emailova

en: Email Templates have been saved Successfully
hr_HR: Email predlošci su uspješno spremljeni

en: Email when a user Fails Login
hr_HR: Email pri neuspješnoj prijavi

en: Email when a user Success Login
hr_HR: Email pri uspješnoj prijavi

en: Email when an IP Address is Blocked
hr_HR: Email pri blokiranju IP adrese

en: Email when an IP Address is Unblocked
hr_HR: Email pri odblokiranju IP adrese

en: Email when an IP Range is Blocked
hr_HR: Email pri blokiranju IP raspona

en: Email when an IP Range is Unblocked
hr_HR: Email pri odblokiranju IP raspona

en: Empty
hr_HR: Prazno

en: Enable
hr_HR: Omogući

en: End Date
hr_HR: Kraj

en: End IP Range
hr_HR: Kraj IP raspona

en: Error Logs
hr_HR: GREŠKA

en: Error Message
hr_HR: Poruka greške

en: Error Reporting
hr_HR: izvješćivanje o pogreškama

en: Error logs has been cleared Successfully
hr_HR: Zapisnici o pogrešci uspješno je izbrisan

en: Feature Requests
hr_HR: Zahtjevi funkcionalnosti

en: For Blocked Country Error Message
hr_HR: Poruka za blokirane zemlje

en: For Blocked IP Address Error Message
hr_HR: Poruka za blokiranu IP adresu

en: For Blocked IP Range Error Message
hr_HR: Poruka za blokiran IP raspon

en: For Maximum Login Attempts Error Message
hr_HR: Poruka greške pri maksimalnom broju pokušaja prijave

en: Full Control
hr_HR: Puna kontrola

en: General Settings
hr_HR: Općenite postavke

en: Hourly
hr_HR: Svaki sat

en: How does Clean Up Optimizer get IPs
hr_HR: Kako Clean Up optimizaciju dobiti IP adrese

en: IP Address
hr_HR: IP adresa

en: IP Address has been blocked Successfully
hr_HR: IP adresa je uspješno blokirana

en: IP Address has been deleted Successfully
hr_HR: IP adresa je uspješno obrisana

en: IP Range has been blocked Successfully
hr_HR: IP raspon je uspješno blokiran

en: IP Range has been deleted Successfully
hr_HR: IP raspon je uspješno obrisan

en: IP Ranges
hr_HR: IP rasponi

en: If you also have any suggestion/complaint, you can use the same form below
hr_HR: Također možete popuniti i bilo koju drugu sugestiju ili primjedbu

en: If you face any issues activating the license, you may contact us at
hr_HR: Ukoliko imate problema s aktivacijkom licence, možete na kontaktirati

en: If you would like that the plugin would be automatically updated whenever there is a new version available then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
hr_HR: Ako želite da se dodacim automatski ažuriraju morate to omogućiti iz padajućeg izbornika

en: If you would like to Empty selected types of data on a given schedule then you would need to choose an Action from dropdown
hr_HR: Ako želite isprazniti odabrane vrste podataka na danom rasporedu, onda morate odabrati akciju iz padajućeg izbornika

en: If you would like to Optimize, Repair, Delete or Empty selected types of tables on a given schedule then you would need to choose an Action from dropdown
hr_HR: Ako želite optimizirati, popraviti, obrisati ili isprazniti odabrane tipove tablica na danom rasporedu, onda morate odabrati akciju iz padajućeg izbornika

en: If you would like to Report your Errors in Error Logs Menu, then you would need to Choose Enable from dropdown or vice-versa
hr_HR: Ako želite prijaviti svoje greške u zapisnik o pogreškama izbornika, a zatim da bi trebao odabrati Omogući iz padajućeg ili obrnuto

en: If you would like to allow people to comment on your posts or pages then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
hr_HR: Ako želite omogućiti korisnicima da komentiraju tvoje objave morate to odabrati iz padajućeg izbornika

en: If you would like to empty selected types of data on a schedule then you would need to choose an Action from dropdown
hr_HR: Ako želiš isprazniti odabrane tipove podataka prema rasporedu, možeš to odabrati akciju iz padajućeg izbornika

en: If you would like to monitor details of users who are currently visiting your website and pages visited by them then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
hr_HR: Ako želite pratiti detalje korisnika koji trenutno posjećuju tvoju stranicu morate uključiti tu funkcionalnost iz padajućeg izbornika

en: If you would like to monitor details of users who are visiting your website and pages visited by them then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
hr_HR: Ako želiš nadgledati detalje korisnika koji posjećuju tovju webstranicu, onda to možeš ovdje omogućiti.

