WP Cerber Security - en to lt translation catalogue (711 entries)

en: %s ago
lt: %s prieš

en: %s allowed registrations in %s minutes from one IP
lt: %s leidžia registraciją  per %s minučių iš vieno IP

en: %s allowed retries in %s minutes
lt: %s leidžiama bandymai %s minučių

en: %s sec | %s secs
lt[0]: %s sek
lt[1]: %s sek
lt[2]: %s sek

en: (do not enable it unless you get and enter the Site and Secret keys for the invisible version)
lt: (neįjunkite,kol negausite ir neįvesite nematomos versijos kodų Svetainei ir slaptų raktų“)

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username %s is incorrect.
lt: <strong> ERROR </ strong>: slaptažodis, kurį įvedėte naudotojo vardui %s, yra neteisingas.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
lt: <strong> KLAIDA </strong>: įveskite galiojantį el. pašto adresą.

en: > > > Translator of WP Cerber? To get the PRO license for free, drop your contacts here: https://wpcerber.com/contact/
lt: >>> WP Cerber vertėjas? Norėdami nemokamai gauti PRO licenciją, palikite savo kontaktus čia: https://wpcerber.com/contact/

en: A new activity has been recorded
lt: Įregistruota nauja veikla

en: A new version of WP Cerber is available to install
lt: Įdiegta nauja"WP Cerber" versija

en: Abuse email:
lt: Piktnaudžiavimas el. Paštu

en: Access Lists
lt: Prieigos sąrašai

en: Access to WordPress REST API
lt: Prieiga prie WordPress REST API

en: Access to this website
lt: Prieiga prie šios svetainės

en: Action
lt: Veiksmas

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Activity
lt: Veikla

en: Activity Insights
lt: Veiklos apžvalgos

en: Activity details
lt: Veiklos detalės

en: Add @ site to the page title
lt: Į puslapio pavadinimą pridėkite @ svetainę

en: Add IP to the Black List
lt: Pridėti IP į juodąjį sąrašą

en: Add IP to the list
lt: Įkelti IP į sąrašą

en: Add a new one
lt: Pridėti naują

en: Add a slave website
lt: Pridėti priklausomą svetainę

en: Add network to the Black List
lt: Pridėkite tinklą prie juodojo sąrašo

en: Add slave websites by using access tokens.
lt: Pridėkite priklausomas svetaines naudodami prieigos raktus.

en: Add to menu
lt: Pridėti į meniu

en: Added
lt: Įkelta

en: Additional Details
lt: Papildoma informacija

en: Address
lt: Adresas

en: Address %s was added to Black IP Access List
lt: Adresas "%s" buvo pridėtas prie "Juodo IP prieigos sąrašo"

en: Address %s was added to White IP Access List
lt: Adresas "%s" buvo pridėtas prie "Balto IP prieigos sąrašo"

en: Adjust antispam engine
lt: Nustatyti anti-spam variklį

en: Advanced search
lt: Išplėstinė paieška

en: After every scan
lt: Po kiekvieno skanavimo

en: Aggressive lockout
lt: Agresyvus blokavimas

en: All connected devices
lt: Visi prijungti įrenginiai

en: All events
lt: Visi renginiai

en: All files have been processed
lt: Visi failai buvo apdoroti

en: All groups
lt: Visos grupės

en: All requests
lt: Visi prašymai

en: All scans
lt: Skanuoti viską

en: All suspicious activity
lt: Visa įtartina veikla

en: All traffic
lt: Visi srautai

en: Allow REST API for logged in users
lt: Leisti REST API prisijungusiems vartotojams

en: Allow REST API for these roles
lt: Leisti REST API šiems vaidmenims

en: Allow WP Cerber to send locked out malicious IP addresses to Cerber Lab. This helps the plugin team to develop new algorithms for WP Cerber that will defend WordPress against new threats and botnets that are appearing  everyday. You can disable the sending in the plugin settings at any time.
lt: Leiskite WP Cerber siųsti užrakintus kenkėjiškus IP adresus į „Cerber Lab“. Tai padeda įskiepių komandai sukurti naujus WP Cerber algoritmus, kurie gins WordPress nuo naujų grėsmių ir botnetų, kurie pasirodo kasdien. Galite bet kuriuo metu išjungti įskiepių nustatymus.

en: Allow these namespaces
lt: Leisti šiuos vardų vietas

en: Always block entire subnet Class C of intruders IP
lt: Visada blokuoti visą potinklio C klasę įsibrovėlių IP adrese

en: An optional message for this user
lt: Papildomas pranešimas šiam naudotojui

en: Antispam and bot detection settings
lt: Antispamo ir botų aptikimo nustatymai

en: Antispam engine
lt: Antispamo variklis

en: Any
lt: Bet koks

en: Apply
lt: Taikyti

en: Apply limit login rules to IP addresses in the White IP Access List
lt: Baltųjų IP prieigos sąraše įveskite prisijungimo prie interneto apribojimus IP adresams

en: Are you sure you want to delete selected files?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktus failus?

en: Are you sure you want to delete selected websites?
lt: Jūs tikrai norite ištrinti pažymėtus tinklalapius

en: Are you sure?
lt: Ar Jūs tuo tikras?

en: Are you sure? This permanently invalidates the token.
lt: Ar tu tuo tikras? Tai visam laikui panaikina raktą.

en: Attempt to access
lt: Bandymas pasiekti

en: Attempt to access prohibited URL
lt: Bandymas pasiekti draudžiamą URL

en: Attempt to log in denied
lt: Bandymas prisijungti atmestas

en: Attempt to log in with non-existing username
lt: Bandymas prisijungti naudojant neegzistuojantį vartotojo vardą

en: Attempt to log in with prohibited username
lt: Bandymas prisijungti su uždraustu vartotojo vardu

en: Attempt to register denied
lt: Bandymas įregistruoti atmestas

en: Attempt to upload a file with malicious code
lt: Bandoma įkelti failą su kenksmingu kodu

en: Attempt to upload malicious file denied
lt: Bandymas įkelti kenksmingą failą atmestas

en: Attempts
lt: Bandymai

en: Attempts to log in with non-existing usernames
lt: Bandymas prisijungti naudojant neegzistuojantį vartotojo vardą

en: Attention! Citadel mode is now active. Nobody is able to log in.
lt: Dėmesio! Citadelės režimas dabar aktyvus. Niekas negali prisijungti.

en: Attention! You have changed the login URL! The new login URL is
lt: Dėmesio! Jūs pakeitėte prisijungimo URL! Naujas prisijungimo URL yra

en: Authorized users only
lt: Tik prisijungę vartotojai

en: Automated recurring scan schedule
lt: Automatinis pasikartojantis nuskaitymo grafikas

en: Automatic cleanup of malware and suspicious files
lt: Automatinė kenkėjiškų programų ir įtartinų failų išvalymas

en: Automatic deletion
lt: Automatinis nustatymas

en: Automatically moved to quarantine
lt: Automatiškai perkelta į karantiną

en: Awesome!
lt: Nuostabu!

en: Be careful about enabling these options.
lt: Būkite atsargūs, prieš įjungdami šiuos parametrus.

