WP Cerber Security - en to pl translation catalogue (1194 entries)

en: %s registrations are allowed within %s minutes from one IP address
pl: Rejestracja %s jest dozwolona w ciągu %s minut z jednego adresu IP

en: %s retries are allowed within %s minutes
pl: %s ponowne próby są dozwolone w ciągu %s minut

en: %s sec | %s secs
pl[0]: %s sek.
pl[1]: %s sek.
pl[2]: %s sek.

en: (do not enable it unless you get and enter the Site and Secret keys for the invisible version)
pl: (nie włączaj, dopóki nie zaopatrzysz się w odpowiednie klucze dla wersji niewidzialnej reCAPTCHy)

en: 2FA PIN Code
pl: Kod PIN 2FA

en: 2FA code verified
pl: Zweryfikowano kod 2FA

en: A database error occurred while importing access list entries
pl: Wystąpił błąd bazy danych podczas importowania wpisów listy dostępu

en: A message has been sent to %s
pl: Wiadomość została wysłana do %s

en: A must-use WP Cerber boot file has been copied to the WordPress must-use directory
pl: Niezbędny plik rozruchowy WP Cerber został skopiowany do niezbędnego katalogu WordPress

en: A new activity has occurred
pl: Wystąpiło nowe działanie

en: A new version is available
pl: Dostępna jest nowa wersja

en: A new version of %s is available
pl: Dostępna jest nowa wersja %s

en: A new version of WP Cerber Security is available. It is strongly advised to install it.
pl: Dostępna jest nowa wersja WP Cerber Security. Zdecydowanie zaleca się jego zainstalowanie.

en: A newer version is available
pl: Nowsza wersja jest już dostępna

en: A unique string that does not overlap with slugs of the existing pages or posts
pl: Unikalny ciąg znaków, który nie pokrywa się z fragmentami istniejących stron lub postów

en: API request authorization failed
pl: Autoryzacja żądania API nie powiodła się

en: API request authorized
pl: Żądanie API autoryzowane

en: Abuse email:
pl: Nadużycie adresu email:

en: Access Lists
pl: Listy Dostępowe

en: Access Settings
pl: Dostęp do Ustawień

en: Access denied by plugin settings
pl: Odmowa dostępu przez ustawienia wtyczki

en: Access to REST API is restricted in the WP Cerber settings.
pl: Dostęp do REST API jest ograniczony w ustawieniach WP Cerber.

en: Access to WordPress REST API
pl: Dostęp do API REST WordPress

en: Access to prohibited locations
pl: Dostęp do zabronionych lokalizacji

en: Access to this website
pl: Uzyskaj dostęp do tej witryny

en: Accounts & Roles
pl: Konta i role

en: Action
pl: Akcja

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Active plugins and updates on
pl: Aktywne wtyczki oraz aktualizacje na

en: Active sessions
pl: Aktywne sesje

en: Active:
pl: Aktywny:

en: Activity
pl: Aktywność

en: Activity Insights
pl: Przegląd działań

en: Activity Reports
pl: Raporty z działalności

en: Activity details
pl: Szczegóły aktywności

en: Activity report is a summary of all logged activities and suspicious events occurred during the selected period of time
pl: Raport aktywności to podsumowanie wszystkich zarejestrowanych aktywności i podejrzanych zdarzeń, które miały miejsce w wybranym okresie

en: Add @ site to the page title
pl: Dodaj @ witrynę do tytułu strony

en: Add Entry
pl: Dodaj wpis

en: Add IP to the Black List
pl: Dodaj IP do czarnej listy

en: Add a new one
pl: Dodaj nową

en: Add a remote website
pl: Dodaj zdalną witrynę internetową

en: Add managed websites by using access tokens.
pl: Dodaj zarządzane witryny internetowe za pomocą tokenów dostępu.

en: Add network to the Black List
pl: Dodaj sieć do Czarnej Listy

en: Add-on settings updated
pl: Zaktualizowano ustawienia dodatków

en: Add-ons
pl: Dodatki

en: Added
pl: Dodano

en: Address
pl: Adres

en: Adjust anti-spam engine
pl: Dostosowanie silnika antyspamowego

en: Admin Note
pl: Notatka Administratora

en: Advanced Search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Advanced mode
pl: Tryb zaawansowany

en: After every scan
pl: Po każdym skanowaniu

en: All Logins
pl: Wszystkie logowania

en: All connected devices
pl: Wszystkie połączone urządzenia

en: All countries
pl: Wszystkie kraje

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: All files have been processed
pl: Wszystkie pliki zostały przetworzone

en: All groups
pl: Wszystkie grupy

en: All scans
pl: Wszystkie skanowania

en: All servers
pl: Wszystkie serwery

en: All traffic
pl: Cały ruch

en: Allow REST API for these roles
pl: Zezwalaj API REST dla niniejszych ról

en: Allow WP Cerber to send locked out malicious IP addresses to Cerber Lab. This helps the plugin team to develop new algorithms for WP Cerber that will defend WordPress against new threats and botnets that are appearing  everyday. You can disable the sending in the plugin settings at any time.
pl: Pozwól na wysyłanie szkodliwych adresów IP do Cerber Lab. Pomoże to stworzyć nowe algorytmy dla obrony Wordpressa przed zagrożeniami botów pojawiających się na co dzień. Możesz wyłączyć tę opcję w każdej chwili w opcjach wtyczki.

en: Allow access to REST API for logged-in users
pl: Zezwól na dostęp do REST API zalogowanym użytkownikom

en: Allow access to users' data via REST API for these roles
pl: Zezwól tym rolom na dostęp do danych użytkowników za pośrednictwem interfejsu API REST

en: Allow logged-in users
pl: Zezwalaj na zalogowanych użytkowników

en: Allow these REST API namespaces
pl: Zezwalaj na te przestrzenie nazw interfejsu API REST

en: Allow updating WP Cerber from its official website
pl: Zezwól na aktualizację WP Cerber z jego oficjalnej strony internetowej

en: Allow user to remember devices for
pl: Zezwalaj użytkownikowi na zapamiętywanie urządzeń

en: Allow users to remember their devices for
pl: Pozwól użytkownikom zapamiętać swoje urządzenia

en: Always block entire subnet Class C of intruders IP
pl: Zawsze blokuj całą podsieć Klasy C z adresów IP intruzów

en: Always enabled
pl: Zawsze włączone

en: An optional error message to be displayed when attempting to log in with a non-existing username or a non-existing email
pl: Opcjonalny komunikat o błędzie wyświetlany podczas próby zalogowania się przy użyciu nieistniejącej nazwy użytkownika lub nieistniejącego adresu e-mail

en: An optional error message to be displayed when attempting to reset password for a non-existing username or non-existing email address
pl: Opcjonalny komunikat o błędzie wyświetlany podczas próby zresetowania hasła dla nieistniejącej nazwy użytkownika lub nieistniejącego adresu e-mail

en: An optional login form message
pl: Opcjonalny komunikat formularza logowania

en: An optional message for this user
pl: Opcjonalna wiadomość dla tego użytkownika

en: Analytics
pl: Analityka

en: Analyze the WordPress uploads directory to detect injected files
pl: Przeanalizuj katalog przesyłania WordPress, aby wykryć wstrzyknięte pliki

en: Analyze the uploads directory
pl: Przeanalizuj katalog przesyłania

en: Anti-spam
pl: Anty-Spam

en: Anti-spam and bot detection settings
pl: Antyspam oraz ustawienia wykrywania botów

en: Anti-spam engine
pl: Silnik antyspamowy

en: Any activity
pl: Wszystkie aktywności

en: Any country is permitted
pl: Każdy kraj jest dozwolony

en: Application Passwords
pl: Hasła aplikacji

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply limit login rules to IP addresses in the White IP Access List
pl: Włącz zasadę limitu logowań dla adresów IP na Białej Liście Dostępu IP

en: Are you sure you want to delete selected files?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone pliki?

en: Are you sure you want to delete selected websites?
pl: Na pewno chcesz usunąć zaznaczone witryny?

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewny/a?

en: Are you sure? This permanently invalidates the token.
pl: Czy jesteś pewien? To bezpowrotnie unieważni token.

en: Attempt to access prohibited URL
pl: Próba logowania na zabroniony URL

en: Attempt to log in denied
pl: Odrzucono próbę logowania

en: Attempt to log in with non-existing username
pl: Próba zalogowania przy użyciu nieistniejącej nazwy użytkownika

en: Attempt to log in with prohibited username
pl: Próba zalogowania z zabronioną nazwą użytkownika

en: Attempt to register denied
pl: Odrzucono próbę rejestracji

en: Attempt to upload a file with malicious code
pl: Próba przesłania pliku zawierającego złośliwy kod

en: Attempt to upload malicious file denied
pl: Zablokowano próbę przesłania złośliwego pliku

en: Attempts to log in with non-existing usernames
pl: Próby zalogowania przy użyciu nieistniejących nazw użytkowników

en: Attention! Citadel mode is now active. Nobody is able to log in.
pl: Uwaga! Tryb Twierdzy jest aktywny. Nikt obecnie nie może się zalogować.

en: Attention! You have changed the login URL! The new login URL is
pl: Uwaga! Został zmieniony adres URL logowania! Nowy adres to

en: Authorization Failed
pl: Autoryzacja nie powiodła się

en: Authorized
pl: Upoważniony

en: Authorized Access
pl: Autoryzowany dostęp

en: Authorized users only
pl: Tylko dla autoryzowanych użytkowników

en: Automated recurring scan schedule
pl: Harmonogram zautomatyzowanego cyklicznego skanowania

en: Automatic cleanup of malware and suspicious files
pl: Automatyczne usuwanie malware oraz podejrzanych plików

en: Automatic deletion
pl: Automatyczne usuwanie

en: Automatic recovery of modified and infected files
pl: Automatyczne przywracanie zmodyfikowany i zainfekowanych plików

en: Automatically deleted
pl: Automatycznie usunięto

en: Automatically install new versions of WP Cerber when they are available
pl: Automatycznie instaluj nowe wersje WP Cerber, gdy są dostępne

en: Automatically moved to quarantine
pl: Automatycznie przeniesiony do kwarantanny

en: Automatically recovered
pl: Automatycznie przywrócono

en: Automatically update WP Cerber
pl: Automatycznie aktualizuj WP Cerber

en: Available in the professional version of WP Cerber
pl: Dostępny w profesjonalnej wersji WP Cerber

en: Average Size
pl: Średni rozmiar

en: Awesome!
pl: Wspaniale!

en: BLOCKED
pl: ZABLOKOWANY

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Be careful about configuring these settings. Improper configuration may lead to failure to delete malicious files.
pl: Należy zachować ostrożność podczas konfigurowania tych ustawień. Nieprawidłowa konfiguracja może spowodować, że złośliwe pliki nie zostaną usunięte.

en: Be careful about enabling these options.
pl: Uważaj podczas włączania tych opcji

en: Before you can start using reCAPTCHA, you have to obtain Site key and Secret key on the Google website
pl: Zanim zaczniesz używać reCAPTCHA musisz uzyskać dwa klucze na specjalnej stronie Google

en: Black IP Access List
pl: Czarna Lista Dostępu IP

en: Block
pl: Blokuj

en: Block IP address for
pl: Blokuj adres IP przez

en: Block IP addresses that send excessive requests for non-existing pages or scan website for security breaches
pl: Blokuj adresy IP, które wysyłają nadmierną liczbę żądań dotyczących nieistniejących stron lub skanuj witrynę pod kątem naruszeń bezpieczeństwa

en: Block User
pl: Zablokuj Użytkownika

en: Block access to WordPress Dashboard
pl: Zablokuj dostęp do kokpitu WordPress

en: Block access to WordPress REST API except any of the following
pl: Zablokuj dostęp do API REST WordPress z wyjątkiem następujących przypadków

en: Block access to the RSS, Atom and RDF feeds
pl: Wyłącz dostęp do RSS

en: Block access to the XML-RPC server (including Pingbacks and Trackbacks)
pl: Zablokuj dostęp do serwera XML-RPC (włączając w to Pingbacki i Trackbacki)

en: Block access to user pages like /?author=n
pl: Zablokuj dostęp do stron użytkownika takich jak /?author=n

en: Block access to user pages via their usernames
pl: Blokuj dostęp do stron użytkowników za pośrednictwem ich nazw użytkowników

en: Block access to users' data via REST API
pl: Zablokuj dostęp do danych użytkowników poprzez REST API

en: Block access to wp-login.php
pl: Zablokuj dostęp do wp-login.php

en: Block execution of PHP scripts in the WordPress media folder
pl: Zablokuj wykonywanie skryptów PHP w folderze medialnym WordPress

en: Block subnet
pl: Blokada podsieci

en: Block unauthorized access to load-scripts.php and load-styles.php
pl: Zablokuj nieautoryzowany dostęp do skryptów load-scripts.php i load-styles.php

en: Block user
pl: Zablokuj użytkownika

en: Blocked Users
pl: Zablokowani Użytkownicy

en: Blocked by administrator
pl: Zablokowane przez administratora

en: Blocked by country rule
pl: Zablokowane według reguły kraju

en: Bot detected
pl: Wykryty bot

en: Brief
pl: Krótki

en: Brief notification format
pl: Krótki format powiadomienia

en: Brief summary
pl: Krótkie podsumowanie

en: Browser:
pl: Przeglądarka:

en: Brute-force attack mitigation and user authentication settings
pl: Ustawienia ograniczania ataków typu brute-force i uwierzytelniania użytkowników

en: Bulk importing IP Access List entries
pl: Zbiorcze importowanie wpisów listy dostępu IP

en: By sharing your unique opinion on WP Cerber, you help the engineers behind the plugin make greater progress and help other professionals find the right software. You can leave your review on one of the following websites. Feel free to use your native language. Thanks!
pl: Dzieląc się swoją wyjątkową opinią na temat WP Cerber, pomagasz inżynierom stojącym za wtyczką osiągnąć większy postęp i pomagasz innym profesjonalistom w znalezieniu odpowiedniego oprogramowania. Możesz zostawić swoją opinię na jednej z poniższych stron internetowych. Możesz swobodnie używać swojego języka ojczystego. Dzięki!