en: If you would like to remove tables during uninstalling the Plugin then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
hr_HR: Ukoliko želiš ukloniti tablice pri brisanju Dodatka, onda to možeš ovdje omogućiti.

en: If you would like to show Clean Up Optimizer Top Bar Menu then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
hr_HR: Ako želiš prikazati Clean Up Optimizer u gornjem izborinku, morate to ovdje izabrati

en: Important Notice!
hr_HR: Važna Obavijest!

en: In WordPress, Ping-back is a type of comment that is created when you link to another blog post where Ping backs are enabled
hr_HR: Pingovi su vrsta komentara koja se stvara kada unesete poveznicu prema drugom blogu koji to isto podržava

en: In WordPress, Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you have linked to them
hr_HR: Povratne veze su načini kako obavijesti neke starije vrste blogova da ste unijeli poveznicu prema njima

en: In this field you would be able to see all Php Errors
hr_HR: U ovom području te će biti u mogućnosti vidjeti sve PHP pogreške

en: In this field, only users can access to these capabilities of Clean up Optimizer
hr_HR: Ovdje možete namjestiti koji korisnici mogu pristupiti Clean Up Optimizeru

en: In this field, you would be able to see your Installed Product Name
hr_HR: Ovdje možete vidjete naziv instaliranog proizvoda

en: In this field, you would be able to see your Installed Product Version
hr_HR: Ovdje možete vidjeti verziju instaliranog proizvoda

en: In this field, you would be able to see your Website URL
hr_HR: Ovdje možete vidjeti URL svoje stranice

en: In this field, you would need to choose Email Template from dropdown
hr_HR: Ovdje možete izabrati email predložak

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically block IP Addresses of users who exceeds their Maximum number of Login attempts
hr_HR: Odaberi Omogućeno kako bi automatski blokirao IP adrese korisnika koji prelaze preko maksimalno dopuštenog broja pokušaja prijava

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when a user fails to login
hr_HR: Ovdje odaberit Omogući kako bi automatski slali email Administratoru pri neuspješnoj prijavi korisnika

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when a user succeeds in login
hr_HR: Ovdje odaberit Omogući kako bi automatski slali email Administratoru pri uspješnoj prijavi korisnika

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when an IP Address is being blocked
hr_HR: Ovdje odaberit Omogući kako bi automatski slali email Administratoru pri blokiranju IP adrese

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when an IP Address is being unblocked
hr_HR: Ovdje odaberit Omogući kako bi automatski slali email Administratoru pri odblokiranju IP adrese

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when an IP Range is being blocked
hr_HR: Ovdje odaberit Omogući kako bi automatski slali email Administratoru pri blokiranju IP raspona

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when an IP Range is being unblocked
hr_HR: Ovdje odaberit Omogući kako bi automatski slali email Administratoru pri odblokiranju IP raspona

en: In this field, you would need to choose Repetition for the scheduler. The scheduler would be run on selected values from dropdown
hr_HR: Ovdje možete odabrati ponavljanje rasporeda. Raspored će se izvršavati prema odabranoj vrijednosti

en: In this field, you would need to choose Time Duration for schedule to run. It could be Hourly or Daily
hr_HR: Ovdje možete odabrati vremenski period u kojem se raspored izvršava. Može biti svaki sat ili dan.

en: In this field, you would need to choose a specific option  for how does Clean Up Optimizer get IPs
hr_HR: U ovom području, te bi trebao odabrati određenu mogućnost za kakav Očistiti optimizaciju dobiti IP adrese

en: In this field, you would need to choose a specific role who can see Sidebar Menu
hr_HR: Ovdje možete odabrati rolu koja može vidjeti meni

en: In this field, you would need to choose a start time for scheduler to run at
hr_HR: U ovom polju morate odabrati početno vrijeme za zadatak

en: In this field, you would need to choose a time duration for which you would like to block an IP Address so that particular IP Address will be blocked for a fixed time interval
hr_HR: Ovdje možete odabrati vrijeme trajanja blokade IP adrese.