en: Before you can start using reCAPTCHA, you have to obtain Site key and Secret key on the Google website
lt: Prieš pradėdami naudoti "reCAPTCHA", "Google" svetainėje turite gauti svetainės raktą ir slaptą raktą

en: Black IP Access List
lt: Juodas IP prieigos sąrašas

en: Block
lt: Užblokuoti

en: Block User
lt: Užblokuoti vartotoją

en: Block access to WordPress REST API except any of the following
lt: Blokuoti prieigą prie „WordPress REST API“, išskyrus bet kurį iš toliau nurodytų

en: Block access to the RSS, Atom and RDF feeds
lt: Blokuoti prieigą prie RSS, Atom ir RDF kanalų

en: Block access to the XML-RPC server (including Pingbacks and Trackbacks)
lt: Blokuoti prieigą prie XML-RPC serverio (įskaitant "Pingbacks" ir "Trackbacks")

en: Block access to user data via REST API
lt: Blokuoti prieigą prie naudotojo duomenų per REST API

en: Block access to user pages like /?author=n
lt: Blokuoti prieigą prie naudotojų puslapių, pvz., /?author=n

en: Block direct access to wp-login.php and return HTTP 404 Not Found Error
lt: Užblokuoti tiesioginę prieigą prie wp-login.php ir grąžinkite HTTP 404 nerasta klaidą

en: Block subnet
lt: Blokuoti antrinį tinklą

en: Block unauthorized access to load-scripts.php and load-styles.php
lt: Blokuoti neleistiną prieigą prie load-scripts.php ir load-styles.php

en: Blocked Users
lt: Užblokuoti naudotojai

en: Blocked by administrator
lt: Užblokuotas administratoriaus

en: Blocked by country rule
lt: Užblokuota pagal šalies taisykles

en: Bot activity is detected
lt: Aptiktas bot veikimas

en: Bot detected
lt: Aptikti botai

en: By user
lt: Iš vartotojo

en: Bytes
lt: Bitai

en: Can't activate WP Cerber due to a database error.
lt: Jūsų IP adresas pridedamas prie

en: Cerber Dashboard
lt: Cerber prietaisų skydelis

en: Cerber Lab connection
lt: "Cerber Lab" ryšys

en: Cerber Lab protocol
lt: Cerber Lab protokolas

en: Cerber Quick View
lt: Cerberio greita peržiūra

en: Cerber Security Rules
lt: Cerber saugumo taisyklės

en: Cerber Traffic Inspector
lt: Cerber srauto inspektorius

en: Cerber antispam engine
lt: Cerberio antispamo variklis

en: Cerber antispam settings
lt: Cerbero antispamo nustatymai

en: Cerber tools
lt: Cerbero įrankiai

en: Changed files
lt: Pakeisti failai

en: Changelog
lt: Keisti

en: Check for activities
lt: Patikrinti veiksmus

en: Check for requests
lt: Patikrinti užklausas

en: Checking for new and modified files
lt: Naujų ir pakeistų failų tikrinimas

en: Checksum mismatch
lt: Kontrolinės sumos neatitikimas

en: Citadel activated!
lt: Citadelė aktyvuota

en: Citadel mode
lt: Citadelės rėžimas

en: Citadel mode is activated
lt: Citadelės režimas aktyvuojamas

en: Citadel mode is activated after %d failed login attempts in %d minutes.
lt: Citadelės režimas aktyvuojamas po %d nepavykusių prisijungimo bandymų %d minutėmis.

en: Citadel mode is active
lt: Citadelės rėžimas yra aktyvus

en: Cleaning up
lt: Išvalyti

en: Click here to see the full list of files
lt: Spauskite čia norėdami pamatyti visą failų sąrašą

en: Click on a country name to add it to the list of selected countries
lt: Spustelėkite šalies pavadinimą, kad jį pridėtumėte prie pasirinktų šalių sąrašo

en: Click to edit
lt: Spustelėkite, jei norite redaguoti

en: Click to send now
lt: Paspauskite, kad išsiųstumėte dabar

en: Click to send test
lt: Spustelėkite, jei norite nusiųsti testą

en: Comment denied
lt: Komentaras atmestas

en: Comment form
lt: Komentaro forma

en: Comment processing
lt: Komentarų apdorojimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Company
lt: Kompanija

en: Configure this website as a master to manage other website
lt: Konfigūruoti šią svetainę kaip pagrindinę, kuri valdo kitą svetainę

en: Confused about some settings?
lt: Sumišęs dėl kai kurių nustatymų?

en: Content has been modified
lt: Turinys buvo pakeistas

en: Continue Scanning
lt: Tęsti skenavimą

en: Countries
lt: Šalys

en: Country
lt: Šalis

en: Critical issues
lt: Kritinės problemos

en: Currently a scheduled scan in progress. Please wait until it is finished.
lt: Šiuo metu vyksta reguliarus skenavimas. Palaukite, kol jis bus baigtas.

en: Custom login URL
lt: Tinkintas prisijungimo URL

en: Custom login URL may contain only letters, numbers, dashes and underscores
lt: Tinkintame prisijungimo URL gali būti tik raidės, skaičiai, brūkšniai ir pabraukimai

en: Custom login page
lt: Tinkintas prisijungimo puslapis

en: Custom signature found
lt: Rastas tinkintas parašas

en: Custom signatures
lt: Pasirinktiniai parašai

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydelis

en: Date
lt: Data

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Default settings have been loaded
lt: Numatytieji nustatymai buvo įkelti

en: Defends WordPress against hacker attacks, spam, trojans, and viruses. Malware scanner and integrity checker. Hardening WordPress with a set of comprehensive security algorithms. Spam protection with a sophisticated bot detection engine and reCAPTCHA. Tracks user and intruder activity with powerful email, mobile and desktop notifications.
lt: Gina "WordPress" nuo įsilaužėlių išpuolių, šlamšto, trojos arklių ir virusų. Kenkėjiškų programų skaitytuvas ir vientisumo tikrinimo priemonė. Apsaugo WordPress su visapusišku saugumo algoritmų rinkiniu. Apsauga nuo šlamšto su sudėtingu bot aptikimo varikliu ir reCAPTCHA. Stebini naudotojų ir įsibrovėlių veiklą ir praneša el. Pašto pranešimais, mobiliaisiais ir darbalaukio pranešimais.

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete permanently
lt: Ištrinti visam laikui

en: Delete quarantined files after
lt: Ištrinti karantino failus po skanavimo

en: Delete website
lt: Ištrinti tinklalapį

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Denied
lt: Atmesti

en: Deny it completely
lt: Neleisti to visiškai

en: Destination folder access denied
lt: Paskirties aplanko prieiga atmesta

en: Diagnostic
lt: Diagnostika

en: Directories to exclude
lt: Katalogai, kuriuos reikia išskirti

en: Disable PHP error displaying
lt: Išjungti PHP klaidos rodymą

en: Disable PHP in uploads
lt: Išjungti PHP įkėlimus

en: Disable REST API
lt: Išjungti REST API

en: Disable XML-RPC
lt: Išjungti XML-RPC

en: Disable automatic redirection to the login page when /wp-admin/ is requested by an unauthorized request
lt: Išjunkite automatinį peradresavimą į prisijungimo puslapį, kai / wp-admin / vykdoma neleistina užklausa

en: Disable bot detection engine for logged in users
lt: Išjungti bot aptikimo variklį prisijungusiems vartotojams

en: Disable dashboard redirection
lt: Išjungti informacijos juostos peradresavimą

en: Disable feeds
lt: Išjungti kanalus

en: Disable master mode
lt: Išjungti pagrindinį režimą

en: Disable reCAPTCHA for logged in users
lt: Išjungti reCAPTCHA prisijungusiems vartotojams

en: Disable slave mode
lt: Išjungti priklausomumo rėžimą

en: Disable wp-login.php
lt: Išjungti wp-login.php

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Display 404 page
lt: Rodyti 404 puslapį

en: Display as
lt: Rodyti kaip

en: Display simple 404 page
lt: Rodyti 404 puslapį

en: Do not apply this policy to IP addresses in the White IP Access List
lt: Nenaudokite šios politikos IP adresams esantiems baltojo IP prieigos sąraše

en: Do you want to add selected files to the ignore list?
lt: Ar norite pridėti pasirinktus failus į ignoravimo sąrašą?