en: By the user
pl: Przez użytkownika

en: By user
pl: Przez użytkownika

en: Bytes
pl: Bajtów

en: Can't activate WP Cerber due to a database error.
pl: Nie można aktywować WP Cerber przez błąd bazy danych.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cerber Dashboard
pl: Kokpit Cerbera

en: Cerber Data Shield Policies
pl: Zasady ochrony danych Cerbera

en: Cerber Quick View
pl: Szybki podgląd Cerbera

en: Cerber Security Cloud connection
pl: Połączenie Cerber Security Cloud

en: Cerber Security Cloud protocol
pl: Protokół Cerber Security Cloud

en: Cerber Security Rules
pl: Zasady Bezpieczeństwa Cerbera

en: Cerber Traffic Inspector
pl: Inspektor ruchu Cerbera

en: Cerber User Security
pl: Bezpieczeństwo użytkowników Cerbera

en: Cerber anti-spam engine
pl: Silnik antyspamu cerbera

en: Cerber anti-spam settings
pl: Ustawienia antyspamowe Cerbera

en: Cerber tools
pl: Narzędzia Cerbera

en: Change file and directory permissions if it is required to delete files
pl: Zmień uprawnienia do plików i katalogów, jeśli jest to wymagane do usunięcia plików

en: Change filesystem permissions
pl: Zmień uprawnienia systemu plików

en: Changed files
pl: Zmienione pliki

en: Changelog
pl: Dziennik Zmian

en: Channels to send alerts
pl: Kanały do wysyłania alertów

en: Check for activities
pl: Sprawdź działania

en: Check for requests
pl: Sprawdź żądania

en: Check for requests from the IP address
pl: Sprawdź żądania z adresu IP

en: Check users' settings
pl: Sprawdź ustawienia użytkowników

en: Checking for new and modified files
pl: Sprawdzanie nowych oraz zmodyfikowanych plików

en: Checking frequency
pl: Sprawdzanie częstotliwości

en: Checksum mismatch
pl: Niezgodność sumy kontrolnej

en: Citadel mode
pl: Tryb Twierdzy

en: Citadel mode activated
pl: Aktywowano tryb Cytadeli

en: Citadel mode duration
pl: Czas trwania trybu Cytadeli

en: Citadel mode has been activated after %d failed login attempts in %d minutes.
pl: Tryb Cytadeli został aktywowany po %d nieudanych próbach logowania w ciągu %d minut.

en: Citadel mode is active
pl: Tryb Twierdzy jest aktywny

en: Citadel mode threshold
pl: Próg trybu Cytadeli

en: Cleaning up
pl: Czyszczenie

en: Clear log
pl: Wyczyść log

en: Click here to see the full list of files
pl: Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę plików

en: Click on a country name to add it to the list of selected countries
pl: Kliknij na nazwie kraju, aby dodać go do listy wybranych krajów

en: Click the IP address to see its activity
pl: Kliknij adres IP, aby zobaczyć jego aktywność

en: Click to edit
pl: Kliknij, aby rozpocząć edycję

en: Click to send now
pl: Kliknij, aby wysłać teraz

en: Click to send test
pl: Kliknij, aby wysłać wiadomość testową

en: Client Request Cookies
pl: Pliki cookie na żądanie klienta

en: Client Request Headers
pl: Nagłówki żądań klienta

en: Comment denied
pl: Komentarz odrzucony

en: Comment marked as spam
pl: Komentarz oznaczony jako spam

en: Comment processing
pl: Przetwarzanie komentarzy

en: Comments
pl: Komentarze

en: Company
pl: Firma

en: Configure email parameters for notifications, reports, and alerts
pl: Skonfiguruj parametry poczty e-mail dla powiadomień, raportów i alertów

en: Configure this website as main to manage other remote website
pl: Skonfiguruj tę witrynę jako główną, aby zarządzać inną zdalną witryną

en: Configure what issues to include in the email report and the condition for sending reports
pl: Skonfiguruj problemy, które mają być uwzględnione w raporcie e-mail oraz warunki wysyłania raportów

en: Continue Scanning
pl: Kontynuuj Skanowanie

en: Cookies
pl: Ciasteczka

en: Countries
pl: Państwa

en: Country
pl: Państwo

en: Create Alert
pl: Utwórz alert

en: Created
pl: Utworzono

en: Critical issues
pl: Błędy krytyczne

en: Currently a scheduled scan in progress. Please wait until it is finished.
pl: Obecnie przeprowadzane jest zaplanowane skanowanie. Prosimy poczekać, aż proces dobiegnie końca.

en: Currently, the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant contains no allowed hosts
pl: Obecnie stała WP_ACCESSIBLE_HOSTS nie zawiera dozwolonych hostów

en: Currently, the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant is defined as: %s
pl: Obecnie stała WP_ACCESSIBLE_HOSTS jest zdefiniowana jako: %s

en: Custom comment URL
pl: Niestandardowy adres URL komentarza

en: Custom login URL
pl: Własny URL logowania

en: Custom login URL may contain Latin alphanumeric characters, dashes and underscores only
pl: Własny adres logowania może zawierać tylko znaki łacińskie, cyfry, myślniki i podkreślniki

en: Custom login error message
pl: Niestandardowy komunikat o błędzie logowania

en: Custom login page
pl: Własna strona logowania

en: Custom password reset error message
pl: Komunikat o błędzie dotyczącym niestandardowego resetowania hasła

en: Custom signature found
pl: Znaleziono niestandardową sygnaturę

en: Custom signatures
pl: Własne sygnatury

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Data Shield
pl: Ochrona danych

en: Data Shield Policies
pl: Zasady ochrony danych

en: Date
pl: Data

en: Date format
pl: Format daty

en: Date format for CSV export
pl: Format daty dla pliku CSV

en: Date:
pl: Data:

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Default processing
pl: Domyślne przetwarzanie

en: Default settings have been loaded
pl: Załadowano ustawienia domyślne

en: Defends WordPress against hacker attacks, spam, trojans, and viruses. Malware scanner and integrity checker. Hardening WordPress with a set of comprehensive security algorithms. Spam protection with a sophisticated bot detection engine and reCAPTCHA. Tracks user and intruder activity with powerful email, mobile and desktop notifications.
pl: Chroni WordPress przed atakami hakerów, spamem, trojanami oraz wirusami. Skaner malware oraz weryfikator spójności. Wzmacnia zaporę WordPress kompleksowym zestawem algorytmów bezpieczeństwa. Ochrona przed spamem wraz z zaawansowanym silnikiem detekcji botów oraz reCAPTCHA. Śledzi działania zarówno użytkownika, jak i potencjalnego intruza używając powiadomień na urządzeniach przenośnych i stacjonarnych oraz poprzez e-mail.

en: Defer rendering the custom login page
pl: Odłóż renderowanie niestandardowej strony logowania

en: Deferred rendering
pl: Odroczone renderowanie

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Alert
pl: Usuń alert

en: Delete files in the WordPress uploads directory
pl: Usuń pliki z katalogu przesyłania WordPress

en: Delete files with unwanted extensions
pl: Usuń pliki z niechcianymi rozszerzeniami

en: Delete publicly accessible files with these extensions
pl: Usuń publicznie dostępne pliki z tymi rozszerzeniami

en: Delete quarantined files after
pl: Skasuj pliki poddane kwarantannie, po ukończeniu

en: Delete unattended files
pl: Usuń nienadzorowane pliki

en: Delete user sessions data when user data is erased
pl: Usuń dane o sesjach użytkownika gdy jego konto jest usuwane

en: Delete website
pl: Usuń witrynę

en: Deleted
pl: Usunięto

en: Denied
pl: Odrzucone

en: Deny all email addresses that match the following
pl: Odrzuć wszystkie adresy email pasujące poniżej

en: Deny authentication through wp-login.php
pl: Odmów uwierzytelnienia poprzez wp-login.php

en: Deny further login attempts
pl: Odmawiaj dalszych prób logowania

en: Deny it completely
pl: Odrzuć kompletnie

en: Destination folder access denied
pl: Odmowa dostępu do folderu docelowego

en: Detecting injected files in the WordPress uploads directory
pl: Wykrywanie wstrzykniętych plików w katalogu przesyłania WordPress

en: Determined by user role policies
pl: Określone przez zasady użytkownika

en: Diagnostic
pl: Diagnostyka

en: Diagnostic Log
pl: Log diagnostyczny

en: Did not receive the email?
pl: Nie otrzymałeś e-maila?

en: Directories to exclude
pl: Katalogi do wykluczenia

en: Disable "Remember Me" on the login form
pl: Wyłącz opcję „Zapamiętaj mnie” w formularzu logowania

en: Disable PHP error displaying
pl: Wyłącz wyświetlanie błędów PHP

en: Disable PHP in uploads
pl: Wyłącz PHP w przesyłanych plikach

en: Disable REST API
pl: Wyłącz REST API

en: Disable XML-RPC
pl: Wyłącz XML-RPC

en: Disable automatic redirection to the login page when /wp-admin/ is requested by an unauthorized request
pl: Wyłącz automatyczne przekierowanie do strony logowania, gdy /wp-admin/ jest żądany przez nieautoryzowane zgłoszenie

en: Disable bot detection engine for IP addresses in the White IP Access List
pl: Wyłącz silnik wykrywania botów dla adresów IP na białej liście dostępu IP

en: Disable bot detection engine for logged-in users
pl: Wyłącz silnik wykrywania botów dla zalogowanych użytkowników

en: Disable dashboard redirection
pl: Wyłącz przekierowanie z kokpitu

en: Disable feeds
pl: Wyłącz kanały RSS

en: Disable login language switcher
pl: Wyłącz przełącznik języka logowania

en: Disable main website mode
pl: Wyłącz tryb głównej witryny internetowej

en: Disable managed mode
pl: Wyłącz tryb zarządzany

en: Disable reCAPTCHA for IP addresses in the White IP Access List
pl: Wyłącz reCAPTCHA dla adresów IP na białej liście dostępu IP

en: Disable reCAPTCHA for logged-in users
pl: Wyłącz reCAPTCHA dla zalogowanych użytkowników

en: Disable the "Remember Me" checkbox on the WordPress login form
pl: Wyłącz pole wyboru „Zapamiętaj mnie” w formularzu logowania WordPress

en: Disable the default login error message
pl: Wyłącz domyślny komunikat o błędzie logowania

en: Disable the default reset password error message
pl: Wyłącz domyślny komunikat o błędzie resetowania hasła

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Display admin pages of remote websites using my language
pl: Wyświetlaj strony administracyjne zdalnych witryn internetowych, używając mojego języka

en: Display as
pl: Wyświetlaj jako

en: Display simple 404 page
pl: Wyświetl prostą stronę 404

en: Display this message if an attempt to log in is denied because the limit on concurrent user sessions has been reached
pl: Wyświetl ten komunikat, jeśli próba zalogowania zostanie odrzucona z powodu osiągnięcia limitu jednoczesnych sesji użytkowników

en: Do not add my IP address to the White IP Access List upon plugin activation
pl: Nie dodawaj mojego adresu IP do Białej Listy Dostępu IP do czasu aktywacji wtyczki

en: Do not apply these policies to the IP addresses in the White IP Access List
pl: Nie stosuj tych zasad dla adresów IP znajdujących się na Białej Liście Dostępu IP

en: Do not apply these policy to the IP addresses in the White IP Access List
pl: Nie stosuj tej zasady dla adresów IP znajdujących się na Białej Liście Dostępu IP

en: Do not log known crawlers
pl: Nie loguj znanych robotów

en: Do not log these User-Agents
pl: Nie rejestruj tych klientów użytkownika

en: Do not log these locations
pl: Nie zapisuj tych lokalizacji

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the failed login attempt message
pl: Nie ujawniaj nieistniejących nazw użytkowników i adresów e-mail w komunikacie o nieudanej próbie logowania

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the reset password error message
pl: Nie ujawniaj nieistniejących nazw użytkowników i adresów e-mail w komunikacie o błędzie resetowania hasła

en: Do not send alerts after this date
pl: Nie wysyłaj alertów po tej dacie

en: Do not show PHP errors on my website
pl: Nie pokazuj błędów PHP na mojej stronie

en: Do you want to add selected files to the ignore list?
pl: Czy chcesz dodać zaznaczone pliki do listy ignorowanych?