en: In this field, you would need to choose appropriate capabilities for security purposes
hr_HR: Ovdje možeš odabrati odgovarajuće mogućnosti za sigurnost

en: In this field, you would need to choose duration of time for which you would like to block IP Address
hr_HR: Ovdje možete odabrati vrijeme trjaanja blokade IP adrese

en: In this field, you would need to choose duration of time for which you would like to block these IP Ranges
hr_HR: Ovdje možete odabrati vrijeme tijekom kojeg će biti blokirani navedeni IP rasponi

en: In this field, you would need to choose end date to view information about IP Addresses which were blocked within a specified period
hr_HR: Ovdje možete odabrati krajnji datum za pregled informacija o blokiranim IP adresama u danom periodu

en: In this field, you would need to choose end date to view information about IP Ranges which were blocked within a specified period
hr_HR: Ovdje možete odabrati krajnji datum za pregled informacija o blokiranim IP rasponima u danom periodu

en: In this field, you would need to choose start date for scheduler to run
hr_HR: Ovdje možete odabrati početni datum za zadatak

en: In this field, you would need to choose start date to view information about IP Addresses which were blocked within a specified period
hr_HR: Ovdje možete odabrati početni datum za pregled informacija o blokiranim IP adresama u danom periodu

en: In this field, you would need to choose start date to view information about IP Ranges which were blocked within a specified period
hr_HR: Ovdje možete odabrati početni datum za pregled informacija o blokiranim IP rasponima u danom periodu

en: In this field, you would need to provide a feature which you would like to request to be added to this Plugin
hr_HR: Ovdje unesti funkcionalnost koju želite da dodamo u Dodatak

en: In this field, you would need to provide a valid End IP Ranges which you would like to block
hr_HR: Ovdje možete unijeti kraj IP raspona kojeg želite blokirati

en: In this field, you would need to provide a valid IP Address which you would like to block
hr_HR: Ovdje možete unijeti IP adresu koju želite blokirati

en: In this field, you would need to provide a valid Start IP Ranges which you would like to block
hr_HR: Ovdje možete unijeti početak IP raspona kojeg želite blokirati

en: In this field, you would need to provide a valid email address where you would like to send an email notification
hr_HR: Ovdje trebati upisati ispravnu email adresu na koju želite slati email obavijesti

en: In this field, you would need to provide an error message that you would like to display whenever a user IP Address is being blocked by the Administrator
hr_HR: Ovdje unesi poruku za prikaz kada je blokirana korisnikova IP adresa

en: In this field, you would need to provide an error message that you would like to display whenever a user IP Range is being blocked by the Administrator
hr_HR: Ovdje unesi poruku za prikaz korisnicima kada je blokiran njihov IP raspon

en: In this field, you would need to provide an error message that you would like to display whenever a user country is being blocked by the Administrator
hr_HR: Ovdje unesite poruku koja će prikazivati ako je blokirana zemlja korisnika

en: In this field, you would need to provide an error message that you would like to display whenever a user exceeds maximum number of login attempts
hr_HR: Ovdje unesite poruku koju želiš da se prikaže kada korisnik prijeđe maksimalan broj pokušaja prijave

en: In this field, you would need to provide comments to give an overview about reason for blocking these IP Addresses
hr_HR: Ovdje možete upisati komentar kako bi dali razloge blokade ovih IP adresa

en: In this field, you would need to provide comments to give an overview about reason for blocking these IP Ranges
hr_HR: Ovdje možete upisati komentar kako bi dali razloge blokade ovih IP raspona

en: In this field, you would need to provide content which has to be sent to the Administrator
hr_HR: Ovdje možete unijesti sadržaj koji se treba slati Administratoru

en: In this field, you would need to provide maximum number of login attempts in a day to restrict number of login attempts by users
hr_HR: Unesi maksimalan broj pokušaja prijava u danu.

en: In this field, you would need to provide subject for email notification
hr_HR: Ovdje možete unijeti naslov email obavijesti

en: In this field, you would need to provide valid Bcc Email Address
hr_HR: Ovdje možete unijeti ispravnu Bcc email adresu

en: In this field, you would need to provide valid Cc Email Address
hr_HR: Ovdje možete unijeti ispravnu CC email adresu

en: In this field, you would need to provide your API Key which you have received in an email after purchasing the product along with a download link. This will be used for Validating License
hr_HR: Ovdje morate unijeti svoj API ključ koji ste dobili nakon uspješne kupovine. Ovo će biti korišteno za potreba provjere licence

en: In this field, you would need to provide your Name which will be sent along with your Feature Request
hr_HR: Ovdje unesite svoje Ime koje će biti poslano zajedno sa zahtjevom

en: In this field, you would need to provide your Order ID which you have received in an email after purchasing the product along with a download link. This will be used for Validating the License
hr_HR: Ovdje morate unijeti svoj broj naruždbe koji ste dobili nakon uspješne kupovine. Ovo će biti korišteno za potreba provjere licence