en: Download file
lt: Atsisiųsti failą

en: Drill down IP
lt: Išskleisti IP

en: Duration
lt: Trukmė

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Email
lt: Emailas

en: Email Address
lt: Emailo adresas

en: Email has been sent to
lt: El. Laiškas buvo išsiųstas

en: Email notifications
lt: El. Pašto pranešimai

en: Enable after %s failed login attempts in last %s minutes
lt: Įgalinti po %s nesėkmingų prisijungimo bandymų per paskutinias %s minutes

en: Enable diagnostic logging
lt: Įgalinti diagnostinį registravimą

en: Enable error shielding
lt: Įgalinti klaidų ekranavimą

en: Enable invisible reCAPTCHA
lt: Įgalinti nematomą reCAPTCHA

en: Enable master mode
lt: Įgalinti pagrindinį režimą

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce login form
lt: Įgalinti reCAPTCHA prisijungimo formą WooCommerce

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce lost password form
lt: Įgalinti reCAPTCHA dėl WooCommerce prarasto slaptažodžio formos

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce registration form
lt: Įgalinti reCAPTCHA  WooCommerce registracijos formoje

en: Enable reCAPTCHA for WordPress comment form
lt: Įgalinti "reCAPTCHA" "WordPress" komentarų formai

en: Enable reCAPTCHA for WordPress login form
lt: Įgalinti reCAPTCHA "WordPress" prisijungimo formai

en: Enable reCAPTCHA for WordPress lost password form
lt: Įgalinti reCAPTCHA dėl WordPress prarasto slaptažodžio formos

en: Enable reCAPTCHA for WordPress registration form
lt: Įgalinti reCAPTCHA "WordPress" registracijos formai

en: Enable reporting
lt: Įjungti ataskaitas

en: Enable slave mode
lt: Įgalinti priklausomumo režimą

en: Enable traffic inspection
lt: Įjungti srauto inspekciją

en: Enter a part of query string or query path to exclude a request from inspection by the engine. One item per line.
lt: Įveskite dalį užklausos eilutės arba užklausos kelio, kad variklis neįtrauktų prašymo į patikrinimą. Vienas elementas eilutėje.

en: Enter a request URI to exclude the request from inspection. One item per line.
lt: Įveskite URI užklausą, kad išjungti užklausą iš patikrinimo. Vienas elementas eilutėje.

en: Erroneous Request Shielding
lt: Klaidingas užklausos ekranavimas

en: Error while parsing file
lt: Klaida analizuojant failą

en: Error while updating
lt: Klaida atnaujinant

en: Errors
lt: Klaidos

en: Event
lt: Įvykis

en: Every 3 hours
lt: Kas 3 valandas

en: Every 6 hours
lt: Kas 6 valandas

en: Every hour
lt: Kas valandą

[ctx: Example: Last malware scan: 23 Jan 2018]
en: Last malware scan
lt: Paskutinis kenkėjiškų programų nuskaitymas

en: Exclusions
lt: Išimtys

en: Executable code found
lt: Rastas vykdomas kodas

en: Expires
lt: Baigiasi

en: Export
lt: Eksportas

en: Export & Import
lt: Eksportas ir importas

en: Export settings to the file
lt: Eksportuoti nustatymus į failą

en: Failed login attempts
lt: Nepavyko prisijungti

en: File
lt: Failas

en: File access error. Possibly scan results are outdated. Please run Quick or Full Scan.
lt: Failo prieigos klaida. Galbūt nuskaitymo rezultatai yra pasenę. Prašome paleisti greitą arba visišką nuskaitymą.

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: File upload denied
lt: Failo įkėlimas atmestas

en: Files in the sessions directory
lt: Failai seansų kataloge

en: Files in the temporary directory
lt: Laikino aplanko failai

en: Files in the uploads folder
lt: Failai įkėlimų aplanke

en: Files in these directories
lt: Failai šiuose kataloguose

en: Files scanned
lt: Failai nuskaityti

en: Files to scan
lt: Nuskaityti failai

en: Files with these extensions
lt: Failai su šiais plėtiniais

en: Files with unwanted extensions
lt: Failai su nepageidaujamais plėtiniais

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter by registered user
lt: Filtruoti pagal registruotą vartotoją

en: Finalizing the scan
lt: Skenavimas užbaigtas

en: Finished
lt: Baigti

en: First Name
lt: Vardas

en: Form submission denied
lt: Formos pateikimas atmestas

en: Form submissions
lt: Paraiškų forma

en: Friday
lt: Penktadienis

en: From IP address
lt: Iš IP adreso

en: From country
lt: Šalis

en: Full Scan
lt: Pilnas skanavimas

en: Full Scan Report
lt: Pilno nuskaitymo ataskaita

en: Full access mode
lt: Pilnos prieigos rėžimas

en: Getting Started Guide
lt: Pradžios vadovas

en: Group
lt: Grupė

en: Hardening
lt: Užgrūdinimas

en: Hardening WordPress
lt: WordPress sustiprinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Hi!
lt: Sveiki

en: High severity
lt: Labai sunkus

en: Hint
lt: Užuomina

en: Host Info
lt: Hosto informacija

en: Hostname
lt: Hosto pavadinimas

en: Human verification failed. Please click the square box in the reCAPTCHA block below.
lt: Žmogaus patikra nepavyko. Spustelėkite kvadratinį laukelį reCAPTCHA blokelyje žemiau.

en: IP address
lt: IP adresas

en: IP address is locked out
lt: IP adresas yra užblokuotas

en: IP address, IPv4 address range or subnet
lt: IP adresas, IPv4 adreso diapazonas arba antrinis tinklas

en: IP blacklisted
lt: IP juodasis sąrašas

en: IP blocked
lt: IP užblokuotas

en: If a spam comment detected
lt: Jei aptinkamas šlamšto komentaras

en: If any changes in scan results occurred
lt: Jei pasikeitė skenavimo rezultatai

en: If new issues found
lt: Jei rasta naujų problemų

en: If you forget your Custom login URL, you will be unable to log in.
lt: Jeigu Jūs užmiršite savo prisijungimo vardą,negalėsite prisijungti prie sistemos.

en: If you use a caching plugin, you have to add your new login URL to the list of pages not to cache.
lt: Jei  naudojate talpyklos įskiepį, Jūs turite nurodyti savo naują URL adresą,kad įeitumėte į talpyklos puslapių  sąrašą

