Form Manager 1.6.20 - en to fa translation catalogue (308 entries)

en:  No forms yet...
fa: هنوز فرمی ساخته نشده

en: '%s' is only available to registered users.
fa: '%s' فقط برای کاربران ثبت شده در دسترس است.

en: '%s' must be a date (MM/DD/YY)
fa: '%s' باید یک تاریخ باشد (MM/DD/YY)

en: '%s' must be a valid e-mail address
fa: '%s' باید یک نشانی رایانامه معتبر باشد

en: '%s' must be a valid number
fa: '%s' باید یک عدد معتبر باشد

en: '%s' must be a valid phone number
fa: '%s' باید یک شماره تلفن معتبر باشد

en: '%s' must be a valid state abbreviation
fa: '%s' باید یک مخفف معتبر از استان‌ها باشد

en: '%s' must be a valid zip code
fa: '%s' باید یک زیپ‌کد معتبر باشد

en: '%s' must be dimensions (L x W x H)
fa: '%s' باید مشخص کننده ابعاد به شکل (طول x عرض x  ارتفاع) باشد

en: (No reCAPTCHA API public key found)
fa: (کلید عمومی reCAPTCHA یافت نشد)

en: (form  %s not found)
fa: فرم %s یافت نشد

en: (none)
fa: (هیچ)

en: (reCAPTCHA field)
fa: (مورد reCAPTCHA)

en: (use default)
fa: (استفاده از پیش‌فرض)

en: <em>This does not appear to be a valid directory</em>
fa: <em>به نظر می‌رسد این مورد یک پوشه معتبر نباشد</em>

en: A confirmation e-mail will be sent to a registered user only when they submit a form
fa: پس از ارسال یک فرم، رایانامه‌ای حاوی تاییدیه برای کاربران ثبت شده ارسال خواهد شد

en: AND
fa: و

en: API Keys for reCAPTCHA can be acquired (for free) by visiting
fa: کلید‌های API مربوط به reCAPTCHA را به صورت رایگان از این نشانی دریافت کنید

en: Add
fa: اضافه

en: Add Form Element:
fa: افزودن مورد به فرم

en: Add Item
fa: افزودن مورد

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add Test
fa: افزودن آزمون

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیش‌رفته

en: Advanced form settings
fa: تنظیمات پیش‌رفته فرم

en: All entries
fa: همه داده‌های وارد شده

en: All entries (including hidden fields)
fa: تمام داده‌های ورودی (شامل فیلدهای مخفی)

en: Allowed HTML Tags
fa: تگ‌های مجاز اچ‌تی‌ام‌ال

en: Also send notification(s) to
fa: همچنین آگهی را بفرست به

en: Always
fa: همیشه

en: Appearance
fa: ظاهر فرم

en: Applies to
fa: اِعمال بر روی

en: Apply
fa: اعمال

en: Are you sure you want to delete:
fa: مطمئنید که می خواهید این مورد را حذف کنید

en: Are you sure you want to remove
fa: مطمئنید که می خواهید این قالب را حذف کنید:

en: Are you sure? All templates other than the default will be removed.
fa: مطمئنید؟ همه قالب‌ها (غیر از پیش‌فرض) حذف خواهند شد

en: Ascending
fa: صعودی

en: Auto Redirect
fa: انتقال خودکار

en: Automatically redirect the user after a successful form submission
fa: به صورت خودکار بعد از ارسال موفق فرم کاربر به محل دیگری انتقال داده شود

en: Behavior
fa: رفتار

en: Black
fa: سیاه

en: Bulk Actions
fa: برای همه

en: Can only be of types
fa: فقط می‌تواند از این انواع باشد

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancel Changes
fa: لغو تغییرات