en: In this field, you would need to provide your valid Email Address which will be sent along with your Feature Request
hr_HR: Ovdje unesite ispravnu Email adresu

en: In this field, you would need to specify end date to view information about users who logged within a specified period
hr_HR: Ovdje odredite krajnji datum za pregled informacija o korisnicima koji su se prijavili tijekom danog perioda

en: In this field, you would need to specify end date to view information about users who visit to your website within a specified period
hr_HR: Ovdje odredite krajnji datum za pregled informacija o korisnicima koji su posjetili stranicu tijekom danog perioda

en: In this field, you would need to specify start date to view information about users who logged within a specified period
hr_HR: Ovdje odredite početni datum za pregled informacija o korisnicima koji su se prijavili tijekom danog perioda

en: In this field, you would need to specify start date to view information about users who visit to your website within a specified period
hr_HR: Ovdje odredite početni datum za pregled informacija o korisnicima koji su posjetili stranicu tijekom danog perioda

en: Interval Hook
hr_HR: Interval kuke

en: Kindly fill in the below form, if you would like to suggest some features which are not in the Plugin
hr_HR: Molimo popunite formu s prijedlozima funkcionalnosti koje nisu u Dodatku.

en: Kindly fill in the required details and click on Validate License to unlock it
hr_HR: Molimo da unesete potrebne podatke i pritisnete Provjeri licencu kako bi ju otključali

en: Latitude
hr_HR: Geografska širina

en: Let Clean Up Optimizer use the most secure method to get visitor IP address. Prevents spoofing and works with most sites.
hr_HR: Neka Clean Up optimizaciju koristiti najviše siguran način da biste dobili posjetitelja IP adresu. Sprječava podvala i radi s većinom stranicama.

en: License has been activated Successfully
hr_HR: Licenca je uspješno aktivirana

en: Licensing
hr_HR: Licenciranje

en: List of all Countries
hr_HR: Popis svih zemalja

en: List of all Countries being Blocked
hr_HR: Popis svih blokiranih zemalja

en: Live Traffic
hr_HR: Trenutni promet

en: Live Traffic Monitoring
hr_HR: Praćenje trenutnog prometa

en: Live Traffic Monitoring is Turned Off. Please go to Other Settings Menu to enable it
hr_HR: Praćenje trenutnog prometa je isključeno. Molimo posjetite Druge Postavke kako bi ga omogućili

en: Live Traffic On World Map
hr_HR: Trenutni promet na karti svijeta

en: Location
hr_HR: Lokacija

en: Login Logs
hr_HR: Zapisi prijava

en: Login Logs On World Map
hr_HR: Zapisi o prijavama na karti svijeta

en: Logs
hr_HR: Zapisi

en: Longitude
hr_HR: Geografska dužina

en: Maximum Login Attempts In a Day
hr_HR: Maksimalan broj pokušaja prijave u danu

en: Message
hr_HR: Poruka

en: Message Settings
hr_HR: Postavke poruka

en: Messages Settings have been updated Successfully
hr_HR: Postavke Poruka su uspješno ažurirane

en: Name of the Hook
hr_HR: Naziv kuke

en: Never
hr_HR: Nikada

en: Next Execution
hr_HR: Sljedeće izvršenje

en: Notification Setup has been updated Successfully
hr_HR: Postavke Obavijesti su uspješno ažurirane

en: Notification!
hr_HR: Obavijest!

en: Notifications Setup
hr_HR: Postavke obavijesti

en: Optimize
hr_HR: Optimiziraj

en: Order ID
hr_HR: Broj narudžbe

en: Orphan Comments Meta
hr_HR: Meta podaci obrisanih komentara

en: Orphan Comments Meta has been cleaned Successfully
hr_HR: Meta podaci obrisanih komentara su uspješno očišćeni

en: Orphan Comments Meta in WordPress holds miscellaneous bits of extra information of comment
hr_HR: Meta podaci komentara u WordPressu sadrže ekstra informacije o komentarima

en: Orphan Posts Meta
hr_HR: Meta podaci obrisanih objava

en: Orphan Posts Meta has been cleaned Successfully
hr_HR: Meta podaci obrisanih objava su uspješno očišćeni

en: Orphan Posts Meta in WordPress is Meta Data belonging to posts which no longer exist
hr_HR: Ovi podaci su vezani uz nepostojeće objave

en: Orphan Relationships
hr_HR: Nepostojeće relacije

en: Orphan Relationships have been cleaned Successfully
hr_HR: Relacije među nepostojećim objektima su uspješno očišćene