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignore List
lt: Ignoruojamų sąrašas

en: Ignore crawlers
lt: Ignoruoti robotus

en: Ignore logged in users
lt: Ignoruoti prisijungusius naudotojus

en: Immediately block IP after any request to wp-login.php
lt: Iškart užblokuoti IP po kiekvieno bandymo prisijungti prie wp-login.php

en: Immediately block IP when attempting to log in with a non-existing username
lt: Nedelsiant užblokuoti IP adresą,bandant prisijungti neegzistuojančiu vartotojo vardu

en: Import settings
lt: Importo nustatymai

en: Import settings from the file
lt: Importuoti nustatymus iš failo

en: In the Citadel mode nobody is able to log in except IPs from the White IP Access List. Active user sessions will not be affected.
lt: "Citadel" režime niekas negali prisijungti, išskyrus IP iš Baltojo IP prieigos sąrašo. Aktyvios vartotojų sesijos nebus paveiktos.

en: Include file sizes
lt: Įtraukti failų dydžius

en: Include scan errors
lt: Įtraukti nuskaitymo klaidas

en: Incorrect IP address or IP range
lt: Netinkamas IP adresas arba IP diapazonas

en: Increase lockout duration to %s hours after %s lockouts in the last %s hours
lt: Padidinti blokavimo trukmę iki %s valandų po %s blokų per paskutines %s valandas

en: Install the access token on the master website.
lt: Įdiekite prieigos raktą pagrindinėje svetainėje.

en: Integrity
lt: Integralumas

en: Integrity data not found
lt: Vientisumo duomenų nerasta

en: Invalid master credentials
lt: Neteisingi pagrindiniai duomenys

en: Invalid response from the slave website
lt: Neteisingas atsakymas iš priklausomos svetainės

en: Invisible reCAPTCHA
lt: Nematoma reCAPTCHA

en: Issues total
lt: Viso problemų

en: It may remain after upgrading to a newer version of %s. It also may be a piece of obfuscated malware. In a rare case it might be a part of a custom-made (bespoke) plugin or theme.
lt: Tai gali likti atnaujinimo į naujesnę %s versiją. Tai taip pat gali būti suklastotų kenkėjiškų programų dalis. Retais atvejais tai gali būti pagal užsakymą pagamintas (specialus) įskiepis ar tema.

en: It seems this website has never been scanned. To start scanning click the button below.
lt: Atrodo, kad ši svetainė niekada nebuvo nuskaityta. Norėdami pradėti nuskaityti, spustelėkite žemiau esantį mygtuką.

en: Keep in mind: You have added the website that does not support SSL encryption. This may lead to data leakage.
lt: Atminkite: pridėjote svetainę, kuri nepalaiko SSL šifravimo. Tai gali sukelti duomenų nutekėjimą.

en: Keep records for
lt: Saugoti įrašus dėl

en: Know more
lt: Sužinoti daugiau

en: Know more about all advantages at
lt: Sužinokite daugiau apie visus pranašumus

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last failed attempt was at %s from IP %s with user login: %s.
lt: Paskutinis nepavykęs bandymas buvo %s iš IP %s su vartotojo vardu: %s.

en: Last lockout
lt: Paskutinis blokavimas

en: Last lockout was added: %s for IP %s
lt: Buvo pridėtas paskutinis blokavimas:  %s iš IP %s

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Last seen
lt: paskutinė peržiūra

en: Launch Full Scan
lt: Pradėti visą nuskaitymą

en: Launch Quick Scan
lt: Paleisti greitą nuskaitymą

en: Legacy mode
lt: Paveldėtas režimas

en: License
lt: Licenzija

en: Limit access by IP address
lt: Riboti prieigą pagal IP adresą

en: Limit attempts
lt: Riboti bandymus

en: Limit login attempts
lt: Riboti prisijungimo bandymus

en: Limit on failed reCAPTCHA verifications is reached
lt: Pasiektas nepavykusių patikrinimų su reCAPTCHA limitas

en: Limit on login attempts is reached
lt: Pasiektas bandymų prisijungti limitas

en: Limit reached
lt: Pasiektas limitas

en: List is empty
lt: Sąrašas tusčias

en: Live Traffic
lt: Tiesioginis srautas

en: Load default settings
lt: Įkelti numatytuosius nustatymus

en: Load security engine
lt: Įkelti saugumo variklį

en: Local User
lt: Vietinis vartotojas

en: Local file doesn't exist
lt: Vietos failas neegzistuoja

en: Lock out IP address for %s minutes after %s failed attempts within %s minutes
lt: IP adreso blokavimas %s minutėms po %s nepavykusių bandymų prisijungti per %s minutes

en: Locked out
lt: Užrakinta

en: Lockout duration
lt: Blokavimo trukmė

en: Lockout for %s was removed
lt: Pašalinti %s blokavimą

en: Lockouts
lt: Blokavimai

en: Lockouts at the moment
lt: Blokavimai šiuo metu

en: Lockouts occurred
lt: Įvyko blokavimas

en: Log
lt: Logas

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log in to the website
lt: Prisijunkite prie svetainės

en: Logged in
lt: Prisijungęs

en: Logged in users
lt: Prisijungę vartotojai

en: Logged out
lt: Atsijungęs

en: Logging
lt: Registravimas

en: Logging disabled
lt: Registravimas išjungtas

en: Logging mode
lt: Prisijungimo režimas

en: Login failed
lt: Prisijungimas nepavyko

en: Login form
lt: Prisijungimo forma

en: Longer than
lt: Ilgiau nei

en: Lost password form
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Low severity
lt: Langvai sunkus

en: Main Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Main settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Make your protection smarter!
lt: Padarykite savo apsaugą protingesne!

en: Malicious IP addresses detected
lt: Aptikti kenksmingi IP adresai

en: Malicious activities mitigated
lt: Kenkėjiškos veiklos sumažėjo

en: Malicious activity detected
lt: Aptikta kenksminga veikla

en: Malicious code detected
lt: Aptiktas kenksmingas kodas

en: Malicious code found
lt: Rastas kenksmingas kodas

en: Malicious request denied
lt: Kenkėjiška užklausa atmesta

en: Malware Scan
lt: Malware skanavimas

en: Mark it as spam
lt: Pažymėti  kaip šlamštą

en: Mask these form fields
lt: Užmaskuokite šiuos formų laukus

en: Master settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Maximum compatibility
lt: Maksimalus suderinamumas

en: Maximum security
lt: Maksimalus saugumas

en: Maximum upload file size: %s.
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis: %s.

en: Medium severity
lt: Vidutiniškai sunkus

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Monitor modified files
lt: Stebėti pakeistus failus

en: Monitor new files
lt: Stebėti naujus failus

en: Move spam comments to trash after
lt: Perkelti spamo komentarus į šiukšliadėžę

en: Moved to quarantine
lt: Perkelta į karantiną

en: Multiple suspicious activities
lt: Keletas įtartinų veiksmų

en: Multiple suspicious activities were detected
lt: Aptikta keletas įtartinų veiksmų

en: Multiple suspicious requests
lt: Keletas įtartinų užklausų

en: My Websites
lt: Mano tinklalapiai

en: My site is behind a reverse proxy
lt: Mano svetainė yra už atvirkštinio proxy

en: NO, maybe later
lt: NE,galbūt vėliau

en: Network:
lt: Tinklas:

en: Never
lt: Niekada

en: New Custom login URL
lt: Naujas tinkintas prisijungimo URL

en: New file
lt: Naujas failas

en: New files
lt: Nauji failai

en: New version is available
lt: Yra nauja versija

en: No activity has been logged.
lt: Jokia veikla nebuvo užregistruota.