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Download file
pl: Pobierz plik

en: Download log
pl: Pobierz dziennik

en: Duration
pl: Czas trwania

en: ERROR:
pl: BŁĄD:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Email Address
pl: Adres E-mail

en: Email address is not permitted.
pl: Adres e-mail jest niedozwolony.

en: Email address is prohibited
pl: Adres e-mail jest zablokowany

en: Email alerts will be sent to these emails:
pl: Powiadomienia e-mail będą wysyłane na następujące adresy e-mail:

en: Email alerts will be sent to this email:
pl: Powiadomienia e-mail będą wysyłane na ten adres e-mail:

en: Email notifications
pl: Powiadomienia E-mail

en: Email server for sending emails generated by WP Cerber
pl: Serwer pocztowy do wysyłania e-maili generowanych przez WP Cerber

en: Enable after %s failed login attempts in the last %s minutes
pl: Włączane po %s nieprawidłowych próbach logowania w ciągu ostatnich %s minut

en: Enable authentication log monitoring
pl: Włącz monitorowanie dziennika uwierzytelniania

en: Enable data erase
pl: Włącz usuwanie danych

en: Enable data export
pl: Włącz eksport danych

en: Enable diagnostic logging
pl: Włącz logowanie diagnostyczne

en: Enable invisible reCAPTCHA
pl: Włącz niewidzialną reCAPTCHę

en: Enable main website mode
pl: Włącz tryb strony głównej

en: Enable managed mode
pl: Włącz tryb zarządzany

en: Enable monthly reporting
pl: Włącz raportowanie miesięczne

en: Enable optional traffic logging if you need to monitor suspicious and malicious activity or solve security issues
pl: Włącz opcjonalne rejestrowanie ruchu, jeśli chcesz monitorować podejrzaną i złośliwą aktywność lub rozwiązywać problemy z bezpieczeństwem

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce login form
pl: Włącz reCAPTCHę dla formularza logowania WooCoomerce

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce lost password form
pl: Włącz reCAPTCHA dla formularza przypomnienia hasła WooCommerce

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce registration form
pl: Włącz reCAPTCHA dla formularza rejestracji WooCommerce

en: Enable reCAPTCHA for WordPress comment form
pl: Włącz reCAPTCHA dla formularza komentarzy Wordpressa

en: Enable reCAPTCHA for WordPress login form
pl: Włącz reCAPTCHę dla formularza logowania Wordpressa

en: Enable reCAPTCHA for WordPress lost password form
pl: Włącz reCAPTCHA dla formularza przypomnienia hasła Wordpressa

en: Enable reCAPTCHA for WordPress registration form
pl: Włącz reCAPTCHA dla formularza rejestracji Wordpressa

en: Enable weekly reporting
pl: Włącz raportowanie cotygodniowe

en: Enabled, access to API using standard user passwords is allowed
pl: Włączone, dostęp do API przy użyciu standardowych haseł użytkownika jest dozwolony

en: Enabled, no access to API using standard user passwords
pl: Włączone, brak dostępu do API przy użyciu standardowych haseł użytkowników

en: Enforce two-factor authentication if any of the following conditions is true
pl: Wymuś uwierzytelnianie dwuskładnikowe, jeśli spełniony jest którykolwiek z poniższych warunków

en: Enforce two-factor authentication with fixed intervals
pl: Wymuszaj uwierzytelnianie dwuskładnikowe w stałych odstępach czasu

en: Enter the code from the email in the field below.
pl: Wprowadź kod z email w polu poniżej.

en: Erroneous Request Shielding
pl: Osłanianie przed Błędnymi Żądaniami

en: Error shielding mode
pl: Tryb ekranowania błędów

en: Error while parsing file
pl: Bład parsowania pliku

en: Error: file %s cannot be used.
pl: Błąd: nie można użyć pliku %s.

en: Errors
pl: Błędy

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Every 3 hours
pl: Co 3 godziny

en: Every 6 hours
pl: Co 6 godzin

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Exceeded the allowed number of attempts to enter 2FA code
pl: Przekroczono dozwoloną liczbę prób wprowadzenia kodu 2FA

en: Exceeded the allowed number of attempts to reset password
pl: Przekroczono dozwoloną liczbę prób resetowania hasła

en: Exceeded the allowed number of failed reCAPTCHA verifications
pl: Przekroczono dozwoloną liczbę nieudanych weryfikacji reCAPTCHA

en: Exceeded the allowed number of login attempts
pl: Przekroczono dozwoloną liczbę prób logowania

en: Excessive spam activity detected
pl: Wykryto nadmierną aktywność spamową

en: Exclude requests with these HTTP headers from inspection by the firewall
pl: Wyklucz żądania zawierające te nagłówki HTTP z kontroli przez zaporę

en: Exclude requests with these HTTP headers from scanning for spam
pl: Wyklucz żądania zawierające te nagłówki HTTP ze skanowania w poszukiwaniu spamu

en: Exclude these locations from inspection by the firewall
pl: Wyklucz te lokalizacje z inspekcji przez zaporę

en: Exclude these locations from scanning for spam
pl: Wyklucz te lokalizacje ze skanowania w poszukiwaniu spamu

en: Executable code found
pl: Znaleziono kod wykonawczy

en: Executable file extension detected
pl: Wykryto rozszerzenie pliku wykonywalnego

en: Executable files
pl: Pliki wykonywalne

en: Executable files are not supported. Please upload a ZIP archive.
pl: Pliki wykonywalne nie są obsługiwane. Proszę przesłać archiwum ZIP.

en: Expires
pl: Upływa

en: Export
pl: Eksport

en: Export settings to the file
pl: Eksportuj ustawienia do pliku

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Failed login attempts
pl: Nieudane próby logowania

en: Field %s contains an invalid value
pl: Pole %s zawiera nieprawidłową wartość

en: Field %s may not be empty
pl: Pole %s nie może być puste

en: File
pl: Plik

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File contents changed
pl: Zawartość pliku została zmieniona

en: File deleted
pl: Plik usunięty

en: File extensions statistics
pl: Statystyki rozszerzenia pliku

en: File is missing
pl: Brakuje pliku

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: File recovered
pl: Plik przywrócony

en: File upload denied
pl: Odrzucone wysyłanie pliku

en: Filename is prohibited
pl: Nazwa pliku jest zabroniona

en: Files
pl: Pliki

en: Files Submitted
pl: Pliki przesłane

en: Files in temporary directories
pl: Pliki w katalogach tymczasowych

en: Files in the sessions directory
pl: Pliki w katalogu sessions

en: Files in these directories
pl: Pliki w następujących katalogach

en: Files scanned
pl: Przeskanowanych plików

en: Files to scan
pl: Pliki do skanowania

en: Files with these extensions
pl: Pliki z następującymi rozszerzeniami

en: Files without extension
pl: Pliki bez rozszerzenia

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter by registered user
pl: Filtrowany przez zarejestrowanego użytkownika

en: Finalizing the scan
pl: Finalizacja skanowania

en: Finished
pl: Ukończono

en: Fixed number of logins
pl: Stała liczba logowań

en: For safety reasons, prohibited symbols and invalid values have been removed from the following settings. Please check their values.
pl: Ze względów bezpieczeństwa z poniższych ustawień usunięto zabronione symbole i nieprawidłowe wartości. Proszę sprawdzić ich wartości.

en: Forbidden URL
pl: Zabroniony adres URL

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Form fields data
pl: Dane pól formularza

en: Form submission denied
pl: Wysyłka formularza została odrzucona

en: Form submissions
pl: Przesyłanie formularzy

en: From the IP address
pl: Z adresu IP

en: From the country
pl: Z kraju

en: Full
pl: Pełny

en: Full Scan
pl: Pełne skanowanie

en: Full Scan Report
pl: Raport Pełnego Skanowania

en: Full access mode
pl: Tryb pełnego dostępu

en: GET Fields
pl: POBIERZ pola

en: Generate 30-day reports
pl: Generuj raporty 30-dniowe

en: Generate 7-day reports
pl: Generuj raporty 7-dniowe

en: Generate report for the last 30 days instead of the previous calendar month
pl: Wygeneruj raport za ostatnie 30 dni zamiast poprzedniego miesiąca kalendarzowego

en: Generate report for the last 7 days instead of the previous calendar week
pl: Wygeneruj raport za ostatnie 7 dni zamiast poprzedniego tygodnia kalendarzowego

en: Get me notified when such an event occurs
pl: Powiadom mnie, gdy takie zdarzenie nastąpi

en: Get notified instantly with mobile and desktop notifications
pl: Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia dzięki powiadomieniom na telefon i komputer

en: Getting Started Guide
pl: Pierwsze kroki

en: Global Exclusions
pl: Globalne wykluczenia

en: Global Policies
pl: Polityka globalna

en: Grant access to the website to logged-in users only
pl: Dostęp do serwisu przyznaj tylko zalogowanym użytkownikom

en: Great! Your license key is valid.
pl: Świetnie! Twój klucz licencyjny jest ważny.

en: Group
pl: Grupa

en: Hardening
pl: Wzmacnianie

en: Hardening WordPress
pl: Wzmacnianie Wordpressa

en: Header exception applied
pl: Zastosowano wyjątek nagłówka

en: Heads up!
pl: Heads-up!

en: Help
pl: Pomoc

en: Here are the details of the sign-in attempt
pl: Oto szczegóły próby logowania

en: Hide Toolbar when viewing site
pl: Ukrywaj pasek narzędzi gdy przeglądasz stronę

en: Hide server IP address
pl: Ukryj adres IP serwera

en: Hide software versions and website URLs in notifications
pl: Ukryj wersje oprogramowania i adresy URL witryn w powiadomieniach

en: High severity
pl: Wysoka istotność

en: Host Info
pl: Informacje o hostingu

en: Hostname
pl: Host

en: Hostname:
pl: Nazwa hosta:

en: How WP Cerber loads its core and security mechanisms
pl: Jak WP Cerber ładuje swój rdzeń i mechanizmy bezpieczeństwa

en: How the plugin processes comments submitted through the standard comment form
pl: Jak wtyczka przetwarza komentarze przesłane za pośrednictwem standardowego formularza komentarzy

en: Human verification failed.
pl: Weryfikacja przez człowieka nie powiodła się.

en: Human verification failed. Please click the square box in the reCAPTCHA block below.
pl: Nieudana weryfikacja. Proszę zaznaczyć kwadrat poniżej w bloku reCAPTCHA

en: IP Access List entries imported: %d
pl: Zaimportowane wpisy listy dostępu IP: %d

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IP address
pl: Adres IP

en: IP address %s has been added to Black IP Access List
pl: Adres IP %s został dodany do Czarnej Listy Dostępu IP

en: IP address %s has been added to White IP Access List
pl: Adres IP %s został dodany do Białej Listy Dostępu IP

en: IP address is locked out
pl: Adres IP jest zablokowany

en: IP address is not allowed
pl: Adres IP nie jest dozwolony

en: IP address, range, wildcard, or CIDR
pl: Adres IP, zakres, wildcard lub CIDR

en: IP address:
pl: Adres IP:

en: IP blacklisted
pl: IP dodany do czarnej listy

en: IP blocked
pl: Zablokowano IP

en: IP subnet blocked
pl: Podsieć IP zablokowana

en: IP whitelisted
pl: IP na Białej Liście

en: If a spam comment detected
pl: Jeśli wykryto spamerski komentarz

en: If any changes in scan results occurred
pl: Jeśli nastąpiły jakiekolwiek zmiany w wynikach skanowania

en: If empty, the SMTP username is used
pl: Jeśli jest puste, używana jest nazwa użytkownika SMTP

en: If necessary, <%s>check and update settings<%s>.
pl: W razie potrzeby <%s>sprawdź i zaktualizuj ustawienia<%s>.

en: If necessary, <%s>unblock the IP address<%s>.
pl: W razie potrzeby <%s>odblokuj adres IP<%s>.

en: If new issues found
pl: Jeśli wykryto nowe problemy

en: If the number of concurrent user sessions is greater
pl: Jeśli liczba jednoczesnych sesji użytkownika jest większa

en: If we have found your account, we have sent the confirmation link to the email address on the account.
pl: Jeśli znaleźliśmy Twoje konto, wysłaliśmy link potwierdzający na adres e-mail podany na koncie.

en: If you believe you should be able to perform this request, please let us know.
pl: Jeśli uważasz, że powinieneś być w stanie wykonać tę prośbę, daj nam znać.

en: If you forget your Custom login URL, you will be unable to log in.
pl: Jeśli zapomnisz własny adres URL logowania, to nie będziesz mógł się zalogować.

en: If you use a caching plugin, you have to add your new login URL to the list of pages not to cache.
pl: Jeśli używasz wtyczki pamięci podręcznej, musisz dodać nowy adres URL logowania do listy stron, które nie będą buforowane.