en: Cannot be of type
fa: نمی‌تواند از این نوع‌ها باشد

en: Carrier
fa: حامل

en: Check the Form Manager database
fa: آزمون پایگاه داده مدیریت فرم‌ها

en: Checkbox
fa: چک‌باکس

en: Checkboxes
fa: چک‌باکس‌ها

en: Checked by Default
fa: به صورت پیش‌فرض انتخاب شده است

en: Clean
fa: تمیز

en: Click here to download
fa: برای دریاف، این‌جا را کلید کنید

en: Color Scheme
fa: شمای رنگی

en: Column Options
fa: انتخاب‌های ستون

en: Conditional behavior
fa: رفتار مشروط

en: Conditions
fa: شرایط

en: Content Filtering
fa: فیلتر کردن محتوا

en: Create custom forms; download entered data in .csv format; validation, required fields, custom acknowledgments;
fa: فرم‌های دل‌خواه بسازید؛ داده‌های وارد شده را در قالب CSV دریافت کنید؛ اعتبارسنجی کنید، موراد الزامی را در نظر بگیرید و ...

en: Custom E-Mail Notifications
fa: اطلاع رسانی رایانامه‌ای دل‌خواه

en: Customize
fa: شخصی‌سازی

en: Data
fa: داده

en: Data Summary
fa: خلاصه داده‌ها

en: Data updated.
fa: داده‌ها به روز شد

en: Database Check
fa: آزمودن پایگاه داده

en: Date (MM/DD/YY)
fa: تاریخ (yyyy/mm/dd)

en: Date Range
fa: بازه تاریخ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default E-Mail Template
fa: قالب پیش‌فرض رایانامه

en: Default Form Settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض فرم

en: Default Form Template
fa: قالب پیش‌فرض فرم

en: Default From
fa: فرم پیش‌فرض

en: Default Subject
fa: موضوع پیش‌فرض

en: Default Summary Template
fa: قالب پیش‌فرض خلاصه

en: Default file naming format
fa: قالب پیش‌فرض نام‌دهی به فایل

en: Delete
fa: حذف

en: Delete All Submission Data
fa: حذف همه ارسال‌ها

en: Delete Selected
fa: حذف مورد انتخاب شده

en: Delete this form
fa: حذف این فرم

en: Descending
fa: نزولی

en: Desination page
fa: صفحه مقصد

en: Dimensions (L x W x H)
fa: ابعاد (طول x عرض x ارتفاع)

en: Display Templates
fa: قالب‌های نمایش

en: Do not allow
fa: اجازه نده

en: Do not require elements if
fa: به المنت نیازی نیست اگر

en: Download
fa: دریافت

en: Download Data (.csv)
fa: بارگیری داده‌ها (.csv)

en: Dropdown
fa: منوی افتان

en: E-Mail
fa: رایانامه

en: E-Mail Notifications
fa: اطلاع رسانی رایانامه‌ای

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Form
fa: ویرایش فرم

en: Edit Form Definition:
fa: ویرایش تعریف فرم:

en: Edit Selected
fa: ویرایش مورد انتخاب شده

en: Edit capability
fa: ویرایش ظرفیت

en: Edit this form
fa: ویرایش این فرم

en: Editable
fa: ویرایش‌پذیر

en: Enable automatic redirect
fa: فعال‌سازی انقال خودکار

en: Enable the editor button
fa: فعال کردن کلید فرم در ویرایش‌گر

en: Enter Items as Text
fa: موارد را به صورت متن وارد کنید

en: Enter a list of e-mail addresses separated by commas
fa: سیاهه‌ای از نشانی‌های رایانامه را که با ویرگول از هم جدا کرده‌اید وارد کنید

en: Enter a list of extensions separated by commas, e.g. ".txt, .rtf, .doc"
fa: سیاهه‌ای از پسوندها که با «،» از هم جدا شده اند وارد کنید. مثل ".txt, .rtf, .doc"

en: Enter items separated by commas
fa: موارد را با جداسازی گیومه وارد کنید

en: Enter tags including '<' and '>', e.g., "<a><em><strong><br><hr>" etc.
fa: تگ‌هایی مثل '<' and '>', e.g., "<a><em><strong><br><hr>" وارد کنید.

en: Error Message
fa: متن خطا

en: Field
fa: فیلد

en: File
fa: پرونده

en: File Types
fa: انواع فایل

en: File upload exceeded maximum allowable size.
fa: حجم فایل از بیشنیه بیش‌تر است