en: No devices found
lt: Nerasta jokių įrenginių

en: No file was uploaded or file is corrupted
lt: Failas nebuvo įkeltas arba failas sugadintas

en: No files match the specified filter.
lt: Nė vienas failas neatitinka nurodyto filtro.

en: No lockouts at the moment. The sky is clear.
lt: Šiuo metu nėra blokavimų. Dangus yra aiškus.

en: No requests have been logged.
lt: Prašymai nebuvo užregistruoti.

en: No rule
lt: Nėra taisyklių

en: No websites configured.
lt: Nėra sukonfigūruotų svetainių.

en: Nobody can log in or register from these IPs
lt: Niekas negali prisijungti arba užsiregistruoti iš šių IP adresų

en: Non-existing users
lt: Neegzistuojantys vartotojai

en: Not available
lt: Nepasiekiamas

en: Not logged in
lt: Neprisijungęs

en: Not logged in visitors
lt: Neužsiregistravę lankytojai

en: Not permitted for one country | Not permitted for %d countries
lt[0]: Neleidžiama vienai šaliai
lt[1]: Neleidžiama %d šalyse
lt[2]: Neleidžiama %d šalių

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Notes
lt: Užrašai

en: Notification limit
lt: Pranešimų riba

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Notify admin if the number of active lockouts above
lt: Pranešti administratoriui, jei aktyvių blokavimų skaičius yra didesnis

en: Number of active lockouts
lt: Aktyvių blokavimų skaičius

en: Number of lockouts is increasing
lt: Blokavimų skaičius didėja

en: OK, nail them all
lt: Gerai, sulaikyti juos visus

en: Only registered and logged in users are allowed to view this website
lt: Šią svetainę gali peržiūrėti tik registruoti ir prisijungę naudotojai

en: Only registered and logged in website users have access to the website
lt: Svetaine gali naudotis tik registruoti ir prisijungę svetainės naudotojai

en: Optional comment for this entry
lt: papildomas komentaras šiam įrašui

en: Other forms
lt: kitos formos

en: Owner
lt: Savininkas

en: Page Not Found
lt: Puslapis nerastas

en: Page generation time
lt: Puslapio sugeneravimo laikas

en: Page generation time threshold
lt: Puslapio generavimo laiko slenkstis

en: Parsing the list of files
lt: Parsisiųsti failų sąrašą

en: Password changed
lt: Slaptažodis pakeistas

en: Password reset requested
lt: Prašomas slaptažodžio nustatymas iš naujo

en: Performance
lt: Eksploatacinės savybės

en: Permitted for one country | Permitted for %d countries
lt[0]: Leidžiama šaliai
lt[1]: Leidžiama %d šalims
lt[2]: Leidžiama %d šalių

en: Phone
lt: Telefonas

en: Please enable Permalinks to use this feature. Set Permalink Settings to something other than Default.
lt: Prašome,įjunkite Pastovias nuorodas,kad pasinaudotumėte šia funkcija. Nustatykite parametrui Pastovi nuoroda kitokią reikšmę,negu Numatytoji.

en: Please upload a reference ZIP archive
lt: Įkelkite ZIP archyvą

en: Plugin initialization
lt: Įskiepio inicijavimas

en: Plugin initialization mode has not been changed
lt: Įskiepio įkėlimo režimas nebuvo pakeistas

en: Post comments
lt: Rašyti komentarus

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Preparing for the scan
lt: Pasiruošimas nuskaitymui

en: Previous scan started %s has not been completed. Continue scanning?
lt: Ankstesnis pradėtas nuskaitymas %s nebuvo baigtas. Tęsti nuskaitymą?

en: Proactive security rules
lt: Proaktyvios saugumo taisyklės

en: Probing for vulnerable PHP code
lt: Patikrinimas dėl pažeidžiamo PHP kodo

en: Prohibited usernames
lt: Draudžiami naudotojo vardai

en: Protect admin scripts
lt: Apsaugoti administracijos skriptus

en: Protect all forms on the website with bot detection engine
lt: Apsaugokite visas svetainės formas su bot aptikimo varikliu

en: Protect comment form with bot detection engine
lt: Apsaugoti komentarų formą su bot aptikimo varikliu

en: Protect registration form with bot detection engine
lt: Apsaugoti registracijos formą su bot aptikimo varikliu

en: Push notifications
lt: Push pranešimai

en: Quarantine
lt: Karantinas

en: Query whitelist
lt: Užklausų baltasis sąrašas

en: Quick Scan
lt: Greitas skanavimas

en: Quick Scan Report
lt: Greita nuskaitymo ataskaita

en: Read-only mode
lt: Tik skaitymo režimas

en: Reason
lt: Priežastis

en: Recently locked out IP addresses
lt: Neseniai užblokuoti IP adresai

en: Redirect to URL
lt: Peradresuoti į URL

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Register
lt: Registras

en: Register on the website
lt: Registruotis svetainėje

en: Registered
lt: Registruotas

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: Registration limit
lt: Registracijos limitas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove from the list
lt: Pašalinti iš sąrašo

en: Report an issue if any of the following is true
lt: Pranešti apie problemą, jei bet kuris iš toliau nurodytų dalykų yra teisingas

en: Request
lt: Užklausimas

en: Request to REST API denied
lt: Užklausa REST API uždrausta

en: Request to the Google reCAPTCHA service failed
lt: Nepavyko užklausti "Google" reCAPTCHA paslaugos

en: Request whitelist
lt: Baltojo sąrašo užklausa

en: Request wp-login.php
lt: Užklausa wp-login.php

en: Resolve issue
lt: Išspręsti problemą

en: Restore
lt: Atkurti

en: Retrieve extra WHOIS information for IP
lt: Gauti papildomą WHOIS informaciją IP adresams

en: Return to the website list
lt: Grįžti į svetainių sąrašą

en: Safe mode
lt: Saugus režimas

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save $_SERVER
lt: Išsaugoti $ _SERVER

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save all rules
lt: Išsaugoti visas taisykles

en: Save request cookies
lt: Išsaugoti užklausos slapukus

en: Save request fields
lt: Išsaugoti užklausos laukus

en: Save request headers
lt: Išsaugoti užklausų antraštes

en: Save software errors
lt: Išsaugoti programinės įrangos klaidas

en: Scan results reporting
lt: Skenavimo rezultatų ataskaitos

en: Scan session directory
lt: Skenavimo sesijų katalogas

en: Scan temporary directory
lt: Nuskaityti laikiną katalogą

en: Scanned
lt: Nuskanuota

en: Scanner Report
lt: Skenavimo ataskaita

en: Scanner settings
lt: Skanavimo nuostatos

en: Scanning folders for files
lt: Failų aplankų nuskaitymas

en: Scanning the session folder for files
lt: Failų seanso aplanko nuskaitymas

en: Scanning the temp folder for files
lt: Failų temp aplanko nuskaitymas

en: Scanning the upload folder for files
lt: Failų įkėlimo aplanko nuskaitymas

en: Scheduling
lt: Planavimas

en: Search for IP or username
lt: Ieškoti IP ar vartotojo vardo

en: Search results for:
lt: Pieškos rezultatai:

en: Search string
lt: Paieškos eilutė

en: Searching for malicious code
lt: Ieško kenksmingo kodo

en: Secret Access Token
lt: Slaptas prieigos raktas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Security Rules
lt: Saugumo taisyklės

en: Security Scanner
lt: Saugumo skaneris

en: Security access token is invalid
lt: Saugos prieigos raktas negalioja

en: Security rules have been updated
lt: Saugumo taisyklės buvo atnaujintos

en: Select an existing group or enter a new one to add it
lt: Pasirinkite esamą grupę arba įveskite naują, kad ją pridėtumėte

en: Select file to import.
lt: Pasirinkite failą, kurį norite importuoti.