en: Orphan Relationships in WordPress hold junk or obsolete Category and Tag
hr_HR: Nepostojeće relacije u WordPressu sadrže smeće ili zaostale kategorije i oznake

en: Orphan User Meta
hr_HR: Meta podaci obrisanih korisnika

en: Orphan User Meta has been cleaned Successfully
hr_HR: Meta podaci obrisanih korisinka su uspješno očišćeni

en: Orphan User Meta holds orphan data of an Usermeta table in WordPress Database
hr_HR: Meta podaci korisnika sadrže podatke iz Usermeta tablice u WordPress bazi

en: Orphaned Term Relationships
hr_HR: Nepostojeći relacije oznaka

en: Orphaned Term Relationships have been cleaned Successfully
hr_HR: Relacije među nepostojećim pojmovima su uspješno očišćene

en: Orphaned Term Relationships hold junk or obsolete term Category and Tag in WordPress Database
hr_HR: Nepostojeće relacije oznaka su ostatci obrisanih oznak u WordPress bazi

en: Other Roles can do the following
hr_HR: Druge uloge mogu učiniti sljedeće

en: Other Settings
hr_HR: Druge postavke

en: Other Settings have been updated Successfully
hr_HR: Druge postavke su uspješno ažurirane

en: Others
hr_HR: Drugo

en: Output
hr_HR: Ispust

en: Permanently
hr_HR: Trajno

en: Pingbacks
hr_HR: Povratni pingovi

en: Pingbacks have been cleaned Successfully
hr_HR: Povratni pingovi su uspješno obrisani

en: Please choose End Date
hr_HR: Molimo unesite datum kraja

en: Please choose Start Date
hr_HR: Molim unesite datum početka

en: Please choose Start On
hr_HR: Molimo odaberi početak

en: Please choose an Action from Dropdown!
hr_HR: Molimo odaber akciju iz padajućeg izbornika!

en: Please choose at least 1 Table Name for scheduling!
hr_HR: Molimo odaberi barem jednu tablicu za zakazivanje!

en: Please choose at least 1 Type of Data for scheduling!
hr_HR: Molimo odaberi barem jednu vrstu podataka za zakazivanje!

en: Please choose at least 1 record to Block!
hr_HR: Molimo izaberite najmanje 1 zapis da blokira!

en: Please choose at least 1 record to delete!
hr_HR: Molimo odaberi barem jedan zapis za brisanje!

en: Please choose at least 1 record to empty!
hr_HR: Molimo odaberi barem jedan zapis za popravak!

en: Please choose at least 1 record to optimize!
hr_HR: Molimo odaberi barem jedan zapis za optimizaciju!

en: Please choose at least 1 record to repair!
hr_HR: Molimo odaberi barem jedan zapis za popravak!

en: Please choose at least 1 schedule to delete!
hr_HR: Molimo odaberi barem jedan zakazani zadatak za brisanje!

en: Please choose at least 1 type of Data to Clean!
hr_HR: Molimo odaberi barem jednu vrstu podataka za očistiti!

en: Please provide API Key received after making the purchase
hr_HR: Molimo unesite API ključ

en: Please provide BCC Email
hr_HR: Molimo unesite BCC email

en: Please provide CC Email
hr_HR: Molimo unesite CC email

en: Please provide Comments
hr_HR: Molimo unesite komentar

en: Please provide End IP Range
hr_HR: Molimo unesti kraj IP raspona

en: Please provide Maximum Login Attempts in a Day
hr_HR: Molimo unesite maksimalan broj pokušaja prijava u danu

en: Please provide Order ID received after making the purchase
hr_HR: Molimo unesite broj naruždbe

en: Please provide Start IP Range
hr_HR: Molimo unesite početak IP raspona

en: Please provide Subject
hr_HR: Molimo unesite naslov

en: Please provide valid Email Address
hr_HR: Molimo unesite ispravnu email adresu

en: Please provide valid IP Address
hr_HR: Molimo upišite ispravnu IP adresu

en: Please provide valid IP Range
hr_HR: Molimo upišite ispravan IP raspon

en: Please provide your Blocked Country Error Message
hr_HR: Molimo unesi svoju poruku za blokirane zemlje

en: Please provide your Blocked IP Address Error Message
hr_HR: Molimo unesi svoju poruku za blokirane IP adrese

en: Please provide your Blocked IP Range Error Message
hr_HR: Molimo unesi svoju poruku za blokirane IP raspone