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Fix this in
fa: این را تصحیح کن در

en: Form Display
fa: نمایش فرم

en: Form Extra
fa: موراد اکسترای فرم

en: Form Manager
fa: مدیریت فرم

en: Form Manager Settings
fa: تنظیمات مدیریت فرم‌ها

en: Form Manager Settings - Advanced
fa: تنظیمات مدیریت فرم - پیش‌رفته

en: Form Manager: shortcode must include a form slug.  For example, something like '%s'
fa: مدیریت فرم: کد کوتاه باید شامل نامک فرم باشد؛ برای مثال چیزی شبیه به '%s'

en: Form Slug
fa: نامک فرم

en: Form Title
fa: عنوان فرم

en: Form extra
fa: موارد اکسترای فرم

en: Form updated.
fa: فرم به روز شد

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: From
fa: فرم

en: Go
fa: برو

en: HTML
fa: اچ‌تی‌ام‌ال

en: Height (in pixels)
fa: ارتفاع (پیکسل)

en: Hide
fa: پنهان

en: Hide elements if...
fa: موارد را مخفی کن اگر ...

en: ID Number
fa: شماره رکورد

en: IP Address
fa: نشانی IP

en: Include '%s' where you would like the form title to appear
fa: '%s' را هر جا که مایلید عنوان فرم قرار بگیرد قرار دهید

en: Insert Saved Form
fa: ورود فرم ذخیره شده

en: Item Description
fa: توضیح مورد

en: Item Label
fa: عنوان مورد

en: Item Nickname
fa: عنوان جای‌گزین مورد

en: Item Nicknames
fa: نام مستعار موراد

en: Label
fa: برچسب

en: Label position:
fa: موقعیت برچسب

en: Label width (in pixels):
fa: عرض برچسب (پیکسل)

en: Last Submission
fa: آخرین ارسال

en: Last submission
fa: آخرین ارسال

en: Left
fa: چپ

en: List
fa: سیاهه

en: List Box
fa: سیاهه جعبه

en: List Items
fa: موارد سیاهه

en: Max characters
fa: بیشینه تعداد حروف

en: Max file size (in kB)
fa: حجم بیشینه فایل (کیلوبایت)

en: Message displayed to unregistered users
fa: پیامی که برای کاربران ثبت نشده نمایش داده می‌شود

en: Move
fa: جابجایی

en: Name
fa: نام

en: Name format
fa: قالب نام

en: Never
fa: هرگز

en: New Checkbox
fa: چک‌باکس جدید

en: New File Upload
fa: بارگزاری فایل جدید

en: New Form
fa: فرم جدید

en: New ID Number
fa: شماره جدید رکورد

en: New List
fa: سیاهه جدید

en: New Note
fa: نبشته جدید

en: New Separator
fa: جدا کننده جدید

en: New Text
fa: متن جدید

en: New Text Area
fa: متن گسترده جدید

en: New Tracking Number
fa: عدد ردگیری جدید

en: Next Number
fa: عدد بعدی

en: Nickname
fa: نام مستعار

en: None
fa: هیچ

en: Note
fa: نبشته

en: Numbers Only
fa: فقط عدد

en: OR
fa: یا

en: Only allow
fa: فقط اجازه

en: Only show elements if...
fa: فقط اگر ...  المنت‌ها را نشان بده

en: Options
fa: انتخاب‌ها

en: Order
fa: ترتیب

en: PHP (mail)
fa: پی‌اچ‌پی (mail)