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Ignore List
pl: Lista ignorowanych

en: Ignore files with these extensions
pl: Ignoruj pliki z tymi rozszerzeniami

en: Ignore global rate limits
pl: Ignoruj globalne limity stawek

en: Ignore logged-in users
pl: Ignoruj zalogowanych użytkowników

en: Immediately block IP address after any request to wp-login.php
pl: Natychmiast blokuj adres IP po każdym żądaniu do wp-login.php

en: Immediately block IP address when attempting to log in with a non-existing username
pl: Natychmiast blokuj adres IP przy próbie zalogowania się przy użyciu nieistniejącej nazwy użytkownika

en: Import Entries
pl: Importuj wpisy

en: Import settings
pl: Importuj ustawienia

en: Import settings from the file
pl: Importuj ustawienia z pliku

en: Important note if you have a caching plugin in place
pl: Ważna uwaga, jeśli masz zainstalowaną wtyczkę buforującą

en: In the Citadel mode nobody is able to log in except IPs from the White IP Access List. Active user sessions will not be affected.
pl: W trybie Twierdzy nie może się zalogować nikt oprócz adresów IP znajdujących się na Białej Liście Dostępu IP. Nie ma to wpływu na aktywne sesje użytkowników.

en: Include activity log events
pl: Uwzględnij zdarzenia dziennika aktywności

en: Include file sizes
pl: Dołącz rozmiary pliku

en: Include scan errors
pl: Dołącz błędy skanowania

en: Include traffic log entries
pl: Dołącz wpisy dziennika ruchu

en: Incorrect IP address or IP range
pl: Nieprawidłowy adres IP lub zakres IP

en: Incorrect password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Increase lockout duration to %s hours after %s lockouts in the last %s hours
pl: Zwiększ czas blokady do %s godzin po %s blokadach w czasie %s godzin

en: Initialization Mode
pl: Tryb inicjalizacji

en: Initiated by the user
pl: Zainicjowane przez użytkownika

en: Injected file
pl: Wstrzyknięty plik

en: Injected files
pl: Wstrzyknięte pliki

en: Install the access token on the main website.
pl: Zainstaluj token dostępu na stronie głównej.

en: Installed version:
pl: Zainstalowana wersja:

en: Integrity
pl: Integralność

en: Integrity data not found
pl: Nie znaleziono danych spójności

en: Invalid master credentials
pl: Nieprawidłowe poświadczenia główne

en: Invalid response from the remote website
pl: Nieprawidłowa odpowiedź ze zdalnej witryny internetowej

en: Invalid user
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika

en: Invalid user cookies
pl: Nieprawidłowe pliki cookie użytkownika

en: Invalid user cookies cleared
pl: Usunięto nieprawidłowe pliki cookie użytkownika

en: Invisible reCAPTCHA
pl: Niewidzialna reCAPTCHA

en: Issues total
pl: Łączna liczba błędów

en: It is visible only to website administrators
pl: Jest widoczny tylko dla administratorów serwisu

en: It may remain after upgrading to a newer version of %s. It also may be a piece of obfuscated malware. In a rare case it might be a part of a custom-made (bespoke) plugin or theme.
pl: Po aktualizacji do nowszej wersji może pozostać w %s. Może być również częścią ukrytego malware. W rzadkich przypadkach może być częścią niestandardowych (wykonanych za zamówienie) wtyczek lub szablonów.

en: It seems outgoing Internet connections are not allowed on your website.
pl: Wygląda na to, że wychodzące połączenia internetowe nie są dozwolone w Twojej witrynie.

en: It seems this website has never been scanned. To start scanning click the button below.
pl: Najwyraźniej ta witryna nie została jeszcze przeskanowana. Kliknij przycisk poniżej, by rozpocząć skanowanie.

en: JSON Payload
pl: Ładunek JSON

en: KB/sec
pl: KB/sek

en: Keep in mind: You have added the website that does not support SSL encryption. This may lead to data leakage.
pl: Zapamiętaj: Dodałeś stronę, która nie wspiera enkrypcji SSL. To może doprowadzić do wycieku danych.

en: Keep log records of logged in users for
pl: Prowadź rejestry logów zalogowanych użytkowników przez

en: Keep log records of not logged in visitors for
pl: Prowadź rejestry niezalogowanych gości przez

en: Keep the WordPress uploads directory clean and secure. Detect injected files with public web access, report them, and remove malicious ones.
pl: Utrzymuj katalog przesyłania WordPress w czystości i bezpieczeństwie. Wykrywaj wstrzykiwane pliki za pomocą publicznego dostępu do sieci, zgłaszaj je i usuwaj złośliwe.

en: Know more
pl: Dowiedz się więcej

en: Know more about all advantages at
pl: Dowiedz się więcej na temat zalet na

en: Know more details about this version here:
pl: Więcej szczegółów na temat tej wersji znajdziesz tutaj:

en: Largest
pl: Największy

en: Last failed attempt was at %s from IP %s using username: %s.
pl: Ostatnia nieudana próba miała miejsce pod adresem %s z adresu IP %s przy użyciu nazwy użytkownika: %s.

en: Last lockout
pl: Ostatnia blokada

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Last security action: IP address %s was locked out on %s
pl: Ostatnia akcja bezpieczeństwa: adres IP %s został zablokowany na %s

en: Last seen
pl: Ostatnio widziany

en: Launch Full Scan
pl: Uruchom Pełne Skanowanie

en: Launch Quick Scan
pl: Uruchom Szybkie Skanowanie

en: Learn more about advanced alerting in WP Cerber:
pl: Dowiedz się więcej o zaawansowanym alertowaniu w WP Cerber:

en: Legacy mode
pl: Stary tryb

en: License
pl: Licencja

en: Limit access by IP address
pl: Ogranicz dostęp według adresu IP

en: Limit attempts
pl: Limit prób

en: Limit login attempts
pl: Limit prób logowana

en: Limit on the allowed number of alerts
pl: Limit dozwolonej liczby alertów

en: Limit reached
pl: Osiągnięty limit

en: List is empty
pl: Lista jest pusta

en: Live Traffic
pl: Bieżący Ruch

en: Load default settings
pl: Załaduj ustawienia domyślne

en: Load entries
pl: Wczytaj wejścia

en: Load security engine
pl: Uruchamianie mechanizmu bezpieczeństwa

en: Load the default plugin settings
pl: Wczytaj domyślne ustawienia wtyczki

en: Local User
pl: Lokalny użytkownik

en: Local hash not found
pl: Nie znaleziono lokalnego skrótu

en: Location exception applied
pl: Zastosowano wyjątek lokalizacji

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Lock out IP address for %s minutes after %s failed attempts within %s minutes
pl: Zablokuj adres IP na %s minut po %s nieprawidłowych próbowach logowania w ciągu %s minut

en: Locked out
pl: Zablokowany

en: Lockout for %s was removed
pl: Blokada dla %s została usunięta

en: Lockout notification
pl: Powiadomienie o blokadzie

en: Lockouts
pl: Blokady

en: Lockouts at the moment
pl: Blokad na chwilę obecną

en: Lockouts occurred
pl: Blokad

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Log all REST API requests
pl: Rejestruj wszystkie żądania API REST

en: Log all XML-RPC requests
pl: Rejestruj wszystkie żądania XML-RPC

en: Log into the website
pl: Zarejestruj się na stronie internetowej...

en: Logged in
pl: Zalogowano

en: Logged out
pl: Wylogowano

en: Logged out everywhere
pl: Wszędzie się wylogowałem

en: Logged-in users
pl: Zalogowani użytkownicy

en: Logging disabled
pl: Zapisywanie logów wyłączone

en: Logging mode
pl: Tryb zapisu logów

en: Login Security
pl: Bezpieczeństwo logowania

en: Login failed
pl: Nieprawidłowe logowanie

en: Login from a different IP address
pl: Logowanie z innego adresu IP

en: Login from a different browser or device
pl: Zaloguj się z innej przeglądarki lub urządzenia

en: Login from a different country
pl: Logowanie z innego kraju

en: Login from a different network Class C
pl: Logowanie z innej sieci klasy C

en: Login issues
pl: Problemy z logowaniem

en: Login:
pl: Zaloguj sie:

en: Longer than
pl: Dłuższe niż

en: Low severity
pl: Niska istotność

en: Mail Transport
pl: Transport Pocztowy

en: Main Settings
pl: Ustawienia Główne

en: Main website settings
pl: Główne ustawienia strony internetowej

en: Make your protection smarter!
pl: Zadbaj o to, aby twoja ochrona była mądrzejsza!

en: Malicious Activity
pl: Złośliwa aktywność

en: Malicious IP addresses detected
pl: Wykrytych szkodliwych adresów IP

en: Malicious activities mitigated
pl: Złagodzonej szkodliwej aktywności

en: Malicious activity detected
pl: Wykryto podejrzane aktywności

en: Malicious code detected
pl: Wykryto złośliwy kod

en: Malicious code found
pl: Wykryto złośliwy kod

en: Malicious request denied
pl: Odrzucono złośliwe żądanie

en: Malware Scan
pl: Skanowanie pod kątem malware

en: Manage
pl: Zarządzać

en: Manage Settings
pl: Zarządzaj ustawieniami

en: Manage plugins on your website:
pl: Zarządzaj wtyczkami na swojej stronie:

en: Mark it as spam
pl: Zaznacz jako spam

en: Mask sensitive data
pl: Maskuj wrażliwe dane

en: Mask these form fields
pl: Ukryj te pola formularzy

en: Mask usernames and IP addresses in notifications and alerts
pl: Maskuj nazwy użytkowników i adresy IP w powiadomieniach i alertach

en: Maximum compatibility
pl: Maksymalna kompatybilność

en: Maximum number of alerts to send
pl: Maksymalna liczba alertów do wysłania

en: Maximum security
pl: Maksymalne bezpieczeństwo

en: Medium severity
pl: Średnia istotność

en: Message format
pl: Format wiadomości

en: Minimal
pl: Minimalny

en: Miscellaneous Settings
pl: Różne ustawienia

en: Mitigate aggressive attempts
pl: Złagodź agresywne próby

en: Mobile alerts are not configured
pl: Alerty mobilne nie są skonfigurowane

en: Mobile alerts will be sent to %s
pl: Alerty mobilne będą wysyłane do %s

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: Monitor modified files
pl: Monitoruj zmodyfikowane pliki

en: Monitor new files
pl: Monitoruj nowe pliki

en: Monthly Report
pl: Miesięczny raport

en: Move spam comments to trash after
pl: Przenieś spamerskie komentarze do kosza po

en: Multiple suspicious activities
pl: Wiele podejrzanych działań

en: Multiple suspicious activities detected
pl: Wykryto wiele podejrzanych działań

en: My IP
pl: Moje IP

en: My IP address
pl: Mój adres IP

en: My Websites
pl: Moje Witryny

en: My activity
pl: Moja aktywność

en: My requests
pl: Moje prośby

en: My site is behind a reverse proxy
pl: Moja strona łączy się przez odwrotne proxy

en: NO, maybe later
pl: NIE

en: Namespace exception applied
pl: Zastosowano wyjątek przestrzeni nazw

en: Network:
pl: Sieć:

en: Never
pl: Nigdy

en: New Custom login URL
pl: Nowy, własny URL logowania

en: New file
pl: Nowy plik

en: New files
pl: Nowe pliki

en: New users
pl: Nowi użytkownicy

en: New version of WP Cerber is available
pl: Dostępna jest nowa wersja WP Cerber

en: New version:
pl: Nowa wersja:

en: Newest
pl: Najnowsze

en: No
pl: NIE

en: No IP Access List entries found in the uploaded file
pl: W przesłanym pliku nie znaleziono wpisów listy dostępu IP

en: No activity has been logged yet.
pl: Żadna aktywność nie została jeszcze zarejestrowana.

en: No data for generating reports
pl: Brak danych do generowania raportów

en: No devices found
pl: Nie znaleziono urządzeń

en: No events found using the given search criteria
pl: Nie znaleziono żadnych wydarzeń według podanych kryteriów wyszukiwania

en: No extension
pl: Brak rozszerzenia

en: No file was uploaded or file is corrupted
pl: Żaden plik nie został zaimportowany lub plik jest uszkodzony

en: No files match the specified filter.
pl: Żadne pliki nie pasują do określonego filtru.

en: No limit
pl: Bez limitu

en: No lockouts at the moment. The sky is clear.
pl: Na chwilę obecną brak jakichkolwiek blokad

en: No requests found using the given search criteria
pl: Nie znaleziono żądań według podanych kryteriów wyszukiwania

en: No requests have been logged yet.
pl: Nie zarejestrowano jeszcze żadnych żądań.

en: No restrictions
pl: Bez ograniczeń

en: No rule
pl: Brak reguły

en: No updates found.
pl: Nie znaleziono aktualizacji.

en: No websites configured.
pl: Nie skonfigurowano żadnych witryn.

en: Non-authenticated
pl: Nieuwierzytelnione

en: Non-existing users are strictly prohibited
pl: Nieistniejący użytkownicy są surowo zabronieni

en: None
pl: Nic

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not permitted for one country | Not permitted for %d countries
pl[0]: Niedozwolone dla jednego kraju
pl[1]: Niedozwolone dla %d krajów
pl[2]: Niedozwolone dla liczby krajów: %d

en: Not specified
pl: Nieokreślony

en: Note: Logging is currently disabled
pl: Uwaga: rejestrowanie jest obecnie wyłączone

en: Notes
pl: Uwagi

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notify admin
pl: Powiadom administratora

en: Now, whenever you see a green shield icon in the top right-hand corner of any WP Cerber admin page, it means the professional version works as intended, and your website is protected by WP Cerber Security Cloud.
pl: Teraz, gdy zobaczysz zieloną ikonę tarczy w prawym górnym rogu dowolnej strony administracyjnej WP Cerber, oznacza to, że wersja profesjonalna działa zgodnie z przeznaczeniem, a Twoja witryna jest chroniona przez WP Cerber Security Cloud.