en: Select one or more roles
lt: Pasirinkite vieną ar daugiau vaidmenų

en: Send email report
lt: Siųsti ataskaitą emailu

en: Send malicious IP addresses to the Cerber Lab
lt: Siųskite kenkėjiškus IP adresus į "Cerber Lab"

en: Send notification to admin email
lt: Siųsti pranešimą administratoriui el. Paštu

en: Send reports on
lt: Siųsti ataskaitas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings has imported successfully from
lt: Nustatymai sėkmingai importuoti iš

en: Settings saved
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Show "Switched to" notification
lt: Rodyti pranešimą „Perjungta“

en: Showing last %d records from %d
lt: Rodomi paskutiniai %d įrašai iš %d

en: Site Integrity
lt: Svetainės integralumas

en: Site connection
lt: Svetainės prijungimas

en: Site key
lt: Svetainės raktas

en: Size
lt: Dydis

en: Slave Settings
lt: Priklausomumo nustatymai

en: Smart
lt: Sumanus

en: Some errors occurred
lt: Įvyko keletas klaidų

en: Sorry, human verification failed.
lt: Atsiprašome, kad esate žmogus o ne spamo robotas,patvirtinimas nepavyko.

en: Sort users in dashboard
lt: Rūšiuoti naudotojus informacijos suvestinėje

en: Spam comment denied
lt: Šlamšto komentarai atmesti

en: Spam comments denied
lt: Šlamšto komentarai atmesti

en: Spam form submission denied
lt: Nepavyko atsisiųsti šlamšto formos

en: Spam form submissions denied
lt: Pranešimai su šlamštu atmesti

en: Specify REST API namespaces to be allowed if REST API is disabled. One string per line.
lt: Nurodykite REST API vardų erdvę,kurie bus leidžiami, jei REST API išjungtas. Viena eilutė eilutėje.

en: Specify custom PHP code signatures. One item per line. To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
lt: Nurodykite pasirinktinius PHP kodo parašus. Vienas kodo elementas eilutėje. Kad nurodyti REGEX šabloną įdėkite visą eilutę į laužtinius skliaustus.

en: Specify directories to exclude from scanning. Use absolute paths. One item per line.
lt: Nurodykite katalogus, kuriuos norite pašalinti iš nuskaitymo. Naudokite absoliučius kelius. Vienas elementas eilutėje.

en: Specify file extensions to search for. Full scan only. Use comma to separate items.
lt: Nurodykite failo plėtinius, kuriuos norite ieškoti. Tik pilnas nuskaitymas. Naudokite kablelį atskiriems elementams

en: Standard mode
lt: Standartinis režimas

en: Start Full Scan
lt: Pradėti pilną skenavimą

en: Start Quick Scan
lt: Pradėti greitą skenavimą

en: Start typing here to find a country
lt: Pradėkite rašyti čia, kad surastumėte šalį

en: Started
lt: Pradėti

en: Stop Scanning
lt: Stabdyti skenavimą

en: Stop user enumeration
lt: Sustabdyti vartotojų skaičiavimą

en: Submit forms
lt: Pateikti formas

en: Subnet blocked
lt: Potinklis užblokuotas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Suspicious JavaScript code detected
lt: Aptiktas įtartinas JavaScript kodas

en: Suspicious SQL code detected
lt: Aptiktas įtartinas SQL kodas

en: Suspicious activity
lt: Įtartina veikla

en: Suspicious code found
lt: Rastas įtartinas kodas

en: Suspicious code instruction found
lt: Nustatytas įtartino kodo nurodymas

en: Suspicious code signatures found
lt: Pasirodė įtartinų kodų įrašai

en: Suspicious directives found
lt: Rastos įtartinos nuorodos

en: Suspicious number of fields
lt: Įtartinas laukų skaičius

en: Suspicious number of nested values
lt: Įtartinas įdėtos vertės skaičius

en: Switch to
lt: Pereiti prie

en: Switch to the Dashboard
lt: Persijungti į prietaisų skydelį

en: The WP Cerber requires PHP %s or higher. You are running
lt: WP Cerber reikia PHP %s versijos arba didesnės. Jūs dirbate

en: The WP Cerber requires WordPress %s or higher. You are running
lt: WP Cerber reikia PHP %s versijos arba didesnės. Jūs dirbate

en: The WP Cerber security plugin has been deactivated
lt: "WP Cerber" saugos įskiepis buvo išjungtas

en: The WP Cerber security plugin is now active
lt: "WP Cerber" saugos įskiepis dabar aktyvus

en: The contents of the file have been changed and do not match what exists in the official WordPress repository or a reference file you have uploaded earlier. The file may have been altered by malware, infected by a virus or has been tampered with.
lt: Failo turinys  pakeistas ir neatitinka to, kas egzistuoja oficialioje "WordPress" saugykloje, arba anksčiau įkeltą informacinį failą. Failas galėjo būti pakeistas kenkėjiškomis programomis, užkrėstomis virusu arba suklastotas

en: The directory is not writable
lt: Šis katalogas neįrašomas

en: The file has been deleted permanently.
lt: Failas buvo ištrintas visam laikui.

en: The file has been restored to its original location.
lt: Failas buvo atstatytas į pradinę vietą.

en: The full access mode requires the PRO version of WP Cerber
lt: Visam prieigos režimui reikia WP Cerber PRO versijos

en: The list is empty.
lt: Sąrašas tusčias

en: The scanner recognizes this file as "ownerless" or "not bundled" because it does not belong to any known part of the website and should not be here.
lt: Skeneris atpažįsta šį failą kaip "be savininko" arba "nesupakuotą", nes jis nepriklauso jokiai žinomai svetainės daliai ir neturėtų būti čia.

en: The schedule has been updated
lt: Grafikas atnaujintas

en: The token is unique to this website. Keep it secret. Install the token on a master website to grant access to this website.
lt: Ženklas yra unikalus šiai svetainei. Laikykite jį paslaptyje. Įdėkite raktą pagrindinėje svetainėje, kad suteiktumėte prieigą prie šios svetainės.

en: The website has been added successfully
lt: Svetainė sėkmingai pridėta

en: The website you are trying to add is already in the list
lt: Svetainė, kurią bandote pridėti, jau yra sąraše

en: There are no files in the quarantine at the moment.
lt: Karantine šiuo metu nėra failų.

en: These IPs will never be locked out
lt: Šie IP adresai niekada nebus užblokuoti

en: These features are available in a professional version of the plugin.
lt: Šios funkcijos yra prieinamos profesionalia įskiepio versija.