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Placeholder
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Plugin Shortcode
fa: کد کوتاه افزونه

en: Position
fa: موقعیت

en: Post
fa: مطلب

en: Post Link
fa: پیوند مطلب

en: Post category
fa: دسته‌بندی مطلب

en: Post title
fa: عنوان مطلب

en: Post/Page Editor
fa: ویرایش مطلب/صفحه

en: Private Fields
fa: موارد خصوصی

en: Publish
fa: انتشار

en: Publish Submitted Data
fa: انتشار داده‌های ارسالی

en: Publish status
fa: وضعیت انتشار

en: Publish submissions as posts
fa: انتشار داده‌های ارسالی در قالب یک مطلب

en: Radio Buttons
fa: کلیدهای رادیویی

en: Red
fa: قرمز

en: Registered Users
fa: کاربران ثبت نام شده

en: Registered users only
fa: فقط کاربران ثبت شده

en: Regular Expression
fa: عبارت منظم

en: Remove
fa: حذف

en: Require elements if
fa: المنت لازم است اگر

en: Required
fa: الزامی‌ست

en: Required Item Message
fa: پیام مربوط به موارد الزامی

en: Required item message:
fa: پیام برای موارد الزامی:

en: Reset Templates
fa: دوباره سازی قالب‌ها

en: Results per page
fa: تعداد نتایج در صفحه

en: Right
fa: راست

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: ذخیره تنظیمات

en: Save Form
fa: ذخیره فرم

en: Save failed.
fa: ذخیره با خطا مواجه شد

en: Search
fa: جستجو

en: Search for
fa: جستجو به دنبال

en: Search results (all pages)
fa: نتایج جستجو (تمام صفحات)

en: Search results (current page only)
fa: نتایج جستجو (فقط صفحه جاری)

en: Send method
fa: شیوه ارسال

en: Send to (user entry)
fa: ارسال به (ورودی کاربر)

en: Send to Administrator
fa: ارسال به مدیریت

en: Separator
fa: جدا کننده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings Saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Show
fa: نمایش

en: Show border:
fa: نمایش حاشیه

en: Show capability
fa: نمایش ظرفیت

en: Show elements if...
fa: موارد را نشان بده اگر ...

en: Show form title:
fa: نمایش عنوان فرم

en: Show summary with acknowledgment:
fa: نمایش خلاصه، همراه با اطلاع رسانی ارسال فرم

en: Showing data for the current month
fa: نمایش داده‌های ماه گذشته

en: Showing data for today
fa: نمایش داده‌های امروز

en: Showing data from %s to %s
fa: نمایش داده‌ها از %s تا %s

en: Showing data from the past seven days
fa: نمایش داده‌های هفت روز گذشته

en: Showing row(s) %s - %s out of %s
fa: نمایش ردیف‌های %s - %s از %s

en: Single submission
fa: فقط یک ارسال

en: Slug
fa: عنوان

en: Sort by
fa: مرتب‌سازی با

en: State (U.S.)
fa: ایالت (امریکا)

en: Style
fa: استیل

en: Subject
fa: موضوع

en: Submission Data
fa: داده‌های ارسالی

en: Submission count
fa: تعداد ارسال

en: Submit
fa: ارسال

en: Submit Acknowledgment
fa: پیام ارسال

en: Submit acknowledgement message:
fa: پیام اطلاع رسانی پس از ارسال

en: Submit button label:
fa: برچسب کلید ارسال

en: Summary
fa: خلاصه

en: Text
fa: متن

en: Text Area
fa: متن گسترده

en: Text Validators
fa: اعتبارسنج‌های متنی

en: Thank you! Your data has been submitted.
fa: متشکر. اطلاعات شما ارسال شد.

en: The reCAPTCHA was incorrect.
fa: reCAPTCHA غلط بود

en: The regular expression is invalid.
fa: عبارت منظم نامعتبر است

en: There was an error with the file upload.
fa: خطا در بارگزاری فایل

en: These settings will be applied to every form you create.
fa: این تنظیمات بر روی تمامی فرم‌هایی که می‌سازید تاثیر خواهد گذاشت

en: This is displayed after the form has been submitted
fa: این متن زمانی که فرم ارسال شد نمایش داده می‌شود

en: This will be the base URL used for links to the uploaded files.  If left blank, no links will be generated.
fa: این یک نشانی پایه برای پیوندهای فایل‌های بارگزاری شده است. اگر خالی باقی بماند پیوندی تولید نخواهد شد.