en: Number of active lockouts at the moment:
pl: Liczba aktywnych blokad w tej chwili:

en: Number of allowed concurrent user sessions
pl: Ilość dozwolonych jednoczesnych sesji użytkownika

en: Number of lockouts is increasing
pl: Liczba blokad wzrasta

en: OK, nail them all
pl: OK

en: Oldest
pl: Najstarsze

en: Once enabled, the log is available here: %s
pl: Po włączeniu dziennik będzie dostępny tutaj: %s

en: Only registered and logged in users are allowed to view this website
pl: Tylko zarejestrowani i zalogowani do witryny użytkownicy mogą przeglądać stronę

en: Only registered and logged in website users have access to the website
pl: Tylko zarejestrowani i zalogowani do witryny użytkownicy mają dostęp do strony

en: Only users from IP addresses in the White IP Access List may register on the website
pl: W serwisie mogą rejestrować się tylko użytkownicy z adresów IP znajdujących się na Białej Liście Dostępu IP

en: Optional alert limits
pl: Opcjonalne limity alertów

en: Optional comment for this entry
pl: Opcjonalny komentarz do tego wpisu

en: Other related WP Cerber settings
pl: Inne powiązane ustawienia WP Cerber

en: Owner
pl: Właściciel

en: PROHIBITED
pl: ZABRONIONY

en: Page Not Found
pl: Strony nie znaleziono

en: Page generation time
pl: Czas generowania strony

en: Page generation time threshold
pl: Próg czasowy generowania strony

en: Parsing the list of files
pl: Analiza listy plików

en: Password changed
pl: Zmieniono hasło

en: Password changed by %s
pl: Hasło zmienione przez %s

en: Password reset request denied
pl: Żądanie resetowania hasła odrzucone

en: Password reset requested
pl: Prośba o reset hasła

en: Path
pl: Ścieżka

en: Performance
pl: Optymalizacja

en: Permission denied
pl: Zabroniono

en: Permit only email addresses that match the following
pl: Zezwól tylko na adresy email pasujące poniżej

en: Permitted for one country | Permitted for %d countries
pl[0]: Dozwolone dla jednego kraju
pl[1]: Dozwolone dla %d krajów
pl[2]: Dozwolone dla liczby krajów: %d

en: Personal Data
pl: Dane osobiste

en: Personal Preferences
pl: Preferencje osobiste

en: Phone
pl: Telefon

en: Plain
pl: Zwykły

en: Please choose another one.
pl: Wybierz inny.

en: Please enable Permalinks to use this feature. Set Permalink Settings to something other than Default.
pl: Prosimy włączyć włączyć permalinki, aby funkcja była dostępna. Zmień ustawienia permalinków na inne, niż domyślne.

en: Please run a new scan to get consistent and accurate results.
pl: Aby uzyskać spójne i dokładne wyniki, wykonaj nowe skanowanie.

en: Please run the Full Scan. After the scan is completed, analytics reports will be generated.
pl: Proszę uruchomić Pełne skanowanie. Po zakończeniu skanowania zostaną wygenerowane raporty analityczne.

en: Please select at least one channel
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden kanał

en: Please upload a reference ZIP archive
pl: Prosimy o przesłanie referencyjnego pliku ZIP

en: Please upload another file.
pl: Prześlij inny plik.

en: Please use our client portal to manage your subscription, license keys and get support at %s
pl: Skorzystaj z naszego portalu klienta, aby zarządzać swoją subskrypcją, kluczami licencyjnymi i uzyskać pomoc w %s

en: Please use the following verification PIN code to verify your identity.
pl: Aby zweryfikować swoją tożsamość, użyj poniższego weryfikacyjnego kodu PIN.

en: Please verify that it’s you
pl: Zweryfikuj, że to Ty

en: Plugin initialization mode has not been changed
pl: Sposób inicjalizacji trybu wtyczki nie został zmieniony

en: Plugin page:
pl: Strona wtyczki:

en: Plugin settings have been imported successfully
pl: Ustawienia wtyczki zostały pomyślnie zaimportowane

en: Plugin settings updated
pl: Ustawienia wtyczki zostały zaktualizowane

en: Plugin update is available
pl: Dostępna jest aktualizacja wtyczki

en: Plugin:
pl: Podłącz:

en: Policies have been updated
pl: Zasady zostały zaktualizowane

en: Post comments
pl: Komentarze wpisu

en: Prefix for plugin cookies
pl: Prefiks dla ciasteczek wtyczek

en: Prefix may contain only Latin alphanumeric characters and underscores
pl: Prefiks może zawierać tylko znaki łacińskie, cyfry i podkreślniki

en: Preparing for the scan
pl: Przygotowywanie do skanowania

en: Prevent username discovery
pl: Zapobiegaj odkrywaniu nazwy użytkownika

en: Prevent username discovery via oEmbed
pl: Zapobiegaj odkrywaniu nazwy użytkownika poprzez oEmbed

en: Prevent username discovery via user XML sitemaps
pl: Zapobiegaj odkrywaniu nazw użytkowników za pomocą map witryn XML użytkowników

en: Previous scan started %s has not been completed. Continue scanning?
pl: Poprzednio rozpoczęte skanowanie %s nie zostało zakończone. Kontynuować skanowanie?

en: Proactive security rules
pl: Pro-aktywne zasady bezpieczeństwa

en: Probing for vulnerable code
pl: Sondowanie dla wrażliwego kodu PHP

en: Processing wp-login.php authentication requests
pl: Przetwarzanie żądań uwierzytelnienia wp-login.php

en: Profile
pl: Profil

en: Prohibited extensions
pl: Zabronione rozszerzenia

en: Prohibited usernames
pl: Zabronione nazwy użytkownika

en: Protect WooCommerce login form
pl: Chroń formularz logowania WooCommerce

en: Protect WooCommerce lost password form
pl: Chroń formularz utraconego hasła WooCommerce

en: Protect WooCommerce registration form
pl: Chroń formularz rejestracyjny WooCommerce

en: Protect admin scripts
pl: Chroń skrypty administracyjne

en: Protect all forms on the website with bot detection engine
pl: Chroń wszystkie formularze na stronie dzięki mechanizmowi wykrywania botów

en: Protect comment form
pl: Chroń formularz komentarza

en: Protect login form
pl: Chroń formularz logowania

en: Protect lost password form
pl: Chroń formularz utraconego hasła

en: Protect other forms
pl: Chroń inne formy

en: Protect registration form
pl: Chroń formularz rejestracyjny

en: Protect site settings
pl: Chroń ustawienia witryny

en: Protect the standard WordPress comment form with bot detection engine
pl: Chroń standardowy formularz komentarza WordPress za pomocą silnika wykrywania botów

en: Protect the standard WordPress registration form with bot detection engine
pl: Chroń standardowy formularz rejestracyjny WordPress za pomocą silnika wykrywania botów

en: Protect user accounts
pl: Chroń konta użytkowników

en: Protect user roles
pl: Chroń role użytkownika

en: Protected WordPress settings
pl: Chronione ustawienia WordPressa

en: Push notifications
pl: Pchnij powiadomienia

en: Pushbullet access token
pl: Token dostępu Pushbullet

en: Pushbullet device
pl: Urządzenie Pushbullet

en: Quarantine
pl: Kwarantanna

en: Quarantined
pl: Poddano kwarantannie

en: Quick Scan
pl: Szybkie skanowanie

en: Quick Scan Report
pl: Raport Szybkiego Skanowania

en: Read-only mode
pl: Tryb tylko do odczytu

en: Reason
pl: Powód

en: Reason:
pl: Powód:

en: Recently locked out IP addresses
pl: Ostatnio zablokowane adresy IP

en: Recover WordPress files
pl: Przywróć pliki WordPress

en: Recover plugins' files
pl: Odzyskaj pliki wtyczek

en: Recovered
pl: Przywrócono

en: Recovering WordPress files
pl: Przywracanie plików WordPress

en: Recovering plugins files
pl: Przywracanie plików wtyczek

en: Redirect to URL
pl: Przekierowano do adresu URL

en: Redirect to the specified URL
pl: Przekieruj na podany adres URL

en: Redirect user after login
pl: Przekieruj użytkownika po zalogowaniu

en: Redirect user after logout
pl: Przekieruj użytkownika po wylogowaniu

en: Redirection URL
pl: Adres URL przekierowania

en: Redirection rules
pl: Zasady przekierowań

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Register on the website
pl: Zarejestruj się na stronie

en: Registered
pl: Zarejestrowany

en: Registration limit
pl: Limit rejestracji

en: Regular time intervals
pl: Regularne odstępy czasu

en: Remember this device for %d days
pl: Zapamiętaj to urządzenie przez %d dni

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove from the list
pl: Usuń z listy

en: Report an issue if any of the following is true
pl: Zgłoś problem, jeśli jedno z następujących jest prawdą

en: Request
pl: Żądanie

en: Request ID
pl: żądanie identyfikatora

en: Request URL
pl: Adres URL żądania

en: Request to REST API denied
pl: Zablokowane odwołanie do interfejsu REST API

en: Request to XML-RPC API denied
pl: Odrzucono żądanie do interfejsu API XML-RPC

en: Request to the Google reCAPTCHA service failed
pl: Wysyłanie żądania do Google reCAPTCHA nie powiodło się

en: Requests to wp-login.php are strictly prohibited
pl: Żądania kierowane do wp-login.php są surowo zabronione

en: Resolve issue
pl: Rozwiąż problem

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restrict email addresses
pl: Ograniczenia adresów email

en: Restrict new user registrations by the following conditions
pl: Ogranicz rejestrację nowych użytkowników, stosując następujące warunki

en: Restrict or completely block access to the WordPress REST API according to your needs
pl: Ogranicz lub całkowicie zablokuj dostęp do API REST WordPressa zgodnie ze swoimi potrzebami

en: Restrict roles and capabilities management with the following policies
pl: Ogranicz zarządzanie rolami i możliwościami za pomocą następujących zasad

en: Restrict updating site settings with the following policies
pl: Ogranicz aktualizację ustawień witryny za pomocą następujących zasad

en: Restrict user account creation and management with the following policies
pl: Ogranicz tworzenie kont użytkowników i zarządzanie nimi za pomocą następujących zasad

en: Retrieve IP address WHOIS information when viewing the logs
pl: Pobieraj informacje WHOIS o adresie IP podczas przeglądania dzienników

en: Return to the website list
pl: Powrót do listy witryny

en: Role Policies
pl: Zasady ról

en: Role update denied
pl: Zabroniono aktualizacji roli

en: Role-based rules are configured
pl: Zasady oparte na rolach zostały skonfigurowane

en: SMTP From email
pl: SMTP Z e-maila

en: SMTP From name
pl: SMTP Z nazwy

en: SMTP encryption
pl: Szyfrowanie SMTP

en: SMTP host
pl: Host SMTP

en: SMTP password
pl: Hasło SMTP

en: SMTP port
pl: Port SMTP

en: SMTP username
pl: Nazwa użytkownika SMTP

en: Safe mode
pl: Tryb bezpieczny

en: Save $_SERVER
pl: Zapisz $_SERVER

en: Save All Changes
pl: Zapisz wszystkie zmiany

en: Save all rules
pl: Zapisz wszystkie reguły

en: Save request cookies
pl: Zapisz ciasteczka żądań

en: Save request fields
pl: Zapisz pola żądań

en: Save request headers
pl: Zapisz nagłówki żądań

en: Save response cookies
pl: Zapisz pliki cookie odpowiedzi

en: Save response headers
pl: Zapisz nagłówki odpowiedzi

en: Save software errors
pl: Zapisz błędy oprogramowania

en: Scan results reporting
pl: Raportowanie wyników skanowania

en: Scan the sessions directory
pl: Przeskanuj katalog sesji

en: Scan web server's temporary directories
pl: Przeskanuj katalogi tymczasowe serwera WWW

en: Scanned
pl: Przeskanowano

en: Scanner Report
pl: Raport Skanowania

en: Scanner settings
pl: Ustawienia skanera

en: Scanning server's temporary directories for files
pl: Skanowanie katalogów tymczasowych serwera w poszukiwaniu plików

en: Scanning the sessions directory for files
pl: Skanowanie katalogu sesji w poszukiwaniu plików

en: Scanning the temporary upload directory for files
pl: Skanowanie tymczasowego katalogu przesyłania w poszukiwaniu plików

en: Scanning website directories for files
pl: Skanowanie katalogów witryn internetowych w poszukiwaniu plików

en: Scheduling
pl: Planowanie

en: Search for IP address
pl: Szukaj dla adresów IP

en: Search for IP or username
pl: Szukaj IP lub użytkownika

en: Search in URL
pl: Szukaj w adresie URL

en: Search results for:
pl: Wyniki wyszukiwania dla:

en: Search string
pl: Fraza do wyszukania

en: Searching for malicious code
pl: Wyszukiwanie złośliwego kodu

en: Secret Access Token
pl: Token Dostępu Poufnego

en: Secret Access Token is invalid
pl: Tajny token dostępu jest nieprawidłowy

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Security Rules
pl: Zasady Bezpieczeństwa

en: Security Scanner
pl: Skaner Bezpieczeństwa

en: Security rules have been updated
pl: Ustawienia zabezpieczeń zostały zaktualizowane