en: These files have been added to the ignore list
lt: Šie failai buvo įtraukti į ignoravimo sąrašą

en: These files have been moved to the quarantine
lt: Šie failai buvo perkelti į karantiną

en: These restrictions do not apply to IP addresses in the White IP Access List
lt: Šie apribojimai netaikomi adresams,esantiems baltojo IP prieigos sąraše

en: This file contains executable code and may contain obfuscated malware. If this file is a part of a theme or a plugin, it must be located in the theme or the plugin folder. No exception, no excuses.
lt: Šiame faile yra kenksmingo vykdomojo kodo ir gali būti  kenkėjiška programa. Jei šis failas yra temos ar įskiepio dalis, jis turi būti įtrauktas į temą arba įskiepių aplanką. Nėra išimties, nėra pasiteisinimų.

en: This is a standard boot module for WP Cerber Security & Antispam plugin. It was installed when you set the plugin initialization mode to Standard. Know more: <a href="https://wpcerber.com">wpcerber.com</a>.
lt: Tai standartinis „WP Cerber Security & Antispam“ papildinio įkrovos modulis. Jis buvo įdiegtas, kai nustatėte įskiepio iniciacijos režimą į standartą. Sužinokite daugiau: <a href="https://wpcerber.com"> wpcerber.com </a>.

en: This message was sent by
lt: Ši žinutė buvo išsiųsta

en: This website can be managed from a master website
lt: Ši svetainė gali būti valdoma iš pagrindinės svetainės

en: This website is set as master.
lt: Ši svetainė yra nustatyta kaip pagrindinė.

en: This website is set as slave.
lt: Ši svetainė yra nustatyta kaip priklausoma.

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: To change reporting settings visit
lt: Jei norite keisti ataskaitų nustatymus, apsilankykite

en: To proceed, please select the mode for this website
lt: Jei norite tęsti, pasirinkite šios svetainės režimą

en: To revoke the token and disable remote management, click here:
lt: Jei norite atšaukti simbolį ir išjungti nuotolinį valdymą, spustelėkite čia:

en: To solve this issue you have to reinstall %s or update it to the latest version.
lt: Norėdami išspręsti šią problemą, turite iš naujo įdiegti %s arba atnaujinti ją iki naujausios versijos

en: To specify a REGEX pattern wrap a pattern in two forward slashes.
lt: Norėdami nurodyti REGEX modelį, apgaubkite modelį dviem skersais brūkšniais.

en: To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
lt: Norėdami nurodyti REGEX modelį, įdėkite visą eilutę į figurinius skliaustus.

en: To unsubscribe click here
lt: Norėdami atsisakyti prenumeratos, spustelėkite čia

en: To view activity, click on the IP
lt: Norėdami peržiūrėti veiklą, spustelėkite ant IP

en: To view full report visit
lt: Norėdami peržiūrėti visą ataskaitą, apsilankykite

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Traffic
lt: Srautas

en: Traffic Insights
lt: Srauto įžvalgos

en: Traffic Inspection
lt: Eismo inspekcija

en: Traffic Inspector
lt: Srauto inspektorius

en: Trash spam comments
lt: Spamo komentarai

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Unable to check the integrity due to a DB error
lt: Negalima patikrinti vientisumo dėl DB klaidos

en: Unable to check the integrity of WordPress files due to a network error
lt: Nepavyko patikrinti "WordPress" failų vientisumo dėl tinklo klaidos

en: Unable to check the integrity of the plugin due to a network error
lt: Nepavyko patikrinti įjungimo vientisumo dėl tinklo klaidos

en: Unable to check the integrity of the theme due to a network error
lt: Nepavyko patikrinti temos vientisumo dėl tinklo klaidos

en: Unable to copy the file
lt: Nepavyko kopijuoti failo

en: Unable to create WP CERBER directory
lt: Nepavyko sukurti WP CERBER katalogo

en: Unable to create the directory
lt: Neįmanoma sukurti katalogo

en: Unable to delete the file
lt: Nepavyko ištrinti failo

en: Unable to open file
lt: Neįmanoma atidaryti failo

en: Unable to process file
lt: Nepavyko apdoroti failo

en: Unable to send email to
lt: Nepavyko išsiųsti el. Laiško

en: Unable to update the schedule
lt: Nepavyko atnaujinti tvarkaraščio

en: Unattended files
lt: Nepatikrinti failai

en: Unattended suspicious file
lt: Neleidžiamas neteisingas failas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti prenumeratos

en: Unwanted extensions
lt: Nepageidaujami plėtiniai

en: Unwanted file extension
lt: Nepageidaujamas failo plėtinys

en: Unwanted file extensions
lt: Nepageidaujami failų plėtiniai

en: Update to version %s of WP Cerber
lt: Atnaujinkite "WP Cerber" versiją %s

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Upgrade WP Cerber
lt: Atnaujinti WP Cerber

en: Upgrade all active plugins
lt: Atnaujinti visus aktyvius įskiepius

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Use 404 template from the active theme
lt: Naudoti 404 šabloną iš aktyvios temos

en: Use English for admin interface
lt: Naudoti anglišką administratoriaus sąsają

en: Use REST API
lt: Naudoti REST API

en: Use White IP Access List
lt: Naudoti baltą IP adresų sąrašą

en: Use XML-RPC
lt: Naudoti XML-RPC

en: Use absolute paths. One item per line.
lt: Naudokite absoliučius kelius. Vienas elementas eilutėje.

en: Use comma to separate items.
lt: Naudokite kablelį atskiriems elementams.

en: Use comma to specify multiple values
lt: Naudokite kablelį, norėdami įvesti keletą reikšmių

en: Use file
lt: Naudoti failą

en: Use less restrictive policies (allow AJAX)
lt: Naudoti mažiau ribojančią politiką (leisti AJAX)

en: Use master language
lt: Naudoti pagrindinę kalbą

en: User
lt: Vartotojas

en: User Agent
lt: Vartotojo agentas

en: User ID
lt: Vartotojo ID

en: User Insights
lt: Vartotojų apžvalgos

en: User Message
lt: Vartotojo pranešimas

en: User activated
lt: Vartotojas aktyvuotas

en: User created
lt: Vartotojas sukurtas

en: User is not permitted to log into the website
lt: Naudotojui neleidžiama prisijungti prie svetainės

en: User login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: User registered
lt: Vartotojas užregistruotas

en: User related settings
lt: Su vartotojais susiję nustatymai

en: User session expire
lt: Vartotojo sesija baigiasi

en: Username is not allowed. Please choose another one.
lt: Toks vartotojo vardas neleidžiamas. Pasirinkite kitą.

en: Username used
lt: Naudotojo vardas

en: Usernames from this list are not allowed to log in or register. Any IP address, have tried to use any of these usernames, will be immediately blocked. Use comma to separate logins.
lt: Šio sąrašo naudotojų vardai neleidžiami prisijungti arba registruotis. Bet koks IP adresas, bandęs naudoti bet kurį iš šių naudotojo vardų, bus nedelsiant užblokuotas. Jei norite atskirti prisijungimus, naudokite kablelį.