en: Please provide your Email
hr_HR: Molimo unesite svoj email

en: Please provide your Feature Request
hr_HR: Molimo opišite svoj zahtjev

en: Please provide your Login Attempts Error Message
hr_HR: Molimo unesi svoju Poruku greške za pokušaje prijave

en: Please provide your Name
hr_HR: Molimo unesite svoje ime

en: Product Name
hr_HR: Naziv proizvoda

en: Release Date & Time
hr_HR: Datum i vrijeme izdanja

en: Remove Tables At Uninstall
hr_HR: Ukloni tablice pri brisanju

en: Repair
hr_HR: Popravi

en: Repeat Every
hr_HR: Ponavljaj svaki

en: Resources
hr_HR: Resursi

en: Revisions
hr_HR: Revizije

en: Revisions have been cleaned Successfully
hr_HR: Revizije su uspješno očišćene

en: Roles & Capabilities
hr_HR: Role i mogućnosti

en: Roles and Capabilities have been saved Successfully
hr_HR: Role i Mogućnosti su uspješno spremljene

en: Rows
hr_HR: Redci

en: Save Changes
hr_HR: Spremi izmjene

en: Scheduled Scheduler has been updated Successfully
hr_HR: Namješteni zadatak je uspješno ažuriran

en: Scheduler DB Optimizer
hr_HR: Raspored DB optimizatora

en: Security Settings
hr_HR: Sigurnosne postavke

en: Selected Countries have been blocked Successfully
hr_HR: Odabrane zemlje su uspješno blokirane

en: Selected Countries have been unblocked Successfully
hr_HR: Odabrane zemlje su uspješno odblokirane

en: Selected Data has been cleaned Successfully
hr_HR: Odabrani podaci su uspješno očišćeni

en: Selected IP Addresses have been deleted Successfully
hr_HR: Odabrane IP adrese su uspješno obrisane

en: Selected IP Ranges have been deleted Successfully
hr_HR: Odabrani IP rasponi su uspješno obrisani

en: Selected Live Traffic Logs IP Address have been Blocked Successfully
hr_HR: Odabrani uživo Promet Trupci IP adresa je blokirana uspješno

en: Selected Login Logs IP Address have been Blocked Successfully
hr_HR: Odabrani Prijava Trupci IP adresa je blokirana uspješno

en: Selected Login Logs have been deleted Successfully
hr_HR: Odabrane zabilješke o prijavama su uspješno obrisane

en: Selected Records have been deleted Successfully
hr_HR: Odabrani zapisi su uspješno obrisani

en: Selected Table has been Deleted Successfully
hr_HR: Odabrana tablica je uspješno obrisana

en: Selected Table has been cleaned Successfully
hr_HR: Odabrana tablica je uspješno očišćena

en: Selected Table has been optimized Successfully
hr_HR: Odabrana tablica je uspješno optimizirana

en: Selected Table has been repaired Successfully
hr_HR: Odabrana tablica je uspješno popravljena

en: Selected Tables have been cleaned Successfully
hr_HR: Odabrane tablice su uspješno očišćene

en: Selected Tables have been deleted Successfully
hr_HR: Odabrane tablice su uspješno obrisane

en: Selected Tables have been optimized Successfully
hr_HR: Odabrane tablice su uspješno optimizirane

en: Selected Tables have been repaired Successfully
hr_HR: Odabrane tablice su uspješno popravljene

en: Selected Traffic Logs have been deleted Successfully
hr_HR: Odabrane zabilješke o prometu su uspješno obrisane

en: Selected Visitor Logs IP Address have been Blocked Successfully
hr_HR: Odabrani Posjetitelj Trupci IP adresa je blokirana uspješno

en: Selected Visitor Logs have been deleted Successfully
hr_HR: Odabrane zabilješke o posjetiteljima su uspješno obrisane

en: Selected scheduler has been deleted Successfully
hr_HR: Odabrani zadatak je uspješno obrisan

en: Send Request
hr_HR: Pošalji zahtjev

en: Send To
hr_HR: Pošalji

en: Show Clean Up Optimizer Menu
hr_HR: Prikaži Clean UP Optimizer Meni

en: Show Clean Up Optimizer Top Bar Menu
hr_HR: Prikaži Clean UP Optimizer u gornjem izborniku

en: Spam Comments
hr_HR: Spam komentari

en: Spam Comments are unwanted comments in WordPress Database
hr_HR: Spam komentari su nepoželjni komentrai u WordPress bazi

en: Spam Comments have been cleaned Successfully
hr_HR: Spam komentari su uspješno očišćeni

en: Start Date
hr_HR: Početak

en: Start Date & Time
hr_HR: Početni datum i vrijeme

en: Start IP Range
hr_HR: Početak IP raspona

en: Start On
hr_HR: Počni na

en: Start Time
hr_HR: Početno vreijeme

en: Subject
hr_HR: Naslov

en: Submit
hr_HR: Pošalji

en: Subscriber
hr_HR: Pretplatnik

en: Success!
hr_HR: Uspjeh!