en: Select an existing group or enter a new one to add it
pl: Zaznacz istniejącą grupę lub wprowadź nową, aby ją dodać

en: Select file to import.
pl: Wybierz plik do importu

en: Select one or more roles
pl: Wybierz jedną lub więcej ról

en: Send email alerts to %s
pl: Wysyłaj powiadomienia e-mail do %s

en: Send email alerts to my email
pl: Wysyłaj powiadomienia e-mailowe na mój adres e-mail

en: Send email notification to the admin
pl: Wyślij powiadomienie e-mail do administratora

en: Send email report
pl: Prześlij raport mailem

en: Send malicious IP addresses to the Cerber Security Cloud
pl: Wysyłaj złośliwe adresy IP do chmury Cerber Security

en: Send mobile alerts to %s
pl: Wysyłaj powiadomienia mobilne do %s

en: Send monthly reports on the nth day of month
pl: Wysyłaj raporty miesięczne n-tego dnia miesiąca

en: Send notification if the number of active lockouts above
pl: Wyślij powiadomienie, jeśli liczba aktywnych blokad będzie powyżej

en: Send notification when a new version of WP Cerber is available
pl: Wyślij powiadomienie, gdy dostępna będzie nowa wersja WP Cerber

en: Send notification when a new version of a plugin is available
pl: Wyślij powiadomienie, gdy dostępna będzie nowa wersja wtyczki

en: Send weekly reports on
pl: Wysyłaj cotygodniowe raporty dot

en: Server
pl: Serwer

en: Server Country
pl: Kraj serwera

en: Server Response Cookies
pl: Pliki cookie odpowiedzi serwera

en: Server Response Headers
pl: Nagłówki odpowiedzi serwera

en: Sessions
pl: Sesje

en: Setting update denied
pl: Zabroniono zmiany ustawień

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings that control behavior of WP Cerber
pl: Ustawienia kontrolujące zachowanie WP Cerber

en: Shift admin menu
pl: Przesuń menu administratora

en: Shift the WP Cerber admin menu to the top when navigating through WP Cerber admin pages
pl: Przesuń menu administracyjne WP Cerber na górę podczas poruszania się po stronach administracyjnych WP Cerber

en: Show "Switched to" notification
pl: Wyświetlaj powiadomienie "Przełączono na"

en: Show IP WHOIS data
pl: Pokaż dane IP WHOIS

en: Show homepage in the Website column
pl: Pokaż stronę główną w kolumnie Witryna

en: Show sign-in attempt details in 2FA emails
pl: Pokaż szczegóły próby logowania w e-mailach 2FA

en: Site Integrity
pl: Integralność Witryny

en: Site Settings
pl: Ustawienia strony

en: Site connection
pl: Połączenie witryny

en: Site key
pl: Klucz strony

en: Site policy enforcement
pl: Egzekwowanie zasad witryny

en: Site settings protection
pl: Ochrona ustawień witryny

en: Site-specific settings
pl: Ustawienia strony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skip files with these extensions
pl: Pomiń pliki z tymi rozszerzeniami

en: Smallest
pl: Najmniejszy

en: Smart
pl: Inteligentne

en: Software Errors
pl: Błędy oprogramowania

en: Some errors occurred
pl: Wystąpiły pewne błędy

en: Sorry, human verification failed.
pl: Błędna weryfkacja.

en: Sorry, password reset is not allowed for this user.
pl: Przepraszamy, resetowanie hasła nie jest dozwolone dla tego użytkownika.

en: Sort users in the Dashboard
pl: Sortuj użytkowników w panelu

en: Sort users in the Dashboard by date of registration
pl: Sortuj użytkowników w Panelu według daty rejestracji

en: Space Occupied
pl: Zajęte miejsce

en: Spam Events
pl: Wydarzenia spamowe

en: Spam comment denied
pl: Komentarz ze spamem odrzucony

en: Spam comments denied
pl: Odrzuconych komentarzy ze spamem

en: Spam form submission denied
pl: Odrzucony formularz ze spamem

en: Spam form submissions denied
pl: Odrzuconych formularzy ze spamem

en: Spam protection for registration, comment, and other forms on the website
pl: Ochrona przed spamem przy rejestracji, komentowaniu i innych formularzach na stronie

en: Specify REST API namespaces to permit when the REST API is disabled. One namespace per line.
pl: Określ przestrzenie nazw interfejsu API REST, które mają być dozwolone, gdy interfejs API REST jest wyłączony. Jedna przestrzeń nazw na linię.

en: Specify URL paths to exclude requests from logging. One item per line.
pl: Określ ścieżki URL, aby wykluczyć żądania z rejestrowania. Jeden element w wierszu.

en: Specify User-Agents to exclude requests from logging. One item per line.
pl: Określ agenty użytkownika, aby wykluczyć żądania z rejestrowania. Jeden element w wierszu.

en: Specify a relative or absolute URL
pl: Określ względny lub bezwzględny adres URL

en: Specify a request path to exclude matching requests from firewall inspection. Omit your website domain name and all GET parameters. One exception per line.
pl: Określ ścieżkę żądania, aby wykluczyć pasujące żądania z inspekcji zapory. Pomiń nazwę domeny swojej witryny i wszystkie parametry GET. Jeden wyjątek na linię.

en: Specify any part of a query string or path to exclude matching requests from inspection by the anti-spam engine. One exception per line.
pl: Określ dowolną część ciągu zapytania lub ścieżki, aby wykluczyć pasujące żądania z kontroli silnika antyspamowego. Jeden wyjątek na linię.

en: Specify colon-separated name and value pairs to exclude matching requests from firewall inspection. One header per line.
pl: Określ rozdzielone dwukropkami pary nazw i wartości, aby wykluczyć pasujące żądania z inspekcji zapory. Jeden nagłówek na linię.

en: Specify colon-separated name and value pairs to exclude matching requests from scanning for spam. One header per line.
pl: Określ rozdzielane dwukropkami pary nazw i wartości, aby wykluczyć pasujące żądania ze skanowania w poszukiwaniu spamu. Jeden nagłówek na linię.

en: Specify custom PHP code signatures. One item per line. To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
pl: Określ niestandardowe sygnatury kodu PHP. Jeden element na wiersz. Aby określić wzorzec REGEX, ujmij cały wiersz w dwóch nawiasach.

en: Specify directories to exclude from scanning. One directory per line.
pl: Określ katalogi, które mają zostać wykluczone ze skanowania. Jeden katalog na linię.

en: Specify email addresses, wildcards or REGEX patterns. Use comma to separate items.
pl: Wprowadź adresy email, wildcards lub szablony REGEX. Użyj przecinka do rozdzielania elementów.

en: Specify file extensions to search for. Full scan only. Use comma to separate items.
pl: Określ rozszerzenia plików do wyszukania. Tylko pełny skan.

en: Standard mode
pl: Tryb standardowy

en: Start Full Scan
pl: Wystartuj Pełne Skanowanie

en: Start Quick Scan
pl: Wystartuj Szybkie Skanowanie

en: Start typing here to find a country
pl: Zacznij wpisywać tutaj, aby znaleźć kraj

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Stop Scanning
pl: Przerwij Skanowanie

en: Stop exposing user details
pl: Przestań ujawniać dane użytkownika

en: Stop user enumeration
pl: Wyłącz numerację użytkowników

en: Submit forms
pl: Prześlij formularze

en: Support
pl: Wsparcie

en: Support Forum
pl: Forum wsparcia

en: Suspicious JavaScript code detected
pl: Wykryto podejrzany kod JavaScript

en: Suspicious SQL code detected
pl: Wykryto podejrzany kod SQL

en: Suspicious activity
pl: Podejrzane działanie

en: Suspicious code found
pl: Znaleziono podejrzany kod

en: Suspicious code instruction found
pl: Wykryto podejrzane instrukcje kodu

en: Suspicious code signatures found
pl: Wykryto podejrzane sygnatury kodu

en: Suspicious directives found
pl: Wykryto podejrzane dyrektywy

en: Suspicious number of fields
pl: Podejrzana liczba pól

en: Suspicious number of nested values
pl: Podejrzana liczba zagnieżdżonych wartości

en: Suspicious requests
pl: Podejrzane żądania

en: Switch to
pl: Przełącz na

en: Switch to the Dashboard
pl: Przełącz na pulpit nawigacyjny

en: TEST MESSAGE
pl: WIADOMOŚĆ TESTOWA

en: Terminate
pl: Zakończ

en: Terminate session
pl: Zakończ sesję

en: Terminate the oldest user session on a new login
pl: Zakończ najstarszą sesję użytkownika przy nowym logowaniu

en: Terminate user sessions
pl: Zakończ sesje użytkownika

en: Tested up to:
pl: Testowane do:

en: Thank you for being our client.
pl: Dziękujemy, że jesteś naszym klientem.

en: The IP address of the last failed attempt to log in is blocked
pl: Adres IP ostatniej nieudanej próby logowania jest blokowany

en: The IP address you are trying to add is already in the list
pl: Dodawany adres IP jest już na liście

en: The Pushbullet token is valid. You can select devices to receive notifications.
pl: Token Pushbullet jest ważny. Możesz wybrać urządzenia, na których chcesz otrzymywać powiadomienia.

en: The WP Cerber Security plugin has been deactivated
pl: Wtyczka WP Cerber Security została dezaktywowana

en: The WP Cerber Security plugin is now active
pl: Wtyczka WP Cerber Security jest teraz aktywna

en: The alert has been created
pl: Alert został utworzony

en: The alert has been deleted
pl: Alert został usunięty

en: The code is valid for %s minutes.
pl: Kod będzie prawidłowy przez %s min.

en: The contents of the file have been changed and do not match what exists in the official WordPress repository or a reference file you have uploaded earlier. The file may have been altered by malware, infected by a virus or has been tampered with.
pl: Treści pliku zostały zmienione i nie pasują do zawartości oficjalnego repozytorium WordPress lub pliku referencyjnego, który został uprzednio przesłany przez ciebie. Plik mógł zostać zmodyfikowany przez malware, zainfekowany przez wirusa lub zmanipulowany.

en: The diagnostic log file is empty.
pl: Plik dziennika diagnostycznego jest pusty.

en: The file has been deleted from the quarantine.
pl: Plik został usunięty z kwarantanny.

en: The file has been restored to its original location.
pl: Plik został przywrócony do swojej początkowej lokalizacji.

en: The following settings have been set to their minimum acceptable values.
pl: Poniższe ustawienia zostały ustawione na minimalne dopuszczalne wartości.

en: The full access mode requires the PRO version of WP Cerber
pl: Tryb pełnego dostępu wymaga wersji PRO WP Cerber

en: The last attempt to log in was denied due to the following reason
pl: Ostatnia próba logowania została odrzucona z następującego powodu

en: The list is empty.
pl: Lista jest pusta.

en: The log file has not been created yet.
pl: Plik dziennika nie został jeszcze utworzony.

en: The reverse proxy mode has not been enabled. No valid proxy headers found.
pl: Tryb odwrotnego proxy nie został włączony. Nie znaleziono prawidłowych nagłówków proxy.

en: The scanner automatically scans the website, removes malware and sends email reports with the results of a scan
pl: Skaner automatycznie skanuje witrynę, usuwa złośliwe oprogramowanie i wysyła e-mailem raporty z wynikami skanowania

en: The scanner identifies this file as missing based on the integrity data (checksums) provided by the developer of %s.
pl: Skaner identyfikuje ten plik jako brakujący na podstawie danych dotyczących integralności (sum kontrolnych) dostarczonych przez twórcę %s.

en: The scanner monitors file changes, verifies the integrity of WordPress, plugins, and themes, and detects malware
pl: Skaner monitoruje zmiany plików, weryfikuje integralność WordPress, wtyczek i motywów oraz wykrywa złośliwe oprogramowanie

en: The scanner recognizes this file as "ownerless" or "not bundled" because it does not belong to any known part of the website and should not be here.
pl: Skaner identyfikuje ten plik jako "bezpański" lub "niezawarty w pakiecie", ponieważ nie należy on do żadnej znanej części niniejszej witryny internetowej, tak więc nie powinno go tutaj być.

en: The scanner schedule has been updated
pl: Harmonogram skanera został zaktualizowany

en: The token is unique to this website. Keep it secret. Install the token on your main website to grant access to this website.
pl: Token jest unikalny dla tej witryny. Zachowaj to w tajemnicy. Zainstaluj token na swojej głównej stronie internetowej, aby przyznać dostęp do tej witryny.

en: The website has been added successfully
pl: Witryna została dodana pomyślnie

en: The website you are trying to add is already in the list
pl: Witryna, którą próbujesz dodać znajduje się już na liście

en: There are no files in the quarantine at the moment.
pl: Obecnie nie ma żadnych plików poddanych kwarantannie.

en: There is a new version of a plugin installed on your website.
pl: Na Twojej stronie jest zainstalowana nowa wersja wtyczki.

en: These features are available in the professional version of WP Cerber.
pl: Te funkcje są dostępne w profesjonalnej wersjii wtyczki

en: These features are provided by %s
pl: Te funkcje zapewnia %s

en: These features help your organization to be in compliance with personal data protection laws
pl: Te funkcje pomagają Twojej organizacji zachować zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych

en: These files have been added to the ignore list
pl: Niniejsze pliki zostały dodane do listy ignorowanych

en: These files have been moved to the quarantine
pl: Niniejsze pliki zostały przeniesione do kwarantanny

en: These files will never be deleted during automatic cleanup.
pl: Te pliki nigdy nie zostaną usunięte podczas automatycznego oczyszczania.