en: Timeout (seconds)
fa: تایم اوت (ثانیه)

en: Timestamp
fa: برچسب زمان

en: Tracking Number
fa: عدد ردگیری

en: Unable to create .ZIP file
fa: نمی‌توان پرونده زیپ (فشرده) ساخت

en: Unregistered users can only view the form
fa: کاربران ثبت نشده فقط قادر به دیدن فرم باشند

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Update Form
fa: به‌روز‌رسانی فرم

en: Upload URL
fa: نشانی بارگزاری

en: Upload directory
fa: دایرکتوری بارگزاری

en: Uploads
fa: بارگزاری‌ها

en: Use custom e-mail notifications
fa: از اطلاع‌رسانی دل‌خواه استفاده کنید

en: User
fa: کاربر

en: Using an upload directory will allow you to post links to uploaded files.  Otherwise, Form Manager will manage the uploaded files for you in the database.
fa: استفاده از یک پوشه برای بارگزاری، به شما امکان می‌دهد که پیوندهایی به فایل‌های بارگزاری شده ایجاد کنید. وگرنه «مدیریت فرم» پرونده‌های بارگزاری شده را در پایگاه داده مدیریت خواهد کرد.

en: Validation
fa: اعتبارسنجی

en: View
fa: مشاهده

en: View form data
fa: مشاهده اطلاعات فرم

en: White
fa: سفید

en: Width (in pixels)
fa: عرض (پیکسل)

en: WordPress (wp_mail)
fa: وردپرس (wp_mail)

en: Write method
fa: شیوه‌ی نوشتن

en: Yes
fa: بله

en: You need reCAPTCHA API keys.
fa: شما کلید‌های API مربوط به reCAPTCHA را نیاز دارید

en: Your host restricts uploads to
fa: میزبانتان بارگزاری را محدود کرده است در

en: Zip code (U.S.)
fa: زیپ‌کد (امریکا)

en: [form title] Submission
fa: ثبت جدید در [form title]

en: \'%s\' is required.
fa: \'%s\' الزامی‌ست.

en: auto
fa: خودکار

[ctx: data-page-select]
en: Pages
fa: صفحات

[ctx: date-range]
en: All
fa: همه

[ctx: date-range]
en: From
fa: از

[ctx: date-range]
en: Past 7 days
fa: هفته گذشته

[ctx: date-range]
en: Range...
fa: بازه ...

[ctx: date-range]
en: Show
fa: نمایش

[ctx: date-range]
en: This month
fa: این ماه

[ctx: date-range]
en: To
fa: به

[ctx: date-range]
en: Today
fa: امروز

[ctx: date-range]
en: Update
fa: به روز رسانی

en: delete
fa: حذف

en: direct
fa: مستقیم

en: does not equal
fa: مساوی نیست

en: equals
fa: مساوی‌ست با

en: is checked
fa: چک شده

en: is empty
fa: خالی‌ست

en: is greater than
fa: بزرگ‌تر از

en: is greater than or equal to
fa: بزرگ‌تر یا مساوی با

en: is less than
fa: کمتر از

en: is less than or equal to
fa: کوچک‌تر یا مساوی با

en: is not checked
fa: چک نشده

en: is not empty
fa: خالی نیست

en: no
fa: نه

en: reCAPTCHA Private Key
fa: کلید خصوصی reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Public Key
fa: کلید عمومی reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Settings
fa: تنظیمات reCAPTCHA

en: ssh
fa: اس‌اس‌اچ

[ctx: template-option]
en: Left
fa: چپ

[ctx: template-option]
en: Top
fa: بالا

[ctx: upgrade-notice]
en: Private fields have moved
fa: فیلدهای خصوصی جابجا شدند

[ctx: upgrade-notice]
en: The 'Submission Data' page has changed. You may want to review permissions if you are using the 'Members' plugin.
fa: صفحه داده‌های ارسالی تغییر کرده است. اگر از افزونه «کابران»(Members) استفاده می‌کنید، ممکن است بخواهید اجازه دسترسی‌ها را بازبینی کنید

en: yes
fa: بله