en: System Information
hr_HR: Informacije o sustavu

en: Table Name
hr_HR: Ime tablice

en: Table Size
hr_HR: Veličina tablice

en: Template For IP Address Blocked
hr_HR: Predložak za blokiranu IP adresu

en: Template For IP Address Unblocked
hr_HR: Predložak za odblokiranu IP adresu

en: Template For IP Range Blocked
hr_HR: Predložak za blokiran IP raspon

en: Template For IP Range Unblocked
hr_HR: Predložak za odblokiran IP raspon

en: Template For User Failure Login
hr_HR: Predložak za neuspješnu korisnikovu prijavu

en: Template For User Successful Login
hr_HR: Predložak za uspješnu korisnikovu prijavu

en: Thank You!
hr_HR: Hvala!

en: There is no changelog available.
hr_HR: Dostupne zemlje

en: This IP Address has been already blocked!
hr_HR: Ova IP adresa je već blokirana

en: This IP Range has been already blocked!
hr_HR: Ovaj IP raspon je već blokiran!

en: This plugin is up to date.
hr_HR: Automatska ažuriranja dodataka

en: Trackbacks
hr_HR: Povratne veze

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you have linked to them. If you would like to enable trackbacks to your site then you would need to choose enable or vice-versa from drop-down
hr_HR: Povratne veze su način za obavješćivanje blog sustava da ste linkali prema njima. Ako želite omogućiti povratne veze prema svojoj stranici onda ih morate odabrati odgovarajuću opciju iz padajućeg izbornika

en: Trackbacks have been cleaned Successfully
hr_HR: Povratne veze su uspješno očišćene

en: Transient Options
hr_HR: Tranzijenti

en: Transient Options are like a basic cache system used by WordPress
hr_HR: Tranzijenti su osnovna vrsta predmemorije u WordPressu

en: Transient Options have been cleaned Successfully
hr_HR: Tranzijenti su uspješno obrisani

en: Transients Feed in WordPress allow developers to store information in your WordPress Database with an expiration time
hr_HR: Tranzijenti u WordPressu omogućuju programerima da spreme informacije u bazu s datumom isteka.

en: Trash Comments
hr_HR: Obrisani komentari

en: Trash Comments are  comments which are stored in WordPress Trash after deletion
hr_HR: Obrisani komentari su komentari koji se još nalaze u Wordpress smeću nakon brisanja

en: Trash Comments have been cleaned Successfully
hr_HR: Komentari u smeću su uspješno očišćeni

en: Type
hr_HR: Tip

en: Type Of Data
hr_HR: Vrsta podataka

en: Unapproved Comments
hr_HR: Neodobreni komentari

en: Unapproved Comments have been cleaned Successfully
hr_HR: Neodobreni komentari su uspješno očišćeni

en: Unapproved Comments in WordPress are those comments which are still pending to be approved
hr_HR: Neodobreni komentari su komentari koji još čekaju da ih se odobri.

en: Unused Terms
hr_HR: Nekorištene Oznake

en: Unused Terms have been cleaned Successfully
hr_HR: Nekorišteni pojmovi su uspješno očišćeni

en: Unused Terms hold term data which are not used by WordPress
hr_HR: Nekorištene oznake su podaci koji se ne koriste u WordPressu

en: Update Schedule
hr_HR: Ažuriraj raspored

en: Use PHP's built in REMOTE_ADDR and don't use anything else. Very secure if this is compatible with your site.
hr_HR: Koristite PHP je izgrađen u REMOTE_ADDR i ne koristite ništa drugo. Vrlo siguran ako je to u skladu sa svojim stranicama.

en: Use the Cloudflare 'CF-Connecting-IP' HTTP header to get a visitor IP. Only use if you're using Cloudflare.
hr_HR: Koristite CloudFlare „CF-Povezivanje-IP” HTTP zaglavlja da biste dobili posjetitelja IP. koristiti samo ako koristite CloudFlare.

en: Use the X-Forwarded-For HTTP header. Only use if you have a front-end proxy or spoofing may result.
hr_HR: Koristite X-Forwarded-za HTTP zaglavlja. koristiti samo ako imate front-end proxy ili namještanje može rezultirati.