en: Users
lt: Vartotojai

en: Verified
lt: Patvirtinta

en: Verifying the integrity of WordPress
lt: "WordPress" vientisumo tikrinimas

en: Verifying the integrity of the plugins
lt: Įskiepių vientisumo patikrinimas

en: Verifying the integrity of the themes
lt: Temų vientisumo tikrinimas

en: View Activity
lt: Peržiūrėti aktyvumą

en: View activity for this IP
lt: Peržiūrėti šio IP veiklą

en: View activity in dashboard
lt: Peržiūrėkite veiklą informacijos suvestinėje

en: View all
lt: Žiūrėti visus

en: View lockouts in dashboard
lt: Peržiūrėkite blokavimo įrankius skydelyje

en: Visit Site
lt: Apsilankyti svetainę

en: Vulnerabilities
lt: Pažeidimai

en: Vulnerability found
lt: Pažeidžiamumas nustatytas

en: WP Cerber Security, Antispam & Malware Scan
lt: "WP Cerber Security", "Antispam" ir kenkėjiškų programų nuskaitymas

en: WP Cerber is now active and has started protecting your site
lt: WP Cerber yra aktyvus ir pradėjo saugoti jūsų svetainę

en: WP Cerber notify
lt: Praneša WP Cerberis

en: Want to make WP Cerber even more powerful?
lt: Norite padaryti WP Cerber dar galingesnę?

en: We have not found any integrity data to verify
lt: Mes neradome tikrinimų duomenų vientisumo

en: We're sorry, you are not allowed to proceed
lt: Atsiprašome, jums neleidžiama tęsti

en: Website
lt: Svetainė

en: Website Owner
lt: Svetainės savininkas

en: Website Properties
lt: Svetainės ypatybės

en: Website URL
lt: Tinklalapio URL

en: Website has been deleted | %s websites have been deleted
lt[0]: Svetainė ištrinta
lt[1]: %s svetainės buvo ištrintos
lt[2]: %s svetainių buvo ištrinta

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Weekly Report
lt: Savaitės ataskaita

en: Weekly report
lt: Savaitės ataskaita

en: Weekly reports
lt: Savaitės ataskaita

en: What do you want to export?
lt: Ką norite eksportuoti?

en: What do you want to import?
lt: Ką norite importuoti?

en: When you click the button below you will get a configuration file, which you can upload on another site.
lt: Kai spustelėsite žemiau esantį mygtuką, gausite konfigūracijos failą, kurį galite įkelti į kitą svetainę.

en: When you click the button below, file will be uploaded and all existing settings will be overridden.
lt: Kai spustelėsite žemiau esantį mygtuką, failas bus įkeltas ir visi esami nustatymai bus panaikinti.

en: White IP Access List
lt: Baltas IP prieigos sąrašas

en: WooCommerce Log In
lt: Prisijungti prie WooCommerce

en: WooCommerce Log Out
lt: Atsijungti nuo WooCommerce

en: Write failed login attempts to the file
lt: Įrašyti nesėkmingus prisijungimo bandymus į failą

en: XML-RPC request denied
lt: XML-RPC užklausa atmesta

en: You
lt: Jūs

en: You are here:
lt: Jūs esate čia:

en: You are not allowed to log in
lt: Jūs negalite prisijungti

en: You are not allowed to log in. Ask your administrator for assistance.
lt: Jums neleidžiama prisijungti. Paprašykite savo administratoriaus pagalbos.

en: You are not allowed to register.
lt: Jums neleidžiama registruotis

en: You can easily load default recommended settings using button below
lt: Galite lengvai įkelti numatytuosius rekomenduojamus parametrus naudodami žemiau esantį mygtuką

en: You cannot add your IP address or network
lt: Negalite pridėti savo IP adreso ar tinklo

en: You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minutes.
lt: Jūs viršijote leistinų prisijungimo bandymų skaičių. Bandykite dar kartą po %d minučių.

en: You have only one attempt remaining. | You have %d attempts remaining.
lt[0]: Jums liko tik vienas bandymas
lt[1]: Jums liko dar %d bandymai.
lt[2]: Jums liko dar %d bandymų

en: You have switched back to the master website
lt: Grįžote atgal į pagrindinę svetainę

en: You have switched to %s
lt: Perjungėte į %s

en: You have to upload a ZIP archive from which you've installed it. This enables the security scanner to verify the integrity of the code and detect malware.
lt: Jūs turite įkelti ZIP archyvą, iš kurio jį įdiegsite. Tai įgalina saugos skaitytuvą patikrinti kodo vientisumą ir aptikti kenkėjišką programą.

en: You've subscribed
lt: Jūs užsiprenumeravote

en: You've unsubscribed
lt: Jūs atsisakėte prenumeratos

en: Your IP
lt: Jūsų IP adresas

en: Your IP address is added to the
lt: Jūsų IP adresas pridedamas prie

en: Your last sign-in was %s from %s
lt: Paskutinis prisijungimas %s iš %s

en: Your license is valid until
lt: Jūsų licencija galioja iki

en: Your login page:
lt: Jūsų prisijungimo puslapis:

en: active
lt: aktyvus

en: by date of registration
lt: pagal registravimo data

en: days
lt: dienos

en: deactivate
lt: neaktyvuotas

en: disabled
lt: išjungta

en: doesn't affect Custom login URL and Access Lists
lt: nekeičia tinkinto prisijungimo URL ir prieigos sąrašų

[ctx: e.g. by John at 11:00]
en: blocked by %s at %s
lt: užblokuotas nuo %s iki %s

en: enabled
lt: įjungtas

en: entry | entries
lt[0]: įrašas
lt[1]: įrašus
lt[2]: įrašus

en: failed attempts
lt: nesėkmingi bandymai

en: if empty, email from notification settings will be used
lt: jei tuščias, bus naudojamas el. paštas iš pranešimų nustatymų

en: if empty, the admin email %s will be used
lt: jei tuščias, bus naudojamas administratoriaus emailas %s

en: if empty, the default format %s will be used
lt: jei tuščias, bus naudojamas numatytasis formatas %s

en: in 24 hours
lt: per 24 valandas

en: in minutes (leave empty to use default WP value)
lt: per kelias minutes (palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąją WP vertę)

en: in the last 24 hours
lt: per pastarąsias 24 valandas

en: lockouts
lt: blokavimai

en: milliseconds
lt: milisekundes

en: minutes
lt: minutės

en: must not overlap with the existing pages or posts slug
lt: neturi sutapti su esamais puslapiais ar pranešimų įrašais

en: no connection
lt: nėra ryšio

en: not active
lt: neaktyvus

en: notification letters allowed per hour (0 means unlimited)
lt: Leidžiamos siųsti žinutės per valandą (0 reiškia neribotą)

[ctx: preposition of a period of time like: in 6 hours]
en: in %s
lt: į %s

[ctx: preposition of time like: at 11:00]
en: at
lt: iš

en: reCAPTCHA settings
lt: reCAPTCHA nustatymai

en: reCAPTCHA settings are incorrect
lt: reCAPTCHA nustatymai yra neteisingi

en: reCAPTCHA verification failed
lt: "reCAPTCHA" patvirtinimas nepavyko

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
en: Selected countries are not permitted to %s, other countries are permitted to
lt: Pažymėtoms šalims neleidžiama %s, kitoms šalims leidžiama

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
en: Selected countries are permitted to %s, other countries are not permitted to
lt: Pasirinktose šalyse leidžiama %s, kitose šalyse neleidžiama

en: unknown
lt: nežinomas

en: unspecified
lt: Nenustatytas

en: view all
lt: žiūrėti visus