en: These policies are automatically enforced at the end of every scan based on its results. All affected files are moved to the quarantine.
pl: Zasady te są automatycznie egzekwowane po zakończeniu każdego skanowania na podstawie jego wyników. Wszystkie pliki, których to dotyczy, są przenoszone do kwarantanny.

en: These restrictions do not apply to IP addresses in the White IP Access List
pl: Niniejsze restrykcje nie dotyczą adresów IP z Białej Listy Dostępu IP

en: These security measures prevent malware injection by blocking unauthorized changes to vital WordPress settings.
pl: Te środki bezpieczeństwa zapobiegają wstrzykiwaniu złośliwego oprogramowania, blokując nieautoryzowane zmiany w ważnych ustawieniach WordPress.

en: These security measures prevent site takeovers by blocking unauthorized creation of new user roles and escalation of role capabilities.
pl: Te środki bezpieczeństwa zapobiegają przejmowaniu witryn, blokując nieautoryzowane tworzenie nowych ról użytkowników i eskalację możliwości ról.

en: These security measures protect against site takeovers by preventing creation of unauthorized administrator accounts and escalation of user privileges.
pl: Te środki bezpieczeństwa chronią przed przejęciem witryny, zapobiegając tworzeniu nieautoryzowanych kont administratorów i eskalacji uprawnień użytkowników.

en: These settings enable you to fine-tune the behavior of anti-spam algorithms and avoid false positives
pl: Ustawienia te umożliwiają dostosowanie działania algorytmów antyspamowych i uniknięcie fałszywych alarmów

en: This file contains executable code and may contain obfuscated malware. If this file is a part of a theme or a plugin, it must be located in the theme or the plugin folder. No exception, no excuses.
pl: Ten plik zawiera kod wykonawczy i ponadto może zawierać ukryty malware. Jeśli ten plik jest częścią szablonu lub wtyczki, musi być zlokalizowany w folderze theme lub plugin. Bezwzględnie, bez jakichkolwiek wyjątków.

en: This file is missing. It's been deleted or it's not been installed.
pl: Brakuje tego pliku. Został usunięty lub nie został zainstalowany.

en: This message is displayed to a user if the IP address of the user's computer is not whitelisted
pl: Ten komunikat jest wyświetlany użytkownikowi, jeśli adres IP komputera użytkownika nie znajduje się na białej liście

en: This message was created by
pl: Ta wiadomość została stworzona przez

en: This scan report was generated by the previous version of WP Cerber. Please run a new scan to get consistent and accurate results.
pl: Ten raport skanowania został wygenerowany przez poprzednią wersję WP Cerber. Aby uzyskać spójne i dokładne wyniki, wykonaj nowe skanowanie.

en: This type of file is not supported. Please upload a ZIP archive.
pl: Ten typ pliku nie jest obsługiwany. Proszę przesłać archiwum ZIP.

en: This update has not been tested with your version of WordPress
pl: Ta aktualizacja nie została przetestowana z Twoją wersją WordPressa

en: This update requires PHP version %s or higher, you have %s
pl: Ta aktualizacja wymaga PHP w wersji %s lub wyższej, masz %s

en: This update requires WordPress version %s or higher, you have %s
pl: Ta aktualizacja wymaga WordPressa w wersji %s lub nowszej, masz %s

en: This verification PIN code is expired. We have just sent a new one to your email.
pl: Ten weryfikacyjny kod PIN wygasł. Wysłaliśmy nowy kod na Twój adres email.

en: This website can be managed from a main website
pl: Niniejsza witryna internetowa może być zarządzana z poziomu witryny głównej

en: This website is set as a main website.
pl: Niniejsza witryna internetowa jest ustawiona jako witryna główna.

en: This website is set as a managed website.
pl: Ta witryna internetowa jest ustawiona jako witryna zarządzana.

en: To avoid false positives and get better anti-spam performance, please clear the plugin cache.
pl: Aby uniknąć fałszywych alarmów i uzyskać lepszą skuteczność antyspamową, wyczyść pamięć podręczną wtyczek.

en: To change reporting settings visit
pl: Aby zmienić ustawienia raportowania odwiedź

en: To delete the alert, click here
pl: Kliknij tutaj, aby usunąć alert

en: To enable WP Cerber updates, add "downloads.wpcerber.com" to the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant
pl: Aby włączyć aktualizacje WP Cerber, dodaj „downloads.wpcerber.com” do stałej WP_ACCESSIBLE_HOSTS

en: To enable WP Cerber updates, add the WP_ACCESSIBLE_HOSTS constant defined as "downloads.wpcerber.com" to your wp-config.php file
pl: Aby włączyć aktualizacje WP Cerber, dodaj stałą WP_ACCESSIBLE_HOSTS zdefiniowaną jako „downloads.wpcerber.com” do pliku wp-config.php

en: To generate complete reports, activity log entries will be kept for %d days.
pl: Aby wygenerować pełne raporty, wpisy dziennika aktywności będą przechowywane przez %d dni.

en: To get the most out of WP Cerber, follow these steps:
pl: Aby w pełni wykorzystać WP Cerber, wykonaj następujące kroki:

en: To modify your reporting settings, navigate to:
pl: Aby zmodyfikować ustawienia raportowania, przejdź do:

en: To proceed, please select the mode for this website
pl: Wybierz tryb dla niniejszej strony, aby kontynuować

en: To revoke the token and disable remote management, click here:
pl: Aby przywrócić token oraz wyłączyć zarządzanie zdalne, kliknij tutaj:

en: To solve this issue you have to reinstall %s or update it to the latest version.
pl: Aby rozwiązać ten problem, musisz przeinstalować lub zaktualizować  %s do najnowszej wersji.

en: To specify a REGEX pattern wrap a pattern in two forward slashes.
pl: Aby określić wzór REGEX zamknij całość pomiędzy dwa ukośniki.

en: To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
pl: Aby określić wzór REGEX, zamknij linię pomiędzy dwie klamry.

en: To specify a REGEX pattern, enclose the exception in two braces.
pl: Aby określić wzór REGEX, należy ująć wyjątek w dwa nawiasy klamrowe.

en: To view full report, navigate to:
pl: Aby wyświetlić pełny raport, przejdź do:

en: Too many erroneous requests
pl: Zbyt wiele błędnych żądań

en: Too many suspicious requests
pl: Zbyt wiele podejrzanych żądań

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Top 10 largest files
pl: 10 największych plików

en: Traffic
pl: Ruch

en: Traffic Insights
pl: Przegląd ruchu

en: Traffic Inspection
pl: Kontrola Ruchu

en: Traffic Inspector
pl: Inspektor ruchu

en: Traffic Inspector is a context-aware web application firewall (WAF) that protects your website by recognizing and denying malicious HTTP requests
pl: Traffic Inspector to kontekstowa zapora aplikacji internetowych (WAF), która chroni Twoją witrynę internetową, rozpoznając i odrzucając złośliwe żądania HTTP

en: Traffic Logging
pl: Rejestrowanie ruchu

en: Traffic inspection mode
pl: Tryb kontroli ruchu

en: Trash spam comments
pl: Wyrzuć komentarze oznaczone jako spam

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: Two-Factor Authentication
pl: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Two-Factor Authentication Email
pl: E-mail z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym

en: Two-factor authentication
pl: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Unable to check the integrity due to a DB error
pl: Brak możliwości weryfikacji spójności z powodu błędu DB

en: Unable to check the integrity of WordPress files due to a network error
pl: Brak możliwości sprawdzenia spójności plików WordPress z powodu błędu sieci

en: Unable to check the integrity of the plugin due to a network error
pl: Brak możliwości sprawdzenia spójności wtyczki z powodu błędu sieci

en: Unable to check the integrity of the theme due to a network error
pl: Brak możliwości sprawdzenia spójności szablonu z powodu błędu sieci

en: Unable to copy the file
pl: Nie można skopiować pliku

en: Unable to create the directory
pl: Nie można utworzyć katalogu

en: Unable to delete
pl: Nie można usunąć

en: Unable to delete the file
pl: Nie można usunąć pliku

en: Unable to open file
pl: Nie można otworzyć pliku

en: Unable to process file
pl: Nie można przetworzyć pliku

en: Unable to recover
pl: Nie można odzyskać

en: Unable to send a message
pl: Nie można wysłać wiadomości

en: Unable to update the scanner schedule
pl: Nie można zaktualizować harmonogramu skanera

en: Unattended files
pl: Nienadzorowane pliki

en: Unattended suspicious file
pl: Nienadzorowany podejrzany plik

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown Google's bot
pl: Nieznany bot Googla

en: Unknown label
pl: Nieznana etykieta

en: Unwanted extensions
pl: Niechciane rozszerzenia

en: Unwanted file extension
pl: Niepożądane rozszerzenie pliku

en: Unwanted file extensions
pl: Niechciane rozszerzenia plików

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Upgrade WP Cerber
pl: Aktualizuj WP Cerber

en: Upgrade all active plugins
pl: Aktualizuj wszystkie aktywne wtyczki

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Use 404 template from the active theme
pl: Użyj szablonu błędu 404 z aktywnego motywu

en: Use ISO 8601 date format for CSV export files
pl: Użyj formatu daty dla ISO 8601 dla eksportu pliku CSV

en: Use REST API
pl: Użyj REST API

en: Use SMTP
pl: Użyj SMTP

en: Use SMTP server to send emails
pl: Użyj serwera SMTP do wysyłania e-maili

en: Use WP Cerber's plugin repository
pl: Skorzystaj z repozytorium wtyczek WP Cerber

en: Use White IP Access List
pl: Użyj Białej Listy Dostępu IP

en: Use WordPress proxy settings
pl: Użyj ustawień proxy WordPress

en: Use XML-RPC
pl: Użyj XML-RPC

en: Use absolute or relative to the home directory paths. One directory per line.
pl: Użyj bezwzględnej lub względnej ścieżki katalogu domowego. Jeden katalog na linię.

en: Use comma to separate items.
pl: Korzystaj z przecinków, aby oddzielić elementy.

en: Use comma to separate multiple extensions
pl: Aby oddzielić wiele rozszerzeń, użyj przecinka

en: Use comma to specify multiple values
pl: Używaj przecinka, aby określić więcej wartości

en: Use custom URL for the WordPress comment form
pl: Użyj niestandardowego adresu URL dla formularza komentarza WordPress

en: Use file
pl: Użyj pliku

en: Use global policies
pl: Używaj zasad ogólnych

en: Use less restrictive policies (allow AJAX)
pl: Użyj mniej restrykcyjnych zasad (zezwól na AJAX)

en: Use less restrictive security filters for IP addresses in the White IP Access List
pl: Użyj mniej restrykcyjnych filtrów bezpieczeństwa dla adresów IP na białej liście dostępu IP

en: Use my language
pl: Użyj mojego języka

en: Use proxy server for outgoing network connections
pl: Użyj serwera proxy dla wychodzących połączeń sieciowych

en: Use proxy server to connect to managed websites
pl: Użyj serwera proxy, aby połączyć się z zarządzanymi stronami internetowymi

en: User
pl: Użytkownik

en: User Activity
pl: Aktywność użytkownika

en: User Agent
pl: Przeglądarka użytkownika

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: User Insights
pl: Przegląd użytkownika

en: User Message
pl: Wiadomość Użytkownika

en: User Policies
pl: Zasady użytkowników

en: User Sessions
pl: Sesje użytkowników

en: User accounts protection
pl: Ochrona kont użytkowników

en: User activated
pl: Użytkownik aktywowany

en: User application password created
pl: Utworzono hasło aplikacji użytkownika

en: User application password created by %s
pl: Hasło aplikacji użytkownika utworzone przez %s

en: User application password deleted
pl: Hasło aplikacji użytkownika zostało usunięte

en: User application password deleted by %s
pl: Hasło aplikacji użytkownika usunięte przez %s

en: User application password updated
pl: Zaktualizowano hasło aplikacji użytkownika

en: User blocked by administrator
pl: Użytkownik zablokowany przez administratora

en: User created
pl: Utworzenie nowego użytkownika

en: User created by %s
pl: Użytkownik utworzony przez %s

en: User creation denied
pl: Zabroniono stworzenia użytkownika

en: User deleted
pl: Użytkownik usunięty

en: User deleted by %s
pl: Użytkownik usunięty przez %s

en: User has reached the allowed number of concurrent sessions
pl: Użytkownik osiągnął dozwoloną liczbę jednoczesnych sesji

en: User is blocked
pl: Użytkownik jest zablokowany

en: User is not allowed to log in
pl: Użytkownik nie ma możliwości zalogowania się

en: User is not permitted to log into the website
pl: Użytkownik nie ma uprawnień do zalogowania się na stronie

en: User login
pl: Login użytkownika

en: User message
pl: Wiadomość użytkownika

en: User metadata update denied
pl: Odmowa aktualizacji metadanych użytkownika

en: User registered
pl: Użytkownik zarejestrowany

en: User registration
pl: Rejestracja Użytkownika

en: User registration is disabled in the General WordPress Settings.
pl: Rejestracja użytkownika jest wyłączona w ogólnych ustawieniach WordPress.