en: Use the X-Real-IP HTTP header. Only use if you have a front-end proxy or spoofing may result.
hr_HR: Koristite X-Real-IP HTTP zaglavlja. koristiti samo ako imate front-end proxy ili namještanje može rezultirati.

en: User Name
hr_HR: Korisničko ime

en: Validate License
hr_HR: Provjeri licencu

en: View Blocked IP Addresses
hr_HR: Pregledaj blokirane IP adrese

en: View Blocked IP Ranges
hr_HR: Pregledaj blokirane IP raspone

en: View Records
hr_HR: Pregledaj zapise

en: Visitor Logs
hr_HR: Zapisi o posjetiteljima

en: Visitor Logs Monitoring
hr_HR: Praćenje zapisa o posjetiteljima

en: Visitor Logs Monitoring is Turned Off. Please go to Other Settings Menu to enable it
hr_HR: Posjetitelj Trupci Praćenje je isključen. Molimo idite na izborniku Ostale postavke kako bi se omogućilo

en: Visitor Logs On World Map
hr_HR: Zapisi o posjetiteljima na karti svijeta

en: WP Optimizer
hr_HR: WP optimizator

en: WP Scheduler Optimizer
hr_HR: WP Optimizator rasporeda

en: Website URL
hr_HR: Webstranica

en: WordPress Revisions system stores a record of each saved draft or published an update
hr_HR: WordPress revizije spremaju sve skice i verzije objavljenih objava

en: WordPress automatically saves Pages or Posts as a draft in WordPress Database. This is called an Auto Draft. You could have multiple Auto Drafts that you will never publish and hence you can clean them
hr_HR: WordPress automatski sprema Stranice i Objave kao skice u bazi. To se zove Automatska Skica. Možete imati više Auto Skica koje nikada neće biti objavljene i stoga ih možete obrisati

en: Wordpress - Add New Schedule
hr_HR: WordPress - Dodaj novi raspored

en: Wordpress - Update Schedule
hr_HR: WordPress - Ažuriraj raspored

en: You can also write us on
hr_HR: Možete nam pisati na

en: You can choose what pages could be accessed by the users having a Contributor Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Contributor Role checkboxes
hr_HR: Možeš odabrati kojim stranicama će korisnici s Suradnik rolom moći pristupiti, također možeš odabrati kojim dodatne mogućnostima ti korisnici mogu pristupiti.

en: You can choose what pages could be accessed by the users having a Subscriber Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Subscriber Role checkboxes
hr_HR: Možeš odabrati kojim stranicama će korisnici s Pretplatnik rolom moći pristupiti, također možeš odabrati kojim dodatne mogućnostima ti korisnici mogu pristupiti.

en: You can choose what pages could be accessed by the users having an Editor Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Editor Role checkboxes
hr_HR: Možeš odabrati kojim stranicama će korisnici s Urednik rolom moći pristupiti, također možeš odabrati kojim dodatne mogućnostima ti korisnici mogu pristupiti.

en: You can choose what pages could be accessed by the users having an Others Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Others Role checkboxes
hr_HR: Možeš odabrati kojim stranicama će korisnici s Drugim rolama moći pristupiti, također možeš odabrati kojim dodatne mogućnostima ti korisnici mogu pristupiti.

en: You can choose what pages could be accessed by users having an Author Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Author Role checkboxes
hr_HR: Možeš odabrati kojim stranicama će korisnici s Autor rolom moći pristupiti, također možeš odabrati kojim dodatne mogućnostima ti korisnici mogu pristupiti.

en: You do not have Sufficient Access to this Page. Kindly contact the Administrator for more Privileges
hr_HR: Nema dovoljna prava za pristup ovoj stranici. Zamolite Administratora da vam to omogući

en: Your Email
hr_HR: Tvoj email

en: Your Name
hr_HR: Tvoje ime

en: Your request email has been sent Successfully
hr_HR: Tvoj email zahtjev je uspješno poslan

en: for
hr_HR: za

en: for
hr_HR: za

en: oEmbed Caches in Post Meta
hr_HR: oEmbed predmemorija u Meta podacima

en: oEmbed Caches in Post Meta have been cleaned Successfully
hr_HR: oEmbed zapisi u meta podacima su su uspješno očišćeni

en: oEmbed Caches in Post Meta hold data related to Embeddable Content in WordPress Database
hr_HR: oEmbed predmemorija služi za pohranu objekata koji su uključuju u objave