en: User registrations are limited to these roles
pl: Rejestracje użytkowników są ograniczone do tych ról

en: User roles protection
pl: Ochrona ról użytkowników

en: User row update denied
pl: Odmowa aktualizacji wiersza użytkownika

en: User session expiration time
pl: Czas wygasania sesji użytkownika

en: User session terminated
pl: Sesja użytkownika zakończona

en: User session terminated by %s
pl: Sesja użytkownika zakończona przez %s

en: User's IP address does not match the one used to log in
pl: Adres IP użytkownika nie jest zgodny z tym, którego użyto do logowania

en: User's browser does not match the one used to log in
pl: Przeglądarka użytkownika nie jest zgodna z tą, za pomocą której logowano się

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username is not allowed. Please choose another one.
pl: Nazwa użytkownika niedostępna. Prosimy wybrać inną.

en: Username is prohibited
pl: Nazwa użytkownika jest zabroniona

en: Username used
pl: Nazwa użytkownika

en: Usernames from this list are not allowed to log in or register. Any IP address, have tried to use any of these usernames, will be immediately blocked. Use comma to separate logins.
pl: Użytkownicy z tej listy nie mogą się logować, ani rejestrować. Każdy adres IP próbujący używać jakiekolwiek nazwy użytkownika z tej listy zostanie zablokowany.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users with these roles are permitted to add new roles
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą dodawać nowe role

en: Users with these roles are permitted to change protected settings
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą zmieniać zabezpieczone ustawienia

en: Users with these roles are permitted to change role capabilities
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą zmieniać ustawienia roli

en: Users with these roles are permitted to change sensitive user data
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą zmieniać wrażliwe dane użytkownika

en: Users with these roles are permitted to create new accounts
pl: Użytkownicy z tymi rolami mogą tworzyć nowe konta

en: Users' Activity
pl: Aktywność Użytkowników

en: Verbose
pl: Gadatliwy

en: Verified
pl: Zweryfikowane

en: Verify
pl: Weryfikacja

en: Verify it's you
pl: Potwierdź, że to Ty

en: Verifying the integrity of WordPress
pl: Weryfikowanie spójności WordPress

en: Verifying the integrity of the plugins
pl: Weryfikowanie spójności wtyczek

en: Verifying the integrity of the themes
pl: Weryfikowanie spójności szablonów

en: View Activity
pl: Zobacz Aktywność

en: View activity for this IP:
pl: Wyświetl aktywność dla tego adresu IP:

en: View activity in the Dashboard
pl: Wyświetl aktywność w panelu kontrolnym

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: View all REST API requests
pl: Wyświetl wszystkie żądania API REST

en: View all lockouts:
pl: Zobacz wszystkie blokady:

en: View all logged events
pl: Wyświetl wszystkie zarejestrowane zdarzenia

en: View all logged requests
pl: Wyświetl wszystkie zarejestrowane żądania

en: View bot events
pl: Wyświetl zdarzenia botów

en: View denied REST API requests
pl: Wyświetl odrzucone żądania interfejsu API REST

en: View log in reverse
pl: Zobacz log od tyłu

en: View log of suspicious and malicious activity from this IP address
pl: Wyświetl dziennik podejrzanych i złośliwych działań z tego adresu IP

en: View reCAPTCHA events
pl: Zobacz wydarzenia reCAPTCHA

en: View violations in the log
pl: Wyświetl naruszenia w dzienniku

en: Vulnerabilities
pl: Luki w zabezpieczeniach

en: Vulnerability found
pl: Wykryto lukę w zabezpieczeniach

en: WP Cerber %s is available. Please update.
pl: WP Cerber %s jest dostępny. Proszę zaktualizować.

en: WP Cerber Security, Anti-spam & Malware Scan
pl: Bezpieczeństwo WP Cerber, skanowanie antyspamowe i złośliwego oprogramowania

en: WP Cerber is now active and has started protecting your site
pl: WP Cerber jest teraz aktywny i chroni twoją witrynę

en: WP Cerber processed this request according to this setting
pl: WP Cerber przetworzył to żądanie zgodnie z tym ustawieniem

en: WP Cerber requires PHP %s or higher. You are running %s.
pl: WP Cerber wymaga PHP %s lub nowszego. Uruchamiasz %s.

en: WP Cerber requires WordPress %s or higher. You are running %s.
pl: WP Cerber wymaga WordPressa %s lub nowszego. Uruchamiasz %s.

en: Want to make WP Cerber even more powerful?
pl: Chcesz uczyć WP Cerber jeszcze bardziej potężnym?

en: Warning!
pl: Ostrzeżenie!

en: We have not found any integrity data to verify
pl: Nie znaleźliśmy żadnych danych integracyjnych do weryfikacji

en: We need your support to keep moving forward
pl: Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby móc działać dalej

en: We're sorry, you are not allowed to proceed
pl: Przepraszamy, nie masz możliwości kontynuowania

en: We've sent a verification PIN code to your email
pl: Wysłaliśmy weryfikacyjny kod PIN na Twój adres email

en: Website
pl: Witryna

en: Website Owner
pl: Właściciel Witryny

en: Website Properties
pl: Właściwości witryny

en: Website URL
pl: Adres URL witryny

en: Website has been deleted | %s websites have been deleted
pl[0]: Witryna została usunięta
pl[1]: Zostały usunięte %s witryny
pl[2]: Zostało usuniętych %s witryn

en: Website:
pl: Strona internetowa:

en: Weekly Report
pl: Raport tygodniowy

en: What do you want to export?
pl: Co chcesz eksportować?

en: What do you want to import?
pl: Co chcesz importować?

en: When the limit on concurrent user sessions is reached
pl: Gdy limit jednoczesnych sesji użytkownika zostanie osiągnięty

en: When you click the button below you will get a configuration file, which you can upload on another site.
pl: Kiedy klikniesz na przycisk poniżej, to otrzymasz plik konfiguracyjny, który możesz importować na innej stronie.

en: When you click the button below, file will be uploaded and all existing settings will be overridden.
pl: Kiedy klikniesz na przycisk poniżej, to zostanie zaimportowany plik i wszystkie dotychczasowe opcje zostaną nadpisane.

en: When you click the button below, the default WP Cerber settings will be loaded. The Custom login URL and Access Lists will not be changed.
pl: Po kliknięciu poniższego przycisku zostaną wczytane domyślne ustawienia WP Cerber. Niestandardowy adres URL logowania i listy dostępu nie zostaną zmienione.

en: Where to email notifications
pl: Gdzie wysyłać powiadomienia e-mailem

en: Where to email reports
pl: Gdzie wysyłać raporty e-mailem

en: Where to send emails generated by WP Cerber
pl: Gdzie wysyłać e-maile generowane przez WP Cerber

en: White IP Access List
pl: Biała Lista Dostępu IP

en: WooCommerce Log In
pl: Logowanie WooCommerce

en: WooCommerce Log Out
pl: Wylogowanie WooCommerce

en: WordPress uploads analysis
pl: Analiza przesyłania plików WordPress

en: Write failed login attempts to the file
pl: Zapisuj nieprawidłowe próby logowania do pliku

en: XML-RPC Payload
pl: Ładunek XML-RPC

en: XML-RPC is disabled in the Hardening settings of WP Cerber.
pl: XML-RPC jest wyłączony w ustawieniach hartowania WP Cerber.

en: Yes
pl: Tak

en: You
pl: Ty

en: You are here:
pl: Znajdujesz się tutaj:

en: You are not allowed to log in. Ask your administrator for assistance.
pl: Nie masz pozwolenia na zalogowanie. Skontaktuj się z administratorem.

en: You are not allowed to proceed. Ask your administrator for assistance.
pl: Nie możesz kontynuować. Poproś administratora o pomoc.

en: You are not allowed to register.
pl: Nie masz zezwolenia na rejestrację.

en: You cannot add your IP address or network
pl: Nie możesz dodać swojego adresu IP lub sieci

en: You have disabled the default login page. Ensure that you have configured an alternative login page. Otherwise, you will not be able to log in.
pl: Wyłączyłeś domyślną stronę logowania. Upewnij się, że skonfigurowałeś alternatywną stronę logowania. W przeciwnym razie nie będziesz mógł się zalogować.

en: You have entered an incorrect verification PIN code
pl: Wpisałeś nieprawidłowy weryfikacyjny kod PIN

en: You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minutes.
pl: Przekroczono limit ilości dozwolonych prób zalogowania. Prosimy spróbować ponownie za %d minut.

en: You have only one login attempt remaining.
pl: Pozostała tobie jedna próba.

en: You have switched back to the main website
pl: Wróciłeś do strony głównej

en: You have switched to %s
pl: Przełączono na %s

en: You have to upload a ZIP archive from which you've installed it. This enables the security scanner to verify the integrity of the code and detect malware.
pl: Musisz przesłać plik ZIP, za pomocą którego dokonano instalacji. Dzięki temu skaner bezpieczeństwa zweryfikuje spójność kodu i wykryje malware.

en: You or someone else trying to log into the website. We have to verify that it's you. If this wasn't you, please immediately reset your password to safeguard your account.
pl: Ty lub ktoś inny próbuje zalogować się do witryny. Musimy zweryfikować, czy to Ty. Jeśli to nie byłeś Ty, natychmiast zresetuj hasło, aby zabezpieczyć swoje konto.

en: You will be notified when such an event occurs
pl: Gdy takie zdarzenie nastąpi, zostaniesz o tym poinformowany

en: Your IP address
pl: Twój adres IP

en: Your IP address %s has been added to the White IP Access List
pl: Twój adres IP %s został dodany do Białej Listy Dostępu IP

en: Your IP address is detected as %s. Make sure it is equal to your IP address on this page: %s.
pl: Twój adres IP został wykryty jako %s. Upewnij się, że jest równy Twojemu adresowi IP na tej stronie: %s.

en: Your last sign-in was %s from %s
pl: Twoje ostatnie logowanie to % s z %s

en: Your license is valid until
pl: Twoja licencja jest ważna do

en: Your login page:
pl: Twoja strona logowania:

en: Your request looks suspiciously similar to automated requests from spam posting software or it has been denied by a security policy configured by the website administrator.
pl: Twoja prośba wygląda podejrzanie podobnie do automatycznych żądań wysyłanych przez oprogramowanie do wysyłania spamu lub została odrzucona przez politykę bezpieczeństwa skonfigurowaną przez administratora witryny.

en: active
pl: aktywne

en: days
pl: dni

en: deactivate
pl: deaktywuj

en: disabled
pl: wyłączone

en: enabled
pl: włączony

en: entry | entries
pl[0]: wpis
pl[1]: wpisów
pl[2]: wpisy

en: failed attempts
pl: nieudane próby

en: hours interval check
pl: kontrola interwałów godzinowych

en: if empty, the default format %s will be used
pl: Jeśli puste, do zostanie użyty domyślny format %s

en: if empty, the email addresses from the notification settings will be used
pl: jeśli puste, zostaną użyte adresy e-mail z ustawień powiadomień

en: if empty, the website administrator email %s will be used
pl: jeśli puste, zostanie użyty adres e-mail administratora witryny internetowej %s

en: in 24 hours
pl: przez 24 godziny

en: lockouts
pl: blokady

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: minutes
pl: minut/y

en: minutes (leave empty to use the default WordPress value)
pl: minuty (pozostaw puste, aby użyć domyślnej wartości WordPress)

en: no connection
pl: brak połączenia

en: not active
pl: nieaktywne

en: notifications are allowed per hour (0 means unlimited)
pl: limit powiadomień na godzinę (0 oznacza nieograniczone)

en: number of logins
pl: liczba logowań

en: once a day at
pl: raz dziennie o godz

en: only digits are allowed
pl: dopuszczalne są tylko cyfry

en: or
pl: lub

en: reCAPTCHA settings
pl: Ustawienia reCAPTCHA

en: reCAPTCHA settings are incorrect
pl: Nieprawidłowe ustawienia reCAPTCHA

en: reCAPTCHA verification failed
pl: Nieprawidłowa weryfikacja reCATPCHA

en: reCAPTCHA verified
pl: reCAPTCHA zweryfikowane

en: unknown
pl: nieznane

en: unlimited
pl: Nieograniczony

en: unspecified
pl: nieokreślone

en: user | users
pl[0]: użytkownik
pl[1]: użytkowników
pl[2]: użytkowników

en: username is prohibited
pl: nazwa użytkownika jest zabroniona

en: view all
pl: zobacz wszystkie

[ctx: e.g. blocked by John at 11:00]
en: blocked by %s at %s
pl: zablokowany przez %s na %s

[ctx: Example: Last malware scan: 23 Jan 2018]
en: Last malware scan
pl: Ostatnie skanowanie pod kątem malware

[ctx: Preposition of a period of time like: in 6 hours]
en: in %s
pl: przez %s

[ctx: preposition of time like: at 11:00]
en: at
pl: o

[ctx: This is a risk level.]
en: High
pl: Wysoki

[ctx: This is a risk level.]
en: Low
pl: Niski

[ctx: This is a risk level.]
en: Medium
pl: Średni

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
en: Selected countries are not permitted to %s, other countries are permitted to
pl: Wybrane kraje nie mają możliwości %s, inne kraje mają możliwość

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
en: Selected countries are permitted to %s, other countries are not permitted to
pl: Wybrane kraje mają możliwość %s. inne nie mają możliwości
